TÜRKİYE SAĞLIK TURİZMİ EL KİTABI

Ebat: px
Şu sayfadan göstermeyi başlat:

Download "TÜRKİYE SAĞLIK TURİZMİ EL KİTABI"

Transkript

1 TÜRKİYE SAĞLIK TURİZMİ EL KİTABI Hazırlayan Sentrogen Sağlık Turizmi Hizmetleri

2 Giriş SENTROGEN Sağlık Turizmi Hizmetleri ne hoş geldiniz; bize başvurduğunuz için teşekkür ederiz. Bu belgenin amacı, ziyaretçilere, sağlık turizmi olarak bilinen hızla gelişen sektör hakkında güncel bilgiler ve kaynaklar sunarak ziyaretçileirn seyahat ve konaklama ile tıbbi hizmetler, diş hizmetleri ve cerrahi hizmetler konusunda bilgiye dayalı ve bilinçli karar vermelerini sağlamaktır. Kendiniz için mi yoksa aileniz için mi bir tatil planlıyorsunuz? Seçimli bir cerrahi işlem yatırmayı düşündünüz; ancak kısıtlayıcı yüksek maliyetler sizi bu düşüncenizden caydırdı mı? Sizin ya da tanıdığınız birisinin, kendi ülkenizde çok pahalı olan bir diş işlemi yaptırmanız gerekiyor ya da böyle bir diş işlemi yaptırmayı mı arzu ediyorsunuz? Siz veya sevdiğiniz birisinin tıbbi olarak öngörülen bir işleme ihtiyacı var da bunu kendi ülkenizde yaptıracak gücünüz mü yok? Eğer yukarıdaki sorulardan birisi veya hepsi birden size uyuyorsa sizi, sağlık hizmetlerinin dünya çapındaki ilerlemesinden ve pazarın küreselleşmesinden nasıl faydalanabileceğinizi görmek için biraz vakit ayırarak EL KİTABINI keşfetmeye çağırıyorum. Burada verilen bilgilerin, sağlığınız ve sıhhatinizle ilgili güvenli kararlar almanızı sağlayacak gerekli yardımı ve imkanı vermesini içtenlikle temenni ederiz.

3 Hakkımızda Türkiye de komple sağlık turizmi hizmetleri sunan bir Türk işletmesi olan SENTROGEN Sağlık Turizmi Hizmetleri, bu EL KİTABINI, dünya çapında bir sağlık hizmetleri köprüsü kurarak Dünya Standartlarındaki Sağlık Tesislerine, uygun maliyetli tedavi işlemlerine, bekleme süresi olmadan ve Türkiye nin sunduğu eşsiz dinlenme/tur fırsatlarıyla birlikte kolay ve doğrudan erişim sağlama amacıyla hazırlamıştır. SENTROGEN Sağlık Turizmi Hizmetleri, Sağlık hizmetleri, Sağlık Personeli Alımı Hizmetleri, Doktor ve Cerrah Heyetleri, Bilgi Teknolojileri, Telekomünikasyon, E-öğrenme & Seyahat & Turizm hizmetleri ana alanlarında faaliyet gösteren profesyonel olarak yönetilen çok yönlü bir işletmedir. SENTROGEN Sağlık Turizmi Hizmetleri, bir sağlık profesyonelleri grubu tarafından yönetilmektedir. SENTROGEN Sağlık Turizmi Hizmetleri nde her zaman en kaliteli hizmetleri sunmayı taahhüt ederiz; değerlere olan inancımızın ve en iyisini gerçekleştirmeye olan adanmışlığımızın aynası, işimiz ve müşterilerimizin memnuiyetidir. SENTROGEN Sağlık Turizmi Hizmetleri nde kendimizi her zaman temel değerlerimiz olan her bir ferdine kadar tüm insanlığa ve tüm varlıklara güler yüzlü hizmet sunmaya adarız. SENTROGEN Sağlık Turizmi Hizmetleri, Türkiye deki Dünya Çapında Tanınmış Doktorlar & Cerrahlar aracılığıyla üstün cerrahi tedavi seçenekleri sunan bir sağlık sevk firması olarak beğeni toplamaktadır. Maliyet konusunda hassas yabancı hastaların ve firmaların ihtiyaçlarını karşılıyoruz. Hastaların, oldukça düşük maliyetlerle ve neredeyse sıfır bekleme süresiyle dünya standardında tıbbi tedavi almalarına yardımcı olmak için durmadan çalışıyoruz. Kısa bir zaman dilimi içerisinde dünyanın her yerinden gelen çok sayıdaki hastanın sağlığına kavuşmasına başarılı şekilde katkıda bulunduk. Merkezimiz Türkiye (Eskişehir) de olup Türkiye nin her yanında ortaklarımız bulunmaktadır. Ekibimiz ve bağlı hastanelerimiz & sağlık profesyonellerimiz ile kendimizi hastaların ihtiyaçlarına adamış olup etkin tıbbi tedaviler ve kişiye özel hizmet & destek sağlayarak hastalara esenlik vermek için her türlü çabayı gösteriyoruz. İtimat ve güvenilirliğin öneminin farkındayız. Hastaların güvenini kazanmak için yoğun çaba sarf ediyoruz. Bunun için hizmetlerimizin farklı boyutlarında sıkı kalite kontrol denetimlerini uygulamaya aldık. Hastaneler, özel sağlık hizmeti alanındaki deneyim, doktor heyeti, sertifikalar, altyapı ve geçmiş kayıtlar gibi bir takım parametrelere göre seçilmektedir. Danışman ve cerrah heyetimiz, alanlarında yüksek eğitime ve uzmanlığa sahip kişilerden oluşmaktadır. Doktorların çoğu, ABD & İngiltere ile Türkiye nin üst düzey üniversitelerinden mezun olmuştur ve gerçekleştirdikleri kritik cerrahi operasyonlar ve işlemlerde engin tecrübeye sahiptirler.

4 Hastaların, planlamadan seyahatlerinin gerçekleştirilmesine ve tedaviye kadar her noktada bize güvenebileceklerine söz veriyoruz. Pasaport & vize desteği, güzergah planlaması, hastane ve cerrah seçimi, tedavi prosedürü, uygun konaklama, çeşitli turistik yerlerin gezilip görülmesi ve son olarak beklenen eve dönüş dahil seyahat öncesi ayarlamalar & tıbbi tedavi sonrası destek dahil her aşamada yardım sunuyoruz. SENTROGEN Sağlık Turizmi Hizmetleri, yurtdışındaki insanların dünya çapındaki sertifikalı hastaneler tarafından sunulan yüksek kaliteli sağlık hizmetlerine makul fiyatlarla ulaşmalarını sağlıyor. Ulaşılması zor olan ABD & İngiltere sağlık hizmetlerine bir alternatif sunuyoruz. Hizmetler, üstün bilgi ve deneyime sahip iyi eğitimli doktorlar tarafından verilmektedir. Karmaşık bir süreci, şeffaflaştırmaları ve kolaylaştırmalarında hastalara bilgi, eğitim ve kılavuzluk sağlamak için büyük çaba sarf ediyoruz. SENTROGEN Sağlık Turizmi Hizmetleri, hizmet odaklı bir kuruluştur. Zamanında üstün hizmet sağlıyoruz. %100 müşteri memnuniyeti sağlamak için devam eden kapsamlı bir kalite kontrol programımız mevcuttur. En iyi dileklerimizle sağlığınıza tam olarak kavuşmanızı ve esen kalmanızı dileriz.

5 Yaptıklarımız Sağlık turizmi, Türkiye de yıllardır olmasına rağmen büyük bir organizasyon sıkıntısı içerisinde olup hastalar genellikle az ya da çok kendi çıkarları doğrultusunda hareket eden kişilere bağlı kalmıştır. Dahası pek çok hasta, hastanelerle doğrudan bağlantı kurmak için kendi başına gelmekte ve bunun sonunca doğru bir hastane arayışı, uzun/yorucu ve bıktırıcı bir iş halini almaktadır. Ayrıca böyle bir durumda ziyaretçilerin, diğer tüm ayarlamaları kendi başlarına yapmaları gerektirmedir ki bu, yabancı bir ülkede bazen oldukça zor olabilir. Tıbbi tedaviler için birilerine itimat etmenin kolay bir karar olmadığını biliyoruz. Biz, bir şirket olarak bu sorunlara cevap vermek için ve bu hizmet sektörünü daha organize bir hale getirmek için öne çıktık. Şirket, belirli bir hastane/klinik için çalışmamakta olup daha çok hastalar/ziyaretçiler ile istenen tedavi ve diğer hizmetlere bağlı olarak çeşitli seçenekler sunan çeşitli hastaneler arasında bir yardımcı görevi üstlenmektedir. Şirket, kaldıkları süre boyunca hoş ve rahat bir deneyim yaşamaları için yabancı hastalara aileleriyle birlikte hizmet sunmaktadır. Sunabildiğimiz hizmetlerden bazıları: İstenen tedavi / bütçeye göre Hastane / Klinik teklifi. İngiltere / ABD de eğitim görmüş doktorlar tarafından Türkiye de dünya standartlarında Tedavi. Varıştan önce Baş Hekimle öncelikli randevu ayarlanması Doktorlarla konsültasyon ayarlanması Tedavi/checkup planlama yardımı ile randevu ayarlama ve seyahat programlama. Cerrahi işlemler için sıfır bekleme süresi Yalnızca hastaneden taburcu edilene kadar Tıbbi Tedavi için teklif edilen paketler Tüm randevuların koordinasyonu Hemşireler/Rehber. Hastalara çevrimiçi (online) yardım. Otel Konaklaması & Tur Paketleriyle İlgili İsteğe Bağlı Hizmetler: Konaklama ayarlamaları, hastaneye yatmadan önce ve hastaneye yattıktan sonra Aile üyeleri ve refakatçiler için konaklama ayarlamaları Antalya, İstanbul, Kapadokya, Eskişehir, İzmir, Bolu, Abant, vs. gibi ilgi çekici yerlere çok uygun fiyatlarla Paket Turlar organize edilebilir. İstenmesi halinde refakat etmesi için rehberler/eskortlar ayarlanabilir. İstenmesi halinde tüm bu isteğe bağlı hizmetlerden, nominal hizmet ücretleri üzerinden faydalanılabilir. Ayrılmadan önce tedavi sonrası checkup Havalimanı transferleri.

6 Şirket, yukarıda belirtilen hizmetlerin sağlanmasını kolaylaştırmak için çeşitli hastaneler/klinikler, oteller, tatil köyleri, tercümanlar, kılavuzlar ile sözleşmeli olarak çalışmaktadır. Şirket veya Kurumsal Sağlık Turizmi: Şirket veya Kurumsal sağlık turizmi, yurtdışı sağlık turizminde yeni bir trend olarak karşımıza çıkmış olup burada şirketler, tıbbi tedavi maliyetlerinden tasarruf etmelerine imkan sağlayan çalışan sağlık yardımı stratejileri geliştirmektedir; özellikle çalışanlarının cerrahi müdahale ve hastaneye yatma masraflarını karşılamak için yüksek primler ödedikleri iş sağlığı sigortasının artan maliyetleri, şirketleri endişeye sevk etmektedir. Çok yakın geçmişte pek çok çalışan sağlık hizmeti sağlayıcısı, genellikle çok pahalı olan ve çalışanın genel verimlilik seviyelerinde gerilemeye neden olan kardiyak stres, obezite ve ortopedi gibi belirli genel hususlarla karşı karşıya kalmıştır. Bu gibi durumlarda maliyeti azaltmanın ve daha iyi verimlilik seviyeleri elde etmenin çözümü, yurtdışında şirket veya kurumsal tıbbi tedavi seçeneğini tercih etmektir. SENTROGEN Sağlık Turizmi Hizmetleri, küresel kurumsal yurtdışı tıbbi tedavi işlemlerini kolaylaştırırak çalışanlar için yüksek kaliteli sağlık hizmeti verilmesi ile çalışanlar için sağlanan bu kurumsal sağlığı hizmetlerinin masraflarında daha düşük maliyet avantajı sağlanması arasında mükemmel bir denge kurma fırsatı sağlar. Çalışanlar için sağlanan sağlık hizmetinin artan masraflarıyla baş edilmesine yönelik geleneksel yaklaşımlar, maliyetlerin azaltılmasında çok az fayda sağlamış ve bazen işçiler arasında memnuniyetsizliğe yol açmıştır; ancak yurtdışındaki kurumsal tıbbi cerrahi tedavi ve sağlık planları, çalışanlara sağlanan sağlık hizmeti nedeniyle yapılan maliyetlerden tasarruf edilmesi konusunda kolay bir alternatif sunmakla kalmayıp aynı zamanda aileleriyle yurtdışında özel, rahat ve dinlendirici bir ortamda tatile gidip dünya standartlarında, gelişmiş sağlık hizmetleri ve tedavi aldıkları için çalışanlara da mutluluk verir. Heyet onaylı, deneyimli doktor ve cerrahlar tarafından dünya standartlarındaki hastanelerde ve klinik tesislerinde sunulan olağan tıbbi cerrahi tedavi seçeneklerinin yanı sıra SENTROGEN Sağlık Turizmi Hizmetleri ayrıca çalışanlarına yurtdışında sağlık hizmeti planları sunan kuruluşlar için bütüncül sağlık terapileri, yaşam tarzı yönetim paketleri, sağlık programları, Yoga ve meditasyon seansları, diyabet ve hipertansiyon yönetimi programları konularında da çekici sağlık hizmeti paketleri sunar. Kullanım Hüküm ve Şartları Listeli Sağlık Hizmetleri: Herhangi bir soru, konsültasyon ve tedavi hizmeti konusunda listede belirtilen hastaneler ve sağlık profesyonelleriyle, listede belirtilen irtibat yolları üzerinden doğrudan irtibat kurulabilir; bu kuruluşların hizmetlerinden, bu kuruluşların kendi özel hüküm ve şartlarına göre faydalanılabilecek olup SENTROGEN Sağlık Turizmi Hizmetleri bu işleme müdahil bir taraf değildir. Listeli Tur/Seyahat hizmetleri: Sağlık paketinize dahil edilecek herhangi bir tur/seyahat hizmeti seçebilirsiniz; SENTROGEN Sağlık

7 Turizmi Hizmetleri olarak bu hizmetleri sunmaktan memnuniyet duyarız. Turlar, fiyatlar, hizmetler ve şartlar hakkında daha fazla bilgi almak istediğinizde memnuniyetle emrinizde olacağız. Diğer hizmetler: Türkiye ye gerçekleştireceğiniz ziyaretiniz sırasında SENTROGEN Sağlık Turizmi Hizmetleri tarafından sunulan diğer geniş hizmet yelpazesinden seçimde bulunabilirsiniz; fiyatlar, hizmetler ve şartlar hakkında daha fazla bilgi almak istediğinizde memnuniyetle emrinizde olacağız. SENTROGEN Sağlık Turizmi Hizmetleri Sağlık Hizmetleri Paketleri: SENTROGEN Sağlık Turizmi Hizmetleri tarafından birinci sınıf Sağlık Hizmeti Sağlayıcılarıyla işbirliği içerisinde sunulan Sağlık hizmeti paketleri, aşağıdaki kayıt ve şartlara göre sunulacaktır. Tıbbi Değerlendirme ve Fiyat Tahmini: SENTROGEN Sağlık Turizmi Hizmetleri, etkin tedavi analizi yapılması amacıyla bütün medikal geçmiş ve raporlarınızla birlikte doktor & cerrahlardan oluşan heyetiyle danışma ve koordinasyon gerçekleştirir. Ayrıca tedavi veya ameliyatınızla ilgili şüphelerinizi gidermek ve sorularınıza yanıt vermek için tarafımızca telekonferans, görüntülü konuşma ve çevrimiçi destek ayarlanır. SENTROGEN Sağlık Turizmi Hizmetleri, konsültasyon ve tıbbi raporların değerlendirilmesinden sonra işlemin maliyetini tarafınıza bildirir. Fiyat teklifine, yalnızca bu teklifte ayrıntılı olarak belirtilecek olan hizmetler dahildir. Türkiye ye geldikten sonra yüz yüze konsültasyonlarda ve müteakip tedavi öncesi tıbbi muayene veya tanı raporunda öngörülmeyen herhangi bir maliyet çıkması halinde bu masraflar, izin ve rızanızın alınması için uygun biçimde ayrıntılı olarak verilecektir. Herhangi bir istisnai öngörülemeyen maliyetin kredi kartınızdan çekilmesine izin verdiğiniz bir belgeyi, işleme başlamadan önce imzalamanız istenecektir. PARA İADESİ: Kullanılmayan/gerçekleştirilmeyen hizmetlerin ücretlerinin (önceden ödenip iptal edilen) iadesiyle ilgili olarak; iade edilecek tutar, yukarıda belirtilen iptal politikasına dayanılarak hesaplanacak ve buna göre, para, bize ödemeyi yapmış olan kişiye iade edilecektir. Bankacılık prosedürlerinden dolayı iade sürecinin 2-4 hafta sürebileceğini göz önünde bulundurmanız rica olunur. Tazminat: Tarafınızca işbu sözleşmenin ihlali niteliğinde hizmet kullanımı gerçekleştirilmesi ve/veya yukarıda belirtilen beyanat ve garantilerinizin herhangi bir şekilde ihlali nedeniyle ortaya çıkan, makul avukatlık ücretleri dahil her türlü zarar, borç, iddia veya talep konusunda SENTROGEN Sağlık Turizmi Hizmetleri, müdürleri, bağlı şirketleri, iştirakleri, görevlileri, vekilleri ve diğer ortaklarını ve çalışanlarını tazmin etmeyi ve bunlardan beri kılmayı kabul edersiniz. Uyuşmazlıklar:

8 Tıbbi uyuşmazlık veya tıpta yanlış uygulama (malpraktis) nedeniyle hastanın ihtilafa düşmesi halinde tüm ilgili taraflar, tüm yasal işlemlerin, hasta tarafından Türkiye, Eskişehir yetki bölgesinde yalnızca tıp profesyoneli/sağlık hizmeti merkezi/ hastaneye karşı yürütülmesi gerektiğini ve SENTROGEN Sağlık Turizmi Hizmetleri, hizmetlerinin listesini vermek suretiyle farklı profesyonel seçenekler sunarak bunları hastanın tasarrufuna bıraktığı ve profesyonel olarak tıpla iştigal etmediği için bu hukuki işlemlerin, SENTROGEN Sağlık Turizmi Hizmetleri, yönetim şirketi veya herhangi bir müdürü veya çalışanını kapsayacak şekilde genişletilemeyeceğini beyan ve kabul eder. İletişim MRI/X-ray gibi tıbbi test raporlarınızı, işleme yönelik tıbbi değerlendirme ve fiyat teklifi için aşağıda belirtilen eposta adresini kullanarak bize epostayla gönderebilirsiniz. Hintli ve yabancı müşterilerimizden gelen sorgulama taleplerini memnuniyetle karşılayacağız. Size mümkün olan en iyi şekilde hizmet sunmak için sabırsızlanıyoruz. Yardımcı olmaları için telefon numaranızdan sizi aramalarını istiyorsanız lütfen bu talebinizi ileterek sizinle irtibata geçmelerini istediğiniz saati, ev, cep veya iş telefon numarasını bırakınız.

9 Sağlık Turizmi İhtiyacı Sağlık turizmi, geniş anlamıyla cerrahi veya diğer özel tedavi ihtiyacı olan hastalar için turizm sektörüyle işbirliği içersinde maliyet etkin bir özel sağlık hizmeti sunulması olarak tanımlanabilir. Bu süreç, sağlık ve turizm sanayiinde faaliyet gösteren hem özel hem de kamuya ait kurumsal sektör tarafından kolaylaştırılmaktadır. Tıp veya Sağlık Turizmi, genel bir tatil biçimi halini almış olup geniş bir tıbbi hizmet yelpazesini kapsar. Dinlenme, eğlence ve istirahatı, sağlık ve sıhhatle birleştirir. Sağlık tatilinin arkasında yatan fikir, size günlük rutininizden uzaklaşma ve farklı dinlendirici bir ortama gelme fırsatı sağlamaktır. Burada sahile ve dağlara yakın olmanın keyfini çıkarabilirsiniz. Aynı zamanda, sağlık ve genel sıhhatiniz bakımından hayatınızı iyileştirmenize yardımcı olacak oryantasyonu alma imkanı da bulursunuz. Her bakımdan - fiziksel, zihinsel ve duygusal- gençleşme ve arınma sürecidir. Gelişmiş ülkelerden pek çok insan, yoga ve Ayurveda masajının vaat ettiği gençleşme için Türkiye ye gelmektedir; ancak bunların çok azı, burayı bir kalça replasmanı ve beyin cerrahisi destinasyonu olarak görmektedir. Bununla birlikte üst düzey tıbbi uzmanlık ve cazip fiyatların güzel bir şekilde harmanlanması, artan sayıdaki kurumsal Türk hastanelerinin, İngiltere ve ABD gibi gelişmiş uluslar dahil yabancı hastaların ilgisini çekmesine katkıda bulunuyor. Sağlık hizmetlerinin maliyetli olduğu Avrupa, ABD ve diğer zengin ülkelerden gelen sayısı her geçen gün artan hastalar, daha cazip seçenekler aradıkça Türkiye, iyi hastaneleri, sağlığa yararlı iklimleri ve turizm destinasyonları olan Tayland, Singapur ve diğer Asya ülkeleriyle olan rekabetini arttırmaktadır. Tayland ve Singapur, gelişmiş tıbbi tesisleri ve dahili sağlık turizmi seçenekleriyle birkaç yüz bin yabancı hasta çekerken Türkiye nin hızla gelişen kurumsal hastane sektörü, tedavi için birkaç bin kişi alabilmektedir. Ancak özellikle tıp profesyonellerinin kaliteli uzmanlığı ve ekipman ile bakım tesislerindeki hızlı gelişmenin getirdiği destek ve her şeyden önemlisi uygun maliyetli paketler göz önünde bulundurulduğunda işler, Türkiye nin lehine radikal bir biçimde değişecektir. Türkiye nin kurumsal hastaneleri, eşit düzeye gelmekte olup Tayland, Singapur, vs. gibi ülkelerdeki en iyi hastanelerden daha iyi olmasalar bile gelişmeye açıklar ve ülke, tercih edilen sağlık destinasyonlarından biri haline gelebilir. Her geçen gün yükselen birinci sınıf sağlık hizmetlerine ek olarak yabancı hastaları çeken durumlardan biri de Avrupa ve Amerika hastanelerinin aksine çok az veya neredeyse sıfır denebilecek bekleme listesidir. Aslına bakılacak olursa tedavi önceliği günümüzde Hindistan hastaneleri tarafından sunulmaktadır.

10 Ümit Hastaneler Grubu, Acıbadem Hastaneler Grubu, vs. yurtdışında da isimleri duyulmuş kuruluşlardan birkaçıdır. Türkiye, örneğin Tayland veya Malezya veya Hindistan a oranla daha yüksek uzmanlığa sahiptir. Türkiye nin bazı hastanelerindeki altyapı da çok iyidir. Daha da önemlisi, maliyetler daha az olup neredeyse diğer Asya ülkelerinin üçte biridir. Umit Hospital Group, Acıbadem Hospital Group etc. are name a few which are established names even abroad.. Turkey has much more expertise than say Thailand or Malaysia or India. The infrastructure in some of Turkey s hospitals is also very good. What is more significant is that the costs are much less, almost one-third of those in other Asian countries. Türkiye deki Tıbbi Tesisler SAĞLIK HİZMETLERİ: TÜRKİYE DEKİ HASTANELERDE TIBBİ CERRAHİ TEDAVİLER SENTROGEN Sağlık Turizmi Hizmetleri, Türkiye deki özel hastanelerde ve klinik tesislerinde dünya standartlarında oldukça etkili, kaliteli tıbbi tedavi ve cerrahi işlemlere erişilmesine aracılık eder. Bu indirimli cerrahi ameliyat işlemleri, kalifiye, deneyimli ve itibarlı doktorlar, kurul onaylı cerrahlar ve resmi tescilli hekimler tarafından düşük maliyetlerle gerçekleştirilir. Sağlık sigortası olmayan kişiler, yurtdışında Türkiye de kendi seçtikleri ucuz cerrahi işlemlerden yararlanabilirken Sağlık (Medicare) planı olmayan veya NHS nin bekleme listesinde olan uluslararası hastalar, en son sağlık teknolojilerin kullanıldığı, özel cerrahi indirimlerin yapıldığı düşük fiyatlı tıbbi tedavilerden faydalanabilir. Türk şehirlerindeki sağlık merkezlerinde kullanılan gelişmiş tıbbi teknoloji, yurtdışındaki sigortasız, eksik sigortalı, özel sigortalı veya primlerini kendisi karşılayan kişiler için daha ucuz bir seçenektir. Makul fiyatlı küresel hasta bakımı konusunda aracılık hizmetleri sağlayan SENTROGEN Sağlık Turizmi Hizmetleri, aşağıda belirtilen insan vücudundaki ve organlarındaki bulaşıcı veya bulaşıcı olmayan durumlar, hastalık, rahatsızlık, maraz, bozukluk, semptom, belirti ve sakatlık konularında ameliyat öncesi ve sonrası bakım, tıbbi test, tarama, tanı ve terapötik çözümler, iyileştirme, düzeltme, onarım, fiziksel tedavi hizmetleri konusunda makul maliyetli ve maliyet tasarruflu yönetim hizmeti sunar.

11 TÜRKİYE DE UYGUN FİYATLI KOZMETİK PLASTİK CERRAHİ İŞLEMLER Blefaroplsati (göz kapakları) Üst (Çift taraflı) Alt (Çift taraflı) Alt + Üst (Çift taraflı) Çift göz kapağı ameliyatı Göz kapağı katlanma hattı oluşturma Liposuction (yağ aldırma) Abdomen (karın) Kollar ve baldırlar Alt çene Çevresel Uyluk ve Kalça Tümesan tekniği- Liposuction Genel anestezi (GA) altında 2 bölge Genel anestezi altında 3 bölge Genel anestezi altında her ilave bölge Göğüs Büyütme-Salin İmplant Büyütme-Silikon İmplant Yukarı kaldırma/kaldırma-mastopeksi Alçaltma Çıkarma Kaldırmalı implant Rekonstrüksiyon Jinekomasti düzeltme- Erkek Göğüs İmplant çıkarma Meme ucu alçaltma İmplant revizyonu Cerrahi olmayan Kaldırma/Büyütme/İyileştirme Botox Kazayağı, alın & Glabella çizgileri Çatık kaş glabella çizgileri düzeltme Alın kırışıklıkları Aksiller Hiperhidroz (Koltukaltı terlemesi) Çene/Baldır kası hipertrofisi Dermadeep Enjeksiyonu Dermalive Enjeksiyonu Dudak Geliştirme yağı veya dolgu Kaldırma / Alçaltma İnceltme Dişeti Estetiği / Damak düzeltme Yatay Dudak Alçaltma Cinsen organlar Pubik kaldırma Abdominoplasti- Karın germe Mini karın estetiği - Göbek deliğine. kadar Karın germe Yağ aldırmalı karın germe (Bir Bölge) Yaşlılıktan kaynaklı nokta, leke, siğil ve kırışıklıkların giderilmesi Porto Şarabı lekesi / doğum lekesi tedavisi Göze hoş görünmeyen kan damarlarının yok edilmesi

12 Çökük meme ucu onarımı Yük / Boyun Kaldırma Yüz & Boyun Yüz, Boyun & Üst veya Alt Blefaroplasti Yüz, Boyun & Üst veya Alt Blefaroplasti Cerrahi olmayan yüz kaldırma- APTOS Boyun Kaldırma Orta Yüz Kaldırma Yüz Kaldırma Kompozit Kaş Alın Kaldırma Endoskopik Alın Kaldırma Alın kaldırma & Üst veya Alt Blefaroplasti Alın kaldırma & Üst ve Alt Blefaroplasti Alın/Kaş üstü konturlama Alın/Kaş üstü konturlama & Kaş kaldırma Kaş üstü konturlama & Kafa derisi iyileştirme Kafa derisi kaldırma +Kaş kaldırma+ Kaş üstü konturlama Kafa derisi kaldırma/redüksiyonu Cerrahi olmayan Kaş kaldırma- APTOS Yanak İmplantı-Silikon kemik Alçaltma kaldırma Gamze oluşturma Dövme Çıkarma Güneş lekesi & diğer cilt renk bozukluklarını çıkarma Lazer-Co2/Erbium/Nd-YAG/Diyot/ Pulsed Dye Tedavi-Çiller/Vitiligo/Hiper pigmentasyon Örümcek damalar / Varis damarları-lazer/sclero Kazayağı kırışıklıklarını giderme- Cerrahi. Yüz gençleştirme Cerrahi olmayan Epilasyon Saç Ekimi/Greft (500 Greft) Saç Ekimi/Greft (1000 Greft) Kimyasal peeling İyontoforez Dermabrazyon (cilt zımparalama) İnme sonrası yüz tedavisi Cilt greftleri Brakioplasti (Kol germe) Otoplasty-Bat Ear, Split lobule Pinna correction Alt gövde kaldırma Yara revizyonu Uyluk kaldırma Tüm yüz cilt yenileme Enjekte edilebilir dolgular- Kolajen/ Yağ Penil İmplant Pektoral İmplant Oküloplasti Vücut şekillendirme Kalça büyütme

13 Ter bezleri rezeksiyonu Tüm vücut kozmetik kaldırma Hemanjiyom /Rosacea/akne giderme Yağ enjeksiyonu- Majör Kozmetik jinekoloji işlemleri

SAĞLIK TURİZMİNDE ARACILIK ve ASİSTAN KURULUŞLAR. Ahmet Genç, MSc, MBA

SAĞLIK TURİZMİNDE ARACILIK ve ASİSTAN KURULUŞLAR. Ahmet Genç, MSc, MBA SAĞLIK TURİZMİNDE ARACILIK ve ASİSTAN KURULUŞLAR Ahmet Genç, MSc, MBA Tıp Turizmi... süreci yurtdışında tedavi seçeneklerini araştırma ile başlar Yurtdışından bir hastanın bir başka ülkeye seyahat etmesini,

Detaylı

TIP TURİZMİNDE ARACI KURUMLAR. Ahmet Genç, MSc, MBA

TIP TURİZMİNDE ARACI KURUMLAR. Ahmet Genç, MSc, MBA TIP TURİZMİNDE ARACI KURUMLAR Ahmet Genç, MSc, MBA Aracı Firmalar IN...yapı ile etkileşimi Aracı firma hizmetlerine talep artışı Yurtdışına gitmeyi tercih eden hastaların sayısı hızla artıyor aracı kurum

Detaylı

Fırat Üniversitesi Tıp Fakültesi Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Anabilim Dalı

Fırat Üniversitesi Tıp Fakültesi Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Anabilim Dalı Fırat Üniversitesi Tıp Fakültesi Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Anabilim Dalı Genel Bilgi Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi, doğuştan veya sonradan olan doku kaybı ve şekil bozukluklarının düzeltilmesi

Detaylı

Estetik ve Plastik Cerrahi

Estetik ve Plastik Cerrahi Estetik ve Plastik Cerrahi Estetik ve Plastik Cerrahi Zamana karşı savaşı kazanarak sağlıklı, güzel bir yüz ve vücuda sahip olmak sizin elinizde Gözünüze güzel gelmeyen 'değişmeli' dediğiniz vücudunuzun

Detaylı

ÖZEL ÖZKAYA HASTANE İŞLETMECİLİĞİ

ÖZEL ÖZKAYA HASTANE İŞLETMECİLİĞİ ÖZEL ÖZKAYA HASTANE İŞLETMECİLİĞİ Özel Özkaya Hastane İşletmeciliği olarak 2006 yılından itibaren Kızılay da bulunan Tıp Merkezlerimiz siz değerli hastalarımıza hizmet vermektedir. Merkezlerimiz ; - Milli

Detaylı

SAĞLIK TURĠZMĠ DESTĠNASYONLARI: DÜNYADA ĠYĠ UYGULAMA ÖRNEKLERĠ VE ADANA DESTĠNASYONU

SAĞLIK TURĠZMĠ DESTĠNASYONLARI: DÜNYADA ĠYĠ UYGULAMA ÖRNEKLERĠ VE ADANA DESTĠNASYONU 26 Aralık 2012 SAĞLIK TURĠZMĠ DESTĠNASYONLARI: DÜNYADA ĠYĠ UYGULAMA ÖRNEKLERĠ VE ADANA DESTĠNASYONU Doç. Dr. Mehmet Cihan YAVUZ Çukurova Üniversitesi, Seyahat ĠĢletmeciliği Bölüm BaĢkanı SAĞLIK TURĠZMĠ

Detaylı

İSMMMO ÜYELERİNE ÖZEL DENTAL TEDAVİLERDE UYGULANMAK ÜZERE İNDİRİM TEKLİFİ

İSMMMO ÜYELERİNE ÖZEL DENTAL TEDAVİLERDE UYGULANMAK ÜZERE İNDİRİM TEKLİFİ İSMMMO ÜYELERİNE ÖZEL DENTAL TEDAVİLERDE UYGULANMAK ÜZERE İNDİRİM TEKLİFİ 14.10.2011 Değerli İSMMMO Üyeleri ne; İSMMMO üyeleri ve birinci derece aile yakınları için yapılacak her türlü dental tedaviyi

Detaylı

Hobi Kulüpleri. Psikolojik Destek. Kişisel Çözüm Danışmanı VIP Hizmetler Alışveriş İndirimi. Medikal Asistans

Hobi Kulüpleri. Psikolojik Destek. Kişisel Çözüm Danışmanı VIP Hizmetler Alışveriş İndirimi. Medikal Asistans Hobi Kulüpleri Vakıf Emeklilik te bireysel emeklilik sözleşmesi bulunanlar ayrıcalıklı Yaşam Kulüpleri dünyasında kapsamlı sağlık hizmetlerinden danışmanlığa, eğitimden spora birçok alanda hayatlarına

Detaylı

SAĞLIK TURİZMİNİN YENİ YILDIZI; TÜRKİYE. Dünyada sağlık turizminin gelişmesine sebep olan faktörler şu şekilde sıralanabilir;

SAĞLIK TURİZMİNİN YENİ YILDIZI; TÜRKİYE. Dünyada sağlık turizminin gelişmesine sebep olan faktörler şu şekilde sıralanabilir; Yrd. Doç Dr. Gonca Güzel Şahin SAĞLIK TURİZMİNİN YENİ YILDIZI; TÜRKİYE Sağlık Turizmi; insanların tedavi olmak amacıyla yaşadıkları ülkeden, kaliteli ve görece daha ucuz hizmet alabilecekleri başka ülkelere

Detaylı

MERHABA. Techlife size teknolojiyi kullanırken hayatınızda sevdiklerinizle daha fazla vakit geçirme fırsatını yakalamakta katkıda bulunmak istiyor.

MERHABA. Techlife size teknolojiyi kullanırken hayatınızda sevdiklerinizle daha fazla vakit geçirme fırsatını yakalamakta katkıda bulunmak istiyor. İÇİNDEKİLER MERHABA ŞİRKET TANIMI BİLGİSAYAR DONANIM YAZILIM İNTERNET HİZMETLERİ BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİ DANIŞMANLIK TEKNİK SERVİS SINAV DEĞERLENDİRMELERİ ÇÖZÜM ORTAKLARI REFERANSLAR MERHABA Eğitim sektörüne

Detaylı

Problem değil çözüm üretiyoruz. Problem değil çözüm üretiyoruz. GROUP

Problem değil çözüm üretiyoruz. Problem değil çözüm üretiyoruz. GROUP Problem değil üretiyoruz. Problem değil çözüm çözüm üretiyoruz. GROUP HAKKIMIZDA İSTAŞ TURİZM, Kurulduğu günden bu yana turizm, personel ve öğrenci taşımacılığı konularında faaliyet gösteren bir kuruluştur.

Detaylı

LIV HOSPITAL ANKARA ULUSLARARASI HİZMETLER DEPARTMANI SUNUMU

LIV HOSPITAL ANKARA ULUSLARARASI HİZMETLER DEPARTMANI SUNUMU LIV HOSPITAL ANKARA ULUSLARARASI HİZMETLER DEPARTMANI SUNUMU 1 MİSYON Hasta odaklı yaklaşımı temel alan; kişisel tercihlere, kültürel, dini ve dil beklentilerine göre uygun hale getirilmiş dünya standartlarında

Detaylı

DÖVİZ KAZANDIRICI HİZMETLER

DÖVİZ KAZANDIRICI HİZMETLER DÖVİZ KAZANDIRICI HİZMETLER Ali DİKİLİ Devlet Yardımları ve Ar-ge Dairesi Başkanı Serbest Bölgeler, Yurtdışı Yatırım ve Hizmetler G.M. 2. DÜNYA TİCARET MÜŞAVİRLERİ KONFERANSI Ankara 5 Haziran 2012 1 DÖVİZ

Detaylı

Sizleri de aramızda görmekten büyük mutluluk duyacağımızı tekrar belirtmek isteriz.

Sizleri de aramızda görmekten büyük mutluluk duyacağımızı tekrar belirtmek isteriz. Değerli Meslektaşlarım, 2014 yılı Yüz Plastik Cerrahi Toplantısını Ankara da 5-7 Aralık 2014 tarihlerinde yapmayı planlamaktayız. Bu toplantıda yüz plastik cerrahisindeki yeni gelişmeleri sizlerin de katkısıyla

Detaylı

PRC 29 H 2 PRC 7002 MAKALE SAATİ

PRC 29 H 2 PRC 7002 MAKALE SAATİ PRC 29 PLASTİK REKONSTRÜKTİF VE ESTETİK CERRAHİ Dr. İbrahim VARGEL / 1 Dr. Tarık ÇAVUŞOĞLU/2 Dr. İlker YAZICI /3 KOD DERS ADI ÖÜ T P KREDİ AKTS PRC 7001 ARAŞTIRMA GÖREVLİLERİ TEZ DANIŞMANLIĞI Danışman

Detaylı

UÜ-SK KALP VE DAMAR CERRAHİSİ ANABİLİM DALI HİZMET KAPSAMI

UÜ-SK KALP VE DAMAR CERRAHİSİ ANABİLİM DALI HİZMET KAPSAMI Rev. No : 03 Rev.Tarihi : 28 Şubat 2012 1 / 6 1. HİZMET : Kalp ve Damar Cerrahisi AD, her yaş grubundaki ayaktan ve yatan hastalara tanı ve tedavi hizmetleri sunmaktadır. Bu hizmet haftada 7 gün ve 24

Detaylı

Kendiniz için, bir güzellik yapın

Kendiniz için, bir güzellik yapın Kendiniz için, bir güzellik yapın Dünya Standartlarında Estetik Uygulamaların Adresi: Akay Hastanesi İnsanlar binlerce yıldır genç ve güzel görünmenin kendilerine verdiği güç için çaba sarfetmişler. 5000

Detaylı

SAĞLIK TURİZMİN DE HASTALAR A YAKLAŞIM VE SATIŞ YÖNETİMİ

SAĞLIK TURİZMİN DE HASTALAR A YAKLAŞIM VE SATIŞ YÖNETİMİ SAĞLIK TURİZMİN DE HASTALAR A YAKLAŞIM VE SATIŞ YÖNETİMİ Sağlık Turİzmİ ve Sağlık Turİstİ Nedİr? Sağlık turizmi sağlığın korunması, geliştirilmesi ve hastalıkların tedavi edilmesi amacıyla ikâmet edilen

Detaylı

Ekip çalışması sayesinde Butterfly Travel markasını daha ilerilere taşımak.

Ekip çalışması sayesinde Butterfly Travel markasını daha ilerilere taşımak. 1 HAKKIMIZDA Uzun yıllardan bu yana sektörde hizmet veren firmamız yılların verdiği tecrübe ve güven ile müşterilerine kaliteli hizmet sunmayı kendisine ilke edinmiştir. Sektörde birçok firma arasından

Detaylı

30 yılı aşkın bir süredir, Rauland-Borg hemşire. çağrı sistemlerinde mükemmellik standardını. belirlemiştir. Şimdi de, komple, entegre ve

30 yılı aşkın bir süredir, Rauland-Borg hemşire. çağrı sistemlerinde mükemmellik standardını. belirlemiştir. Şimdi de, komple, entegre ve 30 yılı aşkın bir süredir, Rauland-Borg hemşire çağrı sistemlerinde mükemmellik standardını belirlemiştir. Şimdi de, komple, entegre ve kullanımı kolay bir iletişim sistemi olan son Responder versiyonu

Detaylı

BiG-Eğitimi Gastronomi Meslekleri

BiG-Eğitimi Gastronomi Meslekleri BiG-Eğitimi Gastronomi Meslekleri... Senin Yeteneklerin, Senin Geleceğin! Ebeveyn Bilgilendirmesi Gastronomi Alanında Meslek Eğitimi Hakkında Senin Yeteneklerin, Senin Geleceğin! > 6 En İyi Fırsatları

Detaylı

Sigorta ve Hizmetler Özlü Çözüm

Sigorta ve Hizmetler Özlü Çözüm Sana güveniyorum Sigorta ve Hizmetler Özlü Çözüm Aşağıdaki sunum CONCORDIA sigortalarının sağladığı hizmetlerin kısa bir özetidir. Sorun oluştuğunda, sadece coğrafi olarak değil her bakımdan yanınızda

Detaylı

REON Enerji, müşterilerine yenilikçi, kaliteli ve verimliliklerini arttıran hizmetler sunmayı misyon edinmiştir.

REON Enerji, müşterilerine yenilikçi, kaliteli ve verimliliklerini arttıran hizmetler sunmayı misyon edinmiştir. REON Enerji, müşterilerine yenilikçi, kaliteli ve verimliliklerini arttıran hizmetler sunmayı misyon edinmiştir. Reon Enerji, enerji tüketimini daha ekonomik ve fonksiyonel bir hale getirme misyonundan

Detaylı

Lazer Epilasyon - Zayıflama - Cilt Bakım - Kuaför

Lazer Epilasyon - Zayıflama - Cilt Bakım - Kuaför ŞANLIURFA ŞUBESİ Lazer Epilasyon - Zayıflama - Cilt Bakım - Kuaför IN HAFTAN Ü 7 GÜN NİZDE HİZMETİ SON TEKNOLOJİ CİHAZLARLA SAYISIZ SEANS İLE LAZER EPİLASYON 10 KİLO VERME GARANTİSİ Sayfa 5'te Sayfa 1'de

Detaylı

Performans Denetimi Hesap verebilirlik ve karar alma süreçlerinde iç denetimin artan katma değeri. 19 Ekim 2015 XIX.Türkiye İç Denetim Kongresi

Performans Denetimi Hesap verebilirlik ve karar alma süreçlerinde iç denetimin artan katma değeri. 19 Ekim 2015 XIX.Türkiye İç Denetim Kongresi Performans Denetimi Hesap verebilirlik ve karar alma süreçlerinde iç denetimin artan katma değeri 19 Ekim 2015 XIX.Türkiye İç Denetim Kongresi Place image here with reference to guidelines Serhat Akmeşe

Detaylı

İLE GÜVENCE ALTINA ALIN

İLE GÜVENCE ALTINA ALIN KENDİNİZİ HACH SERVİSİ İLE GÜVENCE ALTINA ALIN Cihazınızın bakım ve onarımını uzman ellere bırakarak hem daha huzurlu olun hem de güvenilirliğinizi arttırın. HACH SERVİS İLE ALDIĞINIZ RİSKLERİNİZİ AZALTIN

Detaylı

Multinet in faydalar dünyasını keşfedin!

Multinet in faydalar dünyasını keşfedin! Multinet in faydalar dünyasını keşfedin! 444 87 36 Multinet Çağrı Merkezi Şirketlere, müşterilerine, üye işyerlerine ve çalışanlarına fayda sağlayan ve katma değerli çözümler sunan Multinet ile tanışın.

Detaylı

ABD DE SAĞLIK TURİZMİ

ABD DE SAĞLIK TURİZMİ ABD DE SAĞLIK TURİZMİ HAKAN KARALOK, MD. YALE UNIVERSITY SCHOOL OF MEDICINE Sağlık Turizmi Dünyada Sağlık Turizmi Merkezleri Dünyada Sağlık Turizmi Sağlık Turizmi Sebepleri 15 9 4 40 32 Yeni teknik, teknoloji

Detaylı

Bicon Kısa İmplantlar implant konumlandırma imkanlarını azamiye çıkarır ve greft işlemi ihtiyacını asgariye indirir. 6.0 x 5.7mm. 4.5 x 6.

Bicon Kısa İmplantlar implant konumlandırma imkanlarını azamiye çıkarır ve greft işlemi ihtiyacını asgariye indirir. 6.0 x 5.7mm. 4.5 x 6. TM 4.5 x 6.0mm 6.0 x 5.7mm 5.0 x 6.0mm Bicon Kısa İmplantlar implant konumlandırma imkanlarını azamiye çıkarır ve greft işlemi ihtiyacını asgariye indirir. 6.0 x 5.0mm 5.0 x 5.0mm TM İmplant yerleştirmeyi

Detaylı

HİZMETLERİMİZ. HAKkIMIZDA. İş Güvenliği Uzmanlığı. İş Yeri Hekimliği. Sağlık raporu. Acil Durum Planlaması. İş Güvenliği Eğitimleri.

HİZMETLERİMİZ. HAKkIMIZDA. İş Güvenliği Uzmanlığı. İş Yeri Hekimliği. Sağlık raporu. Acil Durum Planlaması. İş Güvenliği Eğitimleri. İş Güvenliği Uzmanlığı İşyerinizde yürütülecek olan ve yasal zorunluluk içeren İş Sağlığı ve Güvenliği Hizmetlerini Çalışma İş Yeri Hekimliği ve sosyal Güvenlik Bakanlığı tarafından yetkilendirilmiş OSGB

Detaylı

Özet Tanıtım Dokümanı

Özet Tanıtım Dokümanı Özet Tanıtım Dokümanı Istanbul, 2012 UME GLOBAL, kurumsal finansman / özel girişim sermayesi alanlarında danışmanlık hizmeti veren güvenilir bir ortaktır Geçmiş Deneyimler Toplamda 70 yılı aşkın endüstri,

Detaylı

Carinova. İkamet bakımı. Güvenilir ve yakın. www.carinova.nl

Carinova. İkamet bakımı. Güvenilir ve yakın. www.carinova.nl Carinova İkamet bakımı Güvenilir ve yakın www.carinova.nl Bakımlı ikamet Carinova İkamet bakımı ikamet ve bakım hizmetini altı ikamet ve bakım merkezinde ve iki hasta bakım evinde sunuyor. İkamet ve bakım

Detaylı

SAĞLIK TURİZMİNDE BAŞARMAK İÇİN EĞİTİM

SAĞLIK TURİZMİNDE BAŞARMAK İÇİN EĞİTİM SAĞLIK TURİZMİNDE BAŞARMAK İÇİN EĞİTİM Sağlık turizminde kalite, eğitim ve kalifiye insan kaynağı sürdürülebilirlik açısından vaz geçilmez unsurlardır. Sağlık turizmi dünyada hızla yükselen bir trend ve

Detaylı

DOSTLARIN YANINDAYSA GÜNEŞ DAHA GÜZEL DOĞAR

DOSTLARIN YANINDAYSA GÜNEŞ DAHA GÜZEL DOĞAR DOSTLARIN YANINDAYSA GÜNEŞ DAHA GÜZEL DOĞAR İhtiyaçlarınız düşünülerek tasarlanan yeni HSBC Advance e hoş geldiniz. Aileniz, çevreniz ve arkadaşlarınız hayallerinizi gerçekleştirirken size hep destek

Detaylı

MALİTÜRK DENETİM VE SERBEST MUHASEBECİ MALİ MÜŞAVİRLİK A.Ş.

MALİTÜRK DENETİM VE SERBEST MUHASEBECİ MALİ MÜŞAVİRLİK A.Ş. Misyon ve Vizyonumuz Müşterilerine en yüksek standartlarda kişisel hizmetler sağlamaya adanmış profesyonel kadro ile küresel bir iş ağı oluşturmaktır. Türkiye nin, yakın gelecekte AB ile üyeliğe varabilecek

Detaylı

3. SIKLIKLA TEDAVİ EDİLEN HASTALIKLAR, UYGULANAN PROSEDÜRLER VE HİZMETLER:

3. SIKLIKLA TEDAVİ EDİLEN HASTALIKLAR, UYGULANAN PROSEDÜRLER VE HİZMETLER: Rev. No : 03 Rev.Tarihi : 28 Şubat 2012 1 / 5 1. HİZMET KAPSAMI: Çocuk Ürolojisi Bilim Dalı, 0-17 yaş arasındaki ayaktan ve yatan hastalara tanı ve tedavi hizmetleri sunmaktadır. Bu hizmet haftada 7 gün

Detaylı

ABD, İngiltere, İrlanda, Kanada, Hollanda, Avustralya, Yeni Zelanda.

ABD, İngiltere, İrlanda, Kanada, Hollanda, Avustralya, Yeni Zelanda. VerdeTaks dünya çapında vergi iadeleri hizmeti veren yeni kurulmuş bir şirkettir. Şirketimiz finansal, müşteri hizmetleri, pazarlama ve satış alanlarında 14 yıldan fazla bir deneyime sahiptir. Uzmanlarımızın

Detaylı

Hastane. Hastane Grupları 19/11/2015. Sağlık Kurumları Yönetiminde Temel Kavramlar

Hastane. Hastane Grupları 19/11/2015. Sağlık Kurumları Yönetiminde Temel Kavramlar Hastane Sağlık Kurumları Yönetiminde Temel Kavramlar Yük.Hem.Müge Bulakbaşı Ekonomik, verimli ve etkili olarak her türlü sağlık hizmetinin kesintisiz üretildiği, Eğitim, araştırma ve toplum sağlığı hizmetlerinin

Detaylı

Güneş Enerjisi nde Lider

Güneş Enerjisi nde Lider Güneş Enerjisi nde Lider GO Enerji, 2003 yılından itibaren, Güneş enerjisinden elektrik üretimi teknolojilerinde uzmanlaşmış ekibiyle faaliyet göstermektedir. Kendi markaları ile ABD den Avustralya ya

Detaylı

TUR İ ST SA Ğ LI Ğ I & SA Ğ LIK TUR İ ZM İ 1

TUR İ ST SA Ğ LI Ğ I & SA Ğ LIK TUR İ ZM İ 1 TUR İ ST SA Ğ LI Ğ I & SA Ğ LIK TUR İ ZM İ 1 TUR İ ST SA Ğ LI Ğ I 2 SA Ğ LIK TUR İ ZM İ 3 SEYAHAT SİGORTASI S Seyahat sigortalar n n n kapsam nedir? Sigortal n n seyahati s ras nda meydana gelebilecek

Detaylı

EMİN ELLERDE YOL ALIN.

EMİN ELLERDE YOL ALIN. EMİN ELLERDE YOL ALIN. ORİJİNAL OPEL GÜVENCESİ Opel FlexCare programımız pek çok sıradışı fayda sunuyor: Gönül Rahatlığı Her türlü kaza veya arıza durumunda birçok yardım şekli ile yanınızda olacağız.

Detaylı

HAKKIMIZDA. Misyonumuz; Vizyonumuz;

HAKKIMIZDA. Misyonumuz; Vizyonumuz; HAKKIMIZDA SOFTKEY kurumsal teknoloji hizmetlerinde, müşteri odaklı yaklaşımı, rekabetçi fiyatları ve eksiksiz destek hizmeti sunmak amacıyla kurulmuştur. Sektörün önde gelen teknoloji firmaları ile iş

Detaylı

Yerel ve Global İhtiyaçları Karşılamak

Yerel ve Global İhtiyaçları Karşılamak Yerel ve Global İhtiyaçları Karşılamak PRECISE.PROVEN.PER FORMANCE. Yerel ve Global İhtiyaçları Karşılamak Profesyonel hizmetlerin dünyasında, en başarılı firmalar, işlerini küresel piyasalarda en iyi

Detaylı

Proje aşamasından başlayarak; yatırım ve uygulama aşamasını kapsayan elektrik tesisat uygulamalarını kapsamaktadır.

Proje aşamasından başlayarak; yatırım ve uygulama aşamasını kapsayan elektrik tesisat uygulamalarını kapsamaktadır. TAAHHÜT ve PROJE YÖNETİMİ Proje aşamasından başlayarak; yatırım ve uygulama aşamasını kapsayan elektrik tesisat uygulamalarını kapsamaktadır. Mühendislik desteği sağlayarak yatırımların ve uygulamaların

Detaylı

Özet Tanıtım Dokümanı

Özet Tanıtım Dokümanı Özet Tanıtım Dokümanı İstanbul, 2012 Kutluşah, yönetim, finans ve süreç danışmanlığı alanlarında hizmet veren güvenilir bir iş ortağıdır Toplamda 85 yılı aşkın finansal kuruluşlar, girişimcilik ve yönetim

Detaylı

3. SIKLIKLA TEDAVİ EDİLEN HASTALIKLAR, UYGULANAN PROSEDÜRLER VE HİZMETLER:

3. SIKLIKLA TEDAVİ EDİLEN HASTALIKLAR, UYGULANAN PROSEDÜRLER VE HİZMETLER: Rev. No : 03 Rev.Tarihi : 28 Şubat 2012 1 / 5 1. HİZMET KAPSAMI: Çocuk Alerji Bilim Dalı, 0-18 yaş grubu ayaktan ve yatan hastalara tanı ve tedavi hizmetleri sunmaktadır. Bu hizmet haftada 7 gün ve 24

Detaylı

Direct Express Hızlı çözümler

Direct Express Hızlı çözümler Direct Express Hızlı çözümler Sizin için TNT Direkt Ekspres DİREKT: Gönderiler depo ve merkezleri atlayarak doğrudan yurtiçi dağıtım ağlarına gönderilir. EKSPRES:Hızlı, esnek ve güvenilir bir kapıdan kapıya

Detaylı

Acil Serviste En Sık Neler Şikayet Ediliyor? Doç. Dr. Selahattin KIYAN Ege ÜTFH Acil Tıp AD 11.01.2013 4. ATOK «Acilde Adli Tıp»

Acil Serviste En Sık Neler Şikayet Ediliyor? Doç. Dr. Selahattin KIYAN Ege ÜTFH Acil Tıp AD 11.01.2013 4. ATOK «Acilde Adli Tıp» Acil Serviste En Sık Neler Şikayet Ediliyor? Doç. Dr. Selahattin KIYAN Ege ÜTFH Acil Tıp AD 11.01.2013 4. ATOK «Acilde Adli Tıp» Bu sunum nasıl ilerleyecek.. «Ege ÜTFH Acil Servise Yapılmış Şikayet Başvurularının

Detaylı

TAMAMLAYICI SAĞLIK SİGORTASI

TAMAMLAYICI SAĞLIK SİGORTASI TAMAMLAYICI SAĞLIK SİGORTASI Özel hastanelerin avantajlarından yararlanmak istiyorsunuz, ancak yüksek fark ücretleri sizi endişelendiriyor mu? Muayene ve tetkikler için uzun randevu sürelerini beklemek

Detaylı

Elektrik Perakende Sektörü. Perakende Pazarında İş Geliştirme Fırsatları. 30 Eylül 2015

Elektrik Perakende Sektörü. Perakende Pazarında İş Geliştirme Fırsatları. 30 Eylül 2015 Elektrik Perakende Sektörü Perakende Pazarında İş Geliştirme Fırsatları 30 Eylül 2015 2015 Deloitte Türkiye. Member of Deloitte Touche Tohmatsu Limited 1 Elektrik perakende pazarında sektör içi/dışı oyuncularla

Detaylı

Türkiye de Özel Sağlık Sigortası

Türkiye de Özel Sağlık Sigortası Türkiye de Özel Sağlık Sigortası Dünya da ekonomi ve sağlık sektörü açısından gelişmişliğin bir göstergesi olan ve gelişmiş ülkelerde neredeyse nüfusun büyük bölümüne sirayet eden Özel Sağlık Sigortalı

Detaylı

Ofisim.com Kullanım Sözleşmesi

Ofisim.com Kullanım Sözleşmesi Ofisim.com Kullanım Sözleşmesi Bu Sözleşme, Ofisim.com 'un Müşteri ye CRM hizmetlerinin satış ve kullanım şartlarını düzenlemektedir. Müşteri ve Ofisim.com, aşağıda belirtilen şartlar üzerinde tam bir

Detaylı

ERGO Yüzde 100 Sağlık Sigortası

ERGO Yüzde 100 Sağlık Sigortası AKDENİZ ŞİFA OLİMPOS MEDİCAL PARK ANTALYA DOĞUM DAHİL ANTALYA ANADOLU HASTANELERİ GRUBU (DOĞUM DAHİL.) ERGO Yüzde 100 Sağlık Sigortası Tamamlayıcı sağlık sigortası Sosyal Güvenlik Kurumu (SGK) tarafından

Detaylı

Her Eve Lazım Ferdi Kaza Sigortası

Her Eve Lazım Ferdi Kaza Sigortası Her Eve Lazım Ferdi Kaza Sigortası Her Eve Lazım Ferdi Kaza Sigortası Nedir? Sigortalıyı kazalara karşı koruma altına alırken aynı zamanda Cigna Finans Ayrıcalıklar Kulübü üyesi yaparak geleneksel Türk

Detaylı

Davet. Değerli Meslektaşlarım,

Davet. Değerli Meslektaşlarım, Davet Değerli Meslektaşlarım, 6-8 Şubat 2015 tarihleri arasında, %100 pratik kongremizin dördüncüsü Kıbrıs ta gerçekleşecektir. Günlük pratik uygulamaların ele alınacağı kongremizde kardiyovasküler hastalıkların

Detaylı

SAĞLIK TURİZMİNDE MEVZUAT VE TEŞVİKLER

SAĞLIK TURİZMİNDE MEVZUAT VE TEŞVİKLER SAĞLIK TURİZMİNDE MEVZUAT VE TEŞVİKLER Müge ÜNAL Küreselleşme sürecinde, ülkeler arasında işbirliğinin artması, seyahat özgürlüklerinin ve imkanlarının artması, ulaşımda maddi manevi kolaylıklar sağlanması

Detaylı

Mucize Cerrah Mehmet Mutaf Bodrum Acıbadem'de

Mucize Cerrah Mehmet Mutaf Bodrum Acıbadem'de Mucize Cerrah Mehmet Mutaf Bodrum Acıbadem'de Dünyanın en başarılı estetik operasyonlarını gerçekleştiren ve kendi geliştirdiği yöntemlerle, mucizevi ameliyatlara imza atan Prof. Dr. Mehmet Mutaf, Bodrum

Detaylı

Uluslar arası Organizasyon Hizmetleri

Uluslar arası Organizasyon Hizmetleri Uluslar arası Organizasyon Hizmetleri Turizm sektörü birikimi ve tecrübesiyle, 2009 Haziran ayı içerisinde Platinyum Turizm A.Ş. ünvanlı kurduğumuz firmayla çalışma hayatına başladık. Çeşitli Kamu Kurumları

Detaylı

1.ULUSLARARASI SAĞLIK ZMĐ KONGRESĐ

1.ULUSLARARASI SAĞLIK ZMĐ KONGRESĐ 1.ULUSLARARASI SAĞLIK TURĐZM ZMĐ KONGRESĐ TÜRKĐYE DE SAĞLIK TURĐZM ZMĐNE ve ÖZEL HASTANELERE GENEL BAKIŞ Uzm.Dr.Levent Saraç 1 SAĞLIK TURĐZM ZMĐNDE TERCĐH NEDENLARĐ Kaplıca Turizmi (yaşlılar) lar) Yaşam

Detaylı

ACIBADEM SİGORTA AVANTAJLARI

ACIBADEM SİGORTA AVANTAJLARI ACIBADEM SİGORTA AVANTAJLARI Değerli Sigortalılarımız, Özel Sağlık Sigortanız sayesinde, poliçe teminatı kapsamındaki tedaviler için elde edeceğiniz avantajların yanısıra, Türkiye nin en kapsamlı sağlık

Detaylı

Amerikan Ticaret Servisi Hizmetinizde. ABD Başkonsolosluğu İstanbul 14 Aralık 2010

Amerikan Ticaret Servisi Hizmetinizde. ABD Başkonsolosluğu İstanbul 14 Aralık 2010 Amerikan Ticaret Servisi Hizmetinizde ABD Başkonsolosluğu İstanbul 14 Aralık 2010 ABD den Satın Almanın Sebepleri: Kalite: mükemmel kalite anlayışı ve yenilikçilik Yüksek Ürün Standartları: ABD deki işletmeler

Detaylı

1-2 Kasım 2014 tarihinde, Ankara`da düzenlenecek olan 2. Klinik Nöral Terapi Sempozyumu ile ilgili sizlere bilgi vermekten mutluluk duyuyoruz.

1-2 Kasım 2014 tarihinde, Ankara`da düzenlenecek olan 2. Klinik Nöral Terapi Sempozyumu ile ilgili sizlere bilgi vermekten mutluluk duyuyoruz. 2. Klinik Nöral Terapi Sempozyumu 1-2 Kasım 2014 - Ankara 1-2 Kasım 2014 tarihinde, Ankara`da düzenlenecek olan 2. Klinik Nöral Terapi Sempozyumu ile ilgili sizlere bilgi vermekten mutluluk duyuyoruz.

Detaylı

ELEKTRİKTE YENİ AKIM!

ELEKTRİKTE YENİ AKIM! ELEKTRİKTE YENİ AKIM! Enerji sektörünün güçlü oyuncularından İpragaz, gücü ve güvencesiyle elektrik piyasasında da önemli bir oyuncu olmayı hedefliyor. Türkiye ye güven ve enerji veriyoruz İpragaz, 1961

Detaylı

Street Smart Marketing

Street Smart Marketing Tek bir hedef için tasarlanmış kamu hizmeti şirket programları. Başarı. Street Smart Marketing Müşterilerinizi cezbeden pazarlama kampanyaları 30 yıllık deneyim Tasarlarız. Yakalarız. İlerleriz. 1.4 milyon

Detaylı

ULUSLARARASI HASTA HİZMETLERİ DEPARTMANI İŞLEYİŞİ & SAĞLIK TURİZMİ SÜREÇLERİ

ULUSLARARASI HASTA HİZMETLERİ DEPARTMANI İŞLEYİŞİ & SAĞLIK TURİZMİ SÜREÇLERİ ULUSLARARASI HASTA HİZMETLERİ DEPARTMANI İŞLEYİŞİ & SAĞLIK TURİZMİ SÜREÇLERİ Özlem KARAKIŞ Son yıllarda, ülkemizin de gelişmiş ülkelerdeki nitelikli sağlık hizmetleriyle rekabet edebilecek düzeyde sağlık

Detaylı

Misyonumuz. Vizyonumuz

Misyonumuz. Vizyonumuz Misyonumuz Bütçeleri ne olursa olsun eğlence ve iş gezilerinde kullanıcıların dünya çapında kalabileceği en iyi yerleri kolaylıkla keşfetmesini, rezervasyon yapmasını ve buralarda gezilerinin tadını çıkarmasını

Detaylı

KURUMSAL BAŞVURU SÖZLEŞMESİ

KURUMSAL BAŞVURU SÖZLEŞMESİ KURUMSAL BAŞVURU SÖZLEŞMESİ 1. TARAFLAR İşbu Sözleşme; a) Türk hukukuna uygun olarak kurulmuş,... adresinde mukim.. (bundan böyle KURUMSAL BAŞVURU SAHİBİ (KBS) olarak anılacaktır) ve, b) Türk hukukuna

Detaylı

Elektrikte yeni akım: İpragaz Elektrik

Elektrikte yeni akım: İpragaz Elektrik Elektrikte yeni akım: İpragaz Elektrik Türkiye ye güven ve enerji veriyoruz Enerji sektörünün güçlü oyuncularından İpragaz, gücü ve güvencesiyle elektrik piyasasında da önemli bir oyuncu olmayı hedefliyor.

Detaylı

TABURCUYUZ, YA SONRASI?

TABURCUYUZ, YA SONRASI? TABURCUYUZ, YA SONRASI? Uzm. Hemş. Emel DİLEK Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi İç Hastalıkları ABD Annem, 67 yaşında, Emekli öğretmen, HT hastası, 2002 yılında geçirmiş olduğu beyin ameliyatı sonrası

Detaylı

BSC Seviye 2 Risk Değerlendirme Sertifikası Eğitimi. Davet 1 günlük Eğitim İstanbul, Türkiye

BSC Seviye 2 Risk Değerlendirme Sertifikası Eğitimi. Davet 1 günlük Eğitim İstanbul, Türkiye BSC Seviye 2 Risk Değerlendirme Sertifikası Eğitimi Davet 1 günlük Eğitim İstanbul, Türkiye Marsh Türkiye, İstanbul da British Safety Council ile birlikte Seviye 2 Risk Değerlendirme Sertifika Eğitimi

Detaylı

Sizin varlığınız ve katkılarınızla bu alanda önemli çalışmalar yapacağımıza inancımız sonsuz. Mehmet Onarcan Prof. Dr. Ayfer Karadakovan Aynur Dik

Sizin varlığınız ve katkılarınızla bu alanda önemli çalışmalar yapacağımıza inancımız sonsuz. Mehmet Onarcan Prof. Dr. Ayfer Karadakovan Aynur Dik Sayın İlgili, Evde Bakım Derneği ve Ege Üniversitesi Ödemiş Sağlık Yüksekokulu işbirliği ile 12-14 Nisan 2012 tarihlerinde Kuşadası nda gerçekleştirdiğimiz III. Ulusal Evde Sağlık ve Bakım Kongresi ni

Detaylı

SKAL ANTALYA KULÜBÜ YÖNETİMİ NE

SKAL ANTALYA KULÜBÜ YÖNETİMİ NE SKAL ANTALYA KULÜBÜ YÖNETİMİ NE Konu Hk. :Skal Antalya Kulübü Üyeleri ne Özel Jinefem Tıp Merkezi nde Uygulanacak İndirimler Özel Jinefem Tıp Merkezi,01.03.2004 tarihinde faaliyetine başlamış, her yıl

Detaylı

YÖNETMELİK İZMİR KÂTİP ÇELEBİ ÜNİVERSİTESİ DİŞ HEKİMLİĞİ UYGULAMA VE ARAŞTIRMA MERKEZİ YÖNETMELİĞİ BİRİNCİ BÖLÜM. Amaç, Kapsam, Dayanak ve Tanımlar

YÖNETMELİK İZMİR KÂTİP ÇELEBİ ÜNİVERSİTESİ DİŞ HEKİMLİĞİ UYGULAMA VE ARAŞTIRMA MERKEZİ YÖNETMELİĞİ BİRİNCİ BÖLÜM. Amaç, Kapsam, Dayanak ve Tanımlar 10 Ocak 2013 PERŞEMBE Resmî Gazete Sayı : 28524 İzmir Kâtip Çelebi Üniversitesinden: YÖNETMELİK İZMİR KÂTİP ÇELEBİ ÜNİVERSİTESİ DİŞ HEKİMLİĞİ UYGULAMA VE ARAŞTIRMA MERKEZİ YÖNETMELİĞİ BİRİNCİ BÖLÜM Amaç,

Detaylı

HAKLARINIZI BİLİYOR MUSUNUZ?

HAKLARINIZI BİLİYOR MUSUNUZ? SAYIN YOLCULARIMIZ UÇAKLA SEYAHATLERİNİZDE HAKLARINIZI BİLİYOR MUSUNUZ? 1 Geçerli belgelerinizle zamanında gelmenize rağmen veya arz fazlalığı nedeniyle, Uçağa Kabul Edilmediyseniz; Uçuşu icra eden hava

Detaylı

UÜ-SK AİLE HEKİMLİĞİ ANABİLİM DALI HİZMET KAPSAMI

UÜ-SK AİLE HEKİMLİĞİ ANABİLİM DALI HİZMET KAPSAMI Rev. No : 03 Rev.Tarihi : 28 Şubat 2012 1 / 5 1 HİZMET KAPSAMI: Aile Hekimliği Anabilim Dalı yaş, cinsiyet, yakınma, hastalık ayrımı yapmaksızın, yaşamın bütün evrelerinde ve süreklilik içinde, sağlığın

Detaylı

leri RAYINA koyma vakti geldi... fmdemiryolu.com

leri RAYINA koyma vakti geldi... fmdemiryolu.com leri RAYINA koyma vakti geldi... fmdemiryolu.com Kalite Politikamız Temel ilkelerimiz; - Yapılan işi, doğru ve zamanında yapmak. - Müşterinin istekleri doğrultusunda, isteklerinin doğru analiz edilmesi

Detaylı

PAZAR ANALİZ SÜRECİ 3 AŞAMA DA YAPILIR. 1. Masa başı araştırması 2. Alan araştırması 3. Hedef pazar bölümünün seçimi

PAZAR ANALİZ SÜRECİ 3 AŞAMA DA YAPILIR. 1. Masa başı araştırması 2. Alan araştırması 3. Hedef pazar bölümünün seçimi PAZAR ANALİZ SÜRECİ 3 AŞAMA DA YAPILIR. 1. Masa başı araştırması 2. Alan araştırması 3. Hedef pazar bölümünün seçimi 1. Masa başı araştırmasında. Masa başı araştırmasında şu soruların cevabını vermeliyiz;

Detaylı

Tanıtımda Seyahat Acenteleri ve Aracı Kurumların İşbirliği. Ahmet Genç www.travelforcure.com

Tanıtımda Seyahat Acenteleri ve Aracı Kurumların İşbirliği. Ahmet Genç www.travelforcure.com Tanıtımda Seyahat Acenteleri ve Aracı Kurumların İşbirliği Ahmet Genç www.travelforcure.com Sağlık Turizmi Tanımı Kişilerin sağlık hizmetleri almak üzere seyahat etmesi ve bu hizmetlerden faydalanması

Detaylı

YEKTAMAK Makine ve Mühendislik; YEKTAMAK müşterilerinin ihtiyaçlarının belirlenmesinden projenin teslim edilmesine kadar olan süreçte;

YEKTAMAK Makine ve Mühendislik; YEKTAMAK müşterilerinin ihtiyaçlarının belirlenmesinden projenin teslim edilmesine kadar olan süreçte; 1 HAKKIMIZDA YEKTAMAK Makine ve Mühendislik; 2013 yılında akademik geçmişe sahip ortaklar tarafından kurulmuş bir firmadır. Yeni kurulmuş olmasına rağmen 35 yıla varan tecrübeye sahip personellerinden

Detaylı

TEKNOLOJİ Mesleki Sorumluluk Sigortası

TEKNOLOJİ Mesleki Sorumluluk Sigortası TEKNOLOJİ Mesleki Sorumluluk Sigortası 2 AIG olarak; Sigortalılarımıza, şirketlerinin ve sektörlerinin ihtiyaçları doğrultusunda en geniş kapsamlı teminatları sunmayı, hasar anında en kısa zamanda ve sigortalılarımızın

Detaylı

KOCAELİ DEVLET HASTANESİ GELİR GİDER GÖSTERGELERİ

KOCAELİ DEVLET HASTANESİ GELİR GİDER GÖSTERGELERİ KOCAELİ DEVLET HASTANESİ GELİR GİDER GÖSTERGELERİ MART 2010 OCAK 2011 ŞUBAT 2011- MART 2011 KARŞILAŞTIRMA 3.273.003,25 3.327.256,70 3.577.426,80 4.046.761,47 4.500.00 GELİR DURUMU HEDEF: 3.500.000 4.000.00

Detaylı

BSC Seviye 2 Yangın Risk Değerlendirme Sertifikası Eğitimi. Davet 2 günlük Eğitim İstanbul, Türkiye

BSC Seviye 2 Yangın Risk Değerlendirme Sertifikası Eğitimi. Davet 2 günlük Eğitim İstanbul, Türkiye BSC Seviye 2 Yangın Risk Değerlendirme Sertifikası Eğitimi Davet 2 günlük Eğitim İstanbul, Türkiye Marsh Türkiye, İstanbul da British Safety Council ile birlikte Seviye 2 Yangın Risk Değerlendirme Sertifika

Detaylı

YÖNETMELİK NAMIK KEMAL ÜNİVERSİTESİ SAĞLIK UYGULAMA VE ARAŞTIRMA MERKEZİ YÖNETMELİĞİ. BİRİNCİ BÖLÜM Amaç, Kapsam, Dayanak ve Tanımlar

YÖNETMELİK NAMIK KEMAL ÜNİVERSİTESİ SAĞLIK UYGULAMA VE ARAŞTIRMA MERKEZİ YÖNETMELİĞİ. BİRİNCİ BÖLÜM Amaç, Kapsam, Dayanak ve Tanımlar 17 Ağustos 2010 SALI Resmî Gazete Sayı : 27675 Namık Kemal Üniversitesinden: YÖNETMELİK NAMIK KEMAL ÜNİVERSİTESİ SAĞLIK UYGULAMA VE ARAŞTIRMA MERKEZİ YÖNETMELİĞİ Amaç BİRİNCİ BÖLÜM Amaç, Kapsam, Dayanak

Detaylı

KURUMSAL. İlkelerine dayanmaktadır.

KURUMSAL. İlkelerine dayanmaktadır. KURUMSAL ERK Denetim ve Yeminli Mali Müşavirlik Hizmetleri Ltd. Şti., on altı yılı aşkın bir süredir Hesap Uzmanlığı ve Baş Hesap Uzmanlığı görevlerinin yanı sıra Maliye Bakanlığında Daire Başkanlığı görevlerinde

Detaylı

Bizi çekici kýlan, etrafýmýza karþý ilk imajýmýzý belirleyen, elbetteki saðlýklý bir gülümsemedir. Bu sebeple, doðal diþlerin kaybý, kiþinin kendisini toplumdan izole etmesi ya da toplum içinde tedirgin

Detaylı

Avrupa hastanelerinde

Avrupa hastanelerinde Avrupa hastanelerinde mesleki katılım Baş hekimler ve hemşireler için anket (PTE1) Baş hekimler ve hemşirelerin hastanede yönetici rolü oynadıkları düşünülmektedir. Aynı zamanda resmi yönetim rolleri de

Detaylı

PENİS KAZALARI POLİÇE TEMİNAT KAPSAMI

PENİS KAZALARI POLİÇE TEMİNAT KAPSAMI PENİS KAZALARI POLİÇE TEMİNAT KAPSAMI İşbu hüküm ve koşullar, sunulan teminat kapsamına ilişkin bilgi vermektedir. Önerilen poliçeyi kabul etmeniz halinde kişisel poliçeniz size gönderilecektir. Erkekpaketi.com

Detaylı

Salih AKYÜZ Hasta ve Çalışan Hakları ve Güvenliği Derneği Başkanı

Salih AKYÜZ Hasta ve Çalışan Hakları ve Güvenliği Derneği Başkanı Salih AKYÜZ Hasta ve Çalışan Hakları ve Güvenliği Derneği Başkanı Hak Kavramı Herhangi bir varlığın, kanuni veya ahlaki gerekçelerle, sahip olması veya yapabilmesi olağan şeyler.. Hak Kavramı Kazanımlara

Detaylı

Allianz özel sağlık sigortası

Allianz özel sağlık sigortası Allianz özel sağlık sigortası Allianz özel sağlık sigortası Gözlük ve diş teminatı olan tek allianz poliçesidir. - Yatarak Tedavi giderlerini anlaşmalı sağlık kurumlarında limitler dahilinde ve %100 -

Detaylı

T.C. SAĞLIK BAKANLIĞI Tedavi Hizmetleri Genel Müdürlüğü GENELGE 2011/41

T.C. SAĞLIK BAKANLIĞI Tedavi Hizmetleri Genel Müdürlüğü GENELGE 2011/41 GENELGE 2011/41 Sağlıkta Dönüşüm Programı nın uygulaması sonucunda Sağlık Bakanlığına bağlı hastanelerimizin sağlık hizmeti sunum kalitesi, alt yapısı ve tıbbi donanımı artmış, acil sağlık hizmetlerimizin

Detaylı

Sağlıkta Maliyet. B.Burcu TANER Mayıs.2015

Sağlıkta Maliyet. B.Burcu TANER Mayıs.2015 Sağlıkta Maliyet B.Burcu TANER Mayıs.2015 14 Mayıs 2015 tarihinde Acıbadem Üniversitesi nde yapılan ASG XV. Hemşirelik Haftası Etkinliklerinde sunulmuştur. Hedef Daha geniş kitleler için daha iyi sağlık

Detaylı

Marka ya üyelik farklılık yaratır

Marka ya üyelik farklılık yaratır Marka ya üyelik farklılık yaratır bestwestern.com Best Western, dünyanın en büyük otel zincirine katılmanın avantajları. Best Western bağımsız kişiler tarafindan sahip olunan ve yönetilen bir otelciler

Detaylı

Amerikan Ticaret Servisi Hizmetinizde: ABD-Türk İş Geliştirme ile Türk Rekabetine Destek. ABD Büyükelçiliği Ankara 9-10 Aralık 2010

Amerikan Ticaret Servisi Hizmetinizde: ABD-Türk İş Geliştirme ile Türk Rekabetine Destek. ABD Büyükelçiliği Ankara 9-10 Aralık 2010 Amerikan Ticaret Servisi Hizmetinizde: ABD-Türk İş Geliştirme ile Türk Rekabetine Destek ABD Büyükelçiliği Ankara 9-10 Aralık 2010 ABD den Satın Almanın Sebepleri: Kalite. ABD ürünleri ve hizmetleri mükemmel

Detaylı

TALİS ORGANİZASYON. ta is A Tailor Made Event Company. for tailor made events. www.talis.com.tr

TALİS ORGANİZASYON. ta is A Tailor Made Event Company. for tailor made events. www.talis.com.tr TALİS ORGANİZASYON www.talis.com.tr for tailor made events www.talis.com.tr { { { tailor made: made, adapted, or suited for a particular purpose, use or person { tailor made: belirli bir duruma, amaca

Detaylı

KURUMSAL BAŞVURU SÖZLEŞMESİ

KURUMSAL BAŞVURU SÖZLEŞMESİ KURUMSAL BAŞVURU SÖZLEŞMESİ 1. TARAFLAR İşbu Sözleşme; a) Türk hukukuna uygun olarak kurulmuş, adresinde mukim (bundan böyle KURUMSAL BAŞVURU SAHİBİ (KBS) olarak anılacaktır) ve, b) Türk hukukuna uygun

Detaylı

Sizlere sunduklarımız?

Sizlere sunduklarımız? Müşteriye özen göstererek, istemlerine göre kaliteli hizmet sunuyoruz. Müşterinin beklentilerini tamamlayarak, kararlaştırılan süreler çerçevesinde projelerimizi eksiksiz gerçekleştiriyoruz. Müşteri ile

Detaylı

Laboratuvar Akreditasyonu

Laboratuvar Akreditasyonu Laboratuvar Akreditasyonu Akreditasyon, Laboratuvarların, Muayene Belgelendirme ve Yeterlilik Deneyi Sağlayıcı Kuruluşlarının Ulusal ve Uluslararası Kabul Görmüş Teknik Kriterlere Göre Değerlendirilmesi,

Detaylı

Klinik Nöral Terapi Temel Eğitimi + 1 yıl sınırsız* eğitim 27-28 Nisan 2013 İstanbul. Değerli Meslektaşlarım,

Klinik Nöral Terapi Temel Eğitimi + 1 yıl sınırsız* eğitim 27-28 Nisan 2013 İstanbul. Değerli Meslektaşlarım, Klinik Nöral Terapi Temel Eğitimi + 1 yıl sınırsız* eğitim 27-28 Nisan 2013 İstanbul Değerli Meslektaşlarım, Nöral terapi çoğunlukla belirli özelliklerde lokal anestezik enjeksiyonu ile otonom sinir sistemi

Detaylı