13 Şubat'ta de ve tüm Tchibo larda ŞİMDİ TEMİZLİK ZAMANI

Save this PDF as:
 WORD  PNG  TXT  JPG

Ebat: px
Şu sayfadan göstermeyi başlat:

Download "13 Şubat'ta de ve tüm Tchibo larda ŞİMDİ TEMİZLİK ZAMANI"

Transkript

1 13 Şubat'ta de ve tüm Tchibo larda ŞİMDİ TEMİZLİK ZAMANI

2 DÜNYANIN 3.EN BÜYÜK ORGANİK PAMUK TEDARİKÇİSİ TCHIBO 3.EN BÜYÜK Organik pamuk tedarikçisiyiz! % 'de sürdürülebilir kaynaklardan elde edilen, Tchibo için satın alınan pamuk oranı. 130 milyon küvet dolusu su 2017 yılında organik pamuk kullanımıyla 130 milyon küvet dolusu su tasarrufu sağladık. Bu, yaklaşık 20 milyar litre su demek! ŞİMDİ TEMİZLİK ZAMANI Temizlik ve düzen evinizin her yerinde! Yeni koleksiyonumuzla mutfağınızın her köşesini pratik bir şekilde temizleyin ve banyonuzdaki düzeni kontrol altına alın. İnatçı lekeler ve tozlara karşı fonksiyonel temizlik yardımcıları ayrıca şık tasarımlı banyo aksesuarları ve pratik düzenleyiciler bu koleksiyonda sizleri bekliyor. Bu sembolün olduğu yerde ürün özellikleri ve ev temizliğine dair birçok ipucu sizi bekliyor. Dünyanın en büyük 3. organik pamuk tedarikçisi olarak çevre dostu ve sürdürülebilir pamuk yetiştiriciliğini önemsiyoruz. Organik pamuk ile yapay gübrelere ve tarım ilaçlarına başvurmaz, ciddi miktarda su tasarrufu sağlarız. Böylece insan ve çevre sağlığını da korumuş oluruz. Organik pamuğun sahip olduğu bu önem ile banyo koleksiyonumuzdaki ürünlerin üretiminde de %100 organik pamuk kullanıldı. Sürdürülebilirlik sayfamızı keşfedin tchibo.com.tr/dogadostu

3 Sizin İçin Seçtiklerimiz Hem fiyatı hem kalitesiyle koleksiyonumuzun öne çıkan ürünlerini sizler için derledik. 2 Adet Mikrofiber Makyaj Temizleme Havlusu 29,95 TL 2'si 1 Arada Bulaşık Fırçası 39,95 TL 3 Adet Şişe Temizleme Topu 39,95 TL Banyo Paspası 50x80 cm 79,95 TL 70x120 cm 119,95 TL Musluk Başlıklı Bulaşık Fırçası 44,95 TL Organik Pamuklu XL Peştemal 99,95 TL Bambu Tepsi veya 2 Adet Bambu Düzenleme Kutusu 49,95 TL Tchibo Güvencesi Ürünlerimiz Tchibo güvencesi ile kalite kontrol testlerinden geçtikten sonra sizlere sunulur. Bu katalogdaki ürünler stoklarla sınırlıdır. Fiyatlara KDV dahildir. Tchibo, ürün fiyatlarında değişikli yapma hakkına sahiptir. Kataloglardaki olası baskı ve tipografik hatalardan Tchibo sorumlu değildir. Tchibo da keşfedebileceğiniz birçok ürün ve kampanyalar için sosyal medya platformlarından bizi takip edin! /TchiboTurkiye Tüm Tchibo mağazalarından ve üzerinden yapabileceğiniz gibi numaralı Müşteri Hizmetleri Hattı ile güvenli bir şekilde sipariş verebilirsiniz.

4 BULAŞIK YIKAMANIN EN PRATİK YOLU 2I 3 Adet Silikon Gider Süzgeci 24,95 TL 3I Vantuzlu Eviye Rafı 39,95 TL Saplı olarak bulaşık fırçası, sapsız olarak tencere ve tava fırçası şeklinde kullanılabilir 1I Silikon Bulaşık Tepsisi 54,95 TL 1I Silikon Bulaşık Tepsisi Yumuşak, koruyucu altlık. Hassas bardaklar için ideal. Isıya dayanıklı tencere altlığı olarak da kullanılabilir. Bulaşık makinesinde yıkanabilir. 34,5 x 26,5 cm. Telefon Sipariş Kodu: I 3 Adet Silikon Gider Süzgeci 4 veya 5 cm çapındaki giderler için. Bulaşık makinesinde yıkanabilir. Telefon Sipariş Kodu: I 2'si 1 Arada Bulaşık Fırçası 39,95 TL 3I Vantuzlu Eviye Rafı Bulaşık malzemelerinin hazır şekilde muhafazaz edilmesi için. Sabitlemek için vantuzlu. Geri dönüşümlü plastik içerikli. Bulaşık makinesinde yıkanabilir. 20x20 cm. Maks. yükseklik 7,5 cm. Telefon Sipariş Kodu: I 2'si 1 Arada Bulaşık Fırçası 2 fırça başlığı dahil. Sağlam plastik fırça kılları. Geri dönüşümlü plastik içerikli. Uzunluk 22 cm. Telefon Sipariş Kodu:

5 TCHIBO NUN YILDIZI Bu hafta sizlerin en çok seveceği ürünümüz: Musluk Başlıklı Bulaşık Fırçası DOĞA İLE DOSTLUĞUMUZA SİZ DE KATILIN! Tchibo'nun Doğa Dostu logosu, ürünlerin tamamen ya da kısmen sürdürülebilir kaynaklardan elde edildiğini gösterir. Böylece çevreye karşı olan sorumluluklarımızı yerine getirmek için bir adım daha atmış oluruz. Bu hafta koleksiyonumuzdaki geri dönüşümlü ve FSC sertifikalı ürünleri keşfedin. Doğa Dostu hakkında ürün paketlerinin üzerinden bilgi edinebilirsiniz. GERİ DÖNÜŞÜMLÜ MALZEMELİ Birçok defa kullanmak, Doğa Dostu'dur: Geri dönüşümlü malzemeli ürünlerimiz için uygun malzemeleri tekrar kullanırız. Bu sayede kaynaklardan tasarruf ederiz ve çevreyi koruruz. 1I Musluk Başlıklı Bulaşık Fırçası 44,95 TL 3I Bulaşıklık 79,95 TL Bükülebilen hortum sayesinde profesyonel gibi bulaşık yıkayın. 2I 2 Adet Silikon Sünger 39,95 TL 4I 3 Adet Bulaşık Bezi 49,95 TL 1I Musluk Başlıklı Bulaşık Fırçası Başlık ve bulaşık fırçası bir arada. Sabitlemek için alet gerekmez. 17,5 ila 24,5 mm çapındaki standart musluklar için uygun. Kullanışlı ve pratik uygulama için bükülebilir hortum. Sağlam plastik fırça. Isı korumalı tutacak. Bulaşık makinesinde yıkanabilir. +70 C'ye kadar sıcaklığa dayanıklı. Toplam uzunluk 36 cm. Telefon Sipariş Kodu: I 2 Adet Silikon Sünger Son derece hijyenik kirler süngere yapışıp kalmaz. Tekrar kullanılabilir. 1 tarafı noktacıklı, 1 tarafı yumuşak silikon kıllı. Hassas yüzeyler için ideal. Bulaşıkları çizmez. Kolay temizlenir ve sterilize edilir. Bulaşık makinesinde yıkanabilir. Yükseklik 14,5 cm. Telefon Sipariş Kodu: I Bulaşıklık Kaydırmayan silikon ayaklar. Toz kaplama metalden. 35x9x27 cm. Telefon Sipariş Kodu: I 3 Adet Bulaşık Bezi 2 farklı yüz: yüksek havlı tarafı pürüzlü alanlar için, kareli tarafı düz alanlar için. Mikrofiber içerikli: uzun ömürlüdür, iplik bırakmaz, emicidir ve hızlı kurur. 40x60 cm. Telefon Sipariş Kodu:

6 EĞLENCELİ YARDIMCILARINIZ Su kaynatıcılarda kirecin hiç sansı olmaz. 2I Kireç Giderici Musluk Başlığı 29,95 TL 3I 2 Adet Kireç Tutucu 29,95 TL 1I 3 Adet Şişe Temizleme To pu 39,95 TL Dar kapları anında pırıl pırıl yapar. 4I Hijyenik Eviye Süzgeci 89,95 TL 1I 3 Adet Şişe Temizleme Topu Sürahileri, su şişelerini termosları hijyenik şekilde temizler. 3 farklı büyüklük ve sertlik. Kapatılabilen hazneli. Sert topun çapı 3,5 cm, orta topun çapı 2 cm, yumuşak topuk çapı 2 cm. Telefon Sipariş Kodu: I Musluk Kireci Çözücü Kireç tutan muslukları hızlı ve kolay şekilde temizler. Alet kullanmadan sabitlenir. 17,5 ila 24,5 mm çapındaki standart musluklar için uygun. Tekrar kullanılabilir. %100 silikon. 5x7 cm. Telefon Sipariş Kodu: I Kireç Giderici Musluk Başlığı Su kaynatıcılardaki ve çaydanlıklardaki kireç oluşumunu ilave kimyasal malzeme kullanmadan engeller. Tekrar kullanılabilir. Çapı 4,5 cm. Yüksekliği 4 cm. Telefon Sipariş Kodu: I Hijyenik Eviye Süzgeci Çok yönlü kullanılabilir - hijyenik ve temiz çalışmak için. İlave dökme uçlu. Bulaşık makinesinde yıkanabilir. 15 C ile +70 C arası sıcaklıklara uygun. Çapı 30 cm. Telefon Sipariş Kodu:

7 1I 3 Adet Özel Temizleme Bezi 49,95 TL 2I Derz Fırçası 29,95 TL Her yüzey için özel ayrıştırıcı ikonlu 5I 4 Adet Universal Temizlik Bezi 39,95 TL EN KOLAY TEMİZLİK 4I 2 Adet Kurulama Bezi 44,95 TL 3I Universal Temizlik Fırçası 29,95 TL 1I 3 Adet Özel Temizleme Bezi Her yüzey için doğru bez. Mikrofiber içerikli: uzun ömürlüdür, iplik bırakmaz ve emicidir. 25x25 cm. Telefon Sipariş Kodu: I Derz Fırçası Fayans araları ve erişilmezi zor yerler için derinlemesine temizlik. 1 tarafı sert fırça kıllı, 1 tarafı yumuşak fırça kıllı. Geri dönüşümlü plastik içerikli. Uzunluk 23 cm. Telefon Sipariş Kodu: I Universal Temizlik Fırçası İnatçı kirleri çıkartmak için sağlam plastik fırça kılları son derece küçük ve kullanışlı. Geri dönüşümlü plastik içerikli. Toplam uzunluk 15 cm. Telefon Sipariş Kodu: I 2 Adet Kurulama Bezi İz bırakmadan parlatmak için. Petek dokusu sayesinde uzun ömürlüdür, iplik bırakmaz ve emicidir. 40x30 cm. Telefon Sipariş Kodu: I 4 Adet Universal Temizlik Bezi Karışmazlar, evin farklı alanları için ayırt edilir. Örn. fayans, seramik, cam alanlar, tezgahlar gibi birçok farklı yüzey için. Kuru ve ıslak temizlik için kullanılabilir. Uzun ömürlüdür, iplik bırakmaz ve çok emicidir. 30x30 cm. Telefon Sipariş Kodu:

8 DAHA İYİ SAKLA, DAHA İYİ TEMİZLE 4I Süpürge ve Faraş Seti 49,95 TL 3I 2 Çekmeceli Dolap Düzenleyici 299,95 TL ve bazı mağazalarda Kir fırça kıllarından ve yüzeylerden kolayca çözülür. 5I Lastik Fırça Kıllı Tuvalet Fırçası 69,95 TL 1I 2 Adet Gider Temizleyici 34,95 TL 6I Kalorifer Fırçası 32,95 TL 2I Paslanmaz Çelik Kazıyıcı 44,95 TL 1I 2 Adet Gider Temizleyici Giderleri kolay ve hijyenik şekilde temizler. Tekrar kullanılabilir ve kolay temizlenir. Küçük kanca uçlu: gider kalıntılarını ve saçları almak için yardım edebilir. Son derece esnek. Uzunlukları 47 cm. Telefon Sipariş Kodu: I Paslanmaz Çelik Kazıyıcı Cam ve fayans yüzeyler için. İnatçı kirleri çizmeden çıkarır. 18/10 paslanmaz çelik. 2 yedek bıçak dahil. Telefon Sipariş Kodu: I 2 Çekmeceli Dolap Düzenleyici Buzdolabında veya lavabo altında daha fazla saklama alanı ve düzen için. 23x47x45 cm. Telefon Sipariş Kodu: I Süpürge ve Faraş Seti Lastik fırça kılları sayesinde kirleri tamamen alır. İç ve dış mekanlarda sert ve tekstil zeminler için. Faraşın kenarı fırça kıllarını temizlemek için tırtıklı. Akan suyun altında kolay temizlenir. Geri dönüşümlü plastik içerikli. Toplam uzunluk 80 cm. Telefon Sipariş Kodu: I Lastik Fırçalı WC Fırçası Hijyenik ve kolay temizlik, kenarların altını bile kolayca temizler. Yapışmama etkisi: kalıntılar kolayca yıkanır. Telefon Sipariş Kodu: I Kalorifer Fırçası Panel ve düz kaloriferler için uygundur. Son derece esnek ve uzun. Geri dönüşümlü plastik içerikli. Toplam uzunluk 80 cm. Telefon Sipariş Kodu:

9 KÖŞE BUCAK TERTEMİZ 4I 2'si 1 Arada Mikrofiber Cam Sileceği 49,95 TL 1I 10 Adet Silgi Sünger 34,95 TL 3I Cam ve Ayna Temizlik Bezi 34,95 TL 5I Çok Fonksiyonlu Buharlı Süpürge 399,95 TL 2I Mikrofiber Toz Fırçası 36,95 TL 1I 10 Adet Silgi Sünger İnatçı kirleri ve lekeleri ilave deterjan kullanmadan zahmetsizce ve koruyarak çıkarır. 10x3x6 cm. Telefon Sipariş Kodu: I Mikrofiber Toz Fırçası Tozları iyi alır, düz alanlarda esaslı temizlik sağlar. Mikrofiber kılıf kolayca çıkarılabilir ve yıkanabilir. Yedek kılıf dahil. Geri dönüşümlü plastik içerikli. Telefon Sipariş Kodu: I Cam ve Ayna Temizlik Bezi Düz yüzeyleri ıslak şekilde temizler ve iz bırakmadan kurulayıp parlatır. Uzun ömürlüdür ve iplik bırakmaz. Telefon Sipariş Kodu: I 2'si 1 Arada Mikrofiber Cam Sileceği Silecek ve çekçek tek başlarına ya da birlikte kullanılabilir. Esaslı temizlik ve ız bırakmadan kurulama. Kılıf iplik bırakmaz, çıkarılabilir ve yıkanabilir. Geri dönüşümlü plastik içerikli. Telefon Sipariş Kodu: I Çok Fonksiyonlu Buharlı Süpürge Paspas ve buharlı el süpürgesi bir arada. Zeminleri, halıları, camları, döşemeleri ve tekstilleri temizlemek için. Sıcak su buharıyla temizlik tamamen kimyasalsız çevre dostu. Kapsamlı aksesuar. Garanti veren: Tchibo GmbH, Garanti süresi: 3 yıl. Telefon Sipariş Kodu:

10 TAŞINABİLİR ÇÖZÜMLER 3I Elektrikli Araba Süpürgesi 199,95 TL 1I 2'si 1 Arada Temizlik Fırçası 29,95 TL İÇERİSİ VE DIŞARISI İÇİN! Tüm ürünler hem arabada hem de evde kullanılabilir. 2I Elektrikli Süpürge Başlığı 49,95 TL Tozlara da dar aralıklara da hiç şans vermez. Sürdürülebilir temizlik garantisi: yıkanabilir filtre dahil. 1I 2'si 1 Arada Temizlik Fırçası Arabadaki havalandırma deliklerini ya da gösterge panelini temizlemek için ideal. 1 tarafı çıkarılabilir mikrofiber kılıflı. 1 tarafı fırça kıllı. 16x3x3 cm. Telefon Sipariş Kodu: I Elektrikli Süpürge Başlığı Dar aralıklar için ekstra uzun başlık, döşemeleri ve halıları süpürmek için huni başlık. Esnek lastik hortum. 30 ile 37 mm çaplarındaki standart elektrikli süpürge boruları için uygun. Telefon Sipariş Kodu: I Elektrikli Araba Süpürgesi 12 V bağlantılı - araçları temizlemek için ideal. Güçlü 75 Watt motor. Filtre çıkarılabilir ve yıkanabilir. Hassas yüzeyleri temizlemek için ilave fırça başlıklı. Uzatılabilir hortumlu ve saklama kılıflı derz ucu dahil. 37x11x11 cm. Kablo uzunluğu 5 m. Garanti veren: Tchibo GmbH, Garanti süresi: 3 yıl. Telefon Sipariş Kodu:

11 HER ŞEY YERLİ YERİNDE 4I Bambu Çamaşır Sepeti 379,95 TL Sadece 2I Ayakkabı Paspası 54,95 TL 5I Katlanabilir Çamaşır Sepeti 89,95 TL İçinde çamaşır yok mu? O zaman az yer kaplaması için katlayın! 20 1I Ayakkabı Tabanı Temizleyici 24,95 TL En sevdiğiniz ayakkabıların hepsine yer var: üst üste dizilebilir ve istenilen şekilde genişletilebilir. 3I Ayakkabı Rafı 399,95 TL Sadece 6I Dar Alanlar İçin Düzenleyici 249,95 TL İnce yapısı sayesinde küçük alanları da ideal şekilde kullanırsınız. Sadece 1I Ayakkabı Tabanı Temizleyici Derin profilli ayakkabı tabanlarından inatçı kirleri ve taşları söker. Geri dönüşümlü plastik içerikli. Kanca ile toplam uzunluk 17,5 cm. Telefon Sipariş Kodu: I Ayakkabı Paspası Profilli ve yüksek kenarlı: ıslaklık ve kir paspasta kalır. Çok yönlü kullanılabilir. 50x40 cm. Telefon Sipariş Kodu: I Ayakkabı Rafı Üst üste dizilebilir ve istenilen şekilde genişletilebilir. 9 çift ayakkabı için. 82x49x34 cm. Telefon Sipariş Kodu: I Bambu Çamaşır Sepeti Kaliteli ve sağlam bambu çerçeve. Yanları güçlendirilmiş çıkarılabilir kumaş sepet. 40x60x36 cm. Telefon Sipariş Kodu: I Katlanabilir Çamaşır Sepeti Katlanabilir ve az yer kaplayacak şekilde saklanabilir. 2 ekstra uzun taşıma sapı. Dayanıklı malzeme - içi nemli bezle silinebilir. Yüksekliği 55 cm. Çapı 35 cm. Telefon Sipariş Kodu: I Dar Alanlar İçin Düzenleyici Araba Dar aralıklar için ideal kullanım ekstra ince tasarım. 4 sağlam iki kat kolay dönen tekerlek, 2 tanesi sabitlenebilir. Son derece sağlam. Tel sepetlerin taşıma kapasitesi maks. 8 kg. 20x80x53 cm. Telefon Sipariş Kodu:

12 2I Özel Kurulama Bezi 39,95 TL İSTEDİĞİNİZ HER YER İÇİN Açık görüş: esnek sapı sayesinde konforlu şekilde siler. İÇERİSİ VE DIŞARISI İÇİN! Tüm ürünler hem arabada hem de evde kullanılabilir. 1I Universal Temizlik Fırçası 39,95 TL İster jantlar ister kalorifer: çizme korkusu olmadan kolay temizlik. 3I Cam Temizleyici 44,95 TL 4I Koltuk ve Kumaş Fırçası 34,95 TL 1I Universal Temizlik Fırçası Jantları veya araçtaki dar aralıkları çizmeden temizlemek için ideal. Geri dönüşümlü plastik içerikli. Telefon Sipariş Kodu: I Özel Kurulama Bezi Araçları ve yüzeyleri çizmeden ve iz bırakmadan kuru şekilde silmek ve cilalamak için. Uzun ömürlüdür, iplik bırakmaz ve emicidir. 40x60 cm. Telefon Sipariş Kodu: I Cam Temizleyici İç camları rahatça kurulamak ve temizlemek için. 3 adet mikrofiber kılıf dahil. Katlanabilir sap, uzunluğu 46 cm. Geri dönüşümlü plastik içerikli. Telefon Sipariş Kodu: I Koltuk ve Kumaş Fırçası Döşemelerden, halılardan, kıyafetlerden vb. en küçük parçacıkları almak için lastik fırça kıllı. Akan suyun altında kolay temizlenir. Geri dönüşümlü plastik içerikli. 22,5x8 cm. Telefon Sipariş Kodu:

13 3I Akasya Masif Ahşap Katlanabilir Askılık 449,95 TL Sadece 1I Ütü Masası Kılıfı 54,95 TL Yolunuza takılan bir kablo olmadan ütü yapmak çok daha konforlu! 1I Ütü Masası Kılıfı Durduruculu kordon şeridi sayesinde büyüklüğü istenilen şekilde ayarlanabilir. 124x45 cm'ye kadar olan ütüleme alanlı ütü masaları için uygun. Kılıf %100 pamuklu. Sünger %100 poliüretan (PU). Arka kısmın kaplaması %100 alüminyum. Telefon Sipariş Kodu: I Kablosuz Buharlı Ütü Değişken kullanım: kablolu ya da kablosuz konforlu ütüleme. Kademesiz olarak ayarlanabilen sıcaklık. Buhar, buhar püskürtme, sprey ve kuru ütüleme fonksiyonu. Kırılma korumalı kablo, kendi kendine temizleme fonksiyonu ve aşırı ısınma koruması. Paslanmaz çelik kolay kayan taban. Su tankının dolum kapasitesi 370 ml. Garanti veren: Tchibo GmbH, Garanti süresi: 3 yıl. Telefon Sipariş Kodu: I Kablosuz Buharlı Ütü 269,95 TL ve bazı mağazalarda Sorumlu ormancılığın simgesi FSC sertifikalı ürünlerimizi dikkate alınız. SERTİFİKALI AHŞAP Ormanların yerini hiçbir şey tutmaz. Bu nedenle ürünlerimiz DOĞA DOSTU FSC sertifikalı ahşaptan üretilir. FSC (Forest Stewardship Council ) tarafından tarafından belirlenmiş katı kurallar, ağaçtan son ürüne kadar çevre dostu bir şekilde ve sosyal sorumlulukların yerine getirilmesiyle üretim yapıldığını garanti eder. 3I Akasya Masif Ahşap Katlanabilir Askılık Kıyafet Askısı Raf tabanı dahil. Dengeli ve sağlam duruşlu. Az yer kaplaması için katlanabilir. %100 FSC sertifikalı akasya ahşabı, yağlı (acacia mangium, Ahşabın üretim yeri: Vietnam) Telefon Sipariş Kodu:

14 PRATİK ÇÖZÜMLER a) Soda döküp silerek 1I 2 Adet Sütyen Yıkama Torbası 39,95 TL 2I Döner Başlıklı Tüy Kesici 54,95 TL KIYAFETİNİZİ KUSURSUZ KILACAK ÇÖZÜMLER Fayans Arası İnatçı Lekelerle Nasıl Baş Ediyorsunuz? b) c) Bulaşık teli yardımıyla Diş fırçası yardımıyla ÖNERİMİZ Beyaz sirke ve karbonat ile hazırlayacağınız karışımı Derz fırçası yardımıyla uygulayarak fayans arasında oluşan lekeleri pratik bir şekilde çıkarabilirsiniz. Derz Fırçası 3I 2 Adet Çamaşır Yıkama Torbası 39,95 TL Temizleme istasyonu sayesinde hızlı ve kolay temizlenir. 4I Kendini Temizleyen Tüy Toplayıcı 49,95 TL 5I Yıkanabilir Tüy Toplayıcı Rulo 42,95 TL 1I 2 Adet Sütyen Yıkama Torbası Yumuşak dolgusu sütyenler şeklini daha uzun süre korur. D kupa kadar olan sütyenler için uygun. %100 polyester. Telefon Sipariş Kodu: I Döner Başlıklı Tüy Kesici Hareketli başlıklı, 2 hız kademesi ve farklı yün çeşitleri için 4 kesim uzunluğu. Çıkarılabilir tüy haznesi. Koruyucu başlıklı ve temizleme cımbızlı. 2x pil dahil. Telefon Sipariş Kodu: I 2 Adet Çamaşır Yıkama Torbası Hassas kumaşları yıkarken korur. 2 farklı ebat. Telefon Sipariş Kodu: I Kendini Temizleyen Tüy Toplayıcı Tüyleri, saçları, tozu ve hayvan tüylerini almak için. Kıyafet, mobilya döşemesi, halı, nevresim, araba döşemesi vb. için ideal. Telefon Sipariş Kodu: I Yıkanabilir Tüy Toplayıcı Rulo Saçları ve tüyleri tüm yüzeylerden toplar hızlı ve kolay. Akan suyun altında kolay temizlenir. Rulo çapı 3,5 cm. Telefon Sipariş Kodu:

15 Tchibo Kahve KAHVE AŞIKLARINA ÖZEL BÜYÜK İNDİRİM #MERAKIN TADINA BAK 5,95 TL 3,95 TL Tchibo Kahve TL TL TL 699 TL 849 TL 649 TL LİMON VE KAHVENİN CANLANDIRICI LEZZETİ Bu kampanya 23 Ocak-20 Şubat 2019 tarihleri arasında tüm Tchibo mağazaları, ve Arçelik mağazalarında geçerlidir. Tchibo kampanya koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Stoklarla sınırlıdır. Bu kampanya 28 Şubat 2019 tarihine kadar sadece Tchibo mağazalarında geçerlidir. Stoklarla sınırlıdır.

16 13 Şubat'ta de ve tüm Tchibo larda BANYONUZA MODERN DOKUNUŞ

17 DUŞ ZAMANI ŞİMDİ DAHA KEYİFLİ 3B zürafa baskılı 4I Duş Perdesi 59,95 TL Sadece 1I Baskılı Banyo Paspası 79,95 TL 2I 2 Adet LED Dekoratif Taş 69,95 TL 1 3I Konforlu Banyo Paspası 45x75 cm 79,95 TL 60x100 cm 99,95 TL 1I Baskılı Banyo Paspası Viskoelastik süngerden. Üst kısmı mikrofiber. Makinede yıkanabilr. 65x45 cm. Telefon Sipariş Kodu: I 2 Adet LED Dekoratif Taş Gerçek mumdan. Zamanlayıcı fonksiyonlu: 6 saat sonra otomatik kapanma. Telefon Sipariş Kodu: I Konforlu Banyo Paspası Viskoelastik sünger: rahat bir basış hissi için. Üst kısmı mikrofiber. 45x75 cm. Telefon Sipariş Kodu: I Duş Perdesi Plastik halkalar dahil. Yumuşatıcısız. 180x200 cm. Telefon Sipariş Kodu:

18 BAMBU SADELİĞİ 3I 2 Adet Vantuzlu Kanca 49,95 TL 2I Tuvalet Fırçası 79,95 TL 1I Makyaj Temizleme Mendili Kutusu 69,95 TL ve bazı mağazalarda Sadece 4 1I Makyaj Temizleme Mendili Kutusu Kaliteli bambudan. Telefon Sipariş Kodu: I Tuvalet Fırçası Kaliteli bambudan. Fırça sapı ve kapak plakası paslanmaz çelikten. Telefon Sipariş Kodu: I 2 Adet Vantuzlu Kanca Sadece düğmesine basarak sabitlenir. Parlak krom kaplama. Vantuz göstergeli kancaların yeniden monte edilmesi gerektiğini gösterir. Çap 5,5 cm. Telefon Sipariş Kodu: I Bambu Tepsi veya 2 Adet Bambu Düzenleme Kutusu Kaliteli bambudan. 2 Adet Düzenleyici 1 düzenleyici çıkarılabilir bölmeli. Telefon Sipariş Kodu: I Bambu Raflı Stand Kaliteli bambudan. Telefon Sipariş Kodu: I Bambu Tepsi veya 2 Adet Bambu Düzenleme Kutusu 49,95 TL 5I Bambu Raflı Stand 199,95 TL Sadece 5

19 1I Seramik Sabunluk 59,95 TL 2I 2 Adet Seramik Fırçalık 59,95 TL 3I Termometreli Banyo Duvar Saati 89,95 TL 4I Vantuzlu Diş Fırçası Tutucu 24,95 TL Vantuz tutuculu, ek olarak ayaklı ve askı aparatlı ve bazı mağazalarda 5I 2 Adet Kendinden Yapışkanlı İkili Kanca 49,95 TL 6I Lavabo Duş Başlığı 99,95 TL 6 1I Seramik Sabunluk Kaliteli seramikten. Dolum miktarı 400 ml. Telefon Sipariş Kodu: I 2 Adet Seramik Fırçalık Kaliteli seramikten. Dolum miktarı 400 ml. Telefon Sipariş Kodu: I Termometreli Banyo Duvar Saati Kuvars mekanizma. Pil LR06 (AA) dahil. Çap 14 cm. Telefon Sipariş Kodu: I Vantuzlu Diş Fırçası Tutucu Telefon Sipariş Kodu: I 2 Adet Kendinden Yapışkanlı İkili Kanca Düz alanlara sağlam tutunur delmek gerekmez. Krom kaplama metal. Bant 3M 1600T. Her birinin çapı 5 cm. Telefon Sipariş Kodu: I Lavabo Duş Başlığı Tüm standart musluklar için. Hortum uzunluğu 1,5 m. Telefon Sipariş Kodu: Tüm standart musluklar için. Duvar askısı dahil. 7

20 1I 2 Adet Mikrofiber Makyaj Temizleme Havlusu 29,95 TL 2I Banyo Paspası 50x80 cm 79,95 TL 70x120 cm 119,95 TL 3I Organik Pamuklu XL Peştemal 99,95 TL 50x80cm CİLDİNİZLE DOST ORGANİK PAMUKLU ÜRÜNLER 70x120 cm 1 x 2m 8 1I 2 Adet Mikrofiber Makyaj Temizleme Havlusu Gözeneklerin derinlemesine inen yumuşak yüz temizliği sadece suyla. Askılı. 25x25 cm. Telefon Sipariş Kodu: I Banyo Paspası Şönil iplikten yumuşak malzeme. Makinede yıkanabilir. 50x80 cm. Antrasit. 50x80 cm. Deniz mavisi. 50x80 cm. Bordo. 70x120 cm. Antrasit. 70x120 cm. Deniz mavisi. 70x120 cm. Telefon Sipariş Kodu: I Organik Pamuklu XL Peştemal %96 organik pamuklu, %4 polyester. Telefon Sipariş Kodu: I Organik Pamuklu Sauna Havlusu Kapatmak için düğmeli. Arkası lastik şeritli. %100 organik pamuklu. Telefon Sipariş Kodu: I Organik Pamuklu Sauna Havlusu 89,95 TL 9

21 1I 9 Adet Kendinden Yapışkanlı Ayna 59,95 TL 2I Çok Fonksiyonlu Duş Başlığı 99,95 TL Vantuz tutuculu, ek olarak ayaklı ve askı aparatlı HER ŞEY ELİNİZİN ALTINDA 6I Askılı Duş Rafı 89,95 TL 3I Köşe Duş Rafı 99,95 TL 4I Vantuzlu Saklama Sepeti 79,95 TL 5I Banyo Sileceği 44,95 TL 7I Askılı Bakım Çantası 99,95 TL 8I Silikon Gider Süzgeci 24,95 TL 1I 9 Adet Kendinden Yapışkanlı Ayna Plastik Telefon Sipariş Kodu: I Çok Fonksiyonlu Duş Başlığı 5 farklı akış şekli. Kireçlenmeyen noktacıklı. Standart 1/2" (DN15) bağlantılar için uygun. Hortumun uzunluğu 170 cm. Telefon Sipariş Kodu: I Köşe Duş Rafı Parlak krom kaplama. 21,5x39x15 cm. Telefon Sipariş Kodu: I Vantuzlu Saklama Sepeti Sadece düğmesine basarak sabitlenir. Parlak krom kaplama. 27,5x17x16 cm. Telefon Sipariş Kodu: I Banyo Sileceği Kaliteli paslanmaz çelikten. Sapı kaydırmayan plastik. Telefon Sipariş Kodu: I Askılı Duş Rafı Parlak krom kaplama. 23x49,5x10 cm. Telefon Sipariş Kodu: I Askılı Bakım Çantası Dış malzeme %100 polyester. Astar %100 polyester. Telefon Sipariş Kodu: I Silikon Gider Süzgeci Farklı gider ebatları için uygun. 13x13 cm. Telefon Sipariş Kodu:

22 BAKIM ZAMANI 1I Silk'n -ReVit-Essential Mikro Dermabrazyon Aleti 349,95 TL 4I Organik Pamuklu XL Jakar Banyo Havlusu 119,95 TL 2I Silk n -Jewel-XL Epilasyon Aleti 799,95 TL 50x80 cm ve bazı mağazalarda 3I Banyo Oturma Bankı 449,95 TL Sadece 4 Klinik olarak test edilmiş ve patentli HPL teknolojisi ile kalıcı epilasyon 1I Silk'n -ReVit-Essential Mikro Dermabrazyon Aleti Cilt pürüzlerini ve sivilce izlerini hafifletir. Yaşlanma lekelerini azaltır ve ince çizgilileri hafifletir. 2 vakum kademesi. Farklı kullanımlar için 2 elmas işlem başlığı. Uzunluk 22 cm. Çap 4 cm. Kablo uzunluğu 1,85 m. 3 yıl garantili. Telefon Sipariş Kodu: I Silk n -Jewel-XL Epilasyon Aleti Vücut ve yüz için uygun ışık atımı. 5 güç kademesi. Cilt rengini tanımak için entegre sensör. Cilde temas ettiğinde otomatik ışık atımı. Kullanım alanı 3 cm. İşlemleri planlamak için ücretsiz Silk n uygulaması. Kablo uzunluğu 1,8 m. 3 yıl garantili. Telefon Sipariş Kodu: I Banyo Oturma Bankı Nemli alanlara uygun. %100 FSC sertifikalı masif meşe ahşabı, renksiz cilalı. 74x42x34 cm. Telefon Sipariş Kodu: I Organik Pamuklu XL Jakar Banyo Havlusu %100 organik pamuklu. 2x2 m. Antrasit-krem rengi. Deniz mavisi-krem rengi. Telefon Sipariş Kodu: I Banyo Tartısı Ekstra büyük kadranlı. Emniyet camından kaliteli tartı alanı. Basma mekanizması. Ölçü aralığı 100 g kademeli kg arası. Pil değiştirme göstergesi. Pil dahil. Telefon Sipariş Kodu: I Banyo Tartısı 99,95 TL 12 13

23 EDİTÖRÜN SEÇİMİ 1I 2 Adet Organik Pamuklu El Havlusu 59,95 TL Yumuşak dokusu ve avantajlı fiyatıyla bu haftanın tavsiye ürünü: 2 Adet Organik Pamuklu El Havlusu 4I 2 Adet Organik Pamuklu Jakar El Havlusu 59,95 TL 5I Organik Pamuklu Çift Taraflı Duş Paspası 59,95 TL 2I Çamaşır Sepeti 149,95 TL 3I 2 Adet Saklama Sepeti 59,95 TL 1I 2 Adet Organik Pamuklu El Havlusu %100 organik pamuklu. 50x100 cm. Deniz mavisi. Antrasit. Telefon Sipariş Kodu: I Çamaşır Sepeti Kumaş parçalı. El yapımı: her parça eşsiz. %58 polyester, %32 pamuklu, %10 viskoz. Astar %100 pamuklu. Yükseklik 55 cm. Çap 36 cm. Telefon Sipariş Kodu: I 2 Adet Saklama Sepeti El yapımı: her parça eşsiz. %58 polyester, %32 pamuklu, %10 viskoz. Büyük sepetin çapı 18 cm, yüksekliği 14 cm. Küçük sepetin çapı 15 cm, yüksekliği 11 cm. Telefon Sipariş Kodu: I 2 Adet Organik Pamuklu Jakar El Havlusu %100 organik pamuklu. 70x140 cm. Deniz mavisi. Antrasit. Telefon Sipariş Kodu: I Organik Pamuklu Çift Taraflı Duş Paspası 2 tarafı farklı renkli. %100 organik pamuklu. 50x80 xm. Antrasit. Deniz mavisi. Telefon Sipariş Kodu:

24 1I Organik Pamuklu Jakar Banyo Havlusu 69,95 TL 4I 2 Adet Organik Pamuklu Jakar El Havlusu 69,95 TL KUSURSUZ DUŞ KEYFİ 2I Küvet Yastığı 49,95 TL ve bazı mağazalarda 3I 2 Adet Organik Pamuklu Kese 39,95 TL 1I Organik Pamuklu Jakar Banyo Havlusu Kaliteli iplik havlu kumaş. %100 organik pamuklu. 70x140 cm. Deniz mavisi. Antrasit. Bordo. Telefon Sipariş Kodu: I Küvet Yastığı Vantuzlu. Dış kılıf %100 polyester (mikrofiber). Dolgu yastığı kılıfı %100 polyester. Dolgu polistiren kürecikler 38x20 cm. Telefon Sipariş Kodu: I 2 Adet Organik Pamuklu Kese %100 organik pamuklu. 15x22 cm. Telefon Sipariş Kodu: I 2 Adet Organik Pamuklu Jakar El Havlusu Kaliteli iplik havlu kumaş. %100 organik pamuklu. 50x100 cm. Deniz mavisi. Antrasit. Bordo. Telefon Sipariş Kodu:

25 Yıldızlı gökyüzü efekti 1I Saç Kurutma Makinesi Tutucu 49,95 TL 3I LED Tavan Lambası 449,95 TL Sadece 2I Beurer "HT 80 Sıcak Hava Fırçası" 179,95 TL 3 başlık: yuvarlak fırça, termal fırça ve şekil verme ucu 4I Banyo Çöp Kovası 129,95 TL 5I Tuvalet Kağıdı Saklama Kutusu 99,95 TL ve bazı mağazalarda 1I Saç Kurutma Makinesi Tutucu Delmeden kolay montaj. Kendinden yapışkanlı ve tekrar kullanılabilir. Her çeşit saç kurutma makinesi için uygun. Paslanmaz çelik, krom kaplama. Telefon Sipariş Kodu: I Beurer "HT 80 Sıcak Hava Fırçası" Entegre iyon fonksiyonu. 2 sıcaklık ve üfleme kademesinin yanı sıra soğuk hava kademesi. Soft Touch üst yüzey. Yuva polikarbon (PC). Termal ve yuvarlak fırçalar seramik kaplamalı. Kablo uzunluğu 1ü8 cm. 3 yıl garantili. Güç 30 Watt. Telefon Sipariş Kodu: I LED Tavan Lambası Kısmak için uzaktan kumandalı. Gece ışığı fonksiyonlu. Akrilik. Yükseklik 6 cm. Çap 42,5 cm. 3 yıl garantili. Güç 30 Watt. Telefon Sipariş Kodu: I Banyo Çöp Kovası Kaliteli, boyalı metalden. Tutacaklı çıkarılabilir plastik kova. Dolum kapasitesi 5 l. 25,5x30,5x14 cm. Telefon Sipariş Kodu: I Tuvalet Kağıdı Saklama Kutusu 8 ruloya kadar alır. Plastik. Telefon Sipariş Kodu: