Bugün, tereddüt etmeden Altesys ürünlerinin alanında teknolojik olarak en üst seviyeye ulaştığını söyleyebiliriz.

Ebat: px
Şu sayfadan göstermeyi başlat:

Download "Bugün, tereddüt etmeden Altesys ürünlerinin alanında teknolojik olarak en üst seviyeye ulaştığını söyleyebiliriz."

Transkript

1

2 Haberleşme; her zaman insanoğlunun en temel ihtiyaçlarından biri olmuştur.daha etkili ve güvenilir haberleşmeyi sağlayabilmek için her alanda yeni gelişmeler,yeni teknikler ve metotlar uygulanmıştır. Bugün, tereddüt etmeden Altesys ürünlerinin alanında teknolojik olarak en üst seviyeye ulaştığını söyleyebiliriz. Altesys spa nın konumu itibariyle de İtalya nın, Dünya dizayn merkezi olarak bilinen Milan şehri yakınında bulunması nedeniyle, İtalya nın en ünlü tasarımcıları ile devamlı çalışarak ürünlerimizin görsel olarak ta en üst seviyede olmasına olanak sağlamaktadır. Altesys in müşteri gereksinimlerine bilinçli olarak çözümler sunması kulaklık dünyasında devrim yapma başarısını getirmiştir. Altesys bugün,yılların verdiği tecrübe birikimine dayanarak kurumsal firmalara ileri teknoloji ve konsept ürünler sunmaktadır. Bu sunmuş olduğu teknoloji ve ergonomik dizayn başarısı ile, kişiler arasında yüksek seviyede kaliteli haberleşme, daha az stresli çalışma ortamı,daha sağlıklı ve konforlu yaşam standardı sağlanmaktadır. Altesys in bu başarısı,sadece ürünlerinin kalitesi ile değil firmanın kendi prensip ve anlayış yapısından da gelmektedir. Alyesys Konuşan Dünya pazarına yeni fikirler yeni metotlar geliştirerek kaliteli ürün sunan bir firma olup, tüm çalışanları her zaman insanlara daha iyi ve daha etkili bir haberleşme sağlamayı misyon edinmiş bir takımın parçası gibi Altesys ürünleri için çalışmaktadırlar. Yeni Millennium,iletişimde yeni bir çağın başlangıcı olduğu gibi Altesys için de yeni bir devrin başlangıcı olmuş,daha çok çözüm üreten ve daha güzel bir haberleşme için en iyi ürünleri sunan bir yapıya kavuşmuştur.

3 Tek taraflı kulaklık (Monaural): Başa takılan ve tek tarafında hoparlör bulunan bu Kulaklık yüksek akustik-ses izolasyonu gerektirmeyen yerler için ideal bir üründür.tercihe göre sağ veya sol, her iki kulak için de kullanılabilir. Çift taraflı kulaklık (Binaural): Başa takılan ve her iki tarafında hoparlör bulunan bu kulaklık; Maksimum konsantrasyon gerektiren veya özellikle çevreden gelen gürültülü ortamlarda haberleşmeyi sağlamak için idealdir. Spiral Kulaklık (Ear Loop): Başa takılan kulaklıkları kullanmak istemeyenler için alerji yapmayan yumuşak kauçuk yapısı sayesinde kulağa rahatça takılan ideal bir kulaklıktır. Profesyonel Kulaklık: Özellikle,Çağrı Merkezleri,Tele-market pazarlama ve Acil Yardım merkezleri gibi her türlü üst düzey ses performansı ve güvenlik gerektiren merkezlerde kullanılması tavsiye edilen ideal bir Profesyonel kulaklık tır. Gürültü Engelleyici (Noise Cancelling) : Gürültü engelleyici kulaklıklar mikrofon özelliği nedeni ile dış ortamdaki gürültüyü %95 oranında azaltarak ve sesin karşı tarafça rahatlıkla anlaşılmasını sağlar. Özel mikrofon teknolojisi bulunan bu kulaklıkların özellikle Çağrı Merkezleri ve Acil Yardım merkezleri gibi önem arz eden her yerde kesinlikle kullanılması tavsiye edilir. Hareketli Mikrofon (Voice Guide): Kulaklık, özel ses iletme sistemi ile donatılmıştır.modern ve çekici bir görünüme sahip olan bu ses yönlendirme aparatı oldukça hafif ve istenildiği gibi ayarlanabilmektedir. Konnektör (Quick Link): Kulaklık kablosunun ucunda,cihazlarla kolayca irtibatlamak için kolayca açılır-kapanır özel bir bağlantı parçası olan Konnektör bulunmaktadır.bu konnektörün en önemli özelliği,son derece dayanıklı olması,konuşma sırasında görüşülen hattı kesmeden sökülüp-takılabilmesi ve kendi kendini temizleyen kontaklar sayesinde den fazla takıp-çıkarma kullanım garantisinin olmasıdır. Meşgul hat lambası (Line Busy Indicator): Kulaklıkta bulunan LED lambası yandığında,kullanıcının telefon görüşmesi yaptığını ve meşgul olduğunu gösterir.istenildiğinde devre dışı bırakılabilen LED lambası,ışığı en iyi şekilde yayan özel bir lens ile kaplanmıştır. Kablosuz haberleşme (Wireless): Kablosuz kulaklık maksimum hareket özgürlüğünü sağlamak için tasarlanmıştır.

4 Multimedya Versiyon (Multimedia version): Multimedya Amplifikatör/Adaptör ara yüzü vasıtası ile kulaklığın;telefon veya Bilgisayar ortamında çalışmasını istenildiğinde de bilgisayar ses kartlarının veya bunlara ait dijitalanalog ses kayıt cihazlarının kulaklık ile bağlantı yapılmasına olanak sağlar. Pil Güç Kaynağı (Battery power supply): Amplifikatör/Adaptör,piller veya harici bir güç kaynağı (Adaptör) ile çalışır. Akustik Şok Koruma: Bu Amplifikatör/Adaptör, 2003/10/EC (İşte Gürültü) direktifinde belirtilen sınırlar içerisinde ve günlük aşırı gürültüye maruz kalmadan çalışanların sağlık ve güvenliğini sağlar.günlük ortalama 3 saat telefon görüşmesi yapan orta yoğunluklu iş yerleri için tavsiye edilir. Akustik Şok Koruma: Bu Amplifikatör/Adaptör,2003/10/EC(İşte Gürültü) direktifinde belirtilen günlük güvenlik sınırların aşılması durumunda,aşırı gürültüyü güvenli sınırlara çekerek çalışanların sağlık ve güvenliğini sağlar.günlük ortalama 6 saat telefon görüşmesi yapan iş yerleri için tavsiye edilir. Akustik Şok Koruma: 195/2006 yeni kurallara göre günlük 6 saati aşan telefon görüşmesi söz konusu olan Çağrı Merkezlerinde ses şiddetini ölçen Akustik Disometer,kullanıcının sağlık ve güvenliğini sağlaması nedeni ile tavsiye edilir. Alçak Ses Yükselticisi (Bass Booster): Amplifikatör/Adaptörün Alçak sesi yükseltme özelliği sayesinde kullanıcı dilediğinde,kendi ses tonunu,doğal veya daha düşük/kalın ses frekansı ile cevaplamasına olanak sağlar. Super RX : Amplifikatör/Adaptörde bulunan Super RX özelliği,kulağa az gelen sesin yeterli seviyeye yükseltmesini sağlar.bu husus özellikle çevreden gelen seslerin yoğun olduğu veya zayıf gelen ses sinyalleri söz konusu olduğunda oldukça faydalıdır. USB Girişi (USB Port): Telefon veya Amplifikatör/Adaptörde bulunan seri bağlantı USB özelliği sayesinde,bilgisayar ile bağlantı yapılarak çalışmasına olanak verir.

5 Altesys, sizlere, konfor ve kalitede yaptığı devrimleri, en üst seviyede yeni ürün olan Top Line Pro serisi Profesyonel kulaklıkları ile sunmaktadır. Hafifliği, kulaklığın şekli ve ergonomik tasarımı ile Opera tip kulaklıklar, kullanıcıyı stresten ve tansiyondan uzak tutarak kesin konfor sağlamaktadır. Böylelikle, Çağrı Merkezleri ve Kurumsal firmaların Profesyonel gereksinimlerine gerçekten ciddi olarak çözüm getirilmiştir. Mikrofon üzerine monte edilmiş LED lambalı görüntülü uyarı modelleri de, kullanıcının bir telefon konuşması yaparak meşgul olduğunu göstermektedir. Teknolojinin gelişmesi sonucunda,telefon kulaklıkları dünyasında da yeni bir anlayış doğmuştur. Artık, işyerinde,büroda, telefonda konuşurken, kulaklığın maksimumum performansla, aynı anda sizin başka aktivitelerde bulunmanızı sağlaması da gerekmektedir. Şimdi, Top Line serisi kulaklıklar ile, gelişmiş ileri teknoloji çözümlerini, ergonomik çalışmalar neticesinde elde ettiği son derece yenilikçi dizayn stillerini bünyesinde birleştirerek bir konsept meydana getirmiştir. Artık daha kolay ve rahat haberleşme, daha fonksiyonel ve konfor sağlayan bu seri ile istenilen her türlü telefonda kullanabilirsiniz. Hayaller gerçekleşti. Artık bu gün ofisinizde başka işlerle çalışırken, Altesys kablosuz kulaklıkları sayesinde aynı zamanda özgürce telefonla görüşmenizi yapabilirsiniz. Altesys kablosuz kulaklıklarının kolay kullanım,benzersiz tasarım ve rakipsiz fiyat avantajları ile birlikte sizlere aynı zamanda da en iyi teknolojiyi sunmaktadır. Yeni Altesys kablosuz kulaklıklar, sesli haberleşmeyi gerektiren her çeşit dijital /analog, kablolu veya telsiz telefonlar ile uyumlu olup, üstün performans sağlar. Yeni mobil/kablosuz kulaklıklar; Günlük telefon aramalarını daha verimli ve hoşlanarak yapabilmeniz için tasarlanmıştır. Geniş kullanım alanına sahip olan bu kulaklıklar; Aracınızda,ofiste veya evde dinlenirken size ihtiyacınız olan güvenliği ve konforu sağlamaktadır. Bilgisayar ve geniş bant haberleşme cihazlarının gelişimi, gerek boş zamanlarımızda gerekse günlük çalışmalarımızda radikal değişiklikler yapmamızı zorunlu halde getirmiştir. Artık yaygın bir şekilde, müşterinin web sitesi veya diğer yazılım ara yüzleri ile direkt olarak bağlantı yaparak evden işler takip edilmektedir. Bunun yanı sıra, bilgisayarlarımıza istediğimizi yükleyebilir,film ve resimleri izleyebilir, dilediğimiz müzikleri dinleyebiliriz. Bilgisayar her geçen gün yaşamımıza daha çok girdikçe, güncel taleplerimiz artmakta ve profesyonel çözümlere ihtiyacımız olmaktadır. VOIP teknolojisinin ve profesyonel multimedya uygulamalarının büyük gelişme göstermesi, Altesys i Kulaklık ürünlerinde gerekli yenilikleri ve gelişmeleri yapmasına teşvik etmiş ve bu büyüyen pazara sunmuş olduğu ürünleri ile de gereksinimlere kesin çözüm getirerek müşteri memnuniyetini sağlamaktadır.

6 Altesys kulaklıklarını kullanmanın başlıca avantajları Sağlık : Kulaklığı kullanmakla, sizin doğru, boyun ve bel pozisyonunda kalmanızı, ahizeyi omuz ve kulak arasında tutmaktan kaynaklanan ağrılardan korunmanızı ve verimliliğinizin artmasını sağlar Verimlilik : Telefon görüşmesi esnasında ellerinizi özgürce kullanabilir,yazı yazar ve not alabilir veya doküman düzenlemek gibi değişik işleri yapmanıza olanak verir. Konsantrasyon: Kulaklık sayesinde dış çevreden gelen gürültüyü yüksek derecede izole ederek konuşmanızda maksimum dikkati sağlar. Çağrı kontrolü: Altesys amplifikatör/adaptör teknolojisini kullanarak konuşulan ses tonunun sizi rahatsız etmeyecek en şekilde ayarlayabilmenize olanak sağlar. Konuşma berraklığı: Telefon konuşmalarının daha net ve daha kolay anlaşılmasını sağlar. Koruma: Altesys kulaklık,amplifikatör ve telefon teknolojisi sayesinde, kulağa zarar vermesi mümkün olan, fax sinyalleri,interferans/parazit,cızırtı gibi yaygın olan sesleri istenilen seviyeye getirerek tam bir koruma sağlar. Tasarım: Altesys kulaklıklar ergonomik,hafif ve modaya uygundur. Uyumluluk: Altesys kulaklıklar bilinen her çeşit telefona kolayca bağlanabilir. İmaj: Altesys kulaklığın kullanımı,kişinin modern ve profesyonelliğinin göstergesidir. Verimlilik: Yüksek sağlık ve verimlilik doğal olarak iş üretkenliğini arttırır.

7 Avantajları Telefonun hem kulaklıkla hem de ahize ile birlikte kullanımına olanak verir Ses ve iletişim seviyelerinin tam kontrolünü sağlar-maksimum akustik ses konforu Konuşmayı geçici olarak keserek bekletmeye alan Mute fonksiyonu Tam otomatik koruma kontrol sistemi ile kulağa zarar vermesi mümkün olan, fax sinyalleri,interferans/parazit,cızırtı gibi yaygın olan sesleri istenilen seviyeye getirerek engeller. Mutimedya versiyon Amplifikatör/adaptör, tek bir kulaklığın bilgisayar ses kartıyla ve telefon ile aynı anda kullanılmasını sağlar. DNC (dinamik gürültü kontrol) sistemi sayesinde, kulağa gelen aşırı seslere karşı maksimum koruma sağlar.

8 Kulaklığın arada her hangi bir cihaz olmaksızın telefonla direk olarak bağlantı şeklidir. Bu tip kulaklığı direk bağlantı yaparak kullanmanız için web sitesindeki Headset Selection Guide kılavuzundan telefonunuza uygun olan kulaklık çeşitlerinden birisini seçmenizi tavsiye ederiz. Çünkü, her telefon farklı iletişim sistemine sahiptir. Bu nedenle Altesys, kulaklıklarını her telefonda yüksek performans ile kullanabilmek için,elektronik üç farklı doğrudan bağlantı şekli mevcuttur. Avantajları Kulaklığınızı, telefonunuza veya Çağrı Merkezi cihazınıza doğrudan bağlayabilirsiniz. Dezavantajları Gelen veya giden ses seviye kontrolü yapılamaz (Eğer telefon cihazınızda bu fonksiyon yok ise) Otomatik koruma kontrolü yoktur (fax sinyali,interferans/parazit,cızırtı gibi yüksek seslerin istenilen seviyeye getirilerek engellenmesi) Her telefonun farklı mikrofon ve kulaklık bağlantısı olması nedeni ile telefonunuza ait özel kablo gereklidir Sadece kulaklık ile görüşme yapılabilir (Telefon cihazınız desteklemiyor ise telefon ahizesi ile değişimli olarak kullanılamaz)

9 Avantajları Anahtar vasıtası ile her türlü telefonda, kulaklık ve telefon ahizesi ile değişimli olarak kullanılabilir. MUTE - konuşma bekletmeye alınabilir Dezavantajları Gelen veya giden ses seviye kontrolü yapılamaz (Eğer telefon cihazınızda bu fonksiyon yok ise) Otomatik koruma kontrolü yoktur (fax sinyali,interferans/parazit,cızırtı gibi yüksek seslerin istenilen seviyeye getirilerek engellenmesi)

10 Bu Profesyonel telefon amplifikatör/adaptör, Altesys Top Line Pro serisi kulaklıklarla ve bütün telefonlarla uyumludur. Studio serisi amplifikatör/adaptörler günümüzün her çeşit modem telefonları ile kullanılabilir. En son modem teknoloji ile donatılmış olup; Kulaklık kullanarak telefonundan en yüksek ses kalitesini ve konforunu almak isteyenler ve profesyonel kullanıcılar için tasarlanmıştırlar. Multimedya telefon versiyonu, aynı zamanda Multimedya uygulamalarını desteklemektedir. Bu nedenle, bilgisayar ses cihazlarında olduğu gibi analog/digital ses kayıt cihazlarında da söz konusu olan interferans-parazit/cızırtı yapmaz DNC-DİNAMİK GÜRÜLTÜ KONTROLÜ Altesys, yeni 2003/10/EC Ses güvenlik direktiflerini uygulamaktadır. Altesys,insan sağlığı için kabul edilebilir ve günlük maruz kalınabilecek maksimum 85dB(A) yeni ses şiddeti limitlerini, yeni ve benzersiz bir ses seviye kontrolünü yapan, geliştirdiği DNC Dinamik Gürültü Kontrol teknolojisi ile yeni Stüdyo Amplifikatör/Adaptör ürünlerinde sağlamaktadır. Bu teknoloji sayesinde, istatiksel konuşma trafiği söz konusu olan Çağrı Merkezlerinde olduğu gibi, kullanıcının haberleşme süresince,kişinin öncelikle sağlığı korunmakta ve maksimum konuşma konsantrasyonu sağlanmaktadır. Konu hakkında daha fazla bilgiyi web sitesinden alabiliriniz.

11 Studio amplifikatör/adaptör,altesys kulaklıklarının performansından vazgeçmeyenler için ideal bir cihazdır.

12 Multimedya Studio amplifikatör/adaptör, telefon ile multimedya sistemlerinin birlikte çalıştığı yeni jenerasyon Çağrı Merkezleri için ideal bir cihazdır.

13

14 Benzersiz dizaynı olan Opera Binaural- Gürültü Engelleyici kulaklık ; Dayanıklı bir kulaklık isteyenler için doğru bir tercihtir. Yoğun çevre gürültüsü olan ve maksimum konsantrasyon gerektiren iş yerleri için, çift taraflı kulaklık ve gürültü engelleme özelliği nedeni ile tavsiye edilir. Benzersiz dizaynı olan Opera Binaural- Gürültü Engelleyici kulaklık ; Dayanıklı bir kulaklık ve işyeri verimini arttırmak isteyenler için doğru bir tercihtir. Yoğun çevre gürültüsü olan ve maksimum konsantrasyon gerektiren iş yerleri için, çift taraflı kulaklık,gürültü engelleme özelliği ve meşgul ikaz lambası nedeni ile tavsiye edilir.

15 Opera Monaural Gürültü Engelleyicili kulaklık, Çağrı merkezleri veya orta düzeyde gürültü ortamda çalışan ve dayanıklı bir kulaklığa sahip olmak isteyen kullanıcılar için doğru bir seçim olup, tavsiye edilir. Opera Monaural- Gürültü Engelleyici kulaklık ; Çağrı merkezleri veya orta düzeyde gürültü ortamda çalışan ve işyeri verimini arttırmak isteyenler için doğru bir tercihtir Dayanıklı bir kulaklığa sahip olmak isteyen kullanıcılar için doğru bir seçim olup, tavsiye edilir.

16

17 Opera Light Binaural Gürültü engelleyici kulaklık, Yoğun çevre gürültüsü olan ve maksimum konsantrasyon gerektiren iş yerleri için, çok hafif çift taraflı kulaklık ve gürültü engelleme özelliği nedeni ile özellikle Çağrı merkezleri için tavsiye edilir. Çok hafif ve konforlu Opera Light Binaural Gürültü engelleyici kulaklık, yoğun çevre gürültüsü olan ve maksimum konsantrasyon ve iş verimi gerektiren iş yerleri için, çok hafif çift taraflı kulaklık. Gürültü engelleme ve meşgul ikaz LED lamba özelliği nedeni ile özellikle Çağrı Merkezleri için tavsiye edilir.

18 Opera Light Monaural- Gürültü Engelleyici kulaklık ; Çağrı merkezleri veya orta düzeyde gürültü ortamda devamlı çalışanlar için doğru bir seçim olup, tavsiye edilir. Opera Light Monaural- Gürültü Engelleyici kulaklık ; Çağrı merkezleri veya orta düzeyde gürültü ortamda devamlı çalışanlar için doğru bir seçim olup, iş verimi gerektiren iş yerleri için, çok hafif çift taraflı kulaklık, gürültü engelleme ve Meşgul ikaz LED lamba özelliği nedeni ile tavsiye edilir.

19

20 Orbit Gürültü Engelleyici kulaklık ofis gibi orta düzeyde gürültülü ortamlarda çalışan kullanıcılar için tavsiye edilir. Orbit Voice Guide kulaklıklarda bulunan bükülebilen mikrofon sayesinde sesin çevreden daha fazla duyulmadan konuşma yapmak isteyen veya sessiz ortamlarda çalışan kullanıcılar için tavsiye edilmektedir. Orbit Gürültü Engelleyici kulaklık ofis gibi orta düzeyde gürültülü ortamlarda çalışan kullanıcılar için tavsiye edilir.

21 Arko, mükemmel akustik iletişimi yanında farklı tasarım ve konforlu kulaklık kullanmak isteyen kullanıcılar için tasarlanmıştır.

22 Arko, mükemmel akustik iletişimi yanında farklı tasarım ve konforlu kulaklık kullanmak isteyen kullanıcılar için tasarlanmış olup, LED lambası kullanıcının telefon görüşmesi yaparak meşgul olduğunu gösterir.

23

24 Igloo Amplifikatör/Adaptör, ofis veya bürolarda, kulaklık ve ahizeyi birlikte kullanmak isteyenlere özellikle tavsiye edilir.

25 Igloo Amplifikatör/Adaptör, ofis veya bürolarda, kulaklık ve ahizeyi birlikte kullanmak ve Bilgisayar veya harici ses kayıt cihazlarını kullanarak konuşmaları kayıt etmek isteyenlere tavsiye edilir. Tüm telefon sistemleri ve ses kartları ile uyumlu olarak özellikle VoIP telefon görüşmesi için idealdir. Aynı zamanda telefon ve multimedia cihazları ile birlikte kullanılabilir. Tüm telefon sistemleri ve ses kartları ile uyumlu olarak özellikle VoIP telefon görüşmesi için idealdir. Aynı zamanda telefon ve multimedia cihazları ile birlikte kullanılabilir.

26 Özellikle, telefon ile kulaklığı ilk kez kullanacak kişiler için Jazz Monaural Kulaklıklar tavsiye edilir. Bu kulaklıklar Igloo Amplifikatör ile birlikte kullanılabilir. Özellikle, telefon ile kulaklığı ilk kez kullanacak ve gürültülü ortamlarda çalışan kişiler için Jazz Monaural Kulaklıklar tavsiye edilir. Bu kulaklıklar Igloo Amplifikatör ile birlikte kullanılabilir.

27 Rap Kulaklık, ikili kullanımı ile, kulaklık bandını baş arkasından kullanmak isteyen büro ve ofis çalışanları için idealdir. Bu kulaklıklar Igloo Amplifikatör ile birlikte kullanılabilir.

28 Next Kulaklık, sadece kulağa takarak kullanmak isteyen büro ve ofis çalışanları için idealdir. Bu kulaklıklar Igloo Amplifikatör ile birlikte kullanılabilir.

29

30 Size en uygun kulaklığı seçmeniz için web sitesindeki Headset Selection Guide kılavuzundan yararlanmanızı veya firmamız ile irtibata geçmenizi tavsiye ederiz. Saygılarımızla, Altesys Türkiye Distirbütörü Teknocom Elektronik Ltd. Tel: Fax:

Bosch Güvenlik Sistemleri Gönül rahatlığınız için kaliteli ürünler

Bosch Güvenlik Sistemleri Gönül rahatlığınız için kaliteli ürünler Bosch Güvenlik Sistemleri Gönül rahatlığınız için kaliteli ürünler 2 Birlikte kendinizi güvende hissedeceğiniz bir firma Bosch Güvenlik Sistemleri'nin üstlendiği sorumluluk, risk altında olan ister can

Detaylı

3M İş Güvenliği ve Çevre Koruma Ürünleri

3M İş Güvenliği ve Çevre Koruma Ürünleri 3M İş Güvenliği ve Çevre Koruma Ürünleri Güvenlik Rehberi Korumanıza Sağlığınızı Yardım Ediyoruz Güvenlik birinci sırada Giriş Dünyanın, lider güvenlik ve koruyucu ekipman sağlayıcılarından biri olarak

Detaylı

Kullanma Kılavuzu Konftel 300

Kullanma Kılavuzu Konftel 300 Kullanma Kılavuzu Konftel 300 TÜRKÇE OmniSound HD Optimum ses Patentli ses teknolojisi OmniSound full dublex sesin eklenmesiyle birlikte sesli konferanslarda çift yönlü olarak etkileyici ve kristal berraklığında

Detaylı

sayede diğer potansiyel bir gürültü kaynağı da ortadan kalkmış olur.

sayede diğer potansiyel bir gürültü kaynağı da ortadan kalkmış olur. Yalnızca işlevselliği değil, genel görünümü için de I-Serisi nin tasarımına özel olarak önem verildi. Dayanıklılık ve Şık Tasarım Tobii I serisi cihazları, günlük yaşamın zorluklarıyla mücadele ederken

Detaylı

Bakım Hizmetlerinde İletişim Sistemleri. Sistem Güvenliği ve Verimliliğinde Lider

Bakım Hizmetlerinde İletişim Sistemleri. Sistem Güvenliği ve Verimliliğinde Lider Bakım Hizmetlerinde İletişim Sistemleri Sistem Güvenliği ve Verimliliğinde Lider Sağlık Kurumları İletişim Teknolojisi 21. Yüzyıl İçin Bakım Hizmetlerinde İletişim Sistemleri, günümüzün sağlıkta bakım

Detaylı

"Alarm Paneli Devrede" Easy Series Güvenlik Paneli Güvenliği kolaylaştırır şimdi wlsn özelliğine sahip* * kablosuz Yerel Güvenlik Ağı

Alarm Paneli Devrede Easy Series Güvenlik Paneli Güvenliği kolaylaştırır şimdi wlsn özelliğine sahip* * kablosuz Yerel Güvenlik Ağı "Alarm Paneli Devrede" Easy Series Güvenlik Paneli Güvenliği kolaylaştırır şimdi wlsn özelliğine sahip* * kablosuz Yerel Güvenlik Ağı 2 Önce güvenlik Doğal olarak, ev veya küçük iş yeriniz için mümkün

Detaylı

Ampetronic İndüksiyon Döngü Sistemleri dünyanın her yerinde bulunan milyonlarca ișitme engellinin hayatına anlașılır sesler getirir.

Ampetronic İndüksiyon Döngü Sistemleri dünyanın her yerinde bulunan milyonlarca ișitme engellinin hayatına anlașılır sesler getirir. Farki dinleyin Ampetronic İndüksiyon Döngü Sistemleri dünyanın her yerinde bulunan milyonlarca ișitme engellinin hayatına anlașılır sesler getirir. ÖZEL ÇALIŞMALAR Britanya Müzesi Sayfa 5 GLA binası ÖZEL

Detaylı

ERICSSON-LG KURUMSAL HABERLEŞME ÇÖZÜMLERİ

ERICSSON-LG KURUMSAL HABERLEŞME ÇÖZÜMLERİ ERICSSON-LG KURUMSAL HABERLEŞME ÇÖZÜMLERİ Contents İçindekiler 02 04 _ Kurumsal Enterprise İşletmeler Business 06 08 _ Small Küçük and ve Ev Home OfisOffice 10 11 _ ipecs Ethernet Anahtarı Switch 12 13

Detaylı

www.senkronguvenlik.com.tr

www.senkronguvenlik.com.tr www.senkronguvenlik.com.tr Kusursuz hizmet eşsiz çözümler! Sizlere en iyi çözüm ve hizmetleri sunmak için uluslararası çözüm ortaklarımızla gücümüze güç katıyoruz. Daha fazla seçenek ve yeni teknoloji

Detaylı

ÖĞRENME FAALİYETİ 1 1. KAMERALAR

ÖĞRENME FAALİYETİ 1 1. KAMERALAR ÖĞRENME FAALİYETİ 1 AMAÇ ÖĞRENME FAALİYETİ 1 Her türlü binada kapalı devre kamera kontrol sistemi tesisatında kullanılan kameraların çalışmasını çeşitlerini, aparatlarını ve bağlantılarını öğreneceksiniz.

Detaylı

Electrifying Innovations

Electrifying Innovations Electrifying Innovations Türkçe Baskısı 2013 Fotovoltaik Evirici Ürün Grubu 3 İçindekiler Fotovoltaik Evirici Ürün Grubu 2013 04 Şirket Seri eviriciler 10 Seri eviriciler tek fazlı REFUsol 003K 004K 005K

Detaylı

T.C. MİLLÎ EĞİTİM BAKANLIĞI MEGEP (MESLEKİ EĞİTİM VE ÖĞRETİM SİSTEMİNİN GÜÇLENDİRİLMESİ PROJESİ) ELEKTRİK ELEKTRONİK TEKNOLOJİSİ

T.C. MİLLÎ EĞİTİM BAKANLIĞI MEGEP (MESLEKİ EĞİTİM VE ÖĞRETİM SİSTEMİNİN GÜÇLENDİRİLMESİ PROJESİ) ELEKTRİK ELEKTRONİK TEKNOLOJİSİ T.C. MİLLÎ EĞİTİM BAKANLIĞI MEGEP (MESLEKİ EĞİTİM VE ÖĞRETİM SİSTEMİNİN GÜÇLENDİRİLMESİ PROJESİ) ELEKTRİK ELEKTRONİK TEKNOLOJİSİ KAPALI DEVRE KAMERA KONTROL SİSTEMLERİNİN BAĞLANTILARI ANKARA 2007 Milli

Detaylı

ÖĞRENME FAALİYETİ-3 3. KONTROL SİSTEMLERİ

ÖĞRENME FAALİYETİ-3 3. KONTROL SİSTEMLERİ ÖĞRENME FAALİYETİ-3 AMAÇ ÖĞRENME FAALİYETİ-3 Standartlara ve tekniğine uygun olarak geçiş kontrol sistemlerinden Bekçi Tur Kontrol Sistemleri, Kartlı Geçiş Kontrol Sistemleri (PDKS ), X-Ray Cihazı, Biometrik

Detaylı

Büyüyen İşletmenize Uygun. avaya.com 1

Büyüyen İşletmenize Uygun. avaya.com 1 Büyüyen İşletmenize Uygun İletişim Çözümleri avaya.com 1 İşinizin hızına yetişebiliyor musunuz? Bu, birçok KOBİ'nin ve şubenin karşılaştığı sorudur. Çalışanlar da müşteriler de dağıtık organizasyona sahiptir.

Detaylı

GüvenlİK & ACİL DURUM ULAŞTIRMA & ALTYAPI endüstri & TİCARET SAĞLIK & EĞİTİM

GüvenlİK & ACİL DURUM ULAŞTIRMA & ALTYAPI endüstri & TİCARET SAĞLIK & EĞİTİM Commend GÜVENLİK ve iletişim çözümleri GüvenlİK & ACİL DURUM ULAŞTIRMA & ALTYAPI endüstri & TİCARET SAĞLIK & EĞİTİM Commend Intercom Mimarisi Commend in sağladığı çözümler insan ve çevre göz önüne alınarak

Detaylı

Verimli İç Lojistik Yaratıcı çözümlerle geleceğe hazır olun

Verimli İç Lojistik Yaratıcı çözümlerle geleceğe hazır olun Product Portfolio Verimli İç Lojistik Yaratıcı çözümlerle geleceğe hazır olun Kardex Remstar Sistemleri: Daha fazla üretim, depolama alanı ve verimlilik için dinamik, pratik, ekonomik 6 Kardex Remstar

Detaylı

ELMOS Otomasyon ile Yüksek Verimli Su Yönetimi

ELMOS Otomasyon ile Yüksek Verimli Su Yönetimi 1 15 Phoenix Contact Müşteri Dergisi Mart 2015 04 Elmos un tercihi: Phoenix Contact ELMOS Otomasyon ile Yüksek Verimli Su Yönetimi 07 Su yönetimi için standartlaştırılmış modül kütüphanesi Daha yüksek

Detaylı

Integral IP MX. Modüler yangın güvenliği. FIRE ALARM. www.schrack-seconet.com

Integral IP MX. Modüler yangın güvenliği. FIRE ALARM. www.schrack-seconet.com Integral IP MX. Modüler yangın güvenliği. FIRE ALARM www.schrack-seconet.com İnsan hayatı ve diğer değerlerin korunması. Önleyici yangın güvenliği bir zorunluluktur! Yangın ve duman zamanın başlagıcından

Detaylı

Integral IP MX. Modüler yangın güvenliği. FIRE ALARM FIRE ALARM

Integral IP MX. Modüler yangın güvenliği. FIRE ALARM FIRE ALARM Integral IP MX. SCHRACK SECONET AG Türkiye TR-34722 Kadıköy-İstanbul, Eğitim Mahallesi Kasap İsmail Sokak Öğün İş Merkezi No.: 5/12 Tel.: +90-216-345 51 99 istanbul@schrack-seconet.tr Genel Müdürlük Avusturya:

Detaylı

VISOCALL IP. Sağlık için geleceğe yönelik iletişim platformu. HEALTH CARE. www.schrack-seconet.com

VISOCALL IP. Sağlık için geleceğe yönelik iletişim platformu. HEALTH CARE. www.schrack-seconet.com VISOCALL IP. Sağlık için geleceğe yönelik iletişim platformu. HEALTH CARE www.schrack-seconet.com VISOCALL IP, iletişim, organizasyon ve bakım için ortak teknoloji platformu. Geleceğe yönelik birçok uygulama

Detaylı

BİNA TEKNOLOJİLERİ AKILLI BİNA ÇÖZÜMLERİ

BİNA TEKNOLOJİLERİ AKILLI BİNA ÇÖZÜMLERİ BİNA TEKNOLOJİLERİ AKILLI BİNA ÇÖZÜMLERİ Akıllı binalara ilgi artıyor... Amerika da 80 lı yıllarda başlamış olan akıllı binalara yöneliş tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de yüksek binaların artışı ve

Detaylı

Tümleşik İletişim Çözümlerini Değerlendirirken Dikkat Edilmesi Gereken On Konu

Tümleşik İletişim Çözümlerini Değerlendirirken Dikkat Edilmesi Gereken On Konu Bilgi Dokümanı Tümleşik İletişim Çözümlerini Değerlendirirken Dikkat Edilmesi Gereken On Konu Giriş Tümleşik iletişim (UC), BT maliyetlerini azaltırken verimliliği ve tepki verme kabiliyetini artırmanın

Detaylı

Ses Ağ Geçidi - IP- PBX

Ses Ağ Geçidi - IP- PBX Ses Ağ Geçidi - IP- PBX Samsung OfficeServ Serisi Samsung un kablolu, kablosuz, dijital ve IP konularındaki deneyimi ve ödüllü yenilikleri sonucunda tasarlanan OfficeServ 7000 serisi santralleri, VOIP,

Detaylı

H.E.-L.P. Projesi El Kitabı ve Yönergeleri

H.E.-L.P. Projesi El Kitabı ve Yönergeleri H.E.-L.P. Projesi El Kitabı ve Yönergeleri 1 İÇİNDEKİLER 1 Giriş.... 4 2 H.E.L.P Projesi Tanıtımı.... 6 3 Hastalar ve hastane personeli gerçekten ne istiyor-gözlemsel araştırma sonuçları...9 4 H.E.L.P

Detaylı

Trans Synergic 4000/5000/7200/9000 Trans Puls Synergic 3200/4000/5000/7200/9000. MIG/MAG-, TIG DC & Örtülü Elektrot Kaynağı

Trans Synergic 4000/5000/7200/9000 Trans Puls Synergic 3200/4000/5000/7200/9000. MIG/MAG-, TIG DC & Örtülü Elektrot Kaynağı / Perfect Welding / Solar Energy / Perfect Charging Trans Synergic 4000/5000/7200/9000 Trans Puls Synergic 3200/4000/5000/7200/9000 MIG/MAG-, TIG DC & Örtülü Elektrot Kaynağı 2 Artık yepyeni standartlar

Detaylı

1927 DEN GÜNÜMÜZE... YAPTIĞIMIZ HER ŞEYİN MERKEZİNDE

1927 DEN GÜNÜMÜZE... YAPTIĞIMIZ HER ŞEYİN MERKEZİNDE 1927 2011 1927 DEN GÜNÜMÜZE... YAPTIĞIMIZ HER ŞEYİN MERKEZİNDE Volvo, mükemmel bir mühendislik mirasına sahiptir. Volvo İş Makinaları, bu makinaları kullanan insanların etrafında tasarlanmaktadır. Daha

Detaylı

LEAPvoX Kurulum ve Kullanım Kılavuzu. Voksporta Teknoloji Hizmetleri Sanayi ve Ticaret A.Ş. Tüm hakları saklıdır.

LEAPvoX Kurulum ve Kullanım Kılavuzu. Voksporta Teknoloji Hizmetleri Sanayi ve Ticaret A.Ş. Tüm hakları saklıdır. LEAPvoX Kurulum ve Kullanım Kılavuzu Voksporta Teknoloji Hizmetleri Sanayi ve Ticaret A.Ş. Tüm hakları saklıdır. İçindekiler LEAPvoX Hakkında... 5 LEAPvoX Kullanım Amacı... 5 LEAPvoX Temel Özellikleri...

Detaylı

Hänel Lean-Lift : Otomatik malzeme yönetimi ve depolamada standartlar

Hänel Lean-Lift : Otomatik malzeme yönetimi ve depolamada standartlar Hänel Lean-Lift : Otomatik malzeme yönetimi ve depolamada standartlar Yenilikçi fikirler. Yüksek teknoloji. Esnek sistemler. 6 8 7 17 12 10 11 13 1 2 3 9 16 15 14 4 5 Hänel Lean-Lift Esneklik, verimlilik

Detaylı

Araç-içi Eğlence Kılavuzu 2005

Araç-içi Eğlence Kılavuzu 2005 Araç-içi Eğlence Kılavuzu 2005 En uç deneyimleri yaşayın! En uçlara gidin. Sınırları zorlayın. Daima yarışa hazır olun. Pioneer da yarışta: sürekli olarak tasarım engellerini aşıyor, teknoloji ve performans

Detaylı

DCN multimedya Konferans Sistemi Bilgilendir. Etkile. İlham Ver.

DCN multimedya Konferans Sistemi Bilgilendir. Etkile. İlham Ver. DCN multimedya Konferans Sistemi Bilgilendir. Etkile. İlham Ver. 2 DCN multimedya Konferans Sistemi - Bosch Bilgilendir. Etkile. İlham Ver. Böylece herkesi harekete geçir Birçok toplantı ve konferansın

Detaylı