EUROPEAN FOOTBALL CUP FOR LAWYERS MAY 2015

Ebat: px
Şu sayfadan göstermeyi başlat:

Download "EUROPEAN FOOTBALL CUP FOR LAWYERS 27-31 MAY 2015 WWW.MUNDIAVOCAT.COM"

Transkript

1 EUROPEAN FOOTBALL CUP FOR LAWYERS MAY KAYIT ŞARTLARI - TURNUVA KURALLARI - TARİFELER (31 Ağustos Organizasyon, bu yönetmelik şartlarını değiştirme hakkını saklı tutmaktadır.) I. KAYIT ŞARTLARI FUTBOL TURNUVASI 11 li EUROLAWYERS; Avrupalı avukatlara özel bir futbol turnuvasıdır Takım Kaydı Turnuva, baro avukatları, baro grupları ve avukat toplulukları futbol takımlarına yöneliktir Her takım, en az 13 ve en fazla 26 oyuncudan oluşabilir Oyuncu Nitelikleri Bütün takımlar, aşağıdaki hükümler dikkate alınarak kurulmalıdır. : Muafiyet durumları, nolu paragrafta belirtilmekle beraber; oyuncular aşağıdaki özelliklere haiz olmalıdır : İlgili ülkenin baro yönetmeliğine göre, katılımcı takımın, ülkenin baro kayıtlarında kayıtlı(veya önceden kayıtlı) olması gerekmektedir ; Stajyer avukatlar ve hukuk fakültesi öğrencileri de her takımda iki kişi olmak üzere kabul edilecektir. İlgili ülkenin, baro yapılanması yok ise hukuki danışmanlar veya ilgilileri olmalıdır Muafiyet İlkeleri Profesyonel veya yarı-profesyonel bir takımda oynayan ya da oynamış avukat olmayan bir oyuncu için hiçbir muafiyet talep edilmemelidir ve zira kabul edilmeyecektir. İstisnalar, hukuk çalışanlarının veya adli (noter, mübaşirler, yüksek lisans öğrencileri,hakimler) çalışanlarının aile mensuplarından olan avukat olmayan kişileri kapsayabilmektedir. Kabul edilebilmek için, muafiyet taleplerinin, turnuvadan en geç 2 ay önce, MUNDIAVOCAT ve EUROLAWYERS kurucusu Sayın Vincent PINATEL e iletilmesi gerekmektedir. Yukarıda, muafiyetler ile ilgili bahsedilen tüm şartlar zorunludur ancak muhafiyetin kabulunu garanti etmemektedir. Nihai karar, Sayın Vincent Pinatel (kurucu avukat) ve Pierre CHICCO (turnuva direktörü) tarafından oluşan muafiyetler komisyonuna aittir Takım Kadroları Klasik turnuva : Yaş Kısıtlamaları 2015 yılında 30 yaşından büyük olmayan (31/12/1985 tarihinden önce doğmamış) 2 avukat olmayan oyuncu Ana Turnuva : 2015 yılında 35 yaşından büyük olmayan ( tarihinden önce doğmamış) avukatlar 2015 yılında 30 yaşından büyük olmayan (31/12/1985 tarihinden önce doğmamış) 5 avukat oyuncu 2015 yılında 30 yaşından büyük olmayan (31/12/1985 tarihinden önce doğmamış) 2 avukat olmayan oyuncu VINCENT PINATEL Lawyer in Marseille and Founder of the MUNDIAVOCAT 39, rue de la paix MARSEILLE - FRANCE Phone: +33 (0) Fax: +33 (0) CORPORATE SPORT ORGANISATION Information and registration 15/29, rue guilleminot PARIS - FRANCE Phone: +33 (0) Fax: +33 (0)

2 1.3. Kayıt Şekli Her oyuncu, turnuvadan en geç 3 hafta önce aşağıdaki belgeleri sunmak zorundadır: (a) Mesleki sertifika : Avukatlar için : avukatlık kimlik kartı fotokopisi ; Muhafiyetten yararlanan, avukat olmayanlar için : hukuki çalışmasını belgeleyen bir sertifika, takım kaptanının, muhafiyet talebi ile oynayacak olan oyuncunun hangi türde olursa olsun bir futbol kulübünde hiç oynamadığına dair yeminli ifadesi. (b) 1 yıldan daha az bir zamanda alınmış, organizatörler tarafından sunulan modele uygun olarak hazırlanan EUROLAWYERS müsabaka koşullarında (5 günde 60 dakikalık 4-6 maç) oynayabileceklerini belgeleyen sağlık raporu. ; (c) Bir adet renkli vesikalık fotoğraf (d) Pasaport fotokopisi Hiçbir yedek oyuncu kayıt yaptırmayacaktır ancak müsabaka sırasında bir lisans sunmaları gerekecektir Turunuva başlangıcından önce, tüm oyuncular belgelerin orjinallerini teslim etmek zorundadırlar. (avukatlar için meslek kimlik kartları, muaflar için mesleki bağlantılarını gösteren belgeler) Akreditasyon verilebilmesi için bu şart zorunludur Kendi kayıt ve konaklama giderlerini ve/veya gerekli belgeleri sağlayamayan hiçbir takıma akreditasyon verilmeyecektir. II. TURNUVA KURALLARI ÖZETİ 2.1. Müsabaka formatı Gerçekleşecek müsabaka : ya mağlubiyet ile direkt eleme aşamalı bir turnuva olacak, ya şampiyonluk türünde bir turnuva olacak, ya da direkt elemeli bir turnuva olacaktır. Her koşulda, her turnuva için seçilen formüle göre, tüm takımların 4-6 maç oynamaları sağlanacaktır Karşılaşma süreleri : 2x30 dakika. Devre Arası : 10 dakika. Karşılaşmalar doğal veya sentetik çim sahalarda oynanacaktır Final ve klasman aşamalarında, beraberlik durumlarında, kazanan takım, penaltı atışları ile belirlenecektir (5 atışlık penaltılar) Turnuva öncesinde ve sonrasında sahada, kuralar sırasında, her kaptana profesyonel bir sportif müsabaka düzenlemesi sağlanacaktır turnuva sonunda verilecek ödüller : Şampiyonlar, ikinci sırada ve üçüncü sırada yer alanlar : kupa ve madalya (altın, gümüş, bronz) alacaklardır. Diğer tüm takımlar kendi sıralamalarına göre bir kupa alacaklardır. Bireysel Ödüller : En iyi golcü, en iyi oyuncu, en iyi kaleci, Fair-Play takım, en iyi yönetici ödülleri.

3 III. KAYIT ÜCRETLERİ 6. EUROLAWYERS katılım ücretleri şunlardan oluşmaktadır Takım başına Kayıt ücreti Kişi başı konaklama ücretleri 3.1. Takım başına Kayıt ücreti Bu tutarlar turnuvanın sportif organizasyonu ile ilgili giderleri kapsamaktadır; futbol sahası, balonlar, hakemler(her maç için 3 hakem), su, saha kenarı tıbbi yardım, kupalar, ödüller, madalyalar Konaklama ve ulaşım masrafları, kişi başına İki kişilik odalarda kişi başı konaklama ücreti. KATEGORİ OTELLER SABIT FIYAT 4 GECE & ETKİNLİKLER ÖZEL FIYAT, OYUNCULARIN EŞLERI* EXTRA GECE A Alexandra Hotel B Golden Tulip Vivaldi Hotel C Cavalieri Art Hotel İsteğe Bağlı : Tek Kişilik oda, üç Kişilik oda ve aile odası, öğrenci odaları ve 5 yıldızlı otel. *Eşler için özel fiat sınırlı sayıdadır, diğer misafirler için uygulanamaz. Bu fiyatlara : 27 mayıs 2015 Çarşambadan 31 Mayıs 2015 Pazara kadar 4 gece, iki kişilik odalarda konaklama, vergiler, kahvaltılar, hoşgeldin kokteyli, ödül seremonisi, havaalanı/otel ve otel/maç sahası transferleri, dönüş sigortası, dosya masrafları dahildir. Fiyata dahil olmayanlar : İkamet yerinden Malta ya kadar olan ulaşım ve dönüş, kişisel harcamalar(telefon,mini bar, çamaşır yıkama), konaklama iptal sigortası ücreti.

4 3.3. Tüm katılımcılar için konaklama zorunludur Bölge otelleri ile aynı sektörde olan organizasyon gönüllerinin anlaşmaları gereğince, takımlar rezervasyonlarını organizasyon aracılığı ile yapmak zorundadır. Nitekim, EUROLAWYERS organizasyonu için gerekli sayıda oda sağlamak amacıyla, ilgili otellerin prensiplerine göre geri ödemesiz olan yatakları düzenleriz. Anlayışınız için teşekkür ederiz. DİKKAT : EUROLAWYER organizasyonuna KURUMSAL SPOR ORGANİZASYONU tarafından ön rezevasyon yapılmayan otellerden faydalanılarak katılmak mümkün değildir. Diğer Otellerde rezervasyon yaptırmadığınız için teşekkür ederiz zira bu durumda EUROLAWYERS organizasyonuna katılımınız mümkün olmayacaktır. Bu durum müzakere edilemez. Sadece Malta avukatları bu kuralın dışında tutulabilecektir Turnuva ücretleri, yaşam giderleri ve çeşitli hizmetlerin düzenlenmesi Kaydınızı gerçekleştirebilmemiz için, aşağıdaki ödeme planına uymanızı istirham ederiz. : 27 Kasım 2014 öncesi : 3, Şubat 2015 öncesi : 3, Nisan 2015 öncesi : Bakiye IV. GEÇİCİ PROGRAM 26 Mayıs 2015,Salı Takımların Varışı Kuralar Futbol turnuvası 11 li 27 Mayıs 2015, Çarşamba 9.00/ Takımların varışı 14.00/ Futbol turnuvası 11 li Kuralar Futbol Turnuvası 5 li 30 Mayıs 2015, Cumartesi Futbol Turnuvası 5 li ve Futbol turnuvası 11 li ödül seremonisi Dimanche 31 mai / Futbol turnuvası 11 li Takımların Ayrılışı 28 Mayıs 2015,Perşembe Futbol Turnuvası 5 li ve Futbol turnuvası 11 li 29 Mayıs 2015,Cuma Futbol Turnuvası 5 li ve Futbol turnuvası 11 li Daha fazla bilgi Yaklaşan EUROLAWYERS ile ilgili her türlü bilgi için hizmetinizdeyiz. Bizimle irtibata geçmekte tereddüt etmeyin : Telefon : 0033 (0) E-Posta : Web Sitesi :

5 YENİ FUTBOL TURNUVASI 5 Lİ İlk kez, 2005 yılından bu yana oynanan 11 e karşı 11 oynan turnuvaya paralel olarak 5 e karşı 5 oynanacak bir organizasyon düzenlenecektir. Bu turnuva, asıl turnuvaya katılan takımlara açıktır ve avrupa avukatlarına yöneliktir. I. KAYIT ŞARTLARI 1.1. Takım Kaydı Turnuva, baro avukatları, baro grupları ve avukat toplulukları futbol takımlarına yöneliktir Her takım, en az 6 ve en fazla 8 oyuncudan oluşabilir Oyuncu Nitelikleri 11 lik turnuva ve nolu maddelere bakınız Takım Kadroları 5 lik Futbol Turnuvası : Yaş Kısıtlamaları (31/12/1985 tarihinden önce doğmamış) 2015 yılında 30 yaşın üzerinde olmayan bir avukat olmayan oyuncu 1.3. Kayıt Şekli 11 lik turnuva 1.3.1, 1.3.2, ve nolu maddelere bakınız. 5 lik takımlarda, 2 günde 20 dakikalık 4-6 maç, oynayabileceğini gösteren sağlık raporu. II. TURNUVA KURALLARI ÖZETİ 2.1. Müsabaka formatı Gerçekleşecek müsabaka : ya mağlubiyet ile direkt eleme aşamalı bir turnuva olacak, ya şampiyonluk türünde bir turnuva olacak, ya da direkt elemeli bir turnuva olacaktır. Her koşulda, her turnuva için seçilen formüle göre, tüm takımların 4-6 maç oynamaları sağlanacaktır Karşılaşma Süreleri : 2x20 dakika. Devre Arası : 5 dakika. Karşılaşmalar doğal veya sentetik çim sahalarda oynanacaktır. Organizasyon maçların süresini sporcuların sağlığına göre belirleyebilir Final ve klasman aşamalarında, beraberlik durumlarında, kazanan takım, penaltı atışları ile belirlenecektir (3 atışlık penaltılar) Turnuva öncesinde ve sonrasında sahada, kuralar sırasında, her kaptana profesyonel bir sportif müsabaka düzenlemesi sağlanacaktır Turnuva sonunda verilecek ödüller : Şampiyonlar, ikinci sırada ve üçüncü sırada yer alanlar : kupa ve madalya (altın, gümüş, bronz) alacaklardır. Diğer tüm takımlar kendi sıralamalarına göre bir kupa alacaklardır. Bireysel ödüller : En iyi golcü, en iyi oyuncu, en iyi kaleci, Fair-Play takım, en iyi yönetici ödülleri.

6 III. KAYIT ÜCRETLERİ 1. 5 li Futbol Turnuvası Katılım ücretişunları Kapsamaktadır: Takım başına Kayıt ücreti Kişi başı konaklama ücretleri 3.1. Takım başına Kayıt ücreti takım için özel fiyat 600 ( 11 e 11 takım için başvurulduysa) Bu tutarlar 5 li Futbol Turnuvasının sportif organizasyonu ile ilgili giderleri kapsamaktadır; futbol sahası, balonlar, hakem(her maç için 1 hakem), su, saha kenarı tıbbi yardım, kupalar, ödüller, madalyalar Konaklama ve ulaşım masrafları, kişi başı İki kişilik odalarda kişi başı konaklama ücreti. KATEGORİ OTELLER SABIT FIYAT 4 GECE & ETKİNLİKLER ÖZEL FIYAT, OYUNCULARIN EŞLERI* EXTRA GECE A Alexandra Hotel B Golden Tulip Vivaldi Hotel C Cavalieri Art Hotel İsteğe Bağlı : Tek Kişilik oda, üç Kişilik oda ve aile odası, öğrenci odaları ve 5 yıldızlı otel. *Eşler için özel fiat sınırlı sayıdadır, diğer misafirler için uygulanamaz. Bu fiyatlara : 27 mayıs 2015 Çarşambadan 31 Mayıs 2015 Pazara kadar 4 gece, iki kişilik odalarda konaklama, vergiler, kahvaltılar, hoşgeldin kokteyli, ödül seremonisi, havaalanı/otel ve otel/maç sahası transferleri, dönüş sigortası, dosya masrafları dahildir. Fiyata dahil olmayanlar : İkamet yerinden Malta ya kadar olan ulaşım ve dönüş, kişisel harcamalar(telefon,mini bar, çamaşır yıkama), konaklama iptal sigortası ücreti.

TÜRKİYE TENİS FEDERASYONU KLASMAN VE MÜSABAKA TALİMATI

TÜRKİYE TENİS FEDERASYONU KLASMAN VE MÜSABAKA TALİMATI TÜRKİYE TENİS FEDERASYONU KLASMAN VE MÜSABAKA TALİMATI İlk Yayım Tarihi Değişiklik Tarihi Talimat Seri Numarası 15.02.2012 TKLM 1101 1/12 TÜRKİYE TENİS FEDERASYONU KLASMAN VE MÜSABAKA TALİMATI Amaç MADDE

Detaylı

2012 2013 SEZONU GELİŞİM LİGLERİ STATÜSÜ I.GENEL HÜKÜMLER

2012 2013 SEZONU GELİŞİM LİGLERİ STATÜSÜ I.GENEL HÜKÜMLER MADDE 1 - AMAÇ ve KAPSAM 2012 2013 SEZONU GELİŞİM LİGLERİ STATÜSÜ I.GENEL HÜKÜMLER Bu Statü, Türkiye Futbol Federasyonu tarafından kulüplerin genç futbolcu gelişim programları dâhilinde, futbolcularının

Detaylı

2014 2015 SEZONU COCA-COLA GELĠġĠM LĠGLERĠ STATÜSÜ I.GENEL HÜKÜMLER

2014 2015 SEZONU COCA-COLA GELĠġĠM LĠGLERĠ STATÜSÜ I.GENEL HÜKÜMLER MADDE 1 - AMAÇ ve KAPSAM 2014 2015 SEZONU COCA-COLA GELĠġĠM LĠGLERĠ STATÜSÜ I.GENEL HÜKÜMLER Bu Statü, Türkiye Futbol Federasyonu tarafından kulüplerin genç futbolcu gelişim programları dâhilinde, futbolcularının

Detaylı

2014-2015 SEZONU U21 LİGİ STATÜSÜ

2014-2015 SEZONU U21 LİGİ STATÜSÜ MADDE 1 KATILIM 2014-2015 SEZONU U21 LİGİ STATÜSÜ (1) 2014-2015 sezonunda Süper Lig ve 1. Lig de yer alan kulüplerin U21 Ligi ne katılmaları zorunludur. (2) Her kulüp U21 Ligi ne en fazla bir takımla katılabilir.

Detaylı

KUZEY KIBRIS TÜRK CUMHURİYETİ MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞI

KUZEY KIBRIS TÜRK CUMHURİYETİ MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞI KUZEY KIBRIS TÜRK CUMHURİYETİ MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞI Sayı : EOH 0.00-55-2013/ Lefkoşa 25 Ekim 2013 Tüm İlkokul, Ortaokul, Lise, Kolej, Meslek Lisesi Ve Özel Okul Müdürlüklerine, 2013-2014 Eğitim - Öğretim

Detaylı

EYOF 2011 TRABZON VOLEYBOL

EYOF 2011 TRABZON VOLEYBOL 1 İÇİNDEKİLER HAZIRLIK VE DÜZENLEME KURULU...: GENEL MÜSABAKA PROGRAMI...: İLETİŞİM BİLGİLERİ...: KATILIMCI ÜLKELER...: TARİHÇESİ...: ÖNEMLİ BİLGİLER...: TEKNİK AÇIKLAMALAR...: KATILIMCILAR VE KURALLAR...:

Detaylı

ENDA SPORTS 2015 KIŞ TURNUVASI KURALLARI

ENDA SPORTS 2015 KIŞ TURNUVASI KURALLARI ENDA SPORTS 2015 KIŞ TURNUVASI KURALLARI 1. AMAÇLAR VE GÖREVLER ENDA CUP kupası (ileride Kupa olarak adı geçecektir) aşağıdaki amaçlar doğrultusunda yapılır: Kulüpler ile eğitim-antrenmanı kampı ve maçları

Detaylı

EYOF 2011 TRABZON HENTBOL

EYOF 2011 TRABZON HENTBOL 1 İÇİNDEKİLER HAZIRLIK VE DÜZENLEME KURULU...: GENEL MÜSABAKA PROGRAMI...: İLETİŞİM BİLGİLERİ...: KATILIMCI ÜLKELER...: TARİHÇESİ...: ÖNEMLİ BİLGİLER...: TEKNİK AÇIKLAMALAR...: KATILIMCILAR VE KURALLAR...:

Detaylı

2014-2015 SEZONU AMATÖR FUTBOL LİGLERİNDE UYGULANACAK ESASLAR

2014-2015 SEZONU AMATÖR FUTBOL LİGLERİNDE UYGULANACAK ESASLAR 2014-2015 SEZONU AMATÖR FUTBOL LİGLERİNDE UYGULANACAK ESASLAR Temmuz 2014 2014-2015 SEZONU AMATÖR FUTBOL LİGLERİNDE UYGULANACAK ESASLAR Temmuz 2014 SUNUŞ Başarıyla tamamladığımız 2013-2014 Amatör Futbol

Detaylı

TÜRKİYE HENTBOL FEDERASYONU ALT YAPI FAALİYETLERİ YÖNERGESİ

TÜRKİYE HENTBOL FEDERASYONU ALT YAPI FAALİYETLERİ YÖNERGESİ TÜRKİYE HENTBOL FEDERASYONU ALT YAPI FAALİYETLERİ YÖNERGESİ İçindekiler BÖLÜM I FAALİYETLERİN AMACI VE YÖNTEMİ... 1 1.... AMAÇ...1 2.... KAPSAM...1 3.... DAYANAK...1 4.... ORGANİZASYONLARIN IMAJI...1 5....

Detaylı

TÜRKİYE BASKETBOL LİGİ (TBL) YÖNETİM ESASLARI YÖNERGESİ

TÜRKİYE BASKETBOL LİGİ (TBL) YÖNETİM ESASLARI YÖNERGESİ TÜRKİYE BASKETBOL LİGİ (TBL) YÖNETİM ESASLARI YÖNERGESİ TBL Yönetim Esasları Yönergesi - 2-16.07.2014 İÇİNDEKİLER LİGİN TANIMI, KURULLAR VE YÖNETİM 8 1. LİGİN TANIMI 8 2. LİG DANIŞMA KURULU 8 3. LİG KURULU

Detaylı

2015-2016 SEZONU AMATÖR FUTBOL LİGLERİNDE UYGULANACAK ESASLAR

2015-2016 SEZONU AMATÖR FUTBOL LİGLERİNDE UYGULANACAK ESASLAR 2015-2016 SEZONU AMATÖR FUTBOL LİGLERİNDE UYGULANACAK ESASLAR Temmuz 2015 SUNUŞ Başarıyla tamamladığımız 2014-2015 Amatör Futbol Sezonunun ardından yeni heyecanlara koşacağımız 2015-2016 sezonunun tüm

Detaylı

2013 2014 SEZONU ZİRAAT TÜRKİYE KUPASI MÜSABAKALARI STATÜSÜ

2013 2014 SEZONU ZİRAAT TÜRKİYE KUPASI MÜSABAKALARI STATÜSÜ 2013 2014 SEZONU ZİRAAT TÜRKİYE KUPASI MÜSABAKALARI STATÜSÜ MADDE 1 KUPANIN OLUŞUMU ve KATILIM ŞARTLARI (1) TFF nin ulusal düzeyde düzenlediği kupanın ismi Türkiye Kupası dır. Türkiye Kupası nın isimlendirme

Detaylı

2014 2015 SEZONU TÜRKİYE KUPASI MÜSABAKALARI STATÜSÜ

2014 2015 SEZONU TÜRKİYE KUPASI MÜSABAKALARI STATÜSÜ 2014 2015 SEZONU TÜRKİYE KUPASI MÜSABAKALARI STATÜSÜ MADDE 1 KUPANIN OLUŞUMU ve KATILIM ŞARTLARI (1) TFF nin ulusal düzeyde düzenlediği kupanın ismi Türkiye Kupası dır. Türkiye Kupası nın isimlendirme

Detaylı

2008 2009 SEZONU TURKCELL SÜPER LĐG MÜSABAKALARI STATÜSÜ

2008 2009 SEZONU TURKCELL SÜPER LĐG MÜSABAKALARI STATÜSÜ 008 009 SEZONU TURKCELL SÜPER LĐG MÜSABAKALARI STATÜSÜ MADDE - TANIM Türkiye Profesyonel Birinci Süper Ligi, Türkiye nin en üst profesyonel futbol ligidir. 008-009 sezonunda Türkiye Profesyonel Birinci

Detaylı

GÖKHAN DÖNMEZ TENNIS ACADEMY PLAJ TENİSİ

GÖKHAN DÖNMEZ TENNIS ACADEMY PLAJ TENİSİ GÖKHAN DÖNMEZ TENNIS ACADEMY PLAJ TENİSİ EĞLENCE ŞİMDİ BAŞLIYOR TENİS AKADEMİ İNŞAAT, PEYZAJ, ORGANİZASYON, OTELCİLİK, SAN.TİC. LTD.ŞTİ. Sayfa 1 KUMDA MÜCADELEYE HAZIRMISIN? TENİS AKADEMİ İNŞAAT, PEYZAJ,

Detaylı

KULÜP LİSANS VE MALİ FAIR PLAY TALİMATI ARALIK 2012. Tanımlar 6. Madde 1 Amaç 10 Madde 2 Kapsam 10. Bölüm II. Kulüp Lisans

KULÜP LİSANS VE MALİ FAIR PLAY TALİMATI ARALIK 2012. Tanımlar 6. Madde 1 Amaç 10 Madde 2 Kapsam 10. Bölüm II. Kulüp Lisans KULÜP LİSANS VE MALİ FAIR PLAY TALİMATI ARALIK 2012 İÇİNDEKİLER Tanımlar 6 Bölüm I. Başlangıç Hükümleri Madde 1 Amaç 10 Madde 2 Kapsam 10 Bölüm II. Kulüp Lisans Madde 3 İstisnalar politikası 11 Madde 4

Detaylı

TÜRKİYE BASKETBOL ÜÇÜNCÜ LİGİ (TB3L) YÖNETİM ESASLARI YÖNERGESİ

TÜRKİYE BASKETBOL ÜÇÜNCÜ LİGİ (TB3L) YÖNETİM ESASLARI YÖNERGESİ TÜRKİYE BASKETBOL ÜÇÜNCÜ LİGİ (TB3L) YÖNETİM ESASLARI YÖNERGESİ TB3L Yönetim Esasları Yönergesi - 2-22.09.2014 İÇİNDEKİLER LİGİN TANIMI, KURULLAR VE YÖNETİM 7 1. LİGİN TANIMI 7 2. LİG DANIŞMA KURULU 7

Detaylı

Hak Kazanma Kriterleri EMEA Başarı Yolculuğuna aşağıdaki koşulları sağlayarak hak kazanın: 1. Bir YILDIZ olun

Hak Kazanma Kriterleri EMEA Başarı Yolculuğuna aşağıdaki koşulları sağlayarak hak kazanın: 1. Bir YILDIZ olun EMEA Takım Ol Başarı Yolculuğu 2016 Şartlar & Koşullar Şartlar ve Koşulların Kabulü 2016 EMEA Takım Ol Başarı Yolculuğuna ("Başarı Yolculuğu ) katılmaya hak kazanmak için çabaladığınız andan itibaren,

Detaylı

OKUL SPORLARI VOLEYBOL AÇIKLAMALAR

OKUL SPORLARI VOLEYBOL AÇIKLAMALAR OKUL SPORLARI VOLEYBOL AÇIKLAMALAR 1. Yarışmalar; Spor Genel Müdürlüğü Okul Spor Faaliyetleri Yönetmeliği, Uluslar arası Oyun Kuralları ve Yarışma Talimatları ile Spor Faaliyetleri Dairesi Başkanlığınca

Detaylı

Türk Hava Yolları ile direkt uçuş; 4* IZMAILOVO ALFA

Türk Hava Yolları ile direkt uçuş; 4* IZMAILOVO ALFA Türk Hava Yolları ile direkt uçuş; 24 AĞUSTOS 2014 TK417 SEFER SAYILI UÇAĞI İLE 08:30 DA MOSKOVA YA HAREKET VARIŞ : 12:20 29 AĞUSTOS 2014 TK414 SEFER SAYILI UÇAĞI İLE 13:30 DA İSTANBUL A HAREKET VARIŞ:

Detaylı

1. KARADENİZ OYUNLARI 02-08 TEMMUZ 2007 TRABZON

1. KARADENİZ OYUNLARI 02-08 TEMMUZ 2007 TRABZON 1 Genel Kurallar 1. Karadeniz Oyunları İdari Komitesi 2. 1. Karadeniz Oyunları,2007 Organizasyon Komitesi 3. 1. Karadeniz Oyunları Geçici Takvimi 4. Genel Şartlar 4.1. Organizasyon 4.2. Katılım 4.3. 1.

Detaylı

TENİS AÇIKLAMALAR 4-a) b) ç) 5. a) b) c) b) 9.

TENİS AÇIKLAMALAR 4-a) b) ç) 5. a) b) c) b) 9. TENİS AÇIKLAMALAR 1. Yarışmalar; Spor Genel Müdürlüğü Okul Spor Faaliyetleri Yönetmeliği, Uluslararası Oyun Kuralları ve Yarışma Talimatları ile Spor Faaliyetleri Dairesi Başkanlığınca öngörülen hükümlere

Detaylı

TOTBİD Türk Ortopedi ve Travmatoloji Birliği Derneği

TOTBİD Türk Ortopedi ve Travmatoloji Birliği Derneği TOTBİD Türk Ortopedi ve Travmatoloji Birliği Derneği XXIII. ULUSAL TÜRK ORTOPEDİ VE TRAVMATOLOJİ KONGRESİ (2013) TEKLİF ŞARTNAMESİ 1. KONU Bu şartname esas olarak 2013 yılında düzenlenecek olan XXIII.

Detaylı

AVRUPA OLĐMPĐYAT KOMĐTELERĐ BĐRLĐĞĐ (EOC) SORU-CEVAP FORMU ĐÇĐNDEKĐLER

AVRUPA OLĐMPĐYAT KOMĐTELERĐ BĐRLĐĞĐ (EOC) SORU-CEVAP FORMU ĐÇĐNDEKĐLER 1 AVRUPA OLĐMPĐYAT KOMĐTELERĐ BĐRLĐĞĐ (EOC) SORU-CEVAP FORMU ĐÇĐNDEKĐLER 1. Temel Düşünce ve Hareket Noktası; Şehrin ve Bölgenin Tanımı 2. Yasal Hususlar, Kurumsal Destek ve Adaylık Komitesi 3. Gümrük

Detaylı

Kıbrıs Türk toplumu programı AB Bursları Avrupa Birliği tarafından finanse edilmekte ve British Council tarafından uygulanmaktadır

Kıbrıs Türk toplumu programı AB Bursları Avrupa Birliği tarafından finanse edilmekte ve British Council tarafından uygulanmaktadır Kıbrıs Türk toplumu programı AB Bursları Avrupa Birliği tarafından finanse edilmekte ve British Council tarafından uygulanmaktadır Yerel Hibe Programı ilgi Beyan Etme Çağrısı 2014/15 Akademik Yılı için

Detaylı

WEC 2016 23. Dünya Enerji Kongresi Tanıtımı

WEC 2016 23. Dünya Enerji Kongresi Tanıtımı WEC 2016 23. Dünya Enerji Kongresi Tanıtımı WEC 2016 İçindekiler - WEC 2016 Organizasyon Şeması - DEK-TMK Yükümlülük Son Tarihleri - WEC 2016 Taslak Programı - WEC kontratı önemli noktaları - WSL kontratı

Detaylı

TÜRKİYE FUTBOL FEDERASYONU FUTBOL MÜSABAKA TALİMATI

TÜRKİYE FUTBOL FEDERASYONU FUTBOL MÜSABAKA TALİMATI TÜRKİYE FUTBOL FEDERASYONU FUTBOL MÜSABAKA TALİMATI MADDE 1 AMAÇ Bu Talimat, futbol müsabakalarının Uluslararası Futbol Oyun Kuralları na göre gerçekleşmesi amacıyla düzenlenmiştir. MADDE 2 TANIMLAR Bu

Detaylı

Kayıt ve Sözleşmenin Tamamlanması. Önemli Tarihlere Genel Bir Bakış. 2016 if TASARIM ÖDÜLLERİ Katılım Koşulları 01

Kayıt ve Sözleşmenin Tamamlanması. Önemli Tarihlere Genel Bir Bakış. 2016 if TASARIM ÖDÜLLERİ Katılım Koşulları 01 2016 if TASARIM ÖDÜLLERİ Katılım Koşulları 01 if TASARIM ÖDÜLLERİ if International Forum Design GmbH (bundan böyle if olarak anılacaktır) tarafından düzenlenmektedir. Katılım Koşulları if TASARIM ÖDÜLLERİ

Detaylı

ÜST DÜZEY SPOR VE ELİT SPORCULARIN SEÇİLME KRİTERLERİNİ BELİRLEYEN KART PROGRAMI

ÜST DÜZEY SPOR VE ELİT SPORCULARIN SEÇİLME KRİTERLERİNİ BELİRLEYEN KART PROGRAMI T.C. BAŞBAKANLIK GENÇLİK VE SPOR GENEL MÜDÜRLÜĞÜ DIŞİLİŞKİLER DAİRESİ BAŞKANLIĞI ÜST DÜZEY SPOR VE ELİT SPORCULARIN SEÇİLME KRİTERLERİNİ BELİRLEYEN KART PROGRAMI Hazırlayanlar : Hilmi IŞITAN Önder ARI

Detaylı