F-Secure Mobile Security for S60

Ebat: px
Şu sayfadan göstermeyi başlat:

Download "F-Secure Mobile Security for S60"

Transkript

1 F-Secure Mobile Security for S60 1. Yükleme ve etkinleştirme Önceki sürüm Yükleme F-Secure Mobile Anti-Virus uygulamasının önceki sürümünü kaldırmanız gerekmez. Yeni sürümü yükledikten sonra F-Secure Mobile Security ayarlarını denetleyin. Yüklemek için: Yükleme dosyasını bilgisayarınıza karşıdan yükleyin ve aygıta taşıyın, Yükleme dosyasını bilgisayarınıza karşıdan yükleyin ve ürünü Nokia PC Suite kullanarak yükleyin veya Yüklemeyi aygıtınıza doğrudan karşıdan yükleyin. Yükleme otomatik olarak başlar. Yükleme tamamlandıktan sonra, yükleme işlemi tarafından istenirse aygıtı yeniden başlatın. Yükleme hazır olduğunda, ürünü etkinleştirmeniz gerekir. Ürünü etkinleştirmezseniz, aygıtınızı korumaz. Etkinleştirme Etkinleştirmeyi başlatmak için: 1. Uygulamayı açın. Hoş Geldiniz ekranı görüntülenir. 2. Devam'a basın. 3. Etkinleştirme türünü seçin: Ürünü yalnızca Hırsızlık Önleme özelliği etkin olarak etkinleştirmek için, etkinleştirme türü olarak Yalnızca Hırsızlık Önleme seçeneğini belirleyin ve Devam'a basın. Tam lisanslı sürümü elde etmek için, etkinleştirme türü olarak Abonelik numarası nı seçin ve Devam a basın. Abonelik numaranızı girin ve Tamam a basın. 4. Evet'e basın ve güncelleme hizmetine bağlanmak için Internet erişim noktasını seçin ve güncelleştirmeleri karşıdan yükleme işlemini başlatın. Uygulama güncelleme hizmetine bağlanır ve abonelik numaranızı gönderir. Uygulama, ilk güncelleme sırasında en son virüs tanımı veritabanını karşıdan yükler. 5. Ürün tüm gerekli güncelleştirmeleri karşıdan yükledikten sonra uygulama tamamlanır. Etkinleştirme işlemini tamamlamak için Devam a basın. Etkinleştirmeyi bitirdikten sonra, aygıtınızın temiz olduğundan emin olmak için aygıtınızda virüs taraması yapın. Aşağıdaki Virüsleri tarama bölümüne bakın. Uygulama tarafından istendiğinde, aygıtınızda tarama yapmanız gerekir.

2 2. Virüsleri tarama F-Secure Mobile Security arka planda çalışır ve dosyalarınızı otomatik olarak tarar. 1. F-Secure Mobile Security gerçek zamanlı tarama sırasında bir virüs bulursa sizi bilgilendirir. Etkilenen dosyaları hemen görüntülemek için Evet'e veya daha sonra görüntülemek için Hayır'a basın. 2. Etkilenmeler görünümünde, aygıttaki etkilenmiş dosyaların listesi ve dosyanın karantinaya alınmış veya serbest bırakılmış olup olmadığı bilgisi bulunur. Etkilenen dosyayla ilgili ayrıntılı bilgi görüntülemek için: 1. Etkilenen dosyaya gidin ve seçim tuşuna basın. 2. Görüntüle'yi seçin. 3. Etkilenme ayrıntıları görünümü, etkilenen dosyanın yolu ve dosya adıyla birlikte dosyaya bulaşan virüsün adını görüntüler. Etkilenen dosyaları işleme Etkilenen dosyaları işlemek için: 1. Etkilenmeler görünümünde, işlenecek etkilenen dosyaya gidin: 2. Seçim tuşuna basın. 3. Aşağıdaki eylemlerden birini seçin: Sil etkilenen dosyayı siler. Önerilen seçenek budur. Dosya aygıtınızdan tümüyle kaldırılır. Karantinaya al henüz almadıysanız, etkilenen dosyayı karantinaya alır. Karantinaya alınan dosya kilitlenir ve F-Secure Mobile Security açık olduğunda aygıtınıza zarar veremez. Serbest Bırak karantinaya alınan dosyayı serbest bırakır. Dosyayı serbest bırakırsanız, artık kilitlenmeyecektir. Dosyaya erişme sonucunda oluşacak risk tümüyle sizin sorumluluğunuzdadır. 3. Yetkisiz ağ trafiğini engelleme F-Secure Mobile Security yazılımındaki güvenlik duvarı, sessiz bir şekilde arka planda çalışır. Gelen ve giden Internet ve ağ trafiğini izler, sizi şüpheli yetkisiz giriş denemelerinden korur. Önceden tanımlanan güvenlik duvarı düzeyleri, korunma düzeyini gereksinimlerinize göre değiştirmenize olanak verir. Güvenlik düzeyini seçme Güvenlik düzeyini seçmek için: 2. Ayarlar seçim listesinden Güvenlik Duvarı'nı seçin. 3. İstenen güvenlik duvarı düzeyini seçin: Tümünü Reddet tüm ağ trafiğini durdurur. Yüksek sık kullanılan uygulamalara izin verir ve tüm gelen trafiği engeller. Normal tüm giden bağlantılara izin verir ve tüm gelen trafiği engeller. Tümüne İzin Ver tüm ağ trafiğine izin verir. Özel özel kurallarınıza bağlı olarak ağ trafiğine izin verir. Özel kural kümesini düzenlemek için Özel güvenlik düzeyi seçiliyken Seçenekler > Özel kuralları düzenle öğelerini seçin.

3 4. Gizli bilgileri koruma Anti-Theft özelliğiyle, aygıtınız çalındığında aygıtınızın veya üzerinde yüklü verilerin kötü amaçlı kullanılmayacağından emin olabilirsiniz. Bellek kartları kolaylıkla çıkarılabildiğinden, gizli bilgilerinizi Anti-Theft özelliğiyle kilitleyebileceğiniz ve silebileceğiniz aygıt belleğinde depolayın. Uzaktan kilidini kullanma Anti-Theft özelliği aygıttaki SIM kart değiştirildiğinde aygıtınızı otomatik olarak kilitleyebilir. Kilitlenen aygıt yalnızca kilitleme kodunuzla açılabilir. Aygıt kilidini ayarlamak için: 2. Ayarlar seçim listesinden Anti-Theft'yi seçin. 3. Kilitleme kodu'nu girin. Kilitleme kodunun en az 5 karakter uzunluğunda olması gerekir. Silme kodunu güveli bir yerde saklayın. Kilitleme kodunuz Anti-Theft ayarlarını korur. Anti-Theft ayarlarında değişiklik yapabilmek için geçerli kilitleme kodunuzu girmeniz gerekir. 4. SIM kart değiştirildiğinde aygıtınızı kilitlemek isterseniz, SIM değiştiğinde kilitle altında Evet'i seçin. Uzaktan Anti-Theft özelliğini kullanma Uzaktan Anti-Theft özelliğiyle, aygıtınızı bulmak veya kilitlemek üzere kilitleme kodunuzu ya da üzerindeki tüm bilgileri silmek üzere silme kodunuzu içeren bir SMS metin mesajı gönderebilirsiniz. Uzaktan kilitlemeyi ayarlamak için: 2. Ayarlar seçim listesinden Anti-Theft'yi seçin. 3. Aygıtınızı uzaktan kilitleyebilmek istiyorsanız aşağıdaki yönergeleri uygulayın: a. Henüz oluşturmadıysanız bir Kilitleme kodu girin. b. Uzaktan kilitleme özelliğini açın. Kilitlenen aygıt yalnızca kilitleme kodunuzla açılabilir. 4. Aygıtınızı uzaktan silebilmek istiyorsanız aşağıdaki yönergeleri uygulayın: a. Bir Silme kodu girin. Silme kodunun en az 8 karakter uzunluğunda olması gerekir. Silme kodunu güveli bir yerde saklayın. b. Uzaktan silme özelliğini açın. Aygıt silindiğinde, üzerindeki tüm veriler kaldırılır. Aygıtınızı uzaktan kilitlemek veya silmek için: Aşağıdaki SMS metin mesajını aygıtınıza gönderin. Aygıtı kilitlemek için şu mesajı gönderin: #LOCK#<kilitleme kodu> (Örneğin: #LOCK#abcd1234) Aygıtı silmek için şu mesajı gönderin: #WIPE#<silme kodu> (Örneğin: #WIPE#abcd1234) Aygıtı bulmak için şu mesajı gönderin: #LOCATE#<kilitleme kodu> (Örneğin: #LOCATE#abcd1234) Anti-Theft konum bilgilerini saklamaz, sadece size gönderilen metin mesajinda konum bilgisi bulunur.

4 5. Web'de gezinme koruması Gezinme koruması özelliği kredi kartı bilgileri, kullanıcı hesabı bilgileri ve parolalar gibi kişisel bilgilerinizi çalabilecek Web sitelerine karşı korunmanızı sağlar. Gezinme koruması, aygıtınızdaki varsayılan tarayıcı ile gezindiğiniz web sitelerini denetler. Üçüncü taraflara ait bir tarayıcı kullanırsanız, Gezinme koruması özelliği koruma sağlamaz. Gezinme koruması özelliğini kullanmaya başlamadan önce Web tarayıcısını kapatın ve önbelleğini temizleyin. Gezinme korumasını açmak için: 2. Ayarlar seçim listesinden Gezinme koruması seçeneğini belirleyin. 3. Gezinme koruması özelliğini açın. 4. Kullanılacak ağ altında, Gezinme koruması özelliğini sürekli mi yoksa kendi operatörünüzün şebekesini kullanarak Web'de gezinirken mi kullanmak istediğinizi seçin: Gezinme koruması özelliğini yalnızca kendi operatörünüzün şebekeyle kullanmak için Yalnızca kendi operatörüm seçeneğini belirleyin. Seyahat hakindeyken ve kendi operatörünüzün şebekesi dışındayken de korumanın etkin kalması için Tüm operatörler seçeneğini belirleyin. Gizlilik modu Gezinme koruması, hizmet kalitesini korumak amacıyla, zararlı içerik bulunduran Web siteleriyle ilgili bilgileri analiz edilmek üzere otomatik olarak gönderebilir. Hangi bilgilerin analiz edilmek üzere gönderilmesini istediğinizi seçebilirsiniz. Gizlilik modunu değiştirmek için: 2. Ayarlar seçim listesinden Diğer ayarlar seçeneğini belirleyin. 3. Gizlilik modunda şunu seçin: Yalnızca gezinme koruması istatistiklerini ve sunucu bağlantısı bilgilerini göndermek için Yalnızca istatistikler seçeneğini belirleyin. Analiz edilmemiş veya zararlı içerik barındıran Web siteleri ile ilgili istatistikleri ve bilgileri göndermek için Tümüne izin ver seçeneğini belirleyin. Hizmet kalitesinin en üst düzeye çıkarılabilmesi için, gizlilik modunu Tümüne izin ver olarak ayarlamanız önerilir. Gizlilik bildirimi Bilgi göndermek, gizlilik güvenlik sorununa neden olmaz. Gönderilen bilgiler bazı yasal sistemlerde kişisel olarak nitelendirilebilmekle birlikte, gizliliğiniz bu işlem sırasında korunacaktır. Bu bilgiler güvenli şekilde aktarılır, gerekli olmayan kişisel bilgiler kaldırılır ve bilgiler anonim olarak toplu bir biçimde işlenir. Böylece, bilgilerin hiçbir şekilde sizinle ilişkilendirilememesi sağlanır. Gönderdiğiniz bilgilerde kullanıcı hesabı, IP adresi ya da lisans bilgileri yer almaz. Bilgiler aktarılırken şifreleme kullanılarak gizliliğiniz korunur. Gönderilen bilgiler, hizmetlerimizin ve ürünlerimizin koruma becerilerini geliştirmek için kullanılır.

5 6. Ürünün güncel kalmasını sağlama Otomatik güncelleştirmeler F-Secure Mobile Security, uygulamadaki virüs tanımı veritabanının düzenli olarak güncellenmesini sağlayan bir otomatik güncelleştirme hizmeti içerir. Yalnızca güncel bir virüs tanımı veritabanı aygıtınızı en yeni virüslere karşı korur. Otomatik güncelleştirmeler, ürün etkinleştirildikten sonra kullanılır. Uygulama, güncelleştirmeler için etkin bir Internet bağlantısı gerektirir. Kullanılabilir bir Internet bağlantısı olduğunda, uygulama, virüs tanımı veritabanının son güncellenme tarihini denetler ve gerekiyorsa yeni güncelleştirmeleri karşıdan yükler. Elle güncelleştirmeleri Sürüm güncelleştirmeleri Uygulamayı el ile güncelleştirmek için: 1. Virüsten Korunma'ya gidin ve seçim tuşuna basın. 2. Şimdi güncelleştir'i seçin. 3. Güncelleştirme sunucusuna bağlanmak için Internet erişim noktasını seçin. Uygulama, en yeni virüs tanımı veritabanını karşıdan yükler ve hemen kullanıma sokar. 4. Güncelleştirme işlemi bittikten sonra aygıtınızı taramanız istenirse Evet'e basın. Yukarıdaki Virüsleri tarama bölümüne bakın. Yeni bir F-Secure Mobile Security sürümü kullanılabilir olduğunda, bu sürümü karşıdan yüklemenizi isteyen bir ileti görüntülenir. Güncelleştirme tamamlandıktan sonra, uygulama otomatik olarak yeniden başlatılır. Teknik destek Kullanıcı arabiriminin ana görünümünde, genel güvenlik görünümü ve geçerli durum görüntülenir. Durum olarak aygıtınızın korunmadığı bildiriliyorsa, aşağıdaki yönergeleri izleyin: 1. Genel güvenlik görünümü'ne gidin ve seçim tuşuna basın. 2. Sorunu çözmek için, kırmızı veya sarı renkli durum simgesi olan öğeyi seçin ve seçim tuşuna basın. Daha fazla bilgi için adresindeki F-Secure Mobile Security for S60 User s Guide (S60 için F-Secure Mobile Security Kullanıcı Kılavuzu, İngilizce dir) yükleyin. Uygulamayla ilgili kılavuzda veya çevrimiçi hizmetlerde bulunmayan sorularınız varsa, yerel F-Secure dağıtımcınıza veya doğrudan F-Secure Corporation a başvurabilirsiniz. FERAGATNAME F-Secure ve üçgen simgesi F-Secure Corporation'ın tescilli ticari markalarıdır ve F-Secure ürün adları ve simgeleri/logoları F-Secure Corporation'ın ticari markaları ya da tescilli ticari markalarıdır. Burada adı geçen tüm ürün adları ilgili şirketlerin ticari markaları ya da tescilli ticari markalarıdır. F-Secure Corporation, diğer şirketlerin marka ve adlarıyla ilgili mülkiyet haklarını reddeder. F-Secure Corporation bu bilgilerin doğruluğunu sağlamak için her çabayı göstermesine rağmen, F-Secure Corporation burada bulunan hatalardan veya bilgi eksikliğinden sorumlu tutulamaz. F-Secure Corporation bu belgede belirtilen özellikleri önceden haber vermeksizin değiştirme hakkını saklı tutar. Buradaki örneklerde adı geçen şirketler, adlar ve veriler aksi belirtilmedikçe gerçek dışıdır. Bu belgenin hiçbir bölümü F-Secure Corporation'ın yazılı onayı olmadan elektronik veya mekanik olarak hiçbir biçimde veya şekilde, herhangi bir amaçla çoğaltılamaz veya gönderilemez. Bu ürün aşağıdakiler dahil bir veya daha fazla F-Secure patentiyle korunuyor olabilir: GB , GB , GB , GB , GB , GB , GB Telif hakkı 2009 F-Secure Corporation. Tüm hakları saklıdır.

F-Secure Mobile Security. Android

F-Secure Mobile Security. Android F-Secure Mobile Security Android F-Secure Mobile Security İçindekiler 2 İçindekiler Bölüm 1: Yükleme...4 1.1 Yükleme...5 1.2 Etkinleştirme...6 1.3 Ürünü yapılandırma...7 1.4 Ürünü Android aygıtından kaldırma...8

Detaylı

Internet Security 2015

Internet Security 2015 Internet Security 2015 2 İçindekiler Internet Security 2015 İçindekiler Bölüm 1: Yükleme...5 1.1 İlk kez yüklemeden önce...6 1.2 Ürünü ilk kez yükleme...6 1.3 Uygulamaları yükleme ve yükseltme...6 1.4

Detaylı

Norton Internet Security

Norton Internet Security TM Norton Internet Security Kullanım Kılavuzu Hızlı kurulum için arka kapağa bakın. Çevremizi koruyalım, 'Doğru olan bu. Symantec, ürünlerimizin çevreye verebileceği zararı azaltmak için bu el kitabının

Detaylı

Kullanım Kılavuzu. Tümleşik bileşenler: ESET NOD32 Antivirus ESET NOD32 Antispyware ESET Kişisel Güvenlik Duvarı ESET İstenmeyen Postaları Engelleme

Kullanım Kılavuzu. Tümleşik bileşenler: ESET NOD32 Antivirus ESET NOD32 Antispyware ESET Kişisel Güvenlik Duvarı ESET İstenmeyen Postaları Engelleme Tümleşik bileşenler: ESET NOD32 Antivirus ESET NOD32 Antispyware ESET Kişisel Güvenlik Duvarı ESET İstenmeyen Postaları Engelleme Yeni nesil NOD32 teknolojisi Kullanım Kılavuzu dijital dünyalarınızı koruyoruz

Detaylı

Avira Internet Security 2012 Kullanıcı Kılavuzu

Avira Internet Security 2012 Kullanıcı Kılavuzu Avira Internet Security 2012 Kullanıcı Kılavuzu Giriş Ticari Markalar ve Telif Hakkı Ticari Markalar Windows, Microsoft Corporation'ın ABD ve diğer ülkelerdeki tescilli ticari markasıdır. Diğer tüm marka

Detaylı

Kullanım Kılavuzu. (ürün sürümü 4.2 veya daha üstüne yöneliktir) Microsoft Windows 7 / Vista / XP / 2000 / 2003 / 2008

Kullanım Kılavuzu. (ürün sürümü 4.2 veya daha üstüne yöneliktir) Microsoft Windows 7 / Vista / XP / 2000 / 2003 / 2008 Kullanım Kılavuzu (ürün sürümü 4.2 veya daha üstüne yöneliktir) Microsoft Windows 7 / Vista / XP / 2000 / 2003 / 2008 İçindekiler 1. ESET Smart Security 4...4 1.1 Yenilikler... 4 1.2 Sistem gereksinimleri...

Detaylı

ESET MOBILE SECURITY SÜRÜM: ANDROID. Kullanıcı Kılavuzu (ürün sürümü 2.0 ve üstüne yöneliktir)

ESET MOBILE SECURITY SÜRÜM: ANDROID. Kullanıcı Kılavuzu (ürün sürümü 2.0 ve üstüne yöneliktir) ESET MOBILE SECURITY SÜRÜM: ANDROID Kullanıcı Kılavuzu (ürün sürümü 2.0 ve üstüne yöneliktir) Bu belgenin en son sürümünü indirmek için burayı tıklatın İçindekiler 1. Giriş...3 1.1 Yenilikler...3 1.2 Sistem...3

Detaylı

İçindekiler. McAfee Internet Security 3

İçindekiler. McAfee Internet Security 3 Kullanıcı Kılavuzu i İçindekiler McAfee Internet Security 3 McAfee SecurityCenter...5 SecurityCenter özellikleri...6 SecurityCenter'ı kullanma...7 Koruma sorunlarını onarma veya yok sayma...17 Uyarılarla

Detaylı

Norton Security. Ürün Kılavuzu

Norton Security. Ürün Kılavuzu Norton Security Ürün Kılavuzu Çevremizi koruyalım, 'Doğru olan bu. Symantec, ürünlerimizin çevreye verebileceği zararı azaltmak için bu el kitabının kapağını çıkardı. Bu kılavuz geri dönüşümlü malzemeler

Detaylı

Worry-Free. p c. Business Security Standard ve Advanced Sürümler. Yönetici Kılavuzu. Securing Your Journey to the Cloud. Korumalı Bulut.

Worry-Free. p c. Business Security Standard ve Advanced Sürümler. Yönetici Kılavuzu. Securing Your Journey to the Cloud. Korumalı Bulut. Worry-Free Business Security Standard ve Advanced Sürümler Yönetici Kılavuzu Securing Your Journey to the Cloud p c Korumalı Bulut ws Ağ Güvenliği Trend Micro Incorporated, bu belgede ve burada açıklanan

Detaylı

ESET MOBILE SECURITY SÜRÜM: ANDROID. Kullanıcı Kılavuzu (ürün sürümü 3.0 ve üstüne yöneliktir)

ESET MOBILE SECURITY SÜRÜM: ANDROID. Kullanıcı Kılavuzu (ürün sürümü 3.0 ve üstüne yöneliktir) ESET MOBILE SECURITY SÜRÜM: ANDROID Kullanıcı Kılavuzu (ürün sürümü 3.0 ve üstüne yöneliktir) Bu belgenin en son sürümünü karşıdan yüklemek için burayı tıklatın İçindekiler 1. Giriş...3 1.1 Yenilikler...3

Detaylı

Worry-Free Business Security Advanced6

Worry-Free Business Security Advanced6 Worry-Free Business Security Advanced6 TM #1 for Small Business Security Yönetici Kılavuzu Trend Micro Incorporated, bu belgede ve burada açıklanan ürünlerde haber vermeden değişiklik yapma hakkını saklı

Detaylı

McAfee Total Protection Service Kurulum Kılavuzu

McAfee Total Protection Service Kurulum Kılavuzu McAfee Total Protection Service Kurulum Kılavuzu TELİF HAKKI Copyright 2009 McAfee, Inc. Tüm hakları saklıdır. Bu yayının hiç bir bölümü, McAfee, Inc. veya tedarikçileri veya iştiraklerinin yazılı izni

Detaylı

Worry-Free Business Security Advanced6

Worry-Free Business Security Advanced6 Worry-Free Business Security Advanced6 TM #1 for Small Business Security Yükleme Kılavuzu Trend Micro Incorporated, bu belgede ve burada açıklanan ürünlerde haber vermeden değişiklik yapma hakkını saklı

Detaylı

Norton 360 Kullanım Kılavuzu

Norton 360 Kullanım Kılavuzu Kullanım Kılavuzu Norton 360 Kullanım Kılavuzu Belge versiyonu 2,0 Teklif Hakkı 2008 Symantec Corporation. Tüm hakları saklıdır. Lisanslı Yazılım ve Belgeler FAR 12.212'de tanımlandığı gibi ticari bilgisayar

Detaylı

Güvenlik. Kullanıcı Kılavuzu

Güvenlik. Kullanıcı Kılavuzu Güvenlik Kullanıcı Kılavuzu Telif Hakkı 2007 Hewlett-Packard Development Company, L.P. Windows; Microsoft Corporation kuruluşunun A.B.D de tescilli ticari markasıdır. Bu belgede yer alan bilgiler önceden

Detaylı

Nokia N97 Kullanım Kılavuzu. Baskı 5

Nokia N97 Kullanım Kılavuzu. Baskı 5 Nokia N97 Kullanım Kılavuzu Baskı 5 İçindekiler Güvenlik 6 Cihazınız hakkında 6 Şebeke servisleri 7 Paylaşılan hafıza 8 Mail for Exchange 8 Yardım bulma 9 Destek 9 Cihazdaki yardım 9 Cihazınızla daha fazla

Detaylı

Nokia 5230 Kullanım Kılavuzu. Baskı 2.2

Nokia 5230 Kullanım Kılavuzu. Baskı 2.2 Nokia 5230 Kullanım Kılavuzu Baskı 2.2 UYGUNLUK BİLDİRİMİ NOKIA CORPORATION, bu RM-588 ürününün 1999/5/EC sayılı Direktifin esas şartları ve diğer ilgili hükümlerine uygun olduğunu beyan eder. Uygunluk

Detaylı

F-Secure Internet Security 2013

F-Secure Internet Security 2013 F-Secure Internet Security 2013 F-Secure Internet Security 2013 çindekiler 3 çindekiler Bölüm 1: Yükleme...5 lk kez yüklemeden önce...6 Ürünü ilk kez yükleme...6 Uygulamaları yükleme ve yükseltme...6

Detaylı

Worry-FreeTM. Business Security Standard ve Advanced Sürümler Tehditleri yapt n z i lere bula madan önce durdurmada 1 numara.

Worry-FreeTM. Business Security Standard ve Advanced Sürümler Tehditleri yapt n z i lere bula madan önce durdurmada 1 numara. 7 Worry-FreeTM Business Security Standard ve Advanced Sürümler Tehditleri yapt n z i lere bula madan önce durdurmada 1 numara Administrator s Guide Yükleme K lavuzu Trend Micro Incorporated, bu belgede

Detaylı

Kullanım kılavuzu Xperia E1 D2004/D2005

Kullanım kılavuzu Xperia E1 D2004/D2005 Kullanım kılavuzu Xperia E1 D2004/D2005 İçindekiler Başlarken...6 Genel bakış...6 Montaj...7 Cihazınızı ilk kez açma...8 Google hesabı neden gereklidir?...8 Cihazınızı şarj etme...9 Temel konuları öğrenme...10

Detaylı

Nokia E5-00 Kullanım Kılavuzu. Baskı 2.0

Nokia E5-00 Kullanım Kılavuzu. Baskı 2.0 Nokia E5-00 Kullanım Kılavuzu Baskı 2.0 2 İçindekiler İçindekiler Güvenlik 6 Cihazınız hakkında 6 Şebeke servisleri 8 Dijital Hak Yönetimi Hakkında 8 Bataryayı çıkarma 9 Başlarken 10 Tuşlar ve parçalar

Detaylı

F-Secure Anti-Virus 2013

F-Secure Anti-Virus 2013 F-Secure Anti-Virus 2013 F-Secure Anti-Virus 2013 çindekiler 3 çindekiler Bölüm 1: Yükleme...5 lk kez yüklemeden önce...6 Ürünü ilk kez yükleme...6 Uygulamaları yükleme ve yükseltme...6 Yardım ve Destek...7

Detaylı

Nokia 2700 classic Kullanım Kılavuzu

Nokia 2700 classic Kullanım Kılavuzu Nokia 2700 classic Kullanım Kılavuzu Baskı 1.1 UYGUNLUK BİLDİRİMİ NOKIA CORPORATION, bu RM-561 ürününün 1999/5/EC sayılı Direktifin esas şartları ve diğer ilgili hükümlerine uygun olduğunu beyan eder.

Detaylı

Kullanım kılavuzu. Xperia E3 D2202/D2203/D2206

Kullanım kılavuzu. Xperia E3 D2202/D2203/D2206 Kullanım kılavuzu Xperia E3 D2202/D2203/D2206 İçindekiler Başlarken...6 Bu Kullanım kılavuzu hakkında...6 Genel bakış...6 Montaj...7 Cihazınızı ilk kez açma...9 Google hesabı neden gereklidir?...9 Cihazınızı

Detaylı

Nokia 2700 classic Kullanım Kılavuzu

Nokia 2700 classic Kullanım Kılavuzu Nokia 2700 classic Kullanım Kılavuzu 9215279 Baskı 2 2 UYGUNLUK BİLDİRİMİ NOKIA CORPORATION, bu RM-561 ürününün 1999/5/EC sayılı Direktifin esas şartları ve diğer ilgili hükümlerine uygun olduğunu beyan

Detaylı

Kullanım kılavuzu. Xperia Z3 D6603/D6653

Kullanım kılavuzu. Xperia Z3 D6603/D6653 Kullanım kılavuzu Xperia Z3 D6603/D6653 İçindekiler Başlarken...6 Bu Kullanım kılavuzu hakkında...6 Genel bakış...6 Montaj...7 Cihazınızı ilk kez açma...9 Google hesabı neden gereklidir?...10 Cihazınızı

Detaylı

Vodafone Smart 4 Mini 785 Kullanıcı kılavuzu

Vodafone Smart 4 Mini 785 Kullanıcı kılavuzu Vodafone Smart 4 Mini 785 Kullanıcı kılavuzu Bazı hizmetlere ve uygulamalara tüm ülkelerden ulaşılamayabilir. Mağazada detaylı bilgi edinebilirsiniz. Android, bir Google Inc. ticari markasıdır. Google

Detaylı

Nokia C3 00 Kullanım Kılavuzu

Nokia C3 00 Kullanım Kılavuzu Nokia C3 00 Kullanım Kılavuzu Baskı 4.0 2 İçindekiler İçindekiler Güvenlik 4 Destek 5 Kısaca Nokia C3 5 Temel özellikler 5 Tuşlar ve parçalar 5 Başlarken 7 SIM kartı ve bataryayı takma 7 Açma veya kapatma

Detaylı

Huawei'ye Hoş Geldiniz

Huawei'ye Hoş Geldiniz Huawei'ye Hoş Geldiniz HUAWEI U8655-1 Kullanım Kılavuzu İçindekiler 1 Devam Etmeden Önce Okuyun...1 1.1 Güvenlik Önlemleri... 1 1.2 Kişisel Bilgiler ve Veri Güvenliği... 2 1.3 Yetkili Servis Adresleri:...

Detaylı