KALDIRAÇLI ALIM SATIM İŞLEMLERİ HALKFX META TRADER 4 MOBİL UYGULAMALAR KULLANIM KILAVUZU

Ebat: px
Şu sayfadan göstermeyi başlat:

Download "KALDIRAÇLI ALIM SATIM İŞLEMLERİ HALKFX META TRADER 4 MOBİL UYGULAMALAR KULLANIM KILAVUZU"

Transkript

1 KALDIRAÇLI ALIM SATIM İŞLEMLERİ HALKFX META TRADER 4 MOBİL UYGULAMALAR KULLANIM KILAVUZU Aralık 2012

2 İÇİNDEKİLER A- META TRADER 4 HALKFX Iphone Uygulaması 1. HalkFX Iphone Uygulaması Kurulum ve Hesap İşlemleri 2. HalkFX Iphone Uygulaması Kullanımı B- META TRADER 4 HALKFX Android Uygulaması 1. HalkFX Android Uygulaması Kurulum ve Hesap İşlemleri 2. HalkFX Android Uygulaması Kullanımı

3 A- META TRADER 4 HALKFX Iphone Uygulaması HalkFX Iphone Uygulaması Kurulum ve Hesap İşlemleri Iphone da bulunan Apple Store vasıtasıyla MetaTrader4 uygulaması indirililir ve telefonun masaüstünde oluşan MetaTrader4 sembolüne tıklanır. Meta Trader 4 uygulaması başlatıldığında ekrana hesap seçenekleri gelecektir. Daha önce açık olan ve Meta Trader PC uygulaması şifresi olan hesapların HalkFX Iphone uygulamasına giriş için Login with existing account Varolan bir hesapla giriş yap seçeneği tıklanır. Eğer yeni bir demo hesabı seçilecekse de Open demo account Demo hesap aç tıklanır.

4 Login with existing account Varolan bir hesapla giriş yap seçeneği tıklandığında ekrana gelen server arama bölümünde HalkFX yazılır. Ekrana varolan gerçek veya demo hesaplara giriş yapılacak olan serverlar gelir ki hangisine giriş yapılacaksa o bölüm tıklanır. Varolan hesaba giriş yapılmak istendiğinde Halk Yatırım tarafından HalkFX demo veya gerçek hesap kullanıcı adı ve şifresi tercihe göre kliklenir. Programın telefonda her açılışında şifre girişinin otomatik olarak yapılması istenirse Save Password bölümü ON halde bırakılır.

5 HalkFX Iphone Uygulaması Kullanımı Demo veya Gerçek hesap için gerekli kullanıcı adı ve şifre ile başarılı bir şekilde giriş yapıldığında program ana ekranı açılır. Program ana ekranında 5 ana bölüm vardır: Quotes (Fiyatlar) : İşlem yapılma yetkisi olan tüm ürün çiftlerinin fiyatlarının takip edildiği bölüm gelir. Bu bölümde görülen tüm fiyatlar anlık fiyatlardır. Ekrandaki Simple (Basit) bölümünde (Sol Üst ekran) sadece ürün çiflerinin alış ve satış fiyatları ile takip edilirken, Advanced (Gelişmiş) bölümü (Sağ Üst ekran) kliklendiğinde de ilgili fiyatların alış ve satışları yanında en düşük, en yüksek ve toplam spread bilgileri de görülmüş olunur. Fiyatlar bölümü üzerinde ürün çifti eklemek için sağ üst köşede bulunan + sembolüne tıklanır. Varolan ve daha fazla takip edilmek istenmeyen ürün çifleri için ise sol üst köşedeki Edit (Düzenle) sembolüne kliklenir. İstenilmeyen ürün işaretlenilir ve çöp kutusu sembolü ile silinir.

6 Chart (Grafik) : Ekrana seçilen ürün çiftinin grafiğini getirir. Fiyatlar bölümünden istenilen ürün çifti tıklandığında Ürün ile ilgili grafik seçeneği ekrana gelir. Grafik bölümünde zaman aralığı, grafik tipi seçilebileceği gibi teknik analiz yapabilmek için indikatör ve osilatörler de grafiğe eklenebilir. Trade (İşlem) : Ekrana tıklandığında işlemler ana bölümünde ekrana hesap ve pozisyon bilgileri gelir. Pozisyon bilgilerinde daha önce açılan pozisyonların Zararı durdur, Karı al ve swap bilgileri yeraldığı gibi pasif emirler de yine bu bölümden takip edilebilir.

7 Yeni Emir girişi için fiyatlar bölümünde işlem yapılmak istenen ürün çifti üzerine bir kere tıklandığında ürün ile Trade (İşlem), Chart (Grafik) ve Details (Ayrıntılar) seçenekleri ortaya çıkar. Trade (İşlem) seçeneğine tıklandığında kullanıcının karşısına emir giriş penceresi açılır.

8 Yeni emir girişinde Instant Execution Piyasa Fiyatından emir iletimi yapılabileceği gibi, Alış Limitli, Satış Limitli, Alış Stop ve Satış Stoplu da emir gönderimi yapılabilmektedir. Emir gönderiminde emir iletimi öncesinde istenirse emrin Karı al ve Zararı Durdur seviyeleri de belirlenebilir.

9 Daha önce iletilen ve gerçekleşmemiş (Pasif) emirlerin düzeltilmesi için ise Trade (İşlemler) ana ekranında ilgili emrin üzerinde basılı tutularak emir silinebilir (Delete) veya düzeltilebilir. (Modifiy) Varolan pozisyonların aktif fiyatlardan kapatılması için ise yine İşlem (Trade) bölümündeki pozisyonlar bölümünden ilgili pozisyon üzerinde basılı tutularak emir düzeltilebilir (Modifiy) veya kapatılabilir. (Close)

10 Geçmiş (History) : İlgili bölümde günlük, haftalık, aylık ve özel tarih aralığı girerek işlemlere ilişkin ekstre alınabilir. Ayarlar (Settings) : Bu bölümde ise tanımlanmış hesaplarla, grafiklerle, mesajlarla ilgili ayarlar yapılabilir veya Günlük (Journal) ile sistem ve tüm kayıtlara ulaşılabilir.

11 B- META TRADER 4 HALKFX Android Uygulaması HalkFX Android Uygulaması Kurulum ve Hesap İşlemleri HalkFX Trader Android uygulaması Google Play Store aracılığı ile Android tabanlı cihaza yüklendikten sonra masaüstünde oluşan Meta Trader 4 uygulama kısayoluna tıklanır. Meta Trader 4 uygulaması başlatıldığında ekrana hesap seçenekleri gelecektir. Daha önce açık olan ve Meta Trader PC uygulaması şifresi olan hesapların HalkFX Iphone uygulamasına giriş için Mevcut bir hesapla giriş yap seçeneği tıklanır. Eğer yeni bir demo hesabı seçilecekse de Demo hesap aç tıklanır.

12 Mevcut bir hesapla giriş yap seçeneği tıklandığında ekrana gelen server arama bölümünde HalkFX yazılır. Ekrana varolan gerçek veya demo hesaplara giriş yapılacak olan serverlar gelir ki hangisine giriş yapılacaksa o bölüm tıklanır. Varolan hesaba giriş yapılmak istendiğinde Halk Yatırım tarafından HalkFX demo veya gerçek hesap kullanıcı adı ve şifresi tercihe göre kliklenir. Programın telefonda her açılışında şifre girişinin otomatik olarak yapılması istenirse Save Password bölümü ON halde bırakılır. Demo hesap için ise program üzerindeki Open Demo Account tıklandıktan sonra ekrana gelen form doldurulur ve Kayıt a tıklanır. Ardından demo hesap için kullanılmak üzere Hesap No ve Şifre gelir, bu şifre demo hesaba giriş için kullanılır. HalkFX Android Uygulaması Kullanımı Demo veya Gerçek hesap için gerekli kullanıcı adı ve şifre ile başarılı bir şekilde giriş yapıldığında program ana ekranı açılır. Program ana ekranında 4 ana bölüm vardır: Kotasyon : İşlem yapılma yetkisi olan tüm ürün çiftlerinin fiyatlarının takip edildiği bölüm gelir. Bu bölümde görülen tüm fiyatlar anlık fiyatlardır. Sembol ekleme ve çıkarma da bu bölümden yapılabilir.

13 Herhangi bir ürün üzerine basıldığında ve Yeni Emir seçeneğine tıklandığında yeni bir emir penceresi açılır. Emir tip ve miktarı seçildikten sonra istenirse (emir pasif emir olacaksa fiyatı) Zararı Durdur ve Karı AL miktarları girilir ve Alış ile AL, Satış emri ise SAT tuşuna basıldığında emir iletilmiş olur.

14 Grafikler : Ekrana seçilen ürün çiftinin grafiğini getirir. İstenilirse grafikler bölümünden da ilgili ürün çiftinde alım-satım işlemi gerçekleştirilir. Grafik bölümünde zaman aralığı, grafik tipi seçilebileceği gibi teknik analiz yapabilmek için indikatör ve osilatörler de grafiğe eklenebilir.

15 İşlem : Ekrana tıklandığında işlemler ana bölümünde ekrana hesap ve pozisyon bilgileri gelir. Pozisyon bilgilerinde daha önce açılan pozisyonların Zararı durdur, Karı al ve swap bilgileri yeraldığı gibi pasif emirler de yine bu bölümden takip edilebilir. Varolan pozisyonların aktif fiyatlardan kapatılması için ise yine İşlem bölümündeki pozisyonlar bölümünden ilgili pozisyon üzerinde basılı tutularak emir düzeltilebilir veya kapatılabilir.

16 Tarihçe : İlgili bölümde günlük, haftalık, aylık ve özel tarih aralığı girerek işlemlere ilişkin ekstre alınabilir. Ayrıca Bu bölümde ise tanımlanmış hesaplarla, grafiklerle, mesajlarla ilgili ayarlar yapılabilir.

İÇİNDEKİLER A- META TRADER 4 HALKFX. 1.HalkFX MetaTrader Programı Kurulumu. 2.HalkFX MetaTrader Programı Oturumu Açma ve Kapatma

İÇİNDEKİLER A- META TRADER 4 HALKFX. 1.HalkFX MetaTrader Programı Kurulumu. 2.HalkFX MetaTrader Programı Oturumu Açma ve Kapatma 1 Aralık 2012 İÇİNDEKİLER A- META TRADER 4 HALKFX 1.HalkFX MetaTrader Programı Kurulumu 2.HalkFX MetaTrader Programı Oturumu Açma ve Kapatma 3.Piyasa İzleme ve İşlem Alanı 4.Emir İletimi 5.Pozisyon-Emir

Detaylı

Ġġ YATIRIM MENKUL DEĞERLER A.ġ. Kullanıcı Kılavuzu. TradeMasterFX Platformları. TradeMasterFX Platformları

Ġġ YATIRIM MENKUL DEĞERLER A.ġ. Kullanıcı Kılavuzu. TradeMasterFX Platformları. TradeMasterFX Platformları Ġġ YATIRIM MENKUL DEĞERLER A.ġ. Kullanıcı Kılavuzu TradeMasterFX Platformları Ürün : TradeMasterFX Platformları Değişiklik tarihi: 23.02.2012 Versiyon: 1,0 Özet: TradeMasterFX Platformları Kullanıcı Kılavuzu

Detaylı

OSMANLI MENKUL FX Trader IPhone

OSMANLI MENKUL FX Trader IPhone OSMANLI MENKUL FX Trader IPhone Döküman İçeriği 2.15 Osmanlı Menkul FX Trader IPhone Ekranları... 3 2.15.1 FX Ana Menü... 3 2.15.2 Fiyat İzleme Ekranı:... 4 2.15.3 Hesap Bilgisi Ekranı:... 5 2.15.4 Açık

Detaylı

MetaTrader 4. Kullanım Kılavuzu

MetaTrader 4. Kullanım Kılavuzu MetaTrader 4 MetaTrader 4 İçerik İçerik 01 MetaTrader 4 Kurulumu 02 Mevcut Hesaba Giriş (Demo / Real) Şifre Değiştirme 03 Emir Giriş Bekleyen Emir Girme Zarar Durdur ve Kar Al Emirleri 01 MetaTrader 4

Detaylı

ONLINE BORSA (WEBFX+) KULLANIM KILAVUZU

ONLINE BORSA (WEBFX+) KULLANIM KILAVUZU ONLINE BORSA (WEBFX+) KULLANIM KILAVUZU 1. Şifre Oluşturma İşlemi 2. Online Borsa Erişim 3. Online Borsa Uygulamasında Portföy e Bağlantı 4. Portföy Bilgileri Görüntüleme 5. Emir İletimi 6. Hazır Emirler

Detaylı

Ata Foreks Trader Kullanım Kılavuzu

Ata Foreks Trader Kullanım Kılavuzu Ata Foreks Trader Kullanım Kılavuzu Page 1 of 13 İçindekiler 1.) Ata Foreks Trader Programının Kurulumu ve Platforma Giriş... 3 1.1.) Ata Foreks Trader Programının Kurulması...3 1.2.) Ata Foreks Trader

Detaylı

FOREKS PİYASASININ ÖZELLİKLERİ

FOREKS PİYASASININ ÖZELLİKLERİ Kullanıcı Kılavuzu FOREKS PİYASASININ ÖZELLİKLERİ Foreks (forex), döviz değişimi anlamına gelen foreign exchange kelimelerinin kısaltmasıdır. Foreks piyasası, bir ülke para birimini satıp; başka bir ülke

Detaylı

VADELİ İŞLEM VE OPSİYON PİYASASI (VİOP) TEMSİLCİ EKRANI KULLANIM KILAVUZU

VADELİ İŞLEM VE OPSİYON PİYASASI (VİOP) TEMSİLCİ EKRANI KULLANIM KILAVUZU VADELİ İŞLEM VE OPSİYON PİYASASI (VİOP) TEMSİLCİ EKRANI KULLANIM KILAVUZU İstanbul, Mayıs 2013 İÇİNDEKİLER 1 GİRİŞ... 8 1.1 KULLANIM KILAVUZU HAKKINDA... 8 2 BORSA İSTANBUL-VİOP İŞLEM SİSTEMİ TEMSİLCİ

Detaylı

BİST E-ŞUBE GİRİŞ İŞLEMLERİ İNTEGRAL MENKUL

BİST E-ŞUBE GİRİŞ İŞLEMLERİ İNTEGRAL MENKUL BİST E-ŞUBE GİRİŞ İŞLEMLERİ 1 İnternet Explorer web tarayıcısı kullanılarak www.integralmenkul.com.tr adresinden GİRİŞ sekmesinden giriş yapılır 2 Açılan Pencerelerden, BİST Seçilir. 3 E- Şube kullanımı

Detaylı

MT4 Platformu Kullanıcı Kılavuzu

MT4 Platformu Kullanıcı Kılavuzu MT4 Platformu Kullanıcı Kılavuzu OCAK 2012 PLATFORMUN BAŞLATILMASI Program indirme linki: http://www.gedik.com/liveupdate/gedikforex4setup.zip Program çift tıklayarak başlatılır. Açılan pencere İleri butonu

Detaylı

AKBANK VOBFX-FOREKS KULLANIMI Ana Menülerin Ayarlanması Emir İletimi Portföy Takibi Ana Menülerin Ayarlanması Foreks programı default olarak bazı penceler ile beraber gelir, ancak bu klavuzda boş geldiği

Detaylı

MetaTrader 4 Kullanım Kılavuzu

MetaTrader 4 Kullanım Kılavuzu MetaTrader 4 Kullanım Kılavuzu FOREX PİYASASI Forex Piyasası,iki ülke parasının birbirine ya da petrol,altın gibi emtia ve kıymetli maden değerlerinin bir ülke parasına göre alım satımının yapıldığı piyasadır.

Detaylı

DirectFN ideal CEP Akıllı Telefon Uygulaması

DirectFN ideal CEP Akıllı Telefon Uygulaması DirectFN ideal CEP Akıllı Telefon Uygulaması Apple IOS kullanıcıları AppStore üzerinden, Android işletim sistemli cihaz kullanıcıları Google Play üzerinden Directfn ideal Cep uygulamasını cihazlarına indirip

Detaylı

Kullanım Kılavuzu 2012

Kullanım Kılavuzu 2012 Kullanım Kılavuzu 2012 TradeMaster International (TMI) Kullanım Kılavuzu TradeMaster International (TMI) programını başlatabilmek için masaüstünde yer alan kısayol butonunu tıklamanız veya Windows un start

Detaylı

AGSoft Randevulu İş Takip Programı Kullanım Kılavuzu

AGSoft Randevulu İş Takip Programı Kullanım Kılavuzu Giriş: Program ilk açıldığında karşımıza çalışmak istediğimiz kullanıcı kodu ve şifre giriş bölümü gelir. Programın demo sürümünde 4 adet kullanıcı tanımlıdır. Bunlar agsoft, agsoft2, agsoft3, agsoft4

Detaylı

İçindekiler. - Pozisyon açma 14. - Emir türleri 15. - Stop ve Limit emri yerleştirme 16. - Hareketli Stop Loss 17. - Emir değiştirme 17

İçindekiler. - Pozisyon açma 14. - Emir türleri 15. - Stop ve Limit emri yerleştirme 16. - Hareketli Stop Loss 17. - Emir değiştirme 17 İçindekiler 1. Platform hakkında 3 2. Platformu yükleme 4 3. Platforma giriş 5 - Sıkça öne gelen sorunlar 5 4. Güvenlik şifresi değişimi 6 5. Çalışma alanını özelleştirme 7 -Araçlar penceresi 8 - Grafikler

Detaylı

Versiyon FOREXSTARTING.COM. Forex Marketing Ltd. KULLANIM KILAVUZU

Versiyon FOREXSTARTING.COM. Forex Marketing Ltd. KULLANIM KILAVUZU Versiyon 3 FOREXSTARTING.COM Forex Marketing Ltd. KULLANIM KILAVUZU FOREXSTARTING YAZILIMLARI Kullanıcı Rehberi Forex Marketing Ltd. Sofiysko Shose 38-4 2307 Pernik İçindekiler Kurulum Programı... 1 Kurulum

Detaylı

TRADEBOX EĞİTİMİ 2012

TRADEBOX EĞİTİMİ 2012 TRADEBOX EĞİTİMİ 2012 İçerik Tablosu 1. Oturum Açma ve Kapatma 2. Çalışma Alanı Yaratma ve Ayarlar 3. İşlem Yapma a. Hisse İşlemleri b. Vadeli Kontrat İşlemler 4. Emir Türleri 5. Hesap Bilgileri 6. Haberler

Detaylı

1.Adım: TradeAll masaüstü uygulamasını indirmek için, TradeAll web sitesine girip TradeAll Platformları butonuna tıklayın.

1.Adım: TradeAll masaüstü uygulamasını indirmek için, TradeAll web sitesine girip TradeAll Platformları butonuna tıklayın. KURULUM YÜKLEME VE SİSTEM GİRİŞ TradeAll ile Forex, Futures, CFD, Hisse Senedi ve EFT gibi tüm yatırım işlemlerinizi tek bir platform üzerinden hızlı, güvenli ve kesintisiz olarak gerçekleştirmek mümkün!

Detaylı

İNG MENKUL ebroker Sayfa 1 / 34 İNG MENKUL EBROKER KULLANIM KLAVUZU

İNG MENKUL ebroker Sayfa 1 / 34 İNG MENKUL EBROKER KULLANIM KLAVUZU İNG MENKUL ebroker Sayfa 1 / 34 İNG MENKUL EBROKER KULLANIM KLAVUZU İNG MENKUL ebroker Sayfa 2 / 34 İNDEKS 1. EBROKER Nedir 2. E-Broker a Giriş 3) ebroker Modülü Temel Bilgiler 3.1 Hızlı Erişim Penceresi

Detaylı

Finansonline FX Kullanım Klavuzu

Finansonline FX Kullanım Klavuzu Finansonline FX - Bize Ulaşın 0212 336 72 72 Forex piyasalarda işlem ve her türlü sorularınız için: fx@finansinvest.com Finansonline FX Kullanım Klavuzu 1. Finansonline FX Kurulumu Finansonline FX setup

Detaylı

BorsaOnline. ebroker Kullanım Kılavuzu

BorsaOnline. ebroker Kullanım Kılavuzu BorsaOnline ebroker Kullanım Kılavuzu 1 BorsaOnline 1. BorsaOnline 2. Portföy 3. Hisse Senedi Emir Girişi 4. VİOP Emir Girişi 5. Bekleyen İşlemler 6. Gerçekleşen İşlemler 7. İptal Edilen İşlemler 8. Emir

Detaylı

METATRADER Kullanım Kılavuzu

METATRADER Kullanım Kılavuzu METATRADER Kullanım Kılavuzu 1/99 İÇERİK Yeni Hesap Kaydı (Demo hesabına ilk giriş).4 Program Kurulumu.7 Mevcut Hesaba Giriş..11 MetaTrader Çalışma Alanı.14 Piyasa Gözlemi..16 Sembol Pencereleri 17 İzleme

Detaylı

Bu Metatrader rehberi, sizin programı kurarken ve kullanırken daha kolay hareket etmeniz amacıyla hazırlanmıştır.

Bu Metatrader rehberi, sizin programı kurarken ve kullanırken daha kolay hareket etmeniz amacıyla hazırlanmıştır. Sayın Yatırımcı, Bu Metatrader rehberi, sizin programı kurarken ve kullanırken daha kolay hareket etmeniz amacıyla hazırlanmıştır. Dosyayı yükledikten sonra RUN (ÇALIŞTIR) tuşuna tıklayınız. Gelen pencerede

Detaylı

BORSACEPTE ANDROID UYGULAMASI KULLANIM KILAVUZU

BORSACEPTE ANDROID UYGULAMASI KULLANIM KILAVUZU BORSACEPTE ANDROID UYGULAMASI KULLANIM KILAVUZU BorsaCepte ile portföyünüze mobil erişiminizin olduğu her yerden 7 gün 24 saat ulaşıp gerçek zamanlı olarak işlem yapabilir; hisse senedi ve VOB verilerini,

Detaylı

Finansonline Pro Trader Kullanım Kılavuzu

Finansonline Pro Trader Kullanım Kılavuzu Finansonline Pro Trader Kullanım Kılavuzu FINANSONLINE.COM FINANSINVEST 04.11.2013 İÇİNDEKİLER İÇİNDEKİLER... 1 FINANSONLINE PRO TRADER HAKKINDA... 2 VADELİ İŞLEMLER... 3 EMİR GİRİŞ EKRANLARI... 3 YENİ

Detaylı

Odeabank İnternet Şubesi parolanızı şubelerimizden ve ATM'lerimizden belirleyebilirsiniz.

Odeabank İnternet Şubesi parolanızı şubelerimizden ve ATM'lerimizden belirleyebilirsiniz. Tüm kanallarda aynı menü içeriği ve sıralaması Tüm kanallarda birbiri ile uyumlu, yenilikçi işlem akışı Tüm kanallarda birbiri ile uyumlu tasarım Kişiselleştirme: Yeni iki ara yüzden dilediğini seçebilme

Detaylı

ŞEKER YATIRIM MENKUL DEĞERLER A.Ş İNTERNET ŞUBESİ KULLANIM KILAVUZU

ŞEKER YATIRIM MENKUL DEĞERLER A.Ş İNTERNET ŞUBESİ KULLANIM KILAVUZU ŞEKER YATIRIM MENKUL DEĞERLER A.Ş İNTERNET ŞUBESİ KULLANIM KILAVUZU Değerli internet şube müşterimiz, internet şubemize giriş yaptığınızda otomatik olarak hesabınıza ait portföy durumunun görüntülendiği

Detaylı

IP PBX ve ÇAĞRI MERKEZİ ÜRÜNLERİ SIKÇA SORULAN SORULAR(FAQ) DOKÜMANI

IP PBX ve ÇAĞRI MERKEZİ ÜRÜNLERİ SIKÇA SORULAN SORULAR(FAQ) DOKÜMANI IP PBX ve ÇAĞRI MERKEZİ ÜRÜNLERİ SIKÇA SORULAN SORULAR(FAQ) DOKÜMANI İÇİNDEKİLER Konu Başlığı 1. SSH ile sisteme bağlanmaya çalışıldığında hata alıyorum ve bağlantı kuramıyorum. 3 Sayfa No 2. Telefon üzerinden

Detaylı

2.1.2.2.3 Name Server Tanımlama... 34 2.1.2.2.4 Name Server Ekleme... 35 2.1.2.2.5 Name Server Güncelleme... 35 2.1.2.2.6 Name Server Silme...

2.1.2.2.3 Name Server Tanımlama... 34 2.1.2.2.4 Name Server Ekleme... 35 2.1.2.2.5 Name Server Güncelleme... 35 2.1.2.2.6 Name Server Silme... İçerik Tablosu Radore ID nedir?... 5 1. Giriş Ekranı... 5 1.1 Şifremi Unuttum... 5 1.2 Kayıt Ol... 6 1.2.1 Bireysel Müşteri Kaydı Oluşturmak... 6 1.2.2 Kurumsal Müşteri Kaydı Oluşturmak... 9 1.2.3 Üyelik

Detaylı