"Test başarıyla tamamlandı" Easy Series Paneli Güvenliği kolaylaştırır şimdi wlsn özelliğine sahip* * kablosuz Yerel Güvenlik Ağı

Ebat: px
Şu sayfadan göstermeyi başlat:

Download ""Test başarıyla tamamlandı" Easy Series Paneli Güvenliği kolaylaştırır şimdi wlsn özelliğine sahip* * kablosuz Yerel Güvenlik Ağı"

Transkript

1 "Test başarıyla tamamlandı" Easy Series Paneli Güvenliği kolaylaştırır şimdi wlsn özelliğine sahip* * kablosuz Yerel Güvenlik Ağı

2 2 Güçlü fakat karmaşık olmayan güvenlik paneli Güçlü bir güvenlik panelinin karmaşık olması gerekmez. Bosch firmasının ileri teknolojili zarif Easy Serisi ürünleri bunun yeterli bir kanıtıdır. Bu ürünler, benzersiz bir güvenilirliği, devrim niteliğindeki sadelik ve olağanüstü bir güç ile birleştirir. Basit, sezgisel kullanımı sayesinde yanlış alarmların kolayca önüne geçilebilir. Akıllı Tehdit Değerlendirme, Sesli Alarm Onaylama ve diğer yanlış alarm azaltma yöntemleri sayesinde anlamsız ürün fazlalıkları artık tarihe karışıyor. Hızlı kurulum ve programlama Ülke kodu ayarlandıktan sonra panel otomatik konfigürasyon yaptığından konfigürasyon son derece basittir. Easy Series daha hızlı, daha kolay programlama sunar: Taşınabilir programlama anahtarı, benzer özelliklere sahip paneller grubunu hızlı bir şekilde programlamanızı sağlar. Konfigürasyon ve sistemin otomatik testi sesli yönlendirmelerle olup DTMF telefonla çalıştırılabilir. Uzaktan Programlama Yazılımı (RPS), sistemin verimliliğini büyük ölçüde artırmak için dizüstü bilgisayardan programlanmasına olanak sağlar. Ses modülleri ve programlama anahtarları renk kodlu ve biçimli olup, bu sayede "yerleri" kolayca bulunabilir ve her zaman doğru şekilde monte edilebilirler. Easy Series Güvenlik Paneli sesli iletişim kurar. Basit programlama, tamamen sesle yönlendirilir. Gelişmiş programlama, sesli geri bildirim ve onaylama sağlar. Gelişmiş sistem testi ve diagnostik, kendi dilinizde sağlanır, kurulumun doğruluğu onaylanır. Metin tabanlı SMS mesajları ve sesli sistem durum bilgileri, telefon üzerinden gönderilir ve zamandan ve paradan tasarruf etmenizi sağlar. Yenilikçi alarm aktarımı Dahili bir çevrim cihazı sayesinde alarm haber alma merkezine (SIA, Contact ID, FastFormat protokolleri) doğrudan bağlantı sağlanırken, bir sesli arama cihazı telefonlara ve alarm haber alma merkezine alarm göndermek için kullanılır. Sistem olayları ayrıca SMS kısa mesaj servisi üzerinden de iletilebilir. Harici uyarı cihazları da alarm göstergesi olarak kullanılabilir. Alarmlar aynı zamanda yeni Genişbant IP olanağı ile izlenebilir, böylece zamandan ve maliyetlerden tasarruf edilir. Dahili çift yönlü ses desteği ile müşteriler güvenlik paneline bağlanarak orada bulunan kişileri dinleyebilir ve hatta onlarla konuşabilir. Yanlış alarmlar, bir alarm alındıktan sonra, izleme merkezi operatörlerinin tesislerde yaşanan gelişmeleri kolayca dinleyebilmesi ve doğrulayabilmesi sayesinde azaltılabilmektedir.

3 3 Son derece kolay kurulum ve hızlı programlama Fiziksel montaj Fiziksel kablo bağlantıları, renk kodlu terminal şeritleri ile basitleştirilmiştir. Bu kaliteli terminal şeritleri kabloların daha kolay takılabilmesi için açılıdır. Ayrıca, kabloların kontrol paneli devrelerine erişimini önlemek için bir blokaj plakası da içerirler. Giriş ve çıkış kablolarının terminalleri paylaşması gerekmez; her biri için ayrı terminaller bulunur. Kontrol merkezindeki terminal şeritleri renk kodlu olup, sökülebilme özelliğine sahiptir. Kontrol merkezinin hizalı olarak monte edilebilmesi için ufak bir kumpas dahi eklenmiştir. Güç ve güvenlik seçenekleri Kontrol paneli, kablolu güç kaynağını destekler. Bu ürün, kapağın açılması veya duvardan sökülmesine engel olma amaçlı dış müdahale koruma anahtarına sahiptir. Bu anahtar, kontrol panelinde bir nokta kullanmaz. Kablosuz Yerel Güvenlik Ağı (wlsn) Easy Series kontrol paneli, wlsn kablosuz teknolojisiyle güvenlik ağı kurmanıza da imkan tanıyor. Geniş kablosuz cihaz ailesi, sorunsuz kuruluma olanak sağlar. Mesajların ulaştığı onaylanana kadar gönderilmesi özelliğine sahip iki yönlü yenilikçi kablosuz alarm aktarımı sorun yaşamamanızı sağlar. Otomatik konfigürasyon özelliği uygulamayı hızlandırır ve kolaylaştırır.

4 4 Ev ve küçük ölçekli işletmeler için idealdir

5 5 Easy Serisi Güvenlik Paneli, ev ve küçük ölçekli işletmeler için idealdir. Kontrol merkezi, sadeleştirilmiş fonksiyonlara sahiptir, bir kart kullanır ve sesle yönlendirmeli kullanıcı arayüzü sağlar. Esnekliği sayesinde çok çeşitli uygulamalar için kullanılabilir. Sistemin işlevselliği wlsn teknolojisiyle daha da artırılabilir. Güvenlik ve yangın dedektölerinin yanı sıra, kontrol paneli garaj kapılarının veya pencere pancurlarının açılması ya da ışıkların açılması ve kapanması gibi röle çıkışlarını da yönetebilir. wlsn teknolojisi ek olarak yüksek düzeyde güvenilirlik sağlar. Çift yönlü iletişim tabanlı olması sayesinde, mesajların onaylanana kadar gönderilmesini sağlar. Tüm sistem parçaları sürekli olarak süpervize edilir. Sesli alarm doğrulama Daha da önemlisi, bir alarmın gerçekleşmesinden birkaç saniye sonra alarm haber alma merkezindeki operatörler durumu yerinde inceleyebilir; örneğin izinsiz giriş teşebbüsleri doğrulanabilir veya yanlış alarm olduğu belirlenebilir. Böylece gereksiz polis incelemeleri maliyetleri azaltılır. Benzersiz güvenilirlik EN ve UL uyumlu Bosch Easy Serisi Güvenlik Paneli, kullanımı son derece basit olan, metin kullanımı gerektirmeyen bir kontrol merkezine sahiptir. Bu sayede hatalar önlenir ve yanlış alarmlarda azalma sağlanırken, sistem güvenilirliği daha da artırılır. Ayrıca, giriş ve çıkış zaman gecikmeleri, binaya girerken veya çıkarken size zaman kazandırır. Bu zaman gecikmeleri sırasında önce sessiz ve ardından giderek artan bir düzeyde bir uyarı duyulur ve görsel işaretler de birlikte kullanılır. Alarm sonrası süre sayesinde kullanıcılar gereksiz alarm haber alma merkezi raporlarını iptal edebilirler.

6 6 Çok çeşitli dahili özellikler Ek modüller satın almak zorunda kalmadan Easy Serisinin avantajlarından yararlanın: İki yönlü alarm doğrulama Kart kullanımı Alarm iletimi için dijital ve sesli arama Yerinde ve uzaktan DTMF telefon kontrolü Kablosuz çıkışlar Dizüstü bilgisayarla uzaktan programlama (RPS ile) Koruyucu kod Hareketsizlik zamanlayıcısı Sektörde bir ilk: Akıllı Tehdit Değerlendirmesi Söz konusu yanlış alarm azaltma özelliğinin arkasındaki işlem, mevcut koruma seviyesine, giriş türleri, giriş koşulları ve sistem olaylarının biçimine dayanır. Güvenlik paneli, tehdit seviyelerini analiz eder. Güvenlik paneli ancak değerlendirilen tehdit seviyelerinin önceden belirlenen kriterleri aşması durumunda bir onaylı alarm raporu gönderir. Yanlış alarmlar yok sayıldığından, gerçek tehditler güvenilir bir şekilde edilebilmektedir. Kullanımı kolay fonksiyonlar Easy Serisi ürünlerde kullanılan ayırt edilebilir çok renkli ekran teknolojisi semboller ve sesli yönlendirme olanaklarının kullanılmasını sağlar. Kontrol merkezi ayrıca dahili mikrofon ve hoparlörün yanı sıra, yaklaştığınızda bunu algılayan bir dedektöre sahiptir. Sesli yönlendirmelerle yapılan test kendi dilinizde "Test başarıyla tamamlandı" Metin kullanımı gerektirmeyen kontrol merkezi ile tek işlemli kullanım ve animasyon, sadelik ve kullanıcı dostu özelliklerinde son noktadır. Sistemi açmak ve kapatmak için sadece tek bir mesafe işaretleyici veya wlsn anahtarlık kullanılır. Ayrıca, sessiz kontrol merkezi modu, kullanıcının kritik önem taşımayan tüm sesli uyarıları kapatabilmesine olanak sağlar wlsn: kablosuz aktarım Güvenlik paneli kablosuz uzak çıkışların kullanımına olanak sağlar. Bu, örneğin, bir sireni veya ışıkları açıp kapatmak için kullanılabilir. Çok kanallı frekans atlatma teknolojisi ve 868 MHz Avrupa Güvenlik Bandının kullanımı aktarımın son derece güvenli olmasını sağlar. Hareketsizlik zamanlayıcısı Easy Series Kontrol Paneli, belirli bir zaman dilimi içinde sistemin kurulu olup olmadığını belirleyebilmenizi sağlar. Böylece son kullanıcı için derhal destek sağlayabilir, müşteri memnuniyetini artırabilir ve iş hacminizi genişletebilirsiniz.

7 7 Koruyucu kod Alarm durumunda bir güvenlik koruyucusu, kullanıcının bulunmadığı durumlarda tesisi kontrol edebilir. Alarm sonrasında paneli kurmak ya da devre dışı bırakmak için bir kod kullanabilir. Bu, hatalı kullanım şansını ortadan kaldırır. Gözetimsiz işletim Alarm paneli, olay ve parametre değişiklik kayıtlarını alarm haber alma merkezine ya da güvenlik merkezine periyodik olarak aktarabilir. Easy Series bu görevleri otomatikleştirir. Bu, belirli bir zaman diliminde yapılan işten tasarruf sağlar.

8 8 Tam Güvenlik Alarm iletimi Acil durum çağrı düğmeleri doğrudan alarm aktarımı: istenen alarm mesajını göndermek için basın ve bekleyin Kolay ses onaylam 2 yönlü ses onayla Dinleme (konuşma fonks dahili hoparlör iki yönlü sesli o Aşağıdakilerden yararlanabilirsiniz: Kolay Kurulum kontrol merkezini hizalamak için kullanılan entegre mini kumpas kolay erişilir renkli terminal bağlantıları Kolay programlama dizüstü bilgisayarla uzaktan programlama telefon üzerinden programlama anahtarı ülke koduna göre otomatik konfigürasyon Kablolu Duman Dedektörü Cam Kırılma Dedektörü Manyetik Kontak Hareket Dedektörü Siren/flaşör

9 9 a: ma iyonu dahil) ve mikrofon naylama Çeşitli alarm formatlarının alınabilmesi alarm iletimi: alarm haber alama merkezini arama SMS ile metin tabanlı mesajlaşma(tap) cep telefonunuza/komşulara veya arkadaşlara sesli mesaj ile iletim Müşterilerinizin yararlanacağı avantajlar: Yanlış alarm azaltma akıllı Tehdit Değerlendirmesi çapraz bölgelendirme kademeli bildirim sesli alarm doğrulama Ñ Kullanım kolaylığı sezgisel ekran tek tuş veya kart sesli doğrulama Kablosuz Kolay alarm bildirimi dinleme (konuşma fonksiyonu dahil) uzaktan telefon çağrısı ile Alarm iletimi Alarm haber alma merkezini arama Metin tabanlı SMS mesajlaşma (TAP) Sesli arama harici siren Genişbant IP iletişim GSM/GPRS desteği wlsn Hub wlsn anahtarlık wlsn test cihazı wlsn PIR Hareket Dedektörü wlsn Açık Alan Sireni wlsn İç Mekan Sireni İki yönlü kablosuz tam aktarım ve mesaj onaylama özellikleri sorun yaşamamanızı sağlar Daha hızlı ve daha kolay konfigürasyon ve test Garaj kapıları ve benzerlerinin kablosuz kontrolü Daha az servis çağrısı

10 10 Easy Series sistem bileşenleri ve uyumlu cihazlar Kontrol Merkezi Kontrol merkezi ses ve görsel verileri birleştirir. Sizin dilinizde konuşur ve söylediklerinin daha iyi anlaşılması için ekranda görsel simgeler kullanır, böylece işletim hataları minimum seviyeye iner. Yüksek kontrastlı çok renkli simge ekranı Varlık dedektörü Kolay kurulum için entegre mini kumpas Entegre hoparlör Dahili mikrofon Dahili RFID işletimi Basit, tek düğmeli kullanıcı arayüzü Panel devrede göstergesi Özel fonksiyonlara erişim Kart Ses Modülü Dış Müdahale Anahtarı Her kullanıcı sistemi, bir kart veya kullanıcıya özel olan bir kimlikle kontrol eder. Bu küçük algılayıcılar sistem kontrolünü sağlayan başlıca araçlardır. Kontrol merkezindeki konuşmaları ve sesleri çeşitli dillerde destekler. Kontrol paneli koşulları, olayları, onaylamaları ve hatalarında sesli uyarı verilir. Duvar anahtarı ve kutu anahtarı kombinasyonu. İlave anahtar çıkışlarının takılabileceği bir kablo devresine sahiptir. Programlama Anahtarı Güç Kaynağı Kontrol Paneli Programlama bilgilerini karşıya ve karşıdan yüklemek için kullanılan bir cihaz. Programlama anahtarını kullanarak aynı özelliklere sahip bir dizi kontrol panelini hızla programlayabilirsiniz. Fiziksel bağlantılı temel güç gereksinimleri için VAC kablolu güç kaynağı. Kontrol paneli sistemi yönetir ve kontrol eder. Dahili bir dijital telefon iletişim aygıtına sahiptir.

11 11 Tam bir güvenlik sistemi kurmak için parça ve aksesuarlar Müşterilerinizin ihtiyaçlarını tam olarak karşılayan, ev ve küçük işyerlerini güvenli hale getiren komple bir sistem kurmak için çok çeşitli sistem bileşenleri ve aksesuarları arasından seçim yapabilirsiniz. Hareket Dedektörü Cam Kırılma Dedektörü Panik Tuşu Duman Dedektörü Kapı Pencere Kontağı Siren/Flaşör Kablosuz Yerel Güvenlik Ağı (wlsn) için ürün örnekleri: wlsn Hub wlsn Aanahtarlık wlsn Kapı Pencere Kontağı wlsn Hareket Dedektörü wlsn Duman Dedektörü wlsn Açık Alan Sireni Bosch adı dünyada kalite ve güvenilirliğiyle tanınır. Oldukça kolay, maliyeti düşük güvenlik paneli istiyorsanız, Easy Series ideal seçenektir.

12 Yaratıcılık ve Kalite Geleneği Bosch markası, 100 yıldan uzun bir süredir dünyanın her yerinde kalite ve güven ile birlikte anılıyor. Dünya çapında bir marka olan Bosch, yüksek hizmet ve destek anlayışıyla yenilikçi teknolojiler sunmaktadır. Bosch Güvenlik Sistemleri tüm dünyada kamusal, kurumsal ve konut ihtiyaçlarına yönelik elektronik güvenlik sistemleri ile genel seslendirme ve kongre-konferans çözümleri sunmaktadır. Bosch Güvenlik Sistemleri Daha fazla bilgi için lütfen adresini ziyaret ediniz veya adresine mail atınız. Bosch Sicherheitssysteme GmbH, 2008 Değişiklik yapma hakkı saklıdır Almanya da basılmıştır 02/08 Printer AS-OT-tr-01_ _06

"Alarm Paneli Devrede" Easy Series Güvenlik Paneli Güvenliği kolaylaştırır şimdi wlsn özelliğine sahip* * kablosuz Yerel Güvenlik Ağı

Alarm Paneli Devrede Easy Series Güvenlik Paneli Güvenliği kolaylaştırır şimdi wlsn özelliğine sahip* * kablosuz Yerel Güvenlik Ağı "Alarm Paneli Devrede" Easy Series Güvenlik Paneli Güvenliği kolaylaştırır şimdi wlsn özelliğine sahip* * kablosuz Yerel Güvenlik Ağı 2 Önce güvenlik Doğal olarak, ev veya küçük iş yeriniz için mümkün

Detaylı

Easy Series Güvenlik Paneli. Referans Kılavuzu

Easy Series Güvenlik Paneli. Referans Kılavuzu Easy Series Güvenlik Paneli Referans Kılavuzu İçerik 3 1. Temel bilgiler 2. Sistem Hakkında Genel Bilgiler 5 2.1 Easy Series Güvenlik Paneli 6 Easy Series Ekran Durumları 7 2.2 Kontrol Paneli ve Cihazları

Detaylı

wlsn* çift yönlü kablosuz iletişim Daha fazla güvenlik için hızlı yöntem

wlsn* çift yönlü kablosuz iletişim Daha fazla güvenlik için hızlı yöntem wlsn* çift yönlü kablosuz iletişim Daha fazla güvenlik için hızlı yöntem * kablosuz Yerel Güvenlik Ağı 2 wlsn nedir? Bosch Güvenlik Sistemleri nin kablosuz Local Security Network wlsn çözümü, en sok teknoloji

Detaylı

Konut güvenliği çözümleri Konut projeleri için Easy Series

Konut güvenliği çözümleri Konut projeleri için Easy Series Konut güvenliği çözümleri Konut projeleri için Easy Series 2 Easy Series Güvenlik Paneli Kolay ve güvenilir koruma sağlar Konut projelerinize değer katın Prestijli apartman blokları, yüksek binalar ve

Detaylı

5000 Serisi Modüler Yangın Paneli Esnek tasarım mimarisi

5000 Serisi Modüler Yangın Paneli Esnek tasarım mimarisi 5000 Serisi Modüler Yangın Paneli Esnek tasarım mimarisi 2 Herşey tek bir modüler sistemde Benzersiz esneklik Bosch, 5000 Serisi Modüler Yangın Paneli ile bir kez daha standartları yeniden belirliyor:

Detaylı

Bosch Güvenlik Sistemleri Gönül rahatlığınız için kaliteli ürünler

Bosch Güvenlik Sistemleri Gönül rahatlığınız için kaliteli ürünler Bosch Güvenlik Sistemleri Gönül rahatlığınız için kaliteli ürünler 2 Birlikte kendinizi güvende hissedeceğiniz bir firma Bosch Güvenlik Sistemleri'nin üstlendiği sorumluluk, risk altında olan ister can

Detaylı

Konvansiyonel Yangın Paneli 500 Serisi Alfabe Kadar Kolay

Konvansiyonel Yangın Paneli 500 Serisi Alfabe Kadar Kolay Konvansiyonel Yangın Paneli 500 Serisi Alfabe Kadar Kolay 2 Kurulumu, Konfigürasyonu, Bakımı ve Kullanımı Kolay bir Yangın Paneli. Bütün dedektör alanları için durum göstergeli LCD ekran Kolay konfigürasyon

Detaylı

Solution Ultima ICP-CC488 Güvenebileceğiniz ev güvenliği

Solution Ultima ICP-CC488 Güvenebileceğiniz ev güvenliği Solution Ultima ICP-CC488 Güvenebileceğiniz ev güvenliği Evinizi ve ailenizi korumak artık çok kolay. Kullanıcı dostu Ultima güvenlik sistemi ile herşeyi tek bir dokunuşla halledebilirsiniz. Rahatlayabilirsiniz.

Detaylı

DCN Kablosuz Kongre Sistemi Toplantı yapılan her yerde...

DCN Kablosuz Kongre Sistemi Toplantı yapılan her yerde... DCN Kablosuz Kongre Sistemi Toplantı yapılan her yerde... 2 DCN Kablosuz Kongre Sistemi Kablosuz Kongre Sistemi kolaylık ve esneklikte son nokta Modern, gelecek teknolojisiyle uyumlu çözüm Mekanı hiç etkilemeyen

Detaylı

Kullanım rahatlığı sağlayacak nitelikte Profesyonel video kayıt ve yönetimi

Kullanım rahatlığı sağlayacak nitelikte Profesyonel video kayıt ve yönetimi Kullanım rahatlığı sağlayacak nitelikte Profesyonel video kayıt ve yönetimi 2 Bosch Recording Solutions Herkes için yüksek kaliteli çözümler Geniş kayıt çözümleri ürün yelpazemizden uygulamanıza en uygun

Detaylı

Bosch Plena Genel Seslendirme Çözümleri Ses yönetimine esnek bir yaklaşım

Bosch Plena Genel Seslendirme Çözümleri Ses yönetimine esnek bir yaklaşım Bosch Plena Genel Seslendirme Çözümleri Ses yönetimine esnek bir yaklaşım 2 Plena Genel Seslendirme Çözümleri Kolay genişletilebilir genel seslendirme sisteminiz Yerel süper market, daha büyük bir mağaza

Detaylı

Bosch DCN NG Uygulama Broşürü

Bosch DCN NG Uygulama Broşürü Bosch DCN NG Uygulama Broşürü Güçlü yeni yazılım paketiyle! DCN Yeni Nesil DCN Yeni Nesil kongre sistemleri: Her türlü büyüklükte konferanslar için uygun sistem mimarisi DCN Sistemi, en büyük uluslararası

Detaylı

Praesideo Dijital Genel Seslendirme ve Acil Anons Sistemi Her koşulda mesajlarınızı iletin

Praesideo Dijital Genel Seslendirme ve Acil Anons Sistemi Her koşulda mesajlarınızı iletin Praesideo Dijital Genel Seslendirme ve Acil Anons Sistemi Her koşulda mesajlarınızı iletin 2 Praesideo Dijital Genel Seslendirme ve Acil Anons Sistemi İnsanları bilgilendirmenin ve korumanın en iyi yolu

Detaylı

Bosch Video Yönetim Sistemi IP ile geleceğinizi güvence altına alıyor

Bosch Video Yönetim Sistemi IP ile geleceğinizi güvence altına alıyor Bosch Video Yönetim Sistemi IP ile geleceğinizi güvence altına alıyor IP video güvenlik sistemleri Hepsini bir araya getirmek Bosch Video Yönetim Sistemi (VMS), IP ağınız üzerinden iletilen tüm IP, video,

Detaylı

420 Serisi Duman Çekiş Dedektörleri Çok erken algılama gerektiren özel ortamlar

420 Serisi Duman Çekiş Dedektörleri Çok erken algılama gerektiren özel ortamlar 420 Serisi Duman Çekiş Dedektörleri Çok erken algılama gerektiren özel ortamlar 2 Duman Çekiş Dedektörleri: Yüzde yüz garantili yatırım Bosch duman çekiş sistemi ile yatırımlarınızı aktif şekilde koruyun

Detaylı

420 Serisi Otomatik Yangın Dedektörü Akıllı algılama. Üstün koruma. Çift Işın Teknolojisi ile Üst düzey hassasiyet

420 Serisi Otomatik Yangın Dedektörü Akıllı algılama. Üstün koruma. Çift Işın Teknolojisi ile Üst düzey hassasiyet 420 Serisi Otomatik Yangın Dedektörü Akıllı algılama. Üstün koruma. Çift Işın Teknolojisi ile Üst düzey hassasiyet 2 420 Serisi Otomatik Yangın Dedektörü Üstün koruma için akıllı algılama Çift Işın Teknolojisi

Detaylı

Bina Teknolojileri. Sintony 60: Güvenlik tasarım ile tanıştı

Bina Teknolojileri. Sintony 60: Güvenlik tasarım ile tanıştı Bina Teknolojileri Sintony 60: Güvenlik tasarım ile tanıştı Yaşam kalitesi İhtiyaçlarımı karşılayacak, evimin tasarımıyla uyumlu, kullanımı kolay ve güvenli bir çözüm istiyorum. İhtiyaç Evinizde yüksek

Detaylı

Plena Genel Seslendirme Sistemi Easy Line Ses yönetimi artık daha kolay

Plena Genel Seslendirme Sistemi Easy Line Ses yönetimi artık daha kolay Plena Genel Seslendirme Sistemi Easy Line Ses yönetimi artık daha kolay 2 Plena Genel Seslendirme Sistemi Easy Line Kaliteli genel seslendirme için pratik bir yol Bölge etiketleme ve ayar göstergeleriyle

Detaylı

Dikkatinizi yoğunlaştırın Bosch Akıllı Video Analizi

Dikkatinizi yoğunlaştırın Bosch Akıllı Video Analizi Dikkatinizi yoğunlaştırın Bosch Akıllı Video Analizi 2 Ve harekete geçin Bosch Akıllı Video Analizi ile Sisteminiz ne kadar az veya ne kadar çok kamera kullanıyor olursa olsun, her şeyi etkin şekilde izlemek

Detaylı

DCN multimedya Konferans Sistemi Bilgilendir. Etkile. İlham Ver.

DCN multimedya Konferans Sistemi Bilgilendir. Etkile. İlham Ver. DCN multimedya Konferans Sistemi Bilgilendir. Etkile. İlham Ver. 2 DCN multimedya Konferans Sistemi - Bosch Bilgilendir. Etkile. İlham Ver. Böylece herkesi harekete geçir Birçok toplantı ve konferansın

Detaylı

İşyerinizi her yerden güvenli kılın. DiBos Dijital Kayıt Cihazları

İşyerinizi her yerden güvenli kılın. DiBos Dijital Kayıt Cihazları İşyerinizi her yerden güvenli kılın DiBos Dijital Kayıt Cihazları Güvenlik yaklaşımınıza benzersiz entegrasyon sağlar Bosch Güvenlik Sistemleri nden DiBos; ağ üzerinden gözetim ve dijital kayıt yapılmasını

Detaylı

HIRSIZ ALARM SİSTEMLERİ

HIRSIZ ALARM SİSTEMLERİ HIRSIZ ALARM SİSTEMLERİ Alarm Kontrol Panelleri Kablosuz Kontrol Panelleri GSM / GPRS / Ethernet Tabanlı İletişim Modülleri Dedektörler Manyetik Kontaklar Alarm Aksesuarları Sirenler Çevre Güvenlik Sistemleri

Detaylı

T.C. MİLLÎ EĞİTİM BAKANLIĞI MEGEP (MESLEKİ EĞİTİM VE ÖĞRETİM SİSTEMİNİN GÜÇLENDİRİLMESİ PROJESİ) ELEKTRİK ELEKTRONİK TEKNOLOJİSİ

T.C. MİLLÎ EĞİTİM BAKANLIĞI MEGEP (MESLEKİ EĞİTİM VE ÖĞRETİM SİSTEMİNİN GÜÇLENDİRİLMESİ PROJESİ) ELEKTRİK ELEKTRONİK TEKNOLOJİSİ T.C. MİLLÎ EĞİTİM BAKANLIĞI MEGEP (MESLEKİ EĞİTİM VE ÖĞRETİM SİSTEMİNİN GÜÇLENDİRİLMESİ PROJESİ) ELEKTRİK ELEKTRONİK TEKNOLOJİSİ SOYGUN ALARM SİSTEMLERİ MALZEME BAĞLANTILARI ANKARA 2007 Milli Eğitim Bakanlığı

Detaylı

MIC 550 Serisi Sağlam, dış mekan hareketli pan-tilt-zoom kamera

MIC 550 Serisi Sağlam, dış mekan hareketli pan-tilt-zoom kamera MIC 550 Serisi Sağlam, dış mekan hareketli pan-tilt-zoom kamera 2 MIC 550 Serisi Video güvenlik sektöründe standartları belirler Video güvenlik sistemleri içerisinde bulunduğu ortamla uyumlu görünümde

Detaylı

Modüler Tavan Hoparlörü Tüm tavanlar için akıllı ses çözümü

Modüler Tavan Hoparlörü Tüm tavanlar için akıllı ses çözümü Modüler Tavan Hoparlörü Tüm tavanlar için akıllı ses çözümü 2 Modüler Tavan Hoparlörü Kullanıcıyı düşünerek tasarlanmıştır Neredeyse tüm tavan koşulları için mükemmel Yenilikçi modüler mimari Kolay kurulum

Detaylı

Bosch Güvenlik Sistemleri'nden Hava Alanları için Güvenilir Çözümler

Bosch Güvenlik Sistemleri'nden Hava Alanları için Güvenilir Çözümler Yıl Bosch Güvenlik Sistemleri'nden Hava Alanları için Güvenilir Çözümler Emniyet, Güvenlik ve İletişim Ürünleri Yaşam için teknoloji Dev bir Sorumluluk Hava alanlarının güvenlikle ilgili sorunları nasıl

Detaylı

KABLOSUZ HIRSIZ ALARM SİSTEMLERİ

KABLOSUZ HIRSIZ ALARM SİSTEMLERİ KABLOSUZ HIRSIZ ALARM SİSTEMLERİ ÇATINIZIN ALTINDA BİR 21. YÜZYIL İÇİN KABLOSUZ ÇÖZÜM ü Kolay kurulum, mobilya ve dekorasyonla modern uyum ü Güvenilir ve kolay kullanım ü 3 yıl (yaklaşık) pil ömrü 50 dedektöre

Detaylı

MOBOTIX MOBOTIX. Daha genel görüş. Daha çok güvenlik. Hemispheric IP Video Kapı İstasyonu TR 6/12. Tam Panorama görüntüsü.

MOBOTIX MOBOTIX. Daha genel görüş. Daha çok güvenlik. Hemispheric IP Video Kapı İstasyonu TR 6/12. Tam Panorama görüntüsü. TR 6/12 Hemispheric IP Video Kapı İstasyonu The HiRes Video Company 180 Daha genel görüş. Daha çok güvenlik. Tam Panorama görüntüsü hemisferik teknolojisi sayesinde duvardanduvara ve tavandan tabana Sesli

Detaylı

PL-1555 KABLOSUZ AKILLI ALARM SİSTEMİ

PL-1555 KABLOSUZ AKILLI ALARM SİSTEMİ PL-1555 KABLOSUZ AKILLI ALARM SİSTEMİ TANITMA ve KULLANIM KILAVUZU ÜRÜN PAKET İÇERİĞİ Kurulum ve ayarlarınızı yapmadan önce lütfen ürün paketi içeriğinizin tam olduğunu kontrol edin. Alarm Sistemi Alarm

Detaylı

ERICSSON-LG KURUMSAL HABERLEŞME ÇÖZÜMLERİ

ERICSSON-LG KURUMSAL HABERLEŞME ÇÖZÜMLERİ ERICSSON-LG KURUMSAL HABERLEŞME ÇÖZÜMLERİ Contents İçindekiler 02 04 _ Kurumsal Enterprise İşletmeler Business 06 08 _ Small Küçük and ve Ev Home OfisOffice 10 11 _ ipecs Ethernet Anahtarı Switch 12 13

Detaylı