Xerox ConnectKey Bugünün talepleri ve geleceğin görevleri için doğru teknoloji.

Ebat: px
Şu sayfadan göstermeyi başlat:

Download "Xerox ConnectKey Bugünün talepleri ve geleceğin görevleri için doğru teknoloji."

Transkript

1 Xerox ConnectKey Xerox ConnectKey Bugünün talepleri ve geleceğin görevleri için doğru teknoloji.

2 En acil sorunlarınızı düzeltmeyi vaat eden sayısız çözüm karşısında şaşkına dönmek işten değil. Çalışanlarınız için doğru çözümleri seçmek gittikçe daha karmaşık hale geliyor. İhtiyacınız olan, işleri perde arkasında zahmetsizce halleden çözümler; ihtiyaç duyduğunuzda size yardımcı olan çözümler. ConnectKey teknolojisi ile geliştirilen çok fonksiyonlu sistemlerimiz, teknoloji yerine işinize odaklanmanıza izin vererek, hem küçük ve orta ölçekli, hem de büyük kurumsal müşteriler için hayatî bir avantaj sağlar. Uygulanması kolay bu sistemler, iletişim kurmanızı, önemli bilgileri işlemenizi ve paylaşmanızı hızlı ve kolay bir hale getiren gerçek, pratik çözümler sağlar; karmaşık kağıt işlerini basitleştirir ve maliyetleri düşürür.

3 Xerox ConnectKey basitlik yeniden tanımlandı. İşletmenizde Xerox kullanmaya başladığınızda, tutarlı bir kullanıcı deneyimi ve işlerin zahmetsizce yapılmasını sağlayan kullanışlı yeniliklerin tadını çıkaracaksınız. Sistem ConnectKey Kontrol Ünitesi ve ConnectKey Çözümleri üzerine kurulduğundan, çalışanlar, günümüzün giderek değişen iş ortamlarında dokümanları güvenli ve akıllı yöntemlerle kolayca yönetebilirler. Bugünün karmaşasını çözmek. Xerox ın çığır açan mimarisi ConnectKey, en son kontrol ünitesi teknolojisini ileri yazılım çözümleriyle birleştirerek iş açısından kritik öneme sahip süreçlerinizi basitleştiren araçları hizmetinize sunar. İster cihazları kendiniz yönetiyor olun, ister bir Xerox Managed Print Service (Yönetilen Yazdırma Hizmeti) kullanmayı tercih edin, maliyetleri düşürmeniz ve ilerlemeyi sürdürmeniz için ConnectKey in sunduğu araçlar size büyük avantaj sağlayacak. ConnectKey, çok fonksiyonlu sistemlerimizin çoğunun ve çok sayıdaki buluta hazır, mobil iş çözümlerinin temelini oluşturur. Kullanımı kolay arayüz; pratik, yenilikçi özellikler ve eşsiz üretkenlik sayesinde kağıdı dijital iş akışlarına aktarabilir, verileri gereken kişilere iletebilir ve daha hızlı, daha esnek doküman yönetimiyle iş yapma hızınızı artırabilirsiniz. Ayrıca bütün ConnectKey çok fonksiyonlu sistemlerde tümleşik olarak bulunan benzersiz güvenlik özellikleri sayesinde, gizli bilgileri güvenle paylaşabilirsiniz. ConnectKey portföyünün hem donanımı hem de kontrol ünitesi Xerox tarafından tasarlanıp üretildiğinden, her şeyin birbiriyle sorunsuz çalışacağına emin olabilirsiniz. Xerox ConnectKey hakkında daha fazla bilgi için sayfasını ziyaret edin.

4 Günümüzün çalışma şekilleri için büyük rahatlık. Çalışanların ofis sınırlarını ve sabah 9 akşam 5 rutinini aştığı bir ortamda, ConnectKey çok fonksiyonlu sistemler, bulut tabanlı teknolojiler ve mobil cihazlarla tam entegre olan mobil yazdırma ve tarama çözümleri sunmaktadır. Böylece daha fazla rahatlık, daha yüksek verimlilik ve daha maliyet etkin bir altyapı mümkün olmaktadır. Her yerden bağlanın ve paylaşın. ConnectKey çok fonksiyonlu sistemler, tek dokunuşla güçlü tarama özelliklerini, metin arababilir ve tek/çok sayfalı PDF ler gibi çeşitli formatlarda destekliyor. Buluta tarama çözümlerimiz, belgeleri Microsoft Word, Excel ve PowerPoint e dönüştürmenize izin veriyor. Belgelerinizi standart ağ klasörleri, e-posta, bulut tabanlı bellekler (Office 365, DropBox, Google Docs, Evernote vb.), belge yönetimi yardımı uygulamaları veya destekleyici kurumsal kaynak planlama sistemleri üzerinden paylaşabilirsiniz. Ofiste özgürlük ve hareket alanı. Akıllı telefon ve tabletlerin olmazsa olmaz iş araçları olarak yayılırken, siz de hareket halindeki iş gücünüzün bağlanabileceği çok işlevli bir cihaza ihtiyaç duyuyorsunuz. ConnectKey çok fonksiyonlu sistemler, kablosuz bağlantı özelliği ile size cihazı herhangi bir ek ağ altyapısı maliyeti olmaksızın daha erişilebilir konumlara yerleştirme özgürlüğü tanır. Ofiste ve ofis dışında Xerox ın neden hareket halindeki profesyonellerin tek tercihi olduğuyla ilgili daha fazla bilgi için ı ziyaret edin.

5 İstediğiniz çalışma şekli. İşleriniz her zaman imkanlarla yarış halindedir. Tempoya ayak uydurmak, doğru yardımı almak anlamına gelir. Bu çözüm size sadece bugünkü işleri daha hızlı halletme imkanı vermekle kalmaz, aynı zamanda iş arkadaşlarınız ve müşterilerinizle birlikte çalışmanın yeni ve daha iyi yollarını kullanmaya başlamak için ihtiyaç duyduğunuz araçları da sunar. Zaman kazandıran yönetim. İster yüzlerce cihazı yöneten usta bir yönetici olun, ister tek cihaz kullanan bir birey; Xerox size yeni iş akışı süreçlerini ve diğer görevleri uygulamak için herkesin kullanabileceği araçlar sunar. Yerleşik araçlar potansiyel sorunları halletmenize yardımcı olurken, ConnectKey üzerinde kurulu çok fonksiyonlu sistemlerin de daha uzun süre, daha verimli kalmasına olanak tanır. Ve yardıma ihtiyaç duyulduğunda, hız önemlidir. Biz de bunu düşünerek, Çevrimiçi Desteği ve herkesin hızlı yardım almak için ön panelden izleyebileceği Katıştırılmış Yardım Videolarını koyduk. Uzaktan Kumanda Panelimiz destek ve yanıt süresini daha da kısaltarak her yerden gerçek zamanlı eğitim ve sorun gidermeye olanak tanır; böylece sorunları anında çözebilir ve ofiste servis beklemek zorunda kalmazsınız. BT altyapısının genişletilmesine gerek olmaksızın ConnectKey çok fonksiyonlu sistemlerde çalışabilen uygulamaların oluşturulmasını sağlayan Extensible Interface Platform (EIP) sunucusuz teknolojisi sayesinde çözümleri özelleştirmek artık mümkün. Böylece destek uygulamalarından taramaya kadar farklı özelliklerle cihazınızın kullanımını kişiselleştirip daha kolay hale getirebilirsiniz. Artık engel yok. ConnectKey teknolojisi, mevcut kişilerinizi sorunsuz içe aktarmanıza ve birden fazla ConnectKey cihazına yaymanıza ve favoriler belirlemenize olanak tanıyan gelişmiş adres defteri gibi özellikler sunuyor. Xerox la işbirliği yaparak üretkenliğinizi önemli ölçüde artırmanın diğer yolları hakkında bilgi edinmek için adresini ziyaret edin.

6 Güvenle bağlanın. Sizin verileriniz. Sizin işiniz. Cihazınızı hepsinin erişimine açmanız beraberinde riskler de getirir. Çok fonksiyonlu sistemlerin, kötü amaçlı eylemler için potansiyel giriş noktaları olduğunu bilmek de çok önemlidir. Size ait olanı korumak için işbirliği. McAfee teknolojisi entegrasyonu içeren ConnectKey çok fonksiyonlu sistemleri, kendisini potansiyel dış tehditlerden koruyan sektörün ilk çok fonksiyonlu sistemleridir. McAfee nin güvenilir adresler listesi teknolojisi, cihazlarınızda yalnızca güvenli, önceden onaylı sistem dosyalarının çalıştırılmasına izin verdiği için, yazılımları yeni güvenlik tehditlerine karşı elle güncelleme ihtiyacını ortadan kaldırır. Ayrıca otomatik Cisco TrustSec Kimlik Hizmetleri Motoru (ISE) entegrasyonu, ağ altyapısı genelinde kimlerin ve hangi cihazların sisteme bağlandığını kontrol etmek üzere kapsamlı bir görünürlük sağlar. Nerede olursa olsun daha güvenli. ConnectKey, şirketinizin gizli bilgilerinin güvende kalmasını sağlamanıza yardımcı olmak için en geniş kapsamlı gelişmiş özellikler ve teknolojileri sağlar. Kutudan çıkarır çıkarmaz kullanmaya başlayabileceğiniz standart güvenlik özelliklerimiz arasında; 256-bit sabit disk şifreleme, McAfee koruması, görüntü üzerine yazma, zaman silme imkanı sunan güvenli yazdırma, harici posta sunucularına e-postalama ve işleriniz açısından hayati önem taşıyan bilgileri tüm tehlikelerden korumanıza yardımcı olacak daha birçok başka koruyucu özellik yer alır. Standartlara uyum. Kapsamlı, çok katmanlı güvenliğin kolay uygulanması ve yönetimi, her işletmenin başarısında büyük rol oynayan faktörlerdir. Xerox teknolojisinin izinsiz erişimden korunmayı ve birçok kilit sektörde iş standartlarına uygunluğu sağladığı test edilmiş ve onaylanmıştır. Xerox ın sizi nasıl daha güvenli yaptığı hakkında daha fazla bilgi için, adresini ziyaret edin.

7 Basit çözümlerle maliyetten tasarruf. İşletmenizin başarılı olabilmesi için mümkün olan her noktada maliyetleri azaltmanız gerekir. Xerox, zaman kazanmanıza, maliyetleri kontrol altında tutmanıza, ofisinizde yazdırma yönetimini basitleştirmenize ve kayda değer bir yatırım getirisi sağlamanıza yardımcı olacak yenilikçi araçlarla size önemli bir rekabet avantajı kazandırabilir. O zaman kazandırdıkça siz paradan tasarruf edersiniz. ConnectKey, çok basit kontrollerden kullanımın kısıtlanmasına ve yazdırmaların düzenlenmesine kadar, sizin ihtiyaçlarınız doğrultusunda şekillenir. Mevcut Kullanıcı İzni kontrolü, dahili kimlik doğrulama sisteminizle entegre olarak, önceden belirlenmiş veya kimlik doğrulaması yapılmamış kullanıcıların kullanıcı arayüzünde belirli özellikleri görmesini engellemenize ve yazdırma veya çift yönlü belgeleri tamamen ya da uygulamaya, günün saatine veya haftanın gününe göre kısıtlamanıza olanak tanır. Ayrıca Microsoft Windows yazdırma sürücülerimiz, her uygulama için farklı ayarlar kaydetme imkanı sunarak kullanıcılarınızın değişiklik yapma ihtiyacını en aza indirir ve potansiyel hata riskini düşürür. Daha fazla tasarruf için daha düşük enerji tüketimi. Uluslararası ENERGY STAR programının ortaklarından biri olarak, Xerox un her yeni nesil ürünü daha fazla işlevsellik sunar ve daha az enerji kullanır; böylece müşterilerimiz paradan tasarruf edebilir ve karbon ayak izlerini küçültebilir. Ayrıca ConnectKey çok fonksiyonlu sistemleri Cisco EnergyWise gibi enerji yönetimi çözümleriyle uyumludur. Xerox ın sürdürülebilirlik çabaları hakkında daha fazla bilgi için sayfasını ziyaret edin. Kolay Kimlik Doğrulama Xerox çok fonksiyonlu sistemleri, daha da güçlü bir maliyet kontrolü sağlamak üzere isteğe bağlı ConnectKey Çözümleri ile yükseltilebilir. Kullanıcıların yakınlaştırılarak okutulan kartlar, öğrenci kimlikleri veya güvenlik kartları ile cihaza giriş yapmalarına olanak tanıyan bu çözümler, 85 i aşkın kart türünü destekleyerek kimlik doğrulama, kullanım izleme ve faturalama için güvenli bir yöntem sunar.

8 Xerox ConnectKey Ürün Portföyü İşte, ConnectKey çok işlevli yazıcılarımız. ConnectKey MFP ColorQube 8700* A4 44 syf/dak 44 syf/dak Renkli ve siyah beyaz baskıda 44 syf/dak a varan yazdırma hızları Çevre dostu Solid Ink teknolojisi ColorQube 9300 Serisi A3 55 syf/dak 60 syf/dak Renklide 38 ila 50 syf/dak, siyah beyazda 50 ila 60 syf/dak yazdırma hızı Düşük çalıştırma maliyetleri ve düşük toplam sahip olma maliyeti Çevre dostu Solid Ink teknolojisi WorkCentre 7200 Serisi* A3 * 2013 ün 2. çeyreğinde çıkacaktır 25 syf/dak 25 syf/dak Renkli ve siyah beyaz baskıda 20 ila 25 syf/dak a varan yazdırma hızları Maliyete duyarlı yazdırma 5845/ /5875/5890 ColorQube 8900* A4 WorkCentre 5800 Serisi A3 90 syf/dak 45 ila 90 syf/dak a varan yazdırma hızı Renkli tarama ve delik delme, zımbalama, araya ekleme, klasör ve kitapçık üretme dahil çok çeşitli bitirme seçenekleri WorkCentre 7800 Serisi A3 44 syf/dak 50 syf/dak 44 syf/dak Renkli ve siyah beyaz baskıda 44 syf/dak a varan yazdırma hızları Düşük çalıştırma maliyetleri ve düşük toplam sahip olma maliyeti Çevre dostu Solid Ink teknolojisi 55 syf/dak Renklide 30 ila 50 syf/dak, siyah beyazda 30 ila 55 syf/dak yazdırma hızı Çok çeşitli son işlem seçeneklerine sahip, kullanımı kolay veya profesyonel iş akışlarına olan ihtiyaç Kilit Özelliklerve Çözüm Becerileri Kolaylık Standart Tek Dokunuşla Tarama, Xerox Mobile Express Driver Opsiyonel SharePoint için ConnectKey, Wi-Fi Kit, Xerox Printback, Xerox Mobil Yazdırma, Xerox Mobil Print Cloud Üretkenlik Standart Adres Defter Entegrasyonu, Uzaktan Kontrol Paneli, Uygulama Varsayılanları, Metin Aranabilir PDF, XPS Yazdırma Kiti 1, PostScript Yazdırma Kiti 2, Print Around, TWAIN, Eve Tarat, Epostaya Tarat, Posta Kutusuna Tarat, Klonlama, Çevrimiçi Destek, Colour By Words, Xerox Global Print Driver, Xerox CentreWare Web Opsiyonel Xerox Scan to PC Desktop SE ve Pro, Yabancı Aygıt Arabirim Kiti, Unicode Yazı Tipi Kiti Güvenlik Standart Tümleşik McAfee, McAfee epo Uyumlu, Sabit Disk Görüntü Üzerine Yazma, 256-bit Şifreleme (FIPS uyumlu), Güvenli Baskı, Güvenli Faks, Güvenli E-Posta, Cisco TrustSec entegrasyonu, Ağ Kimlik Doğrulaması, SSL, SNMPv3, Common Criteria Sertifikası 3 Maliyet Kontrolü Opsiyonel Standart McAfee Integrity Control, Akıllı Kart Etkinleştirme (CAC/ PIV,.NET), Güvenli Erişim (örneğin Magstripe, Legic, Mifare, IND/EMM/HITAG) Yazdırma ilkeleri, Kullanıcı İzinleri, Xerox Standard Accounting, Xerox Power Management Opsiyonel Equitrac Office, YSoft SafeQ, Print Audit ve daha birçok Alliance Partner Çözümü 1 XPS Yazdırma Kiti, WorkCentre 5800 Serisi ve 7800 Serisinde opsiyoneldir 2 PostScript Yazdırma Kiti, WorkCentre 7200 Serisinde opsiyoneldir 3 Sertifika bekleniyor Daha fazla bilgi için bizi şu adresten ziyaret edebilirsiniz: Xerox Corporation. Tüm hakları saklıdır. Xerox, Xerox ve figüratif işareti, CentreWare, ColorQube, ConnectKey, Extensible Interface Platform, Global Print Driver, Mobile Express Driver, Scan to PC Desktop ve WorkCentre Xerox Corporation ın Amerika Birleşik Devletleri ve/ veya diğer ülkelerde ticari markalarıdır. Xerox Corporation, Bir ENERGY STAR ortağı olarak bu ürünlerin enerji verimliliği açısından ENERGY STAR prensiplerine uyduğunu belirlemiştir. ENERGY STAR ve ENERGY STAR markası tescilli A.B.D. markalarıdır. Diğer tüm ticari markalar kendi üreticilerine aittir. Bu broşürdeki bilgiler haber verilmeksizin değiştirilebilir. 2/13 BR5044 XOGBR-514A-print

Xerox WorkCentre 7755 / 7765 / 7775. Son derece üretken. Ekstra güvenli. Son derece kolay. WorkCentre 7755 / 7765 / 7775 A3

Xerox WorkCentre 7755 / 7765 / 7775. Son derece üretken. Ekstra güvenli. Son derece kolay. WorkCentre 7755 / 7765 / 7775 A3 WorkCentre 7755 / 7765 / 7775 A3 Renkli Çok Fonksiyonlu Sistem Xerox WorkCentre 7755 / 7765 / 7775 Renkli Çok Fonksiyonlu Sistem Son derece üretken. Ekstra güvenli. Son derece kolay. Verimli, kullanımı

Detaylı

İLK VE TEK BİRLEŞİK İÇERİK GÜVENLİĞİ ÇÖZÜMÜ

İLK VE TEK BİRLEŞİK İÇERİK GÜVENLİĞİ ÇÖZÜMÜ İLK VE TEK BİRLEŞİK İÇERİK GÜVENLİĞİ ÇÖZÜMÜ Websense TrITon İLK VE TEK BİRLEŞİK İÇERİK GÜVENLİĞİ ÇÖZÜMÜ Şimdi yeni bir çözüm zamanı. Bilgi ve içerik her kuruluşun can damarıdır. Üretim, tüketim ve iletişim

Detaylı

Phaser 4600 / 4620 A4 Siyah Beyaz Lazer Yazıcı. Xerox Phaser 4600 / 4620 Lazer Yazıcı Sınıfındaki en iyi yazdırma hızıyla ofiste üstün verimlilik

Phaser 4600 / 4620 A4 Siyah Beyaz Lazer Yazıcı. Xerox Phaser 4600 / 4620 Lazer Yazıcı Sınıfındaki en iyi yazdırma hızıyla ofiste üstün verimlilik Phaser 4600 / 4620 A4 Siyah Beyaz Lazer Yazıcı Xerox Phaser 4600 / 4620 Lazer Yazıcı Sınıfındaki en iyi yazdırma hızıyla ofiste üstün verimlilik Phaser 4600 / 4620 Lazer Yazıcı Daha kısa sürede daha fazla

Detaylı

HER KAZANANIN ARKASINDA BIR EKİP VARDIR. Başarıyı hızlandırın.

HER KAZANANIN ARKASINDA BIR EKİP VARDIR. Başarıyı hızlandırın. HER KAZANANIN ARKASINDA BIR EKİP VARDIR. Başarıyı hızlandırın. Biz sizin için buradayız. MICROSOFT EKİBİNİZ. Microsoft Dynamics ve Kurumsal Geliştirme Planını seçmekle çok iyi bir iş yaptınız. Bundan sonra,

Detaylı

Horizons. BYOD (Kendi Cihazını Getir): Küresel Bir Perspektif. Çalışanların Yön Verdiği Yenilikten Faydalanmak. Yönetici Özeti

Horizons. BYOD (Kendi Cihazını Getir): Küresel Bir Perspektif. Çalışanların Yön Verdiği Yenilikten Faydalanmak. Yönetici Özeti BYOD (Kendi Cihazını Getir): Küresel Bir Perspektif Çalışanların Yön Verdiği Yenilikten Faydalanmak Joseph Bradley Jeff Loucks James Macaulay Richard Medcalf Lauren Buckalew Yönetici Özeti BYOD'nin (Kendi

Detaylı

SEKTÖR LİDERİ OLUN! İÇERİK İŞİNİZİ DESTEKLEYEN ÇÖZÜMLER HEDEF: DEĞER YARATMAK BAŞARIYA DAHA HIZLI ULAŞIN HIZLI İLERLEYENLER 2011 SAYI 15

SEKTÖR LİDERİ OLUN! İÇERİK İŞİNİZİ DESTEKLEYEN ÇÖZÜMLER HEDEF: DEĞER YARATMAK BAŞARIYA DAHA HIZLI ULAŞIN HIZLI İLERLEYENLER 2011 SAYI 15 2011 SAYI 15 İŞİNİZİ DESTEKLEYEN ÇÖZÜMLER İÇERİK HEDEF: DEĞER YARATMAK İşinizin dayanağı olan yazılımlar yetersiz kalmaya başladığında ne yapabilirsiniz? BAŞARIYA DAHA HIZLI ULAŞIN Kurumsal sınıftaki kaynaklar

Detaylı

ZEBRA INSIDE OUT Zebra nın güçlü teknolojileri işinizde daha güçlü bilgiye sahip olmanızı ve geleceği daha iyi görmenizi sağlar.

ZEBRA INSIDE OUT Zebra nın güçlü teknolojileri işinizde daha güçlü bilgiye sahip olmanızı ve geleceği daha iyi görmenizi sağlar. ZEBRA INSIDE OUT Zebra nın güçlü teknolojileri işinizde daha güçlü bilgiye sahip olmanızı ve geleceği daha iyi görmenizi sağlar. 4 Gİrİş 5 See more. Do more. Yenilikçilik ve güvenilirliği ile tanınmış

Detaylı

Xerox. Phaser 3020 Yazıcı ve Xerox. WorkCentre 3025 Çok İşlevli Yazıcı. Etkileyici sonuçlar. Minimum maliyet.

Xerox. Phaser 3020 Yazıcı ve Xerox. WorkCentre 3025 Çok İşlevli Yazıcı. Etkileyici sonuçlar. Minimum maliyet. Xerox Phaser 3020 ve Xerox WorkCentre 3025 A4 Siyah Beyaz Yazıcı ve ve Çok İşlevli Yazıcı Xerox Phaser 3020 Yazıcı ve Xerox WorkCentre 3025 Çok İşlevli Yazıcı Etkileyici sonuçlar. Minimum maliyet. Xerox

Detaylı

Liebert NXL KGK400 kva - 800 kva

Liebert NXL KGK400 kva - 800 kva AC Power for Business-Critical Continuity Liebert NXL KGK400 kva - 800 kva Orta ve Büyük Ölçekli Veri Merkezleri İçin Kurumsal Ölçekte KGK Koruması Emerson şirketinin bir bölümü olan Emerson Network Power

Detaylı

Performansa ihtiyacınız var. Doğanın korunmasını önemsiyorsunuz. /Bu nedenle Sharp akıllı MFP leri seçin.

Performansa ihtiyacınız var. Doğanın korunmasını önemsiyorsunuz. /Bu nedenle Sharp akıllı MFP leri seçin. MX-3114N / MX-2614N Dijital Tam Renkli Çok Fonksiyonlu Sistem KÜÇÜK ANCAK GÜÇLÜ A3 RENKLİ MFP Performansa ihtiyacınız var. Doğanın korunmasını önemsiyorsunuz. /Bu nedenle Sharp akıllı MFP leri seçin. Muhteşem

Detaylı

Liebert APS 5-20 kva. Mevcut ve Gelecekteki Yük Talepleri için Modüler Güç Koruma

Liebert APS 5-20 kva. Mevcut ve Gelecekteki Yük Talepleri için Modüler Güç Koruma Liebert APS 5-20 kva Mevcut ve Gelecekteki Yük Talepleri için Modüler Güç Koruma Emerson şirketinin bir bölümü olan Emerson Network Power müşterilerin yararına yenilikçi çözümler sunmak için teknoloji

Detaylı

M E V C U T B T O R T A M I N D A O R T A Y A Ç I K A N D E S T E K Z O R L U K L AR I

M E V C U T B T O R T A M I N D A O R T A Y A Ç I K A N D E S T E K Z O R L U K L AR I A R A Ş T I R M A R A P O R U B T D ö n ü ş ü m ü i ç i n H e r Z a m a n A ç ı k D e s t e k D e n e y i m i n d e n Y a r a r l a n m a Sponsor: HP Rob Brothers Mart 2012 B U AR AŞ T I R M A R AP O R

Detaylı

DCN Kablosuz Kongre Sistemi Toplantı yapılan her yerde...

DCN Kablosuz Kongre Sistemi Toplantı yapılan her yerde... DCN Kablosuz Kongre Sistemi Toplantı yapılan her yerde... 2 DCN Kablosuz Kongre Sistemi Kablosuz Kongre Sistemi kolaylık ve esneklikte son nokta Modern, gelecek teknolojisiyle uyumlu çözüm Mekanı hiç etkilemeyen

Detaylı

Bir Daha Kesinti Yaşamayın.

Bir Daha Kesinti Yaşamayın. Bir Daha Kesinti Yaşamayın. Multichannel VPN Router Multichannel VPN Hub Her tür bağlantıya uygun Altı adetten fazla WAN bağlantısını tam olarak birleştirme Modüler tasarım sayesinde esneklik Farklı erişim

Detaylı

VBLOCK SİSTEMLERİ: DÜNYANIN EN GELİŞMİŞ BÜTÜNLEŞİK ALTYAPISI

VBLOCK SİSTEMLERİ: DÜNYANIN EN GELİŞMİŞ BÜTÜNLEŞİK ALTYAPISI VBLOCK SİSTEMLERİ: DÜNYANIN EN GELİŞMİŞ BÜTÜNLEŞİK ALTYAPISI VBLOCK 100 AİLESİ VBLOCK 200 AİLESİ VBLOCK 300 AİLESİ VBLOCK 700 AİLESİ VCE BT'yi Dönüştürüyor VCE'nin sunduğu yenilikler BT ekibinin, kaynaklarını

Detaylı

MC9190-G. Dayanıklı 802.11a/b/g tabanca TİPİ MOBİL TERMİNAL

MC9190-G. Dayanıklı 802.11a/b/g tabanca TİPİ MOBİL TERMİNAL ÜRÜN ÖZELLİK SAYFASI Motorola Dayanıklı 802.11a/b/g tabanca TİPİ MOBİL TERMİNAL En ÇETİN koşullarda BİLE VERİMLİLİĞİ ve doğruluğu artırın En çetin koşullarda barkod taramanız ve veri toplamanız gerektiğinde,

Detaylı

Aksesuar kataloğu HP İş Aksesuarları

Aksesuar kataloğu HP İş Aksesuarları Aksesuar kataloğu HP İş Aksesuarları İçindekiler 4 Taşıma çantaları ve kılıflar 8 Fareler 11 Klavyeler 14 Ses ve görüntü aksesuarları 16 Güç adaptörleri ve bataryalar 22 ElitePad aksesuarları 27 Yerleştirme

Detaylı

GETINGE wd46 Turbo çok daha hizli bir yikayici dezenfektör

GETINGE wd46 Turbo çok daha hizli bir yikayici dezenfektör GETINGE wd46 turbo çok daha hızlı bir yıkayıcı dezenfektör 2 Getinge WD46 Turbo Getinge WD46 Turbo 3 daha aziyla daha fazlasini yapmaniz için Kaynaklar sınırlı ve sağlık tesislerindeki verimlilik talepleri

Detaylı

Yenilikçi bulut mimarimiz ve güçlü altyapımız bizi farklı kılıyor

Yenilikçi bulut mimarimiz ve güçlü altyapımız bizi farklı kılıyor KAPAK KONUSU RÖPORTAJI Yenilikçi bulut mimarimiz ve güçlü altyapımız bizi farklı kılıyor Türkiye de DorukCloud markasıyla, Microsoft Hyper-V platformu üzerinde, bulut bilişim hizmetini veren ilk firma

Detaylı

Çok İşlevli Yazıcı Kullanıcı Kılavuzu

Çok İşlevli Yazıcı Kullanıcı Kılavuzu CLX-3170 Series Çok İşlevli Yazıcı Kullanıcı Kılavuzu olasılıkları hayal edin Samsung ürünü satın aldığınız için teşekkür ederiz. Tam bir hizmet almak için, lütfen ürününüzü www.samsung.com/global/register

Detaylı

TASARIMIN YENİDEN KULLANIMI İLE PDM NİN SİZİ BAŞARIYA GÖTÜREBİLECEĞİ BEŞ YOL

TASARIMIN YENİDEN KULLANIMI İLE PDM NİN SİZİ BAŞARIYA GÖTÜREBİLECEĞİ BEŞ YOL E L G E TSRIMIN YENİDEN KULLNIMI İLE PDM NİN SİZİ ŞRIY GÖTÜREİLECEĞİ EŞ YOL Özet Ne sıklıkla değerli vaktinizi bir model veya dosya aramak için harcıyorsunuz? Özgününü bulamadığınız için bir modeli hiç

Detaylı

BİLGİ TEKNOLOJİLERİ YÖNETİMİ VE DENETİM İLKELERİ

BİLGİ TEKNOLOJİLERİ YÖNETİMİ VE DENETİM İLKELERİ BİLGİ TEKNOLOJİLERİ YÖNETİMİ VE DENETİM İLKELERİ Ahmet TOPKAYA Sayıştay Başdenetçisi Sanayi toplumundan bilgi toplumuna geçiş ile rekabet üstünlüğü yaratmada bilgi ve teknolojinin rolünün artmış olmasından

Detaylı

Doğru Yönetmeniz İçin, Faydalı Bilgiler

Doğru Yönetmeniz İçin, Faydalı Bilgiler ERP Yazılımı Seçim Sürecinizi Doğru Yönetmeniz İçin, Faydalı Bilgiler white papers İçindekiler Değerli Okuyucu, Bu doküman ERP, CRM, İnsan Kaynakları Yönetimi vb. kurumsal bilgi sistemi uygulamalarını

Detaylı

KURUM KAYNAK PLANLAMASI (ERP) Özet. Abstract

KURUM KAYNAK PLANLAMASI (ERP) Özet. Abstract Düzakın ve Sevinç, Kurum Kaynak Planlaması (ERP) 189 Uludağ Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Dergisi Cilt XXI, Sayı 1, 2002, s. 189-218 KURUM KAYNAK PLANLAMASI (ERP) Erkut DÜZAKIN * Selma

Detaylı

KX-MB2100 SERİSİ ÇOK FONKSİYONLU YAZICILAR. YÜKSEK ÜRETKENLİK, DÜŞÜK MALİYET.

KX-MB2100 SERİSİ ÇOK FONKSİYONLU YAZICILAR. YÜKSEK ÜRETKENLİK, DÜŞÜK MALİYET. KX-MB2100 SERİSİ ÇOK FONKSİYONLU YAZICILAR. YÜKSEK ÜRETKENLİK, DÜŞÜK MALİYET. GELİŞTİRİLMİŞ İŞ ÜRETKENLİĞİ VE ARTIRILMIŞ BELGE GÜVENLİĞİ İÇİN ANAHTAR Panasonic in KX-MB2100 serisi çok fonksiyonlu yazıcıları,

Detaylı

Xerox İş Ahlakı Tüzüğü. İş Ahlakı Tüzüğü: Temel Değerlerimize Bağlılık

Xerox İş Ahlakı Tüzüğü. İş Ahlakı Tüzüğü: Temel Değerlerimize Bağlılık Xerox İş Ahlakı Tüzüğü İş Ahlakı Tüzüğü: Temel Değerlerimize Bağlılık İş Ahlakı Tüzüğümüz bütünlüğe yönelik taahhüdümüzü kapsar ve destekler ve ayrıca etik ve uyumluluk sorunlarımızı temel değerlerimizle

Detaylı

ABBYY FineReader 10 Kullanıcı Kılavuzu

ABBYY FineReader 10 Kullanıcı Kılavuzu ABBYY FineReader 10 Kullanıcı Kılavuzu 2009 ABBYY. Tüm hakları saklıdır. Bu belgedeki bilgiler haber verilmeksizin değiştirilebilir ve ABBYY Software House kendi adına hiçbir taahhüt taşımamaktadır. Bu

Detaylı

1. GARANTİ REDDİ, BAĞLAYICI ANLAŞMA VE EK ŞARTLAR VE ANLAŞMALAR.

1. GARANTİ REDDİ, BAĞLAYICI ANLAŞMA VE EK ŞARTLAR VE ANLAŞMALAR. ADOBE Kişisel Bilgisayar Yazılımı Lisans Anlaşması 1. GARANTİ REDDİ, BAĞLAYICI ANLAŞMA VE EK ŞARTLAR VE ANLAŞMALAR. 1.1 GARANTİ REDDİ: YAZILIM VE DİĞER BİLGİLER SİZE OLDUĞU GİBİ TÜM HATALARIYLA BİRLİKTE

Detaylı

Orta yük taşıma. KUKA robotları

Orta yük taşıma. KUKA robotları Orta yük taşıma kapasiteleri için KUKA robotları KUKA GÜÇLÜ ORTAĞINIZ. Kalite "made in Germany", yaratıcılık ve en üst düzeyde müşteri odaklı çalışma: Bu ilkelere dayanarak KUKA onlarca yıldır üstün teknolojiler

Detaylı

Yüksek yük taşıma kapasiteli KUKA robotları

Yüksek yük taşıma kapasiteli KUKA robotları Yüksek yük taşıma kapasiteli KUKA robotları KUKA GÜÇLÜ ORTAĞINIZ. Kalite "made in Germany", yaratıcılık ve en üst düzeyde müşteri odaklı çalışma: Bu ilkelere dayanarak KUKA onlarca yıldır üstün teknolojiler

Detaylı