Biologique Recherche Dermokozmetik Cilt Bakım Aşamaları

Ebat: px
Şu sayfadan göstermeyi başlat:

Download "Biologique Recherche Dermokozmetik Cilt Bakım Aşamaları"

Transkript

1 Biologique Recherche Dermokozmetik Cilt Bakım Aşamaları

2 Başlangıç Aşaması Epidermisin doğal yenilenme özelliklerinin onarılarak yenilenmesi için,cilt hazırlanmış ve temizlenmiştir. Bu Başlangıç Aşaması Biologique Recherche Metodolojisinin çok önemli bir parçasıdır. Bu aşamada epidermis bütünüyle temizlenir ph seviyesi dengelenir, nazikçe ölü derilerin dökülmesi sağlanır ve proteolipit tabakası onarılarak yenilenir. Kirlilikler ve ölü hücreler aşamalı olarak yüzeye taşınır ve ortadan kaldırılır. Makyajın çıkartılmasından oluşan bu aşamadan sonra eksfoliasyon ve maske gelir, cilt Tedavi Aşaması ürünlerinin. uygulanması için hazırdır

3 1-Tem izlik Sütleri Temizlik sütleri, makyajın ve hava kirliliğinin tüm kalıntılarını çıkartma özelliğine sahiptir. Yüz, boyun ve dekolte bölgesindeki kirlilikleri çıkartmak için aşağıdan yukarıya doğru artan hareketlerle boyundan başlayarak yüzün üst kısmına, dışa doğru masaj yaparak uygulanır. Nemlendirilmiş pamukla durulanır. Aktif bileşenler güzellik bakım tedavisini başlatır ve cildi yumuşak, tazelenmiş bir forma sokar. Ürünler her Biologique Recherche güzellik bakım programının ilk aşamasında her sabah ve akşam kullanılır. Makyaj çıkartma işlemine göz bölgesinde temiz bir pamuk ped kullanarak başlanmalıdır. Lait E.V. Ürün Tanımı : Cildi rahatlatan, ferahlatan özelliği ile gün içindeki kirliliği nazikçe temizler ve cildin doğal nemlendirme işlemini destekler.cildin kadife gibi yumuşak olmasını sağlar. Susuz kalmış, cansızlığını kaybetmiş ciltler için tavsiye edilir. Kullanma Talimatı : Az miktarda Lait E.V. ürününü yüz, boyun ve dekolte bölgesine uygulayınız. Küçük hareketlerle hafifçe masaj yapınız ve sonra temizleyiniz. Sonuç : Cildi temizler ve nemlendirir. Lait U Ürün Tanımı: Bu yağ içermeyen temizlik sütü cildin doğal nemlendirme işlemini gözetir. Genç, normal ciltler, karma ciltler ve/veya seboreik ciltler için tavsiye edilir. Kullanma Talimatı: Az miktarda Lait U temizleme sütü nü uygulayınız. Küçük hareketlerle hafifçe masaj yapınız ve sonra temizleyiniz. yüz, boyun ve dekolte bölgesine Sonuç: Ciltteki kirlenmeyi ve makyajı nazikçe çıkartır ve cildin hidro-lipit tabakasını gözetir. Lait VIP O2 Ürün Tanımı: Bu temizleme sütü kirlilikleri ortadan kaldırır ve epidermisi (üst deriyi) rahatlatır, ciltteki genel, ten renginin standart bir yapıya kavuşmasını sağlar, yüzü aydınlatır. Zorlu, kuru hava şartlarına, hava kirliliğine maruz kalmış kişiler veya sıklıkla seyahat edenler ve de strese maruz kalmış, canlılığını kaybetmiş ciltler için idealdir. Kullanma Talimatı: Az miktarda Lait VIP O2 ürününü yüz, boyun ve dekolte bölgesine uygulayınız. Küçük hareketlerle hafifçe masaj yapınız, sonra nemli bir bezle veya pamuk ile siliniz. Sonuç: Cildi temizler canlandırır ve standart bir yapı kazandırır.

4 2 - P50 Dengeleyici Eksfoliyasyon Uygulayıcılar Ürün Tanımı : Dengeleyici, ölü deri dökücü olan P50, P50V ve P50W ürünleri 30 yıllık yansımanın ve tecrübenin eşsiz meyveleridir. P50 dengeleyici ölü deri dökücüler epidermisin doğal eksfoliyasyon sürecini hızlandırır ve epidermal kalkanı yeniden yapılandırır. Kuvvetlendirilmiş epidermis koruyucu fonksiyonlarını tam olarak yerine getirebilir, cildin kendiliğinden yeniden oluşum yeteneğini arttırır. Lotion P50, en meşhur ve talep gören ürünümüz, Biologique Recherche cilt bakım tedavisinin kilometre taşıdır. Bütün Biologique Recherche cilt bakım tedavileri, ister evde uygulansın isterse güzellik enstitüsünde, P50 ritüeli ile başlar. Kullanma Talimatı : Sabahları ve akşamları uygulanır. Sonuç : Nazikçe ciltteki ölü derileri döker, fazlalık yağ salınımını düzenler, epidermisi nemlendirir ve epidermisin asit ph seviyesinin korunmasına yardımcı olur. Uzamakta olan tüyleri engeller ve tedavi eder ve bu yüzden tıraş öncesi ve sonrası cilt bakımı için idealdir P 50 İçerik Bilgisi Malic Acid: Stratum corneumdaki ölü hücre kohezyonunu azaltır.yeni hücre rejenerasyonunu stimüle eder.epidermisin üst seviyelerinin hidrasyonunu sağlar. Elma sirkesi vardır. Zengin meyve asitleri içerir.(sitrik ve malik asit) Hücresel yenilenmeyi ve rejenerasyonu destekler. Beta Hydroxy Acid (BHA):Salicylic Acid söğütten sentezlenmiştir.anti inflamasyon etkisi vardır. Lipofilik etkisi vardır.epidermik yenilenmeyi destekler. Poly Hydroxy Acid (PHA): Exfoliation sağlar. Gluconolactone balda bulunur.aha lardan kaynaklanan iritasyonu önlemeye yardımcı olur ve sakinleştirir.ölü hücreleri ortamdan ilimine eder. Phytic Acid: Pirinçten elde edilir. Phytic asit kalsiyum iyonlarını bağlama kapasitesine sahiptir.stratum corneumda buluna cadherin korneosit adezyonunda önemli rol oynar.bu proteinin fonksiyonları kalsiyum iyonlarına bağlıdır.cadherinin fonksiyonu kalsiyum iyonlarıyla ilişkilidir. Bu iyonların kaybı korneosit adezyonunu sağlar. Bu da hücresel yenilenmeyi destekler. Sülfür:Volkanik bölgelerden elde edilir.özellikle seboroik yağlı cilt tedavisinde kullanılır.kerotililtik etkiye sahiptir. Magnesium Chloride:Akne tedavisinde antiseptik temizleyici, sebum dengeleyici ve iyileştirici özelliklerinden dolayı kullanılmaktadır.egzama gibi diğer cilt problemlerinde de önerilir.

5 Horseradish Extract (Yaban Turbu): Flavonoid, coumarine, ve phenol den zengindir.sebum üretimini dengeler, saflaştırıcı temizleyici ve antibakteriyel özelliklere sahiptir. Vitamin B3(or PP): Suda çözünen bir vitamindir.anti inflamatuar özelliklerinden dolayı akne tedavisinde kullanılır. Burdock Extract: Polisakkaritten zengindir.nemlendirici, iyileştirici ve sakinleştirici özellikleri bilinir.özellikle saflaştırma, sebum dengelemede burdock extractı kuru bölgeleri nemlendirirken yağlı bölgeleri de arındırıp dengeler. Panama Wood(Bark extract):saponosid den zengindir.uygulanan bölgeyi hassas bir şekilde temizler. Capsicum Extract:Biber familyasından elde edilir.biber familyası capsicum dan zengindir. Carotenoid ve flavonoid den zengindir.antiseptik ve saflaştırma özelliğine sahiptir. Calming Platform: Arnica Extract :Arnika anti inflamasyon ve iyileştirme özelliğine sahiptir.karbonhidratlar phenolıc ve terpenoidler vardır. P50V içerik bilgisi (P50 den farklı olarak) Natural Sponge Extract(Doğal Sünger):Süngerin iğneleri ciltte peeling etkisi yaratır.yenilenme süresinde kolojen üretimini stimüle eder. Sebum üretimini kısıtlar. Yeast Extract: Mineral tuzlardan,karbonhidratlardan, lipitlerden ve vitaminlerden oluşturulur.cildin akne ve seboroik gibi sorunlarından kaynaklanan iyileşme sürecini uyarır, dengeler ve cilt bütünlüğünü sağlar.ayrıca firming,smoothing, eudermic ve bio-aktivasyon özelliği vardır. Yaşlı ciltlerin onarımında kırışıklık ve ince çizgilerin giderilmesinde etkindir. Yaşlı ciltlerdeki cilt tedavisinde kullanılır.amaç kırışıklık tedavisidir. Walnut Extract:Çevresel streslere ve yaşlanmaya karşı cildi korur.anti oksidantlarla vücudu dış etkenlere karşı korur. Walnut extract kozmetolojide anti-aging ve sıkılaştırma özelliğinde faydalanır.

6 3 - Arındırıcı ve Dengeleyici Arındırıcı ve Dengeleyiciler, tedavi aşamasından önce uygulanan son ürünlerdir. Bu ürünler, epidermisi dengelemek, arındırmak ve daha önce alınan tedavilerin sağladığı faydaların korunması için yoğun konsantrasyonlu aktif maddeler içermektedirler. Aynı zamanda bu ürünler ölü deri dökme işleminden sonra cildin proteo-lipit tabakasını yenilemek için ve Tedavi Aşaması boyunca uygulanan diğer ürünlere cildi hazırlamak için Esas Yağ Asitleri içermektedirler. Diğer markaların aksine, Biologique Recherche'de maskeler cilt bakım programının sonunda değil ortasında uygulanır. Tedavi Aşamasında kullanılan aktif maddelerin maske ile birlikte çıkarılmasını engellemek için bilerek bu şekilde uygulanmaktadır. Biomagic Mask Ürün Tanımı : Bu enerji veren maske minerallerin ve toprakta yetişen bileşenlerin nazik kombinasyonu ile formüle edilmiştir. Cilde parıldayan, yumuşak ve arındırılmış bir form kazandırır ve cansızlaşmış ve/veya formunu kaybetmiş ciltler için tavsiye edilir. Kullanma Talimatı : Cilde uygulayın ve L'Eauxygénante sprey ürünü ile nemlendirerek 10 dakika bekletin. Ilık su ile durulayınız. Sonuç : Cildin genel görüntüsüne, ten rengine standart bir yapı ve parlaklık kazandırır. Cold Mask Ürün Tanımı : Soğuk Maske,rahatlatıcı ve arındırıcı olduğu gibi soyularak çıkartılan bir maskedir. Mikronize edilmiş Laminaria ve Diyatom Algae açısından zengindir. Seboreik ciltler için tavsiye edilir. Kullanım Talimatı: Sadece Profesyonel Kullanım içindir. Sonuç : Cildi ışıltılı ve taze bir görünüme kavuşturur.

7 Lift C.V.S. Ürün Tanımı: Lift C.V.S. ürünü manuel yüz gerdirmeyi mümkün kılar. Losyon ve ölü deri dökücü, yeniden düzenleyici bir pudradan oluşur. Pürüzsüzleştirme, çimdikleme, titreşimli ve şekillendirici hareketler ile birlikte bu ürün epidermisi harekete geçirir ve yüzün çehresini yeniden tanımlar. Cansızlaşmış ve/veya Seborheik ciltler için tavsiye edilir. Kullanım Talimatı: Sadece Profesyonel Kullanım içindir. Sonuç: Cilde eksfoliyasyon uygular ve sarkıklığı giderir ve yüzü yeniden şekillendirir. Masque aux Acides de Fruits Ürün Tanımı: Masque aux Acides de Fruits ürünü keratinize olmuş cildi arındırır, temizler ve yeniler. Formülasyonu cildi yenileyen Elma, Üzüm ve Zencefil Meyve Asitleri açısından zengindir. Kalın, keratinize olmuş, yaşlanmakta olan ciltler için tavsiye edilir. Kullanım Talimatı: Sadece Profesyonel Kullanım içindir. Sonuç: Cildi yenileme özelliği olan maskedir. Masque Crème Biofixine Ürün Tanımı: Bu form kazandırıcı, kırışıklık önleyici tedavi hem maske hem de kremdir. Epidermise form kazandıran ve pürüzsüzleştiren, cilde ferahlamış hissi veren, çok yönlü kullanımı olan yenilikçi bir üründür. Cansızlaşmış ve yaşlanmanın izlerini gösteren ciltler için tavsiye edilir. Kullanma Talimatı: Maske olarak kullanmak için: Yüzün tamamına, boyun ve dekolteye kalın bir tabaka halinde uygulayınız. Fazlalık kalan ürünü nazikçe nemli bir pamuk parçasıyla siliniz. Dengesini kaybetmiş veya seboreik ciltlerde kırışıklık önleyici krem olarak kullanmak için: Çok ince bir tabaka halinde ürünü sabahları veya akşamları yüzün tamamına, boyun ve dekolteye uygulayınız. Yüze aşağıdan yukarıya doğru artan hareketlerle ürün tamamen emilinceye kadar masaj yapınız. Masque Crème Biofixine tavsiye edilen, Lotion P50 ve uygun serum kullanıldıktan sonra uygulanır. Sonuç: Kırışıklıkları ve ince çizgileri pürüzsüzleştirir ve ten rengini, cildi standart bir yapıya sokar.

8 Masque VIP O2 Ürün Tanımı: Bu oksijen sağlayıcı ve nemlendirici maske, strese girmiş, oksijensiz kalmış cildin parlaklığını yeniden kazandırır. Formülü nemlendirici botanik bileşenler açısından zengindir ve epidermisin yeniden düzenlenmesini ve çalışmasını harekete geçiren, cilde yeniden canlılık kazandıran Özel Biologique Recherche Oksijen Sağlayıcı Kompleks içerir. Güneş yanıklarını ferahlatmak, rahatlatmak için idealdir ve kullanmadan önce buzdolabında bekletilebilir ve cildi ferahlatmak, rahatlatmak için kalın bir tabaka halinde uygulanabilir. Donuklaşmış, yorgun ve/veya strese maruz kalmış ciltler için tavsiye edilir. Kullanma Talimatı: Masque VIP O 2 ince bir tabaka halinde yüzün tamamına, boyun ve dekolteye uygulayınız. Daha kalın bir tabaka halinde göz bölgesine uygulama yapınız dakika beklettikten sonra durulayınız. Sonuç: Cilde yumuşaklık ve parlaklık kazandırır. Masque Visolastine Ürün Tanımı: Elastinin Çoklu-Doymamış Yağ Asitleri ile birleşmesinden meydana gelen Kompleks; cildi nemlendirir ve elastikiyetini arttırır. Beyaz Kilin hafif tekstürü cildi kurutmadan gözenekleri arındırır, temizler. Bu maske susuz kalmış ciltler için tavsiye edilir. Kullanma Talimatı: Masque Visolastine ince bir tabaka halinde yüzün tamamına, boyun ve dekolteye uygulayınız. 15 dakika beklettikten sonra durulayınız. Maskenin etkisini göstermesi için bekletilirken Sérum Amniotique E.veya Elastine serum içeren pamuk yada göz pedlerini gözlerin üzerine yerleştiriniz. Sonuç: Cilde elastiklik kazandırır ve tazelenmiş bir cilt sağlar. Masque Visolastine E Ürün Tanımı: Masque Visolastine E., su ihtiyacını karşılayan ve yeniden canlılık kazandıran, cildin elastikiyetini arttıran, gerginlik hissini önleyen ve cildi yumuşatan bir maskedir. Cildin ihtiyacı olan tüm rahatlığı sağlayan, ten rengini, genel görüntüyü tazeleyen ve aydınlatan Hücresel Olipeptit ve Çoklu Doymamış Yağ Asitleri ile zenginleştirilmiş bir cilt bakım ürünüdür. Kullanma Talimatı: Masque Visolastine E. ince bir tabaka halinde yüzün tamamına, boyun ve dekolteye uygulayınız. 15 dakika beklettikten sonra durulayınız. Maske etkisini göstermesi için bekletilirken Sérum Amniotique E. içeren pamuk yada göz pedlerini gözlerin üzerine yerleştiriniz. Sonuç: Su ihtiyacını giderici ve canlandırıcı maske.

9 Tedavi Aşaması Bu esas aşamada uygulanan tedavi ten rengine, cilde güzel ve alımlı bir form kazandırmak için tasarlanmıştır. Bu aşama Biologique Recherche cilt bakım programının en aktif anıdır. Bu aşamada kullanılan ürünler yoğun oranda botanik, marin ve biyolojik ekstraktların konsantrasyonlarını içermektedirler. Biologique Recherche Metodolojisine bağlı olarak uygulandıklarında epidermisi dengeler, su ihtiyacını giderir ve canlılık kazandırırlar. Aktif bileşenler, cildin kalitesini yükseltmek ve genel görünüme, göz alıcı bir form kazandırmak için artan bir şekilde, sürekli olarak çalışırlar.

10 1 - Serumlar Serumlar Biologique Recherche serisinde en saf özelliğe sahip formülasyonlardır. Tek aktif bileşenler amino asitler veya kısa peptitlerdir ve en az seviyede koruyucu içerir. Belirli cilt dengesizliklerini (susuz kalmış, cansızlaşmış, çizgi oluşumları olan ve/veya seboreik ciltler, vb.) tedavi etmek için tasarlanmışlardır. Serumlar tek olarak veya birbirleriyle karıştırılarak kullanılabilirler. Remodeling Face Cihazı (Yüzün Yeniden Şekillendirilmesi İçin kullanılan cihaz ) güzellik enstitüsünde yapılan tedavilerde bu serumların etkilerini optimize etmek için kullanılabilir. Sérum Amniotique E. Ürün Tanımı: Bu yoğun olarak canlandırma ve rahatlama, ferahlık sağlayan bio-serum bütün cilt türleri için tavsiye edilmektedir. Strese maruz kalmış, cansızlaşmış, susuz kalmış ve/veya hassas ciltler için idealdir. Kullanma Talimatı: 1 cc Sérum Amniotique E. ürününü enjektör ile şişeden çekiniz.elinize aldığınız serumu, temiz cilde yüzün tamamına, boyun ve dekolteye aşağıdan yukarıya doğru artan hafif hareketlerle ürün tamamen emilinceye kadar masaj yaparak uygulayınız. Sonuç: Cildin genel görünümüne, ten rengine standart bir yapı kazandırır. Sérum Collagène Marin Ürün Tanımı: Bu serum ciltteki gözenekleri sıkılaştıran ve cildi, yeniden tanımlayan sıkılaştırıcı ve sıkıştırıcı bio-marin serumdur. Tüm cilt türleri hatta çok narin olanlar için bile tavsiye edilir ve susuz kalmış ciltler için idealdir ve boyun, dekolte de bulunan kırışıklıklar için mükemmeldir. Kullanma Talimatı: Yarım (½ ) cc Sérum Collagène Marin ürününü temiz cilde,yüzün tamamı, boyun ve dekolteye ürün tamamen emilinceye kadar hafif aşağıdan yukarıya doğru artan hareketlerle masaj yaparak uygulayınız. Sonuç: Cildi ve gözeneleri sıkılaştırma özelliği vardır. Sérum Collagène Natif Ürün Tanımı: Bu ürün sıkılaştırıcı özelliğinde bio-serumdur. Kolojen mükemmel bir sıkılaştırıcı maddedir. Cilt gözeneklerini sıkılaştırır ve yüz çehresini daha düzgün hale getirir. Tüm cilt türleri için tavsiye edilir ve susuz kalmış, formunu kaybetmiş veya kalın, gözenekleri genişlemiş ciltler için idealdir. Kullanma Talimatı: Yarım (½) cc Sérum Collagène Natif ürününü temiz cilt üzerine yüzün tamamına, boyun ve dekolte bölgesine aşağıdan yukarıya doğru artan hafif hareketlerle cilt ürünü tamamen eminceye kadar masaj yaparak uygulayınız. Sonuç: Cildi forma sokar ve gözenekleri sıkılaştırır.

11 Sérum Colostrum Ürün Tanımı: Bu yoğun olarak nemlendirme sağlayan bio-serum cildin doğal savunma mekanizmalarını arttıran ve elastikiyetini geliştiren Süt Proteinleri içermektedir. Susuz kalmış, sarkmış ciltler için acil tedavi sağlar ve tavsiye edilir. Kullanma Talimatı: Yarım ( ½) cc Sérum Colostrum Pure ürününü yüzün tamamı, boyun ve dekolte bölgesine aşağıdan yukarıya doğru artan hareketlerle ürün tamamen emilinceye kadar masaj yaparak uygulayınız. Bir kaç damla Sérum Colostrum Pure ürünü daha fazla rahatlık için kremlere eklenebilir. Sérum Colostrum Pure ürünü bütün diğer Serumlar ile kombine edilebilir. Daha da yoğun nemlendirme ve sıkılaştırma etkisi için Sérum Colostrum Pure ürünü ile birlikte Sérum Elastine Pure karıştırılarak kullanılabilir. Sonuç: Yoğun olarak su ihtiyacını giderir. Sérum Elastine Marine Ürün Tanımı: Bu bio-marine serum, epidermisi (üst deriyi) pürüzsüzleştirir, cildin kaybolan esnekliğinin dengelenmesine yardımcı olur ve aynı zamanda kırışıklıkların ve ince çizgilerin oluşumunu geçiktirir. Tüm cilt türleri için tavsiye edilmektedir ve seboreik ciltler tarafından çok iyi karşılanmaktadır. İlk kırışıklıklar, mimiklere dayalı oluşan çizgiler ile göz ve ağız çevrelerinde yapılacak tedaviler için idealdir. Kullanma Talimatı: 1 cc Sérum Elastine Marine ürününü enjektör yardımıyla şişeden çekiniz. Temiz cilde yüzün tamamına, boyun ve dekolteye aşağıdan yukarıya doğru artan hafif hareketlerle ürün tamamen emilinceye kadar masaj yaparak uygulayınız. Sonuç: Epidermis tabakasını pürüzsüzleştirmek için kullanılır. Sérum Extraits Tissulaires Ürün Tanımı: Bu bio-marine serum, epidermisi (üst deriyi) pürüzsüzleştirir, cildin kaybolan esnekliğinin dengelenmesine yardımcı olur ve aynı zamanda kırışıklıkların ve ince çizgilerin oluşumunu geçiktirir. Tüm cilt türleri için tavsiye edilmektedir ve ilk kırışıklıklar, mimiklere dayalı oluşan çizgiler ile göz ve ağız çevrelerinde yapılacak tedaviler için idealdir. Kullanma Talimatı: Yarım (½) cc Sérum Extrait Tissulaire ürününü alınız. Ürünü temiz cilde, yüzün tamamına, boyun ve dekolte bölgesine ürün tamamen emilinceye kadar yukarıya doğru masaj yaparak uygulayınız. Sonuç: Cildi nemlendirir ve canlandırır. Sérum Placenta Sonuç: Cildi yeniden canlandırır ve form kazandırır. Ürün Tanımı: Bu onarıcı serum cilt kusurlarının azaltılmasına yardımcı olur, göz çevresine canlılık verir ve epidermal elastikiyeti onararak yeniler ve form kazandırır. Kusurları olan ve/veya seboreik ciltler için tavsiye edilir. Kullanma Talimatı: Yarım (½) cc Sérum Placenta temiz cilde, yüzün tamamına, boyun ve dekolteye veya direkt olarak cilt kusurlarının üzerine uygulayınız. Aşağıdan yukarıya doğru artan hafif hareketlerle ürün tamamen emilinceye kadar masaj yapınız.

12 Sérum Splénodermine Ürün Tanımı: Bu yoğun olarak sıkılaştıran serum, form kazandıran epidermal hücre yenilenmesinin hızlanmasına yardımcı olur. Donuk, cansızlaşmış ciltler için tavsiye edilir. Kullanma Talimatı: Yarım (½ ) cc Splénodermine ürününü alınız. Serumu temiz cilde yüzün tamamına, boyun ve dekolteye ürün tamamen emilinceye kadar yukarıya doğru hafifçe masaj yaparak uygulayınız. Sonuç: Cildi sıkılaştırır ve forma sokar. Sérum VG Tensil Ürün Tanımı: Sérum VG Tensil, sıkılaştırıcı botanik bir serumdur. Cilde form kazandıran Buğday proteinleri içerir. Donuklaşmış, cansızlaşmış ve/veya kalın ciltler için tavsiye edilir ve karma ve/veya seboreik ciltler için idealdir. Kullanma Talimatı: Yarım (½) cc VG Tensil temiz cilde, yüzün tamamına, boyun ve dekolteye aşağıdan yukarıya doğru artan hafif hareketlerle ürün emilinceye kadar masaj yaparak uygulayınız. Sonuç: Cildi sıkılaştırır ve forma sokar. Complexe Iribiol Sonuç: Cildi dengeler ve arındırır özellikle yağlı ciltler için tavsiye edilir. Ürün Tanımı: Bu dengeleyici serum sebum salgılanmasının düzenlenmesine yardımcı olur ve gözenekleri sıkılaştırır. Kişiye özel tasarlanmış cilt kusurlarının tedavisi için Zambak ve Çinko ekstraktları ile yapılmıştır. Cilt kusurları ve/veya karma ve seboreik ciltler için tavsiye edilir. Kullanma Talimatı: Yarım (½ ) cc Complexe Iribiol ürününü temiz cilt üzerine, yüzün tamamına, boyun ve dekolte bölgesine aşağıdan yukarıya artan hafif hareketlerle cilt ürünü tamamen eminceye kadar masaj yaparak uygulayınız. Yağ bezlerinin genellikle daha yoğun olduğu T- Bölgesine yoğunlaşınız.

13 2 - Krem ler Kremler yüz, boyun ve dekolte bölgesine uygulanır ve cilde dengeli botanik, biyolojik ve denize ait elementler ile katkıda bulunurlar. Serumlarla beraber daha etkili bir bariyer görevi görürler. Kremler cildi nemlendiren ve yağlı tabaka bırakmayan özel bir yapıya sahiptirler. Uygulamaları kolaydır ve fındık büyüklüğünde bir miktarla optimum sonuç sağlayacak şekilde aktif maddeler yönünden zengindirler. Biologique Recherche Güzellik ve Tedavi programlarının çoğu iki farklı kremi içermektedir; gündüz için bir tane, gece için bir tane. Ürün serimiz üç farklı türde kremi kapsamaktadır: Ana /(Gerekli Kremler), Özel Kremler ve Yoğun Bakım Kremleri. ANA /GEREKLİ KREMLER Crème au Collagène Marin Ürün Tanımı: Bu yeni krem, marin ekstraktları açısından zengindir. Cildin doğal parlaklığını, elastikiyetini onararak yeniler ve epidermisi forma sokar. Karma ciltler için tavsiye edilir.. Kullanma Talimatı: Fındık büyüklüğünde Crème au Collagène Marin yüzün tamamına, boyun ve dekolte bölgesine önceden tavsiye edilmiş Lotion P50 ve uygun Serumlar kullandıktan uygulayın. Sonuç: Cilde form kazandırır. Crème Elastine Marine Ürün Tanımı: Bu krem kırışıklıkların ve ince çizgilerin oluşmasını önler, epidermalin elastikeyini onararak yeniler, normal ve/veya susuz kalmış ciltler için tavsiye edilir. Kullanma Talimatı: Fındık büyüklüğünde Crème Elastine Marine yüzün tamamına, boyun ve dekolte bölgesine daha önceden tavsiye edilen Lotion P50 ve uygun Serum kullandıktan sonra uygulayınız. Sonuç: Kırışıklıkların önlenmesine yardımcı olur, epidermisi nemlendirir ve besler.

14 Crème Hydravit's Ürün Tanımı: Bu nemlendirici krem Maya ve Termal Su Yosunları içermektedir. Cansız cildi canlandırır ve susuz kalmış ciltler için tavsiye edilir. Kullanma Talimatı: Fındık büyüklüğünde Crème Hydravit'S ürününü yüzün tamamına, boyun ve dekolte bölgesine daha önceden tavsiye edilen Lotion P50 ürününü ve Serumları kullandıktan sonra uygulayınız. Sonuç: Strese maruz kalmış cildi nemlendirir ve canlandırır. Crème Placenta Ürün Tanımı: Bu krem genç ciltleri canlandırır ve arındırır. Seboreik hassasiyeti olan karma ciltler için tavsiye edilir. Kullanma Talimatı: Fındık büyüklüğünde Crème Placenta yüzün tamamına, boyun ve dekolte bölgesine daha önceden tavsiye edilmiş Lotion P50 ve cilde uygun Serumları kullandıktan sonra uygulayınız. Seboreik, hassas ciltler için dengeleyici tedavi ile veya yenileyici, ölü deri dökücü tedavi ile kombine edilebilir. Pigment kusurlarının tedavisi için, Crème Placenta ile Crème PIGM 400 ile dönüşümlü kullanılmasını tavsiye ederiz. Sonuç: Epidermisi yeniden canlandırır ve arındırır. Crème VG Derm Ürün Tanımı: Bu gösterişli nemlendirici, koruyucu botanik ekstraktlar ve onarıcı, yenileyici Esas Yağ Asitleri açısından zengindir. Epidermal yapıyı kuvvetlendirir ve kuru iklimler için mükemmeldir. Yaşlanmakta olan, susuz kalmış ciltler için tavsiye edilir ve çok kuru ciltler için idealdir. Kullanma Talimatı: Fındık büyüklüğünde Crème VG Derm ürünü yüzün tamamına, boyun ve dekolteye önceden tavsiye edilmiş Lotion P50 ve uygun Serumlar kullandıktan sonra uygulayınız. Sonuç: Cildi nemlendirir, besler ve cildin hidro-lipid tabakasını onararak yeniler.

15 YOĞUN BAKIM KREMLERİ Crème aux Acides de Fruits Ürün Tanımı: Yeniden yapılandırılmış Doğal Nemlendirici Faktörler ile Meyve Asidi Kompleksinin kombine edilmesiyle kadifemsi eşsiz formülü cildi yumuşatır ve arındırır. Bu krem cilde, ten rengine anında canlılık verir ve cansızlaşmış, donuklaşmış ve/veya strese maruz kalmış ciltler için tavsiye edilir. Kullanma Talimatı: Fındık büyüklüğünde Crème Aux Acides de Fruits yüzün tamamına, boyun ve dekolte bölgesine önceden tavsiye edilen Lotion P50 ve uygun Serumlar kullandıktan sonra uygulayınız. Bu krem 1 aylık tedavi kürü olarak epidermal döngü dikkate alınarak uygulanmalıdır. kavuşturur. Sonuç: Cildi yeniden canlandırarak ve dezenfekte ederek cildi sağlıklı şeftali formunda bir yapıya Crème ADN Elastine Marine Collagène Marin Ürün Tanımı: Bu bütünsel yaşlanmayı önleyici krem, yapılandırıcı proteinlerin (Kolojen ve Elastin) DNA ekstraktları ile ustaca oluşturulmuş kombinasyonu cildin doğal çizgisini yeniden tanımlamak için kullanılmaktadır. Yaşlanmakta olan kuru ciltler için tavsiye edilmektedir. Kullanma Talimatı: Fındık büyüklüğünde Crème ADN Elastine Marine Collagène Marin yüzün tamamına, boyun ve dekolte bölgesine sabahları ve akşamları daha önceden tavsiye edilmiş Lotion P50 ve uygun Serum kullandıktan sonra uygulayınız. Sonuç: Cildi besler, yeniden yapılandırır ve forma sokar. Crème Amnios Ürün Tanımı: Bu gençleştirici, tazeleyici krem hücresel oligopeptitler açısından zengidir, cildin orijinal güzelliğini yenilerken, arındırarak temizler. Seboreik hassasiyeti olan normal ve karma ciltler için tavsiye edilir. Kullanma Talimatı: Fındık büyüklüğünde Crème Amnios ürününü yüzün tamamına, boyun ve dekolte hattına önceden tavsiye edilmiş P50 Losyonu ve uygun Serumlar kullandıktan sonra uygulayınız. Sonuç: Epidermisi yeniden canlandırır ve genişlemiş gözenekleri sıkılaştırır.

16 Crème Biofixine Ürün Tanımı: Bu ilk kırışıklıkları gerdirici krem tüm cilt türleri için ince çizgilerin ilk kez belirginleştiği zaman kullanılmak üzere tavsiye edilir. Kullanma Talimatı: Fındık büyüklüğünde Crème Biofixine yüzün tamamına, boyun ve dekolte bölgesine daha önceden tavsiye edilen Lotion P50 kullandıktan sonra uygulayınız. Sonuç: Kırışıklıkları ve ince çizgilerin oluşumunu engeller ve azaltır. Crème Grand Millésime Ürün Tanımı: Bu yeniden canlandırıcı güzellik kremi hücresel ekstraktlar ile yüksek etki gücüne sahip bitki kaynaklı biyolojik anti-oksidan kompleksi, cildi günlük olarak gençleştirmek için çalışır. Cansız ciltler için tavsiye edilir. Kullanma Talimatı: Fındık büyüklüğünde Crème Grand Millésime yüzün tamamına, boyun ve dekolte bölgesine daha önceden tavsiye edilen Lotion P50 kullandıktan sonra uygulayınız. Sonuç: Epidermisi canlandırır. Crème Métamorphique Ürün Tanımı: Bu krem cildin parlaklığını ve formunu onararak yenileyen canlandırırır. Koruyucu maddeler açısında zengindir. Olgun, formunu kaybetmiş ve cansızlaşmış ciltler için tavsiye edilir. Kullanma Talimatı: Fındık büyüklüğünde Crème Métamorphique yüzün tamamına, boyun ve dekolte daha önceden bölgesine tavsiye edilen Lotion P50 ve uygun Serum kullandıktan sonra uygulayınız. Sonuç: Epidermisi yeniden yapılandırır ve forma sokar. Crème Splendide Sonuç: Epidermisin yoğun olarak sıkılaştırılması ve elastikiyetin kazandırılmasına yardımcıdır. Ürün Tanımı: Bu krem enerji veren aktif bileşenler açısından zengindir ve Biologique Recherche'e ait yüksek verimli Özel Botanik Kompleks ve Maya ekstratını da içermektedir. Sıkılaştırıcı etkiler ilk uygulamadan itibaren hissedilmektedir. Yaşlanmakta olan, formunu kaybetmiş ciltler için tavsiye edilir. Kullanma Talimatı: Fındık büyüklüğünde Crème Splendide yüzün tamamına, boyun ve dekolte bölgesine daha önceden tavsiye edilmiş Lotion P50 ve uygun Serum kullandıktan sonra uygulayınız.

17 Crème VIP O 2 Ürün Tanımı: Yeniden Yaşam Verici, Düzenleyici Maddeler ile Özel Biologique Recherche Oksijen Sağlayıcı Kompleksin devrim niteliğindeki kombinasyonu bu ürünü anında sağlıklı bir cilde sahip olmak için mükemmel bir kirlenme önleyici, oksijen sağlayacı krem yapmaktadır. Yorgun, cansızlaşmış ciltler için tavsiye edilir. Kullanma Talimatı: Fındık büyüklüğünde Crème VIP O2 ürününü yüzün tamamına, boyun ve dekolte bölgesine daha önceden tavsiye edilen Lotion P50 ve Serumları kullandıktan sonra uygulayınız. Bu Gündüz Kremi aynı zamanda donuk ve/veya açık gözenekli ciltler için geceleri de kullanılabilir. Sonuç: Ten rengini, çehreyi parlatır, cildi forma sokar ve epidermis için doğal koruma sağlar. Émulsion Originelle Régénérante Ürün Tanımı: Bu kremin formülasyonu Esas Yağ Asitleri ile Botanik Kompleksleri kombine ederek kuru cilt oluşmasını engelleyen ve epidermisi rahatlatan, ferahlatan iyi bir nemlendirme çözeltisi üretir. Kuru ve/ veya susuz kalmış ciltler için tavsiye edilir. Kullanma Talimatı: Emulsion Originelle Régénérante yüzün, boyunun ve dekolte bölgesinin tamamına, tavsiye edilen Lotion P50 ve uygun Serumları kullandıktan sonra, 2 veya 3 doz (pompa) olarak uygulayınız. Sonuç: Epidermisin hidro-proteo-lipit bariyerini onararak yeniler, nemlendirir ve susuz kalmasını önler. Émulsion Végétale Grand Millésime Ürün Tanımı: Bu kremin formülasyonu anti-oksidan, enerji verici, harekete geçirici arındırıcı maddeler açısından zengindir ve ten rengini canlandırır. Genç, donuk, cansızlaşmış ciltler için tavsiye edilir ve 2 aylık tedavi kürleri halinde kullanılır, gerek duyulduğunda tekrarlanabilir. Kullanma Talimatı: Fındık büyüklüğündeki Emulsion Végétale Grand Millésime yüzün tamamına, boyun ve dekolte bölgesine, daha önceden tavsiye edilmiş Lotion P50 ve uygun Serum kullandıktan sonra uygulayınız. Bu ürün gündüz kremi olarak idealdir ama aynı zamanda gece kremi olarak da kullanılabilir. katar. Sonuç: Toksinlerden arındırır, cildin yeniden minerallenmesini sağlar ve cildi aydınlatır, parlaklık

18 Gel ADN Silkgen Ürün Tanımı: Bu taze, nemlendirici jel DNA ile epidermisi susuz kalmaya karşı koruyan yeniden yapılandırıcı Amino Asit İpek proteinlerinin kombine edilmesiyle yenilikçi, yaratıcı bir formül ile yapılmıştır.cilt anında ipeksi, taze ve aydınlık bir form kazanır. Sık seyahat edenler, kuru hava şartlarına maruz kalanlar veya estetik ameliyat sonrası kullanılması idealdir. Tüm cilt türleri için tavsiye edilir. Kullanma Talimatı: Gel ADN Silkgen ürününü daha önceden tavsiye edilmiş Lotion P50 ve Serum seçeneklerinden birini kullandıktan sonra yüzün tamamına, boyun ve dekolte bölgesine uygulayınız. Bir aylık yoğun tedavi kürü olarak kullanınız veya koruyucu tedavi olarak haftada bir veya iki defa kullanınız. Sonuç: Cildi forma sokar, nemlendirir, korur ve yumuşatır.

19 ÖZEL KREMLER Crème UVA Ürün Tanımı: Crème UVA ürünü su ihtiyacını giderici ve dermo-koruma sağlayan güneşe çıkmadan önce kullanılacak kusursuz bir kremdir. Epidermis ile güneş koruyucuları arasında akıllı bir ara yüzey gibi etki eder, formülü Botanik ve Biyolojik Ekstraktlar ile birlikte serbest radikal önleyici, lipit onarıcı, yenileştirici ve sakinleştirici özellikler açısından zengindir. Bu çok amaçlı kullanım özelliğine sahip cilt bakım ürünü epidermisin elastikeyetinin devam ettirilmesine ve cildin dış etkenlere karşı kumdan, tuzdan, klordan tekrar tekrar kullanılan kimyasal güneş koruyuculardan korunmasına yardım eder. Kullanma Talimatı: Crème UVA ürününü yüzün ve vücudun tamamına koruyucu güneş kremi sürmeden 15 dakika önce uygulayınız. Güneş banyosu süresince tekrar ediniz. Sonuç: Su ihtiyacını giderici ve koruyucu Biokiss Ürün Tanımı: Bu balsam dudakları dış etkenlerden korur ve tüm cilt türleri hatta en hassas olanlar için bile uygundur. Yoğun ve rahatsızlık vermeyen formülü botanik lipitlerle birlikte besleyici ve onarıcı özellikler açısından zengindir. Tüm aile fertleri tarafından hem yazları hem de kışları kullanılabilir. Kullanma Talimatı: BioKiss ürününü dilediğiniz sıklıkta dudaklara ve dudak bölgesine uygulayınız. Sonuç: Dudakları besler ve onarır.

20 Crème Dermopurifiante Ürün Tanımı: Bu arındırıcı krem aknenin sebep olduğu kızarıklıkları azaltır ve sebum salgılanmasını düzenler. Epidermisi (üst deriyi) dış etkenlere karşı korur. Seboreik ciltler için epidermisi kurutmadan etkili tedavi sağlar. Dengesiz ve/veya duyarlı, tepkisel ciltler için tavsiye edilir. Kullanma Talimatı: Fındık büyüklüğünde Crème Dermopurifiante yüz bölgesine önceden tavsiye edilen Lotion P50 ürününü ve uygun Serum kullandıktan sonra uygulayınız. Cildinizde gerginlik hissediyorsanız, kremden önce yoğun olarak nemlendirici serum uygulayınız. Sonuç: Cildi parlatır, yağlı görüntüsünden uzaklaştırır ve cilde tazelenmiş canlı form kazandır. Crème Echinoderm au Complexe Biomarin Ürün Tanımı: Bu enerji veren marine kremi epidermise form kazandırır ve genel yüz çehresine, ten rengine standart bir yapı verir.tüm cilt tipleri için tavsiye edilmektedir. Kullanma Talimatı: Fındık büyüklüğünde Crème Echinoderm au Complexe Bio-Marin yüzün tamamına, boyun ve dekolte bölgesine daha önce tavsiye edilen Lotion P50 ve uygun Serumlar kullanıldıktan sonra uygulayınız. Sonuç: Strese maruz kalmış cildi yeniden canlandırır ve cildi rahatlatır. Crème PIGM 400 Ürün Tanımı: Bu krem hafifleştirici özellikleri ile bilinen marin ve botanik aktif bileşenlerin dinamik kombinasyonu ile formüle edilmiştir ve pigment izlerinin azalmasına yardımcı olur. Pigment lekelenmelerinin olduğu bölgelerde lokalleştirilmiş tedaviler için tavsiye edilir. Kullanma Talimatı: Pigment lekelerini hafifletmek için: Crème PIGM 200 ürününü sabahları ve akşamları Lotion Alpha Kérato-Régulatrice kullandıktan sonra lekelerin üzerine sürerek uygulayınız. Tedavi süresince ve tedaviden sonra 2 ila 3 hafta boyunca koruyucu güneş kremi kullanınız. Ciltteki pigment sorunlarının tedavi edilmesi için Crème Placenta ile Crème PIGM 200 dönüşümlü olarak kullanılmasını tavsiye ederiz. Sonuç: Cildin genel görüntüsüne, ten rengine standart bir yapı ve parlaklık kazandırır.

Salyangoz Mukus Süzüntüsü Bazlı Kozmetik

Salyangoz Mukus Süzüntüsü Bazlı Kozmetik İMDİ YENİLENME ZAMANI! IT'S TIME TO SLOW DOWN! EXCLUSIVE Salyangoz Mukus Süzüntüsü Bazlı Kozmetik ŞİMDİ YENİLENME ZAMANI! Ultra Enerji Kremi Salyangoz Mukus Süzüntüsü Bazlı Cildi yenilemek için olağanüstü

Detaylı

Hiçbir katkı maddesi içermez. Gül çiçeklerinin işlenmesi esnasında elde edilir Doğal tonik etkisi sağlar. Doğal nem dengesine kavuşturur

Hiçbir katkı maddesi içermez. Gül çiçeklerinin işlenmesi esnasında elde edilir Doğal tonik etkisi sağlar. Doğal nem dengesine kavuşturur G İ R İ Ş %100 Doğal Hiçbir katkı maddesi içermez Gül çiçeklerinin işlenmesi esnasında elde edilir Doğal tonik etkisi sağlar Cildi nemlendirir Doğal nem dengesine kavuşturur Cilde taze ve duru bir görünüm

Detaylı

SPAKARE Kenevir yağı ile

SPAKARE Kenevir yağı ile Kenevir yağı ile Kenevir oldukça çok yönlü bir bitkidir. Geleneksel olarak, kenevir yelkenli gemilerde halatlar yapmak için kullanılır. Daha yakın zamanlarda, moda tasarımcıları kenevir liflerini elbise

Detaylı

TIENS. Aprotie Organics. Sağlıklı ve güzel cildin sırrını bulunuz!

TIENS. Aprotie Organics. Sağlıklı ve güzel cildin sırrını bulunuz! TIENS Aprotie Organics Sağlıklı ve güzel cildin sırrını bulunuz! APROTIE ORGANICS Aprotie Organics, organik portakal suyunu su yerine kullanır, çünkü bu, vitamin ve mineraller gibi besleyici maddeler açısından

Detaylı

Cilt Bakımları. *Epidermisin en üst katmanının nemlendirilmesi

Cilt Bakımları. *Epidermisin en üst katmanının nemlendirilmesi GÜZELLİĞİNİZ İÇİN Cilt Bakımları Bu bakım, cildin doğal parlaklığını ortaya çıkararak yüzün ışıldamasını sağlar. Ölü deri giderme, yüz ve boyun masajı ile başlar, özel bir maskenin uygulanması ile devam

Detaylı

Başladığı günden bu güne bitkisel yağlar ve özleri ile kozmetik sektöründe faaliyet gösteren ve 1924 yılında kurulan Aroma Cosmetics Jsc.

Başladığı günden bu güne bitkisel yağlar ve özleri ile kozmetik sektöründe faaliyet gösteren ve 1924 yılında kurulan Aroma Cosmetics Jsc. Başladığı günden bu güne bitkisel yağlar ve özleri ile kozmetik sektöründe faaliyet gösteren ve 1924 yılında kurulan Aroma Cosmetics Jsc. 90 yıllık bir Bulgaristan şirketidir. Üretim sahası olarak Balkanların

Detaylı

PURE OCEAN MAKYAJ TEMİZLEME SERİSİ

PURE OCEAN MAKYAJ TEMİZLEME SERİSİ MAKYAJ TEMİZLEME SERİSİ YENİ NESİL MAKYAJ TEMİZLEME SERİSİ KOLAY KULLANIM VE ETKİLİ SONUÇ ÖZEL GELİŞTİRİLMİŞ BENZERSİZ FORMÜL BİYOTEKNOLOJİ İLE ÜRETİM BİTKİSEL AKTİF MOLEKÜLLER EKSTRA CİLT BAKIMI TEMİZLEME

Detaylı

PROFESYONEL DERİN KİMYASAL PEELING & TEDAVİ DEVAM ÜRÜNLERİ KOZMESÖTİK BAKIM

PROFESYONEL DERİN KİMYASAL PEELING & TEDAVİ DEVAM ÜRÜNLERİ KOZMESÖTİK BAKIM PROFESYONEL DERİN KİMYASAL PEELING & TEDAVİ DEVAM ÜRÜNLERİ KOZMESÖTİK BAKIM ESTETİK DERMATOLOJİDE. FELSEFEMIZ : Araştırma, Geliştirme ve Yüksek Performans Dermaceutic Laboratuvarlarının ana amacı, doktorlara

Detaylı

Yeni. Genç görünümlü bir cilt? Dâhice.

Yeni. Genç görünümlü bir cilt? Dâhice. Yeni Genç görünümlü bir cilt? Dâhice. Cildin yaşlanması ile ilgili gerçekler Kabul edelim, kadınlar da erkekler de mümkün olduğunca uzun süre genç görünümünü korumak ister. Zamanın ilerleyişini durdurmayı,

Detaylı

anti-age güzelliðinizin sýrrý

anti-age güzelliðinizin sýrrý anti-age güzelliðinizin sýrrý 1 Lubex anti-age Lubex in Vizyonu 2 güzelliðinizin sýrrý 3 day light Cildinizin ideal þekilde nemlenmesini, cilt elastikiyetinin saðlanmasýný, serbest radikallere karþý korunmasýný,

Detaylı

Indermo Laboratuvarları, S.L. İspanya'da profesyonel kozmetik en yenilikçi üretim şirketlerinden biridir.

Indermo Laboratuvarları, S.L. İspanya'da profesyonel kozmetik en yenilikçi üretim şirketlerinden biridir. CORONA Tarihçe Şirketler-Laboratuvarlar Indermo Laboratuvarları, S.L. İspanya'da profesyonel kozmetik en yenilikçi üretim şirketlerinden biridir. Firmamız 1985 yılında kurulmuştur ve o zamandan beri kendini

Detaylı

Cildinizde yaşın ilerlemesine ve çevresel faktörlere bağlı olarak kurumalar ve kırışıklıklar meydana gelir

Cildinizde yaşın ilerlemesine ve çevresel faktörlere bağlı olarak kurumalar ve kırışıklıklar meydana gelir Cildinizde yaşın ilerlemesine ve çevresel faktörlere bağlı olarak kurumalar ve kırışıklıklar meydana gelir Cilt kırışıklıkları herhangi bir hastalık belirtisi değil, doğal bir süreçtir. Ciltte oluşan kırışıklıkların

Detaylı

SECRETS DE SOTHYS. Sothys'in Prestij Serisi. Haz ve teknolojinin simyası. 19 janv 04

SECRETS DE SOTHYS. Sothys'in Prestij Serisi. Haz ve teknolojinin simyası. 19 janv 04 SECRETS DE SOTHYS Sothys'in Prestij Serisi Haz ve teknolojinin simyası 1 Sothys uzmanlığı Cilt yaşlanmasında uzmanlık 2 yıl boyunca süren araştırmalar Yeni buluş Cilt stresine karşı zafer Hormonal ve beslenme

Detaylı

YENİ! Profesyonel Cilt Bakımı

YENİ! Profesyonel Cilt Bakımı Menalind professional Yaşlı ve hassas cilt için profesyonel cilt bakım serisi YENİ! Profesyonel Cilt Bakımı Cildin koruyuculuğuna mükemmel destek: Nutriskin Protection Complex Yeni Nutriskin Protection

Detaylı

PROFESYONEL DERİN KİMYASAL PEELING & LEKE ÜRÜNLERİ ESTETİK DERMATOLOJİ UZMANI

PROFESYONEL DERİN KİMYASAL PEELING & LEKE ÜRÜNLERİ ESTETİK DERMATOLOJİ UZMANI PROFESYONEL DERİN KİMYASAL PEELING & LEKE ÜRÜNLERİ ESTETİK DERMATOLOJİ UZMANI Dermaceutic, dünya çapında 30.000 i aşkın dermatoloji uzmanının tercih ettiği bir markadır. İçeriğinde, hyaluronik asit, stabilize

Detaylı

Burada kısa sürede ve fazla masrafa girmeden uygulayabileceğiniz birkaç Vücut bakım önerisi bulacaksınız.

Burada kısa sürede ve fazla masrafa girmeden uygulayabileceğiniz birkaç Vücut bakım önerisi bulacaksınız. Tepeden Tırnağa Vücut bakımı Burada kısa sürede ve fazla masrafa girmeden uygulayabileceğiniz birkaç Vücut bakım önerisi bulacaksınız. Bakım için Duş Yapılan araştırmalarda en çok tercih edilen yıkanma

Detaylı

Ruhu güçlü olanlar için doğal gücü GHESER ERKEK KOZMETIK SERISINDE YENILIK

Ruhu güçlü olanlar için doğal gücü GHESER ERKEK KOZMETIK SERISINDE YENILIK Ruhu güçlü olanlar için doğal gücü ERKEK KOZMETIK SERISINDE YENILIK ERKEK KOZMETİK SERİSİNDE İLKİ* ULTRA KONFOR TRAŞ JELİ Bu ferahlatıcı jel mükemmel tıraş için olağanüstü ipeksi kopük oluşturur. Jel sadece

Detaylı

BABOR SKINOVAGE PX VITA BALANCE. Bireysel ihtiyaçlara tam uyarlanmış Akıllı ve premium cilt bakım sistemi

BABOR SKINOVAGE PX VITA BALANCE. Bireysel ihtiyaçlara tam uyarlanmış Akıllı ve premium cilt bakım sistemi BABOR SKINOVAGE PX Bireysel ihtiyaçlara tam uyarlanmış Akıllı ve premium cilt bakım sistemi Doğal güzelliğin sınırlarını zorlamak için tasarlanmış bir cilt bakımı sistemi. SKINOVAGE PX cildinizin doğal

Detaylı

Cildinizi değiştirin. 0% Asit, 100% Doğal

Cildinizi değiştirin. 0% Asit, 100% Doğal Cildinizi değiştirin 0% Asit, 100% Doğal Yağlı ciltler, açıcılar, pre-aging bakımları için multi-etnik kozmesötik* marka... SALONDA Pre-aging Bakımı 3 Olgun cilt Bakımı 4 Açıcı Bakımı 5 Yağlı ve akne eğilimli

Detaylı

OSMANLI HANEDAN KİMYA KOZMETİK SAN. TİC. LTD. ŞTİ.

OSMANLI HANEDAN KİMYA KOZMETİK SAN. TİC. LTD. ŞTİ. Kremler 1.Acıbademli El ve Yüz Kremi: Badem Yağı Kremi Faydaları, Badem yağı kremi uzun yıllardır faydaları bilinen ve özellikle cilt bakımı için kullanılan badem yağından yapılmakta ve badem yağına nazaran,

Detaylı

güzelliğiniz için! Diş macunu 100 ml % 100 Bitkisel % 100 Bitkisel Misvak Özlü Diş macunu 50 ml % 100 Bitkisel Reishi Özlü

güzelliğiniz için! Diş macunu 100 ml % 100 Bitkisel % 100 Bitkisel Misvak Özlü Diş macunu 50 ml % 100 Bitkisel Reishi Özlü güzelliğiniz için! Diş macunu 100 ml % 100 Bitkisel Diş macunu 100 ml % 100 Bitkisel Misvak Özlü Diş macunu 50 ml % 100 Bitkisel Reishi Özlü 3 %100 Bitkisel Krem Reishi 50 ml Total kırışıklık bakımı %100

Detaylı

TEMEL CİLT BAKIM REHBERİ

TEMEL CİLT BAKIM REHBERİ TEMEL CİLT BAKIM REHBERİ UZMANLIĞIMIZ Cilt bakımı uzmanlığımız 50 seneye yakın süredir gerçekleştirdiğimiz ürün geliştirme ve gelişmiş cilt bakımı araştırmalarından gelmektedir. Bugün farklı teknik tecrübeleri

Detaylı

Glikolik Asit Bazlı. Cilt Bakım Ürünleri

Glikolik Asit Bazlı. Cilt Bakım Ürünleri Glikolik Asit Bazlı Cilt Bakım Ürünleri Cosmoscience Laboratuvarları nda geliştirilmiştir ve Fransa da üretimi yapılmaktadır. Bitki ekstraktları ve glikolik asit bazlı amenokozmetk ürün serisine sahiptir.

Detaylı

Ürün Tanıtım Kataloğu

Ürün Tanıtım Kataloğu SHILIBA O DOĞAL KİŞİSEL BA KIM ÜRÜNLE Rİ Ürün Tanıtım Kataloğu Kendi Güzelliğinizin Uzmanı Olun S H I L I B A O D OĞ A L Kİ Ş İ S E L B A KI M Ü R Ü N L E R İ Kendi Güzelliğinizin Uzmanı Olun Altıntepe

Detaylı

Genç kalmanın sırrını keşfedin

Genç kalmanın sırrını keşfedin Genç kalmanın sırrını keşfedin GÜZELLEŞTİREN sizsiniz vitale +25 REVERSALIST +35 ultimate +45 clinical TÜM YAŞLAR 2014 Global Araştırma ve Geliştirme Merkezi. New York AVON un, güzellik teknolojilerini

Detaylı

www.efendikozmetik.com

www.efendikozmetik.com www.efendikozmetik.com HAKKIMIZDA 2005 yılında kurulan Efendi Kozmetik, kurucularının kozmetik ve perakende sektöründeki 17 yıllık deneyimini de birleştirerek, müşterilerine doğal kozmetik alanında uzun

Detaylı

MASKE Normal Ciltler için

MASKE Normal Ciltler için MASKE Normal Ciltler için Normal, kuru, yağlı ve akneli cilt tipleri için 4 farklı çeşidi bulunmaktadır. İçeriğinde zengin bileşimlerin (Demir, Magnezyum, Kalsiyum, Bakır, Fosfor) yanı sıra, Susam Yağı,

Detaylı

Gıdalar ve Güzellik Ananas Armut Avokado Balık Balkabağı Biber Böğürtlen Brezilya fıstığı Çilek Elma

Gıdalar ve Güzellik Ananas Armut Avokado Balık Balkabağı Biber Böğürtlen Brezilya fıstığı Çilek Elma Gıdalar ve Güzellik Besinlerin dengeli bir şekilde tüketilmesi cildin sağlıklı bir görünüme sahip olmasını sağlar. Aşağıda cilt sağlığına katkıları olan besinler ve içerdikleri vitaminler ile mineraller

Detaylı

Yeni nem programı. hpm* Ha. b1055. Boletus extract. bpm. Exclusively in beauty institutes & spas.

Yeni nem programı. hpm* Ha. b1055. Boletus extract. bpm. Exclusively in beauty institutes & spas. Yeni nem programı Ha. hpm* Ha. bpm * b1055. * Boletus extract. Exclusively in beauty institutes & spas. Hydra3Ha_Tr.indd 1 11.02.2016 15:53:48 İyi nemlendirilmiş cilt daha genç görünür ve dış etkenlere

Detaylı

ELECTA Classic. 9 FONKSİYONLU CİLT BAKIM CİHAZI - Kullanım Kılavuzu - www.estemarket.net

ELECTA Classic. 9 FONKSİYONLU CİLT BAKIM CİHAZI - Kullanım Kılavuzu - www.estemarket.net ELECTA Classic 9 FONKSİYONLU CİLT BAKIM CİHAZI - Kullanım Kılavuzu - 1 1 PANEL DİAGRAMI 1. Zaman göstergesi 2. Zaman ayarı 3. Power On/Off 4. Ultrasonik güç göstergesi 5. Göz probu ışığı 6. Yüz probu ışığı

Detaylı

3 Gecelik Konaklamalı Programlar. 3 Gecelik Konaklamalı Programlar

3 Gecelik Konaklamalı Programlar. 3 Gecelik Konaklamalı Programlar Nua da geçireceğiniz zamanı en fazla keyif alarak değerlendirebilmeniz için sizin adınıza hazırladığımız, geçmişe doğru mistik bir yolculuk vadeden, ruhunuza ve bedeninize hitap eden bu programlar en doğru

Detaylı

SILVERLINE Genç Normal Karma Cilt Serisi

SILVERLINE Genç Normal Karma Cilt Serisi Yoğun olarak, ilk kez bitkisel ve denizsel içerikleri bir arada Corona de Oro üretmiştir. Yüksek kalitede sinerjik etkilerle cildin sağlığına, güzelliğine kavuşmasını gözle görülür şekilde ispatlanmıştır.

Detaylı

Aroma Terapi (60 dk.)

Aroma Terapi (60 dk.) Masajlar İsveç Masajı (60 dk.) Orta ve derin baskı tekniklerinin kullanıldığı, tüm vücuda uygulanan bir terapidir. Kan dolaşımını hızlandırır, kas gerilimini azaltarak konsantrasyonu güçlendirir. Anti-Stres

Detaylı

Yenilenmiş ve geliştirilmiş anti-aging favori serisi CHRONOLONG.

Yenilenmiş ve geliştirilmiş anti-aging favori serisi CHRONOLONG. КРАСОТА HER YAŞTA В GÜZELLİK! ЛЮБОМ ВОЗРАСТЕ! ПРЕДСТАВЛЯЕМ ВАМ ОБНОВЛЕННУЮ И УСОВЕРШЕНСТВОВАННУЮ СЕРИЮ ЛЮБИМЫХ АНТИВОЗРАСТНЫХ СРЕДСТВ CHRONOLONG Yenilenmiş ve geliştirilmiş anti-aging favori serisi CHRONOLONG.

Detaylı

Masajlar. Bölgesel Pythia Masajı 30 min. 90 TL. Geleneksel Bali Masajı 50 min. 170 TL. Reflexology 50 min. 170 TL

Masajlar. Bölgesel Pythia Masajı 30 min. 90 TL. Geleneksel Bali Masajı 50 min. 170 TL. Reflexology 50 min. 170 TL Masajlar Bölgesel Pythia Masajı 30 min. 90 TL Beden ve ruhunuzda derinlemesine rahatlama hissi uyandıran, özel aroma yağları ile yapılan yumuşak bölgesel bir masaj terapisidir. Pythia Masajı 50 min. 140

Detaylı

Eau de Perfumes 50 ml / 100 ml for men. 580-5: Active -100 ml

Eau de Perfumes 50 ml / 100 ml for men. 580-5: Active -100 ml 2 3 Eau de Perfumes 50 ml / 100 ml for men 580-1: Hazal -100 ml 580-2: VIE -100 ml 580-3: Blue -100 ml 580-4: Sport -100 ml 580-5: Active -100 ml 4 570-1-Sport -50 ml 570-2-Blue -50 ml 570-3-VIE -50 ml

Detaylı

Estetik Dermatoloji Alanının Lider Markası DermaCeutic ten ANTI AGING ve PEELING Bakım Ürünleri

Estetik Dermatoloji Alanının Lider Markası DermaCeutic ten ANTI AGING ve PEELING Bakım Ürünleri Estetik Dermatoloji Alanının Lider Markası DermaCeutic ten ANTI AGING ve PEELING Bakım Ürünleri 1 DermaCeutic yaşlanma, leke ve akne tedavisinde profesyonel peeling bakım serisi ve devamında ev bakım ürünleri

Detaylı

Daha önce hiç GÖRMEDİĞİNİZ, HİSSETMEDİĞİNİZ, ve hatta HAYAL DAHİ etmediğiniz bir anti-ageing cilt bakımı

Daha önce hiç GÖRMEDİĞİNİZ, HİSSETMEDİĞİNİZ, ve hatta HAYAL DAHİ etmediğiniz bir anti-ageing cilt bakımı Daha önce hiç GÖRMEDİĞİNİZ, HİSSETMEDİĞİNİZ, ve hatta HAYAL DAHİ etmediğiniz bir anti-ageing cilt bakımı TRENDİN ARKASINDAKİ GERÇEKLER Müşterilerin 1/3 ü pazarda yer alan birbirinden farklı anti-ageing

Detaylı

INTENSIVE SKINCARE GELĠġMĠġ CĠLT TAMAMLAYICI

INTENSIVE SKINCARE GELĠġMĠġ CĠLT TAMAMLAYICI INTENSIVE SKINCARE KADĠFE YUMUġAKLIĞI. ANINDA ARINMA. Cilde pürüzsüz görünüm sağlayan faydalarıyla profesyonel fraksiyonel lazer tedavisiyle karģılaģtırılabilecek Yeni "Akıllı Gözenek Silici" *.* *Sonuçlar

Detaylı

Dolgu Mucizesi... Saf Argan Yağı. doğanın bilimsel gücü... Enjekte Gerektirmeyen. DNA üzerinde etkisi kanıtlanmış anti-aging seriler ORGANIC COSMETIC

Dolgu Mucizesi... Saf Argan Yağı. doğanın bilimsel gücü... Enjekte Gerektirmeyen. DNA üzerinde etkisi kanıtlanmış anti-aging seriler ORGANIC COSMETIC ITALY doğanın bilimsel gücü... Enjekte Gerektirmeyen Dolgu Mucizesi... Saf Argan Yağı DNA üzerinde etkisi kanıtlanmış anti-aging seriler ORGANIC COSMETIC PARABEN İÇERMEZ SLS İÇERMEZ NİKEL TESTİ YAPILMIŞTIR

Detaylı

1. DOĞAL ve ORGANİK KOZMETİK AKTİFLERİ... 1 1.1 AKNE TEDAVİSİ İÇİN AKTİFLER... 1 1.2 KIRIŞIKLIK GİDERİCİ AKTİFLER... 1

1. DOĞAL ve ORGANİK KOZMETİK AKTİFLERİ... 1 1.1 AKNE TEDAVİSİ İÇİN AKTİFLER... 1 1.2 KIRIŞIKLIK GİDERİCİ AKTİFLER... 1 İçindekiler Tablosu 1. DOĞAL ve ORGANİK KOZMETİK AKTİFLERİ... 1 1.1 AKNE TEDAVİSİ İÇİN AKTİFLER... 1 1.2 KIRIŞIKLIK GİDERİCİ AKTİFLER... 1 1.3 GÖZ BÖLGESİ PROBLEMLERİ İÇİN AKTİFLER... 2 1.4 SELÜLİT VE

Detaylı

INTENSIVE SKINCARE GELĠġMĠġ CĠLT TAMAMLAYICI

INTENSIVE SKINCARE GELĠġMĠġ CĠLT TAMAMLAYICI INTENSIVE SKINCARE KADĠFE YUMUġAKLIĞI. ANINDA ARINMA. Cilde pürüzsüz görünüm sağlayan faydalarıyla profesyonel fraksiyonel lazer tedavisiyle karģılaģtırılabilecek Yeni "Akıllı Gözenek Silici" *.* *Sonuçlar

Detaylı

DERMACEUTIC LEKE GİDERİMİNDE YENİ YAKLAŞIM

DERMACEUTIC LEKE GİDERİMİNDE YENİ YAKLAŞIM DERMACEUTIC LEKE GİDERİMİNDE YENİ YAKLAŞIM LEKE GİDERİMİNDE YENİ YAKLAŞIM HEDEF Ciltteki pigment lekelerinin karmaşıklığına yönelim ; - Çeşitli cilt tipleri ve fototipler -Orijin çeşitlilikleri -Pigment

Detaylı

PROFESYONEL DERİN KİMYASAL PEELING & LEKE TEDAVİ ÜRÜNLERİ ESTETİK DERMATOLOJİ UZMANI

PROFESYONEL DERİN KİMYASAL PEELING & LEKE TEDAVİ ÜRÜNLERİ ESTETİK DERMATOLOJİ UZMANI PROFESYONEL DERİN KİMYASAL PEELING & LEKE TEDAVİ ÜRÜNLERİ ESTETİK DERMATOLOJİ UZMANI Profesyonel Kimyasal Pe Leke Tedavi Kimyasal peeling, cilt soymanın kimyasal ajanlarla gerçekleştirilen hızlandırılmış

Detaylı

55 Çeşit Cilt Hastalığına 55 Çeşit Sabun

55 Çeşit Cilt Hastalığına 55 Çeşit Sabun On5yirmi5.com 55 Çeşit Cilt Hastalığına 55 Çeşit Sabun Mardinli sabun üreticisi Mehmet Yüksel, 55 çeşit sabun ile 55 çeşit cilt hastalığına şifa kaynağı olduğunu söylüyor. Yayın Tarihi : 24 Şubat 2012

Detaylı

DERMOAROMA PEELİNG SİSTEMİ

DERMOAROMA PEELİNG SİSTEMİ PEELING SYSTEM DERMOAROMA PEELİNG SİSTEMİ Cildin Kimyasal Stimülasyonu UYGUNLUK AVANTAJLARI Sert kimyasal peeling yapma fikri konusunda tereddütlü hastalarda ilk adımdır. Dermal dolgu etkilerini destekler.

Detaylı

GÜZELLİK VE YENİLENME KATALOĞU 2013/01

GÜZELLİK VE YENİLENME KATALOĞU 2013/01 GÜZELLİK VE YENİLENME KATALOĞU 2013/01 Experalta koleksiyonu içeriğindeki Reishi mantarı cildin gençliğini ve esnekliğini destekler. Güzelliğin Doğal laboratuvarı Güzel olan her şey benzersizdir. Kar tanelerinin

Detaylı

Laboratorios Indermo S.L.

Laboratorios Indermo S.L. Laboratorios Indermo S.L. Basit spa ve temizleme Tam Spa Temel Spa Temel ağlar Doğal SIAM Thai Masajı Sıcak Volkanik Taşlar Basit Spa Küçük güzellik salonları için fazla altyapı gerektirmez Duş gerektirmez

Detaylı

Bioform SPA & Eğitim Merkezi

Bioform SPA & Eğitim Merkezi Bioform SPA & Eğitim Merkezi Day Spa ve Genel Spa merkezlerinde yapılabilecek vücut uygulamaları eğitimi Marine and Vegetal Spa Basit spa ve temizleme Tam Spa Temel Spa Temel ağlar Doğal SIAM Thai Masajı

Detaylı

M ERH ABA M UTLU Cİ L T YENİ

M ERH ABA M UTLU Cİ L T YENİ M ERH ABA M UTLU Cİ L T V I TAMIN C ISILT I VER E N NEMLEN DIRICI YOĞUN VE STRESLİ YAŞAMLAR, SAĞLIKLI GÖRÜNEN CİLTLER Isıltılı cilt ile ilgili olarak dünya genelinde her ay internette yarım milyona yakın

Detaylı

Sleeping eauty. by DesleeClama Uyuyan Güzel - Doğanın güzellik sırlarından esinlenmiş yatak kumaşları

Sleeping eauty. by DesleeClama Uyuyan Güzel - Doğanın güzellik sırlarından esinlenmiş yatak kumaşları Uyuyan Güzel - Doğanın güzellik sırlarından esinlenmiş yatak kumaşları Doğanın güzelliği bir yatakta Uyuyan güzel yatak uygulamaları koleksiyonu, sizi doğanın güzellik ürünlerini keşfederek, dünya çapında

Detaylı

YENİ SERİ C RENEWAL SYSTEM. ile H2CR CİLDİNİZ CANLILIĞINI YİTİRDİĞİNDE ACİL MÜDAHALE ETMEK GEREKİR

YENİ SERİ C RENEWAL SYSTEM. ile H2CR CİLDİNİZ CANLILIĞINI YİTİRDİĞİNDE ACİL MÜDAHALE ETMEK GEREKİR YENİ SERİ C RENEWAL SYSTEM ile H2CR CİLDİNİZ CANLILIĞINI YİTİRDİĞİNDE ACİL MÜDAHALE ETMEK GEREKİR Pazar Sothys : pazar içerisinde yer alan bir marka Kozmetiğin 3 temel trendine özel yanıt. «Doğal» Kozmetik

Detaylı

UNI UE R HÜCRE KOZMETİĞİ AKTİF İYİ YAŞLANMA

UNI UE R HÜCRE KOZMETİĞİ AKTİF İYİ YAŞLANMA UNI UE R HÜCRE KOZMETİĞİ AKTİF İYİ YAŞLANMA! www.uniq10ue.com info@uniq10ue.com etkili olduğu aktive ettiği etkili olduğu etkili olduğu etkili olduğu UNI UE R HÜCRE KOZMETİĞİ UNIQ10UE KONSANTRELERİ- ÇOK

Detaylı

GÜVERTE ve GÖVDE TEMİZLİĞİ

GÜVERTE ve GÖVDE TEMİZLİĞİ S O F E TA M A R İ N E GÜVERTE ve GÖVDE TEMİZLİĞİ Tekne Güverte Ve Gövde Temizlik Maddesi Cleaner teknelerdeki kaymaz yüzeylerde oluşan ağır kirleri ve siyah lekeleri etkili bir şekilde ve kolaylıkla

Detaylı

2 Gecelik Konaklamalı Programlar. 2 Gecelik Konaklamalı Programlar

2 Gecelik Konaklamalı Programlar. 2 Gecelik Konaklamalı Programlar Nua da geçireceğiniz zamanı en fazla keyif alarak değerlendirebilmeniz için sizin adınıza hazırladığımız, geçmişe doğru mistik bir yolculuk vadeden, ruhunuza ve bedeninize hitap eden bu programlar en doğru

Detaylı

07.10.2013 PAZARTESİ İZMİR GÜNDEMİ. -Sağlık, Kültür ve Spor Daire Başkanlığı - Basın Halkla İlişkiler Şube Müdürlüğü

07.10.2013 PAZARTESİ İZMİR GÜNDEMİ. -Sağlık, Kültür ve Spor Daire Başkanlığı - Basın Halkla İlişkiler Şube Müdürlüğü 07.10.2013 PAZARTESİ İZMİR GÜNDEMİ -Sağlık, Kültür ve Spor Daire Başkanlığı - Basın Halkla İlişkiler Şube Müdürlüğü Doç. Dr. Hoşnuter: Basit Merdiven Altı Güzellik Merkezlerine Dikkat Yaz aylarında

Detaylı

TAKIMA HOŞ GELDİNİZ. Erb. Dipl. Franz Dr. Joseph

TAKIMA HOŞ GELDİNİZ. Erb. Dipl. Franz Dr. Joseph 1 2 TAKIMA HOŞ GELDİNİZ İnanıyoruz ki yaşadığımız yüzyılda yüksek başarım (performans) sadece uzman (profesyonel) ekiplerin işi olabilir. Her gün öncü felsefemizi takip ediyor, kozmetiği ve estetiği sıradışı

Detaylı

Sır gibi bir labirentteyim, ağrılarım diniyor, ruhum hafifliyor, huzur buluyorum; kendimi ödüllendiriyorum

Sır gibi bir labirentteyim, ağrılarım diniyor, ruhum hafifliyor, huzur buluyorum; kendimi ödüllendiriyorum SPA MENÜ Sır gibi bir labirentteyim, ağrılarım diniyor, ruhum hafifliyor, huzur buluyorum; kendimi ödüllendiriyorum Geleneksel SPA rutinleri, Kuum un modern anlayışı ile yeniden doğuyor. Doğal bitki özleri,

Detaylı

Termal Sular ve Cildimiz

Termal Sular ve Cildimiz Termal Sular ve Cildimiz Termal su nedir? Termal su, doğal mineral içeriklere ve iyileştirici etkilere sahiptir. Tedavi amaçlı kullanıma uygundur. Birçok karakteristik özelliği sayesinde, sağlık alanında

Detaylı

LABORATUVAR - FABRİKA

LABORATUVAR - FABRİKA FARMONA DOĞAL KOZMETİK FARMONA NIN HİKAYESİ Farmona Doğal Kozmetik Laboratuvarı Üretim Tesisi, 1997 yılında Güney Polonya nın Krakow şehrinde inşa edilmiştir. Farmona nın güvenilirliği ve modern yapısından

Detaylı

SNAKE VENOM ANTI AGING YÜZ KREMİ 50gr.

SNAKE VENOM ANTI AGING YÜZ KREMİ 50gr. SNAKE VENOM ANTI AGING YÜZ KREMİ 50gr. SNAKE VENOM Anti-Aging Yüz Kremi, tropikal ormanlarda yaşayan Tapınak Yılanı zehirinin sentetik versiyonunu içeren ve Kolajen - Alantoin ile güçlendirilmiş özel formülü

Detaylı

Kuum Hotel & SPA Atatürk Caddesi No 150 Göltürkbükü Bodrum Muğla 48400 TR T: 0252 311 0082 E-Mail: spareception@kuumhotel.com.

Kuum Hotel & SPA Atatürk Caddesi No 150 Göltürkbükü Bodrum Muğla 48400 TR T: 0252 311 0082 E-Mail: spareception@kuumhotel.com. Kuum Hotel & SPA Atatürk Caddesi No 150 Göltürkbükü Bodrum Muğla 48400 TR T: 0252 311 0082 E-Mail: spareception@kuumhotel.com spa menu Sır gibi bir labirentteyim, ağrılarım diniyor, ruhum hafifliyor,

Detaylı

www.assospharma.com skinmedica@assospharma.com

www.assospharma.com skinmedica@assospharma.com SkinMedica Juvenis/.Doruk/20120702/CC www.assospharma.com skinmedica@assospharma.com Bilimsel Güzellik Bilimsel Güzellik Cilt Bakım ve Yenileme Sistemleri Temizleyici Yüz Temizleyici 9 TNS TM (Doğal Büyüme

Detaylı

İÇİNDEKİLER GİRİŞ...XIII BÖLÜM

İÇİNDEKİLER GİRİŞ...XIII BÖLÜM İÇİNDEKİLER GİRİŞ...XIII BÖLÜM 1: Cildiniz ile Yakın ve Dost Olun...1 Yapı... 1 Cilt Oluşumu...2 Epidermis...3 Deri Oluşumu...4 Dermis...5 Ciltaltı Dokusu...6 İşlev...6 BÖLÜM 2: Harika bir Yüz ve Vücut

Detaylı

Dr. Christian Rimpler

Dr. Christian Rimpler 1 Kozmetik kavramı artık günümüzde güzel olmanın çok daha ötesinde anlamlar taşımaktadır. Bakımlı olmak bize yaşı olmayan ve doğal bir güzelliğin konforunu sunmaktadır. İşte bu nedenle Dr. Rimpler Ekibi

Detaylı

CREAMOL. Creamol Cream&Cologne. Laber Kimya Ar-Ge San.Tic.

CREAMOL. Creamol Cream&Cologne. Laber Kimya Ar-Ge San.Tic. CREAMOL 1 2 CREAMOL Nedir? Yeni bir krem Yeni bir Balsam Yeni bir kolonya Yeni bir antiseptik Yeni bir parfüm şekli 3 CREAMOL Nedir? Yeni bir krem Yeni bir Balsam Yeni bir kolonya Yeni bir antiseptik Yeni

Detaylı

KULLAN. BÜYÜLEN. DEĞİŞİMİ YAŞA.

KULLAN. BÜYÜLEN. DEĞİŞİMİ YAŞA. KULLAN. BÜYÜLEN. DEĞİŞİMİ YAŞA. İLERİ FORMÜL ENERJUVE Amway'e özel patentli* bir komplekstir. Özel güçlendirici lipit çeşitleri kreatini güçlendirir ve hasarlı saçta bulunan negatif yükü nötrleştirmek

Detaylı

Beleza do brasil Felsefesi

Beleza do brasil Felsefesi Beleza do brasil Felsefesi Brezilya ve Amazon bölgesi Dünya'nın en geniş yağmur ormanlarına ve biyolojik çeşitliliğin en büyük zenginliğine ev sahipliği yapıyor. 60.000 'den fazla olan bitki türleri, 1000

Detaylı

Kozmetiklerde Yeni Ürünler

Kozmetiklerde Yeni Ürünler ARTISTRY Renkli Kozmetiklerde Yeni Ürünler Lansman tarihi: 2 Kasım 2015 ARTISTRY EXACT FIT TM Makyaj Öncesi Baz (BB Krem) SPF 35 UVA/ UVB PA+++ ARTISTRY EXACT FIT TM Mükemmelleştirici Toz Pudra ARTISTRY

Detaylı

YÜZ BAKIM. ANTİ-AGEİNG-Yaşlanma Karşıtı Bakım ANTİ-WRİNKLE-Kırışıklık karşıtı bakım FIRMING- sıkılaştırıcıgerici

YÜZ BAKIM. ANTİ-AGEİNG-Yaşlanma Karşıtı Bakım ANTİ-WRİNKLE-Kırışıklık karşıtı bakım FIRMING- sıkılaştırıcıgerici ANTİ-AGEİNG-Yaşlanma Karşıtı Bakım ANTİ-WRİNKLE-Kırışıklık karşıtı bakım FIRMING- sıkılaştırıcıgerici REGENERATING-Yenileyici MOISTURIZING- SOOTHING-Yoğun Nemlendirme Rahatlatma MAKE UP- Renkli Kozmetik

Detaylı

Cildinize hak ettiği geleceği verin

Cildinize hak ettiği geleceği verin Cildinize hak ettiği geleceği verin «Profesyonel estetik metodlarımızla kişilerin güzellik ihtiyaçlarına cevap verebilmeniz mümkün olabilecektir» Eczacı ve kurucu Georges Gay - 1926 HİKAYEMİZ DÜNYA ESTETİĞİ

Detaylı

DOĞALA DÖNÜŞ. Güzelliğinizi ve sağlığınızı doğaya teslim etmenin tam zamanı. Petra dünyasına hoş geldiniz! Petra hep birlikte güçlü bir ekip!

DOĞALA DÖNÜŞ. Güzelliğinizi ve sağlığınızı doğaya teslim etmenin tam zamanı. Petra dünyasına hoş geldiniz! Petra hep birlikte güçlü bir ekip! Petra dünyasına hoş geldiniz! Şirketin tüm alanlarındaki sorumluluk bilinci, yetkinlik ve yaratıcılık, ayrıca partnerlerin ve müşterilerin memnuniyeti sayesinde, Petra evsel işler ve bakım konusunda belirleyici

Detaylı

BİTKİSEL SABUNLAR VE FAYDALARI

BİTKİSEL SABUNLAR VE FAYDALARI BİTKİSEL SABUNLAR VE FAYDALARI Papatya Sabunu : İltihap gidericidir, selüloit tedavisinde kullanılır, cilt parlaklığı içinse sabunlandıktan bir iki dakika sonra durulanmak yeterlidir. Hazırlanacak sabunun

Detaylı

19,9 0 TL. 75 BP Sipariş. Eylül Kataloğundan. Verin İndirim Fırsatlarından Yararlanın! 1 27 EYLÜL 2015 110990 29,90TL

19,9 0 TL. 75 BP Sipariş. Eylül Kataloğundan. Verin İndirim Fırsatlarından Yararlanın! 1 27 EYLÜL 2015 110990 29,90TL 09 1 27 EYLÜL 2015 Şekli ayarlanabilen, HAFİF VE ESTETİK ÇANTA Eylül Kataloğundan 75 BP Sipariş Verin İndirim Fırsatlarından Yararlanın! Pembe Yaz Çantası Boyutlar: 51 x 33 x 13 cm. 110990 19,9 0 TL 110990

Detaylı

CesurDudaklar. evamaree.com. Fransa Dermscan Laboratuvarlarında yapılan Klinik Testlerle Eva Marée Lip Maximizer'ın gücü kanıtlanmıştır.

CesurDudaklar. evamaree.com. Fransa Dermscan Laboratuvarlarında yapılan Klinik Testlerle Eva Marée Lip Maximizer'ın gücü kanıtlanmıştır. CesurDudaklar * * * Klinik & Dermatolojik Olarak Test Edilmiştir Fransa Dermscan Laboratuvarlarında yapılan Klinik Testlerle Eva Marée Lip Maximizer'ın gücü kanıtlanmıştır. *Kullanıcı memnuniyet yüzdesidir.

Detaylı

Bu bölümde ZAMAN MAKİNESİ(Time Machine)'nin yüze ait uygulamalarda kullanımını inceleyeceğiz.

Bu bölümde ZAMAN MAKİNESİ(Time Machine)'nin yüze ait uygulamalarda kullanımını inceleyeceğiz. TEDAVİ / UYGULAMA : Bu bölümde ZAMAN MAKİNESİ(Time Machine)'nin yüze ait uygulamalarda kullanımını inceleyeceğiz. Dalga Tipi / Wave Type 1,2,3 ve 4 Dalga Tipi Seviyesi ayarı / Wave Level setting: Hassas

Detaylı

Derideki kök hücrelerinin korunması için bitkisel kök hücre teknolojisi!

Derideki kök hücrelerinin korunması için bitkisel kök hücre teknolojisi! www.orenda.gen.tr Derideki kök hücrelerinin korunması için bitkisel kök hücre teknolojisi! Cansız, mat ve dökülen saçlar için hazırlanmış, saç bakım ailesinin yeni bir üyesi olan Orenda Magic Power Serum

Detaylı

365 Gün Detoks Programları. Detoks Programları

365 Gün Detoks Programları. Detoks Programları 365 Gün Ülkenin ilk ve tek destinasyon SPA'sı olan Richmond Nua, yılın 365 günü "Detoks" imkanı sunan huzur ve arınma adresidir. Detoks programı fiziksel ve duygusal bedeni temizlerken, sezgisel yetenekleri

Detaylı

DOĞAYA DÖNÜŞ. Güzelliğinizi ve sağlığınızı doğaya teslim etmenin tam zamanı.

DOĞAYA DÖNÜŞ. Güzelliğinizi ve sağlığınızı doğaya teslim etmenin tam zamanı. DOĞAYA DÖNÜŞ Güzelliğinizi ve sağlığınızı doğaya teslim etmenin tam zamanı. İnsan, doğanın kendisine sunduğu zengin dünyayı artık her zamankinden daha yakından tanıyor. Bitkilerin sayısız faydasını, geleneklerin

Detaylı

DERS BİLGİ FORMU. Dersin Adı Alan Meslek/Dal Dersin Okutulacağı Dönem/Yıl /Sınıf Süre. Dersin Amacı. Dersin Tanımı Dersin Ön Koşulları

DERS BİLGİ FORMU. Dersin Adı Alan Meslek/Dal Dersin Okutulacağı Dönem/Yıl /Sınıf Süre. Dersin Amacı. Dersin Tanımı Dersin Ön Koşulları Dersin Adı Alan Meslek/Dal Dersin Okutulacağı Dönem/Yıl /Sınıf Süre Dersin Amacı Dersin Tanımı Dersin Ön Koşulları Ders İle Kazandırılacak Yeterlikler Dersin İçeriği Yöntem ve Teknikler Eğitim Öğretim

Detaylı

ageloc GALVANIC SPA SYSTEMS Parlak bir atılım

ageloc GALVANIC SPA SYSTEMS Parlak bir atılım ageloc GALVANIC SPA SYSTEMS Parlak bir atılım Daha genç görünmenizin ardındaki sırrı çözün Mesele genç görünmek olunca, bazıları için zamanın sabit dururken neden diğerleri için hızlandığını hiç merak

Detaylı

Deri, vücudun sa lam ve koruyucu dı örtüsüdür. Salgı bezleri, tırnaklar,tüyler ile deri bir organ ve sistemdir. En geni organdır (Yakla ık 1.

Deri, vücudun sa lam ve koruyucu dı örtüsüdür. Salgı bezleri, tırnaklar,tüyler ile deri bir organ ve sistemdir. En geni organdır (Yakla ık 1. Deri, vücudun sa lam ve koruyucu dı örtüsüdür. Salgı bezleri, tırnaklar,tüyler ile deri bir organ ve sistemdir. En geni organdır (Yakla ık 1.5-2 m 2 ) Deri esas olarak iki tabakadan olu ur Üst deri (Epidermis)

Detaylı

activ eurogel Plus Yara izlerinizi gözle görünür bir şekilde tedavi edin

activ eurogel Plus Yara izlerinizi gözle görünür bir şekilde tedavi edin eurogel Plus Yara izlerinizi gözle görünür bir şekilde tedavi edin Yara izlerinin kızarıklığını gidermek, esnekliğini arttırmak ve rahatsızlığını gidermek için Silikonun, yara izlerinin tedavisindeki üstünlükleri

Detaylı

Özel Formülasyon DAHA İYİ DAHA DÜŞÜK MALIYETLE DAHA SAĞLIKLI SÜRÜLER VE DAHA FAZLA YUMURTA IÇIN AGRALYX!

Özel Formülasyon DAHA İYİ DAHA DÜŞÜK MALIYETLE DAHA SAĞLIKLI SÜRÜLER VE DAHA FAZLA YUMURTA IÇIN AGRALYX! Özel Formülasyon DAHA İYİ Yumurta Verimi Kabuk Kalitesi Yemden Yararlanma Karaciğer Sağlığı Bağırsak Sağlığı Bağışıklık Karlılık DAHA DÜŞÜK MALIYETLE DAHA SAĞLIKLI SÜRÜLER VE DAHA FAZLA YUMURTA IÇIN AGRALYX!

Detaylı

Tek Gecelik Konaklamalı Programlar. Tek Gecelik Konaklamalı Programlar

Tek Gecelik Konaklamalı Programlar. Tek Gecelik Konaklamalı Programlar Nua da geçireceğiniz zamanı en fazla keyif alarak değerlendirebilmeniz için sizin adınıza hazırladığımız, geçmişe doğru mistik bir yolculuk vadeden, ruhunuza ve bedeninize hitap eden bu programlar en doğru

Detaylı

Uygulama yirmi dakika sürüyor ve hemen normal yaşamınıza dönebiliyorsunuz. "Kaşlarımın arasındaki çizgi beni aslında olmasamda, kızgın gösteriyor.

Uygulama yirmi dakika sürüyor ve hemen normal yaşamınıza dönebiliyorsunuz. Kaşlarımın arasındaki çizgi beni aslında olmasamda, kızgın gösteriyor. Yüzümüzde aşırı çalışan mimik kasları dinamik yüz çizgilerine yol açıyor ve bizi olduğumuzdan daha yaşlı gösteriyor. Bu çizgilerin cerrahi ile giderilmesi çok zahmetli olabiliyor. Botoks maddesini yüzdeki

Detaylı

ageloc Sıkça Sorulan Sorular Genel Sorular (sayfa 2-3) Kullanımı (sayfa 3-5) Güvenlik Sorusu (page 5)

ageloc Sıkça Sorulan Sorular Genel Sorular (sayfa 2-3) Kullanımı (sayfa 3-5) Güvenlik Sorusu (page 5) Genel Sorular (sayfa 2-3) 1. arsupermarkers Nedir? 2. ageloc ürünleri alt deride (dermis tabakasında) etkili olur mu? Etkili değilse, içindeki maddeler genleri nasıl hedeflemektedir? 3. Nu Skin Galvanic

Detaylı

KEMİK VE DİŞ ETİ SORUNLARI İÇİN EN GÜVENİLİR VE EN ETKİLİ ÇÖZÜM

KEMİK VE DİŞ ETİ SORUNLARI İÇİN EN GÜVENİLİR VE EN ETKİLİ ÇÖZÜM DOKU YENİLENMESİNDE OTOLOG ÇÖZÜM TÜRKİYEDE TEK DENTAL PRP KİTİ KEMİK VE DİŞ ETİ SORUNLARI İÇİN EN GÜVENİLİR VE EN ETKİLİ ÇÖZÜM YENİLENMEK KENDİ İÇİMİZDE ONARICI DOKU YENİLENMESİNİ HIZLANDIRAN YENİLİKÇİ

Detaylı

ARCTIC SECRET Oksijen Serisi

ARCTIC SECRET Oksijen Serisi ARCTIC SECRET Oksijen Serisi OKSİJEN SERİSİ KUZEY DENİZİNİN SIRLARI Deride hücresel solunumu arttırıcı etki gösterir, deriyi oksijenlendirir. Cilde elastikiyet kazandırır, ölü cilt hücrelerinin giderilmesine

Detaylı

Cildinin Biliyor musun?

Cildinin Biliyor musun? CİLDİNİz. HİSSEDİYOr- MUSUN? Cildinin Durumunu Biliyor musun? 3 Genel olarak hepimiz sağlıklı, normal bir ciltle dünyaya geliriz. Durum... normal cilt kuru cilt Bu mükemmel bir cilt, hemen hemen kusursuz,

Detaylı

Doğal Ferahlık Şeker veya kafein etkilerinden arınmış ferahlatıcı bir içecektir. Regeneration Felsefesi Vücudun temizlemesine yardımcı olur.

Doğal Ferahlık Şeker veya kafein etkilerinden arınmış ferahlatıcı bir içecektir. Regeneration Felsefesi Vücudun temizlemesine yardımcı olur. SUNRIDER ÜRÜNLER Calli Bitkisel Çay Sağlığa katkılarından dolayı bitkisel çaylar binlerce yıldır Asya da sevilerek tüketilmektedir. Dr. Tei-Fu Chen, çok eskilere dayanan çay sanatını, özel kuru spreyleme

Detaylı

YAŞ GURUPLARINA GÖRE CİLTLERİN YAPISI VE İHTİYAÇLARI 20'Lİ YAŞLARDA

YAŞ GURUPLARINA GÖRE CİLTLERİN YAPISI VE İHTİYAÇLARI 20'Lİ YAŞLARDA Nem kaybına uğrayan cilt iki sorunla karşı karşıya kalır. Cildin en üst yüzeyi olan epidermis deki su molekülleri, buharlaşma karşısında, koruyucu bariyer görevini yerine getiremez hale gelir. YAŞ GURUPLARINA

Detaylı

Karmanızı değiştirmeye bugünden başlayın... Siz karmanızda pozitif enerji biriktirdiğiniz zaman; ''Karma'' size sağlık, huzur ve dinginlik sunacaktır.

Karmanızı değiştirmeye bugünden başlayın... Siz karmanızda pozitif enerji biriktirdiğiniz zaman; ''Karma'' size sağlık, huzur ve dinginlik sunacaktır. KARMA MENÜ Karmanızı değiştirmeye bugünden başlayın... Siz karmanızda pozitif enerji biriktirdiğiniz zaman; ''Karma'' size sağlık, huzur ve dinginlik sunacaktır. Unutmayın; Wellness bir yaşam tarzıdır.

Detaylı

Aktif oksijenle gençleşin

Aktif oksijenle gençleşin Aktif oksijenle gençleşin PHARMAOZON Ozon nedir? PHARMAOZON Aktif oksijen olarak adlandırılan ozon,bilinen en etkili antibakteriyel ajandır. Üç oksijen atomundan oluşan doğal bir gazdır. 2 atomlu normal

Detaylı

ELECTA PRIVILIGE. - Kullanım Kılavuzu - 14 FONKSİYONLU CİLT BAKIM CİHAZI

ELECTA PRIVILIGE. - Kullanım Kılavuzu - 14 FONKSİYONLU CİLT BAKIM CİHAZI ELECTA PRIVILIGE 14 FONKSİYONLU CİLT BAKIM CİHAZI - Kullanım Kılavuzu - YÜKSEK FREKANS Yüksek frekans elektro terapinin kullanım alanları aşağıda verilmektedir: (High Frequency) o Kuru ciltlerde kullanılır

Detaylı

1. Saç bakımı için kullanılan araç gereçleri tanır. 2. Saç bakımı işleminin basamaklarını ifade eder.

1. Saç bakımı için kullanılan araç gereçleri tanır. 2. Saç bakımı işleminin basamaklarını ifade eder. İŞİN / MODÜLÜN ADI: A1) Kişisel Bakım Yapma A101)Saç bakımını yapar. ORTAM (Araç gereç, donanım ve koşullar) Şampuan, saç bakım kremi, havlu, tarak, kurutma makinesi Saç bakımını hijyen kurallarına uygun

Detaylı

PRP NEDİR... 1 PRP UYGULAMASINDA AMAÇ NEDİR... 2 PRP UYGULAMASI NASIL YAPILIR, PRP UYGULAMA SÜRESİ... 3

PRP NEDİR... 1 PRP UYGULAMASINDA AMAÇ NEDİR... 2 PRP UYGULAMASI NASIL YAPILIR, PRP UYGULAMA SÜRESİ... 3 İÇİNDEKİLER PRP NEDİR... 1 PRP UYGULAMASINDA AMAÇ NEDİR... 2 PRP UYGULAMASI NASIL YAPILIR, PRP UYGULAMA SÜRESİ... 3 PRP UYGULAMASI AĞRILI MIDIR, PRP UYGULAMASININ ETKİLERİ, PRP UYGULAMASI SONRASINDA YAN

Detaylı

DÜNYADA TEK SERTİFİKALI, ORGANİK, PROFESYONEL SAÇ BAKIMI SERİSİ.

DÜNYADA TEK SERTİFİKALI, ORGANİK, PROFESYONEL SAÇ BAKIMI SERİSİ. DÜNYADA TEK SERTİFİKALI, ORGANİK, PROFESYONEL SAÇ BAKIMI SERİSİ. İLE SAÇLARIN ORGANİK VE SAĞLIKLI Natulique neden üstün? Natulique de vizyonumuz, saç bakım endüstrisinde mümkün olan en güvenilir ve temiz

Detaylı

Pürüzleri geride bırak.

Pürüzleri geride bırak. trnd Proje Kitapçığı Garnier Saf & Temiz 3 ü 1 Arada: Temizleme + Peeling + Maske Pürüzleri geride bırak. trnd Projesi Proje blogu: www.trnd.com.tr/garnier Sana özel proje danışmanı: merve@trnd.com.tr

Detaylı

Kozmetik Endüstrisinde Kullanılan Kimyasallar 1. Emülsifiye edici (=emülgatör)

Kozmetik Endüstrisinde Kullanılan Kimyasallar 1. Emülsifiye edici (=emülgatör) Kozmetik Endüstrisinde Kullanılan Kimyasallar 1. Emülsifiye edici (=emülgatör) 2. UV filtre 3. Stabilizatör (Antioksidan+iyon tutucu) 4. Koruyucu ve dezenfektan 5. Renklendirici 6. Kıvam arttırıcı 7. Asitlik

Detaylı