KONSEPT PREMIUM PROJESİ STANDART OPSİYON YAPI ŞARTNAMESİ

Ebat: px
Şu sayfadan göstermeyi başlat:

Download "KONSEPT PREMIUM PROJESİ STANDART OPSİYON YAPI ŞARTNAMESİ"

Transkript

1 KONSEPT PREMIUM PROJESİ STANDART OPSİYON YAPI ŞARTNAMESİ

2 KONSEPT PREMIUM PROJESİ STANDART OPSİYON YAPI ŞARTNAMESİ *Konsept Yapı Standart Yapı Şartnamesi, dairesini farklı bir konseptte dizayn etmek isteyen müşteriler için hazırlanmıştır. İç mimaride esneklik sağlamak amacıyla daire iç mekanları tesisatları çekilmiş, ince sıvası yapılmış, taban şapları atılmış şekilde teslim edilecektir. İnşaat Gaziantep ili, Şehitkamil ilçesi Güvenevler Mah. Arapkin Mevkii 21.3C paftası 3361 Ada 3 Parsel yapılacak olan Konsept Premium projesi standart daire opsiyonu teknik yapı şartnamesidir. Proje, belirtilen adreste ; 7 katlı 14 daireden oluşacak olup daireler 4 Oda, 1 Salon, 1 Soyunma Odası, 3 banyo ve tuvaletlerden oluşmaktadır. $ 1. BİNA BETONARMESİ Jeoloji mühendisleri tarafından yapılacak olan zemin etüd çalışmasına göre hazırlanacak rapor doğrultusunda Konsept Yapı inşaat mühendisleri tarafından projelendirelerek titiz bir işçilik ile inşaa edilip Bağımsız Yapı Denetim Firmalarınca denetlenecektir. 2. DUVARLAR Dış duvarlar 20 cm kalınlığında Ytong (GAZBETON) iç duvarlar ise tuğla ile örülecektir. İç ve dış duvarlara kara sıva uygulanacak olup duvar ve sıva birinci sınıf işçilikle yapılacaktır. 3. TABAN KAPLAMALARI Daire içerisindeki tüm zeminler alıcıya şap atılarak teslim edilecektir. 4. DUVAR KAPLAMALARI Salon, Oturma Odası, Ebevyn Yatak Odası, Genç Odası,Çocuk Odası Mutfak(kısmi) Antre ve Koridor duvarları ince sıva sonrası 2 kat macun çeklilerek teslim edilecektir. Banyo, Lavabo, Wc ve Ebeveyn ve Genç Odası duş duvarları tavana kadar sıvanarak fayans döşemesine hazır halde teslime dilecektir. 5. TAVAN KAPLAMALARI Daire içerisindeki ana tavan tesisatları çekilerek asama tavan ve kartonpiyer safhasına hazır hale getirilecektir. 6. TUVALET `e 1. sınıf alaturka hela taşı ve gömme rezervuar konulacaktır. Sıvalı şekilde teslim edielecektir. 7. BANYO`da asma klozet arkası gömme rezervuar takılacak tesisatlar çekilecek ve banyo sıvalı bir şekilde teslim edilecektir. 8. BALKON Tabanları 60*60 granit seramik olup duvarları 120 cm boyunda 33*33 duvar seramiği veya 20*20 fayans ile kaplanacaktır. Balkonlara su tesisatı çekilecek aynı zamanda tv,telefon ve elektrik prizleri yapılacaktır. 9. MUTFAK Elektirik ve Su tesisatları çekilecektir. 10. DOLAP Projede belirtilen dolap, giysi odası dolap ve rafları ve kiler dolap ve rafları daire sahibi tarafından yaptırılacaktır. 11. PENCERELER Winsa, Pakpen, EGE Pen yada muadili PVC yapılacak, camlar çift cam 4+4 mm olacaktır. Her mekana 1 adet olmak çift açılım yapılacaktir. Pencere denizlikleri mekana uygun olarak mermer veya granit olacaktır.

3 12. DOĞRAMALAR Daire giriş kapıları emniyet kilitli elektrostatik boyalı parmak izli 4 mm MDF kaplı çelik kapı konulacaktır. iç kapılar alıcı tarafından yaptırılacaktır. 13. SIHHİ TESİSAT Daire içi tesisatlar yapılacaktır. Güneş enerji tesisatı yapılarak, boruları çatıya kadar çıkarılacaktır. Mutfakta bulaşık makinesi yeri, koridorda çamaşır makinesi ve hızlı ısıtıcı tesisatı yapılacaktır. 14. ISITMA VE SOĞUTMA SİSTEMİ Daireler tabandan ısıtma sistemi ile donatılacak olup sistem merkezi doğalgaz olarak kurulacaktır. Daire içlerine doğalgaz tesisatı çekilmeyecektir. Oturma, Odası Salon ve yatak odasına klima tesisatı çekilecektir. 15. ELEKTRİK TESİSATI ında birinci sınıf malzeme ve işçilik kullanılacaktır. Daire içerisine yeterli miktarda priz telefon prizi anten prizi yerleri konulacaktır. 16. JENERATÖR Bina nın tamamını besleyecek nitelikte Jenaratör binaya Konsept Yapı tarafından konulacaktır. 17. GÜVENLİK Binanın kontrol ve güvenliğinin sağlanması amacıyla bina girişi, otopark alanı ve bina çevresini gözetleyebilen kapalı devre kayıtlı kamera sistemi yerleştirilecektir. 18. KAPI OTOMATIĞI VE SANTRAL Dairelere görüntülü Multitek veya muadili kapı otomatiği yapılacak, kablolar SİEMENS, KAVEL veya HES marka veya muadili olacaktır. Ayrıca Karel, Multitek veya muadili santral bağlanarak daireler arası iç hat kurulacaktır. 19. MERKEZİ UYDU SİSTEMİ kurulacak ve girişleri odalara verilecektir, Sistem sayesinde bireysel uydu masrafı ve görüntü kirliliği önlenmiş olacaktır. 20. ASANSOR, projeye uygun olarak TSE hızlı asansör yapılacaktır. Asansörlere kurtarıcı ve kabin içi emniyet kapısı takılacaktır. 21. APARTMAN GİRİŞİ ve yan duvarları 120 cm yüksekliğinde kaplama yapilacaktir. Merdiven duvarları ipeksi mat yağlı boya ile boyanacaktır. Merdiven korkulukları krom yapılacaktır. Dış apartman kapısı aliminyum olarak yapılacaktır. Dış cephe Konsept Yapı tarafından özel olarak tasarlanacak olup 1.sınıf malzeme ve işçilik kullanılıcaktır. 22. BAHÇE düzenlemesi için gerekli peyzaj düzenlemesi yapılacaktır. 23. OTOPARK Konsept Premium projesinde kapalı ortak otopark uygulaması olup toplam 24 araçlık otopark yapılacaktır. Asansör sistemi otopark girişine kadar inecektir. 24. FITNESS SALONU Konsept Premium projesine göre bina zemin katında bina sakinlerinin kullanımı için Fitness salonu yapılacaktır. 25. CEP SİNEMASI VE SOSYAL ALAN Konsept Premium projesine göre bina zemin katında bina sakinlerinin çok amaçlı kullanımları (sinema odası veya toplantı odası) için cep sineması yapılacaktır.

4 KONSEPT PREMIUM PROJESİ FULL DAİRE YAPI ŞARTNAMESİ

5 KONSEPT PREMIUM PROJESİ FULL DAİRE YAPI ŞARTNAMESİ İnşaat Gaziantep ili, Şehitkamil ilçesi Güvenevler Mah. Arapkin Mevkii 21.3C paftası 3361 Ada 3 Parsel yapılacak olan Konsept Premium projesi teknik yapı şartnamesidir. Proje, belirtilen adreste ; 7 katlı 14 daireden oluşacak olup daireler 4 Oda, 1 Salon, 1 Soyunma Odası, 3 banyo ve tuvaletlerden oluşmaktadır. 1. BİNA BETONARMESİ Jeoloji mühendisleri tarafından yapılacak olan zemin etüdü çalışmasına göre hazırlanacak rapor doğrultusunda Konsept Yapı inşaat mühendisleri tarafından projelendirelerek titiz bir işçilik ile inşaa edilip Bağımsız Yapı Denetim Firmalarınca denetlenecektir. 2. DUVARLAR Dış duvarlar 20 cm kalınlığında Ytong (GAZBETON) iç duvarlar ise tuğla ile örülecektir. İç ve dış duvarlara kara sıva uygulanacak olup duvar ve sıva birinci sınıf işçilikle yapılacaktır. 3. TABAN KAPLAMALARI Salon ve Oturma odası lamine kaplama olup, Ebevyn Yatak Odası, Çocuk Odası, Genç Odası 1. sınıf Laminat Parke ile döşenecektir. Antre, koridor, mutfak, kiler ve balkonlar 60*60 Granit Seramik ile kaplanacaktır. Lavabo, WC, Banyo ve Duş tabanlarına duvar döşemesine uygun 1. Sınıf taban seramiği yapılacaktır. 4. DUVAR KAPLAMALARI Salon, Oturma Odası, Ebevyn Yatak Odası, Genç Odası,Çocuk Odası Mutfak(kısmi) Antre ve Koridor duvarları duvar kağıdı ile kaplanacaktır. Banyo, Lavabo, Wc ve Ebeveyn ve Genç Odası duş duvarları tavana kadar dekor kullanılarak 1. Sınıf fayans olacaktır. 5. TAVAN KAPLAMALARI Salon, Oturma Odası ve Giriş holü Konsept Yapi tarafından belirlenecek özel tasarıma uygun olarak asma tavan yaılacaktır. Banyo, Lavabo Duş ve WC tavanları yine asma tavan ile kaplanacaktır. Çocuk odası ve Genç Odası na spot bandı uygulanacaktır. Ebevyn Odasına spot bandına ek olarak özel tasarım yatak başlığı uygulaması yapılacaktır. 6. TUVALET `e 1. sınıf alaturka hela taşı ve gömme rezervuar konulacaktır. Lavabo Hiltonu Konsept Yapı tarafından belirnecek tasarıma uygun olarak yapılacak olup lavabo ve armaturleri monte edilecektir. 7. BANYO`ya 1. sınıf asma klozet, duş ekipmanları ve duşakabin, gömme rezervuar ve armatürler Konsept Yapı tarafından konulacaktır. Banyo hiltonu Konsept Yapı tarafından belirlenecek olan tasarıma uygun olarak yapılacak, lavabo ayna ve bataryalar monte edilecektır. Ebevyn ve Genç Odası duşlarında kolezet, rezervuar, duşakabin ve duş ekipmanları monte edilecektir. 8. BALKON Tabanları 60*60 granit seramik olup duvarları 120 cm boyunda 33*33 duvar seramigi veya 20*20 fayans ile kaplanacaktır. Balkonlara su tesisatı çekilecek aynı zamanda tv,telefon ve elektrik prizleri yapılacaktır. 9. MUTFAK Dairelerde Konsept Yapı tarafından belirlenecek olan tasarıma göre hazır mutfak yapılacaktır. Buna ek olarak mutfak projelerinde standart olarak 1,5 luk Evye, Davlumbaz, Ankastre Ocak ve Firini konulacaktır.

6 10. DOLAP Projede belirtilen gömme dolaplar Konsept Yapı tarafından yapılacaktır, dolap gövdeleri mdflam kapaklar ise lake boya ile boyanacaktır. Kiler rafları mdflamdan yapılacaktır. 11. PENCERELER Winsa, Pakpen, EGE Pen yada muadili PVC yapılacak, camlar çift cam 4+4 mm olacaktır. Her mekana 1 adet olmak çift açılım yapılacaktir. Pencere denizlikleri mekana uygun olarak mermer veya granit olacaktır. 12. DOĞRAMALAR Daire giriş kapıları emniyet kilitli elektrostatik boyalı parmak izli 4 mm MDF kaplı çelik kapı, iç kapılar ise lake boyalı CNC mobilya kapı olacaktır. 13. SIHHİ TESİSAT Armatürler 1.sinif olacaktır. Güneş enerji tesisatı yapılarak, boruları çatıya kadar çıkarılacaktır. Mutfakta bulaşık makinesi yeri, ütü odasında çamaşır makinesi ve hızlı ısıtıcı tesisatı yapılacaktır. 14. ISITMA VE SOĞUTMA SİSTEMİ Daireler tabandan ısıtma sistemi ile donatılacak olup sistem merkezi doğalgaz olarak kurulacaktır. Daire içlerine doğalgaz tesisatı çekilmeyecektir. Oturma, Odası Salon ve yatak odasına klima tesisatı çekilecektir. 15. ELEKTRİK TESİSATI ında birinci sınıf malzeme ve işçilik kullanılacaktır. Daire içerisine yeterli miktarda priz telefon prizi anten prizi konulacaktır. 16. JENERATÖR Bina nın tamamını besleyecek nitelikte Jenaratör binaya Konsept Yapı tarafından konulacaktır. 17. GÜVENLİK Binanın kontrol ve güvenliğinin sağlanması amacıyla bina girişi, otopark alanı ve bina çevresini gözetleyebilen kapalı devre kayıtlı kamera sistemi yerleştirilecektir. 18. KAPI OTOMATIĞI VE SANTRAL Dairelere görüntülü Multitek veya muadili kapı otomatiği yapılacak, kablolar SİEMENS, KAVEL veya HES marka veya muadili olacaktır. Ayrıca Karel, Multitek veya muadili santral bağlanarak daireler arası iç hat kurulacaktır. 19. MERKEZİ UYDU SİSTEMİ kurulacak ve girişleri odalara verilecektir, Sistem sayesinde bireysel uydu masrafı ve görüntü kirliliği önlenmiş olacaktır. 20. ASANSOR, projeye uygun olarak TSE hızlı asansör yapılacaktır. Asansörlere kurtarıcı ve kabin içi emniyet kapısı takılacaktır. 21. APARTMAN GİRİŞİ ve yan duvarları 120 cm yüksekliğinde kaplama yapilacaktir. Merdiven duvarları ipeksi mat yağlı boya ile boyanacaktır. Merdiven korkulukları krom yapılacaktır. Dış apartman kapısı aliminyum olarak yapılacaktır. Dış cephe Konsept Yapı tarafından özel olarak tasarlanacak olup 1.sınıf malzeme ve işçilik kullanılıcaktır. 22. BAHÇE düzenlemesi için gerekli peyzaj düzenlemesi yapılacaktır. 23. OTOPARK Konsept Premium projesinde kapalı ortak otopark uygulaması olup toplam 24 araçlık otopark yapılacaktır. Asansör sistemi otopark girişine kadar inecektir. 24. FITNESS SALONU Konsept Premium projesine göre bina zemin katında bina sakinlerinin kullanımı için Fitness salonu yapılacaktır.

7 25. CEP SİNEMASI VE SOSYAL ALAN Konsept Premium projesine göre bina zemin katında bina sakinlerinin çok amaçlı kullanımları (sinema odası veya toplantı odası) için cep sineması yapılacaktır. SALON MEKAN ANALİZLERİ Alan$ :$ m2 (5.90*6.80) Taban$ :$ Lamine Parke Tavan$ :$ Özel tasarım asma tavan OTURMA ODASI Alan$ :$ m2 (5.40 * 4.10) Tavan$ :$ Özel tasarım asma tavan Taban$ :$ Lamine parke MUTFAK Alan$ :$ m2 (5.20*4.25) Tavan$ :$ Özel tasarım asma tavan Taban$ :$ 60*60 Granit Seramik Mutfak :$ Hazır mutfak uygulaması, ankastre ürünler EBEVYN YATAK ODASI Alan$ :$ 19.2 m2 (5.20*3.70) Ana alan $ $ 3.80 m2 Dus alani $ $ 5.30 m2 Soyunma odasi Tavan$ :$ Özel tasarım spotlu bant ve dekoratif yatak başı Taban$ :$ 1.sınıf laminat parke Dolap $ :$ Soyunma odası dolap sistemi$ GENÇ ODASI Alan$ :$ 18 m2 (5.30 * 3.40) $ $ 3.20 m2 Duş ve Lavabo 8.90 m2 Balkon Tavan$ :$ Spot Bandı Taban$ :$ 1.sınıf laminat parke ÇOCUK ODASI

8 Alan$ :$ m2 (4.65 * 3.45) Tavan$ :$ Spot Bandı Taban$ :$ 1.sınıf laminat parke ANTRE Tavan$ :$ Asma tavan Taban$ :$ 60*60 Granit Seramik Vestiyer:$ Lake boyalı özel tasarım uygulama BANYO Alan$ :$ 6.90 m2 Duvar$ :$ 1. Sınıf Fayans Taban $:$ Fayansa uygun sermaik kaplama Tavan$ :$ Asma Tavan uygulaması Kapı Pervaz:$ Lake boyalı CNC mobilya kapı Vitrifiye:$ Toprak veya egeseramik vb, gömme rezervuar, duşakabin Armaturler:$ Eca veya Ecesan vb. WC LAVABO Alan$ :$ 3.20 m2 Duvar$ :$ 1. Sınıf Fayans Taban$ :$ Fayansa uygun sermaik kaplama Kapı Pervaz:$ Lake boyalı CNC mobilya kapı Vitrifiye:$ Toprak veya egeseramik vb, gömme rezervuar, hilton uygulaması Armaturler:$ Eca veya Ecesan

IRMAK SİTESİ PROJESİ STANDART OPSİYON YAPI ŞARTNAMESİ

IRMAK SİTESİ PROJESİ STANDART OPSİYON YAPI ŞARTNAMESİ IRMAK SİTESİ PROJESİ STANDART OPSİYON YAPI ŞARTNAMESİ IRMAK SİTESİ PROJESİ STANDART OPSİYON YAPI ŞARTNAMESİ *Irmak İnşaat Standart Yapı Şartnamesi, dairesini farklı bir mimari ile dizayn etmek isteyen

Detaylı

1) GENEL 2) YAPI NİTELİKLERİ

1) GENEL 2) YAPI NİTELİKLERİ 1) GENEL Site her katta 4 er adet olmak üzere 16 adet daire ve zemin katta 1 adet işyerinden oluşmaktadır. Tek ana girişe sahip 2 adet merdiven holü ve 2 adet asansör ile dağılım yapılarak her dairenin

Detaylı

TEKNİK ŞARTNAME KALE Mühendislik Mimarlık İnş. Taah. San. ve Tic. Ltd. Şti. yapma ve yaptırma yetkilerini elinde bulundurduğu, Bağlarbaşı mahallesi 269 ADA 373 PARSEL deki inşaatında aşağıda ve ekte belirtilen

Detaylı

Tabliye döşemeleri mimari projeye göre asmolen ve/veya betonarme yapılacaktır. Temeller radyel temel olacaktır.

Tabliye döşemeleri mimari projeye göre asmolen ve/veya betonarme yapılacaktır. Temeller radyel temel olacaktır. EK 1: TEKNİK ŞARTNAME A - BETONARME Binada kullanılacak malzemeler Bayındırlık Bakanlığı teknik şartnamesine uygun olacaktır. Yapılacak her türlü imalat Bayındırlık Bakanlığı Genel Şartnamesinde tarif

Detaylı

KÖRFEZ GYO A.Ş. BALIKESİR İLİ EDREMİT İLÇESİ GÜRE KÖYÜ KÖRFEZ TATİL BELDESİ, TEKNİK ŞARTNAME

KÖRFEZ GYO A.Ş. BALIKESİR İLİ EDREMİT İLÇESİ GÜRE KÖYÜ KÖRFEZ TATİL BELDESİ, TEKNİK ŞARTNAME KÖRFEZ GYO A.Ş. BALIKESİR İLİ EDREMİT İLÇESİ GÜRE KÖYÜ KÖRFEZ TATİL BELDESİ, TEKNİK ŞARTNAME Balıkesir İli, Edremit İlçesi, Güre Köyü Ilıca alanı Mevkii, 151 Ada, 2 Parsel üzerine inşaa etmekte olduğumuz

Detaylı

Kullanılacak tüm malzemeler ilgili TSE standartlarına veya gerektiğinde CE vb uluslararası normlara uygun olacaktır.

Kullanılacak tüm malzemeler ilgili TSE standartlarına veya gerektiğinde CE vb uluslararası normlara uygun olacaktır. ORYAPARK KONUT TEKNİK ŞARTNAME Bu teknik şartname ORYATAŞ İNŞAAT ve TİCARET A.Ş. tarafından yaptırılan ORYAPARK projesi bütününde, yapının ana konstrüksiyonu, kullanılacak sistem ve malzemelerin genel

Detaylı

DEĞİŞİM VİLLALARI / Teknik Şartname

DEĞİŞİM VİLLALARI / Teknik Şartname DEĞİŞİM VİLLALARI / Teknik Şartname Site Alanı Site ortak alanları Ruhsat ve Projelendirme Toplam site alanı 22.340 metrekareden oluşmakta olup 25 Adet birbirinden farklı veya aynı olabilecek şekilde parsellendirilip

Detaylı

YAŞAM BURADA BAŞLIYOR...

YAŞAM BURADA BAŞLIYOR... YAŞAM BURADA BAŞLIYOR... GÜVENLİ YAŞAM BİZİMLE BAŞLIYOR BURGÜVEN İnşaat San. ve Tic. Ltd. Şti. 2007 yılında Bursa da kurulmuştur. Büyük projelere imza atarak kurumsal kimliğine oluşturmuştur. MUTLU EDECEK

Detaylı

ÜNİKENT 1. 40 Daire, 1 Sosyal Yaşam Alanı, Yetişkin ve Çocuk Yüzme Havuzları 2014 Aralık Anahtar Teslim

ÜNİKENT 1. 40 Daire, 1 Sosyal Yaşam Alanı, Yetişkin ve Çocuk Yüzme Havuzları 2014 Aralık Anahtar Teslim 5 ÜNİKENT 1 40 Daire, 1 Sosyal Yaşam Alanı, Yetişkin ve Çocuk Yüzme Havuzları 2014 Aralık Anahtar Teslim 3&6 5&8 4&7 ( 3-6-5-8 ) ( 4-7 ) B A D C E ÜNİKENT 1 İNŞAAT GENEL ÖZELLİKLERİ Çatılara

Detaylı

YENİŞEHİR KONAKLARI MAHAL ÖZELLİKLERİ LİSTESİ

YENİŞEHİR KONAKLARI MAHAL ÖZELLİKLERİ LİSTESİ YENİŞEHİR KONAKLARI MAHAL ÖZELLİKLERİ LİSTESİ Temel Taşıyıcı Sistem Duvarlar Temel İzolasyonu ve Drenaj Çatı İç Mekan Duvar Kaplamaları Betonarme radye temel. Deprem Yönetmeliğine uygun dizayn edilmiş

Detaylı

Kullanılacak tüm malzemeler, TSE normlarında olacaktır.

Kullanılacak tüm malzemeler, TSE normlarında olacaktır. Bu dokümanda FLORYA EKŞİNAR KONAKLARI projesinin mahal listesi tanımlanmaktadır. Mahal Listesi genel tasarım ve uygulama prensiplerini, kullanılacak sistem ve malzemelerin genel hatlarını tariflemektedir.

Detaylı

MSK Grup; teknik ve idari gereklilik olması halinde mahal listesinde her türlü değişiklik yapma hakkına sahiptir.

MSK Grup; teknik ve idari gereklilik olması halinde mahal listesinde her türlü değişiklik yapma hakkına sahiptir. Bu dökümanda Batı Life Evleri projesinin mahal listesi tanımlanmaktadır. Mahal Listesi genel tasarım ve uygulama prensiplerini, kullanılacak sistem ve malzemelerin genel hatlarını tariflemektedir. Numune

Detaylı

Nish İstanbul, D Blok Kat: 9 No: 108 Yenibosna / Bahçelievler - İstanbul Tel: +90 (212) 603 69 00 Fax: +90 (212) 603 69 03

Nish İstanbul, D Blok Kat: 9 No: 108 Yenibosna / Bahçelievler - İstanbul Tel: +90 (212) 603 69 00 Fax: +90 (212) 603 69 03 MERKEZ Nish İstanbul, D Blok Kat: 9 No: 108 Yenibosna / Bahçelievler - İstanbul Tel: +90 (212) 603 69 00 Fax: +90 (212) 603 69 03 ŞANTİYE Şehit Şakir Elkovan Sokak No: 25 Erenköy / Kadıköy - İstanbul GSM:

Detaylı

enisehir yenisehir konakları

enisehir yenisehir konakları enisehir yenisehir konakları YENİŞEHİR KONAKLARI MAHAL ÖZELLİKLERİ LİSTESİ Temel Taşıyıcı Sistem Duvarlar Temel İzolasyonu ve Drenaj Çatı İç Mekan Duvar Kaplamaları Betonarme radye temel olacaktır. Deprem

Detaylı

ÇINARLI BAHÇE TUZLA - MAHAL LİSTESİ

ÇINARLI BAHÇE TUZLA - MAHAL LİSTESİ ÇINARLI BAHÇE TUZLA - MAHAL LİSTESİ Mahal Listesi, Tuzla Çınarlı Bahçe Konutları nda uygulanacak sistemlerin genel tasarım kriterlerini belirlemek ve kullanılacak malzemeleri tariflemek amacıyla hazırlanmıştır.

Detaylı

1.2. ALTYAPI 1.2.1. ELEKTRİK ALTYAPISI Sitenin elektrik ihtiyacı Tedaş - EnerjiSa standartlarına göre yapılacak trafo merkezinden karşılanacaktır.

1.2. ALTYAPI 1.2.1. ELEKTRİK ALTYAPISI Sitenin elektrik ihtiyacı Tedaş - EnerjiSa standartlarına göre yapılacak trafo merkezinden karşılanacaktır. İNCEK LOFT PROJESİ TEKNİK ŞARTNAME & MAHAL LİSTESİ 1. SİTE GENELİ 1.1. ORTAK ALANLAR 1.1.1. ARAÇ ve YAYA YOLLARI ile AÇIK ve KAPALI OTOPARKLAR Araç yolları, yaya yolları ve açık otoparkların döşemelerinde

Detaylı

Özel detaylar, pratik çözümler.

Özel detaylar, pratik çözümler. Özel detaylar, pratik çözümler. Modern mimarisi, sosyal tesisleri, güvenliği, otoparkı, doğayla içiçe çevresiyle Ekşinar Konakları; siz ve aileniz için yaşamaya değer bir yer. İhtiyacınızın olan her durumda

Detaylı

MAHAL LĐSTESĐ YAPI GENEL:

MAHAL LĐSTESĐ YAPI GENEL: Bu dökümanda İstanbul Lounge projesinin mahal listesi tanımlanmaktadır. Mahal Listesi genel tasarım ve uygulama prensiplerini, kullanılacak sistem ve malzemelerin genel hatlarını tariflemektedir. Numune

Detaylı

TİP 2 TİP 1. Hol ve Koridor : 21.5 m 2. Hol ve Koridor : 31.5 m 2 Salon : 40 m 2 Oturma Odası : 15 m 2 Mutfak : 18 m 2 Oda : 12 m 2

TİP 2 TİP 1. Hol ve Koridor : 21.5 m 2. Hol ve Koridor : 31.5 m 2 Salon : 40 m 2 Oturma Odası : 15 m 2 Mutfak : 18 m 2 Oda : 12 m 2 VAZİYET PLANI KAT KAT PLANI Tip 1 Daire Planı Tip 2 Daire Planı Mutfak Salon Mutfak Salon Hol ve Koridor Hol ve Koridor Banyo Banyo Eby Yatak sı Eby Banyo Eby Banyo Eby Yatak sı Giy. sı Giy. sı TİP 1 Hol

Detaylı

MRCN YAPI LANEMA KONUTLARI TEKNİK ŞARTNAME / MAHAL LİSTESİ

MRCN YAPI LANEMA KONUTLARI TEKNİK ŞARTNAME / MAHAL LİSTESİ MRCN YAPI LANEMA KONUTLARI TEKNİK ŞARTNAME / MAHAL LİSTESİ İNŞAAT MRCN YAPI Lanema Konutları projesinin tasarım hesaplarında, ülkemizde yürürlükte olan Türk Standartları ve 2007 Türk Deprem Yönetmeliği

Detaylı

Arsada yapılması planlanan inşaat ve kullanılması planlanan malzeme listesi. Erkut KARADAĞ - Mücahit HIZLI

Arsada yapılması planlanan inşaat ve kullanılması planlanan malzeme listesi. Erkut KARADAĞ - Mücahit HIZLI Arsada yapılması planlanan inşaat ve kullanılması planlanan malzeme listesi Erkut KARADAĞ - Mücahit HIZLI HİLAL KUYUMCULUK ve HIZLI MÜHENDİSLİK YAPI İNŞAAT SAN.ve TİC. AŞ. ARNAVUTKÖY İNŞAATI TEKNİK ŞARTNAME

Detaylı

HAYATA YENİ BİR BAŞLANGIÇ

HAYATA YENİ BİR BAŞLANGIÇ HAYATA YENİ BİR BAŞLANGIÇ Hayalini kurduğunuz, yaşamak için arzu ettiğiniz yepyeni bir hayata merhaba... Kentin doğal akışı içerisinde güzel bir yaşam için, her şey bir adım uzağınızda. AYRINTININ DEĞERİNİ

Detaylı

www.arteinsaat.com www.pergekonutlari.com 1

www.arteinsaat.com www.pergekonutlari.com 1 www.arteinsaat.com www.pergekonutlari.com 1 Ankara nın en prestijli yerleşim bölgelerinden Çayyolu nda yer alan Perge Duru, modern mimari yapısı, geniş yeşil alanları, çevre düzeni ve az katlı bina yapısıyla

Detaylı

MAHAL LĐSTESĐ YAPI GENEL:

MAHAL LĐSTESĐ YAPI GENEL: Bu döküman sadece İstanbul Lounge-2 projesinin mahal listesi tanımlanmaktadır. Mahal Listesi genel tasarım ve uygulama prensiplerini, kullanılacak sistem ve malzemelerin genel hatlarını tariflemektedir.

Detaylı

MAHAL LİSTESİ YAPI GENEL:

MAHAL LİSTESİ YAPI GENEL: Bu döküman, Eroğlu Yapı nın İstanbul-Gürpınar daki YENİMODA EVLERİ projesinin mahal listesini tanımlanmaktadır. Mahal listesi; genel tasarım ve uygulama prensiplerini, kullanılacak sistem ve malzemelerin

Detaylı

MAHAL LİSTESİ YAPI GENEL:

MAHAL LİSTESİ YAPI GENEL: Bu dökümanda sadece; Harmony Towers projesinin mahal listesi tanımlanmaktadır. Mahal Listesi, genel tasarım ve uygulama prensiplerini, kullanılacak sistem ve malzemelerin genel hatlarını tariflemektedir.

Detaylı

Kalitenin ve güvenin adresi...

Kalitenin ve güvenin adresi... Kalitenin ve güvenin adresi... Bülbülü susturan şakrak sesi var Tadına doyulmaz çiğköftesi var Dünyaca bilinen efsanesi var Cana yakın cennet kadar bu Urfa Bir konut;..muhitine..konumuna ve manzarasına..işçilik

Detaylı

BİNAYA GENEL BAKIŞ 1

BİNAYA GENEL BAKIŞ 1 BİNAYA GENEL BAKIŞ 1 BODRUM KAT: HER DAİRE İÇİN 1 ADET KAPALI OTOPARK HER DAİRE İÇİN 1 ADET 5 M² DEPO GALVANİZ SU DEPOSU SIĞINAKLAR OTOPARK BAĞLANTILI 2 ADET ASANSÖR HİDROFOR 90 KW JENERATÖR GİRİŞ KAT:

Detaylı

KONUTTA YENİ BİR SEVİYE; PARK LIFE...

KONUTTA YENİ BİR SEVİYE; PARK LIFE... KONUTTA YENİ BİR SEVİYE; PARK LIFE... Sabiha Gökçen Havaalanı nın ve Viaport Alışveriş Merkezi nin yanı başında 233 apartman dairesi ve 12 villa dairesiyle Park Life Kurtköy de, konfora dair ne varsa

Detaylı

KONUTLARI. www.arteinsaat.com

KONUTLARI. www.arteinsaat.com KONUTLARI www.arteinsaat.com Yeni Hayat... Arte Aren, Ankara nın ayrıcalıklı projelerin yer aldığı Alacaatlı bölgesinde, yüksek ve bölgeye hâkim bir arazi üzerinde planlanmıştır. Siz de Arte İnşaat güvencesiyle

Detaylı