Biologique Recherche Dermokozmetik Cilt Bakım Aşamaları

Ebat: px
Şu sayfadan göstermeyi başlat:

Download "Biologique Recherche Dermokozmetik Cilt Bakım Aşamaları"

Transkript

1 Biologique Recherche Dermokozmetik Cilt Bakım Aşamaları

2 Başlangıç Aşaması Epidermisin doğal yenilenme özelliklerinin onarılarak yenilenmesi için,cilt hazırlanmış ve temizlenmiştir. Bu Başlangıç Aşaması Biologique Recherche Metodolojisinin çok önemli bir parçasıdır. Bu aşamada epidermis bütünüyle temizlenir ph seviyesi dengelenir, nazikçe ölü derilerin dökülmesi sağlanır ve proteolipit tabakası onarılarak yenilenir. Kirlilikler ve ölü hücreler aşamalı olarak yüzeye taşınır ve ortadan kaldırılır. Makyajın çıkartılmasından oluşan bu aşamadan sonra eksfoliasyon ve maske gelir, cilt Tedavi Aşaması ürünlerinin. uygulanması için hazırdır

3 1-Tem izlik Sütleri Temizlik sütleri, makyajın ve hava kirliliğinin tüm kalıntılarını çıkartma özelliğine sahiptir. Yüz, boyun ve dekolte bölgesindeki kirlilikleri çıkartmak için aşağıdan yukarıya doğru artan hareketlerle boyundan başlayarak yüzün üst kısmına, dışa doğru masaj yaparak uygulanır. Nemlendirilmiş pamukla durulanır. Aktif bileşenler güzellik bakım tedavisini başlatır ve cildi yumuşak, tazelenmiş bir forma sokar. Ürünler her Biologique Recherche güzellik bakım programının ilk aşamasında her sabah ve akşam kullanılır. Makyaj çıkartma işlemine göz bölgesinde temiz bir pamuk ped kullanarak başlanmalıdır. Lait E.V. Ürün Tanımı : Cildi rahatlatan, ferahlatan özelliği ile gün içindeki kirliliği nazikçe temizler ve cildin doğal nemlendirme işlemini destekler.cildin kadife gibi yumuşak olmasını sağlar. Susuz kalmış, cansızlığını kaybetmiş ciltler için tavsiye edilir. Kullanma Talimatı : Az miktarda Lait E.V. ürününü yüz, boyun ve dekolte bölgesine uygulayınız. Küçük hareketlerle hafifçe masaj yapınız ve sonra temizleyiniz. Sonuç : Cildi temizler ve nemlendirir. Lait U Ürün Tanımı: Bu yağ içermeyen temizlik sütü cildin doğal nemlendirme işlemini gözetir. Genç, normal ciltler, karma ciltler ve/veya seboreik ciltler için tavsiye edilir. Kullanma Talimatı: Az miktarda Lait U temizleme sütü nü uygulayınız. Küçük hareketlerle hafifçe masaj yapınız ve sonra temizleyiniz. yüz, boyun ve dekolte bölgesine Sonuç: Ciltteki kirlenmeyi ve makyajı nazikçe çıkartır ve cildin hidro-lipit tabakasını gözetir. Lait VIP O2 Ürün Tanımı: Bu temizleme sütü kirlilikleri ortadan kaldırır ve epidermisi (üst deriyi) rahatlatır, ciltteki genel, ten renginin standart bir yapıya kavuşmasını sağlar, yüzü aydınlatır. Zorlu, kuru hava şartlarına, hava kirliliğine maruz kalmış kişiler veya sıklıkla seyahat edenler ve de strese maruz kalmış, canlılığını kaybetmiş ciltler için idealdir. Kullanma Talimatı: Az miktarda Lait VIP O2 ürününü yüz, boyun ve dekolte bölgesine uygulayınız. Küçük hareketlerle hafifçe masaj yapınız, sonra nemli bir bezle veya pamuk ile siliniz. Sonuç: Cildi temizler canlandırır ve standart bir yapı kazandırır.

4 2 - P50 Dengeleyici Eksfoliyasyon Uygulayıcılar Ürün Tanımı : Dengeleyici, ölü deri dökücü olan P50, P50V ve P50W ürünleri 30 yıllık yansımanın ve tecrübenin eşsiz meyveleridir. P50 dengeleyici ölü deri dökücüler epidermisin doğal eksfoliyasyon sürecini hızlandırır ve epidermal kalkanı yeniden yapılandırır. Kuvvetlendirilmiş epidermis koruyucu fonksiyonlarını tam olarak yerine getirebilir, cildin kendiliğinden yeniden oluşum yeteneğini arttırır. Lotion P50, en meşhur ve talep gören ürünümüz, Biologique Recherche cilt bakım tedavisinin kilometre taşıdır. Bütün Biologique Recherche cilt bakım tedavileri, ister evde uygulansın isterse güzellik enstitüsünde, P50 ritüeli ile başlar. Kullanma Talimatı : Sabahları ve akşamları uygulanır. Sonuç : Nazikçe ciltteki ölü derileri döker, fazlalık yağ salınımını düzenler, epidermisi nemlendirir ve epidermisin asit ph seviyesinin korunmasına yardımcı olur. Uzamakta olan tüyleri engeller ve tedavi eder ve bu yüzden tıraş öncesi ve sonrası cilt bakımı için idealdir P 50 İçerik Bilgisi Malic Acid: Stratum corneumdaki ölü hücre kohezyonunu azaltır.yeni hücre rejenerasyonunu stimüle eder.epidermisin üst seviyelerinin hidrasyonunu sağlar. Elma sirkesi vardır. Zengin meyve asitleri içerir.(sitrik ve malik asit) Hücresel yenilenmeyi ve rejenerasyonu destekler. Beta Hydroxy Acid (BHA):Salicylic Acid söğütten sentezlenmiştir.anti inflamasyon etkisi vardır. Lipofilik etkisi vardır.epidermik yenilenmeyi destekler. Poly Hydroxy Acid (PHA): Exfoliation sağlar. Gluconolactone balda bulunur.aha lardan kaynaklanan iritasyonu önlemeye yardımcı olur ve sakinleştirir.ölü hücreleri ortamdan ilimine eder. Phytic Acid: Pirinçten elde edilir. Phytic asit kalsiyum iyonlarını bağlama kapasitesine sahiptir.stratum corneumda buluna cadherin korneosit adezyonunda önemli rol oynar.bu proteinin fonksiyonları kalsiyum iyonlarına bağlıdır.cadherinin fonksiyonu kalsiyum iyonlarıyla ilişkilidir. Bu iyonların kaybı korneosit adezyonunu sağlar. Bu da hücresel yenilenmeyi destekler. Sülfür:Volkanik bölgelerden elde edilir.özellikle seboroik yağlı cilt tedavisinde kullanılır.kerotililtik etkiye sahiptir. Magnesium Chloride:Akne tedavisinde antiseptik temizleyici, sebum dengeleyici ve iyileştirici özelliklerinden dolayı kullanılmaktadır.egzama gibi diğer cilt problemlerinde de önerilir.

5 Horseradish Extract (Yaban Turbu): Flavonoid, coumarine, ve phenol den zengindir.sebum üretimini dengeler, saflaştırıcı temizleyici ve antibakteriyel özelliklere sahiptir. Vitamin B3(or PP): Suda çözünen bir vitamindir.anti inflamatuar özelliklerinden dolayı akne tedavisinde kullanılır. Burdock Extract: Polisakkaritten zengindir.nemlendirici, iyileştirici ve sakinleştirici özellikleri bilinir.özellikle saflaştırma, sebum dengelemede burdock extractı kuru bölgeleri nemlendirirken yağlı bölgeleri de arındırıp dengeler. Panama Wood(Bark extract):saponosid den zengindir.uygulanan bölgeyi hassas bir şekilde temizler. Capsicum Extract:Biber familyasından elde edilir.biber familyası capsicum dan zengindir. Carotenoid ve flavonoid den zengindir.antiseptik ve saflaştırma özelliğine sahiptir. Calming Platform: Arnica Extract :Arnika anti inflamasyon ve iyileştirme özelliğine sahiptir.karbonhidratlar phenolıc ve terpenoidler vardır. P50V içerik bilgisi (P50 den farklı olarak) Natural Sponge Extract(Doğal Sünger):Süngerin iğneleri ciltte peeling etkisi yaratır.yenilenme süresinde kolojen üretimini stimüle eder. Sebum üretimini kısıtlar. Yeast Extract: Mineral tuzlardan,karbonhidratlardan, lipitlerden ve vitaminlerden oluşturulur.cildin akne ve seboroik gibi sorunlarından kaynaklanan iyileşme sürecini uyarır, dengeler ve cilt bütünlüğünü sağlar.ayrıca firming,smoothing, eudermic ve bio-aktivasyon özelliği vardır. Yaşlı ciltlerin onarımında kırışıklık ve ince çizgilerin giderilmesinde etkindir. Yaşlı ciltlerdeki cilt tedavisinde kullanılır.amaç kırışıklık tedavisidir. Walnut Extract:Çevresel streslere ve yaşlanmaya karşı cildi korur.anti oksidantlarla vücudu dış etkenlere karşı korur. Walnut extract kozmetolojide anti-aging ve sıkılaştırma özelliğinde faydalanır.

6 3 - Arındırıcı ve Dengeleyici Arındırıcı ve Dengeleyiciler, tedavi aşamasından önce uygulanan son ürünlerdir. Bu ürünler, epidermisi dengelemek, arındırmak ve daha önce alınan tedavilerin sağladığı faydaların korunması için yoğun konsantrasyonlu aktif maddeler içermektedirler. Aynı zamanda bu ürünler ölü deri dökme işleminden sonra cildin proteo-lipit tabakasını yenilemek için ve Tedavi Aşaması boyunca uygulanan diğer ürünlere cildi hazırlamak için Esas Yağ Asitleri içermektedirler. Diğer markaların aksine, Biologique Recherche'de maskeler cilt bakım programının sonunda değil ortasında uygulanır. Tedavi Aşamasında kullanılan aktif maddelerin maske ile birlikte çıkarılmasını engellemek için bilerek bu şekilde uygulanmaktadır. Biomagic Mask Ürün Tanımı : Bu enerji veren maske minerallerin ve toprakta yetişen bileşenlerin nazik kombinasyonu ile formüle edilmiştir. Cilde parıldayan, yumuşak ve arındırılmış bir form kazandırır ve cansızlaşmış ve/veya formunu kaybetmiş ciltler için tavsiye edilir. Kullanma Talimatı : Cilde uygulayın ve L'Eauxygénante sprey ürünü ile nemlendirerek 10 dakika bekletin. Ilık su ile durulayınız. Sonuç : Cildin genel görüntüsüne, ten rengine standart bir yapı ve parlaklık kazandırır. Cold Mask Ürün Tanımı : Soğuk Maske,rahatlatıcı ve arındırıcı olduğu gibi soyularak çıkartılan bir maskedir. Mikronize edilmiş Laminaria ve Diyatom Algae açısından zengindir. Seboreik ciltler için tavsiye edilir. Kullanım Talimatı: Sadece Profesyonel Kullanım içindir. Sonuç : Cildi ışıltılı ve taze bir görünüme kavuşturur.

7 Lift C.V.S. Ürün Tanımı: Lift C.V.S. ürünü manuel yüz gerdirmeyi mümkün kılar. Losyon ve ölü deri dökücü, yeniden düzenleyici bir pudradan oluşur. Pürüzsüzleştirme, çimdikleme, titreşimli ve şekillendirici hareketler ile birlikte bu ürün epidermisi harekete geçirir ve yüzün çehresini yeniden tanımlar. Cansızlaşmış ve/veya Seborheik ciltler için tavsiye edilir. Kullanım Talimatı: Sadece Profesyonel Kullanım içindir. Sonuç: Cilde eksfoliyasyon uygular ve sarkıklığı giderir ve yüzü yeniden şekillendirir. Masque aux Acides de Fruits Ürün Tanımı: Masque aux Acides de Fruits ürünü keratinize olmuş cildi arındırır, temizler ve yeniler. Formülasyonu cildi yenileyen Elma, Üzüm ve Zencefil Meyve Asitleri açısından zengindir. Kalın, keratinize olmuş, yaşlanmakta olan ciltler için tavsiye edilir. Kullanım Talimatı: Sadece Profesyonel Kullanım içindir. Sonuç: Cildi yenileme özelliği olan maskedir. Masque Crème Biofixine Ürün Tanımı: Bu form kazandırıcı, kırışıklık önleyici tedavi hem maske hem de kremdir. Epidermise form kazandıran ve pürüzsüzleştiren, cilde ferahlamış hissi veren, çok yönlü kullanımı olan yenilikçi bir üründür. Cansızlaşmış ve yaşlanmanın izlerini gösteren ciltler için tavsiye edilir. Kullanma Talimatı: Maske olarak kullanmak için: Yüzün tamamına, boyun ve dekolteye kalın bir tabaka halinde uygulayınız. Fazlalık kalan ürünü nazikçe nemli bir pamuk parçasıyla siliniz. Dengesini kaybetmiş veya seboreik ciltlerde kırışıklık önleyici krem olarak kullanmak için: Çok ince bir tabaka halinde ürünü sabahları veya akşamları yüzün tamamına, boyun ve dekolteye uygulayınız. Yüze aşağıdan yukarıya doğru artan hareketlerle ürün tamamen emilinceye kadar masaj yapınız. Masque Crème Biofixine tavsiye edilen, Lotion P50 ve uygun serum kullanıldıktan sonra uygulanır. Sonuç: Kırışıklıkları ve ince çizgileri pürüzsüzleştirir ve ten rengini, cildi standart bir yapıya sokar.

8 Masque VIP O2 Ürün Tanımı: Bu oksijen sağlayıcı ve nemlendirici maske, strese girmiş, oksijensiz kalmış cildin parlaklığını yeniden kazandırır. Formülü nemlendirici botanik bileşenler açısından zengindir ve epidermisin yeniden düzenlenmesini ve çalışmasını harekete geçiren, cilde yeniden canlılık kazandıran Özel Biologique Recherche Oksijen Sağlayıcı Kompleks içerir. Güneş yanıklarını ferahlatmak, rahatlatmak için idealdir ve kullanmadan önce buzdolabında bekletilebilir ve cildi ferahlatmak, rahatlatmak için kalın bir tabaka halinde uygulanabilir. Donuklaşmış, yorgun ve/veya strese maruz kalmış ciltler için tavsiye edilir. Kullanma Talimatı: Masque VIP O 2 ince bir tabaka halinde yüzün tamamına, boyun ve dekolteye uygulayınız. Daha kalın bir tabaka halinde göz bölgesine uygulama yapınız dakika beklettikten sonra durulayınız. Sonuç: Cilde yumuşaklık ve parlaklık kazandırır. Masque Visolastine Ürün Tanımı: Elastinin Çoklu-Doymamış Yağ Asitleri ile birleşmesinden meydana gelen Kompleks; cildi nemlendirir ve elastikiyetini arttırır. Beyaz Kilin hafif tekstürü cildi kurutmadan gözenekleri arındırır, temizler. Bu maske susuz kalmış ciltler için tavsiye edilir. Kullanma Talimatı: Masque Visolastine ince bir tabaka halinde yüzün tamamına, boyun ve dekolteye uygulayınız. 15 dakika beklettikten sonra durulayınız. Maskenin etkisini göstermesi için bekletilirken Sérum Amniotique E.veya Elastine serum içeren pamuk yada göz pedlerini gözlerin üzerine yerleştiriniz. Sonuç: Cilde elastiklik kazandırır ve tazelenmiş bir cilt sağlar. Masque Visolastine E Ürün Tanımı: Masque Visolastine E., su ihtiyacını karşılayan ve yeniden canlılık kazandıran, cildin elastikiyetini arttıran, gerginlik hissini önleyen ve cildi yumuşatan bir maskedir. Cildin ihtiyacı olan tüm rahatlığı sağlayan, ten rengini, genel görüntüyü tazeleyen ve aydınlatan Hücresel Olipeptit ve Çoklu Doymamış Yağ Asitleri ile zenginleştirilmiş bir cilt bakım ürünüdür. Kullanma Talimatı: Masque Visolastine E. ince bir tabaka halinde yüzün tamamına, boyun ve dekolteye uygulayınız. 15 dakika beklettikten sonra durulayınız. Maske etkisini göstermesi için bekletilirken Sérum Amniotique E. içeren pamuk yada göz pedlerini gözlerin üzerine yerleştiriniz. Sonuç: Su ihtiyacını giderici ve canlandırıcı maske.

9 Tedavi Aşaması Bu esas aşamada uygulanan tedavi ten rengine, cilde güzel ve alımlı bir form kazandırmak için tasarlanmıştır. Bu aşama Biologique Recherche cilt bakım programının en aktif anıdır. Bu aşamada kullanılan ürünler yoğun oranda botanik, marin ve biyolojik ekstraktların konsantrasyonlarını içermektedirler. Biologique Recherche Metodolojisine bağlı olarak uygulandıklarında epidermisi dengeler, su ihtiyacını giderir ve canlılık kazandırırlar. Aktif bileşenler, cildin kalitesini yükseltmek ve genel görünüme, göz alıcı bir form kazandırmak için artan bir şekilde, sürekli olarak çalışırlar.

10 1 - Serumlar Serumlar Biologique Recherche serisinde en saf özelliğe sahip formülasyonlardır. Tek aktif bileşenler amino asitler veya kısa peptitlerdir ve en az seviyede koruyucu içerir. Belirli cilt dengesizliklerini (susuz kalmış, cansızlaşmış, çizgi oluşumları olan ve/veya seboreik ciltler, vb.) tedavi etmek için tasarlanmışlardır. Serumlar tek olarak veya birbirleriyle karıştırılarak kullanılabilirler. Remodeling Face Cihazı (Yüzün Yeniden Şekillendirilmesi İçin kullanılan cihaz ) güzellik enstitüsünde yapılan tedavilerde bu serumların etkilerini optimize etmek için kullanılabilir. Sérum Amniotique E. Ürün Tanımı: Bu yoğun olarak canlandırma ve rahatlama, ferahlık sağlayan bio-serum bütün cilt türleri için tavsiye edilmektedir. Strese maruz kalmış, cansızlaşmış, susuz kalmış ve/veya hassas ciltler için idealdir. Kullanma Talimatı: 1 cc Sérum Amniotique E. ürününü enjektör ile şişeden çekiniz.elinize aldığınız serumu, temiz cilde yüzün tamamına, boyun ve dekolteye aşağıdan yukarıya doğru artan hafif hareketlerle ürün tamamen emilinceye kadar masaj yaparak uygulayınız. Sonuç: Cildin genel görünümüne, ten rengine standart bir yapı kazandırır. Sérum Collagène Marin Ürün Tanımı: Bu serum ciltteki gözenekleri sıkılaştıran ve cildi, yeniden tanımlayan sıkılaştırıcı ve sıkıştırıcı bio-marin serumdur. Tüm cilt türleri hatta çok narin olanlar için bile tavsiye edilir ve susuz kalmış ciltler için idealdir ve boyun, dekolte de bulunan kırışıklıklar için mükemmeldir. Kullanma Talimatı: Yarım (½ ) cc Sérum Collagène Marin ürününü temiz cilde,yüzün tamamı, boyun ve dekolteye ürün tamamen emilinceye kadar hafif aşağıdan yukarıya doğru artan hareketlerle masaj yaparak uygulayınız. Sonuç: Cildi ve gözeneleri sıkılaştırma özelliği vardır. Sérum Collagène Natif Ürün Tanımı: Bu ürün sıkılaştırıcı özelliğinde bio-serumdur. Kolojen mükemmel bir sıkılaştırıcı maddedir. Cilt gözeneklerini sıkılaştırır ve yüz çehresini daha düzgün hale getirir. Tüm cilt türleri için tavsiye edilir ve susuz kalmış, formunu kaybetmiş veya kalın, gözenekleri genişlemiş ciltler için idealdir. Kullanma Talimatı: Yarım (½) cc Sérum Collagène Natif ürününü temiz cilt üzerine yüzün tamamına, boyun ve dekolte bölgesine aşağıdan yukarıya doğru artan hafif hareketlerle cilt ürünü tamamen eminceye kadar masaj yaparak uygulayınız. Sonuç: Cildi forma sokar ve gözenekleri sıkılaştırır.

11 Sérum Colostrum Ürün Tanımı: Bu yoğun olarak nemlendirme sağlayan bio-serum cildin doğal savunma mekanizmalarını arttıran ve elastikiyetini geliştiren Süt Proteinleri içermektedir. Susuz kalmış, sarkmış ciltler için acil tedavi sağlar ve tavsiye edilir. Kullanma Talimatı: Yarım ( ½) cc Sérum Colostrum Pure ürününü yüzün tamamı, boyun ve dekolte bölgesine aşağıdan yukarıya doğru artan hareketlerle ürün tamamen emilinceye kadar masaj yaparak uygulayınız. Bir kaç damla Sérum Colostrum Pure ürünü daha fazla rahatlık için kremlere eklenebilir. Sérum Colostrum Pure ürünü bütün diğer Serumlar ile kombine edilebilir. Daha da yoğun nemlendirme ve sıkılaştırma etkisi için Sérum Colostrum Pure ürünü ile birlikte Sérum Elastine Pure karıştırılarak kullanılabilir. Sonuç: Yoğun olarak su ihtiyacını giderir. Sérum Elastine Marine Ürün Tanımı: Bu bio-marine serum, epidermisi (üst deriyi) pürüzsüzleştirir, cildin kaybolan esnekliğinin dengelenmesine yardımcı olur ve aynı zamanda kırışıklıkların ve ince çizgilerin oluşumunu geçiktirir. Tüm cilt türleri için tavsiye edilmektedir ve seboreik ciltler tarafından çok iyi karşılanmaktadır. İlk kırışıklıklar, mimiklere dayalı oluşan çizgiler ile göz ve ağız çevrelerinde yapılacak tedaviler için idealdir. Kullanma Talimatı: 1 cc Sérum Elastine Marine ürününü enjektör yardımıyla şişeden çekiniz. Temiz cilde yüzün tamamına, boyun ve dekolteye aşağıdan yukarıya doğru artan hafif hareketlerle ürün tamamen emilinceye kadar masaj yaparak uygulayınız. Sonuç: Epidermis tabakasını pürüzsüzleştirmek için kullanılır. Sérum Extraits Tissulaires Ürün Tanımı: Bu bio-marine serum, epidermisi (üst deriyi) pürüzsüzleştirir, cildin kaybolan esnekliğinin dengelenmesine yardımcı olur ve aynı zamanda kırışıklıkların ve ince çizgilerin oluşumunu geçiktirir. Tüm cilt türleri için tavsiye edilmektedir ve ilk kırışıklıklar, mimiklere dayalı oluşan çizgiler ile göz ve ağız çevrelerinde yapılacak tedaviler için idealdir. Kullanma Talimatı: Yarım (½) cc Sérum Extrait Tissulaire ürününü alınız. Ürünü temiz cilde, yüzün tamamına, boyun ve dekolte bölgesine ürün tamamen emilinceye kadar yukarıya doğru masaj yaparak uygulayınız. Sonuç: Cildi nemlendirir ve canlandırır. Sérum Placenta Sonuç: Cildi yeniden canlandırır ve form kazandırır. Ürün Tanımı: Bu onarıcı serum cilt kusurlarının azaltılmasına yardımcı olur, göz çevresine canlılık verir ve epidermal elastikiyeti onararak yeniler ve form kazandırır. Kusurları olan ve/veya seboreik ciltler için tavsiye edilir. Kullanma Talimatı: Yarım (½) cc Sérum Placenta temiz cilde, yüzün tamamına, boyun ve dekolteye veya direkt olarak cilt kusurlarının üzerine uygulayınız. Aşağıdan yukarıya doğru artan hafif hareketlerle ürün tamamen emilinceye kadar masaj yapınız.

12 Sérum Splénodermine Ürün Tanımı: Bu yoğun olarak sıkılaştıran serum, form kazandıran epidermal hücre yenilenmesinin hızlanmasına yardımcı olur. Donuk, cansızlaşmış ciltler için tavsiye edilir. Kullanma Talimatı: Yarım (½ ) cc Splénodermine ürününü alınız. Serumu temiz cilde yüzün tamamına, boyun ve dekolteye ürün tamamen emilinceye kadar yukarıya doğru hafifçe masaj yaparak uygulayınız. Sonuç: Cildi sıkılaştırır ve forma sokar. Sérum VG Tensil Ürün Tanımı: Sérum VG Tensil, sıkılaştırıcı botanik bir serumdur. Cilde form kazandıran Buğday proteinleri içerir. Donuklaşmış, cansızlaşmış ve/veya kalın ciltler için tavsiye edilir ve karma ve/veya seboreik ciltler için idealdir. Kullanma Talimatı: Yarım (½) cc VG Tensil temiz cilde, yüzün tamamına, boyun ve dekolteye aşağıdan yukarıya doğru artan hafif hareketlerle ürün emilinceye kadar masaj yaparak uygulayınız. Sonuç: Cildi sıkılaştırır ve forma sokar. Complexe Iribiol Sonuç: Cildi dengeler ve arındırır özellikle yağlı ciltler için tavsiye edilir. Ürün Tanımı: Bu dengeleyici serum sebum salgılanmasının düzenlenmesine yardımcı olur ve gözenekleri sıkılaştırır. Kişiye özel tasarlanmış cilt kusurlarının tedavisi için Zambak ve Çinko ekstraktları ile yapılmıştır. Cilt kusurları ve/veya karma ve seboreik ciltler için tavsiye edilir. Kullanma Talimatı: Yarım (½ ) cc Complexe Iribiol ürününü temiz cilt üzerine, yüzün tamamına, boyun ve dekolte bölgesine aşağıdan yukarıya artan hafif hareketlerle cilt ürünü tamamen eminceye kadar masaj yaparak uygulayınız. Yağ bezlerinin genellikle daha yoğun olduğu T- Bölgesine yoğunlaşınız.

13 2 - Krem ler Kremler yüz, boyun ve dekolte bölgesine uygulanır ve cilde dengeli botanik, biyolojik ve denize ait elementler ile katkıda bulunurlar. Serumlarla beraber daha etkili bir bariyer görevi görürler. Kremler cildi nemlendiren ve yağlı tabaka bırakmayan özel bir yapıya sahiptirler. Uygulamaları kolaydır ve fındık büyüklüğünde bir miktarla optimum sonuç sağlayacak şekilde aktif maddeler yönünden zengindirler. Biologique Recherche Güzellik ve Tedavi programlarının çoğu iki farklı kremi içermektedir; gündüz için bir tane, gece için bir tane. Ürün serimiz üç farklı türde kremi kapsamaktadır: Ana /(Gerekli Kremler), Özel Kremler ve Yoğun Bakım Kremleri. ANA /GEREKLİ KREMLER Crème au Collagène Marin Ürün Tanımı: Bu yeni krem, marin ekstraktları açısından zengindir. Cildin doğal parlaklığını, elastikiyetini onararak yeniler ve epidermisi forma sokar. Karma ciltler için tavsiye edilir.. Kullanma Talimatı: Fındık büyüklüğünde Crème au Collagène Marin yüzün tamamına, boyun ve dekolte bölgesine önceden tavsiye edilmiş Lotion P50 ve uygun Serumlar kullandıktan uygulayın. Sonuç: Cilde form kazandırır. Crème Elastine Marine Ürün Tanımı: Bu krem kırışıklıkların ve ince çizgilerin oluşmasını önler, epidermalin elastikeyini onararak yeniler, normal ve/veya susuz kalmış ciltler için tavsiye edilir. Kullanma Talimatı: Fındık büyüklüğünde Crème Elastine Marine yüzün tamamına, boyun ve dekolte bölgesine daha önceden tavsiye edilen Lotion P50 ve uygun Serum kullandıktan sonra uygulayınız. Sonuç: Kırışıklıkların önlenmesine yardımcı olur, epidermisi nemlendirir ve besler.

14 Crème Hydravit's Ürün Tanımı: Bu nemlendirici krem Maya ve Termal Su Yosunları içermektedir. Cansız cildi canlandırır ve susuz kalmış ciltler için tavsiye edilir. Kullanma Talimatı: Fındık büyüklüğünde Crème Hydravit'S ürününü yüzün tamamına, boyun ve dekolte bölgesine daha önceden tavsiye edilen Lotion P50 ürününü ve Serumları kullandıktan sonra uygulayınız. Sonuç: Strese maruz kalmış cildi nemlendirir ve canlandırır. Crème Placenta Ürün Tanımı: Bu krem genç ciltleri canlandırır ve arındırır. Seboreik hassasiyeti olan karma ciltler için tavsiye edilir. Kullanma Talimatı: Fındık büyüklüğünde Crème Placenta yüzün tamamına, boyun ve dekolte bölgesine daha önceden tavsiye edilmiş Lotion P50 ve cilde uygun Serumları kullandıktan sonra uygulayınız. Seboreik, hassas ciltler için dengeleyici tedavi ile veya yenileyici, ölü deri dökücü tedavi ile kombine edilebilir. Pigment kusurlarının tedavisi için, Crème Placenta ile Crème PIGM 400 ile dönüşümlü kullanılmasını tavsiye ederiz. Sonuç: Epidermisi yeniden canlandırır ve arındırır. Crème VG Derm Ürün Tanımı: Bu gösterişli nemlendirici, koruyucu botanik ekstraktlar ve onarıcı, yenileyici Esas Yağ Asitleri açısından zengindir. Epidermal yapıyı kuvvetlendirir ve kuru iklimler için mükemmeldir. Yaşlanmakta olan, susuz kalmış ciltler için tavsiye edilir ve çok kuru ciltler için idealdir. Kullanma Talimatı: Fındık büyüklüğünde Crème VG Derm ürünü yüzün tamamına, boyun ve dekolteye önceden tavsiye edilmiş Lotion P50 ve uygun Serumlar kullandıktan sonra uygulayınız. Sonuç: Cildi nemlendirir, besler ve cildin hidro-lipid tabakasını onararak yeniler.

15 YOĞUN BAKIM KREMLERİ Crème aux Acides de Fruits Ürün Tanımı: Yeniden yapılandırılmış Doğal Nemlendirici Faktörler ile Meyve Asidi Kompleksinin kombine edilmesiyle kadifemsi eşsiz formülü cildi yumuşatır ve arındırır. Bu krem cilde, ten rengine anında canlılık verir ve cansızlaşmış, donuklaşmış ve/veya strese maruz kalmış ciltler için tavsiye edilir. Kullanma Talimatı: Fındık büyüklüğünde Crème Aux Acides de Fruits yüzün tamamına, boyun ve dekolte bölgesine önceden tavsiye edilen Lotion P50 ve uygun Serumlar kullandıktan sonra uygulayınız. Bu krem 1 aylık tedavi kürü olarak epidermal döngü dikkate alınarak uygulanmalıdır. kavuşturur. Sonuç: Cildi yeniden canlandırarak ve dezenfekte ederek cildi sağlıklı şeftali formunda bir yapıya Crème ADN Elastine Marine Collagène Marin Ürün Tanımı: Bu bütünsel yaşlanmayı önleyici krem, yapılandırıcı proteinlerin (Kolojen ve Elastin) DNA ekstraktları ile ustaca oluşturulmuş kombinasyonu cildin doğal çizgisini yeniden tanımlamak için kullanılmaktadır. Yaşlanmakta olan kuru ciltler için tavsiye edilmektedir. Kullanma Talimatı: Fındık büyüklüğünde Crème ADN Elastine Marine Collagène Marin yüzün tamamına, boyun ve dekolte bölgesine sabahları ve akşamları daha önceden tavsiye edilmiş Lotion P50 ve uygun Serum kullandıktan sonra uygulayınız. Sonuç: Cildi besler, yeniden yapılandırır ve forma sokar. Crème Amnios Ürün Tanımı: Bu gençleştirici, tazeleyici krem hücresel oligopeptitler açısından zengidir, cildin orijinal güzelliğini yenilerken, arındırarak temizler. Seboreik hassasiyeti olan normal ve karma ciltler için tavsiye edilir. Kullanma Talimatı: Fındık büyüklüğünde Crème Amnios ürününü yüzün tamamına, boyun ve dekolte hattına önceden tavsiye edilmiş P50 Losyonu ve uygun Serumlar kullandıktan sonra uygulayınız. Sonuç: Epidermisi yeniden canlandırır ve genişlemiş gözenekleri sıkılaştırır.

16 Crème Biofixine Ürün Tanımı: Bu ilk kırışıklıkları gerdirici krem tüm cilt türleri için ince çizgilerin ilk kez belirginleştiği zaman kullanılmak üzere tavsiye edilir. Kullanma Talimatı: Fındık büyüklüğünde Crème Biofixine yüzün tamamına, boyun ve dekolte bölgesine daha önceden tavsiye edilen Lotion P50 kullandıktan sonra uygulayınız. Sonuç: Kırışıklıkları ve ince çizgilerin oluşumunu engeller ve azaltır. Crème Grand Millésime Ürün Tanımı: Bu yeniden canlandırıcı güzellik kremi hücresel ekstraktlar ile yüksek etki gücüne sahip bitki kaynaklı biyolojik anti-oksidan kompleksi, cildi günlük olarak gençleştirmek için çalışır. Cansız ciltler için tavsiye edilir. Kullanma Talimatı: Fındık büyüklüğünde Crème Grand Millésime yüzün tamamına, boyun ve dekolte bölgesine daha önceden tavsiye edilen Lotion P50 kullandıktan sonra uygulayınız. Sonuç: Epidermisi canlandırır. Crème Métamorphique Ürün Tanımı: Bu krem cildin parlaklığını ve formunu onararak yenileyen canlandırırır. Koruyucu maddeler açısında zengindir. Olgun, formunu kaybetmiş ve cansızlaşmış ciltler için tavsiye edilir. Kullanma Talimatı: Fındık büyüklüğünde Crème Métamorphique yüzün tamamına, boyun ve dekolte daha önceden bölgesine tavsiye edilen Lotion P50 ve uygun Serum kullandıktan sonra uygulayınız. Sonuç: Epidermisi yeniden yapılandırır ve forma sokar. Crème Splendide Sonuç: Epidermisin yoğun olarak sıkılaştırılması ve elastikiyetin kazandırılmasına yardımcıdır. Ürün Tanımı: Bu krem enerji veren aktif bileşenler açısından zengindir ve Biologique Recherche'e ait yüksek verimli Özel Botanik Kompleks ve Maya ekstratını da içermektedir. Sıkılaştırıcı etkiler ilk uygulamadan itibaren hissedilmektedir. Yaşlanmakta olan, formunu kaybetmiş ciltler için tavsiye edilir. Kullanma Talimatı: Fındık büyüklüğünde Crème Splendide yüzün tamamına, boyun ve dekolte bölgesine daha önceden tavsiye edilmiş Lotion P50 ve uygun Serum kullandıktan sonra uygulayınız.

17 Crème VIP O 2 Ürün Tanımı: Yeniden Yaşam Verici, Düzenleyici Maddeler ile Özel Biologique Recherche Oksijen Sağlayıcı Kompleksin devrim niteliğindeki kombinasyonu bu ürünü anında sağlıklı bir cilde sahip olmak için mükemmel bir kirlenme önleyici, oksijen sağlayacı krem yapmaktadır. Yorgun, cansızlaşmış ciltler için tavsiye edilir. Kullanma Talimatı: Fındık büyüklüğünde Crème VIP O2 ürününü yüzün tamamına, boyun ve dekolte bölgesine daha önceden tavsiye edilen Lotion P50 ve Serumları kullandıktan sonra uygulayınız. Bu Gündüz Kremi aynı zamanda donuk ve/veya açık gözenekli ciltler için geceleri de kullanılabilir. Sonuç: Ten rengini, çehreyi parlatır, cildi forma sokar ve epidermis için doğal koruma sağlar. Émulsion Originelle Régénérante Ürün Tanımı: Bu kremin formülasyonu Esas Yağ Asitleri ile Botanik Kompleksleri kombine ederek kuru cilt oluşmasını engelleyen ve epidermisi rahatlatan, ferahlatan iyi bir nemlendirme çözeltisi üretir. Kuru ve/ veya susuz kalmış ciltler için tavsiye edilir. Kullanma Talimatı: Emulsion Originelle Régénérante yüzün, boyunun ve dekolte bölgesinin tamamına, tavsiye edilen Lotion P50 ve uygun Serumları kullandıktan sonra, 2 veya 3 doz (pompa) olarak uygulayınız. Sonuç: Epidermisin hidro-proteo-lipit bariyerini onararak yeniler, nemlendirir ve susuz kalmasını önler. Émulsion Végétale Grand Millésime Ürün Tanımı: Bu kremin formülasyonu anti-oksidan, enerji verici, harekete geçirici arındırıcı maddeler açısından zengindir ve ten rengini canlandırır. Genç, donuk, cansızlaşmış ciltler için tavsiye edilir ve 2 aylık tedavi kürleri halinde kullanılır, gerek duyulduğunda tekrarlanabilir. Kullanma Talimatı: Fındık büyüklüğündeki Emulsion Végétale Grand Millésime yüzün tamamına, boyun ve dekolte bölgesine, daha önceden tavsiye edilmiş Lotion P50 ve uygun Serum kullandıktan sonra uygulayınız. Bu ürün gündüz kremi olarak idealdir ama aynı zamanda gece kremi olarak da kullanılabilir. katar. Sonuç: Toksinlerden arındırır, cildin yeniden minerallenmesini sağlar ve cildi aydınlatır, parlaklık

18 Gel ADN Silkgen Ürün Tanımı: Bu taze, nemlendirici jel DNA ile epidermisi susuz kalmaya karşı koruyan yeniden yapılandırıcı Amino Asit İpek proteinlerinin kombine edilmesiyle yenilikçi, yaratıcı bir formül ile yapılmıştır.cilt anında ipeksi, taze ve aydınlık bir form kazanır. Sık seyahat edenler, kuru hava şartlarına maruz kalanlar veya estetik ameliyat sonrası kullanılması idealdir. Tüm cilt türleri için tavsiye edilir. Kullanma Talimatı: Gel ADN Silkgen ürününü daha önceden tavsiye edilmiş Lotion P50 ve Serum seçeneklerinden birini kullandıktan sonra yüzün tamamına, boyun ve dekolte bölgesine uygulayınız. Bir aylık yoğun tedavi kürü olarak kullanınız veya koruyucu tedavi olarak haftada bir veya iki defa kullanınız. Sonuç: Cildi forma sokar, nemlendirir, korur ve yumuşatır.

19 ÖZEL KREMLER Crème UVA Ürün Tanımı: Crème UVA ürünü su ihtiyacını giderici ve dermo-koruma sağlayan güneşe çıkmadan önce kullanılacak kusursuz bir kremdir. Epidermis ile güneş koruyucuları arasında akıllı bir ara yüzey gibi etki eder, formülü Botanik ve Biyolojik Ekstraktlar ile birlikte serbest radikal önleyici, lipit onarıcı, yenileştirici ve sakinleştirici özellikler açısından zengindir. Bu çok amaçlı kullanım özelliğine sahip cilt bakım ürünü epidermisin elastikeyetinin devam ettirilmesine ve cildin dış etkenlere karşı kumdan, tuzdan, klordan tekrar tekrar kullanılan kimyasal güneş koruyuculardan korunmasına yardım eder. Kullanma Talimatı: Crème UVA ürününü yüzün ve vücudun tamamına koruyucu güneş kremi sürmeden 15 dakika önce uygulayınız. Güneş banyosu süresince tekrar ediniz. Sonuç: Su ihtiyacını giderici ve koruyucu Biokiss Ürün Tanımı: Bu balsam dudakları dış etkenlerden korur ve tüm cilt türleri hatta en hassas olanlar için bile uygundur. Yoğun ve rahatsızlık vermeyen formülü botanik lipitlerle birlikte besleyici ve onarıcı özellikler açısından zengindir. Tüm aile fertleri tarafından hem yazları hem de kışları kullanılabilir. Kullanma Talimatı: BioKiss ürününü dilediğiniz sıklıkta dudaklara ve dudak bölgesine uygulayınız. Sonuç: Dudakları besler ve onarır.

20 Crème Dermopurifiante Ürün Tanımı: Bu arındırıcı krem aknenin sebep olduğu kızarıklıkları azaltır ve sebum salgılanmasını düzenler. Epidermisi (üst deriyi) dış etkenlere karşı korur. Seboreik ciltler için epidermisi kurutmadan etkili tedavi sağlar. Dengesiz ve/veya duyarlı, tepkisel ciltler için tavsiye edilir. Kullanma Talimatı: Fındık büyüklüğünde Crème Dermopurifiante yüz bölgesine önceden tavsiye edilen Lotion P50 ürününü ve uygun Serum kullandıktan sonra uygulayınız. Cildinizde gerginlik hissediyorsanız, kremden önce yoğun olarak nemlendirici serum uygulayınız. Sonuç: Cildi parlatır, yağlı görüntüsünden uzaklaştırır ve cilde tazelenmiş canlı form kazandır. Crème Echinoderm au Complexe Biomarin Ürün Tanımı: Bu enerji veren marine kremi epidermise form kazandırır ve genel yüz çehresine, ten rengine standart bir yapı verir.tüm cilt tipleri için tavsiye edilmektedir. Kullanma Talimatı: Fındık büyüklüğünde Crème Echinoderm au Complexe Bio-Marin yüzün tamamına, boyun ve dekolte bölgesine daha önce tavsiye edilen Lotion P50 ve uygun Serumlar kullanıldıktan sonra uygulayınız. Sonuç: Strese maruz kalmış cildi yeniden canlandırır ve cildi rahatlatır. Crème PIGM 400 Ürün Tanımı: Bu krem hafifleştirici özellikleri ile bilinen marin ve botanik aktif bileşenlerin dinamik kombinasyonu ile formüle edilmiştir ve pigment izlerinin azalmasına yardımcı olur. Pigment lekelenmelerinin olduğu bölgelerde lokalleştirilmiş tedaviler için tavsiye edilir. Kullanma Talimatı: Pigment lekelerini hafifletmek için: Crème PIGM 200 ürününü sabahları ve akşamları Lotion Alpha Kérato-Régulatrice kullandıktan sonra lekelerin üzerine sürerek uygulayınız. Tedavi süresince ve tedaviden sonra 2 ila 3 hafta boyunca koruyucu güneş kremi kullanınız. Ciltteki pigment sorunlarının tedavi edilmesi için Crème Placenta ile Crème PIGM 200 dönüşümlü olarak kullanılmasını tavsiye ederiz. Sonuç: Cildin genel görüntüsüne, ten rengine standart bir yapı ve parlaklık kazandırır.

Dolgu Mucizesi... Saf Argan Yağı. doğanın bilimsel gücü... Enjekte Gerektirmeyen. DNA üzerinde etkisi kanıtlanmış anti-aging seriler ORGANIC COSMETIC

Dolgu Mucizesi... Saf Argan Yağı. doğanın bilimsel gücü... Enjekte Gerektirmeyen. DNA üzerinde etkisi kanıtlanmış anti-aging seriler ORGANIC COSMETIC ITALY doğanın bilimsel gücü... Enjekte Gerektirmeyen Dolgu Mucizesi... Saf Argan Yağı DNA üzerinde etkisi kanıtlanmış anti-aging seriler ORGANIC COSMETIC PARABEN İÇERMEZ SLS İÇERMEZ NİKEL TESTİ YAPILMIŞTIR

Detaylı

SILVERLINE Genç Normal Karma Cilt Serisi

SILVERLINE Genç Normal Karma Cilt Serisi Yoğun olarak, ilk kez bitkisel ve denizsel içerikleri bir arada Corona de Oro üretmiştir. Yüksek kalitede sinerjik etkilerle cildin sağlığına, güzelliğine kavuşmasını gözle görülür şekilde ispatlamıştır.

Detaylı

Cildinin Biliyor musun?

Cildinin Biliyor musun? CİLDİNİz. HİSSEDİYOr- MUSUN? Cildinin Durumunu Biliyor musun? 3 Genel olarak hepimiz sağlıklı, normal bir ciltle dünyaya geliriz. Durum... normal cilt kuru cilt Bu mükemmel bir cilt, hemen hemen kusursuz,

Detaylı

İÇİNDEKİLER SKINOVAGEPX

İÇİNDEKİLER SKINOVAGEPX SKINOVAGE PX İÇİNDEKİLER 1. Felsefesi... 2. Serideki aktif içerikler... 3. Alt seriler... 4. VITA BALANCE kuru cilt tipleri için... 5. CALMING SENSITIVE hassas cilt tipleri için... 6. PERFECT COMBINATION

Detaylı

CİLT KOZMETİĞİNİZDEKİ YENİLİKÇİ ADIMLAR

CİLT KOZMETİĞİNİZDEKİ YENİLİKÇİ ADIMLAR CİLT KOZMETİĞİNİZDEKİ YENİLİKÇİ ADIMLAR DERMATOLOJİK KOZMETİK LABORATUVARLARI DCL, 1980 den beri, en yüksek kalitede, reçetesiz cilt ve saç ürünlerini doktorların hizmetine sunmaktadır. DCL de çalışan

Detaylı

MASKE Normal Ciltler için

MASKE Normal Ciltler için MASKE Normal Ciltler için Normal, kuru, yağlı ve akneli cilt tipleri için 4 farklı çeşidi bulunmaktadır. İçeriğinde zengin bileşimlerin (Demir, Magnezyum, Kalsiyum, Bakır, Fosfor) yanı sıra, Susam Yağı,

Detaylı

DERMACEUTIC TEOXANE BIOPELLE FERNDALE 3 5-6-7-8 9 10 11 12 13 14 15 16

DERMACEUTIC TEOXANE BIOPELLE FERNDALE 3 5-6-7-8 9 10 11 12 13 14 15 16 İÇİNDEKİLER DERMACEUTIC TEOXANE BIOPELLE Markalarımız Teoxane Patentli Hyaluronik Asit Teknolojisi Teoxane Kozmetik ürün tablosu RHA TM Prime Solution RHA TM Serum Advanced Filler Advanced Filler Eyes

Detaylı

Ürün Tanıtım Kataloğu

Ürün Tanıtım Kataloğu SHILIBA O DOĞAL KİŞİSEL BA KIM ÜRÜNLE Rİ Ürün Tanıtım Kataloğu Kendi Güzelliğinizin Uzmanı Olun S H I L I B A O D OĞ A L Kİ Ş İ S E L B A KI M Ü R Ü N L E R İ Kendi Güzelliğinizin Uzmanı Olun Altıntepe

Detaylı

Haziran 2014 Sayı: 5 huncalife.com.tr Fiyat 1.35. Babalar Günü İçin Mükemmel Hediye Seçenekleri!

Haziran 2014 Sayı: 5 huncalife.com.tr Fiyat 1.35. Babalar Günü İçin Mükemmel Hediye Seçenekleri! Haziran 2014 Sayı: 5 huncalife.com.tr Fiyat 1.35 Babalar Günü İçin Mükemmel Hediye Seçenekleri! Merhaba Değerli Huncalife Temsilcileri, Başta kendi babam Adnan Hunca olmak üzere bize yol gösteren ve hayatımızın

Detaylı

02 Spa Kuralları ve Politikası. 04 Islak Alanlar. 07 Nua ya Özel. 09 Yüz Bakımları. 12 Vücut Sağlığı. 17 Masajlar. 21 Bedende ve Mekanda Denge

02 Spa Kuralları ve Politikası. 04 Islak Alanlar. 07 Nua ya Özel. 09 Yüz Bakımları. 12 Vücut Sağlığı. 17 Masajlar. 21 Bedende ve Mekanda Denge M E N Ü 02 Spa Kuralları ve Politikası 04 Islak Alanlar 07 Nua ya Özel 09 Yüz Bakımları Sayın Misafirlerimiz, Türkiye nin ilk ve tek destinasyon Spa sına hoş geldiniz. Nua Wellness-Spa da sizi aramızda

Detaylı

Ağustos 2015 Sayı: 8 huncalife.com.tr Fiyat 1.45

Ağustos 2015 Sayı: 8 huncalife.com.tr Fiyat 1.45 Ağustos 015 Sayı: 8 huncalife.com.tr Fiyat 1.45 Merhaba Değerli Huncalife Temsilcileri, Bu ay size çok güzel haberlerimiz var. Huncalife olarak Avrupa Doğrudan Satış Dernekleri Federasyonu (SELDIA) ve

Detaylı

ÜRÜN KATALOĞU 2012/13

ÜRÜN KATALOĞU 2012/13 ÜRÜN KATALOĞU 2012/13 EV GÜZELLİK ZİNDE YAŞAM CROP BOTTOM SİZİN İŞİNİZ EV GÜZELLİK ZİNDE YAŞAM 1959 Başlangıç Çeşitli küçük serbest girişimlerde birlikte çalıştıktan sonra çocukluk arkadaşı olan Rich DeVos

Detaylı

ARCTIC SECRET Oksijen Serisi

ARCTIC SECRET Oksijen Serisi ARCTIC SECRET Oksijen Serisi OKSİJEN SERİSİ KUZEY DENİZİNİN SIRLARI Deride hücresel solunumu arttırıcı etki gösterir, deriyi oksijenlendirir. Cilde elastikiyet kazandırır, ölü cilt hücrelerinin giderilmesine

Detaylı

NU SKIN /Pharmanex ÜRÜN KATALOĞU 2013/2014 ÜRÜN KATALOĞU 2013/2014 NU SKIN /PHARMANEX

NU SKIN /Pharmanex ÜRÜN KATALOĞU 2013/2014 ÜRÜN KATALOĞU 2013/2014 NU SKIN /PHARMANEX NU SKIN /Pharmanex ÜRÜN KATALOĞU 2013/2014 ÜRÜN KATALOĞU 2013/2014 NU SKIN /PHARMANEX DIŞTAN İÇE VE İÇTEN DIŞA, NU SKİN EN İYİ ŞEKİLDE GÖRÜNMENİZİN VE HİSSETMENİZİN PÜF NOKTASI Geleceğe doğru bir bakın;

Detaylı

Atatürk Cd. İsmet İnönü Bulvarı. 4304 Sk. Marina Vista. Burger King

Atatürk Cd. İsmet İnönü Bulvarı. 4304 Sk. Marina Vista. Burger King Koltuk altı aşırı terlemesinde (hiperhidrozis) Botox Tıbbın birçok alanında çok etkili sonuçlar veren Botox, artık aşırı terleme tedavisinde de kullanılmaktadır. Atatürk Cd. 4304 Sk. İsmet İnönü Bulvarı

Detaylı

NU SKIN /Pharmanex ÜRÜN KATALOĞU 2015 - VERSİYON 2 ÜRÜN KATALOĞU 2015 NU SKIN /PHARMANEX

NU SKIN /Pharmanex ÜRÜN KATALOĞU 2015 - VERSİYON 2 ÜRÜN KATALOĞU 2015 NU SKIN /PHARMANEX NU SKIN /Pharmanex ÜRÜN KATALOĞU 2015 - VERSİYON 2 ÜRÜN KATALOĞU 2015 NU SKIN /PHARMANEX DIŞTAN İÇE VE İÇTEN DIŞA, NU SKİN EN İYİ ŞEKİLDE GÖRÜNMENİZİN VE HİSSETMENİZİN PÜF NOKTASI Geleceğe doğru bir bakın;

Detaylı

Genç kalmanın sırrını keşfedin

Genç kalmanın sırrını keşfedin Genç kalmanın sırrını keşfedin GÜZELLEŞTİREN sizsiniz vitale +25 REVERSALIST +35 ultimate +45 clinical TÜM YAŞLAR 2014 Global Araştırma ve Geliştirme Merkezi. New York AVON un, güzellik teknolojilerini

Detaylı

Glikolik Asit Bazlı. Cilt Bakım Ürünleri

Glikolik Asit Bazlı. Cilt Bakım Ürünleri Glikolik Asit Bazlı Cilt Bakım Ürünleri Cosmoscience Laboratuvarları nda geliştirilmiştir ve Fransa da üretimi yapılmaktadır. Bitki ekstraktları ve glikolik asit bazlı amenokozmetk ürün serisine sahiptir.

Detaylı

www.asgkozmetik.com 2013 KATALOĞU

www.asgkozmetik.com 2013 KATALOĞU www.asgkozmetik.com 2013 KATALOĞU HairMD, ASG Kozmetik Tescilli Markasıdır. SAÇ ŞAMPUANI 300ml BİTKİSEL KÖK HÜCRE VE BİTKİSEL MULTİVİTAMİN - MİNERAL KOMPLEKS TÜM SAÇ TİPLERİ İÇİN. Hairmd Şampuan içeriğindeki

Detaylı

Aktif oksijenle gençleşin

Aktif oksijenle gençleşin Aktif oksijenle gençleşin PHARMAOZON Ozon nedir? PHARMAOZON Aktif oksijen olarak adlandırılan ozon,bilinen en etkili antibakteriyel ajandır. Üç oksijen atomundan oluşan doğal bir gazdır. 2 atomlu normal

Detaylı

SPA Muallim Naci Cad. No: 68 Kuruçeşme 34345 İstanbul Tel: +90 212 359 15 33-34 Fax: +90 212 359 15 44 E-Mail: spa@lesottomans.com www.lesottomans.

SPA Muallim Naci Cad. No: 68 Kuruçeşme 34345 İstanbul Tel: +90 212 359 15 33-34 Fax: +90 212 359 15 44 E-Mail: spa@lesottomans.com www.lesottomans. Muallim Naci Cad. No: 68 Kuruçeşme 34345 İstanbul Tel: +90 212 359 15 33-34 Fax: +90 212 359 15 44 E-Mail: spa@lesottomans.com www.lesottomans.com SPA BEN, SADECE GÜZELLİK ÜRÜNLERİNİN ETKİLİ OLMADIĞINA

Detaylı

Deriye derin destek KULLANIM REHBERİ

Deriye derin destek KULLANIM REHBERİ Deriye derin destek KULLANIM REHBERİ İÇERİK 3 Sanovis 4 Agera Rx hakkında 5-7 Deri fizyolojisi 8-11 Agera Rx Serisinin ardındaki bilimsel destek 12 Fitzpatrick e göre Deri Tipleri 13-16 Ürün Kısa Bilgileri

Detaylı

BİTKİSEL SABUNLAR VE FAYDALARI

BİTKİSEL SABUNLAR VE FAYDALARI BİTKİSEL SABUNLAR VE FAYDALARI Papatya Sabunu : İltihap gidericidir, selüloit tedavisinde kullanılır, cilt parlaklığı içinse sabunlandıktan bir iki dakika sonra durulanmak yeterlidir. Hazırlanacak sabunun

Detaylı

Dünya sınıfı iki marka güçlerini birleştiriyor*

Dünya sınıfı iki marka güçlerini birleştiriyor* X Sonbahar/Kış 2010 Dünya sınıfı iki marka güçlerini birleştiriyor* Daha iyi bir yaşam için beslenme. *Bkz. sayfa 30 Sağlıklı, aktif bir yaşam tarzını destekleyecek kılavuzunuz 2 Sağlıklı Aktif Yaşam Programı

Detaylı

FOREVER. pure and simple 2010 ÜRÜN KATALOĞU

FOREVER. pure and simple 2010 ÜRÜN KATALOĞU FOREVER pure and simple 2010 ÜRÜN KATALOĞU yeni ürünler Sağlıklı yaşam ve yenilikler en büyük tutkumuz. İşte bu nedenle, dünya üzerinde ki sağlık, güzellik ve besin tamamlayıcı özellikli en iyi aloe vera

Detaylı

www.thaliasoap.com facebook.com/thaliasoap twitter.com/thaliasoap

www.thaliasoap.com facebook.com/thaliasoap twitter.com/thaliasoap www.thaliasoap.com facebook.com/thaliasoap twitter.com/thaliasoap Saç Dökülmesine Karşı Etkili Bitkisel Şampuanlar Boyalı Saçlar Normal Saçlar Yağlı Saçlar BUĞDAY ÖZLÜ ŞAMPUAN İçeriğindeki yoğun Buğday

Detaylı

SAÇ YAPISI, SAÇIN DÖNGÜSÜ, SAÇIN DÖKÜLME NEDENLERİ HAKKINDA BİLGİLENDİRME

SAÇ YAPISI, SAÇIN DÖNGÜSÜ, SAÇIN DÖKÜLME NEDENLERİ HAKKINDA BİLGİLENDİRME GİRİŞ HairMD şampuan ve saç serumu 2012 yılında eczacılarımızın ve hastalarımızın kullanımına sunulmuştur. İçeriği çok zengin olup 14 den fazla aktif madde içermektedir. Ve bu maddelerin (6 tanesi ile

Detaylı

ÇOCUĞUNUZ VE SİZİN İÇİN. dünyanın. en saf* kozmetiği. * USDA Organik Sertifikası * FDA Yiyecek Sertifikası

ÇOCUĞUNUZ VE SİZİN İÇİN. dünyanın. en saf* kozmetiği. * USDA Organik Sertifikası * FDA Yiyecek Sertifikası ÇOCUĞUNUZ VE SİZİN İÇİN dünyanın en saf* kozmetiği * USDA Organik Sertifikası * FDA Yiyecek Sertifikası Mambino Organics ürünleri el yapımıdır ( toplu üretim yapılmamaktadır) ve doğal hammaddelerimizin

Detaylı

Çikolatanın baştan çıkarıcı etkisi,ananas ve çiçeksi notalar ile birleşerek çekiciliği arttırıyor.

Çikolatanın baştan çıkarıcı etkisi,ananas ve çiçeksi notalar ile birleşerek çekiciliği arttırıyor. 10000 MACHO VICTORY EDT 100ML (E) İçeriğindeki karanfil ve kişniş notalarının heyecan verici kokusu ve erkeksi dokunuşu ÜRÜN KODU ÜRÜN ADI ile muhteşem aromaları KULLANIM ortaya / UYARI çıkaran / ÜRÜN

Detaylı

nanokeratinsystem.com.tr BİLİM İSPATLADI! ARTIK MÜKEMMEL SAÇLARA SAHİP OLABİLİRSİNİZ

nanokeratinsystem.com.tr BİLİM İSPATLADI! ARTIK MÜKEMMEL SAÇLARA SAHİP OLABİLİRSİNİZ nanokeratinsystem.com.tr BİLİM İSPATLADI! ARTIK MÜKEMMEL SAÇLARA SAHİP OLABİLİRSİNİZ MÜŞTERİLER İÇİN BESLEYİCİ SONUÇLAR! Bugün saçını sağlıklı tutmak modern kadının karşılaştığı en önemli sorunlardan

Detaylı