Bu aşamaya geldiysen, adım atın, bizleri ziyaret ettiğiniz için teşekkür ederiz ve sizleri tanımakta sabırsızlanıyoruz.

Ebat: px
Şu sayfadan göstermeyi başlat:

Download "Bu aşamaya geldiysen, adım atın, bizleri ziyaret ettiğiniz için teşekkür ederiz ve sizleri tanımakta sabırsızlanıyoruz."

Transkript

1 Kiralama Vade ve Şartları Işbu metin, rezervasyon adımlarını takip ederken destek olmak amaçlı oluşturulmuştur. Böylelikle, burada, bizimle birlikte bulunduğun sürece gizli maliyetler olmayacağından emin olmak için hizmetlerimiz için ücret ve ödenek ayrıntılarını bulabileceksin. Bu aşamaya geldiysen, adım atın, bizleri ziyaret ettiğiniz için teşekkür ederiz ve sizleri tanımakta sabırsızlanıyoruz. Hakkımızda daha çok bilgiler, arkadaş ve müşterilerimizin Autoboca/ Rent a Car hizmetlerini seçme sonucu tecrübeleri ile birçok sürprizler için newsletter kaydolun. Şikayet ve önerileriniz için lütfen adresinden bize ulaşınız. 1.Müşteri yaşı ile sürücü belgesinin geçerliliği: Gerekli asgari yaş 19 yaştır. 21 yaş sınırı altında müşterileriniz için kiralama anında üstlendikleri risk seviyesini tespit etmek üzere, günlük kiralama ücretinden farklı olarak %20 değerinde bir ücret uygulanacaktır; üstelik, bu durumda garanti iki katına çıkarılır. +21 yaş sınırı için, şartlar normal olanlardır: günlük kiralama ücreti, Araba detayları bölümünde belirtilen garanti ve CDW/SCDW sigortalarını seçebilme olanağı. Autoboca araba filosunun belirli sınıfları için özel koşullar vardır. Böylece: Yaş arası: -sürücü belgesi kıdemi < 3 yıl: bu kategorilerden araba kiralanmamaktadır; - sürücü belgesi kıdemi > 3 yıl: çift garantiyle ücretlendirilecektir, dolayısıyla CDW/SCDW den yana tercihini kullanamayacaktır; Yaş 25 üzeri: - sürücü belgesi kıdemi < 3 yıl: çift garantiyle ücretlendirilecektir, dolayısıyla CDW/SCDW den yana tercihini kullanamayacaktır; - sürücü belgesi kıdemi > 3 yıl: normal ganrati ve CDW/SCDW ek sigorta. Bu araba kategorileri sitenin rezervasyon adımlarında ayırt edilecektir. Herbir yedek şoför için 10 EUR/kiralama ücret tahsil edilecektir.

2 Müşteri, zorunlu olarak, kiralama tarihinden en az 1 yıl geçerli bir sürücü belgesi bulundurmalıdır; 1 yıl altında seçeneği işaretlendiği zaman, DİKKAT! Sürcü belgesi için Kabul edilen asgari geçerlilik süre limiti 1 yıldır! ikaz mesajı çıkacaktır. Hem kiralayan kişiler hem de yedek şoförler, geçerli ulusal/uluslararası bir sürücü belgesi bulundumalıdırlar. sürücü belgesinin fotokopisi, dolaşım izni veya süresi geçmiş sürücü belgesi Kabul edilmemektedir. 3. Teslim alma şehri / ek ücretler seçeneği: Herbir acentenin özel filosu mevcuttur; teslim alındığı şehirden, farklı bir şehirde araba teslimatı talebinin sözkonusu olması halinde, teslim alındığı ve teslim edileceği şehirler arasındaki mesafeye göre, minimum 30 euro değerinde teslimat ücreti tahsil edilecektir. Havalimanında araba teslim alınma/teslim havalimanı ücreti tahsil edilecektir. edilme talepleri durumnda, 20 euro değerinde bir Extra Hours, veya mesai saatleri dışı zaman diliminde bir araba teslimatı için, euro, duruma göre ücret tahsil edilecektir. 4. Arabanın teslim edilmesi/ ek ücretler: Arabanın teslimatı araba kiralama hizmetleri görevlisi ile birlikte kararlaştırılan ve kiralama sözleşmesinde yer alan yer, tarih ve saatte gerçekleşecektir. Teslim alma ve teslim etme hizmetleri bölümü talep üzerine isteğe göre ve araba kiralama hizmetleri görevlisinin müsaitlik duruma bağlıdır. Teslim alma ve teslim etme talepleri en az 24 saat öncesinden gönderilecektir. Arabalar mesai saatleri içerisinde ücretsiz iade teslim edilebilecektir. (Pazartesi Cuma 07:00-21:00). Diğer bir şubede araba iadesi ücreti, sözkonusu şehirler (teslim etme/teslim alma) arasındaki kilometre sayısını 0,30 eur/km ye otomatik / manuel çarpılarak tespit edilmektedir; hesaplama 7,5l/100km ve 75km/saatte ortalama yakıt tüketim için yapılmıştır; işbu ücretin uygulanmasıyla aracı kayıtlı bulunduğu filoya getirilmesini amaçlamaktadır. Pazar günlerinde teslim alma/ iade teslim edilmeler için, 10 euro değerinde bir ücret tahsil eidlecektir. İade teslimatın maxsimum 3 saatlik bir gecikmeyle yapılması durumda ek ücret talep edilmeyecektir; 3 6 saat arası bir gecikme halinde, günlük bir kiralama ücretinden %50 oranında ücret alınacaktır. 6 saati aşan gecikmeler sözkonusu olduğunda, günlük bir kiralama ücretinin %100 oranında ücrete tabi tutulacaktır.

3 On-line ödemelerinde, system otomatik olarak seçilen gecikme saatlerine göre, ücretleri hesaplamaktadır. (ör: teslim alma saati 08.00, teslim etme => gecikme ücreti günlük kiralama ücretinden % 50.) Sezon dönemlerinde, daha doğrusu Haziran Ağustos ve Aralık aylarında, siteye geri dönme fiyatları %20 daha yüksek olacaktır. 5.Arabanın teslim alınması sırasında gerekli belgeler: - geçerli hüviyet cüzdanı veya pasaport; - geçerli sürücü belgesi. 6. Akaryakıt Teslim edildiği sırada arabanın deposu dolu olacak ve iade teslim edilirken yine depose dolu teslim edilecektir; aksi halde araba kiralama hizmetleri görevlisi eksik akaryakıt değerini belirleyecek ve kullanılan akaryakıt maliyetini karşılamak üzere 1,5 euro/litre baz alarak hesaplama yapacaktır. 7.On-line rezervasyonları: Online rezervasyonları ister: - arabayi teslim alma sırasında ödeme - rezervasyon teydi için kredi kartı ile online olarak %15 peşin ödeyerek; kiralama değerinden geri kalan %85 oranındaki fark ise arabayı teslim alırken ödenecektir; - ister %5 oranında indirimden faydalanarak, kartla tam ödeme. Teminat bedeli nakit olarak arabanın teslim alındığı sırada nakit olarak ödenecek veya duruma göre tutar banka kartı üzerinde bloke edilecektir. On-line/banka havalesi/şirket merkezinde nakit rezervasyon yapılmış ve bunun iptal edilmesi istenmesi halinde: - rezervasyonun yürürlüğe girmeden 48 saat öncesinden bildirilmesi halinde, peşin ödeme/tam ödemenin tamamı iade edilmektedir. - Rezervasyon yürürlüğe girmeden saatler aralığında yapılan iptaller için yapılan peşin ödemenin iadesi yapılmaz. Tam ödemenin iadesi ise, tam ödeme oranından %15 iptal ücreti kesilerek kısmen yapılmaktadır saat altında bir sure içerisinde bildirilen iptaller durumunda, peşin ödeme iade edilmeyecek, tam ödeme durumlarında, tam ödeme oranından %25 iptal ücreti kesilerek kısmen yapılacaktır.

4 8. AutoBoca merkezinde rezervasyonlar: Bir rezervasyon yapılması istendiğinde, - İster kiralama değeri üzerinden %15 peşin nakit / RO65 BTRL L503 72XX, Swift/BIC BTRLRO22 Euro hesabı ya da - RO90 BTRL L503 72XX Ron hesabına Banka Ödeme Emriyle hesaba yatırılarak, kalan ödeme farkı ise arabanın teslim alındığı sırada (sözleşme imzalanırken) - İster kiralama bedelinin tamamı nakit / RO65 BTRL L503 72XX, Swift/BIC BTRLRO22 Euro hesabı ya da - RO90 BTRL L503 72XX Ron hesabına yatırılarak Banka Ödeme Emriyle ödenecektir. Anında kiralama durumlarında, müşteri Sözleşmenin imzalandığı sırada, araba kiralama bedelini ve hizmetler / isteğe basil ürünlerin bedelini, zorunlu ve seçmeli sigorta ile muhtemel ek ödemeleri tamamını peşinen ödeyecektir. Sözleşme değerine dahil edilmeyenler: Yakıt maliyeti ; Kamu yollarında yürürlükteki trafik kurallarının veya ulusal kanun öngörülerinin çiğnenmesi sonucu müşterinin tabi tutulduğu ceza ya da kiralama süresince işbu sözleşme konusunu oluşturan Araçla ilgili olarak Yerel makamların uyguladığı harç ve ödemeler. 9.Teminat: Türü farketmeksizin (minimum, medium, komple) ek sigorta yapılmadığı durumlarda, teminat ücreti uygulanacaktır; sözkonusu tutar Araba detayları sayfasında (on-line rezervasyonlarında) yer almakta ve araba kiralama hizmetleri görevlisi tarafından bildirilecektir. Arabayı teslim alırken ödeme durumunda, teminat kiralama sözleşmesinin imzalandığı anda tahsil edilecektir. 10.Sigorta: Arabaların RCA (Zorunlu araç sigortası) ile KASKO isteğe bağlı sigortaları mevcuttur. Sözleşmeyi imzalarken müşteri garantisini ödemeye karşılık, aşağıda sıralanan ek sigortalardan birini seçecektir:

5 CDW MINIMUM kaza durumunda müşteri mali sorumluluğunun kısmen azalması (500 euro değerine kadar sigortalıdır); minimum CDW - arabanın kategorisine göre belirlenmektedir: Mini Arac / Ucuz arac - 5 euro Kompact arac / Standart arac - 7 euro Premium arac / Suv/Minibüs / Dube - 9 euro. CDW MEDIUM - kaza durumunda müşteri mali sorumluluğunun kısmen azalması (900 euro değerine kadar sigortalıdır); medium CDW - arabanın kategorisine göre belirlenmektedir: Mini Arac / Ucuz arac - 7 euro Kompact arac / Standart arac - 9 euro Premium arac / Suv/Minibüs / Dube - 14 euro. CDW KOMPLE = SCDW - kaza durumunda müşterinin mali sorumluluğu ortadan kalkmaktadır (sorumluluktan tamamen muaftır); SCDW arabanın kategorisine göre belirlenmektedir: Mini Arac / Ucuz arac - 7 euro Kompact arac / Standart arac - 9 euro Premium arac / Suv/Minibüs / Dube - 14 euro. CDW minimum otomatik olarak sitede hesaplanmaktadır; CDW medium ile SCDW durumunda araba kiralama hizmetleri görevlisi, arabanın teslim alınması sırasında, müşteri talebi üzerine göre, farkı hesaplayacaktır. Romanya sınırları dışında seyahat edilmesi istenmesi halinde, kiralanan araba değeri ile transit geçilecek ülkelere gore, 10 euro ile 30 euro arası, ek bir ücret gerektiren, Kasko poliçesi genişletilmesi gereklidir.

6 Kiralama gün sayısına göre, fazlalık toplam tutarında indirimler uygulanacaktır:: CDW TİP uyarınca Kapsayan risk seviyesi 1 7 gün 8 14 gün gün >30 gün Mini Arac/ Ucuz arac Kompact arac/ Standart arac Premium arac / SUV/ Dube / MİNİBÜS İndirim / Discount İndirim / Discount İndirim / Discount MINIMUM MEDIUM % 20 %25 %35 TOPLAM / SCDW Hasar / kaza durumunda prosedürler: Kiraladığı araçta tespit ettiği herhangi hasar durumunda istemci ivedilikte AUTOBOCA şirketini aramak ve Polise raporlamakla yükümlüdür. Hasara sebep olanın kimliği belirsiz ise, İstemci, arabayı iade etmeden once, Polis makamlarından Onarı İzin belgesini temin etmekle yükümlüdür. Kazanın İstemciden kaynaklanan sebeplerden oluşmuş olması halinde, Onarım İzin belgesi yanısıra, aracı teslim ettiği sırada, Polis tarafından düzenlenen Kaza Tutanağını da ibraz etmekle yükümlüdür; ayrıca, İstemci Autoboca merkezinde bir beyanda bulunmakla yükümlüdür. Kazanın oluşumundan İstemci veya diğer trafikte bulunan kişi sorumlu olması halinde, İstemci Sulh yoluyla doldurulan tespit tutanağını oluşturmak veya kaza tespit raporuyle birlikte Polis onarım izni ile Kabul etmesi halinde, kaza suçlusundan sigorta belgesi fotokopisini almakla yükümlüdür; ayrıca, İstemci Autoboca merkezinde yazılı beyanda bulunmakla yükümlüdür. Yukarıda tanımlanan tüm durumlarda, İstemci Polis Onarım İzin belgesinde tespit edilen hasarların tümünün yazılıp yazılmadığını kontrol etmekle yükümlüdür.

7 11. Extra Hizmet ekle: Extra hizmet Mini arac/ucuz arac Kompact araq /Standart Araq SUV/ Dube/ Minibüs Çocuk koltuğu /gün Zar zingirleri /gün GPS Sistemi /gün Internet To Go/gün Kayak destekği/gün Romanya dışında araç kiralama: Romanya dışında araç kiralama SADECE Autoboca Rent A Car önceki yazılı muvafakatıyla yapılır. Bu durumdaki şartlar ve ücret, Romanya içindeki kiralamaya uygulanan şartlar ve ücretten farklıdır. Fiyatlara KDV dahildir. Kiralama/ek hizmetlerin toplam değeri Merkez Bankası satış kurundan RON bazında faturalandırılacak + %0,5 arabayı teslim alırken ödemeler durumunda; on-line ödemeleri durumunda ise değer Merkez Bankası döviz kuru üzerinden hesaplanacaktır.

SIXT RENT A CAR. Sixt rent a car Araç Kiralama Koşulları. Araç Kiralama Talep Belgesi (*) SAYIN SELIM HELVACI

SIXT RENT A CAR. Sixt rent a car Araç Kiralama Koşulları. Araç Kiralama Talep Belgesi (*) SAYIN SELIM HELVACI SAYIN SELIM HELVACI Araç Kiralama Talep Belgesi (*) Tel: 5492046709 E-Posta: helvaci.selim@gmail.com Tarih: 20.09.2013 06:12:37 Rezervasyon Numaranız: 2009113036 Rezervasyon Kodu: RI2009113036 Alış Tarih

Detaylı

SEYAHATLERİNİZDE GÜVEN VE KALİTE BİR ARADA. Genel Şartlar

SEYAHATLERİNİZDE GÜVEN VE KALİTE BİR ARADA. Genel Şartlar SEYAHATLERİNİZDE GÜVEN VE KALİTE BİR ARADA Genel Şartlar KIRALIK ARABA TRANSFER GIZLILIK BEYANI A.T.R. Touristik Sadece ve sadece aracı bir taşeron firmadır. Müşterilerine Türkiye deki anlaşmaları, bağlantıları

Detaylı

SIXT RENT A CAR. Araç Kiralama Talep Belgesi (*) SAYIN ALI TUNçER. Tel: 5333756084 E-Posta: ali.tuncer@microsoft.com. Tarih: 27.03.

SIXT RENT A CAR. Araç Kiralama Talep Belgesi (*) SAYIN ALI TUNçER. Tel: 5333756084 E-Posta: ali.tuncer@microsoft.com. Tarih: 27.03. SAYIN ALI TUNçER Araç Kiralama Talep Belgesi (*) Tel: 5333756084 E-Posta: ali.tuncer@microsoft.com Tarih: 27.03.2013 15:05:18 Rezervasyon Numaranız: 2703034586 Rezervasyon Kodu: RI2703034586 Alış Tarih

Detaylı

ARAÇ KİRALAMA SÖZLEŞMESİ

ARAÇ KİRALAMA SÖZLEŞMESİ ARAÇ KİRALAMA SÖZLEŞMESİ İşbu "Araç Kira Sözleşmesi" (Kısaca "Sözleşme") taraflar arasında imzalanan ARAÇ TESLİM FORMU'nun (Kısaca "Form") eki ve ayrılmaz bir parçasıdır. İşbu sözleşme ile Özsümer Turizm

Detaylı

Kullanım Şartları. : AKDENİZ PE-TUR TURİZM SEYAHAT ACENTASI VE TİC. A.Ş yi ifade eder. www.biletbank.com u ifade eder.

Kullanım Şartları. : AKDENİZ PE-TUR TURİZM SEYAHAT ACENTASI VE TİC. A.Ş yi ifade eder. www.biletbank.com u ifade eder. Kullanım Şartları Web Sitesi Kullanım Şartları Web Sitesi kullanım şartları, "Web Sitesi / Site" kullanırken uyulması gereken kuralları ve şartları açıklamaktadır. Kullanım Şartları dikkatli bir şekilde

Detaylı

Kullanım Şartları. web.akgunler.com.tr yi ifade eder. : AKGÜNLER TURİZM LTD. e ait Web Sitesi olan

Kullanım Şartları. web.akgunler.com.tr yi ifade eder. : AKGÜNLER TURİZM LTD. e ait Web Sitesi olan Kullanım Şartları Web Sitesi Kullanım Şartları Web Sitesi kullanım şartları, "Web Sitesi/Site" kullanırken uyulması gereken kuralları ve şartları açıklamaktadır. Kullanım Şartları dikkatli bir şekilde

Detaylı

Araç Kiralama Sözleşmesi

Araç Kiralama Sözleşmesi Araç Kiralama Sözleşmesi 1. Tanımlar "Araba" veya "Araç", işbu Sözleşme'de belirtilen koşullara uyulması şartı ile önceden yapılan rezervasyon ile saptanan belirli bir süre için Üyelerin kullanımına sunulan

Detaylı

3.1 Ürünün/lerin türü, cinsi, miktarı, modeli, rengi, satış bedeli, teslimat bilgileri aşağıdaki gibidir. Şöyle ki; Adet Peşin Fiyatı Vadeli Fiyatı

3.1 Ürünün/lerin türü, cinsi, miktarı, modeli, rengi, satış bedeli, teslimat bilgileri aşağıdaki gibidir. Şöyle ki; Adet Peşin Fiyatı Vadeli Fiyatı Mesafeli Satış Sözleşmesi Enka STORE MESAFELİ SATIŞ SÖZLEŞMESİ 1. SÖZLEŞMENİN TARAFLARI 1.1. ALICI Adı/Soyadı/Unvanı : Adresi : Telefon : Eposta adresi : 1.2. SATICI Unvanı : Adresi : Telefon : Faks :

Detaylı

KONUT KREDİSİ SÖZLEŞMESİ

KONUT KREDİSİ SÖZLEŞMESİ Müşteri Müşteri Numarası Müşteri Adresi Kredi Numarası KONUT KREDİSİ SÖZLEŞMESİ Müşteri ve Banka arasında imzalanan Konut Finansmanı Çerçeve Sözleşmesi nin ( Çerçeve Sözleşme ) eki ve ayrılmaz bir parçası

Detaylı

OTO SİGORTALARI KLOZLAR. Oto SigortlarıMüdürlüğü Ürünlerinde yer alan klozlar

OTO SİGORTALARI KLOZLAR. Oto SigortlarıMüdürlüğü Ürünlerinde yer alan klozlar OTO SİGORTALARI KLOZLAR Oto SigortlarıMüdürlüğü Ürünlerinde yer alan klozlar OTO KAZA TEKNİK KLOZLAR... 3 KASKO KLOZLARI... 3 Kasko Paket Sigortası Teminat Kapsamı Klozu... 3 Sigorta Konusu ve Kapsamı

Detaylı

İHTİYAÇ PRATİK SÖZLEŞMESİ

İHTİYAÇ PRATİK SÖZLEŞMESİ İHTİYAÇ PRATİK SÖZLEŞMESİ 1. TARAFLAR İşbu Sözleşme bir tarafta aşağıda Banka olarak adlandırılan, idare merkezi Saray Mahallesi Dr. Adnan Büyükdeniz Cad. No:10, 34768 Ümraniye/İSTANBUL adresinde bulunan

Detaylı

Panik yok! BodyCard var...

Panik yok! BodyCard var... Panik yok! BodyCard var... Panik yok! BodyCard var... BODYCARD KART GÜVENLİK PAKETİ'nin ayrıcalıklı dünyasına hoş geldiniz. Size daha iyi hizmet verebilmemiz için lütfen bu kılavuzu dikkatle okuyunuz.

Detaylı

KREDİ KARTLARI ÜYELİK SÖZLEŞMESİ

KREDİ KARTLARI ÜYELİK SÖZLEŞMESİ KREDİ KARTLARI ÜYELİK SÖZLEŞMESİ YAPI VE KREDİ BANKASI A.Ş. KREDİ KARTLARI ÜYELİK SÖZLEŞMESİ Bir taraftan Yapı ve Kredi Bankası A.Ş. (işbu Sözleşme de kısaca BANKA olarak anılacaktır) diğer taraftan KART

Detaylı

SABİT FAİZLİ KONUT FİNANSMANI KREDİSİ SÖZLEŞME ÖNCESİ BİLGİ FORMU

SABİT FAİZLİ KONUT FİNANSMANI KREDİSİ SÖZLEŞME ÖNCESİ BİLGİ FORMU SABİT FAİZLİ KONUT FİNANSMANI KREDİSİ SÖZLEŞME ÖNCESİ BİLGİ FORMU Şube Adı / Adresi: Telefon Numarası: KREDİYE İLİŞKİN BİLGİLER Kredi Türü Kredi Tutarı Vade (Ay) Para Cinsi (TL, USD, EUR vb.) Ödeme Planı

Detaylı

Kart Koruma Planı Hüküm Ve Koşulları

Kart Koruma Planı Hüküm Ve Koşulları Kart Koruma Planı Hüküm Ve Koşulları Aşağıdaki metin Kart Koruma Planının yasal kapsamını açıklamakta olup plan kapsamında sağlanan poliçenizde size sunulan sigorta teminatlarından hangi koşul ve şartlarda

Detaylı

GLOBAL Work And Travel Programı Aracılık Hizmet Sözleşmesi (2012-2013)

GLOBAL Work And Travel Programı Aracılık Hizmet Sözleşmesi (2012-2013) GLOBAL Work And Travel Programı Aracılık Hizmet Sözleşmesi (2012-2013) MADDE 1- Taraflar 1.1 İşbu sözleşme, bir tarafta GLOBAL Dil Hizmetleri Danışmanlık Turizm İthalat & İhracat Tic. Ltd. Şti (Bundan

Detaylı

www.geographika.com Rezervasyon Şart ve Koşulları (Tüketici Sözleşmesi)

www.geographika.com Rezervasyon Şart ve Koşulları (Tüketici Sözleşmesi) www.geographika.com Rezervasyon Şart ve Koşulları (Tüketici Sözleşmesi) Aşağıdakiler, rezervasyonunuza dair şartlar ve koşullardır. Bu şart ve koşullar ile sözleşmeye bağlanacağınız için lütfen dikkatle

Detaylı

Paket Tur Sözleşmesi

Paket Tur Sözleşmesi Paket Tur Sözleşmesi BRIGHT TRAVEL SEYAHAT ACENTASI YURT İÇİ VE YURTDIŞI PAKET TUR SÖZLEŞMESİ I-ÖDEMELER 1) Kayıt anında rezervasyon bedelinin en az % 35 i, bakiyesinin ise gezinin başlamasından en geç

Detaylı

TEB FİNANSMAN A.Ş. TÜKETİCİ KREDİ SÖZLEŞMESİ

TEB FİNANSMAN A.Ş. TÜKETİCİ KREDİ SÖZLEŞMESİ Tarih: Onay/Sözleşme No: TEB FİNANSMAN A.Ş. TÜKETİCİ KREDİ SÖZLEŞMESİ TARAFLAR Tüketici Kredisi Veren :TEB Finansman A.Ş. Gayrettepe Mah. Yener Sok. no:1 34349 Beşiktaş / İstanbul www.tebcetelem.com.tr

Detaylı

b. Sigortalı araçta standardının dışında yer alan ilave aksesuar bakımından poliçede belirtilen sigorta bedeli veya hasar tarihindeki

b. Sigortalı araçta standardının dışında yer alan ilave aksesuar bakımından poliçede belirtilen sigorta bedeli veya hasar tarihindeki RENAULT KASKO SİGORTASINA AİT ÖZEL ŞARTLAR BÖLÜM 1 Sigortalı Aracın Ziyan Ve Hasar Teminatları A- Kasko Teminatı Sigortalı araç veya onun aksesuarı zayi olmuş veya hasara uğramış ise sigortacı tespit olunan

Detaylı

TAŞIT KREDİSİ VE REHİN SÖZLEŞMESİ Kısaltmalar: TL : Türk Lirası BSMV : Banka ve Sigorta Muameleleri Vergisi KKDF : Kaynak Kullanımını Destekleme Fonu

TAŞIT KREDİSİ VE REHİN SÖZLEŞMESİ Kısaltmalar: TL : Türk Lirası BSMV : Banka ve Sigorta Muameleleri Vergisi KKDF : Kaynak Kullanımını Destekleme Fonu Madde 1: Tanımlar İşbu sözleşmede yer alan; Banka: Türkiye İş Bankası A.Ş. yi ve özellikle işbu sözleşme konusu krediyi kullandıran şubesini, Müşteri: Banka tarafından kendisine Taşıt Kredisi tahsis edilen

Detaylı

SABİT FAİZLİ TÜKETİCİ KREDİSİ SÖZLEŞMESİ

SABİT FAİZLİ TÜKETİCİ KREDİSİ SÖZLEŞMESİ AKBANK Türk Anonim Şirketi Sözleşme versiyon no : 09/2013-2 Sözleşme (Kredi Başvuru) No: Madde 1-Taraflar SABİT FAİZLİ TÜKETİCİ KREDİSİ SÖZLEŞMESİ Bir taraftan bu sözleşmede kısaca BANKA diye anılacak

Detaylı

Kısaltmalar: TL : Türk Lirası BSMV : Banka ve Sigorta Muameleleri Vergisi KKDF : Kaynak Kullanımını Destekleme Fonu

Kısaltmalar: TL : Türk Lirası BSMV : Banka ve Sigorta Muameleleri Vergisi KKDF : Kaynak Kullanımını Destekleme Fonu Madde 1: Tanımlar İşbu sözleşmede yer alan; Banka: Türkiye İş Bankası A.Ş. yi ve özellikle işbu sözleşme konusu krediyi kullandıran şubesini, Müşteri: Banka tarafından kendisine Taşıt Kredisi tahsis edilen

Detaylı

YENİ NESİL ARAÇ TAKİP SERVİSİ KAMPANYASI TAAHHÜTNAMESİ

YENİ NESİL ARAÇ TAKİP SERVİSİ KAMPANYASI TAAHHÜTNAMESİ YENİ NESİL ARAÇ TAKİP SERVİSİ KAMPANYASI TAAHHÜTNAMESİ AVEA İletişim Hizmetleri A.Ş. nin 30.09.2015 tarihine kadar geçerli olacak ( AVEA ) YENİ NESİL ARAÇ TAKİP SERVİSİ KAMPANYASI ndan ( Kampanya ) adre

Detaylı

1.1 Asistans Hizmetler, Ergo Sigorta A.Ş. nin anlaşmalı hizmet sağlayıcısı Asistan Şirket tarafından sağlanmaktadır.

1.1 Asistans Hizmetler, Ergo Sigorta A.Ş. nin anlaşmalı hizmet sağlayıcısı Asistan Şirket tarafından sağlanmaktadır. HSA / EK 5 :OTO KASKO ASİSTANS HİZMETLER HÜKÜM VE ŞARTLARI HUSUSİ / MOTORSİKLET 1. GENEL UYGULAMALAR 1.1 Asistans Hizmetler, Ergo Sigorta A.Ş. nin anlaşmalı hizmet sağlayıcısı Asistan Şirket tarafından

Detaylı

EMIRATES YOLCU VE BAGAJ TAŞIMA KOŞULLARI

EMIRATES YOLCU VE BAGAJ TAŞIMA KOŞULLARI EMIRATES YOLCU VE BAGAJ TAŞIMA KOŞULLARI Not: Amerika Birleşik Devletleri nde bulunuyorsanız diğer Taşıma Kuralları uygulanacaktır: Bkz: www.emirates.com/us/english Yayınlandığı Tarih: 10 Mart 2012 GİRİŞ

Detaylı

KONUT FİNANSMANI KREDİSİ SÖZLEŞMESİ

KONUT FİNANSMANI KREDİSİ SÖZLEŞMESİ KONUT FİNANSMANI KREDİSİ SÖZLEŞMESİ Madde 1 Tanımlar İşbu sözleşmede yer alan; Banka Türkiye İş Bankası A.Ş. yi ve özellikle işbu sözleşme konusu krediyi kullandıran şubesini, Müşteri Banka tarafından

Detaylı

Araç Sigortası Özel ve Genel Şartları

Araç Sigortası Özel ve Genel Şartları Araç Sigortası Özel ve Genel Şartları Değerli Sigortalımız, Şirketimiz tarafından düzenlenmiş sigorta poliçeniz ekte yer almaktadır. Yapı Kredi Sigorta nın size özel hizmet ve avantajlarından kesintisiz

Detaylı

Bankacılık Hizmetleri ve Kredi Kartı Sözleşmesi

Bankacılık Hizmetleri ve Kredi Kartı Sözleşmesi Bankacılık Hizmetleri ve Kredi Kartı Sözleşmesi Seri No: 3090001 Şube Kodu Şube Adı Müşteri Numarası Müşteri Adı Soyadı Unvanı 1 www.bankasya.com.tr 0850 222 4 888 KİŞİSEL BİLGİLER Ad Soyad / Unvan TC

Detaylı