Catalyst 2950 Serileri

Ebat: px
Şu sayfadan göstermeyi başlat:

Download "Catalyst 2950 Serileri"

Transkript

1 Son Güncelleme: Aralık 10, 200 Not: Catalyst 298, 298G, 298GETX ve benzeri anahtarlar aslında sabit yapılı Cat X00 ürünleri olduklarından bu belgede yer almamaktadırlar. İleride bu anahtarların da dökümana eklenmesi planlanmaktadır. Özellik T2 50SX2 50C2 50T8 50SX8 Anahtar Fabrik 8Gbps 8Gbps 13.6Gbps 13.6Gbps 1 RU (Kabinet Birim) 13.6Gbps 13.6Gbps 13.6Gbps İletim Hızı 6.6Mpps 6.6Mpps 10.1Mpps 10.1Mpps 10.1Mpps 10.1Mpps 10.1Mpps 10/100 Portlar FX MTRJ Portları /100/1000 Portlar SX MTRJ Portlar GBIC Portlar SFP GE Portlar WSG582 Desteği WSG583 Desteği SesVLAN'ları ÇokluVLAN Desteği Yalnızca 802.1q 1500 Byte Çokluyayın Donanım bazlı IGMP Snooping (255 grup, maksimum) Catalyst 2950 Serileri 10/100 port başına 6 politika 1000 port başına 60 politika Mevcut Değil 1Mbps (10/100 portlar), 8Mbps (1000 portlar) Isı (W), Maks. Isı (BTU), Maks x 17.5 x 13 in. (.36 x.5 x x 17.5 x 9.52 in. (.36 x.5 x 2.18 cm) cm) 13 ila 158 F (25 to 70 C) 10 lb (.8kg) MTBF (Saat) 318,0 268, ,1 268,292 RPS300/675 03,21 268,876 27,916 Notlar 2950 Serileri 2950'ler benzer dahili iletim bileşenlerine sahip olsalar da, örneğin bir asla var olan bandgenişliği ve iletim hızının tamamını gerçekleştiremeyecektir. Verilen rakamlar kapasiteyi belirmektedir, "tam olarak gerçekleşen" değeri değil.

2 Catalyst 2950G/ST, 2970G Serileri Özellik 50G12EI 50G2EI 50G8EI ST8LRE ST2LRE 70G2T 70G2TS 1 RU 1.5RU Anahtar Fabrik 13.6Gbps 13.6Gbps 13.6Gbps 8.8Gbps 8.8Gbps 2Gbps 28Gbps İletim Hızı 10.1Mpps 10.1Mpps 10.1Mpps 3.2Mpps 3.5Mpps 35.7Mpps 38.7Mpps 10/100 Portlar LRE Bağlantıları SFP GBIC Portlar (Nota bakın) 0 10/100/1000 Portlar (Nota bakın) 2 2 GBIC Portlar WSG582 Desteği WSG583 Desteği SesVLAN'ları ÇokluVLAN Desteği Yalnızca 802.1q Çokluyayın 1530 Byte Donanım bazlı IGMP Snooping (255 grup, maksimum) 10/100/LRE port başına 6 politika 1000 port başına 60 politika 1Mbps (10/100/LRE portlar), 8Mbps (1000 portlar) 12, Byte Aynı, 1000 grup maks. port başına 6 politika 8Kbs1Gbps Isı (W), Maks Isı (BTU), Maks x 17.5 x 9.52 in. (.36 x.5 x 2.18 cm) 3.5 in. (8.8cm) daha derin 10.5 lb (.8kg) 1.72 x 17.5 x 9.7 in. (.36 x.5 x 2.6 cm) 1.73 x 17.5 x 12.8 in. (. x 32.6 x 29.5 cm), nota bakın 13 ila 158 F (25 to 70 C) 8.5 lb 8.5 lb (3.9kg) 10 lb (.55kg) (3.9kg) RPS300/ lb. (5.68kg) MTBF (Saat) 82,776 68,88 159, , ,222 Notlar 2950 Serileri 2970G2TS 2.59 in. (6.59cm) yüksekliğinde ve in. (29.6 cm) boyundadır, genişliği ise 2T ile aynıdır. 2950G'ler benzer dahili iletim bileşenlerine sahip olsalar da, örneğin bir 2950G12EI asla var olan bandgenişliği ve iletim hızının tamamını gerçekleştiremeyecektir. Verilen rakamlar kapasiteyi belirmektedir, "tam olarak gerçekleşen" değeri değil. 2950ST (LRE) anahtarlar 10/100/1000 üstbağları ya da SFP GBIC'leri kullanabilir ancak aynı anda değil.

3 Catalyst 290 Masaüstü, 2955 Endüstriyel Ethernet Serileri Özellik 08TT 08TF 55T12 55C12 55S12 Masaüstü Özel (Aşağıdaki Boyutlar'a bakın) Anahtar Fabrik 3.2Gbps 3.2Gbps 13.6Mbps 13.6Mbps 13.6Mbps İletim Hızı 2.7Mpps 2.7Mpps.8Mpps 2.0Mpps 2.0Mpps 10/100 Portlar (RJ5) /100/1000 (RJ5) M MM Fiber (MTRJ) M SM Fiber (LC) SFP GE Portlar Harici Relay Portları 802.1q, maks. VLAN q SesVLAN'ları ÇokluVLAN Desteği Çokluyayın 1500 Byte Donanım bazlı IGMP Snooping (255 grup, maks.) DSCP/CoS Remark. Isı (W), Maks /100/100FX port başına 6 politika, 1000 port başına 60 politika 1Mbps (10/100/100FX ports), 8Mbps (1000 ports) x 10.6 x 6.2 in x 8.07 x 5.03 in. (3.9 x x 16.3 cm) (9.52 x 20.5 x cm) Şok Vibrasyon 13 ila 158 F (25 to 70 C) 0 ila 10 F (0 to 60 C) 0 ila 185 F (0 to 85 C) 10 ila 95% (yoğunlaşmaz) 11ms'de 50 g 500Hz (MILSTD810, Method 51. seviyesinde ve ötesinde) Çalışma Rakımı 10,000 ft (3000 m)'e kadar Depolama Rakımı DC Güç Gereksinimleri 15,000 ft (570 m)'e kadar 3 lb (1.36 Kg) 30,000 ft (9000 m)'e kadar 3.1 lbs (1.1 Kg) 2 V (18 V minimum ile 32 V maksimum aralığında) MTBF (Saat) 771, , , , ,115 Notlar 290/2955 Serileri 2955 DCgiriş güç kaynağı bir SELV devresidir, yalnızca diğer bir SELV devresine bağlanabilir DC güç hatları 1820 AWG olmalı ve bağlantıdan çıkarılmış 0.25 in. izolasyonu olmalıdır. 2908TF'de 100FX veya SFP GBIC portlardan yalnızca bir tanesi bir anda aktif olabilir.

4 Özellik 12MF 2M 16M 2 2C April 9, 200 Mar99 November 1, 2001 Mar99 2 RU 2 RU 2RU 1RU 1RU 1RU 2 RU Anahtar Fabrik 3.2Gbps İletim Hızı 10/100 Portlar Mpps FX SC MM Portlar Genişleme Yuvaları WSG582 Desteği WSG583 Desteği ISL, 802.1Q ISL, 802.1Q SesVLAN'ları Tüm Portlar ÇokluVLAN Desteği Maks. VLAN Maks. STP Örneği ,000 2,000 2,000 2,000 2,000 2,018 1,530 2,018 1,530 Çokluyayın Politika Isı (W), Maks. 90(170) 90(170) 100(200) 110 Yalnızca CGMP Isı (BTU), Maks. 307(580) 307(580) 30(680) Boyutlar 3.6 x 17.5 x 12 in. (8.8 x.5 x 30.5 cm) 1.73 x 17.5 x 9.79 in. (. x.5 x 2.8 cm) ila 19 F (10 to 65 C) 1 (15.5)lb 13.5 (15)lb 1 (15.5)lb 9.35 lb 9.5 lb 7 lb 7 lb 6.3 (7)kg 6.1 (6.8)kg 6.3 (7)kg.25 kg.3 kg 3.2 kg 3.2 kg RPS600 MTBF (Saat) 16,528 16, ve 292C de aynen 2908 ve 2916M gibi Mb sınırlı DRAM ile gelir. Notlar 2900 XL Serileri 2916M sabit portlarında trunk yapılamaz ancak 11.2(8)SA5 Enterprise çalıştırıyorsa modüller üzerinde trunk yapılabilir. Parantez içerisindeki sayılar iki modül takılı değerleri göstermektedir. Catalyst 2900 "XL" Serileri

5 Catalyst 2900 "XL" Serileri Ethernet Genişleme Modülleri Özellik 291XLV 2922XLV 292XLV 2931XL 2932XL 291XL 2922XL 10/100 Portlar 0 April 9, March 26, FX SC MM Portlar GBIC Portlar BaseT ÇokluVLAN Desteği MTBF (Saat) ISL, 802.1q 602,722 2,000 Catalyst 2900 "XL" Series ATM Expansion Modules Özellik ATM OC3 Portlar OC3 Medya Tipi VLAN (ELAN) LANE 1.0 RFC183 Bridged MTBF (Saat) 2951XL 2961XL 2971XL 2972XL July 27, UTP MMF SMFSR SMFLR 6 602,722

Catalyst 3750 Serileri

Catalyst 3750 Serileri Özellik -2TS -8TS G-2T G-2TS G-12S G-8TS G-16TD 1RU 1RU 1RU 1.5RU 1RU 1RU 1RU İletim Hızı 6.5Mpps 13.1Mpps 35.7Mpps 32Gbps 38.7Mpps 17.8Mpps 38.7Mpps 35.7Mpps 32Gbps Yığınabilirlik 10/100 Portlar 2 8 0

Detaylı

FİBER OPTİK ÇÖZÜMLER

FİBER OPTİK ÇÖZÜMLER FİBER OPTİK ÇÖZÜMLER MARKA ÜRÜN RESMİ MODEL AÇIKLAMA Network Medya Dönüştürücüler LİSTE $ 1.6.2015 MC 101 SS 180 MC 102 SS * 10/100M, 2 adet RJ45, 1 adet SC Arayüzü 220 MC 104 SS * 10/100M, 4 adet RJ45,

Detaylı

2015-4 Network Fiyat Listesi Fast Ethernet Switchler 5 48 Port

2015-4 Network Fiyat Listesi Fast Ethernet Switchler 5 48 Port 2015-4 Network Fiyat Listesi Fast Ethernet Switchler 5 48 Port FS605 5 port Fast Ethernet 1Gbps toplam kapasite 21$ FS608 8 port Fast Ethernet 1.6Gbps toplam kapasite 26$ FS108 8 port Fast Ethernet 1.6Gbps

Detaylı

15 - ETHERNET SWITCHLER

15 - ETHERNET SWITCHLER 154 15 - ETHERNET SWITCHLER ETHERNET SWITCHLER NİSAN 2016 Neden N-Tron Ethernet Switch? N-Tron, kullanıcısına kaliteli ürün sunmakla kalmayıp, N-View / N-Ring yazılım programlarıyla network topolojisini

Detaylı

BĠLGĠSAYARIN TEMELLERĠ

BĠLGĠSAYARIN TEMELLERĠ BĠLGĠSAYARIN TEMELLERĠ Bölüm-1 Resul DAġ rdas@firat.edu.tr BİLGİSAYARIN TEMELLERİ Bilgisayar Donanımının Temelleri Bilgisayar Yazılımının Temelleri Binary Sayı Sistemleri Network Teknolojilerinin Temelleri

Detaylı

SWITCH FÝBER Converter Çeþitleri Media Converter from 100BASE-TX twisted-pair 100BASE-FX multimode (2km, SC) Bu medya dönüþtürücü modlu fiber optik kablo üzerinden, standart 10BASE-T / 100BASE-TX Hýzlý

Detaylı

Endüstriyel otomasyon protokollerinin her zaman yapılan işlem için gerekli olan bant genişliğini sağlar

Endüstriyel otomasyon protokollerinin her zaman yapılan işlem için gerekli olan bant genişliğini sağlar I SERİSİ Endüstriyel ve ağır çevre koşullarında kullanım amaçlı olarak tasarlanmış özel bir switchtir. Fabrika ve nakil koşullarında çalışmaya uygun olan bu cihazda güvenli politika uygulamalarına önem

Detaylı

ENDÜSTRİYEL ETHERNET. Endüstriyel Ethernet. STEADYTEC Teknolojili IE-LINE

ENDÜSTRİYEL ETHERNET. Endüstriyel Ethernet. STEADYTEC Teknolojili IE-LINE Endüstriyel ethernet network teknolojisinde günden güne öne çıkan bir standart haline gelmektedir. Çünkü planlama ve üretim aşamasında bu uygulamalardan alınan verim daha fazladır. Üreticiler network ağlarıyla

Detaylı

Dell PowerConnect 3500 serisi anahtarlar

Dell PowerConnect 3500 serisi anahtarlar Dell PowerConnect 3500 serisi anahtarlar Uygun maliyetli 10/100Base-T Küçük çalışma grupları ve uzak şube ofisleri için ideal olan eski, tümüyle yönetilen 10/100Base-T ağları için Dell PowerConnect 3500

Detaylı

& BSC20700 BSC20900 (Rack Monte Tipi) SERİSİ YÖNETİLEBİLİR REDUNDANT SWITCH LER

& BSC20700 BSC20900 (Rack Monte Tipi) SERİSİ YÖNETİLEBİLİR REDUNDANT SWITCH LER & BSC20700 BSC20900 (Rack Monte Tipi) SERİSİ YÖNETİLEBİLİR REDUNDANT SWITCH LER BSC20700-BSC20900 serisi cihazlar yönetilebilir yedekli ağ (managed Redundant Ring) Ethernet switch lerdir. BSC20700-BSC20900

Detaylı

10/100Base-TX den 100Base-FX e Medya Dönüştürücüsü

10/100Base-TX den 100Base-FX e Medya Dönüştürücüsü 10/100Base-TX den 100Base-FX e Medya Dönüştürücüsü Kullanım Kılavuzu 1. Genel Bakış IEEE802.3u Ethernet, 10/100Base-TX ve 100Base-FX gibi ağ bağlantısı için iki tür medyayı destekler. Köprü medya dönüştürücüsü,

Detaylı

Enerjimiz Herseye Yeter

Enerjimiz Herseye Yeter KENAR ANAHTAR (SWİTCH) TEKNİK ŞARTNAME Anahtar üzerinde en az 24 adet 10/100/1000BaseT ethernet portu ve en az 2 adet SFP tabanlı yuva bulunmalıdır. Bu yuvalara 1000BASE-LX/LH, 1000BASE-SX, 1000BASE-BX,

Detaylı

SDÜ KMYO. Bilgisayar Ağ Sistemleri

SDÜ KMYO. Bilgisayar Ağ Sistemleri Bilgisayar Ağ Sistemleri Ders İçeriği Konular: Bilgisayar Ağlarına Giriş Veri İletişim Ortamları Ağ Mimarileri ve Topolojileri Ağ Standartları ve Protokolleri Yerel Alan Ağları Ağ Bağlantı Aygıtları Internet

Detaylı

Subminyatür Sensör zor montaj şartları için

Subminyatür Sensör zor montaj şartları için Çok Küçük İndüktif Proximity Sensör Subminyatür Sensör zor montaj şartları için mm çap algılama kafası en zor montaj şartları için uygundur 1 mm uzun çok kısa M12 boy muhafaza Uygulamalar Robot kol freze

Detaylı

TEKNİK ŞARTNAME. Teklif edilen her bir sunucu aşağıdaki teknik özellikleri karşılayacaktır;

TEKNİK ŞARTNAME. Teklif edilen her bir sunucu aşağıdaki teknik özellikleri karşılayacaktır; TEKNİK ŞARTNAME Bu şartname, Kurum ihtiyaçlarını karşılamak üzere satın alınacak olan 15 (onbeş) adet sunucu, 8 (sekiz) adet CNA kart ve 1 (bir) adet kabinetin minimum teknik özelliklerini tanımlar. 1.

Detaylı

Yönetilen İstiflenebilir L2 Gigabit Ethernet Anahtarı

Yönetilen İstiflenebilir L2 Gigabit Ethernet Anahtarı Yönetilen İstiflenebilir L2 Gigabit Ethernet Anahtarı Seçimde esneklik 20/48 adet port 10/100/1000 Base-T veya 20 adet SFP- port 4 adet combo port 10/100/1000BASE -T/SFP 1 4 adet 10-Gigabit SFP+ Uplink

Detaylı

MULTILINK ETHERNET HABERLEŞME SWITCH LERİ. Endüstriyel Otomasyon, Elektrik Dağıtım Şirketleri ve Trafik Kontrol Pazarları İçin Ethernet Haberleşme

MULTILINK ETHERNET HABERLEŞME SWITCH LERİ. Endüstriyel Otomasyon, Elektrik Dağıtım Şirketleri ve Trafik Kontrol Pazarları İçin Ethernet Haberleşme ETHERNET HERLEŞME SWITCH LERİ FAYDALARI Multilink ailesi, kritik tüm altyapı cihazlarınızla emniyetli, güvenilir bir şekilde haberleşme imkanı veren endüstriye ve alt istasyonlara yönelik güçlü Ethernet

Detaylı

8-Port 10/100/1000Mbps PoE Plus + 2 100/1000X SFP Yönetimli Ethernet Anahtarı

8-Port 10/100/1000Mbps PoE Plus + 2 100/1000X SFP Yönetimli Ethernet Anahtarı 8-Port 10/100/1000Mbps PoE Plus + 2 100/1000X SFP Yönetimli Ethernet Anahtarı Kablosuz Multimedya Projeksiyon 8-Port 10/100/1000Base-T Gigabit Ethernet RJ-45, IEEE 802.3af / 802.3at PoE Enjektör 2 100/1000Base-X

Detaylı

Kablolu İletişim Ortamları. En çok kullanılan kablo çeşitleri : Eş eksenli kablo (koaksiyel) Çift burgulu kablo Fiber optik kablo

Kablolu İletişim Ortamları. En çok kullanılan kablo çeşitleri : Eş eksenli kablo (koaksiyel) Çift burgulu kablo Fiber optik kablo Kablolu İletişim Ortamları En çok kullanılan kablo çeşitleri : Eş eksenli kablo (koaksiyel) Çift burgulu kablo Fiber optik kablo Koaksiyel (Eş Eksenli) Kablo Televizyon kablosunun daha esnek ve ince olanıdır.

Detaylı

İZMİR KONAK BELEDİYESİ

İZMİR KONAK BELEDİYESİ İZMİR KONAK BELEDİYESİ BİLGİ İŞLEM MÜDÜRLÜĞÜ KABLOSUZ ERİŞİM SİSTEMİ MONTAJ DAHİL ALIM İŞİ TEKNİK ŞARTNAMESİ KABLOSUZ ERİŞİM SİSTEMİ MONTAJ DAHİL ALIM İŞİ TEKNİK ŞARTNAMESİ A-) KONU VE AMAÇ Konak Belediyesi

Detaylı

Dell Vostro 230. Uyarılar Hakkında. Kurulum ve Özelliklerle İlgili Bilgiler

Dell Vostro 230. Uyarılar Hakkında. Kurulum ve Özelliklerle İlgili Bilgiler Dell Vostro 230 Kurulum ve Özelliklerle İlgili Bilgiler Uyarılar Hakkında UYARI: UYARI, meydana gelebilecek olası maddi hasar, kişisel yaralanma veya ölüm tehlikesi anlamına gelir. UYARI: Bilgisayarı kendiniz

Detaylı

FIBER OPTiK MEDIA CONVERTER KULLANIM KILAVUZU

FIBER OPTiK MEDIA CONVERTER KULLANIM KILAVUZU FIBER OPTiK MEDIA CONVERTER 10/100 Fast Ethernet Multi Mode KULLANIM KILAVUZU Model No. KX1051 Bu cihazın kullanım ömrü 7 yıldır. Garanti süresi 2 yıldır. Yasal Haklar Bu kullanım kılavuzu, üretici veya

Detaylı

Dell Precision İş İstasyonu T1500 Kurulum ve Özellikler ile İlgili Teknik Bilgi Sayfası

Dell Precision İş İstasyonu T1500 Kurulum ve Özellikler ile İlgili Teknik Bilgi Sayfası Uyarılar Hakkında UYARI: UYARI, meydana gelebilecek olası maddi hasar, kişisel yaralanma veya ölüm tehlikesi anlamına gelir. Dell Precision İş İstasyonu T1500 Kurulum ve Özellikler ile İlgili Teknik Bilgi

Detaylı

ZXR10 5250 Serisi Tümü Gigabit Akıllı Anahtar Yenilikçi Özellikler Büyük Verimlilik Getirir `

ZXR10 5250 Serisi Tümü Gigabit Akıllı Anahtar Yenilikçi Özellikler Büyük Verimlilik Getirir ` ZXR10 5250 Serisi Tümü Gigabit Akıllı Anahtar Yenilikçi Özellikler Büyük Verimlilik Getirir ` Giriş Geniş bant erişimindeki gelişmeler, yeni nesil cihazlarda 1000Mbps portların yaygın olarak kullanılmaya

Detaylı

SC-Z56. Genel Bakış. Yüksek performanslı Teradici işlemci ve 512MB sistem belleği

SC-Z56. Genel Bakış. Yüksek performanslı Teradici işlemci ve 512MB sistem belleği Genel Bakış ViewSonic SC-Z56 dört çıkışlı sıfır istemci, VMware tabanlı ağlarda güvenli, yönetilmesi kolay, güvenilir bir seçenek arayan şirketler için mükemmel çözümdür. VMware Horizon View sertifikasına

Detaylı

24-Port 100/1000 SFP Yönetimli Yığınlanabilir Anahtar 8 Paylaşımlı TP Portlu

24-Port 100/1000 SFP Yönetimli Yığınlanabilir Anahtar 8 Paylaşımlı TP Portlu 24-Port 100/ SFP Yönetimli Yığınlanabilir Anahtar 8 Paylaşımlı TP Portlu Fiziki Port 24 100/Base-X mini-gbic / SFP slotları 8-Port 10/100/Base-T RJ-45 bakır, port 1 8 arasında paylaşımlı 2 HDMI-benzeri

Detaylı

ALCATEL-LUCENT OMNISWITCH 6450 YIĞINLANABİLİR GİGABİT ETHERNET LAN ANAHTAR AİLESİ

ALCATEL-LUCENT OMNISWITCH 6450 YIĞINLANABİLİR GİGABİT ETHERNET LAN ANAHTAR AİLESİ ALCATEL-LUCENT OMNISWITCH 6450 YIĞINLANABİLİR GİGABİT ETHERNET LAN ANAHTAR AİLESİ Alcatel-Lucent OmniSwitch 6450 Yığınlanabilir Gigabit Ethernet LAN değeri anahtar ailesi çok yönlü, 24/48 port sabit konfigürasyonlu,

Detaylı

Gigabit Yığınlanabilir SmartPro Anahtar + 10G Uplink

Gigabit Yığınlanabilir SmartPro Anahtar + 10G Uplink Ürün Özellikleri 10 Gigabit Bağlantı KOBI ağları gibi geniş bant talepleri veri çoğaltma ve yedekleme, video yayını ve 10G sunucu bağlantıları için ideal Kapsamlı Yönetim ve Güvenlik Tüm ağınızı Web GUI

Detaylı

5/8 Bağlantı Noktalı Gigabit Ethernet Anahtarı

5/8 Bağlantı Noktalı Gigabit Ethernet Anahtarı 5/8 Bağlantı Noktalı Gigabit Ethernet Anahtarı Kullanım Kılavuzu Onay FCC Beyanı Bu test edilmiş ve FCC Kuralları Kısım 15 de belirtilen teknik özelliklere göre B Sınıfı aygıtların sınırları ile uyumlu

Detaylı

Ulak-CSIRT PC Yönlendirici ve Güvenlik Merkezi

Ulak-CSIRT PC Yönlendirici ve Güvenlik Merkezi Ulak-CSIRT PC Yönlendirici ve Güvenlik Merkezi Metro Ethernet Teknolojileri, PC Yönlendirici ve Güvenlik Merkezi Uygulamaları Gökhan Eryol TÜBİTAK ULAKBİM Hüsnü Demir Orta Doğu Teknik Üniversitesi - ULAK-CSIRT

Detaylı

NETGEAR. Ürün Kataloðu. Türkiye Distribütörü. www.rzk.com.tr www.netgear.com. Mühendislik ve Bilgisayar Sistemleri

NETGEAR. Ürün Kataloðu. Türkiye Distribütörü. www.rzk.com.tr www.netgear.com. Mühendislik ve Bilgisayar Sistemleri NETGEAR Ürün Kataloðu Türkiye Distribütörü Mühendislik ve Bilgisayar Sistemleri www.rzk.com.tr www.netgear.com NETGEAR ürünleri iþletmelerin network ihtiyaçlarýný karþýlamaya yöneliktir. Ürün portföyü;

Detaylı

FIBER OPTiK MEDIA CONVERTER KULLANIM KILAVUZU

FIBER OPTiK MEDIA CONVERTER KULLANIM KILAVUZU FIBER OPTiK MEDIA CONVERTER 10/100/1000 Gigabit Fast Ethernet Single Mode KULLANIM KILAVUZU Model No. KX1058 Bu cihazın kullanım ömrü 7 yıldır. Garanti süresi 2 yıldır. Yasal Haklar Bu kullanım kılavuzu,

Detaylı

BT SINIFI UPLĠNK BAĞLANTISI A33 A34

BT SINIFI UPLĠNK BAĞLANTISI A33 A34 EK-1 BT SINIFI UPLĠNK BAĞLANTISI BT SINIFI Kabinet A33 A34 Kablo Kanalı SĠSTEM ODASI KABĠNET 1 2 3 4 5 6 13 14 15 16 17 18 25 26 27 28 29 30 37 38 39 40 41 42 COMBO 7 8 9 10 11 12 19 20 21 22 23 24 31

Detaylı

PowerLogic Sistem Güç Ölçüm Cihaz PM700 Serisi

PowerLogic Sistem Güç Ölçüm Cihaz PM700 Serisi Güç Yönetimi PowerLogic Sistem Güç Ölçüm Cihaz PM700 Serisi 2005 Müflteri Yard m Hatt 444 30 30 TR-Hotline@schneider-electric.com www.schneider-electric.com.tr Schneider Electric markas Fonksiyonlar ve

Detaylı

Yüksek verimli ısıtma pompası. Rio-Eco N / Rio-Eco Z N. Tip Kitapçığı

Yüksek verimli ısıtma pompası. Rio-Eco N / Rio-Eco Z N. Tip Kitapçığı Yüksek verimli ısıtma pompası Rio-Eco N / Rio-Eco Z N Tip Kitapçığı Baskı Tip Kitapçığı Rio-Eco N / Rio-Eco Z N Tüm hakları saklıdır. Bu kitabın içeriği üreticinin izni olmadan dağıtılamaz, çoğaltılamaz,

Detaylı

Bir ağdaki bilgisayarların nasıl yerleşeceğini, nasıl bağlanacağını, veri iletiminin nasıl olacağını belirleyen genel yapıdır.

Bir ağdaki bilgisayarların nasıl yerleşeceğini, nasıl bağlanacağını, veri iletiminin nasıl olacağını belirleyen genel yapıdır. Ağ Topolojileri Ağ topolojileri Ağ Topolojileri Topoloji nedir? Bir ağdaki bilgisayarların nasıl yerleşeceğini, nasıl bağlanacağını, veri iletiminin nasıl olacağını belirleyen genel yapıdır. Fiziksel topoloji:

Detaylı

TÜRKÇE TANITMA VE KULLANMA KILAVUZU

TÜRKÇE TANITMA VE KULLANMA KILAVUZU TÜRKÇE TANITMA VE KULLANMA KILAVUZU ÜRÜN CİNSİ: SWITCH MARKA: ALLIED TELESIS MODELLER AT SERİSİ TÜM MODELLER Bu Türkçe Tanıtma ve Kullanma Kılavuzu Anixter tarafından tercüme ettirilerek düzenlenmiştir.

Detaylı

16/24 Port Desktop & Rack-mountable Gigabit Ethernet Switch

16/24 Port Desktop & Rack-mountable Gigabit Ethernet Switch 16/24 Port Desktop & Rack-mountable Gigabit Ethernet Switch Kullanım Kılavuzu DN-80100 DN-80110 Paket İçindekiler Aşağıdaki öğeler paketinizde bulunmalıdır: 16/24 Portlu Masaüstü & Rafa Montajlanabilir

Detaylı

Dell Storage Center. Başlangıç Kılavuzu. SC100 ve SC120 Genişletme Kasası. Resmi Model: E03J, E04J Resmi Tip: E03J001, E04J001

Dell Storage Center. Başlangıç Kılavuzu. SC100 ve SC120 Genişletme Kasası. Resmi Model: E03J, E04J Resmi Tip: E03J001, E04J001 Dell Storage Center SC100 ve SC120 Genişletme Kasası Başlangıç Kılavuzu Resmi Model: E03J, E04J Resmi Tip: E03J001, E04J001 Notlar, Dikkat Edilecek Noktalar ve Uyarılar NOT: NOT, bilgisayarınızı daha iyi

Detaylı

Düzeltme MOVITRAC LTP-B *21353557_1114* www.sew-eurodrive.com

Düzeltme MOVITRAC LTP-B *21353557_1114* www.sew-eurodrive.com Sürücü tekniği \ Tahrik otomasyonu \ Sistem entegrasyonu \ Servisler *21353557_1114* Düzeltme SEW-EURODRIVE GmbH & Co KG P.O. Box 3023 76642 Bruchsal/Germany Phone +49 7251 75-0 Fax +49 7251-1970 sew@sew-eurodrive.com

Detaylı

Ğ ğ Ç ğ ğ ğ ö ö ğ ğ Ö ğ ğ ö ğ ğ ğ ö ğ ö ğ ö ğ ö ğ ö ğ ğ ö ğ ö ğ ğ ö ğ Ç ğ Ğ ğ ö ğ Ö ğ ö ğ ö ö ğ Ç Ç ö Ç ğ ğ Ç Ç ö Ç ğ ö ğ Ç ğ ö ğ ğ Ç Ç ö ğ ğ ö öç ğ ğ Ç ğ öç Ç ö ğ Ğ ö ö ğ ğ ö ğ ğ Ğ ğ Ö ğ Ğ ğ ğ ğ Ç ğ ğ»

Detaylı

ı ı ı ğ ş ı ı ı ı ı ı ı ı

ı ı ı ğ ş ı ı ı ı ı ı ı ı Ş Ü Ğ ö ö İ ö öç Ğ Ş ö ç İ Ö Ü Ş ö Ö ç ç ğ ö ö ğ ö İ Ş ç ç ç ğ ğ ç İ İ İİ ö ç Ş ö İİ ö ç ç İ İ ğ ö İ ğ ğ ö ğ ö ç ğ ç ğ İç Ş Ü Ş ğ Ü Ş ö İŞ Ü Ş İ ğ İ İ Ü İ ö «İ ö Ş ç ç ğ ö ğ ö ç İ ö ğ ç ö İ İ ğ ğ ğ ğ ğ

Detaylı

Ü ş ş ş ş ş Ü ş Ü ç ş Ö ç Ü ç ç ş ç ş ş ş ş ş Ç ş ş ş ş ş Ç Ö Ü Ö Ü Ü Ü ş ç ç ş ş ş ş ç ç ş ş ç ş ş ç ç ş ç ş ç ç ç ç ş ç ç ş ş ç ç ş ş ş ç ş ç ş Ç ş ş ç ş ç ş ç ş ş ş ç ş ç ş Ç ş ş ç ş ç ş ş ç ş ş ş ş

Detaylı

İZMİR YÜKSEK TEKNOLOJİ ENSTİTÜSÜ. OMURGA ANAHTAR ve KENAR ANAHTAR TEKNİK ŞARTNAMESİ

İZMİR YÜKSEK TEKNOLOJİ ENSTİTÜSÜ. OMURGA ANAHTAR ve KENAR ANAHTAR TEKNİK ŞARTNAMESİ 1.0 KONU İZMİR YÜKSEK TEKNOLOJİ ENSTİTÜSÜ OMURGA ANAHTAR ve KENAR ANAHTAR TEKNİK ŞARTNAMESİ Bu doküman İzmir Yüksek Teknoloji Enstitüsü nde Kartlı Geçiş Sistemi ve IP Tabanlı Kapalı Devre Kamera Güvenlik

Detaylı

TEKNİK ŞARTNAME FORMU

TEKNİK ŞARTNAME FORMU BİLGİSAYAR VE BİLGİSAYAR BİLEŞENLERİ ALIMI TEKNİK ŞARTNAMESİ 1 - a) Masaüstü Bilgisayar 36 Adet 1. Intel Core i5-4.nesil ve işlemci hızı 2.6 Ghz veya üzeri olmalıdır. 2. İşlemci Önbelleği en az 3Mb olmalıdır.

Detaylı

İşte yeni nesil PLC! M221 PLC. Türkçe yazılım, Türkçe döküman, Türkçe destek

İşte yeni nesil PLC! M221 PLC. Türkçe yazılım, Türkçe döküman, Türkçe destek İşte yeni nesil PLC! M221 PLC Türkçe yazılım, Türkçe döküman, Türkçe destek Modicon M221 PLC: İhtiyacınız olan herşey bir arada! SoMachine Basic ile Türkçe Programlama Yazılımı M221 PLC sahip olduğu üstün

Detaylı

Düzeltme. Çok eksenli servo sürücü MOVIAXIS *21330360_1014* www.sew-eurodrive.com

Düzeltme. Çok eksenli servo sürücü MOVIAXIS *21330360_1014* www.sew-eurodrive.com Sürücü tekniği \ Tahrik otomasyonu \ Sistem entegrasyonu \ Servisler *21330360_1014* Düzeltme SEW-EURODRIVE GmbH & Co KG P.O. Box 3023 76642 Bruchsal/Germany Phone +49 7251 75-0 Fax +49 7251-1970 sew@sew-eurodrive.com

Detaylı

2.1.2.Aynı Sunucu Şasesi üzerine İNTEL ve AMD tabanlı sunucular takılabilmelidir.

2.1.2.Aynı Sunucu Şasesi üzerine İNTEL ve AMD tabanlı sunucular takılabilmelidir. ŞASE TİPİ SUNUCULAR ve SANALLAŞTIRMA YAZILIMI ALIMI İŞİ TEKNİK ŞARTNAME 1.GENEL KOŞULLAR İstekliler, teknik şartnamenin tüm maddelerine açık, anlaşılır ve yeterli teknik düzeyde sırasıyla cevap vereceklerdir

Detaylı

KONTEYNER ÖLÇÜLERİ 20 DC / 40 DC

KONTEYNER ÖLÇÜLERİ 20 DC / 40 DC KONTEYNER ÖLÇÜLERİ 20 DC / 40 DC Bazı ticari yazışmalarda bu tip konteynerlere "dry van" yada " standart" denilmesine rağmen, çoğunlukla " genel amaçlı " terimi daha uygundur. Uluslararası kullanıma uygun

Detaylı

ENDÜSTRİYEL. Pazarlara Yönelik Sinyal İletim Çözümleri

ENDÜSTRİYEL. Pazarlara Yönelik Sinyal İletim Çözümleri ENDÜSTRİYEL Pazarlara Yönelik Sinyal İletim Çözümleri Montaj ve Taşıma-tümü tek bir kaynaktan Üretim esnasında montaj ve taşıma uygulamalarında kullanılabilirliği yüksek, düşük maliyetli tümleşik çözümler

Detaylı

Komple alüminyum... >>> alüminyum DLP gulot kanallar, aksesuarlar ve mekanizmalar için kaideler. tesisatlarda. tesisatlarda. Kapak. Kanal.

Komple alüminyum... >>> alüminyum DLP gulot kanallar, aksesuarlar ve mekanizmalar için kaideler. tesisatlarda. tesisatlarda. Kapak. Kanal. ALÜMİNYUM GULOTLAR >>> alüminyum DLP gulot kanallar, aksesuarlar ve mekanizmalar için kaideler Komple alüminyum... Ara bölme sayısı genişliği Kanal boyutları Gövde ALÜMİNYUM DLP GULOTLAR - KAPAK 65 mm

Detaylı

T.C ÖLÇME, SEÇME VE YERLEŞTİRME MERKEZİ BAŞKANLIĞI

T.C ÖLÇME, SEÇME VE YERLEŞTİRME MERKEZİ BAŞKANLIĞI T.C ÖLÇME, SEÇME VE YERLEŞTİRME MERKEZİ BAŞKANLIĞI KAMERA, PARMAK İZİ VE YÜZ TANIMA SİSTEMLERİNİN BİLİŞİM ALTYAPISINA İLİŞKİN TEKNİK ŞARTNAME 1 İÇİNDEKİLER 1. AMAÇ... 3 2. KAPSAM... 3 3. GENEL HUSUSLAR...

Detaylı

FİBER OPTİK EKİPMANLARI

FİBER OPTİK EKİPMANLARI FİBER OPTİK EKİPMANLARI MARKA ÜRÜN RESMİ TECNOSEC MODEL AÇIKLAMA LC Pigtail Pigtail'ler * LC - SM, OS1 pigtail LİSTE $5,00 1.7.2014 FC Pigtail SC Pigtail ST Pigtail FC - SM Konektör * FC - SM, OS1 pigtail

Detaylı

PowerConnect 2800 Serisi Akıllı LAN Anahtarları

PowerConnect 2800 Serisi Akıllı LAN Anahtarları PowerConnect 2800 Serisi Akıllı LAN Anahtarları Yüksek değere sahip GbE erişimi. Basit, web üzerinden yönetilen son kullanıcı bağlantılarında, Dell PowerConnect 2800 Serisi Akıllı GbE anahtarlarıyla 10/100

Detaylı

Fazladan bir takipçi ile oyunda. PLATINUM R3-M2 inverter.

Fazladan bir takipçi ile oyunda. PLATINUM R3-M2 inverter. Fazladan bir takipçi ile oyunda. PLATINUM R3-M2 inverter. Gölge Yükseltilmiş MPP Garanti Üç-Faz Verimlillik 2 MPP-Takipçi < 25 kw Reaktif güç Dış Outdoor ortam IP IP 66 66 10 100 kw > 100 kw Tüm PLATINUM

Detaylı

VIERO ARAÇ SAYIM SİSTEMİ

VIERO ARAÇ SAYIM SİSTEMİ VIERO ARAÇ SAYIM SİSTEMİ VIERO, görüntü tabanlı analiz sayesinde, ortalama araç hızı bilgisi üretmekte ve araç yoğunluğunu da ölçmektedir. Viero Araç Sayım Sistemi Viero Araç Sayım Sistemi, görüntü tabanlı

Detaylı

Yönetilebilir Ethernet Anahtar

Yönetilebilir Ethernet Anahtar Ürün Özellikleri Esneklik ve Güvenlik Ethernet ve SFP portları ve cihazın üzerindeki elektrik dalgalanmalarından koruma özelliği DGS-210 serisini geniş uygulama ve kullanım alanları için ideal bir çözüm

Detaylı

AĞ TEMELLERİ. 3.Hafta Ders Sunusu Öğr.Gör.Volkan ALTINTAŞ

AĞ TEMELLERİ. 3.Hafta Ders Sunusu Öğr.Gör.Volkan ALTINTAŞ AĞ TEMELLERİ 3.Hafta Ders Sunusu Öğr.Gör.Volkan ALTINTAŞ Topoloji Nedir? Bir ağdaki bilgisayarların nasıl yerleşeceğini, nasıl bağlanacağını, veri iletiminin nasıl olacağını belirleyen genel yapıdır. Fiziksel

Detaylı

Cat 5e ÜRÜNLER UTP. Armada RJ45 Prizler

Cat 5e ÜRÜNLER UTP. Armada RJ45 Prizler Cat 5e ÜRÜNLER UTP 074285 RJ45, Cat 5e, UTP, LCS 5, 1 mod. 10 PTAL 078650 Yeni RJ45, Cat 5e, UTP, LCS 5, 1 mod. 10 5,65 074286 RJ45, Cat 5e, UTP, LCS 5, 2 mod. 10 PTAL 078651 Yeni RJ45, Cat 5e, UTP, LCS

Detaylı

GBI46.20 GBI46.25 GBI46.32 GBI46.40. Üç Yollu Vana PN10, (dişi-dişli)

GBI46.20 GBI46.25 GBI46.32 GBI46.40. Üç Yollu Vana PN10, (dişi-dişli) Üç Yollu Vana PN0, (dişi-dişli) Üç yollu vana PN0, dişi-dişli Gri döküm demir EN-GLJ-250 DN... 40 kvs 6.3... 25 m3/h Açı 90o Dişi diş bağlantılı Rp 3/4... Rp /2 Manuel düzeltmeli GRA ya uygun... elektro

Detaylı

& KABİNET ÇEŞİTLERİ OLIShd CCTV SERİSİ OLIShd 2+1 CCTV * Kırmızı : 6x0.15 * Siyah : 6x0.15 * Coax : 6x0.18 OLIShd 4+1 (1x Coax + 2x0.22 + 2x0.50) CCTV * Kırmızı : 10x0.15 * Sarı : 5x0.15 * Siyah : 10x0.15

Detaylı

MR. SOHO DUVAR TİPİ KABİNET

MR. SOHO DUVAR TİPİ KABİNET MR. SOHO DUVAR TİPİ KABİNET 128 129 MR. SOHO KABİNET GENEL ÖZELLİKLLER MR.SOHO kabinetler; düşük maliyetli, estetik ve sağlam yapısı ile basit ve küçük ölçekli duvar tipi network kurulum çözümleridir.

Detaylı

% 98.6 lık bir karizma. PLATINUM R3-M inverter.

% 98.6 lık bir karizma. PLATINUM R3-M inverter. % 98.6 lık bir karizma. PLATINUM R3-M inverter. Reaktif güç Dış Outdoor ortam IP 66 Gölge Üç-Faz Verimlillik < 25 kw 10 100 kw > 100 kw Tüm PLATINUM R3 inverter modelleri, Enerji Yönetimi ( 6 EEG) pazar

Detaylı

GENEL HUSUSLAR. SIRA MALZEME Birim Miktar 1 Merkez Omurga Anahtar Adet 1 2 10 Gigabit DMZ Dağıtım Anahtarı Adet 1

GENEL HUSUSLAR. SIRA MALZEME Birim Miktar 1 Merkez Omurga Anahtar Adet 1 2 10 Gigabit DMZ Dağıtım Anahtarı Adet 1 GENEL HUSUSLAR 1. Teklif edilecek tüm anahtarlar aynı üreticiye ait olacaktır ve ihale tarihinde üreticinin WEB sayfasında yayınlanmış olan ürünler olacaktır. Üretimi bitmiş (End of Life] cihazlar kesinlikle

Detaylı

DATA KABLOLARI MARKA ÜRÜN KODU KULLANIM ALANI KABLO YAPISI

DATA KABLOLARI MARKA ÜRÜN KODU KULLANIM ALANI KABLO YAPISI DATA KABLOLARI MARKA ÜRÜN KODU KULLANIM ALANI KABLO YAPISI Category 5e UTP 4X2X24 AWG 4100510004 Bilgi iletişim sistemlerinde 100 Ø 0,51 mm elektrolitik bakır iletken - PE izole, Çiftler arasında bükülü

Detaylı

DGS-3120 Serisi xstack L3 Yönetilebilir Gigabit Anahtarlar

DGS-3120 Serisi xstack L3 Yönetilebilir Gigabit Anahtarlar Ürün Özellikleri Çoklu Firmware Seçenekleri Kampüs ağlar veya kurumsal ortamların çok yönlülüğü için uygun. Çoklu güvenlik teknolojileri ağ bütünlüğünü arttırır. Yüksek Kullanılabilirlik ve Genişletme

Detaylı

TÜRKÇE TANITIM VE KULLANMA KILAVUZU

TÜRKÇE TANITIM VE KULLANMA KILAVUZU TÜRKÇE TANITIM VE KULLANMA KILAVUZU ÜRÜN CİNSİ: SİNYAL ÇEVİRİCİ MARKA: TRANSITION MODELLER TÜM MODELLER Bu Türkçe Tanıtma ve Kullanma Kılavuzu Anixter tarafından tercüme ettirilerek düzenlenmiştir. İzinsiz

Detaylı

ALCATEL-LUCENT OMNISWITCH 6450 YIĞINLANABİLİR GİGABİT ETHERNET LAN ANAHTARI AİLESİ

ALCATEL-LUCENT OMNISWITCH 6450 YIĞINLANABİLİR GİGABİT ETHERNET LAN ANAHTARI AİLESİ ALCATEL-LUCENT OMNISWITCH 6450 YIĞINLANABİLİR GİGABİT ETHERNET LAN ANAHTARI AİLESİ Alcatel-Lucent OmniSwitch 6450 Yığınlanabilir Hızlı Ethernet ve Gigabit Ethernet LAN hesaplı anahtar ailesi, 10 GigE yığınlama

Detaylı

Ürünlere Genel Bakış Makine Emniyeti Elektronik Ürünler

Ürünlere Genel Bakış Makine Emniyeti Elektronik Ürünler Ürünlere Genel Bakış Makine i Elektronik Ürünler TR Kilitsiz Çok Fonksiyonlu Modülü MGB Kilitli Kilitsiz / Kilitli Kontrol Modülü MGB-L0 MGB-L1/L2 MGB Profi net L0/L1/L2 Kontrol Modülü MGB-C Sertifikalar

Detaylı

F/O Patch Cord (OBK) & Pigtail (OBF) Serisi

F/O Patch Cord (OBK) & Pigtail (OBF) Serisi F/O Patch Cord (OBK) & Pigtail (OBF) Serisi 1 www.erattelekom.com.tr isteyin,fiber hızında üretelim ST Patch Cord (OBK) & Pigtail (OBF) Serisi ST SM (UPC) ST MM (PC) Yeni Toplam dönüş kaybı Düşük konnektör

Detaylı

Profesyonel. Aktif Hoparlörler

Profesyonel. Aktif Hoparlörler OPERA 508 DX OPERA 510 DX OPERA 512 DX OPERA 515 DX OPERA 710 DX OPERA 712 DX OPERA 715 DX OPERA 910 DX OPERA 912 DX OPERA 915 DX Profesyonel Aktif Hoparlörler 62 OPERA DX Profesyonel Aktif Hoparlörler

Detaylı

F3432 WCDMA ÇİFT SİM KARTLI WİFİ ÖZELLİKLİ 3G ROUTER

F3432 WCDMA ÇİFT SİM KARTLI WİFİ ÖZELLİKLİ 3G ROUTER F3432 WİFİ özellikli çift SIM kart girişli 3G Router yüksek güçlü 32 bitlik işlemci ve gömülü gerçek zamanlı uygulamaları destekler. Bu cihazlar hücresel ağa uygun bi şekilde bağlamak için basit ayarlar

Detaylı

VERİ MERKEZİ BAĞLANTISI TARİFELER. Veri Merkezi Bağlantı Ürünü Tarifeleri (1:5)

VERİ MERKEZİ BAĞLANTISI TARİFELER. Veri Merkezi Bağlantı Ürünü Tarifeleri (1:5) VERİ MERKEZİ BAĞLANTISI Veri Merkezi Bağlantısı hizmeti, İnternet Servis Sağlayıcılığı (İSS) lisansına ve aynı zamanda Yer Sağlayıcılığı faaliyet belgesine sahip İşletmecilerin yüksek miktarda data trafiğini

Detaylı

FİBER OPTİK AKSESUARLAR

FİBER OPTİK AKSESUARLAR 1.06.2016 FİBER OPTİK AKSESUARLAR LC Pigtail * LC - SM, OS1 pigtail * Boyutlar: Ø0.9mm (K) x 1.5mt (U) $5,00 FC Pigtail SC Pigtail ST Pigtail *FC - SM, OS1 pigtail * Boyutlar: Ø0.9mm (K) x 1.5mt (U) *

Detaylı

Zeyilname. Zeyilname No:1

Zeyilname. Zeyilname No:1 Zeyilname Zeyilname No:1 Zeyilname No:1 1 YEREL AĞ OMURGA SİSTEMİNİN OLUŞTURULMASI VE FELAKET KURTARMA SİSTEMİNİN KURULMASINA YÖNELİK DONANIM ALIMI İHALESİ GC2.3-Pendik ZEYİLNAME NO: 1 GİRİŞ Orijinal ihale

Detaylı

TÜRKÇE TANITMA VE KULLANMA KILAVUZU

TÜRKÇE TANITMA VE KULLANMA KILAVUZU TÜRKÇE TANITMA VE KULLANMA KILAVUZU ÜRÜN CİNSİ: SWITCH MARKA: TRANSITION MODELLER S SERİSİ TÜM MODELLER Bu Türkçe Tanıtma ve Kullanma Kılavuzu Anixter tarafından tercüme ettirilerek düzenlenmiştir. İzinsiz

Detaylı

Reaktif Güç Yönetim Çözümleri. Tasarrufun Elektrik Yönü

Reaktif Güç Yönetim Çözümleri. Tasarrufun Elektrik Yönü Reaktif Güç Yönetim Çözümleri Tasarrufun Elektrik Yönü Temel Özellikler Kontrolörlerinin basit bir şekilde tanımlanması Güç faktör kontrolörleri reaktif gücü azaltarak güç dağıtım sistemlerinin maksimum

Detaylı

SMA SOLAR TECHNOLOGY AG MLX 60 MLX 60. Her iki dünyanın en iyisi. Güvenilir. Esnek. Verimli. Yenilikçi

SMA SOLAR TECHNOLOGY AG MLX 60 MLX 60. Her iki dünyanın en iyisi. Güvenilir. Esnek. Verimli. Yenilikçi SMA SOLAR TECHNOLOGY AG Verimli Güvenilir Esnek Yenilikçi % 98,8 maksimum verim Sadece 75 kg ağırlıkta, 60 kva ile en yüksek güç yoğunluğu 60 kw üniteler ile en yüksek sistem kullanılabilirliği Merkezi

Detaylı

TESİSAT MAHAL LİSTESİ

TESİSAT MAHAL LİSTESİ Sayfa: 1 1 30.1.1 Topraklama şeridi (0.8kg/m) ve gömülmesi m + - - 2 30.4 2 m, 65x65x7'lik galv.köşebent ve 5m galv.örgülü çelik tel ve gömülmesi 3 701-101 Sac pano-800 mm genişliğinde 4 704-102 Sıva üstü

Detaylı

Tip 1 6 48 10/100/1000 + 4 SFP (1000/10000 SFP) Tip 3 3 48 10/100/1000 + 4 SFP (1000/10000 SFP) Tip 4 1 24 10/100/1000 + 4 SFP (1000/10000 SFP)

Tip 1 6 48 10/100/1000 + 4 SFP (1000/10000 SFP) Tip 3 3 48 10/100/1000 + 4 SFP (1000/10000 SFP) Tip 4 1 24 10/100/1000 + 4 SFP (1000/10000 SFP) DARÜŞŞAFAKA CEMİYETİ AĞ ANAHTARI VE AĞ YAZILIMI ALIMI TEKNİK ŞARTNAMESİ A-GENEL HÜKÜMLER: A.1 Teklif veren firmalar teklif edecekleri sistemlerin özelliklerini gösterir dokümanları (Türkçe veya İngilizce),

Detaylı

MARİNER MOTORLU ARAÇLAR SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ. Gaziakdemir Mh. Çiğdem Sk. No:30 16190 Osmangazi / BURSA Tel: (224) 249 19 17 www.poseidonsat.

MARİNER MOTORLU ARAÇLAR SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ. Gaziakdemir Mh. Çiğdem Sk. No:30 16190 Osmangazi / BURSA Tel: (224) 249 19 17 www.poseidonsat. MARİNER MOTORLU ARAÇLAR SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ. Gaziakdemir Mh. Çiğdem Sk. No:30 16190 Osmangazi / BURSA Tel: (224) 249 19 17 www.poseidonsat.com info@poseidonsat.com Otuzdan fazla uyduya sahip, Dünyadaki

Detaylı

Dell PowerVault MD3400/3420/3800i/3820i/3800f/3820f Depolama Dizileri Başlangıç Kılavuzu

Dell PowerVault MD3400/3420/3800i/3820i/3800f/3820f Depolama Dizileri Başlangıç Kılavuzu Dell PowerVault MD3400/3420/3800i/3820i/3800f/3820f Depolama Dizileri Başlangıç Kılavuzu Resmi Model: E03J and E04J Series Resmi Tip: E03J001 and E04J001 Notlar, Dikkat Edilecek Noktalar ve Uyarılar NOT:

Detaylı

ALCATEL-LUCENT OMNISWITCH 6250 YIĞINLANABİLİR HIZLI ETHERNET ANAHTARI

ALCATEL-LUCENT OMNISWITCH 6250 YIĞINLANABİLİR HIZLI ETHERNET ANAHTARI ALCATEL-LUCENT OMNISWITCH 6250 YIĞINLANABİLİR HIZLI ETHERNET ANAHTARI Alcatel-Lucent OmniSwitch 6250, hem kurumsal hem de Ethernet erişimi segmentlerine yönelik hesaplı bir yığınlanabilir katman 2+ Hızlı

Detaylı

*22161961_0515* Sürücü tekniği \ Tahrik otomasyonu \ Sistem entegrasyonu \ Servisler. Düzeltme MOVITRAC B

*22161961_0515* Sürücü tekniği \ Tahrik otomasyonu \ Sistem entegrasyonu \ Servisler. Düzeltme MOVITRAC B Sürücü tekniği \ Tahrik otomasyonu \ Sistem entegrasyonu \ Servisler *22161961_0515* Düzeltme MOVITRAC B Baskı 05/2015 22161961/TR SEW-EURODRIVE Driving the world İçindekiler İçindekiler 1 Düzeltmeler...

Detaylı

ÖNDER BİLGİSAYAR KURSU. Sistem ve Ağ Uzmanlığı Eğitimi İçeriği

ÖNDER BİLGİSAYAR KURSU. Sistem ve Ağ Uzmanlığı Eğitimi İçeriği ÖNDER BİLGİSAYAR KURSU Sistem ve Ağ Uzmanlığı Eğitimi İçeriği BÖLÜM 1 KİŞİSEL BİLGİSAYAR DONANIMI 1.1. Kişisel Bilgisayarlar ve Uygulamalar Bilgisayarların Kullanım Şekli ve Yeri Bilgisayar Tipleri (Sunucular,

Detaylı

Teknik bilgiler NIBE F1145. Toprak kaynaklı ısı pompası

Teknik bilgiler NIBE F1145. Toprak kaynaklı ısı pompası Teknik bilgiler NIBE F1145 Toprak kaynaklı ısı pompası Teknik bilgiler 1x0V 1x0V 5 8 12 Verim nominal akış ısı pompasının performans sirkülasyon pompalar hariç 0/50 EN 14511 e göre verimi EN14511 3.74

Detaylı

Lumination LED Armatürler

Lumination LED Armatürler GE Lighting Solutions Montaj Kılavuzu Lumination LED Armatürler Askılı LED Bağlantı Elemanı (EP14 Serisi) Özellikler Uzun ömürlü (50.000 saat nominal ömür) 5 yıl garanti IP30 Kuru yere uygun BAŞLAMADAN

Detaylı

Merkezi Neden Korumalıyız?

Merkezi Neden Korumalıyız? Merkezi Neden Korumalıyız? Terabit kapasitesinde, control ve forwarding plane leri ayrı ayrı olan, kesintisiz iletişim sağlayan, yüksek anahtarlama kapasitesi olan, değişik bant genişliğinde çeşitli karmaşık

Detaylı

CAT Tipi Data Kabloları

CAT Tipi Data Kabloları CAT Tipi Data Kabloları Ref. Std. ANSI/TIA/EIA -A-ISO/IEC 0-EN 0 Dahili tesisat LAN kablosu Kablo Yapısı (DATA KABLOLARI) S F / U T P Kablo Eleman Yapısı Per Ekranlama Genel Ekranlama TP U F F S SF U İkili

Detaylı

Gönderi adresi: Mackenrodtstraße 14, Posta adresi: 36035 Fulda, Almanya. v r üksek ölçüm. - 1V, 0-5V, 0-10 V veya 4-20 ma (2- izin verir.

Gönderi adresi: Mackenrodtstraße 14, Posta adresi: 36035 Fulda, Almanya. v r üksek ölçüm. - 1V, 0-5V, 0-10 V veya 4-20 ma (2- izin verir. Gönderi adresi: Mackenrodtstraße 14, Adres: Delivery address:mackenrodtstraße 36039 14, 36039 Germany Temple Bank, Riverway Posta adresi: Postal address: Germany Harlow, Essex CM 20 2TT, UK Phone: 315-697-JUMO

Detaylı

Bina elektrik ve dijital altyapıları için. GüçLÜ, ZARİF ve ESNEK. KARŞINIZDA XL 3

Bina elektrik ve dijital altyapıları için. GüçLÜ, ZARİF ve ESNEK. KARŞINIZDA XL 3 Bina elektrik ve dijital altyapıları için ÜRÜN VE SİSTEMLER GüçLÜ, ZARİF ve ESNEK. KARŞINIZDA XL 3 XL 3 ile kararlar sizin XL³ alçak gerilim güç dağıtım sisteminizle özgürlüğünüzü 3 boyutlu yaşayın! Mevcut

Detaylı

BINA ELEKTRIK VE DIJITAL ALTYAPILARI IÇIN ÜRÜN VE SİSTEMLER. GÜÇLÜ, ZARİF ve ESNEK. KARŞINIZDA XL 3

BINA ELEKTRIK VE DIJITAL ALTYAPILARI IÇIN ÜRÜN VE SİSTEMLER. GÜÇLÜ, ZARİF ve ESNEK. KARŞINIZDA XL 3 BINA ELEKTRIK VE DIJITAL ALTYAPILARI IÇIN ÜRÜN VE SİSTEMLER GÜÇLÜ, ZARİF ve ESNEK. KARŞINIZDA XL 3 XL 3 ILE KARARLAR SIZIN XL³ alçak gerilim güç dağıtım sisteminizle özgürlüğünüzü 3 boyutlu yaşayın! Mevcut

Detaylı

24VDC Power girişine sahip 8 portlu 8x10/100/100Base- T(X) P.S.E Gigabit Ethernet Endüstriyel Switch

24VDC Power girişine sahip 8 portlu 8x10/100/100Base- T(X) P.S.E Gigabit Ethernet Endüstriyel Switch 24VDC Power girişine sahip 8 portlu 8x10/100/100Base- T(X) P.S.E Gigabit Ethernet Endüstriyel Switch Özellikler 8 adet 10/100/1000Base-T(X) PoE(P.S.E) port IEEE 802.3at protokolünü destekleyerek PoE ile

Detaylı

Fiber Optik Altyapı Sistemleri

Fiber Optik Altyapı Sistemleri Fiber optik kablolar, telekomünikasyon, sağlık ve bilişim sektörlerinde yoğunlukla kullanılmakta olup son zamanlarda hızla artan bir ivme ile CCTV uygulamalarında da tercih edilir olmuştur. Video sinyallerini,

Detaylı

UltraSharp U2410 61 cm (24") Geniş Ekran Monitör

UltraSharp U2410 61 cm (24) Geniş Ekran Monitör UltraSharp U2410 61 cm (24") Geniş Ekran Monitör Ayrıntı, Derinlik ve Büyüleyici Renkler Dell UltraSharp U2410 Monitör ile şaşırtıcı düzeyde aslına uygun renkler, hassaslık ve performans elde edin. Başlıca

Detaylı