Connection Manager Kullanım Kılavuzu

Ebat: px
Şu sayfadan göstermeyi başlat:

Download "Connection Manager Kullanım Kılavuzu"

Transkript

1 Connection Manager Kullanım Kılavuzu Baskı 1.0

2 2 İçindekiler Bağlantı yöneticisi uygulaması hakkında 3 Başlarken 3 Bağlantı yöneticisi uygulamasını açma 3 Geçerli bağlantı durumunu görüntüleme 3 Uygulama ile ilgili bilgileri görüntüleme 9 Bağlantı yöneticisi uygulamasını güncelleme 9 Bağlantı sorunlarını giderme 9 İnternet bağlantısı 3 İnternet'e bağlanma 3 Ne kadar veri gönderildiğini veya alındığını görüntüleme 4 Rehber ve mesajlar 4 SIM kartta kayıtlı kartvizitleri yönetme 4 Kısa mesajlar hakkında 5 Kısa mesaj gönderme 5 Kısa mesajı görüntüleme ve cevaplama 5 Kısa mesajı silme 5 Bağlantı ayarları 6 Bağlantı ayarları hakkında 6 Bağlantı tercihini belirleme 6 Wi-Fi aracılığıyla bağlanma 7 İnternet'e otomatik olarak bağlanma 7 Kullanılacak şebeke türünü ve servis sağlayıcısını seçme 8 Veri aktarım sınırlarını ayarlama 8 Uçak modunu etkinleştirme 8 Dolaşımdayken bağlantılara izin verme 8 Yazılım ayarları 9 PIN kodu sorgusunu devre dışı bırakma 9 Dili değiştirme 9

3 3 Bağlantı yöneticisi uygulaması hakkında İnternete ve farklı internet servislerine kolay kablosuz erişim için bağlantı yöneticisi uygulamasını ve uyumlu USB modeminizi kullanın. Wi-Fi bağlantısı üzerinden de bağlanabilirsiniz. USB modeminizi uyumlu bilgisayarınıza bağlayın ve kullanmaya başlayın. USB modeminizi bilgisayarınıza ilk kez bağladığınızda uygulama otomatik olarak yüklenir. Ayrıntılar için USB modemin hızlı başlangıç kılavuzuna bakın. Bu kılavuzu dikkatle okuyun. USB modemin hızlı başlangıç kılavuzunu ve bilgisayarınızın, işletim sisteminin ve internette dolaşmak için kullandığınız tüm yazılımların kullanım kılavuzlarını da okuyun. Daha fazla bilgi için adresine gidin. Belirtilen internet servislerini kullanmadan önce, veri aktarım ücretleri konusunda bilgi almak için servis sağlayıcınıza başvurun. Başlarken Bağlantı yöneticisi uygulamasını açma USB modeminizi bilgisayarınızdaki USB bağlantı noktasına takın. Uygulama otomatik olarak açılmazsa Windows'da, masaüstünden veya Başlat menüsünden uygulamayı seçin. Mac OS'de, Finder'dan uygulamayı seçin. Linux'ta, Uygulamalar > İnternet seçeneğini belirleyin ve uygulamayı seçin. Geçerli bağlantı durumunu görüntüleme Uygulamanın altında şunları görebilirsiniz: Servis sağlayıcınızın adı Hücresel şebeke türü, örneğin 3.5G Yeşil nokta sayısı ile belirtilen sinyal gücü İnternet bağlantısı İnternet'e bağlanma Hücresel şebekeyi kullanarak internete bağlanma öğesi etkin bir bağlantı olduğunu gösterir.

4 4 Wi-Fi ağını kullanarak internete bağlanma Ağ listesi seçeneğini ve istediğiniz ağı belirleyin. Ağ adının yanındaki gösterge, ağın sinyal gücünü gösterir. Adın yanında kilit simgesi varsa ağ korumalıdır ve bir şifre girmeniz gerekir. İnternet bağlantısını kesme öğesini seçin veya uygulamayı kapatın. Ne kadar veri gönderildiğini veya alındığını görüntüleme Geçerli ay boyunca ne kadar veri gönderdiğinizi veya aldığınızı ve çevrimiçi olduğunuz süreyi ve sıklığı takip edebilirsiniz. Bağlantı açık olmadığında, ana menüde Geçerli ayı görüntüleme Bağlantı sayısı ve süresi, gönderilen ve alınan veri miktarı ve ortalama hızlar görüntülenir. Diğer ayları görüntüleme veya Rehber ve mesajlar SIM kartta kayıtlı kartvizitleri yönetme Kartvizit ekleme Kişi ekle seçeneğini belirleyin, adı ve telefon numarasını girin ve Tamam seçeneğini belirleyin Kartvizite kısa mesaj gönderme Kartvizitin yanındaki Kartvizit bulma alanına adı girin. Kartvizit silme Kartvizitin yanındaki öğesini belirleyin.

5 5 Kısa mesajlar hakkında Arkadaşlarınızla bağlantıda kalın. Mobil cihazınızda olduğu gibi, SIM kartınızda kayıtlı kısa mesajları da kolayca gönderebilir ve okuyabilirsiniz. Tek bir mesaj için geçerli olan karakter sınırını aşan kısa mesajlar gönderebilirsiniz. Daha uzun mesajlar iki veya daha fazla mesaj olarak gönderilir. Servis sağlayıcınız ücretlendirmeyi buna göre yapabilir. Aksanlar ve başka işaretler taşıyan karakterler veya belirli dil seçeneklerindeki karakterler daha fazla yer kaplar ve tek bir mesajda gönderilebilecek karakter sayısını sınırlar. Kısa mesaj gönderme > Yeni seçeneğini belirleyin. 1 Alıcılar alanına alıcının telefon numarasını girin. Birden fazla alıcı eklerseniz alıcıları virgülle ayırın. SIM kartta kayıtlı rehberden bir veya birkaç alıcı seçmek için öğesini ve kartvizitleri seçin. Bir kişiyi bulmak için, o kişinin adını alanına girin. 2 Mesaj alanına mesajı yazın. Metni kesmek, kopyalamak veya yapıştırmak için alanı sağ tıklatın. 3 Gönder seçeneğini belirleyin. Kısa mesajı görüntüleme ve cevaplama SIM kartınızda kayıtlı kısa mesajları okuyabilir ve cevaplayabilirsiniz. Mesaj gönderenlerin listesi görüntülenir. Göndericiden gelen yeni mesaj sayısı da görüntülenir. 1 Bir gönderici seçin. Siz ve gönderen arasındaki tüm mesajlar en yenileri en üstte olacak şekilde görüntülenir. 2 Mesaj alanına cevabınızı yazın ve Gönder Mesajı göndereni rehberinize ekleme Ana mesajlar görünümünde telefon numarasını seçin ve kartvizitin adını girin. Kartvizit SIM karta kaydedilir. Kısa mesajı silme SIM kartınızda yeni mesajlar için yer kalmadı mı? Yenilerine yer açmak için mesajları silebilirsiniz.

6 6 Tek bir mesajı silme Göndereni ve mesajın yanındaki Bir göndericiden gelen tüm mesajları silme Gönderici isminin yanındaki öğesini belirleyin. Bağlantı ayarları Bağlantı ayarları hakkında > İnternet bağlantısı seçeneğini belirleyin. USB modem, bazı servis sağlayıcıları için önceden tanımlanmış ayarlar içerir. Ayarlar bağlantı profilleri halinde gruplandırılır. USB modem servis sağlayıcınızı algılayamıyorsa veya seçtiğiniz servis sağlayıcısının şebekesinde bağlantı düzgün şekilde yapılmıyorsa, önceden tanımlanmış bir bağlantı tercihini düzenleyebilir veya yeni bir tercih oluşturabilirsiniz. Bağlantı tercihini belirleme Önceden belirlenmiş bir tercihi kullanabilir veya yeni bir tercih oluşturabilirsiniz. Doğru ayarları öğrenmek için servis sağlayıcınıza başvurun. > İnternet bağlantısı > Bağlantı profilleri seçeneğini belirleyin. Geçerli tercihler liste halinde görüntülenir. Önceden belirlenmiş bir tercihi kullanma Listeden bir tercih seçin. Listeye önceden tanımlanmış bir tercih ekleme Yeni seçeneğini belirleyin ve servis sağlayıcı ülkesini ve adını seçin. Önceden belirlenmiş bir tercihi düzenleme 1 Tercihin yanındaki öğesini belirleyin. 2 Erişim noktası adını (APN), kullanıcı adını ve şifreyi girin. 3 Etki alanı adı sunucusu (DNS) ayarlarını tanımlayın. Yeni tercih oluşturma 1 Yeni > Yeni seçeneğini belirleyin. 2 Bir tercih adı girin.

7 7 3 APN, kullanıcı adı ve şifreyi girin. 4 DNS ayarlarını tanımlayın. Bir tercihi silme Tercihin yanındaki öğesini belirleyin. Wi-Fi aracılığıyla bağlanma İnternet bağlantısı > Ağ listesi seçeneğini belirleyin. Wi-Fi ağına bağlandığınızda ağ tercihi oluşturulur. Wi-Fi tercihlerini görüntüleme > İnternet bağlantısı > Wi-Fi profilleri seçeneğini belirleyin. Tercihi düzenleme Tercihin yanındaki Bir tercihi silme Tercihin yanındaki öğesini belirleyin. öğesini belirleyin. Not: Bazı ülkelerde Wi-Fi kullanımı kısıtlanmış olabilir. Örneğin, Fransa'da, yalnızca iç mekanlarda Wi-Fi kullanabilirsiniz. Daha fazla bilgi için, bölgenizdeki yetkililere başvurun. İnternet'e otomatik olarak bağlanma Belirli bir internet bağlantısını çok mu kullanıyorsunuz? USB modeminizi internete bu bağlantı tercihini kullanarak otomatik bağlanacak şekilde ayarlayın. Geçerli tercihi kullanarak bağlanma > İnternet bağlantısı > Otomatik bağlantı seçeneğini belirleyin ve veya öğesini seçerek Mobil ya da Wi-Fi seçeneğinin belirlenmesini sağlayın. Otomatik bağlantının en iyi şekilde çalışması için, PIN kodu isteğinin devre dışı bırakılmış olması gerekir. PIN kodu, cihazınızın izinsiz kullanıma karşı korunmasına yardımcı olur. Otomatik bağlantıyı devre dışı bırakma veya öğesini seçerek Hayır seçeneğinin belirlenmesini sağlayın.

8 8 Kullanılacak şebeke türünü ve servis sağlayıcısını seçme Kullanılacak şebeke türünü seçme Ağ ayarları > Ağ türü seçeneğini belirleyin ve şebeke türünü seçin. Otomatik seçeneğini belirlerseniz, USB modem 3G şebekesine bağlanır. 3G şebekesi yoksa, modem otomatik olarak 2G (GSM) şebekesine bağlanır. Kullanılacak servis sağlayıcısını seçme Operatör seçeneğini belirleyin, servis sağlayıcısını seçin ve Tamam Otomatik seçeneğini belirlerseniz, USB modem, şebeke parametrelerine ve servis sağlayıcılar arasındaki dolaşım anlaşmalarına göre servis sağlayıcısını otomatik olarak seçer. Veri aktarım sınırlarını ayarlama Veri aktarım ücretlerinizi aşmayın ve kullandığınız veri miktarını sınırlandırın. belirleyin. > İnternet bağlantısı > Abone parametreleri seçeneğini Aylık sınır belirleme Megabayt cinsinden toplamı veya dakika cinsinden süreyi girin ya da sınırı belirlemek için veya öğesini seçin Uygulamayı sınır aşıldığında sizi uyaracak şekilde ayarlayabilirsiniz. Uçak modunu etkinleştirme Uçaklar gibi radyo sinyallerine hassas ortamlarda USB modemin internete bağlanmasını engelleyebilirsiniz. Uygulamayı kullanabilirsiniz; ancak internete bağlanmanız veya kısa mesaj göndermeniz ya da almanız mümkün olmaz. > Ağ ayarları seçeneğini belirleyin. Uçuş Modu seçeneğini belirleyin. görüntülenir. Dolaşımdayken bağlantılara izin verme Telefon faturalarınızı denetim altında tutmak için ana şebekenizin dışında olduğunuz, örneğin yurt dışına çıktığınız zaman, cihazınızı internete bağlamayın. Ancak gerekirse bağlantılara izin verebilirsiniz. > İnternet bağlantısı seçeneğini belirleyin. Dolaşımda bağlanmaya izin ver seçeneğini belirleyin.

9 9 Cihazı ana şebekenizin dışında kullandığınızda görüntülenir. Daha fazla bilgi ve dolaşım ücretleri için, servis sağlayıcınızla görüşün. Yazılım ayarları PIN kodu sorgusunu devre dışı bırakma USB modeminize her bağlandığınızda PIN kodu girmeniz istenir. Genellikle SIM kartla birlikte verilen PIN kodu, SIM kartınızın izinsiz kullanıma karşı korunmasına yardımcı olur. İnternet'e otomatik olarak bağlanmak için PIN kodu sorgusunu devre dışı bırakabilirsiniz. > SIM yönetimi seçeneğini belirleyin. PIN kodu sorgusunu etkinleştirmek veya devre dışı bırakmak için PIN kodu kontrolü seçeneğini belirleyin ve PIN kodunu girin. Dili değiştirme Windows ve Linux'ta uygulama ve kullanıcı kılavuzu dilini değiştirebilirsiniz. > Diller seçeneğini belirleyin ve dili seçin. Uygulama ile ilgili bilgileri görüntüleme > Hakkında seçeneğini belirleyin. Bağlantı yöneticisi uygulamasını güncelleme Uygulamaya yönelik güncellemeler yeni veya gelişmiş özellikler getirebilir. Uygulama güncellemeleri otomatik olarak kontrol eder. Güncellemelerin otomatik olarak hangi sıklıkta kontrol edileceğini belirleme 1 > Güncelleme ayarları seçeneğini belirleyin. 2 Yeni güncellemeleri denetle seçeneğinin belirlendiğinden emin olun. 3 Zaman aralığını gün olarak girin ya da veya Bağlantı sorunlarını giderme İnternet'e bağlanırken sorun mu yaşıyorsunuz? Sorunun nerede olduğunu öğrenmek için tanılama aracını kullanın. > Araçlar seçeneğini belirleyin.

10 10 Hata bulma aracını çalıştır seçeneğini belirleyin. Nokia'ya gönderilecek hata raporunu oluşturma Hata raporlama modunu etkinleştir seçeneğini belirleyin ve görüntülenen talimatları uygulayın.

Nokia C6-01 Kullanım Kılavuzu

Nokia C6-01 Kullanım Kılavuzu Nokia C6-01 Kullanım Kılavuzu Baskı 3.0 2 İçindekiler İçindekiler Güvenlik 5 Başlarken 7 Tuşlar ve parçalar 7 Bir aramanın, şarkının veya videonun ses seviyesini değiştirme 9 Tuşları veya ekranı kilitleme

Detaylı

Nokia E5-00 Kullanım Kılavuzu. Baskı 2.0

Nokia E5-00 Kullanım Kılavuzu. Baskı 2.0 Nokia E5-00 Kullanım Kılavuzu Baskı 2.0 2 İçindekiler İçindekiler Güvenlik 6 Cihazınız hakkında 6 Şebeke servisleri 8 Dijital Hak Yönetimi Hakkında 8 Bataryayı çıkarma 9 Başlarken 10 Tuşlar ve parçalar

Detaylı

Nokia C7 00 Kullanım Kılavuzu

Nokia C7 00 Kullanım Kılavuzu Nokia C7 00 Kullanım Kılavuzu Baskı 3.1 2 İçindekiler İçindekiler Güvenlik 5 Başlarken 7 Tuşlar ve parçalar 7 SIM kartı ve bataryayı takma 9 Hafıza kartı takma 11 Şarj etme 12 Telefonu açma veya kapatma

Detaylı

Nokia N97 Kullanım Kılavuzu. Baskı 5

Nokia N97 Kullanım Kılavuzu. Baskı 5 Nokia N97 Kullanım Kılavuzu Baskı 5 İçindekiler Güvenlik 6 Cihazınız hakkında 6 Şebeke servisleri 7 Paylaşılan hafıza 8 Mail for Exchange 8 Yardım bulma 9 Destek 9 Cihazdaki yardım 9 Cihazınızla daha fazla

Detaylı

Nokia C3 00 Kullanım Kılavuzu

Nokia C3 00 Kullanım Kılavuzu Nokia C3 00 Kullanım Kılavuzu Baskı 4.0 2 İçindekiler İçindekiler Güvenlik 4 Destek 5 Kısaca Nokia C3 5 Temel özellikler 5 Tuşlar ve parçalar 5 Başlarken 7 SIM kartı ve bataryayı takma 7 Açma veya kapatma

Detaylı

Nokia Lumia 710 Kullanım Kılavuzu

Nokia Lumia 710 Kullanım Kılavuzu Nokia Lumia 710 Kullanım Kılavuzu Baskı 2.0 2 İçindekiler İçindekiler Güvenlik 4 Türkçe Dil Desteği 6 Başlarken 6 Tuşlar ve parçalar 6 Geri, başlat ve bul tuşları 7 SIM kartı takma 8 Telefonunuzu şarj

Detaylı

Nokia 7210 Supernova Kullanım Kılavuzu

Nokia 7210 Supernova Kullanım Kılavuzu Nokia 7210 Supernova Kullanım Kılavuzu 9209673 Baskı 1 UYGUNLUK BİLDİRİMİ NOKIA CORPORATION şirketi, bu RM-436 ürününün 1999/5/EC sayılı Direktifin esas şartları ve diğer ilgili hükümlerine uygun olduğunu

Detaylı

Nokia 7230 Kullanım Kılavuzu

Nokia 7230 Kullanım Kılavuzu Nokia 7230 Kullanım Kılavuzu Baskı 3.0 2 İçindekiler İçindekiler Güvenlik 4 Genel bilgiler 5 Cihazınız hakkında 5 Şebeke modu 5 Şebeke servisleri 5 Paylaşılan hafıza 6 Erişim kodları 6 PC'nizi kullanarak

Detaylı

Nokia 5230 Kullanım Kılavuzu. Baskı 2.2

Nokia 5230 Kullanım Kılavuzu. Baskı 2.2 Nokia 5230 Kullanım Kılavuzu Baskı 2.2 UYGUNLUK BİLDİRİMİ NOKIA CORPORATION, bu RM-588 ürününün 1999/5/EC sayılı Direktifin esas şartları ve diğer ilgili hükümlerine uygun olduğunu beyan eder. Uygunluk

Detaylı

Kullanım kılavuzu Nokia X Dual SIM RM-980

Kullanım kılavuzu Nokia X Dual SIM RM-980 Kullanım kılavuzu Nokia X Dual SIM RM-980 Baskı 1.2 TR Kullanım kılavuzu Nokia X Dual SIM İçindekiler Güvenlik 3 Başlarken 4 Tuşlar ve parçalar 4 SIM kart, pil ve hafıza kartı takma 4 Kullanılacak SIM

Detaylı

Kullanım kılavuzu Nokia Lumia 1320 RM-994

Kullanım kılavuzu Nokia Lumia 1320 RM-994 Kullanım kılavuzu Nokia Lumia 1320 RM-994 Baskı 1.0 TR 1320 Pişt... Yalnızca bu kılavuz değil, şunlar da var... Telefonunuzda, her zaman yanınızda taşıyabileceğiniz ve istediğiniz zaman kullanabileceğiniz

Detaylı

Cep Telefonu Kullanıcı kılavuzu

Cep Telefonu Kullanıcı kılavuzu Cep Telefonu Kullanıcı kılavuzu Vodafone Group 2015. 2015. Vodafone Vodafone and ve the Vodafone Vodafone logoları logos Vodafone are trade marks Group un of Vodafone ticari markasıdır. Group. Any Burada

Detaylı

Kullanım kılavuzu Nokia Lumia 620

Kullanım kılavuzu Nokia Lumia 620 Kullanım kılavuzu Nokia Lumia 620 Baskı 1.0 TR Kullanım kılavuzu Nokia Lumia 620 İçindekiler Güvenlik 4 Başlarken 5 Tuşlar ve parçalar 5 Geri, başlat ve bul tuşu 5 Anten konumları 6 SIM kartı takma 6 Depolama

Detaylı

BlackBerry Curve 9220 Smartphone. Sürüm: 7.1. Kullanıcı Kılavuzu

BlackBerry Curve 9220 Smartphone. Sürüm: 7.1. Kullanıcı Kılavuzu BlackBerry Curve 9220 Smartphone Sürüm: 7.1 Kullanıcı Kılavuzu Yayın: 2012-09-19 SWD-20120919104111921 İçindekiler Hızlı Yardım... 8 Başlarken: Akıllı telefonunuz... 8 Popüler başlıklar... 28 Popüler ipuçları...

Detaylı

Nokia 808 PureView Kullanım Kılavuzu

Nokia 808 PureView Kullanım Kılavuzu Nokia 808 PureView Kullanım Kılavuzu Baskı 2.0 2 İçindekiler İçindekiler Güvenlik 5 Başlarken 7 Tuşlar ve parçalar 7 SIM kartı takma 8 Hafıza kartı takma 9 Bataryayı şarj etme 11 Telefonu açma veya kapatma

Detaylı

Nokia C1-01/C1 02 Kullanım Kılavuzu

Nokia C1-01/C1 02 Kullanım Kılavuzu Nokia C1-01/C1 02 Kullanım Kılavuzu Baskı 1.2 2 İçindekiler İçindekiler Güvenlik 4 Destek 5 Başlarken 5 SIM kartı ve bataryayı takma 5 Tuşlar ve parçalar 6 Açma veya kapatma 6 Bataryayı şarj etme 6 Antenler

Detaylı

Nokia 2700 classic Kullanım Kılavuzu

Nokia 2700 classic Kullanım Kılavuzu Nokia 2700 classic Kullanım Kılavuzu 9215279 Baskı 2 2 UYGUNLUK BİLDİRİMİ NOKIA CORPORATION, bu RM-561 ürününün 1999/5/EC sayılı Direktifin esas şartları ve diğer ilgili hükümlerine uygun olduğunu beyan

Detaylı

Kullanım kılavuzu Nokia Lumia 820 820.1

Kullanım kılavuzu Nokia Lumia 820 820.1 Kullanım kılavuzu Nokia Lumia 820 820.1 Baskı 4.0 TR Pişt... Yalnızca bu kılavuz değil, şunlar da var... Telefonunuzda, her zaman yanınızda taşıyabileceğiniz ve istediğiniz zaman kullanabileceğiniz bir

Detaylı

Nokia 2700 classic Kullanım Kılavuzu

Nokia 2700 classic Kullanım Kılavuzu Nokia 2700 classic Kullanım Kılavuzu Baskı 1.1 UYGUNLUK BİLDİRİMİ NOKIA CORPORATION, bu RM-561 ürününün 1999/5/EC sayılı Direktifin esas şartları ve diğer ilgili hükümlerine uygun olduğunu beyan eder.

Detaylı

Referans Kılavuzu Sürümü 3

Referans Kılavuzu Sürümü 3 Referans Kılavuzu Sürümü 3 2 İçindekiler İçindekiler Güvenlik...6 Giriş...7 Genel bakış...7 Yardım ve destek...7 Telefonunuzun bakımı...8 Tuşlar ve parçalar...9 Başlarken... 12 Paket içeriği...12 SIM kartı

Detaylı

Kullanım kılavuzu Nokia Lumia 520 520

Kullanım kılavuzu Nokia Lumia 520 520 Kullanım kılavuzu Nokia Lumia 520 520 Baskı 5.0 TR Kullanım kılavuzu Nokia Lumia 520 İçindekiler Güvenliğiniz için 4 Bașlarken 5 Tuşlar ve parçalar 5 SIM kartı takma 5 Depolama kartını takma 7 SIM ve depolama

Detaylı

Nokia X2 00 Kullanım Kılavuzu

Nokia X2 00 Kullanım Kılavuzu Nokia X2 00 Kullanım Kılavuzu Baskı 1.1 2 İçindekiler İçindekiler Güvenlik 4 Genel bilgiler 5 Cihazınız hakkında 5 Şebeke servisleri 5 Paylaşılan hafıza 6 Erişim kodları 6 Yazılım güncellemeleri 6 Destek

Detaylı

Kullanım kılavuzu Nokia Lumia 1320 1320

Kullanım kılavuzu Nokia Lumia 1320 1320 Kullanım kılavuzu Nokia Lumia 1320 1320 Baskı 2.0 TR Pişt... Yalnızca bu kılavuz değil, şunlar da var... Telefonunuzda, her zaman yanınızda taşıyabileceğiniz ve istediğiniz zaman kullanabileceğiniz bir

Detaylı

Kullanım kılavuzu Nokia Lumia 820 RM-825

Kullanım kılavuzu Nokia Lumia 820 RM-825 Kullanım kılavuzu Nokia Lumia 820 RM-825 Baskı 3.0 TR Pişt... Yalnızca bu kılavuz değil, şunlar da var... Telefonunuzda, her zaman yanınızda taşıyabileceğiniz ve istediğiniz zaman kullanabileceğiniz bir

Detaylı

BlackBerry Bold Series. BlackBerry Bold 9900/9930 Smartphones Sürüm: 7.1. Kullanıcı Kılavuzu

BlackBerry Bold Series. BlackBerry Bold 9900/9930 Smartphones Sürüm: 7.1. Kullanıcı Kılavuzu BlackBerry Bold Series BlackBerry Bold 9900/9930 Smartphones Sürüm: 7.1 Kullanıcı Kılavuzu Yayın: 2012-09-24 SWD-20120924113016361 İçindekiler Hızlı Yardım... 9 Başlarken: Akıllı telefonunuz... 9 Popüler

Detaylı

Kullanım kılavuzu. Xperia Z3 D6603/D6653

Kullanım kılavuzu. Xperia Z3 D6603/D6653 Kullanım kılavuzu Xperia Z3 D6603/D6653 İçindekiler Başlarken...6 Bu Kullanım kılavuzu hakkında...6 Genel bakış...6 Montaj...7 Cihazınızı ilk kez açma...9 Google hesabı neden gereklidir?...10 Cihazınızı

Detaylı

Kullanıcı kılavuzu Vodafone 875 Smart Mini

Kullanıcı kılavuzu Vodafone 875 Smart Mini Bazı hizmetlere ve uygulamalara tüm ülkelerden ulaşılamayabilir. Ayrıntılı bilgi için satıcınıza danışın. Facebook, Facebook, Inc. firmasının ticari markasıdır. Google, Android, YouTube ve diğer markalar

Detaylı

Kullanım kılavuzu Nokia 515 515

Kullanım kılavuzu Nokia 515 515 Kullanım kılavuzu Nokia 515 515 Baskı 2.1 TR Pişt... Yalnızca bu kılavuz değil, şunlar da var... Bu kullanıcı kılavuzundaki talimatlar, var olan en son yazılım sürümüne göre hazırlanmıştır. Cihazınız var

Detaylı

Vodafone Smart 4 Mini 785 Kullanıcı kılavuzu

Vodafone Smart 4 Mini 785 Kullanıcı kılavuzu Vodafone Smart 4 Mini 785 Kullanıcı kılavuzu Bazı hizmetlere ve uygulamalara tüm ülkelerden ulaşılamayabilir. Mağazada detaylı bilgi edinebilirsiniz. Android, bir Google Inc. ticari markasıdır. Google

Detaylı

Kullanım kılavuzu Nokia 301 301.1

Kullanım kılavuzu Nokia 301 301.1 Kullanım kılavuzu Nokia 301 301.1 Baskı 1.4 TR Pişt... Yalnızca bu kılavuz değil, şunlar da var... Microsoft Mobile Servis Koşulları ve Gizlilik poliçesi hakkında bilgi almak için, www.nokia.com/ privacy

Detaylı