Proloterapi Temel Uygulamalar Kursu Ekim 2012 Denizli. Değerli Meslektaşlarım,

Ebat: px
Şu sayfadan göstermeyi başlat:

Download "Proloterapi Temel Uygulamalar Kursu 13-14 Ekim 2012 Denizli. Değerli Meslektaşlarım,"

Transkript

1 Proloterapi Temel Uygulamalar Kursu Değerli Meslektaşlarım, Proloterapi kronik kas iskelet sistemi ağrılarının tedavisinde kullanılan enjeksiyon temelli bir tedavi yöntemidir. Artrit, bel ağrısı, boyun ağrısı, fibromiyalji gibi kronik ağrıların tedavisinde kullanımı günden güne artmaktadır. Ülkemizde de proloterapi ile ilgili çalışmalar disiplinler arası işbirliği içinde yürütülmekte ve yöntemin daha yaygın kullanımına yönelik kurumsal çalışmalar yapılmaktadır. Bu güncel tedavi yöntemi ile ilgili kas iskelet sistemi endikasyonlarına yönelik 2 günlük eğitim ile, meslektaşlarımızın temel seviye uygulamaları gerçekleştirebilecek düzeye ulaşması amaçlanmaktadır. Proloterapi uygulamalarını geliştirmek isteyen meslektaşlarımızı bu eğitimde aramızda görmeyi arzular, saygılar sunarım. Dr. Sedat Yıldız Fiziksel Tıp ve Rehabilitasyon Uzmanı Eğirdir/Isparta

2 GENEL BİLGİLER Eğitim Adı Proloterapi 2. Basamak İnternet adresi Eğitim Tarihi ve Yeri Bilimsel Proloterapi Derneği Eğitim Salonu Organizasyon Sekreteryası Manuel Akademi Turizm, Eğitim, Organizasyon, Tanıtım Mustafa Yıldız Adres: Fatih Çarşısı, Kat 2, No:111 Isparta Fax: +90 (246) Web: e-posta: İletişim Dr.Sedat Yıldız

3 GENEL BİLGİLER Katılımcılar: Bu kurs, hekimlere açıktır. Katılımcı sayısı 20 katılımcı ile sınırlıdır Kurs tarihi: Kurs yeri: Bilimsel Proloterapi Derneği Eğitim Salonu Önemli Tarihler: Sınırlı sayıda kontejyan nedeniyle ön kayıt önerilir. Sertifikasyon: Bu eğitim Proloterapi, 2. Basamak Uygulamalar" sertifikasıyla belgelendirilecektir Web sitesi: Kurs ile ilgili bilgilere ulaşılabilecek internet sitesi adresindedir. Transferler: Havaalanı ile eğitimin yapılacağı ve konaklamanın sağlanacağı otel arasında ücretli transfer hizmeti sağlanacaktır. Organizasyon sekreteryasıyla iletişime geçiniz. Davet mektubu: Çeşitli nedenlerle (çalıştıkları kurumdan izin alabilmek gibi) davet mektubu isteyen katılımcılara kurs sekreteryası tarafından davet mektupları gönderilecektir. İstek üzerine gönderilen davet mektubu katılımcının kayıt ve/veya konaklama ücretinin karşılandığı anlamına gelmez.

4 BİLİMSEL PROGRAM Proloterapi genel kavramların tekrarı Diz, Ayak ve ayak Bileği Sorunları (Gonaratroz, Meniskopatiler, Osteokondritis dissekans, Osgood schlatter, Kondromalazi, Tarsal Tunel, Aşil tendiniti, Epin kalkanei, plantar fasitis, Morton Nörinoması, Metatarsalji, Halluks valgus, Ayak bileği sindesmoz sorunlar, ligamentöz instabiliteler) Diz eklemi ligamentleri, Uygulamalar ve work shoplar. Toplam 20 saat, 2 tam gün proloterapi uygulamaları pratiği, Akılcı ilaç kullanımı sunumu. KAYIT Not: Kayıt kontejyanı 20 katılımcı ile sınırlıdır ve başvuru önceliğine göredir. Kayıt Ücretleri Uzman 525 Asistan 505 Yukarıda belirtilen ücrete; tarihlerindeki eğitime kayıt, basılı materyaller, sertifika dahil, %18 KDV hariçtir. KONAKLAMA Anemon Otel Tek kişilik oda Çift kişilik odada kişi başı Yukarıda belirtilen ücrete; Anemon Hotel`de 2 gece oda/kahvaltı konaklama dahil %8 KDV hariçtir. TRANSFER 120 Havaalanı-Otel iki yön, Otel-Bilimsel Proloterapi Derneği iki gün iki yön tüm transferler dahil, %18 KDV hariçtir.

5 Ödeme Bilgileri Banka Adı: Halkbank Şube Adı: Isparta Sanayi Sitesi Şubesi Hesap Bilgileri: Mustafa Yıldız TL: IBAN: TR EURO: IBAN: TR Eğitim ücretinin yukarıda belirtilen hesaba yatırılıp, dekontlarının organizasyon sekreteryası ve iletişim bölümüne e-posta, faks veya posta yoluyla iletilmesi gerekmektedir. Kayıt ve konaklama ödemeleri Euro veya TL ödeme günündeki Merkez Bankası döviz efektif satış kuru esas alınacaktır. Ödemelerde banka transfer masrafları katılımcıya aittir. Diğer bilgiler: Organizasyon tarihine 60 günden fazla kalan süre içerisinde yapılan her kayıt iptalinde, kayıt ücretinin %50`si ve varsa konaklama ödemelerinin %50`si kesilerek kalan kayıt ücreti iade edilecektir. Organizasyon tarihine 60 gün ve daha az kalan süre içerisinde yapılan her kayıt iptalinde, kayıt ücretinden hesaplanan KDV oranı, kayıt ücretinin %50`si ve konaklama ücreti kesilerek kalan tutar iade edilecektir. Tüm geri ödemeler 15 Ekim 2012 tarihinden sonra yapılacaktır. Bu eğitim Bilimsel Proloterapi Derneği tarafından düzenlenmektedir. Bilimsel Proloterapi Derneği önceden bilgi vermeden organizasyon tarihlerinde, eğitim yerinde, eğitmenlerde, bilimsel programda, maksimum katılımcı sayısında,değişiklik yapabilir. Mustafa Yıldız Turizm, Eğitim, Organizasyon, Tanıtım otelde değişiklik yapma ve otel rezervasyonlarının dolması durumunda benzer koşullarda alternatif otel önerme hakkına sahiptir. Mustafa Yıldız Turizm, Eğitim, Organizasyon, Tanıtım organizasyon belirtilen hesaplar dışında yapılan ödemelerden sorumlu değildir.