AUTOMATIC PLACKET SETTING MACHINE WITH DOUBLE KNIFE PENYE PAT DİKİŞ OTOMATI

Save this PDF as:
 WORD  PNG  TXT  JPG

Ebat: px
Şu sayfadan göstermeyi başlat:

Download "AUTOMATIC PLACKET SETTING MACHINE WITH DOUBLE KNIFE PENYE PAT DİKİŞ OTOMATI"

Transkript

1 AUTOMATIC PLACKET SETTING MACHINE WITH DOUBLE KNIFE PENYE PAT DİKİŞ OTOMATI MODEL EW-TECH 3500/1 PART MANUAL PARÇA KATALOĞU YAZICI DIKIS MAKI A SA AYI VE TICARET LTD. STI.

2

3 SIRA PARÇA NO ADET NO ARTICLE NO PARÇA İSMİ PART NAME PIECE ŞASİ FRAME ,0006,001 ANA SAC MAIN SHEET METAL ,0006,214 ŞALTER MAIN SWITCH ,0006,215 HAVA TABANCASI AIR GUN ,0006,216 EFKA KONTROL EFKA CONTROL ,006,217 ELEKTRONİK KUTU ELECTRONIC BOX ,006,218 TEKERLEK WHEEL ,0006,219 TEFLON TEFLON ,,0000,001-1 TABLA MAIN BOARD 1 10 SMC HAVA SAATİ AIR WATCH ALT HAREKET SENSÖR BAĞLANTI KISMI BOTTOM MOVING SENSOR CONNECTION PART GRUP 1 GROUP 1 ŞASİ FRAME

4

5 SIRA PARÇA NO ADET NO ARTICLE NO PARÇA İSMİ PART NAME PIECE ALT HAREKET GÖVDESİ LOWER MOVING BODY ARABA CARRIER RAY RAIL RULMAN BAĞLANTI PARÇASI BEARING MOUNTING PART VİDALI MİL SCREW SHAFT RULMAN (6000) BEARING (6000) İNVERTER MOTOR INVERTER MOTOR BAĞLANTISI MOUNTING MİL HAREKET PARÇASI SHAFT MOVING PART SIKMA BİLEZİĞİ TIGHTENING COLLAR BERGER LAHR İNVERTER BERGER LAHR INVERTER MOTORU MOTOR KAFA BAĞLANTI VİDASI HEAD MOUNTING SCREW (KISA) (SHORT) 2 12 ISO 8675 M8 M8 SOMUN M8 NUT ÖN SAĞ VİDA FRONT RIGHT SCREW 1 14 ISO 4762 M4X16 M4X16 VİDA M4X16 SCREW ISO 7091 WASHERS M4 M4 PUL M4 WASHER ISO 4762 M5X20 M5X20 VİDA M5X20 SCREW VİDALI MİL BİLYESİ SCREW SHAFT BALL 1 19 ISO 4026 M5X8 S M5X8 SETSKUR M6X8 SETSKUR KAFA BAĞLANTI VİDASI HEAD MOUNTING SCREW (UZUN) (LONG) 1 21 ISO 7040 M8 NUT M8 FİBERLİ SOMUN M8 FIBER NUT 4 GRUP 2 GROUP 2 ALT HAREKET GRUBU LOWER MOVING PARTS

6

7 SIRA PARÇA NO ADET NO ARTICLE NO PARÇA İSMİ PART NAME PIECE TABLA TABLE PİSTON BAĞLANTI MİLİ CYLINDER CONNECTION SHAFT MİL SHAFT X10 KARE PİSTON 20X10 SQUARE CYLINDER PİSTON MİLİ CYLINDER SHAFT M5 MANDA GÖZÜ M5 EYE BALL KLAMER KOLU CLAMP ARM KOL BAĞLANTI KÜTÜĞÜ ARM CONNECTION BASE 2 10 SBC LİK ARABA CARRIAGE LİK RAY RAIL Pul M5 PUL M5 NUTS SAĞ KLAMER BASMA KOLU RIGHT CLAMP ARM SOL KLAMER BASMA KOLU LEFT CLAMP ARM PALET GERDİRME BİR BELT SET UP BASE PALET GERDİRME İKİ BELT SET UP BASE YAYLI VİDA SPRING SCREW AYAR DESTEK KÜTÜĞÜ SETUP BASE AYAR KÜTÜĞÜ SETUP BASE ÖZEL VİDA SPECIAL SCREW 2 21 ISO M5 x 16 M5X16 VİDA M5X16 SCREW KLAMER KOLU LASTİK CLAMP PLASTIC 2 23 ISO 4762 M5 x 20 M5X20 VİDA M5X20 SCREW ISO M4 x 10-N M4X10 VİDA M4X10 SCREW BİLEZİK COLLAR 4 26 ISO M5 x 5-N M5X5 VİDA M5X5 SCREW 4 27 ISO M5 x 10-N M5X10 SCREW M5X10 SCREW 2 28 ISO M5 x 25 M5X25 VİDA M5X25 SCREW 2 29 ISO 4762 M5 x 16 M5X16 VİDA M5X16 SCREW 1 30 ISO 4762 M5 x 30 M5X30 VİDA M5X30 SCREW 3 31 ISO M4 x 12 M4X12 VİDA M4X12 SCREW PALET SABİTLEME BELT BASE 2 33 ISO 4762 M4 x 20 M4X20 VİDA M4X20 SCREW 2 GRUP 3 GROUP 3 KLAMER GRUBU CLAMP GROUP

8

9 SIRA PARÇA NO ADET NO ARTICLE NO PARÇA İSMİ PART NAME PIECE ŞASE BAĞLANTI VİDASI FRAME MOUNTING SCREW GÖVDE BODY HAREKET GÖVDESİ MOVING BODY MİL SHAFT ÜST PİSTON BAĞLANTI APARATI UPPER CYLINDER MOUNTING APPARATUS PİSTON SABİTLEYİCİ CYLINDER FASTEN BİLEZİK COLLAR MİL SHAFT FATURALI VİDA BAĞLANTI KÜTÜĞÜ SCREW MOUNTING HOLDER DUNKER MOTOREN DUNKER MOTOREN,TYP:GR53X30,TYP:GR53X ÖN PİSTON BAĞLANTI KÜTÜĞÜ FRONT CYLINDER MOUNTING HOLDER 1 16 ISO 4762 M5X12 VİDA M5X12 SCREW HAREKET KÜTÜĞÜ MOVING HOLDER SABİTLEME VİDASI FASTEN SCREW SABİTLEME VİDASI FASTEN SCREW 1 20 ISO 4762 M4X16 M4X16 VİDA M4X16 SCREW X5 PİSTON 12X5 CYLINDER X15 PİSTON 16X15 CYLINDER İNSİYATÖR SENSOR 1 24 ISO 4762 M5X16 M5X16 VİDA M5X16 SCREW ISO 4762 M5X30 M5X30 VİDA M5X30 SCREW 2 26 ISO 4026 M5X12 S M5X12 SETSKUR M5X12 SETSKUR PUL WASHER ARA BAĞLANTI LAMASI INTERMEDIATE MOUNTING HOLDER 1 29 ISO 4762 M4X16 M4X16 VİDA M4X16 SCREW BIÇAK BAĞLANTI KÜTÜĞÜ KNIFE MOUNTING HOLDER BIÇAK KNIFE YAY SPRING ŞASE BAĞLANTI KÜTÜĞÜ FRAME MOUNTING HOLDER EKSANTRİK GÖVDE ECCENTRIC BODY FATURALI VİDA SCREW MİL BAĞLANTI KÜTÜĞÜ SHAFT MOUNTING HOLDER Z RULMAN BALL BEARING Z RULMAN BALL BEARING EKSANTRİK ECCENTRIC 1 45 ISO 4762 M5X20 M5X20 VİDA M5X20 SCREW 1 46 ISO 4762 M4X20 M4X20 VİDA M4X20 SCREW ELMAS BAĞLANTI SACI DIAMOND FIXING PLATE 1 48 ELMAS DIAMOND KNIFE SAC SABİTLEME SACI PLATE FIXING SHEET 1 50 Iso 4762 M2x6 M2X6 VİDA M2X6 SCREW 12 GRUP 4 GROUP 4 BIÇAK SİSTEMİ KNIFE SYSTEM

10

11 SIRA PARÇA NO ADET NO ARTICLE NO PARÇA İSMİ PART NAME PIECE İSTİFLEME KÜTÜĞÜ STACKER BASE İSTİFLEME MİLİ STACKER SHAFT ANA KÜTÜK MAIN PLATE X50 PİSTON CYLINDER 20X ISO 7062 SCREW M8 VİDA M8 SCREW X280 PİSTON CYLINDER 20X ,0018,005 ALT TUTUCU BASE 1 8 ISO 4672 M4X16 M4 VİDA M4 SCREW ,0016,005 BAĞLANTI KÜTÜĞÜ CONNECTION BASE 2 PİSTON BAĞLANTI CYLINDER CONNECTION 3500,0028, PARÇASI PART 1 FRAME CONNECTION 3500,0037, ŞASİ BAĞLANTI KÜTÜĞÜ PLATE 2 12 ISO 4672 M5X20 M5 VİDA M5 SCREW ,0073,005 ŞASİ ARA BAĞLANTI KÜTÜĞÜ BASE 1 14 HAZIR 15 LİK ARABA CARRIER 1 15 HAZIR 15 LİK RAY RAIL ,0073,006 KÜTÜK BASE 1 17 ISO 7062 SCREW M4 VİDA M4 SCREW 2 18 ISO 4034 NUT M5 SOMUN M5 NUT ,0073,007 ÖZEL PİSTON CYLINDER 1 20 ISO 4762 M5 VİDA M5 SCREW 2 21 ISO EYEBALL 8520 M5 MANDA GÖZÜ M5 EYE BALL 1 22 ISO 4762 M5 VİDA M5 SCREW 1 23 ISO 4762 M5 VİDA M5 SCREW 4 24 ISO 4762 M5 VİDA M5 SCREW , MİL SHAFT 2 26 ISO 4034 NUT M8 SOMUN M8 NUT GRUP 5 GROUP 5 İSTİFLEME STACKER

12

13 SIRA PARÇA NO ADET NO ARTICLE NO PARÇA İSMİ PART NAME PIECE ÜST LAZER MİLİ UPPER LASER SHAFT LAZER BAĞ.KÜTÜĞÜ LASER MOUNTING BRACKET LAZER LASER 2 4 ISO 4762 M4x12 M4X12 VİDA M4X30 SCREW 2 5 ISO 4762 M4x12 M4X12 VİDA M4X12 SCREW LAZER BAĞLANTISI LASER MOUNTING BAĞLANTI MİLİ MOUNTING SHAFT 2 8 ISO 4026 M4x8 S M4X8 SETSKUR M4X8 SETSKUR 4 9 ISO 4762 M4x20 M4X20 VİDA M4X20 SCREW ÜST LAZER BAĞ.KÜTÜĞÜ UPPER LASER MOUNTING HOLDER 1 GRUP 6 GROUP 6 ÜST LAZER GRUBU UPPER LASER GROUP

14

15 SIRA PARÇA NO ADET NO ARTICLE NO PARÇA İSMİ PART NAME PIECE AYAK GÖVDESİ FOOT BODY KAPAK COVER AYAK FOOT YAY BAĞLANTISI SPRING MOUNTING 1 5 ISO 4092 M2X8 M2X8 VİDA M2X8 SCREW YAY SPRING PİM PIN KAPAK COVER M2X5 VİDA M2X5 SCREW 4 GRUP 7 GROUP 7 AYAK GRUBU PRESSER FOOT GROUP

16

17 SIRA PARÇA NO ADET NO ARTICLE NO PARÇA İSMİ PART NAME PIECE CAM COVER SAĞ KÖŞEBENT RIGHT BRACKET SOL KÖŞEBENT LEFT BRACKET ARKA BAĞ.VİDASI REAR MOUNTING SCREW ÜST VİDA UPPER SCREW CAM ALT ÖN VİDASI COVER LOWER FRONT SCREW ALT ARKA VİDA LOWER REAR SCREW 1 GRUP 8 GROUP 8 CAM BAĞLANTI GRUBU COVER MOUNTING GROUP

18

19 SIRA PARÇA NO ADET NO ARTICLE NO PARÇA İSMİ PART NAME PIECE KLAMER MOTORU CLAMP MOTOR MOTOR BAĞLANTISI MOTOR MOUNTING 1 3 ISO 4762 M6X5 M6X25 VİDA M6X25 SCREW KAYIŞ T5X16 BELT T5X MOTOR DİŞLİSİ MOTOR FEED DOG KAYIŞ DİŞLİSİ BELT FEED DOG 1 7 ISO4762 M5X16 M5X16 VİDA M4X15 SCREW KAFA DİŞLİSİ HEAD FEED DOG RULMAN BALL BEARING DİŞLİ PİMİ PIN 1 GRUP 9 GROUP 9 ÜST HAREKET GURUBU UPPER MOVING PARTS

20

21 SIRA PARÇA NO ADET NO ARTICLE NO PARÇA İSMİ PART NAME PIECE BEDEN LAZER SACI WORK PIECE LASER PLATE BEDEN LAZER GRUBU ŞASE WORK PIECE LASER GROUP FRAME BAĞLANTISI MOUNTING MİL BAĞLANTI KÜTÜĞÜ SHAFT MOUNTING HOLDER 2 4 ISO 4026 M4X10 M4X10 SETSKUR M4X10 SETSKUR TAHTA BAĞLANTI MİLİ TABLE MOUNTING SHAFT TAHTA SABİTLEME KÜTÜĞÜ TABLE FASTEN HOLDER TELA TAHTASI FLEECE BOARD LAZER BAĞLANTI MİLİ LASER MOUNTING SHAFT LAZER MİL BAĞLANTISI LASER SHAFT MOUNTING LAZER BAĞLANTI KÜTÜĞÜ LASER MOUNTING HOLDER LAZER LASER 2 12 ISO 4762 M4X25 M4X25 VİDA M4X25 SCREW LAZER KÜTÜĞÜ LASER HOLDER 2 14 ISO 2009 M4X20 M4X20 HAVŞA VİDA M4X12 COUNTERSINK SCREW 5 15 ISO 4762 M4X20 M4X20 VİDA M4X25 SCREW 4 GRUP 10 GROUP 10 BEDEN LAZER GRUBU WORK PIECE PLATE LASER GROUP

22

23 SIRA PARÇA NO ADET NO ARTICLE NO PARÇA İSMİ PART NAME PIECE İSTİFLEME SEHPA STACKER STAND İSTİFLEME SEHPASI BAĞLANTI STACKER STAND MOUNTING KÜTÜĞÜ HOLDER İSTİFLEME SEHPASI BAĞLANTI STACKER STAND MOUNTING KÜTÜĞÜ KAPAĞI HOLDER CAP M5X20 VİDA M5X20 SCREW İSTİFLEME SÜNGERİ STACKER FOAM 1 GRUP 11 GROUP 11 İSTİFLEME SEHPA GRUBU STACKER STAND GROUP

24

25 SIRA PARÇA NO ADET NO ARTICLE NO PARÇA İSMİ PART NAME PIECE EKRAN DISPLAY EKRAN BAĞLANTI KÜTÜĞÜ DISPLAY MOUNTING HOLDER EKRAN BAĞLANTI BORUSU DISPLAY MOUNTING TUBE 1 4 ISO 4762 M4X40 M4X40 VİDA M4X40 SCREW 2 5 ISO 4762 M6X35 M6 X35 VİDA M6 X35 SCREW 1 6 ISO 7091 M6 M6 PUL M6 WASHER 1 7 ISO 7040 M6 M6 SOMUN M6 NUTS 1 GRUP 12 GROUP 12 EKRAN GRUBU DISPLAY GROUP

26

27 SIRA PARÇA NO ADET NO ARTICLE NO PARÇA İSMİ PART NAME PIECE KAFA MACHINE HEAD PİSTON SABİTLEME APARATI CYLINDER FASTEN APPARATUS PİSTON BAĞLAMA APARATI CYLINDER MOUNTING APPARATUS PİSTON BAĞLAMA APARATI CYLINDER MOUNTING APPARATUS X15 PİSTON 16X15 CYLINDER 2 6 ISO 4762 M3X30 VİDA M3X30 SCREW KAFA MOTORU SABİTLEME HEAD MOTOR FASTEN BAĞLANTI KÜTÜĞÜ MOUNTING HOLDER MOTOR BAĞLANTI FLANŞ MOTOR MOUNTING PLATE ÖZEL SENSOR SENSOR 1 11 Efka DC 1500 EFKA AB286 DC 1500 Motor EFKA AB286 DC 1500 Motor 1 12 ISO 7091 PUL M4 WASHER 4 13 ISO 4762 M4X30VİDA M4X30 SCREW 4 14 ISO M5X20 VİDA M5X20 SCREW KAFA DİŞLİ HEAD FEED DOG PLAKA PLATE KAFA DİŞLİ HEAD FEED DOG 1 18 M5-375 KAYIŞ BELT 1 GRUP 13 GROUP 13 KAFA GRUBU HEAD GROUP

28

29 SIRA PARÇA NO ADET NO ARTICLE NO PARÇA İSMİ PART NAME PIECE GÖVDE BODY HAVA KAPATICI AIR SWITCH FATURALI VİDA SPACER SCREW PİSTON 16X50 CYLINDER 16X (delikli) PİSTON BAĞLANTISI CYLINDER MOUNTING 1 6 ISO 4762 M4 x N M4X20 VİDA M4X20 SCREW HAVA BORUSU AIR TUBE VAKUM MOTORU VACUUM MOTOR 1 GRUP 11 GROUP 11 VAKUM SİSTEMİ VACUUM SYSTEM

30 YAZICI DIKIS MAKINA SANAYI VE TIC. LTD. STI. FACTORY: ÇAKIL MAH. ELBASAN KÖY YOLU ÜZERİ (FABRİKA) 1.KM ÇATALCA İSTANBUL TEL: FAX: BRANCH: PERPA İŞ MERKEZİ B BLOK KAT: 5 (ŞUBE) NO: 279 OKMEYDANI İSTANBUL TEL: FAX: WAREHOUSE: SUCUZADE MAH. 17.SOK. 13/B (DEPO) SEYHAN ADANA TEL/FAX:

AUTOMATIC SEWING UNIT FOR JACKET SIDESEAMS,SLEEVE LINING,CENTRE BACK CLOSING CEKET KOL İÇ DIŞ VE ASTAR YIRTMAÇLI YAN ÇATMA OTOMATI

AUTOMATIC SEWING UNIT FOR JACKET SIDESEAMS,SLEEVE LINING,CENTRE BACK CLOSING CEKET KOL İÇ DIŞ VE ASTAR YIRTMAÇLI YAN ÇATMA OTOMATI AUTOMATIC SEWING UNIT FOR JACKET SIDESEAMS,SLEEVE LINING,CENTRE BACK CLOSING CEKET KOL İÇ DIŞ VE ASTAR YIRTMAÇLI YAN ÇATMA OTOMATI MODEL NEW-TECH 1500/5 PART MANUAL PARÇA KATALOĞU YAZICI DIKIS MAKINA SANAYI

Detaylı

PART MANUAL PARÇA KATALOĞU

PART MANUAL PARÇA KATALOĞU BACK POCKET SETTER UNIT WITHOUT FOLDING FOR TROUSERS PANTOLON ARKA CEP TAKMA OTOMATI KATLAMASIZ MODEL NEW-TECH 3000/1 PART MANUAL PARÇA KATALOĞU YAZICI DIKIS MAKINA SANAYI VE TICARET LTD. STI. SIRA PARÇA

Detaylı

POCKET WELTING AUTOMAT FOR TROUSERS AND JACKETS CEKET PANTOLON FLETO OTOMATI PART MANUAL PARÇA KATALOĞU

POCKET WELTING AUTOMAT FOR TROUSERS AND JACKETS CEKET PANTOLON FLETO OTOMATI PART MANUAL PARÇA KATALOĞU POCKET WELTING AUTOMAT FOR TROUSERS AND JACKETS CEKET PANTOLON FLETO OTOMATI MODEL NEW-TECH 2020 SERIES PART MANUAL PARÇA KATALOĞU YAZICI DIKIS MAKINA SANAYI VE TICARET LTD. STI. SIRA PARÇA NO ADET NO

Detaylı

FRONT FLY J STITCH AUTOMAT FOR CLASSIC TROUSERS PANTOLON PATLET ÜSTÜ J DIKIŞ OTOMATI PART MANUAL PARÇA KATALOĞU

FRONT FLY J STITCH AUTOMAT FOR CLASSIC TROUSERS PANTOLON PATLET ÜSTÜ J DIKIŞ OTOMATI PART MANUAL PARÇA KATALOĞU FRONT FLY J STITCH AUTOMAT FOR CLASSIC TROUSERS PANTOLON PATLET ÜSTÜ J DIKIŞ OTOMATI MODEL NEW-TECH 2400/1 PART MANUAL PARÇA KATALOĞU YAZICI DIKIS MAKINA SANAYI VE TICARET LTD. STI. GRUP 1 GROUP 1 ŞASE

Detaylı

OVERLOCK AUTOMAT FOR TROUSERS WITH KNEE LINING PANTOLON DİZ ASTARLI OVERLOK OTOMATI PART MANUAL PARÇA KATALOĞU

OVERLOCK AUTOMAT FOR TROUSERS WITH KNEE LINING PANTOLON DİZ ASTARLI OVERLOK OTOMATI PART MANUAL PARÇA KATALOĞU OVERLOCK AUTOMAT FOR TROUSERS WITH KNEE LINING PANTOLON DİZ ASTARLI OVERLOK OTOMATI MODEL NEW-TECH 1700/1 PART MANUAL PARÇA KATALOĞU YAZICI DIKIS MAKINA SANAYI VE TICARET LTD. STI. GRUP 1 GROUP 1 ŞASE

Detaylı

PART MANUAL PARÇA KATALOĞU

PART MANUAL PARÇA KATALOĞU BLIND STITCH MACHINE FOR INNER WAISTBAND FOR TROUSERS KUMAŞ PANTOLON GİZLİ KEMER BASKI MAKİNASI MODEL NEW-TECH 1250/1 PART MANUAL PARÇA KATALOĞU YAZICI DIKIS MAKINA SANAYI VE TICARET LTD. STI. GRUP 1 GROUP

Detaylı

SIDESEAM AUTOMAT FOR TROUSERS

SIDESEAM AUTOMAT FOR TROUSERS SIDESEAM AUTOMAT FOR TROUSERS PANTOLON YAN ÇATMA OTOMATI MODEL NEW-TECH 1500/1 PART MANUAL PARÇA KATALOĞU YAZICI DIKIS MAKINA SANAYI VE TICARET LTD. STI. GRUP 1 GROUP 1 ŞASE TABLE FRAME SIRA PARÇA NO ADET

Detaylı

Pita MAKİNA SANAYİ TİCARET LTD. ŞTİ. MONTAJ RESİMLERİ VE YEDEK PARÇA LİSTESİ

Pita MAKİNA SANAYİ TİCARET LTD. ŞTİ. MONTAJ RESİMLERİ VE YEDEK PARÇA LİSTESİ Pita MAKİNA SANAYİ TİCARET LTD. ŞTİ. MONTAJ RESİMLERİ VE YEDEK PARÇA LİSTESİ Parça Adı / Part Name No 53P00 53P003 53P004 53P005 53P006 53P007 53P008 53P009 53P00 53P0 53P0 53P03 53P04 53P05 53P06 53P07

Detaylı

OSCAR DZH200 E KULLANMA KILAVUZU & YEDEK PARÇA KATALOGU

OSCAR DZH200 E KULLANMA KILAVUZU & YEDEK PARÇA KATALOGU DZH200 E ZEMİN FREZE // SURFACE PREPARATION KULLANMA KILAVUZU & YEDEK PARÇA KATALOGU OSKAR MAKINA INSAAT SANAYI VE DIS TIC. LTD. STI. CANKIRI YOLU 1. CAD. BOZYER SOK. NO:17 PK: 06750 BUGDUZ-AKYURT/ANKARA/TURKEY

Detaylı

OSCAR OFC1218 B DERZ KESME MAKİNESİ FLOOR CUTTER KULLANMA KILAVUZU & YEDEK PARÇA KATALOGU

OSCAR OFC1218 B DERZ KESME MAKİNESİ FLOOR CUTTER KULLANMA KILAVUZU & YEDEK PARÇA KATALOGU OFC1218 B DERZ KESME MAKİNESİ FLOOR CUTTER KULLANMA KILAVUZU & YEDEK PARÇA KATALOGU OSKAR MAKINA INSAAT SANAYI VE DIS TIC. LTD. STI. CANKIRI YOLU 1. CAD. BOZYER SOK. NO:17 PK: 06750 BUGDUZ-AKYURT/ANKARA/TURKEY

Detaylı

OSCAR P900 B PERDAH MAKİNESİ // POWER TROWEL GASOLINE KULLANMA KILAVUZU & YEDEK PARÇA KATALOGU

OSCAR P900 B PERDAH MAKİNESİ // POWER TROWEL GASOLINE KULLANMA KILAVUZU & YEDEK PARÇA KATALOGU P900 B PERDAH MAKİNESİ // POWER TROWEL GASOLINE KULLANMA KILAVUZU & YEDEK PARÇA KATALOGU OSKAR MAKINA INSAAT SANAYI VE DIS TIC. LTD. STI. CANKIRI YOLU 1. CAD. BOZYER SOK. NO:17 PK: 06750 BUGDUZ-AKYURT/ANKARA/TURKEY

Detaylı

CANMAKINA www.canmakina.com.tr

CANMAKINA www.canmakina.com.tr ADK02 One or Two Needle, Double Locked Stitch Sewing Machine Spare Part Catalogue CANMAKINA www.canmakina.com.tr ÖZELLİKLER SPECIFICATIONS Dikiş: Zincir Dikiş Type: Chain Stitch Dikiş Tipi 401 Stitch

Detaylı

CLAMP PIECE CPL.LHS SERRATED 7 SM/1007-3 ALT ÇENE KOMPLE SOL

CLAMP PIECE CPL.LHS SERRATED 7 SM/1007-3 ALT ÇENE KOMPLE SOL PARÇA NO PART NO KOD CODE PARÇA ADI PART NAME 1 SM/1001 MEKİK KOMPLE ÇELİK SOL RAPİER CPL.LHS 2 SM/1002 MEKİK GÖVDESİ ÇELİK SOL RAPİER HEAD BODY LHS 3 SM/1003 MEKİK MANDALI ÇELİK SOL CLAMPİNG LEVER CPL.LHS

Detaylı

MERITOR ALL ORIGINAL NUMBERS. MARKS AND MODELS FROM VEHICLE MANUFACTURERS LISTED IN THIS CATALOGUE ARE FOR COMPARISON PURPOSES ONLY.

MERITOR ALL ORIGINAL NUMBERS. MARKS AND MODELS FROM VEHICLE MANUFACTURERS LISTED IN THIS CATALOGUE ARE FOR COMPARISON PURPOSES ONLY. MERITOR ALL ORIGINAL NUMBERS. MARKS AND MODELS FROM VEHICLE MANUFACTURERS LISTED IN THIS CATALOGUE ARE FOR COMPARISON PURPOSES ONLY. 8 ECS - 000 MCK0 000 Caliper Pin Repair Kit Kaliper Perno Tamir Takımı

Detaylı

3100/3104/4100/4104 MOTOR ENGINE

3100/3104/4100/4104 MOTOR ENGINE 3100/3104/4100/4104 MOTOR ENGINE SİLİNDİR BLOK / CYLINDER BLOK 3 7 11 5 8 9 12 2 4 10 13 1 6 14 15 32 31 30 29 18 19 16 28 27 26 25 24 23 22 21 20 17 10 SİLİNDİR BLOK / CYLINDER BLOK Sıra No Item No Stok

Detaylı

GENUINE PARTS İÇİNDEKİLER'E DÖN

GENUINE PARTS İÇİNDEKİLER'E DÖN LK-1903ASS Tavsiye Edilen Parçalar Bilgisayar Kontrollü, Yüksek Hızlı, Direct Drive, Kilit Dikiş Düğme Dikme Makinesi 1 1 D1405-M7W-F00 NEEDLE BAR THREAD GUIDE 2 1 D1901-L7V-VB0 THREAD TAKE-UP LEVER ASM

Detaylı

TOZ LASTİK TAKIMI CT 0 SB... SN....9 DUST RUBBER SET / CT 00 ŞAPKALI TOZ LASTİĞİ / THRUST PART WITH BELLOW 7 mm CT 0 TOZ LASTİK BURCU / DUST RUBBER BUSH *8*0 mm Q 7 mm TOZ LASTİK TAKIMI CT 8 DUST RUBBER

Detaylı

YEDEK MALZEMLER REFILLS

YEDEK MALZEMLER REFILLS F1 KART F1 DRIVER CARD KM-PLUS KART KM-PLUS DRIVER CARD KM-DCVAR KART KM-DCVAR DRIVER CARD KM-GOLD KART KM-GOLD DRIVER CARD F1 ve KM-PLUS KART için EL TERMİNALİ DISPLAY for F1 and KM-PLUS DRIVER CARD DDC-A60

Detaylı

NİXON AUTO EUROPEN TRUCK SPARE PARTS product catalogue +905301453454

NİXON AUTO EUROPEN TRUCK SPARE PARTS product catalogue
+905301453454 NXN1001 NXN1002 51958007431 51958006075 51958007386 51958007418 TIGHTENER PULLEY 65 X 36 TIGHTENER PULLEY 74 X 42 X 6304 NXN1003 NXN1004 51958006092 51958007436 51958200039 TIGHTENER PULLEY 74 X 34 X 6304

Detaylı

Yedek Parça Kataloğu. Spare Parts Catalogue VFPN -H SERİSİ İTFAİYE POMPASI FIRE PUMP VERSİYON:01 TR/ EN

Yedek Parça Kataloğu. Spare Parts Catalogue VFPN -H SERİSİ İTFAİYE POMPASI FIRE PUMP VERSİYON:01 TR/ EN İTFAİYE POMPASI FIRE PUMP Yedek Parça Kataloğu Spare Parts Catalogue TR EN VFPN -H SERİSİ VERSİYON:0 TR/ EN Tüm haklar VOLKAN'da saklıdır. 05 TÜRKİYE'de basılmıştır. /Copyright by VOLKAN - 05 - printed

Detaylı

BİRİM FİYAT TEKLİF MEKTUBU

BİRİM FİYAT TEKLİF MEKTUBU TEL=08660(h) FAX=08660(h) Sayfa No / Dosya No : -KÇLİ/0077 Açıklama: KOMATSU KAMYONLAR VE DA- VE A- BULDOZERLERDE KULLANILMAK ÜZERE İHTİYACIMIZ 6 7 8 9 6-000-08-00-0-0-0-0-09-06-60-06-60-09-6-7-960-0-0-0-

Detaylı

NEO NEO SERİSİ MONTAJ TALİMATI NEO SERIE ASSEMBLING INSTRUCTION NEO MODÜLER PANO MONTAJ TALİMATI NEO ENCLOSURE ASSEMBLING INSTRUCTION NEO SERIES

NEO NEO SERİSİ MONTAJ TALİMATI NEO SERIE ASSEMBLING INSTRUCTION NEO MODÜLER PANO MONTAJ TALİMATI NEO ENCLOSURE ASSEMBLING INSTRUCTION NEO SERIES NEO ENCLOSURE ASSEMBLING INSTRUCTION REV. NO 0 SAYFA 68/1 NEO NEO SERİSİ MONTAJ TALİMATI NEO SERIE ASSEMBLING INSTRUCTION NEO ENCLOSURE ASSEMBLING INSTRUCTION REV. NO 0 SAYFA 68/2 NEO MODÜLER PANO MONTAJ

Detaylı

PR ECO EKONOMİK SERİ CAM PRESLEME MAKİNESİ EKONOMİK SERİ CAM PRESLEME MAKİNASI. İstenilen cam ve spacer kalınlarına göre ayarlanabilir.

PR ECO EKONOMİK SERİ CAM PRESLEME MAKİNESİ EKONOMİK SERİ CAM PRESLEME MAKİNASI. İstenilen cam ve spacer kalınlarına göre ayarlanabilir. PR ECO EKONOMİK SERİ CAM PRESLEME MAKİNESİ EKONOMİK SERİ CAM PRESLEME MAKİNASI İstenilen cam ve spacer kalınlarına göre ayarlanabilir. İklim şartlarına göre ısı kontrolü vardır. Üretim kolaylığı için hız

Detaylı

BF2AH (ZV0 2 56A;13ZV0041,extZV0 2 56A;13ZV0041) E-2 CYLINDER BARREL/CYLINDER HEAD

BF2AH (ZV0 2 56A;13ZV0041,extZV0 2 56A;13ZV0041) E-2 CYLINDER BARREL/CYLINDER HEAD Sayfa 1 E-2 CYLINDER BARREL/CYLINDER HEAD Refnr Parça Numarası Açıklama İlk Son 1 12100ZV0840 BARREL COMP., CYLINDER 1242711 001 SC 2 12133ZV0305 GUIDE, IN. VALVE (OS) 1217270 (2) SC 3 12211ZV0000 HEAD,

Detaylı

TABLA KÖRÜK TAŞIYICI KOLLARI - PLASTİK SAÇLI S YATAKLAR

TABLA KÖRÜK TAŞIYICI KOLLARI - PLASTİK SAÇLI S YATAKLAR PLASTIC TIN PLATE S SEAMS TABLA KÖRÜK TAŞIYICI KOLLARI PLASTİK SAÇLI S YATAKLAR Ø SÜ Ø 3.2.1.711 BRAKE CHAMBER ARM SMALL 3.2.1.712 BRAKE CHAMBER ARM SMALL 3.34.3.661 S SEAM END SFERO COMPLETE WITH BALL

Detaylı

PR 180 CAM PRESLEME MAKİNESİ CAM PRESLEME MAKİNASI. İstenilen cam ve spacer kalınlıklarına göre ayarlanabilir.

PR 180 CAM PRESLEME MAKİNESİ CAM PRESLEME MAKİNASI. İstenilen cam ve spacer kalınlıklarına göre ayarlanabilir. Ö PR 0 CAM PRESLEME MAKİNESİ CAM PRESLEME MAKİNASI İstenilen cam ve spacer kalınlıklarına göre ayarlanabilir. İklim şartlarına göre ısı kontrolü vardır. Üretim kolaylığı için hız ayarı vardır. Makine giriş

Detaylı

TEOS plus+ TEOS SERİSİ MONTAJ TALİMATI TEOS SERIE ASSEMBLING INSTRUCTION TEOS MODÜLER PANO MONTAJ TALİMATI TEOS ENCLOSURE ASSEMBLING INSTRUCTION

TEOS plus+ TEOS SERİSİ MONTAJ TALİMATI TEOS SERIE ASSEMBLING INSTRUCTION TEOS MODÜLER PANO MONTAJ TALİMATI TEOS ENCLOSURE ASSEMBLING INSTRUCTION REV. NO 3 SAYFA 80/1 TEOS plus+ MONTAJ TALİMATI TEOS SERIE ASSEMBLING INSTRUCTION REV. NO 3 SAYFA 80/2 SAYFA İNDEKSİ / PAGE INDEX TEOS MODÜLER PANO MONTAJ TALİMATI PAKET İÇERİĞİ PACKAGE CONTENTS TABAN

Detaylı

FİYAT LİSTESİ 12.10.2015

FİYAT LİSTESİ 12.10.2015 1 FİYAT LİSTESİ 12.10.2015 M-ELEKTRİK AKSAMI YME001A05A05011 AKÜ 17 1 91,09 107,49 YME001A0520Y002 AKÜ (YUASA) 17 1 154,45 182,25 YME001L61M62006 AKÜ LASTİĞİ 16 10 4,19 4,94 YME001A06A06041 ATEŞLEME BOBİNİ

Detaylı

KONTEKAUTO MAN & MERCEDES & IVECO & VOLVO TRUCK SPARE PARTS PRODUCTION & EXPORT Kontek Otomotiv Makina Döküm Ltd Sti info@kontekauto.com

KONTEKAUTO MAN & MERCEDES & IVECO & VOLVO TRUCK SPARE PARTS PRODUCTION & EXPORT Kontek Otomotiv Makina Döküm Ltd Sti info@kontekauto.com K1001 K1002 51958007431 51958006075 51958007386 51958007418 GERGİ KASNAK TIGHTENER PULLEY 65 X 36 GERGİ KASNAK TIGHTENER PULLEY 74 X 42 X 6304 K1003 K1004 51958006092 51958007436 51958200039 GERGİ KASNAK

Detaylı

TUSATECH TUSA OTOMOTİV MAN - MERCEDES KAMYON YEDEK PARÇA TUSA AUTOMOTIVE MAN - MERCEDES TRUCK SPARE PARTS

TUSATECH TUSA OTOMOTİV MAN - MERCEDES KAMYON YEDEK PARÇA TUSA AUTOMOTIVE MAN - MERCEDES TRUCK SPARE PARTS TUSATECH TUSA OTOMOTİV - KAMYON YEDEK PARÇA TUSA AUTOMOTIVE - TRUCK SPARE PARTS ÜRÜNLERİ / PRODUCTS COD O.E.M. NO MODEL PARÇA / DESCRIPTION FOTO / PICTURE TS 5130 51063305034 51063305040 TGS TGX EURO 4

Detaylı

SPARE PARTS FOR SERIE 60000 / 60000 SERİSİ YEDEK PARÇALARI

SPARE PARTS FOR SERIE 60000 / 60000 SERİSİ YEDEK PARÇALARI SPARE PARTS FOR SERIE 60000 / 60000 SERİSİ YEDEK PARÇALARI 1 Nut M6 M6 somun 8 2 Cover Kapak 1 3 Bearing type 6010 6010 tipi rulman 2 4 Snap ring Φ 50 Segman Φ 50 3 5 Ring gear Dişli 1 6 Male P.T.O. shaft

Detaylı

KONTEKAUTO MAN & MERCEDES & IVECO & VOLVO TRUCK SPARE PARTS PRODUCTION & EXPORT Kontek Otomotiv Makina Döküm Ltd Sti info@kontekauto.com

KONTEKAUTO MAN & MERCEDES & IVECO & VOLVO TRUCK SPARE PARTS PRODUCTION & EXPORT Kontek Otomotiv Makina Döküm Ltd Sti info@kontekauto.com K4001 K4002 4570351312 4570350312 4570350112 4570351512 KRANK DAMPERI 4020350013 KRANK DAMPERI VIBRATION DAMPER VIBRATION DAMPER K4003 K4004 4572003170 0005501633 78 X 42 X 6303 80 X 48 K4005 K4006 4572003070

Detaylı

Rev.No/Rev. Tarihi Rev.No/Rev.Date. Yayın Tarihi Date of Issue 04/PR/01-SL01 29.01.2009 00 1 / 5. Kalite Güvence Sorumlusu / Q.A.

Rev.No/Rev. Tarihi Rev.No/Rev.Date. Yayın Tarihi Date of Issue 04/PR/01-SL01 29.01.2009 00 1 / 5. Kalite Güvence Sorumlusu / Q.A. No Nr Seite Seviyesi Level Ebene Tarihi Date Datum 04/PR/01-SL01 29.01.2009 00 1 / 5 DEĞĠġĠKLĠK NOTLARI / REVISION REMARKS / ÄNDERUNGSVERMERKE Yapılan DeğiĢiklik Revision made Änderung durchgeführt von

Detaylı

YLP4-090 POMPA LOBE PUMP

YLP4-090 POMPA LOBE PUMP YLP4-090 POMPA LOBE PUMP KULLANIM ALANLARI: Gıda Proseslerinde Meşrubatlarda Süt Ürünlerinde Kişi Temizlik Ürünlerinde İlaç sektöründe Biolojik uygulamalarda Kimyasal Endüstriyel Malzeme Özellikleri Ana

Detaylı

FİYAT LİSTESİ 31.12.2012

FİYAT LİSTESİ 31.12.2012 1 FİYAT LİSTESİ 31.12.2012 D-ÇEKTİRME Parça Kodu Parça Adı N P.A. KDVli YMR952Z86003001 4 TIRNAKLI SOMUN ÇEKTİRME 3 1 11,50 13,57 YMR952Z89008001 KAYIŞ ÇEKTİRME 4 1 23,00 27,14 YMR952Z85002001 MARS DISLISI

Detaylı

RTR7500DE DİZEL JENERATÖR

RTR7500DE DİZEL JENERATÖR RTR7500DE 82 RTR7500DE DİZEL JENERATÖR 0 Sigorta 1 Dizel Motor Komple 2 Pul M10 3 Rondela M10 4 Somun M10 5 Gövde Kapağı 6 Gövde Kapak Vidası M8X32 7 Rotor Pervane Vidası M5X10 7-20 Rotor-Statör Komple

Detaylı

YLP5 130 POMPA LOBE PUMP

YLP5 130 POMPA LOBE PUMP YLP5 130 POMPA LOBE PUMP KULLANIM ALANLARI: Gıda Proseslerinde Meşrubatlarda Süt Ürünlerinde Kişi Temizlik Ürünlerinde İlaç sektöründe Biolojik uygulamalarda Kimyasal Endüstriyel Malzeme Özellikleri Ana

Detaylı

MERKEZMAN San. Tic. Ltd. Şti.1979 yılında otomotiv sektörünün kalbi olan Bursa'da kurulmuştur.

MERKEZMAN San. Tic. Ltd. Şti.1979 yılında otomotiv sektörünün kalbi olan Bursa'da kurulmuştur. 2015 MERKEZMAN San. Tic. Ltd. Şti.1979 yılında otomotiv sektörünün kalbi olan Bursa'da kurulmuştur. Hedefi; orijinal kalitesinde malzeme üretmektir. Firmamız, yenilikleri takip eden yeni kuşak yöneticileri

Detaylı

FİYAT LİSTESİ 31.12.2012

FİYAT LİSTESİ 31.12.2012 1 FİYAT LİSTESİ 31.12.2012 M-ELEKTRİK AKSAMI YME00182A77E002 BOBİN 5 1 12,06 14,23 YME001A17A17016 BUJİ BAŞLIĞI 3 10 0,80 0,94 YME00128K61K001 BUJİ BAŞLIĞI LASTİĞİ 2 5 1,48 1,75 YME00136K71K001 BUJİ KABLOSU

Detaylı

YHL 2½ " POMPA HELICAL GEAR PUMP

YHL 2½  POMPA HELICAL GEAR PUMP YHL 2½ " POMPA HELICAL GEAR PUMP KULLANIM ALANLARI: Fuel Oil Servis Tankları, Gaz Yağı, Mazot Tankerlerinde Küçük çapta kızgın yağ sirkülasyonlarında Endüstrinin yarı viskoz mayilerinin pompaj işlemlerinde.

Detaylı

Knurled Bushing. BrakingTecH Iveco Series Brake Parts Brake Adjuster Screw. Serin Otomotiv İç ve Dış Ticaret BTI71601 TRAKKER-TECH-STAR-CURSOR

Knurled Bushing. BrakingTecH Iveco Series Brake Parts Brake Adjuster Screw. Serin Otomotiv İç ve Dış Ticaret BTI71601 TRAKKER-TECH-STAR-CURSOR Serin Otomotiv İç ve Dış Ticaret 5.Sanayi Sitesi 7419/4 Sokak.No:10/1K 35060 Pinarbasi-Bornova / İzmir -TURKEY Tel:+90 232 478 5657 / Fax:+90 232 478 5658 Mobile :+90 549 412 6930 Website : E-mail :oguz@brakingtech.com

Detaylı

İç Çamaşırı ve Mayo Apereleri Underwear Attachments

İç Çamaşırı ve Mayo Apereleri Underwear Attachments C1 İç Çamaşırı ve Mayo Apereleri Underwear Attachments 0 3. 1 1 22 OVERLOK MAKİNASI SPAGETTİ APERESİ SPAGHETTI ATTACHMENT FOR OVERLOCK MACHINES Overlok Makinaları için üretilir. Produced for overlock machines.

Detaylı

SERVİS MANUELİ/SERVICE MANUAL. Elektromekanik / Electromechanic BULAŞIK YIKAMA MAKİNASI DISHWASHER BYM100E

SERVİS MANUELİ/SERVICE MANUAL. Elektromekanik / Electromechanic BULAŞIK YIKAMA MAKİNASI DISHWASHER BYM100E SERVİS MANUELİ/SERVICE MANUAL Elektromekanik / Electromechanic BULAŞIK YIKAMA MAKİNASI DISHWASHER BYM100E Revizyon No : 01 Yürürlülük i : 10.04.2008 2100 0506 1003 1002 2100 0509 1314 0001 2100 3214 2401

Detaylı

www.ornekismakinalari.com.tr

www.ornekismakinalari.com.tr Hakkımızda 1976 Yılından Başlayarak 35 Yılı Aşkın Süredir İş Makinası Ve Yedek Parça Sektöründe Tecrübeli Bir Yönetime Sahip Olan Örnek İş Makinaları 1995 Yılında Arif Öksüz Tarafından Kurulmuştur. 2013

Detaylı

CARACAL D-ÇEKTİRME Parça Kodu Parça Adı N P.A. Fiyat KDVli Fiyat YMR952Z84001008 ROTOR ÇEKTİRME 1 1 3,89 4,59

CARACAL D-ÇEKTİRME Parça Kodu Parça Adı N P.A. Fiyat KDVli Fiyat YMR952Z84001008 ROTOR ÇEKTİRME 1 1 3,89 4,59 1 FİYAT LİSTESİ 31.12.2012 D-ÇEKTİRME YMR952Z84001008 ROTOR ÇEKTİRME 1 1 3,89 4,59 2 D-SÖKME YMR950177419001 YAĞ POMPASI SOMUN SÖKME APARATI 1 1 7,76 9,16 3 M-ELEKTRİK AKSAMI YME001A05A05023 AKÜ 14 1 45,90

Detaylı

BF2AM (ZV0X2 53;13ZV0041,extZV0X2 53;13ZV0041,ZV0X2 52;13ZV0041,extZV0X2 52;13ZV0041) E-2 CYLINDER BARREL/CYLINDER HEAD

BF2AM (ZV0X2 53;13ZV0041,extZV0X2 53;13ZV0041,ZV0X2 52;13ZV0041,extZV0X2 52;13ZV0041) E-2 CYLINDER BARREL/CYLINDER HEAD Sayfa 1 E-2 CYLINDER BARREL/CYLINDER HEAD Refnr Parça Numarası Açıklama İlk Son 1 12100ZV0840 BARREL COMP., CYLINDER 1242711 001 SD, LD 1 12100ZV0841 BARREL COMP., CYLINDER 1242712 001 SD, LD 2 12133ZV0305

Detaylı

MAMÜL PARÇA LİSTESİ. Mamül kodu : 41 / 2009400 Mamül adı : 4-MIX 54cc (ATOMIC) SIRA PARÇA PARÇA ADI - STANDART NO ADET

MAMÜL PARÇA LİSTESİ. Mamül kodu : 41 / 2009400 Mamül adı : 4-MIX 54cc (ATOMIC) SIRA PARÇA PARÇA ADI - STANDART NO ADET Mamül kodu : 41 / 2009400 Mamül adı : 4-MIX 54cc (ATOMIC) 1 2009079 Plastik muhafaza (Atomizör) 1 2 2008902 Starter kapağı 1 3 2008987 Starter komple 1 4 2008909 Plastik buji kapağı 1 5 2009012 Özel civata

Detaylı

MASSEY NR : ENTRA NR : 45.92.002 DESCRIPTION : BONNET HANDLE PARÇA ADI : TYPE :

MASSEY NR : ENTRA NR : 45.92.002 DESCRIPTION : BONNET HANDLE PARÇA ADI : TYPE : 45.92.167 ASPAR OTOMOTİV SANAYİ VE DIŞ TİCARET LTD. ŞTİ. TEL +90 212 671 72 61 - +90 212 671 61 49 FAX +90 212 671 61 27 MF 001 MASSEY NR : 1884060M91 +82822M9 ENTRA NR : 45.92.001 DESCRIPTION : BONNET

Detaylı

BİRİM FİYAT TEKLİF MEKTUBU

BİRİM FİYAT TEKLİF MEKTUBU TEL=0800(h) FAX=0800(h) Dosya No : -KÇLİ/00 Sayfa No / -0-000 RACE ASS'Y 7-8-0-0-79 KIT 7-8-000 TK -70- CONDENSER ASSY 0-979-8-0-00 ARMATURE ASSY KDO-00-0 --088 TANK -07-0 -00- DIAPHRAGM 8-- 0 7 --00 COVER

Detaylı

PARÇA VE MALZEME LİSTESİ - LIST OF SPARE PARTS AND MATERIALS

PARÇA VE MALZEME LİSTESİ - LIST OF SPARE PARTS AND MATERIALS PARÇA VE MALZEME LİSTESİ - LIST OF SPARE PARTS AND MATERIALS PARÇA NO: PART NO: 1 PARÇA İSMİ: PART NAME: Kablo Sıkma Somunu / Nut MALZEME: MATERIAL: PARÇA NO: PART NO: 16 PARÇA İSMİ: PART NAME: Alt Rulman

Detaylı

4204 / 4304 / 4404 SERIES ENGINES

4204 / 4304 / 4404 SERIES ENGINES 4204 / 4304 / 4404 SERIES ENGINES PA S A A A A PA S A A e No P N N S N N S NN 9 140100531 1 Turbo Yağlama Borusu pipe oil, turbo 10 140100575 1 Turbo Yağ Dönüş Rakoru fitting, turbo oil return 11.52 140100582

Detaylı

ROLLING ROOF YUVARLANAN TERAS

ROLLING ROOF YUVARLANAN TERAS ROLLING ROOF YUVARLANAN TERAS Sistem dünyada hiçbir açılır tavan sisteminin bir arada gerçekleştiremediği katlanma ve toplanma özelliğini bir arada sunmaktadır. Sistemde tavan kapama malzemesi olarak kullanılan

Detaylı

Metfren Otomotiv, Volvo, Iveco, Ford, Renault, Man, Mercedes, Scania, Daf, BMC, Dodge, Magirus Metfren Metfren Automotive

Metfren Otomotiv, Volvo, Iveco, Ford, Renault, Man, Mercedes, Scania, Daf, BMC, Dodge, Magirus Metfren Metfren Automotive www.metfren.com Sektöründe yeniliklerin öncüsü olarak faaliyetlerini sürdüren Metfren Otomotiv, Avrupa standartlarında üretimini yaptığı fren parçalarını, 2001 yılından beri, dünya pazarına sunmaktadır.

Detaylı

FİYAT LİSTESİ 12.10.2015

FİYAT LİSTESİ 12.10.2015 1 FİYAT LİSTESİ 12.10.2015 M-ELEKTRİK AKSAMI Parça Kodu Parça Adı N P.A. KDVli YME001A05A05011 AKÜ 4 1 91,09 107,49 YME001A0520Y002 AKÜ (YUASA) 4 1 154,45 182,25 YME001A06A06041 ATEŞLEME BOBİNİ 8 1 17,00

Detaylı

Referans Markalar References Brands SAF MERITOR WABCO IVECO BPW BREMBO KNORR HALDEX. Caliper Repair Kits Valve Cover Rubbers. Kaliper Parçalarıi

Referans Markalar References Brands SAF MERITOR WABCO IVECO BPW BREMBO KNORR HALDEX. Caliper Repair Kits Valve Cover Rubbers. Kaliper Parçalarıi Referans Markalar References Brands SAF MERITOR WABCO IVECO BPW BREMBO KNORR HALDEX Caliper Repair Kits Valve Cover Rubbers Kaliper Parçalarıi SPARE PARTS 12-1416-00 K001929, 81508226027, 0004204282 DAYAMA

Detaylı

KNORR / SB 5000-SN 5000

KNORR / SB 5000-SN 5000 KNORR / SB 5000-SN 5000 Ilpart Nr. 101.01.10108 101.01.10109 Ilpart Nr. TOZ LAST K TAKIMI / CALIPER DUST RUBBER SET TOZ LAST K TAKIMI / CALIPER DUST RUBBER SET K001929 81508226027 69 MM. 69 MM. Ilpart

Detaylı

: ŞANZIMAN GRUBU Mamül kodu : 41 / 3681000 Mamül adı : 651B EKOSTAR TARAL (ZS168FB Konik)ÇAPA TRAKTÖRÜ SIRA PARÇA PARÇA ADI - STANDART NO ADET

: ŞANZIMAN GRUBU Mamül kodu : 41 / 3681000 Mamül adı : 651B EKOSTAR TARAL (ZS168FB Konik)ÇAPA TRAKTÖRÜ SIRA PARÇA PARÇA ADI - STANDART NO ADET Grup : ŞANZIMAN GRUBU Mamül kodu : 41 / 3681000 1 3681021 Tapa yağ 35x8 1 2 3681022 Tapa yağ 47x8 1 3 0102029 Somun 6 kö.emn.m8 37 4 3681031 Saplama M8x52 5 5 0103021 Rondela yaylı M8 38 6 3681019 Debriyaj

Detaylı

2014 Alüminyum Aksesuar Kataloğu 2014 Aluminium Accessories Catalog

2014 Alüminyum Aksesuar Kataloğu 2014 Aluminium Accessories Catalog BARIŞ STATİK Barış Statik Alüminyum ve Küpeşte Aksesuarları 2014 Alüminyum Aksesuar Kataloğu 2014 Aluminium Accessories Catalog 2014 BARIŞ STATİK Barış Statik Alüminyum ve Küpeşte Aksesuarları Kare Küpeşte

Detaylı

FİYAT LİSTESİ 12.10.2015

FİYAT LİSTESİ 12.10.2015 1 FİYAT LİSTESİ 12.10.2015 D-ÇEKTİRME Parça Kodu Parça Adı N P.A. KDVli YMR952Z86003001 4 TIRNAKLI SOMUN ÇEKTİRME 2 1 11,50 13,57 YMR952Z89008001 KAYIŞ ÇEKTİRME 3 1 26,83 31,66 2 M-ELEKTRİK AKSAMI Parça

Detaylı

Gömlek Apereleri Shirt Attachments

Gömlek Apereleri Shirt Attachments Giriş 45 Gömlek Apereleri Shirt Attachments G 1 ŞERİT MAKİNASI ÜSTTEN TAKMA PAT APERESİ RIBBON MACHINE PLACKET MOUNTED FROM TOP ATTACHMENT Çok iğneli şerit makinaları için üretilmiştir. Produced for multi-needle

Detaylı

SEYHAN251-301 D-AYAR Parça Kodu Parça Adı N P.A. Fiyat KDVli Fiyat YMR954181423001 SÜBAP CİVATASI AYAR APARATI 1 1 2,59 3,06

SEYHAN251-301 D-AYAR Parça Kodu Parça Adı N P.A. Fiyat KDVli Fiyat YMR954181423001 SÜBAP CİVATASI AYAR APARATI 1 1 2,59 3,06 1 FİYAT LİSTESİ 17.05.2016 D-AYAR YMR954181423001 SÜBAP CİVATASI AYAR APARATI 1 1 2,59 3,06 2 M-ELEKTRİK AKSAMI YME001A06A06026 ATEŞLEME BOBİNİ 3 1 131,24 154,86 YME001A17A17014 BUJİ BAŞLIĞI 5 5 2,66 3,14

Detaylı

BİRİM FİYAT TEKLİF MEKTUBU

BİRİM FİYAT TEKLİF MEKTUBU TEL=040(4h) FAX=040(4h) Sayfa No / Dosya No : -KÇLİ/99 4 7 9-004-0-0-09-04-40 --0400 4-470-0 4-0-04 4-0- 4-0-4 44--4 4-0-04 4-0-0 4-0-04 4-0-07 RULMAN SF7 RULMAN NJ99-C4 Özellik: ORJİNAL/NTN/NSK RULMAN

Detaylı

FİYAT LİSTESİ 31.12.2012

FİYAT LİSTESİ 31.12.2012 1 FİYAT LİSTESİ 31.12.2012 D-ÇEKTİRME Parça Kodu Parça Adı N P.A. KDVli YMR952Z89008001 KAYIŞ ÇEKTİRME 2 1 23,00 27,14 YMR952Z84001001 ROTOR ÇEKTİRME 1 1 10,06 11,87 2 M-ELEKTRİK AKSAMI Parça Kodu Parça

Detaylı

YHL 10" POMPA HELICAL GEAR PUMP

YHL 10 POMPA HELICAL GEAR PUMP YHL 10" POMPA HELICAL GEAR PUMP KULLANIM ALANLARI: Fuel Oil Servis Tankları, Gaz Yağı, Mazot Tankerlerinde Küçük çapta kızgın yağ sirkülasyonlarında Endüstrinin yarı viskoz mayilerinin pompaj işlemlerinde.

Detaylı

Hızınız kontrol altında... Get Your Speed Under Control

Hızınız kontrol altında... Get Your Speed Under Control 0 Kaliper Tamir Takımları & Disk Fren Balataları Kataloğu Caliper Repair Kids & Disk Brake Ads Catalogue Hızınız kontrol altında... Get Your Speed Under Control www.ekerbijon.com.tr - indeks index - indeks

Detaylı

YLP2-012 POMPA LOBE PUMP

YLP2-012 POMPA LOBE PUMP YLP2-012 POMPA LOBE PUMP KULLANIM ALANLARI: Gıda Proseslerinde Meşrubatlarda Süt Ürünlerinde Kişi Temizlik Ürünlerinde İlaç sektöründe Biolojik uygulamalarda Kimyasal Endüstriyel Malzeme Özellikleri Ana

Detaylı

FİYAT LİSTESİ 31.12.2012

FİYAT LİSTESİ 31.12.2012 1 FİYAT LİSTESİ 31.12.2012 D-ÇEKTİRME Parça Kodu Parça Adı N P.A. KDVli YMR952Z86003001 4 TIRNAKLI SOMUN ÇEKTİRME 3 1 11,50 13,57 YMR952Z89008001 KAYIŞ ÇEKTİRME 4 1 23,00 27,14 YMR952Z85002001 MARS DISLISI

Detaylı

EUROPEN TRUCK SPARE PARTS product catalogue

EUROPEN TRUCK SPARE PARTS product catalogue K4001 K4002 4570351312 4570350312 4570350112 4570351512 KRANK DAMPERI 4020350013 KRANK DAMPERI VIBRATION DAMPER VIBRATION DAMPER K4003 K4004 4572003170 0005501633 TENSIONER PULLEY TENSIONER PULLEY 78 X

Detaylı

MAMÜL PARÇA LİSTESİ. : DEPO GRUBU Mamül kodu : 40-50014-2000122 Mamül adı : ATOMIC 6314 SIRT ATOMİZÖRÜ KOLİSİZ SIRA NO

MAMÜL PARÇA LİSTESİ. : DEPO GRUBU Mamül kodu : 40-50014-2000122 Mamül adı : ATOMIC 6314 SIRT ATOMİZÖRÜ KOLİSİZ SIRA NO Grup : DEPO GRUBU Mamül kodu : 40-50014-2000122 Mamül adı : ATOMIC 6314 SIRT ATOMİZÖRÜ KOLİSİZ SIRA NO PARÇA KODU PARÇA ADI - STANDART NO ADET 1 2002801 Depo ilaç 14 lt. Atomix 1 2 2002802 Depo rekor contası

Detaylı

Kültivatör yaylı ayakları Tines For Cultivators

Kültivatör yaylı ayakları Tines For Cultivators Döşemenler Ziraat Makinaları A.Ş. 1978 yılından bu yana aile şirketi olarak çalışmakta olan,sektöründe tanınan bir işletmedir. Uzman kadrosu ile her türlü toprak yapısına ve farklı traktör güçlerine uygun

Detaylı

EREN GR EREN GRUP UP

EREN GR EREN GRUP UP EREN GRUP İçindekiler Contents Super Market Shopfitting - Market Bölümü Technical Specifications - Teknik Bilgiler Market Shelf Units - Market Raf Üniteleri Market Unit Parts - Market Ünite Parçaları Market

Detaylı

BORZ. alüminyum. www.borzaluminyum.com

BORZ. alüminyum. www.borzaluminyum.com www.borzaluminyum.com Alüminyum Profiller Aluminium Profiles B01 B02 B03 B04 B05 16 x 2,0 mm Alüminyum Boru 16 x 2,0 mm Aluminium Pipe 16 x 1,5 mm Alüminyum Boru 16 x 1,5 mm Aluminium Pipe 19 x 1,5 mm

Detaylı

BALTA P L A S T İ K MADE İN TURKEY

BALTA P L A S T İ K MADE İN TURKEY MADE İN TURKEY Özbekistan Turkmenistan Vietnam Sudan Nigeria Pakistan China Algeria Syria Saudi Arabia Ukraine Russia Brazil Tunisia Fas Turkey Iran Balta plastik Romanian Yemen Malaysia Egypt Bulgaria

Detaylı

Treyler Ekipmanları Trailer Equipments

Treyler Ekipmanları Trailer Equipments Treyler Ekipmanları Trailer Equipments Ürün Kodu / Procude Code : 152 T001 : AK/T001 Düz Dorse Kilidi Fastener Ürün Kodu / Procude Code : 152 T002 : AK/T002 Gömme Dorse Kilidi Recessed Fastener Ürün Kodu

Detaylı

YANGIN POMPA SİSTEMLERİ

YANGIN POMPA SİSTEMLERİ YANGIN POMPA SİSTEMLERİ Türbosan A.Ş. nin Yangın Pompaları UL LİSTED olmuştur. NFPA 20 (National Fire Protection Association) Standardı yangından korunmak için Yangın Pompa Gruplarını ve Tesisatlarını

Detaylı

MAMÜL PARÇA LİSTESİ. Mamül kodu : 41 / : DEKOMPRESÖR KOMPLE SIRA PARÇA PARÇA ADI - STANDART NO ADET

MAMÜL PARÇA LİSTESİ. Mamül kodu : 41 / : DEKOMPRESÖR KOMPLE SIRA PARÇA PARÇA ADI - STANDART NO ADET Mamül kodu : 41 / 2008989 Grup : DEKOMPRESÖR KOMPLE SIRA PARÇA PARÇA ADI - STANDART NO ADET NO KODU 1 2008924 Plastik kam (Kam dişlisi) 1 2 2008926 Dekompresor kapağı 1 3 2008927 Dekompresor yayı 1 4 2008928

Detaylı

M10 YEM KARMA MAKİNESİ FEED MIXER

M10 YEM KARMA MAKİNESİ FEED MIXER Tel : +90 332 345 00 Fax : +90 332 345 00 www.yukseltarim.com info@yukseltarim.com Büyük Kayacık Mah. 4 Organize Sanayi Bölgesi 4 Nolu Sk. No: Selçuklu / KONYA M YEM KARMA MAKİNESİ FEED MIXER İÇİNDEKİLER

Detaylı

Dirsek ve Köşeli Dirsek angles and bends

Dirsek ve Köşeli Dirsek angles and bends Türkçe English 2011 KIT Dirsek ve Köşeli Dirsek angles and bends EX190 ÜÇ YÖNLÜ AÇI Ø 42,4 (PARLAK 304 PASLANMAZ EX171 AÇI Ø 33,7 (PARLAK 304 PASLANMAZ THREE WAY ANGLE 42,2 dia. STAINLESS STEEL AISI 304

Detaylı

New. Product ALFA11. Sürgü Kapak Sistemleri Sliding Door Systems. -

New. Product ALFA11. Sürgü Kapak Sistemleri Sliding Door Systems.  - ALFA11 Sürgü Kapak Sistemleri Sliding Door Systems 50 6 223 www.mesan.com.tr - info@mesan.com.tr 104-71-05 102-04-12 Altı köşe pingo Hexagonal adjuster foot Ø8x17 M6 Pingo Dübeli Adjustable foot bush Ø8

Detaylı

MAMÜL PARÇA LİSTESİ. : DEPO GRUBU Mamül kodu : 40-50014-2000093 Mamül adı : ATOMIC 6314 TPG SIRT ATOMİZÖRÜ SIRA NO PARÇA ADI - STANDART NO ADET

MAMÜL PARÇA LİSTESİ. : DEPO GRUBU Mamül kodu : 40-50014-2000093 Mamül adı : ATOMIC 6314 TPG SIRT ATOMİZÖRÜ SIRA NO PARÇA ADI - STANDART NO ADET MAMÜL LİSTESİ Grup : DEPO GRUBU Mamül kodu : 40-50014-2000093 Mamül adı : ATOMIC 6314 TPG SIRT ATOMİZÖRÜ ADI - STANDART ADET 1 2002602 İlaç deposu atomic 14 lt. 1 2 2002614 Depo süzgeci 1 3 2002627 Conta

Detaylı

MAMÜL PARÇA LİSTESİ. : DEPO GRUBU Mamül kodu : 40-50120-2000118 Mamül adı : ASTRON 7020 TM SIRT ATOMİZÖR SIRA NO PARÇA ADI - STANDART NO ADET

MAMÜL PARÇA LİSTESİ. : DEPO GRUBU Mamül kodu : 40-50120-2000118 Mamül adı : ASTRON 7020 TM SIRT ATOMİZÖR SIRA NO PARÇA ADI - STANDART NO ADET MAMÜL PARÇA LİSTESİ Grup : DEPO GRUBU Mamül kodu : 40-50120-2000118 Mamül adı : ASTRON 7020 TM SIRT ATOMİZÖR SIRA NO PARÇA KODU PARÇA ADI - STANDART NO ADET 1 2002706 İlaç deposu 20 lt. TM 1 2 2002702

Detaylı

İÇİNDEKİLER BARKOM GRUP HAKKINDA...2 I. KAROTİYERLER VE YEDEKLERİ..5 II. TİJLER VE MUHAFAZA BORULARI...53 III. ELMAS VE VİDYE ÜRÜNLER..

İÇİNDEKİLER BARKOM GRUP HAKKINDA...2 I. KAROTİYERLER VE YEDEKLERİ..5 II. TİJLER VE MUHAFAZA BORULARI...53 III. ELMAS VE VİDYE ÜRÜNLER.. İÇİNDEKİLER BARKOM GRUP HAKKINDA... I. KAROTİYERLER VE YEDEKLERİ.. II. TİJLER VE MUHAFAZA BORULARI... III. ELMAS VE VİDYE ÜRÜNLER.. IV. AKSESUARLAR 9 V. KUYU ÖLÇÜM CİHAZLARI...... VI. SONDAJ KATKI MADDELERİ-YAĞLAR

Detaylı

İSKELE İNŞ. YAPI EKİP. SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ ... www.sayhaiskele.com. www.sayhaiskele.com

İSKELE İNŞ. YAPI EKİP. SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ ... www.sayhaiskele.com. www.sayhaiskele.com ... www.sayhaiskele.com www.sayhaiskele.com SAYHA İSKELE İNŞAAT VE YAPI EKİPMANLARI SAN. TİC. LTD. ŞTİ. Olarak yurt içi ve yurt dışı uluslararası alanda iş bilen profesyonel kadrosu, yüksek kalite ve

Detaylı

SELAY ŞİBER BETON BORU EKİPMANLARI POMPA YEDEK PARÇA FİYAT LİSTESİ

SELAY ŞİBER BETON BORU EKİPMANLARI POMPA YEDEK PARÇA FİYAT LİSTESİ ŞİBER 1 413877 ÇİFT GÖZLÜ AŞINMA PLAKASI (ISIL İŞLEMLİ) 2 413877 ÇİFT GÖZLÜ AŞINMA PLAKASI (KAYNAK DOLGULU) 3 919630 S VALF 4 919630 S VALF FREZELİ MİL 5 415594 BASKI CONTASI 50 SHORE 6 415592 BASKI CONTASI

Detaylı

E-Z-D-V 108 MOTOR YEDEK PARÇA LİSTESİ.

E-Z-D-V 108 MOTOR YEDEK PARÇA LİSTESİ. 1 - TAKIM CONTA - MOTOR GÖVDESİ - GAZ KOLU 0 1 00558201339 TAKIM CONTA 2 0 1 00558401349 TAKIM CONTA 2 0 1 00558601358 TAKIM CONTA 0 1 00558801369 TAKIM CONTA 0,5 1 00558210339 O-RİNG + KEÇE TAKIMI 4 0,5

Detaylı

FİYAT LİSTESİ 31.12.2012

FİYAT LİSTESİ 31.12.2012 1 FİYAT LİSTESİ 31.12.2012 D-AYAR YMR95412F50F001 KOMPRESYON ÖLÇME ALETİ 1 255,25 301,20 YMR954445739001 YAĞ BASINCI ÖLÇME APARATI 1 2119,65 2501,19 Resim bulunamadi. 2 D-MONTAJ APARATI YMR955455754001

Detaylı

9S-75 ZF ORİJİNAL YEDEKLERİ

9S-75 ZF ORİJİNAL YEDEKLERİ 9S-75 ZF 1308 304 111 SENKROMEÇ GÖBEĞİ 3/4 (607) (107) 22935 EURO 63,65-1308 304 110 SENKROMEÇ GÖBEĞİ 1/2 (608) (106) 18098 EURO 72,20-1308 304 077 SENKROMEÇ FLANŞI 1/2 18095 EURO 52,50-1308 304 078 SENKROMEÇ

Detaylı

Temizlik Arabaları Montaj Kılavuzu Cleaning Trolleys Assembly Manual

Temizlik Arabaları Montaj Kılavuzu Cleaning Trolleys Assembly Manual Temizlik Arabaları Montaj Kılavuzu Cleaning Trolleys Assembly Manual MOLLR / MOLS : PROCART 320 / PROCART 321 www.fanset.com PROCART 320 Temizlik Arabası / Cleaning Trolley PROCART 320 A B C F I J K L

Detaylı

FİYAT LİSTESİ 31.12.2012

FİYAT LİSTESİ 31.12.2012 1 FİYAT LİSTESİ 31.12.2012 D-ÇEKTİRME YMR952Z86003001 4 TIRNAKLI SOMUN ÇEKTİRME 3 1 11,50 13,57 YMR952Z89008001 KAYIŞ ÇEKTİRME 4 1 23,00 27,14 YMR952Z85002001 MARS DISLISI SOMUN ÇEKTİRME 1 1 27,18 32,07

Detaylı

RTR075 RTR075-RTR075HD RTR075HD

RTR075 RTR075-RTR075HD RTR075HD RTR075 RTR075-36 RTR075 - BENZİNLİ ÇAPA MAKİNASI Kod No Parça İsmi Fiyat $ B101 Yağ Tıpası B102 Yağ Keçesi B103 Tıpa B104 Dişli Kutusu B105 Dişli Kutsu Contası B106 Dişli Kutusu Kapağı B107 Dişli Kutusu

Detaylı

DELME MAKİNESİ/DRILLING MACHINE KULLANMA KLAVUZU / USER'S GUIDE. GTİP/HS Code: 8467.89.00.90.00

DELME MAKİNESİ/DRILLING MACHINE KULLANMA KLAVUZU / USER'S GUIDE. GTİP/HS Code: 8467.89.00.90.00 DELME MAKİNESİ/DRILLING MACHINE KULLANMA KLAVUZU / USER'S GUIDE GTİP/HS Code: 8467.89.00.90.00 Çelik Kuyumculuk Kalıp Makine San. Ve Tic. Ltd. Şti. Adress: Atatürk Mahallesi Marmara Sanayi Sitesi R Blok

Detaylı

PARÇA VE MALZEME LİSTESİ-LIST OF SPARE PARTS AND MATERIEALS

PARÇA VE MALZEME LİSTESİ-LIST OF SPARE PARTS AND MATERIEALS HmSS HmSS 50 NO 1 2 3 4 45 P. ADI SLG 540 SLG 540 SLG 540 SLG 540 40 HP 15 20 25 30 HmSS 20 14 P. ADI HP SLG 4" 10 18 2900 d/dk 13 2900 d/dk 16 30 1450 d/dk 12 35 4 P. ADI HP SLG 540 4 14 11 12 10 10 9

Detaylı

MAMÜL PARÇA LİSTESİ : ŞANZIMAN GRUBU Mamül kodu : Mamül adı : 483 D TARAL EKOSTAR CF 178FE DİZEL ÇAPA TRAKTÖRÜ SIRA NO

MAMÜL PARÇA LİSTESİ : ŞANZIMAN GRUBU Mamül kodu : Mamül adı : 483 D TARAL EKOSTAR CF 178FE DİZEL ÇAPA TRAKTÖRÜ SIRA NO Grup : ŞANZIMAN GRUBU Mamül kodu : 41-3641500 Mamül adı : 483 D TARAL EKOSTAR CF 178FE DİZEL ÇAPA TRAKTÖRÜ SIRA NO PARÇA KODU PARÇA ADI - STANDART NO ADET 1 3641316 22M Alüminyum Gövde burçlu komple 1

Detaylı

LEAF SPRING COMPONENTS CATALOGUE

LEAF SPRING COMPONENTS CATALOGUE LEAF SPRING COMPONENTS CATALOGUE 2016 Denizli Caner Otomotiv San. ve Tic. Ltd. Şti. MERCEDES Arka Küpe Burçsuz Rear Shackle Without Bush Muavin Kulak -Döküm- Helper Bracket 20020010 20020020 1513 LK 3523200163

Detaylı

Rhino SD2CE/XD2H Tambur Seviye Algılama Modülü. Tanım. Düzenek takipçi/silindir in aşağı doğru hareketi esnasında üç durumu algılar:

Rhino SD2CE/XD2H Tambur Seviye Algılama Modülü. Tanım. Düzenek takipçi/silindir in aşağı doğru hareketi esnasında üç durumu algılar: Rhino SDCE/XDH Tambur Seviye Algılama Modülü Tanım Şekile bakın. Tambur Seviye Algılayıcı Modülü kılavuz raylarda takipçi/silindir in altı ve yük boşaltıcı çerçevenin taban yüzeyi arasındaki uzaklığı izlemek

Detaylı

MAMÜL PARÇA LİSTESİ. : DEPO GRUBU Mamül kodu : 40-14012-2300132 Mamül adı : TA 1200 EKO TURBO JUNIOR (TAR 125) SIRA PARÇA PARÇA ADI - STANDART NO ADET

MAMÜL PARÇA LİSTESİ. : DEPO GRUBU Mamül kodu : 40-14012-2300132 Mamül adı : TA 1200 EKO TURBO JUNIOR (TAR 125) SIRA PARÇA PARÇA ADI - STANDART NO ADET : DEPO GRUBU Mamül kodu : 40-14012-2300132 Mamül adı : TA 1200 EKO TURBO JUNIOR (TAR 125) 1 1403017 Süzgeç flitre alüminyum 1 2 1403016 Segman flitre 1 3 1403015 Flitre alüminyum 1 4 0109038 Kelepçe 25-42

Detaylı

MAMÜL PARÇA LİSTESİ : BIÇAK GRUBU : : 652B EKOSTAR TARAL R200 BNZ. ÇAPA TRAKTÖRÜ SIRA PARÇA PARÇA ADI - STANDART NO ADET

MAMÜL PARÇA LİSTESİ : BIÇAK GRUBU : : 652B EKOSTAR TARAL R200 BNZ. ÇAPA TRAKTÖRÜ SIRA PARÇA PARÇA ADI - STANDART NO ADET Grup adı : BIÇAK GRUBU Mamül kodu : 40 31160-3610008 Mamül adı : 652B EKOSTAR TARAL R200 BNZ. ÇAPA TRAKTÖRÜ 1 3670618 Disk tambur 2 2 0101059 Civata 6Kö.B. M8x30 4 3 3670617 Bıçak tambur 2 4 3670615 Bıçak

Detaylı

MAMÜL PARÇA LİSTESİ. : ŞASİ GRUBU Mamül kodu : Mamül adı : ATOMIX 5414 SIRT ATOMİZÖRÜ SIRA NO PARÇA ADI - STANDART NO ADET PARÇA KODU

MAMÜL PARÇA LİSTESİ. : ŞASİ GRUBU Mamül kodu : Mamül adı : ATOMIX 5414 SIRT ATOMİZÖRÜ SIRA NO PARÇA ADI - STANDART NO ADET PARÇA KODU Grup : ŞASİ GRUBU Mamül kodu : 40-50014-2000123 Mamül adı : ATOMIX 5414 SIRT ATOMİZÖRÜ SIRA NO PARÇA KODU PARÇA ADI - STANDART NO ADET 1 2001601 Şasi gövde 1 2 2004622 Titreşim takozu - uzun 2 3 2001620

Detaylı

HIGH SPEED PRECISION SPINDLES YÜKSEK DEVİRLİ HASSAS İŞ MİLLERİ. www.simaksan.com.tr

HIGH SPEED PRECISION SPINDLES YÜKSEK DEVİRLİ HASSAS İŞ MİLLERİ. www.simaksan.com.tr HIGH SPEED PRECISION SPINDLES YÜKSEK DEVİRLİ HASSAS İŞ MİLLERİ www.simaksan.com.tr HAKKIMIZDA SİMAKSAN MAKİNE ELEKTRİK ELEKTRONİK SAN.TİC.LTD.ŞTİ 2006 yılında CNC takım tezgahlarına servis hizmetleri sunmak,

Detaylı

PNÖMATİK EKİM MAKİNELERİ

PNÖMATİK EKİM MAKİNELERİ 2013 04.1.0 TARIM SULAMA MAKİNELERİ SANAYİ ve TİCARET A.Ş. PNÖMATİK EKİM MAKİNELERİ 4 SIRALI GÜBRESİZ YEDEK PARÇA KATALOĞU Ayçiçeği, Mısır, Soya, Pamuk, Bezelye, Nohut, Fasulye, Yer Fıstığı, Kabak Çekirdeği,

Detaylı