Mod Hotel Package MilkyWay Windows Ver.

Ebat: px
Şu sayfadan göstermeyi başlat:

Download "Mod Hotel Package MilkyWay Windows Ver."

Transkript

1 Ana Bilgiler Menü Bilgileri : Program açıldığında ilgili Şirkete bağlı tüm personeller listelenir.başlıklar (Dep.,Sicil,Adı,Soy ) tıklanarak istenilen kritere göre gelen listede arama yapılabilir.ilgili üzerinde Mouse sağına basıp Puantaj/Tahakkuk/Ücret Pusulası işlemleri yapılabildiği gibi,hızlı personel girişi için Kopya tıklanarak herhangi bir personelin bilgileri yeni gireceğiniz kişiye kopyalanabilir.liste üzerinde CTRL-E tuşuna basarak EXCEL e bilgi aktarılabilir.f2 tuşuna basarak Yeni personel girişi yapılabilir.gelen ekranda Kırmızı renkli olan alanlarda F9 tuşu ile veya Mouse ile 2 defa tıklayarak Arama yapılabilir.bodro hesaplama Brüt ten Net e yapıldığı için Brüt ücret kesinlikle girilmelidir.net ücrete girilen rakam sadece bilgi amaçlı kullanılmaktadır.bordro hesaplamalarına bir etkisi yoktur.sağ taraftaki Resim yazan yer tıklanarak Resmi buraya alınabilir.ana Bilgiler dışında üst kısımda Diğer Bilgiler,Düşünceler de girilebilir.hareket Bilgileri Bordro yapıldıkça burada görülecektir.pdks Bilgileri ise Devam Takip sistemi için Puantörlüğe konulacak olan Bilgisayar sayesinde buradan takibi yapılabilecektir. Çıkış işlemi için; Ana Bilgilerdeki Çıkış Tarihi,Çıkış Açıklaması ve E-Bil Çıkış Kodu yazılmalıdır.ay içinde Çıkan e anında Çıkış Tarihi yazılabilir.o ay ın Bordrosunun yapılmasında herhangi bir sorun olmaz. Sigortalı (Eş/Çocuk/Anne/Baba) Bilgileri : Buraya girilen bilgiler Kayıt altına almanın dışında Vizite kağıdı içinde kullanılır.önce hangi personel in aile bilgileri girilecekse o kişi seçilir daha sonra F2 tuşuna basılarak Aile bireylerinin girişi yapılabilir.

2 Ayrıca Ana bilgiler menüde Listesi, Doğum Günü Listesi, Özlük Bilgileri, Giren/Çıkan Listesi ve Çizelgesi mevcuttur. Tahakkuk Menü Sabit Ödeme Bilgileri : Her ay yapılacak olan Bordro da otomatik olarak çıkması istenen bilgiler her personel için ayrı ayrı girilir.yol Yardımı,Kasa Tazminatı,Aile Yardımı,Makam Yardımı,Çocuk Yardımı ve Yakacak Yardımı Sabit ödeme bilgileridir.örneğin Yol yardımı için belirlenen rakam buraya girildiğinde her ay Bordro yaparken tahakkuk tan sonra otomatik olarak buraya girilen Rakam kişinin Bordro suna eklenir.yapılacak olan yardım artık verilmeyecekse ilgili alanlar sıfırlanıp Kaydet tuşuna basıldığına bu ekrandan silinmiş olur.

3 Otomatik Puantaj : Bordro yapmak için ilk adım burasıdır.ilgili ay a bordro hazırlamadan önce bu program çalıştırılarak istenilen Departman yada Tüm e otomatik puantaj ( Çalışma günü:26, Hafta Tatili: 4, Sigorta Günü: 30 ) işlenmiş olur.o ay giren veya Çıkan varsa o personelleri hak ettikleri gün kadar işlem yapar.fazla Mesai,Hafta Tatili,Resmi Tatil SAAT olarak girilmelidir. 1 gün 7,5 saat üzerinden işlem yapılır.daha önceden Otomatik Puantaj yapılmış bir ay a tekrar Otomatik puantaj yapılmak istenirse Sol alt Köşede Mevcut Bilgiler Değişsinmi? sorusu çıkar.bu kısım işaretlenirse o ay a ait önceki girdiğiniz Puantajlar silinip yenileri geçerli olmuş olur. Puantaj İşlemleri : Otomatik Puantaj dan sonra bu programdan Puantaj Detayları girilebilir veya düzeltilebilir.otomatik Puantaj işleminden sonra eğer Yeni bir personel girişi yapıldıysa bu listede görünmez.üstte Sicil No yazan yere o kişinin Sicil numarası girilerek veya F9 tuşu ile arama yapılarak o kişi seçilerek bu listeye ilave edilmiş olur.tahakkuk veya Aysonu yapılan de değişikliğe izin verilmez. Tahakkuk İşlemi : Puantaj girişleri tamamlandıktan sonra hesaplatma için Tek veya Tüm için Tahakkuk işlemi yapılır. Tahakkuk Geri Alma : Tahakkuk işleminden sonra alınan Bordro larda bir yanlışlık veya düzeltme yapmak gerekirse önce Tahakkuk Geri Alma çalıştırılır.ilgili düzeltme yapılır.ve tekrar Tahakkuk işlemi yapılır.aksi taktirde yapılan değişiklikler geçerli olmaz.sorun 1 kişide ise Tek Tahakkuk Geri Alma yapılabilir.yada Tüm tahakkuk geri alınıp tekrar Tüm tahakkuk yapılabilir. Puantaj Bilgileri Silme : İlgili ay daki Tek veya Tüm puantaj işlemlerini silmek için kullanılır.bu işlemi yapabilmek için Önce Tahakkuk Geri almak gerekir.puantaj bilgileri Silme daha çok deneme yapılan Bordro lar için veya bir ay ın bordrosunu tamamıyla baştan yapmak için kullanılabilir. Kümülatif Bilgiler : Tahakkuk u olan bir personelin Tahakkuk tan sonraki Bordro bilgilerini değiştirmek için kullanılır. Bilgisayarın yaptığı hesaplamaya rağmen rakamlara yinede müdahale etmek isterseniz buradan değişiklik yapılabilir.değişikliğin yapılabilmesi için önce buradan Aysonu = Hayır yapılır.sonra istenilen kısım değiştirilip buna göre Bordro alınabilir.değişiklik yapıldıktan sonra Tahakkuk Geri Alma / Tahakkuk işlemi yapmayınız.aksi taktirde yapılan değişiklik geçerli olmaz. Oto Mahsup : parametre menüden Otomatik Mahsup Parametreleri girildikten sonra her ay sonunda hazırlanmış olan Bordro nun Muhasebe ye entegre için Fiş oluşturmasını sağlar. Fiş işlemleri ve Fiş Listesinden oluşturulan Fişin Silmesi ve Listesi alınabilir.

4 Rapor Menü Programı ve Bordro ile ilgili tüm raporlar buradan alınabilir. Ücret Bordrosu,İcmal,Hesap Pusulası,E-Bildirge,İşe Giriş/Çıkış Bildirgesi,İAB,İşkur Çizelge,Eksik Gün Bildirimi,Yasal Kesintiler Tek/Tüm,Kıdem Tazminatı,İhbar Tazminatı,Puantaj Listesi,Sigortalı Bildirim,Kimlik Bildirim,Vizite Kağıdı,Sağlık Belgesi,Asgari Geçim İndirim Bordrosu Banka Transfer Hazırlanmış olan Bordroların Bilgisayar ortamında Banka lara gönderilmesi ile Maaş ları her personlin Kart numarasına yatırılabilir.böylece Maaş Dağıtmadaki kargaşa ve yanlışlıklar önlenmiş olur.

5 PDKS Menü Bu menü sayesinde Puantörlüğe konulan bilgisayar sayesinde in Giriş/Çıkış saatleri kontrol edilir.aktif Listesi sayesinde o anda işletmede hangi personeller var görülebilir. Ana Bilgilerdeki Düşünceler bölümüne istenilen e yazılacak olan mesaj o personel giriş yaparken otomatik karşısına gelir.örneğin Geldiğinizde Pers.Müdürlüğüne uğrayınız mesajı bırakılabilir.ayrıca Ana bilgilerdeki PDKS bölümünden o personelin Tüm Giriş/Çıkış saatleri kontrol edilebilir.aysonunda buradaki bilgiler Puantaj menüsüne istenirse gerekli düzeltmeler yapılarak transfer edilebilir.

6 Parametre Menü Şirket Tanımları: Buradan mevcut Şirketin bilgileri değiştirilebileceği gibi.maksimum 98 adet Şirket tanımı yapılabilir. Şirket Parametre Kopyalama: 2. şirket açmak istenirse veya 1. şirketteki parametreleri 2.şirkete kopyalamak gerekirse bu program kullanılır.istenirse Geçen Yıldaki parametrelerde otomatik olarak bu yıla aktarılabilir. Departman Kodları: tanımları için Departman kodlarının tanımlandığı yerdir.muh-muhasebe,mut-mutfak, ONB-Onburo gibi.ayrıca buraya yazılan Bütçe Sayısı ve Maliyeti sayesinde daha sonradan karşılaştırmalı Bütçe Raporları alınabilir. Departman Kod Değiştirme: MUH olarak açılan bir Departman Kodu M olarak değiştirilebilir.buradan yapılan değişiklik Ana bilgilerdeki personel kartlarından da otomatik olarak değiştirilir. Otomatik Kaydı: Ana Bilgilerden tek tek personel açmak yerine buradan ilgili departmana otomatik olarak istenilen sayı kadar kart tanımlanır.ve daha sonradan Ana Bilgilerden bu kişilerin detayı girilebilir. Asgari Ücret Değiştirme: Ana Bilgilerdeki Asgari Ücret Evet/Hayır sorusuna Evet yazılan personeller için, Parametreki Genel Parametre de tanımlı olan Asgari Ücret tutarını ilgili kişilerin kartlarındaki Brüt ücret e otomatik olarak yazar. Asgari Geçim İndirim Oranları: Ana bilgilere yazılan Asgari Geçim İndirim oranlarının tanımlandığı yerdir. Genel Parametre: Sigorta Tavan-Taban,Kıdem,Asgari Ücret,Sakatlık dereceleri,sendika,işsizlik,damga gibi resmi değerlerin tanımlandığı yerdir.her Yıl ve Şirket için ayrı tanımlanmalıdır. SSK Parametreleri: Normal,Emekli,Yabancı Personller için uygulanacak SSK İşçi/İşveren yüzdeleri buradan tanımlanır. Vergi dilimleri: Vergi Kesintisini bulmak için gerekli olan dilimleri Tutar ve Yüzdeleri ile birlikte tanımlanır.

7 SSK/Vergi/Damga: Puantaj da Saat olarak girilen Fazla Mesai,Hafta Tatili ve Resmi Tatil yüzdelerinin dışında,tüm Sosyal Yardım ve kesintiler için SSK/Vergi/Damga kesintilerinin yapılıp yapılmayacağı tek tek buradan belirtilebilir. Otomatik Mahsup Kodları: oto mahsup parametrelerini girmek için gerek İşlem Kodlarıdır.Program yüklendiğinde bu rakamlar otomatik olarak tanımlandır.burada ayrıca bir işlem yapmaya gerek yoktur. Otomatik Mahsup Parametreleri: oto mahsup yapabilmek için buradan gerekli tanımlar yapılmalıdır.her şirket ve Departman için tek tek Parametre Kodu ve Gider Hesap Numarası yazılmalıdır.örneğin ; Şirket : 01 Departman : MUH Parametre Kodu: Üstte seçilen her departman için Borç,WWW [tüm personel] departmanı için Alacak kodları girilecektir. Hesap No : Buraya o departmanın parametre kod karşığı 740/770 Gider hesap numarası yazılacaktır. Özetle, Muhasebe departmanı, 01-Çalışma Tutarı aldığında, Muhasebe nin Esas ücret Giderleri olacaktır. E-Bildirge Eksik Gün Nedeni Kodları: E-Bildirge için belirlenmiş olan Eksik Gün Bildirim kodları buradan tanımlanır.puantaj işlemlerinde kullanılır. E-Bildirge İşten Çıkış Nedeni Kodları: E-Bildirge için belirlenmiş olan İşten Çıkış Nedeni Kodları dır. Ana Bilgilerinde Çıkış Verilen personel için Kullanılır.Ayrıca Ana Bilgilerdeki Çıkış Nedeni ne yazılan (İstifa) gibi açıklamalar Ek-2 de görünmektedir. Aysonu İşlemi: İlgili Ay a ait tüm işlemler tamamlandıktan sonra bir sonraki ay a Tahakkuk işlemi yapmadan önce buradan Aysonu işlemi yapılır.kümülatif Vergi matrahının artarak devam etmesi için gereklidir.tek veya Tüm personel için yapılabilir. Bilgileri TÜM Silme: Bir personele ait Ana Bilgiler ve Hareket bilgilerinin tümü buradan silinir. Kullanıcı Tanımları: Buradan programı kullanacak olan personeller tanımlanıp gerekli yetkilendirme yapılır.

Aşağıdaki anlatım sırası, personel bölümünün kullanım sıralaması dır.

Aşağıdaki anlatım sırası, personel bölümünün kullanım sıralaması dır. BORDRO MODÜLÜ Personel ücretlerinin hesaplanması, Fazla mesailerin hesaplanması Başka personel kartı açılmadan aynı personelin aynı ay içerisinde firmaya ait farklı işyerlerinde çalışmalarının takibinin

Detaylı

İNSAN KAYNAKLARI BİLGİ SİSTEMİ TAŞRA KULLANICILARI MODÜLÜ KULLANICI EL KİTABI

İNSAN KAYNAKLARI BİLGİ SİSTEMİ TAŞRA KULLANICILARI MODÜLÜ KULLANICI EL KİTABI Sisteme Nasıl Girilir? İNSAN KAYNAKLARI BİLGİ SİSTEMİ TAŞRA KULLANICILARI MODÜLÜ KULLANICI EL KİTABI Sisteme girmek için Kurum Portal/Intranet sayfasından Kurumsal Uygulamalar İnsan Kaynakları Bilgi Sistemi

Detaylı

Bordro LOGO Kasım 2011

Bordro LOGO Kasım 2011 Bordro LOGO Kasım 2011 içindekiler Bordro... 5 Hesap Şablonları... 6 Şablon Tanımları... 7 Puantaj Öndeğerleri... 11 Öndeğer Tanımları... 12 Öndeğer Tanım ve Fonksiyonları... 13 Geçerli olacak parametre

Detaylı

Personel Modülü. 2008 Mikro Yazılımevi A.Ş.

Personel Modülü. 2008 Mikro Yazılımevi A.Ş. 1 PERSONEL MODÜLÜ 1 per9000 NT HAKKINDA... 6 2 Programa GİRİŞ... 8 3 SİSTEM Parametreleri... 10 3.1 Şirket Parametreleri... 10 3.1.1 Şirket Tanımı... 10 3.1.1.1 Firma Parametreleri... 10 3.1.1.2 Firma

Detaylı

Bordro LOGO KASIM 2012

Bordro LOGO KASIM 2012 Bordro LOGO KASIM 2012 içindekiler Bordro... 5 Hesap Şablonları... 6 Şablon Tanımları... 7 Puantaj Öndeğerleri... 10 Öndeğer Tanımları... 11 Öndeğer Tanım ve Fonksiyonları... 12 Geçerli olacak parametre

Detaylı

Ayarlar ve Araçlar LOGO KASIM 2012

Ayarlar ve Araçlar LOGO KASIM 2012 Ayarlar ve Araçlar LOGO KASIM 2012 İçindekiler Ayarlar... 5 Tip Tanımları... 7 Erişim Tipleri... 7 Aile Bireyleri... 8 Sağlık Kontrol Tipleri... 8 Öğrenim Durumu Tipleri... 8 Özel Durum Tipleri... 8 Ehliyet

Detaylı

ETA:ŞİRKET BİLGİLERİ PROGRAM MODÜLÜ

ETA:ŞİRKET BİLGİLERİ PROGRAM MODÜLÜ Sayfa 1 / 67 ETA:ŞİRKET BİLGİLERİ PROGRAM MODÜLÜ ETA:ŞİRKET, çalışılan şirket ile ilgili muhtelif tanımların yapıldığı bir program modülüdür. Programda işyeri/şube kartları, ortaklara ait kartlar, masraf

Detaylı

Ücret Simülasyonu Nasıl Yapılır?

Ücret Simülasyonu Nasıl Yapılır? Ücret Simülasyonu Nasıl Yapılır? Logo İnsan Kaynakları Ücret Simülasyonu Genel bütçeye hazırlık için IK bölümlerinin ücret ve bordro maliyetlerini senaryolaştırabileceği bir modüldür. Ücret simülasyonu

Detaylı

Yönetim LOGO KASIM 2012

Yönetim LOGO KASIM 2012 Yönetim LOGO KASIM 2012 İçindekiler Genel Bilgiler... 4 Yönetim... 5 Tanımlar... 6 Terminal Tanımları... 6 Grup ve kullanıcılara ait terminallerin belirlenmesi... 7 Gruplar... 7 Grupta yer alacak kullanıcılar...

Detaylı

2008 Mikro Yazılımevi A.Ş. Personel yönetimi

2008 Mikro Yazılımevi A.Ş. Personel yönetimi Personel Yönetimi 1 PERSONEL YÖNETİMİ 1 Personel Yönetimi HAKKINDA... 6 2 Programa GİRİŞ... 8 3 SİSTEM Parametreleri... 10 3.1 Şirket Parametreleri... 10 3.1.1 Genel Firma Parametreleri (116111)... 10

Detaylı

Sicil Yönetimi LOGO Kasım 2011

Sicil Yönetimi LOGO Kasım 2011 Sicil Yönetimi LOGO Kasım 2011 içindekiler Sicil Yönetimi... 5 Sicil Kartları... 6 Sicil Bilgileri... 8 Ana Bilgiler... 8 Ödeme Bilgileri... 11 Bordro Bilgileri... 13 Diğer Bilgiler... 14 Muafiyetler...

Detaylı

Ayarlar ve Araçlar LOGO Kasım 2011

Ayarlar ve Araçlar LOGO Kasım 2011 Ayarlar ve Araçlar LOGO Kasım 2011 İçindekiler Ayarlar... 4 Tip Tanımları... 6 Erişim Tipleri...6 Aile Bireyleri...7 Sağlık Kontrol Tipleri... 7 Öğrenim Durumu Tipleri... 7 Özel Durum Tipleri... 7 Ehliyet

Detaylı

AGSoft Kasa ve Cari Hesap Takip Programı Kullanım Kılavuzu

AGSoft Kasa ve Cari Hesap Takip Programı Kullanım Kılavuzu Giriş Bölümünün Kullanımı: Program ilk açıldığında karşımıza çalışmak istediğimiz Firma Kodu ile firma seçim ve Çalışma Yılı ile firma çalışma yılı seçimi bölümü gelir. Bu bölümde en son giriş yapılan

Detaylı

Toplu İşlemler Modülü. 2008 Mikro Yazılımevi A.Ş.

Toplu İşlemler Modülü. 2008 Mikro Yazılımevi A.Ş. 1 TOPLU İŞLEMLER MODÜLÜ 1 TOPLU işlemler... 4 1.1 Firma Seçimi...4 1.2 Personel Bildirimleri...5 1.2.1 Toplu Puantaj...5 Kazanç Tablosu... 6 1.2.2 Ödeme Bordrosu...7 1.2.3 Genel Rapor Tanımlama...8 1.2.4

Detaylı

WOLVOX İnsan Kaynakları

WOLVOX İnsan Kaynakları AKINSOFT Yardım Dosyası Doküman Versiyon : 1.02.01 Oluşturma Tarihi : 01.03.2011 Düzenleme Tarihi : 01.03.2011 Sayfa 1 1. ÇALIŞMA SİSTEMİ HAKKINDA KISA BİLGİ AKINSOFT programı barkodlu proximity kartlar

Detaylı

Perkotek Zaman Kontrol ve Personel Devam Takip Sistemi

Perkotek Zaman Kontrol ve Personel Devam Takip Sistemi Perkotek Zaman Kontrol ve Personel Devam Takip Sistemi Program menülerine üst taraftaki ( 1 ) menülerden ve programın sol tarafındaki ( 2 ) menülerden ulaşabiliriz. Şu an okumakta olduğunuz yardım kitapçığında

Detaylı

PERSONEL DEVAM KONTROL YAZILIMI

PERSONEL DEVAM KONTROL YAZILIMI PERSONEL DEVAM KONTROL YAZILIMI 1. Başlangıç 2. Menülerin kullanımı 3. Tanımlar 3.1 Terminal 3.1.1 Terminal tanımlama 3.1.2 Terminal saat-tarih ayarı 3.1.3 Terminale personel öğretme 3.1.4 Terminal ekranına

Detaylı

İşletme Modülü. 2008 Mikro Yazılımevi A.Ş.

İşletme Modülü. 2008 Mikro Yazılımevi A.Ş. 1 İŞLETME MODÜLÜ 1 İşletme... 4 1.1 Parametreler...4 1.1.1 İşletme Parametreler...5 1.1.2 Kullanım Tarihleri...6 1.1.3 Asgari Kar Grupları...7 1.1.4 Grup Tanımlamaları...7 Önemli Not!... 8 1.1.5 Aktif

Detaylı

Mikado Puantör 4.X. Kullanım Kılavuzu 24.07.2014. Ülkü Özbek. Mikado Bilişim Sistemleri A.Ş. 2014, Mikado Bilişim Sistemleri Tüm Hakları Saklıdır.

Mikado Puantör 4.X. Kullanım Kılavuzu 24.07.2014. Ülkü Özbek. Mikado Bilişim Sistemleri A.Ş. 2014, Mikado Bilişim Sistemleri Tüm Hakları Saklıdır. Mikado Puantör 4.X Kullanım Kılavuzu 24.07.2014 Ülkü Özbek Mikado Bilişim Sistemleri A.Ş. 2014, Mikado Bilişim Sistemleri Tüm Hakları Saklıdır. Mikado Kullanım Kılavuzu i İ Ç İ N D E K İ L E R PDKS SİSTEMİ...

Detaylı

EK DERS ÜCRET ÖDEMELERİ UYGULAMA KILAVUZU

EK DERS ÜCRET ÖDEMELERİ UYGULAMA KILAVUZU EK DERS ÜCRET ÖDEMELERİ UYGULAMA KILAVUZU KASIM - 2012 BİM PERSONEL ÖDEMELERİ UYGULAMA DESTEK ŞUBESİ EK DERS ÜCRETİ ÖDEMELERİ Kamuda farklı kanunlara tabi olarak istihdam edilen, -657 sayılı Devlet Memurları

Detaylı

Mod Hotel Package MilkyWay Windows Ver.

Mod Hotel Package MilkyWay Windows Ver. Reservation Reservation : İleriye dönük rezervasyonların girildiği bölümdür.ilk ekran açıldığında Check/In olmamış tüm rezervasyonlar ekranda görünür.name/surname,arrival/departure ve Reservasyon numarası

Detaylı

1. GENEL BİLGİLER... 5 1.1. AMAÇ... 5 1.2. SİTE OTOMASYONU PROGRAMININ KURULUMU... 5 2. SİTE OTOMASYONU PROGRAMININ ÇALIŞTIRILMASI...

1. GENEL BİLGİLER... 5 1.1. AMAÇ... 5 1.2. SİTE OTOMASYONU PROGRAMININ KURULUMU... 5 2. SİTE OTOMASYONU PROGRAMININ ÇALIŞTIRILMASI... 1. GENEL BİLGİLER... 5 1.1. AMAÇ... 5 1.2. SİTE OTOMASYONU PROGRAMININ KURULUMU... 5 2. SİTE OTOMASYONU PROGRAMININ ÇALIŞTIRILMASI... 6 2.1. YENİ SİTE OLUŞTURULMASI VE SİTE İŞLEMLERİ... 7 2.2. PROGRAMA

Detaylı

GO Plus Kasa LOGO Mart 2012

GO Plus Kasa LOGO Mart 2012 GO Plus Kasa LOGO Mart 2012 İçindekiler Kasalar... 3 Kasa Bilgileri... 4 Kasa Hesap Özeti... 6 Hesap Özeti Grafiği... 7 Kasa Döviz Toplamları... 8 Kasa Ekstresi... 9 Kasa İşlemleri... 10 Ekle... 10 Değiştir...

Detaylı

İzin Yönetimi LOGO KASIM 2012

İzin Yönetimi LOGO KASIM 2012 İzin Yönetimi LOGO KASIM 2012 içindekiler İzin Yönetimi... 4 İzin Tanımları... 5 İzin Bilgileri... 6 İzin Grup Tanımları... 9 İzin Grup Tanım Bilgileri... 10 Çalışma Takvimi... 12 Çalışma Takvimi Bilgileri...

Detaylı

ORSOFT 5.22 AMERİKAN KÜLTÜR DERNEĞİ DİL OKULLARI YÖNETİM BİLGİ SİSTEMİ SİSTEMİN DEVREYE ALINMASI İÇİN YAPILMASI GEREKENLER

ORSOFT 5.22 AMERİKAN KÜLTÜR DERNEĞİ DİL OKULLARI YÖNETİM BİLGİ SİSTEMİ SİSTEMİN DEVREYE ALINMASI İÇİN YAPILMASI GEREKENLER ORSOFT 5.22 AMERİKAN KÜLTÜR DERNEĞİ DİL OKULLARI YÖNETİM BİLGİ SİSTEMİ SİSTEMİN DEVREYE ALINMASI İÇİN YAPILMASI GEREKENLER OrSoft bilgisayar programınızın kurulum ve terminal tanıtım işlemleri tamamlandıktan

Detaylı

İNSAN KAYNAKLARI YÖNETİMİ

İNSAN KAYNAKLARI YÖNETİMİ İNSAN KAYNAKLARI YÖNETİMİ 1 İNSAN KAYNAKLARI YÖNETİMİ... 2 1.1 SİCİL İŞLEMLERİ... 2 1.1.1 Kartlar Menüsü Yardım Tuşları... 2 1.1.2 Personel Sicil Kartları (111100)... 5 1.1.3 İşten Ayrılan Personelin Sicil

Detaylı

BAY.t Entegre_PRO v5.2 Yapılan Geliştirmeler HIZLI SATIŞ

BAY.t Entegre_PRO v5.2 Yapılan Geliştirmeler HIZLI SATIŞ BAY.t Entegre_PRO v5.2 Yapılan Geliştirmeler HIZLI SATIŞ Bay-t Entegre PRO serisinin yeni modülü Dokunmatik Hızlı Satış, perakende satış yapan tüm işletmelerin ihtiyaçlarına yönelik olarak dokunmatik ekranlara

Detaylı

MOD HOTEL SOFTWARE Windows Version

MOD HOTEL SOFTWARE Windows Version MOD HOTEL SOFTWARE Windows Version MOD Hotel Software,Turizm sektörünün lider konumundaki otellerle çalışmaktadır.uzun yıllar birlikte çalışan uzman ekibi ve kalifiye üst düzey kadrosu ile 7/24 profesyonel

Detaylı

GO Plus Muhasebe LOGO Mart 2012

GO Plus Muhasebe LOGO Mart 2012 GO Plus Muhasebe LOGO Mart 2012 İçindekiler Muhasebe...7 Hesap Planı...8 Hesap Bilgileri...10 Bağlantılar/Kontroller...13 Finansal Tablolar...15 Hesap Kartı Bütçe Bilgileri...16 Hesap Kartı İzleme Pencereleri...18

Detaylı

Kullanım Bilgileri LOGO KASIM 2011

Kullanım Bilgileri LOGO KASIM 2011 Kullanım Bilgileri LOGO KASIM 2011 içindekiler Yönetici Konsolu... 3 Sık Kullanılan Raporlara Kolay Ulaşım... 4 Farklı Tema Kullanımı... 5 Menü Kullanımı... 6 Geliştirilmiş CTRL+F Arama Kriterleri... 7

Detaylı