SABUNAGACI DOGAL ARGE ÜRÜNLERI ECOCERT SABUN CEVIZI

Ebat: px
Şu sayfadan göstermeyi başlat:

Download "SABUNAGACI DOGAL ARGE ÜRÜNLERI ECOCERT SABUN CEVIZI"

Transkript

1 SABUNAGACI DOGAL ARGE ÜRÜNLERI ECOCERT SABUN CEVIZI (Soapnut) DOGAL KATKISIZ AROMATERAPIK SABUNLAR SAF Esansiyel Yaglar ve Aromaterapi Masaj Karisimlari Lavanta Çiçegi,Çöven ve Bez Keseler ALOE VERA JEL (BIO) ve AROMA ZONE ÜRÜNLERI (Yakinda) Sabunagaci Dogal ARGE Ürünleri Kocaeli Teknopark'ta kurulmus bir mikro isletmedir. Aromaterapik etkili katkisiz bitkisel dogal el yapimi sabunlarin butik üreticisidir.kurucusu Kimya Y. Mühendisidir. Kimyasalsiz bir Dünya için Sabun cevizi (ECOCERT) temizlik bitkisi tedarik edip, Aromaterapik ürünler üretmekte ve çevreci, insana ve dogaya zararsiz ürünler gelistirmektedir.

2 Biz Kimiz? Sabunagaci 2011 yilinda sabun cevizi SOAPNUT bitkisini Türkiye'ye getirme ihtiyaci ile ortaya çikmis, aromaterapik ürünler gelistirmek, kurucusu kimya yüksek mühendisinin kimyasalsiz insana ve dogaya zararsiz ürünler üretmesi tutkusu ile 2012 yilinda TEKNOPARK bünyesinde bir ARGE firmasi olarak faaliyete geçmistir. Aromaterapik yaglar ve karisimlarla dogal katkisiz(gliserinsiz, SLS siz, Keçi sütü ve balmumu disinda VEGAN, yenebilir hammaddelerden üretilmektedir. Sabun üretimimiz butik olup istenilen ebat ve içerik ile ürünler en az 3 hafta öncesinden siparis alinarak firmaya özel hazirlanmaktadir. Ayrica Aromaterapik Workshoplar düzenlemekte ve Fransiz Dogal Kozmetik Tedarikçisinin Organik Sertifikali ürünlerini de satisa sunmaktadir. Çekinmeden her türlü sorunuz için lütfen bizimle iletisime geçin. Iletisim: (BLOG)

3 HASSAS Papatyali Sabun Code: HSS İçeriğindeki yüksek orandaki yenilebilir SAF KATI KAKAO(BUTTER) Yağı Cildi beseler, esnekleştirir ve nemlendirir.organik içilebilir Papatya yapraklarından özü çıkarılmış kendi yapraklarıyla birlikte sabuna eklenmiştir. Papatyanın sakinleştirici etkisini sabuna ve cildimize sunar.papatya içeren bu HASSAS sabun göz kapağı iltihaplarına iyi gelir, Gözaltı torbalarında etkilidir.egzamaya, kaşıntıya ve mantara iyi gelir.saçlara dolgunluk ve parlaklık verir, Ciltte oluşan lekeler ve kararmalar için de faydalıdır.cilde içerdiği Tatlı Badem ve Ayçiçek ve Zeytinyağları ile E vitamini depolar.canlandırır.lavanta esansiyel yağı ve Vanilya ile hassas ciltlere zarar vermez, bir nevi rahatlatarak okşar.palm çekirdeği yağı ile zarar vermeden arındırır.%100 doğal bitkisel yağlardan üretilmiştir. Sentetik kimyasal içermemektedir. Özellikle alerjiye yatkınlığı olanların ve bebeklerin yıkanmasında idealdir.

4 Lavanta Çiçeği Sabunu Code: LVS Gerçek Lavanta Çiçeğinin Uçucu yağını, Çayı ve Çiçeklerini içerir.lavanta yağı akne oluşumuna engel olur.bedeni ve cildi rahatlatarak parlaklık verir.dinlendirici ve nemlendirici özelliği vardır.renklendirme için (Pasta Kek Lokum Yapımında kullanılan) yenebilen Kırmızı Gıda Boyası Kullanılmıştır. Mis gibi kokusu ile tanıdığımız lavanta çiçeklerinden elde edilen lavanta sabunu, tıpkı çiçeği gibi mis kokulu ve şifalı bir sabundur.lavanta Çiçekleri ve bunun çayından, lavanta esansiyel yağı ile hazırlanmıştır. Renkli sabunda boyar madde olarak pasta ve lokumlarda kullanılan Gıda boyası kullanılmıştır.

5 KEÇİ SÜTLÜ Code: KCS Cildi nemlendirir.bakterilerin sebep olduğu akne problemlerini çözer.sütün ihtiva ettiği alfa-hidroksi asitler sayesinde doğal peeling sağlar.kaşıntı ve kızarıklığı giderir.güneş lekesi, sivilce lekesi ve doğum lekesi olanların kullanımına uygundur.%100 doğal bitkisel yağlardan ve keçi sütünden üretilmiştir. Sentetik kimyasal içermemektedir. Özellikle alerjiye yatkınlığı olanların ve bebeklerin yıkanmasında idealdir.

6 Sabuncevizli Arındırıcı Sabun(ayurvedik) Code: SCS Sabun cevizi saponin içerdiğinden doğal bir arındırıcıdır. Yüzyıllardır Hindistan ve Nepal başta olmak üzere Asya'da ayurveda tedavileirnde kullnaılmaktadır. Asya'da her türlü yıkama dezenfektasyon ve saç yıkamada yaygın ve geleneksel bir sabun bitkisidir.aşırı terleme, Migren, Epilepsi ve kloroz tedavisinde kullanılan tıbbi bir bitkidir.ayurveda uygulamalarında, Egzama, sedef, kaşıntılı hastalıklar ve çillerin giderilmesinde tedavi edici olarak kullanılmaktadır."insect Repellent" özelliklerinden dolayı, insan ve hayvanlarda bit öldürücü, bitkilerde ise haşere ve zararlıların uzaklaştırılmasında çok etkilidir.sabun cevizi bitkisi antimikrobiyal özellikleri nedeni ile mikrop öldürücü (anti septik) dir.

7 Biberiye Sabunu Ozel Code: BBS Biberiye, Antibakteriyal, güçlü bir mikrop kırıcı olup cildi derinden temizlediği için mikropların sebep olduğu sivilceler ve cilt problemlerinde son derece yararlıdır. Düzenli kullanımda 1 Hafta içerisinde yüzdeki ve vücutdaki sivilceleri giderilmesine yardımcı olur.yağlı saç ve ciltleri arındırır ve bu temizliği hemen hissettirir. Hücre yenileyici ve cilt besleyici özelliği ile vücut sivilcelerinde son derece başarılı bir üründür.bu özel ürün shea butter içermekte ve temizlediği cildi aynı zamanda doğal olarak nemlendirmektedir.

8 Sabun Otu (saponaria officinalis) Sabunu Code: SBO Ülkemize özel bir bitki olan Saponaria Officinalis (Sabunotu) Saponin içeren güzel kokulu çiçeği olan yeşil yapraklı bir bitkidir. Bitki saponin içeriği nedeniyle doğal olarak arındırıcı ve besleyicidir. Saçlara kullnaıldığında yumuşatır. Sedef ve egzama gibi hastalıklar için cilt dostudur.sabunağacı'nın özellikle önerdiği bembeyaz bir sabundur.tüketicilerden onaylıdır!

9 ISIRGAN Sabunu Code: ISS Saç dökülmesinde etkilidir. Yağlı ince, yıpranmış ve kırılan saçlarda saç gelişimini hızlandırıcı ve canlandırıcı olarak tavsiye edilir. Saçlara yoğunluk ve parlaklık kazandırmakta, kepeklenmenin sona erdirilmesinde kullanılmaktadır. Aknede, egzamada, mantarda, sedef hastalığında, uçuk rahatsızlıklarında ve iltihaplı yaraların tedavisinde antiseptik özelliğiyle yardımcı olur. Cildi tahriş etmeden temizler, bileşimindeki saf zeytinyağı cildi besler, kurumasını önler. kalıcı nemlilik ve yumuşaklık sağlar.

10 Çöven Kökü Sabunu Code: ÇKS Ülkemizde yetişen doğal olrak saponin içeren tedavi edici, temizleyici arındırıcı özelliklerdeki sabun otu bitkisinin yüksek oranda saponin içeren kökü ile yapılmıştır.sedef, egzama hastaları için idealdir.

11 Sabun Cevizi (SOAPNUT) Code: SC

12 Melez Lavanta Geleneksel Code: 1 Latince adı : Lavandula officinalis.tanımı: Taze, çiçeğimsi-baharatımsı.notu : Kalpnotu.Özellikleri : Dengeleyici, gerilim çözücü, sakinleştirici.menşei ve ürün kalitesi: Fransa / Geleneksel.Bitkinin neresinden ve elde ediliş şekli: Herba / Damıtma.Ruhsal-Duygusal Etki: Sinirliliği, uykusuzluğu, depresyonu, korkuyu, hassasiyeti düzenli hale sokar, rahatlatıcı, ferahlatıcıdır.vücutsal Etki: Antiseptik, antiviral, antibakteriyel etkilere sahiptir. Ayrıca ağrı dindirici, yatıştırıcı, sakinleştirici, kandolaşımı arttırıcı, gerilimi çözücü etki gösterir. hücre yenileyicidir.uyumlu yağları : bütün yağlarla. Kullanım önerileri ve tavsiyeler: Lavanta, hint defnesi gibi, inceltilmeden doğrudan cilde sürülebilen, tahriş edici ödelliği olmayan bir yağdır.cilt bakım ve masaj yağlarında, banyolar ve naturparfümlerde. Yağlambaları, hava temizleyicilerde. Yara iyi edici özelliğinden dolayı akne, mantar, ekzama ve bu gibi cilt bakım ve masaj yağlarında. Ense ve baş ağrısını giderir. Soğuk algınlıklarında önleyicidir, yanık ve güneş yanıkları kremlerinde kullanılır. Kötü vücut kokusunu yok eder, ayrıca dolaplarda çamaşırın güzel kokmalarını sağlar ve haşerelere karşı da kullanılır. Kanamayı arttırıcı etkiye de sahiptir.yaz için bakım yağı :100 ml. Tatlı badem içine 20 dam. Konarak hazırlanır.notlar :Lavanta, tesir alanı çok olan ve yüzyıllardır değişik şekillerde kullanılan bir yağdır.örneğin, Anadolu da 1848 yılında kolera hastalığında kullanılmasının yanısıra dünya nın değişik yerlerinde, veba ya karşı da kullanılmıştır. Kraliçelerin uyumasına yardımcı olan lavanta, kendine has özel kokusu sayesinde yüzyıllardır parfümlerimizde de yerini almıştır. Miktar (ml): 10

13 Tea Tree Oil Code: 2 ÇAY AĞACI YAGI EKOLOJİK AVUSTRALYALatince adı : Melaleuca alternifolia,tanımı: Çok kuvvetli, otumsu-baharatımsı, kendine özgü ilacımsı,notu : Kalp-temelnotu.Özellikleri : Çok yönlü bir yağdır,tazelik verici, temizleyici, yorgun ve kasılmış anlarda,menşei ve ürün kalitesi: Avustralya / NaturelBitkinin neresinden ve elde ediliş şekli: Filiz-yaprak / Damıtma.Ruhsal-Duygusal Etki:Vücutsal Etki: Vücudun değişik kısımlarında bakteriler ve virüslere karşı. Kaşıntı ve ağrı kesici olarak. Yara ve yaralanmalarda, deri yırtılmalarında, tırnak dibi iltihaplanmasında. Ayak mantarlarında, yanma ve güneş yanmalarında, sinek ve haşere sokmalarında, diş eti bakımında. Ve daha bir çok kullanma alanı vardır ama diğerleri doktor tavsiyesi altında mümkündür..uyumlu yağları : Lavanta, gül, santalodunu, palmarosa, kekik. Kullanım önerileri ve tavsiyeler : çam ve turunçgil yağları ile, vücut bakımı, ayak bakımı, ağız-diş eti bakımı, saç bakımı ve banyolar. Yağlambaları, hava temizleyiciler de. Akne, mantar, herpes gibi tüm cilt bakım ürünlerinde ve özellikle Problemli ciltlerde, zarif lavanta kombinenesi idealdir.notlar :.Tea- Tree veya çay ağacı olarak bu bitkinin gerçek çay ile bir ilişkisi yoktur. Memleketi Avusturalya ve yeni Zelanda adalarıdır. Yaklaşık altı metre yüksekliğindeki bu ağaç, tüğ gibi hafif yapraklıdır ve mersingiller ailesine aittir. Hekimlik dalındaki bir çok kullanım alanı yerli halk tarafından yüzyıllardır bilinmektedir.yaklaşık 100 kg. yapraktan bir kilo yağ elde edilir. Yağ renksiz ile açık sarı arasıdır.saf ve içerisinde kalıntı bulunmayan bu yağ, inceltilmedende kullanılabilir.vücudun değişik kısımlarında bakterilere ve virüslere karşı kullanılır. Kaşıntı ve ağrı kesici olarak, yara ve yaralanmalarda, deri yırtılmalarında, tırnak dibi iltihaplanmalarında, ayak mantarlarında, yanma ve güneş yanıklarında, sinek ve haşere sokmalarında, ve daha bir çok kullanma alanlarında mümkündür. Miktar (ml): 10

14 ÖKALİPTUS GLOBULUS EKOLOJİK Code: 3 Ökaliptus globus 85% *Latince adı : Eucalyptus globulus.tanımı : Taze,acımsı, keskin, kafurumsu.notu : Başnotu.Özellikleri : Tazelik ve berraklık verici, kuvvetlendirici, kuvvetli hava temizleyici.menşei ve ürün kalitesi: Portekiz- Avustralya / Ekolojik.Bitkinin neresinden ve elde ediliş şekli: Filizyaprak / Damıtma.Ruhsal-Duygusal Etki: Var olmanın yanı sıra bütün canlılarla ve diğer şeylerle olan tecrübe bağlarını kuvetlendirir.vücutsal Etki : Antiseptik, temiz olmayan derilerde, akne, kepek, bağışıklık sistemini kuvvetlendirir, virüslere karşı, gırip ( yağ lambalarında inhale yoluyla ), ( boğaz iltihaplanması, alın boşluğu iltihaplanması, bronşitde-antibiyotiğe yardımcı ) bahar nezlesi. Kalp çalışmasını hızlandırır, romatizma ağrılarında ve sinir iltihaplanmasında. Haşerelere karşı çok kuvvetli tesir eder.uyumlu yağları : Mersin, İngiliz nanesi, kuşdili, kekik, limon ve çam yağları. Kullanım önerileri ve tavsiyeler : Romatizmal ve kas gevşetici masaj yağları, Selülit ve cilt bakımında.yağlı ciltlerde ve naturkozmetikte kil karışımlarının içine konarak. Masajlarda ardıç ve lavanta yağı karışımı ile.kış günlerinde yağlambaları, hava temizleyicilerde. İnhalasyon gereçlerinde ( 1-2 damla )Deri tahriş edicidir, kuvvetli tesiri sebebi ile 6 yaşından aşağı çocuklarda kullanılmaz, doğru olan bilgiye göre miktarın belirlenmesi gerekir. Soğuk zamanlar için:3 er dam. Ökaliptus, kayeput, niaouli yağlambasına koyunuz.notlar :Yaklaşık 500 çeşit değişik ökaliptus cinsi vardır, bu çeşitlerinin itiva ettiği değişik ana maddelerin tesirleride birbirlerinden geniş ölçüde farklıdır. Tıpta ise en çok kullanılan eucalyptus globulus tur. Avusturalya yı kendine memleket eden ökaliptus dünyanın en yüksek ağaçlarındandır. Bu günde Akdenizin çevresinde yetişmektedir. Mersingiller ailesine dahildir.damıtma usulü ile, 50 kg. filiz ve yapraklarından bir kg. yağ elde edilir.fransız üreticilerine göre Ökaliptus globus%85 denmesine sebep: Tahriş edici özelliğe sahip, Başnotuna dahil olan etken maddeleri (Alpha- Beta Pinen ve Camphen ) sıralamak için yapılan ikinci destilasyon işlemidir.birinci destilasyondaki Ökaliptus globusun etken maddelerinden % oranındaki Cineol miktarı, miktar olarak %80-85 geriler. Onun içindirki Ökaliptus % 85 denir. Bu yağ kafurumsu bir kokuya sahiptir. Miktar (ml): 10

15 HARMONY (FENG SHUI) Code: 4 Harmoni (Harmony) ALMANYAAromatik Cilt Bakım ve Masaj YağıHoş kokusu ile banyo ve masaj ile uygulandığında rahatlatır,bariyer oluşturarak nem kaybın önler. Cildinizi yumuşatır.kuru ve hasas ciltlerin bakımında antibakteriyel, arındırıcı ve tonik etkileri vardırselülit oluşumunu önler

16 RELAX Code: 5 RELAXAromatik Cilt Bakım ve Masaj YağıHoş kokusu ile banyo ve masaj ile uygulandığında rahatlatır. Akne oluşumunu önler. Yumuşatıcı, nemlendirici ve temizleyici etkisi ile cildinizi canlandırır daha ferah hissetmenizi sağlar,antioksidan özelliği ile serbest radikallerin zararlı etkilerinden korur.bariyer oluşturarak kuruluğa ve yaşlanma etkilerine karşı bakım yapar Miktar (ml): 5

BİTKİSEL SABUNLAR VE FAYDALARI

BİTKİSEL SABUNLAR VE FAYDALARI BİTKİSEL SABUNLAR VE FAYDALARI Papatya Sabunu : İltihap gidericidir, selüloit tedavisinde kullanılır, cilt parlaklığı içinse sabunlandıktan bir iki dakika sonra durulanmak yeterlidir. Hazırlanacak sabunun

Detaylı

Aromaterapi Anne ve Bebek

Aromaterapi Anne ve Bebek Aromaterapi Anne ve Bebek aisha, ülkemizin ilk aromaterapi markasıdır. aisha nın bu konuda özellikle uzmanlaşmasının nedeni, tüm duyuları etkileme gücüne sahip aromaterapinin, kadim şifa ve inanç sistemlerinin

Detaylı

www.thaliasoap.com facebook.com/thaliasoap twitter.com/thaliasoap

www.thaliasoap.com facebook.com/thaliasoap twitter.com/thaliasoap www.thaliasoap.com facebook.com/thaliasoap twitter.com/thaliasoap Saç Dökülmesine Karşı Etkili Bitkisel Şampuanlar Boyalı Saçlar Normal Saçlar Yağlı Saçlar BUĞDAY ÖZLÜ ŞAMPUAN İçeriğindeki yoğun Buğday

Detaylı

Aromaterapi. Aromaterapi Öz Yağları Baz ve Bitkisel Yağlar Masaj ve Bakım Yağları Saf Çiçek Suları Sabunlar

Aromaterapi. Aromaterapi Öz Yağları Baz ve Bitkisel Yağlar Masaj ve Bakım Yağları Saf Çiçek Suları Sabunlar Aromaterapi Aromaterapi Öz Yağları Baz ve Bitkisel Yağlar Masaj ve Bakım Yağları Saf Çiçek Suları Sabunlar Aisha ülkemizin ilk aromaterapi markası olarak kendini doğal terapiler konusunda bir öncü kabul

Detaylı

Saç Dökülmesine Karşı Etkili Bitkisel Şampuanlar

Saç Dökülmesine Karşı Etkili Bitkisel Şampuanlar www.thaliasoap.com Saç Dökülmesine Karşı Etkili Bitkisel Şampuanlar NEDEN ISIRGAN ÖZLÜ ŞAMPUAN? Etken maddeleri laboratuvar ortamında hazırlanan % 100 bitki ekstrelerinden oluşmaktadır. Thalia laboratuarı

Detaylı

www.asgkozmetik.com 2013 KATALOĞU

www.asgkozmetik.com 2013 KATALOĞU www.asgkozmetik.com 2013 KATALOĞU HairMD, ASG Kozmetik Tescilli Markasıdır. SAÇ ŞAMPUANI 300ml BİTKİSEL KÖK HÜCRE VE BİTKİSEL MULTİVİTAMİN - MİNERAL KOMPLEKS TÜM SAÇ TİPLERİ İÇİN. Hairmd Şampuan içeriğindeki

Detaylı

T.C. MİLLÎ EĞİTİM BAKANLIĞI MEGEP (MESLEKÎ EĞİTİM VE ÖĞRETİM SİSTEMİNİN GÜÇLENDİRİLMESİ PROJESİ) GÜZELLİK VE SAÇ BAKIMI HİZMETLERİ ALANI

T.C. MİLLÎ EĞİTİM BAKANLIĞI MEGEP (MESLEKÎ EĞİTİM VE ÖĞRETİM SİSTEMİNİN GÜÇLENDİRİLMESİ PROJESİ) GÜZELLİK VE SAÇ BAKIMI HİZMETLERİ ALANI T.C. MİLLÎ EĞİTİM BAKANLIĞI MEGEP (MESLEKÎ EĞİTİM VE ÖĞRETİM SİSTEMİNİN GÜÇLENDİRİLMESİ PROJESİ) GÜZELLİK VE SAÇ BAKIMI HİZMETLERİ ALANI EL AYAK BAKIMI ANKARA 2007 Milli Eğitim Bakanlığı tarafından geliştirilen

Detaylı

MASKE Normal Ciltler için

MASKE Normal Ciltler için MASKE Normal Ciltler için Normal, kuru, yağlı ve akneli cilt tipleri için 4 farklı çeşidi bulunmaktadır. İçeriğinde zengin bileşimlerin (Demir, Magnezyum, Kalsiyum, Bakır, Fosfor) yanı sıra, Susam Yağı,

Detaylı

senin doğalın yüz bakımı saç bakımı bebek bakımı vücut bakımı Kendinize en son ne zaman bir iyilik yaptınız?

senin doğalın yüz bakımı saç bakımı bebek bakımı vücut bakımı Kendinize en son ne zaman bir iyilik yaptınız? senin doğalın yüz bakımı saç bakımı bebek bakımı vücut bakımı senin doğalın Kendinize en son ne zaman bir iyilik yaptınız? Ne zaman sabah yürüyüşleriyle vücudunuza, doğal besinlerle bağışıklık sisteminize

Detaylı

Sağlınız, Güzelliğiniz ve Mutluluğunuz için Sadece en İyisi. 15yıl. Yeni 2013 Katalogu

Sağlınız, Güzelliğiniz ve Mutluluğunuz için Sadece en İyisi. 15yıl. Yeni 2013 Katalogu Sağlınız, Güzelliğiniz ve Mutluluğunuz için Sadece en İyisi 15yıl Yeni 2013 Katalogu İÇINDEKILER Prensiplerimiz 4 Ürünlerimiz ve Hizmetlerimiz 5 Tarihçemiz 5 Ağız Sağlığı 6 Dr. Silver Diş Macunu 6 WELLBEING

Detaylı

Dolgu Mucizesi... Saf Argan Yağı. doğanın bilimsel gücü... Enjekte Gerektirmeyen. DNA üzerinde etkisi kanıtlanmış anti-aging seriler ORGANIC COSMETIC

Dolgu Mucizesi... Saf Argan Yağı. doğanın bilimsel gücü... Enjekte Gerektirmeyen. DNA üzerinde etkisi kanıtlanmış anti-aging seriler ORGANIC COSMETIC ITALY doğanın bilimsel gücü... Enjekte Gerektirmeyen Dolgu Mucizesi... Saf Argan Yağı DNA üzerinde etkisi kanıtlanmış anti-aging seriler ORGANIC COSMETIC PARABEN İÇERMEZ SLS İÇERMEZ NİKEL TESTİ YAPILMIŞTIR

Detaylı

ÇOCUĞUNUZ VE SİZİN İÇİN. dünyanın. en saf* kozmetiği. * USDA Organik Sertifikası * FDA Yiyecek Sertifikası

ÇOCUĞUNUZ VE SİZİN İÇİN. dünyanın. en saf* kozmetiği. * USDA Organik Sertifikası * FDA Yiyecek Sertifikası ÇOCUĞUNUZ VE SİZİN İÇİN dünyanın en saf* kozmetiği * USDA Organik Sertifikası * FDA Yiyecek Sertifikası Mambino Organics ürünleri el yapımıdır ( toplu üretim yapılmamaktadır) ve doğal hammaddelerimizin

Detaylı

www.efendikozmetik.com

www.efendikozmetik.com www.efendikozmetik.com HAKKIMIZDA 2005 yılında kurulan Efendi Kozmetik, kurucularının kozmetik ve perakende sektöründeki 17 yıllık deneyimini de birleştirerek, müşterilerine doğal kozmetik alanında uzun

Detaylı

Haziran 2014 Sayı: 5 huncalife.com.tr Fiyat 1.35. Babalar Günü İçin Mükemmel Hediye Seçenekleri!

Haziran 2014 Sayı: 5 huncalife.com.tr Fiyat 1.35. Babalar Günü İçin Mükemmel Hediye Seçenekleri! Haziran 2014 Sayı: 5 huncalife.com.tr Fiyat 1.35 Babalar Günü İçin Mükemmel Hediye Seçenekleri! Merhaba Değerli Huncalife Temsilcileri, Başta kendi babam Adnan Hunca olmak üzere bize yol gösteren ve hayatımızın

Detaylı

Ağustos 2015 Sayı: 8 huncalife.com.tr Fiyat 1.45

Ağustos 2015 Sayı: 8 huncalife.com.tr Fiyat 1.45 Ağustos 015 Sayı: 8 huncalife.com.tr Fiyat 1.45 Merhaba Değerli Huncalife Temsilcileri, Bu ay size çok güzel haberlerimiz var. Huncalife olarak Avrupa Doğrudan Satış Dernekleri Federasyonu (SELDIA) ve

Detaylı

güzelliğiniz için! Diş macunu 100 ml % 100 Bitkisel % 100 Bitkisel Misvak Özlü Diş macunu 50 ml % 100 Bitkisel Reishi Özlü

güzelliğiniz için! Diş macunu 100 ml % 100 Bitkisel % 100 Bitkisel Misvak Özlü Diş macunu 50 ml % 100 Bitkisel Reishi Özlü güzelliğiniz için! Diş macunu 100 ml % 100 Bitkisel Diş macunu 100 ml % 100 Bitkisel Misvak Özlü Diş macunu 50 ml % 100 Bitkisel Reishi Özlü 3 %100 Bitkisel Krem Reishi 50 ml Total kırışıklık bakımı %100

Detaylı

( Tıbbi Adaçayı, Dişotu, Acıelma Otu )

( Tıbbi Adaçayı, Dişotu, Acıelma Otu ) 1 ADAÇAYI ( Tıbbi Adaçayı, Dişotu, Acıelma Otu ) BOTANİK ADI Salvia Triloba İÇERİĞİ Tanen Doğal östrojen Asit saponin Glikozidler Uçucu yağ ( tuyon, sineol, borneol, pinen ) Beyin ve kalp damarları tıkanıklıkları,

Detaylı

ORGANİK SERTİFİKALI TEA TREE OİL ve JEOTERMAL SUYUN GÜÇLERİNİ SİZİ ve CİLDİNİZİ DAHA İYİ KORUMAK İÇİN BİRLEŞTİRDİK...

ORGANİK SERTİFİKALI TEA TREE OİL ve JEOTERMAL SUYUN GÜÇLERİNİ SİZİ ve CİLDİNİZİ DAHA İYİ KORUMAK İÇİN BİRLEŞTİRDİK... T H E R M A L N A T U R A L P R O D U C T S ORGANİK SERTİFİKALI TEA TREE OİL ve JEOTERMAL SUYUN GÜÇLERİNİ SİZİ ve CİLDİNİZİ DAHA İYİ KORUMAK İÇİN BİRLEŞTİRDİK... TEA TREE OİL Tea Tree Oil (Çay Ağacı Yağı),

Detaylı

ORGANİK SERTİFİKALI TEA TREE OİL ve JEOTERMAL SUYUN GÜÇLERİNİ SİZİ ve CİLDİNİZİ DAHA İYİ KORUMAK İÇİN BİRLEŞTİRDİK...

ORGANİK SERTİFİKALI TEA TREE OİL ve JEOTERMAL SUYUN GÜÇLERİNİ SİZİ ve CİLDİNİZİ DAHA İYİ KORUMAK İÇİN BİRLEŞTİRDİK... T H E R M A L N A T U R A L P R O D U C T S ORGANİK SERTİFİKALI TEA TREE OİL ve JEOTERMAL SUYUN GÜÇLERİNİ SİZİ ve CİLDİNİZİ DAHA İYİ KORUMAK İÇİN BİRLEŞTİRDİK... TEA TREE OİL Tea Tree Oil ( Çay Ağacı Yağı),

Detaylı

5000 yıllık Çin bilgeliğini modern Batı teknolojileri ile birleştiriyor... TIENS Ürün Kataloğu

5000 yıllık Çin bilgeliğini modern Batı teknolojileri ile birleştiriyor... TIENS Ürün Kataloğu 5000 yıllık Çin bilgeliğini modern Batı teknolojileri ile birleştiriyor... TIENS Ürün Kataloğu TİENS GROUP 1995 yılında sayın Li Jin Yuan tarafından kurulmuştur. TİENS ŞİRKETİ - 19 yıllık gelişim, - Dünya

Detaylı

ODUN DIŞI ORMAN ÜRÜNLERİ

ODUN DIŞI ORMAN ÜRÜNLERİ ODUN DIŞI ORMAN ÜRÜNLERİ Laurus nobilis (Akdeniz Defnesi) Akdeniz havzasında yetişen defne, her dem yeşil bir çalı ya da küçük bir ağaçtır. Yaz, kış yaprağını dökmez. Ülkemizin Akdeniz kıyıları başta olmak

Detaylı

İnsanoğlunun bitkilerle ilişkisi var oluşu ile başladı. İnsanoğlu; çeşitli amaçlarla kullanmakta olduğu bitkilerin, binlerce yıl önce, koruyucu ve tedavi edici gücüne de vakıf olmuş ve hastalıksız yaşam

Detaylı

SILVERLINE Genç Normal Karma Cilt Serisi

SILVERLINE Genç Normal Karma Cilt Serisi Yoğun olarak, ilk kez bitkisel ve denizsel içerikleri bir arada Corona de Oro üretmiştir. Yüksek kalitede sinerjik etkilerle cildin sağlığına, güzelliğine kavuşmasını gözle görülür şekilde ispatlamıştır.

Detaylı

Aktif oksijenle gençleşin

Aktif oksijenle gençleşin Aktif oksijenle gençleşin PHARMAOZON Ozon nedir? PHARMAOZON Aktif oksijen olarak adlandırılan ozon,bilinen en etkili antibakteriyel ajandır. Üç oksijen atomundan oluşan doğal bir gazdır. 2 atomlu normal

Detaylı

ARCTIC SECRET Oksijen Serisi

ARCTIC SECRET Oksijen Serisi ARCTIC SECRET Oksijen Serisi OKSİJEN SERİSİ KUZEY DENİZİNİN SIRLARI Deride hücresel solunumu arttırıcı etki gösterir, deriyi oksijenlendirir. Cilde elastikiyet kazandırır, ölü cilt hücrelerinin giderilmesine

Detaylı

Ürünler Dünyasına Hoş Geldiniz...

Ürünler Dünyasına Hoş Geldiniz... Ürünler Dünyasına Hoş Geldiniz... ÜRÜNLER Ürün Kategorileri... Cilt Bakım Erkek Bakım Renkli Kozmetik Koku Saç Bakım Vücut Bakım Cilt Bakım KOKU Koku Türkiye pazar lideri Hunca nın tecrübesi ile seçilmiş,

Detaylı

1993 Yılından bu yana 22 Yıllık Köklü bir geçmiş 50 yi aşkın marka 19 Kategoride 1200 ü aşkın ürün %100 Türk Sermayesi

1993 Yılından bu yana 22 Yıllık Köklü bir geçmiş 50 yi aşkın marka 19 Kategoride 1200 ü aşkın ürün %100 Türk Sermayesi 5 99 Yılından bu yana Yıllık Köklü bir geçmiş 50 yi aşkın marka 9 Kategoride 00 ü aşkın ürün %00 Türk Sermayesi ISO 76 KALİTE GÜVENCE SERTİFİKASI ISO 900 KALİTE GÜVENCE SERTİFİKASI ULUSLARARASI AKREDİTE

Detaylı

SAÇ YAPISI, SAÇIN DÖNGÜSÜ, SAÇIN DÖKÜLME NEDENLERİ HAKKINDA BİLGİLENDİRME

SAÇ YAPISI, SAÇIN DÖNGÜSÜ, SAÇIN DÖKÜLME NEDENLERİ HAKKINDA BİLGİLENDİRME GİRİŞ HairMD şampuan ve saç serumu 2012 yılında eczacılarımızın ve hastalarımızın kullanımına sunulmuştur. İçeriği çok zengin olup 14 den fazla aktif madde içermektedir. Ve bu maddelerin (6 tanesi ile

Detaylı

ÜRÜN KATALOĞU. eczanenizde! www.herbasvet.com

ÜRÜN KATALOĞU. eczanenizde! www.herbasvet.com ÜRÜN KATALOĞU eczanenizde! www.herbasvet.com Femisan A bitkisel damlalar: Tamamen doğal bir üründür Herhangi bir yan etkisi yok Vücut fonksiyonlarını dengeler Hormonlar ve koruyucu maddeler içermezler

Detaylı

Ürün Tanıtım Kataloğu

Ürün Tanıtım Kataloğu SHILIBA O DOĞAL KİŞİSEL BA KIM ÜRÜNLE Rİ Ürün Tanıtım Kataloğu Kendi Güzelliğinizin Uzmanı Olun S H I L I B A O D OĞ A L Kİ Ş İ S E L B A KI M Ü R Ü N L E R İ Kendi Güzelliğinizin Uzmanı Olun Altıntepe

Detaylı