İş ve Sosyal Güvenlik Müşavirliği Eğitimi

Ebat: px
Şu sayfadan göstermeyi başlat:

Download "İş ve Sosyal Güvenlik Müşavirliği Eğitimi"

Transkript

1

2 İş ve Sosyal Güvenlik Müşavirliği Eğitimi Günümüz piyasasında İş Dünyası nın en önemli ihtiyaçlarından biri Sosyal Güvenlik alanında uzmanlaşmış, nitelikli Personel istihdam edilmesidir. Sosyal Güvenlik Uygulamaları, Yasal Bildirimleri de kapsayan oldukça geniş bir alan olma özelliğine sahip olduğundan sosyal güvenlik eğitimi almamış, alanında yetersiz Personel Firmaların telafi edilemez noktalara gelmesine sebep olabilmektedir. 3M AKADEMİ olarak Personel Özlük İşleri Eğitimi programını kapsamlı bir Uzmanlık Programı haline getirerek İş Hukuku, Bordrolama Eğitimi, Özlük İşleri, Sosyal Güvenlik, Ücret Yönetimi, Tazminatlar, İş Sağlığı ve Güvenliği alanlarında Firmaların ihtiyaçlarını karşılayacak nitelikli Personelin yetiştirilmesi amacıyla YÖK ONAYLI Sertifikalı Sosyal Güvenlik Uzmanlığı Programı düzenlemektedir. Eğitime Kimler Katılmalı Üst Düzey Yöneticiler, Orta Düzey Yöneticiler. İnsan Kaynakları ve Personel İşleri Yöneticileri. İnsan Kaynakları, Personel İşleri, Sendika, SMMM Çalışanları. Yeminli Mali Müşavirler, Özel ve Kamu Sektöründeki Tüm Denetçiler. Sosyal Güvenlik Alanında Çalışmak isteyen Öğrenci ve Yeni Mezunlar. Sektör değiştirmek isteyen tüm Profesyoneller. Özellikle ÇEKO (Çalışma Ekonomisi) ve İİBF (İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi) Öğrenciler Eğitim İçeriği 1. BÖLÜM: İŞÇİ ÇALIŞTIRAN İŞYERLERİNDE YAPILMASI GEREKENLER (işyeri dosyası açma) 2. BÖLÜM: İşçi İşe Giriş Bildirge İşlemleri 3. BÖLÜM: Aylık Prim Ve Hizmet Belgesinin Verilmesi 4. BÖLÜM: DEFTER BELGE VE EVRAKLAR İLE İLGİLİ ÖNEMLİ HUSUSLAR 5. BÖLÜM: PERSONEL SÖZLEŞMELERİNİN SONA ERMESİ ve İşten Çıkış Bildirgelerinin Verilmesi 6. BÖLÜM: İŞ HUKUKU UYGULAMALARI 7. BÖLÜM: İŞVERENLERİN SİGORTALILIĞI 8. BÖLÜM: EMEKLİLİK TAHSİS İŞLEMLERİ 9. ÜCRET BORDROSU UYGULAMALARI 10. BÖLÜM İHALELİ İŞLER VE İNŞAAT İŞYERLERİ İLE İLGİLİ MEVZUAT 11. BÖLÜM İŞ KAZALARI VE MESLEK HASTALIKLARI 12. İŞ HUKUKU

3 EĞİTİCİ KADROSU : Yrd.Doç.Dr. Mehmet BULUT (Eski SGK Müfettişi) ÖZGEÇMİŞ Maliye Bakanlığı nda uzmanlık, Sosyal Güvenlik Kurumu nda müfettişlik yaptı. Sosyal Güvenlik Kurumu nda Başkan Danışmanlığı ve İşverenler Prim Daire Başkanlığı görevlerinde bulundu. Gençlik ve Spor Bakanlığı nda Eğitim ve Araştırma Genel Müdür Yardımcısı olarak görev yaptı. Radikal Gazetesi nde daimi olarak çalışma hayatına yönelik köşe yazarlığı ve çeşitli TV programlarında yorumculuk yapmaktadır. Sosyal güvenlik ve çalışma hayatına yönelik 14 kitabı ve 100 den fazla makalesi bulunmaktadır. Eğitim Süresi : Online Eğitim 70 SAAT Sertifika ve Sertifikasyon Süreci * Derslerin %70 ine katılmış olmak gerekir. * Online yapılacak sınavda geçer not almak gerekmektedir. Bu süreçleri başarıyla tamamlayan öğrencilerimize, ULUSLARARASI GEÇERLİLİĞİ OLAN 3M Çözüm Ortağı SDÜ Liderlik ve Kariyer Merkezi tarafından İş ve Sosyal Güvenlik Müşaviri Sertifikası verilecektir. -Canlı derse katılan/katılamayan tüm kursiyerlerimiz sınav tarihine kadar arşivden istedikleri zaman tüm dersleri izleyebilirler. -Eğitim sonundaki sınavda başarılı olamayanlar 1 hafta sonra tekrar sınava alınacaktır.

4 İŞARET DİLİ UZMANLIĞI EĞİTİMİ EĞİTİMİN AMACI Kişisel Gelişim ve Eğitim Alanı öğretim programlan, gelişmelere bağlı olarak esnek ve sürekli güncellenmeye uygun bir yapıda tasarlanmıştır. Bireyler kazandıkları güncel mesleki yeterlikler doğrultusunda istihdam edilebileceklerdir. Kişisel Gelişim ve Eğitim Alanı altında yer alan mesleklerde ulusal ve uluslararası düzeyde standartlara uygun, her yasta ve düzeyde bireye mesleki yeterlikler kazandıracak eğitim ve öğretim olanağı sunulmuştur. Eğitime Kimler Katılmalı En az okur yazarlık seviyesinde diploma sahibi olanlar, İşaret Dili Sertifikası almak isteyenler, İşaret Dili ile ilgili kendini geliştirmek isteyenler. Eğitim İçeriği İşaret Dili ve Çevre Zaman ve Zaman Dilimleri Okul ve Eğitim İşaretleri Trafik ve Canlılar Gıda ve Giyim İşaretleri Meslekler TİD Dilbilgisi Kavramları Spor ve Coğrafi Terimler Duygular ve Eşyalar Eğitim Süresi : Online Eğitim 120 SAAT Sertifika ve Sertifikasyon Süreci, ULUSLARARASI GEÇERLİLİĞİ OLAN 3M Çözüm Ortağı SDÜ Liderlik ve Kariyer Merkezi tarafından İşaret Dili Uzmanlığı Sertifikası verilecektir.

5 DIŞ TİCARET UZMANLIĞI SERTİFİKA PROGRAMI Katılımcılara, dış ticaretin genel tanımlamasından başlayarak, uluslararası pazarlama çabalarının organizasyonu, elektronik ticarette faydalanacakları site türleri, masa başı ve yerinde pazar araştırması çabaları, yurtdışından müşteri bulma konularında, ödeme şekilleri, tahsilat, lojistik, teslim şekilleri, sigorta, evrakların düzenlenmesi ve devlet yardımları konularında temel yetkinliklerin kazandırılmasıdır. Eğitim süresi: 48 saat Eğitmen: SADIK VURAL Sertifika ve Sertifikasyon Süreci, ULUSLARARASI GEÇERLİLİĞİ OLAN 3M Çözüm Ortağı SDÜ Liderlik ve Kariyer Merkezi tarafından Dış Ticaret Uzmanlığı Sertifikası verilecektir. Call Center Eğitim Programı Müşteriye ya da danışana daha kaliteli hizmet vermek gün geçtikçe daha önemli bir hal almaya başladı. Tüm bir kurumun görünen yüzü olan çağrı merkezlerinde yaşanan iletişim bozukluğu bütün bir kuruma mal olabilmektedir. Çalışanların, hizmet içi eğitimlerle desteklenmesi gereken bu süreçte özellikle müşteri odaklılık ve güçlü iletişim kurum kültürünün de olumlu şekillenmesini sağlamaktadır. Kalite yönetimi açısından çağrı merkezi operatörlerinin motivasyonunun yüksek tutulması ve çalışan memnuniyeti müşteri ya da danışana da yansıyacaktır. Bu nedenle de çalışanların problem, çatışma çözme becerilerinin geliştirilmesinin önemi büyüktür. Eğitim programı bu çerçevede hazırlanmış, her iki tarafın da kazan-kazan yaklaşımıyla kalite odaklı bir yaklaşım sergilemeleri adına düzenlenmiştir. Eğitim Süresi : 60 Saat Sertifika ve Sertifikasyon Süreci, ULUSLARARASI GEÇERLİLİĞİ OLAN 3M Çözüm Ortağı SDÜ Liderlik ve Kariyer Merkezi tarafından Call Center ve Müşteri Yönetimi Sertifikası verilecektir.

6 PERAKENDECİLİK ve MAĞAZACILIK YÖNETİMİ 2014 Yılında en çok istihdam edilen ve en çok da çalışan ihtiyacının olduğu sektör perakendecilik ve mağaza sektörü olmuştur. 3M Akademi ve Süleyman Demirel Üniversitesi, Liderlik Kariyer ve Eğitim Araştırma Uygulama Merkezi olarak perankendicilik ve mağazacılık sektörüne kalifiyeli çalışanların kazandırılması için Perakende ve Mağaza Yönetimi Eğitim modülünü hazırladık. Bu programda perakende satış ve mağaza yönetimi ile ilgili tüm bilinmesi gerekenler en temelden alınarak en üst seviyeye kadar uygulamalı olarak anlatılacak ve katılımcıların eğitim sonunda bir mağazayı yönetecek seviyeye geleceklerdir. Eğitime Kimler Katılmalı Perakendecilik sektöründe kariyerini ilerletmek isteyen, Perakende firmalarında orta ve üst düzey yönetici pozisyonlarında çalışmayı hedefleyen, iş dünyası profesyonellerine yönelik bir eğitim programıdır. Hedef Kitlesi şu kişilerdir; Perakende sektöründe çalışan orta düzey yöneticiler ve yönetici adayları, Perakende sektöründe yönetim kadrolarını hedefleyen, 2-7 sene tecrübeli iş dünyası profesyonelleri, Kariyer değişikliği hedefleyen ve Perakendecilik sektörüne geçiş yapmak isteyen iş dünyası profesyonelleri, Perakende & Mağazacılık yönetimi alanında çalışmayı planlayan üniversite öğrencileri ve yeni mezunlar EĞİTİM İÇERİĞİ 1. MODÜL PERAKENDECİLİK VE MAĞAZACILIĞA GİRİŞ 2. MODÜL MAĞAZA YÖNETİMİ 3. MODÜL: MAĞACILIKTA TEDARK ZİNCİRİ YÖNETİMİ 4. MODÜL: MÜŞTERİ İLİŞKİLERİ YÖNETİMİ 5. MODÜL: MAĞAZACILIKTA GÖRSEL YÖNETİM EĞİTİM SÜRESİ : ONLİNE 70 SAAT SERTİFİKA VE SERTİFİKASYON SÜRECİ, ULUSLARARASI GEÇERLİLİĞİ OLAN 3M Çözüm Ortağı SDÜ Liderlik ve Kariyer Merkezi tarafından Perakendecilik ve Mağazacılık Yönetimi Sertifikası verilecektir.

7 SATIN ALMA UZMANLIK EĞİTİMİ Küresel rekabet ortamında satın alma ve tedarik zincirinin önemi iyice artmış, firmalar firma yetkinliğini bu doğrultuda geliştirme eğilimine girmiştir. Bu kapsamda İş Dünyasında ciddi bir eleman açığı olmuş, Satın Alma Uzmanı aranan elemanlar arasında ön sırayı almıştır. Eğitime Kimler Katılmalı Satın alma Uzmanlığını meslek edinmek isteyenler, Mevcut mesleklerinin yanında Satın alma Uzmanlığını profesyonel olarak yapmak isteyenler, Satın alma sürecinde uzman yaklaşımları kullanmak isteyen profesyoneller, Yeni pazarlarda daha etkin ve başarılı olmayı amaçlayanlar, Ticarette verimliliği ve etkinliği artırmak isteyen yöneticiler, Ticarette rekabet avantajı sağlamak isteyen yöneticiler, Satın alma konusunda ekibinin daha etkin olmasını amaçlayanlar Satın alma Uzmanlığı Programına katılabilirler. EĞİTİM İÇERİĞİ 1. Modül: Satın alma Yönetimine Giriş 2. Modül: Satın almada Planlama Stratejileri 3. Modül: Tedarikçi Seçimi Ve Tedarikçi İlişkileri Yönetimi 4. Modül: Satın alma Sürecinde Fiyat Görüşmeleri 5. Modül: Satın alma Sözleşmeleri 6. Modül: Satın almada Finans Yönetimi 7. Modül: Uluslararası Satın alma Yönetimi 8. Modül: Satın almada Tedarik Zinciri Yönetimi 9. Modül: Tedarik Zinciri Yönetiminde Bilişim Teknolojileri 10. Modül: Tedarik Zincirinde Lojistik Yönetimi 11. Modül: Tedarik Zincirinde Depo Yönetimi 12. Modül: Tedarik Zincirinde Envanter Yönetimi 13. Modül: Tedarik Zinciri Yönetiminde Dış Kaynak Kullanımı 14. Modül: Tedarik Zinciri Performans Yönetimi EĞİTİM SÜRESİ : ONLİNE 60 SAAT SERTİFİKA VE SERTİFİKASYON SÜRECİ ULUSLARARASI GEÇERLİLİĞİ OLAN 3M Çözüm Ortağı SDÜ Liderlik ve Kariyer Merkezi tarafından Satın Alma Uzmanlığı Sertifikası verilecektir.

8

Migros Ticaret A.Ş. Eğitim ve Gelişim Politikası

Migros Ticaret A.Ş. Eğitim ve Gelişim Politikası Migros Ticaret A.Ş. Eğitim ve Gelişim Politikası Migros Ticaret A.Ş. İnsan Kaynakları nı bir değer olarak ele alır. Başarılı şirket değil, başarılı, yaratıcı insanların içinde bulunduğu başarılı organizasyonlar

Detaylı

www.okul.pwc.com.tr Business School İnsan Kaynakları Uzmanlık Programı Nisan Mayıs 2013 İstanbul www.okul.pwc.com.tr

www.okul.pwc.com.tr Business School İnsan Kaynakları Uzmanlık Programı Nisan Mayıs 2013 İstanbul www.okul.pwc.com.tr İnsan Kaynakları Uzmanlık Programı Nisan Mayıs 2013 İstanbul PwC İnsan Kaynakları Uzmanlık Programı İnsan Kaynakları (İK) alanında çalışmaya başlamış yeni mezun veya bu alana yeni geçiş yapan tecrübeli

Detaylı

ÖZEL SEKTÖRDE KARİYER OLANAKLARI

ÖZEL SEKTÖRDE KARİYER OLANAKLARI ÖZEL SEKTÖRDE KARİYER OLANAKLARI ÖZEL SEKTÖR ALANLARINA GÖRE KARİYER ÖRNEKLERİ Yönetim YÖNETİM BİLİŞİM SİSTEMLERİ UZMANI YÖNETİM DANIŞMANI Muhasebe SERBEST MUHASEBECI MALI MÜŞAVIRLIK YEMINLI MALI MÜŞAVIRLIK

Detaylı

İçindekiler. İnsan Kaynakları Hizmetleri 3. İnsan Yönetimi Konularındaki Sorularınıza Yanıt Veriyoruz 4. Neden PwC? 7.

İçindekiler. İnsan Kaynakları Hizmetleri 3. İnsan Yönetimi Konularındaki Sorularınıza Yanıt Veriyoruz 4. Neden PwC? 7. İçindekiler İnsan Kaynakları Hizmetleri 3 İnsan Yönetimi Konularındaki Sorularınıza Yanıt Veriyoruz 4 Neden PwC? 7 Uzman Ekibimiz 9 Hizmetlerimizden Örnekler 11 Eğitimlerimiz - Business School 17 İnsan

Detaylı

linkedin.com/in/faveo instagram.com/faveodanismanlik

linkedin.com/in/faveo instagram.com/faveodanismanlik Kurucu Genel Müdür Ön Yazı Gümrük ve Dış Ticaret Eğitim ve Danışmanlık Tedarik Zincirleri Eğitim ve Danışmanlık Satınalma Eğitim ve Danışmanlık Pazarlama ve Satış Eğitim ve Danışmanlık Bireysel Gelişim

Detaylı

Denetim Vergi Müşavirliği Muhasebe Hizmetleri Kurumsal Danışmanlık. Sorumluluğunun farkında

Denetim Vergi Müşavirliği Muhasebe Hizmetleri Kurumsal Danışmanlık. Sorumluluğunun farkında AKAT Denetim Vergi Müşavirliği Muhasebe Hizmetleri Kurumsal Danışmanlık Sorumluluğunun farkında Denetim Kurumsal Danışmanlık ve Raporlama Muhasebe Hizmetleri Vergi Müşavirliği Bireysel Vergi ve Muhasebe

Detaylı

MEDİPOL ÜNİVERSİTESİ İŞLETME VE YÖNETİM BİLİMLERİ FAKÜLTESİ

MEDİPOL ÜNİVERSİTESİ İŞLETME VE YÖNETİM BİLİMLERİ FAKÜLTESİ MEDİPOL ÜNİVERSİTESİ İŞLETME VE YÖNETİM BİLİMLERİ FAKÜLTESİ İŞLETME VE YÖNETİM BİLİMLERİ FAKÜLTESİ Medipol Üniversitesi İşletme ve Yönetim Bilimleri Fakültesi, uluslararası standartlarda yüksek kaliteli

Detaylı

KOSGEB GENEL EĞİTİM PROGRAMLARINA NASIL KATILABİLİRİM?

KOSGEB GENEL EĞİTİM PROGRAMLARINA NASIL KATILABİLİRİM? KOSGEB DENİZLİ İŞLETME GELİŞTİRME MERKEZ MÜDÜRLÜĞÜ ANTALYA İLİ GENEL EĞİTİM PROGRAMLARI 2010 SUNUŞ KOBİ lerin yaşamakta olduğu tüm sorunların temelinde eğitim eksikliği yatmaktadır. Ekonomik, sosyal hayata

Detaylı

KASIM 2013 EĞİTİM TAKVİMİ

KASIM 2013 EĞİTİM TAKVİMİ KASIM 2013 EĞİTİM TAKVİMİ Seminer Takvimi Tarih Eğitim Adı Eğitim Yeri 2/ 3 Kasım 2013 Uluslararası Muhasebe Standartları ve Finansal Raporlama Sistemleri Titanic City Hotel Taksim, İstanbul 9/ 10 Kasım

Detaylı

İÇİNDEKİLER MESLEKİ UZMANLIK SERTİFİKA PROGRAMLARI MUHASEBE YARDIMCILIĞI GELİŞİM PROGRAMLARI

İÇİNDEKİLER MESLEKİ UZMANLIK SERTİFİKA PROGRAMLARI MUHASEBE YARDIMCILIĞI GELİŞİM PROGRAMLARI İÇİNDEKİLER MESLEKİ UZMANLIK SERTİFİKA PROGRAMLARI VERGİ İHTİLAFLARI VE ÇÖZÜM YOLLARI UYGULAMALI VERGİ VE MUHASEBE BİLİRKİŞİLİĞİ FİNANSAL TABLOLARIN OKUNMASI VE YORUMLANMASI DIŞ TİCARET İŞLEMLERİ, MUHASEBE

Detaylı

ORGANİZASYONEL YAPI. Prof. Dr. Nazım EKREN MÜDÜR. Müdür Prof. Dr. Nazım EKREN. Müdür Yardımcısı Doç. Dr. Serkan ÇANKAYA. Enstitü Sekreteri Burçin SARI

ORGANİZASYONEL YAPI. Prof. Dr. Nazım EKREN MÜDÜR. Müdür Prof. Dr. Nazım EKREN. Müdür Yardımcısı Doç. Dr. Serkan ÇANKAYA. Enstitü Sekreteri Burçin SARI Finans Enstitüsü, ulusal ve küresel, kamu ve özel, finans sektörüyle ilgili kuruluşlar, kamu otoriteleri, meslek kuruluşları, üniversiteler ile oluşturduğu işbirliği çerçevesinde, eğitim öğretim, araştırma

Detaylı

INDIVIDUAL & ENTERPRISE SERVICES OF HUMAN RESOURCES HİZMETLERİMİZ 2011. Belge Dili: Türkçe

INDIVIDUAL & ENTERPRISE SERVICES OF HUMAN RESOURCES HİZMETLERİMİZ 2011. Belge Dili: Türkçe INDIVIDUAL & ENTERPRISE SERVICES OF HUMAN RESOURCES HİZMETLERİMİZ 2011 Belge Dili: Türkçe KURUMSAL YAPIMIZ INDENSE Danışmanlık, İnsan Kaynakları sektöründe Türkiye de bulunan Üst Düzey kuruluşlar ve Yabancı

Detaylı

MUHASEBE VE FİNANSMAN ÖN MUHASEBE MODÜLER PROGRAMI (YETERLİĞE DAYALI)

MUHASEBE VE FİNANSMAN ÖN MUHASEBE MODÜLER PROGRAMI (YETERLİĞE DAYALI) T.C. MİLLÎ EĞİTİM BAKANLIĞI Çıraklık ve Yaygın Eğitim Genel Müdürlüğü MUHASEBE VE FİNANSMAN ÖN MUHASEBE MODÜLER PROGRAMI (YETERLİĞE DAYALI) 2008 ANKARA ÖN SÖZ Günümüzde mesleklerin değişim ile karşı karşıya

Detaylı

EĞİTİM PROGRAMI. my kobi eğitim akademi

EĞİTİM PROGRAMI. my kobi eğitim akademi my kobi eğitim akademi EĞİTİM PROGRAMI YÖNETİM SİSTEMLERİ TEMEL ISO 9001:2008 KALİTE YÖNETİM SİSTEMİ TEMEL EĞİTİMİ OHSAS 18001:2007 İŞÇİ SAĞLIĞI VE İŞ GÜVENLİĞİ TEMEL EĞİTİMİ ISO 14001:2004 ÇEVRE YÖNETİM

Detaylı

2011-2012 Eğitim Programı. Vergi, Muhasebe,Denetim ve Raporlama

2011-2012 Eğitim Programı. Vergi, Muhasebe,Denetim ve Raporlama 34 2011-2012 Eğitim Programı Vergi, Muhasebe,Denetim ve Raporlama MAZARS / DENGE EĞİTİM DOSYASI Globalleşmenin, finans dünyası üzerinde yarattığı değişim ve varlığını gün geçtikçe daha fazla hissettiğimiz

Detaylı

İÇİNDEKİLER. Biz Kimiz? Şirketimiz Farkımız, Vizyonumuz, Misyonumuz. DanıĢmanlık ve Proje Hizmetlerimiz

İÇİNDEKİLER. Biz Kimiz? Şirketimiz Farkımız, Vizyonumuz, Misyonumuz. DanıĢmanlık ve Proje Hizmetlerimiz Eğitim ve Danışmanlık Hizmetleri Kataloğu 2010-2011 İÇİNDEKİLER Biz Kimiz? Şirketimiz Farkımız, Vizyonumuz, Misyonumuz DanıĢmanlık ve Proje Hizmetlerimiz Eğitimlerimiz Zincir Market Eğitimleri Tedarikçi

Detaylı

* İnsan Kaynakları alanında çalışmak isteyen tüm Öğrenci ve Yeni Mezunlar,

* İnsan Kaynakları alanında çalışmak isteyen tüm Öğrenci ve Yeni Mezunlar, İNSAN KAYNAKLARI UZMANLIĞI EĞİTİMİ Rekabetçi ve etkin süreç yönetimi için öncelikli olan entellektüel sermaye olarak kabul edilen insan kaynağı yönetiminde doğru stratejiler oluşturmak günümüz başarılı

Detaylı

HUMANİKA YÖNETİM DANIŞMANLIĞI ÖZEL EĞİTİM VE İLETİŞİM HİZMETLERİ TİC.LTD.ŞTİ.

HUMANİKA YÖNETİM DANIŞMANLIĞI ÖZEL EĞİTİM VE İLETİŞİM HİZMETLERİ TİC.LTD.ŞTİ. HUMANiCA HAKKINDA Humanica; Farklılaşmanın Yönetimi İçin sloganı ile tüm Türkiye de Eğitim-Yönetim Danışmanlığı, Sertifika Programları, İstihdam, Dış Kaynak Kullanımı ve Bordro Hizmetleri konusunda geniş

Detaylı

KURUMSAL ORGANİZASYON, KURUM KÜLTÜRÜ, İNSAN KAYNAKLARI YÖNETİMİ ve YÖNETİŞİMİ SİSTEMLERİ EĞİTİMLERİ 2013

KURUMSAL ORGANİZASYON, KURUM KÜLTÜRÜ, İNSAN KAYNAKLARI YÖNETİMİ ve YÖNETİŞİMİ SİSTEMLERİ EĞİTİMLERİ 2013 KURUMSAL ORGANİZASYON, KURUM KÜLTÜRÜ, İNSAN KAYNAKLARI YÖNETİMİ ve YÖNETİŞİMİ SİSTEMLERİ EĞİTİMLERİ 2013 Eğitimlerin Amacı İçerikler Eğitmenler Genel Yaklaşımlar Referanslar AMACIMIZ Yönetsel gelişmelerin

Detaylı

KURUMSAL ORGANİZASYON, KURUM KÜLTÜRÜ, İNSAN KAYNAKLARI YÖNETİMİ ve YÖNETİŞİMİ SİSTEMLERİ EĞİTİMLERİ 2015

KURUMSAL ORGANİZASYON, KURUM KÜLTÜRÜ, İNSAN KAYNAKLARI YÖNETİMİ ve YÖNETİŞİMİ SİSTEMLERİ EĞİTİMLERİ 2015 KURUMSAL ORGANİZASYON, KURUM KÜLTÜRÜ, İNSAN KAYNAKLARI YÖNETİMİ ve YÖNETİŞİMİ SİSTEMLERİ EĞİTİMLERİ 2015 Eğitimlerin Amacı İçerikler Eğitmenler Genel Yaklaşımlar Referanslar AMACIMIZ Yönetsel gelişmelerin

Detaylı

Adana Bilim ve Teknoloji Üniversitesi

Adana Bilim ve Teknoloji Üniversitesi Yüzde Yüz İngilizce Eğitim Yapan Devlet Üniversitesi Yasamın Içinde... 2016 İÇİNDEKİLER Sunuş 02 2015-2016 Tanıtım Kitapçığı Misyon - Vizyon Neden Adana BTÜ? Fakülteler ve Bölümler Yüksekokullar Enstitüler

Detaylı

BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİ GRAFİK VE ANİMASYON TABANLI WEB SAYFASI HAZIRLAMA MODÜLER PROGRAMI (YETERLİĞE DAYALI)

BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİ GRAFİK VE ANİMASYON TABANLI WEB SAYFASI HAZIRLAMA MODÜLER PROGRAMI (YETERLİĞE DAYALI) T.C. MİLLÎ EĞİTİM BAKANLIĞI Çıraklık ve Yaygın Eğitim Genel Müdürlüğü BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİ GRAFİK VE ANİMASYON TABANLI WEB SAYFASI HAZIRLAMA MODÜLER PROGRAMI (YETERLİĞE DAYALI) 2009 ANKARA ÖN SÖZ Günümüzde

Detaylı

KARADENİZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ UZAKTAN EĞİTİM UYGULAMA VE ARAŞTIRMA MERKEZİ STRATEJİK PLANI (2014-2018) Aralık 2012 TRABZON

KARADENİZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ UZAKTAN EĞİTİM UYGULAMA VE ARAŞTIRMA MERKEZİ STRATEJİK PLANI (2014-2018) Aralık 2012 TRABZON KARADENİZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ UZAKTAN EĞİTİM UYGULAMA VE ARAŞTIRMA MERKEZİ STRATEJİK PLANI (2014-2018) Aralık 2012 TRABZON 1 İÇİNDEKİLER 1- GİRİŞ... 4 1.1.Stratejik Planın Amacı... 4 1.2.Stratejik Planın

Detaylı

Emin Yüksel İNSAN KAYNAKLARI PERSONEL MÜDÜ. Kişisel Bilgiler. Yönetim Bilgileri 1 / 13

Emin Yüksel İNSAN KAYNAKLARI PERSONEL MÜDÜ. Kişisel Bilgiler. Yönetim Bilgileri 1 / 13 Emin Yüksel İNSAN KAYNAKLARI PERSONEL MÜDÜ Adres Bilgileri Ev Telefonu : 90 (212) 651 54 02 Cep Telefonu : 90 (505) 865 07 32 E-Posta Kişisel Web Sayfası : Türkiye - İstanbul(Avr.) - Bağcılar - KİRAZLI

Detaylı

İDE EĞİTİM. İDE Eğitim Danışmanlık Ltd.Şti.

İDE EĞİTİM. İDE Eğitim Danışmanlık Ltd.Şti. İDE EĞİTİM İDE Eğitim Danışmanlık Ltd.Şti. Katalog İDE Eğitim Danışmanlık Ltd. Şti. İde Eğitim kurumlara ve bireylere değişik eğitim ve gelişim programları sunmaktadır. Programlar kurum ve bireylerin ihtiyaçları

Detaylı

HALKLA İLİŞKİLER VE ORGANİZASYON HİZMETLERİ FUAR STAND ELEMANI MODÜLER PROGRAMI (YETERLİĞE DAYALI)

HALKLA İLİŞKİLER VE ORGANİZASYON HİZMETLERİ FUAR STAND ELEMANI MODÜLER PROGRAMI (YETERLİĞE DAYALI) T.C. MİLLÎ EĞİTİM BAKANLIĞI Çıraklık ve Yaygın Eğitim Genel Müdürlüğü HALKLA İLİŞKİLER VE ORGANİZASYON HİZMETLERİ FUAR STAND ELEMANI MODÜLER PROGRAMI (YETERLİĞE DAYALI) 2008 ANKARA ÖN SÖZ Günümüzde mesleklerin

Detaylı

MESLEK EĞİTİMİNDE KALİTE İÇİN İŞBİRLİĞİ MESLEKİ VE TEKNİK EĞİTİMDE KALİTE STRATEJİ BELGESİ

MESLEK EĞİTİMİNDE KALİTE İÇİN İŞBİRLİĞİ MESLEKİ VE TEKNİK EĞİTİMDE KALİTE STRATEJİ BELGESİ MESLEK EĞİTİMİNDE KALİTE İÇİN İŞBİRLİĞİ MESLEKİ VE TEKNİK EĞİTİMDE KALİTE STRATEJİ BELGESİ Meslek Lisesi Memleket Meselesi (MLMM) Projesi, Vehbi Koç Vakfı, Milli Eğitim Bakanlığı ve Koç Holding in işbirliğiyle,

Detaylı

Bankacılık/ Bankacılık ve Finans / Bankacılık ve Finansman / Bankacılık ve Sigortacılık/ Sigortacılık / Sigortacılık ve Risk Yönetimi (YGS-6)

Bankacılık/ Bankacılık ve Finans / Bankacılık ve Finansman / Bankacılık ve Sigortacılık/ Sigortacılık / Sigortacılık ve Risk Yönetimi (YGS-6) Bankacılık/ Bankacılık ve inans / Bankacılık ve inansman / / Sigortacılık / Sigortacılık ve Risk Yönetimi () İnsanların hayatında oluşabilecek tüm risklerde, uğradıkları kayıpları giderme, para desteği

Detaylı

T.C. OSMANİYE KORKUT ATA ÜNİVERSİTESİ İKTİSADİ VE İDARİ BİLİMLER FAKÜLTESİ İŞLETME BÖLÜMÜ DERS İÇERİKLERİ DÖRDÜNCÜ YIL-YEDİNCİ YARIYIL

T.C. OSMANİYE KORKUT ATA ÜNİVERSİTESİ İKTİSADİ VE İDARİ BİLİMLER FAKÜLTESİ İŞLETME BÖLÜMÜ DERS İÇERİKLERİ DÖRDÜNCÜ YIL-YEDİNCİ YARIYIL T.C. OSMANİYE KORKUT ATA ÜNİVERSİTESİ İKTİSADİ VE İDARİ BİLİMLER FAKÜLTESİ İŞLETME BÖLÜMÜ DERS İÇERİKLERİ DÖRDÜNCÜ YIL-YEDİNCİ YARIYIL ISL 403 Sermaye Piyasaları Analizi (3-0) 3 Dersle, finansal piyasaları

Detaylı

EĞİTİM KATALOĞU 2014. www.unitedpartners-tr.com GENEL BİLGİLENDİRME

EĞİTİM KATALOĞU 2014. www.unitedpartners-tr.com GENEL BİLGİLENDİRME EĞİTİM KATALOĞU 2014 www.unitedpartners-tr.com GENEL BİLGİLENDİRME EĞİTİM KATALOĞU HAKKINDA Değerli Müşterilerimiz 2014 dönemi aynı zamanda grup şirketlerimiz için yeni bir eğitim dönemi olarak başlıyor.

Detaylı