Depo'ya ihtiyaç Yok! Bilinmeyen bir ürünü markalaştırmak için çabalamak ve ürün alıp satmak yok!!! Bu işi yapabilmek için fazladan bir işletme

Ebat: px
Şu sayfadan göstermeyi başlat:

Download "Depo'ya ihtiyaç Yok! Bilinmeyen bir ürünü markalaştırmak için çabalamak ve ürün alıp satmak yok!!! Bu işi yapabilmek için fazladan bir işletme"

Transkript

1

2 Depo'ya ihtiyaç Yok! Bilinmeyen bir ürünü markalaştırmak için çabalamak ve ürün alıp satmak yok!!! Bu işi yapabilmek için fazladan bir işletme kurmaya gerek yok!! Bu işten kazanabilmek için extra reklama gerek yok! Bu sistemden yararlanmaya başladığınızda siz de daha bir çok avantajın sistemin içerisinde barındırıldığını göreceksiniz. Bir defa tavsiye ederek sistem ile tanıştırdığınız müşteriden hayat boyunca kazanabilirsiniz!!!

3 Flexkobi; Gerçek ticaret ile internet ticaretini birleştirerek; Kobilerin daha az maliyet ile daha fazla müşteriye ulaşmasını hedef almaktadır. Bu şekilde kobilerin kendi müşterileri haricinde sistemdeki tüm üyelerimizde potansiyel müşterisi konumuna gelmektedir. Flexkobi ünvanını alan tüm işyerleri sistemin düzenlemiş olduğu kampanyalar, indirimler ve ayrıcalıklı avantajlardan yararlanma hakkına sahip olur. FlexKobi sistemi, tamamen Kobi'lerimizi güçlendirmeyi amaç edinerek ticari yaşamlarında sahip olduklarının yanı sıra; şirket olarak sahip olacakları yeni müşteri portföyü ile işyerine yeni bir heyecan, yeni bir soluk kazandırmayı amaç edinerek tasarlanmış bir sistemdir. Sizler de işyerinizi FlexKobi üye işyeri yaparak bu ayrıcaklıklardan yararlanın!

4 AVANTAJLARI SİZE İYİ BİR KAZANÇ SİSTEMİ SUNUYORUZ.BİZİMLE MÜŞTERİLERİNİZİN ALIŞVERİŞLERİNDEN PARA KAZANMAK İSTERMİSİNİZ? NASIL MI? Flexkobi kendisini büyümeye adamış birçok kobi için çok geniş fırsatlar sunmaktadır. Ticareti ile gerçek ticareti birleştiren Flexkom; Flexkobi adını verdiği yapı ile KOBİ'lerin canlanmasına, yeni müşteriler kazanabilmesine ve müşterilerinin uygun fiyatı kaliteli ürünleri alabilmesine olanak sağlamaktadır. Sizlerde flexkobi anlaşması yaparak bu en yeni alışveriş teknolojisinden kazanmaya başlayabilir ve çok geniş fırsat yelpazesinden yararlanabilirsiniz. İnternet dünyası bugün Türkiye'de 15 Milyar TL ciro dönmektedir. Bu ciro enaz 5 yıl içinde 50 milyar TL'ye ulaşacaktır. Sizde flexkobiye katılarak pastadan payınızı alın! Bugün türkiye'de internet kullanıcısı bile çığ gibi büyüyor. Bu da artık neredeyse tamamen alışverişin internet üzerinden yapılacağını gösterir. Sizde bu fırsat ve imkanlardan ilk yararlananlardan olun! Daha Çok kazanın. Flexkom sizlere anahtar teslimi bitmiş bir başarı konsepti teslim ediyor. Sizde bu ticari fırsattan zaman ve zahmet harcamadan faydalanabiliyorsunuz. Kaçırmayın! Yarın Çok geç olabilir

5 Sizin müşteriniz sizden alışveriş yaptığı sürece para kazanıyorsunuz, peki sizin işyerinizden çıktıktan sonra da para kazanmak ister misiniz? 24 saat kendi müşterilerinizden ve onların tavsiye ettikleri müşterilerin başka pazarlardan yapmış oldukları alışverişlerden para kazanmak ister misiniz? Örnek: Elektronik, Giyim, Seyahat, Aksesuar, Gıda vs Müşterilerinizin FlexKom ile anlaşma yapmış başka FlexKobi` lerdeki alışverişlerinden para kazanın!! Müşteri sayınızı çoğaltmak ister misiniz? X2 X3???

6

7

8

9

10 PEKİ KAZANCINIZ NASIL OLACAK? Siz kendi müşterilerinize FlexCard lardan verdiniz. Onlar da bu kartlar ile ister FlexKom internet alışveriş sitesinden, isterse diğer FlexKobi lerden alışveriş yaptılar, vermiş olduğunuz FlexCard'ı kullandıkları sürece sizin müşteriniz olarak size prim kazandırmaya devam edecekler. Böylece siz örnekte gösterilen kazançlara kolaylıkla ulaşabileceksiniz. Siz FlexKobi olarak 3000 kartı müşterilerinize dağıttınızı düşünün.bu kartların % 50'si müşteriler tarafından aktif kullanılsa (ki bu oran daha yüksek olabilir) ve müşteriler aylık ortalama 300 TL'lik alışveriş (internet ve FlexKobi lerden) yapsalar örnekte gösterilen kazanca kolaylıkla ulaşabileceksiniz. Ve bu kazanç size sadece bir ay değil aynı şekilde her ay düzenli olarak gelen ve devamlı büyüyen (müşteri tavsiyesi) kazancınız olacaktır.kazanç kontrollerinizi ww.flexkobi.com adresindeki size özel Backoffice den takip edebilirsiniz.

11 KAZANÇ ÖRNEGİNİZ 3000 Kart Dağıtıldı 1500 Kart Aktif x ø 300 TL Aylık Ciro (internet ve Kobilerde) TL x ø %5 Dağılım = TL x ø %20 ( Business Paket ) TL Aylık Geliriniz Yıllık Geliriniz TL

12 FLEXMONEY KULLANIMI VE KAZANÇ ÖRNEGİNİZ Müşterilerinin hem FlexKom'a ait sanal alışveriş sitesinden hem de gerçek ticaret dünyası olan FlexKobi lerden yapmış olduğu alışverişler sonrası kazandığı FlexKom Shop'unda geçerli olan paradır. FlexKobi ile tüm müşterileriniz; Daha kaliteli ürünü daha ucuza alırken sizlerde bu alışverişten maximum karı yakalayacaksınız. Müşterileriniz Yaptıkları alışverişten sizden aldığı ürünler de dahil olmak üzere tasarruf edebilme imkanının yanısıra sistem tarafından otomatik olarak müşterilerinize FlexMoney'ler kazanmasına olanak sağlayacaktır.

13 VE FLEXKOBİ AVANTAJLARI BİTMEDİ Sizin logonuz Hem Shop a Hem de dağıtacağınız kartlarda yer alacak. (Backoffice nizde logonuzu da yükleyebileceksiniz) Müşterilerinizin bu sistemden memnuniyetini bildirdiginde yeni müşterilerin de bu sistem ile tanışmalarına sebep olacaktır ki, böyle bir durumda hem sizin gerçek müşteriniz artmış olacak hem de FlexKobi aracılığı ile tanıştığınız müşteri sayısı artmış olacaktır. Müşteriler alışveriş yaptıkça FlexMoney ler kazanırken size de prim kazandırmaya devam edeceklerdir. FlexMoney ler ile müşterileriniz hem shop ta hemde diger flexkobilerde bedava alışveriş yapabilecekler

14 FLEXKOBİ PAKETİNİZDE NELER VAR? FlexCard; müşterilerinize hiçbir yerde bulamayacakları avantajları sunma fırsatı sağlar. Aynı zamanda Flexcard sahibi olan herkes sizin işyerinizden avantajlı alışveriş yaparak işyerinizin müşteri portföyünü genişletme imkanı sunar. Flexcard kullanarak anlık, günlük, haftalık ve aylık indirimler ile müşterileriniz tasarruf ederken alışverişin keyfini çıkarma fırsatına erişir. 1 - FlexCard üzerinde kendi logo ve reklamınız. Müşterilerin cebinde sizin reklamınız bulunacak. (Bu siparişinizden itibaren 14 gün içinde Backoffice nize Logonuzu yüklemeniz gerekmektedir.)

15 2 - Kendi Logo ve işyerinize ait reklam ve promosyonlarınız FlexKom un İnternet Shop unda artık kendi shop unuz çeşit marka ürün ile birlikte 3 - Reklamınız bütün FlexKom dünyasında! Bütün FlexKom müşterileri sizi bulacak ve tanıyacak. 4 - Backoffice büronuz; Kazanç kontrolü Müşteri kontrol sistemi Resim ve yazı yükleme paneli (Shop ve girişi için)

16 6 - SMS Paketleri SMS paketleri ile Backoffice nizden tüm müşterilerinize kampanyalarınızı, indirimlerinizi ve duyurularınızı anında iletebileceksiniz. 7 - Farklı boyutlarda 3 çeşit Flexkom Sticker Standart stickerlerdan farklı ölçüleriniz varsa adresinden işyerinizin durumuna göre sticker ölçüleri belirleyebilirsiniz. 8 -Müşterilerinize Marka Ürünlerin Satışını Yapın!Artık müşterilerinize kendi işyerinizdeki ürünlerin yanısıra; online ticaretin kapılarını açarak onbinlerce dünya markasını da tek bir adreste bulma imkanı sunabilirsiniz. Böylelikle müşterilerinize daha iyi hizmeti, daha az maliyetle verme imkanına kavuşabilirsiniz.

17 BACKOFFİCENİZDEN NELER YAPABİLİRSİNİZ? Firmanızın bilgilerini girebilirsiniz, Ürünlerinizin özelliklerini yayınlayabilirsiniz, FlexMoney lerinizi takip edebilirsiniz! Yakında ürünlerinizi de shop ta satabileceksiniz, Ve çok yakında SMS gönderme opsiyonları açılacak.

18 NASIL OLUNUR? 1. Bölgenizde bir TM, CC ya da TC FlexKom tarafından yetkilendirilmiş sertifikalı kişiden bilgi ve destek alarak, 2. Talep formunu doldurup ve bu Talebin onaylanmasını bekleyerek (Her branştan/meslekten belirli sayıda Kobi ile FlexKobi anlaşması yapılabiliyor.), 3. FlexKobi üyesi olabilmek için üst menüdeki şimdi katılın sekmesinden kaydınızı yapabilirsiniz! 4. Cep telefonunuza gelen aktivasyon kodunu alarak internet üzerinden onaylayın ve Kobi'nize ait Backoffice nize girişi yapın!!! 5. En gelişmiş teknolojiye sahip FlexKom tarafından dağıtılan ve tüm müşteriler tarafından kullanılan FlexKobi kart paketlerini kredi kartlarına taksit opsiyonları ile sipariş edin! 6. Müşterilerinize internet üzerinden hizmet verebilmek için hemen kendi kobinizin resimlerini yükleyin ve bu şekilde bilgilerinizi sisteme aktarın. FlexKom tarafından gönderilen FlexCard lar elinize geçtiğinde, TM, CC ya da TC'lerinizin desteğiyle hemen kartları müşterilerinize dağıtın ve bu müthiş pazarlardan para kazanmaya başlayın. Ve en önemlisi, müşterilerinize 100`lerce hatta 1000`lerce TL tasarruf sağlama imkanına kavuşun!!! FlexKobiniz artık bütün FlexKom dünyasında tanıtılacak...

19 PEKİ MÜŞTERİLERİNİZİ NASIL ARTIRIRSINIZ? 1.Müşteriye cazip gelmesi ve dükkanınıza çekmek için öncelikle bir cash back (indirim tutarı) vermelisiniz. NOT:Cash back oranlarınızı her ay banka hesabınıza yatırmanız gerekmektedir. 2.Müşterileriniz sizden kaliteli ve ucuz ürünler aldıgında memnun olunca tavsiye eder ve bu yolla müşterinizi iki katına çıkarabilirsiniz. 3.Elinizde kalan mallarınızı satmak için yapacagınız indirimlerle şirketimize açacagınız bir telefonla isteginiz dogrultusunda müşterilerinizin tümüne sms gönderilmesini isteyebilirsiniz. 4.Flexkom tarafından size açık bir Pazar haline getirilen e-ticaret fırsatını yani ürünlerinizi internet üzerinden satabilme ve logonuzu devamlı olarak yayınlatabilir ve ciddi bir müşteri potansiyeli yakalayabilirsiniz.

20 TÜRKİYE GENELİNDEKİ ANLAŞMALI Çiçek pastanesi Flex Money Oranı : % 40 TEL: İZMİR balkan market TEL: İSTANBUL Flex Money Oranı : % 10 Canbaba Lokantası ANKARA Flex Money Oranı : % 20 MAMMA MİA PİZZA S TEL: BURSA Flex Money Oranı : % 7,5 Deniz Tercüme Hizmetleri TEL: ANTALYA Flex Money Oranı : % 10

21

22

23 FIRSATLAR ELE BİR KEZ GEÇER. Size ciddi bir pazar sunmakta ve degerlendirmeniz için bir fırsat sunmuş olup sizlere verdigi degeri büyüklerle (büyük işletmeler) çalışmayarak zaten göstermiştir. İnsanların% 95 i fırsatları görmez ve sadece % 5 i fırsatları görür.gelin BİZDE FIRSATI GÖRENLERDEN OLALIM SAGLIKLI,HUZURLU GÜNLER GEÇİRMENİZ DİLEGİYLE

PARA KAZANMAK İÇİN İNANILMAZ BİR FIRSAT SUNUYORUZ GELECEĞE YATIRIM YAPMAK İÇİN BÜYÜK BİR ŞANS!

PARA KAZANMAK İÇİN İNANILMAZ BİR FIRSAT SUNUYORUZ GELECEĞE YATIRIM YAPMAK İÇİN BÜYÜK BİR ŞANS! PARA KAZANMAK İÇİN İNANILMAZ BİR FIRSAT SUNUYORUZ GELECEĞE YATIRIM YAPMAK İÇİN BÜYÜK BİR ŞANS! YENİ NESİL KAZANÇ SİSTEMİ İLE MUHTEŞEM KAZANÇLAR ALMAYA VE BU HEYECANA HAZIR MISIN? İnternet ile ticaretin

Detaylı

PARA KAZANMAK İÇİN İNANILMAZ BİR FIRSAT SUNUYORUZ GELECEĞE YATIRIM YAPMAK İÇİN BÜYÜK BİR ŞANS!

PARA KAZANMAK İÇİN İNANILMAZ BİR FIRSAT SUNUYORUZ GELECEĞE YATIRIM YAPMAK İÇİN BÜYÜK BİR ŞANS! PARA KAZANMAK İÇİN İNANILMAZ BİR FIRSAT SUNUYORUZ GELECEĞE YATIRIM YAPMAK İÇİN BÜYÜK BİR ŞANS! YENİ NESİL KAZANÇ SİSTEMİ İLE MUHTEŞEM KAZANÇLAR ALMAYA VE BU HEYECANA HAZIR MISIN? İnternet ile ticaretin

Detaylı

Türkiye deki ilk Satış Ortaklığı sistemini kuran XTicaret.com un. internet üzerindeki EN BÜYÜK ALIŞVERİŞ PROJESİ. ProjeX. ile

Türkiye deki ilk Satış Ortaklığı sistemini kuran XTicaret.com un. internet üzerindeki EN BÜYÜK ALIŞVERİŞ PROJESİ. ProjeX. ile Türkiye deki ilk Satış Ortaklığı sistemini kuran XTicaret.com un internet üzerindeki EN BÜYÜK ALIŞVERİŞ PROJESİ ProjeX ile Ürününüz (Markanız) Milyonlara Ulaşıyor! * En KOLAY * En ETKİLİ * En HIZLI * En

Detaylı

İşinizi internete taşıma rehberi. www.isinizinternette.com.tr

İşinizi internete taşıma rehberi. www.isinizinternette.com.tr 1 İşinizi internete taşıma rehberi www.isinizinternette.com.tr 2 İnternete Hoş Geldiniz İşinizi internete taşıma rehberi, web sitesi hazırlamayı ve e-ticaret yapmayı kolaylıkla anlayabilmeniz için tasarlanmıştır.

Detaylı

POZITRON INSIGHTS TÜRKİYE NİN DİJİTAL CÜZDAN HARİTASI

POZITRON INSIGHTS TÜRKİYE NİN DİJİTAL CÜZDAN HARİTASI POZITRON INSIGHTS TÜRKİYE NİN DİJİTAL CÜZDAN HARİTASI Ödeme Sistemlerindeki Trendler: Dijital Cüzdan 3 Dijital Cüzdan Nedir? 5 Türkiye deki Dijital Cüzdanlar m-cüzdan ve e-cüzdan Olarak Hizmet Veren Ödeme

Detaylı

İçindekiler Bölüm I - Odeabank a Genel Bakış 5 Bölüm II - Yönetim ve Kurumsal Yönetim Politikaları 44 Bölüm III Finansal Bilgiler 68

İçindekiler Bölüm I - Odeabank a Genel Bakış 5 Bölüm II - Yönetim ve Kurumsal Yönetim Politikaları 44 Bölüm III Finansal Bilgiler 68 İçindekiler Bölüm I - Odeabank a Genel Bakış 5 Misyonumuz, Vizyonumuz, Değerlerimiz 6 Stratejik Hedeflerimiz 7 Bank Audi Grubu Hakkında 8 Ana Sözleşme Değişikliği ve Sermaye Yapısı 9 Banka Bilgileri 10

Detaylı

444 79 53 TANITIM DOSYASI

444 79 53 TANITIM DOSYASI TANITIM DOSYASI 444 79 53 FSB TEKNOLOJİ A.Ş. HAKKINDA Fsb Teknoloji A.Ş. 2006 yılından beri hizmet vermektedir. Bünyesinde birçok hizmeti sunan firmamız anahtar teslim çözümler sunmaktadır. Rakamlarla

Detaylı

TELEFONLA VE YÜZYÜZE GÖRÜŞME FORMATI ÖRNEKLER

TELEFONLA VE YÜZYÜZE GÖRÜŞME FORMATI ÖRNEKLER TELEFONLA VE YÜZYÜZE GÖRÜŞME FORMATI ÖRNEKLER Bekleyen üyeleriyle telefondan iletişim kurmak isteyenlere bu örnekler yol gösterecektir (yüz yüze görüşmeler için de düzenlenebilir). ÖNEMLİ! Bu çalışmaya

Detaylı

SMS ile pazarlama çılgınlığı yeni bir sektör yarattı

SMS ile pazarlama çılgınlığı yeni bir sektör yarattı SMS ile pazarlama çılgınlığı yeni bir sektör yarattı Günde kaç defa cep telefonunuza bu tür mesajlar geliyor? Bu mesajları mutlaka açıp okuyorsunuz: Kimi indirim haberi veriyor, kimi kredi kartı ekstrenizi

Detaylı

BTSO. Tüccarın El Kitabı Serisi - IV. Firmanızın İnternet Sitesinin Hazırlanmasında Püf Noktalar. Kasım 2007

BTSO. Tüccarın El Kitabı Serisi - IV. Firmanızın İnternet Sitesinin Hazırlanmasında Püf Noktalar. Kasım 2007 BTSO Tüccarın El Kitabı Serisi - IV Firmanızın İnternet Sitesinin Hazırlanmasında Püf Noktalar Kasım 2007 Yayına Hazırlayan : İletişim ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü ISBN : İÇİNDEKİLER Giriş...22 Bazı Temel

Detaylı

1 Emyo-İşletme 2-Eticaret Ders Notu

1 Emyo-İşletme 2-Eticaret Ders Notu 1 Emyo-İşletme 2-Eticaret Ders Notu 1. E-TİCARETİN ÖZELLİKLERİNİ TANIMLAMAK İnsanoğlu her geçen gün hayatına yeni ve değişik şeyler katmaktadır. Hiç şüphe yoktur ki bu yenilik ve değişimler insanların

Detaylı

Dünyanın en önemli ekonomisine odaklanıyoruz. Sizin ekonominize.

Dünyanın en önemli ekonomisine odaklanıyoruz. Sizin ekonominize. Dünyanın en önemli ekonomisine odaklanıyoruz. Sizin ekonominize. HSBC Premier e hoş geldiniz Hoş geldiniz ve HSBC Premier i seçtiğiniz için teşekkür ederiz. HSBC Premier olarak biz, bireysel ekonominizi

Detaylı

DOSTLARIN YANINDAYSA GÜNEŞ DAHA GÜZEL DOĞAR

DOSTLARIN YANINDAYSA GÜNEŞ DAHA GÜZEL DOĞAR DOSTLARIN YANINDAYSA GÜNEŞ DAHA GÜZEL DOĞAR İhtiyaçlarınız düşünülerek tasarlanan yeni HSBC Advance e hoş geldiniz. Aileniz, çevreniz ve arkadaşlarınız hayallerinizi gerçekleştirirken size hep destek

Detaylı

İçerik. E-Dönüşüm Süreci E-ticarette Efsaneler ve Gerçekler

İçerik. E-Dönüşüm Süreci E-ticarette Efsaneler ve Gerçekler İçerik E-Dönüşüm Süreci E-ticarette Efsaneler ve Gerçekler Giriş İnternet'in yaygınlaşması ile birlikte bir dot.com patlaması yaşandı. Amazon, yahoo, google gibi efsane markalar ortaya çıktı Bu iş herkes

Detaylı

E-Ticarette tüketiciler çok sayıda ürün çeşidini görebilir, en uygun ürünü bulma şansı artar.

E-Ticarette tüketiciler çok sayıda ürün çeşidini görebilir, en uygun ürünü bulma şansı artar. 4. HAFTA E-TİCARET 1. E-Ticarete Giriş E-Ticaret Nedir? Kısaca E-Ticaret olarak tanımlanan Elektronik Ticaret, her türlü mal ve hizmet satışının güvenli olarak internet üzerinden gerçekleştirilmesidir.

Detaylı

Perakendede bütünlüğü yakalamak

Perakendede bütünlüğü yakalamak PwC Küresel Toplam Perakende* Araştırması ve Türkiye sonuçları Perakendede bütünlüğü yakalamak Perakendeciliğin gelecekteki iş modelini tüketiciler şekillendiriyor *Total Retail www.pwc.com.tr/perakende

Detaylı

T.C. MİLLÎ EĞİTİM BAKANLIĞI MEGEP MESLEKÎ EĞİTİM VE ÖĞRETİM SİSTEMİNİN GÜÇLENDİRİLMESİ PROJESİ PAZARLAMA VE PERAKENDE ELEKTRONİK BANKACILIK

T.C. MİLLÎ EĞİTİM BAKANLIĞI MEGEP MESLEKÎ EĞİTİM VE ÖĞRETİM SİSTEMİNİN GÜÇLENDİRİLMESİ PROJESİ PAZARLAMA VE PERAKENDE ELEKTRONİK BANKACILIK T.C. MİLLÎ EĞİTİM BAKANLIĞI MEGEP MESLEKÎ EĞİTİM VE ÖĞRETİM SİSTEMİNİN GÜÇLENDİRİLMESİ PROJESİ PAZARLAMA VE PERAKENDE ELEKTRONİK BANKACILIK ANKARA 2007 Milli Eğitim Bakanlığı tarafından geliştirilen modüller;

Detaylı

Adwords Başvurusu yapmak

Adwords Başvurusu yapmak Google internete giren herkesin çok yakından tanıdığı bir sitedir. Ancak insanların çok büyük bir çoğunluğu Google ın sadece arama motoru özelliğini kullanır, çoğu ücretsiz olan diğer hizmetlerinden haberleri

Detaylı

12. HAFTA TBT182. Temel Bilgisayar Bilimleri. Öğr. Gör. E. Ekmel SULAK. ekmelsulak@karabuk.edu.tr

12. HAFTA TBT182. Temel Bilgisayar Bilimleri. Öğr. Gör. E. Ekmel SULAK. ekmelsulak@karabuk.edu.tr 12. HAFTA TBT182 Öğr. Gör. E. Ekmel SULAK ekmelsulak@karabuk.edu.tr Karabük Üniversitesi Uzaktan Eğitim Uygulama ve Araştırma Merkezi 2 İçindekiler 12.1 Forumlar... 3 12.1.1. Tanım... 3 12.1.2. Üyelik

Detaylı

MİGROS SİZE İYİ GELECEK...

MİGROS SİZE İYİ GELECEK... MİGROS SİZE İYİ GELECEK... İÇİNDEKİLER 2 FORMATLARIMIZ 4 KURUMSAL PROFİL 4 VİZYON-MİSYON-STRATEJİLER- İLKELER 5 BİR BAKIŞTA 2014 YILI 8 BAŞLICA GÖSTERGELER 10 TARİHÇE 12 BAŞKAN MESAJI 14 EKONOMİK DEĞERLENDİRME

Detaylı

Türkiye de Nakit, Mali İşler ve Risk Yönetimi

Türkiye de Nakit, Mali İşler ve Risk Yönetimi 10 Nisan Perşembe 11 Nisan Cuma 2008 Hilton İstanbul Otel İSTANBUL, TÜRKİYE Resmi Ana Sponsor 4 üncü Yıllık EuroFinance Konferansı Resmî Sponsorlar Türkiye de Nakit, Mali İşler ve Risk Yönetimi Türkiye

Detaylı

Aralık 2006 da hazırlanmıştır.

Aralık 2006 da hazırlanmıştır. 1 Aralık 2006 da hazırlanmıştır. Tarih : Aralık 2006 / İZMİR - TÜRKİYE HEDEF FİNANSAL DANIŞMANLIK HİZMETLERİ Halit Ziya Bulvarı, Uz İş Merkezi, No:52 Tel: 0232.4415492 www.hedefonline.com 2 İÇİNDEKİLER

Detaylı

DİJİTAL DÖNÜŞÜM FIRSATINI KAÇIRMAYIN

DİJİTAL DÖNÜŞÜM FIRSATINI KAÇIRMAYIN KAPAK_EKO_girisim_HAZIRAN.qxp:EKO_girisim_kapakKOBI 6/5/15 6:39 PM Page 1 DÜNYANIN DÖRT BİR YANINDAN 17 İŞBİRLİĞİ ÇAĞRISI... EKONOMİST DERGİSİNİN PARASIZ EKİDİR. DİJİTAL DÖNÜŞÜM FIRSATINI KAÇIRMAYIN Dijital

Detaylı

ANKET BANK EĞİTİM PAKETİ

ANKET BANK EĞİTİM PAKETİ ANKET BANK EĞİTİM PAKETİ 1 Satış Sözleşmesi Sözleşme içerisinde www.anketbank.com web sayfası SİTE(Kısaca "SİTE" olarak anılacaktır) ismi ile, www.anketbank.com web sayfası üzerinden satılan Anket Bank

Detaylı

TURİZM SEKTÖRÜNE ÖZEL MOBİL ÇÖZÜMLER

TURİZM SEKTÖRÜNE ÖZEL MOBİL ÇÖZÜMLER TURİZM SEKTÖRÜNE ÖZEL MOBİL ÇÖZÜMLER Turizm Sektörüne Özel Mobil Çözümler Turizm Turizm sektöründe zamanı en verimli şekilde kullanmak, tur organizasyonlarını müşteriler için maksimum memnuniyete dönüştürmek

Detaylı

Hangi POS? POS ürünlerimiz, bağlantı şekilleri göre ve yetkilendirmelerine göre 2 ayrı katogoride hizmete sunulmaktadır.

Hangi POS? POS ürünlerimiz, bağlantı şekilleri göre ve yetkilendirmelerine göre 2 ayrı katogoride hizmete sunulmaktadır. Hangi POS? Denizbank, siz müşterilerimize geniş bir yelpazede POS ürün ve hizmetleri sunmaktadır. Seçeneklerimizi inceleyecek ve size en uygun POS ürününü belirleyebileceksiniz POS ürünlerimiz, bağlantı

Detaylı

TELEFONLA VE YÜZYÜZE GÖRÜŞME KILAVUZU

TELEFONLA VE YÜZYÜZE GÖRÜŞME KILAVUZU TELEFONLA VE YÜZYÜZE GÖRÜŞME KILAVUZU Bekleyen üyeleriyle ve ulaşabileceği herkesle, telefondan iletişim kurmak isteyenlere bu örnekler yol gösterecektir. Yüz yüze görüşmeler için de kullanabilir veya

Detaylı

BANKA KARTLARI VE KREDİ KARTLARI KANUNU NA GÖRE KART SAHİBİNİN KORUNMASI

BANKA KARTLARI VE KREDİ KARTLARI KANUNU NA GÖRE KART SAHİBİNİN KORUNMASI T.C. İSTANBUL KÜLTÜR ÜNİVERSİTESİ SOSYAL BİLİMLER ENSTİTÜSÜ BANKA KARTLARI VE KREDİ KARTLARI KANUNU NA GÖRE KART SAHİBİNİN KORUNMASI (YÜKSEK LİSANS TEZİ) ÖZLEM ACAR ENSTİTÜ NO: 0610032005 ÖZEL HUKUK ANABİLİM

Detaylı

2014 FAALİYET RAPORU ODEABANK 2014 F AALİYET RAPORU

2014 FAALİYET RAPORU ODEABANK 2014 F AALİYET RAPORU 2014 FAALİYET RAPORU İçindekiler BÖLÜM I: GENEL BİLGİLER Kısaca Odeabank 02 Bank Audi Grubu Hakkında 03 Misyon, Vizyon ve Değerler 04 Stratejik Hedeflerimiz 06 Başlıca Finansal Göstergeler 08 Öne Çıkan

Detaylı

2013 Faaliyet Raporu

2013 Faaliyet Raporu 2013 Faaliyet Raporu İçindekiler KURUMSAL PROFİL 02 Kurumsal Profil 04 Kısaca Halkbank 04 2013 Yılı Esas Sözleşme Değişiklikleri 05 Ortaklık Yapısı 06 Başlıca Göstergeler ve Oranlar 09 Halkbank ın Tarihsel

Detaylı