Kuruyan ciltlere ekstra bakım ve güç katar.

Ebat: px
Şu sayfadan göstermeyi başlat:

Download "Kuruyan ciltlere ekstra bakım ve güç katar."

Transkript

1 trnd Proje Kitapçığı Bepanthol Cilt Bakım Kremi Kuruyan ciltlere ekstra bakım ve güç katar. trnd Projesi Proje blogu: Sana özel proje danışmanı:

2 Bepanthol Cilt Bakım Kremi ni deniyoruz. Bu trnd projesinde... Bu trnd projemizde Bepanthol Cilt Bakım Kremi ni deniyor ve özellikle yaz aylarında kuruyan cildimize ekstra bakım sağlayarak güç katıyoruz. Bepanthol, içerdiği Provitamin B5 ile cildimizi yumuşak, pürüzsüz ve nemli tutarak, cildin doğal yenilenme sürecine yardımcı oluyor. Nemlendirici içeriği sayesinde de cildimizi rahatlatıyor ve parlaklığını geri kazandırıyor Türkiye den trndci ile birlikte Bepanthol Cilt Bakım Kremi ni deniyoruz. Deniyoruz. Bepanthol Cilt Bakım Kremi %5 oranında Provitamin-B5 içerir arkadaşlarımız ve tanıdıklarımız arasında yaptığımız sohbetlerde edindiğimiz tecrübeleri ve görüşleri üç online ankette bir araya getiriyoruz. Yorumluyoru 3...Bepanthol Cilt Bakım Kremi ni sohbetlerimize konu ederek ve arkadaşlarımızla paylaşarak tanıtıyoruz. Tanıtıyoruz. Türkiye çapında trndci ile beraber Bepanthol Cilt Bakım Kremi ni 5 hafta boyunca deniyoruz. Ailemizi, arkadaşlarımızı ve tanıdıklarımızı da verdiğimiz deneme paketleriyle Bepanthol ile tanıştırıyoruz. Fotoğraf, video ve yorumlarımızla sonuçları tüm Türkiye ile paylaşıyoruz! 4... çok sayıda sohbet raporunu ve anket sonucunu bir araya getiriyoruz. Ürünü tanıtırken nasıl tecrübeler edindik? Kaç kişiye ürünü anlattık? Raporluyoruz.

3 Cildimize iyi bakalım, yazın keyfi bize kalsın. Yaz mevsiminin gelmesiyle birlikte, kendimizi dışarı atıp güneşli günlerin keyfini çıkarmaya başladık. Peki, yazın cildin artan nem ihtiyacını nasıl karşılayabileceğini biliyor musun? Yaz aylarında güneş ışınlarının da etkisiyle cildimiz kuruyarak hassaslaşır. Kuruyan cildimizin kendisini yenileyebilmesi ve canlı görünümünü koruyabilmesi için ekstra bakıma ve nemlendirilmeye ihtiyacı var. Bepanthol Cilt Bakım Kremi. 60 yıllık geçmişiyle Bepanthol Cilt Bakım Kremi cildimize ihtiyaç duyduğu bakımı sağlıyor. Pro-Vitamin B5 ile etkin bakım. Bepanthol Cilt Bakım Kremi cilt bakımında etkinliği kanıtlanmış dekspantenol olarak da bilinen Provitamin B-5 içeriyor. Koruyucu, parfüm ve renklendirici içermez. Bepanthol Cilt Bakım Kremi; gereksiz koruyucu, parfüm, renklendirici ve diğer tahriş edici maddeler içermez. Cildine hak ettiği özeni gösterir. Bepanthol koruyucu madde PARABEN içermez. Kolayca sürülür ve hızlı emilir. Kalıcı su bazlı yapısı sayesinde deri yüzeyine kolaylıkla sürülür ve deriden hızlıca emilir. Cildinin ihtiyaç duyduğu bakım ve nemi Bepanthol Cilt Bakım Kremi ile sağlayabilirsin. Bepanthol Cilt Bakım Kremi, cilt kuruluğuna bağlı pul pul dökülen, kızaran, çatlayan ve gerginleşen cildin doğal yenilenme sürecini destekler ve cildin doğal koruyucu duvarını muhafaza ederek, cildin yenilenmesine, esnek ve nemli tutulmasına yardımcı olur.

4 Nasıl kullanmalıyım? trnd Ürün Paketin. Bepanthol Cilt Bakım Kremi ni kullanmak çok kolay. Yine de en iyi sonuçları alabilmen için birkaç tavsiyemiz var. Projeye katılan trndcilerin proje başında elde edeceği ürün paketi. Senin için: 1 x Bepanthol Cilt Bakım Kremi (100 gram) Arkadaşlarının, akrabalarının ve tanıdıklarının dolduracağı pazar araştırması anketleri (20 adet) Paylaşman için: 40 x Bepanthol Cilt Bakım Kremi deneme boy (3,5 gram) 20 x önemli Bilgiler Kitapçığı Nasıl kullanılır? İlk önce kullanacağın bölgeyi nazikçe temizle ve durula. Sonrasında temiz bölgeye ince tabaka halinde emilene kadar masaj yaparak uygulayabilirsin. Ne sıklıkta kullanmalıyım? Cildini nemlendirme amacıyla kullanıyorsan her gün bir kere kullanman yeterli olacaktır. Cildinde dökülme, kızarma veya çatlama varsa, bu bölgelerde düzelme görene kadar günde bir kereden fazla da uygulayabilirsin. Hangi amaçlarla kullanabilirim? Bepanthol Cilt Bakım Kremi ni el ve yüz cildin için günlük nemlendirici olarak kullanabilirsin.

5 trnd Projesi Adımları. 3 Bepanthol Cilt Bakım Kremi ni tanıtma. 1 Paketi açma ve fotoğraf çekme. Paket: Ailen veya arkadaşlarınla birlikte ürün paketini aç ve Bepanthol Cilt Bakım Kremi ile ilgili bilgiler içeren proje kitapçığına bir göz at. Bepanthol Cilt Bakım Kremi ni nasıl tanıtacağınla ilgili fikirler üretmeye başlayabilirsin. Fotoğraf: Paketi aldığın ve açtığın andan itibaren fotoğraf çekmeyi unutma. Proje boyunca yaşadığın bu güzel anlara bizler de tanık olmak isteriz. Daha sonra benvetrnd bölümüne girip fotoğraflarını kolayca yükleyebilirsin. Bepanthol Cilt Bakım Kremi nin kalitesi seni ikna ettiyse diğer trndciler gibi sen de Bepanthol Cilt Bakım Kremi nin tanıtımına katkı sağlamak için: Ürün paketinde yer alan Bepanthol Cilt Bakım Kremi deneme boylarını ve önemli bilgiler kitapçıklarını tanıdıklarınla paylaşabilirsin. Arkadaşlarınla buluşup hem trnd projesinden hem de Bepanthol Cilt Bakım Kremi nin cildini nasıl nemlendirdiğinden bahsedebilirsin. Arkadaşlarınla sohbet ederken proje kitapçığında yer alan ilginç bilgileri paylaşabilirsin. Ürünü nasıl ve nerede tanıtabileceğinle ilgili daha fazla bilgiyi ilerleyen sayfalarda bulacaksın. 2 Görüş paylaşma. Bepanthol Cilt Bakım Kremi ile ilgili samimi görüşlerini proje süresince katılacağın üç anketle bize ulaştırabilirsin. Başlangıç anketi İkinci anket Son anket Her bir anket katılıma açıldığında seni e-posta yoluyla haberdar edeceğiz. Üye girişi yaptıktan sonra benvetrnd bölümünden bu anketlere ulaşabileceksin. 4 Sohbetleri raporlama. Bepanthol Cilt Bakım Kremi ile ilgili samimi görüşlerimizi Bayer Türk e iletebilmenin en iyi yolu yaptığın her sohbetten sonra rapor yazmak. Bu raporlar sayesinde sohbetler sırasında nelerden bahsedildiğini ve akıllara hangi soruların takıldığını yakından takip edebiliriz. Kaç kişiyle sohbet ettiğini, sana sorulan soruları ve daha fazlasını raporlamak için benvetrnd bölümüne girip «Rapor yaz» butonuna tıklaman yeterli. trnd projelerinin temelini sohbet raporları oluşturur. Sohbet raporlarından ne kadar fazla bilgi elde edersek, birlikte neler başarabildiğimizi Bayer Türk ekibine o kadar iyi gösterebiliriz.

6 5 Pazar araştırmasına destek olma. trnd İlkeleri. Bu projeyle seni Bepanthol Cilt Bakım Kremi nin pazar araştırmacısı ilan ediyoruz! Ürün paketinde yer alan 20 adet pazar araştırması anketiyle arkadaşlarının ve tanıdıklarının görüşlerini bize iletebilir ve Bepanthol un ürün geliştirme sürecine katkı sağlayabilirsin. Ağızdan ağıza pazarlama samimi, şeffaf ve başarılı bir şekilde ilerlesin diye, oyunun kurallarını bir belirleyelim dedik. Bu kurallar sadece trndciler için değil, bizim için de bağlayıcı olsun istedik. Onlar anketleri doldururken sen de hem bu trnd projesinden hem de Bepanthol Cilt Bakım Kremi nden bahsetme olanağı bulursun. Şeffaflık. trnd üyesi olmak gizlenecek veya kapalı kapılar arkasında konuşulacak bir şey değildir. Niyetimiz örtülü reklam veya gereksiz gevezelik yapmak değil. O yüzden trnd üyelerinin, ürünleri trnd den aldıklarını ve nasıl bir projeye katıldıklarını açık açık anlatmaları gerekir. Ama tabii ki kimseyi ürünü denemeye veya ürünle ilgili bilgi almaya zorlayamazsın. Sonuçta kapı kapı dolaşan bir satıcı değilsin. Açık ve samimi ol yeter! Hem kendi düşünlerini anlat hem de trnd den bahset! Proje blogundan hem gerekli bilgileri elde edebilir hem de yorum yazabilirsin: Dürüstlük. Aslında aslolan dürüstlük. Artık bulunması da zor tabii ama ağızdan ağıza pazarlama sadece dürüstlükle desteklenirse iyi işler. Yani hiçbir şeyi saklamaman ve abartmaman gerekir. Arkadaşların ve tanıdıklarınla ürün hakkındaki samimi görüşlerini paylaşman yeterli. Proje kapsamında aklına takılan soruları bu adrese gönderebilirsin: Dinlemek. Ağızdan ağıza pazarlama eşine dostuna ne yapmaları gerektiğini söylemen demek değildir. Çünkü onların, senin teşvikinle birlikte, kendi düşüncelerini oluşturmaları gerekir. O yüzden onları can kulağıyla dinleyip ürünle ilgili söylediklerini özetler ve bize bildirirsen çok memnun oluruz.

7 Tanıtım Önerileri. Bepanthol Cilt Bakım Kremi ni birçok farklı şekilde arkadaşlarına ve akrabalarına tanıtabilirsin. İşte bizden sana birkaç tanıtım önerisi: Arkadaşlarınla beraber olduğun bir cilt bakım partisine ne dersin? Haydi, kızları topla ve evde Bepanthol Cilt Bakım Kremi ni beraber deneyeceğiniz bir bakım partisi ver. Çok güzel zaman geçireceğinize eminiz. Bu güzel anların fotoğraflarını çekmeyi ve bizimle paylaşmayı da unutma. Ürün paketinde bulacağın Bepanthol Cilt Bakım Kremi deneme boylarını ve önemli bilgiler kitapçıklarını her zaman çantanda bulundur. Böylece ilgisini çekeceğini düşündüğün biriyle karşılaştığında hemen Bepanthol u anlatabilir ve onun da denemesini sağlayabilirsin. Kuaförde, piknikte, plajda Bepanthol hep yanımda! Deneme paketi ve önemli bilgiler kitapçıklarını verdiğin kişilerle yaptığın sohbetlerine proje kitapçığından öğrendiğin ilginç bilgileri de konu edebilirsin. Arkadaşlarına 15. sayfadaki doğru/ yanlış testini uygulayabilir veya sayfada okuyacağın bilgileri paylaşabilirsin. Yazın keyfini plajlarda mı çıkarıyorsun? O zaman plaj çantandan Bepanthol Cilt Bakım Kremi deneme boylarını ve önemli bilgiler kitapçıklarını eksik etme. Güneş kremini sürmeden önce çantandan Bepanthol Cilt Bakım Kremi ni çıkararak arkadaşlarına cildi nemlendirmenin ve güneşin kurutucu etkisini azaltmanın zamanı olduğunu söyle. Ciltte çabucak emilen Bepanthol Cilt Bakım Kremi nin üstüne güneş kremini de sürmeyi unutmayın. Bu güzel sohbetlerin yeni arkadaşlıklara da vesile olacağına eminiz. Senin aklında elbette daha iyi tanıtım önerileri vardır. Bepanthol Cilt Bakım Kremi ni arkadaşların, akrabaların ve tanıdıkların arasında tanıtmak için başka neler yapılabileceğini bize yaz! Yaratıcı fikirlerini ve tanıtım sırasında çekeceğin fotoğrafları sabırsızlıkla bekliyoruz.

8 Herkese söyleyelim. önemli bilgiler kitapçıkların. önemli bilgiler kitapçığında doğru bildiğimizi düşündüğümüz bazı bilgilerin hangilerinin gerçekten doğru, hangilerinin yanlış olduğunu açıklamalarıyla beraber yazdık. Bepanthol Cilt Bakım Kremi cildime hak ettiği bakımı yaparak gün boyu nemli ve canlı görünmesini sağlıyor. Arkadaşlarına kitapçıklarını vermeden önce aşağıdaki bilgilerin hangilerinin doğru hangilerinin yanlış olduğunu sorabilirsin. Bakalım kaç tanesini bilecekler? Spor / egzersiz yaparken su içmek tehlikelidir. Cildini temizlerken temizleyiciyi bir süre yüzünde bekleterek yağı emmesini sağlamalısın. Cildin yağlanmaması için sıcak suyla duş alabilirsin. 4 B vitamini cildin nemlenmesi için önemlidir. 5 6 Cildinin yağlanmaması için kuru havalar daha iyidir. Makyajını temizleyici yardımıyla çıkardıktan sonra huzurla uyuyabilirsin. 7 Düzenli güneş koruyucu ürün kullanımı D vitamini eksikliğine neden olur. 8 Yaz aylarında nemlendirici kremi sürekli kullanmalısın. 1- Yanlış 2-Yanlış 3-Yanlış 4-Doğru 5-Yanlış 6-Yanlış 7-Yanlış 8-Doğru

9 Sağlıklı ve güzel bir cilt. Pro-Vitamin B5. Sağlıklı bir cilt güzelliğimize güzellik katmanın yanında bizi dışardan gelen bakteri ve mikroplara karşı koruyor. Cildimizin bakımını yaparken genel dengesini korumak ve koruma tabakasını güçlendirmek hem genel sağlığımız için hem de görünüşümüz için çok önemli. Gelin beraber cildimizin 2 önemli fonksiyonunu öğrenelim. Bepanthol Cilt Bakım Kremi, %5 oranında Pro-Vitamin B5 içerir. Baştan beri Bepanthol un anahtar bileşenlerinden biri olan cilt hücrelerinin yenilenmesini hızlandıran Pro-Vitamin B5, 70 yıldır Bayer in ürünlerinde yer alıyor. Pro-vitamin B5 cildini birçok şekilde destekler. Cildini nemlendirerek besler ve korur. Deride lipid üretimini arttırır. Sağlıklı cilt dokusunun yenilenmesini hızlandırır. Koruyucu asit tabaka. Cildimizin en dışında ter ve sebumun karışımından oluşan ince bir tabaka vardır. Kimyasal olarak hafif asitli (ph değeri=5,5) olmasıyla bizi dışarıdan gelen patojenlere karşı korur. Bu tabakanın korunması cildimizin fonksiyonları ve bizi hasta eden patojenlerin vücudumuza girmemesi için önemlidir. Bariyer fonksiyonu. Cildimizin en üst kısmında ölü hücreler sanki bir duvardaki tuğlalar gibi birbirine sık bir şekilde dizilmiştir. Aralarındaki boşlukları dolduran cildin kendi lipid hücreleri ile birlikte cildi sıkılaştırarak dışarıdan gelen zararlı maddelere karşı korur ve aynı zamanda cildin nemini kaybetmesini engeller. Bepanthol Cilt Bakım Kremi düzenli olarak kullanıldığında cildin içerdiği nemi arttırır, cilt tabakasını korur ve dayanıklılığını arttırır İki Amerikalı bilim adamı RJ Williams ve JH Truesdail Bepanthol un aktif maddesi pantotenik asiti keşfeder Aralarında merhemin de bulunduğu Bepanthol formüllü ürünler İsviçre de piyasaya sunuldu lar 80 lerin sonlarında ve 90 larda ise Bepanthol markası, ilk kozmetik ürünlerin tanıtımı ile Cilt Bakımı Kategorisi içinde genişler. Cildimizin bu hassas dengesini korumak için doğru bakım ürünlerini kullanmak çok önemlidir. Bepanthol Cilt Bakım Kremi bu dengeyi güçlendirmek için formüle edilmiştir ve içerdiği Pro-Vitamin B5 ile deride lipid üretimi arttırır ve sağlıklı cilt dokusunun yenilenmesini hızlandırır Pantotenik asit in hücre yenilenmesi ve onarımı için çok önemli olduğu Amerikalı biyokimyacı FA Lipman tarafından 10 yıllık araştırma sonucu ortaya çıkarıldı ler Farklı cilt ihtiyaçları için farklı formülasyonlar geliştirildi ve tüketiciyle buluştu. Tüketicilerin merhem formülasyonu ile ilk teması genellikle bebeklerde görülen "pişik" ile olur ve bu olumlu ürün deneyimi nesillerden nesillere aktarılır.

10 Bakım Önerileri. Cildimizin esnek ve sağlıklı yapısını korumak için düzenli olarak nemlendirmeliyiz. Doğru cilt bakımı için sana birkaç tavsiyemiz var. Temizlemeden sonraki 10 dakika çok önemli. Cildin için en önemli dakikalar temizleme işleminden sonraki 10 dakikadır. Cildini temizledikten hemen sonra nemlendirmen, cilt gözenekleri açıkken kolayca nemlenmesini ve beslenmesini sağlar. Nemlendirdiğin bölgeye bir süre ellememelisin. Temizleyip nemlendirdiğin cildine hemen elini sürmemelisin. Böylece gün içinde dokunduğumuz pek çok yerden ellerimize bulaşan bakterilerden cildimizi koruyabiliriz. Ancak temizleme ve nemlendirme işleminden 30 dakika sonra cildine dokunarak küçük bir test yapabilirsin. Cildinde hala kuruluk hissedersen fazla nemsiz kalmış demektir. Nemlendirme işlemini sıklaştırabilirsin. Dengeli bir cilt iyi hissettirmeli. Yaz aylarında nemlendirici kremi sürekli kullanmalısın. Yaz aylarında cilt daha fazla kuruduğundan kaşıntılar ve alerjiler de artabilir. Özellikle güneş ışınlarının daha fazla geldiği cilt bölgeleri bundan daha fazla etkilenir. Bu nedenle bahar ve yaz aylarında nemlendirici ve özellikle de Bepanthol Cilt Bakım Kremi gibi Provitamin B5 içeren kremler sürekli kullanılmalıdır. Güneş kremi nemlendirici yerine geçmez. Yazın kuruyan cildimizi nemlendirici yardımıyla desteklemeliyiz. Güneş kreminden önce nemlendirici ve onarıcı krem kullanmak güneş kreminin etkisini değiştirmez, üstelik daha homojen uygulama kolaylığı sağlar. Bepanthol Cilt Bakım Kremi ni kullanırken cildine iyi gelecek bir şeyler içmeye ne dersin? Cilt bakımından sonra cilde en iyi gelen meyvelerden oluşan bir atıştırma tabağı hazırlayabilirsin: Papatya çayı: 2-3 yemek kaşığı kurutulmuş papatya çiçeğinin üzerine yarım litre kaynamış su ekle. 3-5 dakika demlenmesini bekledikten sonra papatya çayın hazır. Tatlandırmak için bal veya birkaç damla limon kullanabilirsin. Papatya hem cildini güçlendirir hem de seni stresin etkilerine karşı koruyup sakinleştirir. Cilde iyi gelen meyveler: Havuç ve kavun gibi A vitamini içeren meyveleri tüketebilirsin. Antioksidan özelliği olan C vitamini depoları çilek, greyfurt, limon veya portakalla cildini arındırırsın. Nar, orman meyveleri ve salatalıkla cildine ışıltı ve sağlık katarsın.

11 Neden Bepanthol? Bepanthol Ailesi Bepanthol bütün aile için koruma sunan yenilikçi ürünlerle, 60 yılı aşkın bir süredir cildimizi koruyor ve onarıyor. Yumuşak ve Etkili. Bepanthol ürünlerinin cildimizi yumuşattığı ve koruduğu klinik çalışmalar ile kanıtlanmıştır. Her Bepanthol ürünü cildin doğal yenilenme sürecini desteklerken, cildin sağlıklı bir biçimde rahatlamasını sağlar. Cilt tarafından iyi tolere edilebilen bir yapıya sahiptir. Bepanthol Baby Ekstra Koruma Pişik Merhemi Bepanthol Baby Ekstra Koruma Pişik Merhemi nin içeriği, bebeğinizin pişiğe karşı korunmasına destek olmak için özel olarak oluşturulmuştur. Bepanthol Baby Ekstra Koruma Pişik Merhemi içeriğindeki provitamin B5, B3 vitamini, zeytinyağı ve lanolin ile cildi nemli, pürüzsüz ve yumuşak tutarak pişiğe karşı korur. Uzman. Bepanthol ilk olarak 1944 yılında İsviçre de piyasaya sunuldu. O tarihten beri, cilt bakımı üzerine yeni formüller geliştirilmeye devam etmektedir. Bepanthol ailesi, 70 yıldan beri cildinizi sağlıklı tutmaya yardımcı olmaktadır. Yenilikçi. Bepanthol kullanıma sunulduğu ilk günden bu yana cildin canlı görünümünü korumaya ve cildin kendisini yenilemesine destek olarak geliştirilen yenilikçi ürünleriyle cilt bakımında ve sağlığında lider olmuştur. Bepanthol Vücut Losyonu Cildini nemlendirir. Yeniler ve serinlik hissi verir. Suyla sık temas etmek ve yoğun güneş ışığına maruz kalmak cildini kurutur ve yıpratır. Bu durumda cildinin ihtiyacı, cildi hızla rahatlatan ve ferahlatan bir bakımdır. Bepanthol Vücut Losyonu cilt tipine göre 3 ayrı formülle satılmaktadır. Bepanthol Vücut Losyonu (Normal ve Yağlı Ciltler için) Bepanthol Ultra Protect Vücut Losyonu (Kuru ve Hassas Ciltler için) Bepanthol F Vücut Losyonu (Kuru Ciltler için)

12 Bayer tarihi Kısaca Friedrich Bayer ve Johann Friedrich Weskott, Barmen de bir boyar madde fabrikası kurdular. 18 yıl sonra, bu fabrika Farbenfabriken vorm. Friedr. Bayer & Co adında bir anonim şirkete dönüştü. Bepanthol Cilt Bakım Kremi. Cildin yenilenmesine yardımcı olur. Cildin kurumasını engelleyerek nemlenmesine yardımcı olur BİFA; bir Bayer, Schering, Knoll ve Merck ortaklığı olarak Türkiye de kuruldu. Cildin pul pul dökülmesine, çatlaklara ve kızarıklığın giderilmesine yardımcı olur. İçeriğinde parfüm, koruyucu madde ve renklendirici içermez BİFA nın tamamı Bayer AG tarafından satın alındı. Bayer Türk, Ümraniye deki yeni genel merkezine taşındı. Türkiye de satışa sunulma yılı: 2012 Fiyat: Bepanthol Cilt Bakım Kremi (100 gr) : 24,90 TL Bepanthol Cilt Bakım Kremi (30gr) : 9,90 TL 2004 Bayer, gençlik ve çevre konularında UNEP in (Birleşmiş Milletler Çevre Programı) özel sektördeki ilk ortağı oldu Bayer Türk, 60. yılını kutladı. Günümüzde Bayer Türk ün ürettiği ürünler 40 ı aşkın ülkeye ihraç ediliyor. L.TR.MKT.CC

13 Sana özel proje danışmanı: 2015 trnd DACH GmbH Winzererstraße 47d München GERMANY

Fairy Platinum Kapsülleri

Fairy Platinum Kapsülleri trnd Proje Kitapçığı Fairy Platinum Kapsülleri Zorlu yemek kirlerinde 1 numara. trnd Projesi Proje blogu: www.trnd.com.tr/fairy Sana özel proje danışmanı: turtle@trnd.com.tr Fairy Platinum kapsüllerini

Detaylı

Cildinin Biliyor musun?

Cildinin Biliyor musun? CİLDİNİz. HİSSEDİYOr- MUSUN? Cildinin Durumunu Biliyor musun? 3 Genel olarak hepimiz sağlıklı, normal bir ciltle dünyaya geliriz. Durum... normal cilt kuru cilt Bu mükemmel bir cilt, hemen hemen kusursuz,

Detaylı

Gerçek zayıfl ama öyküleri Zihni Zinde yolu İyi uykunun sırları Sağlıklı tarifl er

Gerçek zayıfl ama öyküleri Zihni Zinde yolu İyi uykunun sırları Sağlıklı tarifl er ÖZEL Gerçek zayıflama öyküleri SAĞLIKLI YAŞAM DERGİSİ SAYI: 1 KASIM-ARALIK 2011 Focus DETOKS YENİDEN DOĞUŞ Zihni Zinde tutmanın 10 yolu ISSN 2146-6378 İyi uykunun sırları Faydalı otlar Sağlıklı tarifler

Detaylı

Amagram. Bağlantıları yaratmanın anahtarı. Tü r k i y e N o. 0 4 / 2010. Yeni yılın sunduğu satış fırsatlarını değerlendirin

Amagram. Bağlantıları yaratmanın anahtarı. Tü r k i y e N o. 0 4 / 2010. Yeni yılın sunduğu satış fırsatlarını değerlendirin Amagram A M WAY S E R B E S T G İ R İ Ş İ M C İ S İ İ Ç İ N D E R G İ Tü r k i y e N o. 0 4 / 2010 İşinizi Geliştirmek Bağlantıları yaratmanın anahtarı Yol göstermek Başarılı ürün sunumları için yeni satış

Detaylı

Sağlıklı ve aktif bir yaşamı destekleyen rehberiniz

Sağlıklı ve aktif bir yaşamı destekleyen rehberiniz Sayı 13 Kış 2012 İyi beslenme için Herbalife ı seçin Leo Messi Vakfı ve Herbalife, dünyanın dört bir yanındaki çocukların desteklenmesinde güçlerini birleştiriyor Sağlıklı ve aktif bir yaşamı destekleyen

Detaylı

Dünya sınıfı iki marka güçlerini birleştiriyor*

Dünya sınıfı iki marka güçlerini birleştiriyor* X Sonbahar/Kış 2010 Dünya sınıfı iki marka güçlerini birleştiriyor* Daha iyi bir yaşam için beslenme. *Bkz. sayfa 30 Sağlıklı, aktif bir yaşam tarzını destekleyecek kılavuzunuz 2 Sağlıklı Aktif Yaşam Programı

Detaylı

Yaz ruhunuzu bulun. Koş Yürü Uç! Özgürlük ve İstikrar. Kapılar açılıyor: Bir gülüşe yatırım yapın ve güvenlerini kazanın

Yaz ruhunuzu bulun. Koş Yürü Uç! Özgürlük ve İstikrar. Kapılar açılıyor: Bir gülüşe yatırım yapın ve güvenlerini kazanın AMWAY SERBEST GİRİŞİMCİSİ İÇİN DERGİ no. 04 / 2015 Türkiye by Kapılar açılıyor: Bir gülüşe yatırım yapın ve güvenlerini kazanın Koş Yürü Uç! Egzersizlerin faydalarını keşfediyoruz İş Hayatı Özgürlük ve

Detaylı

Amagram. Türkiye No. 02/2011. Satışları artıran ipuçları. Yeni AMWAY HOME markasının sizler için neler yapabileceğini keşfedin

Amagram. Türkiye No. 02/2011. Satışları artıran ipuçları. Yeni AMWAY HOME markasının sizler için neler yapabileceğini keşfedin Amagram A M WAY S E R B E S T G İ R İ Ş İ M C İ S İ İ Ç İ N D E R G İ Türkiye No. 02/2011 Ailenin önemi Özel günlerin tadını çıkarın Büyüme rehberi Satışları artıran ipuçları Eviniz için Yeni AMWAY HOME

Detaylı

EDAKTÜEL BAKIMn EDAK ĞIŞIKLIK RAFI NDA BAn KIŞ n sayı - 02 n yıl-1 n ocak-şubat 2013 n

EDAKTÜEL BAKIMn EDAK ĞIŞIKLIK RAFI NDA BAn KIŞ n sayı - 02 n yıl-1 n ocak-şubat 2013 n EDAK RAFI NDA n ocak-şubat 2013 n yıl-1 n sayı - 02 n KIŞ nbağişiklik nbakim EDAKTÜEL İMTİYAZ SAHİBİ EDAK Adına ECZ. EMRE BACANAK emre.bacanak@edak.org.tr Sorumlu Yazı İşleri Müdürü ECZ. AYŞEM JALE KIHTIR

Detaylı

ZINDE YA AM EV GÜ. Başlangıç rehberi

ZINDE YA AM EV GÜ. Başlangıç rehberi ZINDE YA AM EV GÜ Başlangıç rehberi Ömür boyu sürecek bir serüven Amway Serbest Girişimcisi olduğunuz için tebrikler! Amway ile yüksek başarı düzeylerine ulaşan liderlerden her zaman aynı şeyi duyuyoruz.

Detaylı

QUICKSTARTER SİZİN BAŞARIYA GİDEN ÖZEL YOLUNUZ TANITIM YAPAN: ALEXANDER HERR VE EKİBİ BAĞIMSIZ DİSTRİBÜTÖR TÜRKÇE

QUICKSTARTER SİZİN BAŞARIYA GİDEN ÖZEL YOLUNUZ TANITIM YAPAN: ALEXANDER HERR VE EKİBİ BAĞIMSIZ DİSTRİBÜTÖR TÜRKÇE QUICKSTARTER SİZİN BAŞARIYA GİDEN ÖZEL YOLUNUZ TANITIM YAPAN: ALEXANDER HERR VE EKİBİ BAĞIMSIZ DİSTRİBÜTÖR TÜRKÇE REHBER Jeunesse HAKKINDA 2 BİZİM HAKKIMIZDA 3 İlk ADIMLAR 4 Doğrudan SATIŞ 5 ÜRÜNLER 10

Detaylı

PROMOSYON. S A Y I 1 3 y i l 2 m a y i s 2 0 0 8. Dr. Förster ÜRÜNLERİ

PROMOSYON. S A Y I 1 3 y i l 2 m a y i s 2 0 0 8. Dr. Förster ÜRÜNLERİ PROMOSYON b rs oa j Y 1I 1 31 3 g oyd ii l n a 2 1 3 m Oa Žy Uı Js A K 2 02 0 08 8. S A Y I 1 3 y i l 2 m a y i s 2 0 0 8 Dr. Förster ÜRÜNLERİ İLE AKTİF İLK BAHARr s i i n f o 1 3 / m ay i s 2 0 0 8 B

Detaylı

Tıpkı Gladyatör gibi! s.4. Güç ve dayanıklılık yarışması MyClub Challenge S.8. MyClub s Fitness Magazine

Tıpkı Gladyatör gibi! s.4. Güç ve dayanıklılık yarışması MyClub Challenge S.8. MyClub s Fitness Magazine MyClub Road Runners ile doğa koşucuları olun MyClub ın oluşturduğu Road Runners koşu takımına katılın, doğada içsel bir huzur ve genç bir bedene sahip olun. s.12 5 adımda bikini vücudu Bikini giymek cesaret

Detaylı

Amagram. Herkes için hediye. Sezonun en iyi trendleri Sonbahar- kış için moda renkler ve tarzlar

Amagram. Herkes için hediye. Sezonun en iyi trendleri Sonbahar- kış için moda renkler ve tarzlar Amagram AMWAY SERBEST GİRİŞİMCİSİ İÇİN DERGİ Türkiye No. 06/2012 Destek Rusya'da bir hastanede bulunan çocuklar, ihtiyacı olan diğer çocuklara yardım ediyor Sezonun en iyi trendleri Sonbahar- kış için

Detaylı

HAKAN GÜLGÜN. Sevgili üyelerimiz, 2013 yılında da Propa nın Hayat Ağacı başarılı ekipler ile büyümeye devam etti.

HAKAN GÜLGÜN. Sevgili üyelerimiz, 2013 yılında da Propa nın Hayat Ağacı başarılı ekipler ile büyümeye devam etti. 0 Sevgili üyelerimiz, 0 yılında da Propa nın Hayat Ağacı başarılı ekipler ile büyümeye devam etti. PH Farma 0 te yirminci yılını doldururken, Propa ise yedinci yılının ortalarına geldi. 007 yılı sonrası

Detaylı

NU SKIN /Pharmanex ÜRÜN KATALOĞU 2015 - VERSİYON 2 ÜRÜN KATALOĞU 2015 NU SKIN /PHARMANEX

NU SKIN /Pharmanex ÜRÜN KATALOĞU 2015 - VERSİYON 2 ÜRÜN KATALOĞU 2015 NU SKIN /PHARMANEX NU SKIN /Pharmanex ÜRÜN KATALOĞU 2015 - VERSİYON 2 ÜRÜN KATALOĞU 2015 NU SKIN /PHARMANEX DIŞTAN İÇE VE İÇTEN DIŞA, NU SKİN EN İYİ ŞEKİLDE GÖRÜNMENİZİN VE HİSSETMENİZİN PÜF NOKTASI Geleceğe doğru bir bakın;

Detaylı

ÜRÜN KATALOĞU 2012/13

ÜRÜN KATALOĞU 2012/13 ÜRÜN KATALOĞU 2012/13 EV GÜZELLİK ZİNDE YAŞAM CROP BOTTOM SİZİN İŞİNİZ EV GÜZELLİK ZİNDE YAŞAM 1959 Başlangıç Çeşitli küçük serbest girişimlerde birlikte çalıştıktan sonra çocukluk arkadaşı olan Rich DeVos

Detaylı

NU SKIN /Pharmanex ÜRÜN KATALOĞU 2013/2014 ÜRÜN KATALOĞU 2013/2014 NU SKIN /PHARMANEX

NU SKIN /Pharmanex ÜRÜN KATALOĞU 2013/2014 ÜRÜN KATALOĞU 2013/2014 NU SKIN /PHARMANEX NU SKIN /Pharmanex ÜRÜN KATALOĞU 2013/2014 ÜRÜN KATALOĞU 2013/2014 NU SKIN /PHARMANEX DIŞTAN İÇE VE İÇTEN DIŞA, NU SKİN EN İYİ ŞEKİLDE GÖRÜNMENİZİN VE HİSSETMENİZİN PÜF NOKTASI Geleceğe doğru bir bakın;

Detaylı

1993 Yılından bu yana 22 Yıllık Köklü bir geçmiş 50 yi aşkın marka 19 Kategoride 1200 ü aşkın ürün %100 Türk Sermayesi

1993 Yılından bu yana 22 Yıllık Köklü bir geçmiş 50 yi aşkın marka 19 Kategoride 1200 ü aşkın ürün %100 Türk Sermayesi 5 99 Yılından bu yana Yıllık Köklü bir geçmiş 50 yi aşkın marka 9 Kategoride 00 ü aşkın ürün %00 Türk Sermayesi ISO 76 KALİTE GÜVENCE SERTİFİKASI ISO 900 KALİTE GÜVENCE SERTİFİKASI ULUSLARARASI AKREDİTE

Detaylı

Dosya. Nefes. Yeni yılda sevdiklerinize sağlık ve güzellik armağan edin. Probiyotikler ve Prebiyotikler. cilt bakımı özen ister.

Dosya. Nefes. Yeni yılda sevdiklerinize sağlık ve güzellik armağan edin. Probiyotikler ve Prebiyotikler. cilt bakımı özen ister. Popüler Sağlık Dergisi Aralık-Ocak 2015 Sayı: 7 Dosya Kış aylarında cilt bakımı özen ister Yaşama eyleminin ilk göstergesi: Nefes Çocuklarda bağışıklık sistemi Yeni yılda sevdiklerinize sağlık ve güzellik

Detaylı

Ağustos 2015 Sayı: 8 huncalife.com.tr Fiyat 1.45

Ağustos 2015 Sayı: 8 huncalife.com.tr Fiyat 1.45 Ağustos 015 Sayı: 8 huncalife.com.tr Fiyat 1.45 Merhaba Değerli Huncalife Temsilcileri, Bu ay size çok güzel haberlerimiz var. Huncalife olarak Avrupa Doğrudan Satış Dernekleri Federasyonu (SELDIA) ve

Detaylı

ÜRÜN KATALOĞU KALİTELİ YAŞAM YOLCULUĞUNA HOŞGELDİNİZ

ÜRÜN KATALOĞU KALİTELİ YAŞAM YOLCULUĞUNA HOŞGELDİNİZ ÜRÜN KATALOĞU KALİTELİ YAŞAM YOLCULUĞUNA HOŞGELDİNİZ HOŞGELDİNİZ Nikken e ve yepyeni bir sağlıklı ve kaliteli yaşam dünyasına hoşgeldiniz! Nikken in vizyonu, tüm dünyada insanlara daha kaliteli bir yaşam

Detaylı

Sonbahar detoksuyla yenilenin s.9. MyClub s Fitness Magazine. Ş marman n tam vakti! Egzersiz yapanlar için püf noktaları

Sonbahar detoksuyla yenilenin s.9. MyClub s Fitness Magazine. Ş marman n tam vakti! Egzersiz yapanlar için püf noktaları Egzersiz yapanlar için püf noktaları MyClub Beslenme ve Diyet Uzmanı Hale Taşgın, egzersiz yapanlara ve yakın dönemde yapmayı planlayanlara, beslenme önerilerinde bulunuyor. s.2 Ş marman n tam vakti! Hepimiz

Detaylı

MASKE Normal Ciltler için

MASKE Normal Ciltler için MASKE Normal Ciltler için Normal, kuru, yağlı ve akneli cilt tipleri için 4 farklı çeşidi bulunmaktadır. İçeriğinde zengin bileşimlerin (Demir, Magnezyum, Kalsiyum, Bakır, Fosfor) yanı sıra, Susam Yağı,

Detaylı

Değerli Makro Vizyon okurları,

Değerli Makro Vizyon okurları, MAKRO SUNUȘ Şeref SONGÖR Makro Market Yönetim Kurulu Başkanı Değerli Makro Vizyon okurları, Mayıs ayına, Nisan da Kayseri, Konya ve Ankara da 7 mağazamızın hizmete girmesi ile merhaba dedik. 2010 yılında

Detaylı

Yaşar Holding Gıda ve İçecek Grubu yayınıdır. Para ile satılamaz. 35

Yaşar Holding Gıda ve İçecek Grubu yayınıdır. Para ile satılamaz. 35 Yaşar Holding Gıda ve İçecek Grubu yayınıdır. Para ile satılamaz. Ekim 2013 Sayı 35 SÖYLEŞİ Işın Karaca SAĞLIKLI BESLENME Çocuklarda iştah problemi LEZZETLİ TARİFLER BAKIM Kurabiyeler Cildinizi sonbara

Detaylı

Sağlınız, Güzelliğiniz ve Mutluluğunuz için Sadece en İyisi. 15yıl. Yeni 2013 Katalogu

Sağlınız, Güzelliğiniz ve Mutluluğunuz için Sadece en İyisi. 15yıl. Yeni 2013 Katalogu Sağlınız, Güzelliğiniz ve Mutluluğunuz için Sadece en İyisi 15yıl Yeni 2013 Katalogu İÇINDEKILER Prensiplerimiz 4 Ürünlerimiz ve Hizmetlerimiz 5 Tarihçemiz 5 Ağız Sağlığı 6 Dr. Silver Diş Macunu 6 WELLBEING

Detaylı

Şimdi doğayla kucaklaşma zamanı. Aromaterapi ve sağlık. Ayşe Tolga ile annelik ve güzellik üzerine

Şimdi doğayla kucaklaşma zamanı. Aromaterapi ve sağlık. Ayşe Tolga ile annelik ve güzellik üzerine Mayıs 2014 Sayı: 37 Y a ş a r H o l d i n g G ı d a v e İ ç e c e k G r u b u y a y ı n ı d ı r. P a r a i l e s a t ı l a m a z. Çocuk gelişiminde anne-babanın rol dağılımı nasıl olmalı? Aromaterapi ve

Detaylı

Yaşar Holding Gıda ve İçecek Grubu yayınıdır. Para ile satılamaz. Ocak 2013 Sayı 32

Yaşar Holding Gıda ve İçecek Grubu yayınıdır. Para ile satılamaz. Ocak 2013 Sayı 32 Yaşar Holding Gıda ve İçecek Grubu yayınıdır. Para ile satılamaz. Ocak 2013 Sayı 32 SÖYLEŞİ Sibel Arna ile oğlu Rüzgar üzerine sohbet SAĞLIKLI BESLENME Vitamin deposu kış meyveleri LEZZETLİ TARİFLER Kışa

Detaylı

CİLT KOZMETİĞİNİZDEKİ YENİLİKÇİ ADIMLAR

CİLT KOZMETİĞİNİZDEKİ YENİLİKÇİ ADIMLAR CİLT KOZMETİĞİNİZDEKİ YENİLİKÇİ ADIMLAR DERMATOLOJİK KOZMETİK LABORATUVARLARI DCL, 1980 den beri, en yüksek kalitede, reçetesiz cilt ve saç ürünlerini doktorların hizmetine sunmaktadır. DCL de çalışan

Detaylı