ZXR Serisi Tümü Gigabit Akıllı Anahtar Yenilikçi Özellikler Büyük Verimlilik Getirir `

Ebat: px
Şu sayfadan göstermeyi başlat:

Download "ZXR10 5250 Serisi Tümü Gigabit Akıllı Anahtar Yenilikçi Özellikler Büyük Verimlilik Getirir `"

Transkript

1 ZXR Serisi Tümü Gigabit Akıllı Anahtar Yenilikçi Özellikler Büyük Verimlilik Getirir ` Giriş Geniş bant erişimindeki gelişmeler, yeni nesil cihazlarda 1000Mbps portların yaygın olarak kullanılmaya başlanmıştır. Artık 1000 Mbps portlar cihazlarda gerekli hale gelmiştir. ZXR serisi anahtarlar yüksek hızlı ASIC yönlendirme çipler ile donatılmıştır. L2 protokollerini, verimli QoS öncelik mekanizmaları ve esnek yönetim modellerini destekler. Yüksek yoğunluklu GE portları ile tamamen Metro Ethernet veya kampüs ağları uygulamadaki ihtiyaçları karşılayabilir. ZXR serisinde 4 anahtar tipi vardır: TC, TC, SM ve PM. Bu anahtarların arayüz kombinasyonlarını aşağıda bulabilirsiniz TC: 24*GE elektriksel + 2*GE Kombo+ 2*GE SFP Resim TC/-52TC/-52PM/-28SM TC: 48*GE elektriksel+ 2*GE Kombo+ 2*GE SFP PM: 48*GE elektriksel + 4*GE elektriksel/optik (yada 4*10GE optik) SM: 24*GE optik + 4*GE electriksel/optik Yenilikçi Özellikler Ağ hizmetleri her zamankinden daha hızlı bir hızla gelişiyor, müşteriler daha rahat çalışabilecekleri network ekipmanları için arayış içerisindeler. Müşterilerin gereksinimleri arasında, hızlı dağıtım, enerji verimliliği ve üst düzey güvenlik özelliği var. ZXR bu ihtiyaçlara cevap verecek teknoloji ile donatılmış bir anahtardır. Akıllı vlan (Smart vlan) Desteği ZXR sadece 1:1 vlan mapping değil, N: 1 vlan mapping de destekler. Vlan aggregation kullanarak erişim katmanında vlan verimliliğinin artırılmasını gerçekleştirebilir. ZXR serisinde QinQ ve esnek seçici QinQ destekliyoruz. Operatorler etkin kullanıcı ve servisleri farklı staratejiler uygulayarak kullanabilirler. ZXR ses denetimli vlan desteği ile Özel vlan ve ses ekipmanlarına sahip trafiğine öncelik sağlıyor. QoS stratejisi ile önemi yüksek olan ses Yüksek Performanslı Çoklu servis Platformu Multicast servis birçok operatörler için önemlli bir noktasıdır. ZXR L2 multicast desteklemektedir. ZXR hızlı iletim için IGMPv1/v2/v3 snooping'i proxy ve IGMP hızlı giderim desteği vardır. ZXR de büyük ölçekli yayın çoğaltma getirdiği problem çözme, MVR ve multicast QoS desteğide mevcuttur. Data Sheet: 1

2 Bunun yanı sıra, ZXR serisi ürünleri, zengin CAC (kanal erişim kontrolü) kuralları sağlama yeteneğine sayesinde IPTV desteği de mevcuttur. Operatörler kendi faydalarını maksimize etmek için müşterilerine son derece esnek program paketleri sunabilirler. ZXR PM bütün elektriksel portları POE ve POE+ desteği vardır. Ancak,802.3af ve 802.3at standartlarını aynı anda desteklemez. POE için her bir porttan 15.4W; POE+ için her bir porttan 30W çıkış elde edilir. ZXR serisinde portlar kullanılmadığında yani güç çıkışı olmadığı zamanlarda kapatarak enerji tasarrufu sağlayabilirsiniz. Gelişmiş Güvenlik kullanılmayan portların POE özelliğini ZXR CPU işlemek için gereken protokol mesajları hızını sınıflandırmak ve kontrol etmek için güvenlik mekanizması kullanır. CPU daki bu mekanizma hızı istifleme protokolü için mesajı uygun bir aralıkta teslim, hangi mesajların aşırı nedenlerden dolayı dağılımı önler emin kılar. Yönetim kullanıcı denetimi için ZXR Normal kullanıcı adı / şifre giriş yöntemi destekler, aynı zamanda diğer adı / şifrelerin sızma riskini ortadan kaldırarak, şifreli girişlerde SSH ı destekler. ZXR girişlerde ACL desteklemez, aynı zamanda çıkışlarda ACL destekler. Kullanıcı aynı anda gelen ve giden trafik sınıflandırması ve hız sınırlaması uygulayabilir. Bu bazı durumlarda yapılandırmanın basitleştirmek ve diğer senaryolarda daha rafine kontrol yapmayı sağlar. ZXR erişim kontrolü için yerel kimlik doğrulama, TACACS + kimlik ve Radius kimlik doğrulama; HSI kullanıcı kimlik doğrulaması için, VBAS, DHCP seçenek 82 desteği ve PPPOE + dahil ZXR desteği çeşitlendirilmiştir. Enerji tasarrufu ve yeşil ZXR IEEE 802.3az destekler. Bütün portlar üzerinde hiçbir trafik iletimi yokken dinamik bekleme moduna portu ayarlamak anlamına gelir. Bu şekilde, tek bir bağlantı noktası üzerinden güç tüketiminin % 70 azaltılabilir. ZXR dinamik fan hız ayarı teknolojilerini destekler, fan dönüş hızını ekipman iç sıcaklığına göre ayarlanabilir. Cihazda yüksek sıcaklık olduğunda, fan hızı artmış olacaktır; cihazda düşük bir sıcaklıkta olduğu zaman, fan hızı azalır. ZXR yapımında Avrupa RoHS standardı doğrultusunda kullanılan malzemeler de minimum kirlilik ile küresel çevreye büyük katkı sağlamaktadır. Diğer enerji tasarruflu teknolojiler kullanarak, örneğin, boşta bağlantı noktalarını devre dışı bırakmak ve kişi başına kablo uzunluğu gibi, ZXR maksimum müşteri için güç tüketimi ayarlar. Kolay Kurulum Yaratıcı M-Butonu ile yönetici sistem üzerine giriş yapmadan bellek ve CPU kullanım oranı gibi, ekipman durumu elde etmek için olanak sağlar. Bu özellik sayesinde, başarısızlığın nedenini bulmak için yönetici için büyük zaman kazanır. ZXR desteği sıfır yapılandırma. Cihaz açıldığında otomatik olarak kendi yazılım sürümü ve görüntüler. ZXR kapalı güç alarmı destek bulunmaktadır. Kapalı güç alarmı cihazda elektrik kesintisi nedeniyle bir güç kesintisi varsa çalışırken duran cihazlar raporlanır, Kısaca belirtilen sunucuya alarm göndermek anlamına gelir. Elektrik kesintisinin sık olduğu cihazlarda hata görülür ve kapanma alarmı işletme personeli hızlı bir sonuca varmak ve hataların düzeltilmesi için hızlandırmaya yardımcı olabilir. ZXR aynı zamanda Ethernet OAM destekler. Bu hata algılama aynı zamanda ağ performansları ölçmek için bir yöntemdir. ZXR sadece IEEE 802.1ag Bağlanabilirlik Hata Yönetimi destekler (CFM), Ethernet Yerel Yönetim Arabirimi (E- LMI), IEEE 802.3ah Ethernet OAM keşif, bağlantı izleme, uzaktan arıza tespiti ve uzak geri döngü ve Y Bu hata algılamayı sağlar ama aynı zamanda ağ performansını ölçmek için bir yöntemdir. ZXR USB konsol arabirimi destekliyor, aynı zamanda web, telnet ve SNMP dahil, Ancak birden fazla uzaktan yönetim modellerini desteklemez. Cihazlarda aynı zamanda RADIUS ve TACACS + gibi erişim protokolleri ile kontrol edilebilir. Uygulamalar ve Servisler ZXR gelecekte ağ a sorunsuz bir geçiş yeteneği sunarken servis sağlayıcılarının, tümleşik ağ mimarisi üzerinde birden fazla hizmet imkanları sunmamıza imkan sağlamaktadır x erişim kontrolü, IP kaynak koruma, DAI, güvenlik arayüzü ve dinamik MAC dondurulması da dahil olmak üzere bol özelliklerinin tam desteği ile ağ güvenliğini de garanti altına almaktadır. Data Sheet: 2

3 Metro-E/Kampus GE işlemleri FTTH - Yüksek yoğunluklu GE arayüzleri, tam Ethernet OAM / QoS özelliği, ZXR Gigabit ile ev hizmetleri iyi kalitede verebilmektedir aşağıdaki konularda Taşıyıcı düzeyinde Ethernet hizmeti sunmak için tam L2 özelliklerini destekler: Standart hizmetler / Ölçeklenebilirlik / Güvenilirlik / Service (QoS) / Hizmet yönetimi Kalitesi Resim2 5250ile FTTH uygulama senaryosu Resim3 Metro Ethernet İşlemler için ZXR Teknik Özellikler Fonksiyon ve Parametreler TC TC SM PM Arayüzleri Fixed GE RJ (POE+ desteği) Fixed GE Optik GE Kombo arayüzleri Harici slot Harici Kart tipleri *10GE Optik Temel Parametreler Backplane Kapasitesi Anahtarlama Kapasitesi Anahtarlama Performans Değeri MAC tablosu büyüklüğü - - 4*GE RJ45 4*GE RJ *GE Optik 4*GE Optik 240Gbps 240Gbps 240Gbps 320Gbps 56Gbps 104Gbps 56Gbps 176Gbps 42Mpps 78Mpps 42Mpps 132Mpps 16K Data Sheet: 3

4 Fonksiyon ve Parametreler TC TC SM PM İşlevleri Protokoller/ Standartlar L3 işlevleri Multicast QOS Güvenlik / Erişim Güvenirlilik IEEE 802.3, IEEE 802.3u,IEEE 802.3z, IEEE 802.3x, STP, MSTP/RSTP (802.1d,s,w), VLAN (ID:max=4096), QinQ, Selective QINQ,PVLAN,VLAN Translation, port based VLAN, MAC address based VLAN, VLAN trunking (802.1q), port aynalama, port rate, IGMP v1/v2/v3,ntp, SNTP, auto- MDIX,LACP, wirespeed, nonblocking, auto-negotiate Statik Yönlendirme IGMP Snooping ve Filter, Proxy ve Fast Leave; Qos scheduling based on 802.1p(inner, outer layer)ip DSCP; Congestion avoidance, traffic shaping; Queue scheduling based on PQ,WFQ,LLQ or CBWFQ; Tail Drop CPU attack prevention, CPU overload protection; STP Root Guard, BPDU attack prevention, ARP attack prevention; IP source Guard, DAI; DHCP snooping, DHCP option82, 802.1x, RADIUS, EAP, AAA, TFTP, FTP, ACL LACP,ZESS,ZESR, Support power supply redundancy and fan unit Redundancy Gelişmiş EEE,M-BUTTON, Sıfır-konfigürasyon, Smart Vlan Özellikleri Yönetimi Yerel Yönetimi RS232 Fiziksel Değerleri Yönetim Lokal Komut (CLI),Uzaktan Telnet, Standart SNMP, NetNumen U31, Cluster management(zgmp),sshv2.0,lokal ve Uzaktan kullanıcı kimlik doğrulama, SNMP based GUI, syslog, RMON Yükseklik 1RU 1RU 1RU 1RU Ebatları 43.6*442* *442* *442* *442*440 (Y*G*D)mm Maximum Ağırlık <2.9kg <3.0kg <4.0kg <7.5kg Güç Kaynağı DC güç kaynağı -48V; -48V; -48V; -52V AC güç kaynağı Maximum güç tüketimi 27W 53W 39W Toplam güç tüketimi: 1020W (PoE çıkışt :840W; Ana Sistem :180W;) Güç Yedekleme RPS desteği RPS desteği Çift güç kaynağı Çift güç kaynağı Çalışma Ortamı Isı Dağıtımı Fan soğutma Fan soğutma Fan soğutma Fan soğutma Sıcaklık Emisyonu (BTU/h) Çalışma Sıcaklığı, Nem Çalışma Uzun vadeli çalışma sıcaklığı: -5 ~+50 ; Nem: %10~ %90 Kısa vadeli çalışma sıcaklığı:-5 ~+55 ; 3000m 2011 ZTE CORPORATION. All rights reserved. For more information about ZTE office, please visit website ZTE CONFIDENTIAL: This document contains proprietary information of ZTE and is not to be disclosed or used without the prior written permission of ZTE. Due to update and improvement of ZTE products and technologies, information of the document is subjected to change without notice.

5 Fonksiyon ve Parametreler TC TC SM PM Yüksekliği Dayanıklılık MTBF/MTTR : saat / 30 dk ZTE CORPORATION. All rights reserved. For more information about ZTE office, please visit website ZTE CONFIDENTIAL: This document contains proprietary information of ZTE and is not to be disclosed or used without the prior written permission of ZTE. Due to update and improvement of ZTE products and technologies, information of the document is subjected to change without notice.

S5750E-SI Serisi L3 Gigabit Çift Yığın Akıllı Anahtar

S5750E-SI Serisi L3 Gigabit Çift Yığın Akıllı Anahtar Serisi L3 Gigabit Çift Yığın Akıllı Anahtar S5750E-SI Özellikler Nitelikler S5750E-28P-SI S5750E-52P-SI S5750E-28X-SI-24F-D S5750E-52X-P-SI S5750E-28X-P-SI Port Yönetimi 1 Konsol Portu+Ethernet 1 Konsol

Detaylı

Yönetilen İstiflenebilir L2 Gigabit Ethernet Anahtarı

Yönetilen İstiflenebilir L2 Gigabit Ethernet Anahtarı Yönetilen İstiflenebilir L2 Gigabit Ethernet Anahtarı Seçimde esneklik 20/48 adet port 10/100/1000 Base-T veya 20 adet SFP- port 4 adet combo port 10/100/1000BASE -T/SFP 1 4 adet 10-Gigabit SFP+ Uplink

Detaylı

Dell PowerConnect 3500 serisi anahtarlar

Dell PowerConnect 3500 serisi anahtarlar Dell PowerConnect 3500 serisi anahtarlar Uygun maliyetli 10/100Base-T Küçük çalışma grupları ve uzak şube ofisleri için ideal olan eski, tümüyle yönetilen 10/100Base-T ağları için Dell PowerConnect 3500

Detaylı

Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri

Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri www.telkolink.com Fiber Optik Merkez Switch - 28xSFP + 4xRJ45 CLR-SWG-2804F, fiber optik hatlarla switchlerin merkeze taşındığı, geniş ve yoğun ethernet ağlarında,

Detaylı

Şartname CLR-SWG-2804F L2+ Fiber Switch Şartnamesi

Şartname CLR-SWG-2804F L2+ Fiber Switch Şartnamesi Şartname CLR-SWG-2804F L2+ Fiber Switch Şartnamesi GENEL Cihaz üzerinde Fiber optik kabloları sonlandırmak için 28 adet SFP modül yuvası bulunmalı. Cihaz üzerinde Bakır ethernet bağlantıları sonlandırmak

Detaylı

Şartname CLR-IES-G402P Yönetilebilir Endüstriyel PoE Switch

Şartname CLR-IES-G402P Yönetilebilir Endüstriyel PoE Switch Şartname CLR-IES-G402P Yönetilebilir Endüstriyel PoE Switch GENEL Cihaz üzerinde Fiber optik kabloları sonlandırmak için 2 adet SFP modül yuvası bulunmalı. SFP yuvalarının tamamı Multimode ve Singlemode

Detaylı

Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Çözümleri

Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Çözümleri Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Çözümleri www.telkolink.com CLR-IES-G802 8Port Gigabit RJ45 + 2Port SFP Managed Ring Switch CLR-IES-G802P, 8Port 10/100/1000Base-TX ve 2Portu SFP Slot olmak üzere

Detaylı

Bilgi Teknolojileri Uzmanı

Bilgi Teknolojileri Uzmanı Katalog 10 + 2 Port Yönetilebilir Gigabit Ethernet Switch S2100-10G-2F 8 * 10/100/1000 Gigabit + 2 SFP Slot Gigabit Eth. Managed Switch Telkolink.com Ethernet Ağı Çözümleri Port Bilgisi 8 adet 10/100/1000Base-T

Detaylı

Haberleşme sistemlerinde yüksek performansı yakalayın. Şartname CLR-IES-G802P Yönetilebilir Endüstriyel PoE Switch

Haberleşme sistemlerinde yüksek performansı yakalayın. Şartname CLR-IES-G802P Yönetilebilir Endüstriyel PoE Switch Şartname CLR-IES-G802P Yönetilebilir Endüstriyel PoE Switch GENEL Cihaz üzerinde Fiber optik kabloları sonlandırmak için 2 adet SFP modül yuvası bulunmalı. SFP yuvalarının her ikisi de Multimode ve Singlemode

Detaylı

Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Çözümleri

Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Çözümleri Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Çözümleri www.telkolink.com CLR-IES-G402P 4Port Gigabit RJ45 POE + 2Port SFP Manaaged Endüstriyel Switch CLR-IES-G402P, 4Port 10/100/1000Base-TX POE ve 2Portu SFP

Detaylı

Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri

Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri www.telkolink.com CLR-SWG-244MP 22Port Gigabit POE + 4*SFP Ethernet Switch L2+ 440W CLR Networks POE Switch ; IP Tabanlı POE Destekli CCTV Güvenlik Kameraları, IP

Detaylı

Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Çözümleri

Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Çözümleri Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Çözümleri www.telkolink.com CLR-IES-G802P 8Port Gigabit RJ45 POE + 2Port SFP Managed Ring Switch CLR-IES-G802P, 8Port 10/100/1000Base-TX POE ve 2Portu SFP Slot olmak

Detaylı

Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Çözümleri

Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Çözümleri Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Çözümleri www.telkolink.com CLR-IES-G824P 14Port Endüstriyel Ethernet Managed Gigabit Fiber Switch CLR-IES-G824P, 8Portu POE destekli olmak üzere 10Port Gigabit Ethernet

Detaylı

& BSC20700 BSC20900 (Rack Monte Tipi) SERİSİ YÖNETİLEBİLİR REDUNDANT SWITCH LER

& BSC20700 BSC20900 (Rack Monte Tipi) SERİSİ YÖNETİLEBİLİR REDUNDANT SWITCH LER & BSC20700 BSC20900 (Rack Monte Tipi) SERİSİ YÖNETİLEBİLİR REDUNDANT SWITCH LER BSC20700-BSC20900 serisi cihazlar yönetilebilir yedekli ağ (managed Redundant Ring) Ethernet switch lerdir. BSC20700-BSC20900

Detaylı

Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri

Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri www.telkolink.com CLR-SWT-4244 Fiber Optik Omurga 10G Ethernet Switch L2+ Managed CLR Networks CLR-SWT-4244 Switch 4Portu 10Gbps uplink portu olmak üzere toplam 32port

Detaylı

PowerConnect 2800 Serisi Akıllı LAN Anahtarları

PowerConnect 2800 Serisi Akıllı LAN Anahtarları PowerConnect 2800 Serisi Akıllı LAN Anahtarları Yüksek değere sahip GbE erişimi. Basit, web üzerinden yönetilen son kullanıcı bağlantılarında, Dell PowerConnect 2800 Serisi Akıllı GbE anahtarlarıyla 10/100

Detaylı

S4600-SI Serisi L2+ Gigabit Yönetilebilir Ethernet Anahtar

S4600-SI Serisi L2+ Gigabit Yönetilebilir Ethernet Anahtar S4600-SI Serisi L2+ Gigabit Yönetilebilir Ethernet Anahtar Ürüne Genel Bakış S4600-SI Serisi L2 Gigabit akıllı anahtarlar Metro Ethernet Ağları için üretilmiş olup,gelişmiş QoS, ve VLAN fonksiyonları (VLAN

Detaylı

Endüstriyel otomasyon protokollerinin her zaman yapılan işlem için gerekli olan bant genişliğini sağlar

Endüstriyel otomasyon protokollerinin her zaman yapılan işlem için gerekli olan bant genişliğini sağlar I SERİSİ Endüstriyel ve ağır çevre koşullarında kullanım amaçlı olarak tasarlanmış özel bir switchtir. Fabrika ve nakil koşullarında çalışmaya uygun olan bu cihazda güvenli politika uygulamalarına önem

Detaylı

Enerjimiz Herseye Yeter

Enerjimiz Herseye Yeter KENAR ANAHTAR (SWİTCH) TEKNİK ŞARTNAME Anahtar üzerinde en az 24 adet 10/100/1000BaseT ethernet portu ve en az 2 adet SFP tabanlı yuva bulunmalıdır. Bu yuvalara 1000BASE-LX/LH, 1000BASE-SX, 1000BASE-BX,

Detaylı

Katalog S G-2F Fiber Switch

Katalog S G-2F Fiber Switch Katalog S2100-26G-2F Fiber Switch S2100-26G-2F : 24*10/100/1000Base-TX RJ45 + 2 SFP Slotlu Fiber Optik Switch Telkolink.com Fiber Optik Ethernet Ağları Teknik Özellikler 24 adet 10/100/1000Base-TX RJ45

Detaylı

İÇİNDEKİLER Ön söz... İçindekiler...

İÇİNDEKİLER Ön söz... İçindekiler... İÇİNDEKİLER Ön söz... İçindekiler... 1.BÖLÜM: BASİT BİR AĞ OLUŞTURMAK 1.1.AĞ NEDİR? 1.2.AĞ FONKSİYONLARINI KEŞFETME 1.3.BİR AĞI OLUŞTURAN FİZİKSEL BİLEŞENLER 1.4. BİR AĞIN ÖZELLİKLERİ 1.5. FİZİKSEL VE

Detaylı

8-Port 10/100/1000Mbps PoE Plus + 2 100/1000X SFP Yönetimli Ethernet Anahtarı

8-Port 10/100/1000Mbps PoE Plus + 2 100/1000X SFP Yönetimli Ethernet Anahtarı 8-Port 10/100/1000Mbps PoE Plus + 2 100/1000X SFP Yönetimli Ethernet Anahtarı Kablosuz Multimedya Projeksiyon 8-Port 10/100/1000Base-T Gigabit Ethernet RJ-45, IEEE 802.3af / 802.3at PoE Enjektör 2 100/1000Base-X

Detaylı

Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Çözümleri

Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Çözümleri Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Çözümleri www.telkolink.com CLR-SWF-401P 4 Port 10/100 RJ45 POE + 1 Port SC SM F/O Unmanaged Switch CLR-SWF-401P 4 Adet POE destekli 10/100Base-TX RJ45 Bakır Portu

Detaylı

4 Kanal POE Switch ÜRÜN RESMİ MODEL ÖZELLİKLER LİSTE $ 8 Kanal POE Switch ÜRÜN RESMİ MODEL ÖZELLİKLER LİSTE $ 16 Kanal POE Switch

4 Kanal POE Switch ÜRÜN RESMİ MODEL ÖZELLİKLER LİSTE $ 8 Kanal POE Switch ÜRÜN RESMİ MODEL ÖZELLİKLER LİSTE $ 16 Kanal POE Switch P 1.04.2017 PFS3005-4P-58 4 Kanal POE Switch 4 Kanal PoE Switch İki Katmanlı Endüstriyel PoE Switch, MAC Adres Liste Kapasitesi: 1K, IEEE802.3 / IEEE802.3u /IEEE802.3X standartlarına uygunluk, 1x10/100

Detaylı

Gigabit Yığınlanabilir SmartPro Anahtar + 10G Uplink

Gigabit Yığınlanabilir SmartPro Anahtar + 10G Uplink Ürün Özellikleri 10 Gigabit Bağlantı KOBI ağları gibi geniş bant talepleri veri çoğaltma ve yedekleme, video yayını ve 10G sunucu bağlantıları için ideal Kapsamlı Yönetim ve Güvenlik Tüm ağınızı Web GUI

Detaylı

Catalyst 3750 Serileri

Catalyst 3750 Serileri Özellik -2TS -8TS G-2T G-2TS G-12S G-8TS G-16TD 1RU 1RU 1RU 1.5RU 1RU 1RU 1RU İletim Hızı 6.5Mpps 13.1Mpps 35.7Mpps 32Gbps 38.7Mpps 17.8Mpps 38.7Mpps 35.7Mpps 32Gbps Yığınabilirlik 10/100 Portlar 2 8 0

Detaylı

Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Çözümleri

Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Çözümleri Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Çözümleri www.telkolink.com CLR-SWF-410P 4Port 10/100Base-TX POE + 1Port Uplink Switch CLR-SWF-410 Switch 4 Portu POE ve 1Portu Non-POE olmak üzere toplam 5Port 10/100Mbps

Detaylı

Yönetilebilir Ethernet Anahtar

Yönetilebilir Ethernet Anahtar Ürün Özellikleri Esneklik ve Güvenlik Ethernet ve SFP portları ve cihazın üzerindeki elektrik dalgalanmalarından koruma özelliği DGS-210 serisini geniş uygulama ve kullanım alanları için ideal bir çözüm

Detaylı

TPT-8020A Çok İşlevli Kablo Test Cihazı

TPT-8020A Çok İşlevli Kablo Test Cihazı TPT-8020A Çok İşlevli Kablo Test Cihazı GENEL TPT-8020A model nolu Multifonksiyonlu Kablo Test Cihazı, kullanımı kolay bir test setidir. Basit network testleri, kablo tespiti gibi pratik ölçümler yapar.

Detaylı

IS2100D RayMontaj Serisi Endüstriyel Eternet Anahtar

IS2100D RayMontaj Serisi Endüstriyel Eternet Anahtar IS2100D RayMontaj Serisi Endüstriyel Eternet Anahtar IS2100D PoE Serisi IS2100D-2GF8TX 1 / 6 Özellikler IS2100D Teknoloji IEEE 802,3 10Base-T Standartlar IEEE 802.3u - 100BaseT(X) ve 100BaseFX IEEE 802.3ab,1000BaseT

Detaylı

Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Çözümleri

Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Çözümleri Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Çözümleri www.telkolink.com CLR-SWG-28 8Port SFP Slot + 2Port Gigabit RJ45 Omurga Ethernet Ağ Anahtarı CLR Networks CLR-SWG-28 Switch 2Port Gigabit Ethernet RJ45

Detaylı

Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri

Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri www.telkolink.com CLR-SWG-1621P # 16 Port POE + 2Port Gigabit RJ45 Uplink + 1*SFP Ethernet Switch CLR Networks POE Ethernet Switch ; POE IP Kamera, POE Dome Kamera,

Detaylı

HP PROCURVE SWITCHLERDE 802.1X KİMLİK DOĞRULAMA KONFİGÜRASYONU. Levent Gönenç GÜLSOY 27.01.2014

HP PROCURVE SWITCHLERDE 802.1X KİMLİK DOĞRULAMA KONFİGÜRASYONU. Levent Gönenç GÜLSOY 27.01.2014 HP PROCURVE SWITCHLERDE 802.1X KİMLİK DOĞRULAMA KONFİGÜRASYONU Levent Gönenç GÜLSOY 27.01.2014 1. GİRİŞ 1.1 Network Access Control (NAC) Metodları MAC Doğrulaması: 802.1x ve Web Kimlik doğrulaması desteklemeyen

Detaylı

24-Port 100/1000 SFP Yönetimli Yığınlanabilir Anahtar 8 Paylaşımlı TP Portlu

24-Port 100/1000 SFP Yönetimli Yığınlanabilir Anahtar 8 Paylaşımlı TP Portlu 24-Port 100/ SFP Yönetimli Yığınlanabilir Anahtar 8 Paylaşımlı TP Portlu Fiziki Port 24 100/Base-X mini-gbic / SFP slotları 8-Port 10/100/Base-T RJ-45 bakır, port 1 8 arasında paylaşımlı 2 HDMI-benzeri

Detaylı

Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Çözümleri

Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Çözümleri Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Çözümleri www.telkolink.com 8Port 10/100Base-TX RJ45 POE + 2Port Gigabit SFP Slot Yönetilemez Switch CLR-SW-811P 8Port POE destekl ve 1Port Gigabit RJ45 / SFP Paylaşımlı

Detaylı

Datasheet GET-100 Gigabit Ethernet Analyser Testleri

Datasheet GET-100 Gigabit Ethernet Analyser Testleri Datasheet GET-100 Gigabit Ethernet Analyser Testleri Gigabit Ethernet Tester, 10/100/1000M Ethernet ağlarının kurulumu, devreye alınması ve bakım hizmetleri aşamalarında kullanılmak üzere tasarlanmış olan,

Detaylı

Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Çözümleri

Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Çözümleri Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Çözümleri www.telkolink.com CLR-MCG-21S 2Port Gigabit Ethernet RJ45 Bakır - Fiber Optik Çevirici CLR-MCG-21S Serisi Media Converter Elektriksel Bakır RJ45 Etherneti

Detaylı

Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Çözümleri

Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Çözümleri Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Çözümleri www.telkolink.com CLR-IES-G82S 8Port Gigabit RJ45 + 2Port SFP Endüstriyel Ethernet Switch Unm. CLR-IES-G82S, 8Port 10/100/1000Base-TX ve 2Portu SFP Slot

Detaylı

Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri

Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri www.telkolink.com Fiber Optik Ethernet Yönetilemez Switch CLR-SW-182S 1Port gigabit RJ45 bakır, 8Port 100Base-FX ve 2Port 1G SFP slot olmak üzere toplam 11Porta sahip

Detaylı

Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Çözümleri

Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Çözümleri Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Çözümleri www.telkolink.com CLR-MCG-xx Serisi 1Port Gigabit Ethernet RJ45 Bakır - Fiber Optik Çevirici CLR-MCG-xx Serisi Media Converter Elektriksel Bakır RJ45 Etherneti

Detaylı

CS G Veri Merkezi Anahtarı

CS G Veri Merkezi Anahtarı CS6200 10G Veri Merkezi Anahtarı CS6200-28X-EI CS6200-28X-P-EI CS6200-28X-HI-24F CS6200-52X-P-EI Ürüne Genel Bakış CS6200 serisi anahtarlar yeni nesil 10G yığınlanabilen yönlendirici anahtarlar olup,gelişmiş

Detaylı

DCRS-7600 Dual Stack Ethernet Omurga Switch Ürün Özellikleri

DCRS-7600 Dual Stack Ethernet Omurga Switch Ürün Özellikleri DCRS-7600 Dual Stack Ethernet Omurga Switch Ürün Özellikleri 2010 Digital China Networks Inc All rights reserved. This document is DCN Public Information.1 / 9 Ürüne Genel Bakış Digital China DCRS-7600

Detaylı

Catalyst 2950 Serileri

Catalyst 2950 Serileri Son Güncelleme: Aralık 10, 200 Not: Catalyst 298, 298G, 298GETX ve benzeri anahtarlar aslında sabit yapılı Cat X00 ürünleri olduklarından bu belgede yer almamaktadırlar. İleride bu anahtarların da dökümana

Detaylı

MCR02-AE Ethernet Temassız Kart Okuyucu

MCR02-AE Ethernet Temassız Kart Okuyucu MCR02-AE Ethernet Temassız Kart Okuyucu Teknik Özellikleri Ethernet 10BaseT Dahili TCP/IP Stack TCP/IP Client-Server Bağlantı Özelliği Dahili DNS İstemcisi DHCP veya Statik IP ile çalışabilme UDP, TCP,ARP,ICMP(ping)

Detaylı

ÖNDER BİLGİSAYAR KURSU. Sistem ve Ağ Uzmanlığı Eğitimi İçeriği

ÖNDER BİLGİSAYAR KURSU. Sistem ve Ağ Uzmanlığı Eğitimi İçeriği ÖNDER BİLGİSAYAR KURSU Sistem ve Ağ Uzmanlığı Eğitimi İçeriği BÖLÜM 1 KİŞİSEL BİLGİSAYAR DONANIMI 1.1. Kişisel Bilgisayarlar ve Uygulamalar Bilgisayarların Kullanım Şekli ve Yeri Bilgisayar Tipleri (Sunucular,

Detaylı

Meşrutiyet Caddesi 12/10 06540 Kızılay/ANKARA T: +90 (312) 417 0 254 info@cliguru.com

Meşrutiyet Caddesi 12/10 06540 Kızılay/ANKARA T: +90 (312) 417 0 254 info@cliguru.com ICND1 - Interconnecting Cisco Network Devices-1 1. Basit Ağ oluşturma Ağ Fonksiyonları Ağ Güvenliği Bilgisayardan bilgisayara iletişim modeli TCP/IP's İnternet Katmanı TCP/IP's Taşıma Katmanı Paket İletim

Detaylı

Gündem. VLAN nedir? Nasıl Çalışır? VLAN Teknolojileri

Gündem. VLAN nedir? Nasıl Çalışır? VLAN Teknolojileri VLAN Kavramı Gündem VLAN nedir? Nasıl Çalışır? VLAN Teknolojileri Paylaşılan LAN sınırlamaları Kullanıcılar fiziksel olarak sınırlı Altağlar Hub lara bağlı Kullanıcılar yerlere guruplu Bir segmette güvenlik

Detaylı

PowerConnect 5548P Gigabit Ethernet Anahtarı

PowerConnect 5548P Gigabit Ethernet Anahtarı PowerConnect 5548P Gigabit Ethernet Anahtarı Gelişmiş Gigabit Ethernet anahtarı Güçlü güvenlik, yığınlama, Ethernet Üzerinden Güç ve yönetim özelliklerine sahip PowerConnect 5524P ile esnek, enerji kullanımını

Detaylı

SC-Z56. Genel Bakış. Yüksek performanslı Teradici işlemci ve 512MB sistem belleği

SC-Z56. Genel Bakış. Yüksek performanslı Teradici işlemci ve 512MB sistem belleği Genel Bakış ViewSonic SC-Z56 dört çıkışlı sıfır istemci, VMware tabanlı ağlarda güvenli, yönetilmesi kolay, güvenilir bir seçenek arayan şirketler için mükemmel çözümdür. VMware Horizon View sertifikasına

Detaylı

IPCop ile Ağ Güvenliği ve Yönlendirme. Kerem Can Karakaş. kerem.can.karakas@linux.org.tr

IPCop ile Ağ Güvenliği ve Yönlendirme. Kerem Can Karakaş. kerem.can.karakas@linux.org.tr IPCop ile Ağ Güvenliği ve Yönlendirme Kerem Can Karakaş kerem.can.karakas@linux.org.tr Neden Bir Ateş Duvarı Sahibi Olmalıyım? İç ağım dışarıdan korunabilmeli, Birden çok bilgisayar beraberce tek bağlantıdan

Detaylı

15 - ETHERNET SWITCHLER

15 - ETHERNET SWITCHLER 154 15 - ETHERNET SWITCHLER ETHERNET SWITCHLER NİSAN 2016 Neden N-Tron Ethernet Switch? N-Tron, kullanıcısına kaliteli ürün sunmakla kalmayıp, N-View / N-Ring yazılım programlarıyla network topolojisini

Detaylı

Başarı Hikayesi. Genel Bakış. Wind of Lara Hotel & Spa Network Projesi Başarı Hikâyesi. Zyxel kablolu kablosuz network projesi çözümleri

Başarı Hikayesi. Genel Bakış. Wind of Lara Hotel & Spa Network Projesi Başarı Hikâyesi. Zyxel kablolu kablosuz network projesi çözümleri Başarı Hikayesi Wind of Lara Hotel & Spa Network Projesi Başarı Hikâyesi ENDÜSTRİ Turizm Wind of Lara Türkiye Hotel & Spa MÜŞTERİ ÜLKE ÇÖZÜMLER Zyxel kablolu kablosuz network projesi çözümleri Genel Bakış

Detaylı

Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Çözümleri

Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Çözümleri Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Çözümleri www.telkolink.com CLR-SWG-22 2Port 10/100/1000 Gigabit RJ45 + 2 Port F/O SFP Slot Switch CLR Networks CLR-SWG-22 Switch 2Port Gigabit ethernet RJ45 ve 2

Detaylı

Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Çözümleri

Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Çözümleri Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Çözümleri www.telkolink.com CLR-MCT-SFP+ 10Gbps Ethernet Fiber Optik Çevirici SFP+ CLR networks CLR-MCT-SFP+ serisi 10Gbase-T RJ45 Etherneti Fiber Optik sinyale çevirerek

Detaylı

Sıfır İstemci: VMware View için Optimize Edilmiş 21,5 LED Ekran

Sıfır İstemci: VMware View için Optimize Edilmiş 21,5 LED Ekran Genel Bakış SD-Z226, sıfır istemci entegreli 21,5" bir monitördür. Teradici 2321 işlemci ile donatılmıştır ve donanım hızlandırmalı PCoIP desteğine sahiptir. SD-Z226 sıfır istemci, VMware tabanlı ağlarda

Detaylı

Fujitsu Yeni Nesil VRF Plus

Fujitsu Yeni Nesil VRF Plus Fujitsu Yeni Nesil VRF Plus Yüksek Kapasiteli VRF sistemi DC Inverter Kontrol Kompresör Uzun Borulama Sistemi Tasarımı Yüksek Performanslı R410A Soğutucu Gazı Yeni Tasarım Kompakt Dış Ünite: 8HP den 48

Detaylı

OG VE AG GENİŞBANT POWER LINE HABERLEŞME

OG VE AG GENİŞBANT POWER LINE HABERLEŞME OG VE AG GENİŞBANT POWER LINE HABERLEŞME Akıllı şebekeleri ve akıllı sayaç okumaları hayata geçirebilmek için anahtar nitelikteki enerji değerlerini gerçek zamanlı olarak transfer edilebilecek bir haberleşme

Detaylı

ENDÜSTRİYEL ETHERNET. Endüstriyel Ethernet. STEADYTEC Teknolojili IE-LINE

ENDÜSTRİYEL ETHERNET. Endüstriyel Ethernet. STEADYTEC Teknolojili IE-LINE Endüstriyel ethernet network teknolojisinde günden güne öne çıkan bir standart haline gelmektedir. Çünkü planlama ve üretim aşamasında bu uygulamalardan alınan verim daha fazladır. Üreticiler network ağlarıyla

Detaylı

RoamAbout Wireless Access Points

RoamAbout Wireless Access Points Gelişen mobil teknolojiyle birlikte kablosuz ağ teknolojilerine olan ilgi de artmaktadır. Özellikle açık alanlarda (fuar, havaalanı, fabrika ortamı, hastane, ulaşım araçları vb), bir ya da birkaç binanın

Detaylı

Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Çözümleri

Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Çözümleri Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Çözümleri www.telkolink.com CLR-SWG-420P 6Port Gigabit Ethernet POE Switch ( 4Port POE) CLR-SWG-420P POE Switch CCTV IP Güvenlik kameraları, IP Telefon Sistemlerinde

Detaylı

OG VE AG GENİŞBANT POWER LINE HABERLEŞME

OG VE AG GENİŞBANT POWER LINE HABERLEŞME DAĞITIM ŞİRKETİ Kontrol Odası Yönetimi IP Altyapısı MV Akıllı şebekeleri ve akıllı sayaç okumaları hayata geçirebilmek için anahtar nitelikteki enerji değerlerini gerçek zamanlı olarak transfer edilebilecek

Detaylı

Windows Server 2012: Sanallaştırmanın ötesine geçin. Oğuz Pastırmacı IT Pro Teknolojileri Yöneticisi Microsoft Türkiye

Windows Server 2012: Sanallaştırmanın ötesine geçin. Oğuz Pastırmacı IT Pro Teknolojileri Yöneticisi Microsoft Türkiye Windows Server 2012: Sanallaştırmanın ötesine geçin Oğuz Pastırmacı IT Pro Teknolojileri Yöneticisi Microsoft Türkiye Endüstrideki trendler ve zorluklar Windows Server 2012: Sanallaştırmanın ötesinde Eksiksiz

Detaylı

-Floating, Wan ve Lan arayüzleri için ayrı kural yazma alanı vardır.

-Floating, Wan ve Lan arayüzleri için ayrı kural yazma alanı vardır. PfSense, FreeBSD tabanlı bir dağıtım olarak, BSD sağlamlığını taşıyan, son zamanlarda adından sıkça söz ettiren oldukça gelişmiş ve yetenekli bir güvenlik duvarı dağıtımıdır. Psense kullanılmaya başlandığı

Detaylı

Bosch Video Yönetim Sistemi IP ile geleceğinizi güvence altına alıyor

Bosch Video Yönetim Sistemi IP ile geleceğinizi güvence altına alıyor Bosch Video Yönetim Sistemi IP ile geleceğinizi güvence altına alıyor IP video güvenlik sistemleri Hepsini bir araya getirmek Bosch Video Yönetim Sistemi (VMS), IP ağınız üzerinden iletilen tüm IP, video,

Detaylı

Sonsuz İmkan için Esnek İnce İstemci

Sonsuz İmkan için Esnek İnce İstemci Sonsuz İmkan için Esnek İnce İstemci SC-T35 İnce İstemci: Ultra Küçük 0,6 L Biçim Katsayısı ile VDI Bilgi İşlem Genel Bakış ViewSonic SC-T35 İnce İstemci, sanal masaüstü bilgi işlem gereksinimleri için

Detaylı

EC-100. Ethernet RS232/422/485 Çevirici. İstanbul Yazılım ve Elektronik Teknolojileri

EC-100. Ethernet RS232/422/485 Çevirici. İstanbul Yazılım ve Elektronik Teknolojileri EC-100 Ethernet RS232/422/485 Çevirici İstanbul Yazılım ve Elektronik Teknolojileri EC-100, cihazlarınıza veya bilgisayara RS232/422/485 hattından bağlayarak kullanabileceğiniz tak-kullan şeklinde tasarlanmış

Detaylı

EGE Üniversitesi Network (Ağ) Altyapısı

EGE Üniversitesi Network (Ağ) Altyapısı EGE Üniversitesi Network (Ağ) Altyapısı Dr. Enis Karaarslan Ege Üniversitesi Network Yönetim Grubu Danışmanı 11/4/2009 Dr. Enis KARAARSLAN 1 HEDEF Ege Üniversitesi Bilgisayar Ağı (Computer Network) ) altyapısını,

Detaylı

VITOclima 300-s/HE Free Joint DC Inverter Çoklu klima sistemleri

VITOclima 300-s/HE Free Joint DC Inverter Çoklu klima sistemleri VITOclima 300-s/HE Free Joint DC Inverter Free Joint DC Inverter Viessmann İle tek dış üniteye 5 adede kadar iç ünite kombinasyonu yapabilir, değişken debili soğutucu akışkan teknolojisi ile bireysel iklimlendirmenin

Detaylı

Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Çözümleri

Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Çözümleri Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Çözümleri www.telkolink.com www.switchmerkezi.com Gigabit Ethernet Ağ Anahtarları Sipariş No CLR-SWG-24 2Port 10/100/1000 Gigabit RJ45 + 4 Port F/O SFP Slot Switch

Detaylı

Kurulum Kılavuzu TT-IMS8E2GPOE+

Kurulum Kılavuzu TT-IMS8E2GPOE+ Kurulum Kılavuzu 2 TT-IMS8E2GPOE+ 3 TT-IMS8E2GPOE+ kurulum kılavuzuna hoş geldiniz. 4 İçindekiler 1. Kılavuz Açıklaması...7 1.1. Kutu İçeriği...7 1.2. Eklentiler...7 2. Giriş...8 2.1. Güvenlik ve Bakım...8

Detaylı

Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Çözümleri

Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Çözümleri Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Çözümleri www.telkolink.com CLR-SWG-2420P 24Port 10/100M POE + 2Port Gigabit RJ45 Ethernet Switch CLR-SWG-2420P POE Switch CCTV IP Güvenlik kameraları, IP Telefon

Detaylı

Tip 1 6 48 10/100/1000 + 4 SFP (1000/10000 SFP) Tip 3 3 48 10/100/1000 + 4 SFP (1000/10000 SFP) Tip 4 1 24 10/100/1000 + 4 SFP (1000/10000 SFP)

Tip 1 6 48 10/100/1000 + 4 SFP (1000/10000 SFP) Tip 3 3 48 10/100/1000 + 4 SFP (1000/10000 SFP) Tip 4 1 24 10/100/1000 + 4 SFP (1000/10000 SFP) DARÜŞŞAFAKA CEMİYETİ AĞ ANAHTARI VE AĞ YAZILIMI ALIMI TEKNİK ŞARTNAMESİ A-GENEL HÜKÜMLER: A.1 Teklif veren firmalar teklif edecekleri sistemlerin özelliklerini gösterir dokümanları (Türkçe veya İngilizce),

Detaylı

OTEL TELEFONLARI KAREL ANALOG VE IP TELEFONLAR

OTEL TELEFONLARI KAREL ANALOG VE IP TELEFONLAR OTEL TELEFONLARI KAREL ANALOG VE IP TELEFONLAR AMT-6110 AMT-6110S ANALOG TELEFON AMT-6110 Tek Hatlı 10 Adet Misafir Servis Tuşlu Analog Telefon AMT-6110S Tek Hatlı 10 Adet Misafir Servis Tuşlu Handsfree

Detaylı

SİBER SUÇLARA KARŞI SİBER ZEKA

SİBER SUÇLARA KARŞI SİBER ZEKA SİBER SUÇLARA KARŞI SİBER ZEKA Aytuğ Çelikbaş Sistem Mühendisi Copyright 2013 EMC Corporation. All rights reserved. 1 2 Ajanda Günümüz Tehditleri Güvenlikte Büyük Veri Yaklaşımları Siber İstihbarat Atak

Detaylı

FİBER OPTİK ÇÖZÜMLER

FİBER OPTİK ÇÖZÜMLER FİBER OPTİK ÇÖZÜMLER MARKA ÜRÜN RESMİ MODEL AÇIKLAMA Network Medya Dönüştürücüler LİSTE $ 1.6.2015 MC 101 SS 180 MC 102 SS * 10/100M, 2 adet RJ45, 1 adet SC Arayüzü 220 MC 104 SS * 10/100M, 4 adet RJ45,

Detaylı

2015-4 Network Fiyat Listesi Fast Ethernet Switchler 5 48 Port

2015-4 Network Fiyat Listesi Fast Ethernet Switchler 5 48 Port 2015-4 Network Fiyat Listesi Fast Ethernet Switchler 5 48 Port FS605 5 port Fast Ethernet 1Gbps toplam kapasite 21$ FS608 8 port Fast Ethernet 1.6Gbps toplam kapasite 26$ FS108 8 port Fast Ethernet 1.6Gbps

Detaylı

F3432 WCDMA ÇİFT SİM KARTLI WİFİ ÖZELLİKLİ 3G ROUTER

F3432 WCDMA ÇİFT SİM KARTLI WİFİ ÖZELLİKLİ 3G ROUTER F3432 WİFİ özellikli çift SIM kart girişli 3G Router yüksek güçlü 32 bitlik işlemci ve gömülü gerçek zamanlı uygulamaları destekler. Bu cihazlar hücresel ağa uygun bi şekilde bağlamak için basit ayarlar

Detaylı

Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Çözümleri

Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Çözümleri Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Çözümleri www.telkolink.com CLR-IES-80 8 Port 10/100Base-TX Endüstriyel Ethernet Switch CLR Networks CLR-IES-80 Endüstriyel Ethernet Ağ Anahtarı 8 adet 10/100Mbps

Detaylı

Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Çözümleri

Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Çözümleri Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Çözümleri www.telkolink.com CLR-IES-G42PB : POE Ethernet Switch - Din Rail Tip & DC Power CLR Networks Business serisi din rail ethernet ağ anahtarları güvenlik IP

Detaylı

N5 serisinde güç kutusu şase içinde bütünleşiktir

N5 serisinde güç kutusu şase içinde bütünleşiktir Şase Tabanlı Tasarımın Avantajları Günün network ihtiyaçlarını karşılayan ve aynı zamanda gelecek uygulamalar için tasarlanmış ve server uygulamaları için kolay konumlandırabilir bir omurga cihazıdır.

Detaylı

Edgecore Ağları. Kurumsal Bakış & Çözümler. www.edge-core.com. Simet Technologies Inc. www.simet.com.tr

Edgecore Ağları. Kurumsal Bakış & Çözümler. www.edge-core.com. Simet Technologies Inc. www.simet.com.tr www.edge-core.com Edgecore Ağları Kurumsal Bakış & Çözümler Firmanın Tarihçesi 2010 yılında kuruldu. Dünyadaki Merkez Ofisleri: Hsinchu, Taiwan 150 çalışan: 50+ ARGE Mühendisi Yıllık Gelir: US $50Milyon

Detaylı

İZMİR YÜKSEK TEKNOLOJİ ENSTİTÜSÜ. OMURGA ANAHTAR ve KENAR ANAHTAR TEKNİK ŞARTNAMESİ

İZMİR YÜKSEK TEKNOLOJİ ENSTİTÜSÜ. OMURGA ANAHTAR ve KENAR ANAHTAR TEKNİK ŞARTNAMESİ 1.0 KONU İZMİR YÜKSEK TEKNOLOJİ ENSTİTÜSÜ OMURGA ANAHTAR ve KENAR ANAHTAR TEKNİK ŞARTNAMESİ Bu doküman İzmir Yüksek Teknoloji Enstitüsü nde Kartlı Geçiş Sistemi ve IP Tabanlı Kapalı Devre Kamera Güvenlik

Detaylı

Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Çözümleri

Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Çözümleri Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Çözümleri www.telkolink.com CLR-SWG-0800P 8 Port Gigabit Ethernet POE Switch CLR-SWG-0800P 8Port GE POE Switchler CCTV IP Güvenlik kameraları, IP Telefon Sistemlerinde

Detaylı

Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Çözümleri

Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Çözümleri Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Çözümleri www.telkolink.com CLR-IES-G42P 4Port 10/100/1000Base-TX + 2Port SFP Unmanaged Industrial POE Switch CLR-IES-G42P, 4Port Gigabit Ethernet RJ45 POE ve 2Port

Detaylı

xstack L3 Yönetilebilir Gigabit Anahtar

xstack L3 Yönetilebilir Gigabit Anahtar Ürün Detayları Çoklu Yazılım Seçeneği Üç farklı tipte yazılım, sistem yöneticisinin anahtarları ihtiyaçlarına ve uygulamalara göre özelleştirme imkanı sunar. Yüksek Kullanılabilirlik ve Genişleme Sanal

Detaylı

POL Pasif Optik Çözümleri

POL Pasif Optik Çözümleri ptik LAN POL Pasif Optik Çözümleri Çözü Biz Kimiz? Vizyon Komünikasyon, iletişim teknolojileri alanında yüksek teknoloji sistem çözümleri üreten ve iş ortaklarına ürün desteği sağlayan bir mühendislik

Detaylı

F3426 3G WIFI ROUTER TEKNİK ÖZELLİKLERİ

F3426 3G WIFI ROUTER TEKNİK ÖZELLİKLERİ F3426 WIFI özellikli 3G ROUTER yüksek güçlü 32 bitlik işlemcisi ile gömülü gerçek zamanlı uygulamaları destekler. Bu cihazlar hücresel ağa uygun bi şekilde bağlamak için basit ayarlar ile Seri (RS 232

Detaylı

Merkezi Neden Korumalıyız?

Merkezi Neden Korumalıyız? Merkezi Neden Korumalıyız? Terabit kapasitesinde, control ve forwarding plane leri ayrı ayrı olan, kesintisiz iletişim sağlayan, yüksek anahtarlama kapasitesi olan, değişik bant genişliğinde çeşitli karmaşık

Detaylı

SC-T47. Genel Bakış. sertifikası. İnce İstemci

SC-T47. Genel Bakış. sertifikası. İnce İstemci Genel Bakış ViewSonic SC-T47 PC, güçlü Intel J1900 2GHz CPU ile Windows 8 Embedded Standard işletim sistemi kullanır. SC-T47, Citrix ICA/HDX, VMware PCoIP ve Microsoft RemoteFX gibi başlıca uzak ağ protokollerinin

Detaylı

Dokunmatik Panel Ürün Ailesi. Eğitim Sunumu: Proje Uyarlama Kılavuzu

Dokunmatik Panel Ürün Ailesi. Eğitim Sunumu: Proje Uyarlama Kılavuzu Dokunmatik Panel Ürün Ailesi Eğitim Sunumu: Proje Uyarlama Kılavuzu By Sunum Gündemi Bölüm 1 : Ön Hazırlık Aşaması Bölüm 2 : Kurulum Bölüm 3 : Uygulama Yükleme Bölüm 4 : Konfigürasyon Yükleme Bölüm 5 :

Detaylı

Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Çözümleri

Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Çözümleri Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Çözümleri www.telkolink.com CLR-IES-G80 8Port Gigabit Ethernet Endüstriyel Switch CLR Networks CLR-IES-G80 Swicth 8 Port GE Gigabit Ethernet Ağ Anahtarıdır. Zorlu

Detaylı

TEKNİK ŞARTNAME. Teklif edilen her bir sunucu aşağıdaki teknik özellikleri karşılayacaktır;

TEKNİK ŞARTNAME. Teklif edilen her bir sunucu aşağıdaki teknik özellikleri karşılayacaktır; TEKNİK ŞARTNAME Bu şartname, Kurum ihtiyaçlarını karşılamak üzere satın alınacak olan 15 (onbeş) adet sunucu, 8 (sekiz) adet CNA kart ve 1 (bir) adet kabinetin minimum teknik özelliklerini tanımlar. 1.

Detaylı

DGS-3120 Serisi xstack L3 Yönetilebilir Gigabit Anahtarlar

DGS-3120 Serisi xstack L3 Yönetilebilir Gigabit Anahtarlar Ürün Özellikleri Çoklu Firmware Seçenekleri Kampüs ağlar veya kurumsal ortamların çok yönlülüğü için uygun. Çoklu güvenlik teknolojileri ağ bütünlüğünü arttırır. Yüksek Kullanılabilirlik ve Genişletme

Detaylı

Ağ Sızma Testleri ve 2. Katman Saldırıları Türk Standardları Enstitüsü Yazılım Test ve Belgelendirme Dairesi Başkanlığı

Ağ Sızma Testleri ve 2. Katman Saldırıları Türk Standardları Enstitüsü Yazılım Test ve Belgelendirme Dairesi Başkanlığı Ağ Sızma Testleri ve 2. Katman Saldırıları Türk Standardları Enstitüsü Yazılım Test ve Belgelendirme Dairesi Başkanlığı Tarih 1 İçerik TCP/IP Temelleri Ağı Dinleme MAC Adres Tablosu Doldurma ARP Zehirlemesi

Detaylı

Kurumsal Güvenlik ve Web Filtreleme

Kurumsal Güvenlik ve Web Filtreleme S a y f a 1 antikor Kurumsal Güvenlik ve Web Filtreleme SshClient, Putty v.s. S a y f a 2 S a y f a 3 Yönetici olarak AntiKor a girmek için SshClient veya Putty programı kullanılır. IP olarak kurum içinden

Detaylı

Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Çözümleri

Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Çözümleri Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Çözümleri www.telkolink.com CLR-SWG-42P 4Port Gigabit RJ45 POE + 2Port SFP F/O Unmanaged Switch CLR-SWG-42P 4 Adet POE destekli 10/100/1000Base-TX Gigabit RJ45 Bakır

Detaylı

DOD / DEPARMENT OF DEFENCE

DOD / DEPARMENT OF DEFENCE DOD / DEPARMENT OF DEFENCE TCP/IP protokol grubunun referans aldığı DoD modeli 4 ayrı katmandan oluşur. Ağ Arayüz Katmanı İnternet Katmanı Aktarım Katmanı Uygulama Katmanı DoD / Deparment of Defence Ağ

Detaylı

Teknik konularla ilgili detaylı bilgi ozcangokburun@tff.org mail adresinden alınabilir.

Teknik konularla ilgili detaylı bilgi ozcangokburun@tff.org mail adresinden alınabilir. 20.10.2015 ÜNİTESİ : Satın Alma Müdürlüğü SAYI : 2015/21163 KONU : 4 adet Switch Alım İşi. SON BAŞVURU TARİHİ : 27 Ekim 2015 Salı günü Saat 15.00 Türkiye Futbol Federasyonu tarafından aşağıda teknik özellikleri

Detaylı

Kurumsal Güvenlik ve Web Filtreleme

Kurumsal Güvenlik ve Web Filtreleme S a y f a 1 antikor Kurumsal Güvenlik ve Web Filtreleme SshClient, Putty v.s. S a y f a 2 S a y f a 3 S a y f a 4 S a y f a 5 S a y f a 6 S a y f a 7 şeklini alır. Bu durumda kullanıcı yasaklı konumdadır.

Detaylı

T.C ÖLÇME, SEÇME VE YERLEŞTİRME MERKEZİ BAŞKANLIĞI

T.C ÖLÇME, SEÇME VE YERLEŞTİRME MERKEZİ BAŞKANLIĞI T.C ÖLÇME, SEÇME VE YERLEŞTİRME MERKEZİ BAŞKANLIĞI KAMERA, PARMAK İZİ VE YÜZ TANIMA SİSTEMLERİNİN BİLİŞİM ALTYAPISINA İLİŞKİN TEKNİK ŞARTNAME 1 İÇİNDEKİLER 1. AMAÇ... 3 2. KAPSAM... 3 3. GENEL HUSUSLAR...

Detaylı