Genel Bilgilendirme :

Ebat: px
Şu sayfadan göstermeyi başlat:

Download "Genel Bilgilendirme :"

Transkript

1 Genel Bilgilendirme : Tamamen Pi Bilgi ve İnternet Çözümleri tarafından geliştirilmiş, E-ticaret alanında gelişmekte olan Evbuya Projesi; sektörde daha güçlü adımlarla ilerleyebilmek ve, ürün geliştirme yapabilmek için sermaye ortakları arıyor. Şuanda satış işlemlerinin devam ettiği, canlı ortamnda olan bu projenin hisse bedeli 750 USD olarak belirlenmiştir. Min. Satışın %5 oranında olabileceği bu hisselendirme programında hedef ilk 1 yıl sonunda hisse bedelini % 40 arttırmaktır. Kimler Katılabilir? - Önceliğimiz ürün geliştirme konusunda yeni pazarlar arayan kişilerdir. Evbuya nın gücünü kullanarak hem kendi ürünlerinin pazarını arttırmaları hem de Evbuya yı kalkındırmaları hedeflenmektedir. - Bununla birlikte, 3500 USD ye sahip herkes Evbuya ya sermaye ortağı olabilir. Bu şekilde sağlayacağı sermaye ile kazanç elde etmeye başlar. Pi olarak projemize o kadar güveniyoruz ki zarar riskini biz üstleniyoruz. Yani İlk 6 ay sonunda isterseniz sermayenizi aynen alarak programdan ayrılabilirsiniz. Bu dökümanda bulabileceğiniz konular : 1) Hisselendirme Tablosu 2) Hisse Satış Şartları 3) Evbuya nın Ayrıcalıkları 4) Sıkça Sorulan Sorular 5) İletişim ve Başvuru Kanalları

2 EVBUYA E-TİCARET SİSTEMİ 1.DÖNEM HİSSELENDİRME BİLGİSİ : Satış Başlangıç Tarihi : Satış Bitiş Tarihi : Max. Hisse Satış Oranı : % 50 Min. Hisse Alış Oranı : % 5 Birim Hisse Fiyatı : 750 Usd GELECEK DÖNEMLER İÇİN SERMAYE / HİSSE DAĞITIM TABLOSU : TARİH DÖNEM TOPLAM SERMAYE HİSSEDAR DAĞILIMI Proje Başlangıcı Usd %100 Şirket Sermayesi Dönem Hisse Satışı Usd %50 Şirket Sermayesi Sermaye Artışı Usd + Max. %50 Şirket Sermayesi Sermaye Artışı Usd + Max. + Max. %50 Şirket Sermayesi Dönem Hisse Satışı Usd + Max. + Max. %20 Şirket Sermayesi Evbuya Hisse Satış Şartları : 1) Sermaye Ortakları istedikleri zaman hisselerini 3.kişilere satabilir, devredebilir. 2) Sermaye artış dönemlerinde hissedarların %51 nin kabul edeceği oranda hisse artışına gidilir. Hisse artışını kabul etmeyen hissedarların payları ödenerek program dışına çıkartılabilir. 3) Sermaye ortakları programdan memnun kalmamaları durumda ; 1. Sermaye artış tarihinde ( ) aldıkları hisseler için ödedikleri miktarı aynen alarak programdan ayırabilirler. 4) Hisse sahipleri, sahip oldukları hisse oranında elde edilecek kâr dan pay sahibi olurlar. Sahip oldukları bu kâr miktarları ertesi ay hesaplarına aktarılır. 5) Sermaye Ortakları, kendi ürünlerini de evbuya üzerinden satış hakkına sahiptirler.

3 AYRICALIKLARI : 1) HEPSIBURADA.COM ÜRÜN TEDARİKÇİLİĞİ Hepsiburada.com genellikle kendi stoğundan ürün satışı yapmaktadır. Dışardan bayilik ve satış kanalları konusunda çok hassas kriterlere sahip olan Hepsiburada.com 2015 yılı itibariyle evbuya ile de tedarikçilik sözleşmesi imzalamıştır. 2) KOLAY ERİŞEBİLİRLİK, ULAŞIM KOLAYLIĞI E-ticarette yaşanan en büyük korkulardan biri, muhattap bulunamaması, erişim ve ulaşımın kolay olmamasıdır. Evbuya ; - İstanbul un ulaşımı en kolay lokasyonlarının birinde, e5 in, metrobüs durağının hemen yanında yer alan ofisi, ve gibi akılda kalıcı, Sanal Operatörlü, Santralli ve 7 / 24 Erişilebilen telefon numaraları, - Site üzerinden Canlı Destek Sistemi yapıya sahiptir. 3) TÜM SANAL PAZARLARDA 3 YILI AŞKIN SÜREDİR %100 OLUMLU YORUMLARLA YAPILMIŞ SATIŞLAR 4) HIZLI VE GÜVENİLİR KARGO ANLAŞMALARI : Evbuya nın UPS kargo ile anlaşması bulunmaktadır. Bununla birlikte, Ofis adresinin konumu itibariyle ARAS ve YURT İÇİ Kargo seçeneklerinde, birçok e-ticaret sitesinin yapamadığı : gün içinde 17:00 a kadar gelen siparişler aynı gün kargoya teslim edilebilmektedir. 5) KAPIDA ÖDEME OLANAĞI UPS Kargo ile yaptığımız anlaşma gereği, tüm gönderimlerimiz için Kapıda Ödeme Seçeneği de sunulabilmektedir. 6) SOSYAL MEDYA YÖNETİMİ Facebook Beğeni : Youtube İzlenme : İnstagram Takip : 956 Twitter Takipçi : ) SPONSORLUK ANLAŞMALARI 2015 yılı itibariyle aşağıdaki markalarla sponsorluk görüşmelerimiz devam etmektedir. Projenin hayata geçmesi ile birlikte, gerekli reklam çalışmaları başlatılacaktır. Elazığspor Kulubü Eser TÖZÜM interpending Services Toplamda 500k takipçiye sahip instagram hesapları 8) YURTDIŞI BAĞLANTILARI Pi nin yapmış olduğu ticari bağlantılar sayesinde, Araplar ve Almanya başta olmak üzere birçok yurtdışı noktaya da satış hedeflenmektedir. Özellikle kendi ürünlerini satmayı planlayan sermaye ortakları için ciddi bir yeni Pazar oluşturacaktır.

4 SIKÇA SORULAN SORULAR : 1) BU KADAR DEĞERLİ BİR PROJEYE NEDEN ORTAK ARIYORSUNUZ? İlk nedeni Evbuya elimizdeki bütçe ile yükseleceği en iyi yere ulaşmış bir projedir. Daha fazla büyüyüp, daha fazla kâr bırakabilmesi için stok, reklam ve diğer harcamalara gerekli bütçenin oluşturulması amaçlanmaktadır. Bununla birlikte, E-ticaretin ivmesi aşikardır. Bu yükselişte ayakta kalabilmek, piyasada söz sahibi olabilmek için yapısının değişmesi gerekmektedir. Son olarak ; Projemizin gelecekteki mağazalaşma hedefine ulaşabilmesi, marka değerinin artması için projeye inanan, güvenen ortaklık yapısına ihtiyaç duyulmaktadır. 2) ORTALAMA KAZANÇ HAKKINDA ÖRNEK BİR TABLO MEVCUT MU? Ürün Satış Fiyatı : *0,40 = 196 TL ÖRNEK ÜRÜN ALIŞ FİYATI : 100 TL ( Kdv Dahil ) MALİYETİ : - Kredi Kartı, Sanal Pazar Komisyon Oranları : %15 ( max. ) - Reklam Bedeli : % 10 ( max ) - Personel ve Ofis Giderleri : % 10 - Vergi ve Diğer Giderler : % 5 Maliyet : = 140 TL Kâr Oranı : %40 = 56 TL ( ortalama ) Sermaye Ortağının bu satıştan elde edeceği kazanç : 2,8 TL Yani; > Sermaye ortağı 1 yıllık sağladığı 10bin TL lik sermaye için max TL kazanç sağlamış olur. Bu da ortalama %33 Kâr elde etmek demektir.

5 4) ZARAR EDEBİLİR Mİ? Elbette, Yapımız tamamen ticarete dayalıdır. Faiz sistemi değildir. Ticarette de kârda zararda olabilir. Bununla birlikte projemize güvendiğimiz için, Sermaye ortaklarımızın riskini en aza indirgemek adına : 1.sermaye artış tarihine ( ) kadar oluşabilecek tüm zararı biz üstleniyoruz. Bu tarihte Sermaye ortağımız eğer isterse verdiği sermayeyi AYNEN geri alarak programımızdan çekilebilir. Bu sayede zarar etmemiş olur. 5) Evbuya NIN HEDEFLERİ NELERDİR? Öncelikli hedefimiz internetten satışa güvenin az olacağı yerlerde müşteri temsilcileri sağlayarak ürün satışının arttırılması. Avon vb. firmalar tarafından yürütülen elden satış network ağının oturtulması. Daha sonraki aşamada, istatistik verilere bağlı olarak, bu müşteri temsilcilerine ofislerin açılması yada mağazalaşmaya adımına geçilecektir. 6) ÖNE ÇIKAN ÜRÜNLERİNİZ NELERDİR? Özellikle Osmanlı Döküm Satranç Takımında Türkiye de açık ara lideriz. 149 TL lik satış fiyatına sahip olmasına rağmen, müşterilerimize sağladığımız güven ve istikrar sayesinde satış hacmi hergün artmaktadır. Bununla birlikte, tedarikçisi olduğumuz Kadife Duvar Sticker ı konularında da niye ön plana çıkıyoruz. Özellikle Aile Ağacı Duvar Sticker ımız 98 TL lik satış fiyatı ile birçok sanal mağazada en çok satılan ürünlerimiz arasındadır. Bunların yanı sıra, Birçok tedarikçi ile yaptığımız anlaşmalar ile birlikte, Ev & Mutfak ve Hediyelik Eşya konularında lider firma olma yolunda ilerlemekteyiz. Şuanda halihazırda devam eden 10 a yakın tedarikçimizin 2bine yakın ürününü satma konusunda yetkimiz ve sözleşmelerimiz bulunmaktadır.

6 7) HİSSE SAHİPLERİNİN YÜKÜMLÜLÜK VE KAZANÇLARI NELERDİR? Hisse bedelini ödeyen her pay sahibi Evbuya nın ortaklık yapısına dahil olmuş olur. 1) Evbuya da %5 lik bir paya sahiptir. Proje büyüdükçe, istediği zaman; kendi hissesini daha fazla bir miktara başkasına satabilir. 2) Her Ortak ilk 6 ay sonunda memnun kalmazsa payını aynı bedel ile hiçbir kayıp yaşamadan geri devredebilir. O süreçte yapılacak kârdan da hak ettiği miktarı kazanmış olur. 3) Kâr üzerinden %5 lik oranda bir paya sahiptir. Ay sonlarında hesaplanacak tüm kâr dan % 5 lik kısmı, ertesi ay hesabına aktarılabilir. Satış ve kâr oranı arttıkça bu oran artabilir, azalmaz. 4) Evbuya halihazırda var olan bir şirket olduğu için herhangi bir resmi prosedüre gerek kalmadan, risk almadan böyle bir oluşuma dahil olmuş olacaktır. 5) Hisse sahibi kendine ait ürünleri de Evbuya üzerinden satma hakkına sahip olacaktır. Bu sayede var olan ürünlerini binlerce kişiye sunabilecek, satış hacmini arttırmış olacaktır. 6) Her ortak, Evbuya için harcayacağı emeğin kazancını da ekstra olarak alacaktır. Örneğin her ortak, kendi sağlayacağı referans kodlu müşteri için ortalama % 2 oranında reklam payından ekstra kazanç sağlamış olur. 7) Sermaye ortağı zarar etmemesi için, projeye giriş TL, Altın yada Döviz kurundan yapacağı ödemeler projeden ayrılırken aynı birimden dönüşüm yaptırılarak ödenecektir. 8) Dünyanın en hızlı büyüyen sektörüne yapacağı yatırımın kendisine sağlayacağı prestij ve güven, hayatında tüm alanlara pozitif etki edecektir. Aile hayatında yeni bir ufuk, sosyal statüde yeni bir sıfat kazanmış olacaktır.

Bağış yapmak hiç bu kadar kârlı olmamıştı. Sloganı ile yola çıktık ve www.modazion.com u hayata geçirmek için adım attık.

Bağış yapmak hiç bu kadar kârlı olmamıştı. Sloganı ile yola çıktık ve www.modazion.com u hayata geçirmek için adım attık. Private Shopping söktörüne yeni bir soluk getirebilecek farklı bir sistem modazion.com sistem daha fazla marka daha fazla kullanıcı sayısı ve daha kolay marka anlaşması sağlayabilmek amacı ile geliştirilmiştir.

Detaylı

www.projesoft.com.tr Profesyonel e-ticaret çözümleri

www.projesoft.com.tr Profesyonel e-ticaret çözümleri www.projesoft.com.tr Profesyonel e-ticaret çözümleri PROJESOFT? NEDEN Gelişmiş SEO Bölümü Profesyonel Kampanya Yönetimi Profesyonel e-ticaret çözümleri 02 İşiniz, İşimizdir! Esnek Tasarım Modülü Toplu

Detaylı

TAKASBANK A.Ş. 01 OCAK 30 EYLÜL 2011 ARA DÖNEMİNE AİT KONSOLİDE OLMAYAN FAALİYET RAPORU

TAKASBANK A.Ş. 01 OCAK 30 EYLÜL 2011 ARA DÖNEMİNE AİT KONSOLİDE OLMAYAN FAALİYET RAPORU TAKASBANK A.Ş. 01 OCAK 30 EYLÜL 2011 ARA DÖNEMİNE AİT KONSOLİDE OLMAYAN FAALİYET RAPORU İÇİNDEKİLER 1- İletişim Bilgileri... 4 2- Döneme Ait Faaliyet Sonuçlarına İlişkin Özet Finansal Bilgiler... 4 3-

Detaylı

2.Türkiye deki İşletme Büyüklükleri ve KOBİ lerin Ekonomideki Payı. 3.Ülkemizde Aile Şirketlerinin Yönetiminde ve Devamlılığında Yaşanan Sorunlar

2.Türkiye deki İşletme Büyüklükleri ve KOBİ lerin Ekonomideki Payı. 3.Ülkemizde Aile Şirketlerinin Yönetiminde ve Devamlılığında Yaşanan Sorunlar İçindekiler 1.Giriş 2.Türkiye deki İşletme Büyüklükleri ve KOBİ lerin Ekonomideki Payı 3.Ülkemizde Aile Şirketlerinin Yönetiminde ve Devamlılığında Yaşanan Sorunlar 4.Özellikle Büyüme Hedefi Olan Aile

Detaylı

Bir Emeklilik Şirketi nin Faaliyet Defteri GARANTİ EMEKLİLİK 2010 FAALİYET RAPORU

Bir Emeklilik Şirketi nin Faaliyet Defteri GARANTİ EMEKLİLİK 2010 FAALİYET RAPORU Bir Emeklilik Şirketi nin Faaliyet Defteri GARANTİ EMEKLİLİK 2010 FAALİYET RAPORU İçindekiler BÖLÜM I - Sunuş 2 Başlıca Finansal Göstergeler 6 Kısaca Garanti Emeklilik ve Hayat 7 Kilometre Taşları 8 Vizyonu,

Detaylı

ERGO SİGORTA A.Ş. ERGO EMEKLİLİK VE HAYAT A.Ş. 2010 Faaliyet Raporu

ERGO SİGORTA A.Ş. ERGO EMEKLİLİK VE HAYAT A.Ş. 2010 Faaliyet Raporu ERGO SİGORTA A.Ş. ERGO EMEKLİLİK VE HAYAT A.Ş. 2010 Faaliyet Raporu ERGO SİGORTA A.Ş. ERGO EMEKLİLİK VE HAYAT A.Ş. 2010 FAALİYET RAPORU İçindekiler 1. BÖLÜM 1.1. Tarihsel Gelişim 1.1.1. 19812010 Yılları

Detaylı

4-Şirket vizyonumuz teknolojiyi takip etmek değil takip edilen bir teknolojik alt yapıya sahip olmak ve bu yolla hayatlara dokunmaktır.

4-Şirket vizyonumuz teknolojiyi takip etmek değil takip edilen bir teknolojik alt yapıya sahip olmak ve bu yolla hayatlara dokunmaktır. MERHABA 1-Posavis iş ortaklığı tanıtım toplantısına hoşgeldiniz. Bu sunumu izliyorsanız iş ortaklığı teklifi almış ve işi öğrenmeye çalışıyorsunuz demektir. Yeni çağın yeni trendi Posavis işinin daha iyi

Detaylı

Vestel Beyaz Eşya Sanayi ve Ticaret A.Ş. Analist Raporu

Vestel Beyaz Eşya Sanayi ve Ticaret A.Ş. Analist Raporu Vestel Beyaz Eşya Sanayi ve Ticaret A.Ş. Analist Raporu Haziran, 2015 Önemli Beyan İşbu Değerleme Raporu ("Rapor"), halka açık olan Vestel Beyaz Eşya Sanayi ve Ticaret A.Ş. nin (Vestel Beyaz Eşya) piyasa

Detaylı

Avrupa Birliği Türkiye İş Geliştirme Merkezleri Ağının Yaygınlaştırılması Lot 1: Denizli, Eskişehir, Kayseri, Konya, Adana ve Trabzon

Avrupa Birliği Türkiye İş Geliştirme Merkezleri Ağının Yaygınlaştırılması Lot 1: Denizli, Eskişehir, Kayseri, Konya, Adana ve Trabzon Avrupa Birliği Katılım Öncesi Ulusal Mali Yardım Programı 2006, Türkiye Bu proje Avrupa Birliği ve Türkiye Cumhuriyeti tarafından finanse edilmektedir. This project is co-financed by the European Union

Detaylı

TÜRKİYE PERAKENDECİLİK MECLİSİ SEKTÖR RAPORU

TÜRKİYE PERAKENDECİLİK MECLİSİ SEKTÖR RAPORU Aralık 2012 TÜRKİYE PERAKENDECİLİK MECLİSİ SEKTÖR RAPORU Aralık 2012 ISBN: 978-605-137-211-2 TOBB Yayın Sıra No: 2012/179 TOBB yayınları için ayrıntılı bilgi Yayın Müdürlüğünden alınabilir. Tel : +90 (312)

Detaylı

Sanal pazar gençleri çekti; 17 bin kişiye geçim kapısı oldu

Sanal pazar gençleri çekti; 17 bin kişiye geçim kapısı oldu Sayı: 2009/6 Tarih: 06.03.2009 Sanal pazar gençleri çekti; 17 bin kişiye geçim kapısı oldu Koşu bandından çaydanlığa, LCD TV den dizüstü bilgisayara kadar birçok ürünün satışa sunulduğu sanal piyasada,

Detaylı

ASYA KATILIM BANKASI A.Ş. 2013 Faalİyet Raporu. Kapılarımız size hep açık

ASYA KATILIM BANKASI A.Ş. 2013 Faalİyet Raporu. Kapılarımız size hep açık 2013 Faalİyet Raporu Kapılarımız size hep açık Kapılarımız size hep açık 1996 yılında, Türkiye de bankacılık anlayışına yepyeni bir boyut getirmek için yola çıktığımız günden bugüne 17 yıl geçti. O günden

Detaylı

GİRİŞ ROTA STARTER KIT

GİRİŞ ROTA STARTER KIT 1 GİRİŞ Rota şirketine hoş geldiniz. Eğer bu kitapçığı okuyorsanız, siz de Rota Business bağımsız temsilcisi olarak ilk adımlarınızı atıyorsunuz demektir. Rota nın iş adamları ve iş kadınları bu başlangıç

Detaylı

GEDİK YATIRIM MENKUL DEĞERLER. Bimeks. Şirket Raporu 15 Haziran 2012. Özet Veriler

GEDİK YATIRIM MENKUL DEĞERLER. Bimeks. Şirket Raporu 15 Haziran 2012. Özet Veriler GEDİK YATIRIM MENKUL DEĞERLER Bimeks Şirket Raporu 15 Haziran 212 Özet Veriler Son Fiyat (TL) 1.37 Hedef Fiyat(TL) / Yükselme Pot.(%) 2 TL/% 34 Hisse Sayısı (bin adet) 12, Piyasa Değeri (mn USD) 91 Günlük

Detaylı

TÜRKİYE NİN EN DİNAMİK ŞİRKETLERİNDEN BİRİ MİSİNİZ?

TÜRKİYE NİN EN DİNAMİK ŞİRKETLERİNDEN BİRİ MİSİNİZ? TÜRKİYE NİN EN DİNAMİK ŞİRKETLERİNDEN BİRİ MİSİNİZ? AllWorld Network, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) öncülüğünde ve Türkiye Ekonomi Politikaları Araştırma Vakfı (TEPAV) ortaklığında, Türkiye

Detaylı

E-Ticarette tüketiciler çok sayıda ürün çeşidini görebilir, en uygun ürünü bulma şansı artar.

E-Ticarette tüketiciler çok sayıda ürün çeşidini görebilir, en uygun ürünü bulma şansı artar. 4. HAFTA E-TİCARET 1. E-Ticarete Giriş E-Ticaret Nedir? Kısaca E-Ticaret olarak tanımlanan Elektronik Ticaret, her türlü mal ve hizmet satışının güvenli olarak internet üzerinden gerçekleştirilmesidir.

Detaylı

2012 Peanuts. faaliyet RAPORU 2011

2012 Peanuts. faaliyet RAPORU 2011 faaliyet RAPORU 2011 2012 Peanuts İçindekiler Bölüm I - Genel Bilgiler 01 Yönetim Beyanı 02 Özet Finansal Bilgiler 04 Vizyon, Misyon ve Hedefler 05 DenizEmeklilik in Tarihsel Gelişimi 06 Bir Bakışta 2011

Detaylı

GARANTİ EMEKLİLİK 2014 FAALİYET RAPORU

GARANTİ EMEKLİLİK 2014 FAALİYET RAPORU GARANTİ EMEKLİLİK 2014 FAALİYET RAPORU Bir Emeklilik Şirketi nin Faaliyet Defteri GARANTİ EMEKLİLİK 2014 FAALİYET RAPORU İçindekiler BÖLÜM I - Sunuş 2 Başlıca Finansal Göstergeler 4 Garanti Emeklilik

Detaylı

Alesta Girişim Sermayesi Yatırım Ortaklığı A.Ş.

Alesta Girişim Sermayesi Yatırım Ortaklığı A.Ş. Alesta Girişim Sermayesi Yatırım Ortaklığı A.Ş. FAALİYET RAPORU 01.01.2014-31.12.2014 İÇİNDEKİLER I II III IV V VI VII GENEL BİLGİLER YÖNETİM ORGANI ÜYELERİ İLE ÜST DÜZEY YÖNETİCİLERE SAĞLANAN MALİ HAKLAR

Detaylı

DIŞ PAZAR ARAŞTIRMASI NASIL YAPILIR? Hazırlayan Gülsevin ONUR İhracatı Geliştirme Uzmanı İhracat Genel Müdürlüğü Ülke Masaları - I Daire Başkanlığı

DIŞ PAZAR ARAŞTIRMASI NASIL YAPILIR? Hazırlayan Gülsevin ONUR İhracatı Geliştirme Uzmanı İhracat Genel Müdürlüğü Ülke Masaları - I Daire Başkanlığı DIŞ PAZAR ARAŞTIRMASI NASIL YAPILIR? Hazırlayan Gülsevin ONUR İhracatı Geliştirme Uzmanı İhracat Genel Müdürlüğü Ülke Masaları - I Daire Başkanlığı 2012 GİRİŞ BÖLÜM I : İhracat firma için önemli, stratejik

Detaylı

Size bir bebek mağazası açalım mı?

Size bir bebek mağazası açalım mı? Size bir bebek mağazası açalım mı? Peki, Internetten bebek ürünleri satmak ister misiniz? belki de her ikisi birden... Nasıl mı? Değerli Yatırımcı Dostlarımız, Activbaby, 10 senedir anne ve bebek ihtiyaçlarına

Detaylı

Türkiye deki ilk Satış Ortaklığı sistemini kuran XTicaret.com un. internet üzerindeki EN BÜYÜK ALIŞVERİŞ PROJESİ. ProjeX. ile

Türkiye deki ilk Satış Ortaklığı sistemini kuran XTicaret.com un. internet üzerindeki EN BÜYÜK ALIŞVERİŞ PROJESİ. ProjeX. ile Türkiye deki ilk Satış Ortaklığı sistemini kuran XTicaret.com un internet üzerindeki EN BÜYÜK ALIŞVERİŞ PROJESİ ProjeX ile Ürününüz (Markanız) Milyonlara Ulaşıyor! * En KOLAY * En ETKİLİ * En HIZLI * En

Detaylı

BAK AMBALAJ SANAYİ VE TİCARET A.Ş nin. 28.08.2014 Tarihinde Yapılan 2013 Yılına Ait

BAK AMBALAJ SANAYİ VE TİCARET A.Ş nin. 28.08.2014 Tarihinde Yapılan 2013 Yılına Ait BAK AMBALAJ SANAYİ VE TİCARET A.Ş nin 28.08.2014 Tarihinde Yapılan 2013 Yılına Ait Olağan Genel Kurul Toplantısı Sırasında Pay Sahiplerimizden Gelen Sorulara Kurumsal Yönetim Tebliği nin 1.3.5 Maddesi

Detaylı

Lokman Hekim Engürüsağ A.Ş.

Lokman Hekim Engürüsağ A.Ş. 24 Lokman Hekim Engürüsağ A.Ş. Faaliyet Raporu 30.06.2011 Bu rapor 01.Ocak.2011 30.Haziran.2011 çalışma dönemini kapsamaktadır. LOKMAN HEKİM ENGÜRÜSAĞ A.Ş. SERİ: XI NO: 29 SAYILI TEBLİĞE İSTİNADEN HAZIRLANMIŞ

Detaylı

DOĞAL AFET SİGORTALARI KURUMU ZORUNLU DEPREM SİGORTASI FAALİYET RAPORU 2013

DOĞAL AFET SİGORTALARI KURUMU ZORUNLU DEPREM SİGORTASI FAALİYET RAPORU 2013 DOĞAL AFET SİGORTALARI KURUMU ZORUNLU DEPREM SİGORTASI FAALİYET RAPORU 2013 Yönetimin Değerlendirmesi DOĞAL AFET SİGORTALARI KURUMU 2013 FAALİYET RAPORU Selamet Yazıcı DASK Yönetim Kurulu Başkanı Yönetim

Detaylı

Bir Emeklilik Şirketi nin Faaliyet Defteri. garant emekl l k 2013 faal yet raporu

Bir Emeklilik Şirketi nin Faaliyet Defteri. garant emekl l k 2013 faal yet raporu Bir Emeklilik Şirketi nin Faaliyet Defteri garant emekl l k 2013 faal yet raporu İçindekiler BÖLÜM I - Sunuş 04 Başlıca Finansal Göstergeler 06 Garanti Emeklilik ve Hayat Üzerine 07 Garanti Emeklilik ve

Detaylı

2010 Faaliyet Raporu

2010 Faaliyet Raporu 2010 Faaliyet Raporu İçindekiler Sunuş Kurumsal Profil 2 Kurumsal Stratejimiz 3 Tarihçe 4 Rakamlarla AvivaSA Emeklilik ve Hayat 6 Yönetim Kurulu Başkanı nın Mesajı 8 Genel Müdür ün 2010 Yılı Değerlendirmesi

Detaylı

Faaliyet Raporu 2009

Faaliyet Raporu 2009 Faaliyet Raporu 2009 İçindekiler Sunuş Yönetime ve Kurumsal Yönetim Uygulamalarına İlişkin Bilgiler Finansal Bilgiler ve Risk Yönetimine İlişkin Değerlendirmeler 3 Kurumsal Profil 3 Vizyonumuz, Misyonumuz,

Detaylı

Yeni Başlayanlar İçin E-Tic@ret E-Ticaret Girişimciliği İçin Temel Başvuru Kılavuzu Ümit BÜYÜKYILDIRIM

Yeni Başlayanlar İçin E-Tic@ret E-Ticaret Girişimciliği İçin Temel Başvuru Kılavuzu Ümit BÜYÜKYILDIRIM Yeni Başlayanlar İçin E-Tic@ret E-Ticaret Girişimciliği İçin Temel Başvuru Kılavuzu Ümit BÜYÜKYILDIRIM Dijital dünyadaki uzun soluklu çözüm ortağınız... www.ajanslongplay.com Ümit BÜYÜKYILDIRIM Çocukluğundan

Detaylı

Mobilya Aksesuarları ( Kulp, Kapı Kolu ) Üretim Tesisi Fizibilite Raporu

Mobilya Aksesuarları ( Kulp, Kapı Kolu ) Üretim Tesisi Fizibilite Raporu 2014 Mobilya Aksesuarları ( Kulp, Kapı Kolu ) Üretim Tesisi Fizibilite Raporu Bu rapor DİTAM tarafından yürütülen Diyarbakır İli Hammadde Potansiyelinin Açığa Çıkarılması projesi kapsamında Diyarbakır

Detaylı