H A K K I M I Z D A 7 K B

Ebat: px
Şu sayfadan göstermeyi başlat:

Download "H A K K I M I Z D A 7 K B"

Transkript

1 İYİ FİKİRLER, DOĞRU ÇÖZÜMLER M e h m e t K U L G e n e l M ü d ü r

2 H A K K I M I Z D A 7 K B i l i ş i m, Mahalli İdareler, Kamu Kuruluşları, Su İdareleri, Gaz ve Elektrik Şirketleri başta olmak üzere tüm sektörlere, yazılım hizmeti ve çözümler sunmak üzere 2011 yılında kurulmuştur. Yeni Teknolojileri ve en uygun çözümleri sunup, iş verimini arttırarak koşulsuz müşteri memnuniyeti sağlamayı, kaliteli, eksiksiz hizmetler sunmayı kendine ilke edinmiş, bu ilkeler doğrultusunda sunduğu yenilikçi, kalıcı çözümleri, güçlü teknik kadrosuyla destekleyerek sektördeki yerini kısa zamanda almıştır. 7 K B i l i ş i m, Yerel Yönetimler, Belediye Otomasyonu, Yönetim Bilgi Sistemi (MIS), Kent Bilgi Sistemi (KBS), Mobil Uygulamalar ve Doğalgaz Yönetim Sistemleri konularında Türkiye de birçok projeye başarı ile imza atan 20 yıllık deneyime sahip konusunda uzman teknik kadrodan oluşmaktadır. Valilik, Büyükşehir belediyeleri, Su Kanal İşletmeleri, Belediyeler, Doğalgaz İşletmeleri, Emniyet ve benzeri kamu kuruluşlarında yaptığımız projelerde edindiğimiz sektörel tecrübemizi sizlerle paylaşmaktan mutluluk duyarız.

3 H E D E F L E R İ M İ Z Yenilikçi, güvenilir, güçlü, hepsinden öte müşterilerimizin ihtiyaç ve gereksinimlerini tam olarak karşılayan insan odaklı projeler yürütmek, Müşterilerimize en güncel teknolojiler sunmak, Kurumlarımızın mücadelesini her zaman bizlerin de sahiplendiği bir mücadele olarak algılamak, Sizleri işimizdeki ortağımız olarak görmek, Sizleri yani ortaklarımızı Bilişim Teknolojileri konusunda her zaman desteklemek. NEREYE GİDECEĞİNİ BİLMİYORSAN, HANGİ YOLDAN GİTTİĞİNİN HİÇBİR ÖNEMİ YOKTUR...

4 Ç Ö Z Ü M O R T A K L A R I M I Z

5 L O K A S Y O N Merkez Reşatbey Mah. Atatürk Cad. No:22 Gen İş Merkezi Kat:2 D:6 Seyhan ADANA T : F : Şube Tatlısu Mah. Şenol Güneş Bulvarı No:2 Mira Tower Kat:4 D:25 Ümraniye İSTANBUL T : F :

6 Y A Z I L I M Ç Ö Z Ü M L E R İ M İ Z

7

8

9

10

11

12

13

14

15

16

17 E B Y S N E D İ R? Zamandan ve paradan tasarruf edin! Bugünün bilgi toplumunda, verilerin, kayıtların ve dokümanların ofislerde sonu gelmez artışı, gün geçtikçe fazlalaşmaktadır. Bunları yönetmek ve arşivlemek hem çok zamana hem de yüksek maliyetlere neden olmaktadır. Elektronik Belge Yönetim Sistemi (EDYS), iş yükünüz ve maliyetlerinizi gözle görülür şekilde azaltarak size büyük faydalar sağlar.

18

19

20

21 M K Y S N E D İ R? Yerel yönetimlere kanun ve mevzuatlar ile verilmiş yetki ve görevlerin yerine getirilmesi esnasında bilgisayar ortamında yapılan tüm işlemlerin bulut (Cloud) teknolojisi kullanılarak merkezi bir veri tabanında depolanması, yönetimsel, istatistiksel ve grafiksel sorgulamaların kurumsal ve genel bazda yapılabilmesini sağlayan web tabanlı, süreç odaklı, yetki bazlı zaman ve ortamdan bağımsız yazılım uygulamalarıdır. MKYS uygulamalarında birbirinden bağımsız birçok kamu kuruluşunun yazılım ve veri depolama işlemleri merkezi tek bir çatı altında web tabanlı java uygulaması ile takip edilebilmektedir. Uygulamada hiçbir kurum diğer kurumların verilerine erişememektedir. Ancak veriler kullanıcı bazında yetkilendirmeler dahilinde merkezi bir yerden Cloud teknolojisi ile sorgulanabilir ve karma raporlar alınabilir. MKYS projesi uygulamalarının tamamı Web Browser lar üzerinden çalışır. İnternet Explorer, Google Crome, FireFox v.b. gibi Browser larla uyumlu bir şekilde çalışabilmektedir. MKYS uygulamaları ile EKYS uygulamaları interaktif bir şekilde çalışarak birbirini tamamlarlar. Kullandıkları teknolojiler ve argümanlar arasında tam bir uyum söz konusudur. Ancak MKYS Cloud(Bulut) teknolojisini çok daha esnek ve aktif bir şekilde istifademize sunmaktadır. İstenilen verilerin tamamı ile bulut üzerinden erişime sunulmaktadır.

22 ABYS yegenel Bakış

23 A B Y S Y E G E N E L B A K I Ş ABYS Nedir? Su İdarelerinde kanun ve mevzuatlar ile verilmiş yetki ve görevlerin yerine getirilmesi esnasında yapılan tüm işlemlerin yürütülmesini kolaylaştırmak amacıyla çağımızın teknolojisi olan internet ortamında süreç odaklı geliştirilmiş entegre, Bulut (Cloud) teknolojisi destekli web tabanlı, zaman ve ortamdan bağımsız yazılım uygulamalarının bir bütünüdür.

24 A B Y S Y E G E N E L B A K I Ş Süreç ve performans odaklı, Java teknolojisi ile geliştirilme, Çok katmanlı (N-tier) mimarisi, Veri Tabanından Bağımsız ABYS Özellikleri KPS (Kimlik Paylaşım Sistemi) Entegrasyonu, Elektronik imza alt yapısına uygunluk, Diğer kurum ve kuruluşlar ile web servisleri kullanılarak tam entegrasyon, Kullanıcı rol ve uygulama yetkilendirmeleri sistemin kendi içerisinde oluşturabilme, Tüm dokümanlar Mahalli İdareler mevzuatlarına uygun, (Doc-x, xls-x, Pdf, Html, xml) Çalışanların performans raporları, KBS(Kent Bilgi Sistemleri), GIS- CBS(Coğrafi Bilgi Sistemleri), AYBİS(Alt Yapı Bilgi Sistemleri), CAD uygulamaları ile entegre olabilme ve karşılıklı bilgi güncellemesi yapabilme, Log sistemi, Microsoft ürünleri ile entegrasyon.

25 A B Y S Y E G E N E L B A K I Ş ABYS Avantajları Dünyadaki gelişmelere paralel olarak ülkemizde de hızlı bir değişim yaşanmaktadır. Bu durum yasa ve mevzuatlarda sıkça önemli değişiklikler yapılmasına neden olmaktadır. Bu tür otomasyon yazılımlarında söz konusu değişiklik veya güncellemeleri yapmak önemli ölçüde vakit kaybına ve işlemlerin aksamasına neden olmaktadır. EKYS 7/24 çalışma mantığında tasarlanmış ve merkezden yönetilebilir olduğundan bu aksamaları ortadan kaldırmaktadır. Web tabanlı olarak tasarlandığından, istemcilerde(kullanıcı Bilgisayarlarında) herhangi bir kurulum v.s. işlem gerektirmez. İnternet olan her ortamda web ve mobil ürünler üzerinde çalışabildiğinden, dağınık yapıda olan kurumlar için ekstra network (alt yapı) maliyetlerini ortadan kaldırır. Hız ve tasarruf sağlar. ABYS (Abone Bilgi Yönetim Sistemi) uygulamaları kurum içinde ya da kurum dışından herhangi bir terminalden kullanılabilir. Bu işlem için tüm güvenlik önlemlerini içerisinde barındırmaktadır.

26 A B Y S Y E G E N E L B A K I Ş ABYS Avantajları Diğer kurumlar ile web servisi üzerinden doğru bilgiye güvenli, hızlı bir şekilde ulaşabildiğinden kurum zaman kazanır, işletme maliyetlerini düşürür. İnternete bağlanabilen çok fazla özelliklere sahip olmayan bilgisayardan dahi uygulamayı rahatlıkla kullanabilirsiniz. Bunun için yeniden donanım satın almanız gerekmez. ABYS web tabanlı, interaktif bir uygulama olduğundan, önceden senaryosu hazırlanmış bilgi alış veriş formları üzerinden kurumdaki birimler arası ilişkiler sağlanmaktadır. Bu durum kurumunuza (insan kaynakları, kırtasiye v.b.) işletme maliyetleri açısından büyük tasarruflar sağlamaktadır. ABYS tam anlamıyla insan odaklı ürün olarak geliştirildiğinden, kurumların ve hizmet verdiği insanların işlemlerinin hızlı ve kolay yapılmasını sağlayarak vatandaş memnuniyetini ön planda tutar.

27 A B Y S Y E G E N E L B A K I Ş ABYS Modülleri Finans ve Bütçe Yönetimi Analitik Bütçe ve Tahakkuk Esaslı Muhasebe Gelir Yönetimi Çeşitli Gelirler İcra İşlemleri Tahsilat İşlemleri Satınalma Yönetimi Doğrudan Temin Uygulamaları Taşınır Mal Yönetimi Yazı İşleri Yönetimi Evrak Takip Yönetim Kurulu Kararları Evlendirme İşlemleri İnsan Kaynakları Yönetimi İşçi /Memur Personel Özlük İşçi /Memur Ücret Bordroları Sözleşmeli Personel Özlük/Ücret Bordroları Abone Yönetimi Abone Sicil Takip Tahakkuk İşlemleri İş Emri İşlemleri Kaçak Takip İşlemleri Açma ve Kapama Takip İşlemleri Kaçak Su Takibi Doküman Yönetimi Doküman Yönetimi ve Evrak Takibi Elektronik (Digital) Arşiv

28 E K Y S Y E G E N E L B A K I Ş EKYS Modülleri Hukuk İşleri Yönetimi Dava ve İcra Takibi Sistem Yönetimi Kullanıcı Yönetimi Rapor Yönetimi Loglama Yönetimi Resepsiyon İşlemleri CRM Uygulamaları İstek ve Şikayetler Yardım ve Talepler Diğer Uygulamalar Destek Hizmetler Yönetimi Adres Numarataj Takip Yönetim Modülü Tahakkuk ve Tahsilat İzlemi İstatistik Raporlar Başvuru İzleme Gelir Gider İzleme Performans İzleme Entegrasyon GIS(Coğrafi Bilgi Sistemi) KBS(Kent Bilgi Sistemi) AYBİS(Alt Yapı Bilgi Sistemi) TAKBİS(Tapu Kadastro Bilgi Sistemi) PDKS(Personel Kontrol Sistemi)

29 A B Y S E K R A N G Ö R Ü N T Ü L E R İ MUHASEBE VE OTOMATİK MUHASEBELEŞTİRME

30 A B Y S E K R A N G Ö R Ü N T Ü L E R İ ABONE İŞLERİ

31 A B Y S Y E G E N E L B A K I Ş SÖZLEŞME

32 A B Y S Y E G E N E L B A K I Ş HUKUK/İCRA

33 A B Y S Y E G E N E L B A K I Ş YÖNETİM GRAFİK RAPORLARI

34 A B Y S Y E G E N E L B A K I Ş YÖNETİM GRAFİK RAPORLARI

35 A B Y S Y E G E N E L B A K I Ş YÖNETİM GRAFİK RAPORLARI

36 A B Y S Y E G E N E L B A K I Ş ONLINE SAHA PERSONELİ İZLEME

37 A B Y S Y E G E N E L B A K I Ş PERSONEL ÖZLÜK

38 A B Y S Y E G E N E L B A K I Ş TAŞINIR İŞLEMLERİ

39 D İ Ğ E R Ç Ö Z Ü M L E R İ M İ Z MOBİL UYGULAMALAR (IOS-ANDROID) GELİR ARTTIRICI HİZMETLER E-DEVLET ENTEGRASYONU

40 D İ Ğ E R Ç Ö Z Ü M L E R İ M İ Z

41 D İ Ğ E R Ç Ö Z Ü M L E R İ M İ Z

42 D İ Ğ E R Ç Ö Z Ü M L E R İ M İ Z

43 Oracle 7K Paket Çözümü

44 Oracle Database Appliance X4-2 Yüksek Performans Yüksek islem gücü Toplam 48 x E5-2697v2 çekirdeği Toplam 512 GB Bellek Yüksek bandgenisliği Yedekli 10GBase-T Özel Bağlantı Dört adet 10GBase-T Ethernet Bağlantı Yüksek depolama alanı 18 TB ham disk kapasitesi 800 GB ham SSD depolama Depolama genislemeile kapasite 2 kat artıralabilir

45 2 x 1RU x86 Server. Her birinde: 2 x 12-core Intel Xeon islemci E (2,7GHz) 256 GB RAM (16 x 16 GB) 2 x 600 GB BootDisk (mirror) 1 x InternalSAS HBA 2 x ExternalSAS HBA Yedekli 10 GbE Interconnects 4 x 1/10 GbEBase-T External Networking 1 x 2RU Storage Shelf Direct-Attached 4 x GB SSD Redoiçin 20 x GB HDD Data için

46 w w w. 7 k b i l i s i m. c o m. t r TEŞEKKÜRLER

CityPlus Bilgi Belge ve Arşiv Yönetim Sistemi

CityPlus Bilgi Belge ve Arşiv Yönetim Sistemi CityPlus Bilgi Belge ve Arşiv Yönetim Sistemi www.cityplus.com.tr Kavramlar ve Kısaltmalar Elektronik Belge Yönetim Sistemi Yönetim Bilgi Sistemi Coğrafi Bilgi Sistemi Kent Bilgi Sistemi Kimlik Paylaşım

Detaylı

KEOS İÇİNDEKİLER. 2 ve 3 Boyutlu Kent Otomasyon Sistemi ALTYAPI UYGULAMALARI TANITIM NETIGMA BELNET ADRES VERİTABANI DİĞER UYGULAMALAR KENT REHBERİ

KEOS İÇİNDEKİLER. 2 ve 3 Boyutlu Kent Otomasyon Sistemi ALTYAPI UYGULAMALARI TANITIM NETIGMA BELNET ADRES VERİTABANI DİĞER UYGULAMALAR KENT REHBERİ İÇİNDEKİLER KEOS 2 ve 3 Boyutlu Kent Otomasyon Sistemi TANITIM 2 BELNET ADRES VERİTABANI 5 KENT REHBERİ 6 NETCAD 360 PRO 7 3 BOYUTLU KENT BİLGİ SİSTEMİ 9 E-İMAR 10 YAPI RUHSATI 11 İŞYERİ RUHSATI 12 İMAR

Detaylı

KUZEY KIBRIS BELEDİYELERİ İÇİN E-YÖNETİŞİM PROJE TASLAĞI

KUZEY KIBRIS BELEDİYELERİ İÇİN E-YÖNETİŞİM PROJE TASLAĞI KUZEY KIBRIS BELEDİYELERİ İÇİN E-YÖNETİŞİM PROJE TASLAĞI Doküman Revizyon Tarihleri: 16.08.2012 Doküman Dağıtımı: Belediyeler Birliği İçindekiler 1. Giriş... 3 2. Proje Özeti... 4 3. E-Yönetişim Sistemleri...

Detaylı

DEĞİŞİM İÇİN ÇEVİK GÜÇ

DEĞİŞİM İÇİN ÇEVİK GÜÇ DEĞİŞİM İÇİN ÇEVİK GÜÇ İÇİNDEKİLER Giriş... 3 Bugüne ve Geleceğe Yatırım... 4 j-guar a Hızlı Bakış... 5 j-guar ın Temel Özellikleri... 6 j-guar Ekosistemi... 8 İş Zekası (Business Intelligence)... 9 Modüller

Detaylı

Bilgi İşlem Müdürlüğü

Bilgi İşlem Müdürlüğü Yazı İşleri TEKNİK DONANIM» Network Altyapısının Oluşturulması» Bilgisayar ve Yedek Aksamların Temini» Yedekleme ve Bilgi Güvenliği» Yeni Teknolojilere Adaptasyonun Sağlanması ASKER AİLE YARDIMI KALEMİ

Detaylı

Kurumsal Yönetim Sistemleri Sistemleri

Kurumsal Yönetim Sistemleri Sistemleri Yazılım Danışmanlık Ltd. Şti. Kurumsal Yönetim Sistemleri Sistemleri Yönetim Kurumsal Yönetim Sistemleri Kurumsal Yönetim Sistemleri Kurumsal Akosis, sektörel olarak farklılık gösteren dinamikler ve iş

Detaylı

BSOFTsiday Sipariş ve Dağ ıtım Yö netim Sistemi

BSOFTsiday Sipariş ve Dağ ıtım Yö netim Sistemi BSOFTsiday Sipariş ve Dağ ıtım Yö netim Sistemi Rekabetin oldukça yoğun yaşandığı günümüzde, hızla değişen pazar koşullarına en hızlı, doğru ve zamanında uyum sağlayabilmek her geçen gün önem kazanmaktadır.

Detaylı

Biz Kimiz? Türkiye çapındaki yaygınlığımızı 4 temel nedene dayanır;

Biz Kimiz? Türkiye çapındaki yaygınlığımızı 4 temel nedene dayanır; SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ İL HALK SAĞLIĞI MÜDÜRLÜĞÜ BİLGİ YÖNETİM PLATFORMU Tüm Saglık Bilgi Yönetim Platformları için VENTURA.. VENTURA İL/HALK SAĞLIĞI BİLGİ YÖNETİM PLATFORMU REFERANSLARIMIZ (Kasım 2013) ALIS

Detaylı

BİRLİK BİLGİ YÖNETİM PLATFORMU

BİRLİK BİLGİ YÖNETİM PLATFORMU BİRLİK BİLGİ YÖNETİM PLATFORMU Hastaneler için HBYS, Birlikler için BBYP... Hastaneler için HBYS, Birlikler için BBYP... Birlik Bilgi Yönetim Platformu (BBYP) Nedir? Genel Sekreterliğin birlik hastaneleri

Detaylı

ÇEKMEKÖY BELEDİYESİ 2011 YILI BİLGİ İŞLEM MÜDÜRLÜĞÜ BİRİM FAALİYET RAPORU. Şubat 2012-İSTANBUL

ÇEKMEKÖY BELEDİYESİ 2011 YILI BİLGİ İŞLEM MÜDÜRLÜĞÜ BİRİM FAALİYET RAPORU. Şubat 2012-İSTANBUL ÇEKMEKÖY BELEDİYESİ 2011 YILI BİLGİ İŞLEM MÜDÜRLÜĞÜ BİRİM FAALİYET RAPORU Şubat 2012-İSTANBUL 1 İÇİNDEKİLER MÜDÜR SUNUŞU....3 I. GENEL BİLGİLER... 4 A. MİSYON VE VİZYON... 4 B. YETKİ, GÖREV ve SORUMLULUKLAR...

Detaylı

ÇEKMEKÖY BELEDİYESİ 2012 YILI BİLGİ İŞLEM MÜDÜRLÜĞÜ BİRİM FAALİYET RAPORU. Şubat 2013-İSTANBUL

ÇEKMEKÖY BELEDİYESİ 2012 YILI BİLGİ İŞLEM MÜDÜRLÜĞÜ BİRİM FAALİYET RAPORU. Şubat 2013-İSTANBUL ÇEKMEKÖY BELEDİYESİ 2012 YILI BİLGİ İŞLEM MÜDÜRLÜĞÜ BİRİM FAALİYET RAPORU Şubat 2013-İSTANBUL 1 İÇİNDEKİLER MÜDÜR SUNUŞU....3 I. GENEL BİLGİLER... 4 A. MİSYON VE VİZYON... 4 B. YETKİ, GÖREV ve SORUMLULUKLAR...

Detaylı

her trex, bir fidan...

her trex, bir fidan... trex ERP Çözümleri ve Sistem Entegrasyonu Üretimden Online Veri Toplama ve Otomasyon Sistemleri her trex, bir fidan... Kullandığınız her TREX yazılımı; size, ülkemize ve geleceğimiz olan çocuklarımıza

Detaylı

OTOMASYON DONANIM. Tüm birimlerimiz (ilgili mevzuatın izin verdiği ölçüde) işlerini büyük kısmını bilgisayar otomasyonu üzerinden yapmaktadır.

OTOMASYON DONANIM. Tüm birimlerimiz (ilgili mevzuatın izin verdiği ölçüde) işlerini büyük kısmını bilgisayar otomasyonu üzerinden yapmaktadır. Faaliyet Raporu 2011 Bilgi İşlem Müdürlüğü DONANIM» Network Altyapısının Oluşturulması» Bilgisayar ve Yedek Aksamların Temini» Yedekleme ve Bilgi Güvenliği» Yeni Teknolojilere Adaptasyonun Sağlanması E-BELEDİYE

Detaylı

TÜRMOB 2014 ÇALIŞMA RAPORU TESMER. (Temel Eğitim ve Staj Merkezi

TÜRMOB 2014 ÇALIŞMA RAPORU TESMER. (Temel Eğitim ve Staj Merkezi TESMER (Temel Eğitim ve Staj Merkezi 1 TESMER YÖNETİM KURULU Merkez Başkanı Merkez Başkan Yardımcısı Merkez Sekreteri Merkez Saymanı Üye Üye Üye Nail SANLI Yücel AKDEMİR Rıfat T. NALBANTOĞLU Ali Rıza AKDORA

Detaylı

30 yılı aşan bilgi birikimi. Senkronize çalışan BİLGİYE HIZLI ULAŞIM. Etkinliği artırma

30 yılı aşan bilgi birikimi. Senkronize çalışan BİLGİYE HIZLI ULAŞIM. Etkinliği artırma BİLENLERİN TERCİHİ 30 yılı aşan bilgi birikimi Etkinliği artırma Senkronize çalışan BİLGİYE HIZLI ULAŞIM TIGER ENTERPRISE Uygulama yazılımları pazarının lideri Logo dan liderlere özel! Türkiye Uygulama

Detaylı

2015 YILI PERFORMANS PROGRAMI

2015 YILI PERFORMANS PROGRAMI 2015 YILI PERFORMANS PROGRAMI 2015 YILI PERFORMANS PROGRAMI Ekim 2014 İÇİNDEKİLER Üst Yönetici Sunuşu...5 I Genel Bilgiler...7 A- Yetki, Görev ve Sorumluluklar...7 B- Teşkilat Yapısı... 12 C- Fiziksel

Detaylı

İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜ BİLGİ İŞLEM DAİRE BAŞKANLIĞI 2013 YILI FAALİYET RAPORU

İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜ BİLGİ İŞLEM DAİRE BAŞKANLIĞI 2013 YILI FAALİYET RAPORU İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜ BİLGİ İŞLEM DAİRE BAŞKANLIĞI 2013 YILI FAALİYET RAPORU AYRINTILI FAALİYET RAPORU BİRİMİN YÖNETİCİSİNİN SUNUŞU İstanbul Üniversitesi Bilgi İşlem Daire Başkanlığı aktif olarak

Detaylı

Kesintisiz Kent Yönetimi

Kesintisiz Kent Yönetimi Kesintisiz Kent Yönetimi Universal Felsefesi Kesintisiz Yönetim, veriye, teknolojinin sağladığı olanaklarla her yerden erişimi ve bu teknolojileri kullanarak işlem yapmayı ifade eder. Verinin üretiminden

Detaylı

Bir Türk Dünya ya Bedeldir.

Bir Türk Dünya ya Bedeldir. Bilişim Teknolojileri, Danışmanlık ve Bakım Hizmetleri İnş. San.Tic. Ltd. Şti. Bir Türk Dünya ya Bedeldir. Bilişim Teknolojileri, Danışmanlık ve Bakım Hizmetleri, 20 yıllık deneyimi barındıran farklı disiplinlerden

Detaylı

Bulut Hizmetleri. İnnova nın uçtan uca sunduğu bulut hizmetleri altyapı yükünüzü hafifletmenize ve maliyetlerinizi azaltmanıza yardımcı olur.

Bulut Hizmetleri. İnnova nın uçtan uca sunduğu bulut hizmetleri altyapı yükünüzü hafifletmenize ve maliyetlerinizi azaltmanıza yardımcı olur. Bulut Hizmetleri İnnova nın uçtan uca sunduğu bulut hizmetleri altyapı yükünüzü hafifletmenize ve maliyetlerinizi azaltmanıza yardımcı olur. Kurumsal kaynaklarınıza değer katan uçtan uca bulut hizmetleri

Detaylı

Interneer Intellect Platformu. Interneer Intellect Platformu Kurumsal Teknoloji ve Mimarisinin Tanıtımı

Interneer Intellect Platformu. Interneer Intellect Platformu Kurumsal Teknoloji ve Mimarisinin Tanıtımı Platformu Platformu Kurumsal Teknoloji ve Mimarisinin Tanıtımı İÇİNDEKİLER BU TANITIM BELGESİ HAKKINDA... 3 HEDEF KİTLE... 3 KISACA INTERNEER... 4 GİRİŞ... 5 TEKNOLOJİ PLATFORMU... 6 Kurumsal platform...

Detaylı

0216 574 1260 / matrisbilisim.com

0216 574 1260 / matrisbilisim.com 0216 574 1260 / matrisbilisim.com BROCADE VDX CLOUD NETWORKING NOW HAS AN ETHERNET FABRIC Bulutlar elinizin altında olsun. Bulut sistemler için optimize bir ağ, düşündüğünüzden çok daha yakınınızda olabilir.

Detaylı

KAMU Sektörü / ÇÖZÜMLER / İŞ UYGULAMALARI

KAMU Sektörü / ÇÖZÜMLER / İŞ UYGULAMALARI KAMU Sektörü / ÇÖZÜMLER / SİSTEM ENTEGRASYONU E-KURUM UYGULAMALARI TAHSİLAT ÇÖZÜMLERİ İÇERİK YÖNETİM SİSTEMLERİ GÜVENLİK ÇÖZÜMLERİ SİSTEM YÖNETİMİ İŞ UYGULAMALARI KİOSK ÇÖZÜMLERİ Amaç daha fazla hizmetse...

Detaylı

Bakış açınızı genişletin... "bilginin gücü elinizde..."

Bakış açınızı genişletin... bilginin gücü elinizde... Bakış açınızı genişletin... "bilginin gücü elinizde..." Bilgisayar Sistemleri San. ve Tic. AŞ, 1992 yılında OT/VT Teknolojileri ve Mobil Uygulamalar konularında çözümler üretebilmek amacı ile İzmir de

Detaylı

ARGUS Plus Version 1.0.1 ERP Sistemi

ARGUS Plus Version 1.0.1 ERP Sistemi ARGUS Plus Version 1.0.1 ERP Sistemi ERP'ye Bakış ve ARGUS Plus Zaman içinde firmalar geliştikçe, iş yapış şekilleri değişmekte ve ihtiyaçları artmaktadır. Bir çok gelişen firma, gerçekleştirdikleri operasyonel

Detaylı

Tarihçemiz. Kalite Politikası. Misyonumuz. Vizyon

Tarihçemiz. Kalite Politikası. Misyonumuz. Vizyon Tarihçemiz SALDEMSOFT YAZILIM pazarın ihtiyaçlarını isabetli öngörülerle tespit eden, doğru zamanda doğru yatırım kararlarını alarak istikrarlı büyüyen bir kurumun başarı hikayesini ifade etmektedir. 2006

Detaylı

Verİmlİ, sağlıklı, zinde bir organizasyon

Verİmlİ, sağlıklı, zinde bir organizasyon Kesİn başarı Verİmlİ, sağlıklı, zinde bir organizasyon Organİzasyon yapınız yeterince hafif mi? Bulutların üzerinde yaşam Her şeyin daha küçüldüğü ve daha basit hale geldiği bir dünyada büyük ve karmaşık

Detaylı

-Industrial Application Software- ERP alanında uzmanlaşmış, dinamik ve inovatif bir yazılım firmasıdır.

-Industrial Application Software- ERP alanında uzmanlaşmış, dinamik ve inovatif bir yazılım firmasıdır. -Industrial Application Software- ERP alanında uzmanlaşmış, dinamik ve inovatif bir yazılım firmasıdır. IAS, ürünü CANIAS ERP ile firmaların iş süreçlerini hızlandırmalarına ve geliştirmelerine yardımcı

Detaylı

HUKUK OTOMASYON SİSTEMİ

HUKUK OTOMASYON SİSTEMİ HUKUK OTOMASYON SİSTEMİ Tahsilat odaklı bir hukuk otomasyon uygulaması Her geçen gün artan müşteri sayılarıyla; telekomünikasyon, finans, enerji, sigortacılık gibi sektörler ve kamu kurumlarında; ürün/hizmet

Detaylı

I. genel bakış 01 canias ERP... 01. Temel Veriler... 06 Sistem Yönetimi ve TROIA Geliştirme Ortamı... 09

I. genel bakış 01 canias ERP... 01. Temel Veriler... 06 Sistem Yönetimi ve TROIA Geliştirme Ortamı... 09 INDUSTRIAL APPLICATION SOFTWARE ACT ACT ACT ACT ACT ACT ACT AST AST AST CLB CLB CLB AST AUT AUT AUT AUT AUT BOM BOM BOM BOM BOM BOM BOM AUT AUT AUT BUD BUD BUD BUD BUD BUD BUD CAL CAL CAL CAL CAL CAL CAL

Detaylı