SNAKE VENOM ANTI AGING YÜZ KREMİ 50gr.

Ebat: px
Şu sayfadan göstermeyi başlat:

Download "SNAKE VENOM ANTI AGING YÜZ KREMİ 50gr."

Transkript

1 SNAKE VENOM ANTI AGING YÜZ KREMİ 50gr. SNAKE VENOM Anti-Aging Yüz Kremi, tropikal ormanlarda yaşayan Tapınak Yılanı zehirinin sentetik versiyonunu içeren ve Kolajen - Alantoin ile güçlendirilmiş özel formülü ile yüz kaslarının gevşemesine, yüz derisinin genç ve sağlıklı kalmasına yardımcı olur, yüzde esneklik ve nemlendirme sağlar. Düzenli kullanımda, BOTOKS a benzer etkisiyle yüzünüzdeki çizgilerin, lekelerin ve kırışıklıkların azalmasına yardım eder.

2 Yüzünüzdeki kırışıklıklarla mücadele etmenin birçok yolu vardır : özel nemlendiriciler ile yüz derisini kuvvetlendirmek, ya da pahalı estetik ameliyatlar gibi Terra Amazonas Snake Venom Yüz Kremi, içeriğinde bulundurduğu etkileri klinik olarak ispatlanmış SYN-AKE bileşeni ile gerçek yılan zehirine benzeyen bir polipeptit barındırmaktadır. Aynı zamanda barındırdığı Kolajen ve Alantoin ile beraber, yüzünüzdeki leke ve kırışıklıklar üzerinde Botoksa benzer etki yaratır, üstelik botoksun yan etkileri olmadan. Snake Venom Yüz Kremi içeriğinde 3 önemli bileşen barındırır : SYNAKE : Tropikal tapınak yılanı zehirinin uzun laboratuar çalışmaları sonrası elde edilmiş sentetik bir kopyasıdır. 22 amino asit içerir. Yüz kaslarınızın gerilmesini sağlar ve kırışıklıkların oluşmasının engellenmesine yardım eder. KOLAJEN : Kolajen proteini vücut dokularınız ( deri, kemikler, bağlar ) için temel bir yere sahiptir. Derinizin iç kısmında bulunan doğal kolajenler derinizin kuvveti, yapısı ve esnekliğinden sorumludur. İçeriğinde kolajen barındıran krem ve serumlar derinizin zamanla eksilen doğal kolajenlerini yenilemeye yarar. ALANTOIN : Eski zayıf hücrelerin yerine, yeni sağlıklı deri hücrelerinin çoğalmasına yardım eder. Ayrıca deriyi korur ve tahriş olmasını engeller.

3 KANITLANMIŞ ETKİ 45 gönüllü üzerinde yapılan klinik araştırma sonucu, SYNAKE içeren yüz kremi günde 2 kez kullanıldığında, birkaç gün içerisinde yüzdeki kırışıklıkların azaldığı ve derinin yüksek oranda yumuşadığı gözlemlenmiştir. Sadece 28 gün sonra deneklerin yüzlerindeki kırışıklıklar %52 oranında azalmıştır. In Vitro deneyler göstermiştir ki : göz çevresine 0.5 mm SYNAKE kullanımı kasların kasılma sıklığını %82 oranında azaltmıştır. In Vivo testler göstermiştir ki : 28 gün içersinde gönüllülerin %80 inde deri yumuşaması ve %73 ünde kırışıklık azalması gözlemlenmiştir. 20 ve 30 yaşlar arası Bu yaşlarda bayanlar güzelliklerini korumak ve kırışıklıklardan korunmak için çeşitli yüz kremleri kullanmaya başlar. Özellikle yüz derisi hormonal değişikliklerin etkisi altındadır. Gençlerin hızlı ve sağlıksız yaşamı 25 li yaşlardan sonra yüz derisinde sıkılığın azalmasına sebep olur. 30 ve 44 yaşlar arası 30 lu yaşlarda kırışıklıklar kendini yavaş yavaş belli etmeye başlar. Özellikle bu yaşlarda etkisi ispatlanmış bir kırışıklık kremi kullanmak önemlidir. Göz çevresinde ve alında ilk kırışıklıklar, güneşin etkisiylede lekeler çıkmaya başlayacaktır. Deri yaşlanması geceden gündüze devam edecektir.

4 45 ve 55 yaşlar arası Yaşlanmak kaçınılmazdır ve bayanlar bunu kabullenmiştir, ancak prosedürü yavaşlatmak için elinden geleni yapmak önemlidir. Özellikle menopoz ve hormonal değişikliklerin etkisi kendisini göstermeye başlamıştır. Deri esnekliğini kaybetmeye başlamış, incelmiş, kuruluk ve renksizlik başlamıştır, Doğal kolajenlerde ve fiberlerde azalma başlamıştır. Bu yaşlardaki bayanlara gerekli olan, derinin dengesini koruyabilecek, nemlendirecek, ölü hücreleri atabilecek, deriyi canlandırabilecek ürünlerdir. 55 yaş ve sonrası Eğer önceki yıllarda yüz derinize iyi baktıysanız bu yaşlarda önemini göreceksiniz. Unutmayın, iyi bir bakım için hiçbir zaman geç kalmış sayılmazsınız. Bu yaşlarda iyi bir yüz kreminin farkını hemen hissedebilirsiniz. Snake Venom Yüz kremi ile yüz derinize gereken bakımı sağlayabilirsiniz.

5 Kullanım Şekli Yüzünüzü temizleyin, varsa makyaj malzemelerini çıkarın. Orta ve yüzük parmağınızı kullanarak yüzünüze ve boynunuza, nazikçe ve dairesel bir şekilde uygulayın. Günde iki kere uygulanması tavsiye edilir. Özellikle gece kullanımı önemlidir. İçerik AQUA CETYL ALCOHOL SODIUM CETEARYL SULFATE PARAFFINUM LIQUIDUM ACRYLATES/ACEYLAMINE COPOLYMER POLISORBATE PROPYLENE GLYCOL SODIUM PCA DIPEPTIDE DIAMINOBUTYROYL BENZYLAMIDE DIACETATE (SYN AKE) COLLAGEN MICA TITANIUN DIOXIDE ALLANTOIN BHT DMDM HYDANTOIN IPBC FRAGANCE