GetInge 46 serisi. *Her zaman yanınızda. Always with you*

Ebat: px
Şu sayfadan göstermeyi başlat:

Download "GetInge 46 serisi. *Her zaman yanınızda. Always with you*"

Transkript

1 GetInge 46 serisi YIKAYICI DEZENFEKTÖRLER *Her zaman yanınızda Always with you*

2 Kaç tane yeniden kullanılabilir parçayı işlemeniz gerekiyor? Bu parçaların türü nedir? Getinge 46 serisi ihtiyaçlarınıza tam olarak uyan makineler sağlamaktadır. İlave seçenekler Akış takibi deterjan pompalarından gelen akışı ölçmek ve ayarlanan miktar henüz dağıtılmamışsa prosesi durdurmak için. Yazıcı ayrı veya makineye takılmış biçimde. İlave doz pompaları iki pompa standart olarak verilmektedir ancak bunların yanı sıra Getinge 46-2 ye yalnızca bir tane isteğe bağlı ilave pompa takılabilirken, Getinge 46-5 ve 46-4 e iki ilave pompa takılabilir. Kapak plakaları bariyere yerleştirmek için. Basınç takibi su basıncını kontrol eder. Gider soğutması atılan suyu soğutur. Yumuşak su valfi son durulama suyu için Yumuşak su pompası düşük basınçlı son durulama suyu için Filtre takibi steril filtreyi kontrol eder İletkenlik kontrolü son durulama suyunda, dolayısıyla da dezenfekte edilmiş malzemelerde deterjan artığı kalmadığını doğrulamak için. Akustik sinyal alarm durumunda.

3 Getinge 46 serisi 3 Ne fazla ne de az Yeni Getinge 46 serisi yıkayıcı dezenfektörler, sağlık sektöründeki tüm ihtiyaçlara tam olarak uygundur. İşlemeniz gereken malzeme türüne ve miktarına bağlı olarak iki, dört veya beş katlı raftan birini seçin. Getinge 46 serisi; servisler, tıp merkezleri, cerrahi departmanlar ve merkezi sterilizasyon ünitelerine yönelik makineler içermektedir. Bu yıkayıcı dezenfektörler her türde yeniden kullanılabilir parçayı işleyebilir: karmaşık aletlerden servis malzemelerine kadar. Her türde tubuler alet temizlenebilir, dezenfekte edilebilir ve kurutulabilir. Uygun maliyetli bir seçim İhtiyaçlarınıza uygun aksesuarlara sahip bir yıkayıcı dezenfektör, İlk Günden itibaren uygun maliyetli olacaktır. Getinge 46 serisi her departman için uygun olan modeli sunmaktadır. Getinge 46-2 servisler ve tıp merkezleri için iki katlı yıkama rafı. Yüksek yıkama kapasitesi Getinge 46 serisi yıkayıcı dezenfektörler, küçük dış boyutlarına rağmen geniş yıkama kazanı sunmaktadır. Getinge 46-5 modelinin 5 katlı alet yıkama rafı, Getinge 46-4 ün ise 4 katlı yıkama rafı bulunmaktadır. Her raf ve sprey kolu yerinden çıkarılabilir. Sprey kolu fikstürleri başka aksesuarlarda, örneğin tubuler aletler gibi karmaşık aletlerin temizlenmesinde kullanılabilir. Getinge 46-4 cerrahi departmanlar ve daha küçük merkezi sterilizasyon üniteleri için dört katlı yıkama rafı Yıkayıcı dezenfektör Getinge 46 serisi Yıkama raf seviyesi Kazan yüksekliği Kazan genişliği Kazan derinliği Yükleme başına DIN 1/1 tepsileri* Yükleme başına SPRI II tepsileri* YIKAYICI DEZENFEKTÖR MODELİ mm 590 mm 660 mm 550 mm 550 mm 550 mm 620 mm 620 mm 620 mm * Tepsi büyüklüğü: 485x250x50 mm ** Tepsi büyüklüğü: 340x250x70 mm Getinge 46-5 daha geniş cerrahi alet setleri ve merkezi sterilizasyon üniteleri için beş katlı yıkama rafı.

4

5 Getinge 46 serisi 5 En son teknolojinin keyfini çıkarın Eşsiz Getinge 46 serisi, kullanıcılarımızdan gelen yorumların ve endüstriyel tasarımcılarımızın dikkatli bir şekilde düşünerek ortaya koydukları fikirlerin bir ürünüdür. Hijyenik ve ergonomik çözümler, maksimum kullanıcı güvenliği için yerleşik alarmlar da dahil olmak üzere en son teknolojiyle bir araya getirilmiştir. Tüm standartlara uygun Getinge 46 serisi üstün temizleme ve dezenfeksiyon sunar. Bu yıkayıcı dezenfektörler, ISO EN dahil olmak üzere günümüzün tüm ilgili standartlarına uygundur. Etkili ve ekonomik kurutma Getinge 46 serisindeki yıkayıcı dezenfektörler parçaların içini ve dışını etkili bir biçimde kurutur. Kurutma zamanı ve sıcaklığı kontrol paneli üzerinden her program için önceden ayarlanabilir. İşleve uygun tasarım Yeni Getinge 46 serisinin tasarımı, kullanıcılardan ve servis teknisyenlerinden iyi işleve dair alınan fikirlere dayanmaktadır: CAM KAPI prosesin baştan sona görsel olarak incelenmesini sağlar, tüm Getinge 46 serisi makinelerde standarttır. ERGONOMİK KOL kapının kolay açılmasını ve kapanmasını sağlar. DÜZ YÜZEYLER silinmeleri kolaydır, hijyenik olmayan kir tutucu alan yoktur. DAHA AZ PANEL çıkarılması kolaydır, ön taraftan bakıma uygundur ve temizlenmesi kolaydır. Kontrol sistemi Getinge 46 serisi yıkayıcı dezenfektörlerdeki prosesler PACS 350 kontrol sistemiyle korunmaktadır. Sistemin, her seferinde tatmin edici sonuçlar veren pek çok yerleşik güvenlik fonksiyonu ve takip seçeneği bulunmaktadır. Kullanımı kolay Programı seçmeniz ve start (başlat) tuşuna basmanız yeterlidir! Getinge 46 geri kalan her şeyi halledecektir! Ardından, yıkama ve dezenfeksiyon proseslerinin her aşamasında meydana gelen işlemleri ekranda anlaşılır bir dille yazılan metinler sayesinde takip edebilirsiniz. T-DOC ile bağlantı Getinge yıkayıcı dezenfektörlerde bir seçenek olarak bulunan Getinge T-DOC Döngü Sistemi, doğrudan arayüz oluşturarak en önemli makine verilerini gerçek zamanlı olarak gözden geçirmenize olanak tanır. Getinge T-DOC, makinelerinizden gelen proses bilgilerinin tamamını tek bir yerde saklayabilir. Bu, istediğiniz zaman herhangi bir prosesi grafik yoluyla veya sayısal biçimdeki log değerleri şeklinde inceleyebileceğiniz anlamına gelir. Hızla, güvenle ve basit şekilde!

6 LOADING EQUIPMENT 6 Getinge 46 serisi getinge 46-2 Servisler ve Tıp merkezleri için Getinge 46-2 yıkayıcı dezenfektör, servislerin ihtiyaçlarını karşılamak üzere özel olarak geliştirilmiştir. Yeniden sirküle edilen parçaları ve aletleri (tubuler olanlar dahil) iki katlı rafta temizler ve dezenfekte eder. Özel olarak uyarlanmış aksesuarlar (aşağıya bkz.) makinenin kapasitesini en yüksek düzeye çıkartır. Ergonomik kol İki katlı raf Cam kapı Prosesi izlemeyi kolaylaştırır. Hijyende yüksek standart Bakterilerin oluşabileceği katlanmış birleşme noktaları veya cepleri olmayan düz kazan. Basit temizleme Kir toplayacak harici vidalar bulunmamaktadır. Geniş kazan Y590xG550xD620 mm. Bakımı kolay Kolaylıkla çıkarılabilen paneller. Yerleşik saklama Farklı türde deterjanlar için. Küçük dış boyutlar Genişlik sadece 650 mm dezenfeksiyon odasında küçük yer kaplar. Dikkat! Getinge 46-2 nin boyutu eski Getinge 4656 ile aynıdır, dolayısıyla değişimi kolaydır. FOR THE WASHER-DISINFECTORS GETINGE 4656 AND 46-SERIES Geniş aksesuar yelpazesi Getinge 46 serisi için pek çok etkili ve zaman tasarruflu aksesuar bulunmaktadır. Bazıları bu broşürde gösterilmektedir ancak tüm seçenekleri görmek isterseniz lütfen Getinge 46 serisi aksesuar kataloğumuzu sipariş edin. Önceki Getinge 4656 aksesuarlarının yeni Getinge 46 serisiyle de uyumlu olduğuna dikkat edin.

7 Taslar 2 katlı raf Biberonlar L şekilli enjektör çubuğuna sahip alt yıkama rafı

8 LOADING EQUIPMENT 8 Getinge 46 serisi getinge 46-4 cerrahi DEPartmanlar için Getinge 46-4 cerrahi departmanların ve daha küçük merkezi sterilizasyon ünitelerinin ihtiyaçlarını karşılamak için özel olarak geliştirilmiştir. Her türlü malzemeyi dört katlı rafta temizler ve dezenfekte eder. Yerinden çıkarılabilir raf ve sprey kolundan oluşan her yıkama rafı her ihtiyaca göre uyarlanabilir. Tubuler aletler, 80 bağlantıya kadar alabilen MIS yıkama sepetine kolaylıkla yerleştirilebilir. AN yıkama sepeti, maksimum 12 tüpe sahip 4-6 AN seti kapasitesine sahiptir. Ergonomik kol Hijyende yüksek standart Bakterilerin oluşabileceği katlanmış birleşme noktaları veya cepleri olmayan düz kazan. Benzersiz kurutma ünitesi Etkili, hızlı ve enerji tasarruflu Isıtma elemanlarında son derece hızlı ısınma Enerji tasarruflu ısı değiştirici Cam kapı Prosesi izlemeyi kolaylaştırır. Dört katlı raf Basit temizleme Kir toplayacak harici vidalar bulunmamaktadır. Geniş kazan Y590xG550xD620 mm. Küçük dış boyutlar Genişlik sadece 650 mm dezenfeksiyon odasında küçük yer kaplar. Dikkat! Getinge 46-4 ün boyutu eski Getinge 4656 ile aynıdır, dolayısıyla değişimi kolaydır. Bakımı kolay Birkaç vidanın gevşetilmesi gereklidir. Yerleşik saklama Farklı türde deterjanlar için. FOR THE WASHER-DISINFECTORS GETINGE 4656 AND 46-SERIES Geniş aksesuar yelpazesi Getinge 46 serisi için pek çok etkili ve zaman tasarruflu aksesuar bulunmaktadır. Bazıları bu broşürde gösterilmektedir ancak tüm seçenekleri görmek isterseniz lütfen Getinge 46 serisi aksesuar kataloğumuzu sipariş edin. Önceki Getinge 4656 aksesuarlarının yeni Getinge 46 serisiyle de uyumlu olduğuna dikkat edin.

9 4 katlı alet yıkama rafı Evrensel alt yıkama rafı ve temel üst yıkama rafı AN yıkama rafı

10 LOADING EQUIPMENT 10 Getinge 46 serisi getinge 46-5 cerrahi DEPARTMANLAR VE MERKEZİ STERİLİZASYON ÜNİTELERİ için Getinge 46-5 daha geniş cerrahi alet setleri ve merkezi sterilizasyon ünitelerinin ihtiyaçlarını karşılamak üzere özel olarak geliştirilmiştir. Her türde malzemeyi beş katlı rafta temizler ve dezenfekte eder. Yerinden çıkarılabilir raf ve sprey kolundan oluşan her yıkama rafı farklı ihtiyaçlara göre uyarlanabilir. Tubuler aletler, 80 bağlantı kapasitesine sahip MIS yıkama sepetinde kolaylıkla temizlenebilir. AN yıkama sepeti, maksimum 12 tüplü 4-6 AN seti kapasitesine sahiptir. Benzersiz kurutma ünitesi Etkili, hızlı ve enerji tasarruflu Isıtma elemanlarında son derece hızlı ısınma Enerji tasarruflu ısı değiştirici Ergonomik kol Beş katlı raf Cam kapı Prosesi gözden geçirmeyi kolaylaştırır Hijyende yüksek standart Bakterilerin oluşabileceği katlanmış birleşme noktaları veya cepleri olmayan düz kazan. Temizlemesi kolay Kir toplayacak harici vidalar bulunmamaktadır. Geniş kazan Y660xG550xD620 mm. Küçük dış boyutlar Genişlik sadece 650 mm dezenfeksiyon odasında küçük yer kaplar. Dikkat! Getinge 46-5 in boyutu eski Getinge 4656 ile aynıdır, dolayısıyla değişimi kolaydır. Bakımı kolay Birkaç vidanın gevşetilmesi gereklidir. Yerleşik saklama Farklı türde deterjanlar için. FOR THE WASHER-DISINFECTORS GETINGE 4656 AND 46-SERIES Geniş aksesuar yelpazesi Getinge 46 serisi için pek çok etkili ve zaman tasarruflu aksesuar bulunmaktadır. Bazıları bu broşürde gösterilmektedir ancak tüm seçenekleri görmek isterseniz lütfen Getinge 46 serisi aksesuar kataloğumuzu sipariş edin. Önceki Getinge 4656 aksesuarlarının yeni Getinge 46 serisiyle de uyumlu olduğuna dikkat edin.

11 5 katlı alet yıkama rafı Konteyner yıkama rafı MIS yıkama rafı

12 1485 TR Göteborgstryckeriet Teknik ve yapısal değişiklikler yapma hakkını saklı tutarız. ENFEKSİYON KONTROLÜ İÇİN EKSİKSİZ ÇÖZÜMLER Getinge, sağlık bakımı ve yaşam bilimi sektörlerinde etkili temizleme, dezenfeksiyon ve sterilizasyon için çözümler üreten, alanında dünya lideri bir sağlayıcıdır. Müşterilerimizin daha düşük maliyetle daha iyi bakım hizmeti sunmalarına yardımcı olmak için çaba gösteriyoruz. Bunu, baştan sona düşünülmüş ve özelleştirilmiş çözümler sunarak yapıyoruz. Bu, mimari planlamadan ve eğitimden izlenebilirlik ve desteğe kadar uzanan yolda eksiksiz çözümlerimiz, uzun süreli bağlılığımız ve global varlığımızla müşterilerimizin yanında olduğumuz anlamına gelmektedir. Getinge Her zaman yanınızda. Getinge Sağlık Ürünleriİth İhr. Tic. Ve San. Ltd. Şti. Sahrayıcedid Mah. Halk sok. No:27 Golden Plaza A Blk Kat:6 D: Kozyatağı İstanbul Tel: Fax: GETINGE GROUP sağlık ve yaşam bilimlerinde kalitenin geliştirilmesine ve maliyet tasarrufuna katkıda bulunan ürün ve sistemlerin lider global sağlayıcısıdır. ArjoHuntleigh, GETINGE ve MAQUET adında üç marka altında çalışmaktayız. ArjoHuntleigh hasta hareketliliği ve yara tedavisi çözümlerine odaklanmaktadır. GETINGE, sağlık alanında enfeksiyon kontrolü için ve yaşam bilimlerinde ise kontaminasyonun önlenmesi için çözümler sağlamaktadır. MAQUET cerrahi müdahaleler ve yoğun bakım için çözümler, terapiler ve ürünler üzerinde uzmanlaşmıştır.

GETINGE wd46 Turbo çok daha hizli bir yikayici dezenfektör

GETINGE wd46 Turbo çok daha hizli bir yikayici dezenfektör GETINGE wd46 turbo çok daha hızlı bir yıkayıcı dezenfektör 2 Getinge WD46 Turbo Getinge WD46 Turbo 3 daha aziyla daha fazlasini yapmaniz için Kaynaklar sınırlı ve sağlık tesislerindeki verimlilik talepleri

Detaylı

GETINGE 46 serisi YIKAYICI DEZENFEKTÖRLER. Her zaman yanınızda

GETINGE 46 serisi YIKAYICI DEZENFEKTÖRLER. Her zaman yanınızda GETINGE 46 serisi YIKAYICI DEZENFEKTÖRLER İÇİN SINIRSIZ ESNEKLİKLE YÜKLEME EKİPMANI Her zaman yanınızda 2 Yükleme Ekipmanı istediğiniz GiBi BirLEŞTiriN GErEKTiĞiNDE DEĞiŞTiriN Alet setleri ve tepsiler

Detaylı

T-DOC CYCLE MAKINE VERI KAYITLARI DÖNGÜ PROSESLERINIZI DIJITAL HALE GETIRIN

T-DOC CYCLE MAKINE VERI KAYITLARI DÖNGÜ PROSESLERINIZI DIJITAL HALE GETIRIN T-DOC CYCLE MAKINE VERI KAYITLARI DÖNGÜ PROSESLERINIZI DIJITAL HALE GETIRIN 2 T-DOC Cycle DIJITAL DOKÜMANTASYON DÖNGÜ PARAMETRELERINIZI GERÇEK ZAMANLI OLARAK TAKIP EDIN Steril üretim prosesini belgelemek

Detaylı

GETINGE 86-SERİSİ daha akıllı bir yıkayıcı dezenfektör

GETINGE 86-SERİSİ daha akıllı bir yıkayıcı dezenfektör GETINGE 86-SERİSİ daha akıllı bir yıkayıcı dezenfektör Kullanıcı odaklı yelpazemizin bir parçası Akıllı kontrol parmağınızın ucunda Yeni Getinge 86-serisi daha akıllı bir yıkayıcı-dezenfektördür özellikle

Detaylı

GETINGE HS66 TURBO ÜSTÜN STERİLİZASYON

GETINGE HS66 TURBO ÜSTÜN STERİLİZASYON GETINGE HS66 TURBO ÜSTÜN STERİLİZASYON 2 Getinge HS66 Turbo yeni nesil sterilizatörlerle ilgili genel bilgi Getinge HS66 Turbo, enfeksiyon kontrolünde dünyanın lider markasının ürettiği, yeni nesil, son

Detaylı

optimum Steril malzeme iş AkıŞı için ekipmanlar

optimum Steril malzeme iş AkıŞı için ekipmanlar Sistem Aksesuarları Ürün kataloğu OPTİMUM STERİL MALZEME İŞ AKIŞI İÇİN EKİPMANLAR Enfeksiyon kontrolü, yüksek verimlilik ve işyerinde en iyi ergonomik rutinleri elde etmek için steril malzemelerin tüm

Detaylı

GETINGE CLEAN DETERJAN ÜRÜN SERİSİ MAKSİMUM PERFORMANS ELDE EDİN ONAYLI

GETINGE CLEAN DETERJAN ÜRÜN SERİSİ MAKSİMUM PERFORMANS ELDE EDİN ONAYLI ren uygun temizleme ve perfo GETINGE CLEAN DETERJAN ÜRÜN SERİSİ MAKSİMUM PERFORMANS ELDE EDİN mans için test edilmiştir. ciso 15883 ONAYLI 2 GETINGE CLEAN GETINGE CLEAN TEMİZLEME SORUNLARINIZA ÇÖZÜM Temiz

Detaylı

Küçük Devler ve Octoplus Yıkama, Kurutma, Ütüleme

Küçük Devler ve Octoplus Yıkama, Kurutma, Ütüleme Küçük Devler ve Octoplus Yıkama, Kurutma, Ütüleme Miele Yıkama, Kurutma, Ütüleme Verimli ve geniş kapsamlı çamaşır bakımını garanti eder Daima Daha İyi Miele kalite demektir. Daima Daha İyi sloganı 110

Detaylı

Giyotin Tip Bulaşık Makineleri

Giyotin Tip Bulaşık Makineleri Giyotin Tip Bulaşık Makineleri Descrizione: Logo Green&clean Data: 17/7/2012 TAV_04 2 green&clean bulaşık makineleri Her zaman biraz daha fazlası Verimlilik, Kulanımda Basitlik ve Performans Bir bulaşık

Detaylı

Üç adımda sahip olmak istediğiniz makineye

Üç adımda sahip olmak istediğiniz makineye Setaltı bulaşık makineleri UC Serisi Üç adımda sahip olmak istediğiniz makineye UC-XL UC-L UC-M UC-S Önsöz Değerli gastronomlar, Son yıllarda gastronomi dünya çapında hızla değişim ve gelişim gösterdi.

Detaylı

MULTIVAC vakum makineleri üreticileri arasında lider konumundadır. Ürün portföyümüz tezgah üstü ve tezgahlı vakum makinelerini, hazneli vakum

MULTIVAC vakum makineleri üreticileri arasında lider konumundadır. Ürün portföyümüz tezgah üstü ve tezgahlı vakum makinelerini, hazneli vakum Vakum Makineleri MULTIVAC vakum makineleri üreticileri arasında lider konumundadır. Ürün portföyümüz tezgah üstü ve tezgahlı vakum makinelerini, hazneli vakum makinelerini ve konveyörlü bant makinelerini

Detaylı

Banyo ve Zemin için Viega Drenaj Teknolojisi.

Banyo ve Zemin için Viega Drenaj Teknolojisi. Banyo ve Zemin için Viega Drenaj Teknolojisi. 2 Viega. Çok daha iyi bir fikir! Bazı şeyler vardır ki, hiç geçmişte kalmazlar. Aradan 110 yıl geçse bile. Viega da inovasyon ve girişimcilik ruhu gecmiştekinden

Detaylı

Hizmet yelpazesi. Hizmet yelpazesi. Daha yüksek üretim verimliliği için ileri teknoloji ürünü enjeksiyon kalıplama çözümleri. www.arburg.

Hizmet yelpazesi. Hizmet yelpazesi. Daha yüksek üretim verimliliği için ileri teknoloji ürünü enjeksiyon kalıplama çözümleri. www.arburg. Hizmet yelpazesi Hizmet yelpazesi Daha yüksek üretim verimliliği için ileri teknoloji ürünü enjeksiyon kalıplama çözümleri www.arburg.com Etkili enjeksiyon kalıplama için ARBURG Ürün tasarımı Üretim planlaması

Detaylı

Miniload Kutulu/kolili ürünler için otomatik depolama sistemleri

Miniload Kutulu/kolili ürünler için otomatik depolama sistemleri Miniload Kutulu/kolili ürünler için otomatik depolama sistemleri Kutulu / kolili ürünler için tam otomatik depolama sistemleri Depolama işlemleri, tedarik zinciri yönetiminde ve dolayısıyla işletmelere

Detaylı

Yeni BLS-NEO Son derece verimli ve esnek.

Yeni BLS-NEO Son derece verimli ve esnek. Yeni BLS-NEO Son derece verimli ve esnek. Global powerhouse local solution provider. baykal.com.tr Yeni BLS-NEO Yüksek üretkenlik Hassas kabiliyet. Kurulduğu 1950 yılından bu yana metal sac işleme makineleri

Detaylı

Ürün Kataloğu 2011/2012

Ürün Kataloğu 2011/2012 Ürün Kataloğu 2011/2012 Doku Takip Cihazları Doku Gömme Cihazları Mikrotomlar Kriyostatlar Su Banyosu & Lam Isıtıcı Boyama Sistemleri Kapama Cihazı Sitosantrifüj biçimli tasarım. dinamik gelenek. SLEE

Detaylı

Kompakt Boyutlar, Yüksek Kapasite

Kompakt Boyutlar, Yüksek Kapasite Logamax Buderus Plus GB162 Yoğuşmalı Duvar Kazan Tipi Yoğuşmalı Kazan 65-100 kw Logamax plus GB162 Kompakt Boyutlar, Yüksek Kapasite 1 Logamax plus GB162 Performansı, memnuniyetinizi artıracak. Kaliteli

Detaylı

Kompakt Boyutlar, Yüksek Kapasite Fine sort wie nobel begoren ist pandore Dem form inte heller miedom. 65-100 kw. Ergo winston hanse

Kompakt Boyutlar, Yüksek Kapasite Fine sort wie nobel begoren ist pandore Dem form inte heller miedom. 65-100 kw. Ergo winston hanse [ Hava ] [ Su ] [ Toprak ] Ergo winston hanse Flicka Buderus are sweet Duvar also Tipi och Yoğuşmalı ganska weder Kazan 65-100 kw [ Buderus ] Kompakt Boyutlar, Yüksek Kapasite Fine sort wie nobel begoren

Detaylı

Hänel Rotomat endüstriyel karuseller: Verimli depolama, optimize erişim zamanları, ergonomik malzeme taşıma

Hänel Rotomat endüstriyel karuseller: Verimli depolama, optimize erişim zamanları, ergonomik malzeme taşıma Hänel Rotomat endüstriyel karuseller: Verimli depolama, optimize erişim zamanları, ergonomik malzeme taşıma Dünyayı harekete geçiren fikirler 2 13 1 15 9 8 12 11 16 7 10 5 14 6 3 4 Hänel Rotomat endüstriyel

Detaylı

Havalı diyafram pompalar

Havalı diyafram pompalar Havalı diyafram pompalar Genel Bilgiler Tapflo güvenilir pompa seçiminiz TAPFLO TÜRKİYE Türkiye satış ofisi - Tapflo Makina Yapı Endüstri Sanayi ve Dış Ticaret Ltd. Şti. ünvanı ile Ocak 007 yılında kurulmuştur.

Detaylı

Clasimat. Otomatik Dikey (Asansörlü) Depolama Sistemi

Clasimat. Otomatik Dikey (Asansörlü) Depolama Sistemi Clasimat Otomatik Dikey (Asansörlü) Depolama Sistemi Otomatik Dikey (Asansörlü) Depolama Sistemi Clasimat; bir mekik ve ayırıcı / kaldırıcı bir mekanizma sayesinde ürünlerin giriş ve çıkışının otomatik

Detaylı

EcoCCore. Solvent Bazlı Temİzlİkte Yenİ Boyut. www.durr.com

EcoCCore. Solvent Bazlı Temİzlİkte Yenİ Boyut. www.durr.com EcoCCore Solvent Bazlı Temİzlİkte Yenİ Boyut www.durr.com Temİzleme Prosesİne Değer Değer Katar Katar Parça yüzey kalitesine artan taleplerden dolayı, endüstriyel temizlik yöntemlerinin gittikçe karmaşıklaşan

Detaylı

Kardex Remstar Megamat RS Etkin, ihtiyaca yönelik depolama ve toplama süreçleri için otomatik, dikey depolama sistemleri

Kardex Remstar Megamat RS Etkin, ihtiyaca yönelik depolama ve toplama süreçleri için otomatik, dikey depolama sistemleri Standard Solution Vertical Carousel Kardex Remstar Megamat RS Etkin, ihtiyaca yönelik depolama ve toplama süreçleri için otomatik, dikey depolama sistemleri Standard Solution Vertical Carousel Kardex Remstar

Detaylı

grundfos endüstriyel çözümler yiyecek Grundfos la işlerinizi geliştirin

grundfos endüstriyel çözümler yiyecek Grundfos la işlerinizi geliştirin grundfos endüstriyel çözümler yiyecek YİYECEK İŞLEME POMPALARI Grundfos la işlerinizi geliştirin 1 Hizmetimizin 150 yılı Grundfos, her endüstriyel uygulama için geniş pompa yelpazesi ile dünyadaki en büyük

Detaylı

62192 I TechTouch 63109 HIT 62105 H

62192 I TechTouch 63109 HIT 62105 H BULAŞIK MAKİNELERİ BULAŞIK MAKİNELERİ BULAŞIK MAKİNELERİ TASARRUFUNDA DÜNYA REKORTMENİ 2192 I TechTouch 3109 HIT 2105 H 31 HSBJ Parmak İzi Kalmayan İnoks Otomatik Yıkama Programı Otomatik 40-70 Yük Sensörü

Detaylı

Modern konfor. Geberit AquaClean. Geberit Tesisat Sistemleri Tic. Ltd. Şti Koşuyolu Cad. No:33 34718 Kadıköy / İstanbul

Modern konfor. Geberit AquaClean. Geberit Tesisat Sistemleri Tic. Ltd. Şti Koşuyolu Cad. No:33 34718 Kadıköy / İstanbul Geberit Tesisat Sistemleri Tic. Ltd. Şti Koşuyolu Cad. No:33 34718 Kadıköy / İstanbul T +90 216 340 82 73 F +90 216 340 82 79 sales.tr@geberit.com www.geberit.com.tr Modern konfor. int.tr 15015-13/130

Detaylı

Trinergy Cube, 150 kw - 3 MW. Güç Devriminin de Ötesinde

Trinergy Cube, 150 kw - 3 MW. Güç Devriminin de Ötesinde Trinergy Cube, 150 kw - 3 MW Güç Devriminin de Ötesinde Emerson şirketinin bir bölümü olan Emerson Network Power müşterilerin yararına yenilikçi çözümler sunmak için teknoloji ile tasarımı birleştiren

Detaylı

ÇAMAŞIR VE KURUTMA MAKİNELERİ

ÇAMAŞIR VE KURUTMA MAKİNELERİ ÇAMAŞIR VE KURUTMA MAKİNELERİ 2012 ÇAMAŞIR MAKİNELERİ ÇAMAŞIR MAKİNELERİ 9127 N 9123 HE 9 kg Yıkama Kapasitesi 1200 Sıkma Devri (d/d) A+++ Enerji Sınıfı (A+++ Enerji sınıfından %20 daha tasarruflu) B Sıkma

Detaylı

DESMA Enjeksiyon. Kauçuk ve silikondan yapılmış enjeksiyon kalıp ürünlerinin başarılı üretimi için. Soul & Solutions for Global Success

DESMA Enjeksiyon. Kauçuk ve silikondan yapılmış enjeksiyon kalıp ürünlerinin başarılı üretimi için. Soul & Solutions for Global Success Soul & Solutions for Global Success DESMA Enjeksiyon Makineleri ve Ekipmanları Kauçuk ve silikondan yapılmış enjeksiyon kalıp ürünlerinin başarılı üretimi için www.desma.biz/en/machines-periphery DESMA

Detaylı

Sipariş üzerine yapılan çözümler için ortağınız. Islak Temizleme. Bir Sonraki nesil. Suda verimli ve ekolojik temizleme

Sipariş üzerine yapılan çözümler için ortağınız. Islak Temizleme. Bir Sonraki nesil. Suda verimli ve ekolojik temizleme Sipariş üzerine yapılan çözümler için ortağınız Islak Temizleme Bir Sonraki nesil 2.0 Yeni bir dönemin başlangıcı Suda verimli ve ekolojik temizleme TR 3/2013 Wir bieten komplettlösungen...temizliğe, HiJYene

Detaylı