MÜŞTERİ TEMSİLCİSİ EĞİTİM DOKÜMANI

Ebat: px
Şu sayfadan göstermeyi başlat:

Download "MÜŞTERİ TEMSİLCİSİ EĞİTİM DOKÜMANI"

Transkript

1 MÜŞTERİ TEMSİLCİSİ EĞİTİM DOKÜMANI Sürüm Ağustos 2013

2 TegsoftCC Müşteri Temsilcisi Eğitim Dokümanı Sayfa 1 / 15 İçindekiler A. SİSTEME GİRİŞ Sisteme Giriş... 2 B. ÇAĞRI İŞLEMLERİ Hazır (READY) Durumuna Alma Hazır Değil (NOT READY) Durumuna Alma Çağrı Karşılama Çağrı Başlatma Çağrıyı Sessiz (MUTE) Konumuna Alma Çağrıyı Bekleme (HOLD) Konumuna Alma Kör Transfer (Blind Transfer) Görüşmeli Transfer (Supervised Transfer)... 7 C. CRM İŞLEMLERİ Yeni Kontak Ekleme Arama üzerinden Yeni Kontak Ekleme Kontak Geçmişi Görüntüleme Kontak için Aktivite Atama... 13

3 TegsoftCC Müşteri Temsilcisi Eğitim Dokümanı Sayfa 2 / 15 A. SİSTEME GİRİŞ 1. Sisteme Giriş Sistem giriş ekranında kullanıcı adı ve şifre bölümüne Müşteri Temsilcisi (MT) için tanımlanmış olan bilgiler girilir. B. ÇAĞRI İŞLEMLERİ 1. Hazır (READY) Durumuna Alma 1.1. MT kendisine tanımlanmış olan kullanıcı adı ve şifre ile sisteme giriş yaptığında otomatik olarak müşteri temsilcisi ekranı olan Agent Desktop açılır.

4 TegsoftCC Müşteri Temsilcisi Eğitim Dokümanı Sayfa 3 / Ekran açıldığında MT nin durumu Hazır Değil durumundadır. Bu durumda sağ panelde yer alan MT Durum simgesinin arkaplan rengi Kırmızıdır Hazır durumuna geçmek için Hazır ( ) düğmesi tıklanır. Bu işlemden sonra MT Durum simgesinin arkaplan rengi Yeşil olarak değişecektir. 2. Hazır Değil (NOT READY) Durumuna Alma 2.1. Sistemde belirlenmiş olan mola nedenlerinden (İşlem, İhtiyaç, Yemek, Toplantı, SistemSorunu, Sağlık Sorunu, İç Hizmet, Eğitim, Diğer) uygun olanı seçilir.

5 TegsoftCC Müşteri Temsilcisi Eğitim Dokümanı Sayfa 4 / Hazır değil ( ) düğmesi tıklanarak durum değişikliği gerçekleştirilir. Bu değişikliğin ardından MT Durum simgesinin arkaplan rengi Kırmızı olarak değişecektir. 3. Çağrı Karşılama 3.1. Müşteri Temsilcisine bir çağrı düştüğünde, çağrının hangi numaradan geldiğini gösteren bir pencere açılır ve gelen çağrı Accept düğmesi tıklanarak cevaplanır. NOT: Gelen çağrıya ait numara sistemde kayıtlı ise, CRM deki Kişi Kartı da görüntülenir. Kayıtlı bir kullanıcı olmaması durumunda sadece gelen çağrı penceresi görüntülenir. 4. Çağrı Başlatma 4.1. Müşteri Temsilcisi bir çağrı başlatmak istediğinde, çağrıya ait telefon numarasını Webphone içerisindeki metin kutusuna yazar ve Cevapla ( ) düğmesi tıklayarak çağrı başlatılır.

6 TegsoftCC Müşteri Temsilcisi Eğitim Dokümanı Sayfa 5 / Giden çağrıya ait numara sistemde kayıtlı ise, CRM deki Kişi Kartı da görüntülenir. Kayıtlı bir kullanıcı olmaması durumunda sadece giden çağrı penceresi görüntülenir. 5. Çağrıyı Sessiz (MUTE) Konumuna Alma 5.1. Çağrıyı sessize almak için Sessize Alma ( ) düğmesi tıklanır Çağrıyı sessiz konumundan geri almak için tekrar Sessize Alma ( ) düğmesi tıklanır. 6. Çağrıyı Bekleme (HOLD) Konumuna Alma 6.1. Çağrıyı beklemeye almak için Beklet ( ) düğmesi tıklanır.

7 TegsoftCC Müşteri Temsilcisi Eğitim Dokümanı Sayfa 6 / Çağrının bekleme işlemini sonlandırmak için tekrar Beklet ( ) düğmesi tıklanır. 7. Kör Transfer (Blind Transfer) 7.1. Çağrının başka bir numaraya transfer edilebilmesi için Webphone daki numara alanına transfer edilecek numara girilir ve Transfer ( ) düğmesi tıklanır Transfer düğmesi tıklandıktan sonra, sistem belirlenen nefes alma süresi kadar bekletip Müşteri Temsilcisini bu sürenin sonunda tekrar Hazır konumuna alır. Çağrının transfer edilerek sonlandırıldığı bilgisi Webphone da bilgi olarak gösterilir.

8 TegsoftCC Müşteri Temsilcisi Eğitim Dokümanı Sayfa 7 / Görüşmeli Transfer (Supervised Transfer) 8.1. Çağrının kontrollü bir şekilde başka bir numaraya transfer edilebilmesi için Webphone daki numara alanına transfer edilecek numara girilir ve Görüşmeli Transfer ( ) düğmesi tıklanır Görüşmeli Transfer düğmesi tıklandıktan sonra her iki hattın da açık olduğu Webphone üzerinde aşağıdaki şekilde gösterilir Hatlar arasında geçiş yapabilmek için Görüşmeli Transfer ( ) düğmesi tıklanılması yeterlidir.

9 TegsoftCC Müşteri Temsilcisi Eğitim Dokümanı Sayfa 8 / Çağrı transfer edilmek istendiğinde, Görüşmeli Transfer alanında yer alan düğmesi tıklanır. Çağrı aktarıldıktan sonra, sistem belirlenen nefes alma süresi kadar bekletip Müşteri Temsilcisini bu sürenin sonunda tekrar Hazır konumuna alır. Çağrının transfer edilerek sonlandırıldığı bilgisi Webphone da bilgi olarak gösterilir Çağrı transfer edilmeyecekse, Görüşmeli Transfer alanında yer alan düğmesi tıklanır. Böylece aktarılmak istenen hat kapanır ve Müşteri Temsilcisi mevcut çağrıya geri dönmüş olur.

10 TegsoftCC Müşteri Temsilcisi Eğitim Dokümanı Sayfa 9 / 15 C. CRM İŞLEMLERİ 1. Yeni Kontak Ekleme 1.1. Sisteme yeni bir kontak bilgisi girilmek istendiğinde, Agent Desktop ekranında yer alan Navigasyon çubuğundaki Ekle ( )düğmesi tıklanılarak yeni bir kontak kartı açılır Açılan kontak kartında, bilgi olarak girilebilecek alanlar farklı sekmeler içerisinde açılmaktadır. Detaylar sekmesi içerisinde bilgi girişi yapılabilecek alt sekmelere ait bilgiler aşağıdaki gibidir: Sekme Adı Açıklama Temel Bilgiler : Kontak Adı-Soyadı, Firma Adı, İletişim Bilgileri ( ve Telefon), Adres Bilgileri girilebilen alanların yer aldığı sekmedir. Diğer Bilgiler : İş bilgileri (Meslek, Bölüm vb.), Ek İletişim Bilgileri, Özel Bilgiler (Doğum Tarihi, Eşi vb.) girilebilen alanların yer aldığı sekmedir. Not : Müşteri Temsilcisi tarafından, Kontak için alınabilecek notların girildiği sekmedir. Bu alanda girilen notlar değiştirilebilir/silinebilir notlar olarak yer alır. Kredi Kartları r : İlgili modül kullanımdaysa, Kontak a ait kredi kartı bilgilerinin tutulduğu sekmedir. 118XX Sorgulama : İlgili modül kullanımdaysa, kontak için yapılan 118XX sorgulamalarının görüntülendiği sekmedir.

11 TegsoftCC Müşteri Temsilcisi Eğitim Dokümanı Sayfa 10 / Kontak ile ilgili bilgiler girildikten sonra geçerli değişikliklerin kaydedilmesi için Kaydet ( ) düğmesi tıklanır. 2. Arama üzerinden Yeni Kontak Ekleme 2.1. Sistemde kayıtlı olmayan bir kişiden çağrı gelmesi durumunda, sadece arayan telefon numarası bilgisi görüntülenir Bu çağrı cevaplandıktan sonra Navigasyon Çubuğundaki Ekle ( ) düğmesi tıklanılarak yeni bir kontak kartı, İletişim Bilgisi olarak arayan telefon numarası bilgisi ile açılır.

12 TegsoftCC Müşteri Temsilcisi Eğitim Dokümanı Sayfa 11 / Kontak ile ilgili bilgiler girildikten sonra geçerli değişikliklerin kaydedilmesi için Kaydet ( ) düğmesi tıklanır. 3. Kontak Geçmişi Görüntüleme 3.1. İlgili kişinin tüm geçmiş görüşme detaylarına ulaşmak için İletişim Geçmişi sekmesi tıklanır.

13 TegsoftCC Müşteri Temsilcisi Eğitim Dokümanı Sayfa 12 / Bu sekmede aşağıdaki bilgiler verilmektedir: Sekme Adı Açıklama Gelen : Kontak tarafından gelen aramaların Tarih, Telefon Numarası Görüşme Süresi ve Karşılayan Müşteri Temsilcisi bilgisi ile görüntülendiği sekmedir. Dış : Kontak için yapılan dış aramaların Tarih, Telefon Numarası Görüşme Süresi ve Karşılayan Müşteri Temsilcisi bilgisi ile görüntülendiği sekmedir. Kampanya : Kontak kişinin dahil olduğu kampanya aramalarına ait geçmiş bilgilerinin görüntülendiği sekmedir. Bu alanda, kampanya sonuç bilgileri de görüntülenmektedir. SMS r : Kontak kişiye gönderilen ve/veya kontak kişiden gelen SMS geçmişinin görüntülendiği sekmedir. Chat : Kontak ile yapılan web-chat görüşmelerine ait geçmişin görüntülendiği sekmedir. E-Posta E : Kontak kişiye gönderilen ve/veya kontak kişiden gelen e-posta geçmişinin - görüntülendiği sekmedir. Fax F : Kontak kişiye gönderilen ve/veya kontak kişiden gelen faks geçmişinin a görüntülendiği sekmedir.

14 TegsoftCC Müşteri Temsilcisi Eğitim Dokümanı Sayfa 13 / Kontak için Aktivite Oluşturma 4.1. İlgili kontak için bir aktivite oluşturmak için Aktiviteler sekmesi tıklanır Yeni bir aktivite girişi yapmak için Navigasyon Çubuğundaki Ekle ( ) düğmesi tıklanır Aktivite Bilgileri sekmesine aşağıdaki alanlar ile ilgili bilgiler girilir: Alan Adı Açıklama Tip : Aktivite tipinin seçildiği alandır (sistemde daha önceden atanmış aktivite tipleri arasından seçim yapılır). Durum : Aktivitenin durumunun seçildiği alandır (sistemde daha önceden atanmış durumlar arasından seçim yapılır). Başlangıç : Aktivitenin başlangıç saatinin girildiği alandır. Standart olarak sistem tarafından, aktivitenin oluşturulmas tarihi girilir. Son İşlem r : İlgili aktivite için yapılan son işlemin tarihinin girildiği alandır. Bu alan sistem tarafından belirlenmektedir. Önce hatırlat (dakika) : Müşteri Temsilcisine aktivitenin ne kadar süre önce hatırlatılması gerektiğinin belirlendiği alandır. Konu E : Aktivitenin konu bilgisinin girildiği alandır. - Yer F : Konu ile ilgili yer bilgisinin girildiği alandır. a İçerik : Aktivite ile ilgili detaylı bilginin girildiği alandır.

15 TegsoftCC Müşteri Temsilcisi Eğitim Dokümanı Sayfa 14 / Bilgiler girildikten sonra aktivitenin kaydedilmesi için Aktiviteler sekmesinde yer alan Navigasyon Çubuğundaki Kaydet ( ) düğmesi tıklanır İstenirse aktivite ile ilgili bir dosya da yüklenebilir. Bu işlem, Aktivite Dosyaları alt sekmesinden gerçekleştirilir.

SUPERVISOR (YETKİLİ KULLANICI) KAMPANYA YÖNETİMİ EĞİTİM DOKÜMANI

SUPERVISOR (YETKİLİ KULLANICI) KAMPANYA YÖNETİMİ EĞİTİM DOKÜMANI SUPERVISOR (YETKİLİ KULLANICI) KAMPANYA YÖNETİMİ EĞİTİM DOKÜMANI Sürüm 1.3.5 Ağustos 2013 TegsoftCC Supervisor (Yetkili Kullanıcı) Kampanya Yönetimi Eğitim Dokümanı Sayfa 2 / 14 İÇİNDEKİLER A. SES KAMPANYASI

Detaylı

SUPERVISOR (YETKİLİ KULLANICI)

SUPERVISOR (YETKİLİ KULLANICI) SUPERVISOR (YETKİLİ KULLANICI) INBOUND ÇAĞRI MERKEZİ EĞİTİM DOKÜMANI Sürüm 1.3.5 Ağustos 2013 TegsoftCC Supervisor (Yetkili Kullanıcı) Inbound Çağrı Merkezi Eğitim Dokümanı Sayfa 1 / 24 İÇİNDEKİLER A.

Detaylı

TALEP YÖNETİMİ MODÜLÜ YETKİLİ KULLANICI (SUPERVISOR) EĞİTİM DOKÜMANI

TALEP YÖNETİMİ MODÜLÜ YETKİLİ KULLANICI (SUPERVISOR) EĞİTİM DOKÜMANI TALEP YÖNETİMİ MODÜLÜ YETKİLİ KULLANICI (SUPERVISOR) EĞİTİM DOKÜMANI Kasım 2013 Sürüm 1.4.0 Tegsoft Talep Yönetimi Modülü Yetkili Kullanıcı (Supervisor) Eğitim Dokümanı Sayfa 2 / 25 İçindekiler 1. Genel

Detaylı

IP PBX ve ÇAĞRI MERKEZİ ÜRÜNLERİ SIKÇA SORULAN SORULAR(FAQ) DOKÜMANI

IP PBX ve ÇAĞRI MERKEZİ ÜRÜNLERİ SIKÇA SORULAN SORULAR(FAQ) DOKÜMANI IP PBX ve ÇAĞRI MERKEZİ ÜRÜNLERİ SIKÇA SORULAN SORULAR(FAQ) DOKÜMANI İÇİNDEKİLER Konu Başlığı 1. SSH ile sisteme bağlanmaya çalışıldığında hata alıyorum ve bağlantı kuramıyorum. 3 Sayfa No 2. Telefon üzerinden

Detaylı

Evrak Dosyaya Kaldırma... 19 Evrak İmzalama İşlemleri... 20 Evrak Sorgulama... 20 TANIMLAR... 22 Alt Bilgi... 22 Paraf... 24 Havale Kural...

Evrak Dosyaya Kaldırma... 19 Evrak İmzalama İşlemleri... 20 Evrak Sorgulama... 20 TANIMLAR... 22 Alt Bilgi... 22 Paraf... 24 Havale Kural... İçindekiler Evrak Modülüne Giriş... 3 Üst Menü Çubuğu... 4 İşlemler Paneli... 4 1. Gelen Evrak... 4 1.1. Bütün Evraklar... 4 1.2. Üzerinde Çalıştıklarım... 5 1.3. Teslim Almadıklarım... 5 Teslim Alma...

Detaylı

Bulut Santral Online İşlem Merkezi Kolay Kullanım Kılavuzu 03.10.2013

Bulut Santral Online İşlem Merkezi Kolay Kullanım Kılavuzu 03.10.2013 Bulut Santral Online İşlem Merkezi Kolay Kullanım Kılavuzu 03.10.2013 Millenicom Telekomünikasyon Hizmetleri A.Ş. Tüm hakları saklıdır. 2013 Millenicom Telecommunication Services Inc. All rights reserved.

Detaylı

2.1.2.2.3 Name Server Tanımlama... 34 2.1.2.2.4 Name Server Ekleme... 35 2.1.2.2.5 Name Server Güncelleme... 35 2.1.2.2.6 Name Server Silme...

2.1.2.2.3 Name Server Tanımlama... 34 2.1.2.2.4 Name Server Ekleme... 35 2.1.2.2.5 Name Server Güncelleme... 35 2.1.2.2.6 Name Server Silme... İçerik Tablosu Radore ID nedir?... 5 1. Giriş Ekranı... 5 1.1 Şifremi Unuttum... 5 1.2 Kayıt Ol... 6 1.2.1 Bireysel Müşteri Kaydı Oluşturmak... 6 1.2.2 Kurumsal Müşteri Kaydı Oluşturmak... 9 1.2.3 Üyelik

Detaylı

HALKLA İLİŞKİLER VE ORGANİZASYON HİZMETLERİ

HALKLA İLİŞKİLER VE ORGANİZASYON HİZMETLERİ T.C. MİLLÎ EĞİTİM BAKANLIĞI HALKLA İLİŞKİLER VE ORGANİZASYON HİZMETLERİ SEKRETARYA PROGRAMI 346SBI051 Ankara, 2011 Bu modül, mesleki ve teknik eğitim okul/kurumlarında uygulanan Çerçeve Öğretim Programlarında

Detaylı

MEDULA-REÇETE PROVİZYON SİSTEMİ KULLANIM KILAVUZU

MEDULA-REÇETE PROVİZYON SİSTEMİ KULLANIM KILAVUZU MEDULA-REÇETE PROVİZYON SİSTEMİ KULLANIM KILAVUZU TEMMUZ 2009 HAZIRLAYANLAR Ayşe BURÇ Bengü BOZKAYA Dilek ÇAĞLAYAN Gökçe GÖLLER Abidin ÖREN Tülay ÖZTANÇ Ecz. A.Zekai BARDAKÇI Ecz. Vildan CIGAL Ecz. Fatma

Detaylı

Bunun yanında ekip üyeleri de birbirlerinin konumlarını cep telefonlarından sorgulayarak öğrenebilir ve mesajlaşabilirler.

Bunun yanında ekip üyeleri de birbirlerinin konumlarını cep telefonlarından sorgulayarak öğrenebilir ve mesajlaşabilirler. 0 İçindekiler 1.EkipMobil i Tanıyalım...2 2.EkipMobil Abonelik Bilgileri...2 3.EkipMobil i Kullanmaya Başlarken...3 3.1. EkipMobil Giriş... 3 3.2. Şifremi Unuttum... 4 3.3.EkipMobil Ana Sayfa... 6 4.EkipMobil

Detaylı

E-PANSİYON İŞLEMLERİ. Kullanma Kılavuzu T.C. MİLLÎ EĞİTİM BAKANLIĞI ORTAÖĞRETİM GENEL MÜDÜRLÜĞÜ ÖĞRENCİ PANSİYONLARI VE BURSLAR DAİRESİ BAŞKANLIĞI

E-PANSİYON İŞLEMLERİ. Kullanma Kılavuzu T.C. MİLLÎ EĞİTİM BAKANLIĞI ORTAÖĞRETİM GENEL MÜDÜRLÜĞÜ ÖĞRENCİ PANSİYONLARI VE BURSLAR DAİRESİ BAŞKANLIĞI E-PANSİYON İŞLEMLERİ Kullanma Kılavuzu T.C. MİLLÎ EĞİTİM BAKANLIĞI ORTAÖĞRETİM GENEL MÜDÜRLÜĞÜ ÖĞRENCİ PANSİYONLARI VE BURSLAR DAİRESİ BAŞKANLIĞI İçindekiler 1. GİRİŞ... 3 2. e-pansiyon MODÜLLERİNİN KULLANIMI...

Detaylı

Ofis Müdürü Kullanım Klavuzu

Ofis Müdürü Kullanım Klavuzu Ofis Müdürü Kullanım Klavuzu İÇİNDEKİLER 1. Giriş a) Giriş Ekranı b) Ana Görünüm c) Kullanıcı İşlemleri i. Kullanıcı Filtreleme ii. Yeni Kullanıcı Ekleme iii. Kullanıcı Kayıtlarını Taşıma iv. Kullanıcı

Detaylı

idealpms Kullanıcı Kullanım Kılavuzu

idealpms Kullanıcı Kullanım Kılavuzu idealpms Kullanıcı Kullanım Kılavuzu Giriş Sayfası (Login)... 4 Sisteme Giriş... 4 Şifre Hatırlatma... 4 Kullanıcı Bilgileri... 4 Şifre Değiştirme... 6 Anasayfa... 6 e-eğitimlerim... 7 Özet Rapor... 7

Detaylı

TEKİR TİCARİ OTOMASYON KULLANICI KILAVUZU. Sürüm 1.0

TEKİR TİCARİ OTOMASYON KULLANICI KILAVUZU. Sürüm 1.0 TEKİR TİCARİ OTOMASYON KULLANICI KILAVUZU Sürüm 1.0 1 Yazarlar Ayten Gülen Bilge Altay Hakan Uygun Lisans Bu Doküman GNU FDL ile lisanslanmıştır. 2 İçindekiler Giriş...6 Başlangıç...6 Genel Yapı...6 MENÜLER...7

Detaylı

MUDES Maltepe Üniversitesi Uzaktan Eğitim Sistemi Öğrenci Kılavuzu

MUDES Maltepe Üniversitesi Uzaktan Eğitim Sistemi Öğrenci Kılavuzu MUDES Maltepe Üniversitesi Uzaktan Eğitim Sistemi Öğrenci Kılavuzu Sayfa 1 1 Giriş... 3 1.1 Sistem Gereksinimleri... 3 1.2 MUDES Ana Sayfası... 4 1.3 MUDES Sistemine Giriş Yapma... 5 2 Ana Sayfa... 6 2.1

Detaylı

İş Akış Yönetimi LOGO Mart 2012

İş Akış Yönetimi LOGO Mart 2012 İş Akış Yönetimi LOGO Mart 2012 İçindekiler İçindekiler... 2 İş Akış Yönetimi... 3 İş Akış Rol Tanımları... 4 Rol Tanım Bilgileri... 5 İş Akış Kartları... 6 İş Akış Bilgileri... 7 İş Akışı Genel Bilgileri...

Detaylı

Tegsoft Çağrı Merkezi Ürünü

Tegsoft Çağrı Merkezi Ürünü IIİ,c Tegsoft Çağrı Merkezi Ürünü TegsoftCC TEGSOFT NİSAN, 2014 Tegsoft Çağrı Merkezi Ürünü TEGSOFT, uzun yıllardır telekomünikasyon sektöründe edindiği bilgi birikim ve deneyimlerini, tamamen Türk mühendisliği

Detaylı

İş Akış Yönetimi LOGO Kasım 2012

İş Akış Yönetimi LOGO Kasım 2012 İş Akış Yönetimi LOGO Kasım 2012 İçindekiler İş Akış Yönetimi... 3 İş Akış Rol Tanımları... 4 Rol Tanım Bilgileri... 5 İş Akış Kartları... 6 İş Akış Bilgileri... 7 İş Akışı Genel Bilgileri... 8 Başlangıç

Detaylı

EPDK BİLİŞİM SİSTEMİ GELİŞTİRİLMESİ (EBİS) PROJESİ

EPDK BİLİŞİM SİSTEMİ GELİŞTİRİLMESİ (EBİS) PROJESİ TÜBİTAK BİLGEM YAZILIM TEKNOLOJİLERİ ARAŞTIRMA ENSTİTÜSÜ (YTE) EPDK BİLİŞİM SİSTEMİ GELİŞTİRİLMESİ (EBİS) PROJESİ Bildirim İşlemleri Versiyon: v3.5 11 Kasım 2014 TÜBİTAK BİLGEM Yazılım Teknolojileri Araştırma

Detaylı

S a y f a i. Saygılarımızla

S a y f a i. Saygılarımızla S a y f a i SUNUŞ Türkiye de pek çok alanda olduğu gibi sağlık sektörünün de kendine özgü çözüm bekleyen sorunları bulunmaktadır. Hastanelerde tutulacak düzenli kayıtlar, doğru analizler ve sistemli bir

Detaylı

BAŞVURU SAHİBİ KAYIT İŞLEMLERİ

BAŞVURU SAHİBİ KAYIT İŞLEMLERİ TÜBİTAK - BİLGEM YAZILIM TEKNOLOJİLERİ ARAŞTIRMA ENSTİTÜSÜ (YTE) T.C. KALKINMA BAKANLIĞI İZLEME, DEĞERLENDİRME VE ANALİZ DAİRESİ BAŞKANLIĞI KALKINMA AJANSLARI YÖNETİM SİSTEMİ PROJESİ BAŞVURU SAHİBİ KAYIT

Detaylı

Süleyman Demirel Üniversitesi Etkinlik Takip Sistemi Kullanım Kılavuzu

Süleyman Demirel Üniversitesi Etkinlik Takip Sistemi Kullanım Kılavuzu Süleyman Demirel Üniversitesi Etkinlik Takip Sistemi Kullanım Kılavuzu Etkinlik takip sistemine https://etkinlik.sdu.edu.tr adresinden ulaşılmaktadır. Bu sayfa Şekil 1. de gösterilmiştir. SDÜ Etkinlik

Detaylı

Firmaların E-İmza Kartı İle İnternet Üzerinden Kodlandırma Başvurusu İşlemleri

Firmaların E-İmza Kartı İle İnternet Üzerinden Kodlandırma Başvurusu İşlemleri Firmaların E-İmza Kartı İle İnternet Üzerinden Kodlandırma Başvurusu İşlemleri İÇİNDEKİLER 1.MKB ye Başvuruda Bulunulması..2 2.NCAGE Başvurusunda Bulunma..6 2.1. Firma Kodu (NCAGE) İstek Formu...15 2.2.

Detaylı

ROTA ARAÇ TAKİP SİSTEMİ

ROTA ARAÇ TAKİP SİSTEMİ İçindekiler Tablosu SİSTEME GİRİŞ... 2 İZLEME VE DENETLEME... 5 SON KONUM RAPORU... 5 ALARM DENETLEME... 6 RAPORLAR... 7 KONUM RAPORU... 7 GÜNLÜK ZAMAN DİLİMLİ KONUM RAPORU... 9 ARAÇ AKTİVİTE RAPORU...

Detaylı

TNB KAYITLI ELEKTRONİK POSTA HİZMET SAĞLAYICILIĞI VE TİCARET A.Ş.

TNB KAYITLI ELEKTRONİK POSTA HİZMET SAĞLAYICILIĞI VE TİCARET A.Ş. İÇİNDEKİLER 1. BAŞVURU... 4 1.1. Hesap Oluşturma... 5 1.2. Kimlik Bilgileri... 7 1.3. Hesap, Tarife, Paket Seçimi... 8 1.4. Ödeme Seçenekleri... 11 2. WEB POSTA HESAP KULLANIMI... 14 2.1. Web Posta Kullanıcı

Detaylı

Teklif Yönetim Sistemi

Teklif Yönetim Sistemi Teklif Yönetim Sistemi LOGO Aralık 2007 İçindekiler Teklif Yönetim Sistemi...5 Müşteriler/Gruplar...6 Müşteri Bilgileri...7 Müşteri İletişim Bilgileri...8 Müşteri Sektör Bilgileri...8 Cari Hesap Bilgileri...9

Detaylı

Ġġ YATIRIM MENKUL DEĞERLER A.ġ. Kullanıcı Kılavuzu. TradeMasterFX Platformları. TradeMasterFX Platformları

Ġġ YATIRIM MENKUL DEĞERLER A.ġ. Kullanıcı Kılavuzu. TradeMasterFX Platformları. TradeMasterFX Platformları Ġġ YATIRIM MENKUL DEĞERLER A.ġ. Kullanıcı Kılavuzu TradeMasterFX Platformları Ürün : TradeMasterFX Platformları Değişiklik tarihi: 23.02.2012 Versiyon: 1,0 Özet: TradeMasterFX Platformları Kullanıcı Kılavuzu

Detaylı

emap 1. HARİTA EKRANI GENEL ÖZELLİKLER

emap 1. HARİTA EKRANI GENEL ÖZELLİKLER emap 1. HARİTA EKRANI GENEL ÖZELLİKLER emap ekranı, Menü ve Harita olmak üzere iki bölümden oluşmaktadır. Menü Ekranını Gizle/Göster Nokta, çizgi veya poligon ekleme ve seçme araçları Harita zum ve kaydırma

Detaylı

İÇİNDEKİLER 1. E-DEVLET SİSTEMİNE GİRİŞ... 2 2. KULLANICI İŞLEM MENÜSÜ... 6

İÇİNDEKİLER 1. E-DEVLET SİSTEMİNE GİRİŞ... 2 2. KULLANICI İŞLEM MENÜSÜ... 6 İÇİNDEKİLER. E-DEVLET SİSTEMİNE GİRİŞ.... KULLANICI İŞLEM MENÜSÜ... 6.. YENİ DÖNEM AÇMA... 6.. EĞİTİM DÖNEMLERİ LİSTELE... 7.3. DÖNEME DERS EKLEME/SİLME... 8.4. DERS LİSTELEME... 9.5. DÖNEME KURSİYER EKLEME/SİLME...

Detaylı

GE Tablet Uygulaması Kullanım Kılavuzu

GE Tablet Uygulaması Kullanım Kılavuzu GE Tablet Uygulaması Kullanım Kılavuzu Kasım 2013 A. DOSYA YERİ Dizin\Dosya adı P:\Emeklilik_BilgiTeknolojileri_Ortak\Bilgi_Teknolojileri_Ortak\Bireysel Emeklilik\_Projeler\Tablet\Kullanım Kılavuzu B.

Detaylı