Gündüz & Gece P/T/Z Megapixel/HD H.264 Network Kamera

Ebat: px
Şu sayfadan göstermeyi başlat:

Download "Gündüz & Gece P/T/Z Megapixel/HD H.264 Network Kamera"

Transkript

1 IP540 Gündüz & Gece P/T/Z Megapixel/HD H.264 Network Kamera Compro Technology, Inc. Tel , Fax /F, No.12, Alley 6, Lane 45, Pao Shin Road Hsintein City, Taipei, Taiwan. Destek Bu başlangç klavuzu IP Kamerann basit kurulum ayarlarn anlatmaktadr. Detayl gelişmiş ayarlar ve bilgi için lütfen kullanm klavuzuna baknz.

2 Önemli Güvenlik Notlar IP Kamerannz daha güvenli kullanmak için lütfen aşağdaki maddeleri gerçekleştirin. Cihaz direk güneş şğndan olabildiğince muhafaza edin. Manyetik cihazlara yakn konumlandrmayn. İçmekan kullanmnda cihaza su gelmemesine dikkat edin. Taşma esnasnda mümkün olduğunca sallanmadan taşmaya özen gösterin. Is yayan cihazlarn etrafnda yakn bir noktaya koymayn. Paket İçeriği Ürünü aldğnzda lütfen aşağdaki bileşenleri tam olduğuna emin olun. Eğer eksik olduğunu düşündüğünüz bileşenler var ise lütfen distribütörünüz ya da satn aldğnz yer ile temasa geçin. IP540 Network Kamera RJ-45 LAN Kablosu Güç Adaptörü (12V, 2A) Güç kablosu Duvar mantaj aparat Kurulum CDsi Kurulum Klavuzu Montaj ayağ ve bileşenleri Dikkat! Cihaznz ile birlikte gelen adaptör harici lütfen başka bir adaptör kullanmayn.

3 Sistem Gereksinimi 1.7GHz CPU, 512 MB RAM ya da üzeri Desteklenen işletim sistemleri : Windows XP SP3, Vista SP1, Windows 7 x86/x64 Desteklenen Web Tarayclar(ActiveX): Internet Explorer 6 ya da üzeri Donanma Genel Bir Bakş (Bileşen İsimleri) Lens IP Lambas (Left) IP Lambas (Right) Işk Sensörü Mikrofon LED Light Wireless Adaptör (USB) Ses çkş Power Conne ctor Reset Butonu I/O Bağlants Mikrofon Girişi LAN Port MicroSD/SDH C Kart Slotu

4 IP Kameranzn bağlants Aşağdaki resim IP540 kameranzn bağlantsn nasl gerçekleştireceğinizi göstermektedir. 1. LAN Kablosu hub/routerdan PCye: Lan kablonuzun PC niz ile doğru bir şekilde bağlandğn kontrol ediniz. 2. Kamera üzerindeki LAN portu: Kamerann, PCnizin bağl olduğu switche doğru bağlandğna emin olun. 3. Kablosuz Adaptör (Opsiyonel): Kameranzn kablosuz iletişim yapmas için lütfen satn almş olduğunuz Compro USB kablosuz adaptör IP kamerann USB portuna taknz. 4. Power: Adaptörün güç çkşn kameranza takn Ö nemli! Kablosuz iletişim için yalnzca ComproUSB kablosuz adaptörünü kullann.

5 Duvar ve Tavan montaj Duvar aparatn duvara vidalarla montaj IP Kameranz aparata koyunuz Aparat şekildeki gibi kameraya takn Bağlantnn doğru şekilde takldğna emin olun. Aparat sağ tarafa çevirin. Vidayla skca tutturun.

6 Yazlm Kurulumu Compro yazlmnn kurulumundan önce kullanc, IP kameranzn ip ayarlar ile PC nizin ip ayarlarnn doğru yaplmş olduğuna emin olmalsnz. Cd ile birlikte verilen ComproView yazlm size kurulum konusunda adm adm yol gösterecektir. 1. Compro Yazlm Kurulum CD sini CD-ROM sürücüsüne takn, installer otomatik olarak başlayacaktr. Lütfen kullanmak istediğiniz dili seçin. 2. IP camera Setup (IP Kamera Menüsü bölümüne tklayn ve ürününüzü seçiniz.. 3. Adm 1: Kameranz şekilde gösterildiği gibi bağlayn, Network ve güç kablosunu bağladktan sonra Next (İleri) tuşuna basn.. Kablolarnz bağlysa bu adm geçebilirsiniz.

7 4. Kamera üzerinde bulunan şğ kontrol ederek doğru çalştğna emin olup Next ( İleri ) tuşuna basn. 5. Eğer karşnza windows güvenlik uyars mesaj gelirse Unblock(Engeli kaldr) seçeneğini seçin. 6. Adm2: Sihirbaz yerel ağnzda yer alan tüm kameralar tarayp bulacaktr. 7. Sol tarafta bulunan listeden kameranz seçebilirsiniz. Seçtiğiniz kamerann görüntüsü ve kamera hakknda bilgiler sağ tarafta görünecektir

8 8. Adm 3: Bir şifre girip sisteminizi daha güvenilir klabilir ya da Next (İleri tuşuna basp bu bölümü geçebilirsiniz. (default şifre admin dir) 9. Kamera ismini, tarih ve saati kontrol edip next tuşuna basnz 10. DHCP ile kameranza otomatik IP alabilir ya da manual olarak IP adresi girebilirsiniz Montaj seçimini yapnz.

9 12. Adm4: Eğer ürününüzle kablosuz bağlandysanz lütfen Yes (Evet) tuşuna basn. Bu şekilde kablosuz AP nizin SSID si aranacak. Bulunan listeden bağlanacağnz AP yi seçebilirsiniz. 13. (Sadece kablosuz bağlant için geçerlidir) Şifreleme metodunu seçip, şifrenizi girdikten sonra IP adresi konfigürasyonunu seçin. 14. Adm5: Eğer iddns servisini kullanyorsanz, lütfen Evet tuşuna basn ve Cihazn ismini girip kullanlabilirliği denetle tuşuna basn. İsmin kullanlabilirliği test edilecektir. Sonuç başarlysa Sonuç başarlysa Create Shortcut ( Ksayol oluştur) seçeneğine tklayn Adm6: Burada yeni ve eski ayarlar görüntülenecektir. Her şey tamam ise Next (İleri), tuşuna basnz değilse Previous (Geri Tuşuna) basarak öceki adma geri gidiniz.

10 16. Adm7: Sistem ayarlar kaydedecek ve yeni ayarlarla kameranz başlayacaktr. 17. Adm 8: iwizard network teşhisini yapacak ve uygun olmayanlar uyar mesaj olarak görüntüleyecektir 18. Adm9: IP kamerann web sayfasna erişmek için karşnza gelen linke tklayabilir ve başka kameralarn ayarlarn yapmak için Yes (Evet), tuşuna basabilirsiniz. 19. ComproView yazlmn yüklemek sisteminizdeki için Install ComproView seçeneğini seçin ya da Main Menü seçeneğini seçin.

11 20. Kullanacağnz dili seçin ileri tuşuna basn. Lisans sözleşmesini okuduktan sonra Lisans sözleşmesinin şartlarn kabul ediyorum I accept the terms of the license agreement seçeneğini seçin ve ileri tuşuna basn. Kullanc adn ve firma ismini giriniz.. Kurulum dosyalarnn tamamn yüklemek için Complete seçeneğini ya da kayt yerini ayarlayabileceği seçenek olan Custom seçeneğini seçebilirsiniz.ve ardndan next tuşuna basp devam edin.

12 Kullanc eğer Custom seçeneğini seçerse, programn kurulacağ klasörü seçmelidir. Tüm ayarlar tamamlandktan sonra Install (Yükle) seçeneğini seçiniz. Kurulum sonrasnda, program windows başladğnda otomatik açlsn m diye bir soru gelecektir. Seçiminizi yapp ileri tuşuna basn. Tüm işlemler tamamlandktan sonra Yes tuşuna basp cihaznza reset atn. Sisteminiz tekrar başladktan sonra masaüstünüzde, iwizard ve ComproView ikonlarn göreceksiniz. Kamerann ayarlarn değiştirmek için iwizard, program çalştrmak içinse ComproView seçeneğini seçin.

13 IR Lambalar ve LED Işklar IP540 kamerann enerjisini taktktan sonra kamera başlangç işlemleri aşağdaki gibi olmaktadr. IR lambalar ve LED aşağdaki gibi yanmakta olacaktr. 1. OKamerann enerjisi verildiğinde IR lambalar Krmz bir şekilde yanacaktr. 2. Yaklaşk olarak 5 saniye sonra IR lambalar kapanacaktr. 3. Bağlant : Bağlantnn sağlanmas 60 sn alacaktr. Bağlant sağlandktan sonra Mavi şk yanacaktr. 4. Bağlant hatas : Mavi şk yanp sönüyor olacaktr.. ş ğ ş ş ş ğ LED durumlar: Mavi şğn Sürekli yanmas Network bağlants başarl Krmz şğn yanp sönmesi Network bağlant hatas Kapal Cihaz çalşmyor ya da şklar söndürülmüş

14 IP Kamerann Internet Explore ile kullanm Windows bazl tüm pc lerde internet Explorer üzerinden görüntülere ulaşabilirsiniz. Lütfen aşağdaki admlar izleyin: 1. Internet Explorer açn 2. Kamerann IP adresini girin. ( x) 3. Kullanc ad ve şifresini soran bir karşlama mesaj gelecektir. Doğru kullanc ad ve şifresini girip ok tuşuna basn. Admin / 9999 default şifre 4. Doğru kullanc ad ve şifreyi girdikten sonra ComproTechnology yazlmnn yüklenmesi gerektiğini gösteren bir mesaj ekrana gelecektir. 5. İnstall ActiveX Control menüsünü seçin. 6. ActiveX kurulumu tamamlandğnda Windows güvenlik uyars ekrana gelecektir. Buradan Unblock (engellemeyi kaldr) seçeneğini seçin.. 7. Explorer üzerinden şu anda canl görüntüyü alabilir PTZ yapabilirsiniz.

15 Dikkat! Eğer kamerann bir güvenlik duvar arkasnda ise 80 ve 554 numaral portu yönlendirmeniz gerekmektedir.birden fazla kamera kullanmanz durumunda her bir kameraya farkl portlar vermelisiniz. IP Kamerann Internet Explorer üzerinden kontrolü Ilk sayfada basit ayarlar ve sağ tarafta da canl görüntüyü görebilirsiniz. Video Modu: tekli kanal çoklu kanal geçişi. Parlaklk: Belirlediğiniz değerde parlaklk vermek yada parlaklğ ksmak için kullanlr. Menü: Gelişmiş ayarlar için kullanlr. Video boyutu: görüntünün ekran kaplamas ya da alann %100 ünü kullandrmas için kullanlr. Mikrofon: Mikrofon ses kontrolü Hoparlör: Ses kontrolünü ayarlamak için kullanlr.

16 Iletisim: Bu özellik ile pcnizin mikrofonundan direk kamerann hoparlörüne ses göndermek için kullanlr. Tuşun üzerine geldiğinizde Menüye girmek için sağ tuşa basn mesaj gelir. Sağtuşa basp menüye girip kamerann ses giriş aygt olarak neyi kullanacağn seçebilirsiniz. Aygt seçiminden sonra İletişim butonuna basn ve mikrofona konuşun. Daha fazla ürün bilgisi almak için lütfen kullanc klavuzuna baknz. Compro Teknik İletişim Mesaj atmadan once lütfen sitedeki daha önceki mesajlara baknz. Sorununuzun cevab orda yok ise adersine gönderebilirsiniz. P/N: 3GA

IP70. Gündüz & Gece Megapixel/HD H.264 Network Kamera. Compro Technology, Inc.

IP70. Gündüz & Gece Megapixel/HD H.264 Network Kamera. Compro Technology, Inc. IP70 Gündüz & Gece Megapixel/HD H.264 Network Kamera Compro Technology, Inc. www.comprousa.com Tel. +886 2 2918 0169, Fax +886 2 2915 2389 4/F, No.12, Alley 6, Lane 45, Pao Shin Road Hsintein City, Taipei,

Detaylı

Progeny VisionDX. Dijital Sensör Sistemi. Kurulum Rehberi

Progeny VisionDX. Dijital Sensör Sistemi. Kurulum Rehberi Progeny VisionDX Dijital Sensör Sistemi Kurulum Rehberi 1. Kuruluma Başlamadan Önce Zaman kazanmak ve VisionDX sisteminin başarılı bir şekilde kurulmasını sağlamak için, aşağıdaki tabloda belirtilen cihazlar

Detaylı

Pikatel Airmax-101 Kullanım Kılavuzu Sayfa: 1

Pikatel Airmax-101 Kullanım Kılavuzu Sayfa: 1 Pikatel Airmax-101 Kullanım Kılavuzu Sayfa: 1 Bu döküman Elkotek Mühendislik ve Danışmanlık Hizmetleri AŞ. tarafından hazırlanmış olup, tüm hakları saklıdır. Ürünlerin bakanlıkça belirlenen kullanım ömrü

Detaylı

Kullanım Kılavuzu CDD123-04 CDD123-08 DVR KULLANIM KILAVUZU 1

Kullanım Kılavuzu CDD123-04 CDD123-08 DVR KULLANIM KILAVUZU 1 CDD123-04 CDD123-08 DVR KULLANIM KILAVUZU 1 2 DVR CDD123-04 CDD123-08 KULLANIM KILAVUZU KAREL ELEKTRONİK SANAYİ VE TİCARET A.Ş. İSTANBUL Tel : 0.212.288.31.00 Faks : 0.212.275.40.01 istanbul@karel.com.tr

Detaylı

VGUARD KARTLAR & CHATEAU XP YAZILIMI KULLANMA KILAVUZU

VGUARD KARTLAR & CHATEAU XP YAZILIMI KULLANMA KILAVUZU >> VGUARD KARTLAR & CHATEAU XP YAZILIMI KULLANMA KILAVUZU INFOMET Güvenlik Sistemleri Perpa Ticaret Merkezi A Blok Kat:12 No:1865 34384 Okmeydanı, İstanbul Tel: 0 (212) 320 08 80 pbx Faks: 0 (212) 320

Detaylı

AIRTIES KULLANIM KILAVUZU

AIRTIES KULLANIM KILAVUZU Contents AIRTIES KULLANIM KILAVUZU 1 AIRTIES AIR 5443 1 Kılavuza Genel Bakış 1 Güvenlik ve Bakım 1 AIRTIES NETWORK ASSISTANT 1 Minimum Sistem Gereksinimleri 1 Yükleme 2 AirTies Network Assistant Uygulamasının

Detaylı

Kablosuz yaşam 300 Mbps Kablosuz 4-Port Router. Kullanım kılavuzu. 7/24 destek hattı 0 212 444 0 239. Air 4450

Kablosuz yaşam 300 Mbps Kablosuz 4-Port Router. Kullanım kılavuzu. 7/24 destek hattı 0 212 444 0 239. Air 4450 Kablosuz yaşam 300 Mbps Kablosuz 4-Port Router Kullanım kılavuzu Air 4450 7/24 destek hattı 0 212 444 0 239 İçindekiler Kılavuza genel bakış 3 Güvenlik ve bakım 3 1 GIRIŞ 4 1.1 Minimum sistem gereksinimleri

Detaylı

Kablosuz yaşam. 3G Kablosuz Router. Kullanım Kılavuzu. 7/24 destek hattı 0 212 444 0 239. Kolay kurulum CD si. Air 4420-3G

Kablosuz yaşam. 3G Kablosuz Router. Kullanım Kılavuzu. 7/24 destek hattı 0 212 444 0 239. Kolay kurulum CD si. Air 4420-3G Kablosuz yaşam 3G Kablosuz Router Kullanım Kılavuzu Air 4420-3G Kolay kurulum CD si 7/24 destek hattı 0 212 444 0 239 Ü İçindekiler 1. GİRİŞ 3 1.1 Temel Özellikler 4 Port Ayarları 18 1.2. İçerik-Paneller-Gereksinim

Detaylı

Kurulum, Kullanım Kılavuzu ve Garanti Belgesi. P-660W-T1 Kablosuz 1 Port Modem. ADSL 2+ Kablosuz 802.11 b/g

Kurulum, Kullanım Kılavuzu ve Garanti Belgesi. P-660W-T1 Kablosuz 1 Port Modem. ADSL 2+ Kablosuz 802.11 b/g 444 11 50 P-660W-T1 Kablosuz 1 Port Modem ADSL 2+ Kablosuz 802.11 b/g Kurulum, Kullanım Kılavuzu ve Garanti Belgesi TEKNİK SERVİS ADRESİ: ZyXEL İletişim Teknolojileri A.Ş. Kaptanpaşa Mahallesi Piyalepaşa

Detaylı

TruVision NVR 20 Hızlı Başlangıç Kılavuzu

TruVision NVR 20 Hızlı Başlangıç Kılavuzu TruVision NVR 20 Hızlı Başlangıç Kılavuzu İçindekiler İletişim bilgisi 1 Paket içindekiler 1 Kurulum ortamı 1 Önemli dökümanlar 1 TruVision NVR 20 Kurulumu 2 TVN 20'yi Yapılandırma özeti 2 TVN 20'de hard

Detaylı

İçindekiler... Kutu İçeriği... Cihaz Üzerindeki Işıkların(LED lerin) Anlamı... Kolay Kurulum Programı ile Kurulum... WEB Arayüzü Üzerinden Internet

İçindekiler... Kutu İçeriği... Cihaz Üzerindeki Işıkların(LED lerin) Anlamı... Kolay Kurulum Programı ile Kurulum... WEB Arayüzü Üzerinden Internet İçindekiler... Kutu İçeriği... Cihaz Üzerindeki Işıkların(LED lerin) Anlamı... Kolay Kurulum Programı ile Kurulum.... WEB Arayüzü Üzerinden Internet Bağlantı Ayarları... IPTV Bağlantı Kontrolü... WEB Arayüzü

Detaylı

AIRTIES KULLANIM KILAVUZU

AIRTIES KULLANIM KILAVUZU Contents AIRTIES KULLANIM KILAVUZU 1 AIRTIES AIR 5650 1 Kılavuza Genel Bakış 1 Güvenlik ve Bakım 1 AIRTIES NETWORK ASSISTANT 1 Minimum Sistem Gereksinimleri 1 Yükleme 2 AirTies Network Assistant Uygulamasının

Detaylı

TURKCELL T-CAM 20 GÜVENLİK AMAÇLI KAMERA KULLANMA KILAVUZU

TURKCELL T-CAM 20 GÜVENLİK AMAÇLI KAMERA KULLANMA KILAVUZU TURKCELL T-CAM 20 GÜVENLİK AMAÇLI KAMERA KULLANMA KILAVUZU TURKCELL T-CAM 20 GÜVENLİK AMAÇLI KAMERA KULLANMA KILAVUZU UYARI Bu kılavuzdaki bilgiler önceden haber verilmeksizin değiştirilebilir. Bu kılavuzun

Detaylı

ibaby M3 bebek izleme kamerasını satın aldığınız için teşekkür ederiz. Garanti süresi 2 yıldır. Lütfen faturanızın bir kopyasını saklayınız.

ibaby M3 bebek izleme kamerasını satın aldığınız için teşekkür ederiz. Garanti süresi 2 yıldır. Lütfen faturanızın bir kopyasını saklayınız. KULLANMADAN ÖNCE ibaby M3 bebek izleme kamerasını satın aldığınız için teşekkür ederiz. Garanti süresi 2 yıldır. Lütfen faturanızın bir kopyasını saklayınız. Ekteki belgeler ürün kurulumu ve teknik özellikleri

Detaylı

TURKCELL T-CAM 10 GÜVENLİK AMAÇLI KAMERA KULLANMA KILAVUZU

TURKCELL T-CAM 10 GÜVENLİK AMAÇLI KAMERA KULLANMA KILAVUZU TURKCELL T-CAM 10 GÜVENLİK AMAÇLI KAMERA KULLANMA KILAVUZU TURKCELL T-CAM 10 GÜVENLİK AMAÇLI KAMERA KULLANMA KILAVUZU UYARI Bu kılavuzdaki bilgiler önceden haber verilmeksizin değiştirilebilir. Bu kılavuzun

Detaylı

KULLANMA KILAVUZU DVR-104A, DVR-108A

KULLANMA KILAVUZU DVR-104A, DVR-108A RENICA KAYIT CİHAZI KULLANMA KILAVUZU DVR-104A, DVR-108A Modelleri için geçerlidir. İÇİNDEKİLER Çok Önemli Notlar Bölüm 1 Genel açıklama 1.1 Tanıtım 1.2 Aksesuarlar 1.3 Ana özellikler 1.4 Teknik parametreler

Detaylı

KURULUM. Cihaz n Ba lanmas. Not Lütfen router ayarlar için yanl zca kablolu a ba lant s n kullan n z.

KURULUM. Cihaz n Ba lanmas. Not Lütfen router ayarlar için yanl zca kablolu a ba lant s n kullan n z. KURULUM Cihazn Balanmas Not Lütfen router ayarlar için yanlzca kablolu a balantsn kullannz. Kablo balantlarn yapmadan önce ellerinizin slak olmadndan emin olun. Mevcutta kullanlan bir modem varsa, bunun

Detaylı

2 VoIP Portlu Kablosuz ADSL2+ / Fiber Internet Gateway. Kullanım kılavuzu. Air 6372

2 VoIP Portlu Kablosuz ADSL2+ / Fiber Internet Gateway. Kullanım kılavuzu. Air 6372 2 VoIP Portlu Kablosuz ADSL2+ / Fiber Internet Gateway Kullanım kılavuzu Air 6372 İçindekiler Kılavuza genel bakış 3 Güvenlik ve bakım 3 1 GİRİŞ 4 1.1 Minimum sistem gereksinimleri 4 1.2 Kutu içeriği 4

Detaylı

Kullanım Kılavuzu. Air4310 150 Mbps Kablosuz Erişim Noktası. Air4340 150Mbps Kablosuz Router. Kablosuz yaşam. Air 4310 / Air 4340

Kullanım Kılavuzu. Air4310 150 Mbps Kablosuz Erişim Noktası. Air4340 150Mbps Kablosuz Router. Kablosuz yaşam. Air 4310 / Air 4340 Air4310 150 Mbps Kablosuz Erişim Noktası Kablosuz yaşam Air4340 150Mbps Kablosuz Router Kullanım Kılavuzu Air 4310 / Air 4340 Kolay kurulum CD si 7/24 destek hattı 0 212 444 0 239 Üç yıl g İçindekiler

Detaylı

Air 5440: 300 Mbps Kablosuz ADSL2+ Modem. Kullanım kılavuzu. 7/24 destek hattı 0 212 444 0 239

Air 5440: 300 Mbps Kablosuz ADSL2+ Modem. Kullanım kılavuzu. 7/24 destek hattı 0 212 444 0 239 Air 5340: 150 Mbps Kablosuz ADSL2+Kablosuz Modem yaşam Air 5440: 300 Mbps Kablosuz ADSL2+ Modem Kullanım kılavuzu 7/24 destek hattı 0 212 444 0 239 İçindekiler Kılavuza Genel Bakış 3 Güvenlik Ve Bakım

Detaylı

L230 ve L300 vspace ile Ethernet Sanal Masaüstleri

L230 ve L300 vspace ile Ethernet Sanal Masaüstleri L230 ve L300 vspace ile Ethernet Sanal Masaüstleri www.dojop.com.tr Önemli Notlar Lütfen şunu not ediniz. Bu kullanım klavuzunun bir parçasının ya da tümünün NComputing ten yazılı izin olmadan tekrar hazırlanmasına

Detaylı

Kablosuz yaşam. 300 Mbps Kablosuz ADSL2+ Modem. Kullanım kılavuzu. 7/24 destek hattı 0 212 444 0 239. Air 5450

Kablosuz yaşam. 300 Mbps Kablosuz ADSL2+ Modem. Kullanım kılavuzu. 7/24 destek hattı 0 212 444 0 239. Air 5450 Kablosuz yaşam 300 Mbps Kablosuz ADSL2+ Modem Kullanım kılavuzu Air 5450 7/24 destek hattı 0 212 444 0 239 İçindekiler Kılavuza Genel Bakış 3 Güvenlik Ve Bakım 3 1 GİRİŞ 4 1.1 Minimum Sistem Gereksinimleri

Detaylı

: MASCOM BİLGİSAYAR AKSESUAR TİCARET LTD.ŞTİ : KEMERBURGAZ CAD. NO:39 KAĞITHANE-İST : 0212 3211700 (pbx) : teknik@mascom.com.tr

: MASCOM BİLGİSAYAR AKSESUAR TİCARET LTD.ŞTİ : KEMERBURGAZ CAD. NO:39 KAĞITHANE-İST : 0212 3211700 (pbx) : teknik@mascom.com.tr EDIMAX ADSL MODEM (AR-7024UM USB ADSL MODEM) KULLANMA ve TANITMA KILAVUZU İthalatçı Firma Bilgileri İTHALATÇI FİRMA ADRES TEL E-MAIL : MASCOM BİLGİSAYAR AKSESUAR TİCARET LTD.ŞTİ : KEMERBURGAZ CAD. NO:39

Detaylı

Ağ Kamerası. Güvenlik Amaçlı Kamera. Tanıtma ve Kullanma Kılavuzu Yazılım Sürümü 1.2

Ağ Kamerası. Güvenlik Amaçlı Kamera. Tanıtma ve Kullanma Kılavuzu Yazılım Sürümü 1.2 4-199-270-12 (1) Güvenlik Amaçlı Kamera Ağ Kamerası KULLANIM ÖMRÜ 7 YIL Tanıtma ve Kullanma Kılavuzu Yazılım Sürümü 1.2 Cihazı kullanmadan önce lütfen bu kılavuzu tamamen okuyun ve gelecekte kullanmak

Detaylı

TL-WPS510U PRINT SERVER KURULUM DÖKÜMANI

TL-WPS510U PRINT SERVER KURULUM DÖKÜMANI TL-WPS510U PRINT SERVER KURULUM DÖKÜMANI 1 Başlarken Satın almış olduğunuz TL-WPS510U nun kullanım diagramı aşağıdaki gibidir. Cihazınızı bir ağ yazıcısı değilse veya kablolu ağ yazıcınızı kablosuz olarak

Detaylı

Kurulum, Kullanım Klavuzu ve Garanti Belgesi. P-660HW-T1 Kablosuz 4 Port Modem. ADSL 2+ Kablosuz 802.11 b/g

Kurulum, Kullanım Klavuzu ve Garanti Belgesi. P-660HW-T1 Kablosuz 4 Port Modem. ADSL 2+ Kablosuz 802.11 b/g 0212 444 11 50 P-660HW-T1 Kablosuz 4 Port Modem ADSL 2+ Kablosuz 802.11 b/g Kurulum, Kullanım Klavuzu ve Garanti Belgesi TEKNİK SERVİS ADRESİ: ZyXEL İletişim Teknolojileri A.Ş. Kaptanpaşa Mahallesi Piyalepaşa

Detaylı

Kurulum ve Kullanım Kılavuzu

Kurulum ve Kullanım Kılavuzu VGUARD PC TABANLI KARTLAR Görüntü Kartları Model : VG4C-RT4 VG4C-EXP VG8C-EXP VG4C + VG8C-VG8C-EXP-TV Kurulum ve Kullanım Kılavuzu UYARI! Kurulum işlemine geçmeden önce kullanım kılavuzunu dikkatlice okuyunuz.

Detaylı

AĞ VİDEO KAYDEDİCİ. Kullanım Kılavuzu SRN-1000

AĞ VİDEO KAYDEDİCİ. Kullanım Kılavuzu SRN-1000 AĞ VİDEO KAYDEDİCİ Kullanım Kılavuzu SRN-1000 Ağ Video Kaydedici Kullanım Kılavuzu Telif hakkı 2012 Samsung Techwin Co., Ltd. Tüm hakları saklıdır. Ticari marka Samsung Techwin Co., Ltd.'in tescilli logosudur.

Detaylı

Ambalaj içinde eksik olan herhangi bir parça için size en yakın yetkili bayii ile irtibata geçiniz.

Ambalaj içinde eksik olan herhangi bir parça için size en yakın yetkili bayii ile irtibata geçiniz. İÇİNDEKİLER 1 Donanım Kurulum ve Bağlantıları 8 1.1 DVR Ambalajının Kontrölü 8 1.2 HDD Kurulumu.. 8 1.2.1 HDD Seçimi 8 1.2.2 HDD Boyut Ölçümü 8 1.2.3 HDD Kurulumu.. 8 1.3 Ön Panel.10 1.4 Arka Panel..12

Detaylı

Kablosuz yaşam. Kablosuz ADSL2+ Modem. Kullanım kılavuzu. 7/24 destek hattı 444 0 239. Air 5341

Kablosuz yaşam. Kablosuz ADSL2+ Modem. Kullanım kılavuzu. 7/24 destek hattı 444 0 239. Air 5341 Kablosuz yaşam Kablosuz ADSL2+ Modem Kullanım kılavuzu Air 5341 7/24 destek hattı 444 0 239 İçindekiler Kılavuza Genel Bakış 3 Güvenlik Ve Bakım 3 1 GİRİŞ 4 1.1 Minimum Sistem Gereksinimleri 4 1.2 Kutu

Detaylı