Bosch Video Yönetim Sistemi IP ile geleceğinizi güvence altına alıyor

Ebat: px
Şu sayfadan göstermeyi başlat:

Download "Bosch Video Yönetim Sistemi IP ile geleceğinizi güvence altına alıyor"

Transkript

1 Bosch Video Yönetim Sistemi IP ile geleceğinizi güvence altına alıyor

2 IP video güvenlik sistemleri Hepsini bir araya getirmek Bosch Video Yönetim Sistemi (VMS), IP ağınız üzerinden iletilen tüm IP, video, ses ve güvenlik verilerinizi yönetir. VMS, Bosch IP kameralarını ve video kodlayıcılarını, DVR'ları ve Allegiant matris anahtarlarını sorunsuz şekilde bir araya getirir. Böylece videonun nereden geldiği konusunda endişelenmeniz gerekmez. Mevcut Bosch sistemlerinde Bosch VMS'yi, DVR'larınızı ve Allegiant anahtarlarınızdan oluşan sistemi tamamlamak veya bunların yerine kullanabilirsiniz. Tüm sistemi bir önceki ayarlarına geri dönme özelliği de dahil olmak üzere, konfigürasyon ve yönetimi basitleştiren birçok grafik kullanıcı arabirimi özelliğine sahiptir. IP geleceğinizi güvence altına almak için Bosch VMS ile ideal seçimi yapın.

3 Bosch Video Yönetim Sistemi IP ile geleceğinizi güvence altına alıyor 5 4 / 6

4 4 Bosch Video Yönetim Sistemi IP kameralar, video kodlayıcı ve kod çözücüler 4 Dijital Video Kayıt Cihazları Bosch VMS, tüm Bosch MPEG-4 ve H.64 IP kameraları, dome kameraları, video kodlayıcılar ve kod çözücüleri yönetir. Beyaz dengesi ve arka ışık gibi kamera ayarları da dahil tüm fonksiyonları ve dahili gelişmiş Akıllı Video Analizi'ni konfigüre ve kontrol edebilirsiniz. DVR'lar, yerel ve uzaktan yönetim ve izleme özelliği ile uygun maliyetli dağıtılmış kayıt sağlar. Bosch VMS, Bosch DVR'ların yeni ve mevcut kullanıcılarının tüm güçlü VMS özelliklerinden yararlanmasını sağlar. Yerel / Ağ Üzerinde Video Kaydı 5 Analog matris anahtarları ve CCTV klavyeler Yerel Kayıt Bosch video kodlayıcılar, dahili sabit disk sürücüleri, USB sabit sürücüler veya bellek kartları ile "uçta kayıt" çözümleri sunar. Ağ Üzerinde Video Kaydı Merkezi kayıt seçenekleri sunan her NVR'da, doğrudan NVR sunucusuna bağlı bir veri depolama disk dizisi bulunmaktadır. Bosch Allegiant analog matris anahtarları serisi, fonksiyonellik ve güvenilirlik için sektörde referans noktasıdır. Bosch VMS ile, mevcut kurulu analog sisteminiz yeni IP sisteminize tam olarak entegre edilir. IntuiKey klavyesinin sunduğu basit çalıştırma ve sorunsuz PTZ kontrolü; Allegiant, DVR'ler ve IP kameralar üzerinde eksiksiz kontrol sağlayacak şekilde Bosch VMS'ye eklenmiştir. Bosch VMS, verimliliği artırarak ve yatırımınızı koruyarak eski sisteminize yeni bir yönetim ve izleme seviyesi ekler. 6 Akıllı Video Analiz iscsi ve Video Kayıt Yöneticisi (VRM) Bosch Akıllı Video Analiz (IVA) teknolojisi, kameralarınızı güvenlik ekibinizin aktif üyeleri haline getirir. Bosch IVA, normal olmayan aktiviteleri ve potansiyel tehlikeleri otomatik olarak tanıma ve bunlara yanıt verme özelliği sağlar. IVA, Bosch IP kameralar ve enkoderlere entegredir, bu nedenle uygulama gereksinimlerinizle birlikte ölçeklenir. Maksimum sistem verimliliği sağlayan Bosch IVA, konfigürasyon, gerçek zamanlı olay izleme ve adli arama için benzersiz bir IVA entegrasyon seviyesi sunar. Bosch IP kameralar ve video kodlayıcılar, NVR gereksinimini ortadan kaldırarak, video görüntülerini doğrudan iscsi disk dizilerine gönderebilirler. Tek bir sunucu, Video Kayıt Yöneticisi, yük dengeleme ve arıza durumunda yükü üstlenerek, bu veri depolama aygıtlarını yönetir. Ayrıca, kamera ekledikçe daha fazla veri depolama aygıtı eklemeyi, yedekleme süresini uzatmayı veya video kalitenizi artırmayı kolaylaştırır. VRM, toplam sahip olma maliyeti üzerinde önemli bir etkisi olan ilk kurulum maliyetini ve satış sonrası bakımı kolaylaştırır.

5 Bosch Video Yönetim Sistemi 5 Bosch VMS yazılımı, mevcut IP ağlarının gücünü ve rahatlığını bir arada kullanarak maliyetleri azaltmaktadır. Yazılım yeni teknolojilerle geliştikçe gelecekle uyumlu yatırım. Bosch IP aygıtlarını, DVR'ları ve Allegiant'ı bir araya getirme. Esnek kayıt seçenekleri: İsteğe bağlı olarak "uçta kayıt" veya Direct-to-iSCSI (Doğrudan-iSCSI'ye kayıt) kullanarak VRM veya NVR ile merkezi kayıt arasında seçim yapın. Tüm sistemin kolayca konfigüre edilmesi. Kameralarda veya video kodlayıcılarda dahili Akıllı Video Analizi özelliği.

6 6 Bosch Video Yönetim Sistemi Güvenlik Yöneticisi "Bosch Video Yönetim Sistemi sayesinde şirketime daha fazla koruma ve entegre kontrol sağlayabiliyorum." Gerçek zamanlı olarak her yerde, her zaman Bosch VMS, güvenlik yöneticileri için büyük bir esneklik sağlar. Kameralar, kayıt cihazları ve görüntü izleme istasyonları, IP ağının herhangi bir yerine yerleştirilebilir. Tüm canlı ve kayıtlı video verileri, herhangi bir konumda tek veya eş zamanlı olarak birden fazla iş istasyonunda görüntülenebilir. Bosch VMS; binalarda, kampüslerde, şehirlerde, ülkelerde ve hatta kıtalarda, sistem genelinde olay ve alarm yönetimi, sistem durumu izleme ve kullanıcı ve öncelik yönetimi olanakları sunmaktadır! Kolay, daha hızlı, uygun maliyetli kurulum Bosch VMS, özel koaksiyel kablo döşeme ihtiyacını ortadan kaldırarak, bugün binaların çoğunda bulunan kapsamlı ağ altyapısını kullanır. Tüm kurulum ve konfigürasyon işlemleri, herhangi bir konumdan gerçekleştirilebilir. Otomatik algılama, IP adreslerinin otomatik atanması ve gelişmiş kopyalama olanakları sistem konfigürasyonunu hızlandırır ve tüm uygulamada süreklilik sağlarken, kurulum ve sistem bakım masrafları önemli ölçüde azalır. 4 5 Bir Güvenlik Yöneticisi için önemli özellikler Konfigürasyon İş Akışı, sistem konfigürasyonu yapılırken yöneticiye yol gösterir. Tatilleri ve özel günleri destekleyen kayıt takvimlerinin grafiksel olarak ayarlanması. Kullanıcı oturum açma takvimleri, otomatik yedekleme takvimleri ve aktif alarm süreleri gibi kuralları desteklemek amacıyla görev takvimleri için ek tanımlamalar. Oluşan her olay, alarm oluşturma, kayıt ve yazılım komutu çalıştırılması üzerinde takvime dayalı kontrol yapılmasına izin verir. IVMD ve IVA için tamamen entegre destek. Tüm konfigürasyon değişiklikleri için, nelerin değiştiğini, kimin değiştirdiğini, ne zaman ve nereden değiştirildiğini görün. Genel izinlerin, kontrol önceliklerinin ve kullanıcı grubu başına kameraya özel izinlerin kolay tahsisi.

7 Bosch Video Yönetim Sistemi 7 Daha az toplam sahip olma maliyeti Tek bir uygulamayla tüm sistemi konfigüre edin. Yazılım geliştikçe gelecekle uyumlu yatırım. VRM kaydı ile donanım maliyetlerinin önemli ölçüde azaltılması. 4 5

8 8 Bosch Video Yönetim Sistemi Kolay kullanım Göreve yönelik kullanıcı arabirimi. CCTV klavye ile kolay kullanım. Alarm senaryolarının akıllı sistem yardımıyla görüntülenmesi.

9 Bosch Video Yönetim Sistemi 9 Güvenlik Operatörü "Bu video yönetim sistemi ile, daha verimli yönetebiliyor ve daha hızlı yanıtlayabiliyorum." Daha kolay, daha etkin kullanım Bosch un video güvenlik uygulaması için kullanıcı arabirimi tasarımındaki bilgi ve deneyimi en üst düzeydedir. Bosch VMS kullanıcı arabirimi ile bu ün bir kez daha onaylanmaktadır. Ergonomik arabirim, personelin sistemi daha etkin ve verimli kullanmasına olanak verirken, video yönetiminin karmaşıklığını azaltır. Bir Güvenlik Operatörü için önemli özellikler Gelişmiş alarm yönetimi. Akıllı Video içerik Analizi (IVA) ile daha önemli olaylara odaklanın. Kullanımı kolay Kullanıcı Arabirimi. 4 CCTV klavyeler ile kolay kullanım. Bosch Akıllı Video Analizi (IVA) Anlaşılır şekilde düzenlenmiş haritaya dayalı kullanım 4

10 0 Bosch Video Yönetim Sistemi BT "Bu video yönetimi sistemi, güvenliği yönetilebilir bir değer haline getiriyor." Standart ağ altyapısı, standart BT (Bilgi Teknolojileri) ekipmanları Bosch VMS, sektör standardı BT sunucuları, depolama ve iş istasyonu bileşenleri kullanmaktadır Böylece mevcut satın alma kanallarınızı ve servis anlaşmalarınızı kullanabilirsiniz. Alternatif olarak Bosch, size eksiksiz şekilde konfigüre edilmiş sunucu ve iş istasyonları sağlayabilir. BT için önemli özellikler Kullanıcılar, Bosch VMS içinden veya mevcut kurumsal kullanıcı yönetim sisteminizden merkezi olarak yönetilebilir. Merkezi olarak yönetilirken, Bosch VMS konfigürasyonuna dokunmadan kullanıcı eklenebilir ve silinebilir. Güvenli ve ağ konusunda sorunsuz Sistem bant genişliğinin verimli kullanılmasını sağlamak için çoklu yayın (Multicast) teknolojisi kullanılabilir. Ek olarak, VMS'deki tüm komutlar, komutlara müdahale edilmesini ve önemli işlemlere izinsiz erişimi engelleyecek şekilde şifrelenmiştir. Bosch VMS, SNMP kullanarak, ağ anahtarları ve RAID dizileri gibi BT donanımınızı izleyebilir. Bir arıza algılanırsa, e-posta veya SMS kullanarak alarm gönderilebilir. İstemci güncellemelerinin merkezi olarak uygulanması İstemci bilgisayarların güncellenmesi oldukça kolaydır; güncellemeleri merkezi sunucuya kurun, güncellemeler otomatik olarak tüm istemci iş istasyonlarına dağıtılır. Bu, zaman ve işgücü tasarrufu sağlar ve tüm istemcilerin doğru uyarlamayı kullanmasını sağlar. Bosch VMS Ağ Taraması kullanarak tüm aygıtların etkili şekilde otomatik algılanması. Bosch VMS yazılım komutları (script) kullanarak kişiselleştirme.

11 Bosch Video Yönetim Sistemi BT (Bilgi Teknolojileri) avantajları Mevcut altyapıda yatırımınızdan en üst düzeyde yararlanma. IT bileşenlerinin sisteme tam entegrasyonu. Ağ yapınızı izleyebilme.

12 Bosch Video Yönetim Sistemi Bosch VMS Her ölçekteki sistem için uygun çözüm Her ölçekteki sistem için uygun çözüm Bosch VMS, yalnızca büyük kuruluşlar için değildir. Dünyanın çeşitli köşelerinde bulunan sınırsız sayıda kamerayı kontrol edebilirken, daha küçük CCTV güvenlik sistemlerinin yönetilmesinde de oldukça verimlidir. Esnek yazılım lisans şeması, artan gereksinimlerinizi karşılamak için kolayca kamera, kullanıcı bilgisayarı ve opsiyonel özellikler eklemenize olanak verir. Tipik Bosch VMS konfigürasyonları Bosch VMS Merkez Sunucu. Bosch VMS NVR. Bosch VMS Kullanıcı Bilgisayarı. Küçük sistem Okul Küçük bir sistem için tipik avantajlar Düşük maliyetli lisanslama modeli. Düşük maliyetli veri depolama seçenekleri (uçta kayıt). Kolay kurulum (kutudan çıktığında kayda hazır).

13 Bosch Video Yönetim Sistemi Büyük sistem Havaalanı Büyük bir sistem için tipik avantajlar Toplu işlemler ve birden fazla aygıt kullanımı. Sistem ölçeklenebilirliği. Genişletilebilir veri depolama çözümleri. Dağıtılmış sistem Banka Dağıtılmış bir sistem için tipik avantajlar Kolay genişletilebilirlik. Merkezi konfigürasyon. Uzaktan istemci kullanımı. Merkez ofis Şube ofis Şube ofis

14 Yaratıcılık ve Kalite Geleneği Bosch markası, 00 yıldan uzun bir süredir dünyanın her yerinde kalite ve güven ile birlikte anılıyor. Dünya çapında bir marka olan Bosch, yüksek hizmet ve destek anlayışıyla yenilikçi teknolojiler sunmaktadır. Bosch Güvenlik Sistemleri tüm dünyada kamusal, kurumsal ve konut ihtiyaçlarına yönelik elektronik güvenlik sistemleri ile genel seslendirme ve kongre-konferans çözümleri sunmaktadır. Bosch Güvenlik Sistemleri Daha fazla bilgi için lütfen adresini ziyaret ediniz veya adresine mail atınız. Bosch Security Systems, 008 Hollanda'da basılmıştır Değişiklik yapma hakkı saklıdır VS-EH-tr-0_F0U5986_0

Kullanım rahatlığı sağlayacak nitelikte Profesyonel video kayıt ve yönetimi

Kullanım rahatlığı sağlayacak nitelikte Profesyonel video kayıt ve yönetimi Kullanım rahatlığı sağlayacak nitelikte Profesyonel video kayıt ve yönetimi 2 Bosch Recording Solutions Herkes için yüksek kaliteli çözümler Geniş kayıt çözümleri ürün yelpazemizden uygulamanıza en uygun

Detaylı

Dikkatinizi yoğunlaştırın Bosch Akıllı Video Analizi

Dikkatinizi yoğunlaştırın Bosch Akıllı Video Analizi Dikkatinizi yoğunlaştırın Bosch Akıllı Video Analizi 2 Ve harekete geçin Bosch Akıllı Video Analizi ile Sisteminiz ne kadar az veya ne kadar çok kamera kullanıyor olursa olsun, her şeyi etkin şekilde izlemek

Detaylı

Bosch Güvenlik Sistemleri Gönül rahatlığınız için kaliteli ürünler

Bosch Güvenlik Sistemleri Gönül rahatlığınız için kaliteli ürünler Bosch Güvenlik Sistemleri Gönül rahatlığınız için kaliteli ürünler 2 Birlikte kendinizi güvende hissedeceğiniz bir firma Bosch Güvenlik Sistemleri'nin üstlendiği sorumluluk, risk altında olan ister can

Detaylı

Bosch Video Management System v.5.0

Bosch Video Management System v.5.0 Video Bosch Video Management System v.5.0 Bosch Video Management System v.5.0 www.boschsecurity.com/tr u u u u Bosch CCTV cihazları için sınıfının en iyi entegrasyonu Sürekli çalışmayı sağlamak için en

Detaylı

DCN Kablosuz Kongre Sistemi Toplantı yapılan her yerde...

DCN Kablosuz Kongre Sistemi Toplantı yapılan her yerde... DCN Kablosuz Kongre Sistemi Toplantı yapılan her yerde... 2 DCN Kablosuz Kongre Sistemi Kablosuz Kongre Sistemi kolaylık ve esneklikte son nokta Modern, gelecek teknolojisiyle uyumlu çözüm Mekanı hiç etkilemeyen

Detaylı

"Alarm Paneli Devrede" Easy Series Güvenlik Paneli Güvenliği kolaylaştırır şimdi wlsn özelliğine sahip* * kablosuz Yerel Güvenlik Ağı

Alarm Paneli Devrede Easy Series Güvenlik Paneli Güvenliği kolaylaştırır şimdi wlsn özelliğine sahip* * kablosuz Yerel Güvenlik Ağı "Alarm Paneli Devrede" Easy Series Güvenlik Paneli Güvenliği kolaylaştırır şimdi wlsn özelliğine sahip* * kablosuz Yerel Güvenlik Ağı 2 Önce güvenlik Doğal olarak, ev veya küçük iş yeriniz için mümkün

Detaylı

Bosch Video Management System 5.5

Bosch Video Management System 5.5 Video Bosch Video Management System 5.5 Bosch Video Management System 5.5 www.boschsecurity.com/tr u u u u Bosch CCTV cihazları ve UL hırsız alarm panelleri için sınıfının en iyi entegrasyonu Sürekli çalışmayı

Detaylı

AutoDome Modüler Kamera Sistemi. Sizi geleceğe taşımaya hazır tek kamera sistemi

AutoDome Modüler Kamera Sistemi. Sizi geleceğe taşımaya hazır tek kamera sistemi Modüler Kamera Sistemi Sizi geleceğe taşımaya hazır tek kamera sistemi Modüler Kamera Sistemi CCTV dünyası asla aynı kalmayacak Hiçbir zaman demode olmayacak bir CCTV sistemi hayal edin. İşlevselliği yükseltebilmenizi,

Detaylı

DCN multimedya Konferans Sistemi Bilgilendir. Etkile. İlham Ver.

DCN multimedya Konferans Sistemi Bilgilendir. Etkile. İlham Ver. DCN multimedya Konferans Sistemi Bilgilendir. Etkile. İlham Ver. 2 DCN multimedya Konferans Sistemi - Bosch Bilgilendir. Etkile. İlham Ver. Böylece herkesi harekete geçir Birçok toplantı ve konferansın

Detaylı

İşyerinizi her yerden güvenli kılın. DiBos Dijital Kayıt Cihazları

İşyerinizi her yerden güvenli kılın. DiBos Dijital Kayıt Cihazları İşyerinizi her yerden güvenli kılın DiBos Dijital Kayıt Cihazları Güvenlik yaklaşımınıza benzersiz entegrasyon sağlar Bosch Güvenlik Sistemleri nden DiBos; ağ üzerinden gözetim ve dijital kayıt yapılmasını

Detaylı

Modüler AutoDome Kamera Sistemi Referans Kılavuzu

Modüler AutoDome Kamera Sistemi Referans Kılavuzu Modüler AutoDome Kamera Sistemi Referans Kılavuzu 2 Modüler AutoDome Kamera Sistemi İçindekiler 4 6 7 16 18 22 24 25 28 32 Giriş AutoDome Seçimi Modül Seçenekleri Doğru AutoDome Seçimi AutoDome Kitinin

Detaylı

TruVision Platform Çözümleri. Safety Security Certainty

TruVision Platform Çözümleri. Safety Security Certainty TruVision Platform Çözümleri Safety Security Certainty Video kayıt cihazlarımız sayesinde izleme dünyasıyla tanışın Video işlemede artık analogdan dijitale geçiş zamanının geldiği bir sır değil. NVR ürünlerimiz

Detaylı

Bosch Video Management System. tr Yapılandırma Kılavuzu

Bosch Video Management System. tr Yapılandırma Kılavuzu Bosch Video Management System tr Yapılandırma Kılavuzu Bosch Video Management System İçindekiler tr 3 İçindekiler 1 Yardım menüsünün kullanımı 12 1.1 Bilgi bulma 12 1.2 Yardım'ın yazdırılması 13 2 Giriş

Detaylı

Plena Genel Seslendirme Sistemi Easy Line Ses yönetimi artık daha kolay

Plena Genel Seslendirme Sistemi Easy Line Ses yönetimi artık daha kolay Plena Genel Seslendirme Sistemi Easy Line Ses yönetimi artık daha kolay 2 Plena Genel Seslendirme Sistemi Easy Line Kaliteli genel seslendirme için pratik bir yol Bölge etiketleme ve ayar göstergeleriyle

Detaylı

Bosch Video Management System. tr Yapılandırma Kılavuzu

Bosch Video Management System. tr Yapılandırma Kılavuzu Bosch Video Management System tr Yapılandırma Kılavuzu Bosch Video Management System İçindekiler tr 3 İçindekiler 1 Yardım menüsünün kullanımı 13 1.1 Bilgi bulma 13 1.2 Yardım'ın yazdırılması 14 2 Giriş

Detaylı

Odak noktamız gerektiğinde sizi uyarmak ve doğru verileri hızlı bir şekilde almanıza yardımcı olmaktır. Akıllı Video Analizi

Odak noktamız gerektiğinde sizi uyarmak ve doğru verileri hızlı bir şekilde almanıza yardımcı olmaktır. Akıllı Video Analizi Odak noktamız gerektiğinde sizi uyarmak ve doğru verileri hızlı bir şekilde almanıza yardımcı olmaktır Akıllı Video Analizi Algı ve yapı ekleme Video gözetim söz konusu olduğunda, konuşulanlar IP ile ilgilidir.

Detaylı

Bosch Video Management System. tr Yapılandırma Kılavuzu

Bosch Video Management System. tr Yapılandırma Kılavuzu Bosch Video Management System tr Yapılandırma Kılavuzu Bosch Video Management System İçindekiler tr 3 İçindekiler 1 Yardım menüsünün kullanımı 14 1.1 Bilgi bulma 14 1.2 Yardım'ın yazdırılması 15 2 Giriş

Detaylı

VIDOS Video Yönetim Sistemi

VIDOS Video Yönetim Sistemi Kapalı Devre TV VIDOS Video Yönetim Sistemi VIDOS Video Yönetim Sistemi Tümü bir arada video yönetim merkezi çözümü Yer haritası tabanlı kullanıcı arayüzü Analog monitör desteği Veritabanı ile sistem yönetimi

Detaylı

Bosch DCN NG Uygulama Broşürü

Bosch DCN NG Uygulama Broşürü Bosch DCN NG Uygulama Broşürü Güçlü yeni yazılım paketiyle! DCN Yeni Nesil DCN Yeni Nesil kongre sistemleri: Her türlü büyüklükte konferanslar için uygun sistem mimarisi DCN Sistemi, en büyük uluslararası

Detaylı

Satışa Yönelik Çözüm Kılavuzu

Satışa Yönelik Çözüm Kılavuzu Yalnızca Intel Teknoloji Sağlayıcıları içindir Bu kapsamlı kılavuz, küçük ve orta ölçekli işletmelere (KOBİ) Intel tabanlı dijital güvenlik ve izleme (DSS) çözümleri satmanızda size yardımcı olacaktır.

Detaylı

Bosch Video Management System v.4.5

Bosch Video Management System v.4.5 Video Bosch Video Management System v.4.5 Bosch Video Management System v.4.5 www.boschsecrity.com/tr Krmsal ölçekli, İstemci/Snc mantığıyla çalışan video yönetim sistemi Alarm öncelikleri ve seçilebilir

Detaylı

wlsn* çift yönlü kablosuz iletişim Daha fazla güvenlik için hızlı yöntem

wlsn* çift yönlü kablosuz iletişim Daha fazla güvenlik için hızlı yöntem wlsn* çift yönlü kablosuz iletişim Daha fazla güvenlik için hızlı yöntem * kablosuz Yerel Güvenlik Ağı 2 wlsn nedir? Bosch Güvenlik Sistemleri nin kablosuz Local Security Network wlsn çözümü, en sok teknoloji

Detaylı

Bosch Plena Genel Seslendirme Çözümleri Ses yönetimine esnek bir yaklaşım

Bosch Plena Genel Seslendirme Çözümleri Ses yönetimine esnek bir yaklaşım Bosch Plena Genel Seslendirme Çözümleri Ses yönetimine esnek bir yaklaşım 2 Plena Genel Seslendirme Çözümleri Kolay genişletilebilir genel seslendirme sisteminiz Yerel süper market, daha büyük bir mağaza

Detaylı

MIC 550 Serisi Sağlam, dış mekan hareketli pan-tilt-zoom kamera

MIC 550 Serisi Sağlam, dış mekan hareketli pan-tilt-zoom kamera MIC 550 Serisi Sağlam, dış mekan hareketli pan-tilt-zoom kamera 2 MIC 550 Serisi Video güvenlik sektöründe standartları belirler Video güvenlik sistemleri içerisinde bulunduğu ortamla uyumlu görünümde

Detaylı

ERICSSON-LG KURUMSAL HABERLEŞME ÇÖZÜMLERİ

ERICSSON-LG KURUMSAL HABERLEŞME ÇÖZÜMLERİ ERICSSON-LG KURUMSAL HABERLEŞME ÇÖZÜMLERİ Contents İçindekiler 02 04 _ Kurumsal Enterprise İşletmeler Business 06 08 _ Small Küçük and ve Ev Home OfisOffice 10 11 _ ipecs Ethernet Anahtarı Switch 12 13

Detaylı

420 Serisi Duman Çekiş Dedektörleri Çok erken algılama gerektiren özel ortamlar

420 Serisi Duman Çekiş Dedektörleri Çok erken algılama gerektiren özel ortamlar 420 Serisi Duman Çekiş Dedektörleri Çok erken algılama gerektiren özel ortamlar 2 Duman Çekiş Dedektörleri: Yüzde yüz garantili yatırım Bosch duman çekiş sistemi ile yatırımlarınızı aktif şekilde koruyun

Detaylı

QVR Profesyonel Video

QVR Profesyonel Video QVR Profesyonel Video Yönetim Sistemi www.qnapsecurity.com 1 QVR nedir? Tayvan merkezli QNAP Security, güvenilir ve yüksek performanslı NVR (VioStor NVR) sunmak için ödüllü depolama ve RAID teknolojilerini

Detaylı

Büyüyen İşletmenize Uygun. avaya.com 1

Büyüyen İşletmenize Uygun. avaya.com 1 Büyüyen İşletmenize Uygun İletişim Çözümleri avaya.com 1 İşinizin hızına yetişebiliyor musunuz? Bu, birçok KOBİ'nin ve şubenin karşılaştığı sorudur. Çalışanlar da müşteriler de dağıtık organizasyona sahiptir.

Detaylı

Pro-Watch 4.2. Güvenlik Yönetimi Paketi ÖZELLİKLER

Pro-Watch 4.2. Güvenlik Yönetimi Paketi ÖZELLİKLER Günümüzün güçlüklerle dolu ortamlarının zorluklarını karşılamak üzere tasarlanan Honeywell in Pro-Watch güvenlik yönetimi paketi kapsamlı güvenlik yönetimi için gerekli esnekliği, ölçeklenebilirliği ve

Detaylı

Divar. Uygulama kılavuzu. Divar application guide

Divar. Uygulama kılavuzu. Divar application guide Divar Uygulama kılavuzu Bosch Divar application Divar Ayrıntılı guide Dijital Kayıt Aygıtı Bosch Divar Ayrıntılı Dijital Kayıt Aygıtı Divar (Digital Versatile Recorder), dijital CCTV ye geniş bir kullanıcı

Detaylı