UniTravel Sistem Yapısı

Ebat: px
Şu sayfadan göstermeyi başlat:

Download "UniTravel Sistem Yapısı"

Transkript

1

2

3 UniTravel Sistem Yapısı 1. UniTravel Sistemi 2. Müşteriler 3. Tedarikçiler Modüller 1. Web Sitesi 2. Satış ve Tedarik Modülleri 2.1. Uçak Modülü 2.2. Otel Modülü 2.3. Tur Modülü 2.4. Transfer Modülü 2.5. Araç Kiralama Modülü 2.6. Vize Modülü 2.7. Seyahat Sigortası Modülü 3. Acente Yönetim Sistemi 4. Finans Yönetim Sistemi 5. Geniş Raporlama Yönetimi 6. Sayfa Yönetim Sistemi 7. İletişim Yönetimi 8. Bilgilendirme Yönetimi 9. Sistem Destek Hizmetleri

4 UniTravel Sistem Yapısı 1. UniTravel Sistemi UniTravel sistemi, her türlü turizm ürününüzü (kendi ürünleriniz ve diğer tedarikçilerden temin ettikleriniz) müşterilerinizle buluşturan altyapının tümüdür. Bu altyapıda tedarik etme, satış, yönetim ve raporlama işlemleri yapılabilir. IATA olsun ya da olmasın tüm turizm firmaları tarafından kullanılabilir. UniTravel sistemleri birbirleriyle iletişim halindedir. UniTravel ile sistemi kullanan diğer firmalara kendi ürünlerinizi açabildiğiniz gibi, diğer firmalardan da kendi firmanız için ürün temin edebilirsiniz. 2. Müşteriler Şubeleriniz Kurumsal müşterileriniz Acenteler ve acentelerin şubeleri iframeli web siteleri Webservisi kullanan web siteleri 3. Tedarikçiler Uçak: İç Hat: Türk Hava Yolları, OnurAir, AnadoluJet, Sun Express, AtlasJet, BoraJet Dış Hat: Galileo, Amadeus Otel: Kendi otelleriniz, GTA, Hotelspro, GoGlobal, Travco Tur: Kendi turlarınız, diğer tedarikçilerden alınan ürünler Transfer: Kendi transfer hizmetleriniz, diğer tedarikçilerden aldığınız ürünler

5 Modüller 1.Web Sitesi Web Sitesi UniTravel ile tasarımcılarımız tarafından hazırlanan kurumsal kimliğinize uygun bir web sitesi tasarımına sahip olabilirsiniz. UniTravel ile sisteminizde bireysel ve kurumsal üyelikler oluşturabilir, internet kullanıcılarına sisteminize üye olmalarına gerek bırakmadan online satış hizmeti verebilirsiniz. Bireysel kullanıcılarınıza üyelik imkanı tanıyabilir; üyelerin kendi işlemlerini takip edebilmesini, ön rezervasyon yaptıktan sonra biletleme olanağına sahip olmalarını sağlayabilirsiniz. Çoklu dil seçeneğine sisteminizden ulaşabilirsiniz. Çoklu kur seçeneğine sisteminizden ulaşabilirsiniz. Sisteminiz Google Analytics de takip edilebilir olma özelliğine sahiptir.

6 Modüller 2. Satış ve Tedarik 2.1 Uçak Uçak Modülü İç Hat Türk Hava Yolları OnurAir AnadoluJet SunExpress AtlasJet BoraJet gibi havayolu firmalarının uçak biletlerininin satışını ve rezervasyonunu sistem üzerinden online olarak yapabilirsiniz.

7 Modüller 2. Satış ve Tedarik 2.1 Uçak Uçak Modülü Dış Hat Galileo ve Amadeus üzerinden online satış yapabilirsiniz. Uçak modülünde sistem üzerinden ön rezervasyon alabilir, rezervasyon kesinleştirebilir, tedarikçi firmalar tarafından belirlenen koşullara göre iptal ve iade işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz. Online check-in işlemlerini yapabilirsiniz. Uçak biletlerini karşılaştırmalı olarak, farklı yolcu tiplerine göre satma imkanına sahip olabilir ve uçuşları fiyat, uçuş türü, havayolu firması gibi kriterler üzerinden filtreleyerek listeleyebilirsiniz.

8 Modüller 2. Satış ve Tedarik 2.2 Otel Otel Modülü Kendi Otelleriniz GTA Hotelspro GoGlobal Travco Otel modülünde kendi otellerinizi sistemde tanımlayabilir, satış yapabilir, ayrıca otel tedarikçileriniz üzerinden online satış yapabilirsiniz.

9 Modüller 2. Satış ve Tedarik 2.3 Tur / 2.4 Transfer Tur Modülü Tur modülünde firmanıza ait turları sistemde tanımlayarak satış yapabilir, ayrıca sisteminizdeki tedarikçiler üzerinden online satış yapabilirsiniz. Sektör ihtiyaçları doğrultusunda güncellediğimiz sistemimiz ile müşterilerinize online tur, seyahat sigortası, araç kiralama ve transfer hizmeti sunabilirsiniz. Transfer Modülü Firmanıza ait transfer hizmetlerinizi sistemde tanımlayarak satış yapabilir, ayrıca sisteminizdeki tedarikçiler üzerinden online satış yapabilirsiniz. Sektör ihtiyaçları doğrultusunda güncellediğimiz sistemimiz ile müşterilerinize online transfer hizmeti sunabilirsiniz.

10 Modüller 2. Satış ve Tedarik 2.5 Araç Kiralama 2.6 Vize 2.7 Seyahat Sigortası Araç Kiralama Modülü Araç kiralama hizmetlerinizi sistemde tanımlayarak ve sisteminizdeki tedarikçilerden ürün tedarik ederek bu hizmeti müşterilerinize sunabilirsiniz. Sektör ihtiyaçları doğrultusunda güncellediğimiz sistemimiz ile müşterilerinize araç kiralama hizmeti sunabilirsiniz. Vize Modülü Sektör ihtiyaçları doğrultusunda güncellediğimiz sistemimiz ile müşterilerinize vize hizmeti sunabilirsiniz. Seyahat Sigortası Modülü Sektör ihtiyaçları doğrultusunda güncellediğimiz sistemimiz ile müşterilerinize seyahat sigortası hizmeti sunabilirsiniz.

11 Modüller 3. Acenta Yönetim Sistemi Acenta Yönetim Sistemi Acente yönetim sisteminden yararlanarak sisteminizde kurumsal üyelikler oluşturabilir, istediğiniz kadar acente tanımlayabilirsiniz. Acenteleriniz de kendi bünyelerinde kullanıcı ve şube tanımlayabilirler. Acenteler ve şubeler, merkez tarafından onaylandıktan sonra sistem üzerinden çalışmaya başlayabilirler. Acentelerinizin ve bu acentelerin kendi şubelerinin ücret modellerini-komisyonlarını, ayrıca nasıl ödeme alıp, ödeme yapacaklarını belirleyebilirsiniz. Kendi sisteminizde bulunan havayolu firmalarından istediklerinizi acentelerinize atayabilirsiniz. Her alt acenteye talep edilen havayolu firmasında geçerli olmak üzere ayrı komisyon oranları tanımlayabilirsiniz. Kendi firmanız ve acentelerinize iframe kullanarak istediğiniz kadar sitede satış yapabilme imkanı yaratabilirsiniz.

12 Modüller 4. Finans Yönetim Sistemi Finans Yönetim Sistemi Unitravel tüm bankaların sanal posu ile çalışmaya uyumlu bir sistemdir, bankanız tarafından verilen sanal pos bilgilerini girerek sistemde yeni pos tanımlayabilirsiniz. Ödemeleri nakit, kredi, kredi kartı, 3D güvenli kredi kartı yoluyla yaptırabilirsiniz. İstediğiniz acenteye dilediğiniz ödeme modelini tanımlayabilir, kredi miktarı-limiti tanımlayabilirsiniz. Çoklu ödeme sistemi sayesinde, tek bir işlem için birden fazla ödeme şeklinden yararlanılabilmesi imkanına sahip olabilir, istediğiniz acentelere kredi tanımlayarak ödemeleri kredi üzerinden yaptırabilirsiniz. Sistemde manual para çekim seçeneği de mevcuttur. 3D güvenlik opsiyonu sayesinde, internet kullanıcılarına güvenli bir satış ortamı sağlayabilirsiniz.

13 Modüller 5. Geniş Raporlama Yönetimi Geniş Raporlama Yönetimi Geniş raporlama özelliği sayesinde istediğiniz kriterlere ya da farklı işlemlere göre düzenlenmiş raporlardan yararlanabilirsiniz. Sistem anlık ve geçmişe dönük ayrıntılı raporlama yapabilme özelliklerine sahip olmasının yanısıra, acenteleriniz ve kendi firmanız için ön muhasebe hizmeti sunmaktadır. Acentelerinize de kendi rol tanımlarına uygun olarak daha dar bir çerçevede olmak üzere, kendi işlemlerine göre düzenlenmiş raporlara ulaşma imkanı tanıyabilirsiniz.

14 Modüller 6. Sayfa Yönetimi Sistemi Sayfa Yönetimi Sistemi Web sitenizin ön yüzünde bulunan kampanya alanını ve vitrininizi talep ettiğiniz şekilde yönetebilir, istediğiniz tanıtım bilgilerinin ve resimlerin sisteme girişini yapabilirsiniz. Ziyaretçilerinizi bilgilendirmek üzere anasayfanızdan duyuru ve haber yayını yapabilirsiniz.

15 Modüller 7. İletişim Yönetimi İletişim Yönetimi Sisteminizde kayıtlı olan acenteler, şubeler ve tüm kullanıcılarla iletişime geçebilmek için site içi mesajlaşma panelini kullanabilirsiniz. Daha sonra yararlanılmak üzere kayıt altına alınan site ziyaretçilerinin listesi ve IP adresleri gibi bilgilere istediğiniz her an ulaşabilirsiniz. E-bülten ve müşteri iletişim formu hizmetinden yararlanabilirsiniz.

16 Modüller 8. Bilgilendirme Yönetimi Bilgilendirme Yönetimi Satışı yapılan her bilet için müşterinizin cep telefonuna SMS ve gönderme imkanına sahipsiniz. Bildirim raporları sayesinde müşterilerinize veya acenteye gönderilen SMS ve lerin kendilerine ulaşıp ulaşmadığını kontrol edebilirsiniz.

17 Modüller 9. Sistem Destek Hizmetleri Sistem Destek Hizmetleri Sisteminizde yapmak istediğiniz işlemler sırasında, çeşitli işlem basamaklarını açıklayıcı anlatımlar içeren yardım bölümünden faydalanabilirsiniz. Sistemi kullandığınız süre boyunca sistem destek hizmetimizden yararlanabilirsiniz. UniTravel şu an; 50 den fazla firma, 3000 den fazla acente tarafından kullanılmaktadır. Tüm bu hizmetler yılların tecrübesinin verdiği güven ile OnurAir ve BoraJet gibi firmaların da satış sistemlerini yapmakta olan Unisec Software tarafından sizlere sunuluyor.

18 İletişim Gülsen ÖZBEKAR Değirmen yolu sokak Şaşmaz sitesi B1 Blok No:2/ Kozyatağı - İSTANBUL Tel: /313

BiletBank, % 100 kendi üretimi olan yazılım ve donanım alt tapısı ile sektöründe lider ve sadece Turizm Seyahat Acentelerine özel bir platformdur.

BiletBank, % 100 kendi üretimi olan yazılım ve donanım alt tapısı ile sektöründe lider ve sadece Turizm Seyahat Acentelerine özel bir platformdur. Değerli Acentemiz, BiletBank, % 100 kendi üretimi olan yazılım ve donanım alt tapısı ile sektöründe lider ve sadece Turizm Seyahat Acentelerine özel bir platformdur. BiletBank, 30 yıllık IATA tecrübesi

Detaylı

Bildiğiniz Turint, bildiğiniz gibi değil!

Bildiğiniz Turint, bildiğiniz gibi değil! Bildiğiniz Turint, bildiğiniz gibi değil! Turint, turizm sektöründe faaliyet gösteren acentelere artı değer katma esasına göre geliştirilmiş, emsalsiz bir bilgi yönetim sistemidir! Çağın en etkili mecrası

Detaylı

Integrated Business Applications

Integrated Business Applications Integrated Business Applications Crema Creative Management Copyright 2009 Tümleşik İş Uygulamaları Crema olarak geliştirdiğimiz web tabanlı tüm yazılım ve uygulamaları Creator markası altında topladık.

Detaylı

EN AKILLI KARAR! EN KOLAY İŞ UYGULAMASI

EN AKILLI KARAR! EN KOLAY İŞ UYGULAMASI EN AKILLI KARAR! EN KOLAY İŞ UYGULAMASI GO PLUS Uygulama yazılımları pazarının lideri Logo dan hayatınızı kolaylaştıracak İş Uygulaması Dünyanın 43 den fazla ülkesine yazılım ihracatı gerçekleştiren, Türkiye

Detaylı

EN KOLAY İŞ UYGULAMASI!

EN KOLAY İŞ UYGULAMASI! Pratik, Hızlı, Uyumlu... EN KOLAY İŞ UYGULAMASI! Türkiye de 170.000 firma ve 1.300.000 in üzerinde kullanıcı için verimlilik çözümleri üreten Türkiye nin en büyük bağımsız yazılım firması LOGO dan KOBİ

Detaylı

AKINSOFT Wolvox ERP AKINSOFT İSTANBUL BÖLGE BAYİİ-444 1 465

AKINSOFT Wolvox ERP AKINSOFT İSTANBUL BÖLGE BAYİİ-444 1 465 AKINSOFT Wolvox ERP AKINSOFT İSTANBUL BÖLGE BAYİİ-444 1 465 AKINSOFT Wolvox ERP AKINSOFT Wolvox; içerdiği muhasebe & finans yönetim sistemi ile ön muhasebe ve genel muhasebe sistemi kullanan bütün işletmelere

Detaylı

EN AKILLI KARAR En Kolay İş Uygulaması

EN AKILLI KARAR En Kolay İş Uygulaması EN AKILLI KARAR En Kolay İş Uygulaması Çeyrek yüzyıldır işimiz, hayatı kolaylaştıran çözümler sunmak! LOGO, KOBİ lere ve Ar-Ge ye yaptığı büyük yatırımlarla büyüyor. Yazılımlarımızla Türkiye ekonomisine

Detaylı

KULLANIM KOLAYLIKLARI

KULLANIM KOLAYLIKLARI GO Shop Manager, LOGO nun mağazaların operasyonel faaliyetlerinin otomasyonu ve etkin yönetimi için geliştirdiği bir çözümdür. Örme, Konfeksiyon, Ayakkabı, Çeyiz, Halı-Mobilya, Kozmetik, Kırtasiye, Oyuncak,

Detaylı

AKINSOFT Otel 4. Yardım Dosyası. Doküman Versiyon : 1.01.02 Tarih : 11.01.2011. Sayfa-1. Copyright 2010 AKINSOFT

AKINSOFT Otel 4. Yardım Dosyası. Doküman Versiyon : 1.01.02 Tarih : 11.01.2011. Sayfa-1. Copyright 2010 AKINSOFT Yardım Dosyası Doküman Versiyon : 1.01.02 Tarih : 11.01.2011 Sayfa-1 Copyright 2010 1- ÇALIŞMA ŞEKLİ HAKKINDA KISA BİLGİ programı, tüm otel ve pansiyonlara hitap etmektedir. Rezervasyon, oda kayıt, odanın

Detaylı

SR EK-1 STANDART İLAN FORMU VE BAŞVURU EVRAKLARI

SR EK-1 STANDART İLAN FORMU VE BAŞVURU EVRAKLARI SR EK-1 STANDART İLAN FORMU VE BAŞVURU EVRAKLARI KUZEY KIBRIS TÜRK CUMHURİYETİ TURİZM ÇEVRE VE KÜLTÜR BAKANLIĞI KITSAB Kıbrıs Türk Turizm ve Seyehat Acenteleri Birliği KITSAB Kıbrıs Türk Turizm ve Seyehat

Detaylı

Tasarım Özellikleri. Ödeme ve Nakliyat. PozitifShop Özellikleri. Tasarımlar. sloganınızı ve istediğiniz ismi yazın ve bir tasarım seçin. Hepsi bu!

Tasarım Özellikleri. Ödeme ve Nakliyat. PozitifShop Özellikleri. Tasarımlar. sloganınızı ve istediğiniz ismi yazın ve bir tasarım seçin. Hepsi bu! PozitifShop Özellikleri Tasarım Özellikleri Tasarımlar İstediğiniz takdirde değiştirme yetksine sahip olduğunuz, en iyi grafik tasarımcılarının hazırladığı ve arama motorlarına en uygun hazır tasarımlara

Detaylı

MİKROTOP. Ticari Otomasyon Paketi. 2008 Mikro Yazılımevi A.Ş.

MİKROTOP. Ticari Otomasyon Paketi. 2008 Mikro Yazılımevi A.Ş. MİKROTOP Ticari Otomasyon Paketi 1 MİKROTOP Bilişim sektörü en hızlı gelişen ve teknolojik olarak sürekli yenilenen sektörlerden biridir. Hedefimiz isteklerinizi dinleyen program üretebilmektir. Gerek

Detaylı

AKINSOFT E-Site. Yardım Dosyası. Doküman Versiyon : 1.01.01 Tarih : 23.12.2010. Sayfa-1. Copyright 2010 AKINSOFT

AKINSOFT E-Site. Yardım Dosyası. Doküman Versiyon : 1.01.01 Tarih : 23.12.2010. Sayfa-1. Copyright 2010 AKINSOFT Yardım Dosyası Doküman Versiyon : 1.01.01 Tarih : 23.12.2010 Sayfa-1 Copyright 2010 1- ÇALIŞMA ŞEKLİ HAKKINDA KISA BİLGİ programı; apartmanlara, sitelere ve site yönetim şirketlerine hitap etmektedir.

Detaylı

POZITRON INSIGHTS TÜRKİYE NİN DİJİTAL CÜZDAN HARİTASI

POZITRON INSIGHTS TÜRKİYE NİN DİJİTAL CÜZDAN HARİTASI POZITRON INSIGHTS TÜRKİYE NİN DİJİTAL CÜZDAN HARİTASI Ödeme Sistemlerindeki Trendler: Dijital Cüzdan 3 Dijital Cüzdan Nedir? 5 Türkiye deki Dijital Cüzdanlar m-cüzdan ve e-cüzdan Olarak Hizmet Veren Ödeme

Detaylı

Bin Kaplan Gücünde ERP TIGER PLUS

Bin Kaplan Gücünde ERP TIGER PLUS Bin Kaplan Gücünde ERP TIGER PLUS 1000 Kaplan Gücünde LOGO TIGER PLUS ile Rekabet Ortamında Güvenle Yol Alın İşletmenizin ihtiyaçlarına göre planlanmış, tam entegre modülleri ile LOGO TIGER PLUS, size,

Detaylı

Modüller. Genel Yapısı

Modüller. Genel Yapısı Modüller Kurulumu, kullanımı çok kolay ve oldukça pratik bir uygulama olan ERATO, birbirleriyle tam entegre çalışan aşağıdaki modüllerden oluşur; ERATO, Sanayi ve Ticaret Odalarının otomasyonunu sağlamak

Detaylı

Kullanım Şartları. web.akgunler.com.tr yi ifade eder. : AKGÜNLER TURİZM LTD. e ait Web Sitesi olan

Kullanım Şartları. web.akgunler.com.tr yi ifade eder. : AKGÜNLER TURİZM LTD. e ait Web Sitesi olan Kullanım Şartları Web Sitesi Kullanım Şartları Web Sitesi kullanım şartları, "Web Sitesi/Site" kullanırken uyulması gereken kuralları ve şartları açıklamaktadır. Kullanım Şartları dikkatli bir şekilde

Detaylı

Nebim V3 Standart Sürüm

Nebim V3 Standart Sürüm Nebim V3 Standart Sürüm Perakendeci, Toptancı ve Üretici Firmalar için Ticari Yazılım Perakendeci, toptancı ve üretici firmaların ihtiyaç duydukları tüm iş süreçlerini entegre bir şekilde sağlayan ticari

Detaylı

AKINSOFT E-Site. Yardım Dosyası. Doküman Versiyon : 1.01.02 Tarih : 09.08.2011. Sayfa-1. Copyright 2010 AKINSOFT

AKINSOFT E-Site. Yardım Dosyası. Doküman Versiyon : 1.01.02 Tarih : 09.08.2011. Sayfa-1. Copyright 2010 AKINSOFT Yardım Dosyası Doküman Versiyon : 1.01.02 Tarih : 09.08.2011 Sayfa-1 1- ÇALIŞMA ŞEKLİ HAKKINDA KISA BİLGİ programı; apartmanlara, sitelere ve site yönetim şirketlerine hitap etmektedir. Program özellikleri

Detaylı

TURİZM SEKTÖRÜNE ÖZEL MOBİL ÇÖZÜMLER

TURİZM SEKTÖRÜNE ÖZEL MOBİL ÇÖZÜMLER TURİZM SEKTÖRÜNE ÖZEL MOBİL ÇÖZÜMLER Turizm Sektörüne Özel Mobil Çözümler Turizm Turizm sektöründe zamanı en verimli şekilde kullanmak, tur organizasyonlarını müşteriler için maksimum memnuniyete dönüştürmek

Detaylı

Tegsoft Çağrı Merkezi Ürünü

Tegsoft Çağrı Merkezi Ürünü IIİ,c Tegsoft Çağrı Merkezi Ürünü TegsoftCC TEGSOFT NİSAN, 2014 Tegsoft Çağrı Merkezi Ürünü TEGSOFT, uzun yıllardır telekomünikasyon sektöründe edindiği bilgi birikim ve deneyimlerini, tamamen Türk mühendisliği

Detaylı

Mağazanızın Yeni Yöneticisi : Shop Manager. Shop Manager ile hayatınızı kolaylaştırın, verimliliğinizi arttırın ve rekabette öne geçin!

Mağazanızın Yeni Yöneticisi : Shop Manager. Shop Manager ile hayatınızı kolaylaştırın, verimliliğinizi arttırın ve rekabette öne geçin! Mağazanızın Yeni Yöneticisi : Shop Manager Shop Manager ile hayatınızı kolaylaştırın, verimliliğinizi arttırın ve rekabette öne geçin! Shop Manager, Türkiye nin uygulama yazılımları pazarının lider kuruluşu

Detaylı

Asyasoft Otel Otomasyon Sistemi

Asyasoft Otel Otomasyon Sistemi Asyasoft Otel Otomasyon Sistemi ANT-BİM BİLGİSAYAR HİZMETLERİ TİC. LTD. ŞTİ. Altındağ Mah. 100 Yıl Bulvarı Tel : +90 242 247 95 60 Pbx. No:26-A/11 Antalya Faks : +90 242 247 95 63 E-posta : info@asyasoft.com.tr

Detaylı

Odeabank İnternet Şubesi parolanızı şubelerimizden ve ATM'lerimizden belirleyebilirsiniz.

Odeabank İnternet Şubesi parolanızı şubelerimizden ve ATM'lerimizden belirleyebilirsiniz. Tüm kanallarda aynı menü içeriği ve sıralaması Tüm kanallarda birbiri ile uyumlu, yenilikçi işlem akışı Tüm kanallarda birbiri ile uyumlu tasarım Kişiselleştirme: Yeni iki ara yüzden dilediğini seçebilme

Detaylı

Perakendeci, Toptancı ve Üretici Firmalar için Kurumsal Kaynak Planlama (ERP) Çözümü. Orta Ölçekli Firmalar için Nebim V3 İleri Sürüm

Perakendeci, Toptancı ve Üretici Firmalar için Kurumsal Kaynak Planlama (ERP) Çözümü. Orta Ölçekli Firmalar için Nebim V3 İleri Sürüm Perakendeci, Toptancı ve Üretici Firmalar için Kurumsal Kaynak Planlama (ERP) Çözümü Orta Ölçekli Firmalar için Nebim V3 İleri Sürüm Nebim V3 Advanced Sürüm Perakendeci, Toptancı ve Üretici Firmalar için

Detaylı

MOD HOTEL SOFTWARE Windows Version

MOD HOTEL SOFTWARE Windows Version MOD HOTEL SOFTWARE Windows Version MOD Hotel Software,Turizm sektörünün lider konumundaki otellerle çalışmaktadır.uzun yıllar birlikte çalışan uzman ekibi ve kalifiye üst düzey kadrosu ile 7/24 profesyonel

Detaylı

Perakendeci, Toptancı ve Üretici Firmalar için Kurumsal Kaynak Planlama (ERP) Çözümü

Perakendeci, Toptancı ve Üretici Firmalar için Kurumsal Kaynak Planlama (ERP) Çözümü Perakendeci, Toptancı ve Üretici Firmalar için Kurumsal Kaynak Planlama (ERP) Çözümü Çok Uluslu Operasyonlar Hedefleyen, Çok Kanallı, Büyük Ölçekli Firmalar için Nebim V3 Enterprise Edition Nebim V3 Enterprise

Detaylı

İŞLETMELERİ LİDERLİĞE TAŞIYAN GÜÇ!

İŞLETMELERİ LİDERLİĞE TAŞIYAN GÜÇ! İŞLETMELERİ LİDERLİĞE TAŞIYAN GÜÇ! İŞLETMELERİ LİDERLİĞE TAŞIYAN GÜÇ! TIGER PLUS TIGER PLUS Uygulama yazılımları pazarının lideri LOGO Business Solutions dan geleceğin liderlerine özel! Dünyanın 41 den

Detaylı

ELEKTRONİK ACENTE ÜYELİK SÖZLEŞMESİ

ELEKTRONİK ACENTE ÜYELİK SÖZLEŞMESİ ELEKTRONİK ACENTE ÜYELİK SÖZLEŞMESİ İş bu Elektronik Acente ve Kurumsal Müşteri Üyelik Sözleşmesi nin (bundan böyle Sözleşme olarak anılacaktır), taraflarca onaylayıp imzalanması ile birlikte Sözleşme

Detaylı

GAYRİMENKUL SEKTÖRÜNE ÖZEL BÜTÜNLEŞİK CRM MÜŞTERİ İLİŞKİLERİ YÖNETİMİ GAYRİMENKUL YÖNETİMİ SATIŞ SÜREÇ YÖNETİMİ EVRAK YÖNETİMİ FİNANS YÖNETİMİ

GAYRİMENKUL SEKTÖRÜNE ÖZEL BÜTÜNLEŞİK CRM MÜŞTERİ İLİŞKİLERİ YÖNETİMİ GAYRİMENKUL YÖNETİMİ SATIŞ SÜREÇ YÖNETİMİ EVRAK YÖNETİMİ FİNANS YÖNETİMİ GAYRİMENKUL SEKTÖRÜNE ÖZEL BÜTÜNLEŞİK CRM MÜŞTERİ İLİŞKİLERİ YÖNETİMİ GAYRİMENKUL YÖNETİMİ SATIŞ SÜREÇ YÖNETİMİ EVRAK YÖNETİMİ FİNANS YÖNETİMİ SATIŞ SONRASI İŞLEMLER TESLİM SONRASI İŞLEMLER PRISM CRM i

Detaylı