Hampstead. School of English. London. Hampstead. School of English. 553 Finchley Road, London, NW3 7BJ

Ebat: px
Şu sayfadan göstermeyi başlat:

Download "Hampstead. School of English. London. Hampstead. School of English. 553 Finchley Road, London, NW3 7BJ"

Transkript

1 London Hampstead School of English 553 Finchley Road, London, NW3 7BJ Phone: +44 (0) Fax: +44 (0) website: Hampstead School of English

2

3 Bizimle bağlantıya geçtiğiniz ilk andan itibaren, sizlerle tek tek ilgilenerek uygun seviyeye yerleştiriyoruz ve mümkün olduğunca hızlı şekilde ancak her zaman kendi hızınızda ilerlediğinizden emin olmak için çalışmalarınızı takip ediyoruz. Hampstead felsefesi Başarınız için çalışıyoruz: ngilizce yi konuşabilmek, çalışma ve iş hayatı ile seyahatlerde birçok fırsatın kapısını açar. Hampstead ngilizce Okulu ndaki ngilizce kursları; akademik çalışmadan kariyer gelişimine, yabancı ülkelere seyahate ve etkileyici kültürel deneyimlere kadar yetişkinlerin yaşamlarındaki tüm aşamalardan başarıyla geçmenizi sağlar. Felsefemiz son derece basit: Londra daki unutulmaz ziyaretiniz sırasında ngilizce bilginizde mümkün olan en fazla ilerlemeyi sağlamanız için, verdiğimiz tüm hizmetlerde mükemmelliği amaçlıyoruz. Öncelikle kalite: Hampstead için öğrenciler her şeyin başında gelir ve her biriniz ile tek tek ilgileniriz. Londra da eksiksiz bir dil öğrenimi deneyimi yaşayacaksınız: birinci kalite öğretim, mükemmel konaklama, eğlenceli sosyal aktiviteler ve her konuda tam destek ve danışmanlık. Hampstead ngilizce Okulu, ngilizce nin yabancı dil olarak öğretilmesi konusunda British Council tarafından onaylıdır. Aynı zamanda, iki uluslararası birliğin sıkı kalite standartlarını da yerine getirmekteyiz: EAQUALS - Avrupa Dil Okulları Kalite Birliği ve IALC - Uluslararası Dil Merkezleri Birliği. Deneyimimiz: 1977 yılında kurulduğumuzdan beri, Londra nın önde gelen ngiliz dili okullarından biri haline geldik. Bu zaman içerisinde, kendimize has başarımızdaki başlıca özelliklerimizi her öğrenciye özel ilgisürdürürken yeni kurslar, konaklama seçenekleri ve olanaklar ekledik. Profesyonel üyeliklerimiz: English UK Onaylı ngilizce Dil Okulları Birliği EAQUALS Avrupa Dil Okulları Kalite Birliği IALC Uluslararası Dil Merkezleri Birliği Quality English kaliteyi her şeyin üstünde tutan, şeçkin okullar grubu.

4 lerlemenizi yakından takip ediyor, ihtiyaçlarınız ile birebir ilgileniyoruz. Öğrenci Memnuniyeti Birebir ilgi: Dil öğrenimi, kişisel bir konudur; sizinle daha ilk görüşmemizden itibaren bunu dikkate alıyoruz. Derslerinize ve konaklama seçeneklerinde size yol gösteriyoruz, ilerlemenizi yakından gözlemliyoruz ve ihtiyaçlarınız ve sorularınız ile ilgileniyoruz; size de, ihtiyaç duyduğunuz ngilizce yi öğrenmek ve Londra yaşamının tadını çıkarmak kalıyor. Kaliteli öğretim: Öğretim grubumuzun tüm üyeleri profesyonel yeterliliğe ve ngilizce öğretim deneyimine sahip. Kurs Direktörü tarafından yönetilen eğitim kadromuz, azimli ve işini seven profesyonellerden oluşuyor. deal konum: Londra nın en meşhur köyü olan Hampstead, şehir merkezinden sadece 25 dakika uzaklıkta, yeşillikler içinde bir liman. Ana cadde üzerindeki yerimiz, şehir merkezine ve alış veriş mekanlarına rahat ulaşım olanakları sunuyor, üstelik muhteşem Hampstead Köyü ve Korusu na yürüme mesafesinde. Mükemmel konaklama seçenekleri: Aile yanı konaklamalar, okuldan yürüyerek ya da otobüs ile kısa mesafede, ve 3 öğün yemek seçeneği sunuyor. Daha bağımsız bir yaşam stili için, oda kiralama ve konut seçeneklerinin yanı sıra kendi stüdyo tipi evlerimiz var. Kapsamlı kaynaklar: Kütüphanemiz ve bilgisayar merkezimiz, derslerden sonra pratik yapabilmeniz için eksiksiz kaynaklar ve mükemmel bir ortam sunuyor. Öğretmenlerimiz derslerde en iyi ve en yeni ders kitaplarını, CD leri, DVD leri, video ve ses kasetlerini, güvenilir ve ihtiyacınıza yönelik ders gereçlerini kullanıyorlar.

5 deal konum Hampstead Korusu olarak bilinen yaklaşık 3,5 km2 lik yeşillik alan ile kaplı olan Hampstead, Londra nın en iyi korunmuş eski köylerinden biridir. Bazı ünlü kişilere ev sahipliği yapmakta olan Hampstead Köyü nde ve Korusu çevresinde, birçok yazar ve entelektüel yaşadı ve hala yaşamakta. Hampstead sizi büyüleyecek. Keats House u ya da Freud Müzesi ni ziyaret edebilirsiniz, ya da dilerseniz, bir güzel sanatlar koleksiyonuna ev sahipliği yapan Kenwood House da, bir yaz akşamı açık hava konserinin tadını çıkarabilirsiniz. Arkadaşlarınızla köyün dar sokaklarında ve Koru nun ağaçları arasında yürüyüşe çıkabilir, ya da Hampstead Köyü ne çekiciliğini kazandıran kafeleri, barları ve buraya özgü dükkanları keşfedebilirsiniz. Kuzey Londra da bulunan Hampstead ngilizce Okulu, Hampstead ile Batı Hampstead sınırında yer alıyor; elverişli otobüs seferleri sayesinde Londra nın içine ulaşım çok rahat, ve Batı Yakası otobüsle sadece 25 dakikalık mesafede. Okulumuzun ideal konumunun, şehir merkezine yakın olma ve okula çok yakın mesafede çeşitli konaklama seçenekleri avantajlarını bir araya getirmesi sayesinde öğrencilerimiz, oturmaya elverişli bir bölgede yaşamanın ve Londra nın tüm cazibelerinden kolayca faydalanabilmenin keyfini sürüyorlar.

6 Kaliteli öğretim Öğretmenlerimiz, hem sizin başarınız hem de bizim başarımız için çok önemlidir. Öğretmenlerimizin tümü düzenli olarak eğitim kurslarına katılır ve yeteneklerini geliştirirler. Eğitimi canlı ve aktif tutarak özel ilgi alanlarını geliştirmeleri konusunda teşvik edilirler. Tümü profesyonel yeterliliğe sahip olan öğretmenlerimiz, öğretim konusundaki isteklilik ve yetenekleri ile ön plana çıkarlar. htiyaç duyduğunuzda kolayca ulaşabileceğiniz, cana yakın öğretmenlerimiz, sizlerin gereksinimleri ile yakından ilgilenir ve derslerin planlanmasında aktif olarak görev alırlar. Takım çalışması: Okulumuzun diğer bir yönü de, bizim için çok özel bir yeri olan takım çalışmasıdır. Hepimiz tek bir takımız: öğretmenler, idari personel, akademik personel ve okul müdürü. Sizlere en iyi ve en etkili eğitimi sunmak amacıyla görüşme, iletişim ve işbirliği çerçevesinde fikirlerimizi ve eğitim gereçlerini paylaşarak günlük, ortak çalışmalar yapıyoruz.

7 Her öğrenci ile birebir ilgilenebilmek için sıkı bir takım halinde çalışıyoruz. Birebir ilgi Her aşamada yeterli eğitimi aldığınızdan emin olmak için, düzenli birebir eğitimler ve haftalık personel toplantıları yoluyla sürekli olarak gelişiminizi gözlemliyoruz. Programınızı Kurs Direktörü ve öğretmenleriniz ile görüşmeniz konusunda sizi teşvik ediyoruz. htiyaçlarınıza ve gelişim hızınıza bağlı olarak, kursunuzun herhangi bir aşamasında başka bir sınıfa geçebiliyorsunuz. Özel bir ilgi alanınız varsa, size özel bir çalışma planı da hazırlayabiliyoruz. Gelişiminiz: Her öğrencinin ilerlemesi farklı hızdadır. Derslerde işlenen konuları pekiştirmek amacıyla haftalık testler ve tüm seviyelerde seviye tespit sınavları yapıyoruz. Bu sayede hem siz hem de öğretmenleriniz eğitim süreci içerisinde dil gelişiminizi ölçebiliyor ve performansınızı değerlendirebiliyorsunuz. Eğitim süresi: Bazı öğrenciler sadece birkaç haftalığına eğitimlerimize katılırken, çoğu öğrenci 24 hafta ya da daha uzun süreyle okulumuza devam ediyor. Size sağlanan özel ilgi, katılım süreniz ne kadar olursa olsun, her zaman aynıdır. Minimum katılım süresi bir haftadır.

8 Kapsamlı kaynaklar Kütüphanemiz: Değişik dil yeteneklerini uygulayabilme ve geliştirebilmeniz için, kütüphanemiz çağdaş öğretim gereçleri ve iletişim araçları ile donatıldı. Kişisel çalışmalarınızda kullanabileceğiniz bilgisayarların yanı sıra DVD ler, kitaplar, dergiler, çalışma notları, görsel-işitsel araçlar gibi imkanlar sunuluyor. Derslerden önce sonra açık olan kütüphanemizde, size yardımcı olmak için sürekli bir öğretmen ya da asistan bulunuyor. Sınıf içi gereçler: Küçük bir ücret karşılığında ders kitabınızı ödünç alabiliyorsunuz. Öğretmeniniz gazete ve televizyon gibi diğer kaynaklardan güvenilir gereçlerle ders kitabınızı destekleyecektir. Televizyon: ngilizce yayın yapan televizyon kanallarını mümkün olduğunca çok seyretmenizi teşvik ediyoruz. Bu yüzden; sınıf arkadaşlarınızla sohbet ettiğiniz zamanların dışında, rahat bir ortamda dinleme yeteneklerinizi geliştirebilmeniz için okulun sosyal alanlarına televizyonlar yerleştirdik. Sınıflar: Tüm sınıflarımızda TV, DVD/Video ve CD/kaset çalarlar bulunuyor. Öğretmeniniz sınıftaki zamanınızı en faydalı şekilde kullanmanız için bu araçlardan ve diğer kaynaklardan en etkili şekilde faydalanır. Özel Çalışma: Evde çalışma yapmak istiyorsanız, kütüphaneden dilbilgisi, kelime bilgisi ve iş alıştırmalarının yanı sıra kitap, CD, kaset ya da video kaset ödünç alabilirsiniz. ngilizce nizi sosyal ortamlarda kullanın: Molalarınız sırasında diğer öğrenciler ve Hampstead personeli ile ngilizce konuşun. Sıcak ve soğuk yiyecekler temin edebileceğiniz bir kantin ile birlikte, üç adet kafe ve iki adet terasımız hizmetinizde.

9 Olanaklarımız, size verdiğimiz önemi gösteriyor. Olanaklarımız Bilgisayar Odası: 28 adet bilgisayar bulunan Bilgisayar Odası, hızlı ve verimli internet erişimi sağlıyor. Çoğu alfabede yazma imkanı sunan bilgisayarlar sayesinde arkadaşlarınız ve aileniz ile iletişim halinde olmak çok kolay. Kablosuz nternet: Dizüstü bilgisayarınız ile, teraslarımız da dahil olmak üzere, binanın hemen hemen her yerinden internete bağlanabilirsiniz. Kafe Plus: Kafelerimizden birinde ayrıca özel çalışma, elektronik posta ve internet erişimi için 10 adet dizüstü bilgisayarın bağlanabileceği internet bağlantı noktaları buluyor. Teraslarımız: Molalarda ve derslerden sonra dinlenebileceğiniz iki adet terasımız bulunuyor. Tüm yıl boyunca barbekülerimizi ve diğer sosyal etkinliklerimizi de burada yapıyoruz.

10 Sınıflarımız, son derece canlı ve dil öğrenimi için en uygun ortamı sunuyor. Sınıfta Yerleştirme: Başlangıç seviyesinden ileri seviyeye kadar dikkatle sınıflandırılmış oniki adet seviyemiz var. Dil seviyenize göre sizi en uygun sınıfa yerleştirebilmemiz için okuldaki ilk gününüzde yazma, dinleme ve konuşma bölümlerinden oluşan, özel olarak hazırlanmış bir sınava tabi tutuluyorsunuz. Sınıflarımız: Özel sınıflarımızda en fazla sekiz, Standart sınıflarımızda ise en fazla on beş öğrenci kabul ediyoruz. Tüm sınıflarımız, son derece canlı ve dil öğrenimi için en uygun ortamı sunuyor. Dilbilgisi, kelime bilgisi, dinleme ve okuma kavrayışı, yazma, kompozisyonlar, tartışmalar, deyimler ve telaffuz konularını tüm yönleri ile işleyeceksiniz. Genel yoğun ngilizce derslerine ek olarak akademik çalışma, sınavlar ve iş hayatı için size özel kurslar ve seçenekler sunuyoruz. Ev ödevleri: Sınıfta yaptıklarınızı tamamlayıcı nitelikte olan ev ödevleriniz, özenle düzeltiliyor ve size geri veriliyor. Çoğu yazılı işi ev ödevi şeklinde vererek sınıftaki zamanınızın daha çoğunu öğretmeninizle interaktif iletişime ayırmanızı sağlıyoruz. Seviyeler: Potansiyelinizi en verimli şekilde kullandığınızdan emin olmak için, Kurs Direktörü sınıfların seviyesini ve yapısını düzenli olarak kontrol eder. Her öğrenci farklı sürelerde derslere katıldığından, seviyeleri dikkatli bir şekilde koordine ediyor ve ders planlarımızı haftalık öğrenme modülleri ile oluşturuyoruz. Böylece herhangi bir haftada herhangi bir sınıfa katılmak mümkün oluyor.

11 Amacımız; güveninizi artırmak, bilginizi güçlendirmek ve akıcılığınızı geliştirmek. Kurslarımız Çoğu kursumuz tek başına ya da değişik kombinasyonlar halinde seçilebiliyor, ve hemen hemen hepsinde sınıf başına en fazla sekiz (Özel Sınıf) ya da on beş (Standart Sınıf) öğrenci seçeneği bulunuyor. Genel ngilizce: Öğrencilerimizin büyük çoğunluğu, genellikle bir eğitim paketinde ya da diğer kurslarla birlikte, bu kursu tercih ediyor. Bu kurs ngiliz diline geniş çaplı bir bakış kazandırıyor. Tüm kurs boyunca dilbilgisi, konuşma, yazma ve benzeri alanlarda ayrı ayrı ilerlerken, sonuçta ngilizce seviyeniz genel olarak yükseliyor. Seçebileceğiniz değişik ders programları var, ve bu kursu haftada 15, 20, 25 ya da 30 saat olarak alabiliyorsunuz. Konuşma, Yazma ve Dilbilgisinde Uzmanlık: Bu konuların her biri 1 saatlik derslerde haftada toplam 5, 10 ya da 15 saatte ele alınıyor. Böylece, gerçekten geliştirmeye ihtiyaç duyduğunuz belirli alanlara yoğunlaşma fırsatı buluyorsunuz. Eğitim paketlerimiz: Çoğu öğrenci TOEFL, TOEIC ve IELTS gibi sınavlara çalışmaya ya da ş ngilizce sini geliştirmeye ek olarak, sınav hazırlıkları ile aynı anda Genel ngilizce seviyelerini de geliştirmek isterler. Eğitim paketlerinin sunduğu mükemmel eğitim programlarında yer alan genel ve özel dil yetenekleri ve öğrenimi sayesinde seçtiğiniz alanda çok daha başarılı olacaksınız. Seçebileceğiniz değişik ders programları var ve bu kursları haftada 15, 20, 25 ya da 30 saat olarak alabiliyorsunuz. Çalışanlar için Kurslarımız: Çalışanların zamanı her zaman kısıtlıdır. ngilizce çalışırken, kendi alanlarındaki ihtiyaçlarını tam olarak karşılayacak ve bir hafta gibi kısa bir sürede mümkün olan en fazla faydayı sağlayacak bir kursa ihtiyaç duyarlar. Çalışanlar için ngilizce kurslarımız; kursiyerlerin Genel ngilizce lerini geliştirdikleri dinamik bir sınıf ortamı ile okula gelmelerinden önce kursiyerlerimiz için geliştirilip hazırlanmış ve onların bireysel ihtiyaçlarını tam olarak karşılayacak birebir eğitim programını bir araya getirir. Cambridge Sınavı: 15, 20, 25 ya da 30 haftalık ders saati ve 12, 10, 6 ya da 4 hafta eğitim süresi esnekliği ile Cambridge sınavı kursları herkesin, her ders programının dil ihtiyaçlarını karşılıyor. Dilerseniz kaydınızı yaptırmadan önce ngilizce nizi test ediyoruz ve hangi kursun size uygun olduğu konusunda tavsiyede bulunuyoruz. Bu kurslar sizi BEC, KET, PET, First Certificate, leri Seviye ya da ngilizce Yeterlilik gibi sınavlara hazırlıyor.

12 Geniş kapsamlı kurslarımız dil öğrenimini hemen hemen her yönüyle kapsıyor. Kurslarımız (devam) TOEFL, TOEIC ve IELTS Bir eğitim paketinin parçası olarak sizi TOEFL, TOEIC ve IELTS sınavlarına hazırlayacak birkaç kursumuz var. Eğer ngilizce seviyeniz sadece bu testlere yönelik çalışma yapacak kadar ileriyse, dilediğiniz kadar süreyle haftada 15 saatlik test hazırlığı içeren TOEFL, TOEIC ya da IELTS 15 kurslarından birini tavsiye ederiz. Zamanınız kısıtlı ise, iki hafta boyunca 60 saatlik yoğun test hazırlığı içeren TOEFL, TOEIC ya da IELTS 30 kurslarından birini tercih edebiliyorsunuz. Iş Amaçlı Kurslarımız: Bu kursumuzda, iş hayatınızda ya da akademik çalışmalarınızda kullanabileceğiniz dil ve iletişim becerilerini ele alıyoruz. Bir eğitim paketi kapsamında, ş ngilizce nizi geliştirmenize yardımcı olacak birkaç farklı kursumuz bulunuyor. ngilizce seviyeniz, sadece ş ngilizcesi çalışacağınız kadar ileri ise, haftada 15 saat ş ngilizcesi dersleri içeren Business 15 kursumuzu tavsiye ederiz. Zamanınız kısıtlı ise, iki hafta boyunca 60 saatlik ş ngilizcesi pratiği içeren Business 30 kursumuzu tercih edebilirsiniz. Sömestr ve Akademik Yıl Programlarımız: Çoğu programımız 12 ila 48 haftalık sürelerle sabit programlar olarak tercih edilebiliyor. Bu sayede, çalışmalarınızla ilgili uzun vadeli planlar yapabiliyorsunuz. Düzenli olarak gerçekleştirilen değerlendirmeler ve eğitimlerle motivasyonunuz her zaman yüksek, hedeflerinize hep daha yakınsınız. Üniversiteye Hazırlık Kurslarımız sizi haftada 27 saat, ngilizce eğitim yapan bir üniversiteye hazırlıyor. Eğitim Paketi 25 e ek olarak, haftada iki saatlik özel derslerde özel öğretmeniniz dil becerileriniz ve üniversite başvurularınız ile ilgili yardımda bulunuyor. Öğleden sonraki IELTS ve/veya TOEFL derslerinizi diğer seçenekler ile değiştirebiliyorsunuz.

13 Sürükleyici turlarımızla ngilizce pratik yaparak Londra kültürünü tanıyın. Kurslarımız (devam) ş Deneyimi ve Ücretli ş Programlarımız: Genel ngilizce kursları ile bir arada bu programlar, kendinizi ngilizce konuşulan bir iş yerine adapte etmenin en mükemmel yolu. GMAT ve MBA Hazırlık programları: Bu kurslar sizi ş daresi Yüksek Lisansı nın (MBA) zorluklarına hazırlıyor. MBA seviyesinde başarılı olabilmek için gerekli olan dil becerilerini ve akademik becerileri karşılamanın yanı sıra bu kurs, program dahilindeki yoğun GMAT hazırlık dersleri ile GMAT te gerekli puanı almanız için sizi hazırlıyor. Londra da Dil Öğrenimi: Tatil ve dil kursunun mükemmel birleşimi. Sabahları Genel ngilizce kurslarımıza katılıyor, sonrasında bizimle birlikte Londra nın sonu gelmez tarihi ve kültürel yerlerini geziyorsunuz. Öğleden sonra gezilerindeki öğretmen-rehberleriniz yaptıkları işe tutkuyla bağlılar, ve sizi aşık oldukları şehirde gezdirirken Londra nın geçmiş ve şimdiki yaşamını gözler önüne serecekler. Londra yı Yaşayın: Dünyanın en büyük şehrinde ngilizce nizi geliştirmenin rahat yolu. Öğretmen-rehberlerimiz Londra nın zengin tarihini ve kültürünü sizin için hayata geçiriyor, aynı zamanda öğretmenrehberleriniz ile pratik yapma imkanı buluyorsunuz. Bu programa dersler dahil değildir.

14 Dil Seviyeleri ve Sınav Çizelgesi* Seviye Tanı m Ortak Avrupa Cambridge IELTS TOEIC TOEFL TOEFL Sistemi (Yakl.) (Bilgisayar tabanlı) ( nternet tabanlı) (µέσω Internet) BAŞLANGIÇ TEMEL ORTA SEV YE ALTI ORTA SEV YE ÖNCES ORTA SEV YE 1 ORTA SEV YE SONRASI Pro-A1 Başlangıç A1 Temel Kullanıcı A2 Temel Kullanıcı B1 Bağımsız Kullanıcı KET PET BEC Başlangıç Grup 1 Grup 2 Grup 3/ SEV YE A1 Seviye 1 ve 2 Temel Kullanıcı A2 Seviye 3 ve 4 Temel Kullanıcı Genel Yetenekte Seviyelerin Ortak Avrupa Sisteminde Açıklaması** B1 Seviye 5, 6 ve 7 Bağımsız Kullanıcı D NLEME/KONUŞMA Basit talimatları anlayabilir veya öngörülebilir bir konu üzerindeki basit bir konuşmaya katılabilir. Basit düşünceleri veya gereksinimleri tanıdık bir bağlamda ifade edebilir. Özet/Kültürel konularda düşüncelerini sınırlı bir şekilde ifade edebilir veya bilinen bir alanda tavsiye verebilir ve talimatları veya toplumsal bildirileri anlayabilir. OKUMA Basit uyarıları, talimatları veya bilgileri anlayabilir. Ürünler ve işaretler ve basit ders kitapları veya tanıdık konulardaki raporlar gibi bilinen bir alanda net bir şekilde belirtilen bilgileri anlayabilir. Alışılmış bilgileri ve makaleleri, tanıdık bir alanda alışılmış olmayan bilgilerin genel anlamını anlayabilir. YAZMA Saat, tarih ve yerler dahil olmak üzere basit formları doldurabilir ve notlar yazabilir. Formları doldurabilir ve kişisel bilgiler ile ilgili basit mektuplar veya posta kartları yazabilir. Tanıdık veya öngörülebilen konular hakkındaki mektuplar yazabilir veya notlar alabilir ORTA SEV YE ÜSTÜ 1 ORTA SEV YE ÜSTÜ 2 ÜST SEV YE ÖNCES ÜST SEV YE 1 ÜST SEV YE 2 ÜST SEV YE 3 B1+ Bağımsız kullanıcı B2 Bağımsız Kullanıcı B2+ Bağımsız Kullanıcı C1 Uzman Kullanıcı C2 Uzman Kullanıcı FCE BEC Üstünlük FCE BEC Üstünlük CAE BEC Daha Yüksek CPE Grup 5 Grup 6 Grup 6/7 Grup 7 Grup 8 Grup 8/ B2 Seviye 8 ve 9 Bağımsız Kullanıcı C1 Seviye 10 ve 11 Uzman Kullanıcı C2 Seviye 12 Uzman Kullanıcı Tanıdık bir konuda olan bir konuşmayı takip edebilir veya bir konuşma yapabilir veya yeterince çeşitli konulardaki konuşmalara ayak uydurabilir. Kendi çalışma alanı içerisindeki toplantı ve seminerlere etkin şekilde katılabilir veya iyi derecede bir akıcılıkla teorik ifadeleri örnek alarak günlük konuşmalara katılabilir. Karmaşık veya hassas konularda konuşabilir, bu konular hakkında tavsiyeler verebilir, konuşma diline özgü kaynakları anlayabilir ve rakiplerin sorularıyla güven içinde baş edebilir. Metni konu ile ilgili bilgiler açısından tarayabilir ve ayrıntılı talimatlar veya tavsiyeleri anlayabilir. Bir akademik dersin üstesinden gelmek, bilgiler için iletişim araçlarını okumak veya standart olmayan yazışmaları anlamak için yeterli hızda okuyabilir. Karmaşık metinlerde en ince noktalar dahil olmak üzere belgeler, yazışmalar ve raporları anlayabilir. Bir kişi konuşurken not alabilir veya standart olmayan isteklerin de bulunduğu bir yazı yazabilir. Profesyonel yazışmalar hazırlayabilir, toplantılarda oldukça doğru notlar alabilir veya bilgi alışverişi yapılabildiğini gösteren bir deneme yazabilir. Herhangi bir konu hakkında mektup yazabilir ve toplantılar veya seminerlerin tüm notlarını iyi bir ifade tarzı ve doğrulukta çıkarabilir. Seviyelerimiz ve sınavlarımız Hampstead ngilizce Okulu, çok geniş kapsamda testler ve sınavlar sunar. Cambridge Üniversitesi, Oxford, LCCI ve TOEIC sınavları için sınav merkezidir. Öğrencileri ayrıca TOEFL, IELTS ve GMAT sınavlarına hazırlıyoruz. Hangi sınavın sizin için daha uygun olduğundan emin değilseniz, bizimle irtibata geçin. Size yardımcı olmaktan memnuniyet duyacağız. Yukarıdaki tablo, sınavların birbirleri ile ve Ortak Avrupa Sistemi (Common European Framework) ile ne şekilde bağlantılı olduğunu gösteriyor. Ortak Avrupa Sistemi, dil becerilerinin önemli bir ölçümü ve okuldaki resmi ve resmi olmayan değerlendirmelerin temelidir. TOEFL, TOEIC, IELTS, BEC ve GMAT kursları her Pazartesi başlar ve minimum katılım 1 haftadır. Ayrıca, belirli başlangıç tarihleri olan, özel yoğun kurslarımız bulunuyor. Sınavlara yönelik diğer tüm kursların belirlenmiş başlangıç tarihleri vardır. * Bu tablo; Cambridge ve Oxford Üniversiteleri, Avrupa Dil Sınavları Birliği ve British Council dan alınan bilgiler kullanılarak hazırlanmıştır. ** Bu tablo, ALTE (Avrupa Dil Sınavları Birliği) tarafından verilen resmi tanımlar yetkisine dayanmaktadır.

15 Konaklamanız başarınız için çok önemli; sizi dinliyor, en iyi seçeneğe yönlendiriyoruz. Konaklama Ev hayatınızın mutluluğunuzu ve çalışmalarınızı ne kadar etkilediğini biliyoruz; bu yüzden konaklama türünüzü seçerken ve seçtikten sonra son derece itinalı davranıyoruz. Stüdyo tipi evlerimiz: Stüdyo tipi evlerimiz okula yakın ve daha bağımsız bir yaşam stili için ideal. Tümünde dahili banyo bulunan evlerde dahili mutfak, küçük mutfak ve ortak mutfak seçenekleri bulunuyor. Aile yanı konaklama: Bir aile ile beraber yaşamak, ngilizce konuşanlar ile düzenli olarak temas halinde olmanızı ve ngiliz yaşamını daha yakından tanımanızı sağlar. Sıcak kanlı ve deneyimli ailelerimiz, ayrıntılı bir kontrolden geçiyor. Farklı öğün seçenekleri mevcut. Özel statülü aileler okulumuzla yıllardır çalışıyorlar ve her yönden mükemmel hizmet vermiş bulunuyorlar. Okulumuzla daha kısa süredir çalışan Standart statülü aileler ise Özel statü kazanma yolundalar. Tüm ailelerimiz British Council, EAQUALS ve IALC standartlarına uygunluk göstermekte ve öğrencilere karşı gösterdikleri sıcaklık, ilgi ve alaka ile seçilmektedirler. Kiralık odalarımız: Bağımsız ve hesaplı olan oda kiralama seçeneğini, dilerseniz yemekli ya da yemeksiz olarak tercih edebiliyorsunuz. Bu seçenekte de bir Londralının evini paylaşıyor olacaksınız fakat ev sahipleriniz muhtemelen yoğun yaşam tempoları nedeniyle sizinle vakit geçiremeyecekler. Konutlarımız: Çoğunluğunu genç yetişkinlerin oluşturduğu diğer öğrencilerle kalmak size bağımsızlık ve özgürlük sağlayacak. Bayan konutlarımız, tüm yıl boyunca yarım pansiyon hizmet vermektedir. Ayrıca her iki cinsiyet için yaz konutlarımız mevcut.

16 Stüdyo Tipi Konaklama Konaklamada önceliğiniz rahatlık ve kullanışlılık ile birlikte bağımsızlık ise, Hampstead Stüdyo Evleri sizin için ideal. Okuldan otobüsle 5 dakikalık mesafede bulunan evler, Hampstead ngilizce Okulu öğrencilerine özel ve okulumuz tarafından işletiliyor. Her stüdyo evde, dahili özel banyo bulunuyor. Her evde ayrıca bir çalışma masası, gardırop, çekmeceler, TV ve internet bağlantısı (ücretsiz) var. Yatak örtüleri ve havlular da mevcut. Stüdyo tipi evlerimizde üç farklı mutfak seçeneğiniz var: dahili mutfak, küçük mutfak ve ortak mutfak. Hangi seçeneği tercih ederseniz edin, yemek hazırlamak için ihtiyaç duyduğunuz her şeyi size sağlıyoruz. Stüdyo evlerimiz mobilyalı ve en yüksek standartlar ile donatıldı. Tamamen bağımsız olmak isteyen öğrenciler için, aile yanında konaklamaya mükemmel bir alternatif.

17 Sosyal Program Hampstead de dil öğrenmek, sosyal takviminizi dolduracak. Yeni arkadaşlarınızla, Londra da sürekli gerçekleşen aktivitelerin tadına varacaksınız. Okulda: Ders aralarında okul kafeteryasında dinlenebilir, dünyanın dört bir yanından gelen öğrencilerle kahve içip sohbet edebilirsiniz. Kafemiz, güneş gören iki adet terasa açılıyor meşhur yaz barbekülerini ve partilerini de burada yapıyoruz. Okul dışında: Haftalık sosyal programlarımızda herkes için bir şeyler var. Müzelere ziyaretler, Londra da ve çevresinde turlar, spor, partiler, yürüyüşler, bar ve diskolar ve dahası... Tüm yıl boyunca öğleden sonraları video, akşamları karaoke seansları ve tiyatro gezileri düzenliyoruz. Hafta sonu gezileri: Her hafta sonu diğer şehirlere ve Londra dışındaki gezilecek yerlere en az iki gezi düzenliyoruz. En çok tercih edilenler arasında Oxford, Stonehenge ve Bath yer alıyor. Londra ya gelmeniz sadece Ingiliz dilini doğduğu yerde öğrenme fırsatı değil, aynı zamanda bu gözde şehri ve insanlarının yarattığı kültürü tanıma imkanı sunar. Londra da Yaşam: Herkes en az bir kez Londra yı ziyaret etmeli. Londra müzik, tiyatro ve modanın başkenti; burada yenilikçiden klasiğe, sokak modasından haute couture e kadar her şeyi bulacaksınız. Dünyadaki en iyi müzelerin ve sanat koleksiyonlarının bazılarına sahip olan Londra, tarih ve kültür bakımından son derece zengin bir şehirdir. Yaşam dolu Londra nın gece gündüz kalbi atıyor. Avrupa nın iş ve finansal merkezi olan bu kozmopolit büyük şehir, aynı zamanda muhteşem parkların ve sarayların da şehridir. Londra sizi çeşitliliği ile şaşırtacak. Londra dan tüm ngiltere yi keşfetmek oldukça kolaydır. Oxford, Cambridge, Cotswolds, Brighton şehirleri ve Kuzey Sahili bir günlük yolculuk mesafesindedir.

18 Ofis Takımımız, en uygun kursu seçmeden önce size danışmanlık yapmaktan ve her türlü sorunuzu cevaplandırmaktan memnun olacak. Size bağlılığımız Dil öğrenmek için yurt dışına gitmenin hayatınızda önemli bir adım olabileceğini biliyoruz. Hampstead takımının neredeyse her üyesi yurt dışında çalıştı ya da yaşadı, bu yüzden kendimizi sizin yerinize koyabiliyoruz ve bizimle geçirdiğiniz zamandan en fazla faydayı sağlamanız için mümkün olan her şeyi yapabiliyoruz. Buraya gelmeden önce ya da sonra bizimle irtibata geçebilirsiniz; yardımcı olabileceğimiz ve ihtiyaç duyduğunuz herhangi bir konuda size bilgi vermekten mutluluk duyacağız. Çok küçük ya da çok önemsiz olabilecek bir soru ya da istek yoktur. Yıllara dayanan deneyimimiz sayesinde aklınıza gelebilecek çoğu soruyu önceden tahmin ediyoruz ve siz okula gelmeden önce ve okuldaki ilk gününüzde birçok faydalı bilgi veriyoruz. Sizden haber almaktan ve sizi mümkün olduğunca okul civarında görmekten memnun olacağız. Unutmayın ki biz sizin için buradayız ve size yardım etmek, bizim için her zaman büyük bir zevk.

19 Yurt dışında eğitim almanın deneyimi hiçbir şey ile karşılaştırılamaz. Hampstead hatıralarınızı yaşam boyu unutamayacaksınız. Hedef Hampstead Hampstead e ulaşım çok kolay. Londra da 5 adet havaalanı bulunuyor, raylı sistem ve otobüslerle şehir merkezine ulaşabiliyorsunuz. Ayrıca, Avrupa da pek çok tren ve feribot seferleri mevcuttur. Yerel Ulaşım: Mükemmel yerel ulaşım bağlantıları sayesinde Hampstead den Londra nın diğer bölgelerine rahatlıkla ulaşabiliyorsunuz. Raylı Sistem ve Metro: Finchley Road (Metropolitan ve Jubilee Hatları) Batı Hampstead (Jubilee Hattı) Golders Green (Kuzey Hattı) Finchley Road ve Frognal (British Rail) Otobüs hatları: 13, 82 ve 113 numaralı otobüsler okulun tam dışında dururlar. 328 ve 139 numaralı otobüsler ise, okulun arkasında dururlar. Zahmetsiz Ulaşım: steğe bağlı olarak havaalanına özel seferler düzenlenebilir uzun bir uçuşun ardından ya da Londra dan aldıklarınızı eve götürürken düşünmeye değer! Luton Stanstead Hampstead London City Heathrow LONDON Gatwick

20

Dili yaşayarak öğrenin

Dili yaşayarak öğrenin Language Studies International - Tanıtım Broşürü 2013 Dili yaşayarak öğrenin İNGİLTERE ABD KANADA AVUSTRALYA YENİ ZELANDA İSVİÇRE FRANSA MALTA www.lsi.edu 2 Hoş geldiniz Welcome Willkommen Bienvenue Bienvenido

Detaylı

Dili yaşayarak öğrenin

Dili yaşayarak öğrenin Language Studies International - Tanıtım Broşürü 2012 Dili yaşayarak öğrenin İNGİLTERE ABD KANADA AVUSTRALYA YENİ ZELANDA İSVİÇRE FRANSA MALTA www.lsi.edu 2 Hoşgeldiniz Welcome Willkommen Bienvenue Bienvenido

Detaylı

Dünya Çapında Dil Öğrenimi

Dünya Çapında Dil Öğrenimi 2015 eurocentres.com Dünya Çapında Dil Öğrenimi İngilizce, Fransızca, İspanyolca, Almanca, İtalyanca, Japonca, Çince, Rusça 140 130 120 110 60 100 90 80 5 80 The world of Eurocentres 40 70 Canada 60 Vancouver

Detaylı

Dili yaşayarak öğrenin

Dili yaşayarak öğrenin Language Studies International Tanıtım Broşürü 2010 Dili yaşayarak öğrenin İNGİLTERE ABD KANADA AVUSTRALYA YENİ ZELANDA İSVİÇRE FRANSA ALMANYA MALTA www.lsi.edu Hoş Geldiniz Welcome Willkommen Bienvenue

Detaylı

Dünya Çapında İngilizce Eğitimi Hayatınızın deneyimi İNGİLTERE İRLANDA ABD KANADA AVUSTRALYA YENİ ZELANDA MALTA SİNGAPUR

Dünya Çapında İngilizce Eğitimi Hayatınızın deneyimi İNGİLTERE İRLANDA ABD KANADA AVUSTRALYA YENİ ZELANDA MALTA SİNGAPUR Dünya Çapında İngilizce Eğitimi Hayatınızın deneyimi İNGİLTERE İRLANDA ABD KANADA AVUSTRALYA YENİ ZELANDA MALTA SİNGAPUR 2014 Kaplan a Hoşgeldiniz En kaliteli eğitimi sunmada 75 yıllık deneyim Dünya çapında

Detaylı

DÜNYA ÇAPINDA İNGİLİZCE EĞİTİMİ Hayatınızın deneyimi İNGİLTERE İRLANDA ABD KANADA AVUSTRALYA YENİ ZELANDA MALTA

DÜNYA ÇAPINDA İNGİLİZCE EĞİTİMİ Hayatınızın deneyimi İNGİLTERE İRLANDA ABD KANADA AVUSTRALYA YENİ ZELANDA MALTA DÜNYA ÇAPINDA İNGİLİZCE EĞİTİMİ Hayatınızın deneyimi 2012 İNGİLTERE İRLANDA ABD KANADA AVUSTRALYA YENİ ZELANDA MALTA İrlanda 34 Dublin Kanada 44 Vancouver 45 Toronto ABD 46 Boston 47 Harvard Square 48

Detaylı

Program 2011 www.eurocentres.com. Dilinizibulun. Dünya Çapında Dil Öğrenimi

Program 2011 www.eurocentres.com. Dilinizibulun. Dünya Çapında Dil Öğrenimi Program 2011 www.eurocentres.com Dilinizibulun Dünya Çapında Dil Öğrenimi EurocentresDünyası İçindekiler Dilinizi bulun İngilizce Fransızca İspanyolca İtalyanca Almanca Japonca Çince Rusça Dünya, Michelle

Detaylı

BİZİM İŞİMİZ! YABANCI DİL ÖĞRETMEK 2012 & 2013 YENİ! U S A & KANADA 1 ORGANİZASYON 7 FARKLI DİL 31 DESTİNASYON SAYISIZ HATIRA İNGİLİZCE İSPANYOLCA

BİZİM İŞİMİZ! YABANCI DİL ÖĞRETMEK 2012 & 2013 YENİ! U S A & KANADA 1 ORGANİZASYON 7 FARKLI DİL 31 DESTİNASYON SAYISIZ HATIRA İNGİLİZCE İSPANYOLCA İNGİLİZCE İSPANYOLCA FRANSIZCA YABANCI DİL ÖĞRETMEK BİZİM İŞİMİZ! 2012 & 2013 YENİ! U S A & KANADA İTALYANCA ÇİNCE ALMANCA ARAPÇA TM 1 ORGANİZASYON 7 FARKLI DİL 31 DESTİNASYON SAYISIZ HATIRA BİZİMLE BİR

Detaylı

www.ccb.ac.uk ULUSLARARASI TANITIM BROŞÜRÜ 2014

www.ccb.ac.uk ULUSLARARASI TANITIM BROŞÜRÜ 2014 ULUSLARARASI TANITIM BROŞÜRÜ 2014 2 City College da gerçekten çok güzel zaman geçirdim. Diğer yabancı ve İngiliz öğrencilerle arkadaş oldum; bu sayede onların kültürleriyle tanıştım. Kültürel zenginliği,

Detaylı

Dünya Çapında Dil Eğitimi

Dünya Çapında Dil Eğitimi Dünya Çapında Dil Eğitimi 2013 Boston New York San Diego San Francisco Los Angeles Miami Montreal Toronto Vancouver London Cambridge Oxford Brighton Bristol Malta Cape Town İçindekiler EC Hakkında 4 Gideceğiniz

Detaylı

İNGİLİZCE DİL KURSLARI. ingilizceyi HIZLICA. ÖGRENiN!

İNGİLİZCE DİL KURSLARI. ingilizceyi HIZLICA. ÖGRENiN! İNGİLİZCE DİL KURSLARI ingilizceyi HIZLICA ÖGRENiN! Hoşgeldiniz A2Z Deneyimi A2Z İngilizce Dil Okulu na geldiğinizde hayatınız boyunca unutamayacağınız bir deneyim yaşayacaksınız! Londra, Manchester ve

Detaylı

Learn and live the language. Language Studies International. www.lsi.edu. Tanıtım Broşürü, 2015

Learn and live the language. Language Studies International. www.lsi.edu. Tanıtım Broşürü, 2015 Language Studies International Tanıtım Broşürü, 2015 Learn and live the language İngiltere ABD Kanada Avustralya Yeni Zelanda İsviçre Fransa Malta www.lsi.edu Kılavuza Genel Bakış Ayrıntılı kurs bilgileri

Detaylı

İNGİLİZCE DİL KURSLARI. ingilizceyi HIZLICA. ÖGRENiN!

İNGİLİZCE DİL KURSLARI. ingilizceyi HIZLICA. ÖGRENiN! İNGİLİZCE DİL KURSLARI ingilizceyi HIZLICA ÖGRENiN! Reservi un curs a A2Z School of English, Dublin al preu més baix de tot el món i Llegeixi opinions d\'antics alumnes sobre A2Z School of English, Dublin

Detaylı

KONUŞALIM! BİR ARAYA GELELİM 2015 & 2016 1 ORGANİZASYON 7 DİL 29 DESTİNASYON SAYISIZ HATIRA

KONUŞALIM! BİR ARAYA GELELİM 2015 & 2016 1 ORGANİZASYON 7 DİL 29 DESTİNASYON SAYISIZ HATIRA 2015 & 2016 İNGİLTERE, MALTA ABD, KANADA İSPANYA KÜBA, MEKSİKA FRANSA ALMANYA İTALYA FAS ÇİN BİR ARAYA GELELİM VE KONUŞALIM! TM 1 ORGANİZASYON 7 DİL 29 DESTİNASYON SAYISIZ HATIRA BİZİMLE DİL ÖĞRENİN DİLLER

Detaylı

Yurtdışı Dil Okulu SİTESİ

Yurtdışı Dil Okulu SİTESİ HOŞGELDİNİZ Hoşgeldiniz 1986 dan günümüze yurtdışı eğitimde Türkiye nin lider kuruluşları arasında yer alan ICEP WORLD, dünya çapında sayıları binlerle ifade edilen dil okulları arasında kalitesine güvendiği

Detaylı

ELS INTERNATIONAL PATHWAYS. ABD l KANADA l AVRUPA l AVUSTRALYA l ÇİN l MALEZYA SEÇİMİNİZİ YAPIN. 2014 Turkish Edition ELS.edu

ELS INTERNATIONAL PATHWAYS. ABD l KANADA l AVRUPA l AVUSTRALYA l ÇİN l MALEZYA SEÇİMİNİZİ YAPIN. 2014 Turkish Edition ELS.edu ELS INTERNATIONAL PATHWAYS ABD l KANADA l AVRUPA l AVUSTRALYA l ÇİN l MALEZYA SEÇİMİNİZİ YAPIN. 2014 Turkish Edition ELS.edu Günümüz global iş piyasasına katılmak için, İngilizce uzmanlığı, başarmanızı

Detaylı

hadi BİRARAYa İngİltere, MALTA gelelim ve küba, Meksİka konuşalım! çin L A N G U A GES P L U S 1 Organİzasyon 7 dil 32 şehir sayısız hatıra

hadi BİRARAYa İngİltere, MALTA gelelim ve küba, Meksİka konuşalım! çin L A N G U A GES P L U S 1 Organİzasyon 7 dil 32 şehir sayısız hatıra 2013 & 2014 İngİltere, MALTA amerika, kanada İspanya küba, Meksİka Ekvator, kosta Rİka FRANsa almanya hadi BİRARAYa gelelim ve konuşalım! İTALYa fas çin 1 Organİzasyon 7 dil 32 şehir sayısız hatıra bizimle

Detaylı

KONUŞALIM! BİR ARAYA GELELİM 2015 & 2016 1 ORGANİZASYON 7 DİL 29 DESTİNASYON SAYISIZ HATIRA

KONUŞALIM! BİR ARAYA GELELİM 2015 & 2016 1 ORGANİZASYON 7 DİL 29 DESTİNASYON SAYISIZ HATIRA 015 & 016 İNGİLTERE, MALTA ABD, KANADA İSPANYA KÜBA, MEKSİKA FRANSA ALMANYA İTALYA FAS ÇİN BİR ARAYA GELELİM VE KONUŞALIM! TM 1 ORGANİZASYON 7 DİL 9 DESTİNASYON SAYISIZ HATIRA BİZİMLE DİL ÖĞRENİN Daha

Detaylı

KONUŞALIM! BİR ARAYA GELELİM VE 2014 & 2015 1 ORGANİZASYON 7 DİL 30 DESTİNASYON SAYISIZ HATIRA

KONUŞALIM! BİR ARAYA GELELİM VE 2014 & 2015 1 ORGANİZASYON 7 DİL 30 DESTİNASYON SAYISIZ HATIRA 2014 & 2015 İNGİLTERE, MALTA ABD, KANADA İSPANYA KÜBA, MEKSİKA FRANSA ALMANYA İTALYA FAS ÇİN BİR ARAYA GELELİM VE KONUŞALIM! TM 1 ORGANİZASYON 7 DİL 30 DESTİNASYON SAYISIZ HATIRA BİZİMLE DİL ÖĞRENİN DİLLER

Detaylı

İçindekiler Hakkımızda Neden Kensington Academy London Eğitim Sistemimiz Eğitimde Kalite Güvencesi Genel İngilizce Seviyeler Hazırlık Sınıfı

İçindekiler Hakkımızda Neden Kensington Academy London Eğitim Sistemimiz Eğitimde Kalite Güvencesi Genel İngilizce Seviyeler Hazırlık Sınıfı İçindekiler Hakkımızda 5 Neden Kensington Academy London 7 Eğitim Sistemimiz 8 Eğitimde Kalite Güvencesi 9 Genel İngilizce 10 Seviyeler 11 Hazırlık Sınıfı 12 Sınavlara Hazırlık Eğitimleri 13 İş İngilizcesi

Detaylı

LANGUAGE ENGLISH ENGLISH WORLD. " Touch The World" PROCESSWORDS BOOK ENGLISH LEARNING PROCESS WORLD BOOK WORDS TEACHER WORLD TEACHER WORLD.

LANGUAGE ENGLISH ENGLISH WORLD.  Touch The World PROCESSWORDS BOOK ENGLISH LEARNING PROCESS WORLD BOOK WORDS TEACHER WORLD TEACHER WORLD. town " Touch The World" Çocuklar için İngilizce Genel İngilizce Okullar için İngilizce Akademik İngilizce(YDS-IELTS-TOEFL) Mesleki İngilizce Konuşma grupları İngilizce sertifika programları SCHOOL SCHOOL

Detaylı

Almanca öğrenmek. Sprache. Kultur. Deutschland.

Almanca öğrenmek. Sprache. Kultur. Deutschland. TR 2014 Almanya DA Almanca öğrenmek Sprache. Kultur. Deutschland. İÇİNDEKİLER Sizlere sunduğumuz hizmetler Ders, kurs sistemi, etüt merkezi, sınavlar, konaklama, kültür ve boş zamanları değerlendirme programı

Detaylı

Almanca öğrenmek. Sprache. Kultur. Deutschland.

Almanca öğrenmek. Sprache. Kultur. Deutschland. 2015 Almanya DA Almanca öğrenmek Sprache. Kultur. Deutschland. İÇİNDEKİLER Sizlere sunduğumuz hizmetler Ders, kurs sistemi, etüt merkezi, sınavlar, konaklama, kültür ve boş zamanları değerlendirme programı

Detaylı

Yurtdışında Yaz Okulları

Yurtdışında Yaz Okulları Yurtdışında Yaz Okulları 1 Sevgili Öğrencilerimiz, Saygıdeğer Velilerimiz, Öncelikle bize uzun yıllardır göstermiş olduğunuz ilgi, duyduğunuz güven ve desteğinizle size daha iyi hizmet sunma fırsatı verdiğiniz

Detaylı

1. DENEME SINAVI TÜRKÇE OKUL

1. DENEME SINAVI TÜRKÇE OKUL Common European Framework of Reference 1. DENEME SINAVI TÜRKÇE OKUL Sınava Hazırlık B2 www.telc.net 1. DENEME SINAVI TÜRKÇE OKUL Sınava Hazırlık B2 1. Deneme sınavı aynı zamanda telc Türkçe B2 örnek sınavıdır.

Detaylı

YABANCI DİL ÖĞRENMEK İÇİN 5 SEBEP

YABANCI DİL ÖĞRENMEK İÇİN 5 SEBEP YABANCI DİL ÖĞRENMEK İÇİN 5 SEBEP Fırsatlar dünyasına açılın! İster uluslararası iş ortamlarında kariyer kovalamayı, isterseniz en iyi üniversitelerden kabul almayı hedefleyin, İngilizce bilgisi her zaman

Detaylı

İngiltere Malta Güney Afrika ABD Hindistan Kanada

İngiltere Malta Güney Afrika ABD Hindistan Kanada 2015 Yetişkinlere yönelik İngilizce kursları ve yüksek eğitim İngiltere Malta Güney Afrika ABD Hindistan Kanada Eğitim dünyamız LAL dünyanın her noktasındaki olağanüstü yerlerde okullara sahip olmaktan

Detaylı

ABD'de İngilizce Eğitimi

ABD'de İngilizce Eğitimi ABD'de İngilizce Eğitimi Yaklaşık 120,000 öğrenci İngilizce öğrenmek için her yıl ABD ye gelmektedir. Birçoğu ABD deki üniversite ve yüksekokullara giriş için hazırlanmaya; bazıları Amerikan yaşamını tecrübe

Detaylı

HAYALLERİME EN DOĞRU ŞEKİLDE ULAŞMAK İÇİN EDULIFE CANADA

HAYALLERİME EN DOĞRU ŞEKİLDE ULAŞMAK İÇİN EDULIFE CANADA HAYALLERİME EN DOĞRU ŞEKİLDE ULAŞMAK İÇİN EDULIFE CANADA EDİTÖRDEN Sevgili EduLife Canada Okuyucuları, Türkiye de eğitim adına yeni ufuklar açacak EduLife Canada dergimizin ilk sayısıyla sizlerleyiz. EduLife

Detaylı

İngilizce dil kursları ve yetişkinler için ileri seviye eğitimler

İngilizce dil kursları ve yetişkinler için ileri seviye eğitimler 2014 İngilizce dil kursları ve yetişkinler için ileri seviye eğitimler İngiltere Malta Güney Afrika ABD Kanada Hindistan Daha fazla bilgi için malta.wayout.com.tr adresinden internet sayfamızı ziyaret

Detaylı