S[a]w # Clan Zombie Server Geçmişimiz

Ebat: px
Şu sayfadan göstermeyi başlat:

Download "S[a]w # Clan Zombie Server Geçmişimiz"

Transkript

1 S[a]w # Clan Zombie Server Geçmişimiz Geçmişimizde bir çok serverde zombie modunda yöneticilik yapmış bulunmaktayız, yıllarca olan tecrübelerimizle hep daha iyi bir kalite ve oyun keyfini hedeflemekteyiz, sorunlarınıza çözüm yolu bulmak, oyun hatalarınıza, merak ettiğiniz sorulara ve bilmediğiniz konularda herkes ile detaylı bir şekilde ilgilenmeye çalışmaktayız. Clanımız tüm sanal ortam ile dost olmayı istemektedir ve düşmanlığa tamamen karşıdır. Sanal Ortamda daha disiplinli, saygılı ve düzgün bir zombie eğlencesi yaratmayı hedeflemekteyiz. Belki counter strike 1.6 sizlere eski sıkıcı geliyor olabilir ama çeşitli stratejik maplar ile birbirinden farklı tipte ve farklı özellikte 5 çeşit zombie ile tam bir İnsan Vs Zombie Savaşı cs 1.6 oyununu daha keyifli bir hale getiriyor, üstelik bunu başka farklı yerlerden bağlanan dost, arkadaş veya tanıdıklarınızla birlikte oynadığınızda üzerinizdeki bütün stresinizi atabileceğiniz bir eğlence ortamı doğuyor. Gelelim geçmişimizden buralara nasıl geldik: 2010 Eylül ayında Orçun ve Mustafa c.s 1.6 zombieye ilk atılımını İnFernaL ` Clan Zombie Server de yaptı. Yaklaşık 2 ay sonra İnFernaL ` Clan Zombie Serverde adminlik kazandı Haziranda İnFernaL ` Clan Zombie Server de yardımcı seviyesine geçtiler ve panel sahibi oldular Aralık ayında Jig-S[a]w # Clanı, infernal ` Clan Zombie Server de Mustafa ve Orçun açtı Ocak ayında İnFernaL ` Clan Zombie Server den ayrıldılar ve ipli zombie modlu serveri açtılar. Bu onlar için ilk server deneyimi oldu

2 ipli serveri 2 ay idare edip daha sonra sıkıldıkları için bıraktılar ve clan hala açıktı Nisan ayında!king Clan Zombie serverde adminlik yaptılar ve tecrübelerine tecrübe katarak başarılı admin oldular Eylül ayında!king Clan Zombie Serverden ayrıldılar. 26 Ekim 2012 de S[a]w # Clan Zombie Serveri ipli adresinde zombie modunda hizmete soktular. Jig- S[a]w # artık S[a]w # oldu.

3 2 Kasım 2012 ilk adminlik yarışmamızdan bir kare 25 Kasım 2012 Serverden Fotoğraf

4 9 Ocak 2013 S[a]w # Clan Zombie Ailesi ipli adreste Türkiye Zombie Sıralamasında 2. Oldu.

5 9 Şubat 2013 tarihinde serverimiz ipli adrese Countermerkezinin mecburi taşınmasıyla aktarıldı. Zorunlu ip taşıması bizi yıprattığı için 1 Mart 2013 tarihinde countermerkezinden ayrıldık. 8 Mart 2013 tarihinde Oynucaz.com un nolu adresine Teccnoo_Clan kaptanı Sinan Şahin in yardımı ile taşındık. 30 Mart 2013 tarihinde Oynucaz.com da Kardeş clanlarımız Teccnoo # Clan ve!king Clan yardımları ile nolu adresimiz yaklaşık 20 gün sonra türkiye 3.sü oldu 1 Mayıs 2013 Tarihinde Mustafa ve Mehmet, World War Z Clanı açarak nolu adreste alt clan oldu. 11 Temmuza kadar nolu adresimizde zombie hizmeti vermeye devam ettik. 17 Temmuz 2013de Mustafa ve Orçun csden sıkıldıkları ve üniversite sınavları için serveri kapattılar. Clan hala açıktı ancak server kapalıydı. 14 Ekim 2013 tarihinde Teccnoo # Clan, S[a]w # Clan ile birlikte yeni lazersiz server açma planı yaptı. 26 Ekim 2013 Tarihinde Teccnoo # Clan ve S[a]w # Clan nolu adresi lazersiz zombie mod olarak hizmete soktu. ( Oynucaz.com un yardımları ile)

6 tarihinde Teccnoo # Clan, S[a]w # Clan ve Anqel Of Clan ortaklaşa CsZombie.Org web sitesini oyunculara daha kolay ve kaliteli hizmet vermek amacıyla açmıştır 3 clanın yönetiminde CsZombie.Org ve serverları halen ücretsiz olarak faaliyetine devam etmektedir tarihinde CsZombie.ORG yönetiminde olan zm.cszombie.org ve zm2.cszombie.org Türkiye Zombie Mod Sıralamasında ilk 2 ye yerleşmişlerdir. ZM TR Lazerli Server 1. Lazersiz Server 2. Olmuştur Tarihinde Forum sitemiz Forum.cszombie.org adresi üzerinden açılmıştır herkesi bekleriz tarihinde lazersiz zombie serverimiz 57 yi 16 ya aktardık, numaralı serverda lazersiz zombie eğlencemiz devam ediyor tarihinde oynucaz.com veri merkezini değiştirmiştir ve xx ip serisinden yönlendirme gelerek xx ip serisine geçilmiştir. Serverlarımızın bu tarz değişikliklerden etkilenmemesi için connect zm.cszombie.org:27015 ve connect zm2.cszombie.org:27015 şeklinde tanıtımlarımız başlamıştır.