Bosch Güvenlik Sistemleri Gönül rahatlığınız için kaliteli ürünler

Ebat: px
Şu sayfadan göstermeyi başlat:

Download "Bosch Güvenlik Sistemleri Gönül rahatlığınız için kaliteli ürünler"

Transkript

1 Bosch Güvenlik Sistemleri Gönül rahatlığınız için kaliteli ürünler

2 2 Birlikte kendinizi güvende hissedeceğiniz bir firma Bosch Güvenlik Sistemleri'nin üstlendiği sorumluluk, risk altında olan ister can ister mal güvenliği olsun, insanları ve tesisleri korumaktır. Bosch ile kendinizi güvende hissedebilirsiniz. Size, güvenlik ve iletişim için, ihtiyaçlarınızla birlikte büyüyen akıllı fonksiyonlara ve modüler konseptlere sahip, kapsamlı, yenilikçi, yüksek kaliteli, ergonomik ürünler ve sistemler sunuyoruz. "Yaşam için Teknoloji" felsefemiz doğrultusunda, ürünlerimizin görevlerini yerine getirmeye devam edeceğine güvenebilirsiniz. Müşterilerimiz bizi, yenilikçi gücümüz ve verimliliğimiz, güvenilirliğimiz ve yüksek kaliteli işçiliğimiz nedeniyle tercih ediyorlar. Bunların anlamı, güvenebileceğiniz güvenlik, kalite ve sorumluluk, seçeneklerinizi genişleten çeşitlilik ve yaşamınızı kolaylaştıran rahatlıktır. Tüm bunlar, dünya çapındaki varlığımız ile desteklenmektedir. Bir üründen çok daha fazlasını sunmak... Başarımızın sırrı, gereksinimlerinizi anlamamız ve gerçekten değer katarak yaşam kalitenizi arttıran yenilikçi ürün ve sistemler sunmamızdır. Tüm ürünlerimiz yüksek verimli ve kullanıcı dostudur. Geliştirdiğimiz her yeni üründe, bu felsefe uygulanmaktadır. İster uluslararası bir proje ister tek bir ev için olsun, tüm gereksinimleriniz Bosch ürünleri ile tamamen karşılanır. Ne kadar zorlu olursa olsun, proje bazlı güvenlik çözümü sunmak konusunda bize güvenebilirsiniz.

3 3 "Sürekli olarak, en yakın detaylı incelemelere dayanabilen ürünler sunmaya çalıştım her bakımdan üstün olduğunu kanıtlayan ürünler." Robert Bosch Bosch Güvenlik Sistemleri, CCTV, hırsız alarm, kartlı geçiş, yangın algılama, sesli tahliye, sosyal alarm ve hemşire çağrı, kongre, genel ve profesyonel seslendirme uygulamaları için, tamamı ömür boyu sahip olma maliyetinizi en aza indirmek için tasarlanmış, yenilikçi ve kapsamlı bir ürün portföyü sunmaktadır. Bosch güvenlik ve iletişim ürünlerinin mükemmel performansı ve güvenilirliği sayesinde, ihtiyacınız olan her anda ekipmanlarımızın çalışacağını bilir ve işinize rahatlıkla konsantre olabilirsiniz. Başlangıçtan itibaren sürekli olarak Bosch adı, dünya çapında kalite anlamına gelir. Kalite söz konusu olduğunda asla taviz vermeyiz. Şirketimizin kurucusu Robert Bosch, kalite standardımızı belirlemiştir: "En iyinin en iyisini satmak". Bugüne kadar bu ilkeye olan sıkı bağlılığımız, ilk günden itibaren ürünlerimizin güvenilirliğini garanti eder, böylece kullanım ömürleri boyunca çalışmama sürelerini ve bozulmaları en aza indirir.

4 4 Kalite önce gelir Dünya genelindeki tüm üretim tesislerimiz, yüksek kalite standartlarımızı çok sıkı bir şekilde uygulamaktadır. Tesislerimizde ISO 9001 uyumlu kalite yönetim ve ISO uyumlu çevre yönetim sistemleri başarı ile yürütülmektedir. Üretim süreçlerimizde, en sıkı kalite kriterlerine göre satın alınan, en iyi malzemeler Yenilikçilik geleneği Yeniliğe öncelik tanıma konusunda uzun yıllara dayanan bir geleneğe sahibiz. Sürekli olarak, mümkün olan en iyi çözümleri sunmak için çabalamaktan gurur duyuyoruz: Gelişen ihtiyaçları karşılayan ileri teknolojiye sahip, yenilikçi, yüksek performanslı, estetik ve ergonomik ürünler. Bunu başarmak için her yıl, satış hacmimizin kullanılmaktadır. Kurum içi kalite kontrol standartlarımız, temel süreçlerimizi desteklemektedir. Hammadde girdilerinden bitmiş ürüne kadar her şey sıkı bir şekilde izlenir. Bu, ilk günden itibaren ürünlerimizin güvenilirliğini garanti eder, böylece ekipmanların kullanım ömürleri boyunca çalışmama sürelerini ve bozulmaları en aza indirir. ortalama % 11'ini Ar-Ge çalışmalarına yatırıyoruz. Bosch Grubu'nun, dünya çapında yeni ürün/sistem, yenilikçi üretim yöntemleri ve mevcut ürünleri geliştirmek için çalışan 'den fazla araştırma ve geliştirme ortağı bulunuyor. Bunun yanı sıra, uzun yıllara dayanan deneyimimiz ve ürün kategorilerimiz arasında yaratılan sinerji de bu çalışmalarımıza yön veriyor. Örnek olarak, ilk başta el aletleri için geliştirdiğimiz gelişmiş lityum iyon pillerimizi ve ilk olarak

5 5 otomotiv uygulamaları için geliştirdiğimiz algoritmalar olan Akıllı Video Analiz yazılımımızı (IVA) verebiliriz. Sonuçlar etkileyicidir: Yılda 3000'den fazla patent başvurusunda bulunarak, bu konuda dünya sıralamasının en üst sıralarında yer alıyoruz. Çalışmalarımız, alanında lider profesyonel ve sektörel kuruluşlar ve ticari gazeteler Yerel odaklı dünya çapında bir şirket Siz de Bosch markası tarafından desteklenen uluslararası varlığımızdan yararlanın. Robert Bosch Grubu'nun bir parçası olarak, dünyanın en büyük güvenlik ve iletişim ürünleri üreticilerinden biriyiz. Diğer bir deyişle, burada kalmaya devam edeceğiz ve size güvenli bir yatırım olanağı sunuyoruz. tarafından saygın bir şekilde tanınmasının yanı sıra, tasarım, kullanım kolaylığı, kalite ve yenilikçilik alanında çok sayıda ödülle onurlandırılıyor. Örnek olarak, Dinion XF Gündüz/Gece Kameramız (Güvenlik/Yangın/Can Güvenliği kategorisinde 2005 NSCA Teknolojideki Yenilikler Ödülü), 500 Serisi Duman dedektörlerimiz (yarım düzine uluslararası ödül) ve DCN Kablosuz teknolojimiz (Industry Forum Design'dan 2006 if Tasarım Ödülü) gösterilebilir. Dünya genelindeki iş ortaklarımız her zaman yanınızda: Kapsamlı yetkili bayi ve satış ağımızdan yerel ofislerimizin destek altyapısına kadar, ihtiyaç duyduğunuz her an ve her yerde istediğiniz desteğe ulaşabilirsiniz.

6 6 Güvenlik Can ve mal güvenliği Bosch, her türlü tesis için yenilikçi ve akıllı güvenlik ürünleri sunarak, insanların ve binaların güvenliğini aktif olarak sağlar. Sürekli gelişim halinde olan Bosch teknolojisi, yarının zorluklarına hazırdır. CCTV: Bosch, yerel, bölgesel, ulusal veya uluslararası dijital erişim özelliği sayesinde perakende, ulaşım, kamu, akaryakıt ve bankacılık sektörlerindeki şirketler için ideal tamamı dijital ve hibrid çözümler sunar.

7 Güvenlik 7 Yeni nesil Akıllı Video Analizi, güvenlik kameralarından görüntü izlerken operatörlere yardımcı olmak amacıyla geliştirilmiştir. Kamera üzerindeki yazılım, görüntüyü analiz edip, önceden tanımlanmış alarm niteliğindeki olaylar meydana geldiğinde uyarı verir. Örneğin, belli bir yöndeki hareket, suç işlemek niyetiyle dolaşma, bırakılmış veya izleme alanından çıkarılmış nesneler. Ayrıca, kaydedilmiş görüntüler üzerinde adli araştırma yapmak için kullanılarak, belirli olayları bulmak için gereken süreyi önemli ölçüde azaltır. Dinion IP Kamera Yüksek kaliteli dijital IP kamera Analog ve dijital çıkışlı hibrid IP kamera Gündüz/gece özelliği DVD kalitesinde görüntü Divar kayıt cihazları Entegre dijital CCTV için tümü bir arada çözüm 16'ya kadar kamera yönetebilme, kontrol etme ve görüntüleme Gelecekteki gereksinimleri karşılamak için kolayca genişletme Kamu ağı veya özel ağ Dijital kayıt teknolojimiz, video yönetimi kolaylaştırmak için kayıtlı olaylar üzerinde daha yüksek kalitede, daha güvenilir ve daha hızlı arama yapabilme imkanı sağlar. Gelişmiş Divar ve DiBos kayıt cihazlarımız, her türlü büyüklükteki projede, yerel veya uzaktan izlemeye olanak verecek şekilde kullanılabilir. Bosch Video Yönetim Sistemi (Bosch VMS), dijital görüntü ve ses verilerinin herhangi bir IP ağ üzerinden sorunsuz ve uygun maliyetli bir biçimde yönetilebilmesini sağlayan eşsiz bir kurumsal IP video güvenlik sistemidir. Bosch VMS, kamera güvenlik sisteminin bir parçası olarak, Bosch CCTV ürünlerine entegre çalışabilecek şekilde tasarlanmıştır. Ölçeklenebilir olduğundan, değişen ihtiyaçlara göre genişletilebilir.

8 8 Güvenlik Kimin girip girmediğini kontrol edin Bosch un güvenlik çözümleri, gereksinimlerinizi karşılamak için esnek ve sorunsuz şekilde entegre edilebilen CCTV, hırsız alarm ve kartlı geçiş sistemlerini kapsamaktadır. Hırsız Alarm: Bosch un ödüllü sensörleri, maliyet unsuru yanlış alarmları en aza indirirken, her türlü tesis için maksimum koruma sağlamak amacıyla gelişmiş hareket algılama teknolojisini kullanır. Son derece güvenilir ve şık tasarımlara sahip ürünler, eşsiz sinyal işleme özellikleri sunar. Profesyonel Serisi hırsız alarm dedektörlerimiz, devrim yaratan sensör veri birleştirme yaklaşımını kullanır ve yürürlükteki tüm AB yönergeleriyle tam olarak uyumludur. Kurulumu son derece kolay olan Easy Serisi Hırsız Alarm Kontrol Panelimiz müstakil evleri korur. Çok yönlü aktarım çözümleri, sabit hat ve cep telefonu, GSM, radyo, Internet veya intranet aracılığıyla iletişim kurar ve mevcut sistemlere entegre edilebilir. Kartlı Geçiş: Küçük uygulamalar için geliştirilen eksiksiz Access Easy Controller'dan, Access Personal Edition yazılım paketi ile birlikte kullanılabilen, akıllı ve esnek Access Modular Controller'a kadar tüm gereksinimlerinizi karşılayacak farklı çözümlerimiz mevcuttur.

9 Güvenlik 9 Access Modular Controller, boyut ve karmaşıklık açısından en zorlu projelerin gereksinimlerini karşılamak için ayrıca, Bina Entegrasyon Sistemi'ndeki (BIS) Access Engine ile birlikte kullanılabilir. Bu modüler yapı, tüm kartlı geçiş gereksinimlerinizi karşılamak ve gereksinimler geliştikçe bunları esnek şekilde ölçeklendirmek için doğru çözümü oluşturmanıza olanak verir. Access Modular Controller Kolay kurulum: kompakt yapısıyla kolayca raya monte edilebilme Ağ yoluyla veya kapağı açmadan doğrudan kablo bağlantısıyla kolayca yazılım güncellemesi Genişleme modülleri sayesinde sistem modülerliği ve esnekliği Farklı gereksinimler için geniş bir kart okuyucu portföyü Easy Serisi Grafiksel arayüz bulunan tuş takımı Kullanımı kolay Her türlü kombinasyonda kablolu ve kablosuz dedektörlerle hibrid sistem olarak çalışma 2 yönlü kablosuz iletişim ile son derece güvenli sistem

10 10 Güvenlik Bizim için öncelikli olan, insanları güvende tutmaktır Bosch güvenliğe önem verir. Ürünlerimiz, kullanıcıların, hayatlarının korunacağı, hızlı ve etkili bir şekilde kurtarılacağı bilgisiyle rahat etmelerine olanak verecek şekilde tasarlanmıştır. Alarm sisteminin hızlı yanıt verebiliyor olması, acil servisleri uyarmak ve yardım almak için kesinlikle çok önemlidir. Tüm ürünler entegre edilebildiği için, tek kaynaktan bileşenlerle eksiksiz bir çözüm elde edilebilir. Yangın algılama Bosch, 80 yılı aşkın bir süredir güvenilir yangın alarm sistemi sağlayıcısıdır. Bosch, yanlış alarm riskini en aza indiren, aralarında 500 serisi neredeyse "görünmez" yangın algılama dedektörü ve 420 serisi çok kriterli otomatik yangın dedektörünün de bulunduğu, her türlü uygulamaya uygun eksiksiz bir yangın algılama ürün portföyüne sahiptir. Bütün bu ürünler, yangın alarmlarını ve diğer olay-bazlı mesajları koordine eden 5000 Serisi Modüler Yangın Algılama Paneli gibi çok esnek, kullanıcı dostu kontrol panelleri ile desteklenmektedir Serisi Modüler Yangın Paneli, her türlü ihtiyaca cevap verebilecek esnek bir tasarıma sahiptir. Buton, siren, flaşör, arayüz modülleri, vs gibi çok sayıdaki saha elemanı ile çözüm tamamlanır. Tahliye Geniş bir alana yayılmış çok sayıda insanı tahliye etmek, olay yerinde eğitimli personel ve güvenilir bir EVAC (Acil Durum Sesli Alarm İletişimi) sistemi gerektirir. Bosch, her boyutta bölge için, aralarında dünyanın ilk tamamen dijital genel seslendirme ve acil ses sistemi olan Praesideo'nun da bulunduğu, son derece sağlam bir EVAC çözümleri serisi sunar.

11 Güvenlik 11 Bakım Çözümleri/Kişisel Güvenlik Bosch, yardım gereken durumlarda, hızlı ve etkili yardımı sadece bir tuşa basarak, garanti eden çözümler sunar. Acil çağrı (Carephone), sosyal alarm yönetim ve hemşire çağrı sistemlerimiz, insanların bağımsızlıklarını korumalarına ve yaşamları süresince kendilerini güvende hissetmelerine yardımcı olur. Ürünlerimiz özel konutlar, huzurevleri, yardımlı yaşam tesisleri ve hastaneler için uygundur. Bosch un Kişisel Güvenlik çözümleri, yerinde çağrı sistemi, kişisel güvenlik ve DECT IP ürünlerini kapsar. Sağlık tesisleri ve hapishane gibi tehlikeli ortamlarda çalışan insanlar için, kişisel güvenlik çözümlerimiz güvenliğe yeni bir boyut katar. 420/320 Serisi Otomatik Yangın Dedektörü Optik, ısı ve yangın gazı sensörlerinin kombinasyonu Algoritma tabanlı akıllı yangın algılama teknolojisi Programlanabilir alarm karakteristikleri sayesinde en aza indirgenmiş yanlış alarm oranı Bosch Praesideo genel seslendirme ve acil anons sistemi Tamamen dijital Fiber optik kablo kullanımı 28'e kadar ses kanalı Bilgisayar, ağ veya Internet ile tam olarak konfigüre edilebilir Carephone 52 Acil durumlarda alarm tetikleme ve aktarımı Basit programlama Yeni, kompakt tasarım Çoklu protokol

12 12 İletişim Kapsamlı deneyimi dünya standartlarında iletişim ürünlerine ve sistemlerine dönüştürmek Tasarımda ve iletişim ürünleri geliştirmede 60 yıldan fazla deneyime sahip olan Bosch, bu alanda sektörün lideri konumundadır. Temel ilkemiz, teknoloji, tasarım ve kullanım kolaylığı açısından daha üstün ürünler yaratmaktır. Konferans: DCN (Dijital Kongre Ağı), pazardaki en kapsamlı çözümler arasında yer alan, yeni nesil bir dijital konferans yönetim sistemidir. Her türde ve büyüklükte konferans etkinlikleri için uygundur ve cep telefonlarından kaynaklanan parazitlere karşı düşük bir hassasiyete sahiptir. Tamamen kablosuz bir çözüm isteyenlere, DCN Kablosuz Toplantı Sistemi önerilmektedir.

13 İletişim 13 Ultra geniş açılı Hoparlör Genel seslendirme: Plena ve Praesideo serileriyle Bosch, her büyüklükte alana uygun yüksek kaliteli genel seslendirme sistemleri sunar. Bu ürünler, kapsamlı ancak kullanıcı dostu fonksiyonları ve şık ve modern tasarımları ile tanımlanır. Ses: Optimum akustik ortam için mükemmel teknoloji geliştirme uzmanlığına sahibiz. Bu, sabit bir ses seviyesinde yüksek kaliteli arka plan müziği veya arka planda ciddi gürültü olsa dahi konuşma anlaşılırlığı anlamına gelir. Bunların tümü, Bosch Ar-Ge departmanı tarafından geliştirilen teknolojilerle mümkün olmaktadır. Bosch, yarının sektör standardı olacak yeni teknolojiler yaratmaya devam ediyor. DCN Sistemleri: Cep telefonundan etkilenmeyen sistem Üstün konuşma anlaşılırlığı (20 khz'e kadar) Yüksek hızlı, kayıpsız fiber optik omurga Kablosuz toplantı sistemi versiyonu Plena Genel Seslendirme ve Sesli Alarm Sistemi: Esnek Net ses ve konuşma yayını - her ikisinde de en iyisi Düşük maliyetle tam donanımlı ürün Ultra Geniş Açılı Hoparlör Geniş alan ve yüksek tavan uygulamaları için ideal çözüm Mimari ve teknik açıdan yenilikçi Her mekana uygun zarif tasarım

14 14 Bina Entegrasyon Sistemi Uyum içerisinde binaları korur Bosch Bina Entegrasyon Sistemi (BIS), kullanıcıların bina ve tesislerinde bulunan farklı farklı sistemleri tek bir platform üzerinde izlemesine ve kontrol etmesine imkan verir. Sonuçta, çok daha güvenli ve çok daha uyumlu bir yaşam ve çalışma alanı sağlar. Sistem çeşitli uygulamaları kapsar, Bosch güvenlik sistemleriyle uyumludur ve OPC arabirimleriyle başka üreticilerin sistemlerine bağlanabilir. Sezgisel ve grafiksel kullanıcı arabirimi, operatörlerin ihtiyaçlarına göre konfigüre edilebilir. Automation (AUE), Access (ACE) ve Video Engine (VIE) modülleri sayesinde, video gözetim, hırsız alarm, kartlı geçiş, yangın alarm, genel seslendirme ve diğer sistemler kolayca eklenebilir ve yönetilebilir. Artan gereksinimlere göre kolayca genişleyebilir. Tüm alarmların konumu bir harita üzerinde açık şekilde gösterilir ve kriz prosedürlerinin otomatik görüntülenmesi, her olayın hızlı ve etkili bir şekilde kontrol edilmesini sağlar. BIS sayesinde, havaalanlarından iş merkezlerine kadar farklı farklı yatırımlar içerisinde tesis edilmiş olan tüm güvenlik sistemlerini, entegre edip, kolaylıkla izleyebilir ve kontrol edebilirsiniz.

15 15 Sınıfın en iyisi güvenlik, kalite ve servis için Bosch'a güvenin İnsanları ve mülkleri korumak konusunda oldukça eskiye dayanan deneyime sahibiz. Bosch ile kendinizi güvende hissedebilirsiniz. Size, ihtiyaçlarınızla birlikte büyüyen akıllı fonksiyonlara ve modüler konseptlere sahip, yenilikçi, yüksek kaliteli, ergonomik geniş bir ürün ve güvenlik ve iletişim çözümleri serisi sunuyoruz. Size gerçek değer katan çözümler sağlayarak yaşam kalitenizi artırmak istiyoruz. İhtiyaçlarınız ne kadar karmaşık olursa olsun, özelleştirilmiş güvenlik sağlamak konusunda ürünlerimize güvenin. CCTV, hırsız algılama, kartlı geçiş, yangın algılama ve sesli tahliye, sosyal alarm ve hemşire çağrı, kongre, genel ve profesyonel seslendirme uygulamaları için kapsamlı bir portföy sunuyoruz. Ürünlerimizin mükemmel performansı ve güvenilirliği, gerektiği anda ekipmanlarımızın çalışacağını bilerek işinize konsantre olmanıza olanak verir. Bosch adı, dünya çapında kalite anlamına gelir. Kalite söz konusu olduğunda asla taviz vermeyiz. Kullanım ömürleri boyunca çalışmama süreleri ve bozulmaları en aza indirgenen ürünlerimiz başlangıçtan itibaren güvenilirdir. Ayrıca, dünyanın neresinde olursanız olun, ihtiyaç duyduğunuz desteğe her an ve her yerde ulaşabilirsiniz.

16 Yaratıcılık ve Kalite Geleneği Bosch markası, 100 yıldan uzun bir süredir dünyanın her yerinde kalite ve güven ile birlikte anılıyor. Dünya çapında bir marka olan Bosch, yüksek hizmet ve destek anlayışıyla yenilikçi teknolojiler sunmaktadır. Bosch Güvenlik Sistemleri tüm dünyada kamusal, kurumsal ve konut ihtiyaçlarına yönelik elektronik güvenlik sistemleri ile genel seslendirme ve kongre-konferans çözümleri sunmaktadır. Bosch Güvenlik Sistemleri Daha fazla bilgi için lütfen adresini ziyaret ediniz veya adresine mail atınız. Bosch Sicherheitssysteme GmbH, 2008 Hollanda da basılmıştır Değişiklik yapma hakkı saklıdır ST-OT-tr-01_F01U519699_01

DCN multimedya Konferans Sistemi Bilgilendir. Etkile. İlham Ver.

DCN multimedya Konferans Sistemi Bilgilendir. Etkile. İlham Ver. DCN multimedya Konferans Sistemi Bilgilendir. Etkile. İlham Ver. 2 DCN multimedya Konferans Sistemi - Bosch Bilgilendir. Etkile. İlham Ver. Böylece herkesi harekete geçir Birçok toplantı ve konferansın

Detaylı

DCN Kablosuz Kongre Sistemi Toplantı yapılan her yerde...

DCN Kablosuz Kongre Sistemi Toplantı yapılan her yerde... DCN Kablosuz Kongre Sistemi Toplantı yapılan her yerde... 2 DCN Kablosuz Kongre Sistemi Kablosuz Kongre Sistemi kolaylık ve esneklikte son nokta Modern, gelecek teknolojisiyle uyumlu çözüm Mekanı hiç etkilemeyen

Detaylı

Yıl Bosch Güvenlik Sistemleri'nden Temel Altyapı Tesisleri ile ilgili Güvenilir Çözümler Emniyet, Güvenlik ve İletişim Ürünleri Yaşam için teknoloji

Yıl Bosch Güvenlik Sistemleri'nden Temel Altyapı Tesisleri ile ilgili Güvenilir Çözümler Emniyet, Güvenlik ve İletişim Ürünleri Yaşam için teknoloji Yıl Bosch Güvenlik Sistemleri'nden Temel Altyapı Tesisleri ile ilgili Güvenilir Çözümler Emniyet, Güvenlik ve İletişim Ürünleri Yaşam için teknoloji 2 Dev bir Sorumluluk Temel altyapı tesislerinin güvenlikle

Detaylı

Plena Genel Seslendirme Sistemi Easy Line Ses yönetimi artık daha kolay

Plena Genel Seslendirme Sistemi Easy Line Ses yönetimi artık daha kolay Plena Genel Seslendirme Sistemi Easy Line Ses yönetimi artık daha kolay 2 Plena Genel Seslendirme Sistemi Easy Line Kaliteli genel seslendirme için pratik bir yol Bölge etiketleme ve ayar göstergeleriyle

Detaylı

Odak noktamız en fazla ihtiyacınız olan yerlerde güvenlikle ilgili yenilik yapmaktır

Odak noktamız en fazla ihtiyacınız olan yerlerde güvenlikle ilgili yenilik yapmaktır Odak noktamız en fazla ihtiyacınız olan yerlerde güvenlikle ilgili yenilik yapmaktır 2 Video Gözetim Sistemleri Video Gözetim Sistemleri 3 Bosch Güvenlik Sistemleri geniş bir güvenlik ve iletişim çözümleri

Detaylı

Büyüyen İşletmenize Uygun. avaya.com 1

Büyüyen İşletmenize Uygun. avaya.com 1 Büyüyen İşletmenize Uygun İletişim Çözümleri avaya.com 1 İşinizin hızına yetişebiliyor musunuz? Bu, birçok KOBİ'nin ve şubenin karşılaştığı sorudur. Çalışanlar da müşteriler de dağıtık organizasyona sahiptir.

Detaylı

Hakkımızda. Kiosk İnnova sizin vizyonunuzdan kendine ilham alıyor. Bu felsefe onu farklı ve yenilikçi kılıyor.

Hakkımızda. Kiosk İnnova sizin vizyonunuzdan kendine ilham alıyor. Bu felsefe onu farklı ve yenilikçi kılıyor. Hakkımızda Kiosk İnnova, sektörel self servis çözümleri alanında Türkiye nin en büyük sağlayıcısı olarak, farklı ihtiyaçlar için tasarladığı kiosk ürünlerini uçtan uca çözümlere dönüştürüyor. Finans, üretim,

Detaylı

ERICSSON-LG KURUMSAL HABERLEŞME ÇÖZÜMLERİ

ERICSSON-LG KURUMSAL HABERLEŞME ÇÖZÜMLERİ ERICSSON-LG KURUMSAL HABERLEŞME ÇÖZÜMLERİ Contents İçindekiler 02 04 _ Kurumsal Enterprise İşletmeler Business 06 08 _ Small Küçük and ve Ev Home OfisOffice 10 11 _ ipecs Ethernet Anahtarı Switch 12 13

Detaylı

HAREKET, HASSASİYET GEREKTİRİR RULMANLAR, LİNEER PARÇALAR, OTOMOTİV

HAREKET, HASSASİYET GEREKTİRİR RULMANLAR, LİNEER PARÇALAR, OTOMOTİV HAREKET, HASSASİYET GEREKTİRİR RULMANLAR, LİNEER PARÇALAR, OTOMOTİV Ya daha iyisi olun ya da iyi olmayı bırakın Dünyanın önde gelen rulman, lineer teknoloji parçaları ve direksiyon sistemleri üreticilerinden

Detaylı

GRUNDFOS ATIK SU ATIK SU PROFESYONELLERİ

GRUNDFOS ATIK SU ATIK SU PROFESYONELLERİ GRUNDFOS ATIK SU ATIK SU PROFESYONELLERİ Atık su w a s t e w a t e r / / g r u n d f o s / / p a g e s 2 G R U N D F yönetimi profesyonellerinin geleceğine bakın Atık Su Profesyonelleri ile yeni bir bakış

Detaylı

Cenap Şahabettin Sokak Netser Center No:27 34718 Koşuyolu - Kadıköy / İSTANBUL T: 0216 547 22 00 F: 0216 547 22 01 - www.netser.com.

Cenap Şahabettin Sokak Netser Center No:27 34718 Koşuyolu - Kadıköy / İSTANBUL T: 0216 547 22 00 F: 0216 547 22 01 - www.netser.com. Cenap Şahabettin Sokak Netser Center No:27 34718 Koşuyolu - Kadıköy / İSTANBUL T: 0216 547 22 00 F: 0216 547 22 01 - www.netser.com.tr Güvenlik Çözümleri Kurumsal Haberleşme Çözümleri Data Çözümleri Tamamlayıcı

Detaylı

İŞNET GROUP. Teknolojiye Sahiplenip MİMARİ VE SOSYAL Çözünürlüğün Yarattığı HUZURU VE GÜVENİ Vaat Ediyor.

İŞNET GROUP. Teknolojiye Sahiplenip MİMARİ VE SOSYAL Çözünürlüğün Yarattığı HUZURU VE GÜVENİ Vaat Ediyor. İŞNET GROUP Teknolojiye Sahiplenip MİMARİ VE SOSYAL Çözünürlüğün Yarattığı HUZURU VE GÜVENİ Vaat Ediyor. İçindekiler Hakkımızda 1 Hakkımızda 2 Çözüm Ortaklarımız 3 Kalite Anlayışımız ve Çevre Politikamız

Detaylı

Konvansiyonel Yangın Paneli 500 Serisi Alfabe Kadar Kolay

Konvansiyonel Yangın Paneli 500 Serisi Alfabe Kadar Kolay Konvansiyonel Yangın Paneli 500 Serisi Alfabe Kadar Kolay 2 Kurulumu, Konfigürasyonu, Bakımı ve Kullanımı Kolay bir Yangın Paneli. Bütün dedektör alanları için durum göstergeli LCD ekran Kolay konfigürasyon

Detaylı

LC4 Geniş Açılı Tavan Hoparlörü En kompakt. En etkili.

LC4 Geniş Açılı Tavan Hoparlörü En kompakt. En etkili. LC4 Geniş Açılı Tavan Hoparlörü En kompakt. En etkili. 2 LC4 Geniş Açılı Tavan Hoparlörü Kompakt, kalite ve eşsiz kapsama Sektör lideri geniş yayılma açısıyla, gerekli hoparlör sayısını azaltır Yüksek

Detaylı

Motorola MC55 Kurumsal Dijital Asistan (EDA)

Motorola MC55 Kurumsal Dijital Asistan (EDA) ÖZELLİK Sayfası Motorola MC55 Kurumsal Dijital Asistan (EDA) Yöneticiler ve çalışanlar için yeni bir esneklik ve işlevsellik düzeyi ÖZELLİKLER Hem şık hem dayanıklı, cep boyutunda hafif biçim Neredeyse

Detaylı

UNIDRIVE M Genel Bakış

UNIDRIVE M Genel Bakış UNIDRIVE M Genel Bakış Üretim Otomasyonuna Yönelik AC ve Servo Sürücü Ailesi Unidrive M100 Unidrive M200 Unidrive M300 Unidrive M400 Unidrive M600 Unidrive M700 Unidrive M800 0,25 kw - 1,2 MW Ağır Çalışma

Detaylı

Yüksek yük taşıma kapasiteli KUKA robotları

Yüksek yük taşıma kapasiteli KUKA robotları Yüksek yük taşıma kapasiteli KUKA robotları KUKA GÜÇLÜ ORTAĞINIZ. Kalite "made in Germany", yaratıcılık ve en üst düzeyde müşteri odaklı çalışma: Bu ilkelere dayanarak KUKA onlarca yıldır üstün teknolojiler

Detaylı

Teknolojiye yat r m, geleceğe yat r m...

Teknolojiye yat r m, geleceğe yat r m... Teknolojiye yat r m, geleceğe yat r m... 2008 Faaliyet Raporu İçindekiler 2 Kısaca Türk Telekom 4 Başlıca Göstergeler 5 Türk Telekom un Halka Arzı 8 Türk Telekom Şirketler Grubu 14 Yönetim Kurulu Başkanı

Detaylı

Orta ölçekli şirketler için uçtan uca işbirliği sunuyoruz.

Orta ölçekli şirketler için uçtan uca işbirliği sunuyoruz. Orta ölçekli şirketler için uçtan uca işbirliği sunuyoruz. İletişiminiz ne kadar iyi? Bu, günümüzün mobil ve sanal iş alanı ortamında çalışanları iş ortakları ve müşterileri arasında kesintisiz iletişim

Detaylı

Orta yük taşıma. KUKA robotları

Orta yük taşıma. KUKA robotları Orta yük taşıma kapasiteleri için KUKA robotları KUKA GÜÇLÜ ORTAĞINIZ. Kalite "made in Germany", yaratıcılık ve en üst düzeyde müşteri odaklı çalışma: Bu ilkelere dayanarak KUKA onlarca yıldır üstün teknolojiler

Detaylı

Trinergy Cube, 150 kw - 3 MW. Güç Devriminin de Ötesinde

Trinergy Cube, 150 kw - 3 MW. Güç Devriminin de Ötesinde Trinergy Cube, 150 kw - 3 MW Güç Devriminin de Ötesinde Emerson şirketinin bir bölümü olan Emerson Network Power müşterilerin yararına yenilikçi çözümler sunmak için teknoloji ile tasarımı birleştiren

Detaylı

Yeni. Hızlı. Hassas. KUKA küçük robotlar

Yeni. Hızlı. Hassas. KUKA küçük robotlar Yeni. Hızlı. Hassas. KUKA küçük robotlar KUKA GÜÇLÜ ORTAĞINIZ. Kalite "made in Germany", yaratıcılık ve en üst düzeyde müşteri odaklı çalışma: Bu ilkelere dayanarak KUKA onlarca yıldır üstün teknolojiler

Detaylı

Satışa Yönelik Çözüm Kılavuzu

Satışa Yönelik Çözüm Kılavuzu Yalnızca Intel Teknoloji Sağlayıcıları içindir Bu kapsamlı kılavuz, küçük ve orta ölçekli işletmelere (KOBİ) Intel tabanlı satış noktası (POS) çözümleri satmanızda size yardımcı olacaktır. Ürün ve/veya

Detaylı

Liebert APS 5-20 kva. Mevcut ve Gelecekteki Yük Talepleri için Modüler Güç Koruma

Liebert APS 5-20 kva. Mevcut ve Gelecekteki Yük Talepleri için Modüler Güç Koruma Liebert APS 5-20 kva Mevcut ve Gelecekteki Yük Talepleri için Modüler Güç Koruma Emerson şirketinin bir bölümü olan Emerson Network Power müşterilerin yararına yenilikçi çözümler sunmak için teknoloji

Detaylı

Modüler Tavan Hoparlörü Tüm tavanlar için akıllı ses çözümü

Modüler Tavan Hoparlörü Tüm tavanlar için akıllı ses çözümü Modüler Tavan Hoparlörü Tüm tavanlar için akıllı ses çözümü 2 Modüler Tavan Hoparlörü Kullanıcıyı düşünerek tasarlanmıştır Neredeyse tüm tavan koşulları için mükemmel Yenilikçi modüler mimari Kolay kurulum

Detaylı

AKILLI BINAM. Yapı Teknolojileri ve Akıllı Bina Dergisi. Yıl:1 / Sayı:1 /Aralık 2013 / Fiyatı: 5 TL

AKILLI BINAM. Yapı Teknolojileri ve Akıllı Bina Dergisi. Yıl:1 / Sayı:1 /Aralık 2013 / Fiyatı: 5 TL AKILLI BINAM Yıl:1 / Sayı:1 /Aralık 2013 / Fiyatı: 5 TL Yapı Teknolojileri ve Akıllı Bina Dergisi l Akıllı Şehirler Zirvesi WICS13 l Turkcell makineleri birbirine bağlıyor l Türkiye 2023 e akıllı şehirlerle

Detaylı

Bulut Bilişim. Dosyası. İşbirliğiyle. katkılarıyla

Bulut Bilişim. Dosyası. İşbirliğiyle. katkılarıyla Bulut Bilişim İşbirliğiyle Dosyası Bulut Bilişim, ortak kullanılan kaynaklar üzerinde, ihtiyaca göre ölçeklenebilen, anında kullanıma hazır, kaynak ataması ve yönetimi kolay yapılabilen BHT-Bilişim ve

Detaylı

Marka sahteciliğine ve yanıltmacasına karşı mücadele etme

Marka sahteciliğine ve yanıltmacasına karşı mücadele etme Teknik kılavuz Marka sahteciliğine ve yanıltmacasına karşı mücadele etme Kodlama ve işaretleme teknolojileri tedarik zincirinizin görünürlüğü ve izlenmesi için yepyeni bir boyut sunarak sahtecilik ve yanıltmacaya

Detaylı

M E V C U T B T O R T A M I N D A O R T A Y A Ç I K A N D E S T E K Z O R L U K L AR I

M E V C U T B T O R T A M I N D A O R T A Y A Ç I K A N D E S T E K Z O R L U K L AR I A R A Ş T I R M A R A P O R U B T D ö n ü ş ü m ü i ç i n H e r Z a m a n A ç ı k D e s t e k D e n e y i m i n d e n Y a r a r l a n m a Sponsor: HP Rob Brothers Mart 2012 B U AR AŞ T I R M A R AP O R

Detaylı

Neden mobil iş istasyonu?

Neden mobil iş istasyonu? Neden mobil iş istasyonu? Hareket halindeyken güçlü bir bilgisayar söz konusu olduğunda, mobil iş istasyonları standart mobil bilgisayarların sunduğu özelliklerin çok ötesinde bir performans, güvenilirlik

Detaylı