AutoDome Modüler Kamera Sistemi. Sizi geleceğe taşımaya hazır tek kamera sistemi

Ebat: px
Şu sayfadan göstermeyi başlat:

Download "AutoDome Modüler Kamera Sistemi. Sizi geleceğe taşımaya hazır tek kamera sistemi"

Transkript

1 Modüler Kamera Sistemi Sizi geleceğe taşımaya hazır tek kamera sistemi

2 Modüler Kamera Sistemi CCTV dünyası asla aynı kalmayacak Hiçbir zaman demode olmayacak bir CCTV sistemi hayal edin. İşlevselliği yükseltebilmenizi, değişen güvenlik ihtiyaçlarına uyum sağlayabilmenizi ve sistemi kapatmanıza dahi gerek kalmadan yeni teknolojilere geçebilmenizi mümkün kılan bir sistem. Mümkün olan en net görüntüyü elde edebilmek için gelişmiş akıllı özelliklere ve bu görüntülerin en verimli şekilde aktarımı ve depolanması için IP işlevselliğine sahip olan bir sistem. Bu, IP özellikli Modüler Kamera Sisteminin arkasındaki sıra dışı anlayıştır. Yeni ile kamera ve bir dizi değiştirilebilir modül, değişen güvenlik ihtiyaçlarınıza uyum sağlıyor. Teknoloji oldukça gelişmiş ancak fikir son derece basit. İşlemci modülü, sabit veya PTZ özelliğinin yanı sıra görüntü maskeleme, hareket algılama ve takip gibi gelişmiş fonksiyonları belirler. Kamera Modülü seçenekleri arasında sabit veya PTZ, renkli veya Gündüz/Gece ve zoom seçenekleri bulunmaktadır. Muhafaza Modülü seçenekleri, iç ve dış mekan uygulamaları için kullanılabilmektedir. Sistemin tamamı beş tip değiştirilebilir modülden oluşmaktadır: İşlemci, kamera, muhafaza, iletişim modülü ve güç kaynağı. Sabitten PTZ'ye geçiş, renkliden gündüz/geceye yükseltme ve hareket izleme ya da IP üzerinden iletişim gibi akıllı özellikler eklemek için tek yapmanız gereken ilgili modülü yenisi ile değiştirmektir. Bir sistemin yenilenmesi daha önce hiç bu kadar hızlı ya da ucuz olmamıştı. İletişim Modülü, video ve verilerin, matris anahtarı, DVR veya IP video sistemine nasıl aktarılacağını belirler. Güç Kaynağı modülü, iç mekan ya da dış mekan, özel kurulum ihtiyaçlarınızı karşılar ve beklenmeyen enerji dalgalanmalarına karşı korumalıdır.

3 3

4 4 CCTV sisteminizin yenilenmesi artık bir ampul değiştirmek kadar kolay un esnek, değiştirilebilir modülleri sayesinde yeni bir sistem ya da yeni kameralar satın almadan istediğiniz her türlü değişikliği yapabilirsiniz. Bu, satın alacağınız son kamera sistemidir güvenlik yatırımlarınızı gelecekte de koruyacak olan tek sistem. Ve yalnızca Bosch tarafından sunulmaktadır. Dome camını sökün... Çalışırken değiştirilebilir sabit kamera modülünü çıkarın Yeni çalışırken değiştirilebilir PTZ kamera modülünü takın ve Dome camını monte edin. 100 Serisi Dome kameralara pan/tilt/zoom işlevi eklemek için bir 200, 300 veya 500i CPU Modülü ve PTZ Kamera Modülü gerekir.

5 5 Güvenlik ihtiyaçlarınız değiştikçe, sadece işlemci, kamera ve/veya iletişim modülünü değiştirerek sisteminizin işlevselliğini artırabilirsiniz. Ana ünite aynı şekilde kalacaktır. Böylece, bugün için sadece en temel özelliklere sahip olan 100 Serisi bir sabit kamera ile başlayabilir ve gelecekte görüntü sabitleme, otomatik takip ve alarm yönetimi kuralları motoru özelliklerine sahip bir 500i Serisi PTZ kameraya geçebilirsiniz; bir ampul değiştirmek kadar hızlı ve kolay bir biçimde. 100 Serisi 200 Serisi 300 Serisi 500i Serisi Dome tipi Sabit Dome Yüksek hızlı PTZ Yüksek hızlı PTZ Yüksek hızlı PTZ Optik Zoom Aralığı 5x, 10x 18x 18x, 26x, 36x 18x, 26x, 36x Standart Özellikler Değiştirilebilir işlemci, iletişim ve çalışırken değiştirilebilir kamera modülleri 540 TVL yüksek çözünürlüklü kamera 1 1 Geniş dinamik kamera menzili Gündüz/Gece IR duyarlı kamera SensUp ile gelişmiş hassasiyet UTP ve koaksiyel aktarım Hibrid analog/ip bağlantı olanağı Bilinx ile uzaktan konfigürasyon Kablo kompanzasyonu Sağlamlaştırılmış, dış müdahalelere karşı korumalı muhafaza Gelişmiş Özellikler AutoTrack II obje takibi Video hareket algılama Dijital Görüntü Sabitleme Görüntü maskeleme ve bölge boşaltma Programlanabilir alarm yönetim kuralları 1 sadece 36x modelleri

6 6 Sıra dışı netlik ve kontrol ile izleyin kamera modülleri optimum seviyede görüntü netliği, kamera kontrolü ve hassasiyet sağlayacak şekilde tasarlanmış, mükemmel teknolojilere sahiptir. Bosch ürünlerinin sahip olduğu teknoloji tüm koşullarda net görüntüler elde etmenizi sağlar. Yüksek çözünürlüklü optik 540 TVL'ye kadar yatay çözünürlük sağlayan Bosch, standart CCTV kameralara göre daha fazla TV satırı sağlar, bunun sonucu olarak çok daha net ve gerçeğe yakın görüntüler elde edilir.

7 7 Hassas kamera kontrolü Bosch patentli AutoScale orantılı zoom teknolojisi, zoom derinliği ile orantılı olarak pan ve tilt hızlarını otomatik olarak ayarlar böylece zoom seviyesi ne olursa olsun hassas kamera kontrolü garanti edilir. AutoPivot, doğru görüntü yönünün elde edilmesi amacıyla, eğim dikey konumu geçtiğinde kamerayı otomatik olarak 180 döndürür. Gelişmiş hassaslık SensUp obtüratör kontrolü, obtüratör hızlarını bir saniyeye kadar düşürerek hassasiyeti yaklaşık 50 kat arttırır ve düşük ışık koşullarında dahi net görüntüler elde edilmesini sağlar. Geniş zoom seçenekleri 18x, 26x veya sektör lideri 36x optik zoom lensler ve optik zoomun sonuna ulaşıldığında devreye giren 12x dijital zoom ile yakın çekimler alabilirsiniz. Geniş Dinamik Menzil (WDR) Geniş Dinamik Menzilsiz Geniş dinamik menzil Seçkin kameralar ayrıca, dinamik menzili 128 kata kadar önemli ölçüde artıran (WDR), yüksek kontrastlı ortamlarda net görüntü üretimi sağlayan gelişmiş arka ışık dengeleme (BLC) teknolojilerine sahiptir. Gündüz/Gece özelliği Gündüz/Gece özelliği bulunan kameralar otomatik olarak renkliden siyah-beyaz moda geçerek kızılötesi aydınlatmaya duyarlılığı artırır ve düşük ışık koşullarında bile yüksek kalitede görüntü sağlar.

8 8 İspatlanmış güvenilirlik için zorlu testler Modüler Kamera Sistemi, 10 yılın üzerinde PTZ Dome tasarımı ve üretim deneyimi ile geliştirilmiştir. Bosch, ürünlerini sektördeki en kapsamlı dayanıklılık testlerine tabi tutmaktadır, bu nedenle yıllarca güvenle kullanabileceğinize emin olabilirsiniz. Yüksek dayanıklılık testleri Tüm modeller, dayanıklılığın ölçülmesi ve güvenilirliğin sağlanması amacıyla Hızlandırılmış Kullanım Ömrü Testi (HALT), Hızlandırılmış Stres Görüntüleme (HASS) ve Çoklu Ortam Aşırı Stres Testi'ne (MEOST) tabi tutulur. Sağlanan dayanıklılık Dome muhafazaları su, paslanma, mor ötesi ışınlar ve darbelere karşı dayanıklılığı sağlayacak şekilde test edilmiştir. Zorlu testler Dome'lar ve bileşenleri, gerçek çalışma limitlerinin belirlenebilmesi amacıyla son derece yüksek sıcaklıklara, gerilimlere ve titreşimlere tabi tutulur. Garanti edilen kalite Tüm sistemleri, sektör lideri 3 yıllık garanti ile desteklenmektedir.

9 9 Geliştirilmiş tasarım Yeni kompakt muhafaza önceki nesil ürünlerine göre %15 oranında daha küçüktür ve tüm bağlantıların menteşelerle değiştirilmiş olması sayesinde kurulumu daha güvenli ve daha kolaydır. Menteşeli kol, Dome u çıkarmadan güç kaynağına ulaşılabilmesini sağlar ve dahili dalgalanma önleme özelliği tüm güç, veri ve video girişlerini korur. EnviroDome modellerinde -40 C 'ye (-40 F ) kadar buğulanmayı engelleyen geliştirilmiş bir ısıtıcı/üfleyici bulunmaktadır. XT kiti, EnviroDome un kullanım aralığını -60 C 'ye (-67 F ) kadar genişletir. Üstün Giriş Koruması Tüm iç mekan ve dış mekan askılı muhafazaları IP66/NEMA 4X standardındadır, kesinlikle toz geçirmez ve su püskürtmelerine karşı korumalıdır. EnviroDome dış mekan muhafazası, paslanmaya mükemmel seviyede dayanıklılık sağlayacak şekilde komple yeniden tasarlanmıştır. Dış müdahalelere karşı geliştirilmiş koruma Sağlam bir polikarbon Dome camı, gömme cıvatalar ve Dome camı menteşesi, tüm muhafazalarında standart olarak bulunmaktadır.

10 10 Akıllı özellikler ileri zekanın eseri Modüler Kamera Sisteminin akıllı bir sistem olmasının gerçek nedeni işlemci modülüdür. Mevcut tüm Dome kameralar arasında en fazla -gelişmiş- işlevselliğe sahip olanı için 500i Serisi işlemcilere göz atın. Dahili görüntü sabitleme, hareket algılama ve gelişmiş alarm yönetimi kuralları motoru ile 500i, CCTV sektöründe rakipsizdir. Bu gelişmiş özelliklere şu anda ihtiyaç duymuyor olsanız bile, yeni 'un modülerliği sayesinde sisteminizi kolayca ve hızlı bir biçimde yenileyerek gelecekte bu özelliklere sahip olabilirsiniz. Sanal maskeleme teknolojisinin kullanıldığı AutoTrack II, sallanan ağaç dallarından ya da hareket eden diğer nesnelerden etkilenmeden hassas bir biçimde objeleri takip eder. AutoTrack II Bosch'un sıra dışı ve ödüllü hareket izleme sistemi olan AutoTrack, 500i Serisi'nde daha da geliştirilmiştir. Gerçek zamanlı video işleme özelliği ile son derece düzgün nesne izleme sağlayan gelişmiş bir DSP'ye sahiptir. Yeni AutoTrack II özelliği aynı zamanda görüntü, maskelemenin arkasına geçse dahi bir objeyi kesintisiz olarak izleyebilme yeteneğine sahiptir. Sistem aynı zamanda Bosch un, görünmez maskeler oluşturarak söz konusu alandaki her türlü hareketin göz ardı edilebilmesini sağlayan eşsiz sanal maskeleme teknolojisini kullanır. Bu sayede AutoTrack II, iç mekan ve dış mekan uygulamaları için ideal olan arka plandaki, konu ile ilgisiz hareketleri göz ardı edebilir. Video Hareket Algılama (VMD) 500i Serisinde hareket algılama yazılımı, hareketin algılanması gereken preset bölgelerinde bir ilgi alanı oluşturacak şekilde konfigüre edilebilir. VMD, rakip kameralarda kullanılan odaklanma motorunun hareketine dayanan algılama yöntemlerine göre çok daha hassastır. VMD aynı zamanda, Bosch sanal maskeleme teknolojisinden faydalanarak belirli hareket alanlarını göz ardı edebilir.

11 11 500i Serisinde bulunan gelişmiş görüntü sabitleme yazılımı ile kameranın titremesi engellenmekte ve son derece net görüntüler elde edilmektedir. Görüntü Maskeleme Üstün Görüntü Maskeleme Standart maskelerin aksine bu maskeler üç, dört veya beş köşeli olarak konfigüre edilebilmekte ve böylece daha karmaşık şekiller kapsanabilmektedir. Aynı zamanda siyah, beyaz veya flu maskeler arasında seçim yapabilirsiniz; bu seçenek, gizliliğin önemli olduğu ancak hareket algılamasına devam edilmesi gereken durumlar içindir. Dijital Görüntü Sabitleme Zoom aralıkları genişledikçe, görüntü sabitleme daha da önemli hale gelmektedir. 500i Serisinin görüntü sabitleme algoritmaları, kameranın titremesini engelleyerek son derece net görüntüler elde edilmesini sağlamaktadır. Bosch bu netliği, kamera hassasiyetini ya da görüntü kalitesini azaltmadan sağlamaktadır. Gelişmiş Alarm Kontrolü Esneklik konusundaki bu yeni anlayış ile alarm kontrolü standart uygulamaların çok ötesindedir. En temel biçimiyle bir kural, hangi girdilerin hangi çıktıları etkinleştirmesi gerektiğini tanımlar. Daha karmaşık ifadeyle bir kural, bir Dome fonksiyonu gerçekleştirmek üzere girdilerin ve özel klavye komutlarının her türlü kombinasyonuyla programlanabilir. Programlanabilecek kombinasyonların pratikte sınırı bulunmamaktadır; bu da, standart Dome yazılımının tüm uygulamalara uyarlanabilmesini sağlar.

12 12 IP esnekliği ve entegrasyonu ile yatırımınızdan maksimum ölçüde faydalanırsınız Yeni Modüler Kamera Sistemi aynı zamanda IP özelliklidir; standart analog sistemler ile dijital video çözümlerinin gelişmiş avantajları arasında mükemmel bir teknoloji köprüsüdür. Diğer IP Dome ların aksine Bosch da herhangi bir fonksiyon kaybı yaşanmaz. Erişim ve iletişim olanaklarını artırırken ihtiyacınız olan tüm özellikleri koruyun. kameraları, MPEG-4 kodlama ve sıkıştırma algoritmalarını kullanarak aynı zamanda saniyede 30 görüntüye kadar yükselen hızlarda DVD kalitesinde 4CIF çözünürlüğe sahip görüntüler iletebilir ve kaydedebilir. Üçlü akış, bantgenişliği kısıtlama ve multitasking özellikleri ile en iyi görüntü kalitesi ve çözünürlük elde edilirken bant genişliği ve kayıt olanaklarından en verimli şekilde faydalanılır., komple IP dönüşümüne hazır olmayanlar için gerçek hibrid bağlantı sağlamaktadır. IP ve analog formatların eşzamanlı olarak desteklenmesi sayesinde, IP'ye geçişi kendi koşullarınızla gerçekleştirebilmenizi sağlamaktadır. Siz bir IP ye geçiş stratejisini belirlerken analog teknolojilere yapmış olduğunuz büyük ölçekli yatırımlar korunmaktadır. Daha sonra kendi belirlemiş olduğunuz hızla, her seferde bir kamera veya toplu olarak IP'ye geçebilirsiniz. Sizi bunlardan birini seçmeye zorlamak yerine, tüm seçenekleri sunuyoruz. Modüler Kamera Sistemi aynı zamanda Allegiant matris anahtarları, DiBos ve Divar dijital kayıt cihazları ve IP tabanlı video yönetim sistemi de dahil olmak üzere tüm Bosch CCTV ürünlerine kolayca entegre edilerek yaptığınız yatırımdan maksimum verim almanızı sağlar. Bosch ürünlerini bir araya getirmeniz, entegre ve bakım maliyeti düşük bir CCTV sistemi için tüm uygulamalarınızda tek bir sağlam üreticiye güvenmenizi sağlar.

13 13 PTZ Kamera PTZ Kamera Dinion Analog Kameralar IP PTZ Kamera Dinion IP Kameralar Dinion Analog Kameralar RAID-5 Saklama Dizisi VideoJet Enkoder ile Yerel Kayıt IP PTZ Kamera Dinion IP Kameralar DiBos Dijital Kayıt Cihazı AĞ Yerel Analog Monitör PTZ Kamera VIP Serisi Enkoder Uydu Dekoderi DiBos IP Kayıt Cihazı VIP Serisi Dekoder Allegiant Matris Anahtarı VIDOS Video Yönetim İş İstasyonu Analog Monitör DiBos Alıcı İş İstasyonu Allegiant Klavye VASA İş İstasyonu Modüler, diğer Bosch analog ve IP CCTV ürünlerine kolaylıkla entegre edilir.

14 14 Yalnızca Bosch'un geliştirebildiği bir çözüm CCTV konusunda hiçbir şirket, kökleri sektörün doğuşuna kadar giden Bosch kadar fazla deneyim sahibi değildir. Yaklaşık on yıl önce ilk entegre PTZ Dome kameralardan birini üretime dahil ettik ve o günden beri bu teknolojiyi geliştiriyoruz. Dahili otomatik takip teknolojisine sahip ilk 'u ve günümüzde ilk modüler Dome kamera platformunu biz geliştirdik. Dünyanın dört bir yanında binlerce sistem kurmuş olan Bosch, sektör lideridir. Dünyanın en büyük beş havalimanından dördünün yanı sıra, toplu taşıma merkezleri, resmi binalar, şehir merkezleri, kumarhaneler, hapishaneler, bankacılık kuruluşları, perakende satış mağazaları ve daha birçok yerde gözetim için güvenilir sistemleri kullanılmaktadır. Bosch ismi tüm dünyada kalite ile eş anlamlıdır.

15 15

16 Yaratıcılık ve Kalite Geleneği Bosch markası, 100 yıldan uzun bir süredir dünyanın her yerinde yaşam, teknoloji, kalite ve güven ile anılıyor. Bosch Güvenlik Sistemleri sizlere CCTV, IP Video, yangın alarm, hırsız alarm, sosyal alarm, bina yönetim sistemleri ile seslendirme, kongre ve simultane tercüme sistemleri alanlarında çözümler sunuyor. Dünya çapında bir marka olarak; yüksek hizmet ve destek anlayışımız ile yaratıcı teknolojiler alanında size destek olmaya hazırız. Güvenilir çözümlere ihtiyacınız olduğunda, Bosch u seçin. Bosch Security Systems Daha fazla bilgi için lütfen adresini ziyaret ediniz yada adresine mail atınız. Bosch Security Systems, 2007 Hollanda da basılmıştır Değişiklik yapma hakkı saklıdır VS-FP-tr-01_F01U518315_02

Modüler AutoDome Kamera Sistemi Referans Kılavuzu

Modüler AutoDome Kamera Sistemi Referans Kılavuzu Modüler AutoDome Kamera Sistemi Referans Kılavuzu 2 Modüler AutoDome Kamera Sistemi İçindekiler 4 6 7 16 18 22 24 25 28 32 Giriş AutoDome Seçimi Modül Seçenekleri Doğru AutoDome Seçimi AutoDome Kitinin

Detaylı

AutoDome 200 Serisi PTZ Kamera Sistemi

AutoDome 200 Serisi PTZ Kamera Sistemi Kapalı Devre TV AutoDome 200 Serisi PTZ Kamera Sistemi AutoDome 200 Serisi PTZ Kamera Sistemi Ekonomik, yüksek hızlı PTZ Dome Değiştirebilir CPU'lar, kameralar, muhafazalar, iletişim,ve montaj elemanları

Detaylı

Kamera Referans Kılavuzu

Kamera Referans Kılavuzu Kamera Referans Kılavuzu İçindekiler Seçim tabloları 4 FlexiDome I ve II kameralar 10 Flexidome VF Değişken odaklı güvenlik kameraları 12 FlexiDome XT+ ve XF darbelere karşı korumalı güvenlik kameraları

Detaylı

Kullanım rahatlığı sağlayacak nitelikte Profesyonel video kayıt ve yönetimi

Kullanım rahatlığı sağlayacak nitelikte Profesyonel video kayıt ve yönetimi Kullanım rahatlığı sağlayacak nitelikte Profesyonel video kayıt ve yönetimi 2 Bosch Recording Solutions Herkes için yüksek kaliteli çözümler Geniş kayıt çözümleri ürün yelpazemizden uygulamanıza en uygun

Detaylı

Bosch Güvenlik Sistemleri Gönül rahatlığınız için kaliteli ürünler

Bosch Güvenlik Sistemleri Gönül rahatlığınız için kaliteli ürünler Bosch Güvenlik Sistemleri Gönül rahatlığınız için kaliteli ürünler 2 Birlikte kendinizi güvende hissedeceğiniz bir firma Bosch Güvenlik Sistemleri'nin üstlendiği sorumluluk, risk altında olan ister can

Detaylı

MIC 550 Serisi Sağlam, dış mekan hareketli pan-tilt-zoom kamera

MIC 550 Serisi Sağlam, dış mekan hareketli pan-tilt-zoom kamera MIC 550 Serisi Sağlam, dış mekan hareketli pan-tilt-zoom kamera 2 MIC 550 Serisi Video güvenlik sektöründe standartları belirler Video güvenlik sistemleri içerisinde bulunduğu ortamla uyumlu görünümde

Detaylı

Dikkatinizi yoğunlaştırın Bosch Akıllı Video Analizi

Dikkatinizi yoğunlaştırın Bosch Akıllı Video Analizi Dikkatinizi yoğunlaştırın Bosch Akıllı Video Analizi 2 Ve harekete geçin Bosch Akıllı Video Analizi ile Sisteminiz ne kadar az veya ne kadar çok kamera kullanıyor olursa olsun, her şeyi etkin şekilde izlemek

Detaylı

İşyerinizi her yerden güvenli kılın. DiBos Dijital Kayıt Cihazları

İşyerinizi her yerden güvenli kılın. DiBos Dijital Kayıt Cihazları İşyerinizi her yerden güvenli kılın DiBos Dijital Kayıt Cihazları Güvenlik yaklaşımınıza benzersiz entegrasyon sağlar Bosch Güvenlik Sistemleri nden DiBos; ağ üzerinden gözetim ve dijital kayıt yapılmasını

Detaylı

BOSCH GÜVENLİK AMAÇLI KAMERA MODEL TÜRKÇE TANITMA VE KULLANMA KILAVUZU. VG4 514 Serisi tüm modeller. VG4 152 Serisi tüm modeller

BOSCH GÜVENLİK AMAÇLI KAMERA MODEL TÜRKÇE TANITMA VE KULLANMA KILAVUZU. VG4 514 Serisi tüm modeller. VG4 152 Serisi tüm modeller BOSCH GÜVENLİK AMAÇLI KAMERA TÜRKÇE TANITMA VE KULLANMA KILAVUZU MODEL VG4 151 Serisi tüm modeller VG4 152 Serisi tüm modeller VG4 153 Serisi tüm modeller VG4 154 Serisi tüm modeller VG4 211 Serisi tüm

Detaylı

AutoDome 800 Serisi HD PTZ Kamera

AutoDome 800 Serisi HD PTZ Kamera Video AutoDome 800 Serisi HD PTZ Kamera AutoDome 800 Serisi HD PTZ Kamera www.boschsecurity.com/tr u u 30 resim/saniyede (ips) HD 1080p çözünürlük 240x zoom (20x optik, 12x dijital) u u u Dörtlü video

Detaylı

DCN Kablosuz Kongre Sistemi Toplantı yapılan her yerde...

DCN Kablosuz Kongre Sistemi Toplantı yapılan her yerde... DCN Kablosuz Kongre Sistemi Toplantı yapılan her yerde... 2 DCN Kablosuz Kongre Sistemi Kablosuz Kongre Sistemi kolaylık ve esneklikte son nokta Modern, gelecek teknolojisiyle uyumlu çözüm Mekanı hiç etkilemeyen

Detaylı

Odak noktamız en fazla ihtiyacınız olan yerlerde güvenlikle ilgili yenilik yapmaktır

Odak noktamız en fazla ihtiyacınız olan yerlerde güvenlikle ilgili yenilik yapmaktır Odak noktamız en fazla ihtiyacınız olan yerlerde güvenlikle ilgili yenilik yapmaktır 2 Video Gözetim Sistemleri Video Gözetim Sistemleri 3 Bosch Güvenlik Sistemleri geniş bir güvenlik ve iletişim çözümleri

Detaylı

420 Serisi Otomatik Yangın Dedektörü Akıllı algılama. Üstün koruma. Çift Işın Teknolojisi ile Üst düzey hassasiyet

420 Serisi Otomatik Yangın Dedektörü Akıllı algılama. Üstün koruma. Çift Işın Teknolojisi ile Üst düzey hassasiyet 420 Serisi Otomatik Yangın Dedektörü Akıllı algılama. Üstün koruma. Çift Işın Teknolojisi ile Üst düzey hassasiyet 2 420 Serisi Otomatik Yangın Dedektörü Üstün koruma için akıllı algılama Çift Işın Teknolojisi

Detaylı

Güvenlik için tasarlandı.

Güvenlik için tasarlandı. Güvenlik için tasarlandı. Sony Professional Video Güvenlik Ürün Kataloğu SÜRÜM 7 www.pro.sony.eu/videosecurity 1 GİRİŞ lü güvenliğin geleceği burada İçindekiler Önemli Özellikler IP Kutu Tipi lar IP Mini-dome

Detaylı

420 Serisi Duman Çekiş Dedektörleri Çok erken algılama gerektiren özel ortamlar

420 Serisi Duman Çekiş Dedektörleri Çok erken algılama gerektiren özel ortamlar 420 Serisi Duman Çekiş Dedektörleri Çok erken algılama gerektiren özel ortamlar 2 Duman Çekiş Dedektörleri: Yüzde yüz garantili yatırım Bosch duman çekiş sistemi ile yatırımlarınızı aktif şekilde koruyun

Detaylı

TruVision Platform Çözümleri. Safety Security Certainty

TruVision Platform Çözümleri. Safety Security Certainty TruVision Platform Çözümleri Safety Security Certainty Video kayıt cihazlarımız sayesinde izleme dünyasıyla tanışın Video işlemede artık analogdan dijitale geçiş zamanının geldiği bir sır değil. NVR ürünlerimiz

Detaylı

Bosch Plena Genel Seslendirme Çözümleri Ses yönetimine esnek bir yaklaşım

Bosch Plena Genel Seslendirme Çözümleri Ses yönetimine esnek bir yaklaşım Bosch Plena Genel Seslendirme Çözümleri Ses yönetimine esnek bir yaklaşım 2 Plena Genel Seslendirme Çözümleri Kolay genişletilebilir genel seslendirme sisteminiz Yerel süper market, daha büyük bir mağaza

Detaylı

AutoDome Junior HD PTZ Kamera

AutoDome Junior HD PTZ Kamera Video AtoDome Jnior HD PTZ Kamera AtoDome Jnior HD PTZ Kamera HD 1080p ve 720p çözünürlükleri 160x zoom (10x optik, 16x dijital) Dörtlü video akışı, eşzamanlı H.264, M-JPEG ve JPEG video akışları olştrr

Detaylı

IP VĐDEO GÜVENLĐK SĐSTEMLERĐNDE TASARIM KRĐTERLERĐ VE AKILLI GÖRÜNTÜ ĐÇERĐK ANALĐZĐNĐN (IVA) ETKĐLERĐ

IP VĐDEO GÜVENLĐK SĐSTEMLERĐNDE TASARIM KRĐTERLERĐ VE AKILLI GÖRÜNTÜ ĐÇERĐK ANALĐZĐNĐN (IVA) ETKĐLERĐ IP VĐDEO GÜVENLĐK SĐSTEMLERĐNDE TASARIM KRĐTERLERĐ VE AKILLI GÖRÜNTÜ ĐÇERĐK ANALĐZĐNĐN (IVA) ETKĐLERĐ Hayri YILDIRIM hayri.yildirim@tr.bosch.com Bosch Güvenlik Sistemleri, Bosch Sanayi ve Ticaret A.Ş.

Detaylı

Bosch Güvenlik Sistemleri'nden Hava Alanları için Güvenilir Çözümler

Bosch Güvenlik Sistemleri'nden Hava Alanları için Güvenilir Çözümler Yıl Bosch Güvenlik Sistemleri'nden Hava Alanları için Güvenilir Çözümler Emniyet, Güvenlik ve İletişim Ürünleri Yaşam için teknoloji Dev bir Sorumluluk Hava alanlarının güvenlikle ilgili sorunları nasıl

Detaylı

"Alarm Paneli Devrede" Easy Series Güvenlik Paneli Güvenliği kolaylaştırır şimdi wlsn özelliğine sahip* * kablosuz Yerel Güvenlik Ağı

Alarm Paneli Devrede Easy Series Güvenlik Paneli Güvenliği kolaylaştırır şimdi wlsn özelliğine sahip* * kablosuz Yerel Güvenlik Ağı "Alarm Paneli Devrede" Easy Series Güvenlik Paneli Güvenliği kolaylaştırır şimdi wlsn özelliğine sahip* * kablosuz Yerel Güvenlik Ağı 2 Önce güvenlik Doğal olarak, ev veya küçük iş yeriniz için mümkün

Detaylı

ÖĞRENME FAALİYETİ 1 1. KAMERALAR

ÖĞRENME FAALİYETİ 1 1. KAMERALAR ÖĞRENME FAALİYETİ 1 AMAÇ ÖĞRENME FAALİYETİ 1 Her türlü binada kapalı devre kamera kontrol sistemi tesisatında kullanılan kameraların çalışmasını çeşitlerini, aparatlarını ve bağlantılarını öğreneceksiniz.

Detaylı

Bosch DCN NG Uygulama Broşürü

Bosch DCN NG Uygulama Broşürü Bosch DCN NG Uygulama Broşürü Güçlü yeni yazılım paketiyle! DCN Yeni Nesil DCN Yeni Nesil kongre sistemleri: Her türlü büyüklükte konferanslar için uygun sistem mimarisi DCN Sistemi, en büyük uluslararası

Detaylı

MOBOTIX Ürünleri. Yüksek Çözünürlüklü Video Çözümleri yüksek çözünürlükle, dijital ve hesaplı kayıt MOBOTIX MOBOTIX TR 10/12

MOBOTIX Ürünleri. Yüksek Çözünürlüklü Video Çözümleri yüksek çözünürlükle, dijital ve hesaplı kayıt MOBOTIX MOBOTIX TR 10/12 TR 10/12 MOBOTIX Ürünleri The HiRes Video Company S14 İlk kez bu baskıda: FlexMount Kamera S14 Arayüz kutuları MxAnalytics Video Analizi Yüksek Çözünürlüklü Video Çözümleri yüksek çözünürlükle, dijital

Detaylı

wlsn* çift yönlü kablosuz iletişim Daha fazla güvenlik için hızlı yöntem

wlsn* çift yönlü kablosuz iletişim Daha fazla güvenlik için hızlı yöntem wlsn* çift yönlü kablosuz iletişim Daha fazla güvenlik için hızlı yöntem * kablosuz Yerel Güvenlik Ağı 2 wlsn nedir? Bosch Güvenlik Sistemleri nin kablosuz Local Security Network wlsn çözümü, en sok teknoloji

Detaylı

Blue Line Hareket Dedektörleri Algılamak Güçlü Kılar

Blue Line Hareket Dedektörleri Algılamak Güçlü Kılar Blue Line Hareket Dedektörleri Algılamak Güçlü Kılar Güvenilir çözüm Blue Line Gen 2 Hareket Dedektörleri Güvende tutmak istediğiniz yer bir ev de olsa, perakende mağaza veya farklı bir ticari işletme

Detaylı

Motorola ES400. Global 3.5G Kurumsal Dijital Asistan (EDA) Mobil çalışanlara sadece bilgi vermek yerine tam yetkili olmalarını sağlamak.

Motorola ES400. Global 3.5G Kurumsal Dijital Asistan (EDA) Mobil çalışanlara sadece bilgi vermek yerine tam yetkili olmalarını sağlamak. Motorola ES400 Global 3.5G Kurumsal Dijital Asistan (EDA) Mobil çalışanlara sadece bilgi vermek yerine tam yetkili olmalarını sağlamak. Sadece tek bir CİHAZLA mağazayı daha iyi yönetebilirim. ES400 ile,

Detaylı

Yıl Bosch Güvenlik Sistemleri'nden Temel Altyapı Tesisleri ile ilgili Güvenilir Çözümler Emniyet, Güvenlik ve İletişim Ürünleri Yaşam için teknoloji

Yıl Bosch Güvenlik Sistemleri'nden Temel Altyapı Tesisleri ile ilgili Güvenilir Çözümler Emniyet, Güvenlik ve İletişim Ürünleri Yaşam için teknoloji Yıl Bosch Güvenlik Sistemleri'nden Temel Altyapı Tesisleri ile ilgili Güvenilir Çözümler Emniyet, Güvenlik ve İletişim Ürünleri Yaşam için teknoloji 2 Dev bir Sorumluluk Temel altyapı tesislerinin güvenlikle

Detaylı

Bosch Güvenlik Sistemlerinden Tren İstasyonları için Güvenilir Çözümler

Bosch Güvenlik Sistemlerinden Tren İstasyonları için Güvenilir Çözümler Yıl Bosch Güvenlik Sistemlerinden Tren İstasyonları için Güvenilir Çözümler Emniyet, Güvenlik ve İletişim Ürünleri Yaşam için teknoloji 2 Dev bir Sorumluluk Tren istasyonlarının güvenlikle ilgili sorunları

Detaylı

TÜRKÇE TANITMA VE KULLANMA KILAVUZU

TÜRKÇE TANITMA VE KULLANMA KILAVUZU TÜRKÇE TANITMA VE KULLANMA KILAVUZU ÜRÜN CİNSİ: GÜVENLİK AMAÇLI KAMERA MARKA: AXİS MODELLER M SERİSİ TÜM MODELLER Bu Türkçe Tanıtma ve Kullanma Kılavuzu Anixter tarafından tercüme ettirilerek düzenlenmiştir.

Detaylı