Google Site Araması Kuruluşunuz İçin Google Web Sitesi Araması

Ebat: px
Şu sayfadan göstermeyi başlat:

Download "Google Site Araması Kuruluşunuz İçin Google Web Sitesi Araması"

Transkript

1 Google Site Araması Veri Sayfası Google Site Araması Kuruluşunuz İçin Google Web Sitesi Araması Google Site Araması Daha fazla bilgi için şu adresi ziyaret edin: Elde Edecekleriniz Google Alaka Düzeyi Tam olarak özelleştirilebilir seçenekler Web ve resim araması Eş anlamlı eşleştirme Otomatik tamamlama Gelişmiş dizine ekleme 80 adet desteklenen dil Esnek ücret yapısı Reklamsız E-posta ile teknik destek (Enterprise sürümü için ek olarak Telefon ve Çağrı Cihazı ile destek) Google Site Araması web siteleri için yüksek oranda özelleştirilebilir Google benzeri site araması çözümü oluşturmak isteyen işletmeler için özel olarak tasarlanmıştır. Donanım veya yazılım gerektirmeyen bir SaaS çözümü olan Google Site Araması: Google'ın sektörde önde gelen alaka düzeyi ve güçlü arama deneyimini sitenize taşır Kolayca dağıtılır ve yönetilir Arama sonuçlarının görünümü ve özellikleri için birden fazla özelleştirilebilir seçenek sağlar Arama sorgusunun boyutuna dayalı esnek bir ücret yapısı sunar Google Site Araması'nın, belirttiğiniz web sitesi veya web siteleri için ayrı bir dizin oluşturduğunu belirtmek isteriz. Web sitenizin Google.com'daki sıralamasını etkilemez. Şirketinizin elde edeceği avantajlar Artırılmış bağlılık Müşterilerimizin büyük çoğunluğu, Google Site Araması'nın kurulumundan sonra web sitesi metriklerinde aşağıdakileri de kapsayan gelişmeler olduğunu bildirmiştir: Daha yüksek dönüşüm oranları Arama kullanımında artış Azaltılmış hemen çıkma oranı Google Site Araması, arama deneyimini web sitenize sorunsuzca entegre etmenize olanak tanıyan güçlü özelleştirme seçenekleri içerir.

2 Gelişmiş müşteri memnuniyeti Müşteriler evrensel olarak Google benzeri bir arama deneyimi talep etmektedir. Google Site Araması da talep edilen bu deneyimi, müşterinin kullandığı herhangi bir cihazda sunabilmektedir. Kolayca yönetilir Google Site Araması'na kaydolma işlemi ve bu ürünün yönetimi çevrimiçi bir konsol yoluyla gerçekleştirilir. Google Site Araması'nın dizine eklemesini istediğiniz siteleri siz sağlarsınız ve bu sayfalar saatler içinde dizine eklenir. Görünüm ve tarzdan, hangi arama sonuçlarını nasıl sunduğunuza kadar, arama deneyiminin özelleştirilmesine ilişkin farklı yollar belirtme esnekliğiniz de vardır. Bu işlevlerin birçoğu teknik bilgisi olmayan çalışanlar tarafından gerçekleştirilebilir ancak daha sofistike özelleştirme seçenekleri mevcuttur. "Google Site Araması'nı, arama çözümüne ihtiyaç duyan başka şirketlere kesinlikle öneririm. Uygulanması ve bakımı gayet kolay. Rahatlıkla özelleştirilebildiği için arama sonuçları daha da alakalı hale geliyor. Her şeyin de ötesinde, kullanıcılar ürünü nasıl kullanacaklarını hemen bildikleri için herhangi bir öğrenme eğrisi söz konusu değil." Jennifer Dyni, Yeni Teknolojiler Müdürü, TechSmith Güçlü bir değer sunan Google Site Araması bir SaaS çözümüdür. Ek bir donanıma veya yazılıma yatırım yapmanız gerekmez; BT yönetiminiz asla "yama" uygulamak zorunda değildir. Düşük bir yıllık ücretle, Google arama deneyimini geliştirmek için sürekli olarak çalışan 1000'i aşkın Google mühendisinin hizmetlerini satın almış olursunuz. Bu iyileştirmeler, anında Google Site Araması'nın yeni bir sürümünün oluşturulması için kullanılır. Web siteniz tarafından sunulan yüksek düzeyde alakalı arama sonuçları ziyaretçilerinize oldukça tanıdık gelecektir. Dolayısıyla da ziyaretçileriniz aradıklarını hızla ve kolayca bulabilecektir.

3 Google Site Araması Ayrıntıları Özellik Google Alaka Düzeyi Özelleştirilebilir Ayrıntılar Google Site Araması, Google'ın sektörde önde gelen alaka düzeyi algoritmasını içerir. Binlerce Google mühendisi, Google.com'da günde bir milyarı aşan arama sorgusundan gelen verilerden yararlanarak, arama deneyimini her açıdan geliştirmek için sürekli olarak çalışmaktadır. Her yıl algoritmada, genellikle eş anlamlı araması gibi zor arama özelliklerini geliştiren 500'den fazla güncelleme yapılmaktadır. Google Site Araması üç görünüm özelleştirmesi düzeyi sunar: Basit - Konsolda dilediğiniz düzeni seçerek sayfanızı oluşturmak için Google'ın hazır şablonlarını kullanın. Orta - Barındırdığınız sayfalarda arama kutusunun ve arama sonuçlarının oluşturulmasını kolaylaştırmak için sitenize CSS tabanlı Javascript kodu yerleştirin. Gelişmiş - Ham XML feed'i elde etmek ve arama sonuçlarını dilediğiniz biçimde oluşturmak için XML API'sını kullanın. Bu seçeneği kullanarak, sonuçların görünme şeklini tam olarak kontrol edebilir ve özelleştirebilirsiniz. En alakalı sonuçlara ağırlık verme Tarihe ağırlık verme Özelliğe göre sıralama İstek üzerine dizine ekleme Gelişmiş dizin kapsamı Belirli arama sonucu sayfalarının görüntülenmesini istediğinizde kısıtlamalar uygulamaya koymak için kullanıcı arayüzü kodu da kullanabilirsiniz. Örneğin, sunulan arama sonuçlarına, bölgesel faktörlere bağlı olarak kısıtlama getirmek isteyebilirsiniz. Site ziyaretçilerinin aradıklarını hızla bulmasını sağlamak için, web sitenizin belirli bölümlerindeki en alakalı arama sonuçlarını hedefleyin. Arama sıralamasını, dokümanların yaşına bağlı olarak belirleyin. Örneğin, güncel bir ürün veri sayfasının eski bir sürümün üstünde görüntülenmesini sağlayabilirsiniz. Varsayılan kategorilere göre sıralama yapmak yönünde tercihte bulunabilirsiniz: Tarih ve Alaka Düzeyi. İsterseniz yeni sıralama ölçütü düzenleri için uyarlanmış özellikler ekleyebilirsiniz; örneğin, fiyat, yazar veya başlık. Acil güncellemeler söz konusu olduğunda, 24 saat içinde dizine eklenmesi ve Google Site Araması'na dahil edilmesi için web sitenizden belirli bir sayıda sayfa seçebilirsiniz. Google Site Araması ile, sitenizin dizine eklenmesi işlemi üzerinde gelişmiş güç sahibi olursunuz. Site haritasının yüklenmesi, Google'ın bulamadığı ek sayfaların arama sonuçlarına dahil edilmesini sağlar.

4 Resim küçük resimleri Ayrıntılandırma Eş anlamlılar Otomatik tamamlama Tanıtılan bağlantılar Reklam verme Google marka bilinci oluşturma Mobil destek Birden çok site araması seçeneği Yoğun olarak resim içeren siteler için, arama sonuçlarınızın bir parçası olarak resim küçük resimleri görüntüleyebilirsiniz. Sayfa Haritaları'nı kullanarak, arama sonuçlarında hangi resimlerin görünmesini istediğinizi de belirtebilirsiniz. Site tabanlı kategorizasyon uygulayıp, bu kategoriler için sekmeler veya bağlantılar oluşturarak arama sonuçlarınızı hassaslaştırabilirsiniz. Örneğin, web sitenizde haber, topluluk ve yardım bölümü varsa site ziyaretçileri, aradıkları bilgi için en uygun bölümün sekmesini/bağlantısını tıklayarak arama sonuçlarını daraltabilir. Ziyaretçilerin, birden fazla sorgu gerçekleştirmek zorunda kalmadan dokümanları bulmalarını sağlayın. Örneğin, "PC" araması bilgisayarlarla ilgili sonuçlar getirir. Otomatik tamamlama, bir site ziyaretçisi sorgusunu yazdığı sırada, popüler arama terimi seçeneklerinin dinamik olarak oluşturulduğu bir menü sunan Google özelliğidir. Örneğin, site ziyaretçisinin aradığı bilgiyi hızla bulmasına yardımcı olunması için, "New York p" yazıldığında arama terimi seçenekleri olarak New York parkları ve New York postaneleri görünebilir. Google Site Araması, Google.com'daki sponsorlu bağlantılara benzer şekilde, arama sonuçları sayfasının üst kısmında belirli sonuçları öne çıkarma seçeneği sunar. Bu özellik, iş hedefleriniz için önemli olan içeriği sitenizde tanıtabilmenizi sağlar. Arama sonuçlarınızı tamamen reklamsız yapabilir veya Google'ın Arama için AdSense programı yoluyla reklam görüntüleyerek şirketiniz için ek gelir elde etme seçeneğini kullanmayı tercih edebilirsiniz. Google Site Araması, Google marka bilinci oluşturmayı gerektirmez. Ancak, arama için Google markasından yararlanmak isterseniz sitenize bir "Google tarafından desteklenir" etiketi yerleştirme seçeneğiniz de vardır. Kendi kullanıcı arayüzü kodunuz yoluyla cihazda kolay kullanılabilen arama sonuçlarını nasıl oluşturacağınızı kontrol edebilir veya Google Site Araması konsolu yoluyla arama motorunuz için bir mobil düzen seçebilirsiniz. Google Özel Arama Motoru gibi farklı arama motorlarına sahip birden fazla web siteniz olabilir. Google Site Araması, yalnızca bir ana Google Site Araması hesabına sahip olmakla birlikte, her bir site için birer "iş grubu" oluşturarak arama motorlarını ayrı ayrı çalıştırma seçeneği sunar.

5 Birden çok dil desteği Google Site Araması, 80 dili destekler. Arama sonuçları sayfanızın, sonuçları belirli bir dile göre veya site ziyaretçisinin tarayıcısıyla ilişkili dile göre getirmesini belirtebilirsiniz. Birden çok bölgede bulunan ve birden çok dilde içeriğe sahip siteleriniz varsa arama sonuçlarını, belirli bir bölgede tercih edilen dille kısıtlayabilirsiniz. Desteklenen diller arasında şunlar yer alır: Bulgarca, Çince (Basitleştirilmiş), Çince (Geleneksel), Hırvatça, Çekçe, Danca, Felemenkçe, İngilizce, Fince, Fransızca, Almanca, Yunanca, Macarca, İtalyanca, Japonca, Korece, Norveççe, Lehçe, Portekizce, Rusça, Slovakça, İspanyolca, İsveççe, Türkçe Fiyatlandırma Google Site Araması, sitenizin her yıl aldığı arama motoru sorgusu sayısına göre, size esnek fiyatlandırma seçenekleri sunan çeşitli abonelik planları halinde mevcuttur. Tüm seçeneklerde e-posta ile teknik destek vardır. Ayrıca, kuruluş düzeyindeki (3 milyondan fazla sorgu) Google Site Araması, üretim kesintilerine yönelik Çağrı Cihazı ve Telefon ile destek alır. Arama Sorgusu Sınırı En iyi kullanım yeri: Fiyatlandırma Blog'lar, kişisel siteler 100 ABD doları Küçük ölçekli işletmeler 250 ABD doları Yüksek oranda trafiğe sahip 750 ABD doları küçük ve orta ölçekli işletmeler Orta ölçekli işletmeler 2000 ABD doları 1 milyondan fazla Büyük ölçekli işletmeler Bize ulaşın Sorgu limitleri ve fiyatlandırma, yıllık rakamlara dayalıdır 2013 Google Inc. Tüm hakları saklıdır. Google ve Google logosu Google Inc. şirketinin ticari markalarıdır. Diğer tüm şirket ve ürün adları, ilişkili oldukları ilgili şirketlerin ticari markaları olabilir. CS121911

A) ALT HESAP RAPORLAMA

A) ALT HESAP RAPORLAMA A) ALT HESAP RAPORLAMA MM ile yönettiğiniz alt hesaplardan birine girin; - Sayfanın sağ üst tarafında bulunan tarih aralığını Tüm zamanlar olarak değiştirin - Kampanyalar sekmesine girin - Anahtar kelimeler

Detaylı

İŞ ZEKASI ÇÖZÜMLERİ. SAP BusinessObjects Portfolio

İŞ ZEKASI ÇÖZÜMLERİ. SAP BusinessObjects Portfolio SAP BusinessObjects Portfolio İŞ ZEKASI ÇÖZÜMLERİ Sap BUSINESSOBJECTS PORTFOLIO İŞ ZEKASI ÇÖZÜMLERİ İÇERİK 3 Web Inteligence 7 Crystal Reports 13 Xcelsius Enterprise 17 Dashboard Builder 21 Explorer 25

Detaylı

Modül 3: Diğer Ofis Araçları

Modül 3: Diğer Ofis Araçları Modül 3: Diğer Ofis Araçları E-YAŞAM FİZİKSEL ENGELLİ İNSANLAR İÇİN E-ÖĞRENME SANAL MERKEZİ Bu proje Avrupa Komisyonu tarafından finanse edilmektedir. Bu yayın sadece yazarların görüşlerini yansıtmaktadır

Detaylı

Modül 5: E-life Web Tasarımı

Modül 5: E-life Web Tasarımı Modül 5: E-life Web Tasarımı E-LIFE FİZİKSEL ENGELLİLER İÇİN E- ÖĞRENME SANAL MERKEZİ Bu proje Avrupa Komisyonu tarafından finanse edilmektedir. Bu yayın sadece yazarların görüşlerini yansıtmaktadır ve

Detaylı

HER KAZANANIN ARKASINDA BIR EKİP VARDIR. Başarıyı hızlandırın.

HER KAZANANIN ARKASINDA BIR EKİP VARDIR. Başarıyı hızlandırın. HER KAZANANIN ARKASINDA BIR EKİP VARDIR. Başarıyı hızlandırın. Biz sizin için buradayız. MICROSOFT EKİBİNİZ. Microsoft Dynamics ve Kurumsal Geliştirme Planını seçmekle çok iyi bir iş yaptınız. Bundan sonra,

Detaylı

sitenhazir.com sayfalarınızdaki her geçerli tıklama için ödeme yapar. Program kurallarına uygun olan web siteleri başvuru formunu doldurarak

sitenhazir.com sayfalarınızdaki her geçerli tıklama için ödeme yapar. Program kurallarına uygun olan web siteleri başvuru formunu doldurarak Google reklam veren firma veya şahıslardan aldığı reklamların bir bölümünü web sitelerinde reklam yayınlayarak gelir elde etmek isteyen site sahipleriyle paylaşır. AdSense reklamları web sitesinden kolay

Detaylı

M E V C U T B T O R T A M I N D A O R T A Y A Ç I K A N D E S T E K Z O R L U K L AR I

M E V C U T B T O R T A M I N D A O R T A Y A Ç I K A N D E S T E K Z O R L U K L AR I A R A Ş T I R M A R A P O R U B T D ö n ü ş ü m ü i ç i n H e r Z a m a n A ç ı k D e s t e k D e n e y i m i n d e n Y a r a r l a n m a Sponsor: HP Rob Brothers Mart 2012 B U AR AŞ T I R M A R AP O R

Detaylı

IBM Cognos Express Sürüm 10.1.0. IBM Cognos Express'i Yönetme

IBM Cognos Express Sürüm 10.1.0. IBM Cognos Express'i Yönetme IBM Cognos Express Sürüm 10.1.0 IBM Cognos Express'i Yönetme Not Bu belgeyi ve desteklediği ürünü kullanmadan önce şu kısımdaki bilgileri okuyun: Özel Notlar sayfa 167. Ürün Bilgileri Bu belge, IBM Cognos

Detaylı

ADOBE DREAMWEAVER CS4 Kullanıcı El Kitabı

ADOBE DREAMWEAVER CS4 Kullanıcı El Kitabı ADOBE DREAMWEAVER CS4 Kullanıcı El Kitabı ADOBE DREAMWEAVER CS4 Kullanıcı El Kitabı İÇİNDEKİLER Dreamweaver Temelleri İçerik Eklemek Stil Sayfaları Oluşturmak Bağlarla Çalışmak Resimlerle Çalışmak Tablolarla

Detaylı

Worry-Free. p c. Business Security Standard ve Advanced Sürümler. Yönetici Kılavuzu. Securing Your Journey to the Cloud. Korumalı Bulut.

Worry-Free. p c. Business Security Standard ve Advanced Sürümler. Yönetici Kılavuzu. Securing Your Journey to the Cloud. Korumalı Bulut. Worry-Free Business Security Standard ve Advanced Sürümler Yönetici Kılavuzu Securing Your Journey to the Cloud p c Korumalı Bulut ws Ağ Güvenliği Trend Micro Incorporated, bu belgede ve burada açıklanan

Detaylı

Windows Server 2008 R2 BT'yi En İyi Duruma Getirmenize ve Tasarruf Sağlamanıza Nasıl Yardımcı Olur. Temmuz 2009 Microsoft Corporation

Windows Server 2008 R2 BT'yi En İyi Duruma Getirmenize ve Tasarruf Sağlamanıza Nasıl Yardımcı Olur. Temmuz 2009 Microsoft Corporation Windows Server 2008 R2 BT'yi En İyi Duruma Getirmenize ve Tasarruf Sağlamanıza Nasıl Yardımcı Olur Temmuz 2009 Microsoft Corporation 1 Sorumluluk Reddi Bu belgenin içerdiği bilgiler, Microsoft Corporation'ın

Detaylı

DEĞİŞİM İÇİN ÇEVİK GÜÇ

DEĞİŞİM İÇİN ÇEVİK GÜÇ DEĞİŞİM İÇİN ÇEVİK GÜÇ İÇİNDEKİLER Giriş... 3 Bugüne ve Geleceğe Yatırım... 4 j-guar a Hızlı Bakış... 5 j-guar ın Temel Özellikleri... 6 j-guar Ekosistemi... 8 İş Zekası (Business Intelligence)... 9 Modüller

Detaylı

İLK VE TEK BİRLEŞİK İÇERİK GÜVENLİĞİ ÇÖZÜMÜ

İLK VE TEK BİRLEŞİK İÇERİK GÜVENLİĞİ ÇÖZÜMÜ İLK VE TEK BİRLEŞİK İÇERİK GÜVENLİĞİ ÇÖZÜMÜ Websense TrITon İLK VE TEK BİRLEŞİK İÇERİK GÜVENLİĞİ ÇÖZÜMÜ Şimdi yeni bir çözüm zamanı. Bilgi ve içerik her kuruluşun can damarıdır. Üretim, tüketim ve iletişim

Detaylı

Satışa Yönelik Çözüm Kılavuzu

Satışa Yönelik Çözüm Kılavuzu Yalnızca Intel Teknoloji Sağlayıcıları içindir Bu kapsamlı kılavuz, küçük ve orta ölçekli işletmelere (KOBİ) Intel tabanlı satış noktası (POS) çözümleri satmanızda size yardımcı olacaktır. Ürün ve/veya

Detaylı

ÖZEL WEB SİTESİ KURMA REHBERİ

ÖZEL WEB SİTESİ KURMA REHBERİ ÖZEL KOLEKSIYON 2009 WEB SİTESİ KURMA REHBERİ BİLGİSAYAR KİTAPLIĞI SERİSİ - 03 Yayıncı Doğan Burda Dergi Yayıncılık ve Pazarlama A.Ş. İcra Kurulu Başkanı Mehmet Y. YILMAZ Yayın Direktörü M. Rauf ATEŞ Yazı

Detaylı

AdWords Reklam Metni Yazma Stratejileri

AdWords Reklam Metni Yazma Stratejileri AdWords Reklam Metni Yazma Stratejileri Genel Bakış İyi Bir Reklam Metni Nasıl Olmalı? Reklam Metninde Başlık ve Önemi Reklam Metni Yazma Stratejileri ve İstatistikler Reklam Uzantıları Mobil Reklam Metinleri

Detaylı

Worry-Free Business Security Advanced6

Worry-Free Business Security Advanced6 Worry-Free Business Security Advanced6 TM #1 for Small Business Security Yükleme Kılavuzu Trend Micro Incorporated, bu belgede ve burada açıklanan ürünlerde haber vermeden değişiklik yapma hakkını saklı

Detaylı

A dan Z ye Web Tasarımı İÇİNDEKİLER

A dan Z ye Web Tasarımı İÇİNDEKİLER A dan Z ye Web Tasarımı İÇİNDEKİLER 06...İçerik yönetim sistemi (CMS) nedir? 09...Joomla tarihçesine kısa bir bakış 12...Joomla nın özellikleri ve faydaları 15...30 dakikada Joomla kurulumu 22...Joomla

Detaylı

Capture Pro Software. Kullanım Kılavuzu. A-61735_tr

Capture Pro Software. Kullanım Kılavuzu. A-61735_tr Capture Pro Software Kullanım Kılavuzu A-61735_tr BAŞLARKEN 1-1 KULLANICI ARABİRİMİ 2-1 SORUN GİDERME 3-1 EKLER A A-1 1 Başlarken İçindekiler Destekleyici belgeler...1-2 Terimler...1-3 Kodak Capture Pro

Detaylı

Kullanım Kılavuzu. Tümleşik bileşenler: ESET NOD32 Antivirus ESET NOD32 Antispyware ESET Kişisel Güvenlik Duvarı ESET İstenmeyen Postaları Engelleme

Kullanım Kılavuzu. Tümleşik bileşenler: ESET NOD32 Antivirus ESET NOD32 Antispyware ESET Kişisel Güvenlik Duvarı ESET İstenmeyen Postaları Engelleme Tümleşik bileşenler: ESET NOD32 Antivirus ESET NOD32 Antispyware ESET Kişisel Güvenlik Duvarı ESET İstenmeyen Postaları Engelleme Yeni nesil NOD32 teknolojisi Kullanım Kılavuzu dijital dünyalarınızı koruyoruz

Detaylı

WINDOWS AZURE. İçindekiler

WINDOWS AZURE. İçindekiler WINDOWS AZURE Windows Azure, Microsoft un Genel Bulut uygulama ve altyapı platformudur. Bu platformu pek çok şekilde kullanabilirsiniz. Örneğin Windows Azure ile verilerini Microsoft veri merkezleri üzerinden

Detaylı

I. genel bakış 01 canias ERP... 01. Temel Veriler... 06 Sistem Yönetimi ve TROIA Geliştirme Ortamı... 09

I. genel bakış 01 canias ERP... 01. Temel Veriler... 06 Sistem Yönetimi ve TROIA Geliştirme Ortamı... 09 INDUSTRIAL APPLICATION SOFTWARE ACT ACT ACT ACT ACT ACT ACT AST AST AST CLB CLB CLB AST AUT AUT AUT AUT AUT BOM BOM BOM BOM BOM BOM BOM AUT AUT AUT BUD BUD BUD BUD BUD BUD BUD CAL CAL CAL CAL CAL CAL CAL

Detaylı

Büyüyen İşletmenize Uygun. avaya.com 1

Büyüyen İşletmenize Uygun. avaya.com 1 Büyüyen İşletmenize Uygun İletişim Çözümleri avaya.com 1 İşinizin hızına yetişebiliyor musunuz? Bu, birçok KOBİ'nin ve şubenin karşılaştığı sorudur. Çalışanlar da müşteriler de dağıtık organizasyona sahiptir.

Detaylı

Motorola MTM5400. Bugün ve gelecekte kritik bilgi iletişiminde çözüm

Motorola MTM5400. Bugün ve gelecekte kritik bilgi iletişiminde çözüm Motorola MTM5400 Bugün ve gelecekte kritik bilgi iletişiminde çözüm MTM5400 Öncelik kullanıcı güvenliği ve operasyonel verimlilik olunca, hızlı ve güvenilir iletişim vazgeçilmez birer unsur haline gelir.

Detaylı

Yükleme Kılavuzu. McAfee epolicy Orchestrator 5.3.0 Yazılımı

Yükleme Kılavuzu. McAfee epolicy Orchestrator 5.3.0 Yazılımı Yükleme Kılavuzu McAfee epolicy Orchestrator 5.3.0 Yazılımı TELİF HAKKI Copyright 2014 McAfee, Inc., 2821 Mission College Boulevard, Santa Clara, CA 95054, 1.888.847.8766, www.intelsecurity.com TİCARİ

Detaylı

-Industrial Application Software- ERP alanında uzmanlaşmış, dinamik ve inovatif bir yazılım firmasıdır.

-Industrial Application Software- ERP alanında uzmanlaşmış, dinamik ve inovatif bir yazılım firmasıdır. -Industrial Application Software- ERP alanında uzmanlaşmış, dinamik ve inovatif bir yazılım firmasıdır. IAS, ürünü CANIAS ERP ile firmaların iş süreçlerini hızlandırmalarına ve geliştirmelerine yardımcı

Detaylı

Modern Uygulamalar ve Mobilite. Yaşam Döngüsü Hizmetleri. Bulut. Endüstri. Microsoft Dynamics AX 2012 R3 Ön İzleme

Modern Uygulamalar ve Mobilite. Yaşam Döngüsü Hizmetleri. Bulut. Endüstri. Microsoft Dynamics AX 2012 R3 Ön İzleme Endüstri Modern Uygulamalar ve Mobilite Yaşam Döngüsü Hizmetleri Bulut Microsoft Dynamics AX 2012 R3 Ön İzleme Microsoft Dynamics AX 2012 R3 Ön İzlemesi Teknolojinin birbirimizle iletişim, bağlantı ve

Detaylı

Worry-Free Business Security Advanced6

Worry-Free Business Security Advanced6 Worry-Free Business Security Advanced6 TM #1 for Small Business Security Yönetici Kılavuzu Trend Micro Incorporated, bu belgede ve burada açıklanan ürünlerde haber vermeden değişiklik yapma hakkını saklı

Detaylı

Hilton Worldwide, Inc. Küresel Gizlilik Politikası

Hilton Worldwide, Inc. Küresel Gizlilik Politikası Hilton Worldwide, Inc. Küresel Gizlilik Politikası Son Güncelleme, Eylül 2011 Hilton Worldwide olarak bizler, tüm dünyada üstün ürünler, hizmetler ve deneyimler sunmak için çaba gösteriyoruz. Yaptığınız

Detaylı

Adwords Başvurusu yapmak

Adwords Başvurusu yapmak Google internete giren herkesin çok yakından tanıdığı bir sitedir. Ancak insanların çok büyük bir çoğunluğu Google ın sadece arama motoru özelliğini kullanır, çoğu ücretsiz olan diğer hizmetlerinden haberleri

Detaylı