UGE ÇEVRE ARITMA SĐSTEMLERĐ SAN.TĐC.LTD.ŞTĐ. * Çevre mevzuatına hakim, * Atık Yönetimi Danışmalığı konusunda bilgili,

Ebat: px
Şu sayfadan göstermeyi başlat:

Download "UGE ÇEVRE ARITMA SĐSTEMLERĐ SAN.TĐC.LTD.ŞTĐ. * Çevre mevzuatına hakim, * Atık Yönetimi Danışmalığı konusunda bilgili,"

Transkript

1 İlan Çevre Mühendisleri Aranıyor İlan sahibi UGE ÇEVRE ARITMA SĐSTEMLERĐ SAN.TĐC.LTD.ŞTĐ. * Çevre mevzuatına hakim, * Atık Yönetimi Danışmalığı konusunda bilgili, İş Tanımı * Arıtma tesisi işletme ve koordinasyonunu yürütebilecek, * Çevre Görevlisi Belgesi ne sahip, * Çorlu'da ikamet eden, * Seyahat engeli bulunmayan, * Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayacak, * Ehliyetli (aktif olarak araç kullanabilen), * Sigara içmeyen, * Minimum 2 sene deneyimli, ( Erkek adayların askerlik görevini yapmış olması gerekmektedir) Alınacak Personel Sayısı 2 İletişim Bilgileri Telefon : Adres : Đlgilenen adayların resimli cv'lerini (resimsiz cv ler değerlendirmeye alınmayacaktır) adresine göndermeleri rica olunur.

2 SUFEN PROJE YAZILIM MÜH. ĐNŞ. SAN. VE TĐC. LTD. ŞTĐ Firmamız bünyesinde istihdam edilmek üzere, Đçme Suyu Arıtma Tesisi alanında tecrübeli Çevre Mühendisi aranmaktadır.. Üniversitelerin Çevre Mühendisliği Bölümünden Mezun, Ankara da ikamet eden, En az 2 (iki) yıl deneyime sahip, Đyi derecede Autocad bilgisine sahip,. Hidrolik ve CBS konusunda kendisini geliştirmek isteyen, özgeçmişlerin verilen adrese mail atmaları gerekmektedir. Çağlar AKKUŞ / Başlangıç tarihi :22/01/2015 Bitiş tarihi :29/01/2015

3 Đlan Đlan sahibi Çevre Mühendisi Aranıyor. ERENSAN GERĐ DÖNÜŞÜM AMBALAJ ATIKLARI TEM. ĐNŞ. TAAH. TURZ. SAN. VE TĐC. A.Ş. Ambalaj Atığı Toplama ve Ayırma Tesisi olarak faaliyet gösteren firmamız bünyesinde istihdam edilmek üzere, Çevre Mühendisi personel alımı yapılacaktır. - Antalya da ikamet eden, - Çevre Görevlisi belgesine sahip, - B sınıfı ehliyet sahibi ve Aktif Sürücü Olan, - Sahada aktif olarak görev alabilecek, Seyahat engeli olmayan, - Ms Office programlarına hakim, - Yazılı ve Sözlü Đletişim becerileri yüksek adaylar. Tel: E-posta: Adres: Ünsal Mh. Hurdacılar Cd. No:176 Kepez/ANTALYA özgeçmişlerini verilen adrese mail atmaları gerekmektedir.

4 BORÇEV ÇEVRE DANIŞMANLIK EĞĐTĐM BELGELENDĐRME SAN. TĐC. LTD. ŞTĐ. Çevre Danışmanlık Hizmeti Üniversitelerin Çevre Mühendisliği bölümünden mezun çevre görevlisi belgesine sahip, Çevre Danışmanlığı konusunda çalışacak, Araç ehliyeti olan ve aktif araç kullanabilen, MS Office programlarına ve bilgisayar kullanımına iyi derecede hakim, Đnsan ilişkileri ve iletişimi kuvvetli, iyi organize olabilen ve sonuç odaklı çalışabilen, Đzmir'de ikamet eden, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Đlgilenenlerin özgeçmişlerini adresine göndermeleri rica olunur. Alınacak personel sayısı:1 Tel: 0(542) E-posta: Adres: Alsancak Mah. Kıbrıs Şehitleri Cad. No:134-1 Kat:2 D:206 Konak / ĐZMĐR Başlangıç tarihi : Bitiş tarihi :

5 POLAR ÇEVRE ĐŞ SAĞLIĞI ĐŞ GÜVENLĐĞĐ MÜHENDĐSLĐK DAN. LTD. ŞTĐ. Firmamız bünyesinde istihdam edilmek üzere, "Çevre Kanununca Alınması Gereken Đzin ve Lisanslar Hakkında Yönetmelik" kapsamında Çevre Görevlisi işlemlerinin yürütülmesi ve Đş Güvenliği Uzmanlığı hizmetlerinin gerçekleştirilmesi işleri için Çevre Mühendisi alınacaktır. Ankarada ikamet eden, Çevre Görevlisi Belgesine sahip, En Az C Sınıfı ĐSG Uzmanlık belgesine sahip Aktif araç kullanabilen, Diksiyonu düzgün, Günü birlik seyahat engeli olmayan, Bay adaylar için askerlik ile ilişiği olmayan adaylar. özgeçmişlerin verilen adrese mail atmaları gerekmektedir. Başlangıç tarihi : Bitiş tarihi :

6 KÜTAHYA MERKEZ 2.ORGANĐZE SANAYĐ BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ Müdürlüğümüz bünyesinde istihdam edilmek üzere,atıksu Arıtma Tesisi Đnşaatı kapsamında Kontrol Mühendisliği ile birlikte söz konusu tesisin işletmeye geçmesiyle tesis sorumluğunu üstlenecek ;ayrıca "Çevre Kanununca Alınması Gereken Đzin ve Lisanslar Hakkında Yönetmelik" kapsamında Çevre Görevlisi işlemlerinin yürütülmesi ve "Çevresel Etki Değerlendirmesi Yönetmeliği" kapsamında ÇED Raporları ve Proje Tanıtım Dosyası hazırlanması işleri için Çevre Mühendisi alınacaktır. Üniversitelerin Çevre Mühendisliği Bölümünden Mezun. Tercihen en az 3 yıl tecrübeli. Kütahya'da ikamet eden,edebilecek Çevresel Etki Değerlendirmesi Raporları ve Proje Tanıtım Dosyası hazırlama konusunda deneyimli veya bilgi sahibi, Çevre Görevlisi Belgesine sahip, Aktif araç kullanabilen, Seyahat engeli olmayan Diksiyonu düzgün,đletişim ve problem çözme becerisi yüksek,analitik düşünebilen MS Office uygulamalarına hakim, Bay adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,. Tercihen iyi derecede Đngilizce bilen özgeçmişlerin verilen adrese , fax veya kargo yoluyla göndermeleri gerekmektedir. fax:(0274) Tlf:(0274) Adres:Kütahya Merkez 2.OSB Müdürlüğü 75.Yıl Mh.Dumlupınar Bulv.73/1 Merkez/Kütahya Başlangıç tarihi : Bitiş tarihi :

7 MAĐ ÇEVRE YÖNETĐM DAN. ĐNŞ. MĐM. VE MAD. SAN. VE TĐC. LTD. ŞTĐ. Firmamız bünyesinde istihdam edilmek üzere, "Çevre Kanununca Alınması Gereken Đzin ve Lisanslar Hakkında Yönetmelik" kapsamında Çevre Görevlisi işlemlerinin yürütülmesi işleri için Çevre Mühendisi alınacaktır. Samsun da ikamet eden, Çevre Görevlisi Belgesine sahip, Aktif araç kullanabilen, Diksiyonu düzgün, Günü birlik seyahat engeli olmayan, Bay adaylar için askerlik ile ilişiği olmayan adaylar.. 2 yıl deneyimli özgeçmişlerin verilen adrese mail atmaları gerekmektedir. Bahçelievler Mah. Reşat Nuri Güntekin Sok. Đlin Apt. No: 11/B D:5 Đlkadım/SAMSUN Başlangıç tarihi : Bitiş tarihi :

8 TULIP Eğitim ve Danışmanlık LTD. ŞTĐ. Çevre, Deniz Kirliliği, Enerji konularında eğitim ve danışmanlık veren firmamızda, çevre danışmanlığı projelerinde ve destek olarak diğer projelerde de görev alacak Çevre Görevlisi olarak çalışan ÇEVRE MÜHENDĐSĐ aramaktayız. Üniversitelerin Mühendislik Fakülteleri' nin Çevre Mühendisliği bölümünden mezun, Çevre Danışmanlık konusunda 3 yıl deneyime sahip ve bunu belgeleyebilecek, Deniz kirliliği konusunda tecrübeli, Đstanbul Anadolu yakasında ikamet eden, Çevre Görevlisi Belgesine sahip, Diksiyonu düzgün, Günü birlik seyahat engeli olmayan, Bay adaylar için askerlik ile ilişiği olmayan adaylar, Takım çalışmasına yatkın, Kantitatif ve Analitik düşünce yapısına sahip, Proaktif çalışma şeklini benimsemiş, Planlama, koordinasyon ve sonuç odaklı, Dinamik ve esnek çalışma saatlerine uyumlu, Đyi düzeyde Đngilizce bilgisine sahip(okuma,yazma,konuşma) özgeçmişlerin verilen adrese mail atmaları gerekmektedir. PAKSA/METROPORT,Merdivenköy Mah. G 118 Sk. No:2, A Blok K:11, D: 36, Göztepe-Đstanbul Đlan Yayın Süresi(Đlanın bitiş tarihi Başlangıç tarihi: Bitiş tarihi:

9 OCN ÇEVRE MÜHENDĐSLĐK DAN. ĐNŞ. LTD. ŞTĐ. Firmamız bünyesinde istihdam edilmek üzere, "Çevre Kanununca Alınması Gereken Đzin ve Lisanslar Hakkında Yönetmelik" kapsamında Çevre Görevlisi işlemlerinin yürütülmesi ve "Çevresel Etki Değerlendirmesi Yönetmeliği" kapsamında ÇED Raporları ve Proje Tanıtım Dosyası hazırlanması işleri için Çevre Mühendisi alınacaktır. Ankara'da ikamet eden, Çevresel Etki Değerlendirmesi Raporları ve Proje Tanıtım Dosyası hazırlama konusunda en az iki (2) yıl deneyimli veya bilgi sahibi, Çevre Görevlisi Belgesine sahip, Aktif araç kullanabilen, Diksiyonu düzgün, Günü birlik seyahat engeli olmayan, Bay adaylar için askerlik ile ilişiği olmayan adaylar. özgeçmişlerin verilen adrese mail atmaları gerekmektedir. Başlangıç tarihi : Bitiş tarihi :

10 Ekonorm Çevre Đ.S.G. Ölçüm Hiz. Müh. Taah. San. Tic. Ltd. Şti. Firmamız bünyesinde istihdam edilmek üzere, "Çevre Đzin ve Lisans Yönetmeliği" kapsamında Çevre Danışmanlık Birimi nde görevlendirilmek üzere Çevre Mühendisi alınacaktır. Ankara da ikamet eden, Çevre Görevlisi Belgesine sahip, - En az iki yıl deneyimli, Aktif araç kullanabilen, Diksiyonu düzgün, Seyahat engeli olmayan, Bay adaylar için askerlik ile ilişiği olmayan adaylar. özgeçmişlerin verilen adrese mail atmaları gerekmektedir. Tel: 0 (312) Başlangıç tarihi : Bitiş tarihi :

11 ANKAÇED ÇEVRE DAN. MÜHENDĐSLĐK PLAN. ĐNŞ. LTD. ŞTĐ. Firmamız bünyesinde istihdam edilmek üzere "Çevresel Etki Değerlendirmesi Yönetmeliği" kapsamında ÇED Raporları ve Proje Tanıtım Dosyası hazırlanması işleri için Çevre Mühendisleri alınacaktır. Ankara da ikamet eden, ÇED sektöründe deneyimli Aktif araç kullanabilen, Seyahat engeli olmayan Bay adaylar için askerlik ile ilişiği olmayan adaylar. özgeçmişlerini verilen adrese mail atmaları gerekmektedir. : : Başlangıç tarihi : Bitiş tarihi :

12 BAF PROJE MÜTEAHĐTLĐK PLANLAMA ARITMA TĐC. SAN. LTD. ŞTĐ. Firmamız bünyesinde istihdam edilmek üzere, Arıtma projeleri, hazırlanması konusunda çalışabilecek Çevre Mühendisleri alınacaktır. Ankara da ikamet eden, Arıtma projeleri hazırlanmasında deneyimli Đngilizce bilen, Aktif araç kullanabilen, Diksiyonu düzgün, Seyahat engeli olmayan Bay adaylar için askerlik ile ilişiği olmayan adaylar. özgeçmişlerini verilen adrese mail atmaları gerekmektedir. : : Başlangıç tarihi : Bitiş tarihi :

13 KILIÇLAR ÇEVRE DENETİM VE DANIŞMANLIK SAN. TİC. LTD. ŞTİ. Firmamız bünyesinde istihdam edilmek üzere, "Çevre Đzin ve Lisans Yönetmeliği" kapsamında Çevre Görevlisi işlemlerinin yürütülmesi işleri için Çevre Mühendisleri alınacaktır. Kayseri de İkamet Eden, Çevre Görevlisi Belgesine sahip, Dinamik, sorumluluk sahibi, çözüm odaklı, İletişim, koordinasyon, planlama ve rapor hazırlama becerisi olan, İnsan ilişkilerinde başarılı ve iletişimi güçlü, Sürücü belgesine sahip, aktif araç kullanabilen, Askerliğini yapmış (Erkek adaylar için) ÇEVRE MÜHENDİSLERİ İSTİHDAM EDİLECEKTİR. Başvuru için; e-posta adresine fotoğraflı özgeçmişinizi gönderebilirsiniz. Gsm: Tel: E-posta: Adres: Serçeönü Mah. Ahi Evran Cad. Kültür İş Merkezi Kat:2/106 Kocasinan / KAYSERİ Başlangıç tarihi : Bitiş tarihi :

14 PROSES ÇEVRE BĐLĐMLERĐ DANIŞMANLIK MÜHENDĐSLĐK SAN. VE TĐC. LTD. ŞTĐ. Firmamızda ÇED ve PTD hazırlaması konularında çalışacak arkadaşlar arıyoruz. Takım çalışmasına uyumlu, çalışkan ve dinamik takım arkadaşları ile daha da güçlenmek istiyoruz. Đzmit/Kocaeli nde yer alan çalışma ofisimizde görevlendirmek üzere 1 adet ÇEVRE MÜHENDĐSĐ alınacaktır. ÇED Mevzuatına hakim, ÇED ve PTD raporlarının hazırlanmasında en az 1 yıl tecrübeli, E-Çed sistemine hakim, Yazılı ve sözlü iletişim becerisine sahip, iletişim gücü yüksek, Takım çalışmasına yatkın ve proje yönetim becerisine sahip, Analitik düşünce yapısına sahip, takipçi ve çözüm odaklı, Kocaeli nde ikamet eden, Erkek adaylar için askerliğini yapmış, Office, AutoCAD, Netcad programlarına hakim, Đngilizce tercih sebebi olabilir, Đlgilenen arkadaşlar özgeçmişlerini adresinden bize ulaştırabilirler. Adres: Alikahya Fatih Mah. Sultan Murat Cad. Manolya Apt. No:57 D:2 Đzmit/KOCAELĐ Tel: (0262) Fax: (0262) Başlangıç tarihi : Bitiş tarihi :

15 RKR MAKĐNE ĐMALAT ĐNŞ.SAN.TĐC.LTD.ŞTĐ. Arıtma tesislerinin tasarımında; teklif hazırlama ve ihale hazırlık süreçlerinde görev almak, Teklif ve ihale dosyalarının hazırlanmasında aktif rol oynamak, Proje çalışmalarında, keşif ve değerlendirme süreçlerinde görev almak, Müşterilere doğru ve uygun ürün seçiminde destek olmak ve öneride bulunmak. Üretim proseslerini bilmek ve müşteri talepleri ile üretim arasında koordinasyonu sağlamak. Üniversitelerin Çevre Mühendisliği bölümünden mezun, Teklif hazırlama, satış, konusunda tecrübeli,sistemli Çalışma, planlama ve koordinasyon becerilerine sahip, Seyahat engeli olmayan, KOCAELĐ, GEBZE BÖLGESĐNDE ĐKAMET EDENLER,ERKEK ADXAYLAR ĐÇĐN ASKERLĐĞĐNĐ YAPMIŞ ADAYLAR TERCĐHĐMĐZDĐR. TEL : ĐLGĐLĐ : FATĐH YILMAZ ŞĐRKET ADRESĐ : S.S.MARMARA GERĐ DÖNÜŞÜMCÜLER KOOPERATĐFĐ 242.ADA BAŞAK SOKAK NO:14/A ŞEKERPINAR-KOCAELĐ Başlangıç tarihi :12,01,2015 Bitiş tarihi :12,03,2015

16 EGAM GROUP Đlan Sahibi Firma BAM BAŞARININ ARAMA MOTORU ÖZEL EĞĐTĐM ÇEVRE YÖNETĐMĐ ELEKTRĐK ENERJĐ DANIŞMANLIK HĐZMETLERĐ YAYINCILIK TĐC. LTD. ŞTĐ. Firmamız bünyesinde istihdam edilmek üzere, "Çevre Đzin ve Lisans Yönetmeliği" kapsamında Çevre Görevlisi işlemlerinin yürütülmesi ve Yetkili kurumlarla ilişkilerin sağlanması Afyon, Konya, Antep ve Bursa da görev almak üzere 4 Çevre Mühendisi istihdam edilecektir. Belirtilen illerde ikamet etmek Çevre Görevlisi Belgesine sahip, Đletişim yeteneği güçlü Aktif araç kullanabilen, Diksiyonu düzgün, Günü birlik seyahat engeli olmayan, Bay adaylar için askerlik ile ilişiği olmayan adaylar. özgeçmişlerini verilen adrese mail atmaları gerekmektedir SK NO:16 K.1 D.1-2 MEVLANA MAH. BORNOVA /ĐZMĐR Mail: Tel: Başlangıç tarihi : Bitiş tarihi :

17 TAYTEK TEHLİKELİ ATIK YÖNETİM TEKNOLOJİLERİ İNŞ.NAK. SAN. TİC. LTD.ŞTİ. ÇEVRE MÜHENDİSİ/ÇEVRE GÖREVLİSİ TAYTEK firması olarak yetkili çevre danışmanlık ve atık yönetimi alanlarında faaliyet gösteren konularında deneyimli bir firmayız. Merkezimiz Ankara da olup İzmir deki şubemizde firmalarımıza hizmet verebilecek ve İzmir de ikamet eden bir elemana ihtiyacımız vardır. Çevre görevli belgesine sahip çevre mühendisi olmak, çevre sektöründe en az iki yıl çalışmış ve deneyimli olmak,,aktif araç kullanabilen, erkek adaylar için askerliğini yapmış olmak, seyahat engeli olmayan, bilgisayar programlarına hakim, kendine güvenen, iletişimi kuvvetli ve ikna kabiliyeti yüksek, çevre yasal mevzuatlarına hakim, kendini geliştirmeye ve yeniliğe açık, insan ilişkilerinde iyi ve uzun soluklu ve kalıcı olabilecek bir çevre mühendisine ihtiyacımız vardır. 1 Personel alınacaktır. Tel: GSM: E-posta: Adres: Mebusevleri iller sok.3/3 Çankaya /ANKARA Başlangıç tarihi : Bitiş tarihi :

18 MARTI KURUMSAL HĐZ. ÖZEL ĐSTĐHDAM BÜROSU TĐC. LTD. ŞTĐ. Danışmanlığını yapmakta olduğumuz, "Deri Đmalatı" sektöründe faaliyet gösteren firmamız için, aşağıdaki niteliklere sahip "Çevre Mühendisi" arayışımız bulunmaktadır. Üniversitelerin Çevre Mühendisliği Bölümü' nden mezun, Atık su arıtma tesisleri işletmesi konusunda deneyimli, Aktif olarak araç kullanabilen, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış, Đlgili yasal mevzuatlara hâkim, Raporlama yapabilecek. Yukarıda belirtilen özelliklere sahip adayların özgeçmişlerini verilen adrese mail atmaları veya telefonla iletişime geçmeleri gerekmektedir. Mail: Tel: Başlangıç tarihi : Bitiş tarihi :

19 ÇEVRE BOYUT DANIŞMANLIK ĐŞ SAĞLIĞI GÜVENLĐĞĐ MÜHENDĐSLĐK ĐNŞAAT ARAÇ KĐRALAMA TAAHHÜT SAN.VE TĐC.LTD.ŞTĐ Firmamız bünyesinde istihdam edilmek üzere, "Çevre Đzin ve Lisans Yönetmeliği" kapsamında Çevre Görevlisi işlemlerinin yürütülmesi işleri için Çevre Mühendisleri alınacaktır. Đstanbul Anadolu Yakasında ikamet eden, Çevre Görevlisi Belgesine sahip (Tercihen tecrübeli) Aktif araç kullanabilen, Diksiyonu düzgün, Seyahat engeli olmayan,. Office programlarına hakim, Bay adaylar için askerlik ile ilişiği olmayan bay-bayan Çevre Mühendisleri alınacaktır. özgeçmişlerin verilen adrese mail atmaları gerekmektedir. Başlangıç tarihi : Bitiş tarihi :

20 GÜZEL ÇEVRE PROJE MÜHENDĐSLĐK MÜŞAVĐRLĐK DAN.MADEN ĐNŞAAT SAN. VE TĐC.LTD.ŞTĐ. Firmamız bünyesinde istihdam edilmek üzere, "Çevre Kanununca Alınması Gereken Đzin ve Lisanslar Hakkında Yönetmelik" kapsamında Çevre Görevlisi işlemlerinin yürütülmesi ve "Çevresel Etki Değerlendirmesi Yönetmeliği" kapsamında ÇED Raporları ve Proje Tanıtım Dosyası hazırlanması işleri için Çevre Mühendisi alınacaktır. Ankara da ikamet eden, Çevresel Etki Değerlendirmesi Raporları ve Proje Tanıtım Dosyası hazırlama konusunda deneyimli veya bilgi sahibi, Çevre Görevlisi Belgesine sahip, Aktif araç kullanabilen, Diksiyonu düzgün, Günü birlik seyahat engeli olmayan, Bay adaylar için askerlik ile ilişiği olmayan adaylar. özgeçmişlerin verilen adrese mail atmaları gerekmektedir Başlangıç tarihi : Bitiş tarihi :

BAHÇECİ SAĞLIK GRUBU / İK & MUHASEBE STAJYERİ

BAHÇECİ SAĞLIK GRUBU / İK & MUHASEBE STAJYERİ BAHÇECİ SAĞLIK GRUBU / İK & MUHASEBE STAJYERİ Genel Nitelikler: Kadın Hastalıkları, doğum, infertilite ( kısırlık) ve üremeye yardımcı tekniklerin uygulamasında sektörün öncü kuruluşlarından Bahçeci Sağlık

Detaylı

PERSONEL ALIM İLANI SINAV TAKVİMİ İLAN TARİHİ 06.08.2015 BAŞVURU TARİH VE SAATLERİ 07.09.2015-05.10.2015 (09:00-18:00)

PERSONEL ALIM İLANI SINAV TAKVİMİ İLAN TARİHİ 06.08.2015 BAŞVURU TARİH VE SAATLERİ 07.09.2015-05.10.2015 (09:00-18:00) PERSONEL ALIM İLANI TR71 Düzey 2 Bölgesinde (Aksaray, Kırıkkale, Kırşehir, Nevşehir, Niğde) Nevşehir merkezli olarak kurulan Ahiler Kalkınma Ajansı'na (AHİKA) 5449 sayılı Kalkınma Ajanslarının Kuruluşu,

Detaylı

PERSONEL ALIM İLANI. Başvuru Tarihi : 20-27 Aralık 2013. : www.dogaka.gov.tr (online başvuru) Sınav Tarihi : 06-07 Ocak 2014

PERSONEL ALIM İLANI. Başvuru Tarihi : 20-27 Aralık 2013. : www.dogaka.gov.tr (online başvuru) Sınav Tarihi : 06-07 Ocak 2014 PERSONEL ALIM İLANI T.C. Doğu Akdeniz Kalkınma Ajansı [DOĞAKA], TR63 Düzey 2 Bölgesi nde [Hatay, Kahramanmaraş, Osmaniye İlleri] kurulan bir bölgesel kalkınma ajansı olup; ajansın merkezi Hatay dadır.

Detaylı

Sınav Başvuru Tarih ve Saatleri: 27 Ağustos 2010 13 Eylül 2010 tarihleri saat: 08.30 16.30 (Haftasonu ve resmi tatil günleri hariç)

Sınav Başvuru Tarih ve Saatleri: 27 Ağustos 2010 13 Eylül 2010 tarihleri saat: 08.30 16.30 (Haftasonu ve resmi tatil günleri hariç) ANKARA KALKINMA AJANSI (ANKARA) PERSONEL ALIM İLANI Ankara Kalkınma Ajansı na 5449 sayılı Kalkınma Ajanslarının Kuruluşu, Koordinasyonu ve Görevleri Hakkında Kanun ile buna istinaden çıkarılan Kalkınma

Detaylı

PERSONEL GİRİŞ SINAVI İLANI

PERSONEL GİRİŞ SINAVI İLANI PERSONEL GİRİŞ SINAVI İLANI T.C. Doğu Anadolu Kalkınma Ajansı (DAKA) 25.01.2006 tarih ve 5449 sayılı Kalkınma Ajanslarının Kuruluşu, Koordinasyonu ve Görevleri Hakkında Kanun ile 25.07.2006 tarih ve 26239

Detaylı

Başvuru Tarihi 22 Haziran - 6 Temmuz 2015 Sözlü Sınava Katılmaya Hak Kazanan Adayların 15 Temmuz 2015

Başvuru Tarihi 22 Haziran - 6 Temmuz 2015 Sözlü Sınava Katılmaya Hak Kazanan Adayların 15 Temmuz 2015 PERSONEL GİRİŞ SINAVI İLANI T.C. Orta Anadolu Kalkınma Ajansı (ORAN)'na 25.02.2006 tarih ve 5449 sayılı Kalkınma Ajanslarının Kuruluşu, Koordinasyonu ve Görevleri Hakkında Kanun ile 25.07.2006 tarih ve

Detaylı

T. C. FIRAT KALKINMA AJANSI PERSONEL ALIM İLANI

T. C. FIRAT KALKINMA AJANSI PERSONEL ALIM İLANI T. C. FIRAT KALKINMA AJANSI PERSONEL ALIM İLANI TRB1 Düzey 2 Bölgesinde (Bingöl, Elazığ, Malatya,Tunceli) hizmet veren Fırat Kalkınma Ajansı na (FKA) 5449 sayılı Kalkınma Ajanslarının Kuruluşu, Koordinasyonu

Detaylı

1. TÜM ADAYLAR İÇİN ARANAN GENEL ŞARTLAR

1. TÜM ADAYLAR İÇİN ARANAN GENEL ŞARTLAR T.C. Zafer Kalkınma Ajansı, 5449 sayılı Kalkınma Ajanslarının Kuruluşu, Koordinasyonu ve Görevleri Hakkında Kanun ile Kalkınma Ajansları Personel Yönetmeliği hükümleri çerçevesinde; 18 (on sekiz) Uzman

Detaylı

DİCLE KALKINMA AJANSI PERSONEL ALIM İLANI

DİCLE KALKINMA AJANSI PERSONEL ALIM İLANI DİCLE KALKINMA AJANSI PERSONEL ALIM İLANI Dicle Kalkınma Ajansı (DİKA), 25.01.2006 tarih ve 5449 sayılı Kalkınma Ajanslarının Kuruluşu, Koordinasyonu ve Görevleri Hakkında Kanun un 18 inci maddesi ile

Detaylı

ULUSAL METROLOJİ ENSTİTÜSÜ

ULUSAL METROLOJİ ENSTİTÜSÜ ULUSAL METROLOJİ ENSTİTÜSÜ İlan No: TBTK.UME. 2015-1 1) İŞİN TANIMI VE ÖZELLİKLERİ 1.1. Referans Kodu: UME.G2AL1-01/ AR-GE Personeli (Araştırmacı): Akışkanlar metrolojisi alanında deney, test, kalibrasyon,

Detaylı

MOODY INTERNATIONAL EĞĐTĐM LĐSTESĐ

MOODY INTERNATIONAL EĞĐTĐM LĐSTESĐ Moody International Certification Group GĐRĐŞ Moody International, 60 dan fazla ülkede 90 ın üzerinde ofisle hizmet veren Đngiltere merkezli Belgelendirme, Eğitim ve Gözetim grubudur. Grup 1911 yılından

Detaylı

SATIN ALMA BÖLÜMÜ YÖNETMELİĞİ

SATIN ALMA BÖLÜMÜ YÖNETMELİĞİ TÜRKİYE KIZILAY DERNEĞİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ SATIN ALMA BÖLÜMÜ YÖNETMELİĞİ 2004, ANKARA DAĞITIM PLANI SIRA NO DAĞITIM YERİ MİKTARI 1 Teftiş Kurulu Başkanlığı 1 2 Hukuk Müşavirliği 1 3 Savunma Uzmanlığı 1 4

Detaylı

Adaylar görev almak için seçtikleri bölge veya ilin dışındaki bir merkezde sınava girmek için Sınav Merkezi seçimi yapabileceklerdir,

Adaylar görev almak için seçtikleri bölge veya ilin dışındaki bir merkezde sınava girmek için Sınav Merkezi seçimi yapabileceklerdir, HALKBANK İÇ KONTROL DAİRE BAŞKANLIĞI VE İNSAN KAYNAKLARI DAİRE BAŞKANLIĞI 2013 YILI İÇ KONTROLÖR YARDIMCILIĞI VE UZMAN YARDIMCILIĞI GİRİŞ SINAVI İLANI Bankamız İç Kontrol Daire Başkanlığında görevlendirilmek

Detaylı

TEFTİŞ KURULU BAŞKANLIĞI

TEFTİŞ KURULU BAŞKANLIĞI TEFTİŞ KURULU BAŞKANLIĞI 2015 YILI MÜFETTİŞ YARDIMCILIĞI GİRİŞ SINAVI İLANI 2015 - Mayıs Türkiye Halk Bankası A.Ş. Teftiş Kurulu Başkanlığında istihdam edilmek üzere; Disiplinli, Çalışkan, Analitik düşünebilen,

Detaylı

TÜRKİYE İstanbul Valiliği İstanbul İl Özel İdaresi Genel Sekreterliği. İstanbul Deprem Riskini Azaltma ve Acil Durum Hazırlık Projesi

TÜRKİYE İstanbul Valiliği İstanbul İl Özel İdaresi Genel Sekreterliği. İstanbul Deprem Riskini Azaltma ve Acil Durum Hazırlık Projesi TÜRKİYE İstanbul Valiliği İstanbul İl Özel İdaresi Genel Sekreterliği İstanbul Deprem Riskini Azaltma ve Acil Durum Hazırlık Projesi İstanbul Proje Koordinasyon Bürosunda (İPKB) Çalıştırılmak Üzere ELEMAN

Detaylı

Türkiye Halk Bankası A.Ş. Teftiş Kurulu Başkanlığında istihdam edilmek üzere;

Türkiye Halk Bankası A.Ş. Teftiş Kurulu Başkanlığında istihdam edilmek üzere; HALKBANK TEFTİŞ KURULU BAŞKANLIĞI 2015 YILI MÜFETTİŞ YARDIMCILIĞI GİRİŞ SINAVI İLANI 2015 - Mayıs Türkiye Halk Bankası A.Ş. Teftiş Kurulu Başkanlığında istihdam edilmek üzere; Disiplinli, Çalışkan, Analitik

Detaylı

KADRO - GÖREV ve ROL TANIMLARI

KADRO - GÖREV ve ROL TANIMLARI KADRO - GÖREV ve ROL TANIMLARI 1. KADRO GÖREV TANIMLARI 2. ROL TANIMLARI 1. KADRO - GÖREV TANIMLARI GÖREV TANIMI VE İŞ GEREKLERİ TANIMLAR Görevin Adı / Kodu Genel Müdür / GM-0-00 NİTELİK ve BECERİLER Eğitim

Detaylı

GÖREVLİ ÖĞRENCİ PROGRAMI (Kısmi Zamanlı Statüde Öğrenci Çalıştırma) Bilgi ve İş Tanımları Metni 2014-2015 Güz

GÖREVLİ ÖĞRENCİ PROGRAMI (Kısmi Zamanlı Statüde Öğrenci Çalıştırma) Bilgi ve İş Tanımları Metni 2014-2015 Güz GÖREVLİ ÖĞRENCİ PROGRAMI (Kısmi Zamanlı Statüde Öğrenci Çalıştırma) Bilgi ve İş Tanımları Metni 2014-2015 Güz Görevli Öğrenci Programı Hakkında Görevli Öğrenci Programı (Kısmi Zamanlı Statüde Öğrenci Çalıştırma)

Detaylı

T.C. GÜNEY EGE KALKINMA AJANSI PERSONEL ALIM İLANI

T.C. GÜNEY EGE KALKINMA AJANSI PERSONEL ALIM İLANI T.C. GÜNEY EGE KALKINMA AJANSI PERSONEL ALIM İLANI Güney Ege Kalkınma Ajansı (GEKA), 25/01/2006 tarih ve 5449 sayılı Kalkınma Ajanslarının Kuruluşu, Koordinasyonu ve Görevleri Hakkında Kanun ile 25/07/2006

Detaylı

İÇİNDEKİLER İSTANBUL BİLGİ ÜNİVERSİTESİ BİLGİ DE ÖNLİSANS MESLEK YÜKSEKOKULU

İÇİNDEKİLER İSTANBUL BİLGİ ÜNİVERSİTESİ BİLGİ DE ÖNLİSANS MESLEK YÜKSEKOKULU İÇİNDEKİLER İSTANBUL BİLGİ ÜNİVERSİTESİ BİLGİ DE ÖNLİSANS 7 9 MESLEK YÜKSEKOKULU Aşçılık* Bankacılık ve Sigortacılık* Deniz Ulaştırma ve İşletme Dış Ticaret Grafik Tasarımı* Halkla İlişkiler ve Tanıtım

Detaylı

İnsanı Seviyoruz, Değerini Tartışmıyoruz.

İnsanı Seviyoruz, Değerini Tartışmıyoruz. İnsanı Seviyoruz, Değerini Tartışmıyoruz. İş Güvenliği Uzmanlığı Hizmeti İşyeri Hekimliği Hizmeti Sağlık Personeli Hizmeti Danışmanlık ve Eğitim Hizmetleri Ankara OSGB Eğitim Danışmanlık Mühendislik, yaklaşık

Detaylı

GÖREVLİ ÖĞRENCİ PROGRAMI (Kısmi Zamanlı Statüde Öğrenci Çalıştırma) Bilgi ve İş Tanımları Metni 2014-2015 Güz

GÖREVLİ ÖĞRENCİ PROGRAMI (Kısmi Zamanlı Statüde Öğrenci Çalıştırma) Bilgi ve İş Tanımları Metni 2014-2015 Güz GÖREVLİ ÖĞRENCİ PROGRAMI (Kısmi Zamanlı Statüde Öğrenci Çalıştırma) Bilgi ve İş Tanımları Metni 2014-2015 Güz Görevli Öğrenci Programı Hakkında Görevli Öğrenci Programı (Kısmi Zamanlı Statüde Öğrenci Çalıştırma)

Detaylı

T.C. DİCLE KALKINMA AJANSI TRC3 (Mardin, Batman, Şırnak, Siirt) DÜZEY 2 BÖLGESİ BAĞIMSIZ DEĞERLENDİRİCİ GÖREVLENDİRİLMESİ İLANI

T.C. DİCLE KALKINMA AJANSI TRC3 (Mardin, Batman, Şırnak, Siirt) DÜZEY 2 BÖLGESİ BAĞIMSIZ DEĞERLENDİRİCİ GÖREVLENDİRİLMESİ İLANI T.C. DİCLE KALKINMA AJANSI TRC3 (Mardin, Batman, Şırnak, Siirt) DÜZEY 2 BÖLGESİ BAĞIMSIZ DEĞERLENDİRİCİ GÖREVLENDİRİLMESİ İLANI Dicle Kalkınma Ajansı, 14.07.2011 tarihi itibariyle proje teklif çağrısını

Detaylı

4500 Stajyer Aranıyor!

4500 Stajyer Aranıyor! On5yirmi5.com 4500 Stajyer Aranıyor! İşte İnsan'ın araştırmasına katılan 44 şirket, 2011'de toplam 4 bin 500 stajyer kabul edeceğini açıkladı. İşte o şirketler... Yayın Tarihi : 28 Şubat 2011 Pazartesi

Detaylı

Bağımsız Değerlendirici İlanı

Bağımsız Değerlendirici İlanı Bağımsız Değerlendirici İlanı Batı Akdeniz Kalkınma Ajansı tarafından TR61 (Isparta, Antalya, Burdur) Düzey 2 Bölgesinde 2011 yılı ve takip eden yıllarda yürütülecek mali destek programlarına başvuruda

Detaylı

Her pozisyon için aranan nitelikler, pozisyon referans kodları ile birlikte pozisyon referans listesinde bulunmaktadır.

Her pozisyon için aranan nitelikler, pozisyon referans kodları ile birlikte pozisyon referans listesinde bulunmaktadır. UZMAN VE PROJE ASİSTANI İSTİHDAM DUYURUSU 05.06.2013 ve 10.02.2014 tarihlerinde internet sayfalarımızda yayınlanan iş ilanları iptal edilmiş olup geçerli olan son ilanımız aşağıdaki gibidir: T.C. Çevre

Detaylı

SAVUNMA SANAYİİ ARAŞTIRMA VE GELİŞTİRME ENSTİTÜSÜ

SAVUNMA SANAYİİ ARAŞTIRMA VE GELİŞTİRME ENSTİTÜSÜ SAVUNMA SANAYİİ ARAŞTIRMA VE GELİŞTİRME ENSTİTÜSÜ İlan No: TBTK.SAGE.2015-01 (Araştırmacı) 1) İŞİN TANIMI VE ÖZELLİKLERİ 1.1. Referans Kodu: SAGE.A.ETB01 / AR-GE Personeli Elektronik Tasarım Biriminde

Detaylı

T.C. SAĞLIK BAKANLIĞI Türkiye Kamu Hastaneleri Kurumu KAMU HASTANE BİRLİKLERİ SAĞLIK TURİZMİ ORGANİZASYONU

T.C. SAĞLIK BAKANLIĞI Türkiye Kamu Hastaneleri Kurumu KAMU HASTANE BİRLİKLERİ SAĞLIK TURİZMİ ORGANİZASYONU KAMU HASTANE BİRLİKLERİ SAĞLIK TURİZMİ ORGANİZASYONU Bakanlığımıza bağlı sağlık kurum ve kuruluşlarında sağlık turizmi kapsamında verilen sağlık hizmetleri, Sağlık Turizmi ve Turist Sağlığı Kapsamında

Detaylı

T.C. Resmî Gazete. Başbakanlık Mevzuatı Geliştirme ve Yayın Genel Müdürlüğünce Yayımlanır. 6 Kasım 2012 SALI BAŞBAKANLIĞA VEKÂLET ETME İŞLEMİ

T.C. Resmî Gazete. Başbakanlık Mevzuatı Geliştirme ve Yayın Genel Müdürlüğünce Yayımlanır. 6 Kasım 2012 SALI BAŞBAKANLIĞA VEKÂLET ETME İŞLEMİ T.C. Resmî Gazete Başbakanlık Mevzuatı Geliştirme ve Yayın Genel Müdürlüğünce Yayımlanır Kuruluşu : 7 Ekim 1920 6 Kasım 2012 SALI Sayı : 28459 YÜRÜTME VE İDARE BÖLÜMÜ BAŞBAKANLIĞA VEKÂLET ETME İŞLEMİ T.C.

Detaylı

BELGE YÖNETİMİ VE OFİS UYGULAMALARI

BELGE YÖNETİMİ VE OFİS UYGULAMALARI T.C. ANADOLU ÜNİVERSİTESİ YAYINI NO: 2524 AÇIKÖĞRETİM FAKÜLTESİ YAYINI NO: 1495 BELGE YÖNETİMİ VE OFİS UYGULAMALARI Yazarlar Doç.Dr. Serap BENLİGİRAY (Ünite 1) Doç.Dr. Erhan GÜMÜŞ (Ünite 2) Doç.Dr. Erdal

Detaylı