(22 Eylül Haziran 2015)

Ebat: px
Şu sayfadan göstermeyi başlat:

Download "(22 Eylül 2014 30 Haziran 2015)"

Transkript

1 (22 Eylül Haziran 2015) HERGÜN arası Aktivitelerden sonra öğrenciler etüde katılıyorlar. KATILIM FORMUNU COCUGUNUZUN ÖGRETMENINE 18 Eylül 2014 ten önce TESLIM EDINIZ Bu tarihten sonra, herhangi bir başvuru kabul edilmeyecektir. Daha fazla bilgi için Sibel KOSE ile iletişim kurabilirsiniz : mail yoluyla : Değerli veliler,

2 22 Eylül 2014 ten 30 Haziran 2015 tarihleri arasında düzenlenecek çeşitli eğitim sonrası aktiviteler sizleri bekliyor. Çocuklarınızla beraber, aktivitelerin detayını iyi okuyunuz, hoşlarına gidecek bir aktivite seçmeleri için onları yönlendiriniz. Dönem arasında değişiklik yapılamayacaktır. Bu mektupta karar vermeniz için bütün gerekli bilgiler bulunmaktadır. Kayıtlar 12 Eylül Cuma ile 18 Eylül Perşembe arası yapılabilir. Sayılar sınırlıdır. Kayıt formları geldikleri sıraya göre değerlendirilecektir. Seçmiş olduğunuz aktiviteleri tercih sırasına göre numaralandırınız. Bir aktiviteye yeterince kayıt yapılmadıysa, o aktivite düzenlenmeyecektir. Ödevlerde çocuklara daha iyi yardım edebilmek için etütlerdeki öğrenci sayısı 12 den fazla olmayacaktır. Çocuklarınıza güzel kültürel ve sportif maceralar diliyorum! Saygılarımla, Samuel LEVISTRE YENILIK YEMEK ATÖLYESI : (Atölye Yildiz Yilmaz tarafından organize edilmektedir) Biraz un, su ve tuz.işte hamurumuz!!! Küçük şefler yapacakları yemeği hayal ediyor, tarifleri okumayı, organize olmayı, çeşitli tatlar denemeyi, paylaşmayı, yemek yapmayı ve tabii ki tat alma duyularını geliştirmeyi öğreniyor. TÜRKCE SATRANC ATÖLYESI : (Tayfun GUR tarafından gerçeklesecektir) Bu atölye, Satranç Federasyonu üyesi Sayın Tayfun GÜR tarafından hazırlanmaktadır. Satranç atölyesi, sadece bir eğlence değil! Eksi ve dünyaca ünlü bir oyun oynamanın zevki dışında, okulda uygulanan bütün alanlarla bağlantılı olan farklı pedagojik amaçları vardır : Metodolojik anlamda: - Konsantrasyonu geliştirmek - Sessizce düşünme kapasitesini geliştirmek (satrançta mecburi bir kural!) - çok hızlı cevap vermemek, iyi düşündüğümüzden emin olmak (satranç çok hızlı hareket edersek, kaybedebiliriz ) Toplumsal yaşam anlamında: - karşısındaki oyuncuya saygı göstermek - «fair play» olmak ve yenilgiyi kabul etmek Matematik anlamda, çocukların problemleri çözmesinde çok faydalı bir spor dalı olduğu kanıtlanmıştır.

3 Bu atölye için en fazla 12 çocuk kabul edilecektir. SPOR OYUNLARI : (Atölye Yurdagül Durmaz tarafından organize edilecektir) Hareket etmeyi ve enerji harcamayı seviyor musun? O zaman bu atölye senin için Programda: geleneksel oyunlar (le chat et la souris, la rivière aux crocodiles, la course aux couleurs) ve her zevke göre sporlar olacaktır! Dayanışma ruhunu ve saygıyı geliştirerek oynayacağız. Dansta Danielle Efendioğlu, tiyatroda Leyla Dirim GÖSTERI ATÖLYESI- DANS / TIYATRO : Tiyatro atölyesi son kayıt tarihinden sonra yeni öğrenci kabul etmeyecektir. Çocuklar ortak provalar için düzenli olarak bir araya geleceklerdir. O günlerde ödev yardımları kısıtlı olacaktır. Çocuklar kayıt olmak istedikleri atölyeleri seçeceklerdir: dans veya tiyatro. Her bir disiplin ayrı olarak çalışılmaktadır. Herbir atölyedeki çalışma birbirini tamamlamakta olup sonunda ortak bir gösteri oluşturacaktır. AMAÇLAR - Sanatsal aktiviteler eşliğinde rahatlama ve eğlence paylaşımı - Eğitim yılının sonunda muhteşem bir gösteriyle sonlanmak üzere, hareket, hafıza, doğaçlama, fonetik, koordinasyon, yer belirleme, ses ve konsantrasyon konularında çalışma ve geliştirme. RESIM ve BRICOLAGE (Atelier animé par Sema Roman) : Amaç, keşif yoluyla, çeşitli teknikler kullanarak : Çizim, resim, kolaj, vs..., plastik sanatları tanıtmak. Çocukların, yaratıcılıklarını geliştirmek, hayal dünyalarını zenginleştirmek ve sanatsal duyarlılıklarını ifade etmek için fırsat olacaktır. Her çocuğun temposuna ayak uydurarak, çeşitli temalara değinilecektir. Ayrıca, Geri dönüşüm ve ambalaj atıkları ile çocukların obje yapma fırsatları olacaktır. Geri dönüşüm ve atıkların geri kazanılması, çevre ve dünyamız için ne kadar faydalı ise, çocuklar içinde o kadar faydalı bir atölye olacaktır. Geri dönüşüm, çocukların yaratıcı gücünü geliştirmeyi ve bir projede yer almayı sağlayacatır

4 Bu sayede atıkları ikinci bir hayat verilecektir. Çevremizin korunması için çocuklarda bir hareket ve bilinç kazandırılacaktır. MUZIK : (Atölye Deniz Erdinç tarafından organize edilmektedir) Bu atölyede, öğrencilere çeşitli aktiviteler sunulacaktır. Perküsyon, şarkılar, piyano ve başka enstrümanlarla tanışma fırsatı sunulacaktır. edimektedir) AHSAP ve SERAMIK BOYAMA : (Atölye par Seçil Özbek tarafından organize Detaylı bir sanatsal faaliyet sayesinde çocukların konsantre olması sağlanacaktır. Bu aktivite sayesinde yaratıcılığın gelişmesi ve hareketlerin kontrolü sağlanmaktadır. Çocuklar istedikleri bir objeyi boyayacaklardır. (anahtarlık, tepsi, kutu, vazo, tablo, vs ) Yaratıcıkları sayesinde çeşitli teknikler kullanarak, bu objeyi özelleştireceklerdir. YENILIK YOGA ve GULME YOGASI ATOLYESI: (Didem Ayağ tarafından gerçekleştirilecektir.) Kim gülmeyi sevmez ki!!! Gülme yogası ile öğrenciler, eğlenerek endişe ve streslerini yönetmeyi öğrenirler. Atölye, Clapping adi verilen el çırpma, pozitif enerji noktalarının belirlenmesi gibi ısınma hareketleri ile baslar. Daha sonra, gülmeyi ve güldürmeyi teşvik eden oyunlar ile devam eder. Çocuk yogası, eğlenceli, yaratıcı, kolektif ve dinamiktir. Çocuklar oyunlar oynayarak yoga yaparlar. Öğrenciler; Beraber iletişim halinde eğlenerek, Nefes hareketleri yaparak Hayali canlandırma ve derin düşünme oyunlarıyla Rahatlama hareketleri ile Enerjilerini atarak yoga yapacaklardır. CANAK-CÖMLEK ATÖLYESI: (Atölye Sema Roman tarafından organize edilmektedir) Çamuru şekillendirmenin çeşitli tekniklerini tanımak, fikirlerini ve yaratıcılıklarını ifade etme fırsatı verir. Çocuklar, alçak kabartma ve turda aynı motifi yapma fırsatı bulacaktır.

5 DIKIS ATOLYESI (atölye Yurdagül Durmaz tarafından organize edilmektedir) : İşte el becerilerini geliştiren yaratıcı ve öğretici bir atölye!!! Öğrenciler dikiş nakış ve dekorasyon için gerekli olan temel bilgileri örenme fırsatı bulacaklardır. Çevre bilinci de geri donuşum malzemeleri( karton, kâğıt, plastik pamuk vb.) kullanarak pekiştirilecektir. Son olarak öğrenciler, geri dönüşüm malzemeleri ile yapılacak dekoratif ürünler ile hem yaratıcılıklarını hem de çevre bilinçlerini pekiştireceklerdir. YENILIK BONCUK ATOLYESI (atölye Şebnem Doğan tarafından organize edilmektedir): Göz kamaştıran ve renkli hediyeleri kim sevmez ki? Öğrenciler, boncuklarla, kurdelelerle ve başka farklı maddelerle, yeni ürünler tasarlayacaklardır. Küçük el motorlarını geliştirecek olan bu atölyede öğrenciler, hem dikkatlerini arttırma hem de yaratıcılıklarını geliştirme fırsatı bulacaklardır. ZEKA OYUNLARI : (Şebnem Doğan tarafından organize edilmektedir ) Gruplar halinde oyunlar, zeka oyunları veya adres oyunları, çocukların eğlenerek öğrenmesini sağlamaktadır. Zekâ oyunları, kurallara rivayet etmeyi öğretmektedir ve böylece toplum içinde yaşama kurallarını öğretmektedir. Çocukların fiziksel ve entelektüel gelişimine destek sağlamaktadır. Bütün bunlar Fransızca gerçekleşmektedir! ETÜD Bu atölye en fazla 1 saat sürebilir ve en fazla 12 çocuktan oluşabilir. Veli olarak, bu atölyelere katılan çocukların derslerini akşam kontrol etmeniz önemli. Bu atölye sırasında, çocukların, derslerini tamamlayamadığı veya tekrar etmesi gereken bir ödevi olabilir.

6 Bu ücret, 22 eylül 2014 ile 30 haziran 2015 arasındaki dönem boyunca gerçekleşecek aktivite ve etüt süresini kapsamaktadır. Herhangi bir geri çekilme veya gelememe durumunda, bu ücret iade edilmeyecektir. Hafta için her gün Öğrencinin, eğitim sonrası aktivitelere 1 Gün 2 gün 3 gün 4 gün 5 gün kayıtlı olduğu gün sayısı Ödenecek tutar Ödemeler, kayıt konfirmasyonu yapıldıktan sonra sadece hesaba havale şeklinde yapılabilir. GARANTİ BANKASI (Kızılay şubesi): Hesap no : Yurtdışından yapıldığında hesap no : TR Öğrenciler, öğretmenlerine ödeme makbuzunu iletmeliler. Bu yeni dönemde, ödeme yapmayan ailelerin çocukları, aktiviteye kesinlikle katılamayacaktır. Genelde okul servisine binen çocuklar, hafta için her gün saat da kalkan servis ile evlerine dönebileceklerdir. Çocuğunuzu taşıyan şoföre aktivitelere katıldığı günleri bildiriniz. Servis şirketine bu bilgiyi sağlamaktan siz sorumlusunuz.

7 Lycée Charles de Gaulle ( 22/09/ /06/2015) eğitim yılı) Eğitim sonrası aktivitelere katılım formu SOYAD : AD : SINIF : Çocuğunuzun faaliyete kalmasını istediğiniz günleri seçiniz. Her seçilen gün için, seçtiğiniz aktivitelere, faaliyetlerin iptal olması veya yeterince kişinin kayıtlı olmaması durumunda, tercih sırasına göre numaralandırınız. Pazartesi Salı Çarşamba Perşembe Cuma Yemek Atölyesi Gösteri Atölyesi :.Müzik.Çanak-çömlek Atölyesi Boncuk Atölyesi Dans Aktiviteler Türkçe Satranç Atölyesi Spor Oyunları Tiyatro. Resim Atölyesi... Ahşap ve Seramik Boyama Atölyesi Yoga ve Gülme Yogası Dikiş Atölyesi Zeka Oyunları Bu güne kadar, çocuğum eve dönmek için de servise binmektedir.: Evet Hayır 22 Eylül 2014 Pazartesi günü itibariyle, çocuğumun te servise ihtiyacı olacaktır : Evet Hayır Aşağıda imzası bulunan ben,, yukarıda adı geçen çocuğun babası, annesi, velisi, çocuğumun faaliyetlere kaydına saygı duyacağımı bildiririm. Çocuğumun bu faaliyetlere kesin kabulü, kayıt masraflarının ödenmesiyle kesinleşeceğini not aldım. Herhangi bir ayrılma veya katılmama durumunda ücret iadesi kesinlikle yapılmayacaktır. Bu kuralı kabul ediyorum. Ailenin imzası (mecburidir) :

4 ve 5. sınıflarda kulüp çalışmaları Pazartesi ve Perşembe günleri sürdürülecektir.

4 ve 5. sınıflarda kulüp çalışmaları Pazartesi ve Perşembe günleri sürdürülecektir. 71 Sevgili öğrencimiz ve sayın velimiz; Öğrencilerimizin her kademe için ulaşması hedeflenen akademik becerilerin yanı sıra, çok yönlü ve topluma uyumlu bireyler olmalarını önemsiyoruz. Okulumuz birçok

Detaylı

ÖZEL KOŞUYOLU İNGİLİZ KÜLTÜR DERNEĞİ ANAOKULU VELİ EL KİTABI

ÖZEL KOŞUYOLU İNGİLİZ KÜLTÜR DERNEĞİ ANAOKULU VELİ EL KİTABI ÖZEL KOŞUYOLU İNGİLİZ KÜLTÜR DERNEĞİ ANAOKULU VELİ EL KİTABI İçindekiler Sayfa No. Sunuş ve Hoşgeldiniz 2 1. Felsefemiz ve Misyonumuz 3 2. Okulumuzun Eğitim Programı 3 3. İkinci Dil Edinim Süreci 4. Branş

Detaylı

ANABİLİM EĞİTİM KURUMLARI ÜSTÜN YETENEKLİ ÇOCUK VE YAZ TATİLİ

ANABİLİM EĞİTİM KURUMLARI ÜSTÜN YETENEKLİ ÇOCUK VE YAZ TATİLİ Ü p ye ANABİLİM EĞİTİM KURUMLARI ÜSTÜN YETENEKLİ ÇOCUK VE YAZ TATİLİ PSİKOLOJİK DANIŞMANLIK VE REHBERLİK BİRİMİ - HAZİRAN 2015 ÜSTÜN YETENEKLİ ÇOCUK VE YAZ TATİLİ Karnelerin alınmasıyla dinlenme ve eğlenme

Detaylı

ÖZEL PEV OKULLARI VELİ-ÖĞRENCİ KILAVUZU

ÖZEL PEV OKULLARI VELİ-ÖĞRENCİ KILAVUZU PEV OKULLARI VELİ-ÖĞRENCİ KILAVUZU Ö Z E L P E V O K U L L A R I Sayfa 1 İÇİNDEKİLER 1. Önsöz 2. Tarihçe 3. Vizyonumuz-Misyonumuz 4. Felsefe ve Temel İlkeler 5. Hak ve Sorumluluklar a. Okulun Hakları b.

Detaylı

2: YAZ TATİLİNE ADIM ATARKEN

2: YAZ TATİLİNE ADIM ATARKEN 1: 2: YAZ TATİLİNE ADIM ATARKEN Değerli Velilerimiz, Çocuklarımız yaz tatiline girmenin büyük sevincini ve heyecanını yaşıyorlar. Bir eğitim-öğretim yılını daha geride bırakıyorlar. Tatil, kendini yetiştirme

Detaylı

2014-2015 Eğitim - Öğretim Yılı Darüşşafaka Eğitim Kurumları Sosyal Etkinlikler / Öğrenci Kulüpleri

2014-2015 Eğitim - Öğretim Yılı Darüşşafaka Eğitim Kurumları Sosyal Etkinlikler / Öğrenci Kulüpleri 2014-2015 Eğitim - Öğretim Yılı Darüşşafaka Eğitim Kurumları Sosyal Etkinlikler / Öğrenci Kulüpleri Darüşşafaka Eğitim Kurumları nda Sosyal Etkinlik Anlayışı Öğrencilerin; sanat, kültür, bilim ve spor

Detaylı

Sayın Velimiz, Sevgili Öğrencimiz,

Sayın Velimiz, Sevgili Öğrencimiz, Sayın Velimiz, İzmir Özel Türk Koleji olarak Atatürk ilkelerine bağlı, akademik yönleri güçlü öğrenciler yetiştirme hedeflerimizin yanında, sosyal açıdan da gelişmiş, ülkelerinin ve kendilerinin farkında

Detaylı

ARALIK 2014 / 12. Sayı OKAN KOLEJİ İTALYA DA

ARALIK 2014 / 12. Sayı OKAN KOLEJİ İTALYA DA ARALIK 2014 / 12. Sayı OKAN KOLEJİ İTALYA DA 1 İçindekiler 2 İçindekiler 62 Okan Koleji Ortaokulu 3 Genel Müdür Yardımcımız dan 63 Ortaokul Müdürümüz den.. 6 Öğretmen-ce Paylaşımlar 64 Yabancı Diller 11

Detaylı

Geleceğin Liderleri Hatem de Yetişir. hatemokullari.k12.tr

Geleceğin Liderleri Hatem de Yetişir. hatemokullari.k12.tr Geleceğin Liderleri Hatem de Yetişir Türkiye nin en hızlı büyüyen eğitim kurumu. 3 Yılda 99 Okul... Türkiye nin yeni eğitim markası Özel Hatem Okulları, geleceğin liderlerini yetiştiren okul kimliğiyle

Detaylı

İÇİNDEKİLER. 1. BÖLÜM Kamp Dönemleri... 14

İÇİNDEKİLER. 1. BÖLÜM Kamp Dönemleri... 14 01 İÇİNDEKİLER 2004 2008 2009 2005 2010 2006 2011 2007 2012 GİRİŞ İçindekiler... 03 İbrahim Kutluay... 04 İbrahim Kutluay Basketball Academy... 06 İbrahim Kutluay & adidas Summer Camp... 08 İbrahim Kutluay

Detaylı

ÖZEL ENKA İLKÖĞRETİM OKULU ÖEL ENKA ORTAOKULU VELİ - ÖĞRENCİ EL KİTABI. Sunuş ve Hoş Geldiniz... Error! Bookmark not defined. 1. Okulun Temelleri...

ÖZEL ENKA İLKÖĞRETİM OKULU ÖEL ENKA ORTAOKULU VELİ - ÖĞRENCİ EL KİTABI. Sunuş ve Hoş Geldiniz... Error! Bookmark not defined. 1. Okulun Temelleri... ÖZEL ENKA İLKÖĞRETİM OKULU ÖEL ENKA ORTAOKULU VELİ - ÖĞRENCİ EL KİTABI 2015 2016 İçindekiler Sunuş ve Hoş Geldiniz... Error! Bookmark not defined. 1. Okulun Temelleri... 4 Misyon... 4 Felsefe... 4 İlkeler...

Detaylı

2014-2015 EĞİTİM-ÖĞRETİM YILI AVRUPA KOLEJİ OKULLARI

2014-2015 EĞİTİM-ÖĞRETİM YILI AVRUPA KOLEJİ OKULLARI 2014-2015 EĞİTİM-ÖĞRETİM YILI AVRUPA KOLEJİ OKULLARI ÖĞRENCİ VELİ EL KİTABI Eylül 2014 İstanbul İÇİNDEKİLER AVRUPA KOLEJİ 1 BİLİM DANIŞMA KURULU 1 Bilim Danışma Kurulu Üyeleri 2 Acıbadem Avrupa İnovasyon

Detaylı

Fransız Charles de Gaulle Lisesi 2010/2011 Yılı Haber Bülteni n 1

Fransız Charles de Gaulle Lisesi 2010/2011 Yılı Haber Bülteni n 1 Fransız Charles de Gaulle Lisesi 2010/2011 Yılı Haber Bülteni n 1 06/12/2010 Sayın Veliler, Haber bültenimiz aracılığıyla bu yeni eğitim ve öğrenim yılında hepinize başarı dolu bir ders yılı diliyoruz.

Detaylı

İTA OKULLARI ÖĞRENCİ - VELİ EL KİTABI

İTA OKULLARI ÖĞRENCİ - VELİ EL KİTABI İTA OKULLARI ÖĞRENCİ - VELİ EL KİTABI İçindekiler Hoş Geldiniz 1. Okulumuzun Temelleri Misyonumuz ve Amaçlarımız 2. Eğitim Felsefemiz Eğitim Yaklaşımımız Günlük Zaman Çizelgemiz Dil Eğitimimiz Psikolojik

Detaylı

AÇI OKULLARI E- Haber / Kasım 2013

AÇI OKULLARI E- Haber / Kasım 2013 AÇI OKULLARI E- Haber / Kasım 2013 1. KURUMSAL 2. ÖĞRETMENLER 3. AÇI AKADEMİK PROGRAM # 3.1 İLKOKUL # 3.2 ORTAOKUL # 3.3 LİSE 4. AÇI ÖĞRENİM DENEYİMİ 4.1 OKUL ÖNCESİ 4.2 İLKOKUL 4.3 ORTAOKUL 4.4 LİSE 5.

Detaylı

İstanbul Aydın Üniversitesi Çocuk Üniversitesi olarak Kış Okulu ve Yaz Okulu şeklinde gerçekleştirdiğimiz tüm zenginleştirme aktivitelerine ilişkin

İstanbul Aydın Üniversitesi Çocuk Üniversitesi olarak Kış Okulu ve Yaz Okulu şeklinde gerçekleştirdiğimiz tüm zenginleştirme aktivitelerine ilişkin İstanbul Aydın Üniversitesi Çocuk Üniversitesi olarak Kış Okulu ve Yaz Okulu şeklinde gerçekleştirdiğimiz tüm zenginleştirme aktivitelerine ilişkin gözlemlerimiz bizlere özellikle okulları sevmeyen ve

Detaylı

ÖZEL İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ VAKFI ADIGÜZEL OKULLARI ÇEKMEKÖY ANAOKULU VELİ EL KİTABI

ÖZEL İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ VAKFI ADIGÜZEL OKULLARI ÇEKMEKÖY ANAOKULU VELİ EL KİTABI ÖZEL İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ VAKFI ADIGÜZEL OKULLARI ÇEKMEKÖY ANAOKULU VELİ EL KİTABI KURULUŞ Sanatını evrensel boyutlara taşıyabilecek gençler yetiştirmek üzere 2004 yılında Özel Ataşehir Adıgüzel Güzel

Detaylı

2014-2015 EĞİTİM-ÖĞRETİM YILI I. YARIYIL ETKİNLİK TAKVİMİ

2014-2015 EĞİTİM-ÖĞRETİM YILI I. YARIYIL ETKİNLİK TAKVİMİ 1 2014-2015 EĞİTİM-ÖĞRETİM YILI I. YARIYIL ETKİNLİK TAKVİMİ 2 3 4 5 6 7 Türkçe öğretimi beceri kazandırmaya yönelik etkinlikler bileşkesidir. Türkçe öğretimindeki temel amacımız; dinleme, konuşma, okuma,

Detaylı

Türkçe Ulusal Derlemi Sözcük Sıklıkları (ilk 1000)

Türkçe Ulusal Derlemi Sözcük Sıklıkları (ilk 1000) Türkçe Ulusal Derlemi Sözcük Sıklıkları (ilk 1000) 14.08.2014 SIRA SIKLIK SÖZCÜK TÜR AÇIKLAMA 1 1209785 bir DT Belirleyici 2 1004455 ve CJ Bağlaç 3 625335 bu PN Adıl 4 361061 da AV Belirteç 5 352249 de

Detaylı

EYÜBOĞLU EĞİTİM KURUMLARI ÇAMLICA ORTAOKULU 2014-2015 ÖĞRETİM YILI ÖĞRENCİ KULÜPLERİ. 7. ve 8. SINIFLAR. 301-Basketbol/Basketball Kategori: Spor

EYÜBOĞLU EĞİTİM KURUMLARI ÇAMLICA ORTAOKULU 2014-2015 ÖĞRETİM YILI ÖĞRENCİ KULÜPLERİ. 7. ve 8. SINIFLAR. 301-Basketbol/Basketball Kategori: Spor EYÜBOĞLU EĞİTİM KURUMLARI ÇAMLICA ORTAOKULU 2014-2015 ÖĞRETİM YILI ÖĞRENCİ KULÜPLERİ 7. ve 8. SINIFLAR 301-Basketbol/Basketball 7. ve 8. sınıf seviyelerinde 24 kız/erkek öğrenciden oluşur. Çalışmalar hava

Detaylı

zeytinburnu.bel.tr 444 1984 ATÖLYE ÇALIŞMALARI

zeytinburnu.bel.tr 444 1984 ATÖLYE ÇALIŞMALARI zeytinburnu.bel.tr 444 1984 ATÖLYE ÇALIŞMALARI Sevgili çocuklar, Bundan 10 yıl kadar önce, sizlerin daha iyi imkânlarda çalışabilmeniz; rahatça kitap okuyup, bilgisayar kullanabilmeniz, doğru planlanmış

Detaylı

2014-2015 DERS YILI ÖĞRENCİ KULÜPLERİ (Çarşamba 14.40-15.40: 9, 10, 11. Sınıf Öğrencileri ) KULÜP R. ÖĞRETMEN SINIF # ARANAN ÖZELLİKLER ve İÇERİK

2014-2015 DERS YILI ÖĞRENCİ KULÜPLERİ (Çarşamba 14.40-15.40: 9, 10, 11. Sınıf Öğrencileri ) KULÜP R. ÖĞRETMEN SINIF # ARANAN ÖZELLİKLER ve İÇERİK 2014-2015 DERS YILI ÖĞRENCİ KULÜPLERİ (Çarşamba 14.40-15.40: 9, 10, 11. Sınıf Öğrencileri ) KULÜP R. ÖĞRETMEN SINIF # ARANAN ÖZELLİKLER ve İÇERİK AŞÇILIK Ani BENGLİAN 11 10 Mutfakta aktif olarak çalışmayı

Detaylı

Gelenekten Geleceğe. Eğitim Felsefemiz. Anaokulu. İlkokul. Ortaokul. Anadolu Lisesi. Rehberlik. Yabancı Dil. Öğrenci Takip Sistemi

Gelenekten Geleceğe. Eğitim Felsefemiz. Anaokulu. İlkokul. Ortaokul. Anadolu Lisesi. Rehberlik. Yabancı Dil. Öğrenci Takip Sistemi 2 4 6 10 14 16 18 20 22 Gelenekten Geleceğe Eğitim Felsefemiz Anaokulu İlkokul Ortaokul Anadolu Lisesi Rehberlik Yabancı Dil Öğrenci Takip Sistemi 1 Gelenekten Geleceğe Arte Koleji, kuruluş enerjisini

Detaylı

AMBASSADE DE FRANCE A.E.F.E Lycée Français Charles de GAULLE. 70, Paris Caddesi 06 540 ANKARA

AMBASSADE DE FRANCE A.E.F.E Lycée Français Charles de GAULLE. 70, Paris Caddesi 06 540 ANKARA AMBASSADE DE FRANCE A.E.F.E Lycée Français Charles de GAULLE 70, Paris Caddesi 06 540 ANKARA Tél : +90 312 460 19 98 Fax: +90 312 460 19 97 RNE : 208 0001 W AEFE : 906 O01 Courriel : secretariat@lcdgankara.gen.tr

Detaylı

SANAT AKADEMISI. Uluslararası akademik akreditasyonu olan

SANAT AKADEMISI. Uluslararası akademik akreditasyonu olan Keşfedin! Çok Şey Bulacaksınız NES ibe AYDIN SANAT AKADEMISI Uluslararası akademik akreditasyonu olan Sofya Ulusal Müzik Akademisi Bale Sanatları Bölümü ve The Thames Valley University London College of

Detaylı

Çocuğunuzun Okul Başarısına Yardım Edin Jonathan Hancock. Çeviren: Emel Aran

Çocuğunuzun Okul Başarısına Yardım Edin Jonathan Hancock. Çeviren: Emel Aran Çocuğunuzun Okul Başarısına Yardım Edin Jonathan Hancock Çeviren: Emel Aran ISBN 978-605-5655-90-7 2011 Optimist Yayım ve Dağıtım Orijinal adı ve yayıncısı: Help Your Child Succeed at School, Hodder Teach

Detaylı

ÖZEL ENKA ANAOKULU VELİ EL KİTABI

ÖZEL ENKA ANAOKULU VELİ EL KİTABI ÖZEL ENKA ANAOKULU VELİ EL KİTABI İçindekiler Sayfa No. Sunuş ve Hoşgeldiniz 2 1. Okulun Temelleri 3 Misyonumuz 3 Felsefe 3 İlkeler 3 Enka Okulları Yönetim Kurulu 4 Kayıt-Kabul Kayıt Yenileme 4 4 2. Akademik

Detaylı

444 6 UCU www.cocukuni.org

444 6 UCU www.cocukuni.org O Mutlu, Biz Gururlu. 444 6 UCU www.cocukuni.org Early Years, 1965 yılında ebeveynler tarafından Kuzey İrlanda da kurulmuş küçük yaş (0-6) çocukların eğitimi konusunda proje ve hizmet üreten, uluslararası

Detaylı

EYÜBOĞLU EĞİTİM KURUMLARI 2012-2013 ÖĞRETİM YILI ÖĞRENCİ KULÜPLERİ

EYÜBOĞLU EĞİTİM KURUMLARI 2012-2013 ÖĞRETİM YILI ÖĞRENCİ KULÜPLERİ EYÜBOĞLU EĞİTİM KURUMLARI 2012-2013 ÖĞRETİM YILI ÖĞRENCİ KULÜPLERİ 6., 7. ve 8. SINIFLAR 301 - Basketbol / BASKETBALL Basketbol Kulübü; 6., 7. ve 8. sınıf seviyelerinde 24 kız/erkek öğrenciye açıktır.

Detaylı

Sanat Katı: Yeteneklerimizi Sanat Katında Keşfediyoruz!

Sanat Katı: Yeteneklerimizi Sanat Katında Keşfediyoruz! SAYI: 7 Sanat Katı: Yeteneklerimizi Sanat Katında Keşfediyoruz! Golf Sahası: Geleceğin Golfçüleri Okan Koleji nde! Geleceği Yetiştirenler Kulübü/Üniversite İş Birliği Okan Üniversitesi İş Birliği ile Geleceğe

Detaylı