Giyotin Tip Bulaşık Makineleri

Ebat: px
Şu sayfadan göstermeyi başlat:

Download "Giyotin Tip Bulaşık Makineleri"

Transkript

1 Giyotin Tip Bulaşık Makineleri Descrizione: Logo Green&clean Data: 17/7/2012 TAV_04

2 2 green&clean bulaşık makineleri Her zaman biraz daha fazlası Verimlilik, Kulanımda Basitlik ve Performans Bir bulaşık makinesinden beklentiniz neyse, Electrolux size onu sunabilir. Her zaman biraz daha fazlası ile: Maksimum güvenilirliğin yanında verimlilik; yenilikçi teknolojiyle birlikte kullanım kolaylığı; su, enerji ve deterjan tasarrufuyla birleştirilmiş üstün performans. Bulaşık makinelerindeki uzmanlığımız uzun bir geçmişe dayanır ve bu gibi durumlarda deneyim, mükemmelliğe ulaşmanın anahtarıdır. Dinlemek, gücümüzdür: Biz, Electrolux te müşteri taleplerine tereddütsüz cevap verebilmek ve ihtiyaçlarını önceden görebilmek için onları her zaman dinleriz. YEŞİL Daha düşük işletme maliyeti ve çevreye daha az etki için daha az su, enerji, deterjan ve parlatıcı tüketimi. TEMİZ Tüm deterjan kalıntılarını gideren, sınıfının en iyisi yıkama ve durulama performansı. EMNİYETLİ Benzersiz WASH SAFE CONTROL (Güvenli Yıkama Kontrolü) cihazı 84 C sabit sıcaklıkta durulama suyu sağlar. KOLAY Sorunsuz işletim ve bakım.

3 green&clean bulaşık makineleri 3

4 4 green&clean bulaşık makineleri Çift cidarlı giyotin kapak daha iyi durulama performansı için eğimli tavanı, düşük ses seviyesi* ve daha düşük ısı kaybı *(63 dba nın altında). Eğimli yıkama kolları ve tavan, yıkama suyu durulama işlemi sonrasında bulaşıkların üzerine damlamadığından en iyi sonucu garanti ederek maksimum performans sağlar. CLEAR BLUE Filtre Sistemi Yıkama performansını en üst düzeye çıkarır ve işletim maliyetlerini düşürür. 24 litre kapasiteli preslenmiş yıkama tankı Makinenin ön kısmındadır ve bu nedenle temizliği daha hızlı ve kolaydır. Sürekli su yumuşatıcı lekesiz sonuçlar sunar ve kireç birikimini azaltır. Bir sensör, tuz haznesinin doldurulması gerektiğinde uyarı verir. Tuz dolumu sırasında taşmayı önlemek için entegre edilmiştir. Tüm modellerde standart olarak bulunan özellikler.

5 green&clean bulaşık makineleri 5 ESD Enerji Tasarrufu Cihazı Yüksek verimlilikte. İlave havalandırma ve davlumbaz gerektirmez. Makine, operasyon sonrasında ortaya çıkan buharı suyun ısıtılmasında kullanarak ilave tasarruf sağlar. Sıfır Kireç Cihazı Isıtıcıların daha yüksek verimliliği sayesinde daha az enerji tüketimi. Daha iyi durulama sağlayan kireçsiz yıkama memeleri. IP25 koruma Basınçlı suyla yıkamaya, katı cisimlere, böcek ve diğer hayvanlara karşı tam koruma (6 mm den büyük maddeler). WASH SAFE CONTROL Soğuk su beslemeli atmosferik yıkama devresi, optimal yıkama performansını ve üretkenliği garanti eder. Deterjan dispenseri, parlatıcı dispenseri ve drenaj pompası, montajı kolaylaştırmak amacıyla makineye entegre edilmişlerdir. Belirli modellerde bulunan özellikler. Tel basket, opsiyonel aksesuar olarak mevcuttur.

6 6 green&clean bulaşık makineleri Düşük işletim maliyeti ve enerji tüketimi Pazardaki standart makinelere kıyasla işletim maliyetlerinde ve enerji tüketiminde tasarrufu görün ve yeni nesil Electrolux Giyotin Tip bulaşık makinelerinin daha iyi bir çevre için ortaya koyduğu taahhüdü bizimle paylaşın. yılda TL ye kadar* Tasarruf edilen alanlar: 60% 32% 6% 2% Enerji Deterjan Su Parlatıcı Su, enerji, deterjan ve parlatıcıdan tasarruf ederek sınıfının en iyi performansını sağlayan bulaşık makinelerimizin keyfini çıkarın. Su tasarrufu: Giriş suyunun özellikleri ne olursa olsun, durulama için sadece 2 lt/çevrim temiz su gerekir. Enerji tasarrufu: Düşük durulama suyu tüketimi ve optimize edilmiş yıkama tankı ebadı sayesinde, %34 kimyasal tasarrufu ile %60 a varan oranda enerji tasarrufu. ESD - Enerji Tasarrufu Cihazı Yüksek verimlilikte. Ayrıca havalandırma ve davlumbaz gerektirmez. Makine, operasyon sonrasında ortaya çıkan buharı yıkama suyunun ısıtılmasında kullanarak ilave tasarruf sağlar. Sıfır Kireç Cihazı Maksimum verimlilik - Otomatik kireç giderme programı; kazanı, hidrolik devreleri, ısıtıcıları, yıkama memeleri ve haznesinin kireçlenmesini önler; böylece yüksek verimliliği, daha az enerji tüketimini ve daha düşük işletme maliyetini garanti eder. tamamen kireçsiz * Maliyet tasarrufu, IMQ ve INTERTEK sertifikalı Electrolux Profesyonel LAB tarafından yapılan hesaplamaların bir sonucudur. green&clean giyotin tip bulaşık makinesi, durulama için 3 lt/çevrim, 100 program/gün, 300 işgünü/yıl ve 10 C de giriş suyu kullanan eşdeğer geleneksel bir makine ile karşılaştırılmıştır.

7 green&clean bulaşık makineleri 7 Mükemmel yıkama ve durulama performansı Tabak, fincan, mutfak aletleri, tepsiler, GN küvetler ve çatal-bıçak takımlarını deterjan kalıntısı olmadan temizleyen ideal bulaşık makinesi. ETL sanitasyon sertifikalı ve DIN uyumlu. Yıkama CLEAR BLUE Filtreleme Sistemi en yüksek standartlarda temizlik sağlar. Bu gelişmiş filtreleme sistemi yıkama suyundaki yiyecek kalıntılarını yok eder; böylece en iyi yıkama sonuçları sağlayarak deterjan verimliliğini artırır. Eğimli tank filitresi sayesinde, kalıntılar toplanır ve çok sayıda filtreden geçirilir. Durulama öncesinde, drenaj pompası toplanan tüm kalıntıları boşaltarak drenaja gönderir. Durulama Sıfır Kireç Cihazı bulaşık makinenizi kireçten güvenli biçimde ve kolayca koruyarak performansını iyileştirir. Atmosferik boyler makineye giren su hangi özellikte olursa olsun her zaman yüksek kalitede durulama sağlanır. Durulama aşamasında sabit yüksek ısı ve güçlü su basıncı sağlar. Eğimli tavan ve yıkama kolları en iyi durulama performansını garanti eder. Eğimli tavan* yıkama suyunu giyotin kapağın ön kısmında yönlendirerek, bulaşıklar üzerine daha az su damlamasını sağlar. Eğimli yıkama kolları** ve yıkama ile durulama fazları arasındaki 4 saniyelik duraklama, durulama fazında yıkama suyunun tabaklar üzerine damlamasını engeller. Sprey memelerinin ve üst ve alt döner kolların özel biçimleri sayesinde, güçlü yıkama çevrimi, ürünler nereye yerleştirilirse yerleştirilsin sınıfının en iyisi yıkama sonuçlarını garanti eder. ** * * çift cidarlı modellerde ** tüm modellerde

8 8 green&clean bulaşık makineleri Güvenlik her şeyden önce manual double skin gelir manual single skin Artık endişe etmeyin, gıda güvenliği her an kontrolünüz altında olacak. WASH SAFE CONTROL: 84 C deki sabit durulama ısısı ve şebekeden bağımsız su basıncı sayesinde durulama kalitesi garanti altına alınır. Mükemmel sanitasyon En tehlikeli bakteri grupları, üremek için en ideal koşulları 20 ila 60 C (maks. 70 C) arasında bulurlar. green&clean giyotin tip bulaşık makineleri, 84 C sabit durulama ısısı ile mükemmel hijyen koşullarını ve tüm deterjan kalıntılarının giderilmesini garanti ederek güvenlik gerekliliklerinde sınıfının en iyisi performans sunarlar. WASH SAFE CONTROL lambası, durulamanın 84 C üzerinde sabit bir ısıda mükemmel şekilde gerçekleştirildiğini göstermek için yeşil yanar. 5 adımda eksiksiz sanitasyon Su girişi, su (şebeke basıncına bağlı) 0,5 ile 7 bar arasında bir basınçla giriş yapar. Hava kapanı çıkışı, su basıncını 0,9-1 bar aralığında stabilize ederken sabit bir ısıyı muhafaza eder. Boyler çıkışı, su 84 C ye ulaştığında basınç 0,9-1 bar da sabit kalır. Durulama pompası, su basıncını 6 bar a çıkarırken ısıyı 84 C de sabit tutar. Durulama memeleri, sabit su basıncını ve 84 C durulama sıcaklığını garanti eder 84 C Sabit durulama ısısı Garantili sanitasyon!* * Electrolux Giyotin tip bulaşık makineleri ETL Sanitasyon Onayı almıştır ve NSF sanitasyon standartlarına (NSF/ANSI 3 Paragraf 7.1) ETL.S modunda kullanıldığında uyumludur. Bu cihazlar, yüksek kapasite modunda DIN standartlarına uyum gösterir.

9 green&clean bulaşık makineleri 9 Kullanımı sizin için kolaylaştırıldı green&clean giyotin tip bulaşık makinesi - maksimum görünürlük ve kolay kullanım için köşe kumanda paneline sahip tek makinedir. ESD Enerji Tasarruf Cihazı havalandırma davlumbazı gereksinimini ortadan kaldırır. ESD, yıkama işlemi sırasında ortaya çıkan buharı yakalayarak daha iyi bir çalışma ortamı sağlar*. Makinenin üst köşesinde yer alan entegre LED ekran, yıkama programlarının belirli bir mesafeden kolayca izlemenmesine olanak tanır (otomatik modellerde). 440 mm lik açıklık, büyük parçaların yıkanmasını kolaylaştırır. Bulaşık işlemini kolaylaştıran çok çeşitli aksesuarlar arasından seçim yapabilirsiniz (sayfa15). Ön kısımda yer alan 24 litrelik preslenmiş tank. Filtre, daha iyi temizliğe olanak sağlamak amacıyla kolayca yerinden çıkarılabilir. Kumanda panelinin yenilikçi açılı konumu sayesinde maksimum görünürlük. Boyler gücü, doğrudan kumanda panelinden değiştirilebilir. Deterjan ve parlatıcının konsantrasyonunu doğrudan kontrol paneli üzerinde ayarlayarak her koşulda mükemmel yıkama sonucu elde edin. Kendi kendini temizleme özelliği etkinleştirildiğinde, yıkama tankındaki ve yıkama pompasındaki suyu tamamen boşaltır; 6 durulama programını üst üste çalıştırarak yıkama haznesini dezenfekte eder ve işlem tamamlandığında, durulama suyu bakteri üremesini önlemek için tamamen tahliye edilir. Geliştirilmiş tasarımı sayesinde herhangi bir ilave bağlantı gerektirmez. Hava kapanı, boyler, durulama pompası ve wash-safe control üniteleri makineye tamamen entegre edilmiştir. Tüm modellerde standart özelliktir. Belirli modellerde bulunan özelliktir. * Yerel mevzuat ve kurulum açısından VDI no ile uyumludur.

10 10 green&clean bulaşık makineleri İşiniz için yararlı ekstra özellikler Yüksek Üretkenlik Modu ile işgücü maliyetlerini düşürün ve iş saatlerini daha iyi organize edin (bkz. sayfa 13). Saatte 80 baskete (veya 1440 tabağa) kadar yıkayın. Artık tabak ve bardaklarınız kırılmayacak: Soft Start (Yumuşak Başlatma) özelliği, yıkama programının başında suyun bulaşıklar üzerindeki gücünü azaltır. ETL Sanitasyonu - DIN ETL-S tarafından belgelendirilmiş sanitasyon ve performans. Ayrıca DIN standartlarıyla da uyumludur. ETL Sanitasyon İşareti, gerekli sanitasyon standartlarına (NSF/ANSI 3) uyumluluğu sergiler.

11 green&clean bulaşık makineleri 11 İç komponentlerin kolay temizliği için basket suportunun yerinden çıkarılması gerekmez. Suport yukarıya doğru 90 kaldırılabilir. Temizlik işlemi; demonte basket suportu, tank filtresi ve yıkama/durulama kolları sayesinde güvenli bir biçimde ve kolayca gerçekleştirilebilir. Hızlı operasyon. Giyotin kapak kolunun üzerindeki kauçuk köşeler, giyotinin açılması ve kapanması sırasında sıkı kavrama sağlar. Herhangi bir yaralanma riskini önler. 3 yaylı lift sistemi, giyotin kapağın kazara kapanmasını önler. Operatör açısından emniyetli. ESD siz makinelerdeki giyotin kapağın arka tarafı, buharın kullanıcıya doğru yönlenmesini önlemek amacıyla açıktır. Bakteri üremez. Kullanım dışı kaldığında kendiliğinden boşalan dikey yıkama pompası sayesinde bakteri üremez. Uzun ömürlü kullanım. Suyla ve kimyasal maddelerle temas eden tüm bileşenler 304 AISI paslanmaz çelikten imal edilmiştir. Korozyona dayanıklı. Robotlarla yapılan TIG kaynak teknolojisi sayesinde klorlu suya yüksek düzeyde dirençli boyler. Montaj sırasında muhtemel hasarlar önlenir. Entegre deterjan ve parlatıcı dispenseri bulunmayan makineler, harici dozajlama ekipmanları monte edilecek şekilde tasarlanmıştır.

12 12 green&clean bulaşık makineleri Basit ergonomik operasyon İster köşe ister linear montaj yapın, kumanda panelinin ergonomik açılı pozisyonu sayesinde makinenizi kolayca çalıştırabilirsiniz.

13 green&clean bulaşık makineleri 13 WASH SAFE CONTROL lambası, Açma / Kapama Düğmesi ma durulama işleminin 84 C nin üzerinde sabit bir ısıyla mükemmel şekilde gerçekleştiğini göstermek amacıyla yeşile döner (gösterge lambası belirli modellerde bulunmaktadır). manual double skin manual double skin Program 1* Az kirli bulaşıklar ve bardaklar için kısa manual single skin yıkama programı (ETL 57 saniye/yüksek Kapasite modu 45 saniye). manual double skin manual double Giyotin Kapağın Açılması Otomatik giyotin kapak düğmesi (otomatik modellerde) Program 2* Orta kirlilikteki bulaşıklar için orta yıkama programı (84 saniye). Giyotin Kapağın Açılması Otomatik giyotin kapak düğmesi (otomatik modellerde) Program 3* Çok kirli bulaşıklar için uzun yıkama programı (150 saniye). Yıkama Sıcaklığı Göstergesi Gösterge yandığında, yıkama programının ekranda görüntülenen ısıda çalışmakta olduğunu belirtir. Su beslemesi yok Gösterge yandığında makineye su girişi olmadığını belirtir. Durulama Sıcaklığı göstergesi Yandığında, durulama programının ekranda görüntülenen ısıda çalışmakta olduğunu belirtir. manual double skin Yüksek Kapasite modu Seçildiğinde, makine DIN uyumlu yüksek kapasite modunda çalışacaktır. Sıfır Kireç Cihazı Etkinleştirildiğinde, makine, otomatik kireç giderme programını uygular (belirli modellerde). Kendi kendini temizleme Kendi kendini temizleme programı etkinleştirildiğinde makine, yıkama tankı ve yıkama pompasındaki suyu tahliye eder. Ardından, altı adet durulama programı yıkama haznesini dezenfekte etmeye başlayacaktır. İşlem tamamlandığında, durulamadan gelen su, bakteri üremesini engellemek üzere tamamen boşaltılır. * Yıkama ve durulama programının süre ve ısıları, kullanıcıların özel gereksinimlerini karşılamak üzere tamamen kişiselleştirilebilir.

14 14 green&clean bulaşık makineleri Ürün Yelpazesi Açıklama EHT8TI EHT8I NHT8 Otomatik giyotin WASH SAFE CONTROL Garantili sanitasyon Çift cidarla yalıtılmış giyotin kapak Elektrik bağlantısı 400V/3N/50Hz, mahallinde 230V/1N veya 230/3/50Hz ye dönüştürülebilir 400V/3N/50Hz, mahallinde 230V/1N veya 230/3/50Hz ye dönüştürülebilir 400V/3N/50Hz, mahallinde 230V/1N veya 230/3/50Hz ye dönüştürülebilir Program sayısı Kapasite (ETL Sanitasyon modu) Kapasite (Yüksek Kapasite modu)* 63 Basket/saat 1134 tabak/saat 80 Basket/saat 1440 tabak/saat 63 Basket/saat 1134 tabak/saat 80 Basket/saat 1440 tabak/saat 63 Basket/saat 1134 tabak/saat 80 Basket/saat 1440 tabak/saat Dış ebatlar (gxdxy) 667x755x x755x x755x1547 ESD ile dış ebatlar (gxdxy) 667x755x x755x2264 Basket boyutları (mm) 500x x x500 Yıkama tankı kapasitesi (litre) Yıkama pompası gücü (kw) 0,8 0,8 0,8 Boyler gücü (kw)** Su tüketimi (litre/program) Toplam güç (kw)*** 9,9 9,9 9,9 Ses seviyesi (dba) < 63 < 63 < 68 Entegre parlatıcı dispenseri Ürünle birlikte verilen basketler 18 tabak için 1 basket Fincanlar için 1 basket 2 çatal bıçak haznesi 18 tabak için 1 basket Fincanlar için 1 basket 2 çatal bıçak haznesi 18 tabak için 1 basket 1 çatal bıçak haznesi İlave özellikler Sıfır Kireç Cihazı ESD (Enerji Tasarrufu Cihazı) CLEAR BLUE Filitre Sistemi 60Hz Entegre drenaj pompası Entegre deterjan dispenseri ve drenaj pompası Entegre deterjan dispenseri Entegre deterjan dispenseri, drenaj pompası ve sürekli su kesintisiz su yumuşatıcı * Sıcak suya (min.50 C) bağlandığında ** 65 C de sıcak suya bağlandığında 6 kw *** 65 C de sıcak suya bağlandığında 6,9 kw Belirli modellerde bulunan özelliktir. Opsiyonel aksesuar olarak temin edilebilir.

15 green&clean bulaşık makineleri 15 Aksesuarlar Küçük fincanlardan servis tepsilerine kadar her şeyin yıkanabildiği çok sayıda basket. Çok amaçlı basket 48 küçük fincan için basket 18 yemek tabağı için basket 25 bira bardağı için basket h=170 mm 12 çorba kasesi için basket Büyük servis tabakları için paslanmaz çelik basket, çap: 320 mm Tepsiler için basket Toplu halde çatal-bıçaklar için basket Çatal-bıçak konteynerleri Suyunuzu şartlandırmayı unutmayın! Sınıfının en iyisi performansına ulaşmak ve makinenizin ömrünü uzatmak için suyunuzun filitrelenmesi ve sertse yumuşatılması olmazsa olmaz bir koşuldur. 12 litre harici manuel su yumuşatıcı 8 litre harici otomatik su yumuşatıcı BRITA demineralizasyon filtresi DOMETIC ters osmos filtresi Diğer aksesuarlar için lütfen bölgenizdeki satış temsilcimizle irtibata geçin.

16 16 green&clean bulaşık makineleri Komple Bulaşık Yıkama Sistemleri Bir bulaşıkhane için gereksinim duyacağınız her şey. Sizin için tasarlanan kullanıma hazır sistemler green&clean giyotin tip bulaşık makinesi (yükleme yönü sağdan veya soldan), ön yıkama tezgahı, yükleme/boşaltma tezgahları ve hatta çöp kutusu... ESD li otomatik çift cidarlı giyotin tip bulaşık yıkama makinesi C19571 C19572 Otomatik çift cidarlı giyotin tip bulaşık yıkama makinesi C19573 C19574

17 green&clean bulaşık makineleri 17 ESD li manuel çift cidarlı giyotin tip bulaşık yıkama makinesi C19575 C19576 Manuel çift cidarlı giyotin tip bulaşık yıkama makinesi C19577 C19578 Manuel tek cidarlı giyotin tip bulaşık yıkama makinesi C19579 C19580 * Komple bulaşık yıkama sistemleri, köşe ya da linear konfigürasyonlarda monte edilebilir. Ayrıntılı bilgi için lütfen bölgenizdeki Electrolux temsilcisi ile temas kurun.

18 18 green&clean bulaşık makineleri Electrolux, müşteri odaklı olmak Şunun her zaman doğru bir yaklaşım olduğuna inanıyoruz: İster tasarım veya üretim sorunu, isterse pazarlama veya servis meselesi olsun, piyasada rekabetçi olmak ve müşterilerin ihtiyaçlarını önceden görmek her işin başıdır. Bizler Electrolux te buna müşteri odaklılık diyoruz, çünkü eylemlerimizi ve ürün geliştirme çalışmalarımızı ileriye taşıyan şey, müşterilerimizin talepleri, istekleri ve fikirleridir. Üretimde mükemmelliği yakalamak için yoğun yatırımlar Üretim kalitesi, zaman içinde yükselen performans demektir. Electrolux Tarafından Üretildi etiketi tüm dünyada yüksek teknoloji ve kalite standartlarının garantisini, müşteri odaklı tasarımı ve ürün gelişimini yansıtır. Electrolux Profesyonel üretim tesislerinde, tüm üniteler kalite testlerinden geçirilir ve tüm işlevler, ambalajlama öncesinde uzmanlar tarafından tek tek kontrol edilir. Electrolux Bulaşık Makinesi fabrikasının teknolojik yenilikleri, sıradışı bir kaliteyi ve son derece yüksek düzeyde güvenilirliği garanti eder: Şaşırtıcı derecede ince ve düzenli kaynak dikişine ulaşmak için giyotin kapağı tamamen kaynaklayan iki adet antropomorfik robota sahip bir çift kaynak istasyonu. Yıkama işlemi sırasında organik kalıntıların girmesini ve bakteri üremesini önlemek için robotlardan biri arka panel ve tank arasındaki kaynak bağlantısını da oluşturur. Üçüncü robot, nötr atmosferde eşsiz TIG kaynaklı boylerleri imal ederek geleneksel boylerlere kıyasla kullanım süresini on kat artırır. Yan kapakların ve gövdenin paslanmaz çelik plakaları, kafa kafaya hassas şekilde kaynaklanmıştır. Satış öncesi hizmet: Müşterilerimize yardımcı olmaya hazır 1000 den fazla uzman Tüm dünyada 1000 den fazla uzman teknik elemandan oluşan ekibimizin tek hedefi vardır: Kullanımı kolay, işlevsel ve %100 güvenilir cihazlar tasarlamak. Tasarım mühendisleri, teknisyenler ve şefler arasındaki sürekli işbirliği, Electrolux ürünlerinin en gelişmiş ve profesyonel özelliklere göre dizayn edilmesini sağlar. İster küçük bir restoran isterse büyük bir kuruluş olsun, bu uzmanlar doğru iş akışını tanımlama ve ihtiyaçlara en uygun ve en işlevsel ekipmanları önerme konusunda tam donanımlıdırlar. Proje ve Teklif Mutfak Çözümleri için Yazılım

19 Satış sonrası servis: Tüm dünyada, her yerde müşterinin yanıbaşında Electrolux Profesyonel in güvenilirliği ve küresel varlığı sözkonusu olduğunda, montajdan yedek parçaya ve bakıma birçok günlük görevle ilgili becerikli ve yetkili ortaklardan oluşan dünyadaki en geniş servis ağından bahsediyoruz. Bu servis ortaklarımızın temel amacı, etkili bir satış sonrası hizmeti ve hızlı teknik desteği sağlamaktır. Ürünlerimiz tüm dünyada bu küresel satış sonrası hizmet ağı üzerinden nihai tüketicilere teslim edilir, montajı yapılır ve ürünlerin ekonomik ömrü boyunca bakımları sağlanır yetkili servis merkezi 5000 den fazla uzman teknisyen Üretimden kaldırılan ürünler için bile 10 yıl boyunca yedek parça tedarik garantisi Her an stokta tutulan yedek parça kodu Tüm dünyada 24/48 saat içinde yedek parça teslimatı Electrolux Şef Akademisi: canlı seminerler ve şefler arası etkinlikler Electrolux Şef Akademisi, belirli bir hedef doğrultusunda oluşturuldu: Ağırlama, eğitim ve bilgi hizmetlerinde en iyiyi sunmak. Catering profesyonelleri için ücretsiz özel seminerler, canlı demolar ve ayrıntılı kurslar, her yıl bizi ziyaret eden den fazla konuğa sunulan etkinliklerden sadece birkaçıdır. Yıldızlı otel ve restoran deneyimlerini mutfak teknolojisindeki en yenilikçi kavramlarla birleştiren profesyonel ekibin parçası olan bir Electrolux Executive Chef nin rehberliği altında, çok çeşitli cihazları bizzat dokunarak deneyebilirsiniz. Her seminerde şunlar bulunur: Teknik demolar: Kontrol panellerinin fonksiyonları, çalıştırma işlemleri; elektrik,su ve gaz bağlantıları, doğru bakım. Mutfak demoları: Pişirme teknikleri, malzemeler, CHEFACADEMY mutfaktaki yeni iş akışının planlanması, canlı pişirme demoları. CHEFACADEMY

20 Diğer fikirlerimiz için: 20 green&clean bulaşık makineleri Mükemmellik çevreyi unutmadan Electrolux Profesyonel çözümleri müşterilerin, güvenilirlik, hesaplı maliyet ve sürdürülebilirlik dahil olmak üzere tüm ihtiyaçlarıyla mükemmel örtüşür. Ürünler, kalite -düşük maliyetli dayanıklılıkkonusunda sınıfının en iyisidir. Bazı tesislerdeki cihazlarımız 40 yıldan uzun süredir hizmete devam etmektedirler! Tüm Electrolux Profesyonel fabrikaları ISO sertifikalıdır. Tüm Electrolux Profesyonel çözümleri daha az su, enerji ve deterjan tüketimi ve çevreye daha düşük emisyon yayması hedeflenerek tasarlanır. Tüm Electrolux Profesyonel çözümleri, en düşük hizmet ömrü maliyeti ile uzun bir kullanım süresi sunan, sınıfının en iyisi kaliteye sahiptir. Pazarda 40 yılı aşkın süredir çalışan cihazlarımız bulunmaktadır. Şirket, teknik özelliklerde önceden bildirmeksizin değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Resimler sanal olabilir. Tüm Electrolux Profesyonel çözümleri ROHS ve REACH uyumludur ve %95 in üzerinde geri dönüştürülebilir. Tüm Electrolux Profesyonel cihazlarının %100 ü kalite testinden geçirilir ve cihazların tüm fonksiyonları uzman teknisyenler tarafından tek tek kontrol edilir. 9JEFHU 9JEHCU Son beş yılda, Electrolux Profesyonel ekipmanlarının %70 den fazlası, müşterilerin ihtiyaçlarını ve çevresel faktörleri mutlaka dikkate alan tasarım özellikleriyle güncellenmiştir. Electrolux Profesyonel, üretim tesislerinin enerji tüketimini azaltmak için özel bir enerji tasarrufu programı uygulamaktadır.

Üç adımda sahip olmak istediğiniz makineye

Üç adımda sahip olmak istediğiniz makineye Setaltı bulaşık makineleri UC Serisi Üç adımda sahip olmak istediğiniz makineye UC-XL UC-L UC-M UC-S Önsöz Değerli gastronomlar, Son yıllarda gastronomi dünya çapında hızla değişim ve gelişim gösterdi.

Detaylı

Kompakt Boyutlar, Yüksek Kapasite

Kompakt Boyutlar, Yüksek Kapasite Logamax Buderus Plus GB162 Yoğuşmalı Duvar Kazan Tipi Yoğuşmalı Kazan 65-100 kw Logamax plus GB162 Kompakt Boyutlar, Yüksek Kapasite 1 Logamax plus GB162 Performansı, memnuniyetinizi artıracak. Kaliteli

Detaylı

optimum Steril malzeme iş AkıŞı için ekipmanlar

optimum Steril malzeme iş AkıŞı için ekipmanlar Sistem Aksesuarları Ürün kataloğu OPTİMUM STERİL MALZEME İŞ AKIŞI İÇİN EKİPMANLAR Enfeksiyon kontrolü, yüksek verimlilik ve işyerinde en iyi ergonomik rutinleri elde etmek için steril malzemelerin tüm

Detaylı

Ürün Kataloğu. Sistem Çözümleri. Innovation has a name.

Ürün Kataloğu. Sistem Çözümleri. Innovation has a name. Ürün Kataloğu Sistem Çözümleri Innovation has a name. ÜRÜN KATALOĞU İÇİNDEKİLER İçindekiler 2 A.O. SMITH SU TEKNOLOJİLERİ HAKKINDA 4 EVSEL ÇÖZÜMLER 6 Lal WP / Lal NP Ters Osmoz Su Arıtma Sistemleri 8 Lal-267WP

Detaylı

Answers for infrastructure. HVAC bina teknolojisi güçlü ortaklardan gelen kalite ve enerji verimliliği

Answers for infrastructure. HVAC bina teknolojisi güçlü ortaklardan gelen kalite ve enerji verimliliği Answers for infrastructure. HVAC bina teknolojisi güçlü ortaklardan gelen kalite ve enerji verimliliği HVAC bina teknolojisi deneyimli ortaklardan gelen enerji tasarrufu ve garantili konfor Siemens in

Detaylı

2010/11 S O L O Ü R Ü N L E R

2010/11 S O L O Ü R Ü N L E R 2010/11 S O L O Ü R Ü N L E R GİRİŞ GÜZELLİĞİN KONFORU, TEKNOLOJİNİN GÜZELLİĞİ. İKİSİ DE TASARIMDA. Kalite ve fonksiyonelliğin fark edilmeye değer olduğuna inanıyoruz. Aynı zamanda tasarımın çekici olması

Detaylı

Havalı diyafram pompalar

Havalı diyafram pompalar Havalı diyafram pompalar Genel Bilgiler Tapflo güvenilir pompa seçiminiz TAPFLO TÜRKİYE Türkiye satış ofisi - Tapflo Makina Yapı Endüstri Sanayi ve Dış Ticaret Ltd. Şti. ünvanı ile Ocak 007 yılında kurulmuştur.

Detaylı

MULTIVAC vakum makineleri üreticileri arasında lider konumundadır. Ürün portföyümüz tezgah üstü ve tezgahlı vakum makinelerini, hazneli vakum

MULTIVAC vakum makineleri üreticileri arasında lider konumundadır. Ürün portföyümüz tezgah üstü ve tezgahlı vakum makinelerini, hazneli vakum Vakum Makineleri MULTIVAC vakum makineleri üreticileri arasında lider konumundadır. Ürün portföyümüz tezgah üstü ve tezgahlı vakum makinelerini, hazneli vakum makinelerini ve konveyörlü bant makinelerini

Detaylı

GETINGE wd46 Turbo çok daha hizli bir yikayici dezenfektör

GETINGE wd46 Turbo çok daha hizli bir yikayici dezenfektör GETINGE wd46 turbo çok daha hızlı bir yıkayıcı dezenfektör 2 Getinge WD46 Turbo Getinge WD46 Turbo 3 daha aziyla daha fazlasini yapmaniz için Kaynaklar sınırlı ve sağlık tesislerindeki verimlilik talepleri

Detaylı

www.oztiryakiler.com.tr 1000 10.2011

www.oztiryakiler.com.tr 1000 10.2011 www.oztiryakiler.com.tr 1000 10.2011 Mükemmel tasarım. Faydalarla donatılmış. Olağanüstü basit kullanım. Zaman, enerji, su, kapladığı alan veya kullanılan malzeme olsun; bizim için, whitefficiency nin

Detaylı

62192 I TechTouch 63109 HIT 62105 H

62192 I TechTouch 63109 HIT 62105 H BULAŞIK MAKİNELERİ BULAŞIK MAKİNELERİ BULAŞIK MAKİNELERİ TASARRUFUNDA DÜNYA REKORTMENİ 2192 I TechTouch 3109 HIT 2105 H 31 HSBJ Parmak İzi Kalmayan İnoks Otomatik Yıkama Programı Otomatik 40-70 Yük Sensörü

Detaylı

1927 DEN GÜNÜMÜZE... YAPTIĞIMIZ HER ŞEYİN MERKEZİNDE

1927 DEN GÜNÜMÜZE... YAPTIĞIMIZ HER ŞEYİN MERKEZİNDE 1927 2011 1927 DEN GÜNÜMÜZE... YAPTIĞIMIZ HER ŞEYİN MERKEZİNDE Volvo, mükemmel bir mühendislik mirasına sahiptir. Volvo İş Makinaları, bu makinaları kullanan insanların etrafında tasarlanmaktadır. Daha

Detaylı

Kullanım Kılavuzu FDWS 614 D A+ XS 117.0250.045. 14yer ayarı yarım yük fonksiyonu

Kullanım Kılavuzu FDWS 614 D A+ XS 117.0250.045. 14yer ayarı yarım yük fonksiyonu Kullanım Kılavuzu FDWS 614 D A+ XS 117.0250.045 14yer ayarı yarım yük fonksiyonu Hızlı çalıştırma kılavuzu Detaylı çalıştırma yöntemi için, kullanım kılavuzundaki ilgili içeriği okuyun. Cihazı çalıştırma

Detaylı

Hizmet yelpazesi. Hizmet yelpazesi. Daha yüksek üretim verimliliği için ileri teknoloji ürünü enjeksiyon kalıplama çözümleri. www.arburg.

Hizmet yelpazesi. Hizmet yelpazesi. Daha yüksek üretim verimliliği için ileri teknoloji ürünü enjeksiyon kalıplama çözümleri. www.arburg. Hizmet yelpazesi Hizmet yelpazesi Daha yüksek üretim verimliliği için ileri teknoloji ürünü enjeksiyon kalıplama çözümleri www.arburg.com Etkili enjeksiyon kalıplama için ARBURG Ürün tasarımı Üretim planlaması

Detaylı

A GENEL TAVSİYELER...Sayfa 4. A1 TAŞIMA...Sayfa 4. A2 AMBALAJIN ÇIKARILMASI...Sayfa 4. A3 ATMA...Sayfa 4. A4 TEKNİK BİLGİLER...

A GENEL TAVSİYELER...Sayfa 4. A1 TAŞIMA...Sayfa 4. A2 AMBALAJIN ÇIKARILMASI...Sayfa 4. A3 ATMA...Sayfa 4. A4 TEKNİK BİLGİLER... TR İÇİNDEKİLER A GENEL TAVSİYELER...Sayfa 4 TÜRKÇE A1 TAŞIMA...Sayfa 4 A2 AMBALAJIN ÇIKARILMASI...Sayfa 4 A3 ATMA...Sayfa 4 A4 TEKNİK BİLGİLER...Sayfa 5 B KURULUM/BAKIM YAPAN KİŞİ İLE İLGİLİ TALİMATLAR...Sayfa

Detaylı

Bireysel ve Ticari Klimalar. Inverter Split Klimalar ve VRF Klima Sistemleri

Bireysel ve Ticari Klimalar. Inverter Split Klimalar ve VRF Klima Sistemleri Bireysel ve Ticari Klimalar Inverter Split Klimalar ve VRF Klima Sistemleri Systemair Güveni Tedarikçi olarak siparişten teslimata, dokümantasyondan satış sonrası hizmetlere kadar her aşamada verdiğimiz

Detaylı

Yeni BLS-NEO Son derece verimli ve esnek.

Yeni BLS-NEO Son derece verimli ve esnek. Yeni BLS-NEO Son derece verimli ve esnek. Global powerhouse local solution provider. baykal.com.tr Yeni BLS-NEO Yüksek üretkenlik Hassas kabiliyet. Kurulduğu 1950 yılından bu yana metal sac işleme makineleri

Detaylı

Yağ Enjeksiyonlu Vidalı Kompresörler. GA 90 + /GA 110-160/GA 110-160 VSD (90-160 kw/125-200 hp)

Yağ Enjeksiyonlu Vidalı Kompresörler. GA 90 + /GA 110-160/GA 110-160 VSD (90-160 kw/125-200 hp) Yağ njeksiyonlu Vidalı Kompresörler G 90 + /G 110-160/G 110-160 VS (90-160 kw/125-200 hp) Üstün performans, maksimum avantaj G 90 + /G 110-160 ve G 110-160 VS kompresörler, en zorlu ortam koşullarında

Detaylı

Endüstriyel sistemler için akıllı çözümler. Uygulama Broşürü

Endüstriyel sistemler için akıllı çözümler. Uygulama Broşürü Endüstriyel sistemler için akıllı çözümler Uygulama Broşürü Uygulama alanları sayfa 10 Referanslar sayfa 14 Satış sonrası hizmetler sayfa 38 2 Uygulama Alanları Tüm uygulama alanları için doğru çözümler

Detaylı

VESTEL BULAŞIK MAKİNESİ

VESTEL BULAŞIK MAKİNESİ VESTEL BULAŞIK MAKİNESİ KULLANIM KILAVUZU BMH - L401 W / BMH - L401 X BULAŞIK MAKİNESİ Değerli Müşterilerimiz, Beklentilerinizin üzerinde ürün sunmayı amaç edinen VESTEL, modern tesislerinde özenle üretilen,

Detaylı

Bulaşık yıkama makinesi. Kullanma Kılavuzu

Bulaşık yıkama makinesi. Kullanma Kılavuzu Bulaşık yıkama makinesi Kullanma Kılavuzu Genel ürün tanımı 0 = Son durulama fıskiyeleri 2 = Perde 3 = Perde 6 = Tutucu basket 7 = Yıkama fıskiyeleri 8 = Drenaj kafası 9 = Filitre plakası 10 = Yan plaka

Detaylı

%30. Daire İstasyonu sistem konsepti projenizle en önde olun. www.tr.evoflat.danfoss.com. TASARIM REHBERİ A DAN Z YE Danfoss EvoFlat sistemi

%30. Daire İstasyonu sistem konsepti projenizle en önde olun. www.tr.evoflat.danfoss.com. TASARIM REHBERİ A DAN Z YE Danfoss EvoFlat sistemi TASARIM REHBERİ A DAN Z YE Danfoss EvoFlat sistemi Daire İstasyonu sistem konsepti projenizle en önde olun %30 Merkezi ısıtma konusunda bilinç arttırıldığında enerji tüketimi %30 düşürülebilmektedir. www.tr.evoflat.danfoss.com

Detaylı

www.acpyapi.com.tr acp@acpyapi.com.tr

www.acpyapi.com.tr acp@acpyapi.com.tr www.acpyapi.com.tr acp@acpyapi.com.tr VİZYON ACP YAPI ELEMANLARI on beş yılı aşkın sektör tecrübesi ile çağdaş yapı malzemeleri ve otomasyon sistemleri konusunda CE belgesi ve ISO sertifikalarına sahip

Detaylı

BULAŞIK MAKİNESİ KULLANIM KILAVUZU

BULAŞIK MAKİNESİ KULLANIM KILAVUZU KULLANIM KILAVUZU BULAŞIK MAKİNESİ Lütfen bulaşık makinenizi çalıştırmadan önce bu kılavuzu dikkatli bir biçimde okuyunuz. İlerde gerekli olması ihtimaline karşı saklayınız. D47W(L,M,T,B,C,D)F(B,U) WM064H*

Detaylı

Mobil Hidrolik. Yenilikçi Ürünler ve Sistem Çözümleri

Mobil Hidrolik. Yenilikçi Ürünler ve Sistem Çözümleri Mobil Hidrolik Yenilikçi Ürünler ve Sistem Çözümleri İçindekiler Giriş Parker Hannifin Corporation...3 Global Mobil Sistemler...4 Ürün Çözümleri...6 Katma Değerli Programlar...8 Teknoloji Merkezleri...9

Detaylı

SOĞUTMA. ticari ve konut uygulamaları için iklimlendirme

SOĞUTMA. ticari ve konut uygulamaları için iklimlendirme emura SOĞUTMA İKLİMLENDİRME ISITMA MERKEZİ SİSTEMLER ÜRÜN KALİTESİNDE LİDER FİRMA Daikin ticari, endüstriyel ve konut uygulamaları için yüksek enerji verimliliğine ve çok geniş bir seçim aralığına sahip,

Detaylı

Kolay montaj. Geberit Temin Sistemleri. Geberit Tesisat Sistemleri Tic. Ltd. Şti. Koşuyolu Caddesi No:33 34718 Kadıköy İstanbul

Kolay montaj. Geberit Temin Sistemleri. Geberit Tesisat Sistemleri Tic. Ltd. Şti. Koşuyolu Caddesi No:33 34718 Kadıköy İstanbul Geberit Tesisat Sistemleri Tic. Ltd. Şti. Koşuyolu Caddesi No:33 34718 Kadıköy İstanbul T +90 216 340 82 73 F +90 216 340 82 79 sales.tr@geberit.com www.geberit.com.tr Kolay montaj. Geberit Temin Sistemleri

Detaylı

Hänel Lean-Lift : Otomatik malzeme yönetimi ve depolamada standartlar

Hänel Lean-Lift : Otomatik malzeme yönetimi ve depolamada standartlar Hänel Lean-Lift : Otomatik malzeme yönetimi ve depolamada standartlar Yenilikçi fikirler. Yüksek teknoloji. Esnek sistemler. 6 8 7 17 12 10 11 13 1 2 3 9 16 15 14 4 5 Hänel Lean-Lift Esneklik, verimlilik

Detaylı

Sprey Köpük ve Poliürea Ekipmanları

Sprey Köpük ve Poliürea Ekipmanları Sprey Köpük ve Poliürea Ekipmanları İSPATLANMIŞ KALİTE. LİDER TEKNOLOJİ. 2 Reaktör : Devrim Niteliğinde Endüstriyi ileri götürüyor Sizin gibi biz de tüketicilerimizin sprey köpük izolasyonu ve poliürea

Detaylı

WC ve Pisuvar Yıkama Sistemleri, Schell den.

WC ve Pisuvar Yıkama Sistemleri, Schell den. WC ve Pisuvar Yıkama Sistemleri, Schell den. SCHELL. Genel ve Ticari WC lerde Uzman Fabrika 1 İdari bina ve eğitim merkezi bulunan üretim tesisi WC sıva altı yıkama sistemi COMPACT II için EDITION ECO

Detaylı