Değerli Sektör Paydaşları,

Ebat: px
Şu sayfadan göstermeyi başlat:

Download "Değerli Sektör Paydaşları,"

Transkript

1 SPONSORLUK DOSYASI

2 Değerli Sektör Paydaşları, Türkiye Rüzgar Enerjisi Birliği (TÜREB), 1992 yılında Bakanlar Kurulu kararı ile T.C. Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı tarafından kurulmuş, rüzgar enerjisi konusunda Türkiye deki en güçlü sivil toplum kuruluşudur ve amacı Türkiye rüzgar enerjisi potansiyelini ülke ekonomisine kazandırmaktır. Ülkemizdeki stratejik planlar doğrultusunda Türkiye deki rüzgar enerjisi sektörünün gelişimine katkı sağlayacağına inandığımız Türkiye Rüzgar Enerjisi Kongresi'ni 2012 ve 2013 yıllarında başarıyla gerçekleştirdik. Siz değerli sektör paydaşlarımızdan aldığımız olumlu görüşler ve etkinliklerimizden aldığımız tecrübe ile daha etkin, daha verimli kongre gerçekleştirmek için çalışıyoruz yılında Rüzgar Enerjisi Sektöründeki gelişmelerin ve problemlerin masaya yatırıldığı TÜREK 2013 kongremize yerli ve yabancı konuklar ile üniversiteler yoğun ilgi gösterdi. İki gün süren kongrede, 2200 kayıtlı ziyaretçi oldu ve üç salonda 100 den fazla konuşmacının yer aldığı toplam 18 oturum ve Özel Oturum gerçekleştirildi. Bu sene 5-6 Kasım 2014 tarihinde İstanbul WOW Convention Center da gerçekleştireceğimiz TÜREK 2014'e, Ülkemizden ve tüm dünyadan katılım bekliyoruz. Danimarka İklim, Enerji ve Yapı Bakanı Sayın Rasmus Helveg PETERSEN ve Danimarka Heyeti'nin de katılacağı TÜREK 2014'de Danimarka özel oturumları da yer alacak. TÜREK 2014'ün yeni sektör oyuncuları ile tanışmak, mevcut ilişkilerinizi güçlendirmek, sektörel uygulamalar ve araştırmalar ile ilgili en güncel bilgileri edinmek ve kamu oyunu rüzgar konusunda biraz daha bilgilendirebilmek amacıyla büyük bir fırsat oluşturacağına inanıyoruz. Tüm bu çalışmalar ve bilgiler ışığında, ülkemiz ve sektörümüzün öncü etkinliklerinden birisi olan Türkiye Rüzgar Enerjisi Kongresi - TÜREK 2014 organizasyonumuza katkılarınızı beklemekteyiz. Saygılarımızla, Yönetim Kurulu adına, Mustafa Serdar ATASEVEN Yönetim Kurulu Başkanı Türkiye Rüzgar Enerjisi Birliği (TÜREB)

3 KONGRE MERKEZİ - WOW Convention Center WOW Convention Center 6500 kişi toplantı kapasitesi ile İstanbul'un en büyük konaklamalı kongre merkezidir. Uluslararası ve ulusal kongrelere, toplantı, fuar ve düğün gibi her türlü organizasyona ev sahipliği yapabilen ve iki bloktan oluşan WOW Convention Center ın toplam 34 salonu bulunuyor. WOW Convention Center A Blok ta yer alan 3108 m2 büyüklüğündeki Safir Salonu İstanbul un en büyük salonudur. Aynı blokta 20 kişiden 235 kişiye kadar hizmet veren 6 adet toplantı odası daha bulunuyor. WOW Convention Center B Blok ta yer alan Yakut Salonu nun toplam alanı ise 1200 metrekare dir. Açılıp kapanabilen teleskopik tribün sistemine sahip salon, 1000 kişiye hizmet verebilecek kapasiteye sahiptir. B Blok ta yer alan diğer salonların büyüklükleri ise 70 ile 225 metrekare arasında değişiyor. Blokta ayrıca dinlenme, çalışma ve toplantı odalarının bulunduğu bir VIP salonu hizmet veriyor. Teknik altyapısı, kişiye ve davete özel zengin mönü çeşitleri, ücretsiz internet bağlantısı, WOW Airport Hotel ve WOW İstanbul Hotel ile toplam 1250 yatak kapasitesi, havaalanına yakınlığı, özenli hizmeti, profesyonel ve dinamik kadrosu WOW Convention Center İstanbul da toplantı ve kongre turizminin kalbini attığı yerdir. Adres : İstanbul Dünya Ticaret Merkezi Yeşilköy / İstanbul Telefon : Faks : Web :

4 KONGRE DİLİ Kongrenin resmi dili Türkçe dir. İngilizce ve Türkçe simultane tercüme yapılacaktır. YAKA KARTLARI Tüm katılımcılar bilimsel oturumlar, sergi ve sosyal programlar esnasında yaka kartlarını takmalıdırlar. KONGRE SEKRETERYASI TÜRKİYE RÜZGAR ENERJİSİ BİRLİĞİ Adres : Green Office Kızılırmak Mahallesi 1443 Cad. 22/ Çukurambar/Ankara Telefon : Fax : E-Posta : r Web : tr

5 EXECUTIVE DINNER SPONSORLUĞU (Karşılıklı görüşülerek) 5-6 Kasım 2014 tarihleri arasında WOW Convention Center da düzenlenecek olan Türkiye Rüzgar Enerjisi Kongresi (TÜREK 2014) nin öncesinde 4 Kasım 2014 akşamı İstanbul da, TC. Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Sayın Taner YILDIZ, Bakan Yardımcısı Sayın Doç. Dr. Murat MERCAN, Danimarka İklim, Enerji ve Yapı Bakanı Rasmus Helveg PETERSEN ve yetkililer, TBMM Enerji Komisyonu Başkanı Sayın Halil MAZICIOĞLU ve Enerji Piyasası Düzenleme Kurumu Başkanı Sayın Mustafa YILMAZ, EPDK Kurul Üyeleri, Başbakanlık Yatırım Destekleme ve Tanıtım Ajansı Başkanı Sayın İlker AYCI, Enerji İşleri Genel Müdürü Sayın Dr. Zafer DEMİRCAN, Yenilenebilir Enerji Genel Müdürü Sayın Yusuf YAZAR, TEİAŞ Genel Müdürü Sayın Kemal YILDIR ile Avrupa Rüzgar Enerjisi Birliği (EWEA) Başkanı ve CEO su, EWEA Üyesi olan Birliklerin Başkanları, Küresel Rüzgar Enerjisi Konseyi (GWEC) Başkanı, Türbin Üreticileri ve Yatırımcı firmaların üst düzey yetkililerinin de katılacağı özel bir akşam yemeği, Executive Dinner, düzenlenecektir. Rüzgar Enerjisi Sektörü ile alakalı tüm kamu otoriteleri, Türkiye ve Avrupa dan Türbin Üreticileri ve Yatırımcıların üst düzey yetkililerinin katılacağı, piyasalar ve düzenlemeye yönelik stratejik konuların ele alınacağı bu özel yemeğe sponsorluk bedeli karşılıklı görüşülerek belirlenecektir. Sponsor olacak firmanın tanıtım görselleri özel yemek salonunda yer alacaktır.

6 ANA SPONSORLUK Euro Ana sponsor olacak firmanın tanıtımı kongre boyunca tüm görsel malzemelerde ve panolarda en üstte yer alacaktır. 10 ücretsiz Gala Yemeği davetiyesi verilecektir. Kongre internet sitesinde Ana Sponsor olarak firma logosu ve web sitesinde link bulundurma hakkına sahip olacaktır. Kongre Final Program Kitabında firma logosu ve firma hakkında 50 kelimelik tanıtıcı yazı yayınlama hakkına sahip olacaktır. Kongre çantasında firma tanıtım broşürü bulundurma hakkı sağlanacaktır. Executive Dinner a üst düzey firma temsilcisi için 1 kişilik katılım hakkı kı sağlanacaktır. ALTIN SPONSORLUK Euro Altın Sponsor olacak firmanın tanıtımı kongre boyunca tüm görsel malzemelerde ve panolarda yer alacaktır. 8 ücretsiz Gala Yemeği davetiyesi verilecektir. r. Kongre internet sitesinde firma logosu, ve web sitesinde link bulundurma und hakkına sahip olacaktır. Kongre Final Program Kitabında firma logosu ve firma hakkında 50 kelimelik tanıtıcı yazı yayınlama hakkına sahip olacaktır. Executive Dinner a üst düzey firma temsilcisi için 1 kişilik katılım hakkı sağlanacaktır.

7 GÜMÜŞ SPONSORLUK Euro Gümüş Sponsor olacak firmanın tanıtımı kongre boyunca tüm görsel malzemelerde ve panolarda yer alacaktır. 6 ücretsiz Gala Yemeği davetiyesi verilecektir. Kongre internet sitesinde firma logosu ve web sitesinde link bulundurma hakkına sahip olacaktır. Kongre Final Program Kitabında firma logosu ve firma hakkında 50 kelimelik tanıtıcı yazı yayınlama hakkına sahip olacaktır. Executive Dinner a üst düzey firma temsilcisi için 1 kişilik katılım hakkı sağlanacaktır. BRONZ SPONSORLUK Euro Bronz Sponsor olacak firmanın tanıtımı kongre boyunca tüm görsel malzemelerde ve panolarda yer alacaktır. 4 ücretsiz Gala Yemeği davetiyesi esi verilecektir. Kongre internet sitesinde firma logosu ve web sitesinde link bulundurma hakkına sahip olacaktır. Kongre Final Program Kitabında a firma logosu os ve firma hakkında 50 kelimelik tanıtıcı yazı yayınlama hakkına sahip olacaktır. aktır Executive Dinner a üst düzey firma temsilcisi için 1 kişilik katılım hakkı sağlanacaktır.

8 ALAN SPONSORLUĞU 200.-Euro/m2 Stant alanlarından biri tahsis edilecektir. 2 ücretsiz Gala Yemeği davetiyesi verilecektir. YAKA KARTI SPONSORLUĞU Euro Sergi ve Kongreye katılan tüm ziyaretçilere, firma temsilcilerine, konuşmacılara ve basın mensuplarına üzerinde sponsor firmanın logosunun bulunduğu yaka kartları dağıtılacaktır. Sponsor firmanın logosu kartın ön yüzünde, talep edilen tasarım ile yer alacaktır. 4 ücretsiz Gala Yemeği davetiyesi verilecektir. ÇANTA SPONSORLUĞU Euro Sergi ve Kongreye katılan tüm ziyaretçilere, firma temsilcilerine, konuşmacılara ş ve basın mensuplarına içinde sponsor firmanın logosunun bulunduğu çantalar dağıtılacaktır. Sponsor firmanın logosu çantanın içinde, talep edilen tasarım ile yer alacaktır. Kongre çantasında firma tanıtım broşürü bulundurma hakkı sağlanacaktır. 4 ücretsiz Gala Yemeği davetiyesi verilecektir. ETKİNLİK KİTABI BASIM SPONSORLUĞU Euro Sponsor firmanın tam sayfa a ilanı, kitabın arka kapağında, arka kapak içinde ve bir adet iç sayfalarda yayınlanacaktır. Sponsora 30 adet Etkinlik Kitabı verilecektir. 4 ücretsiz Gala Yemeği davetiyesi verilecektir. ecektir.

9 GALA YEMEĞİ SPONSORLUĞU Euro Birinci günün sonunda düzenlenecek olan gala yemeğine katılımcı firmalar ve üst düzey sektör temsilcileri katılacaktır. Yemek Salonunda firma logosunun olduğu görsel çalışmalar yer alacaktır (masa bayrağı, flama, roll-up ve yönlendirmeler) Sponsor firma akşam yemeği esnasında katılımcılara 10 dakikalık sunum yapabilecektir. Akşam yemeği canlı enstrümantal müzik eşliğinde yapılacaktır. Davetiye üzerinde logo yer alacaktır. 10 ücretsiz Gala Yemeği davetiyesi verilecektir. 1.GÜN KAHVE MOLASI SPONSORLUĞU Euro Çay- kahve salonunda firma logosunun olduğu görsel çalışmalar yer alacaktır (masa bayrağı, flama, roll-up ve yönlendirmeler). 4 ücretsiz Gala Yemeği davetiyesi verilecektir. ektir. 2.GÜN KAHVE MOLASI SPONSORLUĞU Euro Çay- kahve salonunda firma logosunun olduğu u görsel çalışmalar yer alacaktır (masa bayrağı, flama, roll-up ve yönlendirmeler). er) 4 ücretsiz Gala Yemeği davetiyesi esi verilecektir.

10

11 SPONSORLUK ŞARTLARI Lütfen sponsorluk taleplerinizi Sponsorluk Onay Formu nu doldurarak iletiniz. Doldurulup imzalanarak gönderilen onay formu haricinde gelen rezervasyonlar kabul edilmeyecek olup, bu şekilde yapılan rezervasyonlar ilgili ödemenin alınmasına istinaden konfirme edilecektir. Tüm ödemeler Euro karşılığı Türk Lirası (ödeme tarihindeki TCMB döviz efektif satış kuru) olarak yapılmalı ve tüm banka masrafları ödemeyi yapan tarafından karşılanmalıdır. Yalnızca banka havalesi ödemeleri kabul edilmektedir. Tüm değişiklik ve iptal talepleri yazılı olarak iletilmelidir. Lütfen stant alanı taleplerinizi yazılı olarak iletiniz. Yazılı olarak gönderilen taleplerin haricinde gelen rezervasyonlar kabul edilmeyecektir. Rezervasyon talebinin onaylanmasına istinaden stant alanları TÜREB tarafından yapılacak olup bunun neticesinde oluşacak sergi planı katılımcılar ile paylaşılacaktır. Tüm stant tasarımları TÜREB tarafından onaylanmalıdır. 2 Ekim 2014 e kadar yapılan iptallerde, toplam tutarın %50 si ceza bedeli olarak kesilecektir. 2 Ekim 2014 sonrası yapılan iptallerde, ödemenin enin tamamı ceza bedeli eli olarak kesilecektir. SERGİ İLE İLGİLİ BİLGİLER Sergi Kurulum Saatleri 4 Kasım Salı 08:00-24:00 Sergi Tarih ve Saatleri 5 Kasım Çarşamba 09: :00 6 Kasım Perşembe 09: :00 Sergi Söküm Saatleri 6 Kasım 2014 Perşembe e 19: :00 ÖDEME BİLGİLERİİ Hesap Adı : TÜRKİYE RÜZGAR ENERJİSİ BİRLİĞİ Banka Adı : DENİZ BANK Şube Adı : Balgat Şubesi Hesap No (TL) : IBAN No (TL) : TR Hesap No ( ) : IBAN No ( ) : TR (Not: TL ödemeleri ödeme tarihindeki T.C. Merkez Bankası efektif satış kuru üzerinden hesaplanacaktır.)

12 TÜRKİYE RÜZGAR ENERJİSİ KONGRESİ (TÜREK 2014) 5-6 Kasım 2014, WOW Convention Center - İSTANBUL Sponsorluk Onay Formu Firma adı : Adres : Telefon : Faks : E-posta : Şirketi Temsile Yetkili Kişi, Unvanı : Koordinasyon Kontağı, Unvanı : Sponsorluk Ödeme Tarihi : Tarih/ Kaşe /İmza Lütfen seçtiğiniz sponsorluğa ait aşağıdaki bilgileri doldurunuz; Sponsorluk Sponsorluk Bedeli Seçilen Stant No Paket Stant Firmanızca Dizayn Edilecek Özel Stant Ana Sponsorluk Altın Sponsorluk EURO EURO Gümüş Sponsorluk Bronz Sponsorluk EURO EURO Alan Sponsorluğu (200.-Euro/m 2 )

13 Sponsorluk Gala Yemeği Sponsorluğu Yaka Kartı Sponsorluğu 1. Gün Kahve Molası Sponsorluğu 2. Gün Kahve Molası Sponsorluğu Çanta Sponsorluğu Etkinlik Kitabı Basım Sponsorluğu Destek Sponsorluğu Sponsorluk Bedeli EURO EURO EURO EURO EURO EURO EURO Seçiminiz Sponsorluğunuz ile ilgili ödemeyi, aşağıda belirtilen hesap numarasına yatırdığınıza ilişkin banka dekontunu da ekleyerek, doldurulan formun TÜREB Sekretaryası na iletilmesini ve onayının alınmasını önemle rica ederiz. Ödemenin ardından Dernek Makbuzu kesilerek tarafınıza posta yoluyla iletilecektir. Hesap Adı : TÜRKİYE RÜZGAR ENERJİSİ BİRLİĞİ Banka Adı : DENİZ BANK Şube Adı : Balgat Hesap No : IBAN No(TL) : TR IBAN No( ) : TR Bilgi ve başvuru için Türkiye Rüzgar Enerjisi Birliği (TÜREB) Tel : +90 (312) Faks : +90 (312) E-posta :

14 BAŞVURU KOŞULLARI Lütfen Sponsorluk başvurunuzu bu formu doldurarak yapınız Tüm başvurular bu form kullanılarak yapılacaktır İmzalanmamış formlar ve ödemesi yapılmamış başvurular için rezervasyon yapılmayacaktır. ÖDEME VE İPTALLER Tüm ödemeler Euro karşılığı Türk Lirası (ödeme tarihindeki TCMB döviz efektif satış kuru olarak yapılmalı ve tüm banka masrafları ödemeyi yapan tarafından karşılanmalıdır. Sadece Banka havalesi ödemeleri kabul edilecektir. Tüm değişiklik ve iptal talepleri yazılı olarak iletilmelidir. 2 Ekim 2014 e kadar yapılan iptallerde, toplam tutarın %50 si ceza bedeli olarak kesilecektir. 2 Ekim 2014 sonrası yapılan iptallerde, ödemenin tamamı ceza bedeli olarak kesilecektir.

15

TÜRK YE ORGAN NAKL KURULUŞLARI KOORD NASYON DERNEĞ X. KONGRES. yıl TRANSPLANTASYON 14. 15-18 Ekim 2014, BODRUM. www.tx2014.org SPONSORLUK DOSYASI

TÜRK YE ORGAN NAKL KURULUŞLARI KOORD NASYON DERNEĞ X. KONGRES. yıl TRANSPLANTASYON 14. 15-18 Ekim 2014, BODRUM. www.tx2014.org SPONSORLUK DOSYASI yıl TÜRK YE ORGAN NAKL KURULUŞLARI KOORD NASYON DERNEĞ X. KONGRES www.tx2014.org SPONSORLUK DOSYASI KATKIDA BULUNANLAR ORGANİZASYON SEKRETERYASI KONGRE TARİHLERİ 15-18 Ekim 2014 KONGRE MERKEZİ Hilton

Detaylı

ICCI 2015. 6-7-8 Mayıs 2015 İstanbul Fuar Merkezi 9.-10.-11. Salonlar İstanbul Türkiye. 21. Uluslararası Enerji ve Çevre Fuarı ve Konferansı

ICCI 2015. 6-7-8 Mayıs 2015 İstanbul Fuar Merkezi 9.-10.-11. Salonlar İstanbul Türkiye. 21. Uluslararası Enerji ve Çevre Fuarı ve Konferansı ICCI 2015 21. Uluslararası Enerji ve Çevre Fuarı ve Konferansı 6-7-8 Mayıs 2015 İstanbul Fuar Merkezi 9.-10.-11. Salonlar İstanbul Türkiye www.icci.com.tr 1 Türkiye nin En Önemli Enerji Etkinliği ICCI

Detaylı

ICCI 2015. 6-7-8 Mayıs 2015 İstanbul Fuar Merkezi 9.-10.-11. Salonlar İstanbul Türkiye. 21. Uluslararası Enerji ve Çevre Fuarı ve Konferansı

ICCI 2015. 6-7-8 Mayıs 2015 İstanbul Fuar Merkezi 9.-10.-11. Salonlar İstanbul Türkiye. 21. Uluslararası Enerji ve Çevre Fuarı ve Konferansı ICCI 2015 21. Uluslararası Enerji ve Çevre Fuarı ve Konferansı 6-7-8 Mayıs 2015 İstanbul Fuar Merkezi 9.-10.-11. Salonlar İstanbul Türkiye www.icci.com.tr 1 Türkiye nin En Önemli Enerji Etkinliği ICCI

Detaylı

32. Dünya Veteriner Hekimliği Kongresi 13-17 Eylül 2015

32. Dünya Veteriner Hekimliği Kongresi 13-17 Eylül 2015 32. Dünya Veteriner Hekimliği Kongresi 13-17 Eylül 2015 İstanbul Lütfi Kırdar Uluslararası Kongre ve Sergi Sarayı, İSTANBUL, TÜRKİYE www.wvcistanbul2015.com İŞ ORTAKLIĞI, SERGİ & LUK DOSYASI www.wvcistanbul2015.com

Detaylı

Sponsor Ol Rengini Seç Kendini Göster

Sponsor Ol Rengini Seç Kendini Göster Sponsor Ol Rengini Seç Kendini Göster PERYÖN (Türkiye İnsan Yönetimi Derneği), Türkiye'de çağdaş insan kaynakları yönetimi anlayışlarının yaygınlaştırılmasına ve gelişimine liderlik eden, bu konuda ülkemizin

Detaylı

Türk Oral ve Maksillofasiyal Cerrahi Derneği

Türk Oral ve Maksillofasiyal Cerrahi Derneği TAOMS 15 Bodrum - Rixos Premium Hotel Türk Oral ve Maksillofasiyal Cerrahi Derneği 19-23 Mayıs, Rixos Premium Bodrum www.taoms2015.org KONGRE DÜZENLEME KURULU Dernek Başkanı Prof. Dr. Cengizhan Keskin

Detaylı

Kongre ile ilgili kayıt, konaklama ve sponsorluk başvuruları için

Kongre ile ilgili kayıt, konaklama ve sponsorluk başvuruları için Kongre Başkanı Kongre Düzenlem Kurulu Kongre Bilim Kurulu (Soyadı Sırasına Göre) Prof. Dr. Necmettin CEYLAN Ankara Üniversitesi Dr. Sait KOCA Süleyman ÖZTÜRK Ömer GÖRENER Nezih GENCER İpek ÜSTÜNDAĞ Aslı

Detaylı

TÜRKİYE RÜZGAR ENERJİSİ KONGRESİ

TÜRKİYE RÜZGAR ENERJİSİ KONGRESİ 7-8 KASIM 2012 TÜRKİYE RÜZGAR ENERJİSİ KONGRESİ SONUÇ BİLDİRGESİ SONUÇ BİLDİRGESİ 7-8 KASIM 2012 İsmet Danyeli Leyla Emektar Emel Sezer SONUÇ BİLDİRGESİ ÖNSÖZ Türkiye Rüzgar Enerjisi Birliği (TÜREB) olarak

Detaylı

Sayın Yetkili, SASDER 2. Ulusal Kongresine desteğiniz ve katılımınız bizi mutlu edecektir. Saygılarımızla,

Sayın Yetkili, SASDER 2. Ulusal Kongresine desteğiniz ve katılımınız bizi mutlu edecektir. Saygılarımızla, Sayın Yetkili, Sağlık, Sosyal Güvenlik ve Sigortacılık alanlarında son yıllarda hızlı bir dönüşüm yaşıyoruz. Sektörde yöneticilik yapan bizlerin kurumlarını bu süreçten güçlenerek çıkartabilmesi için sadece

Detaylı

BURDUR FUAR ALANI Belediye Pazar Yeri KATILIMCI BİLGİLENDİRME KİTAPÇIĞI

BURDUR FUAR ALANI Belediye Pazar Yeri KATILIMCI BİLGİLENDİRME KİTAPÇIĞI BURDUR FUAR ALANI Belediye Pazar Yeri KATILIMCI BİLGİLENDİRME KİTAPÇIĞI Sayın Yetkili; Katılımcı Kılavuzu, TEKE YÖRESİ, HAYVANCILIK, TARIM TEKNOLOJİLERİ VE YEM FUARI ndan en iyi şekilde yararlanabilmeniz

Detaylı

METRORAIL FORUM Grand Cevahir Hotel & Convention Center 9-10 APRIL 2015, ISTANBUL

METRORAIL FORUM Grand Cevahir Hotel & Convention Center 9-10 APRIL 2015, ISTANBUL İŞ ORTAKLIĞI DOSYASI METRORAIL FORUM Grand Cevahir Hotel & Convention Center 910 APRIL 2015, ISTANBUL KORAY TUNCER +90 533 405 56 71 koray@metrorailturkeyforum.org Mehmet Kasım +90 553 319 31 40 mehmet@metrorailturkeyforum.org

Detaylı

istanbul Tüyap Fuar Merkezi - Ziyaret saatleri : 09:30-19:00 Büyükçekmece - İstanbul / Türkiye

istanbul Tüyap Fuar Merkezi - Ziyaret saatleri : 09:30-19:00 Büyükçekmece - İstanbul / Türkiye 02 05 2015 2-5 NİSAN nisan istanbul Tüyap Fuar Merkezi - Ziyaret saatleri : 09:30-19:00 Büyükçekmece - İstanbul / Türkiye Ticaretin Yenilikçi Adresi Züccaciye Sofra ve Mutfak Eşyaları Cam, Porselen, Seramik

Detaylı

ELDER ELEKTRİK DAĞITIM HİZMETLERİ DERNEĞİ I.ULUSLARARASI ŞEHRİN IŞIKLARI KONGRESİ TEKLİF VERME ŞARTNAMESİ

ELDER ELEKTRİK DAĞITIM HİZMETLERİ DERNEĞİ I.ULUSLARARASI ŞEHRİN IŞIKLARI KONGRESİ TEKLİF VERME ŞARTNAMESİ ELDER ELEKTRİK DAĞITIM HİZMETLERİ DERNEĞİ I.ULUSLARARASI ŞEHRİN IŞIKLARI KONGRESİ TEKLİF VERME ŞARTNAMESİ 1. KONU ve AMAÇ 1.1. Elektrik Dağıtım Hizmetleri Derneği (bundan böyle ELDER ya da Dernek olarak

Detaylı

GENEL BİLGİLER. Tarih : 21. ANESTEZİ KIŞ SEMPOZYUMU, 19-22 Şubat 2015 tarihleri arasında Bursa da gerçekleşecektir;

GENEL BİLGİLER. Tarih : 21. ANESTEZİ KIŞ SEMPOZYUMU, 19-22 Şubat 2015 tarihleri arasında Bursa da gerçekleşecektir; GENEL BİLGİLER Tarih : 21. ANESTEZİ KIŞ SEMPOZYUMU, 19-22 Şubat 2015 tarihleri arasında Bursa da gerçekleşecektir; Konaklama: Konaklama Merkez Oteli Crown Plaza Oteli dir. Düzenleyen: Uludağ Üniversitesi

Detaylı

KONGRE/KONFERANS/KURS/SEMPOZYUM VS. ORGANİZASYON HİZMET ALIMI VE GELİR SAĞLAMA TEKLİFİ VE SÖZLEŞMESİ TASLAĞIDIR 1 / 2 / 3

KONGRE/KONFERANS/KURS/SEMPOZYUM VS. ORGANİZASYON HİZMET ALIMI VE GELİR SAĞLAMA TEKLİFİ VE SÖZLEŞMESİ TASLAĞIDIR 1 / 2 / 3 KONGRE/KONFERANS/KURS/SEMPOZYUM VS. ORGANİZASYON HİZMET ALIMI VE GELİR SAĞLAMA TEKLİFİ VE SÖZLEŞMESİ TASLAĞIDIR 1 / 2 / 3 Madde 1. Taraflar 1.1Türk Nöroşirürji Derneği Taşkent Caddesi 13/4Bahçelievler-06500

Detaylı

Değerli Meslektaşlarım, Değerli Meslektaşlarım,

Değerli Meslektaşlarım, Değerli Meslektaşlarım, Değerli Meslektaşlarım, Hepinizin bildiği gibi 2013 Ağustos unda TDB ev sahipliğinde İstanbul da yapılan FDI 101. Dünya Dişhekimliği Kongresi, dünyanın dört bir yanından gelen 1000 meslektaşımıza ev sahipliği

Detaylı

SAVUNMA VE HAVACILIK SANAYİ İHRACATÇILARI BİRLİĞİ

SAVUNMA VE HAVACILIK SANAYİ İHRACATÇILARI BİRLİĞİ SAVUNMA VE HAVACILIK SANAYİ İHRACATÇILARI BİRLİĞİ 2012 YILI FAALİYET RAPORU 2013 YILI ÇALIŞMA PROGRAMI BAŞKANIN MESAJI Saygıdeğer Üyelerimiz, Savunma ve Havacılık Sanayi İhracatçıları Birliği olarak Türk

Detaylı

ÇUKUROVA TIP - SAĞLIK KURUMLARI & TURİZM FUARI DEĞERLENDİRME RAPORU

ÇUKUROVA TIP - SAĞLIK KURUMLARI & TURİZM FUARI DEĞERLENDİRME RAPORU ÇUKUROVA TIP - SAĞLIK KURUMLARI & TURİZM FUARI DEĞERLENDİRME RAPORU 22. 10. 2012 GENEL BAKIŞ Adana Çukurova Tıp Sağlık Kurumları & Turizm Fuarı; Sağlık Kurumları Ve Sağlık Turizmi Özel Bölümleri İle 27

Detaylı

1. İbn-i Sina Geleneksel ve Tamamlayıcı Tıp Uygulamaları Sempozyumu. 30 Nisan - 2 Mayıs 2015 Ankara Meyra Palace Hotel

1. İbn-i Sina Geleneksel ve Tamamlayıcı Tıp Uygulamaları Sempozyumu. 30 Nisan - 2 Mayıs 2015 Ankara Meyra Palace Hotel 1. İbn-i Sina Geleneksel ve Tamamlayıcı Tıp Uygulamaları Sempozyumu 30 Nisan - 2 Mayıs 2015 Ankara Meyra Palace Hotel Sempozyum Komitesi Dr. Kamil KASABALI Sempozyum Sekreteryası 0 505 274 86 08 kamilkasabali@gmail.com

Detaylı

18. IFOAM DÜNYA ORGANİK KONGRESİ Organik Köprüler Kurmak

18. IFOAM DÜNYA ORGANİK KONGRESİ Organik Köprüler Kurmak www.ifoam.org www.owc2014.org www.bugday.org 18. IFOAM DÜNYA ORGANİK KONGRESİ Organik Köprüler Kurmak 13-15 Ekim 2O14 İstanbul INTERNATIONAL FEDERATION OF ORGANIC AGRICULTURE MOVEMENT IFOAM Dünya Organik

Detaylı

33. Türk Ulusal Kulak Burun Boğaz ve Baş Boyun Cerrahisi Kongresi. 6. Ulusal Kulak Burun Boğaz Hemşireliği Kongresi

33. Türk Ulusal Kulak Burun Boğaz ve Baş Boyun Cerrahisi Kongresi. 6. Ulusal Kulak Burun Boğaz Hemşireliği Kongresi 33. Türk Ulusal Kulak Burun Boğaz ve Baş Boyun Cerrahisi Kongresi Ekim-Kasım 2011 TEKNİK ŞARTNAMESİ A- GENEL MADDELER 6. Ulusal Kulak Burun Boğaz Hemşireliği Kongresi 1) Bu şartname, 33. Türk Ulusal Kulak

Detaylı

DÜNYA ENERJİ KONGRESİ (WEC 2016) İDARİ ŞARTNAME

DÜNYA ENERJİ KONGRESİ (WEC 2016) İDARİ ŞARTNAME WORLD ENERGY COUNCIL DÜNYA ENERJİ KONSEYİ TÜRK MİLLİ KOMİTESİ DÜNYA ENERJİ KONGRESİ (WEC 2016) İDARİ ŞARTNAME ANKARA WEC 2016 DÜNYA ENERJİ KONGRESİ (WORLD ENERGY CONGRESS) HİZMET ALIMI İDARİ ŞARTNAMESİ

Detaylı

DÖVİZ KAZANDIRICI HİZMET TİCARETİNİN DESTEKLENMESİ HAKKINDA TEBLİĞ (TEBLİĞ NO: 2012/4) BİRİNCİ BÖLÜM Amaç, Kapsam, Dayanak ve Tanımlar

DÖVİZ KAZANDIRICI HİZMET TİCARETİNİN DESTEKLENMESİ HAKKINDA TEBLİĞ (TEBLİĞ NO: 2012/4) BİRİNCİ BÖLÜM Amaç, Kapsam, Dayanak ve Tanımlar Para Kredi ve Koordinasyon Kurulundan: DÖVİZ KAZANDIRICI HİZMET TİCARETİNİN DESTEKLENMESİ HAKKINDA TEBLİĞ (TEBLİĞ NO: 2012/4) Amaç BİRİNCİ BÖLÜM Amaç, Kapsam, Dayanak ve Tanımlar MADDE 1 (1) Bu Tebliğ

Detaylı

AFYONKARAHİSAR TİCARET VE SANAYİ ODASI 01.01.2013-31.12.2013 TARİHLERİ ARASI FAALİYET RAPORU

AFYONKARAHİSAR TİCARET VE SANAYİ ODASI 01.01.2013-31.12.2013 TARİHLERİ ARASI FAALİYET RAPORU AFYONKARAHİSAR TİCARET VE SANAYİ ODASI 01.01.2013-31.12.2013 TARİHLERİ ARASI FAALİYET RAPORU 1 AFYONKARAHİSAR TİCARET VE SANAYİ ODASI HİZMETLERİ; Odamız organları 153 Meslek Komitesi üyesi 63 Meclis Üyesi,

Detaylı

GMKA Çalışma Programı

GMKA Çalışma Programı 2015 GMKA Çalışma Programı 0 1 İÇİNDEKİLER İÇİNDEKİLER... 2 ŞEKİLLER... 3 TABLOLAR... 3 1 Giriş... 4 2 2015 Yılı Öncelikleri... 13 3 2015 Yılı Faaliyetleri... 18 3.1 Kurumsal Gelişim ve Yönetim Faaliyetleri...

Detaylı

Rusya İkili, Transit ve Kazakistan Geçiş Belgelerinde Son Durum

Rusya İkili, Transit ve Kazakistan Geçiş Belgelerinde Son Durum 11 Kasım 2011 Sayı: 513 HAFTALIK BÜLTEN ULUSLARARASI NAKLİYECİLER DERNEĞİ Rusya İkili, Transit ve Kazakistan Geçiş Belgelerinde Son Durum Bilindiği üzere Rusya transit ve ikili geçiş belgelerinin bitmek

Detaylı

Dişhekimliği Kongresi 28-30 Mayıs 2015 İSTANBUL

Dişhekimliği Kongresi 28-30 Mayıs 2015 İSTANBUL TDB Uluslararası Dişhekimliği Kongresi 8-30 Mayıs 015 İSTANBUL www.tdbkongreleri.org Expodental 015 Fuar Servis Kataloğu TDB 1. Uluslararası Dişhekimliği Kongresi 8-30 Mayıs 015 İSTANBUL Sayın Yetkili,

Detaylı

İnsan Kaynakları Kongresi

İnsan Kaynakları Kongresi İnsan Kaynakları Kongresi Esin Ver Tutku Yarat 14 Mayıs 2015 Ankara Sheraton Oteli İş Birliği Dosyası İnsan Kaynakları Kongresi Türkiye Kalite Derneği-KalDer, iş yaşamındaki profesyonellerin gelişim ve

Detaylı

AB yi Öğreniyorum Bilgi Yarışması Yönergesi

AB yi Öğreniyorum Bilgi Yarışması Yönergesi Bu proje Avrupa Birliği ve Türkiye Cumhuriyeti tarafından desteklenmektedir AB yi Öğreniyorum Bilgi Yarışması Yönergesi Öğrenciler AB yi Öğreniyor Projesi AB ÖĞRENCİLER AB Yİ ÖĞRENİYOR: ORTAK DEĞERLER,

Detaylı

2013 FTSO SEÇİMLERİ OY KULLANMA ORANLARI

2013 FTSO SEÇİMLERİ OY KULLANMA ORANLARI MAYIS 2013 SAYI:18 2013 FTSO SEÇİMLERİ OY KULLANMA ORANLARI.05.2013 Cumartesi günü Fethiye Fatih Anadolu Lisesinde gerçekleşen Fethiye Ticaret ve Sanayi Odası Seçimlerinde 3223 oy kullanma hakkı olan seçmenin

Detaylı