Yedek Parça Kataloğu. Spare Parts Catalogue VFPN -H SERİSİ İTFAİYE POMPASI FIRE PUMP VERSİYON:01 TR/ EN

Save this PDF as:
 WORD  PNG  TXT  JPG

Ebat: px
Şu sayfadan göstermeyi başlat:

Download "Yedek Parça Kataloğu. Spare Parts Catalogue VFPN -H SERİSİ İTFAİYE POMPASI FIRE PUMP VERSİYON:01 TR/ EN"

Transkript

1 İTFAİYE POMPASI FIRE PUMP Yedek Parça Kataloğu Spare Parts Catalogue TR EN VFPN -H SERİSİ VERSİYON:0 TR/ EN Tüm haklar VOLKAN'da saklıdır. 05 TÜRKİYE'de basılmıştır. /Copyright by VOLKAN printed in TURKIYE

2

3

4

5 POMPA KOMPLE PUMP COMPLETE V VFPN / VFPN H SERİSİ & VFPN / VFPN H SERIES No Parça Adı Part Name Malzeme Nr/Material Nr. Parça No / Part No Adet Açıklama / Description VFPN / VFPN-H Pompa VFPN / VFPN-H Pump Komple / Complete V Section / Bölüm : Page / Sayfa : GRUP / GROUP : A

6

7 GÖVDE (5 KADEME) BODY (5 STAGE) V VFPN H SERİSİ (5 KADEME) & VFPN H SERIES (5 STAGE) No Parça Adı Part Name Malzeme Nr/Material Nr. Parça No / Part No Adet Açıklama / Description Pompa gövde Pump body G-Al V Mekanik salmastra M 37 GN 35 Mechanical sealing M37 GN 35/l Oring 30 x Oring 30x DIN Salmastra burcu Sealing bush standart V Yüksek basınç fanı Impeller G-Al V Sabit çark Fixed impeller G-Al V Sabit çark burcu Fixed impeller bushing krom /chrome V Y.b fan yatak- Impeller bearing G-Al V İmbus cıvata Screw M8x6 DIN Setskur m6x Slotted headless screw m6x DIN Y.b fan yatak- Impeller bearing- G-Al V6 00 Oring 0x3 Oring 0x3 DIN Mesnet Suportıng ring G-Al V Mumlu salmastra 8 x 8 x 50 Stuffing box packing standart Keçe burcu (salmastra) Stuffing box bushing krom /chrome V Salmastra kapağı Packing cover G-Al V Havşa başlı cıvata Screw M6x0 DIN Tespit çemberi ( parça) Ø50x5 Retaining ring Ø50x5 krom /chrome V İmbus cıvata M0x5 Screw M0x5 DIN Çanak yay Ø63xØ3,5x3 Plate spring Ø63xØ3,5x3 DIN Fan Impeller G-Al V Sallangoz Pump casing G-Al V Fan somunu Impeller nut krom /chrome V Salmastra dayama burcu Special bushing krom /chrome V Mekanik salmastra mg-5/g6 Mechanical sealing mg-5/g6 DIN Alıcı ağız Suction cover G-Al V Saplama M0x50 Stud M0 x 50 St 37 V Rondela M0 Washer M0 DIN Somun M0 Nut M0 DIN Yağ keçesi x35x7 Oil sealing x35x7 kauçuk Silindirik makaralı rulman 0x37x7 Bearing 0x37x7 NU Mil tutma pulu Shaft fixed washer krom /chrome V İmbus cıvata M8x0 Screw M8x6 DIN Oring 0x Oring 0x DIN Rrulman kapağı Bearing cover G-Al V Ara boru Mid pipe krom /chrome V Oring 0x Oring 0 x dın Oring 36x3 Hole sealing 90 x 3 dın Yağ keçesi Ø60xØ90x3 Oil sealing Ø60 x Ø90 x 3 kauçuk Yüksek basınç bağlantı borusu Connet pipe krom /chrome V İmbus cıvata m8x30 Screw M8 x 30 dın İmbus cıvata m0x90 Screw M0 x 90 dın İmbus cıvata m0x0 Screw M0 x 0 dın İmbus cıvata m8x5 Screw M8 x 5 dın Soğutucu kapağı Cooler cover g-al V Soğutucu kapağı conta Cooler cover gasket kauçuk Hortum markuşu /" Hose connector /" standart Section / Bölüm : Page / Sayfa : 3 GRUP / GROUP : A

8

9 VAKUM ( GÖVDE ) VACUUM ( BODY ) V VFPN / VFPN H SERİSİ & VFPN / VFPN H SERIES No Parça Adı Part Name Malzeme Nr/Material Nr. Parça No / Part No Adet Açıklama / Description Vakum gövdesi Vacuum body G - Al V Vakum mili Vacuum shaft Krom / Chrome V Sabit bilyalı rulman 5 x 6 x 7 Bearing 5 x 6 x / DIN Mil Segmanı 5 x. Circlip (shaft) 5 x. DIN O-ring 68 x 3 O-ring 68 x 3 DIN Arka kapak Back cover G - Al V İmbus cıvata M8 x 0 Screw M8 x 0 DIN Burç Bush Krom / Chrome V Eksantrik rulman yataklaması Eccentric bearing Delrin / Delrine V Silindirik makaralı rulman Bearing NU 909 / DIN Kama (eksantrik) Key (eccentric) Krom / Chrome V Burç Bush Krom / Chrome V Sabit bilyalı - çift sıralı rulman 5 x 6 x 7 Bearing 5 x 6 x / DIN O-ring 80 x 3 O-ring 80 x 3 DIN Ön kapak Front cover G Al V Burç Bush Krom / Chrome V O-ring 0 x 3 O-ring 0 x 3 DIN Yağ keçesi 3 x 5 x 7 Oil sealing 3 x 5 x 7 Kauçuk Manyetik kavrama Magnetic compherension Komple / complete 0 V Havşa başlı altıköşe oyuklu cıvata M6 x 0 Screw M6 x 0 DIN Sabit bilyalı - çift sıralı rulman Bearing 606 / DIN Manyetik rulmanı dayanma pulu Magnetic bearing scale Prinç V Ara burç Mid bush Krom / Chrome V Delik segmanı 6 x Circlip (hole) 6 x DIN Kama ( Manyetik ) Key ( Magnetic ) Krom / Chrome V Somun M Nut M DIN Yağ seviye kontrol çubuğu Oil control rod Standart Dirsek ¼" Elbow ¼" Sarı Küresel vana ¼" Ball valve ¼" Sarı Altıköşebaşlı Cıvata M8 x 5 Screw M8 x 5 DIN Section / Bölüm : Page / Sayfa : 6 GRUP / GROUP : A

10

11 VAKUM ( EMİŞ ) VACUUM ( PRIMING ) V VFPN / VFPN H SERİSİ & VFPN / VFPN H SERIES No Parça Adı Part Name Malzeme Nr/Material Nr. Parça No / Part No Adet Açıklama / Description Emiş gövdesi Priming body G - Al V O-ring 36 x 3 O-ring 36 x 3 DIN O-ring 30 x 3 O-ring 30 x 3 DIN O-ring 9 x 3 O-ring 9 x 3 DIN O-ring 6 x 3 O-ring 6 x 3 DIN O-ring 00 x 3 O-ring 00 x 3 DIN Vakum piston mili Vacuum piston shaft Cr 30 V Vakum lastiği Diaphragm Kauçuk / Rubber V Vakum pistonu Square ring 80 x 5 Delrin / Delrine V Vakum lastiği Diaphragm Kauçuk / Rubber V Pul Washer Bronz / Bronze V Özel pul Washer Bronz / Bronze V Yay tablası Spring centering Bronz / Bronze V Fiberli somun M0 Fibred nut M0 DIN Kare-ring 80 x 5 Square ring 80 x 5 Kauçuk / Rubber V Vakum yayı Vacuum spring Yey çeliği / Spring steel V Piston yatağı Piston bearing G - Al V Saplama M0 x 90 Stud M0 x 90 Cr 30 V Kör Somun M0 Nut M0 DIN Section / Bölüm : Page / Sayfa : 7 GRUP / GROUP : A

12

13 VAKUM BAĞLANTISI VACUUM ( CONNECT ) V VFPN / VFPN H SERİSİ & VFPN / VFPN H SERIES No Parça Adı Part Name Malzeme Nr/Material Nr. Parça No / Part No Adet Açıklama / Description Vakum bağlantısı Vacuum connect body G - Al V İmbus civata M8 x 0 Screw M8 x 0 DIN Bağlantı rekoru ¾" x Coupling ¾" x Standart Dirsek ¾" x Elbow ¾" x Standart Nipel ¾" Union ¾" Sarı Aktüatörlü vana ¾" Actuator valve ¾" Standart Dirsek ¾" Elbow ¾" Standart Hortum markuşu ¾" Hose connector ¾" Standart Hortum kelepçesi Ø9 6 arası Pipe clip Ø9 6 Standart Şeffaf hortum ¾" (350 mm) Transparent hose ¾" (350 mm) Standart Pislik tutucu filtre ¾" Brass y. stainer ( Filter ) ¾" Standart Section / Bölüm : Page / Sayfa : 8 GRUP / GROUP : A

14

15 BY PASS BY PASS V VFPN / VFPN H SERİSİ & VFPN / VFPN H SERIES No Parça Adı Part Name Malzeme Nr/Material Nr. Parça No / Part No Adet Açıklama / Description Bypass gövdesi Bypass body G - Kızıl V Filtre yatağı Filter bearing G - Kızıl V İmbus civata M0 x 90 Screw M0 x 90 DIN Küresel vana (Krom) /" Ball valve (Chrome) /" Cr Yüksek basınç giriş dirseği High pressure inlet elbow G - Kızıl V İmbus cıvata M0 x 75 Screw M0 x 75 DIN İmbus civata M0 x 0 Screw M0 x 0 DIN Küresel vana (Krom) 3/" Ball valve (Chrome) 3/" Cr Tahliye dirseği Discharge elbow G - Kızıl V İmbus cıvata M8 x 60 Screw M8 x 60 DIN İmbus cıvata M8 x 70 Screw M8 x 70 DIN Plot grup komple Plot group complete Komple / Complete V Filtre grup komple Filter group complete Komple / Complete V Pul Washer Cr V O-ring x O-ring x DIN İmbus civata M8 x 5 Screw M8 x 5 DIN Bypass çift çıkış Bypass double outlet G - Kızıl V Bypass tek çıkış Bypass single outlet G Kızıl V Kol merkezleme komple Handle bearing complete Kaynaklı / Welded V İmbus cıvata M8 x 30 Cyl. Head Cap screw M8 x 30 DIN Saplama M0 x 30 Stud M0 x 30 Cr V Somun M0 Nut M0 DIN Tahliye vanası kolu Drain valve handle V Yüksek basınç vana kolu HP valve handle Krom / Chrome V Bypass kolu Bypass handle Krom / Chrome V Mafsal M8 Ji Joint M8 Standart Rot M8 x 05 Rod M8 x 05 Krom / Chrome V Mafsal M6 Joint M6 Standart Rot M6 x 30 Rod M6 x 30 Cr V Kol komple Arm complete Kaynaklı V Tutma sapı Handle Kauçuk Rot M8 x 5 Rod M8 x 5 Cr V O ring 73 x 3 O ring 73 x 3 DIN O ring 8 x 3 O ring 8 x 3 DIN O ring 8 x 3 O ring 8 x 3 DIN Section / Bölüm : Page / Sayfa : 9 GRUP / GROUP : A

16

17 KOLLEKTÖR COLLECTOR V VFPN / VFPN H SERİSİ & VFPN / VFPN H SERIES No Parça Adı Part Name Malzeme Nr/Material Nr. Parça No / Part No Adet Açıklama / Description Kollektör ( dörtlü çapraz ) Collector ( quad bias ) G Al 7 V Kollektör ( ikili ) Collector ( double ) G Al 7 V O-ring 90 x 3 O-ring 90 x 3 Standart Geri Tepmeli Klapeli Vana Back Detent valves Komple / Complete 3 V İmbus civata M0 x 30 Screw M0 x 30 Standart Su Çıkış Dirseği (Düz) Water outlet elbow G Al 77 V Yaylı rondela M0 Spring washer M0 DIN 8 A Somun M0 Hex Nut M0 DIN Hortum rekoru ½" Hose coupling ½" Standart Kapaklı rekor ½" Hose coupling ½" Standart Section / Bölüm : Page / Sayfa : 0 GRUP / GROUP : A

18

19 ALICI AĞIZ SUCTION TUBE V VFPN / VFPN H SERİSİ & VFPN / VFPN H SERIES No Parça Adı Part Name Malzeme Nr/Material Nr. Parça No / Part No Adet Açıklama / Description Alıcı ağız gövdesi " - ½" Suction tube body " - ½" G-Al V Alıcı ağız gövdesi 5" Suction tube body 5" G-Al V Alıcı ağız gövdesi 6" Suction tube body 6" G-Al V Saplama M0 x 3 Stud M0 x 3 Cr 30 V Yaylı Rondela M0 Spring washer M0 Cr Somun M0 Nut M0 DIN Kelebek vana Butterfly valve Standart Kelebek vana 5 Butterfly valve 5 Standart Kelebek vana 6 Butterfly valve 6 Standart Alıcı ağız dirseği '' Suction tube elbow ' Cr 30 V Alıcı ağız dirseği 5'' Suction tube elbow 5'' Cr 30 V Alıcı ağız dirseği 6'' Suction tube elbow 6'' Cr 30 V Saplama M x Stud M x Cr 30 V Somun M Nut M DIN Kapaklı rekor komple " Coupling " Komple / Complete Kapaklı rekor komple ½" Coupling ½" Komple / Complete Kapaklı rekor komple 5" Coupling 5" Komple / Complete Kapaklı rekor komple 6" Coupling 6" Komple / Complete Section / Bölüm : Page / Sayfa : GRUP / GROUP : A

20

21 KÖPÜK SİSTEMİ FOAM SYSTEMS V VFPN / VFPN H SERİSİ & VFPN / VFPN H SERIES No Parça Adı Part Name Malzeme Nr/Material Nr. Parça No / Part No Adet Açıklama / Description Köpük karışım gövdesi Foam mixing body G - Al V Su giriş dirseği Water inlet elbow G - Al V Su çıkış dirseği Water outlet elbow G - Al V Cıvata imbus M6 x 5 Screw M6 x 5 DIN Cıvata imbus M6 x 5 Screw M6 x 5 DIN Cıvata imbus M8 x 5 Screw M8 x 5 DIN Cıvata imbus M8 x 5 Screw M8 x 5 DIN Köpük oranlama klapesi Foam mixing flap G - Al V Köpük mili Foam shaft Krom / Chrome V Klape mil yataklama Flap shaft bearing G - Al V Klape laması Flap metal sheet Krom / Chrome V Somun M8 Nut M8 DIN O-ring 3 x 3 O-ring 3 x 3 DIN Köpük borusu Foam pipe G - Al V O-ring 0 x 3 O-ring 0 x 3 DIN Mil ve yay sabitleme Spring fixed Pirinç / Brass V Yay altlığı Spring bearing Krom / Chrome V Debi kontrol mili Flow control mil Krom / Chrome V O-ring 0 x O-ring 0 x DIN Debi kontrol yayı Flow control spring Krom / Chrome V Su debi kontrol klapesi Water control flap G - Al V Yarıklı pim Ø x 30 Sptil pin Ø x 30 DIN Mil yataklama alt Shaft bearing under Pirinç / Brass V Köpük oranlama sacı komple Foam proportioner metal complete Kaynaklı / Welded V Kızaklama sacı komple Slide metal complete Kaynaklı / Welded V Cıvata imbus M x 5 Screw M x 5 DIN Mil yataklaması Shaft bearing G - Al V Klape mil yatağı yataklaması Flap shaft bearing Krom / Chrome V Ayar mili Set shaft Al V Mil segmanı Ø6 x. Circlip Ø6 x. DIN Ayar kovanı Beehive Al V Mil sabitleme burcu Shaft fixed bush Pirinç / Brass V Fiberli somun M Fibred nut M DIN Debi ayar gövdesi Flow control body Kaynaklı / Welded V Ara burç Mid bush Krom / Chrome V Rondela M Washer M DIN Cıvata imbus M x 5 Screw M x 5 DIN Rondela M0 Washer M0 DIN Cıvata imbus M0 x 5 Screw M0 x 5 DIN Ara kol Mid arm Kaynaklı / Welded V Hareket pimi Dynamic pin Krom / Chrome V Küresel vana (Krom) /" Ball valve (Chrome) /" Standart Cıvata imbus M0 x 65 Screw M0 x 65 DIN Vana laması Valve plate Krom / Chrome V Fiberli somun M0 Fibred nut M0 DIN Section / Bölüm : Page / Sayfa : GRUP / GROUP : A

22

23 KONTROL PANOSU CONTROL PANEL V VFPN / VFPN H SERİSİ & VFPN / VFPN H SERIES No Parça Adı Part Name Malzeme Nr/Material Nr. Parça No / Part No Adet Açıklama / Description Pano Sacı Komple Control Console Body Kaynaklı Welded V Su Göstergesi Water Indicatör Standart Devir Göstergesi Revolution Indicatör Standart Sıcaklık Göstergesi Heat Indicatör Standart Köpük Göstergesi Foam Indicatör Standart Köpük Mili Yataklaması Foam Shaft Bearing Standart V Düşük Hava Basıncı Göstergesi Low Air Pressure İndicatör Standart Sarj Göstergesi Charge Indicatör Standart Yağ Göstergesi Oil Indicatör Standart Hareket İkaz Göstergesi Temperature Warning Indicatör Standart Işıklı Yaylı Buton ( Yeşil ) Push Button ( Green ) Standart Işıklı Yaylı Buton ( Kırmızı ) Push Button ( Red ) Standart Işıklı Yaylı Buton ( Beyaz ) Push Button ( White ) Standart Mandal Buton ( On Off / Işıksız ) Latch Button ( On Off / Dark ) Standart Potansiyometre Potantiometer Standart Ayar Düğmesi Control Button Standart Mandal Buton ( On Off / Sarı ) Latch Button ( On Off / Yellow ) Standart Mandal Buton ( On Off / Beyaz ) Latch Button ( On Off / White ) Standart PTO Kavrama Göstergesi PTO Engaged Indicatör Standart Basınç Redüktör Göstergesi Pressure Regulator Indicatör Standart Köpük Devrede Göstergesi Foam Indicator Standart Termal Vana Göstergesi Thermal Valve Indicator Standart Pano Sacı Komple Control Console Body Kaynaklı Welded V Section / Bölüm : Page / Sayfa : 3 GRUP / GROUP : A

24

25

26

3100/3104/4100/4104 MOTOR ENGINE

3100/3104/4100/4104 MOTOR ENGINE 3100/3104/4100/4104 MOTOR ENGINE SİLİNDİR BLOK / CYLINDER BLOK 3 7 11 5 8 9 12 2 4 10 13 1 6 14 15 32 31 30 29 18 19 16 28 27 26 25 24 23 22 21 20 17 10 SİLİNDİR BLOK / CYLINDER BLOK Sıra No Item No Stok

Detaylı

Pita MAKİNA SANAYİ TİCARET LTD. ŞTİ. MONTAJ RESİMLERİ VE YEDEK PARÇA LİSTESİ

Pita MAKİNA SANAYİ TİCARET LTD. ŞTİ. MONTAJ RESİMLERİ VE YEDEK PARÇA LİSTESİ Pita MAKİNA SANAYİ TİCARET LTD. ŞTİ. MONTAJ RESİMLERİ VE YEDEK PARÇA LİSTESİ Parça Adı / Part Name No 53P00 53P003 53P004 53P005 53P006 53P007 53P008 53P009 53P00 53P0 53P0 53P03 53P04 53P05 53P06 53P07

Detaylı

4204 / 4304 / 4404 SERIES ENGINES

4204 / 4304 / 4404 SERIES ENGINES 4204 / 4304 / 4404 SERIES ENGINES PA S A A A A PA S A A e No P N N S N N S NN 9 140100531 1 Turbo Yağlama Borusu pipe oil, turbo 10 140100575 1 Turbo Yağ Dönüş Rakoru fitting, turbo oil return 11.52 140100582

Detaylı

OSCAR DZH200 E KULLANMA KILAVUZU & YEDEK PARÇA KATALOGU

OSCAR DZH200 E KULLANMA KILAVUZU & YEDEK PARÇA KATALOGU DZH200 E ZEMİN FREZE // SURFACE PREPARATION KULLANMA KILAVUZU & YEDEK PARÇA KATALOGU OSKAR MAKINA INSAAT SANAYI VE DIS TIC. LTD. STI. CANKIRI YOLU 1. CAD. BOZYER SOK. NO:17 PK: 06750 BUGDUZ-AKYURT/ANKARA/TURKEY

Detaylı

OSCAR P900 B PERDAH MAKİNESİ // POWER TROWEL GASOLINE KULLANMA KILAVUZU & YEDEK PARÇA KATALOGU

OSCAR P900 B PERDAH MAKİNESİ // POWER TROWEL GASOLINE KULLANMA KILAVUZU & YEDEK PARÇA KATALOGU P900 B PERDAH MAKİNESİ // POWER TROWEL GASOLINE KULLANMA KILAVUZU & YEDEK PARÇA KATALOGU OSKAR MAKINA INSAAT SANAYI VE DIS TIC. LTD. STI. CANKIRI YOLU 1. CAD. BOZYER SOK. NO:17 PK: 06750 BUGDUZ-AKYURT/ANKARA/TURKEY

Detaylı

PARÇA VE MALZEME LİSTESİ-LIST OF SPARE PARTS AND MATERIEALS

PARÇA VE MALZEME LİSTESİ-LIST OF SPARE PARTS AND MATERIEALS HmSS HmSS 50 NO 1 2 3 4 45 P. ADI SLG 540 SLG 540 SLG 540 SLG 540 40 HP 15 20 25 30 HmSS 20 14 P. ADI HP SLG 4" 10 18 2900 d/dk 13 2900 d/dk 16 30 1450 d/dk 12 35 4 P. ADI HP SLG 540 4 14 11 12 10 10 9

Detaylı

BİRİM FİYAT TEKLİF MEKTUBU

BİRİM FİYAT TEKLİF MEKTUBU TEL=040(4h) FAX=040(4h) Sayfa No / Dosya No : -KÇLİ/99 4 7 9-004-0-0-09-04-40 --0400 4-470-0 4-0-04 4-0- 4-0-4 44--4 4-0-04 4-0-0 4-0-04 4-0-07 RULMAN SF7 RULMAN NJ99-C4 Özellik: ORJİNAL/NTN/NSK RULMAN

Detaylı

YHL 2½ " POMPA HELICAL GEAR PUMP

YHL 2½  POMPA HELICAL GEAR PUMP YHL 2½ " POMPA HELICAL GEAR PUMP KULLANIM ALANLARI: Fuel Oil Servis Tankları, Gaz Yağı, Mazot Tankerlerinde Küçük çapta kızgın yağ sirkülasyonlarında Endüstrinin yarı viskoz mayilerinin pompaj işlemlerinde.

Detaylı

SPARE PARTS FOR SERIE 60000 / 60000 SERİSİ YEDEK PARÇALARI

SPARE PARTS FOR SERIE 60000 / 60000 SERİSİ YEDEK PARÇALARI SPARE PARTS FOR SERIE 60000 / 60000 SERİSİ YEDEK PARÇALARI 1 Nut M6 M6 somun 8 2 Cover Kapak 1 3 Bearing type 6010 6010 tipi rulman 2 4 Snap ring Φ 50 Segman Φ 50 3 5 Ring gear Dişli 1 6 Male P.T.O. shaft

Detaylı

PARÇA VE MALZEME LİSTESİ - LIST OF SPARE PARTS AND MATERIALS

PARÇA VE MALZEME LİSTESİ - LIST OF SPARE PARTS AND MATERIALS PARÇA VE MALZEME LİSTESİ - LIST OF SPARE PARTS AND MATERIALS PARÇA NO: PART NO: 1 PARÇA İSMİ: PART NAME: Kablo Sıkma Somunu / Nut MALZEME: MATERIAL: PARÇA NO: PART NO: 16 PARÇA İSMİ: PART NAME: Alt Rulman

Detaylı

YLP4-090 POMPA LOBE PUMP

YLP4-090 POMPA LOBE PUMP YLP4-090 POMPA LOBE PUMP KULLANIM ALANLARI: Gıda Proseslerinde Meşrubatlarda Süt Ürünlerinde Kişi Temizlik Ürünlerinde İlaç sektöründe Biolojik uygulamalarda Kimyasal Endüstriyel Malzeme Özellikleri Ana

Detaylı

YLP5 130 POMPA LOBE PUMP

YLP5 130 POMPA LOBE PUMP YLP5 130 POMPA LOBE PUMP KULLANIM ALANLARI: Gıda Proseslerinde Meşrubatlarda Süt Ürünlerinde Kişi Temizlik Ürünlerinde İlaç sektöründe Biolojik uygulamalarda Kimyasal Endüstriyel Malzeme Özellikleri Ana

Detaylı

BİRİM FİYAT TEKLİF MEKTUBU

BİRİM FİYAT TEKLİF MEKTUBU TEL=08660(h) FAX=08660(h) Sayfa No / Dosya No : -KÇLİ/0077 Açıklama: KOMATSU KAMYONLAR VE DA- VE A- BULDOZERLERDE KULLANILMAK ÜZERE İHTİYACIMIZ 6 7 8 9 6-000-08-00-0-0-0-0-09-06-60-06-60-09-6-7-960-0-0-0-

Detaylı

AUTOMATIC PLACKET SETTING MACHINE WITH DOUBLE KNIFE PENYE PAT DİKİŞ OTOMATI

AUTOMATIC PLACKET SETTING MACHINE WITH DOUBLE KNIFE PENYE PAT DİKİŞ OTOMATI AUTOMATIC PLACKET SETTING MACHINE WITH DOUBLE KNIFE PENYE PAT DİKİŞ OTOMATI MODEL EW-TECH 3500/1 PART MANUAL PARÇA KATALOĞU YAZICI DIKIS MAKI A SA AYI VE TICARET LTD. STI. SIRA PARÇA NO ADET NO ARTICLE

Detaylı

OSCAR OFC1218 B DERZ KESME MAKİNESİ FLOOR CUTTER KULLANMA KILAVUZU & YEDEK PARÇA KATALOGU

OSCAR OFC1218 B DERZ KESME MAKİNESİ FLOOR CUTTER KULLANMA KILAVUZU & YEDEK PARÇA KATALOGU OFC1218 B DERZ KESME MAKİNESİ FLOOR CUTTER KULLANMA KILAVUZU & YEDEK PARÇA KATALOGU OSKAR MAKINA INSAAT SANAYI VE DIS TIC. LTD. STI. CANKIRI YOLU 1. CAD. BOZYER SOK. NO:17 PK: 06750 BUGDUZ-AKYURT/ANKARA/TURKEY

Detaylı

YHL 4" POMPA HELICAL GEAR PUMP

YHL 4 POMPA HELICAL GEAR PUMP YHL 4" POMPA HELICAL GEAR PUMP KULLANIM ALANLARI: Fuel Oil Servis Tankları, Gaz Yağı, Mazot Tankerlerinde Küçük çapta kızgın yağ sirkülasyonlarında Endüstrinin yarı viskoz mayilerinin pompaj işlemlerinde.

Detaylı

YHL 2½ " POMPA HELICAL GEAR PUMP

YHL 2½  POMPA HELICAL GEAR PUMP YHL 2½ " POMPA HELICAL GEAR PUMP KULLANIM ALANLARI: Fuel Oil Servis Tankları, Gaz Yağı, Mazot Tankerlerinde Küçük çapta kızgın yağ sirkülasyonlarında Endüstrinin yarı viskoz mayilerinin pompaj işlemlerinde.

Detaylı

YLP2-012 POMPA LOBE PUMP

YLP2-012 POMPA LOBE PUMP YLP2-012 POMPA LOBE PUMP KULLANIM ALANLARI: Gıda Proseslerinde Meşrubatlarda Süt Ürünlerinde Kişi Temizlik Ürünlerinde İlaç sektöründe Biolojik uygulamalarda Kimyasal Endüstriyel Malzeme Özellikleri Ana

Detaylı

YMD ¾ " POMPA HIGH PRESSURE PUMP

YMD ¾  POMPA HIGH PRESSURE PUMP YMD ¾ " POMPA HIGH PRESSURE PUMP KULLANIM ALANLARI: Fuel Oil Servis Tankları, Gaz Yağı, Mazot Tankerlerinde Küçük çapta kızgın yağ sirkülasyonlarında Endüstrinin yarı viskoz mayilerinin pompaj işlemlerinde.

Detaylı

: ŞANZIMAN GRUBU Mamül kodu : 41 / 3681000 Mamül adı : 651B EKOSTAR TARAL (ZS168FB Konik)ÇAPA TRAKTÖRÜ SIRA PARÇA PARÇA ADI - STANDART NO ADET

: ŞANZIMAN GRUBU Mamül kodu : 41 / 3681000 Mamül adı : 651B EKOSTAR TARAL (ZS168FB Konik)ÇAPA TRAKTÖRÜ SIRA PARÇA PARÇA ADI - STANDART NO ADET Grup : ŞANZIMAN GRUBU Mamül kodu : 41 / 3681000 1 3681021 Tapa yağ 35x8 1 2 3681022 Tapa yağ 47x8 1 3 0102029 Somun 6 kö.emn.m8 37 4 3681031 Saplama M8x52 5 5 0103021 Rondela yaylı M8 38 6 3681019 Debriyaj

Detaylı

YMD ¾ " POMPA HIGH PRESSURE PUMP

YMD ¾  POMPA HIGH PRESSURE PUMP YMD ¾ " POMPA HIGH PRESSURE PUMP KULLANIM ALANLARI: Fuel Oil Servis Tankları, Gaz Yağı, Mazot Tankerlerinde Küçük çapta kızgın yağ sirkülasyonlarında Endüstrinin yarı viskoz mayilerinin pompaj işlemlerinde.

Detaylı

YANGIN POMPA SİSTEMLERİ

YANGIN POMPA SİSTEMLERİ YANGIN POMPA SİSTEMLERİ Türbosan A.Ş. nin Yangın Pompaları UL LİSTED olmuştur. NFPA 20 (National Fire Protection Association) Standardı yangından korunmak için Yangın Pompa Gruplarını ve Tesisatlarını

Detaylı

Rev.No/Rev. Tarihi Rev.No/Rev.Date. Yayın Tarihi Date of Issue 04/PR/01-SL01 29.01.2009 00 1 / 5. Kalite Güvence Sorumlusu / Q.A.

Rev.No/Rev. Tarihi Rev.No/Rev.Date. Yayın Tarihi Date of Issue 04/PR/01-SL01 29.01.2009 00 1 / 5. Kalite Güvence Sorumlusu / Q.A. No Nr Seite Seviyesi Level Ebene Tarihi Date Datum 04/PR/01-SL01 29.01.2009 00 1 / 5 DEĞĠġĠKLĠK NOTLARI / REVISION REMARKS / ÄNDERUNGSVERMERKE Yapılan DeğiĢiklik Revision made Änderung durchgeführt von

Detaylı

MAMÜL PARÇA LİSTESİ. : DEPO GRUBU Mamül kodu : 40-14012-2300132 Mamül adı : TA 1200 EKO TURBO JUNIOR (TAR 125) SIRA PARÇA PARÇA ADI - STANDART NO ADET

MAMÜL PARÇA LİSTESİ. : DEPO GRUBU Mamül kodu : 40-14012-2300132 Mamül adı : TA 1200 EKO TURBO JUNIOR (TAR 125) SIRA PARÇA PARÇA ADI - STANDART NO ADET : DEPO GRUBU Mamül kodu : 40-14012-2300132 Mamül adı : TA 1200 EKO TURBO JUNIOR (TAR 125) 1 1403017 Süzgeç flitre alüminyum 1 2 1403016 Segman flitre 1 3 1403015 Flitre alüminyum 1 4 0109038 Kelepçe 25-42

Detaylı

Check Valves. Çekvalfler. Teknik Bilgiler. Products & Technical Data. Check Valves

Check Valves. Çekvalfler. Teknik Bilgiler. Products & Technical Data. Check Valves Chec Valves Çevalfler Chec Valves Products & Technical ata Teni Bilgiler w w w. v i s v a n a. c o m VBC- VABC- Nominal iameter / Anma çapı: 0 Nominal Pressure / Anma Basıncı: PN-0 Ends / Bağlantılar:

Detaylı

MAMÜL PARÇA LİSTESİ : DEBRİYAJ VE MUHAFAZA GRUBU : 40 / 40402-3600362 : 40S EL TRAKTÖRÜ MARŞLI (ANTOR 3LD 400) SIRA PARÇA PARÇA ADI - STANDART NO ADET

MAMÜL PARÇA LİSTESİ : DEBRİYAJ VE MUHAFAZA GRUBU : 40 / 40402-3600362 : 40S EL TRAKTÖRÜ MARŞLI (ANTOR 3LD 400) SIRA PARÇA PARÇA ADI - STANDART NO ADET : DEBRİYAJ VE MUHAFAZA GRUBU Mamül kodu : 40 / 40402-3600362 Mamül adı : 40S EL TRAKTÖRÜ MARŞLI (ANTOR 3LD 400) 1 9000517 Motor 6LD 400 Marşlı Lombardini 1 2 3601214 Debriyaj gövdesi 40M-41M-41S 1 3 3658017

Detaylı

YHL 10" POMPA HELICAL GEAR PUMP

YHL 10 POMPA HELICAL GEAR PUMP YHL 10" POMPA HELICAL GEAR PUMP KULLANIM ALANLARI: Fuel Oil Servis Tankları, Gaz Yağı, Mazot Tankerlerinde Küçük çapta kızgın yağ sirkülasyonlarında Endüstrinin yarı viskoz mayilerinin pompaj işlemlerinde.

Detaylı

CANMAKINA www.canmakina.com.tr

CANMAKINA www.canmakina.com.tr ADK02 One or Two Needle, Double Locked Stitch Sewing Machine Spare Part Catalogue CANMAKINA www.canmakina.com.tr ÖZELLİKLER SPECIFICATIONS Dikiş: Zincir Dikiş Type: Chain Stitch Dikiş Tipi 401 Stitch

Detaylı

KONTEKAUTO MAN & MERCEDES & IVECO & VOLVO TRUCK SPARE PARTS PRODUCTION & EXPORT Kontek Otomotiv Makina Döküm Ltd Sti info@kontekauto.com

KONTEKAUTO MAN & MERCEDES & IVECO & VOLVO TRUCK SPARE PARTS PRODUCTION & EXPORT Kontek Otomotiv Makina Döküm Ltd Sti info@kontekauto.com K1001 K1002 51958007431 51958006075 51958007386 51958007418 GERGİ KASNAK TIGHTENER PULLEY 65 X 36 GERGİ KASNAK TIGHTENER PULLEY 74 X 42 X 6304 K1003 K1004 51958006092 51958007436 51958200039 GERGİ KASNAK

Detaylı

MAMÜL PARÇA LİSTESİ. : DEPO GRUBU Mamül kodu : 40-50014-2000122 Mamül adı : ATOMIC 6314 SIRT ATOMİZÖRÜ KOLİSİZ SIRA NO

MAMÜL PARÇA LİSTESİ. : DEPO GRUBU Mamül kodu : 40-50014-2000122 Mamül adı : ATOMIC 6314 SIRT ATOMİZÖRÜ KOLİSİZ SIRA NO Grup : DEPO GRUBU Mamül kodu : 40-50014-2000122 Mamül adı : ATOMIC 6314 SIRT ATOMİZÖRÜ KOLİSİZ SIRA NO PARÇA KODU PARÇA ADI - STANDART NO ADET 1 2002801 Depo ilaç 14 lt. Atomix 1 2 2002802 Depo rekor contası

Detaylı

FRONT FLY J STITCH AUTOMAT FOR CLASSIC TROUSERS PANTOLON PATLET ÜSTÜ J DIKIŞ OTOMATI PART MANUAL PARÇA KATALOĞU

FRONT FLY J STITCH AUTOMAT FOR CLASSIC TROUSERS PANTOLON PATLET ÜSTÜ J DIKIŞ OTOMATI PART MANUAL PARÇA KATALOĞU FRONT FLY J STITCH AUTOMAT FOR CLASSIC TROUSERS PANTOLON PATLET ÜSTÜ J DIKIŞ OTOMATI MODEL NEW-TECH 2400/1 PART MANUAL PARÇA KATALOĞU YAZICI DIKIS MAKINA SANAYI VE TICARET LTD. STI. GRUP 1 GROUP 1 ŞASE

Detaylı

YKU2½"- YKUF2½"-YKUYF2½" POMPA GEAR PUMP

YKU2½- YKUF2½-YKUYF2½ POMPA GEAR PUMP +90 26 364 34 05 export@sms-tork.com YKU2½"- YKUF2½"-YKUYF2½" POMPA GEAR PUMP KULLANIM ALANLARI: Fuel Oil Servis Tankları, Gaz Yağı, Mazot Tankerlerinde Küçük çapta kızgın yağ sirkülasyonlarında Endüstrinin

Detaylı

MERITOR ALL ORIGINAL NUMBERS. MARKS AND MODELS FROM VEHICLE MANUFACTURERS LISTED IN THIS CATALOGUE ARE FOR COMPARISON PURPOSES ONLY.

MERITOR ALL ORIGINAL NUMBERS. MARKS AND MODELS FROM VEHICLE MANUFACTURERS LISTED IN THIS CATALOGUE ARE FOR COMPARISON PURPOSES ONLY. MERITOR ALL ORIGINAL NUMBERS. MARKS AND MODELS FROM VEHICLE MANUFACTURERS LISTED IN THIS CATALOGUE ARE FOR COMPARISON PURPOSES ONLY. 8 ECS - 000 MCK0 000 Caliper Pin Repair Kit Kaliper Perno Tamir Takımı

Detaylı

OVERLOCK AUTOMAT FOR TROUSERS WITH KNEE LINING PANTOLON DİZ ASTARLI OVERLOK OTOMATI PART MANUAL PARÇA KATALOĞU

OVERLOCK AUTOMAT FOR TROUSERS WITH KNEE LINING PANTOLON DİZ ASTARLI OVERLOK OTOMATI PART MANUAL PARÇA KATALOĞU OVERLOCK AUTOMAT FOR TROUSERS WITH KNEE LINING PANTOLON DİZ ASTARLI OVERLOK OTOMATI MODEL NEW-TECH 1700/1 PART MANUAL PARÇA KATALOĞU YAZICI DIKIS MAKINA SANAYI VE TICARET LTD. STI. GRUP 1 GROUP 1 ŞASE

Detaylı

AUTOMATIC SEWING UNIT FOR JACKET SIDESEAMS,SLEEVE LINING,CENTRE BACK CLOSING CEKET KOL İÇ DIŞ VE ASTAR YIRTMAÇLI YAN ÇATMA OTOMATI

AUTOMATIC SEWING UNIT FOR JACKET SIDESEAMS,SLEEVE LINING,CENTRE BACK CLOSING CEKET KOL İÇ DIŞ VE ASTAR YIRTMAÇLI YAN ÇATMA OTOMATI AUTOMATIC SEWING UNIT FOR JACKET SIDESEAMS,SLEEVE LINING,CENTRE BACK CLOSING CEKET KOL İÇ DIŞ VE ASTAR YIRTMAÇLI YAN ÇATMA OTOMATI MODEL NEW-TECH 1500/5 PART MANUAL PARÇA KATALOĞU YAZICI DIKIS MAKINA SANAYI

Detaylı

MAMÜL PARÇA LİSTESİ MAMÜL PARÇA LİSTESİ. : DEPO GRUBU Mamül kodu : 40-50026-2000077 Mamül adı : ATOMIC 5026 MPG SIRT ATOMİZÖRÜ SIRA NO

MAMÜL PARÇA LİSTESİ MAMÜL PARÇA LİSTESİ. : DEPO GRUBU Mamül kodu : 40-50026-2000077 Mamül adı : ATOMIC 5026 MPG SIRT ATOMİZÖRÜ SIRA NO MAMÜL LİSTESİ Grup : DEPO GRUBU ADI - STANDART ADET 1 2002601 İlaç deposu atomic 26 lt. 1 2 2002614 Depo süzgeci 1 3 2002627 Conta kapak atomic 1 4 2002616 Depo kapağı 1 5 2002691 Havalandırma nipeli 1

Detaylı

MAMÜL PARÇA LİSTESİ. : DEPO GRUBU Mamül kodu : 40-50014-2000093 Mamül adı : ATOMIC 6314 TPG SIRT ATOMİZÖRÜ SIRA NO PARÇA ADI - STANDART NO ADET

MAMÜL PARÇA LİSTESİ. : DEPO GRUBU Mamül kodu : 40-50014-2000093 Mamül adı : ATOMIC 6314 TPG SIRT ATOMİZÖRÜ SIRA NO PARÇA ADI - STANDART NO ADET MAMÜL LİSTESİ Grup : DEPO GRUBU Mamül kodu : 40-50014-2000093 Mamül adı : ATOMIC 6314 TPG SIRT ATOMİZÖRÜ ADI - STANDART ADET 1 2002602 İlaç deposu atomic 14 lt. 1 2 2002614 Depo süzgeci 1 3 2002627 Conta

Detaylı

MAMÜL PARÇA LİSTESİ. : DEPO GRUBU Mamül kodu : 40-50120-2000118 Mamül adı : ASTRON 7020 TM SIRT ATOMİZÖR SIRA NO PARÇA ADI - STANDART NO ADET

MAMÜL PARÇA LİSTESİ. : DEPO GRUBU Mamül kodu : 40-50120-2000118 Mamül adı : ASTRON 7020 TM SIRT ATOMİZÖR SIRA NO PARÇA ADI - STANDART NO ADET MAMÜL PARÇA LİSTESİ Grup : DEPO GRUBU Mamül kodu : 40-50120-2000118 Mamül adı : ASTRON 7020 TM SIRT ATOMİZÖR SIRA NO PARÇA KODU PARÇA ADI - STANDART NO ADET 1 2002706 İlaç deposu 20 lt. TM 1 2 2002702

Detaylı

MAMÜL PARÇA LİSTESİ. :KAPUT AYAK GRUBU Mamül kodu : 40-30211-3600225 Mamül adı : 652 BK SÜPER TARAL EKOSTAR ÇAPA TRK.2+1

MAMÜL PARÇA LİSTESİ. :KAPUT AYAK GRUBU Mamül kodu : 40-30211-3600225 Mamül adı : 652 BK SÜPER TARAL EKOSTAR ÇAPA TRK.2+1 :KAPUT AYAK GRUBU Mamül kodu : 40-30211-3600225 Mamül adı : 652 BK SÜPER TARAL EKOSTAR ÇAPA TRK.2+1 SIRA PARÇA PARÇA ADI - STANDART NO ADET 1 0102054 Somun kelebek M6 2 2 0103060 Pul ¼ 2 3 3606028 Kaput

Detaylı

TOZ LASTİK TAKIMI CT 0 SB... SN....9 DUST RUBBER SET / CT 00 ŞAPKALI TOZ LASTİĞİ / THRUST PART WITH BELLOW 7 mm CT 0 TOZ LASTİK BURCU / DUST RUBBER BUSH *8*0 mm Q 7 mm TOZ LASTİK TAKIMI CT 8 DUST RUBBER

Detaylı

PART MANUAL PARÇA KATALOĞU

PART MANUAL PARÇA KATALOĞU BACK POCKET SETTER UNIT WITHOUT FOLDING FOR TROUSERS PANTOLON ARKA CEP TAKMA OTOMATI KATLAMASIZ MODEL NEW-TECH 3000/1 PART MANUAL PARÇA KATALOĞU YAZICI DIKIS MAKINA SANAYI VE TICARET LTD. STI. SIRA PARÇA

Detaylı

YMDY 1 POMPA MODULAR GEAR PUMP

YMDY 1 POMPA MODULAR GEAR PUMP POMPA DEĞERLERİ / PUMP PROPERTIES Q :3 m³/h Hm :1 ~ 12 Bar T :0 ~ 70 ºC n :1 ~ 1500 d/d Visc. :100 ~ 2500 SSU KULLANIM ALANLARI Fuel Oil Servis Tankları, Gaz Yağı, Mazot Tankerlerinde Küçük çapta kızgın

Detaylı

YHL 4 POMPA HELICAL GEAR PUMP

YHL 4 POMPA HELICAL GEAR PUMP POMPA DEĞERLERİ / PUMP PROPERTIES Q :76 m³/h Hm :1 ~ 15 Bar T :0 ~ 200 ºC n :1 ~ 450 d/d Visc. :100 ~ 250000 SSU KULLANIM ALANLARI Endüstriyel uygulamalarda, Melas, Petrol, Yakıt, Yüksek hacim transferlerinde.

Detaylı

MAMÜL PARÇA LİSTESİ. : DİDON GRUBU Mamül kodu : Mamül adı : 30S ÇAYIRBİÇME MAKİNASI CF178FE SIRA PARÇA PARÇA ADI - STANDART NO ADET

MAMÜL PARÇA LİSTESİ. : DİDON GRUBU Mamül kodu : Mamül adı : 30S ÇAYIRBİÇME MAKİNASI CF178FE SIRA PARÇA PARÇA ADI - STANDART NO ADET Grup : DİDON GRUBU Mamül kodu : 40-41302-3600215 Mamül adı : 30S ÇAYIRBİÇME MAKİNASI CF178FE SIRA PARÇA PARÇA ADI - STANDART NO ADET 1 3646003 Kumanda borusu komple 30S 1 1a 3602418 Takoz bağlantı sacı

Detaylı

MAMÜL PARÇA LİSTESİ. : DEBRİYAJ GRUBU Mamül kodu : 41-3601213 Mamül adı : 40M ECO TARAL TİP ÇAPA TRAKTÖRÜ SIRA PARÇA PARÇA ADI - STANDART NO ADET

MAMÜL PARÇA LİSTESİ. : DEBRİYAJ GRUBU Mamül kodu : 41-3601213 Mamül adı : 40M ECO TARAL TİP ÇAPA TRAKTÖRÜ SIRA PARÇA PARÇA ADI - STANDART NO ADET Grup : DEBRİYAJ GRUBU Mamül kodu : 41-3601213 1 3601213 Debriyaj komple 40M-41M-41S 1 2 3611154 Debriyaj kampanası 40M-41S 1 3 0101059 Civata 6Kö.B. M8x30 4 4 0103004 Rondela A8,4 TS 79/2 6 5 0102029 Somun

Detaylı

YKUF 2½" POMPA GEAR PUMP

YKUF 2½ POMPA GEAR PUMP YKUF 2½" POMPA GEAR PUMP KULLANIM ALANLARI: Fuel Oil Servis Tankları, Gaz Yağı, Mazot Tankerlerinde Küçük çapta kızgın yağ sirkülasyonlarında Endüstrinin yarı viskoz mayilerinin pompaj işlemlerinde. İlaç,

Detaylı

BİRİM FİYAT TEKLİF MEKTUBU

BİRİM FİYAT TEKLİF MEKTUBU TEL=0800(h) FAX=0800(h) Dosya No : -KÇLİ/00 Sayfa No / -0-000 RACE ASS'Y 7-8-0-0-79 KIT 7-8-000 TK -70- CONDENSER ASSY 0-979-8-0-00 ARMATURE ASSY KDO-00-0 --088 TANK -07-0 -00- DIAPHRAGM 8-- 0 7 --00 COVER

Detaylı

YK1½" POMPA GEAR PUMP

YK1½ POMPA GEAR PUMP YK1½" POMPA GEAR PUMP KULLANIM ALANLARI: Fuel Oil Servis Tankları, Gaz Yağı, Mazot Tankerlerinde Küçük çapta kızgın yağ sirkülasyonlarında Endüstrinin yarı viskoz mayilerinin pompaj işlemlerinde. İlaç,

Detaylı

YMK1" POMPA GEAR PUMP

YMK1 POMPA GEAR PUMP POMPA GEAR PUMP KULLANIM ALANLARI: Fuel Oil Servis Tankları, Gaz Yağı, Mazot Tankerlerinde Küçük çapta kızgın yağ sirkülasyonlarında Endüstrinin yarı viskoz mayilerinin pompaj işlemlerinde. İlaç, kimya

Detaylı

SERVİS MANUELİ/SERVICE MANUAL. Elektromekanik / Electromechanic BULAŞIK YIKAMA MAKİNASI DISHWASHER BYM100E

SERVİS MANUELİ/SERVICE MANUAL. Elektromekanik / Electromechanic BULAŞIK YIKAMA MAKİNASI DISHWASHER BYM100E SERVİS MANUELİ/SERVICE MANUAL Elektromekanik / Electromechanic BULAŞIK YIKAMA MAKİNASI DISHWASHER BYM100E Revizyon No : 01 Yürürlülük i : 10.04.2008 2100 0506 1003 1002 2100 0509 1314 0001 2100 3214 2401

Detaylı

www.ornekismakinalari.com.tr

www.ornekismakinalari.com.tr Hakkımızda 1976 Yılından Başlayarak 35 Yılı Aşkın Süredir İş Makinası Ve Yedek Parça Sektöründe Tecrübeli Bir Yönetime Sahip Olan Örnek İş Makinaları 1995 Yılında Arif Öksüz Tarafından Kurulmuştur. 2013

Detaylı

4" STAINLESS STEEL SUBMERSIBLE PUMPS 4" PASLANMAZ ÇELİK DALGIÇ POMPA

4 STAINLESS STEEL SUBMERSIBLE PUMPS 4 PASLANMAZ ÇELİK DALGIÇ POMPA 4" STAINLESS STEEL SUBMERSIBLE PUMPS 4" PASLANMAZ ÇELİK DALGIÇ POMPA www.vansan.com.tr 4" DALGIÇ POMPALAR 4" SUBMERSIBLE PUMPS 5 HZ m ft 9 25 8 15 6 5 4 1 5 VSP SN 4 VSP SN 45 VSP SN 48 VSP SN 412 VSP

Detaylı

: ŞANZIMAN GRUBU Mamül kodu : 41 / Mamül adı : 20M TARAL R200 BENZİNLİ ÇAPA TRAKTÖRÜ SIRA PARÇA PARÇA ADI - STANDART NO ADET

: ŞANZIMAN GRUBU Mamül kodu : 41 / Mamül adı : 20M TARAL R200 BENZİNLİ ÇAPA TRAKTÖRÜ SIRA PARÇA PARÇA ADI - STANDART NO ADET Grup : ŞANZIMAN GRUBU Mamül kodu : 41 / 3681000 SIRA PARÇA PARÇA ADI - STANDART NO ADET NO KODU 1 3681021 Tapa yağ 35x8 1 2 3681022 Tapa yağ 47x8 1 3 0102029 Somun 6 kö.emn.m8 37 4 3681031 Saplama M8x52

Detaylı

MAMÜL PARÇA LİSTESİ : DİŞLİ KUTUSU HAREKET MEKANİZMASI : 40 / 40402-3600359 : 40S EL TRAKTÖRÜ (ANTOR 6 LD 400) SIRA PARÇA PARÇA ADI - STANDART NO ADET

MAMÜL PARÇA LİSTESİ : DİŞLİ KUTUSU HAREKET MEKANİZMASI : 40 / 40402-3600359 : 40S EL TRAKTÖRÜ (ANTOR 6 LD 400) SIRA PARÇA PARÇA ADI - STANDART NO ADET : DİŞLİ KUTUSU HAREKET MEKANİZMASI Mamül kodu : 40 / 40402-3600359 1 0109136 Kopilya 2x20 6 2 3691025 Geri vites çubuğu 40S 2 3 3691026 1.ve 2. vites mili 40S 1 4 3601032 Çelik bilya 5/16 3 5 3601033 Yay

Detaylı

BF2AH (ZV0 2 56A;13ZV0041,extZV0 2 56A;13ZV0041) E-2 CYLINDER BARREL/CYLINDER HEAD

BF2AH (ZV0 2 56A;13ZV0041,extZV0 2 56A;13ZV0041) E-2 CYLINDER BARREL/CYLINDER HEAD Sayfa 1 E-2 CYLINDER BARREL/CYLINDER HEAD Refnr Parça Numarası Açıklama İlk Son 1 12100ZV0840 BARREL COMP., CYLINDER 1242711 001 SC 2 12133ZV0305 GUIDE, IN. VALVE (OS) 1217270 (2) SC 3 12211ZV0000 HEAD,

Detaylı

YMB1½"-YMBF1½" -YMBYF1½" POMPA GEAR PUMP

YMB1½-YMBF1½ -YMBYF1½ POMPA GEAR PUMP POMPA GEAR PUMP KULLANIM ALANLARI: Fuel Oil Servis Tankları, Gaz Yağı, Mazot Tankerlerinde Küçük çapta kızgın yağ sirkülasyonlarında Endüstrinin yarı viskoz mayilerinin pompaj işlemlerinde. İlaç, kimya

Detaylı

Kalite Belgelerimiz. Quality Certificates /

Kalite Belgelerimiz. Quality Certificates / Kalite Belgelerimiz Quality Certificates / 01 02 03 04 05 TR Türkçe EN English AR Arabic Hakkımızda About Us Genç Erler Makina San. Tic Ltd. Şti. TR 1975 yılında kurulan Genç Erler Makina o günden bu güne

Detaylı

MAMÜL PARÇA LİSTESİ. : ŞANZIMAN GRUBU Mamül kodu : Mamül adı : 22S BRIGGS MOTORLU EL TRAKTÖRÜ SIRA PARÇA PARÇA ADI - STANDART NO ADET

MAMÜL PARÇA LİSTESİ. : ŞANZIMAN GRUBU Mamül kodu : Mamül adı : 22S BRIGGS MOTORLU EL TRAKTÖRÜ SIRA PARÇA PARÇA ADI - STANDART NO ADET : ŞANZIMAN GRUBU Mamül kodu : 41-3601500 SIRA PARÇA PARÇA ADI - STANDART NO ADET NO KODU 1 3601369 Saplama M8x100 6 2 0103021 Yaylı rondela M8 8 3 0102010 Somun 6Kö.B. M8 6 4 0109068 Setuskur M6x20 1 5

Detaylı

YK 1" YKF 1" POMPA GEAR PUMP

YK 1 YKF 1 POMPA GEAR PUMP POMPA GEAR PUMP KULLANIM ALANLARI: Fuel Oil Servis Tankları, Gaz Yağı, Mazot Tankerlerinde Küçük çapta kızgın yağ sirkülasyonlarında Endüstrinin yarı viskoz mayilerinin pompaj işlemlerinde. İlaç, kimya

Detaylı

Bu dokümanın tüm hakları SMACH Gıda Makineleri San. ve Tic. A.Ş.' ye aittir. Firmanın izni olmadan kısmen veya tamamen kullanılamaz. Çoğaltılamaz. 3.

Bu dokümanın tüm hakları SMACH Gıda Makineleri San. ve Tic. A.Ş.' ye aittir. Firmanın izni olmadan kısmen veya tamamen kullanılamaz. Çoğaltılamaz. 3. 1 94030200 EGE Flavor Cabinet 1 2 17309015 Linear Actuator Cable Outlet 2 3 17099119 Linear Actuator 2 4 37500591 Dispense Head Group 1 5 17309015 *Flavor Outlet 6 6 17006037 Photo Sensor 1 7 35000072

Detaylı

MAMÜL PARÇA LİSTESİ : ŞANZIMAN GRUBU : : 19S ÇAYIRBİÇME TARAL HONDA GX160 BENZİNLİ SIRA PARÇA PARÇA ADI - STANDART NO ADET

MAMÜL PARÇA LİSTESİ : ŞANZIMAN GRUBU : : 19S ÇAYIRBİÇME TARAL HONDA GX160 BENZİNLİ SIRA PARÇA PARÇA ADI - STANDART NO ADET : ŞANZIMAN GRUBU Mamül kodu : 41-3601600 Mamül adı : 19S ÇAYIRBİÇME TARAL HONDA GX160 BENZİNLİ SIRA PARÇA PARÇA ADI - STANDART NO ADET NO KODU 1 3611120 Saplama M8x40 6 2 0103021 Yaylı rondela M8 6 3 0102010

Detaylı

MAMÜL PARÇA LİSTESİ : ŞASİ GRUBU : 40 / : TP 800 PİTON GOLD (HİDROLİK) TAR90 PÜLVERİZATÖR SIRA PARÇA PARÇA ADI - STANDART NO ADET

MAMÜL PARÇA LİSTESİ : ŞASİ GRUBU : 40 / : TP 800 PİTON GOLD (HİDROLİK) TAR90 PÜLVERİZATÖR SIRA PARÇA PARÇA ADI - STANDART NO ADET Grup : ŞASİ GRUBU Mamul kodu : 40 / 11008-6000190 Mamül adı : TP 800 PİTON GOLD (HİDROLİK) TAR90 PÜLVERİZATÖR 1 1551246 Şasi 800lt. Piton 1 1a 1551725 Kızaklı Polyamid parça 1 2 1551724 Gezer Gövde (Hidrolik

Detaylı

MAMÜL PARÇA LİSTESİ. : DEBRİYAJ KOMPLE Mamül kodu : Mamül adı : 20M TARAL R200 BENZİNLİ ÇAPA TRAKTÖRÜ SIRA NO

MAMÜL PARÇA LİSTESİ. : DEBRİYAJ KOMPLE Mamül kodu : Mamül adı : 20M TARAL R200 BENZİNLİ ÇAPA TRAKTÖRÜ SIRA NO : DEBRİYAJ KOMPLE Mamül kodu : 41-3641150 Mamül adı : 20M TARAL R200 BENZİNLİ ÇAPA TRAKTÖRÜ SIRA NO PARÇA PARÇA ADI - STANDART NO KODU 1 0102039 Somun plastikli M5 6 2 3641105 Debriyaj gövdesi (TARAL R200)

Detaylı

MAMÜL PARÇA LİSTESİ : 40 / : DEPO GRUBU : TA400 SÜPER PİTON 50) ATOMİZÖR SIRA PARÇA PARÇA ADI - STANDART NO ADET

MAMÜL PARÇA LİSTESİ : 40 / : DEPO GRUBU : TA400 SÜPER PİTON 50) ATOMİZÖR SIRA PARÇA PARÇA ADI - STANDART NO ADET Mamül kodu : 40 / 13004-2300070 : DEPO GRUBU 1 1402701 Depo 400lt.Süper Piton 1 2 1402704 Depo bağlantı kayışı 1160mm. 2 3 1402045 Doldurma kapağı 1 4 1402040 Depo kapağı 1 5 1402044 Depo süzgeci 1 6 1402048

Detaylı

PARÇA KATALOĞU/PARTS CATALOGUE

PARÇA KATALOĞU/PARTS CATALOGUE PARÇA KATALOĞU/PARTS CATALOGUE Grup Adı/Group Name MOTOR/ENGINE Komple Adı/Assy Name SİLİNDİR BLOĞU/CYLINDER BLOCK BMCBELC211A 27.07.2010 Bölüm/Section 1 Sayfa/Page 1 NATO PARÇA KATALOĞU/NATO PARTS CATALOGUE

Detaylı

MAMÜL PARÇA LİSTESİ. Mamül kodu : 40/13000-2300046 Mamül adı : FAN KOMPLE (UNG FAN) 2000 Gold SIRA PARÇA PARÇA ADI - STANDART NO ADET

MAMÜL PARÇA LİSTESİ. Mamül kodu : 40/13000-2300046 Mamül adı : FAN KOMPLE (UNG FAN) 2000 Gold SIRA PARÇA PARÇA ADI - STANDART NO ADET Mamül kodu : 40/13000-2300046 Mamül adı : FAN KOMPLE (UNG FAN) 2000 Gold 1 2302409 Mesafe ayarlayıcı (UNG) 4 2 0101286 Civata 6Kö.B. 8,8 M10x90 2 3 2302407 Koruyucu dayama (UNG) 1 4 0101003 Civata 6Kö.B.

Detaylı

MAMÜL PARÇA LİSTESİ. Grup : TEKERLEK KOMPLE KİLİTLİ Mamül kodu : Mamül adı : 22M B&S 6,5HP ÇAPA TRAKTÖRÜ SIRA NO PARÇA

MAMÜL PARÇA LİSTESİ. Grup : TEKERLEK KOMPLE KİLİTLİ Mamül kodu : Mamül adı : 22M B&S 6,5HP ÇAPA TRAKTÖRÜ SIRA NO PARÇA Grup : TEKERLEK KOMPLE KİLİTLİ Mamül kodu : 40-3600238 SIRA NO PARÇA PARÇA ADI - STANDART NO KODU 1 3643101 Kilitli mil aks komple 1 1 3643110 Sabit mil aks komple 1 2 3653004 Teker kilit tutamağı 1 3

Detaylı

YKBF 4" POMPA GEAR PUMP

YKBF 4 POMPA GEAR PUMP POMPA GEAR PUMP KULLANIM ALANLARI: Fuel Oil Servis Tankları, Gaz Yağı, Mazot Tankerlerinde Küçük çapta kızgın yağ sirkülasyonlarında Endüstrinin yarı viskoz mayilerinin pompaj işlemlerinde. İlaç, kimya

Detaylı

MAMÜL PARÇA LİSTESİ. Mamül kodu : 41 / 2009400 Mamül adı : 4-MIX 54cc (ATOMIC) SIRA PARÇA PARÇA ADI - STANDART NO ADET

MAMÜL PARÇA LİSTESİ. Mamül kodu : 41 / 2009400 Mamül adı : 4-MIX 54cc (ATOMIC) SIRA PARÇA PARÇA ADI - STANDART NO ADET Mamül kodu : 41 / 2009400 Mamül adı : 4-MIX 54cc (ATOMIC) 1 2009079 Plastik muhafaza (Atomizör) 1 2 2008902 Starter kapağı 1 3 2008987 Starter komple 1 4 2008909 Plastik buji kapağı 1 5 2009012 Özel civata

Detaylı

MAMÜL PARÇA LİSTESİ. : ŞANZIMAN GRUBU Mamül kodu : Mamül adı : 41S TARAL (CF186 F) DİZEL EL TRAKTÖRÜ SIRA NO PARÇA ADI - STANDART NO ADET

MAMÜL PARÇA LİSTESİ. : ŞANZIMAN GRUBU Mamül kodu : Mamül adı : 41S TARAL (CF186 F) DİZEL EL TRAKTÖRÜ SIRA NO PARÇA ADI - STANDART NO ADET MAMÜL PARÇA LİSTESİ Grup : ŞANZIMAN GRUBU Mamül kodu : 41-3691000 Mamül adı : 41S TARAL (CF186 F) DİZEL EL TRAKTÖRÜ SIRA NO PARÇA KODU PARÇA ADI - STANDART NO ADET 1 0108030 Segman delik 37x1,5 DIN472

Detaylı

ALÜMİNYUM GÖVDE HONDA GX160 ÇAPA TRAKTÖRÜ SIRA PARÇA PARÇA ADI : STANDART NO ADET

ALÜMİNYUM GÖVDE HONDA GX160 ÇAPA TRAKTÖRÜ SIRA PARÇA PARÇA ADI : STANDART NO ADET Grup :TEKERLEK KOMPLE KİLİTLİ Mamül kodu :40-3600343 Mamül adı :22M ALÜMİNYUM GÖVDE HONDA GX160 ÇAPA TRAKTÖRÜ SIRA PARÇA PARÇA ADI - STANDART NO ADET NO KODU 1 3643101 Kilitli mil aks komple 1 1 3643110

Detaylı

YK1½" - YKF1½" - YKYF 1½'' POMPA GEAR PUMP

YK1½ - YKF1½ - YKYF 1½'' POMPA GEAR PUMP POMPA GEAR PUMP KULLANIM ALANLARI: Fuel Oil Servis Tankları, Gaz Yağı, Mazot Tankerlerinde Küçük çapta kızgın yağ sirkülasyonlarında Endüstrinin yarı viskoz mayilerinin pompaj işlemlerinde. İlaç, kimya

Detaylı

YP1" POMPA GEAR PUMP KULLANIM ALANLARI: USE AREA: Malzeme Özellikleri. Material Properties

YP1 POMPA GEAR PUMP KULLANIM ALANLARI: USE AREA: Malzeme Özellikleri. Material Properties POMPA GEAR PUMP KULLANIM ALANLARI: Fuel Oil Servis Tankları, Gaz Yağı, Mazot Tankerlerinde Küçük çapta kızgın yağ sirkülasyonlarında Endüstrinin yarı viskoz mayilerinin pompaj işlemlerinde. İlaç, kimya

Detaylı

NİXON AUTO EUROPEN TRUCK SPARE PARTS product catalogue +905301453454

NİXON AUTO EUROPEN TRUCK SPARE PARTS product catalogue
+905301453454 NXN1001 NXN1002 51958007431 51958006075 51958007386 51958007418 TIGHTENER PULLEY 65 X 36 TIGHTENER PULLEY 74 X 42 X 6304 NXN1003 NXN1004 51958006092 51958007436 51958200039 TIGHTENER PULLEY 74 X 34 X 6304

Detaylı

POMPA YLP-1" KULLANIM ALANLARI USES

POMPA YLP-1 KULLANIM ALANLARI USES YLP-1" POMPA KULLANIM ALANLARI Gıda Proseslerinde Meşrubatlarda Süt Ürünlerinde Kişi Temizlik Ürünlerinde İlaç sektöründe Biolojik uygulamalarda Kimyasal Endüstriyel Malzeme Özellikleri Ana Ürünle Temas

Detaylı

MAMÜL PARÇA LİSTESİ : FAN GRUBU : 40 / : TA600 PİTON GOLD/BOŞ-DOLU ŞANZUMANLI SIRA PARÇA PARÇA ADI - STANDART NO ADET

MAMÜL PARÇA LİSTESİ : FAN GRUBU : 40 / : TA600 PİTON GOLD/BOŞ-DOLU ŞANZUMANLI SIRA PARÇA PARÇA ADI - STANDART NO ADET : FAN GRUBU Mamül kodu : 40 / 13000-2300055 Mamül Adı : TA600 PİTON GOLD/BOŞ-DOLU ŞANZUMANLI 1 3911020 Kasnak 3V Ø348 Tar 60 1 2 2304089 Kasnak 3V (Boş-Dolu) 1 3 0101042 Civata 6Kö.B. M10x30 9 4 0103010

Detaylı

MAMÜL PARÇA LİSTESİ : 40 / : DEPO GRUBU : TA400 SÜPER PİTON 60) ATOMİZÖR SIRA PARÇA PARÇA ADI - STANDART NO ADET

MAMÜL PARÇA LİSTESİ : 40 / : DEPO GRUBU : TA400 SÜPER PİTON 60) ATOMİZÖR SIRA PARÇA PARÇA ADI - STANDART NO ADET Mamül kodu : 40 / 13004-2300072 : DEPO GRUBU 1 1402701 Depo 400lt.Süper Piton 1 2 1402718 Depo bağlantı kayışı 1042mm. 2 3 1402045 Doldurma kapağı 1 4 1402040 Depo kapağı 1 5 1402044 Depo süzgeci 1 6 1402048

Detaylı

Submersible Motor Dalgıç Motor 6-8

Submersible Motor Dalgıç Motor 6-8 Submersible Motor Dalgıç Motor 6-8 6-8 Standart Features Standart Özellikler Robust design, ensures optimum operating performance, Kolay kullanım, yüksek kalite, sağlam yapı, yüksek performans superior

Detaylı

YKF 4" POMPA GEAR PUMP

YKF 4 POMPA GEAR PUMP POMPA GEAR PUMP KULLANIM ALANLARI: Fuel Oil Servis Tankları, Gaz Yağı, Mazot Tankerlerinde Küçük çapta kızgın yağ sirkülasyonlarında Endüstrinin yarı viskoz mayilerinin pompaj işlemlerinde. İlaç, kimya

Detaylı

YKF 6" POMPA GEAR PUMP

YKF 6 POMPA GEAR PUMP POMPA GEAR PUMP KULLANIM ALANLARI: Fuel Oil Servis Tankları, Gaz Yağı, Mazot Tankerlerinde Küçük çapta kızgın yağ sirkülasyonlarında Endüstrinin yarı viskoz mayilerinin pompaj işlemlerinde. İlaç, kimya

Detaylı

[EN] / [TR] OSK Vana Sanayi Ltd. Şti. Bakır Sok. No7 Perşembe Pazarı 34420 Karaköy İstanbul / Türkiye. info@oskvana.com

[EN] / [TR] OSK Vana Sanayi Ltd. Şti. Bakır Sok. No7 Perşembe Pazarı 34420 Karaköy İstanbul / Türkiye. info@oskvana.com [EN] / [TR] DIN Transformer Valves [EN] / [TR] Brass and Bronze Transformer Valves according to DIN. Details and drawings. DIN normuna uygun Bronz ve Sarı Trafo Vanaları. Teknik çizimler ve detaylar. OSK

Detaylı

MAMÜL PARÇA LİSTESİ : BIÇAK GRUBU : : 652B EKOSTAR TARAL R200 BNZ. ÇAPA TRAKTÖRÜ SIRA PARÇA PARÇA ADI - STANDART NO ADET

MAMÜL PARÇA LİSTESİ : BIÇAK GRUBU : : 652B EKOSTAR TARAL R200 BNZ. ÇAPA TRAKTÖRÜ SIRA PARÇA PARÇA ADI - STANDART NO ADET Grup adı : BIÇAK GRUBU Mamül kodu : 40 31160-3610008 Mamül adı : 652B EKOSTAR TARAL R200 BNZ. ÇAPA TRAKTÖRÜ 1 3670618 Disk tambur 2 2 0101059 Civata 6Kö.B. M8x30 4 3 3670617 Bıçak tambur 2 4 3670615 Bıçak

Detaylı

10 DÖKÜM. Döküm Gövdeli Dalgıç Pompalar Cast Body Submersible Pumps

10 DÖKÜM. Döküm Gövdeli Dalgıç Pompalar Cast Body Submersible Pumps 1 DÖKÜM Döküm Gövdeli Dalgıç Pompalar Cast Body Submersible Pumps Dökümgövdeli, çok kademeli, radyal / karışık akışlı fanlı, nema standardı motora akuple, temiz su pompaları 1 1 17 Döküm Pompalar Cast

Detaylı

: DİŞLİ GRUBU Mamül kodu : Mamül adı : 23M TARAL R200 BENZİNLİ ÇAPA TRAKTÖRÜ SIRA NO

: DİŞLİ GRUBU Mamül kodu : Mamül adı : 23M TARAL R200 BENZİNLİ ÇAPA TRAKTÖRÜ SIRA NO : DİŞLİ GRUBU Mamül kodu : 41-3641500 SIRA NO PARÇA KODU PARÇA ADI - STANDART NO ADET 1 0107013 Rulman 6207 2 2 3641019 Ayna dişli Z=21 1 3 3641013 Aks mili 1 4 3641048 Şim 72x56x0,5 2 4 3641049 Şim 72x56x0,3

Detaylı

MAMÜL PARÇA LİSTESİ. : ŞANZUMAN GRUBU Mamül kodu : Mamül adı : 22M LGA 226 ÇAPA TRAKTÖRÜ SIRA PARÇA PARÇA ADI - STANDART NO ADET

MAMÜL PARÇA LİSTESİ. : ŞANZUMAN GRUBU Mamül kodu : Mamül adı : 22M LGA 226 ÇAPA TRAKTÖRÜ SIRA PARÇA PARÇA ADI - STANDART NO ADET Grup : ŞANZUMAN GRUBU Mamül kodu : 41-3641000 Mamül adı : 22M LGA 226 ÇAPA TRAKTÖRÜ SIRA PARÇA PARÇA ADI - STANDART NO ADET 1 3641001 Şanzuman gövdesi 1 2 3641009 Şanzuman arka kapak contası 1 3 3641039

Detaylı

MAMÜL PARÇA LİSTESİ. : ŞANZIMAN GRUBU Mamül kodu : 41-3601600 Mamül adı : 19S Ç.BİÇME CF170FE DİZEL DAR ZIPKA SIRA PARÇA PARÇA ADI - STANDART NO ADET

MAMÜL PARÇA LİSTESİ. : ŞANZIMAN GRUBU Mamül kodu : 41-3601600 Mamül adı : 19S Ç.BİÇME CF170FE DİZEL DAR ZIPKA SIRA PARÇA PARÇA ADI - STANDART NO ADET Grup : ŞANZIMAN GRUBU Mamül kodu : 41-3601600 Mamül adı : 19S Ç.BİÇME CF170FE DİZEL DAR ZIPKA SIRA PARÇA PARÇA ADI - STANDART NO ADET 1 3611120 Saplama M8x40 6 2 0103021 Yaylı rondela M8 6 3 0102010 Somun

Detaylı

YHL-4" YHL4" HELICAL GEAR PUMPS

YHL-4 YHL4 HELICAL GEAR PUMPS YHL4" HELICAL GEAR PUMPS TEKNİK ÖZELLİKLERİ GÖVDE VE DİŞLİLER : Pik döküm, Çelik döküm, Paslanmaz AISI 304-316 döküm, bronz döküm, sfero döküm. YATAKLAR : Snbz 12 bronz, Rulman yatak, Karbon grafit, İna

Detaylı

MAMÜL PARÇA LİSTESİ. : ŞANZIMAN GRUBU Mamül kodu : Mamül adı : 22S TARAL HONDA GX 160 EL TRAKTÖRÜ SIRA PARÇA PARÇA ADI - STANDART NO ADET

MAMÜL PARÇA LİSTESİ. : ŞANZIMAN GRUBU Mamül kodu : Mamül adı : 22S TARAL HONDA GX 160 EL TRAKTÖRÜ SIRA PARÇA PARÇA ADI - STANDART NO ADET : ŞANZIMAN GRUBU Mamül kodu : 41-3601500 SIRA PARÇA PARÇA ADI - STANDART NO ADET NO KODU 1 3601369 Saplama M8x100 6 2 0103021 Yaylı rondela M8 8 3 0102010 Somun 6Kö.B. M8 6 4 0109156 Anahtar 10/13/17 açıkağız

Detaylı

RTR7500DE DİZEL JENERATÖR

RTR7500DE DİZEL JENERATÖR RTR7500DE 82 RTR7500DE DİZEL JENERATÖR 0 Sigorta 1 Dizel Motor Komple 2 Pul M10 3 Rondela M10 4 Somun M10 5 Gövde Kapağı 6 Gövde Kapak Vidası M8X32 7 Rotor Pervane Vidası M5X10 7-20 Rotor-Statör Komple

Detaylı

ÖNSÖZ / Introduction

ÖNSÖZ / Introduction ÖNSÖZ / Introduction Firmamız 1981 yılında kurulmuş olup uzun yıllardan beri Türk Gemi İnşa Sanayi ne yan sanayi olarak hizmet vermektedir. Firmamızın kuruluşundan itibaren ana hedefi, ürettiği tüm ürünleri

Detaylı

BF2AM (ZV0X2 53;13ZV0041,extZV0X2 53;13ZV0041,ZV0X2 52;13ZV0041,extZV0X2 52;13ZV0041) E-2 CYLINDER BARREL/CYLINDER HEAD

BF2AM (ZV0X2 53;13ZV0041,extZV0X2 53;13ZV0041,ZV0X2 52;13ZV0041,extZV0X2 52;13ZV0041) E-2 CYLINDER BARREL/CYLINDER HEAD Sayfa 1 E-2 CYLINDER BARREL/CYLINDER HEAD Refnr Parça Numarası Açıklama İlk Son 1 12100ZV0840 BARREL COMP., CYLINDER 1242711 001 SD, LD 1 12100ZV0841 BARREL COMP., CYLINDER 1242712 001 SD, LD 2 12133ZV0305

Detaylı

KONTEKAUTO MAN & MERCEDES & IVECO & VOLVO TRUCK SPARE PARTS PRODUCTION & EXPORT Kontek Otomotiv Makina Döküm Ltd Sti info@kontekauto.com

KONTEKAUTO MAN & MERCEDES & IVECO & VOLVO TRUCK SPARE PARTS PRODUCTION & EXPORT Kontek Otomotiv Makina Döküm Ltd Sti info@kontekauto.com K4001 K4002 4570351312 4570350312 4570350112 4570351512 KRANK DAMPERI 4020350013 KRANK DAMPERI VIBRATION DAMPER VIBRATION DAMPER K4003 K4004 4572003170 0005501633 78 X 42 X 6303 80 X 48 K4005 K4006 4572003070

Detaylı

YMK1" POMPA GEAR PUMP

YMK1 POMPA GEAR PUMP YMK1" POMPA GEAR PUMP KULLANIM ALANLARI: Fuel Oil Servis Tankları, Gaz Yağı, Mazot Tankerlerinde Küçük çapta kızgın yağ sirkülasyonlarında Endüstrinin yarı viskoz mayilerinin pompaj işlemlerinde. İlaç,

Detaylı

Kalite Her Zaman Kazanır QUALITY ALWAYS WINS Качество всегда побеждает. Flatörler Basınç Regülatörleri Float Valves Pressure Regulator

Kalite Her Zaman Kazanır QUALITY ALWAYS WINS Качество всегда побеждает. Flatörler Basınç Regülatörleri Float Valves Pressure Regulator Kalite Her Zaman Kazanır QUALITY ALWAYS WINS Качество всегда побеждает Flatörler Basınç Regülatörleri Float Valves Pressure Regulator FLATÖRLER FLOAT VALVES 1/2 Klasik Flatör Float - Classic 1/2 1/2 Klasik

Detaylı

Pressure washers - Non-electric

Pressure washers - Non-electric PE/DE Kendinden emişli pompalı üstün emiş kabiliyeti, kuyu, tank, göl ya da diğer doğal kaynaklardan su çekebilmenize imkan verir. Güvenilir Honda motoru (benzinli versiyon) uzun çalışma ömrü sağlar. Sağlam,

Detaylı

MAMÜL PARÇA LİSTESİ : FAN KOMPLE (HEBASAN) YENİ : 40/ : TA 2000 TÜRBO ATOMİZÖR (YENİ TİP) SIRA PARÇA PARÇA ADI - STANDART NO ADET

MAMÜL PARÇA LİSTESİ : FAN KOMPLE (HEBASAN) YENİ : 40/ : TA 2000 TÜRBO ATOMİZÖR (YENİ TİP) SIRA PARÇA PARÇA ADI - STANDART NO ADET : FAN KOMPLE (HEBASAN) YENİ Mamül kodu : 40/13000-2300047 Mamül adı : TA 2000 TÜRBO ATOMİZÖR (YENİ TİP) 1 2301758 Fan kafesi örgülü (Taral) 1 2 2301761 Divüzör (Taral) 1 3 2301762 Pervane muhafaza (Taral)

Detaylı

10" Rewindable Submersible Motors Sarılabilir Dalgıç Motor HP. Suitable for wells with 298 mm and larger inner diameter

10 Rewindable Submersible Motors Sarılabilir Dalgıç Motor HP. Suitable for wells with 298 mm and larger inner diameter Advantages Avantajlar Suitable for wells with 298 mm and larger inner diameter Maintanance free water lubricated radial and axial (kingsburry) bearings Pressure balancing between inner and outer side with

Detaylı

MAMÜL PARÇA LİSTESİ : FAN KOMPLE (HEBASAN) YENİ : 40/ : TA 2000 TÜRBO ATOMİZÖR (YENİ TİP) SIRA PARÇA PARÇA ADI - STANDART NO ADET

MAMÜL PARÇA LİSTESİ : FAN KOMPLE (HEBASAN) YENİ : 40/ : TA 2000 TÜRBO ATOMİZÖR (YENİ TİP) SIRA PARÇA PARÇA ADI - STANDART NO ADET : FAN KOMPLE (HEBASAN) YENİ Mamül kodu : 40/13000-2300047 Mamül adı : TA 2000 TÜRBO ATOMİZÖR (YENİ TİP) 1 2301758 Fan kafesi örgülü (Taral) 1 2 2301761 Divüzör (Taral) 1 3 2301762 Pervane muhafaza (Taral)

Detaylı

MAMÜL PARÇA LİSTESİ. : FAN KOMPLE (TARAL) TONLUK Mamül kodu : Mamül adı : TA 1200 PİTON TÜRBO SIRA PARÇA PARÇA ADI - STANDART NO ADET

MAMÜL PARÇA LİSTESİ. : FAN KOMPLE (TARAL) TONLUK Mamül kodu : Mamül adı : TA 1200 PİTON TÜRBO SIRA PARÇA PARÇA ADI - STANDART NO ADET : FAN KOMPLE (TARAL) TONLUK Mamül kodu : 40-13000-2300067 1 2301758 Fan kafesi örgülü (Taral) 1 2 2301761 Divüzör (Taral) 1 3 2301762 Pervane muhafaza (Taral) 1 4 0101108 Civata 6Kö.B 8,8 M8x16 28 5 0102029

Detaylı