KALİD Sponsorluk Dosyası

Ebat: px
Şu sayfadan göstermeyi başlat:

Download "KALİD Sponsorluk Dosyası"

Transkript

1 KALİD Sponsorluk Dosyası 2010

2 Kadıköy Maarif Koleji ve Anadolu Lisesi Mezunlar Derneği KALİD, 2010 yılında da etkinlik ve aktivitelerini it i i artırarak devam ettirmektedir. Kurumunuza faydalı olacağını düşündüğümüz bu çalışmaları sizlerle paylaşmak isteriz. * Camiamızın iletişim kanallarından dergimiz Kadıköy Maarif, 3 aylık periyodlarda, A+,A, B sosyo-ekonomik gruba dahil yaş grubu mezunumuzun adresine ücretsiz olarak dağıtılmaktadır. Dergi, profesyonel ajans ve editörlük hizmeti alınarak, kuşe kağıda renkli ve Amerikan ciltli olarak 2006 yılı başından bu yana basılmaktadır. (Basım 5000 adet) * Geleneksel Talaş Böreği Günümüz yine tüm mezunlarımızı okulumuzda ağırlamak üzere Haziran 2010 da düzenlenecektir. (Katılım ~2500 kişi) * Derneğimizin resmi sitesi hergün ortalama 300 farklı kişi tarafından ziyaret edilmektedir. Derneğimizin duyuruları /ebültenleri ayda en az 2 kez veritabanımızdaki 7500 ün üzerindeki camia mensubumuza ulaştırılmaktadır. (Tüm konularda, detaylı bilgi ve fiyatlar ektedir.)

3 Kadıköy Maarif Dergisi (Mart Haziran Eylül Aralık) 2006 dan beri 15 sayı basılmıştır.

4 Kadıköy Maarif Dergisi (Mart Haziran Eylül Aralık) Kadıköy Maarif Koleji ve Anadolu Lisesi Mezunlar Derneği olarak mezunlara camiadan haberler verecek, aktüaliteyi Maarifli gözüyle görüp paylaşabilecek, ortak çıkarlarımız için camiada kamuoyu oluşturabilecek, gururla toplumdaki karar vericilere ve camia üyelerinin yakın çevrelerine de sunabileceğimiz, en önemlisi mezunlarımızın takip ettiği camiada tüm periyodik yayınlar arasında en çok okunan yayın sırasına çıkan; içimize sinecek kalitede bir dergiye ulaşabilecek yapıya ulaşmış ve 4 yıldır devam ettirebilen durumdayız. Biz dernek olarak, okulumuzun marka değerinin artırılmasının hem mezunlarımızın portföyünde en önemli artı değer olduğunu, okulumuzdaki başarıları aktarmak sureti ile akacak kaynakları artıracağını, en önemlisi okulumuzu tercih edecek yeni başarılı öğrencilerin i sayısını çoğaltacağını ğ ğ düşünüyoruz. üü Marka değerini ğ i artırmada hedef kitlemiz i kamuoyu karar vericileri ve özelde muhtemel yeni camia üyelerimizin aileleridir. Amaçlarımız doğrultusunda ğ bir yayın y organımız var! Dergimiz; Öncelikle, camia üyelerine hitap ederek ortak kültürümüzün yaşadığı bir platform oluşturdu, Camia üyelerinin tüm aktüel meraklarına hitap ederek kendine yer edindi, Toplumda karar vericiler düzeyinde de zamanla dikkat çekti, camiamızı temsil ediyor, 3aylık periodlarda yayımlanıyor. Dergilerin içi 115 gram, kapağı 300gr kuşe kağıda renkli olarak basılmakta, iplik dikiş, amerikan cilt ve kapakta parlak selafon ile son halini almaktadır. Dağıtımlar, öncelikle iş adreslerine yapılarak, A+,A, B sosyo-ekonomik gruba dahil mezunlarımızın konumları gereği iş dünyasında adı geçen kurumlarda camia dışı kişilerin de erişimine i i olanak sağlamaktadır.

5 Kadıköy Maarif Dergisi (Mart Haziran Eylül Aralık) Reklam alanı Tarife Fiyatı Üye Fiyatı 1 Sayı Kapak içi,3.sayfa, arka kapak Sayı Arka kapak içi Sayı Sağ sayfa Sayı Sol sayfa Sayı 1/3 yatay veya dikey sayfa Sayı Kapak içi,3.sayfa, arka kapak Sayı Arka kapak içi Sayı Sağ sayfa Sayı Sol sayfa Sayı 1/3 yatay veya dikey sayfa Sayı Kapak içi,3.sayfa, arka kapak Sayı Arka kapak içi Sayı Sağ sayfa Sayı Sol sayfa y 4 Sayı 1/3 yatay veya dikey sayfa

6 Geleneksel Talaş Böreği Günü (Haziran 2010) 22 yıldır, okulumuz bahçesinde düzenlenen, geleneksel, en büyük organizasyon.

7 Geleneksel Talaş Böreği Günü (Haziran 2010) Okulumuzun geleneksel etkinliği Talaş Böreği Günü bu yıl da Haziran ayında bir Cumartesi günü saat dan itibaren yine okulumuz bahçesinde gerçekleşecek. Talaş sırasında; 85 mezunları 25. Yıl Gümüş Yıl Sertifikası nı alacaklar, Martılar öğretmenleri ve arkadaşları ile güzel bir öğleden sonrayı paylaşacaklar, Martılar, yılda bir kez de olsa, okullarında geleneksel Talaş Böreği + ayran ı tadacaklar, Yılın başarılı mezunlarına Kristal Martı Ödülleri verilecek, Martılar gün boyu, tüm okul genelinde düzenlenecek aktivitelere katılacaklar. Bu özel günümüzde bizimle birlikte olan, aidat borcu olmayan üyeler arasında yapılacak çekilişle hediyeler dağıtılacak, Sponsorlarımız, katılımları ile renklendireceği bu özel günde ikramlarda bulunacaklar, Talaş ta bu yıl da gerçekleşecek olan Martı İş Paylaşım Standları nın bulunacağı fuar alanı.

8 Geleneksel Talaş Böreği Günü (Haziran 2010) Bu özel günümüze katılım şartları ise: A Tipi Sponsor (8000-TL) * A Tipi Sponsorlar, organizasyonda kendi faaliyet alanındaki tek firma olacaktır. * Organizasyon öncesinde yapılacak tüm duyurularda A tipi Sponsorların isim ve logoları bulunacaktır. Bu duyurular Web site, e- mail zinciri,posta gönderileri, Kadıköy'ün işlek caddelerindeki pankartlar vasıtası ile yapılacaktır. Organizasyona verilen destek, organizasyonla ilgili her türlü duyurularda vurgulanacaktır. * A Tipi Sponsorlar, organizasyon alanında öncelikli yer seçme ve tanıtım malzemesi kullanma hakkına sahip olacaktır. * Gerekli alt yapı desteği ve donanım kendilerine sunulacaktır. Tanıtım ya da faaliyetin gerektirdiği alan sınırlamaya tabi olmaksızın kendilerine sunulacaktır. * A Tipi sponsorların,daha sonra dernek iletişim araçlarına verecekleri ilanlarda indirim uygulanacaktır. * A Tipi sponsorlar sahada anket çalışması ş yapabilecektir. * Araç giriş çıkışları ve park için gerekli kolaylıklar sağlanacaktır. * Stand personeline ücretsiz giriş ve yemek sağlanacaktır (8 kişiye kadar) B tipi Sponsor (5000-TL) * Organizasyon öncesi yapılacak duyuruların bir kısmında isimleri bulunacaktır. *Kendilerine gösterilen alanlar içerisinde 50 m² -80 m² lik bir bölümü seçebileceklerdir. *Gerekli alt yapı desteği ve donanım kendilerine sunulacaktır. *B Tipi Sponsorlar, organizasyon alanında yer seçme ve tanıtım malzemesi kullanma hakkına sahip olacaktır. *Stand personeline ücretsiz giriş ve yemek sağlanacaktır. *Araç giriş çıkışları ve park için gerekli kolaylıklar sağlanacaktır. (5 kişiye kadar) C Tipi Sponsor (2000-TL) * 10 m² - 20 m² lik bir alan kendilerine tahsis edilecektir. * KALİD tarafından kendisine gösterilen yerde faaliyet göstereceklerdir. * Gerekli alt yapı desteği ve donanım kendilerine sunulacaktır. * Araç giriş çıkışları ve park için gerekli kolaylıklar sağlanacaktır. * Stand personeline ücretsiz giriş ve yemek sağlanacaktır. (3 kişiye kadar) Ayrıca, çekilişimiz için hediye desteğinizi de bekliyoruz.

9 2011 KALİD Takvimi 22 yıllıkgeçmişi ile KALİD, 4000 i aşkın üyesine, öğretmenlere, basın ve protokol e dağıtılmak üzere 5000 adet basıp, Ocak ayında ücretsiz olarak dağıtımınığ gerçekleştirecektir. ş 54 yıllık geçmişinde in üzerinde mezun veren okulumuza yakışır bir takvimle 2011 yılı boyunca camiamızın masasını süsleyen takvimizde yer almak ister misiniz? 14 x 20 cm boyutunda, selafonlu A. Bristol ayak üzerine vernikli kuşe ş kağıda, ğ 4+4 renk olarak basılacak spiralli takvime sponsorluk bedeli; TL dir. Tasarım/logo CD de reklam veren firma tarafından temin edilecektir. Uygulama konusunda destek verilebilir.

10 İletişim Sponsorluğu paketi Sitede Banner Sitenin tüm sayfalarında yayınlanan bannerlar.

11 İletişim Sponsorluğu paketi Halen günlük ortalama 300 kişinin ziyaret ettiği sitesine ana sayfada yayınlanmak üzere banner ınız yer alabilir. Teknik özellikler + Üst Banner 468 X 60 pixel Azami 20 K + Alt Banner a. 468 X 60 pixel b. Azami 20 K + Sağ ve Sol Banner a.120 X 120 pixel b. Azami 10 K Ücretlendirme Üst banner Alt banner Sağ veya sol banner : 1 cpm = 5 USD : 1 cpm = 4 USD :1 cpm = 3 USD Tutarlara banner tasarım ücreti dahil değildir. Tüm bannerlar sitenin her sayfasında gösterilecektir. En az gösterim miktarı 50 CPM ( gösterim) dir. Site ziyaret istatistikleri i ikl i gün / ay bazında reklamverene aktarılabilir.

12 İletişim Sponsorluğu paketi Mailing ile Banner 7500 mezuna, ayda 2 kez ulaşabilme imkanı.

13 İletişim Sponsorluğu paketi KALİD, İ her ay asgari 2 kez yaklaşık 7500 mezuna aktiviteleri ve camia ile ilgili haberleri içeren bültenler göndermektedir. Bu bültenlerin okunma oranı reklam amaçlı bir e-postadan çok daha yüksektir. Teknik özellikler 468 X 60 pixel Azami 20 K Ücretlendirme 1 adet e-bülten(üst Banner) : 100-TL 5 adet e-bülten(üst Banner) : 400-TL 10 adet e-bülten(üst Banner) : 700-TL Tutarlara banner tasarım ücreti dahil değildir Tutarlara banner tasarım ücreti dahil değildir. Bannerlar istenilen yere yönlendirilebilir/link verilir.

14 Kuruluşunun 22. yılını geride bırakan derneğimiz, 55 yıllık geçmişe sahip okulumuza ve camiamıza yakışır etkinlikler düzenlemek ve hizmetler vermek amacıyla giderlerin finansmanını reklam/sponsorluk gelirlerinden sağlayarak tüm bu çalışmaları en iyi şekilde gerçekleştirmek üzere sizlerden destek bekliyor. Dolayısıyla, çalışmalarımızın sürekliliği ve kalitesi sizlerin desteğine bağlı. Hedef kitleniz ile örtüşeceğine inandığımız, çoğunluğu AB sosyo-ekonomik gruba dahil camia mensuplarımıza ulaşabileceğiniz mecra ve etkinliklerin tarife ve Siz Değerli mezunumuza uygulanacak fiyatlarını bilgilerinize sunuyoruz. (Birkaç mecrada birden, yıllık anlaşma..gibi toplu katılımlarınız yeniden fiyatlandırılacaktır.) Hedef kitleniz olabileceğine inandığımız bu seçkin kitlenin sizin için de verimli ve olumlu sonuçlar doğuracağı inancını taşıyoruz. Tüm mecra ve aktivitelerde sizleri de aramızda görmek bizi gururlandıracaktır. Şimdiden ilginize teşekkür ederiz.

KADIKÖY ANADOLU LİSESİ 2005 YILI SPONSORLARIMIZ İÇİN TANITIM DOSYASI

KADIKÖY ANADOLU LİSESİ 2005 YILI SPONSORLARIMIZ İÇİN TANITIM DOSYASI Desteğinizi hiç unutmayacağız!.. KADIKÖY ANADOLU LİSESİ 2005 YILI SPONSORLARIMIZ İÇİN TANITIM DOSYASI Değerli sponsor adaylarımız, Ülkemiz, küreselleşen dünyada yerini almaya çalışırken, Eğitim, hala olması

Detaylı

GOBI 2010 TANITIM KİTAPÇIĞI. www.ituyatirim.org. İTÜ Yatırım Kulübü İTÜ İşletme Fakültesi 80680 Maçka / İSTANBUL E-mail: yatirim@itu.edu.

GOBI 2010 TANITIM KİTAPÇIĞI. www.ituyatirim.org. İTÜ Yatırım Kulübü İTÜ İşletme Fakültesi 80680 Maçka / İSTANBUL E-mail: yatirim@itu.edu. GOBI 2010 TANITIM KİTAPÇIĞI İÇERİK 1. Kulübün Mesajı 2. İstanbul Teknik Üniversitesi Yatırım Kulübü 3. GOBI 2010 3.1 Etkinlik Tarihi 3.2 Etkinliğin İçeriği 3.3 Etkinliğin Amaçları 4. Finansman Yönetimi

Detaylı

GOBI 2010 TANITIM KİTAPÇIĞI. www.ituyatirim.org. İTÜ Yatırım Kulübü İTÜ İşletme Fakültesi 80680 Maçka / İSTANBUL E-mail: yatirim@itu.edu.

GOBI 2010 TANITIM KİTAPÇIĞI. www.ituyatirim.org. İTÜ Yatırım Kulübü İTÜ İşletme Fakültesi 80680 Maçka / İSTANBUL E-mail: yatirim@itu.edu. GOBI 2010 TANITIM KİTAPÇIĞI İÇERİK 1. Kulübün Mesajı 2. İstanbul Teknik Üniversitesi Yatırım Kulübü 3. GOBI 2010 3.1 Etkinlik Tarihi 3.2 Etkinliğin İçeriği 3.3 Etkinliğin Amaçları 4. Finansman Yönetimi

Detaylı

14-15 ocak 2012 nıppon hotel ıstanbul. www.estetiktipkonferansi.com. www.estetiktipkonferansi.com

14-15 ocak 2012 nıppon hotel ıstanbul. www.estetiktipkonferansi.com. www.estetiktipkonferansi.com 14-15 ocak 2012 nıppon hotel ıstanbul 1 2 18. Uluslararası Estetik Tıp Konferansı 2012 SPONSORLUK DOSYASI 18. Uluslararası Akdeniz Estetik Tıp Konferansı İSTANBUL 2012 Hoşgeldiniz... 5 Estetik Tıp Derneği

Detaylı

PERAKENDE SEKTÖRÜNÜN ÇOK DEĞERLİ YÖNETİCİLERİ

PERAKENDE SEKTÖRÜNÜN ÇOK DEĞERLİ YÖNETİCİLERİ PERAKENDE SEKTÖRÜNÜN ÇOK DEĞERLİ YÖNETİCİLERİ Dünya ekonomisi çok büyük bir değişim yaşıyor. En önemli ekonomi kaleleri ve sırtı yere gelmez sanılan dev organizasyonlar, bu değişimin etkisiyle darbe aldılar.

Detaylı

Sponsor Ol Rengini Seç Kendini Göster

Sponsor Ol Rengini Seç Kendini Göster Sponsor Ol Rengini Seç Kendini Göster PERYÖN (Türkiye İnsan Yönetimi Derneği), Türkiye'de çağdaş insan kaynakları yönetimi anlayışlarının yaygınlaştırılmasına ve gelişimine liderlik eden, bu konuda ülkemizin

Detaylı

TÜYAP FUAR VE KONGRE MERKEZİ REKLAM ÇÖZÜMLERİ

TÜYAP FUAR VE KONGRE MERKEZİ REKLAM ÇÖZÜMLERİ TÜYAP FUAR VE KONGRE MERKEZİ REKLAM ÇÖZÜMLERİ TÜYAP FUAR VE KONGRE MERKEZİ REKLAM ÇÖZÜMLERİ 09 Ocak 2012 9 1 GİRİŞ TÜYAP FUARLARI REKLAM VERENLER İLE FUAR ZİYARETÇİLERİ ARASINDA GÜÇLÜ BİR ETKİLEŞİM YARATARAK,

Detaylı

II.Yumurta Zirvesi 5-8 Kasım 2015 Papillion Ayscha Otel Belek /Antalya. www.yumurtazirvesi2015.com

II.Yumurta Zirvesi 5-8 Kasım 2015 Papillion Ayscha Otel Belek /Antalya. www.yumurtazirvesi2015.com II.Yumurta Zirvesi 5-8 Kasım 2015 Papillion Ayscha Otel Belek /Antalya Birlikte Düşünmek, Birlikte Hareket etmek Değerli Üreticiler, Saygıdeğer Paydaşlar, Yumurta Üreticileri Merkez Birliği olarak, geniş

Detaylı

BİLMED-BİLKENT ÜNİVERSİTESİ MEZUNLAR DERNEĞİ 2007 YILI FAALİYET RAPORU A. MİSYONUMUZ... 2 B. HEDEFLERİMİZ... 2 C. ÜYELİK... 2

BİLMED-BİLKENT ÜNİVERSİTESİ MEZUNLAR DERNEĞİ 2007 YILI FAALİYET RAPORU A. MİSYONUMUZ... 2 B. HEDEFLERİMİZ... 2 C. ÜYELİK... 2 BİLMED-BİLKENT ÜNİVERSİTESİ MEZUNLAR DERNEĞİ 2007 YILI FAALİYET RAPORU A. MİSYONUMUZ... 2 B. HEDEFLERİMİZ... 2 C. ÜYELİK... 2 D. BİLMED İLE İLETİŞİM... 2 E. KURUMSAL FAALİYETLER... 4 F. PROJELER... 5 G.

Detaylı

2012 Faaliyet Raporu

2012 Faaliyet Raporu 2012 Faaliyet Raporu İÇİNDEKİLER 4. 6. 9. 10. 12. 14. 16. 24. 28. 30. 32. 2012 ye Genel Bakış Önsöz ÇMD Hakkında Yönetim ve Denetim Kurulumuz Üyelerimiz Komisyonlarımız Projelerimiz ve Faaliyetlerimiz

Detaylı

FDI 2013 İstanbul. Sponsorluk ve Expodental 2013 Tanıtım Kitapçığı. Dünya Dişhekimliği Kongresi. Dişhekimliği Dünyası İstanbul da Buluşuyor.

FDI 2013 İstanbul. Sponsorluk ve Expodental 2013 Tanıtım Kitapçığı. Dünya Dişhekimliği Kongresi. Dişhekimliği Dünyası İstanbul da Buluşuyor. FDI 2013 İstanbul Dünya Dişhekimliği Kongresi 28-31 Ağustos 2013 - İstanbul, Türkiye Sponsorluk ve Expodental 2013 Tanıtım Kitapçığı Dişhekimliği Dünyası İstanbul da Buluşuyor. İÇERİK İletişim Bilgilerileri

Detaylı

TİDE KONGRE YÖNETMELİĞİ

TİDE KONGRE YÖNETMELİĞİ TİDE KONGRE YÖNETMELİĞİ İçindekiler 1 AMAÇ... 3 2 KAPSAM... 3 3 SORUMLULUKLAR... 3 4 SÜRECİN İŞLEYİŞİ... 3 4.1 KONGRE KOMITESI ÜYELERININ SEÇIMI... 4 4.2 KONGRENIN GERÇEKLEŞTIRILECEĞI YER VE ORGANIZASYON

Detaylı

Cyclingtr.com Reklam, Sponsorluk ve Medya Desteği Teklifi

Cyclingtr.com Reklam, Sponsorluk ve Medya Desteği Teklifi 23/11/2012 Cyclingtr.com Reklam, Sponsorluk ve Medya Desteği Teklifi Cyclingtr.com internet sitesinde 2013 sezonunda görünür olmak artık çok daha kolay. Kısaca Cyclingtr.com'dan bahsedecek olursak; Cyclingtr.com

Detaylı

GAZETEBİZ SAYI 1 EYLÜL 2013

GAZETEBİZ SAYI 1 EYLÜL 2013 GAZETEBİZ SAYI 1 EYLÜL 2013 AKCEZ Genel Müdürü nden SEDAŞ ta yeni yapılanma Sevgili AKCEZ, SEDAŞ ve SEPAŞ Ailesi, 2009 yılında elektrik dağıtım hizmetlerinin özelleştirilmesiyle AKKÖK Holding ve CEZ Group

Detaylı

Zafer Kalkınma Ajansı İLETİŞİM VE TANITIM STRATEJİ BELGESİ

Zafer Kalkınma Ajansı İLETİŞİM VE TANITIM STRATEJİ BELGESİ Zafer Kalkınma Ajansı İLETİŞİM VE TANITIM STRATEJİ BELGESİ Yatırım Destek ve Tanıtımı Strateji Belgesi GİRİŞ Zafer Kalkınma Ajansı, Bakanlar Kurulu nun 14.07.2009 tarih ve 2009/15236 sayılı kararı ile

Detaylı

Değerli İş Dünyası Temsilcileri,

Değerli İş Dünyası Temsilcileri, SPONSORLUK DOSYASI Değerli İş Dünyası Temsilcileri, Tüm Kuruyemiş Sanayicileri ve İş Adamları Derneği (TÜKSİAD) 2008 yılında kurulmuş olup, kuruluşundan bu yana üye sayısını sürekli artırmış ve faaliyetlerinin

Detaylı

Geçen yılki Bilişim Olimpiyatı nda Dünya nın genç bilişimcileri Ankara da buluştu.

Geçen yılki Bilişim Olimpiyatı nda Dünya nın genç bilişimcileri Ankara da buluştu. 01 Geçen yılki Bilişim Olimpiyatı nda Dünya nın genç bilişimcileri Ankara da buluştu. Eğitimde Bilişim Kültürü Oluşuyor EBİKO - Eğitimde Bilişim ve İnternet Kültürü Oluşumu - Geleceğin genç bilişimcilerini

Detaylı

Bu proje Avrupa B rl ve Türk ye Cumhur yet tarafından f anse ed ekted r. Rehberi. Teknik Bilgi Dosyası. AB süreci yer

Bu proje Avrupa B rl ve Türk ye Cumhur yet tarafından f anse ed ekted r. Rehberi. Teknik Bilgi Dosyası. AB süreci yer Bu proje Avrupa B rl ve Türk ye Cumhur yet tarafından f anse ed ekted r. Rehberi Teknik Bilgi Dosyası AB süreci yer r. İÇİNDEKİLER Teknik Bilgi Dosyası 1. GİRİŞ 3 2. ETKİNLİK YÖNETİMİ 4 A. Etkinlik Formatları

Detaylı

istanbul Tüyap Fuar Merkezi - Ziyaret saatleri : 09:30-19:00 Büyükçekmece - İstanbul / Türkiye

istanbul Tüyap Fuar Merkezi - Ziyaret saatleri : 09:30-19:00 Büyükçekmece - İstanbul / Türkiye 02 05 2015 2-5 NİSAN nisan istanbul Tüyap Fuar Merkezi - Ziyaret saatleri : 09:30-19:00 Büyükçekmece - İstanbul / Türkiye Ticaretin Yenilikçi Adresi Züccaciye Sofra ve Mutfak Eşyaları Cam, Porselen, Seramik

Detaylı

Bir Emeklilik Şirketi nin Faaliyet Defteri. garant emekl l k 2013 faal yet raporu

Bir Emeklilik Şirketi nin Faaliyet Defteri. garant emekl l k 2013 faal yet raporu Bir Emeklilik Şirketi nin Faaliyet Defteri garant emekl l k 2013 faal yet raporu İçindekiler BÖLÜM I - Sunuş 04 Başlıca Finansal Göstergeler 06 Garanti Emeklilik ve Hayat Üzerine 07 Garanti Emeklilik ve

Detaylı

TÜRK YE ORGAN NAKL KURULUŞLARI KOORD NASYON DERNEĞ X. KONGRES. yıl TRANSPLANTASYON 14. 15-18 Ekim 2014, BODRUM. www.tx2014.org SPONSORLUK DOSYASI

TÜRK YE ORGAN NAKL KURULUŞLARI KOORD NASYON DERNEĞ X. KONGRES. yıl TRANSPLANTASYON 14. 15-18 Ekim 2014, BODRUM. www.tx2014.org SPONSORLUK DOSYASI yıl TÜRK YE ORGAN NAKL KURULUŞLARI KOORD NASYON DERNEĞ X. KONGRES www.tx2014.org SPONSORLUK DOSYASI KATKIDA BULUNANLAR ORGANİZASYON SEKRETERYASI KONGRE TARİHLERİ 15-18 Ekim 2014 KONGRE MERKEZİ Hilton

Detaylı

konferansı ve fuarı 15 /16 Nİsan 2015 Halİç Kongre Merkezİ

konferansı ve fuarı 15 /16 Nİsan 2015 Halİç Kongre Merkezİ yerel zincirler bulusuyor konferansı ve fuarı 15 /16 Nİsan 2015 Halİç Kongre Merkezİ TEKNOLOJI DÖNÜŞÜMÜ BAŞLAT GELECEĞİ KAZAN teknolojı yerel zıncırler bulusuyor konferansı ve fuarı 2015 2 Online Alışveriş

Detaylı

YATAK ANA SANAYİ, YAN SANAYİ, MAKİNE ve EKİPMANLARI FUARI. 17 20 Nisan 2014 İstanbul Fuar Merkezi. www.sleepwellexpo.com

YATAK ANA SANAYİ, YAN SANAYİ, MAKİNE ve EKİPMANLARI FUARI. 17 20 Nisan 2014 İstanbul Fuar Merkezi. www.sleepwellexpo.com YATAK ANA SANAYİ, YAN SANAYİ, MAKİNE ve EKİPMANLARI FUARI 17 20 Nisan 2014 İstanbul Fuar Merkezi www.sleepwellexpo.com KÜNYE Fuar Adı : Resmi : Fuar Alanı : Fuar Tarihleri : Ziyaret Saatleri : Giriş Ücretleri

Detaylı

YATAK ANA SANAYİ, YAN SANAYİ, MAKİNE ve EKİPMANLARI FUARI. 17 20 Nisan 2014 İstanbul Fuar Merkezi. www.sleepwellexpo.com

YATAK ANA SANAYİ, YAN SANAYİ, MAKİNE ve EKİPMANLARI FUARI. 17 20 Nisan 2014 İstanbul Fuar Merkezi. www.sleepwellexpo.com YATAK ANA SANAYİ, YAN SANAYİ, MAKİNE ve EKİPMANLARI FUARI 17 20 Nisan 2014 İstanbul Fuar Merkezi www.sleepwellexpo.com KÜNYE Fuar Adı : Resmi : Fuar Alanı : Fuar Tarihleri : Ziyaret Saatleri : Giriş Ücretleri

Detaylı

YEREL KALKINMA İÇİNDEKİLER. 04 Geçmişten Bugüne Şekerbank. 10 Yönetim Kurulu Başkanımızın Mesajı. 14 Vizyonumuz, Misyonumuz ve Değerlerimiz

YEREL KALKINMA İÇİNDEKİLER. 04 Geçmişten Bugüne Şekerbank. 10 Yönetim Kurulu Başkanımızın Mesajı. 14 Vizyonumuz, Misyonumuz ve Değerlerimiz SÜRDÜRÜLEBİLİRLİK RAPORU 2013 GENEL BAKIŞ STRATEJİ VE YÖNETİM YEREL KALKINMA ODAKLI BANKACILIK İNSAN ODAKLI BANKACILIK İÇİNDEKİLER 02 Hayalden Doğan Banka 04 Geçmişten Bugüne Şekerbank 06 Raporumuz Hakkında

Detaylı

MARMARA ÜNİVERSİTESİ BAHÇELİEVLER KAMPÜSÜ 23-24 Aralık 2014. w w w.sektorgunleri. c o m

MARMARA ÜNİVERSİTESİ BAHÇELİEVLER KAMPÜSÜ 23-24 Aralık 2014. w w w.sektorgunleri. c o m MARMARA ÜNİVERSİTESİ BAHÇELİEVLER KAMPÜSÜ 23-24 Aralık 2014 M.Ü. İşletme Kulübü 2014 yılında isim değiştirerek Marmara Üniversitesi Yaratıcı İşletmeciler Kulübü adını almıştır. M.Ü. İşletme Kulübü, 2002

Detaylı

15 SPONSORLUK DOSYASI

15 SPONSORLUK DOSYASI 15 SPONSORLUK DOSYASI 15 Soyutun somutlaşması, tutkunun bir tuale yansıması, mutluluğun notalara dönüşmesi, düşüncenin kâğıda dökülmesidir sanat. Eskiden var olmayan bir olgunun yaratılması, yan yana gelmeyen

Detaylı

Life Media Fuarcılık, İdeal Home Fuarı ile sektörü 2014 baharında buluşturmaya hazırlanıyor.

Life Media Fuarcılık, İdeal Home Fuarı ile sektörü 2014 baharında buluşturmaya hazırlanıyor. İçindekiler İdeal Home Tanıtım... 3 İdeal Home 2013 de Neler Oldu?... 5 Talep Formu Ön Yazı... 6 Fuar Katılım, Kayıt ve Talep Formu... 7 Fiyat Tarifesi... 8 Katılım Sözleşmesi... 9 Sözleşme Şartları...

Detaylı

GENÇTRADER SANAL PORTFÖY YARIŞMASI SPONSORLUK DOSYASI İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ YATIRIM KULÜBÜ

GENÇTRADER SANAL PORTFÖY YARIŞMASI SPONSORLUK DOSYASI İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ YATIRIM KULÜBÜ GENÇTRADER SANAL PORTFÖY YARIŞMASI SPONSORLUK DOSYASI İÇİNDEKİLER: 1. 2. Sanal Portföy Yarışması 2.1 Sanal Portföy Yarışması Nedir? 2.2 Sanal Portföy Yarışması nın Amacı ve Hedef Kitlesi 2.3 Sanal Portföy

Detaylı

İÇERİK. İletişim Bilgileri. Önsöz. İstanbul Kongre Merkezi. Sponsorluklar. Fuar Alanı. Stant Kiralama Formu ve Sözleşmesi

İÇERİK. İletişim Bilgileri. Önsöz. İstanbul Kongre Merkezi. Sponsorluklar. Fuar Alanı. Stant Kiralama Formu ve Sözleşmesi İÇERİK İletişim Bilgileri Önsöz İstanbul Kongre Merkezi Sponsorluklar Fuar Alanı Stant Kiralama Formu ve Sözleşmesi Anlaşma Koşulları ve Sözleşme 3 4 5 6 12 13 14 2 İletişim Bilgileri KONGRE MERKEZİ TDB

Detaylı