Add your name here Add your phone number here

Ebat: px
Şu sayfadan göstermeyi başlat:

Download "Add your name here Add your phone number here"

Transkript

1 Add your name here Add your phone number here Merhaba, Aradığınız ev bir hayalden öte bundan sonra hayatınızın büyük bir kısmını huzur, mutluluk ve sağlık içinde geçireceğiniz bir yuva. Kapısından içeri girdiğiniz anda kendinizi iyi hissedeceğiniz güvenli bir ortam. Konu sadece yeni bir mülk almakla ilgili değil, hayatınız ve hayallerinizle de ilgili. Yeni bir ev aradığınızı duydum. Bu arayışınızda size yardımcı olmayı arzu ediyorum. Sizin profesyonel Gayrimenkul Danışman ınız olmak istiyorum. Ben her müşterime ayrı ayrı özen gösterip, onların yaşam tarzlarını ve ihtiyaçlarını belirleyerek onlara yardımcı olurum. Bunu sizin için de yapmak istiyorum. Hayatınızda yepyeni bir sayfa açarken size yardımcı olma fikri bana inanılmaz bir heyecan veriyor. Bu nedenle de size sadece mükemmel bir ev bulmak için değil, teklif verme, pazarlıkları yürütmek ve tapu işlemleri dahil, satın alma sürecinin tüm ayrıntıları konusunda yardımcı olmayı arzuluyorum. Size vermiş olduğum bu dosyada, bir ev satın alacak olan herkes için yararlı olacak bilgiler var. Tüm satın alma süreci, sıkça sorulan sorular ve çevre hakkında bilgiler bulacaksınız. Aşağıda size vermiş olduğum bilgileri lütfen okuyunuz. Daha sonra karşılıklı bir araya gelelim ve tüm sürecin üstünden beraberce geçelim ve yeni evinizi bulmak için süreci başlatalım. Çevrede aradığınız özelliklere sahip evlerle ilgili - size özel - derinlemesine bir çalışma yapmayı öneriyorum. Tam aradığınız evi bulmak amacıyla çalışmalarıma başlamak için sabırsızlanıyorum. Sevgi ve Saygılarımla KW ANGORA Ahmet Taner Kışlalı Mah.Saltoğlu Cad.Yeşilaltınkent Sit. No: 4 Çayyolu Ankara Mobil: (0532) Ofis: (0312)

2 Yaşamaya {COMPANY Değer SLOGAN} Bir Bir Hayat

3 Her şey sizin için Benim Gayrimenkul Danışmanlığı işim tek bir kavram üzerine oturtulmuştur: Her şey sizin için! Sizin İhtiyaçlarınız Sizin Hayalleriniz Sizin Kaygılarınız Sizin Sorularınız Sizin Maddi Çıkarlarınız Sizin Zamanınız Sizin Hayatınız Benim hedefim satın alma süreciniz sırasında size her yönden iyi bir hizmet vermek ve sizi mutlu etmektir. Sizin beni arkadaşlarınıza ve çevrenize önermeniz için ben işimi çok iyi yapmalıyım. Belki de bu nedenle yaptığım işerin yarısından fazlasını sizlerin yönlendirmeleri ile yapıyorum. İyi hizmet karşılıksız kalmıyor. Sizin de yönlendirmelerinizi hak etmek için sabırsızlanıyorum!

4 Ev Arayışınız İnsanların hayallerindeki evleri arayıp bulmalarına yardımcı olmayı çok severim. Bu nedenle de her alıcıma zaman ayırarak, onlarla bire bir çalışarak yaşam tarzlarını, isteklerini ve ihtiyaçlarını anlamaya çalışırım. Bu çalışmam sadece oda sayıları, metre karelerle ilgili değildir. Yaşamınız ile ilgilidir ve yaşamınız benim için önemlidir. Benimle çalıştığınız zaman size şunları sağlayacağım. Bilgili ve güvenebileceğiniz bir Gayrimenkul Danışmanınız olacak. Pazarlık aşamasında sizin çıkarlarınızı gözetecek bir Danışmanınız olacak. Keller Williams Angora gibi güvenilir bir Gayrimenkul Firmasının desteği daima arkanızda olacak. Ev arama sürecini sizin adınıza yürütmek için bütün sistemlere sahibim. Vereceğim hizmetin bir parçası olarak sizin adınıza yapacağım çalışmalar aşağıdadır: Uygun olduğunu düşündüğüm evleri sizin adınıza önceden gezeceğim Evleri veya çevreyi gezerken daima sizin yanınızda olacağım Satışa yeni çıkan evler hakkında sizi bilgilendireceğim Bölgenin rayiç bedelleri ve piyasa hakkında size bilgiler vereceğim Yakın zamanda satılan evlerin kaça satıldıklarını sizinle paylaşacağım Hayalinizdeki evi bulana kadar size yardımcı olacağım

5 Nasıl Başlayacağız Genel Bilgiler İsim Soyadı Telefon E mail İsim Telefon E mail Birinci öncelikle iletişime geçmem gereken kişi kimdir ve ona en kolay nasıl ve zamanlar ulaşabilirim? Neden yeni bir ev almak istiyorsunuz? Yeni evinize ne zaman taşınmanız gerekiyor? Yeni evinizi konut kredisi ile mi alacaksınız? Ne kadar kredi kullanabileceğinizi bankanız ile konuştunuz mu? Hangi fiyat aralığında bir ev arıyorsunuz? Size bugün, ihtiyacınıza uygun ve isteklerinizin büyük bir kısmını karşılayan bir ev bulsam onu satın almak için yazılı bir teklif vermeyi düşünür müsünüz?

6 Yaşam Tarzınız Yaşam tarzınız Satın aldığınız evde kimler yaşayacak? Satın aldığınız evde sizden başka zaman zaman gece yatısına belli bir süre için gelip kalacak kişiler olacak mı ( Anneniz, Teyzeniz vs) Bana biraz evdeki yaşamınızdan bahseder misiniz? Evinizde neler yapmayı seversiniz? Çok gelen gideniniz olur mu? Evde sık sık davetler verir misiniz? Akşamları evinizde nasıl vakit geçirirsiniz? Hafta sonları ne yaparsınız? Evinizde olmasını istediğiniz size özel bazı ihtiyaçlar var mı? ( engelli rampası, depo vs) Evcil hayvanınız var mı? Evinizde olmazsa olmaz aklınıza ne geliyor? Büyük bir yemek odası, çalışma odası, kapalı garaj vs. Evinize bir arkadaşınız, tanıdığınız veya bir akrabanız geldiği zaman evinizin hakkında neler düşünmesini isterdiniz? Hayalinizdeki evi size bulabilmem için sormayı unuttuğum ama bilmem gereken başka bir şey var mı? Lokasyon İdeal olarak nerede ev arıyorsunuz? Satın almayı düşündüğünüz ev işinizden en fazla kaç dakika uzakta olmalı? İş yeriniz nerededir? Yakın bir çevrede çocuğunuzun okulu olması sizin için ne kadar önemli? Aradığınız belli bir manzara var mı? Okan Karaağaç

7 Evinizde Arzu Ettiğiniz Özellikler Genel Evinizin yapım yılı ile ilgili bir tercihiniz var mı? Satın almak istediğiniz ev sıfır masraf mı olmalı? Tadilat düşünür müsünüz? Nasıl bir banyo istersiniz? Mutfak? Bahçe, balkon, teras? Ne tip bir ev arıyorsunuz? Villa, ara kat, bahçe katı, çatı, site içerisinde,plaza katı vs Yaklaşık kaç metre kare bir ev arıyorsunuz? ( m2) Villa ise en fazla kaç kat olmalı? Ne büyüklükte bir bahçe düşünüyorsunuz? ( Müstakil ev ) Kaç araçlık ve nasıl bir otopark ihtiyacınız var? Sizin için evinizin dış görünüşü ile ilgili önemli olan şeyler nelerdir?

8 Evinizin içi ile ilgili Evin içi Genel olarak evin içi ile ilgili sevdikleriniz ve sevmedikleriniz nelerdir? Klasik, modern, yüksek tavan, açık mutfak vs. Yatak odaları Kaç yatak odalı bir ev arıyorsunuz? Bu odaları kimler kullanacak? Çocuklar, kayınvalide, bakıcı, hizmetli. Ebeveyn yatak odası ile ilgili tercihleriniz nelerdir? Banyolar Kaç banyo, kaç wc li bir ev bakıyorsunuz? Banyolarda ne gibi tercihleriniz var? Mutfak Mutfakta ne gibi tercihleriniz var? Kahvaltı yeri, beyaz eşya vs. Mutfakla ilgili istedikleriniz ve istemedikleriniz nelerdir? Yemek Odası Yemek odanız ile ilgili ne düşünüyorsunuz? Kaç kişilik bir yemek odası istiyorsunuz?

9 İstekleriniz! Oturma Odası Nelerin olmasını istemezsiniz? Mutlaka şömine olmalı mı?? Yaklaşık kaç m2 lik odalar düşünüyorsunuz? Başka nasıl bir odaya ihtiyacınız var? Satın almayı düşündüğünüzü evin içi hakkında bilmem gereken başka bir şey var m? Özet Evinizde mutlaka olmasını istediğin 5 özellik nedir.? Bu 5 özellik dışında mutlaka olması istediğiniz bir başka özellik daha var mı? Bunun dışında başka bir şey daha isteseniz ne isterdiniz? Satın almayı düşündüğünüz evin Hayallerinizin Evi olması için son olarak ne isterdiniz?

10 Hayalinizdeki Evin çevresi? Lütfen aşağıdakileri düşünün ve tercihleriniz hakkında bana bir fikir verin: En çok hoşunuza giden bölge neresidir? Beğendiğiniz bir sokak, cadde var mı? Çocuğunuz bu bölgede mi okula gidiyor? İş Yeriniz bu bölgeye yakın mı? En çok alışveriş yaptığınız dükkan veya dükkanlar nerededir? Boş vakitlerinizi geçirmek veya eylenmek için nerelere gidersiniz? Hedeflediğiniz bölge için bana vermek istediğiniz başka bir bilgi var mı?

11 Ev Satın Alma Süreci Bir Danışman Seçin Kredi İçin Ön Yeterlilik Alın Alıcı Görüşmesinde İhtiyaçlarınızı Belirleyin Uygun Portföyleri Seçin Portföyleri Gezin Satın Almak İçin Teklif Verin Koşulları Müzakere Edin Satış Sözleşmesini İmzalayın Deprem Raporu Temiz Kağıdı Sorunları Çözün (Varsa) * Ekspertiz Raporu * Konut Kredisi Çıksın * Gecikmiş Vergi Borcu Ödensin * Veraset vs. Tapuyu Belediyede ve Tapu Dairesinde Soruşturun Tapuda Şerh var mı? Belediyede Sorun Var Kapanış Masraflarını Temin Edin Tapu Devir İşlemleri Tapunun Sahibi Olun

12 Konut Kredisi Nasıl alınır Satın Almak İstediğiniz Ev için Konut Kredi Almak Konut kredisi kullanmak konusunda size her türlü bilgiyi vermeye hazırım. Kredi kullanım süreci boyunca daima sizin yanınızda olacağım ve sizi bu konuda yönlendireceğim 1.Kredi Almayı Düşündüğünüz Bankadan Ön Yeterlilik Alın Ev Arayışınıza başlamadan önce kredi kullanmak istediğiniz banka ile görüşmeniz uygun olur. Kullanabileceğiniz en yüksek kredi miktarını önceden bilmeniz şarttır. ( Kredi limitiniz ne kadardır?) Hangi şartlarda, hangi faiz oranı ile ve kaç yıl süreli kredi kullanmanın daha avantajlı olacağını öğrenin. 2. Ekspertiz Raporu Bir ev beğendikten sonra, kredi kullanacağınız zaman önce bankanın eksperi gelip bir ekspertiz raporu hazırlayacaktır. Çıkan ekspertiz değerine göre maksimum kullanabileceğiniz kredi miktarı belirlenecektir. Kredinin çıkması yaklaşık 7-10 günlük bir süreçtir. İleride ortaya çıkabilecek gelir vergileri nedeniyle kullanacağınız maksimum kredi miktarına beraber karar vermemiz uygun olur. 3. Tapu Devir İşlemleri Belediye de ve Tapu Daire sinde devir işlemleri oldukça karmaşık bir süreçtir. Bunu ben sizin adınıza takip edeceğim. Tapuya sadece imza atmak için gelmeniz gerekecektir.

13 {BUYERS NAME} Teklif Vermek Beğendiğiniz bir evi bulduğumuzda bir yazılı teklif vermemiz gerekecek. Bu oldukça hassas ve bölgenin rayiç bedellerini bilmeyi gerektiren bir süreçtir. Teklif Edilecek Fiyatın Belirlenmesi Beğendiğiniz ev için vereceğimiz teklif, evin tadilat durumuna, piyasada kalış süresine ve mülk sahibinin acil satış ihtiyacının olup olmamasına bağlı olarak değişecektir. Alıcılar bazen, mülk sahibi belki kabul eder düşüncesi ile düşük bir fiyat teklifi vermeyi tercih ederler. Bu genellikle ev sahibinin masaya oturmasını engelleyen yanlış bir yaklaşımdır. Evin Tahliye Edilme Süresi Bu sürede mümkün olduğu kadar esnek davranmak, verilen teklifin kabul edilmesini kolaylaştıran bir faktördür. Pazarlık Süreci Hazırlamış olduğumuz teklifi mülk sahibine veya onun Danışman ına ileteceğimiz zaman sizin orada olmanız gerekmiyor. Teklifimizi alan mülk sahibi aşağıdakilerden birini yapacaktır. Teklifi kabul edecektir Teklifi reddedecektir Yükseltilmiş karşı teklif verecektir. Doğal olarak en çok karşılaştığımız durum mülk sahibinin karşı teklif vermesidir. İşte bu noktada sizin çıkarlarınızı korumak için benim deneyimlerim ve müzakere etme yeteneklerim çok önem kazanacaktır. Karşı teklifi aldığımızda beraber oturup değerlendireceğiz, sizin amacınız doğrultusunda en uygun fiyatı ve koşulları kararlaştırıp mülk sahibi ile müzakere edeceğiz.

14 Kapanış ve Tapu Devri Hazırlanın Kapanış işlemleri ve tapu devrinin yapıldığı gün ev satın alma sürecinin sonu ve yeni hayatınızın başlangıcı demektir. Kapanış işlemlerinizin sıkıntısız ve herhangi bir pürüz ile karşılaşmadan yapılabilmesi için gerekli evraklar aşağıdadır. Nüfus Kağıdınızın Fotokopisi. Tapu devir günü aslı gerekecektir. Son altı ayda çekilmiş 4X6 cm ebadında 2 adet vesikalık resim Emlak alım vergisi Ödemenin nasıl yapılacağı konusunda mülk sahibi ile mutabık kalınması önemlidir. Farklı Durumlar Tapunun üstündeki olumsuz kayıtların incelenmesi, Şerhler. Belediye den temiz kağıdının alınması Üstünde ipotek olan mülkün tapu devrinin yapılması. Fek işlemi Konut Kredisi ile alınan mülklerin ipotek işlemleri Vekalet ile alıp satılan mülkler Gelir vergisi Nakit ödeme yapılarak satın alınan mülkler İleride herhangi bir mali risk ile karşılaşmamanız için yukarıdaki farklı durumları bana danışmanız uygun olur. Bu hizmeti size vermekten mutluluk duyarım. Tapu Devri Tapu devir süreci tapunun durumuna göre 2-7 günlük, oldukça ayrıntılı ve dikkat gerektiren bir süreçtir. Sürecin her adımında sizin yanınızda olacağım. Sağlık, mutluluk, huzur içerisinde güle güle oturun.

15 Sıkça Sorulan Sorular Piyasa yeni çıkan satılık evler hakkında beni nasıl bilgilendireceksiniz? KW ANGORA, Uluslararası Keller Williams Realty e bağlı, kurumsal hizmet anlayışı, son derece yetkin, takım çalışmasına inanan kalabalık ve deneyimli kadrosu ile size toplu olarak hizmet sunmaktadır. Buna ek olarak bölgedeki belli başlı güvenilir diğer Gayrimenkul Firmaları ile portföy paylaşımına gitmekte, tüm ulusal web portallarının üyesi olarak piyasaya yeni çıkan tüm portföyleri anında haber alan bir network e sahiptir. Piyasaya yeni çıkan portföyleri sizin isteğinize bağlı olarak ya SMS ya da ortamında bildireceğim. Bana sadece kendinize ait portföyleri mi sunacaksınız yoksa diğer Gayrimenkul Firmalarının portföylerini de sunacak mısınız? Size piyasadaki bütün portföyleri bildireceğim. Size hayalinizdeki evi bulmak için yardımcı olacağım. Benim vaktim kısıtlı, ne yapabiliriz.? Size vakit kazandırmak için 3-4 evi peş peşe görmenizi sağlamaya çalışacağım. Tapu işlemlerinde bana yardımcı olacak mısınız? Evet kesinlikle! Tapu devir işlemleri ile ilgili Belediye,Tapu Dairesinde ve Bankalarda baştan sona bütün işlemleri ben sizin adınıza yürüteceğim. Siz sadece tapuya imza için geleceksiniz. Satın alacağım evin ödemesini güvenli bir şekilde nasıl yapacağım? Hiç bir endişeniz olmasın. Tapuya gitmeden önce ödemenizi nasıl güvenli bir şekilde yapacağınızı size anlatacağım.

16 Sizinle iş yaparken sizi nasıl kazanabilirim? Ne yaparsam sizi kaybederim? Sizi Kazanmak İçin Sizi Kaybederim Gayrimenkul Danışman ınız olarak benden neler beklemeye hakkınız olduğunu düşünüyorsunuz? Benim bir müşterim olarak benim sizden neler bekleme hakkım olduğunu düşünüyorsunuz?

17 Taşınmadan Önce Yapınız Taşınmadan aşağıdakleri yapmayı unutmayınız: Sayaçlarınız Elektrik sayacınızı açtırın Yeni telefon alın veya eskisini nakil ettirin. İnternet bağlantınızı açtırın Kablolu TV nizi açtırın Su sayacınızı açtırın Doğal gaz sayacınız açtırın Devlet Kurumlarına adres değişikliği bildirimi : Vergi dairesi Tapu dairesi Belediye Üye olduğunuz kulüpler dernekler: Spor Kulübünüz Lise, üniversite dernekleri vs Sosyal dernekler, sivil toplum vs Sigorta Şirketiniz adres değişikliği: Kasko Trafik Sağlık Ev İş Yeri Hayat Vs Ödemeler ile ilgili adres değişikliği : Çalıştığınız Bankalar. İş, Özel Cep telefonunuz Tüm otomatik ödemeler Tüm kredi kartlarınız Dergiler, basılı malzemeler: Dergi Gazete Diğer : Sizin için önemli olan diğerleri.

18 Neden Keller Williams Gayrimenkul Teknoloji Keller Williams ın e-edge teknolojisi aradığınız mükemmel evi bulabilmem için bana çok farklı fırsatlar sunuyor! Takım Çalışması Keller Williams Realty, beraber bir takım halinde çalışan Danışmanları ödüllendiren bir sistem olarak tasarlanmıştır. Kişisel çıkarlarımız yerine, beraber, aynı amaca yönelik çalışarak hepimizin birlikte çok daha başarılı olacağımıza inanıyoruz. Firmamızdaki her bir Keller Williams çalışanı size en iyi hizmeti vermek gibi ortak bir hedefi var. Bilgi Keller Williams, araştırmaları ve kapsamlı eğitim programları ile, sektörün trendleri hakkında güncel herkesin önünde olmamı sağlıyor. Bu eğitimler, Size çok farklı bir hizmet vermemi sağlıyor. Güvenilirlik Güven ve dürüstlük üzerine kurulmuş olan Keller Williams Gayrimenkul, Müşterileri için her koşulda doğru olanı yapmayı ve onların ihtiyaçlarını her şeyin önünde tutmayı prensip edinmiştir. Benim başarımı belirleyen en önemli faktörün hizmet verdiğim her müşterime arkamda bıraktığım izlenim olduğuna inanıyorum. Yılların Deneyimi Kuzey Amerika da 30 yıllık deneyimi ile, Uluslarası piyasalarda hızla büyüyen, Danışman adedi i geçen, dünyanın en büyük Gayrimenkul Firması nın bir Danışmanı olmaktan gurur duyuyorum. Üstün ve farklı bir hizmet verdiğinizde haber çabuk yayılıyor.

19 Şimdi Artık İşimize Bakalım Şimdi size artık yeni bir ev bakalım. Ekteki sayfalarda, sizin için seçtiğim evleri göreceksiniz. İnceleyiniz. Bu evleri seçerken vermiş olduğunuz bilgileri ve ihtiyaçlarınızı göz önünde bulundurdum. Müşterilerime bazen hayallerindeki evi bir günde bulabiliyorum. Bazı durumlarda doğru evi bulmak biraz zaman alabiliyor. İçiniz rahat olsun, oralarda bir yerlerde sizin istediğiniz ev var. Bizim yapmamız gereken tek şey gidip o evi bulmak. Ev arama sürecinizde size yardımcı olabilmek için bir liste hazırladım. Bu listede bulunan her bir ev için aşağıdaki bilgileri ekledim: Evin Resimleri Evin bulunduğu bölge, cadde veya sokak Şu anda istenen fiyat Metre kareler, vergiler vs Yatak odası ve banyo sayısı Binanın yaşı, binadaki daire adedi. Belirgin özellikler ve yorumlarım İlgi duyduğunuz evlere karar verip kısa listeye karar verdiğimizde size aşağıdaki bilgileri de yollayacağım: Ev hakkında daha ayrıntılı bilgiler Tapu masrafları, diğer masraflar ve emlak vergisi bilgileri Evi gidip görmek için bir randevu alacağım Sizinle birlikte evi gezip göreceğiz. Bölgedeki benzer evlerin rayiç bedelleri ile karşılaştırarak istenen fiyatın ne kadar doğru olduğuna beraber karar vereceğiz. Ne kadar sorunuz varsa hepsine cevap vermeye çalışacağım. Bilmediğim şeyler varsa öğrenip size geri döneceğim.

Sizi dinlemeye vakit ayıracağım, sıkıntılarınızı ve ihtiyaçlarınızı anlamaya, süreç boyunca bütün sorularınızı cevaplandırmaya çalışacağım.

Sizi dinlemeye vakit ayıracağım, sıkıntılarınızı ve ihtiyaçlarınızı anlamaya, süreç boyunca bütün sorularınızı cevaplandırmaya çalışacağım. Merhaba, Evinizi satmayı mı düşünüyorsunuz? Evinizin satış işlemi bitene kadar, yapılması gereken pek çok iş var. Atmanız gereken ilk adım, size bu yolculukta destek verecek güvenebileceğiniz Gayrimenkul

Detaylı

Daha fazlası için. Daha iyisini istemek doğamızda var. Kendimiz ve sevdiklerimiz için daha fazlasını sunabilmek

Daha fazlası için. Daha iyisini istemek doğamızda var. Kendimiz ve sevdiklerimiz için daha fazlasını sunabilmek Daha iyisini istemek doğamızda var. Kendimiz ve sevdiklerimiz için daha fazlasını sunabilmek Önay Life işte bu anlayıştan doğdu: Size ve sevdiklerinize hayal ettiğiniz gibi bir yaşamı ve geleceği sunabilmek

Detaylı

SATIŞ İŞLEMLERİ DİKKAT: 1 ALICI VE MS SATIŞ BEDELİNDE ANLAŞTIRMA 2 PROF. HİZMET ÜCRETİ ÜZERİNDE ANLAŞMA 3 CAYMA AKÇESİ DÜZENLEME 4 KAPARO ALMA 5 SATIŞ ANLAŞMASI MA 6 MS KİMLİK FOTOKOPİSİ 7 MS 4 ADET RESİM

Detaylı

Bağlıca nın En Kapsamlı Projesi

Bağlıca nın En Kapsamlı Projesi Bağlıca nın En Kapsamlı Projesi YAZICI GRUP / YAZICI İNŞAAT Yazıcı İnşaat, Hasan Yazıcı nın 1954 yılında Trabzon dan iş hayatına atılmak üzere yaptığı göçle başlamıştır. Başlangıçta taşeron olarak çalıştığı

Detaylı

ŞİRKET TANITIM DOSYASI

ŞİRKET TANITIM DOSYASI ŞİRKET TANITIM DOSYASI Serçeönü Mah.Ahmet Paşa Cad. Uğur Plaza Kat:1 No:5 Kocasinan / KAYSERİ Tel & Fax: 0352 220 0 155 e-mail: bilgi@uzgrup.com HİZMETLERİMİZ GAYRİMENKUL ALIŞ, SATIŞ ve KİRALAMADA PROFESYONEL

Detaylı

KILIÇ İNŞAAT www.kilicinsaatsamsun.com

KILIÇ İNŞAAT www.kilicinsaatsamsun.com KILIÇ İNŞAAT www.kilicinsaatsamsun.com HAKKIMIZDA Kılıç Eğitim Araçları Mobilya İnşaat Mimarlık Mühendislik Taahhüt Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi adı ile hizmet vermektedir. 1974 yılında Hüseyin KILIÇ

Detaylı

www.novarealtyusa.com

www.novarealtyusa.com www.novarealtyusa.com ABD DE EV ALMA REHBERİ Nova Realty USA emlak, finans ve gayrimenkul yönetimindeki tecrübeleri ile siz değerli müşterilerine Amerika da alacakları emlaklar için çözüm ortaklığı sunuyor.

Detaylı

6306 SAYILI KANUN KAPSAMINDA YAPILACAK YARDIMLAR

6306 SAYILI KANUN KAPSAMINDA YAPILACAK YARDIMLAR 6306 SAYILI KANUN KAPSAMINDA YAPILACAK YARDIMLAR YAPILACAK MADDİ YARDIM VE DESTEKLER 1-TESPİT KREDİSİ Riskli yapı tespiti için Bakanlık tarafından verilen kredidir. Kredinin verilmesine müteakip 3 ay içerisinde

Detaylı

YAŞAM. yeniden. `de TANIMLANIYOR

YAŞAM. yeniden. `de TANIMLANIYOR YAŞAM yeniden `de TANIMLANIYOR Dağ Mühendislik Ltd. Şti., mekan alan ölçülerinde değişiklik yapma hakkına sahiptir. Bu katalogda kullanılan tüm dekorasyon görselleri temsili olarak konmuş olup, tutar satış

Detaylı

Gayrimenkulünüzün Reel Piyasa Değeri

Gayrimenkulünüzün Reel Piyasa Değeri Gayrimenkulünüzün Reel Piyasa Değeri DAN BERi HAYALiNiZDEKi EVi GERÇEĞE DÖNÜŞTÜRÜYORUZ Sayın Mehmet Öztürk için özel olarak hazırlanmış Reel Piyasa Analizi dosyasıdır. Lokasyon Adres bilgileri İl İstanbul

Detaylı

armatema Geleceğe Yatırım Fırsatı

armatema Geleceğe Yatırım Fırsatı Geleceğe Yatırım Fırsatı DÜŞLER ÜLKESİNE KOMŞU OLMAYA NE DERSİNİZ? armatema armatema İnsana Yatırım Geleceğe Yatırım Umutlarınızın temeli atılıyor. Şehrin kaosundan uzakta yeni bir şehir doğuyor. Samimi

Detaylı

Merkez Ofis: Ortacami Mah. Kolordu Cad. Ziver Bey İş Merkezi No: 66 Süleymanpaşa / TEKİRDAĞ Şantiye: 100. Yıl Mah. Yekta Kara Sok.

Merkez Ofis: Ortacami Mah. Kolordu Cad. Ziver Bey İş Merkezi No: 66 Süleymanpaşa / TEKİRDAĞ Şantiye: 100. Yıl Mah. Yekta Kara Sok. Merkez Ofis: Ortacami Mah. Kolordu Cad. Ziver Bey İş Merkezi No: 66 Süleymanpaşa / TEKİRDAĞ Şantiye: 100. Yıl Mah. Yekta Kara Sok. No:1 Süleymanpaşa Tekirdağ (tümenin Karşısı) Tel: 0282 261 4927 Gsm: 0532

Detaylı

2. En başarılı olduğunuzu düşündüğünüz dersler hangileri? 3. En başarısız olduğunuzu düşündüğünüz dersler hangileri?...

2. En başarılı olduğunuzu düşündüğünüz dersler hangileri? 3. En başarısız olduğunuzu düşündüğünüz dersler hangileri?... ANKET-1 (LİSE) Türk İşaret Dilinde izlemek için tıklayınız. Ad Soyad:. Okul -Sınıfı:. 1. Okul başarınızı nasıl yorumluyorsunuz? Kötü Orta İyi Çok iyi 2. En başarılı olduğunuzu düşündüğünüz dersler hangileri?

Detaylı

Anneye En Güzel Hediye Olarak Ne Alınması Gerekir?

Anneye En Güzel Hediye Olarak Ne Alınması Gerekir? Anneye En Güzel Hediye Olarak Ne Alınması Gerekir? Hayatımızın en değerli varlığıdır anneler. O halde onlara verdiğimiz hediyelerinde manevi bir değeri olmalıdır. Anneler için hediyenin maddi değeri değil

Detaylı

KOMŞULUK KÜLTÜRÜNÜN YAŞANDIĞI PROJE

KOMŞULUK KÜLTÜRÜNÜN YAŞANDIĞI PROJE www.asudeyasam.com Hayat sakinken güzeldir. Sessizken huzurludur. Sevdiklerinizle başbaşa yaşamanın mutluluğunu doyasıya yaşayacağınız Asude Yaşam, sizlere tüm bunları sunmak için özenle tasarlandı. KOMŞULUK

Detaylı

Geleceğe yapılan en huzurlu yatırım...

Geleceğe yapılan en huzurlu yatırım... Geleceğe yapılan en huzurlu yatırım... BAŞARININ ANAHTARI, DÜNYADA OLUP BİTENLERİ ALGILAYIP GÜNÜN İHTİYAÇLARINA UYGUN ÜRÜNLERİ SUNMAKTIR. Pieter C. Vink Sizlerden aldığımız güç ve güvenle, köklü ticaret

Detaylı

Yaşamın, düşlerin ötesine geçtiği yer

Yaşamın, düşlerin ötesine geçtiği yer Yaşamın, düşlerin ötesine geçtiği yer Doğru ve estetik bir mimari yaşamınızı daha anlamlı kılar Güzelvadi Villaları; doğası, konumu, kalite/güvenlik anlayışı ve mimarisiyle yaşamınıza anlam katacak; üstelik

Detaylı

Yaşamınıza Renk Katacak Bir Proje

Yaşamınıza Renk Katacak Bir Proje Yaşamınıza Renk Katacak Bir Proje Ankara nın yeni gözdesi Yaşamkent te alışılmadık bir mimari anlayışla yükselen YaşamKule, konsepti, yaşama alanları, alışveriş merkezi ve sosyal donatılarıyla başkente

Detaylı

VE GAYRİMENKUL DANIŞMANINIZ

VE GAYRİMENKUL DANIŞMANINIZ GAYRİMENKULÜNÜZÜN PAZARLANMASI VE GAYRİMENKUL DANIŞMANINIZ HAKKINDA HERŞEY Aysın Reisoğlu Gayrimenkul Danışmanı Gayrimenkulünüzün Pazarlanması ve Gayrimenkul Danışmanınız Hakkında Bilmek İstediğiniz Her

Detaylı

Hayatınıza değer katarak, ev sahibi olmaktan öte yeni bir deneyim sunan Seyir Konutları ile sizleri ayrıcalıklı bir yaşama davet ediyoruz.

Hayatınıza değer katarak, ev sahibi olmaktan öte yeni bir deneyim sunan Seyir Konutları ile sizleri ayrıcalıklı bir yaşama davet ediyoruz. Hayatınıza değer katarak, ev sahibi olmaktan öte yeni bir deneyim sunan Seyir Konutları ile sizleri ayrıcalıklı bir yaşama davet ediyoruz. Estetik değerlere bağlı ve kullanımı kolay mekanları yaratırken

Detaylı

www.zeytuniteras.com

www.zeytuniteras.com 2002 yılında başlayan inşaat sektöründeki tecrübemiz 2016 yılında da katlanarak devam etmektedir. Pek çok büyük projeyi başarı ile tamamlayan Han İnşaat, İstanbul un ardından özellikle Tekirdağ bölgesinde

Detaylı

Sahip olduklarının değerini bilenler için...

Sahip olduklarının değerini bilenler için... Sahip olduklarının değerini bilenler için... 53 Değeri sürekli artan prestijli bir yatırım Beyyapı Armonia Evleri nde konforlu bir yaşamın ayrıcalıklı detayları bir arada. Kentin en gözde yaşam alanı

Detaylı

DÜZEY B1 Avrupa Konseyi Ortak Dil Ölçütleri Çerçevesinde BÖLÜM 4 SINAV GÖREVLİSİNİN KİTAPÇIĞI. Dönem Kasım 2009 DİKKAT

DÜZEY B1 Avrupa Konseyi Ortak Dil Ölçütleri Çerçevesinde BÖLÜM 4 SINAV GÖREVLİSİNİN KİTAPÇIĞI. Dönem Kasım 2009 DİKKAT ΥΠΟΥΡΓΕΙΟ ΕΘΝΙΚΗΣ ΠΑΙ ΕΙΑΣ ΚΑΙ ΘΡΗΣΚΕΥΜΑΤΩΝ ΚΡΑΤΙΚΟ ΠΙΣΤΟΠΟΙΗΤΙΚΟ ΓΛΩΣΣΟΜΑΘΕΙΑΣ Milli Eğitim ve Din İşleri Bakanlığı Devlet Dil Sertifikası DÜZEY B1 Avrupa Konseyi Ortak Dil Ölçütleri Çerçevesinde BÖLÜM

Detaylı

Ev Teminatlı Nakit Kredi

Ev Teminatlı Nakit Kredi BANKPOZİTİF DÜNYASI Bankacılığa getirdiğimiz yeni bakış açısıyla, bireysel ve kurumsal bankacılık alanlarında kişiye özel hizmet sunuyor, sektördeki bilgi birikimimiz, uzman personelimiz ve ürün/hizmetlere

Detaylı

Okul günüm. Anne-babalar ve çocuklar için için okula başlama rehberi. Niedersächsisches Kultusministerium

Okul günüm. Anne-babalar ve çocuklar için için okula başlama rehberi. Niedersächsisches Kultusministerium Derste biraz önce resim yaptık. Şimdi öğretmen resimlere bakıp neyi daha iyi yapabiliriz diye bize öneride bulunuyor. Öğlenleri okulumuzun yemekhanesinde yemek yiyorum. Yemekler çoğunlukla lezzetli ve

Detaylı

WEST SİDE STANBUL BEYLİKDU ZU PROJESİ ~ EMLAK 34 ~ Telefon:212-875 30 40 www.emlak34.com.tr. İlan No:f-321780-285 Referans No:WS-111

WEST SİDE STANBUL BEYLİKDU ZU PROJESİ ~ EMLAK 34 ~ Telefon:212-875 30 40 www.emlak34.com.tr. İlan No:f-321780-285 Referans No:WS-111 I WEST SİDE STANBUL BEYLİKDU ZU PROJESİ Satılık - Apartman Dairesi 9,011,111 TL 169 m2 İstanbul / Beylikdüzü Oda Sayısı : 3 KADİR ÖZEL Telefon 212-875 55 57 Salon Sayısı : 1 Banyo Sayısı : 2 Yapının Şekli

Detaylı

BAĞLICA. wwww.loftyhill.com 1

BAĞLICA. wwww.loftyhill.com 1 BAĞLICA 1 Yücen inşaat, saha ve teorik tecrübelerini birleştirerek inşaat sektöründe Ankara nın yükselen değeri Bağlıca bölgesinde Lofty Hill projesi ile güçlü bir giriş yapmaktadır. Proje özgün tasarımı

Detaylı

POLARİS EVLERİ. yaşamı değerli kılmak için...

POLARİS EVLERİ. yaşamı değerli kılmak için... yaşamı değerli kılmak için... ÖNSÖZ 1993 yılında inşaat sektörü alanında faaliyete geçen MES İNŞAAT, kuruluşundan bu yana imza attığı pek çok konut projesiyle insan hayatı ve güvenliği sorumluluğunun bilincinde

Detaylı

Ayrıcalıklar dünyasındaki yerinizi almaya hazır mısınız?

Ayrıcalıklar dünyasındaki yerinizi almaya hazır mısınız? Ayrıcalıklar dünyasındaki yerinizi almaya hazır mısınız? Hayallerinizi inşa ediyoruz. Sanat Park Hakkında Sanat Park, Konya nın en değerli caddelerinden Şefik Can ın hemen yanı başında yükseliyor. Konya

Detaylı

2011$ Çocuklu'Yaşam'Merkezi'' İlkiz&Özcan&Sönmez&

2011$ Çocuklu'Yaşam'Merkezi'' İlkiz&Özcan&Sönmez& Çocuklu'Yaşam'Merkezi'' İlkiz&Özcan&Sönmez& 2011$ Sahip&olduğunuz&ebeveynlik&değerlerinize&uygun,&size&özgü& koçluk& alın,& hayalini& kurduğunuz& mutlu& aile& hayatının& tadına&çıkarın&&& $ ÇOCUKLU$YAŞAM$MERKEZİ$

Detaylı

Başkent in en özel caddesinde,

Başkent in en özel caddesinde, Başkent in en özel caddesinde, size özel bir hayat... Şehrin merkezinde ama şehrin gürültüsü ve trafiğinden uzakta yer alan, günlük yaşamınızda ihtiyaç duyabileceğiniz her noktaya yakın mesafede konumlanan,

Detaylı

Nasıl Bir Ev Đstiyoruz? - Printable Report

Nasıl Bir Ev Đstiyoruz? - Printable Report Page 1 of 42 Aşağıdaki semtlerden hangilerinde ev almayı düşünürsünüz? Page 2 of 42 Nasıl bir yaşam stili istersiniz? Page 3 of 42 Eviniz ne büyüklükte olsun? Page 4 of 42 Evinizdeki mekanların büyüklükleri

Detaylı

VE GAYRİMENKUL DANIŞMANINIZ

VE GAYRİMENKUL DANIŞMANINIZ GAYRİMENKULÜNÜZÜN PAZARLANMASI VE GAYRİMENKUL DANIŞMANINIZ HAKKINDA HERŞEY Cihan Çolak Gayrimenkul Danışmanı Gayrimenkulünüzün Pazarlanması ve Gayrimenkul Danışmanınız Hakkında Bilmek İstediğiniz Her Şey

Detaylı

İstanbul da, Bursa da, Çanakkale de, Sakarya da. Ve şimdi Konya da.

İstanbul da, Bursa da, Çanakkale de, Sakarya da. Ve şimdi Konya da. İstanbul da, Bursa da, Çanakkale de, Sakarya da Ve şimdi Konya da. 23 Bursa Prestij Modern 23 yıllık İstanbul Prestij Park Bakyapı Uzmanlığıyla Prestijli Bir Hayat Sakarya Çamlıca Apart Evleri Çanakkale

Detaylı

Alberta. Kanada'nın. Eyaletinde Eğitim Alın. Sizi eyaletimizde eğitim görmeye davet ediyoruz!

Alberta. Kanada'nın. Eyaletinde Eğitim Alın. Sizi eyaletimizde eğitim görmeye davet ediyoruz! Alberta'da Eğitim Kanada'nın Alberta Eyaletinde Eğitim Alın Sizi eyaletimizde eğitim görmeye davet ediyoruz! Dünyanın en iyileri arasında yer alan bir eğitim sistemine kayıt olun. Alberta Hükümeti tarafından

Detaylı

VISTA SUNSET. www.vista-sunset.com. www.gumusluk.com?

VISTA SUNSET. www.vista-sunset.com. www.gumusluk.com? VISTA SUNSET www.vista-sunset.com www.gumusluk.com? EVLERi DOĞANIN KALBİNDE AYRICALIKLI BİR YAŞAM İleride bir sahil kasabasına yerleşeceğim diyenler, ileriyi beklemeyin. size doğayla iç içe bir yaşam sunmaya

Detaylı

Satın alım ve birleşme danışmanlığı süreci

Satın alım ve birleşme danışmanlığı süreci Satın alım ve birleşme danışmanlığı süreci SBB Capital Partners Hizmetleri SBB Capital Partners Türkiye yatırım yönetiminde 4 farklı alanda müşterilerine hizmet vermektedir. Şirket satın alma ve birleşme

Detaylı

Araç Karşılaştırma Programı

Araç Karşılaştırma Programı 1 Araç Karşılaştırma Programı Sık Sorulan Sorular 01 Ocak 2015 2 Konu: Genel 1. Soru: Sistemdeki bilgiler nereden geliyor? Cevap: Görüntüleme ve karşılaştırma yapılan programda yer alan tüm bilgiler (sonuç

Detaylı

Kanada'da Konaklama. Konaklama ile ilgili alternatıfler sd yurt dışı egitimde. Sizlere istediğiniz yerde konaklama sunuyoruz. Aile yanı konaklama

Kanada'da Konaklama. Konaklama ile ilgili alternatıfler sd yurt dışı egitimde. Sizlere istediğiniz yerde konaklama sunuyoruz. Aile yanı konaklama Kanada'da Konaklama Konaklama ile ilgili alternatıfler sd yurt dışı egitimde Sizlere istediğiniz yerde konaklama sunuyoruz Aile yanı konaklama Kaliteli ve sorumluluk sahibi dil okullarında tüm aileler,

Detaylı

Ebeveynler için bilgi

Ebeveynler için bilgi Ebeveynler için bilgi Sevgili Ebeveynler, Burada yer alan bilgilerle sizleri, Oldenburglu çocuklar için sunulan bakım hizmetleri ve bu hizmetlerin kuralları hakkında genel olarak bilgilendirmek istiyoruz.

Detaylı

Yuvanda, yaşam alanında neler olmalı? Nasıl bir hayat? Evinle ilgili birçok isteğin, idealin, hayalin olsa...

Yuvanda, yaşam alanında neler olmalı? Nasıl bir hayat? Evinle ilgili birçok isteğin, idealin, hayalin olsa... Yuvanda, yaşam alanında neler olmalı? Nasıl bir hayat? Evinle ilgili birçok isteğin, idealin, hayalin olsa... GÜVENLİK Sadece yaşayanlara özel geniş alanları olsa ve bu alanlara geçişler güvenlik kontrollü

Detaylı

YAŞAMAYA BEKLERİZ! 6. KISIM

YAŞAMAYA BEKLERİZ! 6. KISIM YAŞAMAYA BEKLERİZ! Özenli tasarımıyla size özel bir yapı. Arterium 6. Kısım, butik ve modern bir proje. Az sayıda daireden oluşuyor ama büyük bir projenin tüm imkanlarını da sunuyor! Geniş iç mekanları

Detaylı

Güçlü ve güvenilir bir isim...

Güçlü ve güvenilir bir isim... 2 yarınları görmek... Yarınları görmek,yaşanaçak eserler ortaya koymak ve bu eserlere sahip çıkmak. Sadece bir proje yapmak değil asıl olan, sizinle beraber yaşayan,doğaya ve size saygılı eserler ortaya

Detaylı

Hep daha iyisini yapmak, bizim için Prestij meselesi...

Hep daha iyisini yapmak, bizim için Prestij meselesi... Hep daha iyisini yapmak, bizim için Prestij meselesi... Bursa nın en elit huzurlu yaşam alanı Bursa Prestij Elit iki parselde, toplam 60.000 m 2 arazide Mudanya yolu Esentepe Metro durağına 1 km mesafede

Detaylı

Koçluk, danışanın problemlerini çözüme ulaştırmak ve yolunu aydınlatmaktır.

Koçluk, danışanın problemlerini çözüme ulaştırmak ve yolunu aydınlatmaktır. BEN BĐR YAŞAM KOÇUYUM 7.SEANS Koçluk ve danışmanlık Bazen öyle zamanlar olur ki danışanlarınızın koçluk hizmetinin sınırları içinde olmayan problemlerine yardım etme durumunda kalırsınız. Böyle zamanlarda

Detaylı

parkresidencescadde.com

parkresidencescadde.com parkresidencescadde.com SİZE ÖZEL AYRICALIKLI BİR YAŞAM... Moderni, klasiği, özel hissetmeyi, hayatın merkezinde olmayı, kendini şımartmayı, modayı, sanatı, güneşi, gökyüzünü, ayrıcalıklı yaşamayı

Detaylı

İlan No:f-245886-184 Referans No:E-121

İlan No:f-245886-184 Referans No:E-121 Antalya / Alanya Kargıcak Beldesi Denize 50 Metre Mesafede Residence Site İçinde Satılık +1,3+1 Ve +1 ile 3+1 Bahçe Çatı Dublex Daireler Antalya / Alanya Satılık - Residans 190,000 105 m Antalya / Alanya

Detaylı

Emlak Konut Başakşehir Evleri Projesi Satış Ofisi: 0212 397 1875 Atatürk Mahallesi Çitlenbik Caddesi No:4 Ataşehir - İstanbul 444 36 55 F:0216 456 48

Emlak Konut Başakşehir Evleri Projesi Satış Ofisi: 0212 397 1875 Atatürk Mahallesi Çitlenbik Caddesi No:4 Ataşehir - İstanbul 444 36 55 F:0216 456 48 Emlak Konut Başakşehir Evleri Projesi Satış Ofisi: 0212 397 1875 Atatürk Mahallesi Çitlenbik Caddesi No:4 Ataşehir - İstanbul 444 36 55 F:0216 456 48 75 info@emlakkonut.com.tr ı www.emlakkonut.com.tr Mahalle

Detaylı

VELİ KULLANIM KILAVUZU

VELİ KULLANIM KILAVUZU VELİ KULLANIM KILAVUZU Sayın Velimiz, ServisCELL Okul Servisi Çağrı ve Bilgilendirme Sisteminin amacı, velilerimizin okul servisi ile yaşayabileceği tüm sorunları çözmek, çocuklarımızın güvenliğini sağlamak

Detaylı

ONAY A.Ş DURUKENT DURUKENT

ONAY A.Ş DURUKENT DURUKENT DURUKENT insan odaklı tasarım... Niğde nin en güzel bölgelerinde markalı lüks konut projeleri gerçekleştiren ONAY A.Ş., yeni bir proje DURUKENT i sizlere sunmanın kıvancını yaşıyor. Yaptığımız her iş

Detaylı

SATO ya hoş geldiniz. Sıkça sorulan sorular

SATO ya hoş geldiniz. Sıkça sorulan sorular SATO ya hoş geldiniz Sıkça sorulan sorular SATO Müşteri hizmetlerinden tel. 020 334 443 asiakaspalvelu@sato.fi sato.fi facebook.com/sato Anahtarları ne zaman alabilirim? Yeni evinizin anahtarlarını kira

Detaylı

SAĞLIKLI YAŞAM VE BESLENME ALIŞKANLIKLARI BİLGİ FORMU

SAĞLIKLI YAŞAM VE BESLENME ALIŞKANLIKLARI BİLGİ FORMU SAĞLIKLI YAŞAM VE BESLENME ALIŞKANLIKLARI BİLGİ FORMU KİŞİSEL BİLGİLER Adınız: Soyadınız: Doğum Tarihi: Doğum Yeri: Adres: (Ev) (İş) Telefon:(Ev): (İş) (Cep) E-mail: Eğitim Durumunuz: Mesleğiniz: KİLO

Detaylı

Gold Wings te tek hayalimiz ailelerin mutlu olacakları eve sahip olmalarının mümkün olduğunu göstermektir.

Gold Wings te tek hayalimiz ailelerin mutlu olacakları eve sahip olmalarının mümkün olduğunu göstermektir. Ankara nın en eski yerleşim yerlerinden Yenimahalle de Gold Wings için Yenimahalle nin simgesi bahçeli-evleri için arsanın 7000 m 2 sini yeşil alana ayırdık. Rahatlığınızı ve mutluluğunuzu en ince ayrıntısına

Detaylı

YAŞAM ALANINIZ SİZE ÖZELDİR

YAŞAM ALANINIZ SİZE ÖZELDİR Konutta Altın Çağı YAŞAM ALANINIZ SİZE ÖZELDİR Çağıl İnşaat / Altınbaşak Konutları Çağıl İnşaat 1994 yılında kurulan; çok katlı yapıların tasarımı ve yapımı, yol, sanat yapıları ve köprü yapımında uzmanlaşmış

Detaylı

Kamile DURMAZ. Gayrimenkul Danışmanı GSM : 0 530 690 53 51 www.kamiledurmaz.com. Merhaba Sn.

Kamile DURMAZ. Gayrimenkul Danışmanı GSM : 0 530 690 53 51 www.kamiledurmaz.com. Merhaba Sn. Kamile DURMAZ Merhaba Sn. Bölgenizdeki gayrimenkul piyasasında yaşadığınız güvensizliğin hepimiz farkındayız. Bu sebeple sizin güveninizi tekrar kazanmak ve sizlere en iyi hizmeti verebilmek için RE/MAX

Detaylı

İMKANLAR. 4710 Vestal Parkway E Vestal, NY 13850 607.217.4574 Fax 607.348.1571 upmetroplex.com

İMKANLAR. 4710 Vestal Parkway E Vestal, NY 13850 607.217.4574 Fax 607.348.1571 upmetroplex.com İMKANLAR DAİRE YENİ aydınlatma armatürü ve banyo muslukları YENİ paslanmaz çelik tertibat YENİ granit tezgah YENİ çamaşır makinesi ve kurutucu YENİ ahşap stili döşeme YENİ halı döşemesi YENİ deri köşe

Detaylı

*Görseller örnek çizimler olup FAHRİYORÜK tek taraflı değiştirme ve uygulama hakkına sahiptir.

*Görseller örnek çizimler olup FAHRİYORÜK tek taraflı değiştirme ve uygulama hakkına sahiptir. Yatay mimari anlayışıyla tasarlanmış SOFT, sizi özlediğiniz hayata davet ediyor. Eskişehir' in en önemli yerleşim merkezlerinden Akarbaşı Semti' nde inşa ettiğimiz birçok projeden sonra SOFT, size sadece

Detaylı

Sizin İç Denetim Ekibiniz

Sizin İç Denetim Ekibiniz Sizin İç Denetim Ekibiniz yanınızda. hizmetinizde. sizin faydanıza. WHO, WHAT, HOW Neden buradayız Kurumumuzun hedeflerine ulaşmasında yardımcı olmak üzere tasarlanmış geniş ve kapsamlı bir denetim hizmeti

Detaylı

BAŞARIYA GİDEN 20 ADIM

BAŞARIYA GİDEN 20 ADIM BAŞARIYA GİDEN 20 ADIM 1. Herbalife Başvurunuzu Tamamlayın Herbalife Üye Paketi (HMP) Üye Başvuru Formu Kullanılacak Ürünler Basılı Malzeme & DVD %25 Başlangıç İndirimi* 2. Ürün Broşürünü İnceleyin Herbalife

Detaylı

Royal. (212) 285 20 70-285 20 60 www.remaxroyal.com

Royal. (212) 285 20 70-285 20 60 www.remaxroyal.com Royal (212) 285 20 70-285 20 60 www.remaxroyal.com Büyükdere Cad. No:59 Kat:2 34396 Maslak, Şişli-İSTANBUL (Avrupa) info@remaxroyal.com Aradığınız yüksek kaliteli, güvenilir ve disiplinli bir gayrimenkul

Detaylı

EMPA'DAN SİZLER İÇİN KONFORLU YAŞAM SUNAN, GALAKSİ KENT Çanakkale / Merkez

EMPA'DAN SİZLER İÇİN KONFORLU YAŞAM SUNAN, GALAKSİ KENT Çanakkale / Merkez Telefon:286-24 04 34 EMPA'DAN SİZLER İÇİN KONFORLU YAŞAM SUNAN, GALAKSİ KENT Çanakkale / Merkez Satılık - Apartman Dairesi 98,000 TL 70 m2 Oda Sayısı : Mehmet BOZKURT Telefon 286-24 04 34 Salon Sayısı

Detaylı

1977 yılında, insanımızın kendine ait huzur dolu bir ev hayaline, nitelikli ve güvenli yaşam alanları idealimizle cevap vermek için yola koyulduk.

1977 yılında, insanımızın kendine ait huzur dolu bir ev hayaline, nitelikli ve güvenli yaşam alanları idealimizle cevap vermek için yola koyulduk. 1977 yılında, insanımızın kendine ait huzur dolu bir ev hayaline, nitelikli ve güvenli yaşam alanları idealimizle cevap vermek için yola koyulduk. Günümüze geldiğimizde, binlerce konut teslimi gerçekleştiren

Detaylı

SERVISCELL ONLINE KAYIT KILAVUZU

SERVISCELL ONLINE KAYIT KILAVUZU SERVISCELL ONLINE KAYIT KILAVUZU 2013 Sayın Velimiz, Öncelikle Serviscell sistemini kullanmayı tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Serviscell, okul servisinin, öğrencinin bekleme noktasına yaklaştığını

Detaylı

VE GAYRİMENKUL DANIŞMANINIZ

VE GAYRİMENKUL DANIŞMANINIZ ADIM GAYRİMENKUL GAYRİMENKULÜNÜZÜN PAZARLANMASI VE GAYRİMENKUL DANIŞMANINIZ HAKKINDA HERŞEY Hakan Kayalık Broker / Owner Gayrimenkulünüzün Pazarlanması ve Gayrimenkul Danışmanınız Hakkında Bilmek İstediğiniz

Detaylı

Asansör firmaları için özel olarak geliştirilen takip yazılımı: Asansör Otomasyon tanıtım sunumu ve kullanım açıklamaları. / 25

Asansör firmaları için özel olarak geliştirilen takip yazılımı: Asansör Otomasyon tanıtım sunumu ve kullanım açıklamaları. / 25 Asansör firmaları için özel olarak geliştirilen takip yazılımı: Asansör Otomasyon tanıtım sunumu ve kullanım açıklamaları. 2 Bakım yerleri Android uygulama Ödemeler Raporlama Arızalar Faturalar Aylık bakım

Detaylı

www.esmarinkonaklari.com

www.esmarinkonaklari.com www.esmarinkonaklari.com GENEL BİLGİLER ES MARIN KONAKLARI 8262 m 2 arsa alanı, 23754,68 m 2 inşaat alanından oluşuyor. Ferah bir yaşam sürmeniz için sitenin %60 ı yeşil alanlar ve sosyal aktiviteleriniz

Detaylı

Vatanım Hazır Beton İnşaat

Vatanım Hazır Beton İnşaat 01 02 Vatanım Hazır Beton İnşaat Ardıç Evleri projesinde sizlere yeni ve huzurlu bir dünya vadeden Vatanım Hazır Beton İnşaat, kurulduğu 1992 yılından günümüze kadar, çok sayıda kamu ve özel sektör projelerine

Detaylı

Diğer: Diğer:... Diğer:...

Diğer: Diğer:... Diğer:... Anket Üniversite Bu anket formu, işitme engellilerin üniversite eğitimlerini desteklemeyi amaçlayan bir proje çerçevesinde sizlerin sorunlarını değerlendirmek için hazırlanmıştır. Ad Soyad: Devam ettiğiniz

Detaylı

Konum bazlı servisler ve uygulamaların hayatımıza kattıkları

Konum bazlı servisler ve uygulamaların hayatımıza kattıkları Konum bazlı servisler ve uygulamaların hayatımıza kattıkları 20 Eylül Perşembe 12 Diğer Dökümanlar http://mfyz.com/konum-bazli-servisler-ve-uygulamalarin-hayatimiza-kattiklari Geçen sayıda, günlük hayatımıza

Detaylı

TEOG ÖNCESİ ÖĞRENCİLERİMİZE VE VELİLERİMİZE KÜÇÜK TAVSİYELER

TEOG ÖNCESİ ÖĞRENCİLERİMİZE VE VELİLERİMİZE KÜÇÜK TAVSİYELER TEOG ÖNCESİ ÖĞRENCİLERİMİZE VE VELİLERİMİZE KÜÇÜK TAVSİYELER Sınava sayılı günlerin kaldığı bu süreçte öğrencilerimizde ve velilerimizde kaygıyla heyecanın iç içe olduğunu biliyoruz.bu nedenle TEOG öncesinde

Detaylı

01.01.2012. www.konutkredisi.com.tr

01.01.2012. www.konutkredisi.com.tr Türkiye'nin ilk konut çöpçatanı Tüketici ile bankaların arasını bulan bir çöpçatan gibi çalışıyor. Türkiye de büyüme potansiyelinin en yüksek olduğu piyasalardan biri de şüphesiz konut. Dünyada 2008 de

Detaylı

Darmstadt daki yeni AWO»Johannesviertel«huzur evinde. Yan yana yılları paylaşalım

Darmstadt daki yeni AWO»Johannesviertel«huzur evinde. Yan yana yılları paylaşalım Darmstadt daki yeni AWO»Johannesviertel«huzur evinde Yan yana yılları paylaşalım »Burada her zaman benimle ilgilenen birileri var. Bu da kendimi iyi hissetmemi sağlıyor« Sayın Bayanlar ve Baylar, 2012

Detaylı

Gürc r an n B ange g r

Gürc r an n B ange g r Gürcan Banger Hareket Noktası Kendi işini kurmaya karar vermede başlıca etkenler şunlardır: 1. İşini kaybetmek, 2. İşsizlik döneminin uzun sürmesine tepki, 3. Bir iş fırsatının belirlenmesi, 4. Daha çok

Detaylı

Teknolojinin Buluşma Noktası...

Teknolojinin Buluşma Noktası... Teknolojinin Buluşma Noktası... Şimdi Hacettepe Teknokent içinde görkemli mimarisi, konforlu ofisleri, zengin sosyal olanakları ve ileri teknolojik altyapısı ile benzersiz bir ofis konsepti hayata geçiriliyor.

Detaylı

HAKKIMIZDA. Çalışmak bizden rahat ve huzur içinde yaşamak sizden ŞİRKETLER GRUBU İŞTİRAKİDİR

HAKKIMIZDA. Çalışmak bizden rahat ve huzur içinde yaşamak sizden ŞİRKETLER GRUBU İŞTİRAKİDİR HAKKIMIZDA Mimari özgünlüğün, teknoloji ve mühendislikle birlikte önem kazanacağına inanan Gama Grup un inşaat sektöründeki deneyimleri, bu kez de STUDİO GARDEN projesiyle hayat bulmaktadır. Rahat ve huzur

Detaylı

İkinci Baharınızda; 2 katlı evinizde, huzur içinde yaşamanız için, size çok özel fırsatlar sunuyoruz. Gelin; sevdiklerinizle birlikte, İstanbul un

İkinci Baharınızda; 2 katlı evinizde, huzur içinde yaşamanız için, size çok özel fırsatlar sunuyoruz. Gelin; sevdiklerinizle birlikte, İstanbul un İkinci Baharınızda; 2 katlı evinizde, huzur içinde yaşamanız için, size çok özel fırsatlar sunuyoruz. Gelin; sevdiklerinizle birlikte, İstanbul un hengamesinden uzak ama yine İstanbul un içinde bir yaşam

Detaylı

northernland tan MAĞUSA YA ARTI BİR DEĞER Herkes ev sahibi oluncaya kadar...

northernland tan MAĞUSA YA ARTI BİR DEĞER Herkes ev sahibi oluncaya kadar... northernland tan MAĞUSA YA ARTI BİR DEĞER 520 KONUT luk yepyeni bir KENT Herkes ev sahibi oluncaya kadar... 50 44 51 45 52 46 43 53 55 54 49 48 47 35 34 42 33 41 32 40 39 38 31 30 37 36 22 29 21 11 28

Detaylı

poliyapi.com YILMAZ ALEMDAR inşaat

poliyapi.com YILMAZ ALEMDAR inşaat 1 Poli Yapı 013 yılında kurulmuş olup, güçlü yapısıyla inşaat sektöründe hizmet vermektedir. Her projesinden ailenizin mutluluğunu hedefleyen Poli Yapı, gerçekleştirdiği yapılar ile hayallerinize açılan

Detaylı

Her birini özenle seçtiğimiz çiçeklere ek olarak mağazamızda İtalya'dan getirdiğimiz kullanışlı ve dekoratif hediyelik eşyaları da bulacaksınız.

Her birini özenle seçtiğimiz çiçeklere ek olarak mağazamızda İtalya'dan getirdiğimiz kullanışlı ve dekoratif hediyelik eşyaları da bulacaksınız. La Maison des Fleurs, 2009 yılında çiçekçilikte farklı bir anlayış ve kaliteyi uygun fiyatlarla müşterileriyle buluşturma fikriyle Kuruçeşme'de kuruldu. Yurt dışında iç mimarlık ve Event Management konusunda

Detaylı

14 12 Bu ifadenin ne zaman kaba olduğu ne zaman gerekli olduğu konusunda onunla konuşabilirsiniz. Annebaba yanındayken ona nazikçe teklif edilen bir şeyi istemediğini Hayır diye bağırarak ifade etmek doğru

Detaylı

Sık Sorulan Sorular. TANDEM KÜLTÜR YÖNETİCİLERİ DEĞİŞİMİ Türkiye Avrupa Birliği (AB) 2016-2017 Soru listesi:

Sık Sorulan Sorular. TANDEM KÜLTÜR YÖNETİCİLERİ DEĞİŞİMİ Türkiye Avrupa Birliği (AB) 2016-2017 Soru listesi: Sık Sorulan Sorular TANDEM KÜLTÜR YÖNETİCİLERİ DEĞİŞİMİ Türkiye Avrupa Birliği (AB) 2016-2017 Soru listesi: 1. Tandem: Kültür Yöneticileri Değişimi Nedir?...s.3 2. Program nasıl çalışıyor? Not edilmesi

Detaylı

1/9. Türkiye E- Ticaret Araştırması Ocak 2010. 13 Ocak 2010, Webrazzi Gündem: E- Ticaret 2010 Crenvo Bilişim Danışmanlık Reklam ve Tic. Ltd. Şti.

1/9. Türkiye E- Ticaret Araştırması Ocak 2010. 13 Ocak 2010, Webrazzi Gündem: E- Ticaret 2010 Crenvo Bilişim Danışmanlık Reklam ve Tic. Ltd. Şti. 1/9 Türkiye E- Ticaret Araştırması Ocak 2010 13 Ocak 2010, Webrazzi Gündem: E- Ticaret 2010 Crenvo Bilişim Danışmanlık Reklam ve Tic. Ltd. Şti. 2/9 Araştırma Hakkında Araştırma verisi 81 ilden 2070 kişinin

Detaylı

TANDEM - KÜLTÜR YÖNETİCİLERİ DEĞİŞİM PROGRAMI TÜRKİYE - AVRUPA BİRLİĞİ 2015-2016

TANDEM - KÜLTÜR YÖNETİCİLERİ DEĞİŞİM PROGRAMI TÜRKİYE - AVRUPA BİRLİĞİ 2015-2016 TANDEM - KÜLTÜR YÖNETİCİLERİ DEĞİŞİM PROGRAMI TÜRKİYE - AVRUPA BİRLİĞİ 2015-2016 SIK SORULAN SORULAR 1. TANDEM: Kültür Yöneticileri Değişimi Nedir? TANDEM Kültür Yöneticileri Değişimi Türkiye-Avrupa Birliği

Detaylı

DEĞERLEME ÜCRETİ(TL) (KDV HARİÇ) imarsız)

DEĞERLEME ÜCRETİ(TL) (KDV HARİÇ) imarsız) GAYRİMENKUL DEĞERLEME ASGARİ ÜCRET TARİFESİ ÇALIŞMASI ( KIRILIMLAR VE ÖNERİLER) ARSALAR ve TARIM ALANLARI(imarlı veya 1.GRUP BRÜT ALAN(m2) imarsız) Bağ, bahçe, tarla, tarım alanı, arazi, sera, özel orman

Detaylı

OLİMPA PARK PLUS TA. 488 23 61 www.olimpapark.com. plus 0212

OLİMPA PARK PLUS TA. 488 23 61 www.olimpapark.com. plus 0212 Başakşehir in gözdesi Olimpa Park ın zengin sosyal olanaklarla donatılmış yeni etabı Olimpa Park Plus, Başakşehir in ünlü mimarı Fuzul Yapı güvencesiyle Kat Kat Yaşam, Kat Kat Kazanç sunuyor. OLİMPA PARK

Detaylı

Aile içi şiddeti ihbar edin ve mahkemede yardımcı olun

Aile içi şiddeti ihbar edin ve mahkemede yardımcı olun DOMESTIC VIOLENCE HELP AT COURT Turkish AİLE İÇİ ŞİDDET Artık şiddetin sona ermesini istiyorsunuz Aile içi şiddeti ihbar edin ve mahkemede yardımcı olun Kadınlar İçin Aile İçi Şiddet Mahkemesi Savunma

Detaylı

Yaşamda Konforlu ve ayrıcalıklı bir yaşam Reform Ankara da sizleri bekliyor...

Yaşamda Konforlu ve ayrıcalıklı bir yaşam Reform Ankara da sizleri bekliyor... Yaşamda Konforlu ve ayrıcalıklı bir yaşam Reform Ankara da sizleri bekliyor... Şehrin yoğun temposundan uzakta, nezih bir yaşamın tüm gerekliliklerine sahip olan proje Batıkent te yükseliyor. Konforda

Detaylı

w w w. i f b k a m e r y a p i. c o m

w w w. i f b k a m e r y a p i. c o m H A Y A T I B U R A D A Y A Ş A www.ifbkameryapi.com H a y a t ı B u r a d a Y a ş a!.. w w w. i f b k a m e r y a p i. c o m HAKKIMIZDA Yatırım yaptığı her noktada kalite ve güveni garanti eden, Bursa

Detaylı

Evinizden Çıkmak İstemeyeceksiniz...

Evinizden Çıkmak İstemeyeceksiniz... ÖZ SEL MO LU İ N Ş A A T Evinizden Çıkmak İstemeyeceksiniz... CITY www.ozselimogluinsaat.com Hakkımızda Öz Selimoğlu Ltd. Şti. 1963 yılında Mustafa Selimoğlu tarafından kurulmuştur. Şirket ilk başta inşaat

Detaylı

HER YÖNÜYLE KENTSEL DÖNÜŞÜM REHBERİNİZ! Dönüşüm başlıyor, ben nereden başlayacağım diyorsanız tüm sorularınızın cevabı Deniz de!

HER YÖNÜYLE KENTSEL DÖNÜŞÜM REHBERİNİZ! Dönüşüm başlıyor, ben nereden başlayacağım diyorsanız tüm sorularınızın cevabı Deniz de! HER YÖNÜYLE KENTSEL DÖNÜŞÜM REHBERİNİZ! Dönüşüm başlıyor, ben nereden başlayacağım diyorsanız tüm sorularınızın cevabı Deniz de! Ücretsiz Kentsel Dönüşüm Danışmanlık Hizmeti İçin: 444 36 34 denizmortgage.com

Detaylı

GİRNE PARK R E S I D E N C E & A V M R E S I D E N C E

GİRNE PARK R E S I D E N C E & A V M R E S I D E N C E H A L S O N S GİRNE PARK R E S I D E N C E & A V M R E S I D E N C E GİRNE PARK RESIDENCE Keşfedilmeyi bekleyen ayrıntılarıyla, heyecan uyandıran bir yaşam konsepti... Sizi şehrin odak noktasında güçlü

Detaylı

www.eksioglulife.com

www.eksioglulife.com www.eksioglulife.com Hakkımızda Güvenli ve Huzur Dolu bir Yaşam EKŞİOĞLU İNŞAAT olarak başlamış olduğumuz Dalyan Aralığı Sokakta bulunan projemizin teslim tarihi 2015 Ocak ayıdır. Dalyan EKŞİOĞLU İNŞAAT

Detaylı

Hepimiz kuşlara bakıp onlar gibi olmak istemedik mi?

Hepimiz kuşlara bakıp onlar gibi olmak istemedik mi? Hepimiz kuşlara bakıp onlar gibi olmak istemedik mi? huzur Ne zaman başımızı kaldırıp yukarı baktıysak, hep onlar gibi olmak istedik. Özgürce kanatlarımızı çırparak, huzurun tüylerimizin arasından geçişini

Detaylı

İLETİŞİM TEKNİKLERİ UYGULAMALARI

İLETİŞİM TEKNİKLERİ UYGULAMALARI İLETİŞİM TEKNİKLERİ UYGULAMALARI Ne söylediğinizi önce siz anlayın, Ne istediğinizi bilin, İletişim kurduğunuz kişi yada kişilerin durumunu iyi gözlemleyin, uygun olunmayan bir zamanda iletişim kurmaya

Detaylı

Sonsuz Mutluluğa Gerçek Bir Dokunuş...

Sonsuz Mutluluğa Gerçek Bir Dokunuş... Sonsuz Mutluluğa Gerçek Bir Dokunuş... Büyüleyici bir dünyanın kapılarını InterContinental İstanbul da aralayın... Birbirinden görkemli salonlarımızın keyifli atmosferi, dünya mutfaklarının seçkin örneklerinden

Detaylı

PAZARLAMA VE PERAKENDE ALANI

PAZARLAMA VE PERAKENDE ALANI PAZARLAMA VE PERAKENDE ALANI AMAÇ Bu faaliyette verilecek bilgiler sonucunda pazarlama ve perakende alanındaki meslekleri ve meslek elemanlarını tanıyabileceksiniz. A. ALANIN MEVCUT DURUMU VE GELECEĞİ

Detaylı

Antalya Alanya Tosmur'da Denize 400 Metre Mesafede Residence Sitede Satılık 1+1, 2+1,3+1 Daireler Antalya / Alanya

Antalya Alanya Tosmur'da Denize 400 Metre Mesafede Residence Sitede Satılık 1+1, 2+1,3+1 Daireler Antalya / Alanya Antalya Alanya Tosmur'da Denize 400 Metre Mesafede Residence Sitede Satılık 1+1, 2+1,3+1 Daireler Antalya / Alanya Satılık - Residans 185,000 180 m2 Antalya / Alanya Oda Sayısı : 3 Salon Sayısı : 1 Banyo

Detaylı

ayat, tüm doğallığıyla sizi çağırıyor...

ayat, tüm doğallığıyla sizi çağırıyor... H ayat, tüm doğallığıyla sizi çağırıyor... PROJE ORTAKLIĞI B ir yudum değil, doya doya mutluluk... İnsan ilişkilerinin sıcaklığını özlüyoruz hepimiz Küçük, kendi halinde mahallelerde, sıcak komşuluk ilişkileri

Detaylı