Mükemmel olan var mı? Buna cevap veriyoruz.

Ebat: px
Şu sayfadan göstermeyi başlat:

Download "Mükemmel olan var mı? Buna cevap veriyoruz."

Transkript

1 C-Serisi.

2 Mükemmel olan var mı? Buna cevap veriyoruz.

3 Yeni C-Serisi: Nereden geldiğini ve nereye gideceğini biliyor. İddiası hem ileri hem yukarı doğru yol göstermek. Teknolojisi, tasarımı, malzemesi fevkalade. O kendi kurallarına sahip yeni bir jenerasyon.

4

5 Karşıdan gelen ışığı bile gölgede bırakıyor. Her şeye aynı anda sahip olabilirsiniz. Ancak eğlence ile birlikte sorumluluk geliyor. Seçici amortisör sistemi ve opsiyonel sürüş dinamiği paketi ile donatılmış AGILITY CONTROL yürüyüş takımları sayesinde bir taraftan atak, öte yandan BlueEFFICIENCY ve direkt enjeksiyon sistemleri sayesinde sorumluluğunun bilincinde. Karşı konulamaz şekilde mantıklı: Bugünü yaşamak, yarını düşünmek.

6 Lütfen dış görünüşten içi hakkında bir fikir oluşturun. Yeni C-Serisi nin güçlü ve baştan çıkarıcı ön tasarımı nabzınızı hızlandıracak. On yeni yardım sistemi, yeni jenerasyon telamatik ve opsiyonel koltuk ısıtma sistemi, konforunuzu ve güvenliğinizi üst seviyelere taşır. Baktığınız her yerde yeni bir stil göreceksiniz: yeni gösterge paneli, yeni kaplamalar, yeni süs malzemeleri; içten gelen bir devrim.

7

8

9 Güzel bir yüzeyin altında ne saklıdır? Daha fazla güzel yüzey.

10 Kon for. Çev re. Otomobil mi yoksa lüks bir otel mi? Yeni C-Serisinin karşılıksız bıraktığı pek fazla arzu yoktur. Akıllı teknolojiler, son yenilikler ve sıradışı konfor, sürücüyü ve yolcuları her metrede gözetir ve birinci sınıf hizmette olması gerektiği gibi arka planda çalışır. 7G-TRONIC otomatik şanzıman standart (V6 silindirli ve 4MATIC versiyonları ile C 250 BlueEFFICIENCY) AGILITY CONTROL süspansiyon Park yönlendirmesi dahil PARKTRONIC (isteğe bağlı) İstendiğinde Becker MAP (harita) PILOT ve internet örün tarayıcısı (COMAND Online) ile birlikte alınabilen yeni telematik jenerasyonu Önde isteğe bağlı koltuk ısıtıcısı Klas olan, ileriyi düşünendir. Yeni C-Serisi, atak sürüş keyfi ile ekolojik sorumluluğun bilincinde olan güçlü tahrik sistemleri anlamına gelir. Neredeyse tüm motor tipleri standart olarak ECO Start-Stop fonksiyonu ile donatılmıştır. Buna ek olarak, yakıt tüketimini ve emisyonu etkili bir şekilde azaltan BlueEFFICIENCY: Direkt enjeksiyonlu benzinli ve dizel motorların yanı sıra, iyileştirilmiş şanzımanlar, daha etkin bir enerji yönetimi ve yuvarlanma direnci azaltılmış lastikler vardır. Tüm bu iyileştirmelerin toplamı görmeye değer: C 220 CDI BlueEFFICIENCY çok daha az yakıt harcamaktadır. Kademeli doğrudan püskürtmeli V6 benzinli motor Ver i m l i l i ğ i a r t ı r ı l m ı ş 7G -T RON IC otomat i k ş a n z ı ma n Akıllı klima sistemi Ağırlık optimizasyonu, enerjiden tasarruf ettiren sürüş tarzı için sürücü bilgileri, kısmen örtülü radyatör panjuru sayesinde iyileştirilmiş aerodinamik olmak üzere geniş kapsamlı BlueEFFICIENCY paketi Hammaddelerin kolay geri kazanılması için geri dönüşüme uygun tasarım Mercedes-Benz in ömrü biten araçlar için ürettiği geri dönüşüm çözümleri Yeni C-Serisi. Ayrı bir sınıf.

11 Tasa r ı m. Güvenlik. Tarz açısından büyük bir çıkış. Görsel açıdan keskinleştirilen yeni C-Serisi, şıklıktan taviz vermeksizin daha sportif ve daha geniş bir görünüme sahiptir. Tampon, farlar ve motor kaputu gibi yeniden şekillendirilmiş karoseri parçaları aracın önüne daha baskın bir duruş sağlar, arkadaki LED lambalar insanı heyecanlandırır. İç mekanda sürücüyü merkezi bir ekranın ilave edilmiş kaliteli gösterge tablosu, şık yüzeyler ile asil süslemeler karşılar: En küçük ayrıntısına kadar mükemmel. Dinamik farlar ve güçlü tamponlarla ifade kabiliyeti yüksek yeni yüz Karakteristik krom çerçeve, LED gündüz seyir lambaları (opsiyonel) Daha fazla çeşitlilik ve daha bireysel kombinasyonlar için zengin kapsamlı hafif metal jant sunumu Dört yeni boya Yeni renkler, kumaşlar ve koltuk yüzleri ile üstün kaliteli, modern iç mekan Kombi göstergede yüksek çözünürlüklü yeni renkli ekran (ELEGANCE ve AVANTGARDE da standart) Kombi gösterge ve merkezi ekranın üzerinde yer alan şık biçimli gösterge tablosu Torpido gözünün üzerinde geniş alüminyum veya ahşap süs lemeler Standart dört kollu, deri kaplı çok fonksiyonlu direksiyon simidi Galvaniz süslemeli hava kanalları Segmentindeki en güvenli otomobillerden birinde yerinizi alın. İsteğe bağlı olarak alınabilen PRE-SAFE ile yeni C-Serisi, kritik sürüş durumlarında önleyici ve koruyucu sistemleri devreye sokarak araçta bulunan herkesi etkin bir şekilde koruyabilen bir güvenlik sistemine sahiptir. Sürüş asistanı paketi Plus ın bir parçası olan radara dayalı DISTRONIC PLUS takip mesafesi ayar tempomatı önde giden araç takip mesafesine uyulmasına yardımcı olur. Aktif şerit takip ve ölü nokta asistanları sürücüyü tehlikeli ve güvensiz şerit değiştirme sırasında uyarır. ATTENTION ASSIST yorgunluk algılayan sistem sürücüde dikkatsizlik berlitileri farkettiğinde sürücüyü mola vermesi gerektiğini hatırlatır. PRE-SAFE fren ve BAS PLUS da dahil olmak üzere DISTRONIC PLUS, ölü nokta asistanı ve aktif şerit takip asistanı ile birlikte isteğe bağlı olarak sunulan zengin kapsamlı sürüş asistanı paketi Plus Opsiyonel hız sınırı asistanı Rampada kalkış yardımcısı ve HOLD fonksiyonu ile donatılmış ADAPTIVE BRAKE elektronik fren sistemi LED gündüz seyir farlarını içeren opsiyonel akıllı far sistemi ve yolun olabilecek en iyi şekilde aydınlatılmasını sağlayan uyarlamalı uzun far asistanı Opsiyonel geri gidiş kamerası NECK- PRO ön koltuk başlıkları İki kademede açılan sürücü ve ön yolcu hava yastığı, önde yan hava yastıkları ile perde hava yastıkları, sürücü tarafında diz hava yastığı, opsiyonel olarak arka bölümde yan hava yastıkları

12 Yardım sistemleri. Yeni C-Serisi için çeşitli opsiyonel asistanlar arasında seçim yapılabilir. Hız sınırı asistanı veya uyarlamalı uzun far asistanı olabildiğince güvenli bir yolculuk sağlar. ATTENTION ASSIST yorgunluk algılayıcı sürücüyü tam zamanında mola vermesi için uyarır. Bir çarpışmayı önlemek veya çarpışmanın sonuçlarını olabildiğince hafifletmek için sürüş yardımcısı Plus gibi sistemler destekleyici şekilde müdahalede bulunabilir. Yine de bir kaza olması durumunda isteğe bağlı olarak sunulan PRE-SAFE sistemi araçta bulunanlar için koruyucu önlemleri devreye sokar. Mercedes-Benz in güvenlik konsepti, kazasız sürüş vizyonuna dayanır. Bu mantık paralelinde kritik durumlarda sürücüye destek sağlayan ve bir kazanın önlenmesine yardımcı olan çok sayıda opsiyonel sürüş yardımcısı sunulmaktadır.

13 St a nda r t dona n ı m. Daha fazla konfor ve daha iyi kalite Yeni C-Serisi geliştirilmiş standart donanımı ile sizlere çok daha fazla seçenek sunuyor. Dış görünüşü tamamen yenilenen C-Serisi nde sportif karakteri ön plana çıkaran yeni tampon tasarımı ve LED sis farları hemen göze çarpar. İç mekanda yeniden tasarlanan gösterge tablosu, daha kaliteli yüzeyler, nappa deri kaplı çok fonksiyonlu direksiyon simidi ve vites kolu ile üstün kaliteli koltuk desenleri ve özel cilalı ahşap süslemeler standart donanımın bir parçasıdır. Kromajlı radyatör panjuru ve 7 kollu tasarımlı hafif metal jantlar ile klasik C-Serisi standardını oluşturur. Standart Audio 20 sistemi yeni jenerasyon telematik teknolojisini içerir ve torpido gözündeki USB arabirimi ile kulanılabilir. Siyah/mavi veya siyah/bej renklerde koltuk döşemeleri ile siyah veya alpaka grisi renkte iç mekan şık bir görünüme sahiptir. Krom detaylar ve ahşap döşemeler birbirini mükemmel şekilde tamamlar. THERMATIC otomatik klima araç içi ısıyı ve nemi düzenleyerek C-Serisinin içinde olabilecek en iyi klima şartlarını sağlar.

14 Donanım versiyonları. E L E G A N C E. Sıcak iç mekan renkleri, mat kahverengi ahşap süslemeler ve dışta belirgin krom süslemeler üzerinde 12 adet tuş bulunan 4 kollu, çok fonksiyonlu direksiyon simidi, NECK-PRO konforlu koltuk başlıkları ve ambiyans aydınlatması etkileyicidir. AVANTGARDE. Dışta krom detaylar ile birlikte merkezi yıldız büyüleyicidir, içte siyah temel ambiyans ile birlikte kontrast yapıcı iç mekan renkleri etkileyicidir. Üç kollu yeni direksiyon simidi, kombi göstergedeki renkli ekran ve ilave krom çerçeveli vites kolu şık bir şekilde iç mekanı tamamlar. Çok sayıda krom süsleme ve parlak alüminyumdan kenar süs çıtası ile C-Serisi ELEGANCE modası hiç geçmeyen bir bıklığa sahiptir. 9 çift kollu tasarımlı yeni hafif metal jantlar bu şıklığı tamamlar. C-Serisi AVANTGARDE ortasında yıldız olan belirgin bir radyatör panjuruna sahiptir. Alüminyumdan yapılmış kenar süs çıtaları ve krom detaylar ile yeni hafif metal jantlar aracın etkileyici görünüşünü tamamlar. C-Serisi ELEGANCE ın iç mekanı çeşitli tonda renkleri ile etkileyicidir. Siyah, badem beji veya alpaka grisi renkler, mat kahverengi dişbudak ağacından modern ahşap süslemeleri ile kombine edilmiştir. Aralarında siyah ve cappuccino renkleri ile lüks alpaka grisinin de olduğu beş renk konsepti seçime sunulmuştur. Bunun dışında siyah/alpaka grisi ve siyah/sahra beji yapım şekilleri de mevcuttur.

15 Donanım paketi. AMG Spor Paketi (isteğe bağlı donanım). AMG nin ayrıcalıklı tasarımı sayesinde daha dinamik bir dış görünüme sahip olan otomobil, özel ön ve arka tamponları, yan etekleri, önde 225/45 R 17, arkada 245/40 R 17 ölçüsünde 5 çift kollu parlak AMG hafif metal jantlara ve 15 mm alçaltılmış spor yürüyen aksama sahiptir. İçeride ise ön spor koltuklar, deri/alüminyum görünümlü bir vites kolu ve polisajlı paslanmaz çelikten spor pedallar etkileyicidir. Kombi gösterge, görsel olarak C 63 AMG deki tüp tasarımından esinlenmiştir. Spor süspansiyonları, hıza duyarlı sportif direksiyon ve önde delikli fren diskleri ve kaliperleriyle sıradışı bir çevikliğe sahiptir ve sürüş keyfini garanti eder. Üzerinde 12 adet tuş bulunan, alt kısmı düz ve nappa deri kaplı yeni üç kollu çok fonksiyonlu spor direksiyon simidi, gerçek bir yarış otomobili atmosferi sağlar. Standart olarak siyah veya alpaka grisi renkte ARTICO yapay deri/liverpool kumaştan koltuk döşemesi, isteğe bağlı olarak başka renk kombinasyonlarında deri koltuklar seçenek olarak sunulmaktadır.

16 OPAK RENKLER METALİK RENKLER 1 METALİK-ÖZEL RENKLER 1 STANDART DONANIM Renkler STANDART DONANIM Döşemeler 021 Brighton kumaş 040 Siyah 183 Manyetit siyahı 779 Alabandin grisi Siyah 122 ARTICO1, 2 deri 590 Ateş opali 197 Obsidiyan siyahı 799 Elmas beyazı 028 Brighton kumaş Alpaka grisi 128 ARTICO1, 2 deri 650 Kalsit beyazı 497 Kübrit kahverengisi 062 Brighton kumaş 775 İridyum gümüşü Siyah/mavi 792 Paladyum gümüşü 065 Brighton kumaş Siyah/bej 794 İnci beji STANDART DONANIM Süs parçaları H80 Parlak siyah piyano boyası 890 Kavansit mavisi 734 Ahşap Okaliptüs 1

17 ELEGANCE Renkler ELEGANCE Döşemeler AVANTGARDE Renkler AVANTGARDE Döşemeler 421 Newcastle kumaş 721 ARTICO 2 deri/liverpool kumaş Siyah 122 1, Deri Siyah /Siyah 221 Deri Newcastle kumaş 728 ARTICO 2 deri/liverpool kumaş Badem beji 125 1, Deri Siyah / Alpaka grisi 228 Deri Newcastle kumaş 224 Deri 1 Alpaka grisi 128 1, Deri Siyah /Cappuccino 235 Deri 1 Siyah / Sahara beji ELEGANCE Süs parçaları AVANTGARDE Süs parçaları H06 Mat kahverengi dişbudak ağacı 739 Polisajlı alüminyum 1 Özel donanım. 731 Parlak koyu kahverengi ceviz ahşabı Parlak siyah dişbudak ağaç 1 2 ARTICO suni deri.

18 Ölç ü ler Tüm veriler milimetre cinsindendir. Verilen ölçüler ortalama değerlerdir. Temel donanıma sahip ve yüksüz durumdaki araçlar için geçerlidir.

19 Teknik değerler. C 180 CDI C 200 CDI C 220 CDI C 250 CDI C 250 CDI 4MATIC C 300 CDI 4MATIC DİZEL MOTORLAR BlueEFFICIENCY BlueEFFICIENCY BlueEFFICIENCY BlueEFFICIENCY BlueEFFICIENCY BlueEFFICIENCY1 Toplam hacim (cm3 ) Nominal güç2 (kw (HP) d/d da) 88/ / / / / /3800 Hızlanma km/s (sn) 10,5 (10,8) 9,2 (9,1) 8,4 (8,1) 7,0 (7,1) (7,1) (6,4) Azami hız yakl. (km/h) 208 (206) 218 (215) 232 (231) 240 (240) (240) (250) 3 Yakıt tüketimi3 (lt/100 km) şehir içi 5,9 6,3 (6,1 6,4) 5,9 6,3 (6,1 6,4) 5,6 6,3 (6,0 6,4) 6,1 6,7 (6,0 6,4) (8,7 9,0) (9,1 9,2) şehir dışı 4,1 4,7 (4,3 4,7) 4,1 4,7 (4,3 4,7) 3,7 4,3 (4,1 4,5) 4,0 4,5 (4,1 4,5) (5,0 5,4) (5,9 6,1) ortalama 4,8 5,3 (4,9 5,3) 4,8 5,3 (4,9 5,3) 4,4 5,1 (4,8 5,2) 4,8 5,3 (4,8 5,2) (6,4 6,8) (7,0 7,2) CO 2 Emisyonları 3 (g/km) ( ) ( ) ( ) ( ) ( ) ( ) Emisyon sınıfı Euro 5 Euro 5 Euro 5 Euro 5 Euro 5 Euro 5 C 180 C 200 C 250 C 350 C 350 4MATIC BENZİNLİ MOTORLAR BlueEFFICIENCY BlueEFFICIENCY BlueEFFICIENCY BlueEFFICIENCY BlueEFFICIENCY Toplam hacim (cm3 ) Nominal güç2 (kw (HP) d/d da) 115/ / / / /6500 Hızlanma km/s (sn) 9,0 (8,9) 8,2 (7,8) (7,2) (6,0) (6,0) Azami hız yakl. (km/h) 225 (223) 237 (235) (240) (250) 3 (250) 3 Yakıt tüketimi3 (lt/100 km) şehir içi 9,3 9,6 (8,7 8,9) 9,3 9,8 (8,7 9,0) (8,7 9,0) (9,4 9,6) (10,0 10,1) şehir dışı 5,2 5,9 (5,0 5,7) 5,2 5,8 (5,1 5,6) (5,1 5,6) (5,3 5,6) (5,9 6,1) ortalama 6,7 7,3 (6,4 6,9) 6,6 7,2 (6,4 6,9) (6,4 6,9) (6,8 7,0) (7,4 7,6) CO 2 Emisyonları 3 (g/km) ( ) ( ) ( ) ( ) ( ) Emisyon sınıfı Euro 5 Euro 5 Euro 5 Euro 5 Euro 5 1 Tahminen 2011 yılının 2. Çeyreğinin sonundan itibaren alınabilecek /99/AT metnindeki 80/1269/EWG yönetmeliğine göre veriler. 3 Verilen değerler öngörülen ölçüm yöntemine (80/1268/EWG yönetmeliğinin o an geçerli olan metnine göre) göre belirlenmiştir. Veriler tek bir araç modeline dayanmamaktadır ve bir teklifin parçası değildir, aksine farklı otomobil modelleri arasında karşılaştırma yapmaya yöneliktir. Daha başka teknik verileri adresinde bulabilrsiniz. 4 Elektronik olarak sınırlandırılmış.

20 Bu broşürde da yer alan verilerle ilgili açıklamalar: Bu baskının redaksiyonunun bitiminden sonra ( ) üründe değişiklikler yapılmış olabilir. Teslimat süresi dahilinde, konstrüksiyon ve şekil değişiklikleri, renk tonunda sapmalar ve teslimat kapsamında üretici tarafından değişiklik yapma hakkı, değişiklikler ve sapmalar, satıcının menfaatleri gözetilerek, satın alan için kabul edilebilir sınırlar dahilinde kalması şartıyla saklıdır. Satıcı veya üretici, siparişi veya sipariş edilen satın alma konusunu işaret veya numaralarla tanımlıyorsa, sadece bu husustan hiçbir hak talebi türetilemez. Resim ve çizimler, standart teslimat kapsamında bulunmayan özel donanım ve aksesuarlar da içerebilir. Renk sapmaları, baskı tekniğiyle ilgilidir. Bu katalog her ülkede sunulmayan tip ve hizmetler içerebilir. Bu basılı belge, bazı ülkelerde sunulmayan tipler ve hizmetler içerebilir. Yasal, hukuki ve vergi ile ilgili ifadeler ve etkiler sadece Almanya Federal Cumhuriyeti için ve bu broşürün redaksiyon işlemlerinin bitiş tarihi itibariyle geçerlidir. Bu nedenle bağlayıcı olan son durumu lütfen Mercedes-Benz. Türk A.Ş. bayisine danışınız. İletişim Hattı: Daimler AG, Stuttgart BC/MR /0111 Printed in Germany

Mutluluğu yolda bulun.

Mutluluğu yolda bulun. E-Serisi. Sedan. Mutluluğu yolda bulun. Gözünüzde bıraktığı ilk izlenimden parmak uçlarınızdaki son karıncalanmaya kadar yeni E-Serisi AVANTGARDE, karşılaşmanın ilk saniyesinden son saniyesine kadar ikna

Detaylı

Yeni C-Serisi. Hissedilir derecede daha klas.

Yeni C-Serisi. Hissedilir derecede daha klas. C-Serisi. Yeni C-Serisi. Hissedilir derecede daha klas. Dirence karşı zarif manevralar yapan bir aerodinamizme sahip, gelişime adını veren üstün hafiflik. İstek üzerine, akıllı ve düzgün dozajlanmış bir

Detaylı

Tek bir metre yol katetmeden geleceğe ulaşacaksınız.

Tek bir metre yol katetmeden geleceğe ulaşacaksınız. S-Serisi. Tek bir metre yol katetmeden geleceğe ulaşacaksınız. Gün hala yazılmamışken yeni S-Serisi nin radyatörü, kaputunda yıldızı ile heybetli bir şekilde garajdan sabaha karşı uzanırken, yeni zamanın

Detaylı

larınızın altında döşemelerin gıcırdama sesleri, bildiğiniz kokular, benzersiz bir silü. Net şekli, arazi efsanesi olan G-Serisiʼni hatırlatıyor.

larınızın altında döşemelerin gıcırdama sesleri, bildiğiniz kokular, benzersiz bir silü. Net şekli, arazi efsanesi olan G-Serisiʼni hatırlatıyor. GLK-Serisi. larınızın altında döşemelerin gıcırdama sesleri, bildiğiniz kokular, benzersiz bir silü. Net şekli, arazi efsanesi olan G-Serisiʼni hatırlatıyor. Tamponda LED gündüz seyir l in birer göstergesidir

Detaylı

Yeni Vito Select, çok özel hissetmeniz için ünlü olmanız gerekmiyor.

Yeni Vito Select, çok özel hissetmeniz için ünlü olmanız gerekmiyor. Yeni Vito Select. Yeni Vito Select, çok özel hissetmeniz için ünlü olmanız gerekmiyor. Her türlü yol şartına uygun bir şekilde tasarlanmış olan yeni Vito Select, çok yönlülüğü, konforu ve her zaman güvenilir

Detaylı

Yeni S-Serisi Coupé. Gran Performer.

Yeni S-Serisi Coupé. Gran Performer. S-Serisi. Coupé. Yeni S-Serisi Coupé. Gran Performer. Şaşırtan bir tasarım dili ile başladı her şey. Sportif ve büyük bir Coupé nin kendine özgü orantıları, üzerinde güç bombeleri olan uzatılmış motor

Detaylı

>> Şehir için harika bir fikir. smart fortwo pure, pulse, passion, smart BRABUS ve BRABUS Xclusive.

>> Şehir için harika bir fikir. smart fortwo pure, pulse, passion, smart BRABUS ve BRABUS Xclusive. (Sabit telefondan ücretsiz arama. Cep telefonlarından aramalar için ücretler farklı olabilir.) D/A/CH smart Infocenter 00800 2 77 77 77 7 smart ınızı Avrupa Birliği nin (AB) ikinci el araç yasası gereğince

Detaylı

Yeni Vito. Kombi, Mixto ve Panelvan.

Yeni Vito. Kombi, Mixto ve Panelvan. Yeni Vito. Kombi, Mixto ve Panelvan. Yeni Vito. Kendi işinin patronları da terfi eder. Hafif ticari araçların uzmanı Mercedes-Benz den gerçek ticaret erbapları ve işinin uzmanları için yepyeni bir araç:

Detaylı

CLS-Serisi. Coupé ve Shooting Brake.

CLS-Serisi. Coupé ve Shooting Brake. CLS-Serisi. Coupé ve Shooting Brake. Yeni nesil CLS. Işıldayan tasarım. İnsan, hayatında kaç defa sıra dışı bir kişilikle karşılaşır? Eğer isterseniz, her gün ve her sürüşte olabilir. Yeni nesil CLS, geleceğe

Detaylı

Q5 Audi Q5 Q5 hybrid quattro. Audi Teknoloji ile bir adım önde

Q5 Audi Q5 Q5 hybrid quattro. Audi Teknoloji ile bir adım önde Q5 Audi Q5 Q5 hybrid quattro Audi Teknoloji ile bir adım önde Sayfa Büyüleyicilik 4 Audi Q5 32 Audi Q5 hybrid quattro Teknik 36 Audi ve Verimlilik 50 Yürüyen aksam, Offroad, ESC 38 Audi ultra 52 Audi

Detaylı

Audi A4 A4 Avant A4 allroad quattro Audi S4 S4 Avant Audi Teknoloji ile bir adım önde

Audi A4 A4 Avant A4 allroad quattro Audi S4 S4 Avant Audi Teknoloji ile bir adım önde A4 Audi A4 A4 Avant A4 allroad quattro Audi S4 S4 Avant Audi Teknoloji ile bir adım önde Sayfa Büyüleyicilik 4 Audi A4 Sedan ve A4 Avant 26 Audi A4 allroad quattro 36 Audi S4 Sedan ve S4 Avant Teknik

Detaylı

Audi A6 A6 Avant. Teknoloji ile bir adım önde

Audi A6 A6 Avant. Teknoloji ile bir adım önde A6 Audi A6 A6 Avant Audi Teknoloji ile bir adım önde Sayfa Büyüleyicilik 4 Audi A6 Teknik 34 Alüminyum-Hybrid-Yapı tarzı 46 quattro /Spor difransiyelli quattro 36 MMI Multi Medya Arayüzü 48 Gece görüş

Detaylı

Audi A7 Sportback Audi S7 Sportback

Audi A7 Sportback Audi S7 Sportback Donanımlar Audi A7 Sportback/S7 Sportback HomeLink 86 İç aydınlatma 85 İç ve dış aydınlatma paketi 85 İlkyardım malzemesi 98 Isı yalıtımlı cam 87 Isıtmalı koltuklar 88 ISOFIX çocuk koltuğu bağlantısı 88

Detaylı

BMW Serisi Sedan. Sheer Driving Pleasure. www.bmw.com.tr BMW SERİSİ SEDAN. BMW EFFICIENTDYNAMICS. DAHA AZ TÜKETİM. DAHA FAZLA SÜRÜŞ KEYFİ.

BMW Serisi Sedan. Sheer Driving Pleasure. www.bmw.com.tr BMW SERİSİ SEDAN. BMW EFFICIENTDYNAMICS. DAHA AZ TÜKETİM. DAHA FAZLA SÜRÜŞ KEYFİ. BMW Serisi Sedan www.bmw.com.tr Sheer Driving Pleasure BMW SERİSİ SEDAN. BMW EFFICIENTDYNAMICS. DAHA AZ TÜKETİM. DAHA FAZLA SÜRÜŞ KEYFİ. BAZEN BİR RESİM BİN SÖZCÜĞE BEDELDİR. Editoryal HER AN DAHA DA MÜKEMMEL.

Detaylı

BMW X. Sheer Driving Pleasure. www.bmw.com.tr YENİ BMW X. BMW EfficientDynamics Daha az tüketim. Daha fazla sürüş keyfi.

BMW X. Sheer Driving Pleasure. www.bmw.com.tr YENİ BMW X. BMW EfficientDynamics Daha az tüketim. Daha fazla sürüş keyfi. BMW X www.bmw.com.tr Sheer Driving Pleasure YENİ BMW X. BMW EfficientDynamics Daha az tüketim. Daha fazla sürüş keyfi. BROŞÜRÜ- NÜZDEN DAHA FAZLA YARARLA- NIN. YENİ BMW X3. SINIRSIZ ÇOK YÖNLÜLÜK. GÖSTERİLEN

Detaylı

Audi A6 Sedan A6 Avant A6 allroad quattro Audi S6 Sedan S6 Avant. Teknoloji ile bir adım önde

Audi A6 Sedan A6 Avant A6 allroad quattro Audi S6 Sedan S6 Avant. Teknoloji ile bir adım önde A6 Audi A6 Sedan A6 Avant A6 allroad quattro Audi S6 Sedan S6 Avant Audi Teknoloji ile bir adım önde Sayfa Büyüleyicilik 4 Audi A6 Sedan ve A6 Avant 18 Audi A6 allroad quattro 26 Audi S6 Sedan ve S6 Avant

Detaylı

POLO. BÜYÜKSÜN. Volkswagen seemore ile Polo, ios ve Android tabanlı cihazınızda.

POLO. BÜYÜKSÜN. Volkswagen seemore ile Polo, ios ve Android tabanlı cihazınızda. Polo POLO. BÜYÜKSÜN. Volkswagen seemore uygulaması; Volkswagen in ilanlarına, kataloglarına, broşürlerine, TV reklamlarına, hatta radyo spotlarına yerleştirdiği özel içerikleri, ios ve Android tabanlı

Detaylı

Audi A6 allroad quattro. Audi Teknoloji ile bir adım önde

Audi A6 allroad quattro. Audi Teknoloji ile bir adım önde A6 Audi A6 allroad quattro Audi Teknoloji ile bir adım önde Sayfa Büyüleyicilik 4 Audi A6 allroad quattro Teknik 22 Audi ultra 30 MMI MMI Multimedya arayüzü 24 FSI /TFSI 31 Audi connect 26 TDI 32 Audi

Detaylı

BMW i. Sheer Driving Pleasure. YENİ BMW i. ELEKTRİKLİ VE HEYECAN VERİCİ. www.bmw.com.tr/i

BMW i. Sheer Driving Pleasure. YENİ BMW i. ELEKTRİKLİ VE HEYECAN VERİCİ. www.bmw.com.tr/i BMW i Sheer Driving Pleasure YENİ BMW i. ELEKTRİKLİ VE HEYECAN VERİCİ. www.bmw.com.tr/i YENİ BMW i3 02 03 YENİ BMW i. BMW i deneyimi... İNOVASYON VE TEKNOLOJİ. Otomobil konsepti... BMW Effi cientdynamics...

Detaylı

Orijinal-Aksesuar A-Serisi için.

Orijinal-Aksesuar A-Serisi için. Orijinal-Aksesuar A-Serisi için. İçindekiler 004 Telematik Multimedia Navigasyon Telefon modülleri 012 Dış donanım Hafif alaşımlı jantlar Lastik aksesuarları 022 MercedesSport A-Serinizi kişiselleştirin

Detaylı

HAYATI TÜM RENKLERİYLE YAŞAYIN DİYE TÜM VOLKSWAGENLERİN YETENEKLERİ ONDA TOPLANDI.

HAYATI TÜM RENKLERİYLE YAŞAYIN DİYE TÜM VOLKSWAGENLERİN YETENEKLERİ ONDA TOPLANDI. Yeni Tiguan HAYATI TÜM RENKLERİYLE YAŞAYIN DİYE TÜM VOLKSWAGENLERİN YETENEKLERİ ONDA TOPLANDI. İÇİNDEKİLER. 04 DONANIM & TEKNOLOJİLER. 10 Trend & Fun 11 Sport & Style 12 White Night 14 Dış donanım 16 İç

Detaylı

SIMPLY CLEVER. Yeni ŠKODA Octavia. Octavia

SIMPLY CLEVER. Yeni ŠKODA Octavia. Octavia SIMPLY CLEVER Yeni ŠKODA Octavia Octavia Yeni Octavia modelinin tasarımı, özgün şekli, net hatları, keskin kenarları ve apaçık yüzeyleri ile ilginizi çekecek. Yeni ŠKODA tasarım dili basit, kesin ve berraktır.

Detaylı

GÜZEL BİR ŞEY GÖRDÜKLERİNDE İNSANLARIN GÖZBEBEKLERİ %20 ORANINDA BÜYÜR.

GÜZEL BİR ŞEY GÖRDÜKLERİNDE İNSANLARIN GÖZBEBEKLERİ %20 ORANINDA BÜYÜR. GOLF İYİ BİR OTOMOBİL ÜRETMEK İÇİN İNANLARI İYİ TANIMALIINIZ. DAHA ÇOK KULAK VERDİK, DAHA FAZLA ZAMAN HARCADIK VE DAHA ÇOK ORU ORDUK. BİR TEK AMACIMIZ VARDI: ÜRÜCÜÜNÜ İYİ TANIYAN, YALNIZCA BUGÜNÜN DEĞİL,

Detaylı

BMW SERİSİ GRAN TURİSMO. HACİM KAVRAMINA YENİ BİR BOYUT. BMW EfficientDynamics Daha az tüketim. Daha fazla sürüş keyfi. BMW Serisi Gran Turismo

BMW SERİSİ GRAN TURİSMO. HACİM KAVRAMINA YENİ BİR BOYUT. BMW EfficientDynamics Daha az tüketim. Daha fazla sürüş keyfi. BMW Serisi Gran Turismo BMW Serisi Gran Turismo www.bmw.com.tr Sheer Driving Pleasure BMW SERİSİ GRAN TURİSMO. HACİM KAVRAMINA YENİ BİR BOYUT. BMW EfficientDynamics Daha az tüketim. Daha fazla sürüş keyfi. OLAĞANÜSTÜ DIŞ TASARIMA

Detaylı

Her yolculuk güvenle başlar.

Her yolculuk güvenle başlar. Toyota Corolla Her yolculuk güvenle başlar. Dikkat çekici tasarım, üstün kalite ve Toyota Optimal Drive gibi yenilikçi bir teknoloji. Toyota Corolla nın sunduğu tatmin edici sürüş deneyimi için anahtar

Detaylı

C mon! Ne için bekliyorsunuz?

C mon! Ne için bekliyorsunuz? Opel Corsa Motorlar ve Şanzımanlar 15 Sürüş Dinamiği 17 C mon! Ne için bekliyorsunuz? Güvenlik Konfor Akıllı Çözümler 18 20 23 Eğlenceyi sürüş keyfine çevirin. Opel Corsa nın mükemmel görünüşü heyecan

Detaylı

Yeni Passat ve Yeni Passat Variant

Yeni Passat ve Yeni Passat Variant Yeni Passat ve Yeni Passat Variant En az sizin kadar özel. Yeni Passat ve Yeni Passat Variant ın özgüveninin ne kadar yüksek olduğunu daha ilk bakışta fark edeceksiniz. Özgün tasarımlı LED High ön farlar

Detaylı

Auris. Farklı bir bakış açısı.

Auris. Farklı bir bakış açısı. Toyota Auris Auris. Farklı bir bakış açısı. Tasarım Toyota Auris yeni görünümüyle, daha dinamik tasarım anlayışının yansıması. Kalite Göz alıcı tasarımın incelikle işlenmiş malzemeler ve yüksek kaliteli

Detaylı

Orijinal Araç Aksesuarları. CLA-Serisi

Orijinal Araç Aksesuarları. CLA-Serisi Orijinal Araç Aksesuarları CLA-Serisi İçindekiler Telematik Multimedya Navigasyon Telefon modülleri Dış Donanım Hafif alaşımlı jantlar Jant/lastik aksesuarları Mercedes-Benz Sport CLA-Serinizi kişiselleştirin

Detaylı

CR-V. Varlığı toplum tarafından istenen bir marka olmak...

CR-V. Varlığı toplum tarafından istenen bir marka olmak... Varlığı toplum tarafından istenen bir marka olmak... Geliştirdiği teknolojiler ve geleceğe yaptığı yatırımlarla Honda, faaliyet gösterdiği her alanda bugün olduğu gibi gelecekte de toplum tarafından varlığını

Detaylı