- İş dünyası ve akademik dünyayı çevreleyen oluşumlarımız ile 600 ün üzerinde Profesyonel Konuşmacı ve Akademisyen ile işbirliği içindeyiz.

Ebat: px
Şu sayfadan göstermeyi başlat:

Download "- İş dünyası ve akademik dünyayı çevreleyen oluşumlarımız ile 600 ün üzerinde Profesyonel Konuşmacı ve Akademisyen ile işbirliği içindeyiz."

Transkript

1

2 Hakkımızda BMI Conferences, 2004 yılından bu yana eğitim danışmanlık sektörünün vizyoner markası olan Business Management Institute organizasyonudur. Ulusal ve uluslararası uzmanların katılımıyla gerçekleştirdiği Yönetim Konferansları ile sektörler arası bilgi ve network ağının genişletilmesine hizmet ederek, geleceğin iş dünyasına evrensel ve inovasyonel değerler kazandırmayı amaç edinmiştir. Ulusal ve Global çevrelerin değişik sektörlerinden yüzlerce iş dünyası profesyonelinin bir araya geldiği BMI Yönetim Konferansları, aşağıdaki 5 kategori ve ilgili başlıklarda düzenlenmektedir; - İnsan Kaynakları Yönetimi - Bilişim & Teknoloji Yönetimi - Finans & Finansal Yönetim - Lojistik & Tedarik & Satınalma Yönetimi - Satış & Pazarlama Yönetimi Sektörlerin geleceğine yön veren akademisyenleri, stratejik kararlara imza atan üst düzey yöneticileri ve konu üzerinde uzman uygulamacıları, katılımcılarıyla buluşturan BMI Yönetim Konferansları; gerçekleşen oturumlarda, katılımcılarına, iş hayatıyla bütünleşmiş çözümler, farklı bakış açıları ve güncel uygulama örnekleri ile bütünsel bir çerçevede bilgi sunmaktadır. Hakkımızda Kısa Kısa: - Türkiye nin başarılı eğitim kurumlarından olan Business Management Institute tarafından kurulan BMI Conferences, iş dünyasının gelişimini hedefleyen seminer ve konferanslar organize etmektedir. - Türkiye nin en saygın Üniversiteleri (Orta Doğu Teknik Üniversitesi, Marmara Üniversitesi, İstanbul Teknik Üniversitesi, Hacettepe Üniversitesi) ile işbirliği içerisindedir ve akademik dünya ile iş dünyasını buluşturan bir platform olarak hareket etmektedir. - İş dünyası ve akademik dünyayı çevreleyen oluşumlarımız ile 600 ün üzerinde Profesyonel Konuşmacı ve Akademisyen ile işbirliği içindeyiz. - BMI, Yılda 40 ın üzerinde farklı etkinlik gerçekleştirmektedir ve yılda in üzerinde katılımcı sağlamaktadır. - İş dünyasının nabzını tutan gündem konuları ve etkinlik faaliyetlerimizle Türkiye nin önde gelen iletişim mecralarına güncel haber kaynağı sağlıyoruz. - Etkinliklerimize özel sunduğumuz pazarlama ve iletişim aktiviteleri ile iş ortaklarımıza mevcut ve potansiyel müşterilerine doğrudan ulaşabilecekleri geniş bir network ağı sunuyoruz. Henüz yerinizi almadıysanız sizi de BMI İş Dünyasına davet ediyoruz

3 LOJİSTİK VE TEDARİK ZİNCİRİ YÖNETİMİ ZİRVESİ 14 Mart 2015 Cumartesi Le Mêridien Hotel, Etiler İSTANBUL Yakın gelecekte Tedarik Zincirleri işletmeler arasındaki rekabette hizmet ve maliyet avantajının yaratılacağı tek alan olacaktır! Gittikçe sertleşen küresel rekabette ürünlerdeki kalite ve fiyatların birbirine yaklaşması ile, tedarik, üretim ve dağıtım sistemlerindeki çağdaş ve gelişmiş planlamaların rolü artmış, günümüzde, sürdürülebilir gelişme ve rekabetteki dengelerin değişmesinde major bir etki alanına ulaşmıştır... Maliyetleri azaltmak, verimliliği arttırmak, planlı, hızlı, esnek ve etkin bir tedarik zinciri yönetimi kurmak, üretim ve dağıtım sistemlerinin gelişimini sağlamak Lojistik Yöneticilerinin başlıca hedefidir. Ürün kalitelerinin giderek birbirine benzemesiyle işletmeler arasındaki fiyat avantajının minimalize olması, rekabetteki farkta maliyet ve hizmet üstünlüğünü ön plana çıkarmıştır. Bu noktada etkisi giderek artan bir role sahip olan Tedarik Zinciri Yönetimi, gelecekte işletmelerin birbirleri ile rekabet edip üstünlük sağlayacakları tek alan olma yolunda ilerlemektedir. 14 Mart Cumartesi günü Le Mêridien Hotel Etiler de sektör yöneticilerinin bir araya geleceği Lojistik ve Tedarik Zinciri Yönetimi Zirvesi nde, yarının dünya düzenine yön verecek inovasyon çalışmalarına, güncel Know-How lara, başarılı uygulamalara ve sonuç veren örneklere şahit olacağız. Farklı perspektifleri sahaya sunacağız.

4 OTURUM KONULARINDAN ÖNEMLİ BAŞLIKLAR Türk Lojistik Sektörünün 2014 Yılı Performansının Değerlendirilmesi, Türk Lojistik Sektörünün Gelecek Beklentileri, Türk Lojistik Sektörünü 2023 Yılında Ne Bekliyor? Müşteri Odaklı, Uçtan Uca (E2E) Tedarik Zinciri Yönetimi Tedarik Zinciri Yönetimi nin Sürdürülebilirlik Rolü ve Katkısı Çok Aşamalı Tedarik Zincirlerinde Katılımcı Planlama; Genişleyen Ekonomik Faaliyetlerin Etkileri, İş Ortaklarının Şirket Süreçlerine Penetrasyonu, Lokal Optimizasyon, Stok, Sipariş ve İkmal Politikaları Toptan ve Perakende de Etkin Sipariş ve Stok Yönetimi, Kamçı Etkisi Satınalma, Lojistik ve Tedarik Zinciri Yönetimi Sözleşmeleri; Çalışma Hayatına ve İş Hukukuna Etkileri, Mahkeme Kararları, Uygulama Örnekleri Tedarik Zinciri & Teknoloji DeFacto da Lojistik Otomasyon Dönemi Dış Ticarette Lojistik Uygulamaları; Yaşanan Sorunlar, Kaçınma ve Çözüm Önerileri Türkiye de Tehlikeli Madde Taşımacılığı ve Uygulamaları Taşımacılıkta İntermodel Çözümler Depolar İçin Otomasyon Çözümleri & Verimlilik ve daha fazlası sizlerle Program Akışı & Konuşmacılar ve Özgeçmişleri & Kayıt-Başvuru Tüm Detaylar için Lütfen Tıklayınız

5

6 ZİRVE KAYIT ÜCRETLERİ 15 Ocak-15 Şubat 16 Şubat-13 Mart Kişi Başı Katılım Bedeli 850 TL 900 TL Fiyatlara %18 KDV eklenecektir. Grup İndirim Oranları: Aynı firmadan 2 kişi ve üzeri katılımlarda %5, 5 kişi ve üzeri katılımlarda %10 indirim oranı uygulanmaktadır. Katılım Bilgileri: Katılım için kayıt formu doldurulması ve ödeme dekontu ile birlikte gönderilmesi gerekmektedir. Ödeme bilgilerine kayıt formunda yer verilmiştir. Kayıt Formu İndir * Erken kayıt avantajından yararlanılabilmesi ve kaydın tamamlanabilmesi için kayıt olunan dönem içinde ödeme yapılmalıdır. * Erken kayıt avantajında, ücret iadesi yoktur ancak isim değişikliği kabul edilmektedir. * Öğle yemeği, ara ikramlar ve tüm katılımcı dokümanları ücrete dahildir. BMI Conferences gerektiğinde program mekanını değiştirme, erteleme ve iptal etme hakkını saklı tutar. Konuşmacı değişikliğine gidebilir.

7 MARKANIZI ZİRVE YE TAŞIYIN Zirvemizde Sponsorlarımız ve Kurumsal Tanıtım Ortaklarımız arasında yer alarak; Kurumsal uygulama çözümlerinizi paylaşma imkanı bulabilir, hedefinizdeki potansiyel müşterilere ulaşabilir, uluslararası ve lokal pek çok yüksek hacimli şirketin üst düzey yöneticileri ile tanışarak yeni işbirlikleri geliştirebilirsiniz. Etkinlik öncesinde, esnasında ve akabinde yapılan pazarlama ve iletişim aktiviteleri ile marka bilinirliğinize güç katabilirsiniz. Sektördeki kurumsal imajınıza ve prestijinize katma değer sağlayabilirsiniz. KURUMSAL İŞBİRLİĞİ VE TANITIM OLANAKLARIMIZ aşağıdaki kategorilere ayrılmaktadır. ANA SPONSORLUK TL + KDV Ana Sponsor, Lojistik ve Tedarik Zinciri Yönetimi Zirvesi 15 Açılış Ev Sahipliğini Yapacaktır. 10 Dakikalık Açılış Konuşması Hakkı Fuaye Alanında Ücretsiz Stant İmkanı (12 m2) Konferans Mekanı Ön Panelinde 70X200 Ebatlarında 2 Adet Flama Kullanım Hakkı Zirveye 8 Kişilik Ücretsiz Davetiye Zirve Best Practices sunumlarında Ana Sponsor un Davet Edeceği Uluslararası Bir Konuşmacıya 30 Dakikalık Sunum Hakkı Ana Sponsor Aracılığı ile Katılımı Bildirilen Kişi veya Kurumlara Etkinlik Bedelinde %15 İndirim Avantajı Firma Web Sitesinde, Basın Mecralarında Yer Alacak İlanlarda, Tüm Duyuru ve Lansmanda, E-Bülten ve Etkinlik Materyallerinde Ana Sponsor un İlanı Ana Sponsorluk Kategorisi Dahilinde Sektörel Bazda 1 Ana Sponsor Kabul Edilir.

8 RESMİ SPONSORLUK TL + KDV Fuaye Alanında Ücretsiz Stant İmkanı (9 m2) Konferans Mekanı Yan Panelinde 50x200 Ebatlarında 2 Adet Flama Kullanım Hakkı Zirveye 6 Kişilik Ücretsiz Davetiye Resmi Sponsor ile Katılımı Bildirilen Kişi veya Kurumlara Etkinlik Bedelinde %10 İndirim Avantajı Firma Web Sitesinde, Basın Mecralarında Yer Alacak İlanlarda, Tüm Duyuru ve Lansmanda, E-Bülten ve Etkinlik Materyallerinde Resmi Sponsor un İlanı Resmi Sponsorluk Kategorisi Dahilinde Sektörel Bazda 1 Resmi Sponsor Kabul Edilir. OTURUM SPONSORLUĞU TL + KDV Firmalar Tarafından Önerilecek Konu ve Konuşmacıların veya BMI Tarafından Belirlenen Oturumların Sponsorluğudur. Fuaye Alanında Ücretsiz Stant İmkanı (6 m2) Konferans Mekanı Yan Panelinde 50x150 Ebatlarında 2 Adet Flama Kullanım Hakkı Zirveye 4 Kişilik Ücretsiz Davetiye Firma Web Sitesinde, Basın Mecralarında Yer Alacak İlanlarda, Tüm Duyuru ve Lansmanda, E-Bülten ve Etkinlik Materyallerinde Oturum Sponsoru nun İlanı Oturum Sponsorluğu Kategorisi Dahilinde Sektörel Bazda 1 Oturum Sponsoru Kabul Edilir. DESTEK SPONSORLUĞU 5000 TL + KDV Fuaye Alanında Stant İmkanı (4 m2) Zirveye 2 Kişilik Ücretsiz Davetiye Firma Web Sitesinde, Basın Mecralarında Yer Alacak İlanlarda, Tüm Duyuru ve Lansmanda, E-Bülten ve Etkinlik Materyallerinde Destek Sponsoru nun İlanı Destek Sponsorluğu Kategorisi Dahilinde Sektörel Bazda 1 den Fazla Katılım Olabilir.

9 MEDYA SPONSORLUĞU. Medya Sponsorluğu İçin; Basılı Medya TV Kanalı Internet Medya Radyo Kanalı Olmak Üzere 4 Ayrı Kategoride Sponsorluk Katılımı Yapılabilecektir. Kategorisel Bazda 1 den Fazla Katılım Olabilir. Medya Sponsorluk Şartları Karşılıklı Görüşülecektir. ETKİNLİK SPONSORLUĞU. Etkinlik Sponsorları; Açılış Kahve Arası Etkinlikleri Kapanış Olmak Üzere Farklı Kategorilerde Sponsorluk Katılımı Yapabilirler. (Firma Gerçekleştireceği Etkinliği BMI ın Onayına Sunar.) Etkinlik Sponsorluğu Şartları Karşılıklı Görüşülecektir. HİZMET SPONSORLUĞU. Hizmet Sponsorları; İletişim Danışmanlığı Teknoloji Desteği Personel Desteği Basılı Malzeme Katılımcı Anketlerinin Yapılması ve Değerlendirilmesi Zirve Acil Sağlık Hizmeti Kategorilerinde Sponsorluk Katılımı Yapabilirler. Kategorisel Bazda 1 Hizmet Sponsoru Kabul Edilir. Hizmet Sponsorluğu Şartları Karşılıklı Görüşülecektir.

E-TİCARET ZİRVESİ. İstanbul E-Ticaret Zirvesi, 17 Ekim 2015 tarihinde İstanbul Dedeman Otel de gerçekleştirilecektir.

E-TİCARET ZİRVESİ. İstanbul E-Ticaret Zirvesi, 17 Ekim 2015 tarihinde İstanbul Dedeman Otel de gerçekleştirilecektir. 1 E-TİCARET ZİRVESİ İstanbul E-Ticaret Zirvesi, Türkiye de e-ticaret girişimcilerini destekleyerek pazara yeni ürün ve servislerin sunulmasına imkân sağlamayı hedeflemekte ve bu sayede yenilik ve teknoloji

Detaylı

Marmara Üniversitesi Lojistik & Tedarik Zinciri Yönetimi Sertifika Programı Marmara University Logistics & Supply Chain Management Certificate Program

Marmara Üniversitesi Lojistik & Tedarik Zinciri Yönetimi Sertifika Programı Marmara University Logistics & Supply Chain Management Certificate Program Marmara Üniversitesi Lojistik & Tedarik Zinciri Yönetimi Sertifika Programı Marmara University Logistics & Supply Chain Management Certificate Program Amaç Değişen ve gelişen müşteri isteklerinin en verimli

Detaylı

ÖNSÖZ. Değerli Dostlar,

ÖNSÖZ. Değerli Dostlar, ÖNSÖZ Değerli Dostlar, Bilişim sektörünün ülke gelişimine sağlayacağı katma değeri ve gücü bilerek, buna inanarak tam 42 yıldır Türkiye Bilişim Derneği çatısı altında var gücümüzle uğraş veriyoruz. Bu

Detaylı

GOBI 2010 TANITIM KİTAPÇIĞI. www.ituyatirim.org. İTÜ Yatırım Kulübü İTÜ İşletme Fakültesi 80680 Maçka / İSTANBUL E-mail: yatirim@itu.edu.

GOBI 2010 TANITIM KİTAPÇIĞI. www.ituyatirim.org. İTÜ Yatırım Kulübü İTÜ İşletme Fakültesi 80680 Maçka / İSTANBUL E-mail: yatirim@itu.edu. GOBI 2010 TANITIM KİTAPÇIĞI İÇERİK 1. Kulübün Mesajı 2. İstanbul Teknik Üniversitesi Yatırım Kulübü 3. GOBI 2010 3.1 Etkinlik Tarihi 3.2 Etkinliğin İçeriği 3.3 Etkinliğin Amaçları 4. Finansman Yönetimi

Detaylı

GOBI 2010 TANITIM KİTAPÇIĞI. www.ituyatirim.org. İTÜ Yatırım Kulübü İTÜ İşletme Fakültesi 80680 Maçka / İSTANBUL E-mail: yatirim@itu.edu.

GOBI 2010 TANITIM KİTAPÇIĞI. www.ituyatirim.org. İTÜ Yatırım Kulübü İTÜ İşletme Fakültesi 80680 Maçka / İSTANBUL E-mail: yatirim@itu.edu. GOBI 2010 TANITIM KİTAPÇIĞI İÇERİK 1. Kulübün Mesajı 2. İstanbul Teknik Üniversitesi Yatırım Kulübü 3. GOBI 2010 3.1 Etkinlik Tarihi 3.2 Etkinliğin İçeriği 3.3 Etkinliğin Amaçları 4. Finansman Yönetimi

Detaylı

SEKTÖRÜNÜZDEKİ YERİNİZİ ÖĞRENMEK İSTER MİSİNİZ?

SEKTÖRÜNÜZDEKİ YERİNİZİ ÖĞRENMEK İSTER MİSİNİZ? 2015 YILI SANAYİ KURULUŞLARI SEKTÖREL PERFORMANS DEĞERLENDİRME ORGANİZASYONU SEKTÖRÜNÜZDEKİ YERİNİZİ ÖĞRENMEK İSTER MİSİNİZ? 2015 Çözüm Ortakları Bölgesel Ortaklar Bu organizasyon Kocaeli Sanayi Odası

Detaylı

Türkiye Bilişim Derneği

Türkiye Bilişim Derneği Türkiye Bilişim Derneği www.istanbulbilisimkongresi.org.tr www.ibk.org Görsel Medya Sponsoru Türkiye Bilişim Derneği (TBD) 1971 yılında kurulan ve Bakanlar Kurulu kararıyla kamu yararına çalışan dernek

Detaylı

Food Supply Chain Forum

Food Supply Chain Forum Gıda Tedarik Zinciri Forumu 3-4 Aralık 2015 / İstanbul Food Supply Chain Forum İstanbul Düzenleyen www.sut-d.org 2 Değerli Gıda Yatırımcıları ve Sektör Temsilcileri, Günümüzde önemli ve stratejik sektörlerden

Detaylı

konferansı ve fuarı 15 /16 Nİsan 2015 Halİç Kongre Merkezİ

konferansı ve fuarı 15 /16 Nİsan 2015 Halİç Kongre Merkezİ yerel zincirler bulusuyor konferansı ve fuarı 15 /16 Nİsan 2015 Halİç Kongre Merkezİ TEKNOLOJI DÖNÜŞÜMÜ BAŞLAT GELECEĞİ KAZAN teknolojı yerel zıncırler bulusuyor konferansı ve fuarı 2015 2 Online Alışveriş

Detaylı

Değerli dostlarım, Mobil Yöntem. Online Alışveriş. Depo - Stok Takip Araçları. Perakende Altyapı Sistemleri. Ödeme Sistemleri

Değerli dostlarım, Mobil Yöntem. Online Alışveriş. Depo - Stok Takip Araçları. Perakende Altyapı Sistemleri. Ödeme Sistemleri Değerli dostlarım, Online Alışveriş Perakende Altyapı Sistemleri Mobil Yöntem Ödeme Sistemleri Depo - Stok Takip Araçları Ülkemiz perakende sektörünün en önemli ve en büyük çatı örgütü konumunda olan Türkiye

Detaylı

PERAKENDE SEKTÖRÜNÜN ÇOK DEĞERLİ YÖNETİCİLERİ

PERAKENDE SEKTÖRÜNÜN ÇOK DEĞERLİ YÖNETİCİLERİ PERAKENDE SEKTÖRÜNÜN ÇOK DEĞERLİ YÖNETİCİLERİ Dünya ekonomisi çok büyük bir değişim yaşıyor. En önemli ekonomi kaleleri ve sırtı yere gelmez sanılan dev organizasyonlar, bu değişimin etkisiyle darbe aldılar.

Detaylı

ÇÖZÜM ARAŞTIRMA DANIŞMANLIK VE EĞİTİM HİZMETLERİ

ÇÖZÜM ARAŞTIRMA DANIŞMANLIK VE EĞİTİM HİZMETLERİ Çözüm Araştırma Danışmanlık Ve Eğitim Hizmetleri ÇÖZÜM ARAŞTIRMA DANIŞMANLIK VE EĞİTİM HİZMETLERİ Araştırmada 15 yılı geride bırakan anda itibaren, karşınızda sadece diğer hizmet konularında danışmanlık

Detaylı

6. DÜNYA ENERJİ DÜZENLEME FORUMU 25-28 Mayıs 2015, İSTANBUL SPONSORLUK DOSYASI. www. wfer2o15.org. QR code generated on http://qrcode.littleidiot.

6. DÜNYA ENERJİ DÜZENLEME FORUMU 25-28 Mayıs 2015, İSTANBUL SPONSORLUK DOSYASI. www. wfer2o15.org. QR code generated on http://qrcode.littleidiot. 6. DÜNYA ENERJİ DÜZENLEME FORUMU 25-28 Mayıs 2015, İSTANBUL SPONSORLUK DOSYASI www. wfer2o15.org QR code generated on http://qrcode.littleidiot.be facebook/wfer2015istanbul twitter/wfer2015 twitter/wfer6

Detaylı

2012 Faaliyet Raporu

2012 Faaliyet Raporu 2012 Faaliyet Raporu İÇİNDEKİLER 4. 6. 9. 10. 12. 14. 16. 24. 28. 30. 32. 2012 ye Genel Bakış Önsöz ÇMD Hakkında Yönetim ve Denetim Kurulumuz Üyelerimiz Komisyonlarımız Projelerimiz ve Faaliyetlerimiz

Detaylı

8-9-10 Mayıs 2014 İstanbul Kongre Merkezi

8-9-10 Mayıs 2014 İstanbul Kongre Merkezi www.turkiyeargezirvesi.com Kısıklı Cad. Uzay Ap. No:1/8 Altunizade / Üsküdar / Istanbul P :+90 216 651 98 75 F :+90 216 651 98 74 info@aktiffuarcilik.com www.aktiffuarcilik.com 8-9-10 Mayıs 2014 İstanbul

Detaylı

Faalİyet Raporu 2014. Bursa Eskişehir Bilecik Kalkınma Ajansı

Faalİyet Raporu 2014. Bursa Eskişehir Bilecik Kalkınma Ajansı Faalİyet Raporu 204 Bursa Eskişehir Bilecik Kalkınma Ajansı Yeni Yalova Yolu 4.Km Buttim İş Merkezi Buttim Plaza Kat 6 Osmangazi/Bursa TÜRKİYE T:0224 2 3 27 F: 0224 2 3 29 4 BEBKA Personelinin Eğitim Durumuna

Detaylı

TANITIM ve KAYIT B R O Ş Ü R Ü. www.peryon.org.tr kongre@peryon.org.tr

TANITIM ve KAYIT B R O Ş Ü R Ü. www.peryon.org.tr kongre@peryon.org.tr TANITIM ve KAYIT B R O Ş Ü R Ü www.peryon.org.tr kongre@peryon.org.tr Avrupa nın 2.en büyük İnsan Yönetimi Kongresi olan PERYÖN Ulusal İnsan Yönetimi Kongresine siz de katılın. Kamu ve özel sektörden Yönetim

Detaylı

İş Dünyasında Kadın ve Kadın Çalışanlara Yönelik Uygulamalar Araştırması

İş Dünyasında Kadın ve Kadın Çalışanlara Yönelik Uygulamalar Araştırması www.pwc.com/tr İş Dünyasında Kadın ve Kadın Çalışanlara Yönelik Uygulamalar Araştırması 08 Mart 2012 Yayın Hakkı: PwC, 2012 Her hakkı saklıdır. Bu raporun hiç bir kısmı PwC nin yazılı izni olmadan tekrar

Detaylı

Vodafone Türkiye Sürdürülebilirlik Raporu

Vodafone Türkiye Sürdürülebilirlik Raporu Vodafone Türkiye Sürdürülebilirlik Raporu 2011-2012 Rapor Hakkında Vodafone Türkiye olarak ikinci kez yayımladığımız bu Sürdürülebilirlik Raporu aracılığıyla 2011/12 mali yılına ait sürdürülebilirlik

Detaylı

Vodafone Türkiye Sürdürülebilirlik Raporu 2012-2013

Vodafone Türkiye Sürdürülebilirlik Raporu 2012-2013 Vodafone Türkiye Sürdürülebilirlik Raporu 2012-2013 Rapor Hakkında Rapor Hakkında Vodafone Türkiye olarak yayımladığımız bu üçüncü Sürdürülebilirlik Raporunu siz paydaşlarımızla paylaşmaktan mutluluk

Detaylı

14-15 EKİM / OCTOBER 2015 HILTON ISTANBUL BOSPHORUS CONVENTION CENTER

14-15 EKİM / OCTOBER 2015 HILTON ISTANBUL BOSPHORUS CONVENTION CENTER 14-15 EKİM / OCTOBER 2015 HILTON ISTANBUL BOSPHORUS CONVENTION CENTER Türkiye Giyim Sanayicileri Derneği olarak son 7 yıldır Mayıs ayında gerçekleştirdiğimiz İSTANBUL MODA KONFERANSINI bu yıl, 14-15 Ekim

Detaylı

İMSAD Faaliyet Raporu

İMSAD Faaliyet Raporu 10 İMSAD Faaliyet Raporu İNŞAAT MALZEMESİ SANAYİCİLERİ DERNEĞİ 2010 YILI FAALİYET RAPORU 2010 YILI FAALİYETLERİ 2 2010 YILI FAALİYETLERİ Gözlerimizi kapayıp tek başımıza yaşadığımızı düşünemeyiz. Memleketimizi

Detaylı

Soroptimists Educate to Lead Fresh Ideas Empowering Women Kadınları Güçlendiren Yeni Fikirler

Soroptimists Educate to Lead Fresh Ideas Empowering Women Kadınları Güçlendiren Yeni Fikirler SPONSORLUK PAKETLERİ Soroptimists Educate to Lead Fresh Ideas Empowering Women Kadınları Güçlendiren Yeni Fikirler HILTON ISTANBUL BOSPHORUS CONVENTION & EXHIBITION CENTER, İSTANBUL, TÜRKİYE www.si-istanbul2015.org

Detaylı

SÜRDÜRÜLEBİLİRLİK RAPORU 2012

SÜRDÜRÜLEBİLİRLİK RAPORU 2012 SÜRDÜRÜLEBİLİRLİK RAPORU 2012 İÇİNDEKİLER SUNUŞ 1 Yönetim Kurulu Başkanı nın Mesajı 2 Genel Müdürün Mesajı 3 ŞİRKET PROFİLİ 5 Ak-Kim e Bakış 5 Ak-Kim in Kısa Tarihi 6 Markalar ve Ürünler 8 Operasyonel

Detaylı

Bir Emeklilik Şirketi nin Faaliyet Defteri GARANTİ EMEKLİLİK 2010 FAALİYET RAPORU

Bir Emeklilik Şirketi nin Faaliyet Defteri GARANTİ EMEKLİLİK 2010 FAALİYET RAPORU Bir Emeklilik Şirketi nin Faaliyet Defteri GARANTİ EMEKLİLİK 2010 FAALİYET RAPORU İçindekiler BÖLÜM I - Sunuş 2 Başlıca Finansal Göstergeler 6 Kısaca Garanti Emeklilik ve Hayat 7 Kilometre Taşları 8 Vizyonu,

Detaylı

STRATEJİK PLAN 2015-2020 1

STRATEJİK PLAN 2015-2020 1 STRATEJİK PLAN 2015-2020 1 2 www.marka.org.tr 3 4 MARKA nın Vizyonu; Doğu Marmara için sürdürülebilir kalkınmada küresel standartları yakalamış ve iş mükemmelliği doğrultusunda sürekli kendini yenileyen

Detaylı

GYODER FAALİYET RAPORU / 2013

GYODER FAALİYET RAPORU / 2013 BAŞKANIN MESAJI Geçtiğimiz yıl Türkiye büyümesinin üstünde bir ivme yakalayarak ülke ekonomisinin lokomotifli olan gayrimenkul sektörü artık her zamankinden daha kilit bir rol üstlendi. Sektörün bu önemli

Detaylı

EĞİTİM KATALOĞU 2014. www.unitedpartners-tr.com GENEL BİLGİLENDİRME

EĞİTİM KATALOĞU 2014. www.unitedpartners-tr.com GENEL BİLGİLENDİRME EĞİTİM KATALOĞU 2014 www.unitedpartners-tr.com GENEL BİLGİLENDİRME EĞİTİM KATALOĞU HAKKINDA Değerli Müşterilerimiz 2014 dönemi aynı zamanda grup şirketlerimiz için yeni bir eğitim dönemi olarak başlıyor.

Detaylı

Great Place to Work. Türkiye nin En İyi İşverenleri 2014 HEMEN BAŞVURUN 31 ARALIK 2013. İş Birlikleri. Başvurular. Tarihine Kadar Devam Ediyor!

Great Place to Work. Türkiye nin En İyi İşverenleri 2014 HEMEN BAŞVURUN 31 ARALIK 2013. İş Birlikleri. Başvurular. Tarihine Kadar Devam Ediyor! ELİRLEMESİ İŞYERİ KÜLTÜRÜ AR KIYASLAMA BAŞARI KO Great Place to Work 31 ARALIK 2013 ÜRÜ Benchmark CAZİP Çalışması İŞVEREN & Yarışması TASARIM Türkiye nin En İyi İşverenleri 2014 ERİ KÜLTÜRÜ CAZİP İŞVEREN

Detaylı

MÜKEMMELLÝK YOLUNDA 20 YIL...

MÜKEMMELLÝK YOLUNDA 20 YIL... MÜKEMMELLÝK YOLUNDA 20 YIL... 2009 Çalýþma Raporu MÜKEMMELLİK YOLUNDA 20 YIL... KalDer Çalışma Raporu-2009 İşbirliklerimiz: İÇİNDEKİLER MİSYON-VİZYON 2009 YILI DEĞERLENDİRMESİ 1 MÜKEMMELLİK YOLCULUĞU 1

Detaylı