Proje konusu Avcılar Milli Eğitim Müdürlüğü ile iş birliği yapılarak, okullarda basketbol turnuvası düzenlenecek.

Ebat: px
Şu sayfadan göstermeyi başlat:

Download "Proje konusu Avcılar Milli Eğitim Müdürlüğü ile iş birliği yapılarak, okullarda basketbol turnuvası düzenlenecek."

Transkript

1

2 Proje ismi Ballbasket bol sağlık Proje konusu Avcılar Milli Eğitim Müdürlüğü ile iş birliği yapılarak, okullarda basketbol turnuvası düzenlenecek. Hedef kitle Projeyle, öncelikle organizasyonun yapılacağı 68 okulda 61 bin öğrenciyle yüz yüze iletişim hedefleniyor. ( 23 İlkokul, 23 Ortaokul ve 22 Lise) Sonrasında öğrenci aile ve yakınlarıyla doğrudan iletişim (yaklaşık 268 bin kişi) ve son olarak Avcılar ilçe genelinde (yaklaşık 500 bin kişi) dolaylı iletişimi hedeflediğimiz kişi sayısı. Ayrıca birçok ulusal yayın organıyla yapılacak işbirliği sayesinde ve E 5 kenarındaki okullara asılacak afiş ve pankartlar yoluyla da toplamda 8 milyon kişiye projeyi duyurma hedefindeyiz. Sonrasında İstanbul genelinde turnuva gerçekleştirilecek Ekim ayında Türkiye genelinde büyük final yapılacak. (Proje için Avcılar ilçesi pilot bölge olarak belirlendi.) Öngörülen başlangıç - bitiş tarihleri 19 Eylül Ekim 2015 Amaç yaş grubundaki çocuklara spor yapma ve seyretme alışkanlığı kazandırmak ve bir sosyal sorumluluk hareketi başlatmak. Bu sosyal sorumluluk projesinde çocukların boş vakitlerini spor yaparak değerlendirmelerini sağlamak ve çeşitli spor aktivitelerini takip etmeleri için yönlendirmeler yapmak. Bu sayede de gençleri hızla yayılan uyuşturucu ve keyif verici maddelerden uzaklaştırmak, bilinçlenmelerini sağlamak. Ayrıca proje geleneksel hale getirilerek öğrencilerin gerçek bir basketbolsever olması için çalışmalar yapılacak. Örneğin bu organizasyonun yanı sıra öğrencilerin bütün yıl boyunca basketbol maçlarına götürülmesi, oyuncularla tanıştırılması, sponsorlarla çeşitli organizasyonlar düzenlenmesi gibi aktiviteler gerçekleştirilecek.

3 Lansman ve Tanıtım çalışmaları Organizasyonun duyurusu için 19 Eylül tarihinde Avcılar ilçe genelinde 68 okulda duyuru afişleri asılacak ve katılım standı kurulacak. Yine 19 Eylül tarihinden itibaren Avcılar da E-5 karayoluna cephesi olan okullarda tanıtım ve duyuru afişleri asılacak. Organizasyonun yapılacağı okulların servis araçlarına sponsor logolarının da yer alacağı tanıtım tabelaları asılacak. Organizasyonun tanıtımı için kurulan internet sitesinde bütün sponsorların logo ve ürün tanıtımları yer alacak ve haber ve röportajları yayınlanacak. Bu internet sitesine İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü nün internet sitesinden verilecek bir linkle de ulaşılabilecek. Organizasyonun basın bülteni birçok ulusal TV, Gazete, Dergi ve Internet sitesine servis edilecek ve haber yayınlatılacak. Organizasyonun tanıtım çalışmaları için bir ulusal radyo ile anlaşılacak ve bu radyoda 19 Eylül itibariyle organizasyonun tanıtım ve duyurusu yaptırılacak. Ayrıca bu radyo kanalı organizasyonun final gününde alanda yer alıp hem dj şov yapacak hem de canlı yayınla organizasyonu duyuracak. Müsabakaların başlayacağı 19 Eylül ve final maçlarının yapılacağı 18 Ekim tarihlerinde Murat Murathanoğlu, İsmet Badem, İbrahim Kutluay, Kerem Tunçeri, Ömer Onan, Aydın Örs, Mirsad Türkcan, Ufuk Sarıca gibi basketbol dünyasının ünlü isimlerinin katılacağı ve basının davet edileceği açılış paneli düzenlenecek. (Panel günündeki programa bağlı olarak yukarda belirtilen isimlerin hepsi ya da birkaçı panele katılacak). İşbirliği yapılacak basın organları TV Kanalları: NTV Spor, Lig Tv, Habertürk Gazeteler: Milliyet, Fanatik Radyo: Best Fm (Değişiklik olması halinde başka bir ulusal radyo ile anlaşma yapılacak) Internet Siteleri: basketdergisi.com, tekderginbuolsun.com, milliyet.com.tr, fanatik.com.tr, ayrıca organizasyonun duyurusu için kurulacak internet sitesi ve İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü sitesi. Not: Bu basın organlarının dışında, tüm ulusal ve yerel basınla iletişim halinde olunacak. Yukarıda belirtilen kurum isimleri, yoğun olarak haber ve tanıtım yaptırılacak kurumlardır.

4 Organizasyon boyunca yapılacak aktiviteler: Basketbol turnuvası öncesinde ve final gününde ortak belirlenen bir mekan ve tarihte, yıldız basketbolcular ile basketbol camiasının ünlü isimlerinin katılacağı (İbrahim Kutluay, Harun Erdenay, Aydın Örs, Murat Murathanoğlu, İsmet Badem, Ömer Onan, Mirsad Türkcan v.s tarih ve program durumuna göre bu isimlerden hepsi yada birkaçı olacak) bir açılış paneli düzenlenecek. Final gününde, maçların yanı sıra, çeşitli ödüllerin dağıtılacağı, seyircilerin de katılabileceği 3 sayı, smaç, serbest atış gibi çeşitli basketbol yarışmaları düzenlenecek. Yine final gününde gençlerin ve çocukların ilgisini çekmek amacıyla (Basket becerisi, Rodeo, Trambolin) çeşitli oyunlar ve aktiviteler organizasyon alanında bulundurulacak. Ayrıca final gününde, dans grupları ve akrobasi gurupları (Karizma Show yada Action Team) turnuvaya davet edilecek, çeşitli gösteriler hazırlanacak. Ana sponsorlara verilecek tanıtım imkanları Ana sponsorlara, turnuvanın duyurusunun başlayacağı 19 Eylül 2015 ve final gününün yapılacağı 18 Ekim 2015 tarihine kadar; Organizasyon alanları, Okullara stand kurma, afiş asma, Basketbol salonlarında stand kurma, logo ve ürün tanıtımı imkanlarının sağlanması, Okul dış cepheleri, (E-5 karayoluna cephesi olan okullar) afiş asma, Final organizasyonu alanı (Avcılar meydan, xxx alış veriş merkezi ya da Avcılar Endüstri Meslek Lisesi bahçesi) afiş asma, stand kurma, Takım formaları, potalar, saha zemini üzerinde logo ve ürün tanıtımı, Organizasyon süresi boyunca 50 adet okul servis aracı giydirme. Ayrıca Ana sponsorlara; Organizasyonun açılış gününde ve 18 Ekim de yapılacak final gününde Murat Murathanoğlu, İsmet Badem, İbrahim Kutluay, Kerem Tunçeri, Ömer Onan, Aydın Örs, Mirsad Türkcan gibi basketbol dünyasının ünlü isimlerinin katılacağı (Barış Manço Kültür Merkezi nde) paneller düzenlenecek ve bu panellerde stand kurma, afiş asma imkanları sağlanacak. Panellere ulusal basın davet edilecek. Basın bültenlerinde logolarının yer alması, Tv, gazete, dergi ve internet sitelerinde yaptırılacak haberlerde adlarının yazılması, okunması, Organizasyon için kurulacak olan internet sitesinde (www.ballbasket2015.com) logo ve ürün tanıtımı hakkının sağlanması,

5 Yan sponsorlara verilecek tanıtım imkanları Yan sponsorlara, turnuvanın duyurusunun başlayacağı 19 Eylült 2015 ve final gününün yapılacağı 18 Ekim 2015 tarihleri arasında okullarda 2 gün stand kurma ve afiş asma imkanı tanınacak, Organizasyon süreci boyunca 1 adet okul servisi üzerinde tanıtım yazısının içinde logo görünmesi, Final gününde organizasyon alanında stand kurma imkanının tanınması, Pota üzerine ve saha zeminine reklam girme hakkının tanınması, Organizasyon için kurulacak olan internet sitesinde (www.ballbasket2015.com) logo ve ürün tanıtımı hakkının sağlanması, Ayrıca yan sponsorlara; Organizasyonun ilk günü düzenlenecek panelde, panel alanına stand kurma ve afiş asma hakkının tanınması. Basın bültenlerinde firmaların logolarının ve isimlerinin yer alması. REFERANSLARIMIZ

6

7 AVCILAR MİLLİ EĞİTİM E BAĞLI E-5 E ÇEPHESİ OLAN OKULLAR A DEV AFİŞLERİN ASILMASI

8 AVCILAR MİLLİ EĞİTİM E BAĞLI E-5 E ÇEPHESİ OLAN OKULLAR A DEV AFİŞLERİN ASILMASI

9 SPOR SALONLARI

10 FORMA - POTA ve SERVİS ÜSTLERİ

11 SAHA KENARI BANTLARI ve ZEMİN REKLAM ALANLARI

12 Ana Sponsorluk Bütçesi E- 5 Kenarındaki okulların dış cephesine (5 okul) sponsorun afişinin asılması. Yaklaşık 60 m2 boyutunda (sponsorun isteğine göre daha büyütülebilir) branda. Brandanın hazırlanma maaliyeti bir okul için 2400 tl. 5 okul için toplam maaliyet tl. Bu okulların duvarında afiş asmanın aylık kira bedeli tl. Organizasyon süresince, yani 2 ay boyun sponsorun afişi asılacak. Bu da 5 okul için toplam maaliyet, tl lira. Toplam tl. Final gününde Avcılar meydanda stand kurma ve afiş asma imkanı sağlanacak. Bunun da tl kiralama bedeli var. 15m2 lik afiş masrafı da 600 lira. Toplam tl. Yine organizasyonun yapılacağı okullardaki toplam 50 adet servis aracına organizasyonun afişleri asılacak. Bunların da afiş maaliyeti toplamda tl. Ayrıca araçların kiralama bedeli 500 tl, 50 aracın toplam tl. Toplam tl. Organizasyonun açılış gününde ve de final gününde Avcılar Barış Manço Kültür Merkezinde 2 adet panel düzenlenecek. Bu alanlara afiş ve stand kurulması. Toplam tl. Organizasyonun gerçekleştirlieceği 68 okula başvuru standı kurulması ve bu standların her birisine sponsorun logosunun kullanılması, ürün tanıtım izninin verilmesi. Yine elemelerin yapılacağı okullarda, saha zeminin giydirilmesi, potaların giydirilmesi, kenar bantlarının hazırlanması. Müsabakaların yapılacağı okullara dans gruplarının getirilmesi, ses sistemi kurulması. Toplam: tl.

13 - Avcılar daki tüm ilk ve orta öğretim kurumlarına organizasyon ile ilgili tanıtım afişlerinin asılması. (70x100 cm2) Hazırlama maliyeti: tl. Kiralama bedeli: tl. Genel Toplam: tl. Bunun dışında Ajans hizmet bedeli yer almakta. Bu hizmetlerin içine; Lig Tv de organizasyon süresi boyunca her hafta en az bir kez haber bülteninde haber yaptırılması. Final günü organizasyonlarının geniş çaplı haber yaptırılması. Yine NTV spor da açılış gününde ve fianal günündeki panellerin ve aktivitelerin haberlerinin yaptırılması. Milliyet, Fanatik gazetelerinde ve internet sitelerinde organizasyonla ilgili haber ve röportajların yayınlatılması. Best Fm veya başka bir ulusal radyo ile işbirliği yapılarak duyuru ve tanıtımlarının yaptırılması. Final gününde canlı yayın aracının alana getirilmesi, dj şov yaptırılması. Basketbol internet sitelerinde organizasyonun duyuru ve haberlerinin yaptırılması. Organizasyonun tanıtımı, duyurursu ve sonrasındaki haberlerin yayılanması için internet sitesi kurulması ve internet sitesinde (www.ballbasket2015.com) organizasyonla ilgili röportaj, haber, video ve görsellerin hazırlanması, yayınlanması. Organizasyonun basın bültenlerinin hazırlanması, tüm yerel ve ulusal basına servis edilmesi. Açılış ve final günündeki panel organizasyonunun yapılması.

14 Final gününde akrobasi ve dans guruplarının alana getirilmesi (karizma şov, action team v.s ), gösteriler hazırlanması. Final gününde organizasyon alanına rodeo, basket becerisi, süper gol gibi şişme oyun standtlarının getirilmesi. Organizasyon boyunca, sağlık, temizlik ve güvenlik hizmetlerinin sağlanması. Organizasyona oyuncu olarak katılacak öğrencilerin her birine forma yaptırılması, ücretsiz dağıtımı. Organziasyonla ilgili tüm izinlerin alınması, gerekli kurumlara bilgilendirme yapılması. Toplam tl. Genel toplam: tl. Not: Medya iletişim ve tanıtım hizmetleri için herhangi bir ücret talep edilmemektedir. Sponsorluk ücetlendirmeleri: 1- Tek başına ana sponsorluk (proje ismini sahiplenme): Organizasyonun toplam maaliyeti tl ancak projeyi tek başına yapacak firma için gerekli kurumlardan indirimler sağlanarak tl ye kadar çekilebilmektedir. 2- Ortak ana sponsorluk (dört adet ana sponsorun projeyi sahiplenmesi): Bu durumda sponsorların hepsi yukarıda belirtilen aana sponsorluk haklarından faydalanabilmekte ve ücret dörde bölünerek tl ye çekilmekte. 3- Yan sponsorluk: Yan sponsor olan firmalar da kendilerine (yan sponsorluk kategorisinde) yukarıda belirlenen tanıtım hizmetlerinden ve haklardan faydalanabilmekte. Bu firmalar aynı zamanda bu tanıtım faaliyetlerinin bir veya birkaçını seçme hakkına da sahipler. Seçecekleri tanıtım kategorilerine göre de tl arasında ücret ödeyeceklerdir.

Burdur Belediyesi ile iş birliği yapılarak il genelinde basketbol turnuvası düzenlenecek.

Burdur Belediyesi ile iş birliği yapılarak il genelinde basketbol turnuvası düzenlenecek. Proje ismi Ballbasket bol su. Proje konusu Burdur Belediyesi ile iş birliği yapılarak il genelinde basketbol turnuvası düzenlenecek. Hedef kitle Projeyle, organizasyonun yapılacağı il genelinde yaklaşık

Detaylı

Dolu dolu Eglence Bi dolu Etkinlik

Dolu dolu Eglence Bi dolu Etkinlik Dolu dolu Eglence Bi dolu Etkinlik HEDEF, 350.000 GENÇLE BİDOLUFEST! Yüzde yetmişini gençlerin oluşturduğu nüfusa sahip ülkemizde geleceği hedefleyen şirketlerin ortak hedefi bu kitleye doğrudan ulaşmaktır.

Detaylı

GOBI 2010 TANITIM KİTAPÇIĞI. www.ituyatirim.org. İTÜ Yatırım Kulübü İTÜ İşletme Fakültesi 80680 Maçka / İSTANBUL E-mail: yatirim@itu.edu.

GOBI 2010 TANITIM KİTAPÇIĞI. www.ituyatirim.org. İTÜ Yatırım Kulübü İTÜ İşletme Fakültesi 80680 Maçka / İSTANBUL E-mail: yatirim@itu.edu. GOBI 2010 TANITIM KİTAPÇIĞI İÇERİK 1. Kulübün Mesajı 2. İstanbul Teknik Üniversitesi Yatırım Kulübü 3. GOBI 2010 3.1 Etkinlik Tarihi 3.2 Etkinliğin İçeriği 3.3 Etkinliğin Amaçları 4. Finansman Yönetimi

Detaylı

GOBI 2010 TANITIM KİTAPÇIĞI. www.ituyatirim.org. İTÜ Yatırım Kulübü İTÜ İşletme Fakültesi 80680 Maçka / İSTANBUL E-mail: yatirim@itu.edu.

GOBI 2010 TANITIM KİTAPÇIĞI. www.ituyatirim.org. İTÜ Yatırım Kulübü İTÜ İşletme Fakültesi 80680 Maçka / İSTANBUL E-mail: yatirim@itu.edu. GOBI 2010 TANITIM KİTAPÇIĞI İÇERİK 1. Kulübün Mesajı 2. İstanbul Teknik Üniversitesi Yatırım Kulübü 3. GOBI 2010 3.1 Etkinlik Tarihi 3.2 Etkinliğin İçeriği 3.3 Etkinliğin Amaçları 4. Finansman Yönetimi

Detaylı

TÜRKİYE BASKETBOL FEDERASYONU BASKETBOL OKULLARI AKREDİTASYON PROGRAMI

TÜRKİYE BASKETBOL FEDERASYONU BASKETBOL OKULLARI AKREDİTASYON PROGRAMI TÜRKİYE BASKETBOL FEDERASYONU BASKETBOL OKULLARI AKREDİTASYON PROGRAMI Değerli Basketbol Ailesi, Basketbolumuzun geleceği için önemli hamlelerden birini daha gerçekleştirme aşamasına gelmiş olmamızdan

Detaylı

17. UÇAN SÜPÜRGE ULUSLARARASI KADIN FİLMLERİ FESTİVALİ 8-15 Mayıs 2014

17. UÇAN SÜPÜRGE ULUSLARARASI KADIN FİLMLERİ FESTİVALİ 8-15 Mayıs 2014 A- FESTİVAL ANA SPONSORLUĞU Kapsam: Uçan Süpürge Kadın Filmleri Festivali sosyal sorumluluk projelerine önem veren kurum ve kuruluşların desteğiyle 17. yaşına geldi. Festivalimizin ismiyle birlikte anılacak

Detaylı

SAĞLIK SEKTÖRÜNDE KAMU ÖZEL ORTAKLIĞI, YENİ VİZYON VE ŞEHİR HASTANELERİ. 08-09 Mayıs 2013 JW Marriott Hotel Ankara SPONSORLUK DOSYASI

SAĞLIK SEKTÖRÜNDE KAMU ÖZEL ORTAKLIĞI, YENİ VİZYON VE ŞEHİR HASTANELERİ. 08-09 Mayıs 2013 JW Marriott Hotel Ankara SPONSORLUK DOSYASI 13 SAĞLIK SEKTÖRÜNDE KAMU ÖZEL ORTAKLIĞI, YENİ VİZYON VE ŞEHİR HASTANELERİ 13 08-09 Mayıs 2013 JW Marriott Hotel Ankara SPONSORLUK DOSYASI Sağlık Alanında Uygulamaları ve Sonuçları, Sağlıkta Yerli Sanayi

Detaylı

SUNUŞ 6 ÖNSÖZ 7 ORGANİZASYON KOORDİNATÖRÜ KONUŞMASI 8 ORGANİZASYON ŞEMASI 9 1-ORGANİZASYON TALİMATI 10

SUNUŞ 6 ÖNSÖZ 7 ORGANİZASYON KOORDİNATÖRÜ KONUŞMASI 8 ORGANİZASYON ŞEMASI 9 1-ORGANİZASYON TALİMATI 10 SUNUŞ 6 ÖNSÖZ 7 ORGANİZASYON KOORDİNATÖRÜ KONUŞMASI 8 ORGANİZASYON ŞEMASI 9 1-ORGANİZASYON TALİMATI 10 ORGANİZASYONEL HİZMETLER 11 ORGANİZASYON SENARYOSU 11 PROGRAM 11 LOGO TASARIMI 11 WEB ADRESİ, TASARIMI

Detaylı

Global Game Jam (GGJ) IGDA (International Game Developers Association) Eğitim Grubu tarafından yönlendirmesi yapılan, dünyanın çeşitli bölgelerinde

Global Game Jam (GGJ) IGDA (International Game Developers Association) Eğitim Grubu tarafından yönlendirmesi yapılan, dünyanın çeşitli bölgelerinde Global Game Jam (GGJ) IGDA (International Game Developers Association) Eğitim Grubu tarafından yönlendirmesi yapılan, dünyanın çeşitli bölgelerinde 48 saat içinde gerçekleştirilen en büyük açık kaynaklı

Detaylı

İÇERİK. İletişim Bilgileri. Önsöz. İstanbul Kongre Merkezi. Sponsorluklar. Fuar Alanı. Stant Kiralama Formu ve Sözleşmesi

İÇERİK. İletişim Bilgileri. Önsöz. İstanbul Kongre Merkezi. Sponsorluklar. Fuar Alanı. Stant Kiralama Formu ve Sözleşmesi İÇERİK İletişim Bilgileri Önsöz İstanbul Kongre Merkezi Sponsorluklar Fuar Alanı Stant Kiralama Formu ve Sözleşmesi Anlaşma Koşulları ve Sözleşme 3 4 5 6 12 13 14 2 İletişim Bilgileri KONGRE MERKEZİ TDB

Detaylı

Turnuvalar için. 2015 Yılı. Sponsorluk Dosyası

Turnuvalar için. 2015 Yılı. Sponsorluk Dosyası Turnuvalar için 2015 Yılı Sponsorluk Dosyası Florbol Turnuvası Florbol Türkiye nin organize ettiği geleneksel olarak Mayıs ayının son haftasında düzenlenen, Özel Okulların, devlet okullarının, Şirketlerin

Detaylı

JCI TÜRKİYE GENEL KURULU ANKARA 11-13 EYLÜL. Çankaya. Türkiye

JCI TÜRKİYE GENEL KURULU ANKARA 11-13 EYLÜL. Çankaya. Türkiye 2015 JCI TÜRKİYE GENEL KURULU ANKARA 11-13 EYLÜL Çankaya Türkiye 2015 JCI TÜRKİYE GENEL KURULU ANKARA 11-13 EYLÜL Sekreterya Çankaya Türkiye Merhaba, Sizlere çok büyük bir ailenin bir ferdi olarak sesleniyorum.

Detaylı

17-18 EKİM. Sponsorluk Dosyası CUMA - CUMARTESI. Destekleyen Kurum ve Kuruluşlar TÜSHAD

17-18 EKİM. Sponsorluk Dosyası CUMA - CUMARTESI. Destekleyen Kurum ve Kuruluşlar TÜSHAD EKİM 17-18 CUMA - CUMARTESI Destekleyen Kurum ve Kuruluşlar Mavi Fuarcılık Organizasyonudur. TÜSHAD Sponsorluk Dosyası BU FUAR 5174 SAYILI KANUN GEREĞİNCE TOBB (TÜRKİYE ODALAR VE BORSALAR BİRLİĞİ) İZNİ

Detaylı

Uluslararası Çocuk İstismarı ve İhmali Kongresi I n t e r n a t i o n a l C o n g r e s s o n C h i l d A b u s e a n d N e g l e c t

Uluslararası Çocuk İstismarı ve İhmali Kongresi I n t e r n a t i o n a l C o n g r e s s o n C h i l d A b u s e a n d N e g l e c t Uluslararası Çocuk İstismarı ve İhmali Kongresi I n t e r n a t i o n a l C o n g r e s s o n C h i l d A b u s e a n d N e g l e c t 09-12 Eylül 2012 İstanbul, Türkiye Harbiye Kültür Merkezi SPONSORLUK

Detaylı

PROKART 2011 TANITIM DOSYASI

PROKART 2011 TANITIM DOSYASI PROKART 2011 TANITIM DOSYASI PROKART ve ENDURANCE NEDİR? Prokart, her yaştan ve cinsiyetten otomobil sporu severlerin yapabileceği karting sporunun genel adıdır. Tüm dünyada çok popüler olan Prokart, 2005

Detaylı

KALİD Sponsorluk Dosyası

KALİD Sponsorluk Dosyası KALİD Sponsorluk Dosyası 2010 Kadıköy Maarif Koleji ve Anadolu Lisesi Mezunlar Derneği KALİD, 2010 yılında da etkinlik ve aktivitelerini it i i artırarak devam ettirmektedir. Kurumunuza faydalı olacağını

Detaylı

ÇOCUKLAR İÇİN TRAFİK EĞİTİMİ PROJESİ TRAFİK DEDEKTİFLERİ

ÇOCUKLAR İÇİN TRAFİK EĞİTİMİ PROJESİ TRAFİK DEDEKTİFLERİ ÇOCUKLAR İÇİN TRAFİK EĞİTİMİ PROJESİ TRAFİK DEDEKTİFLERİ İ Çİ NDEKİ LER 1. BİLGİ NOTU 2. PROJE BELGESİ 3. FAALİYET PLANI VE ÇALIŞMA TAKVİMİ 4. İŞBİRLİĞİ PROTOKOLLERİ ÇOCUK TRAFİK EĞİTİM PROJESİ (Trafik

Detaylı

RİZE TÜRKİYE YE AÇILIYOR

RİZE TÜRKİYE YE AÇILIYOR RİZE TÜRKİYE YE AÇILIYOR Rize nin başta Turizm olmak üzere yetiştirdiği, ürettiği ürünlerin kamuoyuyla paylaşılması amacıyla düzenlenecek olan Rize Tanıtım ve Çay Günleri, Rize nin tanıtımı açısından büyük

Detaylı

TÜRK YE ORGAN NAKL KURULUŞLARI KOORD NASYON DERNEĞ X. KONGRES. yıl TRANSPLANTASYON 14. 15-18 Ekim 2014, BODRUM. www.tx2014.org SPONSORLUK DOSYASI

TÜRK YE ORGAN NAKL KURULUŞLARI KOORD NASYON DERNEĞ X. KONGRES. yıl TRANSPLANTASYON 14. 15-18 Ekim 2014, BODRUM. www.tx2014.org SPONSORLUK DOSYASI yıl TÜRK YE ORGAN NAKL KURULUŞLARI KOORD NASYON DERNEĞ X. KONGRES www.tx2014.org SPONSORLUK DOSYASI KATKIDA BULUNANLAR ORGANİZASYON SEKRETERYASI KONGRE TARİHLERİ 15-18 Ekim 2014 KONGRE MERKEZİ Hilton

Detaylı

SPONSOR 1 LUK DOSYASI

SPONSOR 1 LUK DOSYASI SPONSORLUK 1 DOSYASI Kongre İsmi Sağlık ve Sigorta Yöneticileri Derneği 3. Ulusal Kongresi Kongre Tarihi ve Merkezi 6 9 Kasım 2014 / Calista Luxury Resort Otel, Antalya Toplantı Ön Programı 05 Kasım 2014

Detaylı

İSTANBUL 8. MİNİ GOLF FESTİVALİ 5 Ekim - 6 Kasım / Taksim Meydanı

İSTANBUL 8. MİNİ GOLF FESTİVALİ 5 Ekim - 6 Kasım / Taksim Meydanı İSTANBUL 8. MİNİ GOLF FESTİVALİ 5 Ekim - 6 Kasım / Taksim Meydanı 5 Ekim - 6 Kasım Taksim Meydanı İSTANBUL 8. MİNİ GOLF FESTİVALİ Türkiye artık yetiştirdiği sporcular ve düzenlediği spor organizasyonları

Detaylı

TÜRKİYE HENTBOL FEDERASYONU ALT YAPI FAALİYETLERİ YÖNERGESİ

TÜRKİYE HENTBOL FEDERASYONU ALT YAPI FAALİYETLERİ YÖNERGESİ TÜRKİYE HENTBOL FEDERASYONU ALT YAPI FAALİYETLERİ YÖNERGESİ İçindekiler BÖLÜM I FAALİYETLERİN AMACI VE YÖNTEMİ... 1 1.... AMAÇ...1 2.... KAPSAM...1 3.... DAYANAK...1 4.... ORGANİZASYONLARIN IMAJI...1 5....

Detaylı

TED Ankara Koleji Vakfı Özel Lisesi

TED Ankara Koleji Vakfı Özel Lisesi TED Ankara Koleji Vakfı Özel Lisesi Bilişim ve Eğitim Teknolojileri Günleri Katılımcı ve Sponsorluk Tanıtım Dosyası İÇİNDEKİLER TED Ankara Koleji Vakfı Bilişim ve Eğitim Teknolojileri Günleri Nedir? 2

Detaylı

KOYUN KEÇİ 20-21 EYLÜL 2014 SEFERIHISAR

KOYUN KEÇİ 20-21 EYLÜL 2014 SEFERIHISAR 4. İZMİR KOYUN KEÇİ PANAY IRI 20-21 EYLÜL 2014.. SEFERIHISAR Küçükbaş hayvan yetiştiriciliği alanında Türkiye nin en büyük organizasyonu olan İzmir Koyun Keçi Panayırı, bu yıl 20-21 Eylül tarihlerinde

Detaylı

ÖNSÖZ. 02 Ekim 2012 tarihinde yapılan III. Olağan Genel Kurul toplantısıyla göreve gelen Yönetim Kurulumuzun;

ÖNSÖZ. 02 Ekim 2012 tarihinde yapılan III. Olağan Genel Kurul toplantısıyla göreve gelen Yönetim Kurulumuzun; ÖNSÖZ 02 Ekim 2012 tarihinde yapılan III. Olağan Genel Kurul toplantısıyla göreve gelen Yönetim Kurulumuzun; 02 Ekim 2012 16 Kasım 2014 faaliyet dönemi yönetim kurulu raporunu, 16.09.2012 30.09.2014 dönemi

Detaylı

FDI 2013 İstanbul. Sponsorluk ve Expodental 2013 Tanıtım Kitapçığı. Dünya Dişhekimliği Kongresi. Dişhekimliği Dünyası İstanbul da Buluşuyor.

FDI 2013 İstanbul. Sponsorluk ve Expodental 2013 Tanıtım Kitapçığı. Dünya Dişhekimliği Kongresi. Dişhekimliği Dünyası İstanbul da Buluşuyor. FDI 2013 İstanbul Dünya Dişhekimliği Kongresi 28-31 Ağustos 2013 - İstanbul, Türkiye Sponsorluk ve Expodental 2013 Tanıtım Kitapçığı Dişhekimliği Dünyası İstanbul da Buluşuyor. İÇERİK İletişim Bilgilerileri

Detaylı

6. Uluslararası Sağlık Turizmi Kongresi

6. Uluslararası Sağlık Turizmi Kongresi 6. Uluslararası Sağlık Turizmi Kongresi 22-25 Kasım 2013 WOW Istanbul Hotels & Convention Center ERBE 6. Uluslararası Sağlık Turizmi Kongresi ERBE İÇİNDEKİLER s.04 s.05 s.06 s.07 s.08 s.09-10-11 s.12 s.13

Detaylı

I- EĞİTİM ve ALTYAPI FAALİYETLERİ

I- EĞİTİM ve ALTYAPI FAALİYETLERİ TÜRKİYE VOLEYBOL FEDERASYONU YÖNETİM KURULU BAŞKANLIĞINDAN 2 EKİM 2012-16 KASIM 2014 FAALİYET DÖNEMİ YÖNETİM KURULU RAPORU 2 Ekim 2012 tarihinde yapılan Olağan Genel Kurul toplantısıyla göreve gelen Yönetim

Detaylı

Festivalin Tarihçesi

Festivalin Tarihçesi Festivalin Tarihçesi Uluslararası İzmir Film Festivali ilk kez 1990 yılında düzenlenmeye başladı. 11 kez düzenlenen Festivale 2000 yılında ara verildi. İzmir Film Festivali, 11 yıl boyunca dünyadan ve

Detaylı

UK SI RL YA SO OS N D

UK SI RL YA SO OS N D SPONSORLUK DOSYASI 2 SEMPOZYUMA DAVET Sağlık alanında enerjinin kullanımında tasarruf sağlamak ve enerji verimliliğine dikkat çekmek amacı ile 13-14 aziran 2012 tarihlerinde Ankara da gerçekleştirilen

Detaylı