SİLİVRİ ROTARY KULÜBÜ DÖNEMİ ÇALIŞMA PROGRAMI

Save this PDF as:
 WORD  PNG  TXT  JPG

Ebat: px
Şu sayfadan göstermeyi başlat:

Download "SİLİVRİ ROTARY KULÜBÜ 2014-2015 DÖNEMİ ÇALIŞMA PROGRAMI"

Transkript

1 SİLİVRİ ROTARY KULÜBÜ DÖNEMİ ÇALIŞMA PROGRAMI

2 Her Rotaryen mütevazi duruşlu, kararlarında ve görüşlerini açıklamada tereddüde yer bırakmayacak kadar açık olmalıdır.zira her Rotaryen sağlam bir Atatürkçü'dür!Bu meziyetlerin hepsini aynı anda bulundurmalıdır.

3 Değerli Rotary Ailem, dönemi 1 Temmuz 2014 tarihinde başlayacaktır. Bugün sizlere sunumunu gerçekleştireceğim 1. Asamblemizde, Dönemimiz ve Kulübümüzün güncel genel bilgilerini gözden geçirirken, Uluslararası Rotary nin öngördüğü ve bölgemizin belirlediği hedeflere yönelik, kulübümüzün için planladığımız çalışmalar ve komite hedeflerimizi paylaşacağız.

4 ROTARY İLE IŞIK SAÇIN

5 Uluslararası Rotary Bölge Guvernörü Sema ve Rtn. Müfit ÜLKE Uluslararası Rotary Başkanı Corinna ve Rtn.Gary C.K.HUANG

6 Rtn.Müfit ÜLKE : GUVERNÖR MESAJI Bugünden itibaren, kulübünüzde kendinden önce hizmete inanarak Rotaryen olmayı seçen üyelerinizin, dönemi boyunca Başkanlığını yürüteceksiniz. Sizi kutluyorum, döneminizde ROTARY İLE IŞIK SAÇIN, topluma hizmetle karanlıkları aydınlatın ve dostluklara bu ışıkla sıcaklıklar getirin. Rotary nin en prestijli görevi olan ve Rotary Ailesinde var olduğunuz sürece BAŞKAN olarak anılacağınız, çok gurur verici bir ünvanı taşıyacaksınız. Kulübünüzde dostlukları geliştirerek, toplum yararına hizmetler planlayıp hayata geçirirken Rotaryen olmanın en keyifli yönlerini yaşıyor olacaksınız. Taşıdığınız sorumluluğun büyüklüğü bazen size ağır gibi gelse de, kendi iş yaşamınızda edindiğiniz deneyimler ve tüm üyelerinizi projelere katılmaya teşvik ederek yükünüzü paylaşmayı başarabilirsiniz. Tüm başkanlar kendi dönemlerinin örnek gösterilecek başarı hikayeleri ile anılmasını ister. Gerçekleştireceğiniz insanlara dokunan projeler, yaşamınızda anlatmaktan en çok keyif alacağınız yaşam anılarınız olacak.

7 Kulübünüzde başkanlığınız döneminde, yeni üyelerin aranıza katılması ile daha güçlü bir kulüp haline gelmeniz, uluslararası projelerde dünyadaki Rotaryenle birlikte daha iyi bir dünya için çalışmak, Rotary i topluma hizmet için bir fırsat olarak görmek ve aynı zamanda bir yaşam biçimi olarak da keyif alarak benimsemek, Uluslararası Rotary nin hedef gösterdiği gibi Su ve Hijyen, Barış, Hastalıkların Önlenmesi ve Tedavisi, Temel Eğitim ve Okuma Yazma, Ekonomik ve Toplumsal Kalkınma-Mikro Kredi ile yoksulluğa çareye destek olmak temel amaçlarınız olmalı. Döneminizde, Gelibolu 100. Yıl Barış Konferansı, Rotary Day, Rotary 110. Yıl Hatıra Ormanı, Sevgi Kütüphanesi, Rotary Meslek Edindirme Merkezi, Aşevi, Kitap Kardeşliği, Engelli Çocuk Parkı, KOYE, Mikrokredi gibi dönem hedefimiz kapsamındaki projeler ile hep birlikte sinerji oluşturarak çalışacağız ve Rotary nin tanıtımı ve doğru bilinmesine de fayda sağlayacak Toplum Birlikleri, Uzun dönem ve Kısa dönem değişim programları, RYLA gibi UR tarafından planlanmış programların içinde yer alacağız. Uluslararası Rotary Vakfı kapsamında, EREY (Every Rotaryen Every Year) vereceğiniz 100 USD ile ileride gerçekleştireceğiniz pek çok proje de sizlere katlanarak dönecek bir fon yaratımını gerçekleştirmiş olacaksınız. Başkan Ajandasında başkanlık görevinizi yerine getirirken ihtiyaç duyabileceğiniz tüm bilgilere yer verilmiştir. Ayrıca Yöntem El Kitabı Rotary ile ilgili bilmeniz gereken tüm bilgileri bulabileceğiniz temel kaynağınızdır.

8 Başkanlık döneminizin güzel, coşkulu ve unutulmaz olmasını diliyorum. Hizmetlerinizle, Kulübünüzle ve ROTARY ile IŞIK SAÇIN. Rotaryen Saygı ve Sevgilerimle, Rtn. Müfit Ülke Guvernör Uluslararası Rotary Bölge

9 Emre ve Rtn. Burçin SARISALTIKOĞLU Silivri Rotary Kulübü Dönem Başkanı

10 Rtn. Burçin SARISALTIKOĞLU Silivri Rotary Kulübü Dönem Başkanı 17/01/1974 tarihinde Bakırköy / İstanbul da doğdum. Memur ailesinin çocuğu olmam sebebiyle İlkokulu çeşitli okullarda tamamladıktan sonra Ortaokul ve Liseyi Çal Lisesi Denizli de tamamladım.daha sonra İstanbul Üniversitesi Veteriner Fakültesini 1996 yılında bitirerek Veteriner Hekim olarak mezun oldum. Üniversite sonrası çeşitli kurs ve eğitimlere katılarak mesleki sertifikalara sahip oldum.iş hayatıma özel bir hipermarkette et,şarküteri ve balık alanlarında Muayene Veteriner Hekimliği ve Satın alma görevlerinde bulundum. Akabinde Silivri Ortaköy Belediyesinde Mezbaha Veteriner Hekimliği ve Sorumluluğu görevlerini yaptıktan sonra 1999 yılında Vatani görevimi yapmak üzere 2.Komando Tugayı Bolu da Gıda Kontrol Subayı ve Muayene Komisyonu Üyeliği görevlerinde bulundum. Halen çalışmakta olduğum Silivri Belediyesi Veteriner Hekimliğindeki görevime 2000 yılında başladım. Silivri Belediyesi Veteriner Hekimliğinde Mezbaha Veteriner Hekimliği ve Sorumluluğu,Küçük Hayvan Rehabilitasyon Merkezi Veteriner Hekimliği ve Sorumluluğu görevlerinden sonra 19/07/2011 den beri Veteriner Hekimliği Birim Sorumlusu olarak görev yapmaktayım. Aynı kurumda Mali Hizmetler Müdürü olarak görev yapan Emre SARISALTIKOĞLU ile 2000 yılında evlendim. Melis ve Melek Ada isimli iki kız babasıyım. Büyük kızım Melis Mektebim Okulları Silivri Kampüsünde 6.sınıfta okumakta olup küçük kızım 6 aylıktır.rotary ile tanışmam 2010 yılında Silivri Rotary Kulübünün kurucu üyesi olarak görev alarak başladı. Daha sonra çeşitli komitelerde görev aldıktan sonra dönem Sekreterliği görevini yaptım. Sarısaltıkoğlu Derneği,Tema Silivri gibi STK lara üyeyim. İstanbul Veteriner Hekimler Odasının üyesi ve Silivri Temsillcisiyim.

11 Paul Percy Harris in Hayatı (19 Nisan Ocak 1947 ) Rotary nin kurucusu Paul Percy Harris, 1868 yılında doğdu. Ailesinin Ekonomik yetersizliği nedeniyle çalışmak zorunda olduğundan yüksek ögrenimini kesintilerle sürdürdü; 1891 yılında Iowa Üniversitesi Hukuk Fakültesi nden mezun oldu. Mesleğe başlamadan önce beş yıl süreyle çeşitli yerleri dolaşıp, farklı işler yaparak yaşam deneyimini arttırdı. Paul Harris, bu süre içerisinde, bir meslek okulunda öğretmenlik, gazete muhabirliği, gezici satış temsilciliği, fabrika ve tarım işçiliği yaptı.amerika kıtasının büyük bir bölümü ile İngiltere ve Galler i dolaştı da Chicago ya döndü ve burada hukuk bürosunu açtı. Paul Harris in sonraki yaşamının büyük bölümü Çelişkiler yumağı olarak nitelendirdiği Chicago da geçti yılında üç yakın arkadaşıyla (Silvester Schicle-Kömür Tüccarı, Gustavus Loehr- Maden Mühendisi, Hiram Shorey Terzi) dünyanın ilk gönüllü hizmet kuruluşu olan Rotary i kurdu.1910 da Jean Thompson ile evlendi yılında Paul ve Jean Chicago nun banliyölerinden birinde satın aldıkları eve, İskoç asıllı olan Jean in çocukluğunun geçtiği Edinburg taki evlerinin bulunduğu caddenin adını "Comely Bank" verdiler. Paul Harris, 1947 yılından ölümüne kadarki 35 yıllık süreyi, bu evde ve hukuk bürosunda geçirdi. Zamanının büyük bölümünü Rotary konvansiyonlarına, bölge ve kulüp toplantılarına katılıp Rotaryenleri bilgilendirip, coşkulandıran konuşmalar yapmaya hasretti. Rotary nin kurucusunun Chicago daki hukuk bürosu bugün de Davis & Cichorski adı altında faaliyetini sürdürmektedir.

12 ROTARY ULUSLARARASI BAŞKANI GARY HUANG ESLİ Corinna ve Rtn. Gary C.K. HUANG Dönemi Uluslararası Rotary Başkanı Gary C.K. Huang, Tayvan Taipei Rotary Kulübü üyesidir

13 Tayvan Sogo Shinkong Güvenlik Limited Şirketi, Shin Kong Yaşam Gayrimenkul Hizmetleri Şirketi ve P.S. Sigorta Anonim Şirketi nin yönetim kurulları başkanı; Federal Kurum un ve Taipei Yaşam-Çizgisi Derneği nin yöneticisidir. Ayrıca halen Wah Lee Sanayi Şirketi ve Panhsin Bankası nın danışmanlığını sürdürmektedir. Kendisi aynı zamanda Malezya Yurtdışı Sigorta Şirketi geçmiş dönem başkanı vetayvan Sanayi ve Ticareti Geliştirme Komisyonu nun kurucu genel sekreteridir.1976 yılından beri Rotaryen olan Gary C.K. Huang, Uluslararası Rotary BaşkanYardımcısı, UR Yönetim Kurulu Üyesi (Direktör), Rotary Vakfı Mütevelli Heyeti Üyesi,Bölge Guvernörü, Uluslararası Asamble Eğitim Lideri, yöresel oturum başkanı,görev Gücü üyesi ve koordinatörü, komite üyesi ve başkanı olarak hizmet etmiştir. Hong Kong (2000), Manila (2002), Singapur (2003) ve Kuala Lumpur (2011) Rotary Enstitülerini düzenleme görevlerinin yanısıra, 2002 yılında Taipei Başkanlık Konferansı nın başkanlığını yapmıştır. Ayrıca, Tayvan Geçmiş Dönem Guvernörleri Konseyi nin başkanlığını sürdürmektedir. UR 345. Bölge Guvernörü olarak hizmet ettiği döneminde, Bölgesine, aralarında Hong Kong, Macau ve Tayvan Rotary Kulüplerinin de bulunduğu 19 yenirotary Kulübü kazandırmıştır. İş ve Rotary yaşamındaki deneyimlerini aktardığı Mazeret Değil, Çözüm Üretmek adlı kitabın yazarıdır. Gary C.K. Huang a, Kar Amacı Gütmeyen Kuruluşlar Federasyonu tarafından Ulusal Sivil Hizmet Ödülü, İçişleri Bakanlığı (Çin Cumhuriyeti) tarafından da Toplum Üstün Hizmet Ödülü takdim edilmiştir. Kendisi ayrıca Uluslararası Rotary Kendinden Önce Hizmet Ödülü ve Rotary Vakfı Övgüye Değer Hizmet Takdirnamesi sahibidir. Gary Huang ve eşi Corinna üç çocuk sahibidir.

14 BÖLGE DÖNEM GUVERNÖRÜ Sema ve Rtn.Müfit ÜLKE

15 10 Kasım 1953 de İstanbul da doğmuştur. Orta öğrenimini Avusturya Lisesi nde, lise öğrenimini ise Robert Kolej de tamamladıktan sonra yüksek tahsilini Amerika Birleşik Devletleri nde Boston da,tufts University de Makine Mühendisliği üzerine görmüştür.askerlik sonrası profesyonel kariyerine 1979 da Eczacıbaşı Seramik- Vitra da başlamış ve burada,16 yıl muhtelif yönetim kademelerinde görev yapmıştır yılları arasında Polat Holding in İzmir de kurmakta olduğu Ege Vitrifiye A.Ş. nin ilk GenelMüdürlük görevini üstlenerek, tesisi kurup devreye almıştır.1998 de ise serbest çalışma hayatına atılmış ve İstanbul-Tuzla da kurulu olan Prima Seramik A.Ş. ye ortak olmuştur yılında Almanya nın en büyük Vitrifiye üreticilerinden Duravit AG ve Prima Seramik ortak yatırımı ile Duravit Yapı Ürünleri A.Ş. yi kurmuştur. Halen Tuzla Organize Deri Sanayi nin içinde faaliyet gösteren bu şirketin ortağı olarak Yönetim Kurulu Üyeliği ve Genel Müdürlüğü görevini sürdürmektedir.türkiye Seramik Federasyonu, AHK Alman-Türk Ticaret ve Sanayi Odası ve Toprak İşverenler Sendikası nın Yönetim Kurulu üyesi, Seramik Sağlık Gereçleri Üreticileri Derneği (SERSA) nın Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı ve Türkiye İMSAD, İnşaat Malzemesi Sanayicileri Derneği nin de Denetleme Kurulu üyesidir. Rtn. Sema Ülke ile evli olup, İngilizce ve Almanca bilmektedir.sema Ülke, Eskişehir Anadolu Lisesini bitirdikten sonra, Boğaziçi Üniversitesi Endüstri Mühendisliği nden 1985 yılında mezun olmuş, 26 yıl Sabancı ve Koç Holding e bağlı şirketlerde muhtelif yöneticilik görevlerinden sonra, Ocak 2012 itibari ile Koç Grubu Düzey Pazarlama A.Ş. deki Türkiye Zincir Mağazalar Grup Satış Müdürlüğü görevinden emekliye ayrılmıştır.

16 ROTARY ÖZGEÇMİŞİ Temmuz 2001 de Tuzla Rotary Kulübü ne üye oldu Dönemi nde Kulüp Sekreterliği yaptı Dönemi nde Kulüp Başkanlığı yaptı Dönemi nde Bölge Kulüp Hizm. Komitesi nde Grup Koordinatörü olarak görev yaptı Dönemi nde Bölge de Grup Guvernör Yardımcısı (5.grup) olarak görev aldı Dönemi nde Bölge Toplum Hizmetleri Ana Komite Başkanı olarak görev aldı Dönemi nde Bölge de Komitelerden Sorumlu Guvernör Yardımcısı olarak görev yaptı Dönemi için ise yine Bölge de Anlaşmazlıkların Çözümü (Conflict Resolution) Projesi nden sorumlu Guvernör Yardımcısı olarak görev almaktadır yılı sonunda Dönem Guvernör adayı olarak seçildi. BANGKOK ve LIZBON Konvansiyonlarına katıldı. RFE Programı ile OREGON, ABD, ve Homestay Programı ile Rochester, ABD Bölgelerinde bulundu.

17 BÖLGE İDARİ VE KULÜPLER SEKRETERİ Kazumi ve Rtn.Hasan AKBAYRAK

18 BÖLGE KOMİTELER SEKRETERİ Murat ve Rtn.Mine EGE

19 BÖLGE 1.GRUP GUV.YRD. Seçil ve Rtn.Ali DOĞAN

20 2420. BÖLGE 1. GRUP KULÜPLERİ DÖNEMİ GUVERNÖR YARDIMCISI RTN. ALİ DOĞAN (YEŞİLKÖY R.K) BAHÇEŞEHİR R.K BAŞKANI ORHAN ÇELİK ÇERKEZKÖY R.K BAŞKANI AYDIN KIRIKLAR ÇORLU R.K BAŞKANI C.HAKAN YURTSEVER EDİRNE R.K BAŞKANI CENGİZ TUĞLU SİLİVRİ R.K BAŞKANI BURÇİN SARISALTIKOĞLU

21 SİLİVRİ ROTARY KULÜBÜ KULÜP KURULUŞ TARİHİ : 10 NİSAN 2010 CHARTER TARİHİ : 27 MAYIS 2010 CHARTER NO : C KURUCU KULÜP : KARAKÖY ROTARY KULÜBÜ DERNEK TESCİL KÜTÜK NO : /059 KURUCU GUVERNÖR : RTN. NURİ ÖZGÜR YENİ KULÜPLER GUVERNÖR ÖZEL TEM. : RTN. İBRAHİM ARIKAN KURUCU GUVERNÖR ÖZEL TEMSİLCİSİ : RTN. ALİ İHSAN POYRAZ KURUCU BAŞKAN : RTN.KADİR BARAN TOPLANTI YERİ : PARK OTEL TOPLANTI GÜNÜ : PERŞEMBE TOPLANTI SAATİ : 19:00 VERGİ DAİRESİ SİLİVRİ NO : İLK KURULUŞ ÜYE SAYISI : 35 KİŞİ

22 GEÇMİŞ DÖNEM BAŞKANLARIMIZ (08/04/2010) KURUCU BAŞKANI : RTN.KADİR BARAN ( ) DÖNEM BAŞKANI : RTN.MEHMET ÇİMŞİR ( ) DÖNEM BAŞKANI : RTN.HÜSEYİN DERTOP ( ) DÖNEM BAŞKANI : RTN.F.ÜLKÜ BÜYÜKGÖNENÇ ( ) DÖNEM BAŞKANI : RTN.AYSEL AKBULUT

23 YÖNETİM KURULU KULÜP DÖNEM BAŞKANI KULÜP DÖNEM SEKRETERİ KULÜP DÖNEM SAYMANI ÜYE ÜYE : BURÇİN SARISALTIKOĞLU : BORA KÖKSALAN : GÜLER KARAKAŞ : GDB. AYSEL AKBULUT : GLDB. MUSTAFA YAZICI

24 DANIŞMA KURULU Rtn. Hüseyin DERTOP Rtn. F.Ülkü BÜYÜKGÖNENÇ Rtn.Aysel AKBULUT

25 SİLİVRİ ROTARY KULÜBÜ ÜYELERİ 1 Aynur Süleymanoğlu 9 Mustafa Yazıcı 2 Aysel Akbulut 10 Mürsel Serter 3 Bora Köksalan 11 Nasuh Türkyılmaz 4 Burçin Sarısaltıkoğlu 12 Nurten Daniş 5 Güler Karakaş 13 Ülkü Büyükgönenç 6 Hüseyin Dertop 14 Yalçın Çakır 7 M.Gökhan Demir 15 Yasin Elmaslı 8 Mustafa Balıkoğlu

26 ROSTER Ad-Soyad Meslek Eşinin Adı Ad-Soyad Meslek Eşinin Adı 1 Aynur Süleymanoğlu Sanayici Yüksel 9 Mustafa Yazıcı İnşaat Yüksek Mühendisi Ayşen 2 Aysel Akbulut Eğitim Danışmanı Cengiz 10 Mürsel Serter Elektrik Yüksek Mühendisi Melek 3 Bora Köksalan Makine Mühendisi Fatma 11 Nasuh Türkyılmaz Sanayici Nevin 4 Burçin Sarısaltıkoğlu Veteriner Hekim Emre 12 Nurten Daniş Eğitimci 5 Güler Karakaş Banka Müdürü Erkan 13 Ülkü Büyükgönenç Sanayici 6 Hüseyin Dertop Mali Müşavir Seher 14 Yalçın Çakır Avukat Şükran 7 M.Gökhan Demir Bilgisayar Teknikeri Meltem 15 Yasin Elmaslı Turizmci Zeynep 8 Mustafa Balıkoğlu Ekonomist Gönül 16

27 SİLİVRİ ROTARY KULÜBÜ ÜYE İLETİŞİM BİLGİLERİ Kulup RotaryenAdi RotaryenGSM RotaryenIsTel RotaryenEvTel RotaryenEPosta Meslek EsAdi EsGsm EsEPosta Silivri Aynur Süleymanoğlu Sanayici Yüksel Silivri Aysel Akbulut Eğitim Danışmanı Cengiz Silivri Bora Köksalan Makina Mühendisi Fatma Silivri Burçin Sarısaltıkoğlu Veteriner Hekim Emre Silivri Güler Karakaş Banka Müdürü Erkan Silivri Hüseyin Dertop Mali Müşavir Seher Silivri M. Gökhan Demir Bilgisayar Teknikeri Meltem Silivri Mustafa Balıkoğlu Ekonomist S.Gönül Silivri Mustafa Yazıcı İnşaat Yüksek Mühendisi Ayşen Silivri Mürsel Serter Elektrik Yüksek Mühendisi Melek Silivri Nasuf Türkyılmaz Sanayici Nevin Silivri Nurten Daniş Eğitimci Silivri Ülkü Büyükgönenç Sanayici Silivri Yalçın Çakır Avukat Şükran Silivri Yasin Elmaslı Turizmci Zeynep

28 ROTARY DÜNYA HEDEFLERİ BARIŞ VE ANLAŞMAZLIKLARIN ÇÖZÜMÜ/ÖNLENMESİ HASTALIKLARIN ÖNLENMESİ VE TEDAVİ SU VE HİJYEN ANA VE ÇOCUK SAĞLIĞI TEMEL EĞİTİM VE CEHALETLE MÜCADELE EKONOMİK VE TOPLUMSAL GELİŞİME DESTEK

29 UR BÖLGE ROTARY DÖNEMİ HEDEFLER/PROJELER üyeye ulaşmak kulübe ulaşmak 3. Asambleye kadar $ Rotary Vakfına bağış yaratmak-başkanlar ve Bölge Ekibi 4. EREY e %100 katılım sağlamak 5. Her kulüp veya her grup yurtiçi bir tane global grant projesi yapmalı 6. Her kulüp veya her grup yurtdışı bir tane global grant projesi yapmalı 7. Her kulüp bir fon yaratma aktivitesi organize etmeli 8. Her kulüp Rotary Day e katılmalı( Ekim 2014) 9. Her grup 1 adet RYLA yapmalı 10. Her kulüp 1 adet EKOS yapmalı adet Barış ve anlaşmazlıkların çözümü, 15 okul $ akran arabuluculuğu,global grant projesi adet EKONOMİK ve Toplumsal kalkınma için global grant projesi (100,000$ lık) - Rotary Meslek Edindirme Merkezi kurulması(mem) - Aşevi Kurulması, 100 kişi yemek/gün(500 kişi/gün e çıkmak hedefi ile) adet KOYE için global grant projesi, $ lık, Grup Klüpleri ortak olabilir kadına okuma-yazma kursu adet su ve hijyen için global grant projesi, $ lık, Grup Klüpleri ortak olabilir adet anne-çocuk sağlığı için global grant projesi, $ lık Grup Klüpleri ortak olabilir - Çocuk Yoğun Bakım Ünitesi Kurulması

30 UR BÖLGE ROTARY DÖNEMİ HEDEFLER/PROJELER adet hastalıkların önlenmesi için global grant projesi, $ lık Grup Klüpleri ortak olabilir yıl hatıra ormanı kurarak 110,000 ağaca ulaşmak 18. Her ay duayenlerle sohbet toplantısı yapmak(12 adet, kulüpler ev sahipliği yapacak) adet yeni üye oryantasyon kampıdüzenlemek 20. Gelibolu 100.yıl konferans ve etkinliklerine katılmak 21. Rotary-Unicef işbirliği(3 okulun standardının yükseltilmesi) 22. Sarıkamış 100.yıl etkinliklerine katılmak 23. Engelsiz Yaşam Projeleri yapmak - 14 adet engelli salıncağı temin edilmesi ve uygulanması - 2 adet engelliler RYLA'sı yapılması - Brail Alfabesi ile yemek kitabıçıkarılması (2440.Bölge projesinin uygulanması) 24. Yayınlar Komitesinin 110.yıl kitabı özel yetenekli gence burs verilmesi yeni INTERACT kulübü kurulması yeni ROTARACT kulübü kurulması adet uzun dönem gençlik değişim öğrencisini yurtdışına göndermek adet Rotary Action Group kurulması adet Rotary Toplum Birliği kurulması adet yeni Hobi Grupları kurulması 32. Gıda Bankacılığı (2 Şube)

31 UR BÖLGE ROTARY DÖNEMİ HEDEFLER/PROJELER 33. Friendship exchange ile Oregon ABD, Yunanistan, Avustralya, İsveç, Güney Afrika adet VTT/GSE( Avustralya, ABD ve Almanya) 35. Meslek Hizmetleri Ödülleri, Meslek Grupları Toplantıları, İş Fuarı yapılması 36. İş ve staj portalının kurulması 37. Toplum Hizmetleri Projeleri - Her kulüp bir okul boyamalı - Her kulüp bir çocuk oyun bahçesi oluşturmalı-mümkünse engelli çocukları da düşünerek - Okullara müzik odası kurulması 38. Temel Eğitim Kitabı ve okumayı sevdirmek - 10,000 kitapla kitap kardeşliği yapılması adet Sevgi Kütüphanesi kurulması - Taksi duraklarına kütüphane kurulması 39. İlave 5 yeni Mikrokredi Şubesi ile toplam 5000 kadına ulaşmak 40. Bot ve anorak temini 41. Ramazan kolisi veya iftar çadırı 42. Ekolojik yaşam ile temiz su ve hijyene destek 43. Aile sağlık taraması günleri (Family Health Days) 44. Göz taraması, gözlük dağıtımı 45. Avrasya Maratonunda yürüyüş ve engellilerle yürüyüş(polio için fon yaratmak)

32 UR BÖLGE ROTARY DÖNEMİ HEDEFLER/PROJELER 46. Kültür Sanat Komitesinin fon yaratma etkinliği 47. Bisiklet Turu(Fon yaratma etkinliği) 48. Bir duayen teknesi ile gezi(fon yaratma etkinliği) el eşya satışı ile fon yaratma 50. Yılbaşı Kermesi 51. Endemik Kermes(Özgün Anadolu Ürünleri) Kermesi 52. Mutlu Gün kumbarası 53. Rotaryen eşleri kaynaşma günü 54. Anı - dinlenme bankı (ABD deki gibi) veya benzeri

33 SİLİVRİ ROTARY KULÜBÜ DÖNEMİ HEDEFLERİ 1- Stratejik plan oluşturacağız. 2- Komite toplantıları yapılmasını sağlayıp etkili kulüp olacağız. 3- Danışma Kurulu ile çalışma yapacağız. 4- Aylık programlar ile sistemli gideceğiz. 5- Kültür turları düzenleyeceğiz. 6- Silivri Fuaye Salonunda dönem içinde etkinlik düzenleyeceğiz. 7- Diğer Sivil toplum örgütleriyle ortak proje yapacağız. 8- Gençlik Programlarına destek olacağız. 9- RYLA tertip edeceğiz. 10- Rotary Day e katılacağız. 11-Polio konusunda destek sağlayacağız. 12- Rotaract Kulübüne destek vereceğiz.

34 SİLİVRİ ROTARY KULÜBÜ DÖNEMİ HEDEFLE 13- Dostluk bağlarımızı,ailelerimizle beraber kuvvetlendireceğiz.ocakbaşı toplantılarını yapacağız. 14- EREY kapsamında kulüp olarak katılacağız. 15- Mikro kredi Şubesi kuracağız. 16- Kulüp liderlik planı doğrultusunda çalışacağız. 17- Future Vision Planına uygun çalışmalar yapacağız. 18- Konuşmacıları n bir kısmını Rotary Bölgeden sağlayacağız. 19- Üye sayısını artırmak için çalışacağız. 20- EKOS tertip edeceğiz. 21- Meslek başarı ödülü vereceğiz. 22- Su ve hijyen ile ilgili cd hazırlatılıp okullara dağıtacağız. 23- İnteract kulüp kurulmasını sağlayacağız. 24- Bölge ile birlikte bir okulu üyelerimiz ile beraber boyacağız.

35 SİLİVRİ ROTARY KULÜBÜ DÖNEMİ HEDEFLE 25- Bot ve anorak yardımı sağlayacağız. 26- Ramazan kolisini ihtiyaç sahiplerine dağıtacağız. 27- Bisiklet turu düzenleyeceğiz. 28- Mutlu gün kumbarası uygulaması yapacağız. 29- Kitap Kardeşliği projemize devam edeceğiz. 30- Trakya gecesinin organizasyonunun yapmaya devam edeceğiz. 31- Memeder ve Belediye işbirliği ile bölgemizdeki 40yaş sonrası kadınları meme kanseri taramasından geçirmek. 32- Grup kulüplerince bölgemizdeki sanayi ve üretim tesislerine ziyaretlerde bulunmak, işyeri gezileri yapmak. 33- Bildiğini öğret projesini gerçekleştirmek. 34- Yaşayarak öğrenme prensipleri ne dayalı motivasyon artırıcı OUTDOOR aktiviteleri yapmak 35- Baba çocuk kampı düzenleyeceğiz. 36- Engelsiz RYLA düzenleyeceğiz. 37- Trafik Eğitim Parkını tertip edeceğiz. 38- Satranç da engeller kalkıyor satranç turnuvası düzenleyeceğiz.

36 KULÜP LİDERLİK PLANI Etkin Rotary Kulüpleri Üye sayısını koruyan ve çoğaltan Başarılı hizmet projeleri üreten Rotary Vakfı'nı destekleyen Bölgeye liderler yetiştiren Kulüp Liderlik Planı Hizmet Avenüleri

37 1. KULÜP YÖNETİM KOMİTESİ Başkan : Rtn.Mustafa YAZICI Üye :Rtn.M.Gökhan DEMİR Üye :Rtn.Mürsel SERTER * Devam, dostluk, aktivite ve ocakbaşı Rtn.M.Gökhan DEMİR * Rotary Eğitimi Rtn.Mürsel SERTER * Bülten hazırlanması Rtn.M.Gökhan DEMİR * Toplantı Sorumlusu Rtn. Mustafa YAZICI

38 * Gündemi ve kulüp faaliyetlerini hazırlanan haftalık bülten ile tüm üyelere, bölge görevlilerine ve grup kulüplerine e-posta aracılığıyla yayınlamak. * Grup kulüpleri ile beraber ortak projeler hazırlamak. Aynı zamanda grup kulüpleri ile beraber ortak toplantı düzenlemek. * Ocakbaşı toplantılarını gerçekleştirmek. * Dostluk bağlarımızı, ailelerimizi de dahil ederek kuvvetlendirmek. * Kulüp liderlik planı doğrultusunda çalışmak. * Staretejik planı oluşturmak. * Komite toplantıları yapılmasını sağlayıp etkili kulüp olunmasını sağlamak. * Danışma kurulu ile çalışmak. * Aylık programlar ile çalışmak. * Future Vision planına uygun çalışmalar yapmak. *Rotary Day e katılmak.

39 2. ÜYELİK GELİŞTİRME KOMİTESİ Başkan : Rtn.Hüseyin DERTOP Üye ;Rtn.Aynur SÜLEYMANOĞLU Üye :Rtn.Mustafa BALIKOĞLU Üyelik Geliştirme Rtn.Mustafa BALIKOĞLU Rotary Bilgilendirme Rtn.Hüseyin DERTOP

40 * Kulüp Üye sayısını en az 2 net artışla 17 e çıkarmak. * Proje, konuşmacılı toplantı, dostluk aktivite ve etkinliklerine çeşitli meslek gruplarını temsil eden potansiyel üye adaylarını davet etmek. * Haftalık toplantılarda, yeni ve eski üyeler için Rotary bilgileri, hizmet olanakları, projeler, tüzük ve iç tüzük konularını içeren kulüp içi eğitimler vermek. * Rotary bölgeden rotary ayları ile ilgili konuşmacı davet etmek

41 3. HİZMET PROJELERİ KOMİTESİ Başkan :Rtn. Aysel AKBULUT Üye :Rtn. Yalçın ÇAKIR Üye :Rtn.Güler KARAKAŞ Okuma yazma ve cehaletle mücadele-rtn.aysel AKBULUT Sağlık Komitesi-Su ve Hijyen Komitesi Rtn.Aysel AKBULUT Barış ve anlaşmazlıkların çözümü komitesi Rtn.Yalçın ÇAKIR Rotary Toplum birliği komitesi Rtn.Yalçın ÇAKIR Mikro Kredi Komitesi Rtn.Güler KARAKAŞ Meslek Komitesi Rtn.Güler KARAKAŞ

42 * Memeder ve Silivri Belediyesi işbirliği ile Bölgemizdeki 40yaş sonrası kadınları meme kanseri taramasından geçirmek. * Su ve el hijyeni konulu bölgemizdeki okullarda dağıtılmak üzere cd hazırlatmak. * Bölgemizde bulunan SİAD, Esnaf ve Sanatkarlar Odası ve meslek örgütleri gibi diğer STK lar ile Kariyer geliştirme,mesleki çalışmalar,projeler üretmek, seminer ve toplantılar düzenlemek. * Grup kulüplerince bölgemizde bulunan sanayi ve üretim tesislerine ziyaretlerde bulunmak, işyeri gezileri yapmak. *Yerel, ulusal ve uluslararası başarı hikayesi olan kişilere meslek ödülü vermek. *Bölge ile birlikte bir okulu üyelerimiz ile beraber boyamak. *Bot ve anorak yardımında bulunmak. *Ramazan kolisini ihtiyaç sahiplerine dağıtımını sağlamak. *Dostluk,Barış ve Anlaşmazlıkların çözümü için dikkat çekici Bisiklet turu düzenlemek. *Mutlu gün kumbarası ile dostlukları pekiştirmek. *Kitap kardeşleği projesi ile okuma bilincini arttırmak. *Trakya gecesinin organizasyonu için trakya kulüpleri ile çalışmak. *Trafik eğitim parkı yapımı için Belediye ile ortak çalışmak. *Santrançta engeller kalkıyor sloganı ile santranç kulübü yle santranç turnuvası düzenlemek.

43 4. HALKLA İLİŞKİLER KOMİTESİ Başkan :Rtn. Ülkü BÜYÜKGÖNENÇ Üye :Rtn. Yasin ELMASLI Üye :Rtn.Bora KÖKSALAN Medya ilişkileri ve tanıtım Rtn.Ülkü BÜYÜKGÖNENÇ Web Site Sorumlusu Rtn.Bora KÖKSALAN

44 * Rotary ve kulüp faaliyetlerini duyurarak, Rotary nin işlevi ve hizmet olanakları hakkında yaşadığımız toplumu hedef alan kamu bilinci oluşturmak. * Ulusal ve yerel medyada, mesleki ve sektörel yayınlarda proje ve hizmetlerimizi tanıtmak. * Tüm projeler için ve üyeliği geliştirmeye yönelik etkin halkla ilişkiler çalışmaları yapmak. * Web sitemizi yenilemek ve güncel tutmak. * Bölgemizdeki medya temsilcilerini ziyaret ederek irtibata geçmek. * SosyalMedya yı etkin bir biçimde kullanmak. (Facebook, Twitter, v.b.) * Proje ve etkinliklerimizi tanıtım bülteni hazırlayarak bölgede ulaşılabilen tüm kamu ve özel kurum temsilcileri ve STK lar ve ilgili meslek sahipleri ile paylaşmak. * Diğer STK lar ile Belediye fuaye salonunda ortak projelerde paydaş olmak. *Kültür turları düzenlemek.

45 5. ULUSLARARASI ROTARY VAKFI KOMİTESİ Başkan :Rtn. Mürsel SERTER Üye :Rtn. Güler KARAKAŞ Üye: Rtn. Nurten DANİŞ Grup İnceleme Değişim Rtn.Mürsel SERTER Eşli Ödenek ve Fon Rtn.Mürsel SERTER Mikrokredi Projeleri Rtn.GÜLER KARAKAŞ Polio Rtn.Nurten DANİŞ Every Rotarian Every Year (Her Rotaryen her yıl ) 100.USD Rotary Vakfına bağışlayacak.

46 * Grup inceleme değişim programlarını araştırmak. * Mikro kredi şubesi açmak. * Kulüp projeleri için eşli ödenek sağlamak. * Polio için fon sağlayacak etkinlikler gerçekleştirmek. * Uygulanmakta olan Future Vision Planını destekleyecek çalışmalar yapmak * EREY kapsamında kulüp olarak katılmak. *EKOS tertip etmek.

47 6. GENÇLİK KOMİTESİ Başkan :Rtn. Nurten DANİŞ Üye :Rtn.Bora KÖKSALAN Üye :Rtn.Yasin ELMASLI Rotaract ve İnteract Rtn.Yasin ELMASLI RYLA ve Engelsiz RYLA Rtn.Bora KÖKSALAN Uzun ve Kısa Değişim Programı - U.R. Gençlik Kampı Rtn.Bora KÖKSALAN EKOS Rtn.Nurten DANİŞ AÇE Rtn.Nurten DANİŞ DENVER Gelişim Testi Rtn.Nurten DANİŞ Burslar Rtn.Nurten DANİŞ

48 Rotaract Kulübü İlişkileri Rotaract Kulübü üyelerinin sayısının ve Rotary-Rotaract ilişkilerinin artması amacı ile bütün projeler Rotaractlar ile birlikte ortak proje olarak yapılacaktır. Bölge Ana Komitesi nin hedefi doğrultusunda RYLA seminerlerinde Rotaract Kulübü üyelerine yer vereceğiz. İnteract Kulübü Kurulması İnteract Kulübünün kurulma çalışmalarına yaz sonunda başlanacaktır. Hedefimiz okullar açıldığında aktif bir İnteract Kulübü ne sahip olmaktır. RYLA tertip etmek. Engelsiz RYLA tertip etmek. Gençlik programlarına destek olacağız. Baba çocuk kampı düzenleyeceğiz. Bildiğini öğret projesini gerçekleştirmek. Yaşayarak öğrenme prensipleri ne dayalı motivasyon artırıcı OUTDOOR aktiviteleri yapmak.

49 ÜYE PROFİLİ. ÜYE N=15 %100 YAŞ DAĞILIMI %100 KADIN 5 ERKEK 10 EVLİ 13 BEKAR 2 KULÜP ORTALAMASI 51 KADIN ORTALAMASI 53 ERKEK ORTALAMASI 49 İNGİLİZCE 12 ALMANCA 1 FRANSIZCA BULGARCA 2 RUSÇA 2 ÇİFT LİSAN 2 LİSAN BİLGİSİ DAĞILIMI N=15 % N=15 %100

50 Silivri Rotary Kulübümüzün bu döneminizde, komiteler ve siz üyelerin yapacağı hizmetlerinden ve desteklerinden dolayı şimdiden, Kulüp Başkanı olarak şahsım ve yönetim kurulum adına en içten dileklerimle teşekkür eder, döneminin hepimiz için hayırlı çalışmalar içinde geçmesi dileğiyle; Saygılarımı Sunarım. Rtn.Burçin SARISALTIKOĞLU Silivri Rotary Kulübü Dönem Başkanı

SİLİVRİ ROTARY KULÜBÜ 2014-2015 DÖNEMİ 2.ASAMBLE SUNUMU 24 TEMMUZ 2014

SİLİVRİ ROTARY KULÜBÜ 2014-2015 DÖNEMİ 2.ASAMBLE SUNUMU 24 TEMMUZ 2014 SİLİVRİ ROTARY KULÜBÜ 2014-2015 DÖNEMİ 2.ASAMBLE SUNUMU 24 TEMMUZ 2014 Her Rotaryen mütevazi duruşlu, kararlarında ve görüşlerini açıklamada tereddüde yer bırakmayacak kadar açık olmalıdır.zira her Rotaryen

Detaylı

UR 2420 BÖLGE 2014 2015 DÖNEMİ ERENKÖY ROTARY KULÜBÜ 2. KULÜP ASAMBLESİ ASAMBLE TARİHİ : 22.07.2014 GUVERNÖR YARDIMCISI: GÜLPERİ GÜRPINAR

UR 2420 BÖLGE 2014 2015 DÖNEMİ ERENKÖY ROTARY KULÜBÜ 2. KULÜP ASAMBLESİ ASAMBLE TARİHİ : 22.07.2014 GUVERNÖR YARDIMCISI: GÜLPERİ GÜRPINAR UR 2420 BÖLGE 2014 2015 DÖNEMİ ERENKÖY ROTARY KULÜBÜ 2. KULÜP ASAMBLESİ ASAMBLE TARİHİ : 22.07.2014 GUVERNÖR YARDIMCISI: GÜLPERİ GÜRPINAR KULÜP BAŞKANI : GAYE BİNARK U.R. Başkanı Rtn. Gary C.K. ve Corinna

Detaylı

SİLİVRİ ROTARY KULÜBÜ 2011 2012 DÖNEMİ ÇALIŞMA PROGRAMI

SİLİVRİ ROTARY KULÜBÜ 2011 2012 DÖNEMİ ÇALIŞMA PROGRAMI SİLİVRİ ROTARY KULÜBÜ 2011 2012 DÖNEMİ ÇALIŞMA PROGRAMI SİLİVRİ ROTARY KULÜBÜ 2011 2012 YILI 1. ASAMBLE GÜNDEM Asamble Açılışı / 19.oo Uluslar arası Rotary 2420 Bölge Güvernörü 2011-2012 13. Grup Güvernör

Detaylı

SİLİVRİ ROTARY KLÜBÜ 2012-2013 DÖNEMİ ÇALIŞMA PROGRAMI

SİLİVRİ ROTARY KLÜBÜ 2012-2013 DÖNEMİ ÇALIŞMA PROGRAMI SİLİVRİ ROTARY KLÜBÜ 2012-2013 DÖNEMİ ÇALIŞMA PROGRAMI SİLİVRİ ROTARY KULÜBÜ 2012-2013 DÖNEMİ 1.ASAMBLE SUNUMU 14 HAZİRAN 2012 Değerli Rotaryen Dostlarım, 2012-2013 dönemi 1 Temmuz 2012 tarihinde fiilen

Detaylı

SİLİVRİ ROTARY KULÜBÜ 2013-2014 DÖNEMİ ÇALIŞMA RAPORU

SİLİVRİ ROTARY KULÜBÜ 2013-2014 DÖNEMİ ÇALIŞMA RAPORU SİLİVRİ ROTARY KULÜBÜ 2013-2014 DÖNEMİ ÇALIŞMA RAPORU UR 2420 BÖLGE 2013 2014 DÖNEMİ KULÜP ASAMBLESİ İSTANBUL SİLİVRİ ROTARY KULÜBÜ ASAMBLE TARİHİ GUVERNÖR YARDIMCISI KULÜP BAŞKANI : 30/MAYIS/2013 : Tarkan

Detaylı

U.R 2430. BÖLGE KARADENİZ EREĞLİ ROTARACT KULÜBÜ 2015-2016 DÖNEMİ 17. MUTAT BAŞKANIN MEKTUBU

U.R 2430. BÖLGE KARADENİZ EREĞLİ ROTARACT KULÜBÜ 2015-2016 DÖNEMİ 17. MUTAT BAŞKANIN MEKTUBU U.R 2430. BÖLGE KARADENİZ EREĞLİ ROTARACT KULÜBÜ 2015-2016 DÖNEMİ 17. MUTAT BAŞKANIN MEKTUBU Uluslararası Rotary Başkanı: K.R Ravi RAVINDRAN U.R 2430. Bölge Guvarnörü: Canan ERSÖZ U.R 2430. Bölge Rotaract

Detaylı

» 02 Nolu Toplantımız 10/07/2014 Katılım:10 Konuşmacı: Tarihi Piri Mehmet Paşa Cami İmamı Yemen ERDEM Konu: Ramazan

» 02 Nolu Toplantımız 10/07/2014 Katılım:10 Konuşmacı: Tarihi Piri Mehmet Paşa Cami İmamı Yemen ERDEM Konu: Ramazan » 01 Nolu Toplantımız 03/07/2014 Katılım:10 Geçmiş Dönem Başkanı Rtn.Aysel AKBULUT Konu:>2013-2014 Dönemi» 02 Nolu Toplantımız 10/07/2014 Katılım:10 Tarihi Piri Mehmet Paşa Cami İmamı Yemen ERDEM Konu:

Detaylı

SİLİVRİ ROTARY KULÜBÜ 2012-2013 DÖNEMİ 2.ASAMBLE SUNUMU 16 AĞUSTOS 2012

SİLİVRİ ROTARY KULÜBÜ 2012-2013 DÖNEMİ 2.ASAMBLE SUNUMU 16 AĞUSTOS 2012 SİLİVRİ ROTARY KULÜBÜ 2012-2013 DÖNEMİ 2.ASAMBLE SUNUMU 16 AĞUSTOS 2012 Değerli Rotaryen Dostlarım, 2012-2013 dönemi 1 Temmuz 2012 tarihinde fiilen başlamıştır. Bugün sizlere sunumunu gerçekleştireceğim

Detaylı

2013 2014 DÖNEMİ TOPLANTILARA GELEN KONUŞMACI LİSTESİ

2013 2014 DÖNEMİ TOPLANTILARA GELEN KONUŞMACI LİSTESİ 2013 2014 DÖNEMİ TOPLANTILARA GELEN KONUŞMACI LİSTESİ 1-) 4 TEMMUZ 2013 KURUCU BAŞKANIMIZ KADİR BARAN SİVİL TOPLUM ÖRGÜTLERİNDE ÜYELİK VE ÜYE NİTELİKLERİ 2-) 11 TEMMUZ ROTARY BÖLGE OKUMA YAZMA EĞİTİM KOMİTE

Detaylı

SİLİVRİ ROTARY KULÜBÜ 2014-2015 DÖNEMİ 5.ASAMBLE SUNUMU 09 NİSAN 2015

SİLİVRİ ROTARY KULÜBÜ 2014-2015 DÖNEMİ 5.ASAMBLE SUNUMU 09 NİSAN 2015 SİLİVRİ ROTARY KULÜBÜ 2014-2015 DÖNEMİ 5.ASAMBLE SUNUMU 09 NİSAN 2015 Her Rotaryen mütevazi duruşlu, kararlarında ve görüşlerini açıklamada tereddüde yer bırakmayacak kadar açık olmalıdır.zira her Rotaryen

Detaylı

gölcük rotary kulübü

gölcük rotary kulübü gölcük rotary kulübü Kuruluş Tarihi : 19.03.1993 Charter Tarihi : 23.04.1997 2012013 DÖNEMİ Sakuji Tanaka UR. BAŞKANI 2012-2013 Dönemi Rtn. Sait FEYZİOĞLU UR. 2420 Bölge Guvernörü 2012-2013 Dönemi Rtn.Nuri

Detaylı

2012013 DÖNEMİ 24 OCAK 2013 HİZMET YOLUYLA BARIŞ 4.ASAMBLE SUNUMU

2012013 DÖNEMİ 24 OCAK 2013 HİZMET YOLUYLA BARIŞ 4.ASAMBLE SUNUMU 2012013 DÖNEMİ 24 OCAK 2013 HİZMET YOLUYLA BARIŞ 4.ASAMBLE SUNUMU YURTTA SULH CİHANDA SULH Değerli Rotaryen Dostlarım, 2012-2013 dönemi 1 Temmuz 2012 tarihinde fiilen başlamıştır. Bugün sizlere sunumunu

Detaylı

Toplantı Tarihi. 12 Aralık 2013 Perşembe. Doğum Günleri. Değerli Rotary Ailem; Rtn.Aysel Aydın Akbulut Silivri Rotary Kulübü 2013-2014 Dönem Başkanı

Toplantı Tarihi. 12 Aralık 2013 Perşembe. Doğum Günleri. Değerli Rotary Ailem; Rtn.Aysel Aydın Akbulut Silivri Rotary Kulübü 2013-2014 Dönem Başkanı RON D. BURTON UR Rotary Başkanı Üyelere Duyurudur Kuruluş : 08.04.2010 Charter : 27.05.2010 HALUK ULUSOY Adres : Piri Mehmet Paşa Mah. Şehit Murat Eren Sok. Bölge Guvernörü Emin Apt. No:8 Kat:1/4 34570

Detaylı

İSTANBUL ATAŞEHİR ROTARY KULÜBÜ DÖNEMİ BÜLTENİ

İSTANBUL ATAŞEHİR ROTARY KULÜBÜ DÖNEMİ BÜLTENİ İSTANBUL ATAŞEHİR ROTARY KULÜBÜ 2017-18 DÖNEMİ BÜLTENİ Bülten No:4 Kulüp Toplantı No: 929 Dönem Toplantı No: 14 Toplantı Tarihi: 10.10.2017 www.atasehirrotary.org U.R. Başkanı: Ian H.S. Riseley U.R. 2420.

Detaylı

İZMİR-ÇİĞLİ ROTARY KULÜBÜ 2440. BÖLGE Kuruluş:26.05.1996 Charter:01.11.1998 ID:51491

İZMİR-ÇİĞLİ ROTARY KULÜBÜ 2440. BÖLGE Kuruluş:26.05.1996 Charter:01.11.1998 ID:51491 Hizmetleriniz Dünyaya Armağan Olsun İZMİR-ÇİĞLİ ROTARY KULÜBÜ 2440. BÖLGE Kuruluş:26.05.1996 Charter:01.11.1998 ID:51491 BU HAFTA Toplantı No. : 994 / 19 Tarih, Saat : 18.11.2015, 12.30 Yer : Mesleki Eğitim

Detaylı

DÖNEMİ ÖDÜL YÖNETMELİĞİ

DÖNEMİ ÖDÜL YÖNETMELİĞİ 2017 2018 DÖNEMİ ÖDÜL YÖNETMELİĞİ (Aşağıdaki tüm Proje ve Çalışmalardan My Rotary e giriş yapılabilen her uygulama için 5 puan ilave edilir) GENÇLI K ANA KOMİTESİ ÖDÜL YÖNETMELİĞİ 1. Kulübünüz Eylül 2017

Detaylı

İZMİR-ÇİĞLİ ROTARY KULÜBÜ 2440. BÖLGE Kuruluş:26.05.1996 Charter:01.11.1998 ID:51491

İZMİR-ÇİĞLİ ROTARY KULÜBÜ 2440. BÖLGE Kuruluş:26.05.1996 Charter:01.11.1998 ID:51491 Hizmetleriniz Dünyaya Armağan Olsun İZMİR-ÇİĞLİ ROTARY KULÜBÜ 2440. BÖLGE Kuruluş:26.05.1996 Charter:01.11.1998 ID:51491 BU HAFTA Toplantı No. : 993 / 18 Tarih, Saat : 10.11.2015, 12.30 Yer : Anemon Otel,

Detaylı

Toplantı Ajandası. Arnavutköy RK, Büyükçekmece RK, E-Club Türkiye, Haliç RK ve Galata Rotary Kulüpleri EŞLİ ve Ortak. Konu: Dağdan iple iniş

Toplantı Ajandası. Arnavutköy RK, Büyükçekmece RK, E-Club Türkiye, Haliç RK ve Galata Rotary Kulüpleri EŞLİ ve Ortak. Konu: Dağdan iple iniş Dedeman Gayrettepe Oteli ıstanbul, Türkiye E-Mail: info@galatasarayrotary.org Web: www.galatasarayrotary.org Arnavutköy RK, Büyükçekmece RK, E-Club Türkiye, Haliç RK ve Galata Rotary Kulüpleri EŞLİ ve

Detaylı

DÖNEMİ HAZIRLIK ASAMBLESİ. 21 Mart 2016

DÖNEMİ HAZIRLIK ASAMBLESİ. 21 Mart 2016 2016 2017 DÖNEMİ HAZIRLIK ASAMBLESİ 21 Mart 2016 JOHN F. GERM UR Başkanı Rtn. Güner İNCİ & Nagihan UR 2430. Bölge Guvernörü 2016-2017 Rtn. Hikmet KARASU & Pınar UR 2430. Bölge 21. Grup Guvernör Yardımcısı

Detaylı

Sayı. OR-AN Rotary Kulübü. Eylül. Kuruluş : 7 Ekim 1997. John Kenny UR Başkanı. Hasan Akduman Dönem Guvernörü 2009-2010. Zeynep Gökalp Dönem Başkanı

Sayı. OR-AN Rotary Kulübü. Eylül. Kuruluş : 7 Ekim 1997. John Kenny UR Başkanı. Hasan Akduman Dönem Guvernörü 2009-2010. Zeynep Gökalp Dönem Başkanı Sevgili Dostlarım, Dönemimizin 2 ayını geride bıraktık. Yaz aylarının güzel günlerini tatil ile değerlendiren dostlarımız artık Ankara ya döndüler. Çocukların okulları başladı. Sevgili Çocuklarımıza yeni

Detaylı

KASIM AYI ROTARY DE VAKIF AYIDIR.

KASIM AYI ROTARY DE VAKIF AYIDIR. KASIM AYI ROTARY DE VAKIF AYIDIR. 1905 yılında kurulan Uluslararası Rotary (UR), zaman ilerledikçe, başarılı olması ve ayakta kalabilmesi için sağlam bir finansal desteğe ihtiyaç duymuştur. Bu ihtiyaç

Detaylı

İstanbul Ataşehir Rotary Kulübü. 15. Bahar Şenliği Tanıtım Dosyası

İstanbul Ataşehir Rotary Kulübü. 15. Bahar Şenliği Tanıtım Dosyası İstanbul Ataşehir Rotary Kulübü 15. Bahar Şenliği Tanıtım Dosyası İçerik İçerik Rotary Hakkında İnsanlık için barış ve iyi niyet ile Kendinden Önce Hizmet Hizmet idealini gerçekleştirme Dostluğu Geliştirme

Detaylı

BAŞKAN : Özcan KALAYCI Bülent YILDIRIM BAŞKAN: SAYMAN : Nesrin FİDAN ÜYE : Figen GÖNEN. info@antalyafalezrotary.org KOMİTELER TOPLANTI BİLGİLERİ

BAŞKAN : Özcan KALAYCI Bülent YILDIRIM BAŞKAN: SAYMAN : Nesrin FİDAN ÜYE : Figen GÖNEN. info@antalyafalezrotary.org KOMİTELER TOPLANTI BİLGİLERİ Binota-Kalyan BANERJEE Nilüfer&İsmail KAHYAOĞLU Demet Salih PEKER Bilge & Özcan KALAYCI U.R ve BÖLGE YÖNETİMİ YÖNETİM KURULU U.R. BAŞKANI Binota Kalyan BANERJEE 2430 GUVARNÖRÜ Nilüfer İsmail KAHYAOĞLU

Detaylı

UR.2430.BÖLGE ORDU/TÜRKİYE

UR.2430.BÖLGE ORDU/TÜRKİYE KURULUŞ: 06 MAYIS 1985 CHARTER: 22 MAYIS 1987 UR.2430.BÖLGE ORDU/TÜRKİYE K.R.Ravindran UR Başkanı 2015-2016 Canan Ersöz UR 2430.Bölge Guvernörü 2015-2016 Hasan Karamustafaoğlu UR 2430.Bölge 9.Grup Guvernör

Detaylı

gölcük rotary kulübü

gölcük rotary kulübü gölcük rotary kulübü Kuruluş Tarihi : 19.03.1993 Charter Tarihi : 23.04.1997 2012013 DÖNEMİ Sakuji Tanaka UR. BAŞKANI 2012-2013 Dönemi Rtn. Sait FEYZİOĞLU UR. 2420 Bölge Guvernörü 2012-2013 Dönemi Rtn.Nuri

Detaylı

Maslak Rotary Kulübü

Maslak Rotary Kulübü K.R Ravindran 2015-16 President,UR Kulüp Toplantı No: 1077 Dönem Toplantı No: 5 Bülten No: 5 Toplantı Yeri :Maslak Steinberger Otel Toplantı Tarihi: 12 Ağustos 2015 Toplantı Saati :12.30 13.30 Hizmetlerinizi

Detaylı

BÜLTEN. Aynı dili konuşamayabiliriz, geleneklerimiz, göreneklerimiz, dinimiz ve rengimizde farklı olabilir.

BÜLTEN. Aynı dili konuşamayabiliriz, geleneklerimiz, göreneklerimiz, dinimiz ve rengimizde farklı olabilir. Mutlu Günlerimiz BÜLTEN Kuruluş : 25/08/1983 - Charter : 19/06/1987 UR 2430. Bölge - Kulüp No : 24794 Tarih : 15.07.2014 - Kulübün 1.415, Dönemin 4. Toplantısı Toplantı Günü, Yeri ve Saati : Her Salı Belediye

Detaylı

İZMİR-ÇİĞLİ ROTARY KULÜBÜ 2440. BÖLGE Kuruluş:26.05.1996 Charter:01.11.1998 ID:51491

İZMİR-ÇİĞLİ ROTARY KULÜBÜ 2440. BÖLGE Kuruluş:26.05.1996 Charter:01.11.1998 ID:51491 Hizmetleriniz Dünyaya Armağan Olsun İZMİR-ÇİĞLİ ROTARY KULÜBÜ 2440. BÖLGE Kuruluş:26.05.1996 Charter:01.11.1998 ID:51491 BU HAFTA Toplantı No. : 989 / 14 Tarih, Saat : 13.10.2015, 12.30 Yer : Gölmarmara

Detaylı

İSTANBUL ATAŞEHİR ROTARY KULÜBÜ DÖNEMİ BÜLTENİ

İSTANBUL ATAŞEHİR ROTARY KULÜBÜ DÖNEMİ BÜLTENİ İSTANBUL ATAŞEHİR ROTARY KULÜBÜ 2017-18 DÖNEMİ BÜLTENİ Bülten No:5 Kulüp Toplantı No: 931 Dönem Toplantı No: 15 Toplantı Tarihi: 17.10.2017 www.atasehirrotary.org U.R. Başkanı: Ian H.S. Riseley U.R. 2420.

Detaylı

Geçmiş Dönem Başkanı : Ercan Zorlu

Geçmiş Dönem Başkanı : Ercan Zorlu K.R Ravindran 2015-16 President,UR Kulüp Toplantı No: 1105 Dönem Toplantı No: 35 Bülten No: 35 Toplantı Yeri: Steigenberger Otel Toplantı Tarihi: 30 Mart 2016 Toplantı Saati :12:30-13:30 Hizmetlerinizi

Detaylı

TOPLANTI YERİ : BURÇ BEST OTEL DEVAM ORANI : %50,00 (Geçici Devam Oranı) TOPLANTI SAATİ : 20:00 ÜYE SAYISI : 20

TOPLANTI YERİ : BURÇ BEST OTEL DEVAM ORANI : %50,00 (Geçici Devam Oranı) TOPLANTI SAATİ : 20:00 ÜYE SAYISI : 20 237. TOPLANTI - 23-09-2009.01.2009 TOPLANTI YERİ : BURÇ BEST OTEL DEVAM ORANI : %50,00 (Geçici Devam Oranı) TOPLANTI SAATİ : 20:00 ÜYE SAYISI : 20.08.2008 KONUK SAYISI : KATILAN ÜYE SAYISI : 10.2008 KONUK

Detaylı

İZMİR-ÇİĞLİ ROTARY KULÜBÜ 2440. BÖLGE Kuruluş:26.05.1996 Charter:01.11.1998 ID:51491

İZMİR-ÇİĞLİ ROTARY KULÜBÜ 2440. BÖLGE Kuruluş:26.05.1996 Charter:01.11.1998 ID:51491 Hizmetleriniz Dünyaya Armağan Olsun İZMİR-ÇİĞLİ ROTARY KULÜBÜ 2440. BÖLGE Kuruluş:26.05.1996 Charter:01.11.1998 ID:51491 BU HAFTA Toplantı No. : 988 / 13 Tarih, Saat : 06.10.2015, 12.30 Yer : Anemon Otel,

Detaylı

U.R. 2440. BÖLGE ROTARACT TEMSİLCİLİĞİ 2015-2016 DÖNEMİ BAŞKANLAR EĞİTİM SEMİNERİ. Rtc. Gözde Çiftçi

U.R. 2440. BÖLGE ROTARACT TEMSİLCİLİĞİ 2015-2016 DÖNEMİ BAŞKANLAR EĞİTİM SEMİNERİ. Rtc. Gözde Çiftçi U.R. 2440. BÖLGE ROTARACT TEMSİLCİLİĞİ 2015-2016 DÖNEMİ BAŞKANLAR EĞİTİM SEMİNERİ H i z m e t l e r i n i z d ü n y a y a a r m a ğ a n o l s u n Rtc. Gözde Çiftçi U.R. 2440. Bölge Rotaract Temsilciliği

Detaylı

John F.Germ UR Başkanı Güner İnci. Umur Sakallıoğlu UR 2430.Bölge 9.Grup Guvernör Yrd YÖNETİM KURULU KOMİTE BAŞKANLARI

John F.Germ UR Başkanı Güner İnci. Umur Sakallıoğlu UR 2430.Bölge 9.Grup Guvernör Yrd YÖNETİM KURULU KOMİTE BAŞKANLARI KURULUŞ: 06 MAYIS 1985 CHARTER: 22 MAYIS 1987 UR.2430.BÖLGE ORDU/TÜRKİYE John F.Germ UR Başkanı 2016 2017 Güner İnci UR 2430.Bölge Guvernörü 2016 2017 Umur Sakallıoğlu UR 2430.Bölge 9.Grup Guvernör Yrd.

Detaylı

KAYSERİ ARAŞTIRMA VE UYGULAMA MERKEZİ (KAYHAM) STRATEJİK PLAN ( )

KAYSERİ ARAŞTIRMA VE UYGULAMA MERKEZİ (KAYHAM) STRATEJİK PLAN ( ) KAYSERİ ARAŞTIRMA VE UYGULAMA MERKEZİ (KAYHAM) STRATEJİK PLAN (2014 2016) MİSYON Kayseri nin geçmişini doğru anlayarak, bugünü verimli/iyi değerlendirerek ve geleceğini akıllı planlayarak, Kayseri nin

Detaylı

İSTANBUL MARMARA ROTARY KULÜBÜ Kuruluş Tarihi 11 Nisan 1978 Charter Tarihi 26 Mart 1980

İSTANBUL MARMARA ROTARY KULÜBÜ Kuruluş Tarihi 11 Nisan 1978 Charter Tarihi 26 Mart 1980 ROTARY Tarih:17.02/2014 Pazartesi Sevgili Rotaryen Dostlarımız, Dönemimizin 32 uncu, Kulübümüzün 1743 ıncı Toplantısını 17.02.2014 tarihinde Marmara Yelken Kulübü nde gerçekleştirdik. Guvernör Yardımcımız

Detaylı

BURSA BADEMLÝ ROTARY KULÜBÜ BADEMLÝBÜLTEN KURULUÞ: 27.05.2010 / CHARTER: 21.06.2010 / KULÜP NO: 83357 2012-13 U.R. Baþkaný Sakuji TANAKA U.R. 2440. Bölge Guvernörü Güneþ ERTAÞ 1. Grup Guvernörü Yrd. Denizhan

Detaylı

SİLİVRİ ROTARY KULÜBÜ DÖNEMİ 6.ASAMBLE SUNUMU 28 MAYIS 2015

SİLİVRİ ROTARY KULÜBÜ DÖNEMİ 6.ASAMBLE SUNUMU 28 MAYIS 2015 SİLİVRİ ROTARY KULÜBÜ 2014-2015 DÖNEMİ 6.ASAMBLE SUNUMU 28 MAYIS 2015 Her Rotaryen mütevazi duruşlu, kararlarında ve görüşlerini açıklamada tereddüde yer bırakmayacak kadar açık olmalıdır.zira her Rotaryen

Detaylı

UR BÖLGE DÖNEMİ İSTANBUL MASLAK ROTARY KULÜBÜ III. ASAMBLESİ

UR BÖLGE DÖNEMİ İSTANBUL MASLAK ROTARY KULÜBÜ III. ASAMBLESİ UR 2420. BÖLGE 2013-2014 DÖNEMİ İSTANBUL MASLAK ROTARY KULÜBÜ III. ASAMBLESİ 25 Aralık 2013 GUVERNÖR YARDIMCISI KULÜP BAŞKANI : Rtn. Hasan AKBAYRAK : Rtn. Nasut AKOSMAN UR Başkanı ve 2420. Bölge Guvernörümüz

Detaylı

John F.Germ UR Başkanı Güner İnci. Umur Sakallıoğlu UR 2430.Bölge 9.Grup Guvernör Yrd YÖNETİM KURULU

John F.Germ UR Başkanı Güner İnci. Umur Sakallıoğlu UR 2430.Bölge 9.Grup Guvernör Yrd YÖNETİM KURULU KURULUŞ: 06 MAYIS 1985 CHARTER: 22 MAYIS 1987 UR.2430.BÖLGE ORDU/TÜRKİYE John F.Germ UR Başkanı 2016-2017 Güner İnci UR 2430.Bölge Guvernörü 2016-2017 Umur Sakallıoğlu UR 2430.Bölge 9.Grup Guvernör Yrd.

Detaylı

John F.Germ UR Başkanı Güner İnci. Umur Sakallıoğlu UR 2430.Bölge 9.Grup Guvernör Yrd YÖNETİM KURULU KOMİTE BAŞKANLARI

John F.Germ UR Başkanı Güner İnci. Umur Sakallıoğlu UR 2430.Bölge 9.Grup Guvernör Yrd YÖNETİM KURULU KOMİTE BAŞKANLARI KURULUŞ: 06 MAYIS 1985 CHARTER: 22 MAYIS 1987 UR.2430.BÖLGE ORDU/TÜRKİYE John F.Germ UR Başkanı 2016-2017 Güner İnci UR 2430.Bölge Guvernörü 2016-2017 Umur Sakallıoğlu UR 2430.Bölge 9.Grup Guvernör Yrd.

Detaylı

Sevgili Rotary Ailem merhaba,

Sevgili Rotary Ailem merhaba, Sevgili Rotary Ailem merhaba, Eylül ayında Toplum Liderleri Geliyor adlı projemize kaynak yaratabilmek için Spa Sağlık projemizi gerçekleştirdik.projemize katılan üyelerimiz ve yakınları aktiviteyi çok

Detaylı

Temmuz ayı ile birlikte kolları sıvadık ve hep birlikte ROTARY ile yaşamları değiştirmek için yola çıktık.

Temmuz ayı ile birlikte kolları sıvadık ve hep birlikte ROTARY ile yaşamları değiştirmek için yola çıktık. Değerli Rotary Ailem, Rotaract ve İnteract Kardeşlerim, Yılın son ayını bitirdiğimiz ve yepyeni umutlarla, yepyeni bir yıla başlamanın heyecanını yaşadığımız bu günlerin hepimiz için sağlık ve neşe içinde

Detaylı

GÖLCÜK ROTARY KULÜBÜ

GÖLCÜK ROTARY KULÜBÜ GÖLCÜK ROTARY KULÜBÜ Kuruluş Tarihi : 19.03.1993 Charter Tarihi : 23.04.1997 Toplantı No 1076 - Bülten No - Toplantı Yeri WELLBORN HOTEL - Toplantı tarihi 21.09.2015 - Toplantı Saati 10:30 - Dönem Toplantı

Detaylı

Haziran 2015 Bülteni. UR 2015 2016 Başkanı. K.R. Ravindran. 2420.Bölge Guvernörü. Mufit Ülke ve Sema Ülke. Mehmet Sabri ve Aylin Görkey

Haziran 2015 Bülteni. UR 2015 2016 Başkanı. K.R. Ravindran. 2420.Bölge Guvernörü. Mufit Ülke ve Sema Ülke. Mehmet Sabri ve Aylin Görkey Haziran 2015 Bülteni UR 2015 2016 Başkanı Değerli Rotaryen Dostlarım, Kulübümüz kısa Haziran ayı bölgemizde çok yoğun bir şekilde yapılan devir teslim töreniyle noktalamadan önce devir aldıım bu görevin

Detaylı

OR-AN ROTARY KULÜBÜ. Kuruluş : 7 Ekim 1997. Sakuji Tanaka UR BAŞKANI 2012 2013. Murat ÖZ 2430.BÖLGE GUVERNÖRÜ 2012-2013

OR-AN ROTARY KULÜBÜ. Kuruluş : 7 Ekim 1997. Sakuji Tanaka UR BAŞKANI 2012 2013. Murat ÖZ 2430.BÖLGE GUVERNÖRÜ 2012-2013 OR-AN ROTARY KULÜBÜ Kuruluş : 7 Ekim 1997 Sayı : 1 01 Temmuz 31 Temmuz Sevgili Rotary Ailem, Sakuji Tanaka UR BAŞKANI 2012 2013 Murat ÖZ 2430.BÖLGE GUVERNÖRÜ 2012-2013 Selim SOYDEMİR 11. Grup Guvernör

Detaylı

21 Mart Su Yaşamdır Paneli ve Forumu

21 Mart Su Yaşamdır Paneli ve Forumu K.R Ravindran 2015-16 President,UR Başkanın Mesajı Kulüp Toplantı No: 1104 Dönem Toplantı No: 34 Bülten No: 34 Toplantı Yeri: Divan Otel Taksim Toplantı Tarihi: 25 Mart 2016 Toplantı Saati :19:00-22:00

Detaylı

BURSA BADEMLÝ ROTARY KULÜBÜ BADEMLÝBÜLTEN KURULUÞ: 27.05.2010 / CHARTER: 21.06.2010 / KULÜP NO: 83357 2012-13 U.R. Baþkaný Sakuji TANAKA U.R. 2440. Bölge Guvernörü Güneþ ERTAÞ 1. Grup Guvernörü Yrd. Denizhan

Detaylı

Rotary Kulübü, 1.2 milyon Rotaryen ile dünyanın en büyük sivil toplum kuruluşu

Rotary Kulübü, 1.2 milyon Rotaryen ile dünyanın en büyük sivil toplum kuruluşu ROTARY e HOŞ GELDİNİZ! ULUSLARARASI ROTARY Dünyada 200 den fazla ülke, 33.000 Rotary Kulübü, 1.2 milyon Rotaryen ile dünyanın en büyük sivil toplum kuruluşu Rotary Misyonu iyi niyet ve dostluk meslekte

Detaylı

Rtn. Müfit ÜLKE Guvernör 2014-2015 Uluslararası Rotary 2420. Bölge -2-

Rtn. Müfit ÜLKE Guvernör 2014-2015 Uluslararası Rotary 2420. Bölge -2- SAYI: 01 TEMMUZ 2014 GUVERNÖR MEKTUBU Sevgili Rotaryenler, 1 Temmuzdan itibaren bütün Rotary Dünyasında, 200 den fazla ülkede, 34.578 Kulüp Başkanı, 567 Guvernör, 17 Direktör ve 1 Dünya Başkanı, tam bir

Detaylı

Kasım KUTLU. Kasım Kutlu Genel Müdür (Makine Mühendisi)

Kasım KUTLU. Kasım Kutlu Genel Müdür (Makine Mühendisi) Kasım KUTLU Kasım Kutlu Genel Müdür (Makine Mühendisi) Kasım KUTLU, 01.03.1957 tarihinde Rize, Güneysu da doğdu. 1982 yılında Çukurova Üniversitesi Mühendislik Fakültesi nde Makine Mühendisliği bölümünden

Detaylı

- HAFTALIK KULÜP BÜLTENİ

- HAFTALIK KULÜP BÜLTENİ Sakuji TANAKA U.R. Başkanı 2012 13 Murat ÖZ U.R. 2430. Bölge Guvernörü 2012 13 Oya GALİ 3. Grup Guvernör Yardımcısı - HAFTALIK KULÜP BÜLTENİ Adres: İnönü Cad. Önen Pasajı Antakya, Hatay Tel/Faks: (326)

Detaylı

16/06/2011. Kulübümüzün Toplantısına Hoşgeldiniz. Ankara Bahçelievler Rotary Kulübü

16/06/2011. Kulübümüzün Toplantısına Hoşgeldiniz. Ankara Bahçelievler Rotary Kulübü 16/06/2011 Kulübümüzün 1282. Toplantısına Hoşgeldiniz Ankara Bahçelievler Rotary Kulübü 2010-2011 2010 2011 Dönemi 26. yıl 2010 2011 Dönemi 26. yıl KULÜP MARŞIMIZ Bir gönül bahçesi kulübümüz Sevgi, dostluk,

Detaylı

UR.2430.BÖLGE ORDU/TÜRKİYE

UR.2430.BÖLGE ORDU/TÜRKİYE KURULUŞ: 06 MAYIS 1985 CHARTER: 22 MAYIS 1987 UR.2430.BÖLGE ORDU/TÜRKİYE K.R.Ravindran UR Başkanı 2015-2016 Canan Ersöz UR 2430.Bölge Guvernörü 2015-2016 Hasan Karamustafaoğlu UR 2430.Bölge 9.Grup Guvernör

Detaylı

Ian H.S. Riseley UR Başkanı Serdar Ünlü UR 2430.Bölge Guvernörü İsmail Okutgen UR 2430.Bölge 23.Grup Guvernör Yrd.

Ian H.S. Riseley UR Başkanı Serdar Ünlü UR 2430.Bölge Guvernörü İsmail Okutgen UR 2430.Bölge 23.Grup Guvernör Yrd. KURULUŞ: 06 MAYIS 1985 CHARTER: 22 MAYIS 1987 UR.2430.BÖLGE ORDU/TÜRKİYE Ian H.S. Riseley UR Başkanı 2017 2018 Serdar Ünlü UR 2430.Bölge Guvernörü 2017 2018 İsmail Okutgen UR 2430.Bölge 23.Grup Guvernör

Detaylı

YÖNETİM KURULU ASİL ÜYELER

YÖNETİM KURULU ASİL ÜYELER YÖNETİM KURULU ASİL ÜYELER Tarık Volkan Cengen 93 1976 yılında İstanbul da doğdu. 1986-1993 yılları arasında İstanbul Lisesi nde okudu. 1998 yılında İTÜ Makina Mühendisliği Bölümü nden makina mühendisi

Detaylı

John F.Germ UR Başkanı Güner İnci. Umur Sakallıoğlu UR 2430.Bölge 9.Grup Guvernör Yrd YÖNETİM KURULU KOMİTE BAŞKANLARI

John F.Germ UR Başkanı Güner İnci. Umur Sakallıoğlu UR 2430.Bölge 9.Grup Guvernör Yrd YÖNETİM KURULU KOMİTE BAŞKANLARI KURULUŞ: 06 MAYIS 1985 CHARTER: 22 MAYIS 1987 UR.2430.BÖLGE ORDU/TÜRKİYE John F.Germ UR Başkanı 2016-2017 Güner İnci UR 2430.Bölge Guvernörü 2016-2017 Umur Sakallıoğlu UR 2430.Bölge 9.Grup Guvernör Yrd.

Detaylı

2015 YILI FAALİYETLERİNİN GÖRÜŞÜLECEĞİ OLAĞAN GENEL KURUL TOPLANTISINDA GELECEK DÖNEM İÇİN YÖNETİM KURULU ÜYE ADAYLARIMIZ AŞAĞIDAKİ GİBİDİR.

2015 YILI FAALİYETLERİNİN GÖRÜŞÜLECEĞİ OLAĞAN GENEL KURUL TOPLANTISINDA GELECEK DÖNEM İÇİN YÖNETİM KURULU ÜYE ADAYLARIMIZ AŞAĞIDAKİ GİBİDİR. 2015 YILI FAALİYETLERİNİN GÖRÜŞÜLECEĞİ OLAĞAN GENEL KURUL TOPLANTISINDA GELECEK DÖNEM İÇİN YÖNETİM KURULU ÜYE ADAYLARIMIZ AŞAĞIDAKİ GİBİDİR. Adı Soyadı Görevi Mesleği Son 5 Yılda Ortaklıkta Üstlendiği

Detaylı

03/03/2011. Kulübümüzün Toplantısına Hoşgeldiniz. Ankara Bahçelievler Rotary Kulübü

03/03/2011. Kulübümüzün Toplantısına Hoşgeldiniz. Ankara Bahçelievler Rotary Kulübü 03/03/2011 Kulübümüzün 1270. Toplantısına Hoşgeldiniz Ankara Bahçelievler Rotary Kulübü 2010-2011 2010 2011 Dönemi 26. yıl 2010 2011 Dönemi 26. yıl KULÜP MARŞIMIZ Bir gönül bahçesi kulübümüz Sevgi, dostluk,

Detaylı

İSTANBUL ATAŞEHİR ROTARY KULÜBÜ DÖNEMİ BÜLTENİ

İSTANBUL ATAŞEHİR ROTARY KULÜBÜ DÖNEMİ BÜLTENİ İSTANBUL ATAŞEHİR ROTARY KULÜBÜ 2016-17 DÖNEMİ BÜLTENİ Bülten No:14 Kulüp Toplantı No: 884 Dönem Toplantı No:14 Toplantı Tarihi: 2.11.2016 www.atasehirrotary.org U.R. Başkanı: John Germ U.R. 2420. Bölge

Detaylı

24/02/2011. Kulübümüzün Toplantısına Hoşgeldiniz. Ankara Bahçelievler Rotary Kulübü

24/02/2011. Kulübümüzün Toplantısına Hoşgeldiniz. Ankara Bahçelievler Rotary Kulübü 24/02/2011 Kulübümüzün 1269. Toplantısına Hoşgeldiniz Ankara Bahçelievler Rotary Kulübü 2010-2011 2010 2011 Dönemi 26. yıl 2010 2011 Dönemi KULÜP MARŞIMIZ Bir gönül bahçesi kulübümüz Sevgi, dostluk, kardeşlikle

Detaylı

ORTAKÖY ROTARY KULÜBÜ BÜLTENİ

ORTAKÖY ROTARY KULÜBÜ BÜLTENİ ORTAKÖY ROTARY KULÜBÜ BÜLTENİ Kuruluş : 29 Eylül 1997 Charter : 10 Haziran 1999 Rtn.Haluk ULUSOY Dönemi 2420.Bölge Guvernörü Rtn.Refiye ERİŞÇİ Dönem Başkanı Rtn.Ron D.BURTON Dönemi R.I President Toplantı

Detaylı

SPK DÜZENLEMELERİ KAPSAMINDA EK AÇIKLAMALARIMIZ

SPK DÜZENLEMELERİ KAPSAMINDA EK AÇIKLAMALARIMIZ SPK DÜZENLEMELERİ KAPSAMINDA EK AÇIKLAMALARIMIZ Sermaye Piyasası Kurulu nun, Kurumsal Yönetim Tebliğinin (II-17.1) sayılı Tebliğinin 1.3.1 maddesi uyarınca yapılması gereken ek açıklamalar aşağıda bilginize

Detaylı

Peace 2012-2013 19. DÖNEM 27. HAFTA TOPLANTI NO 879 29.01.2013 BÜLTENİ. İSTANBUL YEŞİLKÖY ROTARY KULÜBÜ www.yesilkoyrotary.com

Peace 2012-2013 19. DÖNEM 27. HAFTA TOPLANTI NO 879 29.01.2013 BÜLTENİ. İSTANBUL YEŞİLKÖY ROTARY KULÜBÜ www.yesilkoyrotary.com Peace 2012-2013 19. DÖNEM 27. HAFTA TOPLANTI NO 879 29.01.2013 BÜLTENİ İSTANBUL YEŞİLKÖY ROTARY KULÜBÜ www.yesilkoyrotary.com İSTANBUL YEŞİLKÖY ROTARY KULÜBÜ KURULUŞ 18 NİSAN 1994 BERAT 21 ARALIK 1995

Detaylı

Peace 2012-2013 19. DÖNEM 25. HAFTA TOPLANTI NO 877 15.01.2013 BÜLTENİ. İSTANBUL YEŞİLKÖY ROTARY KULÜBÜ www.yesilkoyrotary.com

Peace 2012-2013 19. DÖNEM 25. HAFTA TOPLANTI NO 877 15.01.2013 BÜLTENİ. İSTANBUL YEŞİLKÖY ROTARY KULÜBÜ www.yesilkoyrotary.com Peace 2012-2013 19. DÖNEM 25. HAFTA TOPLANTI NO 877 15.01.2013 BÜLTENİ İSTANBUL YEŞİLKÖY ROTARY KULÜBÜ www.yesilkoyrotary.com İSTANBUL YEŞİLKÖY ROTARY KULÜBÜ KURULUŞ 18 NİSAN 1994 BERAT 21 ARALIK 1995

Detaylı

Geçmiş Dönem Başkanı : Ercan Zorlu

Geçmiş Dönem Başkanı : Ercan Zorlu K.R Ravindran 2015-16 President,UR Başkanın Mesajı Kulüp Toplantı No: 1103 Dönem Toplantı No: 33 Bülten No: 33 Toplantı Yeri: Maslak Steigenberger Otel Toplantı Tarihi: 16 Mart 2016 Toplantı Saati :12:30-13:30

Detaylı

U.R BÖLGE KARADENİZ EREĞLİ ROTARACT KULÜBÜ DÖNEMİ 10. MUTAT BAŞKANIN MEKTUBU

U.R BÖLGE KARADENİZ EREĞLİ ROTARACT KULÜBÜ DÖNEMİ 10. MUTAT BAŞKANIN MEKTUBU U.R 2430. BÖLGE KARADENİZ EREĞLİ ROTARACT KULÜBÜ 2015-2016 DÖNEMİ 10. MUTAT BAŞKANIN MEKTUBU Uluslararası Rotary Başkanı: K.R Ravi RAVINDRAN U.R 2430. Bölge Guvarnörü: Canan ERSÖZ U.R 2430. Bölge Rotaract

Detaylı

John F.Germ UR Başkanı Güner İnci. Umur Sakallıoğlu UR 2430.Bölge 9.Grup Guvernör Yrd YÖNETİM KURULU KOMİTE BAŞKANLARI

John F.Germ UR Başkanı Güner İnci. Umur Sakallıoğlu UR 2430.Bölge 9.Grup Guvernör Yrd YÖNETİM KURULU KOMİTE BAŞKANLARI KURULUŞ: 06 MAYIS 1985 CHARTER: 22 MAYIS 1987 UR.2430.BÖLGE ORDU/TÜRKİYE John F.Germ UR Başkanı 2016-2017 Güner İnci UR 2430.Bölge Guvernörü 2016-2017 Umur Sakallıoğlu UR 2430.Bölge 9.Grup Guvernör Yrd.

Detaylı

OSNABRÜCK KARDEŞ KENT ELÇİMİZ VE ÇANAKKALE BELEDİYESİ KÜLTÜR SANAT BİRİMİ TEMSİLCİMİZ RESMİ TOPLANTIMIZDA KONUĞUMUZ OLDU

OSNABRÜCK KARDEŞ KENT ELÇİMİZ VE ÇANAKKALE BELEDİYESİ KÜLTÜR SANAT BİRİMİ TEMSİLCİMİZ RESMİ TOPLANTIMIZDA KONUĞUMUZ OLDU OSNABRÜCK KARDEŞ KENT ELÇİMİZ VE ÇANAKKALE BELEDİYESİ KÜLTÜR SANAT BİRİMİ TEMSİLCİMİZ RESMİ TOPLANTIMIZDA KONUĞUMUZ OLDU Osnabrückte bulunan Rotary Kulüplerimiz ile iletişimimizi güçlendirme programı hazırlayan

Detaylı

Ortaköy Rotary Kulübü Devir-Teslim Beykoz Rotary Kulübü Devir-Teslim

Ortaköy Rotary Kulübü Devir-Teslim Beykoz Rotary Kulübü Devir-Teslim 2017-2018 DÖNEM TAKVİMİ 1-Jul-17 Anıtkabir Ziyareti (3 Bölge Ortak) 2420-2430 - 2440 2-Jul-17 Çorlu Rotary Kulübü Devir Teslim Istanbul Rotary Kulübü Devir Teslim 4-Jul-17 Bostancı Rotary Kulübü Lüleburgaz

Detaylı

Değerli Rotaryen Dostlarım, Kulüp olarak ilk defa Mart 2017 tarihleri arasında RYLA semineri organizasyonu

Değerli Rotaryen Dostlarım, Kulüp olarak ilk defa Mart 2017 tarihleri arasında RYLA semineri organizasyonu KURULUŞ: 06 MAYIS 1985 CHARTER: 22 MAYIS 1987 UR.2430.BÖLGE ORDU/TÜRKİYE John F.Germ UR Başkanı 2016-2017 Güner İnci UR 2430.Bölge Guvernörü 2016-2017 Umur Sakallıoğlu UR 2430.Bölge 9.Grup Guvernör Yrd.

Detaylı

John F.Germ UR Başkanı Güner İnci. Umur Sakallıoğlu UR 2430.Bölge 9.Grup Guvernör Yrd YÖNETİM KURULU KOMİTE BAŞKANLARI

John F.Germ UR Başkanı Güner İnci. Umur Sakallıoğlu UR 2430.Bölge 9.Grup Guvernör Yrd YÖNETİM KURULU KOMİTE BAŞKANLARI KURULUŞ: 06 MAYIS 1985 CHARTER: 22 MAYIS 1987 UR.2430.BÖLGE ORDU/TÜRKİYE John F.Germ UR Başkanı 2016-2017 Güner İnci UR 2430.Bölge Guvernörü 2016-2017 Umur Sakallıoğlu UR 2430.Bölge 9.Grup Guvernör Yrd.

Detaylı

GENÇLİK VE SPOR BAKANLIĞI

GENÇLİK VE SPOR BAKANLIĞI GENÇLİK VE SPOR BAKANLIĞI ULUSLARARASI GENÇLİK KAMPI-TÜRKİYE ORTAK DEĞERLER, ORTAK GELECEK VE GENÇ LİDERLER Gençlik Hizmetleri Genel Müdürlüğü Gençlik Çalışmaları Dairesi ULUSLARARASI GENÇLİK KAMPI-TÜRKİYE

Detaylı

ri.orgdegisimliderleri.orgdegisimlide

ri.orgdegisimliderleri.orgdegisimlide degisimliderleri.orgdegisimliderleri.o rgdegisimliderleri.orgdegisimliderler i.orgdegisimliderleri.orgdegisimliderl eri.orgdegisimliderleri.orgdegisimlid erleri.orgdegisimliderleri.orgdegisiml iderleri.orgdegisimliderleri.orgdegisi

Detaylı

TED KDZ. EREĞLİ KOLEJİ LİSE OKUL AİLE BİRLİĞİ SINIF TEMSİLCİLERİ TANIŞMA TOPLANTISI 26.12.2014

TED KDZ. EREĞLİ KOLEJİ LİSE OKUL AİLE BİRLİĞİ SINIF TEMSİLCİLERİ TANIŞMA TOPLANTISI 26.12.2014 TED KDZ. EREĞLİ KOLEJİ LİSE OKUL AİLE BİRLİĞİ SINIF TEMSİLCİLERİ TANIŞMA TOPLANTISI 26.12.2014 TED KDZ. EREĞLİ OKUL AİLE BİRLİĞİ GÜNDEM OAB Yönetim Kurulu ve Sınıf Temsilcilerinin Tanıtımı OAB Gerçekleştirilen

Detaylı

ŞİRKET VE ŞİRKETİN İLİŞKİLİ TARAFLARI İLE İLİŞKİSİNİN NİTELİĞİ VE ÖNEMLİLİK DÜZEYİ

ŞİRKET VE ŞİRKETİN İLİŞKİLİ TARAFLARI İLE İLİŞKİSİNİN NİTELİĞİ VE ÖNEMLİLİK DÜZEYİ : ERGÜN KAĞITÇIBAŞI : BURSA DOĞUM TARİHİ : 01 / 01 / 1934 ÖĞRENİM DURUMU : İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ HUKUK Bursa Çimento Fabrikası A.Ş. de Yönetim Kurulu Başkanı, Çemtaş Çelik Makina A.Ş. de Yönetim Kurulu

Detaylı

BÜLTEN. Kulübümüz kuruluş etkinliğini eşlerimiz, çocuklarımız ve misafir öğrencimiz ile birlikte kutlamanın haklı gururunu yaşamaktayız.

BÜLTEN. Kulübümüz kuruluş etkinliğini eşlerimiz, çocuklarımız ve misafir öğrencimiz ile birlikte kutlamanın haklı gururunu yaşamaktayız. Mutlu BÜLTEN Kuruluş : 25/08/1983 - Charter : 19/06/1987 UR 2430. Bölge - Kulüp No : 24794 Tarih : 02.09.2014 - Kulübün 1.420, Dönemin 9. Toplantısı Toplantı Günü, Yeri ve Saati : Her Salı Belediye Plaj

Detaylı

AKDENĐZ ROTARY KULÜBÜ BÜLTENĐ

AKDENĐZ ROTARY KULÜBÜ BÜLTENĐ U.R.2430 BÖLGE MERSĐN-TÜRKĐYE KURULUŞ :30.03.1993 CHARTER:26.12.1994 AKDENĐZ ROTARY KULÜBÜ BÜLTENĐ Wilfred J. Wilkinson Ali Gökben Ahmet Atakan 2007-2008 UR Başkanı 2007-2008 UR 2430. 2007-2008 UR 2430.

Detaylı

John F.Germ UR Başkanı Güner İnci. Umur Sakallıoğlu UR 2430.Bölge 9.Grup Guvernör Yrd YÖNETİM KURULU KOMİTE BAŞKANLARI

John F.Germ UR Başkanı Güner İnci. Umur Sakallıoğlu UR 2430.Bölge 9.Grup Guvernör Yrd YÖNETİM KURULU KOMİTE BAŞKANLARI KURULUŞ: 06 MAYIS 1985 CHARTER: 22 MAYIS 1987 UR.2430.BÖLGE ORDU/TÜRKİYE John F.Germ UR Başkanı 2016-2017 Güner İnci UR 2430.Bölge Guvernörü 2016-2017 Umur Sakallıoğlu UR 2430.Bölge 9.Grup Guvernör Yrd.

Detaylı

BURSA BADEMLÝ BADEMLÝBÜLTEN KURULUÞ: 27.05. / CHARTER: 21.06. / KULÜP NO: 83357 DÖRTLÜ ÖZDENETÝM Düþündüklerimiz, söylediklerimiz ve yaptýklarýmýz Gerçeðe uygun mu? Ýlgililerin tümü için adil mi? Ýyi niyet

Detaylı

Devlet Bakanı ve Başmüzakereci Sayın Egemen Bağış ve Avrupa Birliği Genel Sekreterliği. Haftalık Türkiye - AB Gündemi 51. Hafta (19-26 Aralık 2010)

Devlet Bakanı ve Başmüzakereci Sayın Egemen Bağış ve Avrupa Birliği Genel Sekreterliği. Haftalık Türkiye - AB Gündemi 51. Hafta (19-26 Aralık 2010) Devlet Bakanı ve Başmüzakereci Sayın Egemen Bağış ve Avrupa Birliği Genel Sekreterliği 19 ARALIK 2010, PAZAR Haftalık Türkiye - AB Gündemi 51. Hafta (19-26 Aralık 2010) 18:00-20:00 Devlet Bakanı ve Başmüzakereci

Detaylı

UR.2430.BÖLGE ORDU/TÜRKİYE

UR.2430.BÖLGE ORDU/TÜRKİYE KURULUŞ: 06 MAYIS 1985 CHARTER: 22 MAYIS 1987 UR.2430.BÖLGE ORDU/TÜRKİYE K.R.Ravindran UR Başkanı 2015-2016 Canan Ersöz UR 2430.Bölge Guvernörü 2015-2016 Hasan Karamustafaoğlu UR 2430.Bölge 9.Grup Guvernör

Detaylı

ORDU TİCARET BORSASI 2015 YILI YILLIK FAALİYET PLANI

ORDU TİCARET BORSASI 2015 YILI YILLIK FAALİYET PLANI Sayfa No 1/5 FAALİYETLER BÜTÇE PLANLANAN UYGULAMA TARİHİ OCAK ŞUBAT MART NİSAN MAYIS HAZİRAN TEMMUZ AĞUSTOS EYLÜL EKİM KASIM ARALIK 1.1.1 Borsa üyelerine yönelik, eğitim, seminer, konferans vb. düzenlemek.

Detaylı

John F.Germ UR Başkanı Güner İnci. Umur Sakallıoğlu UR 2430.Bölge 9.Grup Guvernör Yrd YÖNETİM KURULU KOMİTE BAŞKANLARI

John F.Germ UR Başkanı Güner İnci. Umur Sakallıoğlu UR 2430.Bölge 9.Grup Guvernör Yrd YÖNETİM KURULU KOMİTE BAŞKANLARI KURULUŞ: 06 MAYIS 1985 CHARTER: 22 MAYIS 1987 UR.2430.BÖLGE ORDU/TÜRKİYE John F.Germ UR Başkanı 2016-2017 Güner İnci UR 2430.Bölge Guvernörü 2016-2017 Umur Sakallıoğlu UR 2430.Bölge 9.Grup Guvernör Yrd.

Detaylı

Geçmiş Dönem Başkanı : Ercan Zorlu 2420. BÖLGE İSTANBUL MASLAK ROTARY KULÜBÜ DERNEĞİ 14.04.1993

Geçmiş Dönem Başkanı : Ercan Zorlu 2420. BÖLGE İSTANBUL MASLAK ROTARY KULÜBÜ DERNEĞİ 14.04.1993 K.R Ravindran 2015-16 President,UR Kulüp Toplantı No: 1088 Dönem Toplantı No: 16 Bülten No: 16 Toplantı Yeri :Maslak Steinberger Otel Toplantı Tarihi: 11 Kasım 2015 Toplantı Saati :12:00 13:30 Hizmetlerinizi

Detaylı

UR 2420. BÖLGE MASLAK ROTARY KULÜBÜ 2011-2012 2.ASAMBLESĐ 20.07.2011

UR 2420. BÖLGE MASLAK ROTARY KULÜBÜ 2011-2012 2.ASAMBLESĐ 20.07.2011 UR 2420. BÖLGE MASLAK ROTARY KULÜBÜ 2011-2012 2.ASAMBLESĐ 20.07.2011 Uluslararası Dönem Başkanımız İnsanlığı içinizde ki güçle kucaklayın. Kalyan BANERJEE 2420. BÖLGE 2011-2012 DÖNEM GUVERNÖRÜ 1952 yılında

Detaylı

OYAK Çimento Grubu nda görev değişikliği

OYAK Çimento Grubu nda görev değişikliği Fabrika Haberleri OYAK Çimento Grubu nda görev değişikliği Adana Çimento Teknik Genel Müdür Yardımcısı Ünal Öner 01 Ocak 2008 tarihi itibariyle Mardin Çimento Genel Müdürlüğü ne ve Adana Çimento ÜNAL ÖNER

Detaylı

RESMİ TOPLANTIMIZDA HALKBANKASI ÇANAKKALE ŞUBE MÜDÜRÜMÜZ KONUĞUMUZ OLDU

RESMİ TOPLANTIMIZDA HALKBANKASI ÇANAKKALE ŞUBE MÜDÜRÜMÜZ KONUĞUMUZ OLDU RESMİ TOPLANTIMIZDA HALKBANKASI ÇANAKKALE ŞUBE MÜDÜRÜMÜZ KONUĞUMUZ OLDU Ankara Ostim Rotary Kulübü kurucu üyesi Metin Sonugelen, işi dolayısıyla Rotary kulübünden ayrılmış ve şehrimiz Halk Bankası Müdürü

Detaylı

ÖĞRENCİLERİMİZ SİVİL SAVUNMA TATBİKATI İZLEDİLER

ÖĞRENCİLERİMİZ SİVİL SAVUNMA TATBİKATI İZLEDİLER ÖĞRENCİLERİMİZ SİVİL SAVUNMA TATBİKATI İZLEDİLER 25.02.2014 Salı günü 3. ve 4. sınıf öğrencilerimize okulumuzun bahçesinde Yangın Söndürme Tatbikatı yapılmıştır. Tatbikatı öğrencilerimiz ilgiyle izlemişlerdir.

Detaylı

BURSA BADEMLÝ ROTARY KULÜBÜ BADEMLÝBÜLTEN KURULUÞ: 27.05.2010 / CHARTER: 21.06.2010 / KULÜP NO: 83357 2012-13 U.R. Baþkaný Sakuji TANAKA U.R. 2440. Bölge Guvernörü Güneþ ERTAÞ 1. Grup Guvernörü Yrd. Denizhan

Detaylı

GÜNDOĞDU ROTARY KULÜBÜ

GÜNDOĞDU ROTARY KULÜBÜ ROTARY HİZMETLERİNİZLE GÜNDOĞDU ROTARY KULÜBÜ KURULUŞ : 24.01.2001 ULUSLARARASI ROTARY BAŞKANI GARY C.K.HUANG 2440. BÖLGE GUVERNÖRÜ MECİT ISCE 7.GRUP GUVERNÖR YARDIMCISI BEGÜM ŞANLI KULÜP BAŞKANI NEJAT

Detaylı

ANKARA BAHÇELİEVLER ROTARY KULÜBÜ TOPLANTIMIZA HOŞGELDİNİZ

ANKARA BAHÇELİEVLER ROTARY KULÜBÜ TOPLANTIMIZA HOŞGELDİNİZ ANKARA BAHÇELİEVLER ROTARY KULÜBÜ 1470. TOPLANTIMIZA HOŞGELDİNİZ 12 Kasım 2015 Wyndham Otel, Ankara KULÜP MARŞIMIZ Bir gönül bahçesi kulübümüz Sevgi, dostluk, kardeşlikle süslü Daha mutlu bir ülke yaratmaya

Detaylı

27 Mayis 2016 HAZİRAN 2016 YENİ MISAD YÖNETİM KURULU SEÇİLDİ!

27 Mayis 2016 HAZİRAN 2016 YENİ MISAD YÖNETİM KURULU SEÇİLDİ! 27 Mayis 2016 HAZİRAN 2016 SAYI:1 YENİ MISAD YÖNETİM KURULU SEÇİLDİ! 27 Mayıs 2016 tarihinde düzenlenen MISAD Genel Kurul Toplantısı sektör aktörlerini bir araya getirdi... TEŞEKKÜRLER MİSAD Yönetim Kurulu

Detaylı

Rotaract kulübümüzde asambleye katılarak çalışmalarını sunmuşlardır. Kendilerini çalışmalarındna dolayı kutluyorum.

Rotaract kulübümüzde asambleye katılarak çalışmalarını sunmuşlardır. Kendilerini çalışmalarındna dolayı kutluyorum. , Toplantı Yeri ve Zamanı: Cemil Topuzlu Cad. Büyük Kulüp Çiftehavuzlar Kadıköy İST., Salı, Rotaryen Saat:20:00 Toplantı No: 1401 Bülten No: 17 Tarih: 04 Aralık 2012 Web Adresi : www.rotarysuadiye.com

Detaylı

KalDer Türkiye Kalite Derneği

KalDer Türkiye Kalite Derneği KalDer Türkiye Kalite Derneği GençKal KalDer Ana Faaliyet Alanları Rekabet Gücünü Artırmada Destek Faaliyetleri Ulusal Kalite Hareketi Rehberlik Değerlendirme Hizmetleri Kıyaslama Çalışmaları Ulusal ve

Detaylı

BURSA ÇEKİRGE ROTARY KULÜBÜ

BURSA ÇEKİRGE ROTARY KULÜBÜ Toplantı Yeri : PODYUM DAVET Kuruluş Tarihi : 28.02.2003 Toplantı Gün /Saati : Salı 19.30 Chartered : 10.02.2004 Kulüp No : 64494 Sevgili Dostlarım, BAŞKAN IN MEKTUBU UR. Başkanı John F. GERM UR. 2440

Detaylı

John F.Germ UR Başkanı Güner İnci. Umur Sakallıoğlu UR 2430.Bölge 9.Grup Guvernör Yrd YÖNETİM KURULU KOMİTE BAŞKANLARI

John F.Germ UR Başkanı Güner İnci. Umur Sakallıoğlu UR 2430.Bölge 9.Grup Guvernör Yrd YÖNETİM KURULU KOMİTE BAŞKANLARI KURULUŞ: 06 MAYIS 1985 CHARTER: 22 MAYIS 1987 UR.2430.BÖLGE ORDU/TÜRKİYE John F.Germ UR Başkanı 2016-2017 Güner İnci UR 2430.Bölge Guvernörü 2016-2017 Umur Sakallıoğlu UR 2430.Bölge 9.Grup Guvernör Yrd.

Detaylı

Peace 2012-2013 19. DÖNEM 35. HAFTA TOPLANTI NO 887 26.03.2013 BÜLTENİ. İSTANBUL YEŞİLKÖY ROTARY KULÜBÜ www.yesilkoyrotary.com

Peace 2012-2013 19. DÖNEM 35. HAFTA TOPLANTI NO 887 26.03.2013 BÜLTENİ. İSTANBUL YEŞİLKÖY ROTARY KULÜBÜ www.yesilkoyrotary.com Peace 2012-2013 19. DÖNEM 35. HAFTA TOPLANTI NO 887 26.03.2013 BÜLTENİ İSTANBUL YEŞİLKÖY ROTARY KULÜBÜ www.yesilkoyrotary.com İSTANBUL YEŞİLKÖY ROTARY KULÜBÜ KURULUŞ 18 NİSAN 1994 BERAT 21 ARALIK 1995

Detaylı

CHARTER: 28 Haz Uluslararası Rotary Başkanı: K.R. Ravindran UR Bölge Federasyon Bşk.: Reha AKIN 10.Grup Bölge Başkan Yrd.

CHARTER: 28 Haz Uluslararası Rotary Başkanı: K.R. Ravindran UR Bölge Federasyon Bşk.: Reha AKIN 10.Grup Bölge Başkan Yrd. KURULUŞ 20.3.2013 CHARTER: 28 Haz 2013 UR No 85280 BÖLGE: 2440 Uluslararası Rotary Başkanı: K.R. Ravindran UR. 2440 Bölge Federasyon Bşk.: Reha AKIN 10.Grup Bölge Başkan Yrd. Atlıhan HÜNLER TEOS SAKİN

Detaylı

GÜNDOĞDU ROTARY KULÜBÜ

GÜNDOĞDU ROTARY KULÜBÜ ROTARY HİZMETLERİNİZLE IŞILDASIN GÜNDOĞDU ROTARY KULÜBÜ KURULUŞ : 24.01.2001 ULUSLARARASI ROTARY BAŞKANI GARY C.K.HUANG 2440. BÖLGE GUVERNÖRÜ MECİT ISCE 7.GRUP GUVERNÖR YARDIMCISI BEGÜM ŞANLI KULÜP BAŞKANI

Detaylı