Türkiye nin ilk ve tek Mobil Takip Operatörü. FiloTürk. Liderlerin tercihi!

Ebat: px
Şu sayfadan göstermeyi başlat:

Download "Türkiye nin ilk ve tek Mobil Takip Operatörü. FiloTürk. Liderlerin tercihi!"

Transkript

1 Türkiye nin ilk ve tek Mobil Takip Operatörü FiloTürk Liderlerin tercihi!

2 ÜRÜNLER ARAÇ TAK P PAKET Araç Takip ve Filo Yönetim Sistemi'ni 3 farkl hizmet paketi ile sunan FiloTürk, Süresiz ve Koşulsuz Garanti imkan yla Türkiye'de bir ilki gerçekleştirerek filonuzu üstün teknoloji ile buluşturmaktad r. Filo içerisinde yer alan araçların hız, konum, rölanti vb. bilgileriyle mevcut ve geçmişe yönelik detaylı raporlarını kullanıcılarının hizmetine sunan temel hizmet paketidir. FiloTürk kalite standartlarında ekonomik bir alternatif sunmak amacıyla geliştirilmiştir. Fiyat farkı ödenerek paketlerarası geçiş yapılabilir. Özellikler 81 ilde Sokak Bazlı Araç İzleme, Animasyon, İnternet Üzerinden İzleme ve Detaylı Raporlama, Kontak Bilgisi, Mesafe Bilgisi, Hız Bilgisi, Rölanti Bilgisi, Mesai Takibi ve İhlal Tarifleme, Donanıma Dayalı Dahili Şok Sensörü (Ani Hızlanma, Ani Yavaşlama, Ani Yön Değişim ve Kaza) (Kullanılabilen aksesuarlar için Hizmet paketleri Karşılaştırma tablosuna bakınız).

3 FİLO YÖNETİM PAKETİ YOL BİLGİSAYARI PAKETİ FiloTürk Araç Takip ve Filo Yönetim Sistemi'nin tüm olanaklarını kullanıcısına en geniş şekilde sunan, uygulamaya göre çeşitli aksesuarlarla kullanıcının ihtiyaç duyabileceği çok çeşitli raporların üretilmesine olanak tanıyan gelişmiş hizmet paketidir. Filo Yönetim Paketi'nin standart özelliklerine ek olarak, aracın yakıt tüketimi, depo seviyesi ve motor devri gibi kritik bilgileri araç bilgisayarından elde ederek kullanıcının hizmetine sunan CANbus teknolojisine sahip benzersiz bir hizmet paketidir. Özellikler 81 İlde Sokak Bazlı Araç İzleme, Animasyon, İnternet Üzerinden İzleme ve Detaylı Raporlama, Kontak Bilgisi, Mesafe Bilgisi, Hız Bilgisi, Rölanti Bilgisi, Mesai Takibi ve İhlal Tarifleme, Donanıma Dayalı Dahili Şok Sensörü (Ani Hızlanma, Ani Yavaşlama, Ani Yön Değişim ve Kaza) ve Geniş Aksesuar Seçeneği (Kullanılabilen aksesuarlar için Hizmet paketleri Karşılaştırma tablosuna bakınız). Özellikler 81 İlde Sokak Bazlı Araç İzleme, Animasyon, İnternet Üzerinden İzleme ve Detaylı Raporlama, Kontak Bilgisi, Mesafe Bilgisi, Hız Bilgisi, Rölanti Bilgisi, Mesai Takibi ve Bilgiler İçin İhlal Tarifleme, Yazılıma Dayalı Dahili Şok Sensörü (Ani Hızlanma, Ani Yavaşlama, Ani Yön Değişim ve Kaza), CANbus FMS Uyumlu, Uygun Araçların Motor Devir Sayısı, Yakıt Seviyesi, 100 km'deki Ortalama Yakıt Tüketimi Bilgileri Raporu ve Geniş Aksesuar Seçeneği (Kullanılabilen aksesuarlar için Hizmet paketleri Karşılaştırma tablosuna bakınız).

4 ARAÇ TAKİP TE TÜRKİYE DE İLK DEFA HERŞEY DAHİL SİSTEM! FiloTürk, 3 farklı hizmet paketi ile sunduğu, Araç Takip ve Filo Yönetim Sistemleri nde, yeni bir dönem başlattı. Her ey dahil Paketler için ödenecek aylık ücretlere KDV dışında herşey dahildir. Abonelik süresince herhangi bir başlık altında hiçbir ekstra bedel talep edilmeyecektir. Taahhütsüz Aboneliğe başladığınızda herhangi bir kullanım süresi taahhüdünde bulunmanız gerekmemektedir. Herhangi bir nedenle aboneliği sonlandırmak istediğinizde, sadece sözleşmenizde belirtilen demontaj bedeli tahsil edilecektir. Süresiz Ko ulsuz Garanti Abonmanlık hizmet bedelini düzenli olarak ödeyen FiloTürk müşterileri, Süresiz ve Koşulsuz Garanti uygulamasından yararlanabilecektir. Sebebi ne olursa olsun arızalanan birimlerin (Aksesuar hariç) veya servis gerektiren bütün işlemlerin hizmet bedeli FiloTürk tarafından karşılanacaktır. *FiloTürk yetkili servislerinin eğitim almış teknik personelleri dışındaki kişilerce yapılan işlemlerden kaynaklanan arızaların giderilmesi, SIM kart değişimleri ve başka araca montaj gibi hizmetler garanti kapsamı dışında değerlendirilecektir. Kullandıkça Daha Az Öde Abonelik bedelini düzenli olarak ödeyerek hizmet almaya devam eden FiloTürk müşterileri için, kullandıkça azalan aylık hizmet bedeli ile, özel bir sadakat programı sunulmaktadır. İlk Bir Yıl Süresince Araç Takip Paketi Fiyat Tablosu İkinci Yıl Süresince Üçüncü Yıl Süresince 1 0,85 0,70 İlk Bir Yıl Süresince Filo Yönetim Paketi Fiyat Tablosu İkinci Yıl Süresince Üçüncü Yıl Süresince 1,25 1 0,85 İlk Bir Yıl Süresince Yol Bilgisayarı Paketi Fiyat Tablosu İkinci Yıl Süresince Üçüncü Yıl Süresince 1,50 1,25 1 Belirtilen ücretlere herşey dahil, KDV hariçtir. Ücretler yalnızca yurt içi kullanım için geçerlidir. Paketlerde, dördüncü yıldan itibaren sadece TÜFE oranında artış yapılacaktır.

5 SİSTEM / ÖZELLİK ARAÇ TAKİP PAKETİ FİLO YÖNETİMİ PAKETİ YOL BİLGİSAYARI PAKETİ HİZMET PAKETLERİ KARŞILAŞTIRMA TABLOSU HİZMET PAKETLERİ 81 ilde Sokak Bazlı Araç İzleme, Animasyon, İnternet Üzerinden İzleme ve Detaylı Raporlama, Kontak Bilgisi, Mesafe Bilgisi, Hız Bilgisi, Rölanti Bilgisi, Mesai Takibi ve İhlal Tarifleme, Donanıma Dayalı Dahili Şok Sensörü (Ani Hızlanma, Ani Yavaşlama, Ani Yön Değişim ve Kaza) (Kullanılabilen aksesuarlar için aşağı bakınız). 81 İlde Sokak Bazlı Araç İzleme, Animasyon, İnternet Üzerinden İzleme ve Detaylı Raporlama, Kontak Bilgisi, Mesafe Bilgisi, Hız Bilgisi, Rölanti Bilgisi, Mesai Takibi ve İhlal Tarifleme, Donanıma Dayalı Dahili Şok Sensörü (Ani Hızlanma, Ani Yavaşlama, Ani Yön Değişim ve Kaza) ve Geniş Aksesuar Seçeneği (Kullanılabilen aksesuarlar için aşağı bakınız). 81 İlde Sokak Bazlı Araç İzleme, Animasyon, İnternet Üzerinden İzleme ve Detaylı Raporlama, Kontak Bilgisi, Mesafe Bilgisi, Hız Bilgisi, Rölanti Bilgisi, Mesai Takibi ve Bilgiler İçin İhlal Tarifleme, Yazılıma Dayalı Dahili Şok Sensörü (Ani Hızlanma, Ani Yavaşlama, Ani Yön Değişim ve Kaza), CANbus FMS Uyumlu, Uygun Araçların Motor Devir Sayısı, Yakıt Seviyesi, 100 km'deki Ortalama Yakıt Tüketimi Bilgileri Raporu ve Geniş Aksesuar Seçeneği (Kullanılabilen aksesuarlar için aşağı bakınız). OPSİYONEL AKSESUARLAR Mobileye Seti Acil Çağrı Butonu Sürücü Kimlik Seti Sürücü Kimlik Sesli Uyarı Birimi Görev Butonu Hız Uyarı Birimi Hands-free Ses Kiti İki Yönlü Mesajlaşma Terminali Sıcaklık Sensörü Sıcaklık Sensörü Çift Problu (5m + 10m Kablo) Kapı Sensörü Dahili Batarya Manyetik Kapak Sensörü (Plastik Tutturma Braketli) Yakıt Sensörü (Ön Panel) Kart Okuyucu (Proxy) Kazan Dönüş Yönü Sensörü Nem Sensörü Sıcaklık & Nem Sensör Seti Kablosuz Sıcaklık & Nem Sensör Seti-LCD Kilometre Sayacı Ara Birimi Devir Sayacı Ara Birimi Yakıt Sensörü - L700 Yakıt Sensörü Gelişmiş (Ön Panel) Yüksek Gerilim Kesici Uzaktan Kontrol (Araç Durdurma vb.) Römork Kimlik Birimi (Spiral Kablo Hariç) Proximity Kart Okuyucu Entegre Navigasyon Seti FiloTürk cihaz ve aksesuarlarda değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

6 SEKTÖREL ÇÖZÜMLER şletmelerin mobil operasyonlar n n sürekli iyileştirilmesi kapsam nda sahadan elde edilen bilginin önemi giderek artmaktad r. FiloTürk Mobil Takip ve Filo Yönetim Sistemi'ne entegre olarak çal şan ve amaca yönelik geliştirilen yaz l mlar ile mobil iş çözümleri, sektördeki firmalar n verimini önemli ölçüde artt rmaktad r. Sektörel Çözümler Alarm Haber Alma Merkezi Uygulamas Ambulans zleme ve Görev Yönetim Sistemi Filo Yönetim ve Görev Atama Sistemi GIS Masaüstü Yaz l m Haz r Beton Planlama ve Kontrol Sistemi Personel ve Öğrenci Servis Araçlar Planlama ve Kontrol Sistemi Rota Planlama ve Kontrol Sistemi Sefer zleme Sistemi Tur Raporlama Sistemi Ulaşt rma Sistemi Vagon Takip Sistemi Yol Risk Değerlendirme ve Kontrol Sistemi Yük Takip Sistemi Yük ve Depo S cakl k / Nem Takip Sistemi Z rhl Araç ve Para Takip Sistemi

7 REFERANSLARIMIZ FiloTürk Araç takip ve Filo Yönetim Sistemi, i aşkın saygın marka tarafından kullanılmaktadır.

8 MOBİL TAKİP SİSTEMLERİ NDE 20 YILI AŞKIN DENEYİMİN SONUCU SEKTÖR LİDERLİĞİ Araç takipte teknoloji lideri Mobiliz, araç takip ve filo yönetim sistemi ürünlerini Türkiye nin ilk ve tek Mobil Takip Operatörü FiloTürk markası ile hizmete sunmaktadır. Genel Müdürlük Mustafa Kemal Mah Sok No:38/2 MKM İş Merkezi Çankaya ANKARA T: F: İstanbul Ofisi Değirmen Sok. Nida Kule No: 18/19A Kat: Kozyatağı / İSTANBUL T: F: Mobiliz, mobil takip sistemleri alanında deneyimli kadrosu tarafından geliştirilen FiloTürk Araç Takip ve Filo Yönetim Sistemi ile firmalara, işletme giderlerini kontrol altına almayı sağlayan ve operasyonel verimliliği artıran özel çözümler sunmaktadır. Türkiye nin 81 ilinde bulunan yaygın yetkili servis ağı ve satış kanalları ile müsterisine en hızlı ve en kaliteli şekilde araç takip ve filo yönetim sistemi hizmeti veren Mobiliz, numaralı müşteri hizmetleri numarası ile tek bir merkezden satış ve satış sonrası teknik destek hizmetleri ile ilgili her konuda gerekli bilgi ve desteği sağlamaktadır. facebook.com/filoturk twitter.com/filoturk FiloTürk bir Bilgi ve İletişim Teknolojileri A.Ş. markasıdır.