FUAR SONUÇ RAPORU. Tesislerde işlerlik, verimlilik, teknolojik devamlılık için sektör platformu

Save this PDF as:
 WORD  PNG  TXT  JPG

Ebat: px
Şu sayfadan göstermeyi başlat:

Download "FUAR SONUÇ RAPORU. Tesislerde işlerlik, verimlilik, teknolojik devamlılık için sektör platformu"

Transkript

1 FUAR SONUÇ RAPORU Tesislerde işlerlik, verimlilik, teknolojik devamlılık için sektör platformu Yalnızca bir fuar değil, aynı zamanda mesleki network ortamı Nisan 2015 ICEC Lütfi Kırdar Uluslararası Kongre ve Sergi Sarayı - İSTANBUL Aes - Acar Endüstriyel Sistemler Ajans Organize / Yeni Organize Dergisi BU FUAR 5174 SAYILI KANUN GEREĞİNCE TOBB (TÜRKİYE ODALAR VE BORSALAR BİRLİĞİ) İZNİ İLE DÜZENLENMEKTEDİR.

2 Tesis Yönetimi ve Bakım Teknolojileri Fuarı ORGANİZASYON AKDENİZ REKLAMCILIK TANITIM HİZMETLERİ ve TİCARET A.Ş. ANTALYA Ofis Metin Kasapoğlu Cad. 63/4, Tel: Fax: İSTANBUL Ofis Atatürk Mah. Ataşehir Bulvarı 42/A Ada, Gardenya Residence 7/1 Blok K:12 D: Ataşehir Tel: Fax: Ülkemizde sektörlerinde ilk kez düzenlenen; Maintenance İstanbul, Tesis Yönetimi ve Bakım Teknolojileri Fuarı ile Cleanroom İstanbul, Temizoda Teknolojisi, Bakımı ve Donanımları Fuarı eş zamanlı olarak Nisan 2015 tarihlerinde İstanbul Lütfi Kırdar Uluslar arası Fuar ve Kongre Merkezi nde büyük bir başarı ile gerçekleştirildi. Maintenance ve Cleanroom Fuarları nın, Ulusal ve Uluslar arası düzeydeki 95 katılımcısının son derece titiz ve özenli çalışmalarla hazırladıkları standlarda, en üst düzey teknolojilerle üretilen ürün ve hizmetler,ülkemizin dört bir yanından ve farklı yabancı ülkelerden gelen profesyonel ziyaretçiler tarafından, İstanbul Lütfi Kırdar Fuar ve Kongre Merkezi nin seçkin ortamında ilgiyle izlendi.

3 FUAR KATILIMCILARI Aes - Acar Endüstriyel Sistemler Ajans Organize / Yeni Organize Dergisi Ajansmik Yayıncılık Reklam Org. Tur. Alman-Türk Ticaret Ve Sanayi Odası / Ahk Alptek Kimya Apex Protect Tekstil Ve Dış Tic. Artesis A.Ş. Art Laborteknik / Daıhan Turkey As Bauer Gmbh Ashrae Turkısh Chapter Atom Mühendislik Ve Danışmanlık Elektronik Ats Advanced Technology Supplıes Atson İnşaat Taah. Makina San. Aveskon Bakım Onarım Mühendislik ve Montaj B2b Medya Bahçeşehir Üniversitesi Bc Laboratuvarı Beta Transformatör Bıçakcılar Laboratuvar Medikal A.Ş. Bimser Çözüm Yazılım Tic. A.Ş. Birlik Makina Cleanroom Medıa Gmbh Cm Basım Yayın / Cleaner Magazıne D.M.T Makina Ltd. Doğa Sektörel Yayın Grubu Dorutek Teknoloji Ege Nisan Temiz Oda Hij. Hav. Sist. Egeda Mühendislik Mak. Est Panel Sistemleri San.Ve Tic.Ltd.Şti. Eutek Bilişim Finans Yayıncılık - Leanpr General Fılter Havak Filtre Gruetzner Gmbh Havak Endüstri Tesisleri Tic.A.Ş. Hvac Dünyası Invent-Tr Mühendislik İnfotron 3 Boyutlu Teknolojiler İnşel Yapı Ve Teknik Donatım Sistemleri İzmir Filtre San. Ve Tic.A.Ş. Kagem Çevre, Enerji Ve Endüstriyel Sis. Kardex Turkey Depolama Sistemleri Kempchen Dıchtungstechnık Gmbh Kesir Mühendislik Kimya Haberleri Klima Klinik Hijyenik Klima Sistemleri (Yusuf Baş) Kontrol Medya Grubu Kvs Kaya Validasyon Sistemleri Labmedya Lıghthouse Worldwıde Solutıons Emea Operatıons Makrotest İklimlendirme Ve Temiz Oda Sis. Mavi Hava Test Kontrol Müh. Mesut Coşkun Müh. İnş. Temiz Oda Ve Hvac Tesisat Metısafe Temiz Oda Ve Biyogüvenlik Mgt Filtre Klima Tesisat İnş. Tic. Mikropor A.Ş. Mineral Danışmanlık Yönetim Hizmetleri Mm Medya Netes Müh.Dış Tic.Ltd.Şti. Penta Otomasyon Ve Endüstriyel Ürünler Poli:panel Cleanroom Systems Pro-Plan Prüftechnık Proaktif Bakım Teknolojileri Ve Hizmetleri Ram Ölçü Ve Kontrol Sist. Dış Tic. Rivosem Sağlık Ürünleri A.Ş. / Rivosem Temiz Oda Sis. Rkc Kontrol Ve İletişim Sistemleri Sabancı Üni. Nanoteknoloji Araştırma ve Uygulama Mrk. (Sunum) Sdt Internatıonal Senkron İklimlendirme Sentez Termal Görüntüleme Ve Ölçüm Sist. Sfs Endüstriyel Zemin Kaplamaları Sınai Araştırma A.Ş. Skf Türk Subconturkey Yan Sanayi Ve Tedarikçi Gazetesi Svk - Solvotek Mühendislik Ve Bilişim Hizm. Tar Allıance Techdo Gmbh Tekno Elektromekanik Müh. Termotes Klima Havalandırma Soğ. Testo Elektronik Ve Test Ölçüm Cihazları Dış Tic. Tetisan Endüstriyel Klima Tesis. Tetisan Tesisat Ticaret ve Sanayii Tmmob Makina Mühendisleri Odası Eskişehir Şubesi Tmmob Makina Mühendisleri Odası İstanbul Şubesi Tmt Tıbbi Medikal Malz. Topaz Makina Müh. Müş. Müm. Ve Tic. Trox Turkey Teknik Klima Tsı Incorporated Türk Henkel Türk Standartları Enstitüsü Ulpatek Filtre Tic. San. A.Ş. Unıversal Sertifikasyon Ve Gözetim Hizmetleri Vibratek Mühendislik Ve Mümessillik Ltd.Şti. Vwr Internatıonal Laboratuvar Teknolojileri Yaşam Bilimleri Ve Teknolojileri İstanbul İşbirliği Platformu - İnovita - Boğaziçi Üniversitesi Lifesci Yiber Elektronik

4 FUAR AÇILIŞI Maintenance ve Cleanroom Fuarlarının resmi açılışı, 16 Nisan 2015 günü saat de gerçekleştirildi. Fuarı organize eden Akdeniz Tanıtım A.Ş. nin Genel Müdürü Fatih ONKAR ın sektör temsilcilerine ve konuklara hitaben yaptığı konuşmanın ardından sırasıyla AshraeTurkish Chapter Başkanı Prof. Dr. Barış Özerdem ve Kızılay Genel Başkanı Ahmet Lütfi Akar açılış konuşmalarını yaptılar.

5 FUAR GÖRÜNTÜLERİ Endüstri tesislerindeki üretimin kesintiye uğramaması için kullanılan ürün ve hizmetlerin sergilendiği Maintenance İstanbul Fuarı nda; ölçüm cihazlarından, rulmanlara, yağ ve kaydırıcı sistemlerden, kimyasal ürünlere, ağır endüstriyel bakımdan kestirimci bakım teknikleri ve proses yazılımlarına, transformatörlerden otomasyona kadar çok geniş bir ürün yelpazesi yer aldı.

6 FUAR GÖRÜNTÜLERİ Temizoda Teknolojisi, Bakımı ve Donanımları Fuarı Cleanroom İstanbul, bu konuda ülkemizdeki büyük bilgi birikimi ve teknoloji üretimini fuar platformunda gerçek profesyonellerle buluşturdu. Gerek ülkemizde konuşlu Uluslar arası markaları, gerekse ülkemizde üretilen teknolojik ürünleri büyük bir ticari başarıyla biraraya getiren Cleanroom İstanbul Fuarı büyük bir heyecana sahne oldu.

7 FUAR ETKİNLİKLERİ Maintenance ve Cleanroom Fuarları, zengin ürün yelpazesinin yanısıra, etkinlik ve sunumları ile de profesyonel ziyaretçilerin ilgi odağı oldu. Fuarın ilk iki günü gerçekleştirilen, panel ve seminerler büyük bir ilgiyle izlendi. Etkinlikler ile ilgili detaylı görsellere ve etkinlik sunum dosyalarına ve adreslerinden ulaşabilirsiniz.

8 FUAR ZİYARETÇİLERİ Maintenance ve Cleanroom Fuarları, 3 gün boyunca profesyonel ziyaretçi tarafından izlendi. Ülkemizin değişik bölgelerinden ve farklı yabancı ülkelerden gelen fuar ziyaretçilerinin, günlere, mesleklere ve bölgelere göre dağılımı aşağıdaki şekilde gerçekleşti. MESLEK GRUPLARINA GÖRE ZİYARETÇİ ANALİZİ Meslekler ve faaliyet alanları 16 Nisan 17 Nisan 18 Nisan Toplam Makina Mühendisi Elektrik Mühendisi Endüstri Mühendisi Bakım Mühendisi/Uzmanı Biyoloji & Kimya Müh./Uzmanı Çevre Mühendisi Mimar & Tasarımcı Tekniker/Teknisyen Tesis/İşletme Yöneticisi Sektör Profesyoneli Akademisyen Diğer meslek grupları TOPLAM

9 BÖLGELERE GÖRE ZİYARETÇİ ANALİZİ 16 Nisan 17 Nisan 18 Nisan Toplam İSTANBUL KOCAELİ ANKARA TEKİRDAĞ ESKİŞEHİR İZMİR BURSA YALOVA KAYSERİ GAZİANTEP SAKARYA SAMSUN ANTALYA ÇORUM MANİSA SİVAS DENİZLİ Ş.URFA YURTİÇİ TOPLAM İRAN ALMANYA S.ARABİSTAN G.KORE HİNDİSTAN BULGARİSTAN LİBYA HOLLANDA İNGİLTERE İRLANDA FRANSA YURTDIŞI TOPLAM Genel Toplam Sektör Profesyoneli

10 KATILIMCILARDAN GÖRÜŞLER Fikir belirten katılımcılarımızın görüşleri firma adına göre alfabetik olarak aşağıda yer almıştır AES / Ogün Altıntaş Biz sektörde şu an gayet başarılı, bilinen bir çözüm ortağı olarak konumlanıyoruz özellikle otomotiv sektöründe. Ama sadece bununla kalmayıp farklı sektörlerle de işbirliği kurmak istiyoruz. Bu çözüm ortaklığımızı onlarla da geliştirebilir miyiz diye fuarlara katılıyoruz. Bu fuarda amacımıza ulaştığımızı söyleyebilirim. Atson Akşin Attaroğlu Bu fuar tam bizim segmentimizde bir fuar. Yerel oyuncuların hepsi burada. Bunu bir rekabet olarak görmüyoruz; çünkü bizim buradaki bütün katılıcılarla çalışmalarımız mevcut. Şu ana kadar gelen müşteri adedimiz güzel. Aveskon Önder Demircan Fuara katılma amacımız bir marka değeri yapmak, bu fuar da tam olarak ismimizin çakıştığı bir fuar. Bizim için nokta atışı bir fuar. Fuarda da tank bakımını öne çıkartmak istedik. Bıçakçılar Özenç Efe Öztürk Fuarda temizoda kuran firmalar da var, birçok güzel katılımcı firma seminerleri var; bu işin ve sistemin içinde olmak istedik. Bugüne kadar farklı sektörlerdeki fuarlara katıldık, çeşitli reklam alanlarını denedik. Dorutek / Murat Samyeli Fuar ilk kez düzenlendiği için aslında biraz endişe duyduk katılıp katılmama konusunda. Ancak bugün itibariyle her şey yolunda gidiyor. Seneye daha büyüğü olur gibi geliyor bana. Eutek / Serdar İnan Fuara katılmamızda en büyük etken içinde bulunduğumuz niş alanın burada işleniyor olması, bizim de bu doğrultuda bu etkinliğe bir fayda sağlayacağımızı düşünmemiz. Bu doğrultuda zaten bir de seminer düzenledik. Fuarda ilk izlenimlerimiz çok niş bir alanı kapsadığı için fuar ziyaretçilerinin de hedef kitle olduğu yönünde. Belén Sampedro, Fisair Cleanroom İstanbul da bulunmak benim için son derece ilginç bir deneyim oldu. Fuarda düzenlenen konferanslardan birinde bir sunum yapma olanağı buldum. Ortamın profesyonelliğinden ve sayıca kalabalık nitelikli izleyicilerin fuara ve etkinliklere ilgisinden çok etkilendim. Grutzner GmbH Erkan Ünlü Almanya da, Rusya da ve daha birçok yerde Maintenance fuarlarına düzenli olarak katılıyoruz. Maintenance tam olarak bizim konumuz; dolayısıyla Türkiye de böyle bir fuar olması bizim için çok büyük bir avantaj. Çok iyi tepkiler aldık fuarda; ülkemizin lider firmalarının bakım mühendislerine ulaştık. Fuar sonrası da eminim iyi gelişmeler olacak ticari anlamda. Havak-General Filter Havak / Senem Güler Bu fuar bizim için oldukça önemli bir fuar ciddi hazırlıklar yaparak geldik. Nemlendirme, nem alma, hava temizleme ile ilgili tüm ekipman bizde mevcut olduğu için tamamen konusunda uzman projeci, imalatçı ve rakiplerimiz fuarda yer alıyor. Yer olarak da insanların kolayca ulaşabileceği bir noktada bulunması oldukça büyük bir avantaj. Şu ana kadar hedef kitleye ulaşma anlamında güzel bir yer. Özellikle filtre grubumuz için direkt arayıp da hem malzeme kalitesini görmek, hem fiyat konusunda bilgi almak, hem firmayı tanımak isteyen katılımcılarla karşılaştık. Nem alma konusunda birkaç ilaç fabrikasından müşteri yakaladık. Şu ana kadarki izlenimlerimiz gayet iyi. Henkel / Tolga Çalışan Zeynep Ekşioğlu Fuar çok iyi geçti. Biz bu fuarla ilgili kendi müşterilerimize özel duyurular da yapmıştık. Seminerimiz de çok güzel geçti. Çok güzel bir organizasyon akışı var. Daha butik ve kişiye özel çalışmalar söz konusu. Ama elbette ilk olması dolayısıyla iyileştirilmesi gereken noktalar da var. İleride tanıtımların endüstriye daha fazla yayılması faydalı olur. Standımıza gelen kişi ne istediğini, ne soracağını bilerek geliyor. HPAS Western Zone- Mohamed Al Gahtani Öncelikle bizi son derece iyi ağırladığınız harika Cleanroom İstanbul Fuarı nı överek başlamak istiyorum. Fuar bizler için bilgilerimizi geliştirdiğimiz mükemmel bir fırsat oldu ki bu deneyim hizmet verdiğimiz Saudi pazarı ile ilgili bizlere gelecek çalışmalarımızda ışık tutacaktır.katıldığımız eğitim toplantıları son derece ileri düzeyde ve mükemmel hazırlanmıştı. Ayrıca Cleanroom konusunda Türkiye nin bilgi birikimi ve ulaşmış olduğu üretim kapasitesi ve kaliteden çok etkilendik. HTL- Naci Sivri Tanıtım tarafında bugüne kadar önemli bir etkinlikte bulunmadık. Daha çok müşteri bizi buluyor ama bu durumu değiştirmemiz gerektiğine inanıyoruz. Temiz Oda konusunda bu fuar bir ilktir. Önemli olacağını düşünüyoruz. Fuar sektörün gelişmesine paralel olarak büyüyecektir. Farkındalık zaman içinde daha da gelişecektir. ICCCS / Koos Agricola Fuardan etkilendiğimi söyleyebilirim. Bunu Almanya daki Cleanzone fuarı ile karşılaştırabilirim. Bu sabah biraz sakin başladı ama öğleden sonra yoğunluk arttı. Bazı seminerler, paneller düzenlendiğini gördüm, onlara da ilgi oldukça fazlaydı. Ben de bir cleanroom çalışanıyım. Temizoda inşa eden birinin gördükleri benden farklı olacaktır. Böyle bir fuarda herkesin bakış açısı farklı olur. Fakat genel olarak bakıldığında temizoda kurulumundan, teçhizatlara, temizoda temizliğinden sarf malzemelerine temizodalarla ilgili her şey burada var diyebiliriz.

11 İNŞEL Metin Kenter Yurdumuzda ilk kez yapılması sebebiyle son derece önemli. Bu tip fuarlar yurtdışında sürekli yapılıyor.fuardan beklentimiz, pazarda olan firmaların biraraya gelmesi ve istişare halinde olmaları ve kendilerini iyi tanıtmaları. İnternete girdiğinizde, Temiz Oda altında, sarf malzeme temininden olmadık ayrıntılara kadar kirli bilgi gelebilmekte. Bu nedenle, fuar platformu çok önemli. LIGHTHOUSE Haşim Solmaz Bir ihtisas fuarı olarak çok faydalı olacaktır. Şu ana kadar gelen feedback ler de bunu desteklemekte. Konuya hâkim insanların ve kurumların biraraya geldiği bir sektör buluşması olmasını son derece olumlu bulmaktayız. Bu fuarın özel bir tarafı var: tam olarak Temiz Oda alanına hitap etmektedir. Bu yanıyla daha homojen ve de anlamlı olmaktadır. Bu fuar, daha bilgili ve daha hedef kitleye yöneliktir. Metis Serdar Tuncer Hüseyin Ayar Fuar son derece sevindirici. Hevesle yer aldık. Ürünü olanlar kendi aralarında, enformel olarak haberleşmekteler. Formel anlamda tanıtım yapacakları pek platform mevcut değildi. Bu fuar sektörel anlamda önemli bir farkındalık yaratacaktır. Bir ivme mutlaka yaratacaktır. Bu fuara, ihtiyaç sahipleri ve hazırda temiz oda kullanmakta olan bir kitle gelecektir. Gelen geri dönüşlere bakıldığında fuarı bilmeyen kalmamış. Mikropor Tunga Eltetik Bugüne kadar fuarlara pek katılmıyorduk, sektörel dergilere reklam veriyorduk. Bu fuara katılmamızı sebeplerinden biri artık iç piyasaya dönük olup, doğru son kullanıcı, kaliteli, standartlara uygun doğru ürünle buluşturmak.. RİVOSEM Ahmet Gökhan Özgür Şu ana kadar sadece medikal sektörüne hizmet vermekteydik ancak bunu değiştirmeyi planlıyoruz. Bu fuarın Uluslar arası boyutu da olması sebebiyle katıldık. Ana hedefimiz yurtdışına açılmak. SKF İbrahim Us Fuarın varlığını çok önemsiyorum, hep eksikliğini düşünmüştüm. Bu fuarın daha da büyük çapta bir alanda faydalı olacağını düşünüyorum; çünkü insanların bakım teknolojileriyle ilgili bilinçleri değişti, bu konuda ciddi bir talep var. TERMOTES- Tolga Keskin Son derece yerinde bir etkinlik. Olması gerekendi ve çok iyi oldu. Sektörün majör firmalarını burada görmeye başladıysak, insanlar bunu anlamaya başlamışlar demektir. Bu fuar farklı bir fuar mekanında yapılsaydı katılmazdık, merkezi olması büyük avantaj oldu. Gayet güzel yürüyecek bir fuar olarak değerlendiriyorum. TAR Alliance -AS Bauer / Kazım Sarı İzlenimlerimiz şöyle; bu bir uzmanlık fuarı kendi içinde. Kendi adıma ilk gün yaşanan hem sayı, hem profil hem de kalite olarak böyle bir ziyaretçiyi beklemiyordum açıkçası. Gelenlerin hepsi kendi konularında uzman kişilerdi ve sordukları soruları bilerek sordular. Araştırarak geldikleri, nokta atışıyla geldikleri belli idi. Hiç boş dolaşan ve gereksiz broşür toplayan insan görmedim. Ziyaretçi sayısı anlamında da tatmin ediciydi. Etkinlikler kapsamında bir de sunumumuz oldu. Oradaki katılımdan da gayet memnunuz. Etkinlikte de gördük ki çok bilinçli bir katılımcı kitlesi mevcut. Bunu da bize yönlendirdikleri sorulardan anladık. O bakımdan fuarın hem organizasyonundan, hem işleyişinden, hem bize şu ana kadar sağladığından çok memnunuz. Eleştirecek bir şey şu ana kadar gerçek anlamda yok. Zaten ilk kez yapılan bir fuar için oldukça başarılı. Fuar alanı olarak baktığımızda, bu ölçüde bir uzmanlık fuarı için hem büyüklük hem de lokasyon olarak ideal konuma yakın. Böyle bir şeyin yapılabiliyor olduğunu görmek ve bunun içinde yer almak insanı ayrıca mutlu ediyor. Bu durum bizim esas konumuzla ilgili ümitlerimizi de artırıyor. Demek iyi bir şey yapınca iyi bir şekilde de karşılığı alınıyor. Tetisan-Ulpatek / Tamer Özkaynak Türkiye de ilk hijyenik klimayı imal eden firmayız, öncü bir firmayız. Dolayısıyla bu fuarda olmamız gerektiğini düşündük. Birçok büyük ilaç sektöründeki fabrikalar bizi tanırlar. Onlar da burayı ziyaret edeceğinden bizi görmelerini istedik. Onların aracılığıyla yeni müşteriler de gelir diye düşündük. Değerlendirme yapmak için biraz erken, hep birlikte göreceğiz. TOPAZ / Kubilay Köse Bu benim 28 yıldır özlemim olan bir fuardı. Otomasyon fuarlarında kaybolup giderken burada insanların karşı karşıya olması çok güzel. Umarım iyi bir katılım olur. Türkiye için büyük bir kazanç, yeter ki destek görsün. Kaynakçılar, yağcıların daha fazla katılımını bekliyorum. Belki gelecek sene daha iyi bu alanda da daha yüksek bir katılım olabilir. Bu bir prestij fuarı aslında. Bakım-onarımda çalışan Türkiye de müthiş bir teknik kadro var. Ancak bunların kıymeti bilinmiyor. Bu fuara da örneğin bu insanların pek çoğu gelemiyor, çünkü onlar işi bırakırsa iş durur. Bu tür organizasyonlara da onların katılımını artıracak aksiyonlar katılması lazım. Trox Seda Aydın Fuar bizim için hedef, nokta atışı bir fuar; çünkü cleanroom konusunda özellikle hava konusunda üstün teknolojiye sahip olmak gerekir. Hastaneler, oteller, ofisler, avmler hedef kitlemiz olduğu için bu fuar da faaliyette bulunduğumuz alanla birebir örtüşüyor.

12 Sizi ilgilendirenler Focus e-yayınları ile ekranlarınızda

13 Ülkemizde sektörlerinde ilk kez düzenlenen fuarlarımız da bize eşlik eden tüm katılımcılarımıza TEŞEKKÜR EDERİZ. Aes-Acar Endüstriyel Sistemler-Ajans Organize / Yeni Organize Dergisi Ajansmik Yayıncılık Reklam Org. Tur.-Alman Ve Türk Ticaret Ve Sanayi Odası / Ahk-Alptek Kimya-Apex Protect Tekstil Ve Dış Tic.-Artesis A.Ş.-Art Laborteknik / Daıhan Turkey-As Bauer Gmbh-Ashrae Turkısh Chapter-Atom Mühendislik Ve Danışmanlık Elektronik-Ats Advanced Technology Supplıes-Atson İnşaat Taah. Makina San.-Aveskon Bakım Onarım Mühendislik Ve Montaj-B2b Medya-Bahçeşehir Üniversitesi-Bc Laboratuvarı-Beta Transformatör -Bıçakcılar Laboratuvar Medikal A.Ş.-Bimser Çözüm Yazılım Tic. A.Ş.-Birlik Makina-Cleanroom Medıa Gmbh-Cm Basım Yayın / Cleaner Magazıne-D.M.T Makina Ltd.-Doğa Sektörel Yayın Grubu-Dorutek Teknoloji -Ege Nisan Temiz Oda Hij. Hav. Sist.-Egeda Mühendislik Mak.-Est Panel Sistemleri San.Ve Tic.Ltd.Şti.-Eutek Bilişim-Finans Yayıncılık - Leanpr-General Fılter Havak Filtre-Gruetzner Gmbh-Havak Endüstri Tesisleri Tic.A.Ş.-Hvac Dünyası-Invent-Tr Mühendislik-İnfotron 3 Boyutlu Teknolojiler-İnşel Yapı Ve Teknik Donatım Sistemleri -İzmir Filtre San. Ve Tic.A.Ş.-Kagem Çevre, Enerji Ve Endüstriyel Sis. -Kardex Turkey Depolama Sistemleri-Kempchen Dıchtungstechnık Gmbh-Kesir Mühendislik-Kimya Haberleri -Klima Klinik Hijyenik Klima Sistemleri (Yusuf Baş)-Kontrol Medya Grubu-Kvs Kaya Validasyon Emea Operatıons- Sistemleri-Labmedya-Lıghthouse Worldwıde Solutıons Makrotest İklimlendirme Ve Temiz Oda Sis. -Mavi Hava Test Kontrol Müh.-Mesut Coşkun Müh. İnş. Temiz Oda Ve Hvac Tesisat-Metısafe Temiz Oda Ve Biyogüvenlik-Mgt Filtre Klima Tesisat İnş. Tic. -Mikropor A.Ş.-Mineral Danışmanlık Yönetim Hizmetleri -Mm Medya-Netes Müh.Dış Tic.Ltd.Şti.-Penta Otomasyon Ve Endüstriyel Ürünler-Poli:panel Cleanroom Systems-Pro-Plan-Prüftechnık Proaktif Bakım Teknolojileri Ve Hizmetleri -Ram Ölçü Ve Kontrol Sist. Dış Tic.-Rivosem Sağlık Ürünleri A.Ş. / Rivosem Temiz Oda Sis.-Rkc Kontrol Ve İletişim Sistemleri -Sabancı Üni. Nanoteknoloji Araştırma Ve Uygulama Mrk. (Sunum)-Sdt Internatıonal-Senkron İklimlendirme-Sentez Termal Görüntüleme Ve Ölçüm Sist. -Sfs Endüstriyel Zemin Kaplamaları-Sınai Araştırma A.Ş.-Skf Türk-Subconturkey Yan Sanayi Ve Tedarikçi Gazetesi -Svk - Solvotek Mühendislik Ve Bilişim Hizm. -Tar Allıance- Techdo Gmbh -Tekno Elektromekanik Müh.-Termotes Klima Havalandırma Soğ.-Testo Elektronik Ve Test Ölçüm Cihazları Dış Tic. -Tetisan Endüstriyel Klima Tesis.-Tetisan Tesisat Ticaret Ve Sanayii-Tmmob Makina Mühendisleri Odası Eskişehir Şubesi-Tmmob Makina Mühendisleri Odası İstanbul Şubesi-Tmt Tıbbi Medikal Malz.-Topaz Makina Müh. Müş. Müm. Ve Tic. -Trox Turkey Teknik Klima-Tsı Incorporated-Türk Henkel -Türk Standartları Enstitüsü-Ulpatek Filtre Tic. San. A.Ş. -Unıversal Sertifikasyon Ve Gözetim Hizmetleri-Vibratek Mühendislik Ve Mümessillik Ltd.Şti.-Vwr Internatıonal Laboratuvar Teknolojileri -Yaşam Bilimleri Ve Teknolojileri İstanbul İşbirliği Platformu - İnovita - Boğaziçi Üniversitesi Lifesci -Yiber Elektronik Nisan 2016 da buluşmak üzere

THE FINAL REPORT. The sectoral platform for operability, productivity and technological continuity in facilities

THE FINAL REPORT. The sectoral platform for operability, productivity and technological continuity in facilities THE FINAL REPORT The sectoral platform for operability, productivity and technological continuity in facilities Special Technology for Extraordinary Spaces... 16-18 Nisan 2015 ICEC Lütfi Kırdar International

Detaylı

Cleanroom Fuarı İçin Artık Sayılı Günler, Etkinlik Takvimi Belli Oldu

Cleanroom Fuarı İçin Artık Sayılı Günler, Etkinlik Takvimi Belli Oldu Cleanroom Fuarı İçin Artık Sayılı Günler, Etkinlik Takvimi Belli Oldu Cleanroom Fuarı İçin Artık Sayılı Günler, Etkinlik Takvimi Belli Oldu. Basın Ortağı olduğumz Cleanroom (Temiz oda teknolojileri fuarı

Detaylı

19-21 NISAN 2018 FUARLARI ICEC Lütfi Kırdar Uluslararası Kongre ve Sergi Sarayı İSTANBUL. Biyoteknoloji, Yaşam Bilimleri ve Endüstrileri Fuarı

19-21 NISAN 2018 FUARLARI ICEC Lütfi Kırdar Uluslararası Kongre ve Sergi Sarayı İSTANBUL. Biyoteknoloji, Yaşam Bilimleri ve Endüstrileri Fuarı Analiz ve Laboratuvar Teknolojileri Fuarı Biyoteknoloji, Yaşam Bilimleri ve Endüstrileri Fuarı İlaç Ehdüstrisi, Teknolojileri ve Bileşenleri Fuarı Nutrasötik Endüstrisi Fuarı YAŞAM BİLİMLERİ FUARLARI 2018

Detaylı

İLAÇ ENDÜSTRISI, TEKNOLOJILERI VE BILEŞENLERI FUARI API ÜRÜN TEKNOLOJİ ÜRETİM NİSAN 2018

İLAÇ ENDÜSTRISI, TEKNOLOJILERI VE BILEŞENLERI FUARI API ÜRÜN TEKNOLOJİ ÜRETİM NİSAN 2018 İLAÇ ENDÜSTRISI, TEKNOLOJILERI VE BILEŞENLERI FUARI API ÜRÜN TEKNOLOJİ ÜRETİM 19-21 NİSAN 2018 ICEC Lütfi Kırdar Uluslararası Kongre ve Sergi Sarayı İSTANBUL www.expopharmanext.com ORGANİZASYON MEDYA SPONSORLARI

Detaylı

19-21 NİSAN ICEC Lütfi Kırdar Uluslararası Kongre ve Sergi Sarayı İSTANBUL. API ÜRÜN TEKNOLOJİ ÜRETİM ORGANİZASYON

19-21 NİSAN ICEC Lütfi Kırdar Uluslararası Kongre ve Sergi Sarayı İSTANBUL.  API ÜRÜN TEKNOLOJİ ÜRETİM ORGANİZASYON API ÜRÜN TEKNOLOJİ ÜRETİM 19-21 NİSAN 2018 ICEC Lütfi Kırdar Uluslararası Kongre ve Sergi Sarayı İSTANBUL www.exponutrivision.com ORGANİZASYON MEDYA SPONSORLARI 2 NUTRASÖTİK ENDÜSTRİSİ FUARI VE KONFERANSI

Detaylı

www.expoanalytech.com 20-22 Nisan 2017 ICEC Lütfi Kırdar Uluslararası Kongre ve Sergi Sarayı İSTANBUL Analİz ve Medya Sponsorları Organizasyon

www.expoanalytech.com 20-22 Nisan 2017 ICEC Lütfi Kırdar Uluslararası Kongre ve Sergi Sarayı İSTANBUL Analİz ve Medya Sponsorları Organizasyon www.expoanalytech.com 20-22 Nisan 2017 ICEC Lütfi Kırdar Uluslararası Kongre ve Sergi Sarayı İSTANBUL Analİz ve Laboratuvar Teknolojİlerİ Fuarı Organizasyon Medya Sponsorları Tüm endüstriler için LAB ve

Detaylı

ELECO 2005 3. Uluslar arası Elektrik, Elektronik, Aydınlatma, Otomasyon ve İletişim Fuarı. 7 11 Aralık 2005. Ziyaretçi Araştırması Özet Sonuçları

ELECO 2005 3. Uluslar arası Elektrik, Elektronik, Aydınlatma, Otomasyon ve İletişim Fuarı. 7 11 Aralık 2005. Ziyaretçi Araştırması Özet Sonuçları ELECO 2005 3. Uluslar arası Elektrik, Elektronik, Aydınlatma, Otomasyon ve İletişim Fuarı 7 11 Aralık 2005 Ziyaretçi Araştırması Özet Sonuçları TÜYAP BURSA FUARCILIK A.Ş. TÜYAP Bursa Uluslararası Fuar

Detaylı

DESIGN WEEK ANTALYA İÇ MEKAN TASARIMI VE MOBİLYA Kasım 2017 Antalya Expo Center

DESIGN WEEK ANTALYA İÇ MEKAN TASARIMI VE MOBİLYA Kasım 2017 Antalya Expo Center Antalya... Profesyonel etkinliklerin, uluslararası ticaretin, turizm mimarisinin, modern kentleşmenin ve tasarımın yeni odağı. Tasarım dünyası, mobilya sektörü, projeciler ve kullanıcılar buluşuyor...

Detaylı

YAŞAM BİLİMLERİ FUARLARI 2018

YAŞAM BİLİMLERİ FUARLARI 2018 Analiz ve Laboratuvar Teknolojileri Fuarı Uluslararası Biyoteknoloji, Yaşam Bilimleri ve Endüstrileri Fuarı YAŞAM BİLİMLERİ FUARLARI 2018 19-21 Nisan 2018 ICEC Lütfi Kırdar Uluslararası Kongre ve Sergi

Detaylı

18 20 EYLÜL 2015 BAKÜ / AZERBAYCAN

18 20 EYLÜL 2015 BAKÜ / AZERBAYCAN BIHE 21.ULUSLARARASI AZERBAYCAN SAĞLIK FUARI ŞEMSİYE STAND ORGANİZASYONU RAPORU 18 20 EYLÜL 2015 BAKÜ / AZERBAYCAN Aykut TERZİOĞLU Uluslararası İlişkiler Müdürlüğü Fuarcılık Şefi 1 BIHE 21.ULUSLARARASI

Detaylı

FUAR SONUÇ RAPORU NİSAN ekolojizmir.izfas.com.tr

FUAR SONUÇ RAPORU NİSAN ekolojizmir.izfas.com.tr FUAR SONUÇ RAPORU 27-30 NİSAN -2016 ekolojizmir.izfas.com.tr ŞEHİRLERE GÖRE DAĞILIM Orgaik Gıda Organik Kozmetik Üniversite ve Diğer %60 %08 113 KATILIMCI %10 Organik Tekstil Organik Gübre Tarımsal İlaç

Detaylı

SODEX Ankara 2017 HVAC-R SEKTÖRÜNÜN ANKARA DAKİ EN ÖNEMLİ BULUŞMASI

SODEX Ankara 2017 HVAC-R SEKTÖRÜNÜN ANKARA DAKİ EN ÖNEMLİ BULUŞMASI 1 2 İÇERİK KÜNYE 3 FUAR YERLEŞİM PLANI.4 KATILIMCI GÖRÜŞLERİ...5-8 ZİYARETÇİ İSTATİSTİKLERİ..9-10 ALIM HEYETİ PROGRAMI..11 KONFERANSLAR.12 SOSYAL SORUMLULUK PROJESİ.. 13 TANITIM ÇALIŞMALARI..14 MEDYADA

Detaylı

16-19 Ekim 2014 Lütfi Kırdar Kongre ve Sergi Sarayı ICEC

16-19 Ekim 2014 Lütfi Kırdar Kongre ve Sergi Sarayı ICEC AVRASYA BÖLGESİNİN GAYRİMENKUL BULUŞMASI Yatırımın Fırsat Günleri 16-19 Ekim 2014 Lütfi Kırdar Kongre ve Sergi Sarayı ICEC BU FUAR 5174 SAYILI KANUN GEREĞİNCE TOBB (TÜRKİYE ODALAR VE BORSALAR BİRLİĞİ)

Detaylı

ENDÜSTRIYEL SÜRDÜRÜLEBILIRLIK VE BAKIM TEKNOLOJILERI FUARI

ENDÜSTRIYEL SÜRDÜRÜLEBILIRLIK VE BAKIM TEKNOLOJILERI FUARI SÜRDÜRÜLEBILIRLIK IÇIN TEKNOLOJI, INOVASYON, BAKIM... 19-21 NİSAN İSTANBUL, 2018 ICEC Lütfi Kırdar Uluslararası Kongre ve Sergi Sarayı www.maintenanceistanbul.com Organizasyon: ENDÜSTRIYEL SÜRDÜRÜLEBILIRLIK

Detaylı

20.SANTEK Yapı Dekorasyon ve Mobilya Fuarı / 05-08 Mayıs 2016

20.SANTEK Yapı Dekorasyon ve Mobilya Fuarı / 05-08 Mayıs 2016 Detay Fuarcılık Organizasyon ve Tanıtım Hizmetleri Ltd. Şti HAKKIMIZDA Detay Fuarcılık Organizasyon & Tanıtım Hizmetleri Limited Şirketi TOBB- Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği nin Y-276 numaralı Yurtiçinde

Detaylı

YAPI FUARI TURKEYBUILD İSTANBUL FUARI ZİYARET ORGANİZASYONU SONUÇLARI

YAPI FUARI TURKEYBUILD İSTANBUL FUARI ZİYARET ORGANİZASYONU SONUÇLARI YAPI FUARI TURKEYBUILD İSTANBUL FUARI ZİYARET ORGANİZASYONU SONUÇLARI Övgü PINAR-Nurel KILIÇ Yapı fuarları; mal ve hizmet üreten kuruluşlar ile yine bu sektörde çalışan yöneticiler, mimarlar, mühendisler,

Detaylı

Yapex 2014 Yapı ve Restorasyon Fuarı Sonuç Raporu..

Yapex 2014 Yapı ve Restorasyon Fuarı Sonuç Raporu.. Yapex 2014 Yapı ve Restorasyon Fuarı Sonuç Raporu.. Yapex 2014, 22 nci Uluslararası Yapı ve Restorasyon Fuarı, 13-16 Kasım 2014 tarihlerinde Antalya Expo Center Salonlarında büyük bir ticari başarıyla

Detaylı

19 22 ŞUBAT 2014 ANTALYA

19 22 ŞUBAT 2014 ANTALYA ANFAŞ FOOD PRODUCT GIDA İHTİSAS FUARI ŞEMSİYE STAND ORGANİZASYONU RAPORU 19 22 ŞUBAT 2014 ANTALYA Ahmet SABUNCU Dış Ekonomik İlişkiler ve Uluslararası Organizasyonlar Müdürlüğü Fuarcılık Masası Uzmanı

Detaylı

Rapor. Toyzeria 2014. Türkiye ve Orta Doğu nun Çocuk Fuarı. www.toyzeria.com

Rapor. Toyzeria 2014. Türkiye ve Orta Doğu nun Çocuk Fuarı. www.toyzeria.com Rapor Türkiye ve Orta Doğu nun Çocuk Fuarı www.toyzeria.com Rapor Oyuncak sektörünün Orta Doğu daki merkezi Toyzeria büyüyor Toplam 117 ulusal ve uluslararası katılımcı (2013 de 105) Toyzeria yı 30 Ekim

Detaylı

ARAŞTIRMA ÖZET SONUÇLARI 24 27 Nisan 2014 KONMAK 2014 KONELEX 2014 İSKON 2014

ARAŞTIRMA ÖZET SONUÇLARI 24 27 Nisan 2014 KONMAK 2014 KONELEX 2014 İSKON 2014 ARAŞTIRMA ÖZET SONUÇLARI 24 27 Nisan 2014 KONMAK 2014 Konya 11. Uluslararası Metal İşleme Makineleri, Kaynak, Delme, Kesme, Teknolojileri, Malzemeler, El Aletleri, Hidrolik ve Pnömatik Fuarı KONELEX 2014

Detaylı

SERGİ, FUAR VE TEKNİK GEZİ

SERGİ, FUAR VE TEKNİK GEZİ SERGİ, FUAR VE TEKNİK GEZİ Ülkemizde kurumsallaşmış bazı fuar ve sergilere Şubemizce her yıl düzenli olarak katılım ve destek sağlanmaktadır. Fuarların yanısıra, Şubemiz tarafından organize edilen teknik

Detaylı

İZMİR TİCARET ODASI IDS 2015 KÖLN ULUSLARARASI DİŞÇİLİK FUARI ŞEMSİYE STAND ORGANİZASYONU DEĞERLENDİRME RAPORU

İZMİR TİCARET ODASI IDS 2015 KÖLN ULUSLARARASI DİŞÇİLİK FUARI ŞEMSİYE STAND ORGANİZASYONU DEĞERLENDİRME RAPORU İZMİR TİCARET ODASI IDS 2015 KÖLN ULUSLARARASI DİŞÇİLİK FUARI ŞEMSİYE STAND ORGANİZASYONU DEĞERLENDİRME RAPORU Hazırlayan: Görkem Şavluğ Uluslararası İlişkiler Müdürlüğü 10-14 MART 2015 IDS KÖLN 2015 ULUSLARARASI

Detaylı

ARAŞTIRMA ÖZET SONUÇLARI 15 18 Mayıs 2014 KONYA YAPI VE DEKORASYON FUARI 2014 IHS KONYA 2014 KONYA ASANSÖR 2014 KONYA KENT 2014

ARAŞTIRMA ÖZET SONUÇLARI 15 18 Mayıs 2014 KONYA YAPI VE DEKORASYON FUARI 2014 IHS KONYA 2014 KONYA ASANSÖR 2014 KONYA KENT 2014 ARAŞTIRMA ÖZET SONUÇLARI 15 18 Mayıs 2014 KONYA YAPI VE DEKORASYON FUARI 2014 11. Yapı Malzemeleri, Yapı Teknolojileri, Dekorasyon ve Aydınlatma Fuarı IHS KONYA 2014 Konya 11. Isıtma, Soğutma, Havalandırma,

Detaylı

21-23 Nisan 2016 ICEC Lütfi Kırdar Uluslararası Kongre ve Sergi Sarayı, İSTANBUL

21-23 Nisan 2016 ICEC Lütfi Kırdar Uluslararası Kongre ve Sergi Sarayı, İSTANBUL 21-23 Nisan 2016 ICEC Lütfi Kırdar Uluslararası Kongre ve Sergi Sarayı, İSTANBUL Ar-ge den üretime, ürün işlemeden hassas kontrol sistemlerine... Temizodalar. Cleanroom Exhibition: Yalnızca bir fuar değil,

Detaylı

gffsad www.ite-promo.com

gffsad www.ite-promo.com FUAR DEĞERLENDİRME RAPORU gffsad PROMOTURK 2010 Fuarı Künye Bilgileri: Fuar Tarihi : 22 25 Eylül 2010 Fuar Açılımı Yer Düzenlenme Sıklığı : Yılda bir kez Organizatör Destekleyen : 25. Uluslararası Promosyon

Detaylı

SONUÇ RAPORU. CYF Fuarcılık A.Ş.

SONUÇ RAPORU. CYF Fuarcılık A.Ş. SONUÇ RAPORU Bitki sektörünün dev buluşması bu yılda 28 Kasım - 01 Aralık 2013 tarihleri arasında, İstanbul Fuar Merkezi nde gerçekleşti. Kıtaların buluşma noktası İstanbul da 21 farklı ülkeden gelen 286

Detaylı

SONUÇ RAPORU. CYF Fuarcılık A.Ş.

SONUÇ RAPORU. CYF Fuarcılık A.Ş. SONUÇ RAPORU Bitki sektörünün dev buluşması bu yılda 27 30 Kasım 2014 tarihleri arasında, İstanbul Fuar Merkezi nde gerçekleşti. Kıtaların buluşma noktası İstanbul da 21 farklı ülkeden gelen 333 katılımcı

Detaylı

teskon+sodex 2017 Bölgenin En Önemli HVAC&R Buluşması

teskon+sodex 2017 Bölgenin En Önemli HVAC&R Buluşması 1 2 İÇERİK KÜNYE.. 3 FUAR YERLEŞİM PLANI VE KATILIMCI BİLGİLERİ 4 KATILIMCI GÖRÜŞLERİ 5-8 ZİYARETÇİ İSTATİSTİKLERİ.9-10 KONFERANSLAR 11 SOSYAL SORUMLULUK PROJESİ..12 TANITIM ÇALIŞMALARI. 13 MEDYADA teskon+sodex

Detaylı

ZİYARETÇİ ARAŞTIRMASI ÖZET SONUÇLARI

ZİYARETÇİ ARAŞTIRMASI ÖZET SONUÇLARI BURSA METAL İŞLEME TEKNOLOJİLERİ FUARI BURSA SAC İŞLEME TEKNOLOJİLERİ FUARI 2013 BELEX 2013 BURSA 4. HIRDAVAT VE İŞ GÜVENLİĞİ FUARI 2013 BORUTEK 2013 İCAT 2013 5 8 Aralık 2013 ZİYARETÇİ ARAŞTIRMASI ÖZET

Detaylı

Endüstriyel Bakım Teknolojileri Fuarı. 21-23 Nisan 2016. ICEC Lütfi Kırdar Uluslararası Kongre ve Sergi Sarayı, İSTANBUL

Endüstriyel Bakım Teknolojileri Fuarı. 21-23 Nisan 2016. ICEC Lütfi Kırdar Uluslararası Kongre ve Sergi Sarayı, İSTANBUL Endüstriyel Bakım Teknolojileri Fuarı 21-23 Nisan 2016 ICEC Lütfi Kırdar Uluslararası Kongre ve Sergi Sarayı, İSTANBUL Endüstriyel Ağır Bakım ve Hassas Bakım Teknolojileri için uzmanlık platformu... Kamusal

Detaylı

FUAR SONUÇ RAPORU İSTANBUL. Eş Zamanlı: labtechmed. 26-29 Mart 2015. www.expomedistanbul.com

FUAR SONUÇ RAPORU İSTANBUL. Eş Zamanlı: labtechmed. 26-29 Mart 2015. www.expomedistanbul.com Supported by: İSTANBUL 2015 26-29 Mart 2015 Avrasya ve Türkiye nin önemli karar vericilerini, dünyadan tedarikçilerle aynı platformda bir araya getiren lider medikal fuar FUAR SONUÇ RAPORU Eş Zamanlı:

Detaylı

ZİYARETÇİ ARAŞTIRMASI ÖZET SONUÇLARI

ZİYARETÇİ ARAŞTIRMASI ÖZET SONUÇLARI KALIP AVRASYA 2014 BURSA METAL İŞLEME TEKNOLOJİLERİ FUARI BURSA SAC İŞLEME TEKNOLOJİLERİ FUARI 2014 BELEX 2014 BURSA 5. HIRDAVAT VE İŞ GÜVENLİĞİ FUARI 2014 4 7 Aralık 2014 ZİYARETÇİ ARAŞTIRMASI ÖZET SONUÇLARI

Detaylı

ARAŞTIRMA ÖZET SONUÇLARI 27 Şubat 2 Mart 2014 KONYA TOHUM 2014 KONYA HAYVANCILIK 2014

ARAŞTIRMA ÖZET SONUÇLARI 27 Şubat 2 Mart 2014 KONYA TOHUM 2014 KONYA HAYVANCILIK 2014 ARAŞTIRMA ÖZET SONUÇLARI 27 Şubat 2 Mart 2014 KONYA TOHUM 2014 3. Tohum Teknolojileri, Bitki Besleme, Fidancılık, Bahçe Bitkileri, Zirai Mücadele, Sulama, Gübreleme ve Ekipmanları Fuarı KONYA HAYVANCILIK

Detaylı

KOCAELİ 1. ÜNİVERSİTE TANITIM FUARI VE KARİYER GÜNLERİ FİNAL RAPORU

KOCAELİ 1. ÜNİVERSİTE TANITIM FUARI VE KARİYER GÜNLERİ FİNAL RAPORU KOCAELİ 1. ÜNİVERSİTE TANITIM FUARI VE KARİYER GÜNLERİ FİNAL RAPORU Bu yıl birincisi düzenlenen Üniversite Tanıtım Fuarı ve Kariyer Günleri organizasyonunun katılımcılar ve ziyaretçiler gözünden etkililiğin

Detaylı

ŞEMSİYE STAND ORGANİZASYONU

ŞEMSİYE STAND ORGANİZASYONU expomed EURASIA 22.Uluslararası İstanbul Tıbbi Analiz, Teşhis, Tedavi, Koruma ve Rehabilitasyon Ürün, Cihaz, Sistem, Teknoloji, Donanım ve Hastaneler Fuarı ŞEMSİYE STAND ORGANİZASYONU SONUÇ RAPORU İSTANBUL

Detaylı

FUAR ÖZET RAPORU 13 16 Şubat 2014

FUAR ÖZET RAPORU 13 16 Şubat 2014 FUAR ÖZET RAPORU 13 16 Şubat 2014 ADANA İNŞAAT 2014 8. Yapı Malzemeleri, İnşaat Teknolojileri, İş ve İnşaat Makineleri Fuarı ADANA IHS 2014 Adana 8. Isıtma, Soğutma, Havalandırma, Doğalgaz Teknolojisi,

Detaylı

1. ELEKTRONİK KOMPONENT, GÜÇ KAYNAKLARI VE GÖMÜLÜ SİSTEMLER FUARI

1. ELEKTRONİK KOMPONENT, GÜÇ KAYNAKLARI VE GÖMÜLÜ SİSTEMLER FUARI 1. ELEKTRONİK KOMPONENT, GÜÇ KAYNAKLARI VE GÖMÜLÜ SİSTEMLER FUARI 27-30 Eylül 2012 tarihleri arasında ilk defa bu yıl organize edilen ELECTRONIST Fuarı bölgede önemli bir fuar olma yolunda ilk adımını

Detaylı

ENDONEZYA MALEZYA TİCARET HEYETİ (27 Mayıs 1 Haziran 2012)

ENDONEZYA MALEZYA TİCARET HEYETİ (27 Mayıs 1 Haziran 2012) ENDONEZYA MALEZYA TİCARET HEYETİ (27 Mayıs 1 Haziran 2012) Ülkemiz ile Endonezya ve Malezya arasındaki ticari ilişkilerin gelişmesi amacıyla 27 Mayıs - Haziran 2012 tarihleri arasında Ekonomi Bakanlığı

Detaylı

teskon 2011 de buluşmak üzere SUNUŞ

teskon 2011 de buluşmak üzere SUNUŞ SUNUŞ Ulusal Kongresi 18 yıl önce, 15-17 Nisan 1993 tarihleri arasında, Balçova Termal Tesisleri İzmir de TMMOB Makina Mühendisleri Odası tarafından düzenlendi. Bu toplantı bir teknik toplantı olduğu kadar,

Detaylı

7. ULUSLARARASI LED SİSTEMLERİ, TEKNOLOJİLERİ, UYGULAMALARI VE AYDINLATMA FUARI

7. ULUSLARARASI LED SİSTEMLERİ, TEKNOLOJİLERİ, UYGULAMALARI VE AYDINLATMA FUARI 7. ULUSLARARASI LED SİSTEMLERİ, TEKNOLOJİLERİ, UYGULAMALARI VE AYDINLATMA FUARI 29 Eylül-2 Ekim tarihleri arasında organize edilen ve T.C. Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı tarafından desteklenen Türkiye

Detaylı

8 15 OCAK 2014 ALMANYA - FRANKFURT / HANNOVER

8 15 OCAK 2014 ALMANYA - FRANKFURT / HANNOVER HEIMTEXTIL EV TEKSTİLİ VE DEKORASYON & DOMOTEX HALI VE ZEMİN KAPLAMALARI FUARI ZİYARET RAPORU 8 15 OCAK 2014 ALMANYA - FRANKFURT / HANNOVER Aykut TERZİOĞLU Dış Ekonomik İlişkiler ve Uluslararası Organizasyonlar

Detaylı

WIN EURASIA Metalworking

WIN EURASIA Metalworking WIN EURASIA Metalworking Sac işleme ve metal işleme süreçleri için eşsiz platform 11-14 Şubat 2016 TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi İstanbul TÜRKİYE www.win-metalworking.com Türkiye nin Önemi WIN EURASIA Metalworking

Detaylı

Plast Eurasia İstanbul 2015 Fuar Sonuç Raporu

Plast Eurasia İstanbul 2015 Fuar Sonuç Raporu Plast Eurasia İstanbul 2015 Fuar Sonuç Raporu 2 BAŞARI GÜVEN TECRÜBE BİLGİ TEKNOLOJİ Plast Eurasia İstanbul Avrasya Plastik Sektörünün Buluşma Noktası T 10 Salon 98.000 m2 S Avrasya nın En Büyüğü SAYISAL

Detaylı

Rakamlarla WFI 2014 (UFİ onaylı veriler)

Rakamlarla WFI 2014 (UFİ onaylı veriler) Rakamlarla WFI 2014 (UFİ onaylı veriler) Katılımcı: 87 si yabancı toplam 365 katılımcı Ziyaretçi: 3.465 i yabancı toplam 15.934 ziyaretçi Katılımcı Ülke: 37 Ziyaretçi Ülke: 119 Konuk Ülke: Kosova Fuar

Detaylı

12. Uluslararası Yapı Ürünlerİ ve Teknolojİlerİ Fuarı

12. Uluslararası Yapı Ürünlerİ ve Teknolojİlerİ Fuarı www.adiguzelgrup.com 12. Uluslararası Yapı Ürünlerİ ve Teknolojİlerİ Fuarı 16 19 Mayıs 2013 Trabzon Dünya Tİcaret Merkezİ BU FUAR 5174 SAYILI KANUN GEREĞİNCE TOBB (TÜRKİYE ODALAR VE BORSALAR BİRLİĞİ) İZNİ

Detaylı

19 24 KASIM 2013 ALMANYA - DÜSSELDORF

19 24 KASIM 2013 ALMANYA - DÜSSELDORF MEDICA 2013 MEDİKAL ÜRÜN VE TEKNOLOJİLERİ FUARI ZİYARET RAPORU 19 24 KASIM 2013 ALMANYA - DÜSSELDORF Aykut TERZİOĞLU Dış Ekonomik İlişkiler ve Uluslararası Organizasyonlar Müdürlüğü Fuarcılık Masası Uzmanı

Detaylı

TÜRKİYE NİN İHTİYAÇ DUYDUĞU FUAR 3.ELECTRONIST FUARI

TÜRKİYE NİN İHTİYAÇ DUYDUĞU FUAR 3.ELECTRONIST FUARI TÜRKİYE NİN İHTİYAÇ DUYDUĞU FUAR 3.ELECTRONIST FUARI Sektörlerindeki ürünlerin, en son teknolojik gelişmelerin, dünyadaki trendlerin ve son uygulamaların sergilendiği, 25-28 Eylül 2014 tarihleri arasında

Detaylı

BURTARIM 2014 ZİYARETÇİ ARAŞTIRMASI ÖZET SONUÇLARI

BURTARIM 2014 ZİYARETÇİ ARAŞTIRMASI ÖZET SONUÇLARI BURTARIM 2014 Bursa 12. Uluslararası Tarım, Tohumculuk, Fidancılık ve Süt Endüstrisi Fuarı BURSA 7. ULUSLARARASI HAYVANCILIK VE EKİPMANLARI FUARI 14 18 Ekim 2014 ZİYARETÇİ ARAŞTIRMASI ÖZET SONUÇLARI Bursa

Detaylı

8. İSTANBUL İDF DERİ FUARI ŞEMSİYE STAND VE ZİYARET ORGANİZASYONU SONUÇLARI

8. İSTANBUL İDF DERİ FUARI ŞEMSİYE STAND VE ZİYARET ORGANİZASYONU SONUÇLARI 8. İSTANBUL İDF DERİ FUARI ŞEMSİYE STAND VE ZİYARET ORGANİZASYONU SONUÇLARI 21-23 KASIM 2013 Erdem ALPTEKİN Araştırma ve Meslekleri Geliştirme Müdürlüğü Uzman Paola YAŞARSOY Dış Ekonomik İlişkiler ve Uluslararası

Detaylı

DETAY Fuarcılık Organizasyon ve Tanıtım Hizmetleri Ltd. Şti

DETAY Fuarcılık Organizasyon ve Tanıtım Hizmetleri Ltd. Şti DETAY Fuarcılık Organizasyon ve Tanıtım Hizmetleri Ltd. Şti HAKKIMIZDA Detay Fuarcılık Organizasyon & Tanıtım Hizmetleri Limited Şirketi TOBB- Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği nin Y-276 numaralı Yurtiçinde

Detaylı

smart solutions FUAR KAPANIŞ RAPORU

smart solutions FUAR KAPANIŞ RAPORU 2017 smart solutions FUAR KAPANIŞ RAPORU BAŞARILARLA DOLU BİR YILI DAHA GERİDE BIRAKIRKEN ISAF MARKASI 21. 21.si düzenlenen ISAF; Güvenlik, Bilişim Güvenliği, Akıllı Bina, İş Sağlığı ve Güvenliği ve Yangın,

Detaylı

ELEKTRİK ÇEVİRİMİ İLETİMİ VE DAĞITIMI SEKTÖRÜNÜN TEK İHTİSAS FUARI ELEX

ELEKTRİK ÇEVİRİMİ İLETİMİ VE DAĞITIMI SEKTÖRÜNÜN TEK İHTİSAS FUARI ELEX ELEKTRİK ÇEVİRİMİ İLETİMİ VE DAĞITIMI SEKTÖRÜNÜN TEK İHTİSAS FUARI ELEX 27-30 Eylül 2012 tarihleri arasında organize edilen ve T.C. Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı tarafından desteklenen Türkiye nin

Detaylı

SIGN İSTANBUL 2016 SONUÇ RAPORU

SIGN İSTANBUL 2016 SONUÇ RAPORU SIGN İSTANBUL 2016 SONUÇ RAPORU 18. kez 29 Eylül- 2 Ekim 2016 tarihlerinde organize edilen SIGN İstanbul Uluslararası Endüstriyel Reklam ve Dijital Baskı Teknolojileri Fuarı; son 18 yılın en yoğun ziyaretçisini

Detaylı

15 22 OCAK 2015 ALMANYA - FRANKFURT / HANNOVER / MÜNİH

15 22 OCAK 2015 ALMANYA - FRANKFURT / HANNOVER / MÜNİH HEIMTEXTIL EV TEKSTİLİ VE DEKORASYON & DOMOTEX HALI VE ZEMİN KAPLAMALARI FUARI ZİYARET RAPORU 15 22 OCAK 2015 ALMANYA - FRANKFURT / HANNOVER / MÜNİH Aykut TERZİOĞLU Uluslararası İlişkiler Müdürlüğü Fuarcılık

Detaylı

11 16 OCAK 2013 ALMANYA - FRANKFURT / HANNOVER

11 16 OCAK 2013 ALMANYA - FRANKFURT / HANNOVER DOMOTEX HALI VE ZEMİN KAPLAMALARI FUARI ZİYARET RAPORU 11 16 OCAK 2013 ALMANYA - FRANKFURT / HANNOVER Aykut TERZİOĞLU Dış Ekonomik İlişkiler ve Uluslararası Organizasyonlar Müdürlüğü Fuarcılık Masası Uzmanı

Detaylı

İZMİR TİCARET ODASI BAU MUNIH 2015 ULUSLARARASI YAPI FUARI ZİYARET ORGANİZASYONU DEĞERLENDİRME RAPORU

İZMİR TİCARET ODASI BAU MUNIH 2015 ULUSLARARASI YAPI FUARI ZİYARET ORGANİZASYONU DEĞERLENDİRME RAPORU İZMİR TİCARET ODASI BAU MUNIH 2015 ULUSLARARASI YAPI FUARI ZİYARET ORGANİZASYONU DEĞERLENDİRME RAPORU Hazırlayan: Görkem Şavluğ Uluslararası İlişkiler Müdürlüğü 21-24 OCAK 2015 BAU MUNIH 2015 ULUSLARARASI

Detaylı

CeBIT Bilişim Eurasia 2014

CeBIT Bilişim Eurasia 2014 CeBIT Bilişim Eurasia 2014 FUAR KAPANIŞ RAPORU 11 14 Eylül İstanbul,Turkiye cebitbilisim.com CeBIT Bilişim Eurasia 2014 Kabuk Değiştirdi Sadece İş Dünyası %100 B2B konsepti Fuar ve Konferanslar CeBIT Global

Detaylı

TEHLİKELİ MADDE GÜVENLİK DANIŞMANLIĞI EĞİTİMİ VERMEK ÜZERE YETKİLENDİRİLMİŞ EĞİTİM KURULUŞLARI

TEHLİKELİ MADDE GÜVENLİK DANIŞMANLIĞI EĞİTİMİ VERMEK ÜZERE YETKİLENDİRİLMİŞ EĞİTİM KURULUŞLARI NO YETKİLENDİRİLEN KURULUŞ TEHLİKELİ MADDE GÜVENLİK DANIŞMANLIĞI EĞİTİMİ VERMEK ÜZERE YETKİLENDİRİLMİŞ EĞİTİM KURULUŞLARI BULUNDUĞ U İL YET Kİ ALA NI TELEFON 1 Yıldırım Yılmaz Özel Yıldırım Eğitim ve Öğretim

Detaylı

SPONSORLUK GENEL BİLGİLER

SPONSORLUK GENEL BİLGİLER 19-22 Mayıs 2016 tarihlerinde ANKARA BAL ve ARICILIK FUARI ATO Congresium Uluslararası Kongre ve Sergi Sarayı nda ATİS Fuarcılık A.Ş. tarafından gerçekleştirilecektir. Arı yetiştirici birlikleri, bal üreticileri

Detaylı

14 19 OCAK 2016 ALMANYA - FRANKFURT / HANNOVER

14 19 OCAK 2016 ALMANYA - FRANKFURT / HANNOVER HEIMTEXTIL EV TEKSTİLİ VE DEKORASYON & DOMOTEX HALI VE ZEMİN KAPLAMALARI FUARI ZİYARET RAPORU 14 19 OCAK 2016 ALMANYA - FRANKFURT / HANNOVER Aykut TERZİOĞLU Uluslararası İlişkiler Müdürlüğü Fuarcılık Şefi

Detaylı

YAPIDA AHŞAP VE AHŞAP ÜRÜNLER FUARI

YAPIDA AHŞAP VE AHŞAP ÜRÜNLER FUARI YAPIDA AHŞAP VE AHŞAP ÜRÜNLER FUARI SONUÇ RAPORU Destekleyen Organizatör YAPIDA AHŞAP VE AHŞAP ÜRÜNLER FUARI FUAR'DA O'NİN ÜZERİNDE ÜRÜN SERGİLENDİ Ulusal Ahşap Birliği, Orman Bakanlığı ve İstanbul Bölge

Detaylı

01-05 KASIM 2016 İSTANBUL

01-05 KASIM 2016 İSTANBUL AVRASYA AMBALAJ FUARI ŞEMSİYE STAND ORGANİZASYONU RAPORU 01-05 KASIM 2016 İSTANBUL Ahmet SABUNCU Uluslararası İlişkiler Müdürlüğü Fuarcılık Şefliği Uzmanı 1 AVRASYA AMBALAJ 22. ULUSLARARASI AMBALAJ ENDÜSTRİSİ

Detaylı

ZİYARETÇİ ARAŞTIRMASI ÖZET SONUÇLARI 2 7 Ekim 2012

ZİYARETÇİ ARAŞTIRMASI ÖZET SONUÇLARI 2 7 Ekim 2012 ZİYARETÇİ ARAŞTIRMASI ÖZET SONUÇLARI 2 7 Ekim 2012 TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi Büyükçekmece İstanbul İÇİNDEKİLER SAYFA 1. ARAŞTIRMANIN KONUSU 3 1.1.ARAŞTIRMANIN AMACI 3 1.2.ARAŞTIRMANIN YÖNTEMİ VE ÖRNEK

Detaylı

4. ULUSLARARASI ELECTRONIST FUARINDAN 2016 YILI İÇİN ÜMİT VADEDİCİ KAPANIŞ

4. ULUSLARARASI ELECTRONIST FUARINDAN 2016 YILI İÇİN ÜMİT VADEDİCİ KAPANIŞ 4. ULUSLARARASI ELECTRONIST FUARINDAN 2016 YILI İÇİN ÜMİT VADEDİCİ KAPANIŞ Elektronik yan sanayi sektörünü bir araya getiren tek organizasyon Uluslararası Electronist Fuarı yerliyabancı birçok farklı şehir

Detaylı

İSEK İSTANBUL SAĞLIK ENDÜSTRİSİ KÜMELENMESİ TIPTEKNO 14. Bölgesel Sağlık Kümelenmeleri Paneli 26 Eylül Sevim Tekeli BÜ TTO & İnovita & İSEK

İSEK İSTANBUL SAĞLIK ENDÜSTRİSİ KÜMELENMESİ TIPTEKNO 14. Bölgesel Sağlık Kümelenmeleri Paneli 26 Eylül Sevim Tekeli BÜ TTO & İnovita & İSEK İSEK İSTANBUL SAĞLIK ENDÜSTRİSİ KÜMELENMESİ TIPTEKNO 14 Bölgesel Sağlık Kümelenmeleri Paneli 26 Eylül 2014 Sevim Tekeli BÜ TTO & İnovita & İSEK Kümelenme Gelişimi: İşbirliği platformları SANAYİ - Boğaziçi

Detaylı

15 18 HAZİRAN 2015 FRANKFURT - ALMANYA

15 18 HAZİRAN 2015 FRANKFURT - ALMANYA ACHEMA 2015 ULUSLARARASI KİMYA VE İŞLEME SANAYİ FUARI ZİYARET RAPORU 15 18 HAZİRAN 2015 FRANKFURT - ALMANYA Aykut TERZİOĞLU Uluslararası İlişkiler Müdürlüğü Fuarcılık Şefi 1 ACHEMA 2015 ULUSLARARASI KİMYA

Detaylı

Fuar Hakkında. Katılımcı Ürün Grupları. Ziyaretçi Profili

Fuar Hakkında. Katılımcı Ürün Grupları. Ziyaretçi Profili Fuar Hakkında Ülkemizin ilk ve tek güneş enerjisi konulu fuarı olan Güneş Enerjisi ve Teknolojileri Fuarı, Türkiye nin güneş enerjisi alanında üretim merkezi olması yolunda büyük adımlar atmasına fırsat

Detaylı

01-04 ARALIK 2005 // İZMİR Makina Mühendisleri Odası İzmir ubesi // İzmir Büyükşehir Belediyesi İZFA

01-04 ARALIK 2005 // İZMİR Makina Mühendisleri Odası İzmir ubesi // İzmir Büyükşehir Belediyesi İZFA 01-04 ARALIK 2005 // İZMİR Makina Mühendisleri Odası İzmir ubesi // İzmir Büyükşehir Belediyesi İZFA Doğru yerdesiniz... HİDROLİK VE PNÖMATİK 2005 size yeni pazarların kapılarını aralayacak... Makina Mühendisleri

Detaylı

HOTEL, RESTORAN, HASTANE VE ikram ENDÜSTRiSi iş KONTRATLARI FUARI 11-14 KASIM 2015. contracthotelexpo.com

HOTEL, RESTORAN, HASTANE VE ikram ENDÜSTRiSi iş KONTRATLARI FUARI 11-14 KASIM 2015. contracthotelexpo.com HOTEL, RESTORAN, HASTANE VE ikram ENDÜSTRiSi iş KONTRATLARI FUARI 11-14 KASIM 2015 contracthotelexpo.com NEDEN COHO? Nitelikli ürünler, güçlü tedarikçiler, yeni işbirlikleri için uluslararası tek platform.

Detaylı

DESTEKLENECEK FAALİYET

DESTEKLENECEK FAALİYET LENECEK FAALİYETLER I.TASARIMCI ŞİRKETLERİNİN LENMESİ Tasarımcı şirketlerin yurt dışında tanınmaları ve markalaşmaları amacıyla aşağıdaki faaliyetler belirtilen tutarda desteklenmektedir. LENECEK FAALİYET

Detaylı

ELEX SEKTÖRÜNÜN TEK FUARI

ELEX SEKTÖRÜNÜN TEK FUARI ELEX SEKTÖRÜNÜN TEK FUARI 26-29 Eylül 2013 tarihleri arasında organize edilen ve T.C. Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı tarafından desteklenen Türkiye nin ve bölgenin sektöründeki tek ihtisas fuarı olan

Detaylı

SEKTÖRDE YATIRIM BÜYÜK ORANDA AZALDI

SEKTÖRDE YATIRIM BÜYÜK ORANDA AZALDI etkinlikler SEKTÖRDE YATIRIM BÜYÜK ORANDA AZALDI II. Ulusal İklimlendirme Kongresi ve Fuarı- İKLİM 2007 Makina Mühendisleri Odası Antalya Şubesi sekretaryalığında yapıldı... II. Ulusal İklimlendirme Kongresi

Detaylı

TEKNOLOJİ GELİŞTİRME BÖLGELERİ*

TEKNOLOJİ GELİŞTİRME BÖLGELERİ* TEKNOLOJİ GELİŞTİRME BÖLGELERİ* GENEL BİLGİLER 200 yılında yayınlanan 469 sayılı Kanun ile kurulan Teknoloji Geliştirme Bölgelerinde; teknolojik bilginin üretilmesi, üretilen bilginin ticarileştirilmesi,

Detaylı

BÜYÜYEN FUAR... 3-6 EYLÜL 2015. İstanbul Fuar Merkezi BÜYÜYEN İHRACAT BÜYÜYEN SEKTÖR

BÜYÜYEN FUAR... 3-6 EYLÜL 2015. İstanbul Fuar Merkezi BÜYÜYEN İHRACAT BÜYÜYEN SEKTÖR 3-6 EYLÜL 2015 İstanbul Fuar Merkezi BÜYÜYEN SEKTÖR BÜYÜYEN İHRACAT BÜYÜYEN FUAR... Organizasyon Destekleyenler +90 212 321 10 02 www.ulusalfair.com BU FUAR 5174 SAYILI KANUN GEREĞİNCE TOBB (TÜRKİYE ODALAR

Detaylı

SIGN İSTANBUL 2015 SONUÇ RAPORU

SIGN İSTANBUL 2015 SONUÇ RAPORU SIGN İSTANBUL 2015 SONUÇ RAPORU 10-13 Eylül 2015 tarihlerinde 17.kez organize edilen Uluslararası SIGN İstanbul Endüstriyel Reklam ve Dijital Baskı Teknolojileri Fuarı; katılımcılarının ve ziyaretçilerinin

Detaylı

AKSA JENERİK MAYIS - HAZİRAN / 2014 AKSA JENERATÖR BAĞCILAR OFİSİ AÇILDI ANKOMAK 2014 FUARI AKSA JENERATÖR SAN. A.Ş. RESMİ HABER BÜLTENİ

AKSA JENERİK MAYIS - HAZİRAN / 2014 AKSA JENERATÖR BAĞCILAR OFİSİ AÇILDI ANKOMAK 2014 FUARI AKSA JENERATÖR SAN. A.Ş. RESMİ HABER BÜLTENİ AKSA JENERİK MAYIS - HAZİRAN / 2014 AKSA JENERATÖR SAN. A.Ş. RESMİ HABER BÜLTENİ AKSA JENERATÖR BAĞCILAR OFİSİ AÇILDI ANKOMAK 2014 FUARI KAMPANYA TÜRK LİRASI FİYAT, TÜRK LİRASI VADE! 1 PEŞİN 6 TAKSİT SEÇENEĞİYLE

Detaylı

ZİYARETÇİ ARAŞTIRMASI ÖZET SONUÇLARI 9 12 Ocak 2013

ZİYARETÇİ ARAŞTIRMASI ÖZET SONUÇLARI 9 12 Ocak 2013 ZİYARETÇİ ARAŞTIRMASI ÖZET SONUÇLARI 9 12 Ocak 2013 TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi Büyükçekmece İstanbul 1 İÇİNDEKİLER SAYFA 1. ARAŞTIRMA KONUSU 3 1.1. FUAR KÜNYESİ 3 1.2. ARAŞTIRMANIN AMACI 3 1.3. ARAŞTIRMANIN

Detaylı

31 MART 3 NİSAN 2015 RUSYA - MOSKOVA

31 MART 3 NİSAN 2015 RUSYA - MOSKOVA BATIMAT RUSSIA YAPI VE İÇ DEKORASYON FUARI ZİYARET RAPORU 31 MART 3 NİSAN 2015 RUSYA - MOSKOVA Aykut TERZİOĞLU Dış Ekonomik İlişkiler ve Uluslararası Organizasyonlar Müdürlüğü Fuarcılık Masası Şefi 1 BATIMAT

Detaylı

MERMER SEKTÖRÜ ANTALYA MERMER VE DOĞALTAŞ FUARI NDA BİR ARAYA GELİYOR!

MERMER SEKTÖRÜ ANTALYA MERMER VE DOĞALTAŞ FUARI NDA BİR ARAYA GELİYOR! Basın Bülteni 20.02.2015 MERMER SEKTÖRÜ ANTALYA MERMER VE DOĞALTAŞ FUARI NDA BİR ARAYA GELİYOR! TURKEY STONE ANTALYA Mermer ve Doğal Taş Ürünleri Fuarı, 28-31 Mayıs 2015 tarihinde Pyramids Grup un 22 yıllık

Detaylı

: Durmayan üretimin sırrı. Bergman Gülsün SICK Türkiye A.Ş. 13.11.2013

: Durmayan üretimin sırrı. Bergman Gülsün SICK Türkiye A.Ş. 13.11.2013 : Durmayan üretimin sırrı Bergman Gülsün SICK Türkiye A.Ş. 13.11.2013 Sunucu : Bergman Gülsün : Teknik Müdür : 16 yıl @ SICK : İletişim : : Tlf : (216) 528 50 00 / 5032 : Gsm : (532) 343 83 15 : E-mail

Detaylı

yaşam ve güvenlik FUAR KAPANIŞ RAPORU

yaşam ve güvenlik FUAR KAPANIŞ RAPORU 2016 yaşam ve güvenlik FUAR KAPANIŞ RAPORU BAŞARILARLA DOLU BİR YILI DAHA GERİDE BIRAKIRKEN 20. SHF MARKASI İstanbul Fuar Merkezi nde (İFM) 22-25 Eylül, 2016 tarihleri arasında gerçekleşen; iş sağlığı

Detaylı

İSTANBUL 2016 PENCERE PENCERE

İSTANBUL 2016 PENCERE PENCERE İSTANBUL 2016 PENCERE PENCERE 17. Uluslararası Pencere, Panjur, Cephe Sistemleri ve Aksesuarları, Profil, Üretim Teknolojileri ve Makineleri, Yalıtım Malzemeleri, Hammadde ve Tamamlayıcı Ürünler Fuarı

Detaylı

PUTZMEISTER İZMİR SEMİNERİ VE EGE BÖLGESİ SERVİS AÇILIŞI. 7 May 2014. Marketing

PUTZMEISTER İZMİR SEMİNERİ VE EGE BÖLGESİ SERVİS AÇILIŞI. 7 May 2014. Marketing PUTZMEISTER İZMİR SEMİNERİ VE EGE BÖLGESİ SERVİS AÇILIŞI 7 May 2014 Marketing PUTZMEİSTER, HADIMKÖY MERKEZ SERVİS TEN SONRA TÜRKİYE DE İKİNCİ KEZ KENDİ SERVİSİNİ İZMİR DE AÇTI Putzmeister seminerlerine

Detaylı

Misyonumuz İnsan yönetimi konusunda lider bir sivil toplum kuruluşu olmak

Misyonumuz İnsan yönetimi konusunda lider bir sivil toplum kuruluşu olmak Misyonumuz İnsan yönetimi konusunda lider bir sivil toplum kuruluşu olmak PERYÖN - TÜRKİYE İNSAN YÖNETİMİ DERNEĞİ 12. İNSAN YÖNETİMİ ZİRVESİ Lades Olmam Çünkü MUTLULUK AKLIMDA PERYÖN - Türkiye İnsan Yönetimi

Detaylı

ARAŞTIRMA ÖZET SONUÇLARI 27-31 Mayıs 2014

ARAŞTIRMA ÖZET SONUÇLARI 27-31 Mayıs 2014 ARAŞTIRMA ÖZET SONUÇLARI 27-31 Mayıs 2014 KTO Tüyap Konya Uluslararası Fuar Merkezi İÇİNDEKİLER SAYFA 1. ARAŞTIRMANIN KONUSU 3 1.1. FUAR KÜNYESİ 3 1.2. ARAŞTIRMANIN AMACI 3 1.3. ARAŞTIRMANIN YÖNTEMİ VE

Detaylı

Alleather-IDF Istanbul Deri Fuarı, Dericilik Sektörünün tüm aktörlerini, APLF, ACLE ve MAGIC in organizatörlerinden UBM in global gücü ve Türkiye

Alleather-IDF Istanbul Deri Fuarı, Dericilik Sektörünün tüm aktörlerini, APLF, ACLE ve MAGIC in organizatörlerinden UBM in global gücü ve Türkiye Alleather-IDF Istanbul Deri Fuarı, Dericilik Sektörünün tüm aktörlerini, APLF, ACLE ve MAGIC in organizatörlerinden UBM in global gücü ve Türkiye Deri Vakfı (TÜRDEV) ortaklığı ile 1-3 Şubat 2017 tarihlerinde

Detaylı

12 19 OCAK 2017 ALMANYA - FRANKFURT / HANNOVER / MÜNİH

12 19 OCAK 2017 ALMANYA - FRANKFURT / HANNOVER / MÜNİH HEIMTEXTIL EV TEKSTİLİ VE DEKORASYON & DOMOTEX HALI VE ZEMİN KAPLAMALARI FUARI ZİYARET RAPORU 12 19 OCAK 2017 ALMANYA - FRANKFURT / HANNOVER / MÜNİH Aykut TERZİOĞLU Uluslararası İlişkiler Müdürlüğü Fuarcılık

Detaylı

2017 FUAR SATIŞ BROŞÜRÜ COILWINDINGEXPO.COM/ISTANBULTR

2017 FUAR SATIŞ BROŞÜRÜ COILWINDINGEXPO.COM/ISTANBULTR COILWINDINGEXPO.COM/ISTANBULTR Bu fuar 5174 sayılı kanun gereğince TOBB (Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği ) denetiminde düzenlenmektedir CWIEME İSTANBUL HAKKINDA Türkiye ve çevresindeki bölgelerde iş

Detaylı

2015 FUAR SONUÇ RAPORU

2015 FUAR SONUÇ RAPORU 2015 FUAR SONUÇ RAPORU Aydınlatma Sektörü ISTANBULLIGHT ta biraraya geldi İstanbulLight 9. Uluslararası Aydınlatma Teknolojileri Fuarı ve Kongresi UBM NTSR Fuarcılık organizatörlüğünde, AGİD (Aydınlatma

Detaylı

İstanbul. Medikal sektörün buluşma noktası 24-27 Mart 2016. www.expomedistanbul.com ONUR ÜLKE: ALMANYA

İstanbul. Medikal sektörün buluşma noktası 24-27 Mart 2016. www.expomedistanbul.com ONUR ÜLKE: ALMANYA Medikal sektörün buluşma noktası 24-27 Mart 2016 İstanbul ONUR ÜLKE: ALMANYA www.expomedistanbul.com FUAR VE KONGRE MERKEZ Büyükçekmece, stanbul Tüyap stanbul Fair Convention and Congress Center expomed

Detaylı

Detay Fuarcılık Organizasyon ve Tanıtım Hizmetleri Ltd. Şti

Detay Fuarcılık Organizasyon ve Tanıtım Hizmetleri Ltd. Şti Detay Fuarcılık Organizasyon ve Tanıtım Hizmetleri Ltd. Şti HAKKIMIZDA Detay Fuarcılık Organizasyon & Tanıtım Hizmetleri Limited Şirketi TOBB- Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği nin Y-276 numaralı Yurtiçinde

Detaylı

Makine Mühendisliği Bölümü

Makine Mühendisliği Bölümü Makine Mühendisliği Bölümü Neden Makine Mühendisliği Teknolojiyi kullanan, teknoloji üreten ve teknolojiye yön veren, toplum yararına bilimsel bilgi sağlayan günümüz ve yarınların problemlerine çözüm arayan

Detaylı

Seda KAVRUKER ULUDAĞ Markalaşma ve Ar-Ge Destekleri Dairesi Dış Ticaret Uzman Yardımcısı

Seda KAVRUKER ULUDAĞ Markalaşma ve Ar-Ge Destekleri Dairesi Dış Ticaret Uzman Yardımcısı T.C. EKONOMİ BAKANLIĞI İhracat Genel Müdürlüğü İHRACATA YÖNELİK DEVLET YARDIMLARI Seda KAVRUKER ULUDAĞ Markalaşma ve Ar-Ge Destekleri Dairesi Dış Ticaret Uzman Yardımcısı İHRACATA YÖNELİK DEVLET YARDIMLARI

Detaylı

ZİYARETÇİ ARAŞTIRMASI ÖZET SONUÇLARI 21 24 Nisan 2012

ZİYARETÇİ ARAŞTIRMASI ÖZET SONUÇLARI 21 24 Nisan 2012 ZİYARETÇİ ARAŞTIRMASI ÖZET SONUÇLARI 21 24 Nisan 2012 29. Uluslararası Tekstil Makineleri Fuarı 4. İstanbul Teknik Tekstiller ve Nonwoven Fuarı 9. Uluslararası İstanbul İplik Fuarı Hazırlayan TEKNİK Fuarcılık

Detaylı

ASANSÖR İSTANBUL 2015 SONUÇ RAPORU

ASANSÖR İSTANBUL 2015 SONUÇ RAPORU ASANSÖR İSTANBUL 2015 SONUÇ RAPORU Uluslararası ASANSÖR İstanbul Fuarı, 26-29 Mart 2015 tarihlerinde Asansör ve Yürüyen Merdiven Sanayicileri Derneği AYSAD ın desteği ile 14. kez kıtaları buluşturdu. 28

Detaylı

Gürçelik Hakkımızda Ne yapıyoruz Ürün Gruplarımız Markalar, Temsilcilikler, Global Faaliyet ağı ve Pazar Konumumuz Referanslarımızdan,Yenilikçi

Gürçelik Hakkımızda Ne yapıyoruz Ürün Gruplarımız Markalar, Temsilcilikler, Global Faaliyet ağı ve Pazar Konumumuz Referanslarımızdan,Yenilikçi Gürçelik Sunum 2017 Gürçelik Hakkımızda Ne yapıyoruz Ürün Gruplarımız Markalar, Temsilcilikler, Global Faaliyet ağı ve Pazar Konumumuz Referanslarımızdan,Yenilikçi Ürünler Toplam Kalite Yönetimi Hakkımızda

Detaylı

www.stteurasia.com 3. Uluslararası Yüzey İşlem, Galvaniz Kimyasalları ve Teknolojileri Fuarı 12-14 Ekim 2017 İstanbul Fuar Merkezi

www.stteurasia.com 3. Uluslararası Yüzey İşlem, Galvaniz Kimyasalları ve Teknolojileri Fuarı 12-14 Ekim 2017 İstanbul Fuar Merkezi www.stteurasia.com 3. Uluslararası Yüzey İşlem, Galvaniz Kimyasalları ve Teknolojileri Fuarı 12-14 Ekim 2017 Eş Zamanlı Olarak İstanbul Fuar Merkezi Medya Partneri İş Birliği ile Destekleyenler Organizatör

Detaylı

25 28 ŞUBAT 2015 ANTALYA

25 28 ŞUBAT 2015 ANTALYA ANFAŞ FOOD PRODUCT GIDA İHTİSAS FUARI ŞEMSİYE STAND ORGANİZASYONU RAPORU 25 28 ŞUBAT 2015 ANTALYA Ahmet SABUNCU Uluslararası İlişkiler Müdürlüğü Fuarcılık Masası Uzmanı 1 22.ULUSLARARASI ANFAŞ FOOD PRODUCT

Detaylı

7. Uluslar Arası Süs Bitkileri, Peyzaj ve Yan Sanayileri İhtisas Fuarı

7. Uluslar Arası Süs Bitkileri, Peyzaj ve Yan Sanayileri İhtisas Fuarı 7. Uluslar Arası Süs Bitkileri, Peyzaj ve Yan Sanayileri İhtisas Fuarı 7 th International Istanbul Plants, Landscaping and Supporting Industries Trade Fair 2015 FUAR SONUÇ RAPORU www.eurasiaplantfair.com

Detaylı

AĞAÇ İŞLEME MAKİNESİ 2006 19. Uluslararası Ağaç İşleme Makineleri, Kesici Takımlar, El Aletleri Fuarı

AĞAÇ İŞLEME MAKİNESİ 2006 19. Uluslararası Ağaç İşleme Makineleri, Kesici Takımlar, El Aletleri Fuarı AĞAÇ İŞLEME MAKİNESİ 2006 19. Uluslararası Ağaç İşleme Makineleri, Kesici Takımlar, El Aletleri Fuarı İNTERMOB 2006 9. Uluslararası Mobilya Yan Sanayii ve Aksesuarları, Orman Ürünleri ve Ahşap Teknolojisi

Detaylı