Erciyes Üniversitesi Teknopark ta geliştirilen Meditek İSG, 50'den fazla alt bileşeni olan kapsamlı bir iş sağlığı ve güvenliği otomasyondur.

Ebat: px
Şu sayfadan göstermeyi başlat:

Download "Erciyes Üniversitesi Teknopark ta geliştirilen Meditek İSG, 50'den fazla alt bileşeni olan kapsamlı bir iş sağlığı ve güvenliği otomasyondur."

Transkript

1

2 Erciyes Üniversitesi Teknopark ta geliştirilen Meditek İSG, 50'den fazla alt bileşeni olan kapsamlı bir iş sağlığı ve güvenliği otomasyondur.

3 Meditek İSG, mevzuata uygun olarak hazırlanmış dinamik altyapısı ile tüm faaliyetlerinizi kolaylıkla organize edebileceğiniz kullanımı kolay bir bilgi yönetim sistemidir. Meditek İSG ile hem iş sağlığı hem de iş güvenliği hizmetlerinizi profesyonel olarak yönetebilirsiniz. Kullanıcı dostu ara yüzü sayesinde ekranlar arasında kaybolmaz, hızlı bir şekilde işlemlerinizi sonuçlandırabilirsiniz.

4 Meditek İSG, size aynı anda birden çok işletmeyi birbirinden bağımsız olarak takip etme imkanı verir. Her bir işletmeye ayrı ayrı işyeri hekimi ve İsg uzmanı atayabilir, işletmeye ait personel bilgileri, işyeri bölümleri, birim faaliyetleri, risk analizleri gibi verileri işletme bazında takip eder, istatistik alır ve raporlayabilirsiniz.

5 Meditek İSG, Microsoft SQL Server 2008 R2 Express Edition veritabanı sunucusu ile verilerinizi kendi sunucularınızda tutar. Nesne tabanlı ve çok katmanlı yazılım mimarisine sahiptir.

6 Meditek İSG, kullanıcı rol yetkilendirmeli bir yazılımdır. Kullanıcılar TC kimlik numarası ve şifresi ile giriş yapar ve sadece yetkilendirildikleri alanları görürler

7 Meditek İSG ile kullanıcılarınıza yetkiler atayarak sadece sorumlu oldukları bilgilere ulaşmasını sağlayabilirsiniz.

8 Meditek İSG iş planları ile hizmet verilen tüm işletmelerde faaliyetleri tek ekranda filtreler kullanarak kolaylıkla takip edebilir ve tek tıkla gerçekleştirebilirsiniz.

9 Meditek İSG ile istediğiniz kadar firma - taşeron kaydedebilir bunlar arasında alt üst işveren ilişkisi kurabilirsiniz. Böylelikle grup firmalarına yönelik istatistikler rahatlıkla üretilebilir.

10 Meditek İSG ile işyerinde her bir Bina / Tesis içerisinde işyeri bölümleri oluşturup kullanılan iş ekipmanlarını kaydederek bu ekipmanlara ait periyodik kontrolleri de takip edebilirsiniz.

11 Meditek İSG 30 a yakın konuda mevzuatta yer alan sorumluluklarınız konusunda eksik kaldığınız noktalarda sürekli olarak hatırlatmalarda bulunur.

12 Meditek İSG İK (İnsan Kaynakları) ile çalışanlarınızı iş başvurusundan başlayarak özlük dosyalarına varıncaya kadar tüm bilgilerini kayıt altına alabilirsiniz. Çalışanlara yapılan işlemler ve planlamalar tek ekrandan kolaylıkla görülebilir.

13 Meditek İSG ile yıllık çalışma planlarınızı tıklayarak oluşturun. İsterseniz farklı faaliyetler oluşturup kendinize göre özelleştirin. Dönem sonu faaliyet raporları ile yapılan tüm işlemler özet olarak tek tıklama ile görüntülenir.

14 Meditek İSG ile İSG kurullarınızı oluşturup, gündem belirleyip, kararlarınızı kayıt altına alabilirsiniz. Bu kararlardan takip gerektirenleri DÖF olarak tanımlayabilirsiniz. Bu DÖF bilgilerinin durumunu sonraki kurul toplantınızda sorgulayabilirsiniz.

15 Meditek İSG ile aylık veya plan dışı işyeri denetimlerinizi önceden oluşturduğunuz kontrol listeleri ile gerçekleştirebilir isterseniz uygunsuzluklara fotoğraf ekleyebilirsiniz.

16 Meditek İSG ile eğitim faaliyetlerini gerçekleştirebilir. Katılımcı listeleri ile imza föyleri oluşturabilirsiniz. Hangi çalışanın ne kadar süre eğitim aldığı, eğitim almayanları, eksik eğitim süresi olanları tespit etmek çok kolay. Eğitim sonucunda istenirse sertifika da verilebilirsiniz.

17 Meditek İSG ile iş ekipmanlarının rutin bakım ve periyodik kontrollerini kayıt altına alıp yasal kontrol aralıklarında kontrollerini yapabilirsiniz.

18 Meditek İSG de Tehlike Kontrol Listeleri Sihirbazı ile risk analizi yapmak oldukça kolaydır. Matris, Fine Kinney, FMEA, 3x3 Matris yöntemlerinden istediğinizi seçip kullanabilirsiniz. Güncel mevzuattan derlenen kategorik soru kütüphanesi ile hiçbir konuyu atlamadan risk analizi yapabilirsiniz.

19 Meditek İSG de riskleri kabul edilebilir seviyeye indirinceye kadar tekrar tekrar değerlendirebilirsiniz. Yeni durumu fotoğraflayabilir yeni öneriler belirleyebilirsiniz.

20 Meditek İSG kapsamlı bir acil durum yönetimine de sahiptir. Müdahale ekiplerinin oluşturulmasından tatbikatlara kadar bir çok konuda çözümler sunar. Hazır görsel acil durum planları, prosedürler hepsi sizin için hazır olarak sunulmaktadır.

21 Meditek İSG Kroki Editörü İSG sektöründe ilk ve tek olan bir yazılımdır. Kaçış planlarını oluşturmada en büyük yardımcınızdır. Hazır İSG resim kütüphanesi, örnek çizimler ve daha fazlası Meditek İSG de bütünleşik çalışan Meditek Kroki Editörü ünde.

22 Meditek İSG ile Kişisel koruyucu donanımların dağıtımı yapılabilir. Standartlarda belirlenmiş tüm KKD ler listelerden seçilebileceği gibi, listelerde olmayan KKD leri de dinamik olarak ekleyebilirsiniz.

23 Meditek İSG ile ortam ölçümleri planlayabilir günü geldiğinde gerçekleştirebilirsiniz. Sonuç rapor dosyalarını da yazılıma kaydedebilirsiniz.

24 Meditek İSG ile iş kazaları ve mesleki hastalıkları bildirimlerini SGK formatında kaydeder istatistiksel verilere kolayca ulaşırsınız. Kaza olay ve kök neden analizleri de kolaylıkla yapılabilecek özellikte.

25 Meditek İSG ile ramak kala olayları da kontrolünüz altında. Olay ilgili ayrıntılı bilgiler girilip gerektiğinde DÖF ler oluşturulabilir.

26 Meditek İSG de tüm DÖF ler tek ekranda. İSG kurullarından, risk analizlerinden, denetimlerden, ramak kala olaylarından iş kazalarından tespit edilen tüm DÖF ler elinizin altında

27 Meditek İSG ile belgeleriniz kontrolünüz altında. Ortak kullanılan ve işletme düzeyinde oluşturulan klasör yapısı ile dosyaları yükleyebilir ve yetkili kişilerin erişimine izin verebilirsiniz.

28 Meditek İSG içerisinde çevrimiçi belge kütüphanesini de barındırır. Prosedürlerden talimatlara, formlardan eğitim sunumlarına kadar aradığınız her şey Çevrimiçi Belge Arşivi nde.

29 Meditek İSG ile belgeleriniz kontrolünüz altında. Ortak kullanılan ve işletme düzeyinde oluşturulan klasör yapısı ile dosyaları yükleyebilir ve yetkili kişilerin erişimine izin verebilirsiniz.

30 Meditek İSG ile teslim edilen belgelere tutanaklar düzenleyebilirsiniz. Herhangi bir zamanda tutanaklar ile ilgili raporlar alıp karışıklığa yer vermezsiniz. Kime hangi belgeleri verdiğinizi bilirsiniz.

31 Meditek İSG İş Sağlığı ile ilgili faaliyetleri de profesyonelce organize edebilirsiniz. Çalışanları gruplayarak daha listede ismini gördüğünüzde çalışan hakkında fikir sahibi olabilirsiniz.

32 Meditek İSG de Hasta Bilgi ekranları ile kronik hastalıklarından tutunda alerjilerine kadar bir çok spesifik verileri kaydedebilirsiniz.

33 Meditek İSG Poliklinik ekranı ile hastanın anamnez bilgileri, laboratuvar verileri, aşıları vb bir çok konu girilip kaydedilebilir. Güncel ICD 10 tanı listesi ve SKRS 3 ilaç listeleri ile reçetede düzenleyebilirsiniz.

34 Meditek Yazılım Sağlık Bakanlığından onaylı bir yazılım firmasıdır. Bakanlık bu sağlık verilerini talep ettiğinde sadece kullanıcı adınızı ve şifrenizi girerek gerekli bilgileri Bakanlık servislerine gönderebilirsiniz.

35 Meditek İSG de işe giriş muayenesi / periyodik muayene formunu doldurmak sadece birkaç saniyenizi alır. Hızlı doldur seçeneği ile form olumlu olarak otomatik doldurulur ve sadece olumsuz kısımları düzenleyerek yazıcı çıktısı alabilirsiniz.

36 Meditek İSG de laboratuvar hizmetlerini gruplayarak (3 lü tarama 5 tarama gibi) sadece grup ismi seçilerek istek bilgisi oluşturulur. Çıkan sonuçlar tetkik bazında sisteme kaydedilebilir.

37 Meditek İSG dinamik bir istetiskiksel alt yapıya sahiptir. Bir çok istatistiki veriye sadece kriter girerek ulaşmak mümkündür.

38 Meditek İSG de firmanızda yada OSGB de bulunan KKD, İkaz uyarı levhaları, ilaçlar gibi nereden alınıp kimlere verdiğinizi takip edebileceğiniz Malzeme Yönetimi modülüne de bulunur.

39 Meditek İSG ön muhasebe modülüne de sahiptir. Kolaylıkla cari hesaplarınızı takip eder isterseniz faturalarınızı otomatik olarak kesebilirsiniz.

40 Meditek İSG ile günlük kasa işlemlerinizi işleyebilir, günlük, aylık ve yıllık olarak raporlarınızı alabilirsiniz.

41 Meditek İSG teklif modülü ile tekliflerinizi kaydedip durumlarını takip edebilirsiniz.

42 Meditek İSG İşyeri Terminali ile İSG faaliyetlerinizi hizmet verdiğiniz kurumlara gösterebilirsiniz. Hangi faaliyetleri göstereceğiniz sizin kontrolünüz altında

43 Meditek İSG İşyeri Terminali İK-İnsan Kaynakları ekranı ile hizmet verdiğiniz kurumlara işe alınan ve işten çıkarılan personelleri yönetme yetkisi verebilirsiniz. Kurum hangi personeli eğitim almış, periyodik muayenesi yapılmış rahatlıkla görebilir takip edebilir.

44 Meditek İSG İşyeri Terminali Görevler ekranından hizmet verdiğiniz işletmede tespit edilen uygunsuzlar ve bunların durumu gösterilebilir.

45 Meditek İSG İşyeri Terminali planlama ekranı ile hizmet verdiğiniz kuruma hangi işlemleri ne zaman yapacağınızı gösterebilirsiniz.

46 Meditek İSG İşyeri Terminali Belgeler ekranında ise Meditek İSG de oluşturduğunuz belgelere hizmet verdiğiniz kurumun ulaşmasını sağlayabilirsiniz.

47 Meditek İSG Rapor Editörü ile yazılımda bulunan tüm çıktılar özelleştirilebilir. Hazır dokümanları ve formları kurumunuza özel tasarlayıp kullanabilirsiniz.

48 Meditek İSG yardım dokümanları her an elinizin altında. Hem yazılı hem de görüntülü yardım dokümanları yazılımızı kullanırken size rehberlik edecektir.

49 Meditek İSG ekibi olarak her zaman yanınızdayız.

Netsis Yazılım. Giriş. Finans Uygulamaları

Netsis Yazılım. Giriş. Finans Uygulamaları 1 1 2 Giriş Neden ERP? Netsis Enterprise ve Standard 16 Finans Uygulamaları Muhasebe - Enflasyon ya da Döviz Muhasebesi ve TTK - Maliyet Muhasebesi - Demirbaş Yönetimi - Leasing, Yatırım, Teşvik, Zimmet

Detaylı

Biz Kimiz? Türkiye çapındaki yaygınlığımızı 4 temel nedene dayanır;

Biz Kimiz? Türkiye çapındaki yaygınlığımızı 4 temel nedene dayanır; SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ İL HALK SAĞLIĞI MÜDÜRLÜĞÜ BİLGİ YÖNETİM PLATFORMU Tüm Saglık Bilgi Yönetim Platformları için VENTURA.. VENTURA İL/HALK SAĞLIĞI BİLGİ YÖNETİM PLATFORMU REFERANSLARIMIZ (Kasım 2013) ALIS

Detaylı

VERİMLİ İNSAN GÜCÜ İLE MALİYETLERİ DÜŞÜRÜN, HEDEFLERİNİZE ULAŞIN

VERİMLİ İNSAN GÜCÜ İLE MALİYETLERİ DÜŞÜRÜN, HEDEFLERİNİZE ULAŞIN VERİMLİ İNSAN GÜCÜ İLE MALİYETLERİ DÜŞÜRÜN, HEDEFLERİNİZE ULAŞIN BORDRO PLUS Tüm firma ve kurumlara rekabet avantajı sunan faktörlerden biri, belki de en önemlisi insan kaynağıdır. Kurumun misyon ve hedefini

Detaylı

VERİMLİ İNSAN GÜCÜ İLE MALİYETLERİ DÜŞÜRÜN, HEDEFLERİNİZE ULAŞIN

VERİMLİ İNSAN GÜCÜ İLE MALİYETLERİ DÜŞÜRÜN, HEDEFLERİNİZE ULAŞIN VERİMLİ İNSAN GÜCÜ İLE MALİYETLERİ DÜŞÜRÜN, HEDEFLERİNİZE ULAŞIN BORDRO PLUS Tüm firma ve kurumlara rekabet avantajı sunan faktörlerden biri, belki de en önemlisi insan kaynağıdır. Kurumun misyon ve hedefini

Detaylı

j-guar için Modern Uyarlama Aracı Temel Seviye

j-guar için Modern Uyarlama Aracı Temel Seviye j-guar için Modern Uyarlama Aracı Temel Seviye Genel Bilgi Bu eğitim kitabında j-guar uyarlama aracı ve ilişkili konularda Temel seviye eğitim içerikleri sunulacaktır. Kurumsal kaynak yönetimi, j-guar,

Detaylı

MİKROTOP. Ticari Otomasyon Paketi. 2008 Mikro Yazılımevi A.Ş.

MİKROTOP. Ticari Otomasyon Paketi. 2008 Mikro Yazılımevi A.Ş. MİKROTOP Ticari Otomasyon Paketi 1 MİKROTOP Bilişim sektörü en hızlı gelişen ve teknolojik olarak sürekli yenilenen sektörlerden biridir. Hedefimiz isteklerinizi dinleyen program üretebilmektir. Gerek

Detaylı

BİLGİ GÜVENLİĞİ VE BİLGİ İŞLEM PROSEDÜRÜ

BİLGİ GÜVENLİĞİ VE BİLGİ İŞLEM PROSEDÜRÜ 1.AMAÇ: Kurumun otomasyon üzerindeki tüm bilgilerinin yönetimini, korunmasını, dağıtımını ve önemli işlevlerinin korunmasını düzenleyen kuralları ve uygulamaları belirlemeyi amaçlar. 2. KAPSAM: Bu talimat,

Detaylı

-Industrial Application Software- ERP alanında uzmanlaşmış, dinamik ve inovatif bir yazılım firmasıdır.

-Industrial Application Software- ERP alanında uzmanlaşmış, dinamik ve inovatif bir yazılım firmasıdır. -Industrial Application Software- ERP alanında uzmanlaşmış, dinamik ve inovatif bir yazılım firmasıdır. IAS, ürünü CANIAS ERP ile firmaların iş süreçlerini hızlandırmalarına ve geliştirmelerine yardımcı

Detaylı

İÇİNDEKİLER. www.logo.com.tr

İÇİNDEKİLER. www.logo.com.tr , İÇİNDEKİLER Standart Özellikler... 3 Yönetici Konsolu... 3 Kullanım Kolaylıkları... 3 Sihirbazlar...5 Alternatifli Anamenü... 5 Arayüz Uyarlama... 5 Grup Şirketi... 5 Tedarikçi Performans İzleme... 6

Detaylı

DEĞİŞİM İÇİN ÇEVİK GÜÇ

DEĞİŞİM İÇİN ÇEVİK GÜÇ DEĞİŞİM İÇİN ÇEVİK GÜÇ İÇİNDEKİLER Giriş... 3 Bugüne ve Geleceğe Yatırım... 4 j-guar a Hızlı Bakış... 5 j-guar ın Temel Özellikleri... 6 j-guar Ekosistemi... 8 İş Zekası (Business Intelligence)... 9 Modüller

Detaylı

30 yılı aşan bilgi birikimi. Senkronize çalışan BİLGİYE HIZLI ULAŞIM. Etkinliği artırma

30 yılı aşan bilgi birikimi. Senkronize çalışan BİLGİYE HIZLI ULAŞIM. Etkinliği artırma BİLENLERİN TERCİHİ 30 yılı aşan bilgi birikimi Etkinliği artırma Senkronize çalışan BİLGİYE HIZLI ULAŞIM TIGER ENTERPRISE Uygulama yazılımları pazarının lideri Logo dan liderlere özel! Türkiye Uygulama

Detaylı

Bütün ihtiyaçlarınız düşünülerek tasarlanmış Logo Mali Müşavir Plus ile bir adım önde olun!

Bütün ihtiyaçlarınız düşünülerek tasarlanmış Logo Mali Müşavir Plus ile bir adım önde olun! Bütün ihtiyaçlarınız düşünülerek tasarlanmış Logo Mali Müşavir Plus ile bir adım önde olun! LOGO MALİ MÜŞAVİR PLUS Türkiye nin uygulama yazılımları pazarının lider kuruluşu olan Logo nun Mali Müşavir lere

Detaylı

Perakendeci, Toptancı ve Üretici Firmalar için Kurumsal Kaynak Planlama (ERP) Çözümü

Perakendeci, Toptancı ve Üretici Firmalar için Kurumsal Kaynak Planlama (ERP) Çözümü Perakendeci, Toptancı ve Üretici Firmalar için Kurumsal Kaynak Planlama (ERP) Çözümü Çok Uluslu Operasyonlar Hedefleyen, Çok Kanallı, Büyük Ölçekli Firmalar için Nebim V3 Enterprise Edition Nebim V3 Enterprise

Detaylı

AKINSOFT E-Site. Yardım Dosyası. Doküman Versiyon : 1.01.02 Tarih : 09.08.2011. Sayfa-1. Copyright 2010 AKINSOFT

AKINSOFT E-Site. Yardım Dosyası. Doküman Versiyon : 1.01.02 Tarih : 09.08.2011. Sayfa-1. Copyright 2010 AKINSOFT Yardım Dosyası Doküman Versiyon : 1.01.02 Tarih : 09.08.2011 Sayfa-1 1- ÇALIŞMA ŞEKLİ HAKKINDA KISA BİLGİ programı; apartmanlara, sitelere ve site yönetim şirketlerine hitap etmektedir. Program özellikleri

Detaylı

Okullar için BİLİŞİM ÇÖZÜMLERİ

Okullar için BİLİŞİM ÇÖZÜMLERİ Okullar için BİLİŞİM ÇÖZÜMLERİ İçindekiler ilgera Okul Yönetim Sistemi Yazılımı Bilgisayar Teknolojileri (BT) Müfredatı ve Sertifikasyon Öğretmenler için BT Eğitimleri BT Danışmanlık ve Dış Kaynak Kullanımı

Detaylı

BAKIM / VARLIK YÖNETİM SİSTEMİ

BAKIM / VARLIK YÖNETİM SİSTEMİ BAKIM / VARLIK YÖNETİM SİSTEMİ TÜRKİYE NİN EN BÜYÜK İŞLETMELERİ BOYSWEB I TERCİH ETTİ BAKIM MALIYETLERINDE EN AZ %15 AZALMA YEDEK PARÇA STOK MALIYETLERINDE EN AZ %15 AZALMA ARIZA SAYISINDA %40-%80 AZALMA

Detaylı

Parçalı fiyat değişim fişleri

Parçalı fiyat değişim fişleri Günümüz ekonomik koşullarının sonucu oluşan rekabet ve risk ortamında, perakende sektöründeki işletmelerin tehditleri iyi analiz etmesi ve fırsatları iyi değerlendirmesi gerekmektedir. Bu noktada işletmeler

Detaylı

Netsim, büyümesini, müşteri memnuniyetini esas alan bir ilkeyle hareket etmesine borçludur.

Netsim, büyümesini, müşteri memnuniyetini esas alan bir ilkeyle hareket etmesine borçludur. www.netsim.com.tr 1 Netsim in başarısı nın ardında 1987 den beri gelen deneyimi, destek sunma kapasitesi, bilişim konusunda tüm bileşenleri bünyesinde bulundurması ve binlerce müşterisinden yıllar boyu

Detaylı

www.logo.com.tr Tiger2 ile Gelen Yeni Özellikler

www.logo.com.tr Tiger2 ile Gelen Yeni Özellikler Tiger2 ile Gelen Yeni Özellikler İçindekiler Yönetici Konsolu nun yeni arayüzü ile anlık göstergeler emrinizde!...3 Bırakın sizi Tiger2 nin Sihirbazları yönlendirsin....3 Aynı işlemleri tekrar tekrar yapmayın....4

Detaylı

Series 9000 Mikro ERP Yönetim Bilgi Sistemleri 2010 Mikro Yazılımevi A.Ş.

Series 9000 Mikro ERP Yönetim Bilgi Sistemleri 2010 Mikro Yazılımevi A.Ş. Series 9000 Yönetim Bilgi Sistemleri 1 MİKRO ERP KURUMSAL KAYNAK PLANLAMASI İşletmenizi geleceğe taşıyacak yeni teknolojiler... MİKRO ERP Günümüzde rekabet daha zor, riskler daha yüksek. Geçmişi ve bugünü

Detaylı

KariyerPro İnsan Kaynakları Uygulaması

KariyerPro İnsan Kaynakları Uygulaması KariyerPro İnsan Kaynakları Uygulaması KariyerPro KariyerPro, 2006 yılında Kariyer.net in sektör tecrübesi ile oluşmuş, web tabanlı, İnsan Kaynakları Yönetimi yazılımıdır. İnternete erişimin olduğu her

Detaylı

VERİMLİ İNSAN GÜCÜ İLE MALİYETLERİ DÜŞÜRÜN, HEDEFLERİNİZE ULAŞIN

VERİMLİ İNSAN GÜCÜ İLE MALİYETLERİ DÜŞÜRÜN, HEDEFLERİNİZE ULAŞIN VERİMLİ İNSAN GÜCÜ İLE MALİYETLERİ DÜŞÜRÜN, HEDEFLERİNİZE ULAŞIN BORDRO PLUS Tüm firma ve kurumlara rekabet avantajı sunan faktörlerden biri, belki de en önemlisi insan kaynağıdır. Kurumun misyon ve hedefini

Detaylı

YENİ NESİL İLETİŞİM PLATFORMU. 4.0 Kullanıcı Kılavuzu

YENİ NESİL İLETİŞİM PLATFORMU. 4.0 Kullanıcı Kılavuzu YENİ NESİL İLETİŞİM PLATFORMU 4.0 Kullanıcı Kılavuzu Tüm hakları saklıdır 2010 1 İçindekiler 1 İÇINDEKILER... 2 2 VERSIYONLAR TARIHÇESI... 4 3 KISALTMALAR... 4 4 GENEL SISTEM ÖZELLIKLERI... 5 4.1 AYRINTILI

Detaylı

MİKRO ERP KURUMSAL KAYNAK PLANLAMASI. 2012 Mikro Yazılımevi A.Ş. Mikro ERP 1 2012 Mikro Yazılımevi A.Ş.

MİKRO ERP KURUMSAL KAYNAK PLANLAMASI. 2012 Mikro Yazılımevi A.Ş. Mikro ERP 1 2012 Mikro Yazılımevi A.Ş. MİKRO ERP KURUMSAL KAYNAK PLANLAMASI 2012 Mikro Yazılımevi A.Ş. Mikro ERP 1 2012 Mikro Yazılımevi A.Ş. MİKRO ERP KURUMSAL KAYNAK PLANLAMASI İşletmenizi geleceğe taşıyacak yeni teknolojiler... MİKRO ERP

Detaylı

Dogalgaz Programı ÖZELLIKLER

Dogalgaz Programı ÖZELLIKLER Dogalgaz Programı Keşif.Teklif.Sözleşme.Proje.Eksik İş.Stok. Cari.Fatura.İrsaliye.Sipariş.Kasa.Banka.Çek Senet.Ödeme Planı.İş Emri.Call Center.Uyarı.Personel.İnsan Kaynakları.Sms.Kurlar.Raporlar ÖZELLIKLER

Detaylı

GAYRİMENKUL SEKTÖRÜNE ÖZEL BÜTÜNLEŞİK CRM MÜŞTERİ İLİŞKİLERİ YÖNETİMİ GAYRİMENKUL YÖNETİMİ SATIŞ SÜREÇ YÖNETİMİ EVRAK YÖNETİMİ FİNANS YÖNETİMİ

GAYRİMENKUL SEKTÖRÜNE ÖZEL BÜTÜNLEŞİK CRM MÜŞTERİ İLİŞKİLERİ YÖNETİMİ GAYRİMENKUL YÖNETİMİ SATIŞ SÜREÇ YÖNETİMİ EVRAK YÖNETİMİ FİNANS YÖNETİMİ GAYRİMENKUL SEKTÖRÜNE ÖZEL BÜTÜNLEŞİK CRM MÜŞTERİ İLİŞKİLERİ YÖNETİMİ GAYRİMENKUL YÖNETİMİ SATIŞ SÜREÇ YÖNETİMİ EVRAK YÖNETİMİ FİNANS YÖNETİMİ SATIŞ SONRASI İŞLEMLER TESLİM SONRASI İŞLEMLER PRISM CRM i

Detaylı

KG PALAIMON. Kurumsal Kaynak Planlama Çözümü. www.korgun.com.tr

KG PALAIMON. Kurumsal Kaynak Planlama Çözümü. www.korgun.com.tr ÜRÜN AĞACI STANDART ÜRÜN AĞACI GELİŞMİŞ MODEL TANIM BÜTÜNLEŞİK MODEL TANIM KG Palaimon, içerisinde yer alan reçete tanımlamaları ile üretime yeni bir bakış açısı kazandırmaktadır. Yenilikçi yaklaşımı ile

Detaylı

ENERJİ. 2010Mikro Yazılımevi A.Ş.

ENERJİ. 2010Mikro Yazılımevi A.Ş. ENERJİ 2010 Mikro Yazılımevi A.Ş. 1 STANDARDIMIZ MÜKEMMELLİK Günümüzde rekabet koşulları daha çetin. Kaliteli ürün, en uygun fiyatla ve en seri şekilde pazara ulaşmak zorunda. Eğer işletmeniz uluslararası

Detaylı

vsrm Platformu Tedarikçi Firmalar için Eğitim Dokümanı

vsrm Platformu Tedarikçi Firmalar için Eğitim Dokümanı vsrm Platformu Tedarikçi Firmalar için Eğitim Dokümanı Doküman Yayın Tarihi : 22.04.2011 Revizyon: V01 Copyright 2006 ITG Ltd. Bütün hakları saklıdır. Bu belge ITG Ltd. firmasının özel bilgilerini içermektedir.

Detaylı

AHBS KULLANIM KILAVUZU

AHBS KULLANIM KILAVUZU HelpAndManual_illegal_keygen Sâye AHBS KULLANIM KILAVUZU Sürüm No : 1.0.0.45 HelpAndManual_illegal_keygen Yasal Uyarı İşbu kullanım kılavuzu Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na tabidir ve bu kanun kapsamında

Detaylı