Dünya çapında tecrübe ve güven

Ebat: px
Şu sayfadan göstermeyi başlat:

Download "Dünya çapında tecrübe ve güven"

Transkript

1 T H E P O W E R O F D E L I V E R Y

2

3 viastore: Dünya çapında tecrübe ve güven 03 Teslimatı yapabilen, işi götürür. Biz, teslimat kapasitesi sağlıyoruz. İşte bu, The Power of Delivery, yani Teslimatın Gücüdür. viastore, 40 yıldır endüstri, ticaret ve hizmet sağlayıcılar için komisyon sistemleri, yüksek raf depoları, otomatik küçük parça depoları, dağıtım ve lojistik merkezleri konusunda uluslararası lider anahtar teslim şirket içi lojistik tesisi sağlayıcıları arasındadır. Biz, danışmanlık hizmeti sunuyoruz. Yeni tesisleri planlıyor ve gerçekleştiriyoruz. Farklı üreticilerin mevcut depolarını modernize ediyor ve bunları güncel teknolojilere ve değiştirilen proseslere uyarlıyoruz. Raf kumanda cihazımız viapal, viaspeed XL ve viaspeed, hızlı ve esnek bir depo lojistiği sağlıyor. Başarılı 24/7 danışma hattımız, kapsamlı servis hizmetlerimiz ve sorunsuz yedek parça lojistiği, teklifimizi tamamlar. (Hem otomatik, hem de geleneksel depolar için uygun olan) Ambar Yönetim Yazılımımız den malzeme akışı sistemine ve proses kumandasına kadar kesintisiz bir yazılım mimarimiz, verimli ve saydam şirket içi lojistiğiniz için önemli bir faktördür. Alternatif olarak, lojistik işlemlerinizi doğrudan SAP LES veya SAP EWM sistemlerine uyguluyoruz.

4

5 İleri görüşlü sistem sağlayıcı 05 Mükemmel bir Tedarik Zinciri Yönetimi, verimli bir mal tutma ve dağıtımı, günümüzde endüstri, ticaret ve lojistik hizmeti şirketleri için rekabetteki en önemli faktördür. viastore, branşa özel zorluklarınızı tanır, lojistik işlemlerinizi analiz eder ve şirket içi lojistiğinizin performansını ve dolayısıyla da rekabet kapasitenizi bariz bir şekilde artırır. Biz, deponuzu ve lojistik merkezinizi anahtar teslim olarak hazırlarız. Depo tekniği, donanım, kumanda, yazılım, donanım ve tüm inşaat hizmetleri de dahildir. Robot komisyon sistemi viapick ile basit sirkülasyon kaldırmadan tam otomatik komisyon merkezine kadar her şey. Küçük depolar için yapı taşı konsepti: viastore un anahtar teslim kompakt otomatik depoları, özellikle küçük ile orta ölçekli şirketler için, verimli depolamaya basit ve ekonomik bir giriş sağlar. Bu yeni konseptin denklemi: Yapıtaşından alınan donanım artı önceden yapılandırılmış yazılım paketi eşittir verimli depo ve stok yönetimi.

6

7 Her şey tek elden: Danışmanlık, planlama, uygulama 07 Müşterilerinizin beklentileri nettir: Doğru ürünün doğru zamanda doğru yerde olması gerekir. Bu ise, çok verimli bir dağıtım konsepti anlamına gelir. Ürünlerinizin hazır olmasını sadece en iyi çözümler garanti edebilir. Bu nedenle en önemli hedefimiz, rekabetteki avantajınızın korunması için yenilikçi şirket içi konseptlerinin geliştirilmesidir. Planlama uzmanlarımız sizinle yoğun diyaloglar sonucunda en ekonomik, en esnek ve hızlı tepki veren şirket içi lojistik çözümlerini bulurlar. Bunun için en modern planlama araçlarını kullanırız. Bunlar da doğru kararların temelini oluşturur. Yapısal ve merkezi işlemler sayesinde size özel çözümler, hızlı planlama aşamaları ve kısa yapım süreleri sunarız. Planlama demek, tek kalıptan geleceğe uygun sistemler geliştirmek demektir. Yenilikçi ve enerji tüketimi düşük depolama tekniği, depo yönetimi ve malzeme akışı yönetiminin burada her durumda da birbirine ideal bir şekilde uyması gerekir. Yüksek planlama güvenliği, bunlarla sağlanır: Müşterilerimizle yakın işbirliği ve temel alanlarımız WMS (ambar yönetimi sistemleri), MFC, RBGTechnik ve proje yönetimi Tüm depo kumanda stratejileri de dahil, tesis tekniğinin erken simülasyonu Farklı işyerleri için MTM ye göre personel ihtiyacının güvenilir bir şekilde hesaplanması Şirket içi lojistik genel işletmecisi olarak kapsamlı ve uzun tecrübeyle yatırım maliyetlerinin tam hesaplanması

8

9 Forever Young: Retrofit 09 Ticari işlemler, ürün yapıları ve teknolojiler sürekli değişir. Burada viastore size tavsiye ve eylemleriyle destek olur ve lojistik tesisinizin işlemlerini uyarlar. Değişiklik, depo modernizasyonu ve (yabancı sağlayıcılarınkiler de dahil) mevcut lojistik tesislerinin yeniden montajı konusunda kapsamlı yeteneklere sahibiz. Size çok sayıda yükseltme imkanı sunuyoruz sadece ambar yönetim sisteminde değil, besleme tekniği ve raf kumanda cihazlarının kumandasında, elektrikte ve mekanikte de. Şirket içi lojistiğiniz bunlarla sonsuza kadar genç kalır: Planlama, konseptler, atölyeler Karmaşık depo sistemlerini yeniden düzenleme Mevcut tesis tekniğini genişletme ve değiştirme Raf kumanda cihazlarını modernize etme ve değiştirme Kumanda tekniğinin modernizasyonu Ambar Yönetim Sistemlerini yükseltme WMS, MFC, görüntüleme için donanım ve yazılım Depo sistemlerinin taşınması

10

11 verimli WMS 11 şirket içi lojistiğinizin yönetim ve kumandası için modern, güçlü, kanıtlanmış ve geleceğe uygun bir yazılım paketidir: Komisyon sistemleri, yüksek raf depoları, otomatik küçük parça depoları, dağıtım ve lojistik merkezleri. Sirkülasyon miktarı düşük küçük depolardan, günde birkaç bin sipariş hattı olan dağıtım merkezlerine kadar, hepsi için uygundur. Tam otomatik sistemler için olduğu kadar, geleneksel manüel veya forklift kumandalı tesisler için de uygundur. veritabanlarından, işletim sistemlerinden ve donanımdan bağımsız bir şekilde, basitçe yapılandırılabilir ve yükseltilebilir. geliştirmesi, ISO 9001 ve IFS sertifikasına sahiptir, ürün, GAMP ye göre doğrulanmıştır, kullanıcı rehberi basittir ve kolay anlaşılır. Ayrıca bu yazılım, kullanıcılar ve yöneticiler için elkitabında ve çevrimiçi yardım üzerinden tam net ve rahatça anlaşılır bir şekilde belgelenmiştir. Çalıştırma aşamasında uzmanlarımız size eşlik eder. çalışanlarınıza depo işlemlerinden programlamaya kadar farklı eğitim konseptlerinde eğitim verir. Ve her şeye rağmen takıldığınızda da, tecrübeli danışmanlık hattı mühendislerimiz her an hizmetinizdedir. Bunlar gerekirse sisteminize uzaktan erişme yetkisine sahiptir. Günde 24 saat, haftada yedi gün.

12

13 13 işlevleri: ve uygulama alanları Şirket içi lojistiğin tamamına uygun bir yazılım tüm sirkülasyon hacimlerindeki geleneksel ve otomatik depolama ve dağıtım merkezleri için verimli Ambar Yönetim Sistemi düşük karmaşıklıktaki depolar ve dağıtım merkezleri için malzeme akışı sistemi de dahil, önceden yapılandırılmış WMS bir ERP veya yabancı bir Ambar Yönetim Sisteminin altında barındırılan bir otomatik depodaki yükleme birimlerinin depodaki yerlerinin atanması ve yönetimi için akıllı sistem manüel ve forkliftle kumanda edilen depolar ve dağıtım merkezleri için verimli Ambar Yönetim Sistemi Akıllı malzeme akış sistemi daha fazla saydamlık ve daha hızlı erişim için tesis görüntüleme verimli besleme tekniği kumandası maksimum servis derecesinde modern raf kumanda cihazları kumandası yüksek kapasiteli istifleyiciler için kumanda sistemi Depolama: Mal girişi Paletleme Depolama Kalite Yönetimi, İadeler Çapraz Yerleştirme Ek Depo çıkışı: Ayırma Sipariş toplama Paketle Gönderme Yükleme Üst üste yerleştirilmiş sistemlerin arabirimi: ERP, gönderi sistemleri, gümrük sistemleri, bilgiişlem Stok Yönetimi İş Kumandası Envanter alımı Kök verilerini Baskı İşlevleri Kullanıcı yönetimi Çekirdek işlevler Kumanda Panosu İşlevleri Forklift kumanda sistemi Bilgi Sistemi Kodlar İstatistik vs. Ek işlevler: Yükler, MHD Seri No Yönetimi İstemci Birden Fazla Depo Enerji Yönetimi VAS vs. Depo tipleri: Otomatik küçük parça deposu/ palet deposu/tablo deposu Raf tabanı Blok yatağı Manivelalı Depolar Paternoster asansörleri vs. Alt sistemlerin arabirimi: Malzeme akış sistemi, raf kumanda cihazı, besleme tekniği, elektronik askı hattı, sürücüsüz taşıma sistemi, istifleyici, robot sistemleri, ışıkla/sesle al vs.

14

15 SAP Logistics Solutions 15 Ürünlerin zamanında kullanıma hazır olması, rekabette önemli bir faktördür. Müşterileriniz sadece daha fazla hizmet, saydamlık, sürat, güvenlik ve güvenilirlik beklemekle kalmaz, depo ve dağıtım merkezindeki işlemlerin de genelde rasyonel bir şekilde gerçekleştirilmesini bekler. SAP nin Logistics Execution System (LES) veya Extended Warehouse Management (EWM) ile, deponuzun veya dağıtım merkezinizin şirket işlemlerinize ve şirketinizi kapsayan lojistik zincirinize verimli ve saydam bir şekilde entegre edilmesinin ön koşulunu sağlarsınız. Masraf ve stoklarınızı düşürür, müşteri hizmetlerinizi iyileştirir ve istikrarlı bir büyüme temeli oluşturursunuz. Bu durum aynı şekilde, yeni şirket içi lojistik tesisleri ve lojistik altyapınızın modernize edilmesi ve genişletilmesi projeleri için de geçerlidir. viastore, anahtar teslim depo ve dağıtım merkezleri için belgelendirilmiş bir SAP sistem evi ve uzmanıdır ve böylece SAP çözümlerinin lojistiğinize dahil edilmesi için yetkili ortağınızdır.

16

17 Güçlü depolama tekniği 17 Lojistikteki yapılar çok hızlı değişiyor: Lot büyüklükleri birden başlıyor, 24 saatin altındaki teslimat süreleri standart, memnun müşteriler ve sorunsuz bir üretim için hatasız komisyonlar ön koşul. Gitgide daha da yoğun bir şekilde iç içe geçmiş teslimat zincirlerinde gecikmeye kesinlikle yer yok. Böylece otomatik depolama sistemleri, üretim deposu mu, yoksa dağıtım deposu mu olduğuna bakılmaksızın, bir şirketin ekonomik başarısının gitgide daha fazla dönüş ve başarma noktasına dönüşüyor. Bu koşulların yerine getirilmesi için en iyi şartları, viastore un raf kumanda cihazları sunuyor. Şirket içi lojistik alanındaki 40 yılı aşkın tecrübe ve bilgilerimiz, depolama görevlerinizin hızlı, güvenli ve yetkili bir şekilde çözümlenmesini sağlıyor. Üç model çizgisi viaspeed, viapal ve viasprint ile size, mekanik, kumanda ve 24/7 servisin ideal bir şekilde birlikte çalışması sayesinde güvenilir bir ürün akışı sağlayan yüksek kapasiteli raf kumanda cihazları sunuluyor. Hem otomatik küçük parça depolarında, hem de paletli yüksek raf depolarında.

18

19 19 Bireysel olarak uyarlanabilir çok sayıda yük alma maddeleri sayesinde her ürünü ve her yükleme yardımcı maddesini hızlı ve hassas bir şekilde kavrayabilirsiniz. Ve bunu da ister tek raf, isterseniz de çok raf derinliğinde, birden fazla yük kaldırmayla, tek direkli veya iki direkli çözüm olarak yapabilirsiniz. viastore un raf kumanda cihazları ailesi, sistem tasarımcısına tam ihtiyacına uygun çözümleri tasarlama özgürlüğü sunar. Hem de en iyi kalite ve en kısa teslimat süreleriyle. Her raf kumanda cihazı teslimattan önce ayrı ayrı çalıştırılır ve iyice test edilir. Bu, kaliteyi artırır ve kurulum yerindeki uygulama maliyetlerini düşürür - deponuz işe daha hızlı başlayabilir. Amerikalı besleme tekniği uzmanı Blesco, Inc. satın alındıktan sonra viastore özellikle Amerikan pazarında, bu alandaki kaynaklarını daha da genişletmiştir. Bunların arasında, tasnif ve dağıtım çözümleri ve kap, karton veya paletlerin besleme tesisleri ve sürücüsüz taşıma sistemleri bulunmaktadır. Enerji tasarrufu sağlayan toplam konseptler Düşük bekleme akımlı teknik Verimli tahrik sistemleri Enerji eşitlemesi ve geri beslemesi Tesis dinamiğinin güncel ihtiyaca uygun hale getirilmesi Sürüş yollarını azaltma

20

21 Müşteri ilişkileri bizde Hayat Boyu Ortaklık demektir 21 Teslimatı yapabilen, işi götürür. Bunun için, tesis alındıktan sonra da kapsamlı bir hizmet sunacak güvenilir bir ortağa sahip olmak önemlidir. Çünkü en iyi tesis ancak bakım ve onarımı kadar iyidir. viastore size ihtiyaçlarınıza göre tasarlanmış çeşitli hizmetler sunar. Bunların arasında, tesisinizin önleyici bakımı ve kaza önleme kurallarına göre yıllık kontrolü veya yasalarca şart koşulan raf denetimi de bulunmaktadır. Hedefimiz, aşınma belirtilerinin ve zayıf yerlerin zamanında giderilmesiyle, depo ve besleme sisteminizin plansız bir şekilde durmasını önlemektir. Ancak tesisiniz yine de takıldığında, danışma hattımızdan bize yılda 365 gün her an ulaşabilirsiniz. Hem de sadece bant kaydındaki samimi sese değil, BT, kumanda, teknik ve yedek parçalar konusunda uzmanlara. Danışma hattı mühendislerimiz kumanda cihazları ve konveyör tekniği dahil doğrudan sisteminize bağlanabilirler. Bu da hızlı bir hata analizi ve hata gidermeyi sağlıyor. Özellikle kendi bakım hizmeti kurmak istemediğinizde sizin için avantajlıdır. Zaten tesisle birlikte teslim edilen bir yedek parça paketiyle tamamlanmış olup, büyük ölçüde kesintisiz bir çalışma seviyesine ulaşılmıştır. 24/7 danışmanlık hattı: Uzaktan destek Her an aranabilirlik Web izleme: BT alanının uzaktan denetimi VT, sabit disk, işlemci, işlemler Önleyici veya düzeltici önlemler RBG otomatik analiz: RBG, tüm sapmaları kaydeder Bilgiler, bakımınıza veya viastore a iletilir Önleyici ve düzeltici önlemler Bakım Yedek parça servisi

22

23 viastore ile olan irtibatınız KIYAS LTD. STI. Gümüşsuyu Caddesi No: 54 Bayrampaşa, İstanbul Turkey Tel Fax Headquarters: viastore systems GmbH Magirusstraße Stuttgart Germany Tel Fax Companies: Brazil, China, Czech Republic, France, Germany, Russia, Spain, USA Partners: Croatia, Denmark, Israel, Norway, Poland, Russia, Sweden, Turkey, Ukraine UB_vsTR_tr_122013

24

THE POWER OF DELIVERY. Hayat Boyu Ortaklık. viastore servisiyle hiçbir endişeniz kalmaz SERVICE

THE POWER OF DELIVERY. Hayat Boyu Ortaklık. viastore servisiyle hiçbir endişeniz kalmaz SERVICE THE POWER OF DELIVERY Hayat Boyu Ortaklık viastore servisiyle hiçbir endişeniz kalmaz SERVICE Hayat Boyu Ortaklık Biz her zaman sizin için hazırız En iyi lojistik tesisi ancak bakım ve onarımı kadar iyidir.

Detaylı

SAP Logistics Solutions

SAP Logistics Solutions THE POWER OF DELIVERY SAP Logistics Solutions Danışmanlık, Yazılım, Hayata Geçirme ve daha fazlası SAP Supply Chain Management Lojistik ağınıza katma değer Endüstri ve ticaret sektörü için hazır dahili

Detaylı

Verimli İç Lojistik Yaratıcı çözümlerle geleceğe hazır olun

Verimli İç Lojistik Yaratıcı çözümlerle geleceğe hazır olun Product Portfolio Verimli İç Lojistik Yaratıcı çözümlerle geleceğe hazır olun Kardex Remstar Sistemleri: Daha fazla üretim, depolama alanı ve verimlilik için dinamik, pratik, ekonomik 6 Kardex Remstar

Detaylı

Hänel Rotomat endüstriyel karuseller: Verimli depolama, optimize erişim zamanları, ergonomik malzeme taşıma

Hänel Rotomat endüstriyel karuseller: Verimli depolama, optimize erişim zamanları, ergonomik malzeme taşıma Hänel Rotomat endüstriyel karuseller: Verimli depolama, optimize erişim zamanları, ergonomik malzeme taşıma Dünyayı harekete geçiren fikirler 2 13 1 15 9 8 12 11 16 7 10 5 14 6 3 4 Hänel Rotomat endüstriyel

Detaylı

Firma Broşürü. www.ssi-schaefer.com. No. 26, Baskı Tarihi 1/2015. Otomotiv Başlık Gıda Lojistik Firması. Brose Grup:

Firma Broşürü. www.ssi-schaefer.com. No. 26, Baskı Tarihi 1/2015. Otomotiv Başlık Gıda Lojistik Firması. Brose Grup: No. 26, Baskı Tarihi 1/2015 Firma Broşürü Otomotiv Başlık Gıda Lojistik Firması Brose Grup: 4 Vinamilk: 17 Kühne + Nagel: 18 Yenilikçi bina içi taşıma çözümleriyle forklifsiz taşıma Büyük süt fabrikaları

Detaylı

Hizmet yelpazesi. Hizmet yelpazesi. Daha yüksek üretim verimliliği için ileri teknoloji ürünü enjeksiyon kalıplama çözümleri. www.arburg.

Hizmet yelpazesi. Hizmet yelpazesi. Daha yüksek üretim verimliliği için ileri teknoloji ürünü enjeksiyon kalıplama çözümleri. www.arburg. Hizmet yelpazesi Hizmet yelpazesi Daha yüksek üretim verimliliği için ileri teknoloji ürünü enjeksiyon kalıplama çözümleri www.arburg.com Etkili enjeksiyon kalıplama için ARBURG Ürün tasarımı Üretim planlaması

Detaylı

Miniload Kutulu/kolili ürünler için otomatik depolama sistemleri

Miniload Kutulu/kolili ürünler için otomatik depolama sistemleri Miniload Kutulu/kolili ürünler için otomatik depolama sistemleri Kutulu / kolili ürünler için tam otomatik depolama sistemleri Depolama işlemleri, tedarik zinciri yönetiminde ve dolayısıyla işletmelere

Detaylı

Kardex Remstar Shuttle XP Dikey lift sistemi Çok daha küçük zemin alanında sıkı depolama.

Kardex Remstar Shuttle XP Dikey lift sistemi Çok daha küçük zemin alanında sıkı depolama. Material Handling Solutions Kardex Remstar Shuttle XP Dikey lift sistemi Çok daha küçük zemin alanında sıkı depolama. Kardex Remstar Shuttle XP Kardex Remstar Shuttle XP: Hemen hemen herşeyi sınırsız depolama

Detaylı

SyteLine 7 Genişletilmiş ERP

SyteLine 7 Genişletilmiş ERP SyteLine 7 Genişletilmiş ERP Satış ve tedarikten üretim ve sevkiyat aşamasına kadar MAPICS SyteLine 7, üretim süreçlerini, arzla talebi denkleştirecek ve ürünün müşteriye daima tam zamanında ulaşmasını

Detaylı

BÜYÜK DÜŞÜNEN İŞLETMELER İÇİN İŞ YÖNETİM ÇÖZÜMÜ Çözüme Genel Bakış

BÜYÜK DÜŞÜNEN İŞLETMELER İÇİN İŞ YÖNETİM ÇÖZÜMÜ Çözüme Genel Bakış BÜYÜK DÜŞÜNEN İŞLETMELER İÇİN İŞ YÖNETİM ÇÖZÜMÜ Çözüme Genel Bakış ŞU ANDA BU ÖZEL KATALOĞA SAHİP OLDUĞUNA GÖRE, FİRMANIN GELECEĞİNİ TAM DA İSTEDİĞİN GİBİ ŞEKİLLENDİRMEYE BİR ADIM DAHA YAKLAŞTIN DEMEKTİR.

Detaylı

Yardımcı işletmelerde akış ölçümü Basınçlı hava, gaz, buhar ve su için özel enerji yönetimi çözümleri

Yardımcı işletmelerde akış ölçümü Basınçlı hava, gaz, buhar ve su için özel enerji yönetimi çözümleri Products Solutions Services Yardımcı işletmelerde akış ölçümü Basınçlı hava, gaz, buhar ve su için özel enerji yönetimi çözümleri Akış 2 Yardımcı işletmelerde akış ölçümü Proses takibi giderek yaygınlaşmakta

Detaylı

Electrifying Innovations

Electrifying Innovations Electrifying Innovations Türkçe Baskısı 2013 Fotovoltaik Evirici Ürün Grubu 3 İçindekiler Fotovoltaik Evirici Ürün Grubu 2013 04 Şirket Seri eviriciler 10 Seri eviriciler tek fazlı REFUsol 003K 004K 005K

Detaylı

Otomobil Üretimi. Üretkenliği arttırırken maliyetleri düşürür. Otomasyon Çözümleri

Otomobil Üretimi. Üretkenliği arttırırken maliyetleri düşürür. Otomasyon Çözümleri Otomobil Üretimi Otomasyon Çözümleri Üretkenliği arttırırken maliyetleri düşürür Güç aktarma /// Pres /// Kaynak /// Boya /// Enerji tasarrufu /// Final montaj /// Taleplerin karşılanması /// Günümüzün

Detaylı

ELEKTRO-ELEKTRONIK PRANJIC - En üst düzeyde verimlilik. Sistemli otomasyon ve hidrolik çözümleri

ELEKTRO-ELEKTRONIK PRANJIC - En üst düzeyde verimlilik. Sistemli otomasyon ve hidrolik çözümleri ELEKTRO-ELEKTRONIK PRANJIC - En üst düzeyde verimlilik Sistemli otomasyon ve hidrolik çözümleri Otomasyon Hidrolik ve Madencilik Tekniği Veri transferi ve İletişim Yazılım ve Görüntüleme Özel Makine Yapımı

Detaylı

Otoyollar, tüneller ve suyolları için akıllı çözümler

Otoyollar, tüneller ve suyolları için akıllı çözümler www.siemens.com.tr/its Siemens San. ve Tic. A.Ş. Altyapı ve Şehirler Sektörü Ulaşım ve Lojistik Bölümü Şehiriçi ve Şehirlerarası Ulaşım Yakacık Cad. No: 111 34870 Kartal, İstanbul Tel : 444 0 747 e-posta:

Detaylı

-Industrial Application Software- ERP alanında uzmanlaşmış, dinamik ve inovatif bir yazılım firmasıdır.

-Industrial Application Software- ERP alanında uzmanlaşmış, dinamik ve inovatif bir yazılım firmasıdır. -Industrial Application Software- ERP alanında uzmanlaşmış, dinamik ve inovatif bir yazılım firmasıdır. IAS, ürünü CANIAS ERP ile firmaların iş süreçlerini hızlandırmalarına ve geliştirmelerine yardımcı

Detaylı

SAP ERP. Verİmlİ, sağlıklı, zinde bir organizasyon İÇİN. MetaboLİzma. hareket kabiliyeti MOBİL YAŞAM

SAP ERP. Verİmlİ, sağlıklı, zinde bir organizasyon İÇİN. MetaboLİzma. hareket kabiliyeti MOBİL YAŞAM Verİmlİ, sağlıklı, zinde bir organizasyon İÇİN Fazlalıklardan kurtulun BULUTLAR KADAR HAFİF İŞ SÜREÇLERİ SINIRLI KAYNAKLARLA SINIRSIZ POTANSİYELİ ORTAYA ÇIKARIN SAP ERP MetaboLİzma Hızlandırıcı SAP HANA

Detaylı

Lenord + Bauer tarafından hareket otomasyonu

Lenord + Bauer tarafından hareket otomasyonu Lenord + Bauer tarafından hareket otomasyonu Pozisyon belirlemesi Hız ölçümü Devir sayısı ölçümü Isı ölçümü Kilometre performans algılaması Hızlanma ölçümü Kumanda etme/ayarlama/konumlandırma Uyarlama/konumlandırma

Detaylı

30 yılı aşan bilgi birikimi. Senkronize çalışan BİLGİYE HIZLI ULAŞIM. Etkinliği artırma

30 yılı aşan bilgi birikimi. Senkronize çalışan BİLGİYE HIZLI ULAŞIM. Etkinliği artırma BİLENLERİN TERCİHİ 30 yılı aşan bilgi birikimi Etkinliği artırma Senkronize çalışan BİLGİYE HIZLI ULAŞIM TIGER ENTERPRISE Uygulama yazılımları pazarının lideri Logo dan liderlere özel! Türkiye Uygulama

Detaylı

Mühendislik Sunum. YAVER GmbH & Co. KG

Mühendislik Sunum. YAVER GmbH & Co. KG Mühendislik Sunum YAVER GmbH & Co. KG YAVER Dünya çapında başarılarını kanıtlamış şirketlerin; geleceğe yön veren teknolojileri ve çözümlerinin arkasında; YAVER Mühendisliğin yadsınamaz bilgi birikimi

Detaylı

TIGER ENTERPRISE. 25 yılı aşan bilgi birikimi. Etkinliği artırma

TIGER ENTERPRISE. 25 yılı aşan bilgi birikimi. Etkinliği artırma BİLENLERİN TERCİHİ TIGER ENTERPRISE Uygulama yazılımları pazarının lideri LOGO Business Solutions dan liderlere özel! Dünyanın 30 dan fazla ülkesine yazılım ihracatı gerçekleştiren, Türkiye de 170 bin

Detaylı

HACH LANGE SERVİS faydalar ve özellikler

HACH LANGE SERVİS faydalar ve özellikler HACH LANGE SERVİS faydalar ve özellikler Servis paketleri ve olanaklar Versiyon TR 1.02 Neden Servis? Ölçüm değerleri üretim, kalite kontrol veya Avrupa mevzuatı için hayati önem taşır. Bu değerlerin daima

Detaylı

Hänel Lean-Lift : Otomatik malzeme yönetimi ve depolamada standartlar

Hänel Lean-Lift : Otomatik malzeme yönetimi ve depolamada standartlar Hänel Lean-Lift : Otomatik malzeme yönetimi ve depolamada standartlar Yenilikçi fikirler. Yüksek teknoloji. Esnek sistemler. 6 8 7 17 12 10 11 13 1 2 3 9 16 15 14 4 5 Hänel Lean-Lift Esneklik, verimlilik

Detaylı

Emniyetli makinelerde yüksek performans

Emniyetli makinelerde yüksek performans No.18 TR Emniyetli makinelerde yüksek performans Technology & Trends 04. Entegre Emniyet iş başında 12. Yüz tanıma, HMI ile buluşuyor 16. Hızlı veri kaydı 2 Emniyetli makinelerde yüksek performans No.18

Detaylı

Schlafhorst MÜŞTERİ DERGİSİ / 01.2014 / TR. Express. Schlafhorst

Schlafhorst MÜŞTERİ DERGİSİ / 01.2014 / TR. Express. Schlafhorst Schlafhorst MÜŞTERİ DERGİSİ / 01.2014 / TR Schlafhorst Express. YENİLİKLER BD 6 / ZinserRing 72 / 2Impact FX TEKNOLOJİ PreciFX / ZinserSpeed 5M / Pratikteki devir sayısı 160.000 rpm. MÜŞTERİLER Linqing

Detaylı

Bir Türk Dünya ya Bedeldir.

Bir Türk Dünya ya Bedeldir. Bilişim Teknolojileri, Danışmanlık ve Bakım Hizmetleri İnş. San.Tic. Ltd. Şti. Bir Türk Dünya ya Bedeldir. Bilişim Teknolojileri, Danışmanlık ve Bakım Hizmetleri, 20 yıllık deneyimi barındıran farklı disiplinlerden

Detaylı

1927 DEN GÜNÜMÜZE... YAPTIĞIMIZ HER ŞEYİN MERKEZİNDE

1927 DEN GÜNÜMÜZE... YAPTIĞIMIZ HER ŞEYİN MERKEZİNDE 1927 2011 1927 DEN GÜNÜMÜZE... YAPTIĞIMIZ HER ŞEYİN MERKEZİNDE Volvo, mükemmel bir mühendislik mirasına sahiptir. Volvo İş Makinaları, bu makinaları kullanan insanların etrafında tasarlanmaktadır. Daha

Detaylı

KAMU Sektörü / ÇÖZÜMLER / İŞ UYGULAMALARI

KAMU Sektörü / ÇÖZÜMLER / İŞ UYGULAMALARI KAMU Sektörü / ÇÖZÜMLER / SİSTEM ENTEGRASYONU E-KURUM UYGULAMALARI TAHSİLAT ÇÖZÜMLERİ İÇERİK YÖNETİM SİSTEMLERİ GÜVENLİK ÇÖZÜMLERİ SİSTEM YÖNETİMİ İŞ UYGULAMALARI KİOSK ÇÖZÜMLERİ Amaç daha fazla hizmetse...

Detaylı

I. genel bakış 01 canias ERP... 01. Temel Veriler... 06 Sistem Yönetimi ve TROIA Geliştirme Ortamı... 09

I. genel bakış 01 canias ERP... 01. Temel Veriler... 06 Sistem Yönetimi ve TROIA Geliştirme Ortamı... 09 INDUSTRIAL APPLICATION SOFTWARE ACT ACT ACT ACT ACT ACT ACT AST AST AST CLB CLB CLB AST AUT AUT AUT AUT AUT BOM BOM BOM BOM BOM BOM BOM AUT AUT AUT BUD BUD BUD BUD BUD BUD BUD CAL CAL CAL CAL CAL CAL CAL

Detaylı

3VA Kompakt Tip Güç Şalterleri

3VA Kompakt Tip Güç Şalterleri Totally Integrated Power SENTRON 3VA Kompakt Tip Güç Şalterleri Sizin ihtiyaçlarınız dikkate alınarak tasarlanmış, eksiksiz bir sistem. www.siemens.com.tr/3va İçerik 3VA kompakt tip güç şalterleri 04 Güç

Detaylı