Bir kişi için çalışan kilo kontrol programı: SİZİN İÇİN. Size özel kilo kontrol programı.

Ebat: px
Şu sayfadan göstermeyi başlat:

Download "Bir kişi için çalışan kilo kontrol programı: SİZİN İÇİN. Size özel kilo kontrol programı."

Transkript

1 Bir kişi için çalışan kilo kontrol programı: SİZİN İÇİN Size özel kilo kontrol programı.

2 2 NUTRIWAY felsefesi Beslenmeniz için yalnız EN İYİLERİ. Araştırma, geliştirme ve üretim alanında 75 yılı aşkın deneyimle NUTRIWAY Dünya nın en çok satan vitamin ve gıda takviye ürünleri markasıdır den fazla ülkede milyonlarca insan tarafından tüketilen NUTRIWAY bitkileri kendi sertifikalı organik çiftliklerinde yetiştiren, hasat eden ve işleyen tek küresel vitamin, mineral ve gıda takviyesi markasıdır. 2 * NUTRIWAY kendi yüksek kalite standartlarını karşılamak ve vücudunuza en iyi besinsel değeri sağlamak için bitkisel besleyiciler ve yüksek düzeyde arıtılmış vitamin ve minerallerle dolu bitki konsantrelerini kullanır. Nutrilite Sağlık Enstitüsü ile birlikte NUTRIWAY markası kendilerini sağlık ve beslenmede en iyisini elde etmek isteyen insanlara yardıma adamış dünya çapında uzmanların işbirliğini sunmaktadır. Bu Enstitü bilimsel ufukları genişletmeye adanmış bir kurum olarak beslenme bilimindeki en son buluşlara paralel ürünler geliştirmek için çabalamaktadır. NUTRIWAY olarak hedefimiz bilim ve doğanın en iyi birleşimi ile genel esenliği desteklemektir. 1,2) Euromonitor International Limited, Vitaminler ve Gıda Takviyeleri, Dünya, Perakende Satış Değeri RSP, * Çiftliklerin bulunduğu ülkelerdeki yasalar gereğince resmi sertifika ajansları tarafından onaylanmaktadır.

3 3 Bir adım ileriye gidelim. Bu amacı göz önünde tutan NUTRIWAY şimdi bir grup bilim insanı, beslenme uzmanı ve egzersiz uzmanını yeni bilimsel yöntemlerin vücudun beslenmeye, egzersize ve kilo verme yeteneğine nasıl yanıt verdiğini ortaya çıkarmak üzere görevlendirdi. Sonuçta bodykey by NUTRIWAY size odaklanan bir kilo kontrol programıdır. Bireysel DNA nızı (Genetik Şifrenizi) ve bireysel yaşam tarzınızı değerlendiren uzmanlarımız tam olarak size, yaşamınıza ve tercihlerinize uyan bir Beslenme ve Egzersiz Planı tasarlayacaklar. bodykey by NUTRIWAY ile bilim ve doğa bir kez daha optimum zinde yaşam için bir araya geldi.

4 4 bodykey felsefesi Hepsi SİZİNLE ilgili. bodykey by NUTRIWAY olarak vücudunuz konusunda kendinizi iyi hissetmenizin sadece kendinize güvenmeniz için değil fakat genel mutluluğunuz için önemli olduğunu biliyoruz. Optimum vücut ağırlığınıza ulaşmanın hayatınızın en zorlu bölümlerinden biri olduğunu da anlıyoruz. İşte bu nedenle takip edilmesi kolay ve başarıyı garantileyen bir program tasarlamak için büyük özen gösterdik. Diyet listelerinin sonu yoktur ve bu listelerin ana odak noktası genellikle sevdiğiniz şeylerden uzak kalmak ve en kısa zamanda kiloları atmaya çalışmak fikrine dayanmaktadır. bodykey by NUTRIWAY farklıdır. bodykey by NUTRIWAY in sunduğu kilo kontrol programı tek başına size yönelmiştir, çünkü bizim için siz bir milyon içinde sadece biri değilsiniz. Siz kendinize özgü bir kişisiniz. Önce DNA nız (genetik şifreniz). Uzun bir zamandan beri DNA nızın saçınızın rengini, kemiklerinizin yapısını ve hatta ağırlığınızı belirlediği bilinmektedir. Şimdi, son araştırmalar DNA nızla vücudunuzun beslenme ve fiziksel egzersize verdiği tepki şekli arasında güçlü bir ilişki olduğunu da göstermiştir. Bu bilgiyle uzmanlarımız, kilo kontrolü yolculuğunuzda size yardımcı olmak için, ileri düzeyde bir Genetik Test ile bir dizi genin vücut metabolizmasına etkisini analiz edecekler. bodykey by NUTRIWAY uzmanları sizi olduğunuz gibi benzersiz bir birey olarak tanımak ve anlamak istiyorlar. Sizi böylesine benzersiz yapan şey nedir? Kuşkusuz pek çok şey, fakat iki önemli faktör kişiselleştirilmiş bodykey Beslenme ve Egzersiz Planınızın tanımlanmasına yardım edecektir:

5 5 Sonra YAŞAM TARZINIZ. Bireysel olarak sevdiğiniz ve sevmediğiniz şeyler dahil sürdürdüğünüz yaşam şekli kişiselleştirilmiş Beslenme ve Egzersiz Planınızın bel kemiğinin oluşturulmasına yardım edecektir. Planımı Tasarla bileşeni ile bodykey by NUTRIWAY uzmanlarının bugünkü yaşam tarzınıza kolayca uyum sağlayabilecek bir kilo kontrol programını tasarlamaları mümkün olacaktır. Ve bu program yemeniz gereken şeyleri gerçekten sevmenizi ve yapacağınız fiziksel faaliyetlerden zevk almanızı sağlayacaktır. Genetik Testinizin neticesi bilimsel tabanlı bir algoritma yani çözüm yolu aracılığı ile güvenli bir veri transferi uygulanarak Planımı Tasarla sonuçlarınızla birleştirilecektir. Bu sonuçların birleşimi bir birey olarak size uyacak ve bu nedenle zevkli, etkili ve başarılı olacak bir Beslenme ve Egzersiz Planı tasarlamamıza yardım edecektir.

6 6 Yalnız DEĞİLSİNİZ. Optimum kiloya yolculuk kişisel bir çabadır ve elde edilecek bir başarı için kendi taahhüdünüz hayati bir faktördür. Fakat bu tamamen kendi başınıza olduğunuz anlamına gelmemektedir. bodykey Online Koçum, bodykey by NUTRIWAY programı boyunca en önemli kaynağınız olacaktır. Beslenme ve egzersiz alanlarında konularının uzmanları olan kişiler tarafından tasarlanan ve yönetilen bodykey by NUTRIWAY programının özü sürekli destek, rehberlik ve motivasyon felsefesine dayanmaktadır ve bu da başarınızın anahtarı olacaktır. Yani, yolculuğunuz kişisel olmakla birlikte optimum kiloya yolculuk deneyiminizde sizi dinlemek, size rehberlik etmek ve sizi teşvik etmek üzere harika uzmanlar ve binlerce katılımcı sizi bekliyor. Esasen optimum kilo yolculuğunuzda ilk büyük adım bodykey by NUTRIWAY e kayıt olmaktır! Yolculuğunuza nasıl devam edeceğinizi öğrenmek için sonraki sayfalarda bize katılın.

7 7 Optimum sağlığa yolculuğunuz burada başlıyor Adım 1: bodykey Seti Sayfa 8-9 Adım 7: Başarı Sayfa Adım 2: Genetik Test Sayfa Adım 6: Gıda Takviyeleri Sayfa Adım 3: Planımı Tasarla Sayfa Adım 5: Ürünler Sayfa Adım 4: bodykey Online Koçum Sayfa 14-17

8 8 Adım 1: bodykey Seti İÇİNDE neler olduğuna bakın. Arzuladığınız kiloya yolculuk baştan sona kadar takip edilmesi kolay hale getirildi. bodykey kitiniz programa hemen bugün başlamak için gereken gerekli tüm araçları içermektedir. Önce içindeki materyallere bir göz atalım: Hoş geldiniz mektubu ve Üyelik Kartı: Sizi bodykey by NUTRIWAY olarak selamlayan bu mektup bodykey Üyelik Kartınızı içermektedir. bodykey Hızlı Başlangıç Rehberi: bodykey by NUTRIWAY programının tüm alanlarını adım adım açıklayan basit bir rehber, bu alanlar Genetik Testi, Planımı Tasarla, ve bodykey Online Koçum dur. Genetik Test Seti: Genetik test için 3 adet pamuklu çubuk ve DNA örneğinizi almak için gerekli tüm talimatları içerir. bodykey Hızlı Başlangıç Rehberi nde de daha fazla bilgi bulabilirsiniz. Özel Kod: Genetik Test Setinde bulunan bu kod sizin kişisel DNA örneğinizi tanıyacak ve sizin bodykey Online Koçum a 1 yıllık erişim anahtarınız olacaktır. Daha fazla bilgi için lütfen bodykey Hızlı Başlangıç Rehberi ne başvurun. NUTRIWAY Chromium Picolinate temel bir iz mineral olan krom sağlar ve aynı zamanda vücudun krom emilimine yardım edebilen organik bir bileşen olan pikolinik asit içerir. Chromium Picolinate kişisel bir beslenme programına ideal destek sunar.

9 NUTRIWAY Fibre Powder: Çözünebilen beslenme liflerinden ve üç bitki kaynağı kullanılarak geliştirilmiş bu ürün dengeli bir beslenme programının diğer bir temel bileşenidir. bodykey Bitki Çayı: Su ve düşük kalorili içecekler beslenme programlarının vazgeçilmezleridirler. bodykey bitki çayı esenliğinizin desteklenmesine doğal yoldan yardım eder ve tadı harikadır! bodykey Shaker: bodykey programının harika içeceklerini kolayca hazırlamanızı sağlar, bodykey in kakaolu veya vanilyalı toz karışımları ile deneyin. Broşürler: Kendi optimum ağırlığınıza ulaşma yolunda size katılmak isteyen arkadaşlarınızla paylaşın! Bireysel planınızı yaratmaya başlayalım! Bunun için iki kolay adımı tamamlamanız gerekiyor: 1. Genetik Testi yapın 2. Planımı Tasarla özelliğini tamamlamak için ye kaydolun.

10 10 Adım 2: Genetik Testi Ne kadar BENZERSİZ. Bireysel DNA örneğiniz bize vücudunuzun yağ ve karbonhidratlara olduğu kadar çeşitli tipte fiziksel faaliyetlere en iyi nasıl karşılık verdiğini öğrenmek için gerekli bilgileri sağlayacaktır. İleri ve sofistike bir sistemle benzersiz DNA kodunuz (Genetik Şifreniz) size özel düzenlenen beslenme ve egzersiz programını tasarlamak için temel bilgiler elde etmemize yardım edecektir. Size ait bir DNA örneği almak güvenli ve kolay bir şeydir ve evinizin rahat ortamında tamamlanabilir. Lütfen Hızlı Başlangıç Rehberinde verilen adım adım uygulanacak basit talimatlara başvurun.

11 11 PERDE arkası İsimsiz DNA örneğiniz onaylı laboratuarlara ulaştığında size ait güvenli DNA analiz işlemi ayrıntılı olarak başlayacaktır. Muhakkak bilmek isteyeceğiniz bazı bilgiler şunlardır: àà àà àà Gizlilik ve bilgilerin korunması hem sizin hem bizim için çok önemlidir. Bu nedenle DNA örneğinizin sadece isimsiz ve benzersiz bir kodla tanınmasının sağlanmasına büyük özen gösteriyoruz. İleri teknolojiye sahip laboratuarlar Avusturya da bulunmaktadır ve sıkı Avusturya genetik yasası kapsamında tıbbi genetik analiz için gerekli en modern araçlar yönünden onaylanmıştır. Bu yüksek teknoloji laboratuarı, tıp laboratuarları için geçerli ISO standartlarına göre faaliyet göstermektedir. bodykey by NUTRIWAY her kişinin kendi genlerinin benzersizliğine ve bunun diyet ve egzersize tepkisiyle olan bağlantısına dayanmaktadır. DNA alınması ve örnekleme işlemi yalnız bireysel beslenme ve egzersiz planınınız için tanımlanacak ön şartlar için gerekli bilgilere ulaşacaktır. Başka hiç bir bilgi açıklanmayacaktır. àà bodykey Genetik Testi ile ilgili daha fazla bilgi için lütfen web sitesini ziyaret edin. Daha fazla bilgi için lütfen web sitesini ziyaret edin.

12 12 Adım 3: Planımı Tasarla Hayatınız kadar BİREYSEL. Planımı Tasarla özelliği sizi herşeyiyle bir birey olarak anlamamıza yardım edecektir. Sevdiğiniz şeyleri ve sevmediğiniz şeyleri dikkate almak gerçekten kişiselleşmiş bir plan yaratılmasına yardım edecektir; yani sizin tarafınızdan, sizin için tasarlanmış bir plan! Planımı Tasarla size yiyecek tercihleriniz, egzersiz alışkanlıklarınız ve tipik bir günde ne çeşit işler yaptığınız hakkında sorular soracaktır. Bu önemli özel bilgiler uzmanlarımızın sizin tam olarak ne tip yiyecekler sevdiğinizi ve hangi faaliyetlerden hoşlandığınızı öğrenmesine yardım edecektir. Ve daha da önemlisi günlük yaşamınızda ne tür bir öğün planlaması ve fiziksel aktivitenin gerçekçi olduğu saptanacaktır. Bu nedenle tavuk yemeyi ve yüzmeyi tercih ediyorsanız balık yemek ve dağ bisikleti egzersizi yapmak zorunda kalmayacaksınız. Bu bilgiler Genetik Test sonuçlarınızla birlikte uzmanlarımızın kolay, zevkli ve en önemlisi etkili bir Beslenme ve Egzersiz Planı tasarlamalarına yardım edecektir. Hemen bugün web sitesinde bodykey Online Koçum bölümünü ziyaret edin.

13 Tıpkı Genetik Test gibi Planımı Tasarla da yapılması kolay bir şeydir. Tamamlaması 5 dakika alır. web sitesi üzerinde bodykey Online Koçum için kayıt yaptırdıktan sonra talimatlar sizi Planımı Tasarla sayfasına yönlendirecektir. Hızlı başlangıç Rehberi nde nasıl kaydolacağınız ve bu adımı nasıl gerçekleştireceğiniz konusunda ayrıntılı bilgi verilmiştir. 13

14 14 Adım 4: bodykey Online Koçum Gidilecek YER. Hangi kiloya ulaşmak istediğinize siz karar vereceksiniz, bizim işimiz sizin bu hedefe ulaşmanıza ve onu korumanıza yardım etmektir. Bu nedenle bodykey by NUTRIWAY programınızın özünde bodykey Online Koçum a 1 yıl sınırsız erişim olanağı vardır. Burada bir grup kendini işine adamış NUTRIWAY bilim insanı, beslenme uzmanı ve egzersiz uzmanı size yolunuzda yardıma, rehberliğe ve teşvik etmeye hazırdır ve sizi beklemektedir. Harika tavsiyeler ve yardımcı interaktif araçlarla dolu bodykey Online Koçum başarı ve motivasyon için sürekli yol arkadaşınız olacaktır.

15 15 Haydi BAŞLAYALIM. Uzmanlarımız size özel kişiselleşmiş planınızı geliştirmekle meşgulken siz bodykey Online Koçum un birçok faydalı özelliğini kullanmaya başlayabilirsiniz. Başlama aşaması sizin kilo kontrol yolculuğunuzda ruhsal ve fiziksel olarak motive olmanıza yardım etmek için tasarlanmıştır. Bu aşama size kilo kontrolü hedeflerinizi tanımlamaya başlamak, kendinizi gelecek taahhüt aşamasına hazırlamak ve daha iyi beslenme ve egzersiz alışkanlıkları kazanmak için bazı harika ipuçlarını ve tavsiyeleri uygulamaya başlamak için ideal bir fırsat sunmaktadır. Hemen bugün web sitesinde bodykey Online Koçum bölümünü ziyaret edin. BESLENME VE EGZERSİZ planınız hazırdır gün içinde bireysel Beslenme ve Egzersiz Planınızın hazır olduğunu belirten bir e-posta bildirimi alacaksınız. e-posta sizi bodykey Online Koçum içindeki kendi Kişisel Açılış Sayfanıza yönlendirecektir. Kişisel Açılış Sayfanız Genetik Test ve Planımı Tasarla özelliklerinin sonuçlarına göre tasarlanmıştır ve Beslenme ve Egzersiz Planınızdaki tüm bilgileri özetleyecek ve aynı zamanda sizi bireysel ihtiyaçlarınızla ilgili diğer platform alanlarına bağlayacaktır. Bireysel Beslenme ve Egzersiz Planınız sadece ne yiyeceğinizi gösteren bir yiyecek veya yapacağınız aktiviteler listesi değil size günlük yaşamanızda mükemmel bir form kazandırmak üzere tam bir esneklik sağlayacak komple bir interaktif sistemdir.

16 16 YEMEK Zamanı. Size ait Genetik Test ve Planımı Tasarla ile toplanan bilgilerle, özel beslenme uzmanlarımız Nutrilite Sağlık Enstitüsünün saptadığı sağlıklı yemek ve beslenme kurallarına göre size özel kişisel Beslenme ve Egzersiz Planı geliştirdiler. Bu kurallar sizin uygun olan zamanda doğru gıdalar ve gıda takviyeleri yemenizi sağlamaya yardım etmektedir, böylelikle kilo kontrolünde kendinizi iyi hissetmeye devam edeceksiniz. Ve bu sağlıklı yemek sonuçlarını görmek için can atacağınızı bildiğimiz için bodykey Online Koçum ayrıca ideal vücut ağırlığınıza geri sayımı takip etmenize ve sonuçları kutlamanıza yardım edecek Kalori Ölçer, VKİ (Vücut Kitle Endeksi) ve Kilo Ölçümü ve Bel Çevresi İzleyicisi gibi bir dizi kullanıcı dostu araç sunmaktadır. bodykey Öğün Planlayıcısı sizin bireysel ihtiyaçlarınıza göre düzenlenmiş 3500 ün üzerinde lezzetli tarif içermektedir. Planlama gelecek haftalara iyi hazırlanmanızı sağlamak için 14 günlük bölümler halinde yapılmaktadır. Öğün Planlayıcısı aynı zamanda yiyecekleri bireysel ihtiyaçlarınıza göre özel şekilde düzenlemenize olanak vermektedir bu nedenle yediklerinize göre özel bir program yapılmıştır, programa göre yiyecekleriniz ayarlanmamıştır. İster dört kişilik bir aile için yemek pişirin ister fazla mesai yapıyor olun veya muhtemelen bir seyahatin orta yerinde bulunun bodykey Öğün Planlayıcısı esnektir, değişkendir ve hayatınızın gerçek ihtiyaçlarını yansıtır ve sevdiğiniz yiyecekleri programa dahil ettiğini söylemeye bile gerek yok! Kişisel Açılış Sayfanız optimum vücut ağırlığınıza ulaşmanız için ihtiyacınız olan tüm gıdalar, bodykey ürünleri ve gıda takviyelerini kapsayan bir alışveriş listesini kolayca gösterecektir.

17 17 Kolay EGZERSİZ. Kilo kontrol yolculuğunuzda aktif olmak yalnız kalori yakmaz, aynı zamanda sizin pozitif ve motive olmuş durumda kalmanıza yardım eder. Bu iki duygusal koşul başarılı bir kilo kontrol yolculuğunun olmazsa olmaz koşullarıdır. Bu nedenle size özel tasarlanmış egzersiz bireysel planınızın o denli eşit önemde bir parçasıdır. Tıpkı beslenme planı için olduğu gibi Genetik Test ve Planımı Tasarla sonuçları uzmanlarımızın, form yani zindelik düzeyinize, kişisel tercihlerinize ve bireysel vücudunuza göre bir fitness programı tasarımı için yardımcı olacak önemli bilgiler verecektir. Bu nedenle ister yoga yapmayı tercih edin isterseniz bir yürüme kulübü üyesi olun, egzersiz uzmanları bunu dikkate alacaklar ve düzeyinize, tarzınıza uyacak faaliyetlerle gücünüzü ve dayanıklılığınızı maksimize etmenize yardım edeceklerdir. Egzersiz rehberi de tercih ettiğiniz fiziksel egzersiz tipi ile desteklenmenize ve size rehberlik edilmesine yardım edecek harikulade ve kullanması eğlenceli araçlarla doludur. Sertifikalı fitness uzmanları tarafından yönetilen, izlenmesi kolay videolar her egzersiz rutinini bir eğlenceye dönüştüren etkileşimli birer araçtır. bodykey by NUTRIWAY programı yapmanız gerekenleri izlemenize yardım ederken gerekiyorsa size kararlılığınızı sürdürmenizi hatırlatır ve harcamış olduğunuz çabalar için sizi ödüllendirir. bodykey by NUTRIWAY programının bütün bileşenlerinde olduğu gibi beslenme ve egzersiz modülleri tamamen bireyseldir ve son derece kolay ve verimli bir şekilde yapılmak üzere tasarlanmıştır. Online özellikler. à à Komple beslenme ve egzersiz planınızı içeren kişisel açılış sayfası. à à bodykey by NUTRIWAY den uzman tavsiyesi, desteği ve motivasyonu à à Beslenme ve Egzersiz Planınızın her alanında haftalık güncellenmiş bilgiler à à Özel olarak tasarlanmış binlerce bireysel tarif içeren Online Öğün Planlayıcısı à à Bireysel vücut ihtiyaçlarınıza göre özel olarak tasarlanmış bireysel egzersiz planları à à bodykey ürün ve NUTRIWAY gıda takviyeleri önerileri à à Hızlı planlama ve organizasyon için kullanması kolay alışveriş sepeti à à Mevcut kilo durumunuz ve başarıya doğru ilerleme konusunda haftalık güncelleştirmeler à à VKİ (Vücut Kitle İndeksi) ve Bel Ölçme Araçları à à Dışarıda yemek için harika öneriler ve ipuçları à à Faydalı uygulama videoları à à bodykey dergisiyle ilham veren ve bilgilendiren yazılar

18 18 Adım 5: Ürünler Size özel gıdalar. Konu kilonun korunmasına geldiğinde tükettiğiniz gıda uzun vadeli başarınızda önemli bir rol oynar. Araştırmalar sağlıklı bir yaşam tarzı ve iyi beslenmenin optimum sağlığa kavuşmada iki önemli faktör olduğunu göstermiştir. Ancak, günlük yaşam tarzınızla sağlık, ve beslenme arasında bir denge kurmak çoğu zaman söylemesi kolay fakat yapılması güç bir şeydir. Bu nedenle bodykey programı size lezzetli, çok çeşitli anlık yemek alternatifleri, bitki çayı ve gıda takviyeler ile her zaman, her yerde ve kendi tercih ettiğiniz lezzetlerde sizin beslenme programınıza uymanızı sağlayacak bütünsel bir plan sunmaktadır.

19 19 yemeğinizden ZEVK ALIN. Uygun, lezzetli ve beslenme planınıza göre düzenlenmiş bodykey toz karışımları, barları ve çorbalarının tamamı porsiyonları olduğu kadar yağ, karbonhidrat, protein ve kalori alımını planlamak için harika yöntemlerdir. Yağı azaltılmış, karbonhidratı azaltılmış ve klasik gibi çeşitlerde sunulan bu anlık yemek alternatifleri sizin kişisel beslenme planınızın önemli öğeleri olacaktır. Kolay renk sistemi. Size özel genetik bilgilerinize ve bunun vücudunuzun yanıt verdiği gıda tipiyle ilişkisine dayanan basit bir renk kodu sizi size özel bodykey gıda ürünlerinize yönlendirecektir. Karbonhidratı azaltılmış gıda Yağı azaltılmış gıda Klasik gıda

20 20 ANLIK yemek alternatifleri ve içecekler Toz Karışımlar Günün her saatinde size mükemmel gelecek harika bir anlık yemek alternatifi için vanilya veya kakaolu toz karışımı yağsız sütle karıştırmak üzere bodykey Shaker kullanın. Kendinize yapacağınız bu ferahlatıcı ikram daima hoşunuza gidecektir. Barlar Bazıları meyveli, bazıları ise çikolatalı sever, her durumda eğer hareket halindeyseniz veya yemek hazırlayamayacak kadar yoğunsanız bodykey barları hedeflerinize ulaşmanıza yardım edecektir. (1 Pakette 14 bar vardır)

21 21 Çorbalar Sebebi ne olursa olsun her zaman yemek pişirmek için zaman olmuyor. Lezzetli bodykey domates veya sebze çorbaları öğle veya akşam yemekleri için doyurucu anlık yemeklerdir. Üzerine yalnız sıcak su ekleyin ve için. 1 Kutuda 14 paket vardır. Çay Limon otu, yeşil çay ve ısırgan otu yapraklarından yapılan bu rahatlatıcı ve lezzetli bitki çayı yeterli su almanızı sağlayan mükemmel bir yöntemdir yeterli miktarda su alınması hem beslenme yönetimi hem genel sağlığınız için hayati bir faktördür. bodykey kitinde bulacağınız bir paket bodykey Çayı ile lezzetli çayın keyfini sürün. 1 Pakette 25 çay poşeti mevcuttur. Lütfen bodykey ürünlerinizi online olarak bodykey.com.tr veya doğrudan üzerinden sipariş edin.

22 22 Adım 6: Gıda takviyeleri ÖNEMLE önerilir. Sadece bodykey programı için yapılan Natural Opuntia Fiber Complex ve Nutriway Legume Complex vücudunuzun yiyeceklere en iyi yanıt verme yöntemine uyan harika ek gıda takviyeleridir.

23 23 Natural Opuntia Fiber Complex Opuntia kaktüsünden elde edilen doğal lif özütüne dayanan bu gıda takviyesi zengin lif içerir. İçerik: 80 Tablet. NUTRIWAY Legume Complex Doğal kaynaklardan elde edilen NUTRIWAY Legume Complex 500 mg kuru fasulye özütü ve 300 mg soya fasulyesi özütü içerir. Lütfen bodykey ürünlerinizi online olarak veya doğrudan üzerinden sipariş edin.

24 24 SAĞLIKLI olun. Zinde olun. Araştırmalar sağlıklı bir yaşam tarzı ve iyi beslenmenin optimum vücut ağırlığına kavuşmak için önemli iki faktör olduğunu göstermiştir. Size özel tasarlanmış Beslenme ve Egzersiz Planınız vitamin ve mineral ihtiyaçlarınızı otomatikman dikkate alacaktır. Her gün yapılan güncellemelerin yanı sıra sağlıklı ve dengeli bir beslenmenin desteklenmesine yardım edecek gıda takviyeleri konusunda da size bilgi verilecektir. Buna ek olarak, NUTRIWAY gıda takviyeleri enerjinizi artırarak sizin zirvede performans göstermenizi sağlar. NUTRIWAY Chromium Picolinate NUTRIWAY Chromium Picolinate temel bir iz mineral olan krom sağlar ve aynı zamanda vücudun krom emilimine yardım edebilen organik bir bileşen olan pikolinik asit içerir. Chromium Picolinate kişisel programınıza ideal destek sunar. NUTRIWAY Fibre Powder Bu pürüzsüz dokulu, tadı olmayan Fibre Powder, düşük kalorili veya düşük yağlı bir beslenme programı izlerken size özel programınızı destekler: Ve bu esasen bodykey setinizin bir parçasıdır. NUTRIWAY Chewable Fibre Blend Doğal olarak elde edilen 13 liften yapılan bu özel karışım sağlıklı bir sindirim sistemi için harikulade bir temel beslenme desteğidir. Kremalı portakal lezzeti içeren bu çiğnenebilir tabletler size özel programınızda kolay ve zevkli bir destektir.

25 NUTRIWAY Omega 3 Complex Bu gıda takviyesi balık yağından çıkarılan Omega 3 yağ asitleri (EPA ve DHA) temin eder. EPA ve DHA optimum sağlığınız için önemli bir faktör olan kalbin normal işleyişine katkıda bulunduğu bilinmektedir. Lütfen NUTRIWAY ürünlerinizi online olarak web sitesinden sipariş edin. veya doğrudan üzerinden sipariş edin. NUTRIWAY Daily Bitki konsantrelerinde bulunan bitkisel besleyiciler içeren Daily günde bir kez alınan, doğru dengede vitamin ve mineral sunan bir gıda takviyesidir. NUTRIWAY DOUBLE X Multivitamin, multi-mineral ve fito-besleyici gıda takviyesi DOUBLE X içeriğindeki bitkisel besleyicilerin antioksidan kapasiteleri, gerekli vitamin ve mineraller ile birlikte vücudumuzun doğal savunma mekanizmasına özel bir destek verebilir. NUTRIWAY CLA 500 % 100 yalancı safran (aspir safflower) yağından elde edilen CLA 500, et ve süt ürünlerinde doğal olarak bulunan bir yağ asididir. 25

26 26 Adım 7: Başarı İDEAL konumunuzu siz saptayacaksınız. Optimum ağırlığınıza ulaşınca muazzam bir gurur ve neşe duygusu yaşayacaksınız. Yeniden sevdiğiniz kot pantolonların içine kolayca girmenin zevkini düşünün, plajda bir gün geçirmenin keyfini ve son olarak günlük yaşamda kendinizi daha güvenli hissetmenin mutluluğunu bir düşünün. İdeal kilonuza giden yol bir çok yeni deneyimle, güçlüklerle ve elbette başarıyla dolu olacaktır. Fakat bodykey by NUTRIWAY sadece kiloya odaklanmış değildir. Sizin bir bütün olarak vücudunuz konusunda kendinizi egzersizlere ve daha sağlıklı yemeye başladığınızda optimum ağırlığınıza kendinizin karar vereceğini aklınızdan çıkarmayın. Kendinizi iyi hissettiğiniz anda iyisiniz demektir. Ve başarınızı belirleyecek olan şey budur. Optimum kilonuzun bir son durak olmadığını, bunun devam ede gelen bir süreç olduğunu biliyoruz. Bu nedenle bodykey by NUTRIWAY yeni optimum kilonuzu ve yeni kişiliğinizi korumak üzere ihtiyacınız olan destek, motivasyon, ürünler ve bütün beslenme ve egzersiz planlaması için sürekli ortağınız olacaktır. bodykey by NUTRIWAY, kilo kontrolü başarısına doğru olan yolculuğunuzu kolay, zevkli ve tamamen size ait yapacaktır, yani her şeyin başlayıp bittiği yer: Sizsiniz!

27 27 bodykey by NUTRIWAY KİLO KONTROL YOLCULUĞUNUZU kolay, eğlenceli ve tamamen SİZE özel yapar. bodykey by NUTRIWAY KİLO KONTROL YOLCULUĞUNUZU kolay, eğlenceli ve tamamen SİZE özel yapar.

28 bodykey by NUTRIWAY àà àà àà àà àà Optimum vücut ağırlığınızı elde etmek için gerekli anahtarı açıklıyor. bodykey by NUTRIWAY DNA nıza ve yaşam tarzınıza dayanan bireyselleştirilmiş ve bütünsel bir kilo kontrol programıdır. bodykey by NUTRIWAY bilim insanları, beslenme uzmanları ve fitnes uzmanları tarafından geliştirilen size özel tasarlanmış bir beslenme ve egzersiz programı sunmaktadır. bodykey Online Koçum ve çok çeşitli bodykey ürünleri ve NUTRIWAY gıda takviyeleri ile sağlıklı beslenme yolculuğunuzu destekler. Kilo kontrol hedeflerinize ulaşmayı kolay ve eğlenceli bir duruma getirir. Daha fazla bilgi için lütfen web sitesini ziyaret edin. Amway Türkiye Şair Eşref Bulvarı No:6 Kat: Çankaya İZMİR Tel: +90 (232) Faks: +90 (232) TR

Yaz ruhunuzu bulun. Koş Yürü Uç! Özgürlük ve İstikrar. Kapılar açılıyor: Bir gülüşe yatırım yapın ve güvenlerini kazanın

Yaz ruhunuzu bulun. Koş Yürü Uç! Özgürlük ve İstikrar. Kapılar açılıyor: Bir gülüşe yatırım yapın ve güvenlerini kazanın AMWAY SERBEST GİRİŞİMCİSİ İÇİN DERGİ no. 04 / 2015 Türkiye by Kapılar açılıyor: Bir gülüşe yatırım yapın ve güvenlerini kazanın Koş Yürü Uç! Egzersizlerin faydalarını keşfediyoruz İş Hayatı Özgürlük ve

Detaylı

Dünya sınıfı iki marka güçlerini birleştiriyor*

Dünya sınıfı iki marka güçlerini birleştiriyor* X Sonbahar/Kış 2010 Dünya sınıfı iki marka güçlerini birleştiriyor* Daha iyi bir yaşam için beslenme. *Bkz. sayfa 30 Sağlıklı, aktif bir yaşam tarzını destekleyecek kılavuzunuz 2 Sağlıklı Aktif Yaşam Programı

Detaylı

ZINDE YA AM EV GÜ. Başlangıç rehberi

ZINDE YA AM EV GÜ. Başlangıç rehberi ZINDE YA AM EV GÜ Başlangıç rehberi Ömür boyu sürecek bir serüven Amway Serbest Girişimcisi olduğunuz için tebrikler! Amway ile yüksek başarı düzeylerine ulaşan liderlerden her zaman aynı şeyi duyuyoruz.

Detaylı

Hayatın tadını doyasıya çıkarın!

Hayatın tadını doyasıya çıkarın! Ürün KILAVUZU Hayatın tadını doyasıya çıkarın! Hayatın tadını doyasıya çıkarın! İsveç in önde gelen Bilim Adamlarıyla birlikte çalışarak geliştirdiğimiz Zinde Yaşam ürün grubuna, işte bu viz yonla yola

Detaylı

Amagram. Türkiye No. 02/2011. Satışları artıran ipuçları. Yeni AMWAY HOME markasının sizler için neler yapabileceğini keşfedin

Amagram. Türkiye No. 02/2011. Satışları artıran ipuçları. Yeni AMWAY HOME markasının sizler için neler yapabileceğini keşfedin Amagram A M WAY S E R B E S T G İ R İ Ş İ M C İ S İ İ Ç İ N D E R G İ Türkiye No. 02/2011 Ailenin önemi Özel günlerin tadını çıkarın Büyüme rehberi Satışları artıran ipuçları Eviniz için Yeni AMWAY HOME

Detaylı

Sağlıklı ve aktif bir yaşamı destekleyen rehberiniz

Sağlıklı ve aktif bir yaşamı destekleyen rehberiniz Sayı 13 Kış 2012 İyi beslenme için Herbalife ı seçin Leo Messi Vakfı ve Herbalife, dünyanın dört bir yanındaki çocukların desteklenmesinde güçlerini birleştiriyor Sağlıklı ve aktif bir yaşamı destekleyen

Detaylı

Amagram. Bağlantıları yaratmanın anahtarı. Tü r k i y e N o. 0 4 / 2010. Yeni yılın sunduğu satış fırsatlarını değerlendirin

Amagram. Bağlantıları yaratmanın anahtarı. Tü r k i y e N o. 0 4 / 2010. Yeni yılın sunduğu satış fırsatlarını değerlendirin Amagram A M WAY S E R B E S T G İ R İ Ş İ M C İ S İ İ Ç İ N D E R G İ Tü r k i y e N o. 0 4 / 2010 İşinizi Geliştirmek Bağlantıları yaratmanın anahtarı Yol göstermek Başarılı ürün sunumları için yeni satış

Detaylı

QUICKSTARTER SİZİN BAŞARIYA GİDEN ÖZEL YOLUNUZ TANITIM YAPAN: ALEXANDER HERR VE EKİBİ BAĞIMSIZ DİSTRİBÜTÖR TÜRKÇE

QUICKSTARTER SİZİN BAŞARIYA GİDEN ÖZEL YOLUNUZ TANITIM YAPAN: ALEXANDER HERR VE EKİBİ BAĞIMSIZ DİSTRİBÜTÖR TÜRKÇE QUICKSTARTER SİZİN BAŞARIYA GİDEN ÖZEL YOLUNUZ TANITIM YAPAN: ALEXANDER HERR VE EKİBİ BAĞIMSIZ DİSTRİBÜTÖR TÜRKÇE REHBER Jeunesse HAKKINDA 2 BİZİM HAKKIMIZDA 3 İlk ADIMLAR 4 Doğrudan SATIŞ 5 ÜRÜNLER 10

Detaylı

Dünya Çapında Dil Eğitimi

Dünya Çapında Dil Eğitimi Dünya Çapında Dil Eğitimi 2013 Boston New York San Diego San Francisco Los Angeles Miami Montreal Toronto Vancouver London Cambridge Oxford Brighton Bristol Malta Cape Town İçindekiler EC Hakkında 4 Gideceğiniz

Detaylı

Amagram. Herkes için hediye. Sezonun en iyi trendleri Sonbahar- kış için moda renkler ve tarzlar

Amagram. Herkes için hediye. Sezonun en iyi trendleri Sonbahar- kış için moda renkler ve tarzlar Amagram AMWAY SERBEST GİRİŞİMCİSİ İÇİN DERGİ Türkiye No. 06/2012 Destek Rusya'da bir hastanede bulunan çocuklar, ihtiyacı olan diğer çocuklara yardım ediyor Sezonun en iyi trendleri Sonbahar- kış için

Detaylı

Modül 3: Diğer Ofis Araçları

Modül 3: Diğer Ofis Araçları Modül 3: Diğer Ofis Araçları E-YAŞAM FİZİKSEL ENGELLİ İNSANLAR İÇİN E-ÖĞRENME SANAL MERKEZİ Bu proje Avrupa Komisyonu tarafından finanse edilmektedir. Bu yayın sadece yazarların görüşlerini yansıtmaktadır

Detaylı

Flavonmax Tüketici Kulübüne Hoş geldiniz! 3

Flavonmax Tüketici Kulübüne Hoş geldiniz! 3 Sponsorunuz: Önsöz Flavon max Tüketici Kulübü ne Hoş geldiniz! Öncelikle bize katıldığınız ve kıymetli vaktinizi ürünlerimizi, şirketimizi ve Flavon max Tüketici Kulübümüzü tanımaya ayırdığınız için çok

Detaylı

21. yüzyil ÇEVRE. becerileri geliştirilmesi

21. yüzyil ÇEVRE. becerileri geliştirilmesi Bu kılavuzda ifade edilen yazarın görüşleri Amerika Birleşik Devletleri Uluslararası Kalkınma Ajansı nın (United States Agency for International Development - USAID Kosovo) veya Amerika Birleşik Devletleri

Detaylı

ELS INTERNATIONAL PATHWAYS. ABD l KANADA l AVRUPA l AVUSTRALYA l ÇİN l MALEZYA SEÇİMİNİZİ YAPIN. 2014 Turkish Edition ELS.edu

ELS INTERNATIONAL PATHWAYS. ABD l KANADA l AVRUPA l AVUSTRALYA l ÇİN l MALEZYA SEÇİMİNİZİ YAPIN. 2014 Turkish Edition ELS.edu ELS INTERNATIONAL PATHWAYS ABD l KANADA l AVRUPA l AVUSTRALYA l ÇİN l MALEZYA SEÇİMİNİZİ YAPIN. 2014 Turkish Edition ELS.edu Günümüz global iş piyasasına katılmak için, İngilizce uzmanlığı, başarmanızı

Detaylı

Dili yaşayarak öğrenin

Dili yaşayarak öğrenin Language Studies International - Tanıtım Broşürü 2013 Dili yaşayarak öğrenin İNGİLTERE ABD KANADA AVUSTRALYA YENİ ZELANDA İSVİÇRE FRANSA MALTA www.lsi.edu 2 Hoş geldiniz Welcome Willkommen Bienvenue Bienvenido

Detaylı

SİZİN İÇİN İYİ, GEZEGEN İÇİN SÜRDÜRÜLEBİLİR. başka bir deyişle iş anlayışımız

SİZİN İÇİN İYİ, GEZEGEN İÇİN SÜRDÜRÜLEBİLİR. başka bir deyişle iş anlayışımız SİZİN İÇİN İYİ, GEZEGEN İÇİN SÜRDÜRÜLEBİLİR başka bir deyişle iş anlayışımız Dizin 1. Barilla, Vizyonu ve İş Yapma Anlayışı 2. Şirket Yönetimi 3. Tarladan Sofraya Sürdürülebilir ve Entegre Bir Tedarik

Detaylı

Meslek ve Mesleğe Geçiş Desteği olarak Ebeveynler (PACTS) Turkish

Meslek ve Mesleğe Geçiş Desteği olarak Ebeveynler (PACTS) Turkish Meslek ve Mesleğe Geçiş Desteği olarak Ebeveynler (PACTS) Turkish PACTS, St. Laurence Brotherhood tarafından, Öğretim, Bilim ve Eğitim Bakanlığı (Department of Education Science and Training) aracılığıyla

Detaylı

HASATTAN HİSSE. 2. Baskı

HASATTAN HİSSE. 2. Baskı Soil Association tarafından hazırlanan A Share in the Harvest adlı yayının Türkçe çevirisidir. Yavuz İskit, Sema İskit, Serdar İskit, Doruk Kaya, Fatih Kaya ve Esra Kendirci tarafından çevrilmiştir. Orijinal

Detaylı

İş Geliştirme Eğitimleri

İş Geliştirme Eğitimleri Küçük Ölçekli İşletmeler için İş Geliştirme Eğitimleri RESTORAN İŞLETMECİLİĞİ Kadın Girişimciliğini Destekleme Projesi Ankara, 2008 Kadın Girişimciliğini Destekleme Projesi Avrupa Birliği tarafından finanse

Detaylı

Öğrenci Merkezli Sınıflarda 21 Yüzyıl Becerilerin Gelişimi

Öğrenci Merkezli Sınıflarda 21 Yüzyıl Becerilerin Gelişimi Bu yayında ifade edilen yazarın görüşleri, Amerika Birleşik Devletleri Uluslararası Kalkınma Ajansı veya Amerika Birleşik Devletleri Hükümeti nin görüşlerini yansıtmaz. Bu Kılavuz, Temel Eğitim Programı

Detaylı

Green Farma Çözünebilir Lif ve Kilo Kontrol Sistemi

Green Farma Çözünebilir Lif ve Kilo Kontrol Sistemi Green Farma Çözünebilir Lif ve Kilo Kontrol Sistemi Green Farma Kilo Kontrol Sistemi Nedir? Green Farma Kilo Kontrol Sistemi, 2 günlük BAŞLANGIÇ ve 14 günlük DEVAM ürünlerinden oluşan toplam 16 günlük

Detaylı

İŞ OLANAKLARI VE İŞ ARAMA

İŞ OLANAKLARI VE İŞ ARAMA MODÜL IX İŞ OLANAKLARI VE İŞ ARAMA FAALİYETLERİ AGORA Avrupa II - Avrupa boyutunda küçük ölçekli kentsel ticarette profesyonel rekabet becerilerinin geliştirilmesi için Ortak Entegre Yönetim e-öğrenim

Detaylı

21. YÜZYIL OKURYAZARLIĞI

21. YÜZYIL OKURYAZARLIĞI 1 21. YÜZYIL OKURYAZARLIĞI Medya Okuryazarlığına Genel Bir Bakış ve Sınıf İçi Etkinlikler Tessa Jolls Elizabeth Thoman Ders Plan Tasarımı / Yazımı: Jeff Share Çevirenler Yrd. Doç. Dr. Cevat ELMA Yrd.

Detaylı

H.E.-L.P. Projesi El Kitabı ve Yönergeleri

H.E.-L.P. Projesi El Kitabı ve Yönergeleri H.E.-L.P. Projesi El Kitabı ve Yönergeleri 1 İÇİNDEKİLER 1 Giriş.... 4 2 H.E.L.P Projesi Tanıtımı.... 6 3 Hastalar ve hastane personeli gerçekten ne istiyor-gözlemsel araştırma sonuçları...9 4 H.E.L.P

Detaylı

Grundtvig Öğrenme Ortaklığı Kılavuzu

Grundtvig Öğrenme Ortaklığı Kılavuzu Grundtvig Öğrenme Ortaklığı Kılavuzu Yetişkinlerin Eğitiminde Avrupa İşbirliği Konusunda Rehberiniz Grundtvıg Öğrenme Ortaklığı Kılavuzu 2 COLOPHON 2005 Hollanda Eğitimi için Avrupa Platformu Şube Bezuidenhoutsweg

Detaylı

Cargill Türkiye. Cargill in Dönüşüm Yolculuğu: Yenilikçilik. Kasım 2011

Cargill Türkiye. Cargill in Dönüşüm Yolculuğu: Yenilikçilik. Kasım 2011 Cargill Türkiye Kasım 2011 Yoğurt sektörüne yaratıcı çözümler Duygusal Zeka nın Temel Ögesi; Empati Didem Çelikkanat: Cargill hayatın çok içinde... Sohbet: Emin Dindar Cargill in Dönüşüm Yolculuğu: Yenilikçilik

Detaylı

02a Değerleriniz. Alıştırma. Her Zaman Önemli Bazen Önemli Nadiren Önemli Hiçbir Zaman Önemli Değil

02a Değerleriniz. Alıştırma. Her Zaman Önemli Bazen Önemli Nadiren Önemli Hiçbir Zaman Önemli Değil 02a Değerleriniz Her Zaman Önemli Bazen Önemli Nadiren Önemli Hiçbir Zaman Önemli Değil Alıştırma Bu alıştırmayı tek başınıza yapmalısınız. Dikkatiniz dağılmadan düşünebileceğiniz sakin bir yer bulun...

Detaylı

IŞIKKENT EĞİTİM KAMPUSÜ ERKEN ÖĞRENME MERKEZİ Aile El Kitabı ve Anlaşma Metni

IŞIKKENT EĞİTİM KAMPUSÜ ERKEN ÖĞRENME MERKEZİ Aile El Kitabı ve Anlaşma Metni IŞIKKENT EĞİTİM KAMPUSÜ ERKEN ÖĞRENME MERKEZİ Aile El Kitabı ve Anlaşma Metni El Kitabı IAEK ELC Revizyon : a Tarih: 10 Şubat 2014 1 Işıkkent Hakkında VİZYON, MİSYON VE EĞİTİM FELSEFESİ Vizyon Daha iyi

Detaylı

McDonalD s TÜRKİYE sürdürülebilirlik RapoRu 2011 2012

McDonalD s TÜRKİYE sürdürülebilirlik RapoRu 2011 2012 McDonald s TÜRKİYE sürdürülebilirlik Raporu 2011 2012 İçindekiler Raporumuz Hakkında İletİşİm Bİlgİlerİmİz 2 SÜRDÜRÜLEBİLİRLİK Anadolu PROFİLİMiZ Restoran 3 İşletmeleri Ltd. Şti. Paydaşlarımıza Mesajımız

Detaylı

BULGARİSTAN TÜRKİYE SINIRÖTESİ BÖLGESİNDE ORGANİK ÜRETİM VE YEŞİL ENERJİ

BULGARİSTAN TÜRKİYE SINIRÖTESİ BÖLGESİNDE ORGANİK ÜRETİM VE YEŞİL ENERJİ Bulgaria-Turkey IPA Cross-Border Programme CCI 2007CB16IPO008 BULGARİSTAN TÜRKİYE SINIRÖTESİ BÖLGESİNDE ORGANİK ÜRETİM VE YEŞİL ENERJİ PROJE 2007CB16IPO008-2011-2-036 EKONOMİK EKO ENERJİ STRATEJİSİ ENERJİ

Detaylı